چگونه بهترین تی‌شرت را برای خودمان انتخاب کنیم؟

تی‌شرت ها به عنوان لباس روزمره مان در نظر گرفته می شوند که هم به صورت معمول و هم به صورت رسمی استفاده می شوند. با این حال بیشتر مردم از این حقیقت آگاه نیستند که تاریخ تی‌شرت به صد سال پیش بر می‌گردد. همان گونه که از نامش پیداست این تی‌شرت ها به دلیل شکل تی مانندشان تی شرت نامیده شدند. هر چند که ما به آنها ماهیت خیلی معمولی در این روزها می‌دهیم اما اغلب آنها به عنوان جلیقه هایی برای جذب عرق و گرد و خاک استفاده می شدند و مانع از نفوذ عرق به لباس های بیرونی بودند.

همان گونه که جهان وارد انقلاب صنعتی شد افراد بیشتر و بیشتری درگیر فعالیت ها شدند که منجر به افزایش تعریق در بدن می شد. کارهایی مانند استخراج از معادن زیرزمینی و ساخت و ساز جزء این فعالیت ها بودند. جلیقه یا زیرپوش سخت و خشن از مواد پنبه ای نرم تری ساخته شد تا کارگران زمانی که آن را زیر لباس شان می پوشند احساس راحتی کنند. با گذشت زمان مواد نرم تر و با کیفیت تر شدند برای مثال از زیرپوش تا پیراهن های امروزه.

اینکه چگونه بهترین تی‌شرت را انتخاب کنیم بستگی به نوعی دارد که ما می خواهیم و اینکه چه چیزی متناسب با بدن شماست. بیاید نگاهی بر برخی از مشخصات تی‌شرت  ها در سراسر دنیا بیندازیم.

انواع تی‌شرت

دو تا از محبوب ترین یقه ها برای تی‌شرت یقه 7 و یقیه گرد می باشد. هر دوی اینها مزایا و کاستی های خود را دارند که می تواند به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که کدام یک برای بدن شما مناسب است. یقه ی گرد متداول است و محدودیت سنی ندارد. مردانی با فیزیک و بنیه ی بدنی خوب در این نوع یقه شگفت انگیز به نظر می رسند زیرا آن چشم انداز گسترده تری را به داشتن شانه های پهن و استخوان های قوی می دهد. مردانی با گردن بلند و باریک تمایل دارند این نوع یقه را انتخاب کنند زیرا این گردنشان را می پوشاند و تعادلی به صورت شان می دهد. از طرف دیگر یقه ی 7 خیلی غیر رسمی در نظر گرفته می شود که هم می تواند نشان دهنده ی معمولی بودن باشد و هم نشان دهنده ی سبک خاصی است. از آنجایی که گردن ها عمیق هستند مردانی که می خواهند سینه هایشان را نمایش دهند ممکن است این نوع یقه را انتخاب کنند. همچنین مردانی که صورت های گسترده تری دارند یقه 7 برای آنها بهتر است زیرا این مشخصه ها تعادل را در شکل تی‌شرت ایجاد می کنند.

رنگ تی‌شرت

  • اگر شما پوست معتدل و لطیفی دارید سفید برای شما شگفت انگیز خواهد بود و شما می توانید به آسانی آن را با شلوارهای رنگی ست کنید. با این حال اگر پوست شما تیره تر است رنگ سفید تی‌شرت زیاد به شما نمی آید.
  • رنگ خاکستری نه تنها یک دید معمولی بلکه یک حالت لمسی لطیف تری را ایجاد می کند. با این حال اگر شما فردی هستید که زیاد عرق می کنید در ذهن داشته باشید که لکه های عرق روی رنگ خاکستری بیشتر آشکار خواهد شد و این ممکن است منجر به خجالت شما شود.
  • تی‌شرت سیاه براق است و رنگی است که تقریبا هرکسی به راحتی آن را انتخاب می کند. اگر شما یک نگاه ساده یا یک نگاه پر زرق و برق را بخواهید رنگ مشکی می تواند هر دوی این تاثیرات را داشته باشد. برای ایجاد یک نگاه درجه یک این را با شلوار جین ست کنید.
  • آبی نفتی رنگ دیگری است که بیشتر مردان در کمدشان دارند. این رنگ مردانه برای یک شب بیرون رفتن خیلی عالی است زیرا حالت معمول آن می تواند شما را برجسته جلوه دهد.
  • به جز این رنگ های متداول شما می توانید زنگ قرمز و سبز با سایه های روشن تر را تست کنید اما همه ی اینها بستگی به رنگ پوست تان دارد. برای پوست های تیره تر آبی روشن تر بهتر است و برای پوست های روشن تر زرد روشن می تواند عالی باشد. بهترین شات شما زمانی است که آنها را امتحان کنید و عقیده دیگران را بپرسید.

قوانین کلی که باید دنبال کنید

تی‌شرت ها نباید خیلی تنگ باشند زیرا نگاهی مرزی ایجاد می کنند و می توانند نفس کشیدن را برای شما دشوار کنند. از طرف دیگر آنها را به صورت خیلی گشاد نپوشید زیرا شما را در معرض سبک بسیار رسمی قرار می دهد. باید متناسب با طول بدن شما باشد نه خیلی کوتاه باشد و نه خیلی بلند. آستین ها باید نیمی از آرنج بالایی شما را بپوشانند. به یاد داشته باشید چیزی که شما می پوشید نسبت به اینکه چگونه آن را می پوشید اهمیت کمتری دارد. دیدگاه کلی شما و خصوصیت هایتان همه به ظاهرتان اضافه می شود.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم