آیا باید به‌سرعت گوشی خود را شارژ کنید؟ این ترفند را امتحان کنید

همه ما آن‌قدر درگیر وظایف روزانه هستیم که گاهی اوقات نگرانیم که وقت کم بیاوریم. بیشتر اوقات زمانی که به گوشی همراه خود نیاز داریم باتری آن تمام می‌شود. تاکنون چند بار این اتفاق برایتان رخ داده است؟ در این شرایط آن‌قدر نگران می‌شوید که نمی‌توانید منتظر شارژ شدن گوشی خود باشید. در این شرایط باید چه‌کار کنید؟

حالت پرواز کمکتان خواهد کرد!

همه ما می‌دانیم که فعال کردن این بخش مخصوص پرواز است، زیرا بلوتوث، GPS، Wi-Fi و دیگر بخش‌های سیگنال دار را، به دلایل امنیتی، غیرفعال می‌کند. اما بر روی زمین هم، زمانی که عجله دارید، می‌توانید این حالت را فعال کنید. آیا می‌دانستید که حالت پرواز شارژ گوشی را افزایش داده و اگر در حالت شارژ حالت پرواز را فعال کنید سریع‌تر شارژ می‌شود.

با فعال شدن حالت پرواز و غیرفعال شدن بخش‌های سیگنال دار مانند Wi-Fi، تمام برنامه‌های مرتبط نیز غیرفعال خواهند شد. به همین دلیل زمان موردنیاز برای شارژ کاهش خواهد یافت، زیرا آن برنامه‌ها در صورت فعال بودن زمان شارژ را کاهش می‌دهند.

بنابراین دفعه بعد که می‌خواهید گوشی خود را شارژ کنید و عجله دارید، به قسمت تنظیمات گوشی خود رفته و حالت پرواز را فعال کنید. اگرچه در این حالت نمی‌توانید تماسی دریافت کنید اما گوشی شما سریع‌تر شارژ شده و می‌توانید از آن استفاده کنید.

 

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم