25 ابر قهرمان قدرتمند تمام زمان‌ها به همراه تصاویر

اگر در حال خواندن این پست هستید احتمالا طرفدار کامیک‌بوک‌ها (Comic book) می‌باشید. کامیک‌ها کتابچه‌هایی هستند که داستان‌های ابرقهرمانی را نقل می‌کنند. مارول (Marvel) و دیجیتال کامیک (DC) جزو معروف‌ترین شرکت‌هایی هستند که از زمان‌های قدیم (اوایل قرن بیستم) کامیک‌ها را منتشر می‌کرده‌اند و اکثر ابرقهرمانانی که در فیلم‌های معروف ابرقهرمانی دیده‌ایم (مانند بتمن، سوپرمن، مرد آهنی، ثور، کاپیتان امریکا، واندروومن و …)، در یکی از این دو شرکت متولد شده‌اند. البته برخی ابرقهرمان‌ها (مثل ثور، اودین و …) از داستان‌های اساطیری فرهنگ‌های مختلف جهان (از جمله شمال اسکاندیناوی) نشئت گرفته‌اند. تعداد ابرقهرمان‌ها و ابرشرورهایی که تا بحال در کامیک‌ها معرفی شده بسیار زیاد است و انتخاب قوی‌ترین آن‌ها کار دشواری است. در این مطلب 25 ابرقهرمان و ابرشرور پرطرفدار که قدرت‌های خاص دارند معرفی شده‌ند، البته اگر فقط طرفدار سینما باشید شاید همه آنها را نشناسید، زیرا تابحال تنها بخش کوچکی از ابرقهرمان‌ها به دنیای سینما راه پیدا کرده‌اند. اگر ابرقهرمان مورد نظر شما در این لیست نبود لطفا در بخش نظرات او را معرفی کنید. با پروشات همراه باشید.


25. کاپیتان مارول – Captain Marvel

کاپیتان مارول که در ابتدا خانم مارول (کارول دانورز) بود یک خلبان نیروهای هوایی، مأمور سیا و مدیر امنیتی ناسا محسوب می‌شد که پس از به دست آوردن قدرت از نیروهای فضایی به کاپیتان مارول تبدیل شد. او در قسمت چهارم فیلم انتقامجویان (Avengers 4) حضور خواهد داشت (با بازی بری لارسون) و امیدواریم که با قدرت مبارزه و انرژی‌اش، در انتقام جویان 4 بتواند از پس تانوس (Thanos) با بازی جاش برولین بربیاید.


24. فایراستورم – Firestorm

برخلاف قهرمان‌های دیگر، فایراستورم دو نفر است که باهم ترکیب شده و به قدرتی می‌رسند که می‌توانند مواد را از سطح مولکولی مجدداً با هم ترکیب کرده و یک ماده جدید بسازند. اما از آنجاییکه قدرت او به مواد غیرارگانیک محدود شده بنابراین نمی‌تواند در جایگاه اول قرار بگیرد.


23. مرد آهنی – Iron Man

اگرچه مرد آهنی هم نقاط ضعف خود را دارد اما اما قدرت او در مقابل قهرمان‌هایی مانند ثور، هالک و غیره در این لیست، ثابت شده است. همچنین او آنقدر جذاب است که بتواند در این لیست قرار بگیرد. از آنجاییکه او دائم در تکامل است بنابراین شاید در آینده قدرت‌های او افزایش پیدا کند. یکی از دلایل محبوبیت بالای این شخصیت، بازی زیبای رابرت داونی جونیور در نقش مرد آهنی در دنیای سینمایی مارول است.


22. آکوآمن – Aqua Man

آکوآمن یکی دیگر از قهرمان‌های آتلانتیس است که قدرت‌هایش همواره دست کم گرفته شد. شخصیتی که در چنین مکانی متولد شده و بتواند هر تکنولوژی انسانی را نابود کند مطمئناً باید در این لیست قرار بگیرد. در دنیای سینما، جیسون موموآ نقش آکوامن را ایفا میکند.


21. دکتر منهتن – Dr. Manhattan

زمانی که از قدرت ناب، خالص و بی نظیر صحبت می‌کنیم تنها چند نفر می‌توانند با او رقابت کنند. در حقیقت توانایی‌های او محدودیت ندارد. قرار گرفتن او در جایگاه 20 ، به دلیل بی عاطفگی اوست که یک ضعف درونی می‌باشد. اگرچه او آنقدر قدرتمند است که می‌تواند جهان را نابود کند اما چیزی برایش مهم نیست و ترجیح می‌دهد تنها باشد.


20. ققنوس – Phoenix

فینیکس یا ققنوس یکی از قدرتمندترین تله پات های جهان است که جین گری (با بازی سوفی ترنر در دنیای سینما) گاهی اوقات در کنترل قدرت ذهنی نامحدود او دچار مشکل است. پروفسور ایکس هم مجبور شد در کودکی در ذهن او یک محافظ روانی بسازد تا پیش از بلوغ و کنترل قدرت‌هایش از آن‌ها آگاه نشود.


19. کاپیتان اتم – Captain Atom

او که ترکیبی از سوپرمن و موج‌سوار نقره‌ای است گاهی اوقات مرد پولادین درجه دو محسوب می‌شود. قدرت‌های او مهیب هستند به گونه‌ای که می‌تواند میزان نامحدودی از انرژی را دستکاری کند.


18. ولورین – Wolverine

اگرچه ولورین قدرت‌های ابرقهرمانی خاصی ندارد اما قدرت شفایافتن او باعث شده که در این لیست قرار بگیرد. او کمبود قدرت خود را با خشم و پیشینه پیچیده حماسی خود جبران می‌کند و همانطور که درباره دکتر منهتن دیدیم همین ویژگی‌ها هم می‌تواند کافی باشد. قطعا او یکی از به یادماندنی‌ترین و محبوب‌ترین قهرمان‌های دنیای مارول و حتی کل جهان ابرقهرمانان است. بازی فوق‌العاده هیو جکمن که بیش از 17 سال در نقش ولورین ظاهر شد هیچگاه از ذهن طرفداران سینما پاک نخواهد شد.


17. آقای مجستیک – Mister Majestic

آقای مجسیک یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های دنیای وایداستورم است که به سوپرمن شباهت دارد. او با وجود تمام قدرت‌هایش یک شخصیت ویژه است.


16. پروفسور ایکس – Professor X

پروفسور ایکس به عنوان قدرتمندترین تله پات این جهان نه تنها جهش یافته‌های بسیاری را تربیت کرد بلکه از آن‌ها محافظت نیز نمود.


15. زن شگفت انگیز – Wonder Woman

زن شگفت انگیز با بازی (گَل گدوت) توانست در ژانر فیلم‌های ابرقهرمانی یک فیلم ابرقهرمانی زنانه بسازد. او با وجود بهره بردن از ترکیبی از قدرت سوپرمن و مهارت‌های مبارزه بتمن به دلیل آسیب پذیری خود نتوانسته در جایگاه بالاتر قرار بگیرد. اگرچه او در برابر قدرت‌های مهیب ایمن است اما یک سلاح خطرناک می‌تواند به او آسیب برساند.


14. اسپاون – Spawn

آل سیمونز که توسط افراد خود اعدام شد زمانی برترین سرباز دولت و قدرتمندترین قاتل بود. زمانی که در جهنم بود با شیطان شرط بست که بتواند هر کاری که از دستش برمی آید را انجام دهد. در نهایت قدرتش به پایان رسیده و او دوباره به جهنم بازمی گردد.


13. مارشن من هانتر – Martian Manhunter

مارشن من هانتر با وجود قدرت‌هایش مافوق طبیعی بسیار پس از دکتر منهتن در مقام دوم قرار دارد. اما اهمیت اش در همین خلاصه نمی‌شود. او نه حواس مختلف، مهارت‌های قدرتمند تله پاتی و توانایی‌ترمیم، دارد.


12. هالک – Hulk

باوجود قدرت‌های نامحدود، توانایی‌ترمیم سریع و استقامت خستگی ناپذیرش، به سختی می‌توان در برابر او مبارزه کرد. اگرچه توانایی‌های او از همه بالاتر است اما شاید افراد قوی‌تر بتوانند در برابرش مقاومت کنند. همانگونه که در فیلم انتقامجویان: جنگ بینهایت دیدیم که تانوس به سادگی او را شکست داد که البته صدای هواداران هالک را درآورد. در دنیای سینما، مارک روفالو (Mark Ruffalo) نقش هالک را ایفا می‌کند، قبل از او نیز ادوارد نورتون این نقش را ایفا نموده است.


11. گرین لانترن – The Green Lantern

او با وجود داشتن حلقه قدرت که قدرتمندترین سلاح جهان است می‌تواند هر قدرتی که تصور می‌کند را داشته باشد. او همچنین یکی از شخصیت‌های کلیدی جهان DC است. اما نقطه ضعف او همانند گجت های دیگر این است که باید شارژ شود و معمولاً در مواقع لزوم این ضعف او به چشم می‌آید. در فیلم مخصوص این شخصیت، رایان رینولدز نقش او را ایفا نمود که البته بازخوردهای چندان مثبتی را به همراه نداشت.


10. فلش – Flash

فلش می‌تواند از نور سریع‌تر دویده، فکر کرده و عمل کند، اگرچه این ویژگی‌ها خارق العاده هستند اما توانایی‌های او به همین محدود نمی‌شوند. او می‌تواند در زمان حرکت کرده، از اجسام عبور کند و حتی دانش را با سرعت بسیار بالا خوانده و درک نماید.


9. بتمن – Batman

بتمن که در دنیای DC متولد شده تقریبا پرطرفدارترین شخصیت این شرکت می‌باشد. در فیلم لیگ عدالت (Justice League) دیدیم که وقتی فلش از او پرسید که قدرت ابرقهرمانی‌اش چیست؟ بتمن پاسخ داد که «من ثروتمند هستم!». او واقعا ثروتمند است، اما مهم‌ترین برگ برنده او قدرت تمرکز بالا و استراتژی‌های بسیار کاربردی است که در مبارزات به کارش می‌آید. او به دنیای سینما هم راه پیدا کرده است؛ حتما سه‌گانه بتمن به کارگردانی کریستوفر نولان را دیده‌اید و با بزرگ‌ترین دشمن بتمن در کامیک‌ها یعنی جوکر هم آشنا شده ‌اید! تاکنون افراد مختلفی در سینما نقش بتمن را بازی کرده اند که از جمله آنان می‌توان به مایکل کیتون، کریستین بیل و بن افلک اشاره نمود.

همچنین بخوانید: مقایسه ابرقهرمان های سینما: بتمن در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟


8. صاعقه سیاه – Black Bolt

صاعقه سیاه که رهبر گروهی از بازماندگان انسان به نام ناانسان ها را برعهده دارد حتی توسط ابرقهرمان‌های دیگر هم به عنوان قدرتمندترین موجود جهان نام گذاری می‌شود. او که می‌تواند انرژی را دستکاری کند قادر است قدرت‌های خود را تا میزان بسیار زیادی افزایش دهد. با این حال، قوی‌ترین سلاح او صدای طوفانی‌اش است. حتی یک زمزمه او استخوان‌های هالک را به لرزه انداخته و فریاد او می‌تواند کل جهان را نابود کند.


7. فرانکلین ریچاردز – Franklin Richards

فرانکلین به عنوان پسر آقای شگفت انگیز و زن نامرئی به دلیل توانایی‌هایش تا مدت‌ها قدرتمندترین جهش یافته دنیای مارول محسوب می‌شد. جایگاه او می‌تواند بالاتر هم باشد.


6. دکتر استرنج – Dr. Strange

قدرت‌های دکتر استرنج یا جادوگر عالی رتبه با قدرت‌های دکتر منهتن برابر است. اما او یک انسان عادی است که با جادو بازی می‌کند. ایفای نقش او در سینما را بندیکت کامبربچ برعهده دارد.


5. سنتری – Sentry

سنتری آنقدر قدرتمند است که گاهی اوقات خودش هم از توانایی‌هایش شگفت زده می‌شود. اما ذهن ضعیف او نقطه ضعفش محسوب می‌شود. با اینکه او یک بار موجودیت خود را از حافظه انسان‌ها و ابرقهرمان‌های جهان پاک کرد، اما مشکلات روحی روانی شخصی‌اش نقطه ضعف او محسوب می‌شوند.


4. موج سوار نقره‌ای – Silver Surfer

زمانی که از  این شخصیت حرف میزنیم باید بیشتر درباره کارهایی که او نمی‌تواند انجام دهد صحبت کنیم نه کارهایی که می‌تواند. او با وجود دسترسی به توانایی جهانی می‌تواند به قدرت نامحدود دست پیدا کند. اما عدم انسجام او باعث شده که در این جایگاه قرار بگیرد. گاهی اوقات او آنقدر خوب است که می‌تواند در جایگاه یک، دو یا سه قرار بگیرد و گاهی اوقات اصلاً مطمئن نیستیم که می‌توانیم او را در این لیست قرار دهیم یا خیر.


3. سوپرمن – Superman

سوپرمن یکی از شناخته شده ترین و قدرتمندترین قهرمان‌های دنیای DC است. او به راحتی می‌تواند در جایگاه اول باشد زیرا هیچ کس دقیقاً نمی‌داند که قدرت‌های سوپرمن تا چه اندازه است. او به عنوان یکی از محترم‌ترین ابرقهرمان‌های این جهان یک کریپتونی واقعی است. هنری کویل به خوبی توانسته نقش او را در سینما بازی کند اگرچه منتقدانی نیز دارد.


2. گوکو – Goku

گوکو یکی از بزرگ‌ترین ابرقهرمان‌های دنیای تخیلی است که نام او به دنیای واقعی هم راه یافته است و تصور می‌شود که هیچ چیز نمی‌تواند قدرت‌های او را محدود کند.


1. ثور – Thor

ثور به عنوان خدای رعد اسکاندیناوی یکی از ابرقهرمان‌های مارول است. او نه تنها یک ابرقهرمان به معنای واقعی، بلکه یک مبارز با مهارت رزمی بالا نیز می‌باشد. همچنین او یک چکش (به نام میولنیر یا Mjölnir) دارد که باعث می‌شود بر مکان و زمان کنترل مطلق داشته باشد. در حقیقت ثور آنقدر قدرتمند است که به سادگی نمی‌توان او را در فیلم‌های کامیک خلاصه کرد. ثور از جمله ابرقهرمان‌هایی است که به دنیای سینما راه پیدا کرده و البته طرفداران بسیار زیادی دارد. بازیگر ثور در دنیای سینما کریس همسورث است که انگار کاملا برای این نقش ساخته شده است!


امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. اگر ابرقهرمان مورد نظر شما در این لیست نبود لطفا در بخش نظرات برای ما بنویسید!

دیدگاه‌ها (1150)

بستن فرم

 1. AMIR MOHAMMAD

  آبان 28, 1399

  شما از دی سی جوشتون میاد آیرون من از بتمن هم قوی تره

  پاسخ

 2. جواد

  آبان 27, 1399

  خب عزيزم يه چيزي دکتر ايکس ميتونه ثور رو فلج کنه و ولورين ثور رو به صورت واضحی پاره میکنه در حدی که استورم بریکر هم به ولوریین میبازه در ضمن ونوم کو ؟ ونوم تو بدن نصف این ابرقهرمانا بره کبدشونو میخوره و تمام (به جز ولورین که میتونه خودشو ترمیم کنه) چون به ثور علاقه داری دلیل نمیشه قوی تر از ثورو تو رده های پایین تر بزاری. راستی یه سوال واقعا تانوس نباید باشه ؟ و میدونستی لیزری که استارک از لیزرش شلیک میکنه در کمیک میتونه قدرتی اندازه سنگ های ابدیت داشته باشه و استارک از هر لحاظ از بتمن بهتره هم پولدار تره هم باهوش تره هم قوی تره درسته استارک به صورت نبود لباسش قدرتي نداره ولی ، به هر خال اون راکتوری که به سینه اش چسبیده در هرحال میتونه زره نانوش رو بر تن کنه .باید بگم اودین صاحب قبلی میونلیره . و راستشو بخوایی باید بگم دکتر استرنج با سنگ زمان میتونه حتی گالاکتوس رو هم نشون بده . ثور از گالاکتوس انقدر ضعیف تره که با همه اونجرز هم نمیتونه گالاکتوس رو شکست بده حتی با مرد نقره ای (بسته به شرایطی!)

  پاسخ

 3. ناشناس

  آبان 27, 1399

  به نظرم بن تن می‌تونه حد اقل پانزدهم باشه و اینکه چطور کوگو هست ولی بن تن نیست. من دوست دارم مارول و دیسی باهم همکاری کنند و دارک ساید و تانوس هم باهم همکاری کنند و باهم بجنگند.

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به ناشناس

   آبان 27, 1399

   البته بن تن به کوگو نمی‌رسه ولی تو این لیست می‌تونه باشه یعنی 25 می‌تونه باشه حداقل

   پاسخ

 4. Amirtitan

  آبان 24, 1399

  افتضاح و چرت پرته نویسنده عزیز ابرقهرمان دیگه هم شناسایی کن مثل پرزنس والای همگان هل بت سوپرمن پرایم

  پاسخ

 5. ایلیا

  آبان 23, 1399

  این مقاله به شدت ضعیف بود. نمیدونم باید چطور بگم ولی بتمن حتی توی لیست ۵۰ نفر هم نباید باشه چون فقط جذابیت کمیک هاش مشهورش کردن وگرنه قدرتی نداره و حتی از شرور های معمولی هم شکست خورده. باز هم جای تاسف داره. راستی تانوس و دارک ساید کجان؟

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به ایلیا

   آبان 23, 1399

   با ضعيف بودن مقاله باهات موافقم اما در مورد بتمن کاملا در اشتباهی!!!!! کافی بدونه که یه ابرقهرمانی مثل سوپرمن هست!!!! میره نقطه ضعف طرفو پیدا میکنه و یارو رو ناک اوتش میکنه!!!! و اگه یه نگا به اسم مقاله بندازی میفهمی که این مقاله درباره ی ابرقهرمانان هستش و دارکساید و تانوس ویلن هستن!!!

   پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

    آبان 25, 1399

    البته اگه دشمن سرعتش خیلی کم باشه و به بتمن عزیز اجازه بده که تازه بگرده و نقطه ضعفش رو پیدا کنه.

    پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

    آبان 25, 1399

    با اینکه حالم از فلش بهم میخوره ولی بتمن 10 ثانیه هم دووم نمیاره جلوش.میزنه جرش میده

    پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

    آبان 25, 1399

    تازه چرا از سونیک حرف نمی‌زنیم؟ چون اونم خیلی غویه

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به Amir ali

     آبان 25, 1399

     اول اینکه سوپرمن با اون سرعتش بارها از بتمن شکست خورده!!!!!فلش هم جدیدا به سرعت 13 میلیون برابر نور رسیده و میتونه بتمنو بکشه اما بتمن اگر زره فینال بتسویت رو بیاره، فلش بیشتر از 5 ثانیه جلوی اون زره دووم نمیاره!!!! سونیک هم قبل از اینکه فلش به سرعت 13 میلیون برابر نور برسه باز هم از فلش ضعیف تر بود حالا که دیگه قابل مقایسه با فلش نیست!!!!!

     پاسخ

     • Ami ali در پاسخ به تحلیل گر

      آبان 30, 1399

      ببین سونیک تو حالت معمولی بر زمان و مکان نسبت داره.با گرفتن زمرد های آشوب میزان قدرت های ۱۰۰۰ برابر میشه سرعتش هم۱۰۰۰۰۰۰ برابر.تازه سونیک موقعی که ۸ سالش بود میتوانست تو زمان سفر کنه . یعنی سرعتش از نور بیشتر بود . البته اون موقع!!!!.اگه بهش استرس وارد کنی فاز fleetway sonic میگیره که خدا میدونه چجوری میشه ارومش کرد.خیلی حرسش بدی میشه دارم سونیک بدون هیچ منبعی. فقط خشن خالص.حالت هایپر رو هم بگم که میشه خدا.سرعت میشه نامحدود.یعنی محدودیتی نداره دیگه سرعت و نیروش.یه حالت دیگه هم هست که اسمشOMNIPOTENC SONICهستش که سونیک تو این حالت میشه قادر مطلق.میشه خدا!!!!!!..با یه طلتگر میزنه جر میده جد آباد فلشو.

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به Ami ali

       آذر 1, 1399

       ببین تمپوس فوژینات ادعا کرده که سرعت والی وست بی‌نهایته!!!!! اگه همون کمیک بحران در زمین های بینهایتو بخونی میبینی که وقتی فلش مرد موج انرژی ازاد شد که تونست موج انرژی انتی مانیتور که میتونست حتی یه یونیورسو هم نابود کنه از بین ببره!!!!!!خب اینا میتونن ثابت کنن که سرعت فلش تقریبا بینهایته!!!!! و تو هم دیگه خیلی داری سونیکو بولد میکنی!!!!!

       پاسخ

       • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

        آذر 1, 1399

        خب منم گفتم سرعت سونیک بینهایته.شاید تو حالت معمولی اینطوری نباشه.ولی تو حالت سوپر یا دارم قطعا هست.حد اقل سونیک لازم نیست بره برای به دست آوردن به صندلی کلی بدبختی بکشه.(صندلی موبیوسو میگم)

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Amir ali

         آذر 1, 1399

         اتفاقا باید بکشه!!!! ضمنا چون قبلش دکتر منهتن رو اون نشسته بوده الان والی وست تو دو ضربه سونیکو محو میکنه!!!!

         پاسخ

         • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

          آذر 2, 1399

          ببین اینکه والی با به دست آوردن اون چهار پایه فقط علم و دانش میگیره و نیرویی برابر با تخریب کهکشان ها به دست میاره و سرعتش نامحدود میشه .برای سونیک هیچ فرقی نمیکنه!!!. سونیک تو حالت سوپر یه مشتش به اندازه یه انفجار سوپر نووا قدرت داره.(انفجاری که میتوانه یک یا چند کهکشان رو به چخ بده)تو حالت هایپر هم یک تلنگرش میتوانم یه انفجار هایپر نووا به وجود بیاره(اینم مثل سوپر خواست
          ولی ۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹برابر مخرب تر.برای نابود کردن چندین یونیورس یا حتی خود مولتیورس کافیه)حالا والی میخواد با یه چهار پایه دو تا سیاره رو به هم بچسبونه وقتی سونیک میتوانم ۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹ برابرش رو با یه بشکن به هم بچسبونه؟؟؟خودت قظاوت کن اصلا.(اگه فهمیدی)

          پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Amir ali

           آذر 2, 1399

           چی میگی مگه نمیدونی قبلش دکترمنهتن رو اون صندلی نشسته بوده!!!!! الان والی بعضی قدرتای دکتر منهتنو داره که دکتر منهتن با یه اشاره میتونه مولتی ورسو نابود کنه!!!!! پس وقتی کمی از قدرتای اونو داشته باشه قطعا میتونه یه مولتی ورسو نابود کنه!!!!! منم سونیک درحالت عادی رو میگم نه این حالتایی که تو میگی!!!!( گرچه دراین حالت ها هم از والی رو صندلی موبیوسو شکست میخوره!!!!!)

           پاسخ

          • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

           آذر 3, 1399

           خب والی هم در حالت عادی نمیتونه یه مولتیورسو نابود کنه.سونیکم نمیتونه. سونیک با تهدیدهایی جنگیده که خیلی مخرب بودن.مثلا با سونیک ای ایکس ای درحالی جنگیده که بافت واقعیت شکسته بود و زمان و مکان به هم ریخته بودند.تازه ای ایکس ای یه اهریمن چند میلیون ساله بوده و با حد اکثر قدرتش با سونیک جنگیده. ولی سونیک ۵درصد قدرتش.تازه ای ای ایکس ای می توانسته واقعیت را کنترل کنه. بر زمان و مکان نسبت داشته باشه و دنیا ها رو خلق کنه.بر فرز که والی دوستان و خانواده یونسکو کشت.سونیک هم به حالت دارک در می آید و تو بی رحمی از ددپول و دارکساید و تانوس هم پیشی میگیره.اگه میزان خشمش بیشتر بشه میشه افلیتوی سونیک و قدرتش خیلی بیشتر میشن.اما اگه کافی نبود تو حالت دارک افلیتوی سونیک با استفاده از زمرد های آشوب و استاد زمرد و حلقه های قدرت و حلقه های سرنوشت و زمرد های روح به قدری قوی میشه که والی یه دقیقه هم دووم نمیاره جلوش.

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Amir ali

           آذر 3, 1399

           در حالت عادی والی برندس چون سرعت سونیک در حالت عادی از یه میلیون برابر نور کمتره اما در حالت عادی سرعت والی چند میلیون برابر نوره!!!!! در حال حاضر هم دارکساید حریفی جلوی والی به حساب نمیاد!!!!

           پاسخ

         • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

          آذر 2, 1399

          تازه کسانی که سونیک با پنج درصد قدرتش باهاشون جنگ دست کمی با قدرت های خدا مانند نداشتن!!مثل گایا تاریک.خورنده زمان.نازو.مفلیس.ابلیس.متالیکس.والبته سونیک ای ایکس ای(این یکی از همشون بدتره)

          پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به ایلیا

   آبان 26, 1399

   من شرط می بندم والای همگان همشون رو تو یه ثانیه شکست میده. بن تن هم قویه به نظرم حداقل می‌تونه چهارم باشه و حد اکثر اول

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به ناشناس

    آبان 26, 1399

    بن تن؟؟؟؟؟ چهارم تو این لیست؟؟؟؟ وات؟؟؟ بن تن در نهایت حتی حریف ثورم نمیشه چه برسه به امثال دکترمنهتن و فرانکلین ریچاردز!!!!!

    پاسخ

    • ناشناس در پاسخ به تحلیل گر

     آبان 27, 1399

     ببخشید دوست عزیز منظورم چهاردم و یازدهم است سو تفاهم نشه

     پاسخ

    • Alireza در پاسخ به تحلیل گر

     آبان 27, 1399

     آره خیلی خوبم ثور و فرانکلین ریچارد رو شکست میده ولی از دکتر منتهن شکست میخوره من تمام موجوداتش رو دیدم راحت ثور و فرانکلین ریچارد رو شکست میده

     پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به Alireza

      آبان 27, 1399

      ببین بن تن در نهایت بتونه یه سیاره رو نابود کنه ولی فرانکلین ریچاردز میتونه با یه اشاره مولتی ورسو نابود کنه!!!! و ثور هم با یه ضربه میتونه زمینو نابود کنه!!!! و بن تن از جفت اینا ضعيف تره!!!!!

      پاسخ

      • Alireza در پاسخ به تحلیل گر

       آبان 28, 1399

       نظرت برام مهمه ولی قویترین موجود بن تن موجود ایکس می‌تونه هرچی تو ذهنش میخواد رو به واقعیت تبدیل کنه.
       اگه انتقام جویان جنگ ابدیت رو دیده باشی ثور با آتیش زیاد کم میاره و فقط با کمک چکش می‌تونه سالم سه.

       پاسخ

       • یک بار مصرف در پاسخ به Alireza

        آبان 30, 1399

        اگه میخوایم ثور رو بدون چکش حساب کنیم باید بن تن هم بدون چکش حساب کنیم

        پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به Alireza

        آبان 30, 1399

        اگه به قویترین هست موجود ایکس رو با رون کینگ ثور مقایسه کن. ولی بازم فرقی نمی کنه چون رون کینگ ثور راحت تر نابودش میکنه

        پاسخ

       • Amir ali در پاسخ به Alireza

        آذر 2, 1399

        داری آتیش رو با انرژی هسته یه ستاره نوترونی مقایسه میکنیییییییییییییییی!!!!!!!!کاش یکم با دقت نگاش میکردی(برایت متاسفم)🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣.اگه ده تا مشتری هم جلوی اون اشعه میموندن تو ۲ ثانیه پودر میشدم.اونوقت میگی به آتیش ضعف داره!!!

        پاسخ

      • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

       آذر 2, 1399

       یه سیاره یکی مثل مریخ یا یکی مثل مشتری.بینشون کلی اختلاف سایزه!!

       پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به Alireza

      آبان 30, 1399

      بهت پیشنهاد میدم وقتی چیزی نمی دونی حرف نزن فرانکلین ریچاردز راحت می تونه بن تن تو رو پودر کنه قدرت در مقیاس گالاگتوس داره ( شایدم خیلی بیشتر) یا ققنوس سیاه که راحت می تونند سلستیال بکشند پس بن تن تو حرفشون نمیشه

      پاسخ

    • ناشناس در پاسخ به تحلیل گر

     آبان 30, 1399

     بن تن فقط از دکتر منتهن ضعیف تره بقیه رو مثل کتلت میجویه همه رو له می‌کنه انتقام جویان و اونجرز رو با هم نابود می‌کنه حتی شاید دکتر منتهن هم شکست بده ثور که براش هیچی نیس
     کاپیتان آمریکا که فقط کافیه فوت کنه از حال بره هالک هم براش مورچه هست.

     پاسخ

     • یک بار مصرف در پاسخ به ناشناس

      آبان 30, 1399

      این حرفت خنده دار ترین حرف توی جهان بود
      بن تن حتی نمیتونه چکش ثور رو بلند کنه
      دارم خواب میبینم؟!!!
      بن تن حتی نمیتونه هالک رو بزنه
      بن تن یه آدمی زاد با یه ساعت علمی تخیلی و بچگونه هست فقط همین
      تو چند سالته اصلا؟

      پاسخ

      • ناشناس در پاسخ به یک بار مصرف

       آذر 1, 1399

       تو فکر کردی انتقام جویان و اونجرز واقعیه خدایا خودت میدونی چیکار کنی. فقط برو یا یک فیلم از فیلم هاش رو نگاه کن یا برو موجوداتش با توانایی هایش از تو سایت بخون
       مرد نیرومند بن تن خیییییلی بزرگه یعنی هالک انگشتش هم نمیشه. و کافیه با همین موجودکش ثور رو بشکنه بعد با هست بلاست ثور رو نابود کنه

       پاسخ

       • rUHOLLAH در پاسخ به ناشناس

        آذر 1, 1399

        داش اصن بر فرض اینکه بتونه به این موجود تبدیل شه اگه ریبوتو نیگا کرده باشی یه چی تو مایه های اپگرید میاد دهنشو سرویس میکنه بعد تو عقل تو اصلا میگنجه هالک اسیب ببینه؟ چه برسه به ثور . ثور یه چکش بندازه نیرومند از تو فضا برات دست تکون میده

        پاسخ

      • ناشناس در پاسخ به یک بار مصرف

       آذر 1, 1399

       بن تن ثور رو نابود می‌کنه چرا؟؟!! چون ثور فقط قدرت رعد و برق داره ولی بن تن قدرت آتش ،آب، یخ برق و کلی قدرت دیگه داره هالک رو که مرد نیرومند بن تن پودر خاک شیر می کنه کاپیتان آمریکا رو که فوت می‌کنه براتون و باک ویدیو اصلا قدرتی ندارن و با موجود مرد نیرومند چکش ثور رو نابود میکنه بعد ثور رو زیر پاهاش له میکنه.
       ویژن فقط کافیه سنگ ابدیت سرش رو برداره تمومه کارش

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به ناشناس

        آذر 1, 1399

        شماهم اگه یکم درباره ی هالک و ثور تحقیق کنی می فهمی چیکار کردند و راحت هر موجودی به هر اندازه ای رو نابود می کنند. موجود نیرومند چکش ثور رو نابود میکنه؟؟؟؟ ههههههههه ههههههههه خیلی بامزه ای . ثور چکشش رو بندازه رو موجود نیرومند تو دیگه تکون نمیخوره ثور راحت میتونه بن تن تو رو تله پورت کنه توی خورشید. هالک زورش بینهایته راحت می تونه ده برابر موجود نیرومند رو له کنه هالک با یه مشت یه سیاره رو نابود کرد. فقط پاش رو کوبید زمین یه ایالت نابود شد. بعد میای میگی هالک رو پودر میکنه
        !!؟؟ هالک یه شهاب سنگ رو روی هوا خورد کرد. جلو یه سلستیال رو گرفت و کلی کار دیگه که بن تن تو توی عمرش انجام نداده.

        پاسخ

        • ناشناس در پاسخ به امیررضا

         آذر 1, 1399

         من دیگه قانع شدم حالا به نظرت می‌تونه تو این لیست باشه؟ یا واقعا اینقدر ضعیفه
         من هالک رو بر اساس جثه اش با موجود نیرومند مقایسه کردم
         و اینکه می‌تونه کاپیتان آمریکا، بتمن و پلنگ سیاه رو شکست بده؟

         پاسخ

         • امیررضا در پاسخ به ناشناس

          آذر 1, 1399

          می تونست باشه ولی نه خیلی بالا و میتونه کاپیتان آمریکا یا پلنگ سیاه شکست بده ولی درباره ی بتمن احتمالش کمه چون باهوشترینه مثلا با یک کبریت جلوی یه ارتش رو گرفت.

          پاسخ

          • ناشناس در پاسخ به امیررضا

           آذر 1, 1399

           به نظرت می‌تونه جزو دهم تا پانزدهم باشه چون نیروهایش اینقدر هم ضعیف نیست که تو این لیست نباشن و بن تن به دکتر منتهن نمی‌رسه قبول دارم

           پاسخ

         • تحلیل گر در پاسخ به ناشناس

          آذر 1, 1399

          ببینید دوستان موجود ایکس تقریبا با ثور برابر و تا حدودی ضعيف تره!!!!!! بعضیا دیگه بن تنو در حد دکتر منهتن میدونن که این طرز فکر کاملا اشتباهه!!!!

          پاسخ

        • Amir ali در پاسخ به امیررضا

         آذر 2, 1399

         باهات موافقم.موجودات بنان زد گلوله هم نیستن(به غیر از بعضی هاتون)اون وقت می‌خوان با ثور بجنگند!

         پاسخ

      • هادی در پاسخ به یک بار مصرف

       آذر 4, 1399

       آقا چی میگی اگه به شخصیت کارتونی باشه دینو دایناسور کوچولو همرو کتلت می‌کنه تازه تازه به دنیا اومده فکرشو بکن بزرگ بشه

       پاسخ

       • Amir ali در پاسخ به هادی

        آذر 5, 1399

        اینکه اون تونسته یه مشت خرس و سوسک و پشه رو به کنه.دلیل نمیشه که با کسانی که میتوان زمیونو نابود کنند بجنگه.من کارتونشو وقتی کلاس اول دبستان بودم می‌دیدم.چند تا خرس و گوزن رو زده بعد میگی میتوانم همه رو شکست بده.خیلی خنده داره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

        پاسخ

      • هادی در پاسخ به یک بار مصرف

       آذر 4, 1399

       آقا چرا دعوا میکنین بین اونایی که هنوز به سینما راه پیدا نکردن کاری ندارم فقط اونایی که راه پیدا کردن چندتا از همه قوی تر رو میگم البته اینم نسبت به توانایی تو فیلم میگم نه کارتون و … از همه قوی تر سوپرمن و کاپیتان مارول ویژن خواهر ثور و ثور هالک و…

       پاسخ

     • rUHOLLAH در پاسخ به ناشناس

      آذر 1, 1399

      داش من فکر کردم دارید شوخی میکنید ولی الان دارم ریسه میرم از خنده بن تن که حتی نمیدونه میخواد به چه موجودی تبدیل شه و این همه وقت از دست اون یارو ویلگکس که هیچی نبود فقط یه قدرتایی مثل هالک داشت نمیتونست کاری انجام بده حالا میخای بیاد جلوی ثور وایسه با ساعتش ور بره برو ریبوتشو نیگا کن اینجا کامنت نده در حدت نیس

      پاسخ

      • ناشناس در پاسخ به rUHOLLAH

       آذر 2, 1399

       اولا احترامت رو نگه دار ثانیا من یه اشتباه کردم هالک و ثور رو از دنیای سینما مقایسه کردم تو دنیای سینما خیلی ضعیف ترن جوری که تو جنگ ابدیت هالک حتی ده دقیقه جلوی تانوس دووم نیاورد.
       سوما وقتی چیزی نمیدونی هیچی نگو اگه بن تن نیروی آمنیتریکس و بن تن در مقابل کهکشان رو دیده باشی آپگرید ویلگکس رو به خاک سیاه نشوند ولی چون تو ذاتش نیست نمیکشه. و اینکه موجود ایکس می‌تونه با ثور رقابت خوبی داشته باشه ولی به اندازه ثور قوی نیست. و در نتیجه شکست میخوره.

       پاسخ

 6. Sam_supergamer

  آبان 21, 1399

  این مقاله اصلا خوب نبود، لطفا اطلاعاتتون رو بیشتر کنین، بتمن چطور از هالک و ققنوس قویتره، شزم کجاست ؟ واقعا واندروومن رتبه ۱۵😡

  پاسخ

 7. MOHAMMAD

  آبان 19, 1399

  اینا مه یه طرف پانیشر یه طرف پانیشر همه اونجرز هارو میکشه بنظرم کم کم تو پنجتا میشد باشه

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به MOHAMMAD

   آبان 21, 1399

   چه میگیی پانیشر از بتمنم ضعیفتره.

   پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به MOHAMMAD

   آبان 21, 1399

   چییی؟؟؟؟پانیشر؟؟؟؟ حریف اسپایدرمنم نمیشه جلو اونجرز که تو ثانیه ی اول پودر میشه!!!!!

   پاسخ

 8. mk

  آبان 13, 1399

  بنظر من رتبه بندی اشتباه بود دکتر منهتن میتونه با یه اشاره شخصیت هایی مثل ثور،هالک،سوپرمن و مرد آهنی رو پودر کنه

  پاسخ

 9. Ultimator 20

  آبان 5, 1399

  ببینید واقعا مقاله ی خوبی نبود خیلی از قهرمانای کمیک بوکی تو این لیست نبودن که میتونستن باشن! و رتبه بندی هم کاملا اشتباه بود گوکو خیلی از ثور قوی تره گوکو حتی ثابت کرده که میتونه کل یونیورس رو نابود کنه ! و مهم ترین کاراکتری که تو این لیست نبود وان پانچ منه! اون در حدی قویه که اگه جدی بشه میتونه با یه حرکت مولتی ورس رو به فنا بده و میشه گفت کل یونیورس مارول و دیسی همره با هم نمیتونن حریفش بشن!

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به Ultimator 20

   آبان 7, 1399

   دکتر منهتن خیلی از وان پانچ من قویتره چی میگی تمام شخصیت های مارولو دیسی نمیتونن حریفش بشن.

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به آرش

    آبان 23, 1399

    خیلی اطلاعاتت کمه!! مثلا پرزنس یا لوسیفر یا میکاییل با یه اشاره میتونن منهتنو پودر کنن!!!!

    پاسخ

    • آرش در پاسخ به تحلیل گر

     آبان 28, 1399

     دوست عزیز منظورم ابرقهرمانان بود اون بخش مارول و دیسی هم تک به تک بود نه همه باهم.

     پاسخ

   • Ultimator 20 در پاسخ به آرش

    آذر 5, 1399

    دکتر منهتننننن؟؟؟؟؟ حرفی ندارم فقط چپتر های جدیدش رو بخون تا جوابت رو بگیری /:

    پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Ultimator 20

   آبان 23, 1399

   گوکو میتونه یه یونیورسو نابود کنه؟؟؟وان پانچ من با یه حرکت مولتی ورسو نابود میکنه؟؟ حداقل میگفتی سیاره آدم بتونه باور کنه!!!!

   پاسخ

   • Ultimator 20 در پاسخ به تحلیل گر

    آذر 5, 1399

    نبرد گوکو و بیرس اگه ادامه پیدا میکرد دنیا نابود میشد و تازه اونجا گوکو از حالت غریزه ی ماورایی استفاده نمیکرد. در مورد وان پانچ من هم….سیاره؟ قدرت کاملش رو تو چپتر های جدید مانگا نشون دادن خودتون بخونید میفهمید چی میگم…وان پانچ من با یه حرکت ساده میتونه مولتی ورس رو به نابودی بکشه!!!

    پاسخ

  • mb در پاسخ به Ultimator 20

   آبان 28, 1399

   وان پانچ من ابر قهرمان نبود
   فقط برای تفریح این کار هارو میکرد

   پاسخ

 10. فرزان

  آبان 3, 1399

  از همه قویتر وان پانچ من هستش برو انیمیشن رو نگاه کن میفهمی چی می گم

  پاسخ

  • Ultimator 20 در پاسخ به فرزان

   آبان 5, 1399

   کاملا درسته. کل یونیورس مارول و دیسی با هم حریفش نمیشن

   پاسخ

  • آرس در پاسخ به فرزان

   آبان 7, 1399

   برو نبرد سایتاما با دکترمنهتنو ببین بعد بیا بگو وان پانچ من از همه قویتره

   پاسخ

   • Ultimator 20 در پاسخ به آرس

    آذر 5, 1399

    دیدم . فن میده و نمیشه باهاش قضاوت کرد… فقط مانگای وان پانچ من رو بخونید تا ببینید وان پانچ من کیه!!!!

    پاسخ

 11. targol

  آبان 1, 1399

  به نظر من سوپر گرل در این لیست جا داشت چون قدرت هاش برابر با سوپر من هست و توی یک قسمت تونست شکستنش بده

  پاسخ

 12. ستاره بنفش

  شهریور 26, 1399

  پس لیدی باگ چی؟ چرا اون تو لیست نیست؟ کت نوار چی؟

  پاسخ

  • دیسی در پاسخ به ستاره بنفش

   مهر 23, 1399

   چی؟؟؟؟؟؟؟؟این دو تا رو(این چی چی باگ و کت چی چی)اسپایدی و بتمن بیان فوت کنن دو دور دور زمین میچرخن

   پاسخ

  • دیسی در پاسخ به ستاره بنفش

   مهر 23, 1399

   کلاس چگونه نوب نباشیم

   پاسخ

  • Ultimator 20 در پاسخ به ستاره بنفش

   آبان 5, 1399

   گرفتی ما رو ؟ لیدی باگ و کت نوار ضعیف ترین شخصیت های تاریخ هستن و فقط نسبت به هاک ماف برتری دارن و حتی تو یه فایت تن به تن عادی هم نمیتونن پیروز شن. چه برسه به یه جنگ در حد مولتی ورس!

   پاسخ

  • AMN در پاسخ به ستاره بنفش

   آبان 17, 1399

   به نظرم بیل سایفر از همه قوی تره

   پاسخ

  • AMN در پاسخ به ستاره بنفش

   آبان 17, 1399

   سنس هم خیلی قویه

   پاسخ

 13. تحلیل گر

  شهریور 18, 1399

  سلام مقاله خوبی نبود خیلی ها مثل دکتر فیت، زاتانا، جان کنستانتین شزم ،نوا، هایپریون، اسکارلت ویچ ،مگنتو،اتریگان و… میتونستن توی این لیست باشن!!!! رتبه بندی هم واقعا بد بود دکتر منهتن فونیکس و فرانکلین ریچاردز به راحتی می توانستند از اول تا سوم این لیست میتونستن باشن و در قسمت دکتر استرنج نوشته بودید با دکتر منهتن برابری می کند در حالیکه یک انگشت امثال دکتر منهتن هم نمی‌شود!!!!!!

  پاسخ

  • Soroush در پاسخ به تحلیل گر

   مهر 11, 1399

   دکتر فیت قطعا قوی ترین عضو جاستیس لیگه چون قدرت هاش هیچ محدودیتی ندارن پس با اختلاف قدرت مند ترین شخصیت دی سی و حتی دنیای کمیک میشه

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به Soroush

    مهر 11, 1399

    به شدت باهات مخالفم!!!!کی گفته قدرت دکتر فیت هیچ محدودیتی نداره!!!! قویترین شخصیت دی سی هم مایند مانیتور هست ، نه دکتر فیت!!!

    پاسخ

   • Mahdi در پاسخ به Soroush

    مهر 14, 1399

    دکتر فیت از گرین ارو و بلک کنیری شکست خورد . توی سریال لیگ عدالت نامحدود هم از هاوک گرل شکست خورد چه برسه بقیه عضو لیگ عدالت.

    پاسخ

   • محمد در پاسخ به Soroush

    مهر 24, 1399

    چیییی؟پس دکتر منهتن چی؟

    پاسخ

 14. Scorpion

  شهریور 10, 1399

  دکترمنهتن وققنوس سیاه ازبتمن قویترن😐😐😐😐😐😐😐

  پاسخ

  • علی در پاسخ به Scorpion

   آبان 2, 1399

   بتمن قویتره

   پاسخ

 15. AMIR ali

  مرداد 19, 1399

  البته محض اطلاعت بگم که در کمیک های جدید فرانکلین دیگه بچه نیست و سن 19 سالگی هم رد کرده و یه جهش یافته ای فراتر از سطح امگا هستش و میونه کل مولتیورس
  تنها با یه اشاره نابود کنه یا بکنه توی جیبش. و برای این کار لازم نیست حتی یه قطره عرق بریزه

  پاسخ

  • Scorpion در پاسخ به AMIR ali

   شهریور 10, 1399

   اسم کمیکش چیه؟

   پاسخ

 16. علی

  مرداد 19, 1399

  سلام بنظر من شما فقد قدرت رو دیدید ولی نقطه ضعفو نگاه نکردید
  ما دیدیم ک بتمن هم تونست سوپرمنو از پا دربیاره و نقطه ضعفش سلاح کریپتونیه ولی ثور نقطه ضعفی نداره واقن منطقیه ک ثور بالاتر از بتمن باشه و فرانکلین ریچاردز هم چون بچس فلن نمیتونه جایگاه خوبی داشته باشه فلش و مرد عنکبوتی هم اخرای لیست باید باشن و پایینتر از بتمن درسته قدرت بیشتر دارن ولی مطمعنن بتمن یه راهی برای شکست اونا پیدا میکنه با تشکر

  پاسخ

 17. علی قنبری

  مرداد 16, 1399

  من بودم اینطوری می کردم:
  سوپرمن
  گوکو
  جین گری
  سنتری
  تور
  هالک
  کاپیتان مارول
  زن شگفت انگیز
  مردعنکبوتی
  کاپیتان آمریکا

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به علی قنبری

   مرداد 17, 1399

   یه منطق بیار چه طوری کاپیتان آمریکا از مارشن من هانتر – فرانکلین ریچارد – دکتر منهتن – فلش – فانوس سبز – دکتر استرنج – مج سوار نقره ای – اسپاون و فایراستورم قوی تره ؟

   پاسخ

 18. Dr.fate

  مرداد 13, 1399

  دکتر فیت نمیتونست تو این لیست باشه؟دکتر استرنج هست ولی دکتر فیت نیست؟دکتر استرنج تو یه کمیک به صراحت خودشو جلو دکتر فیت تسلیم کرد..مدیران جواب بدند؟

  پاسخ

  • Soroush در پاسخ به Dr.fate

   مهر 11, 1399

   دکتر فیت هیچ محدودیتی قدرت هاش ندارن و نقطه ضعف هم نداره پس قطعا قوی ترین شخصیت کمیکه

   پاسخ

 19. saghy

  مرداد 13, 1399

  راستی تو سریال لیگ عدالت اسم اون رباطی که دکتر آیو او درست کرد اسمش چی بود امیزو رو نمیگم یه رباطیه که در فصل سوم قسمت ۸ دکتر فیت با خودش بردش اونیکه تمام لیگ عدالتو شکست داد

  پاسخ

 20. ثور

  مرداد 7, 1399

  کسایی که به برتری ثور نسبت به سوپرمن شک دارن قطعا فقط فیلم می بینن که در فیلم هم ثور از راکت هم ضعیف تره پس بس کنین دیگه

  پاسخ

 21. آراد

  مرداد 7, 1399

  ثور رتبه ی 1؟؟؟؟؟!!!!!!!!پس دکترمنهتن، سوپرمن ، قوقنوس سیاه چی میشه اینها از ثور قویترن مخصوصاً دکتر منهتن

  پاسخ

  • آراد در پاسخ به آراد

   مرداد 7, 1399

   منظورم ققنوس سیاه بود

   پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به آراد

   مرداد 8, 1399

   کسایی مثل فرانکلین ریچاردرز هم از ثور قویترین و میتونن با دکتر منهتن برابری کنم. فرانکلین ریچاردرز خودش به تنهایی کل مولتیورس را باز سازی کرد و هستی رو کرد توی جیبش. در حالی که سوپرمن با حد اکثر قدرتش فقط می تواند کهکشان ها را نابود کند.به طور کلی هم فرانکلین نامیراست و گالاکاتوس و دارکساید براش یه خیار هم نیستن.پس شکست دادن سوپرمن براش دو دقیقه هم طول نمی کشه.نیروی کیهانی مطلق.

   پاسخ

   • آراد در پاسخ به Amir ali

    مرداد 9, 1399

    پس اگه اینطوری باشه واقعا باید در رتبه 1یا2قراربگیره

    پاسخ

   • دانیال در پاسخ به Amir ali

    مرداد 9, 1399

    سوپرمن با تمام قدرتش سیاره هارو نابود نکرد. با یه عطسه این کارو کرد !

    پاسخ

    • Amir ali در پاسخ به دانیال

     مرداد 13, 1399

     سوپرمن در حالت پرایم شاید بتونه کل هستی رو بازسازی کنه.ولی نمیتونه کل مولتیورس که شامل تریلیارد ها تریلیارد هستی هست رو باز سازی کنه کاری که فرانکلین کرد.

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به Amir ali

      مرداد 15, 1399

      می دونید چرا بیشتر عزیزانی که نظر دادن درباره گوکو ، سوپرمن و ثور حرف می زدند و خیلی کاری به دکتر منهتن نداشتن ؟ جواب اینه : بحث سوپرمن از فرانکلین ریچاردز جداست . کسی سوپرمنو بخاطر بازسازی هستی نمیشناسه ‌. بحث همشون از هم جداست . بعضی ها در سرعت برتری دارن ( مثل فلش ) بعضی ها در قدرت ( مثل سوپرمن و ثور نمی گم کدوم قویتره چون نظر هرکس با اون یکی فرق داره ) بعضی ها هم تقریبا خدا هستن ( مثل دکتر منهتن و فرانکلین ریچاردز درباره مج سوار نقره ای مطمئن نیستم ولی فکر کنم اونم باشه ) به هر حال کسی که همه ی اینارو داشته باشه اوله که به نظر من سوپرمن و منهتن بهترین گزینه ها برای اول شدن هستن
      ۱. دکتر منهتن
      ۲. سوپرمن
      ۳. فرانکلین ریچارد
      ۴. ثور

      پاسخ

      • ستاره بنفش در پاسخ به دانیال

       شهریور 26, 1399

       یعنی به همین راحتی اون دکتر فلان رو با خدا مقایسه میکنی؟

       پاسخ

 22. دانیال

  مرداد 1, 1399

  من چیز دیگه ای که برام عجیبه ۲۱ بودن دکترمنهتنه . دکترمنهتن به راحتی می تونه ۳ یا در بدترین حالت ۶ باشه . ۲۱ عجیبه

  پاسخ

 23. mohammad mahdi

  تیر 31, 1399

  مردعنکبوتی کو دکتر فیت کو کاپیتان امریکا کو ونوم کو

  پاسخ

  • آراد در پاسخ به mohammad mahdi

   مرداد 7, 1399

   دکتر منهتن رتبه ی 21؟!!!!!!! دکتر منهتن حتی گالاکتوس هم براش هیچی نیست! از تمام این 25نفرقوی تره چون اون
   تقريباً قادر مطلق ،تقريباً دانایی مطلق،حضورمطلق تقریبی ، یعنی تقريباً میتونه هرکاری انجام بده و بیشتر مکان ها حضور داره ،و لازمه به این نکته اشاره کنم که اگه بدنش تجزیه بشه میتونه کمتر از یک دقیقه اتم هاش رو بازسازی کنه (در یک مقاله نوشته بود) پس اصلاً نمیشه نابودش کرد

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به آراد

    مرداد 7, 1399

    تند رفتی . قادر مطلق به امثال پرزنس ، والای همگان ، دادگاه جهانی ( یا همون دادگاه زندگی ) می گن . درباره گالاکتوس هم چرا باید بگم براش دشمن سختیه و اینطوری که تو میگی انگار خیلی متعصب هستی

    پاسخ

    • آراد در پاسخ به دانیال

     مرداد 8, 1399

     من عرض کردم تقريباً قادر مطلق

     پاسخ

    • آراد در پاسخ به دانیال

     مرداد 8, 1399

     ولی حداقل قبول داری که دکترمنهتن تو این لیست از بقیه قویتره

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به آراد

      مرداد 8, 1399

      آره قبول دارم . ۲۱ اصلا درست نیست . منهتن به راحتی در رتبه ۳ قرار می گیره در بدترین حالت باید ۶ بشه ولی به نظرم درست ترین رتبه برای منهتن اوله

      پاسخ

    • آراد در پاسخ به دانیال

     مرداد 12, 1399

     فکر میکنی ثور قویتره یا شزم

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به آراد

      مرداد 13, 1399

      ثور با اختلاف

      پاسخ

      • آراد در پاسخ به دانیال

       مرداد 13, 1399

       منظورم دنیای سینمایی بود نه کمیک

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به آراد

        مرداد 14, 1399

        در دنیای سینما ثور با اختلاف کم . شما اگر ثور : رگنارگ رو دیده باشی می بینی ثور در سینما هم چندان ضعیف نیست

        پاسخ

        • آراد در پاسخ به دانیال

         مرداد 14, 1399

         واقعاً ممنونم

         پاسخ

        • آراد در پاسخ به دانیال

         مرداد 18, 1399

         بله فیلمشو دیدم واقعاً عالی بود

         پاسخ

        • rUHOLLAH در پاسخ به دانیال

         آذر 1, 1399

         ابهت ثور نابود شد با فیلم رگنوراک و جنگ ابدیت خیل ابهت داشت خواستن خرابش کنن نامردا وگرنه ثور 1 و 2 رو نیگا کن

         پاسخ

     • Amir ali در پاسخ به آراد

      مرداد 13, 1399

      خب معلومه ثور

      پاسخ

   • aydin در پاسخ به آراد

    شهریور 30, 1399

    داداش همش که تقربیه میشه بگی کدومو دقیقا هست در ضمن رو کینگ ثور هم همینارو هست

    پاسخ

 24. سبحان

  تیر 30, 1399

  سلام مقاله خوبی کاملی بود ولی به نظرم رتبه بندی درست نبود و جای خیلی ها کم بود و جای بعضی ها اصلا در لیست نبود ولی من با شخصیت های همین لیست یه رتبه بندی که به نظرم درسته مینویسم البته نمی‌دونم درسته یا نه
  ۲۵-اکوامن
  ۲۴-بتمن
  ۲۳-ایرون من
  ۲۲-کاپیتان مارول
  ۲۱-اسپوان
  ۲۰-ولورین
  ۱۹-کاپیتان اتم
  ۱۸-دکتر منهتن
  ۱۷-فرانکلین ریچاردز (دلیلم برای اینکه اون رو در این مرتبه قرار دادم اینه که بچس و خوب بلد نیست از قدرت های استفاده کنه و به نظرم چند ساله دیگه به یکی از قدرتمند ترین ابرقهرمانان دنیا تبدیل میشه)
  ۱۶-دکتر استرنج
  ۱۵-پرفسور چارلز اگزاویر
  ۱۴-زن شگفت انگیز
  ۱۳-اقای مجستیک
  ۲۱-ققنوس(دلیلم برای قرار دادن او در این رتبه نداشتن تسلط کامل بر بدن و ذهن جین گری است)
  ۱۱-زن شگفت انگیز
  ۱۰-فانوس سبز
  ۹-بلک بولت(دلیلم برای گذاشتن او در این رتبه ترس از استفاده‌ی صداش هست)
  ۸- هالک
  ۷-ثور
  ۷-موج سوار نقره ای
  ۵-فلش (دلیلم برای گذاشتن او در این رتبه توانایی سفر در زمان هست)
  ۴-سنتزی دلیم برای گذاشتن او در این رتبه ترس از استفاده از قدرت های بخاطر وجود وید هست)
  ۳-سوپرمن
  ۲-مارشن من هانتر
  ۱- گو کو

  پاسخ

  • arya در پاسخ به سبحان

   تیر 30, 1399

   رتبه بندی خوبی بود ولی ایرادهایی هم داشت اصلا گوگو نباید در رتبه بندی باشه بنظرمن اینطوری بهتره
   دکترمنتهن
   سوپرمن
   ثور با اختلاف خیلی کم با سوپرمن

   پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به arya

    تیر 31, 1399

    چرا نباید در لیست قرار بگیرد. چون از همه قوی تر ه؟ چون یه خداست؟ چون میتونه از فلش سریعتر باشه؟چون می‌تونه از سوپرمن قوی تر باشه؟ چون می‌تونه از مرد تک مشتی مقاوم تر و خشن تر باشه؟ چون می‌تونه از فانوس سبز با اراده تر باشه؟ چون می‌تونه……….نباید در این لیست قرار بگیرد و رتبه اول را داشته باشد؟ عشقش بکشه و از تمام قدرتش استفاده کنه و خشن باشه کل لیگ عدالت را کتلت میکنه. فقط 2 نفر میتونن کاری کنن که اون یه زحمتی بکشه.۱-ثور با حد اکثر قدرت۲-دکتر منهتن با حداکثر قدرت‌. فقط این دوتا میتونن یه ذره بهش آسیب برسونن. حالا نگفتی چرا گوکو نمیتوانه در این لیست قرار بگیره؟😾

    پاسخ

    • کلارک کنت ( سوپرمن ) در پاسخ به Amir ali

     تیر 31, 1399

     سوپرمن خیلی عالیه با اختلاف اول بعد ثور شونزدهمه به نظرم بهترین رتبه برای ثور شونزدهم است . دوم فلش . سوم زن شگفت انگیز . چهارم مارشن من هانتر . ولورین آیرون من بعدش کاپیتان امریکا

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

      مرداد 1, 1399

      هان؟

      پاسخ

     • Amir ali در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

      مرداد 1, 1399

      زن شگفت انگیز 13 رتبه از ثور بالاتره. هاااااااااانننن🤯🤯🤯🤯!ثور میخوردش .مارشن من هانتر و فلش رو هم.چنان جمجمشون رو له می‌کنه که صدای له شدنشون تو کل مولتیورس می‌پیچه.

      پاسخ

      • arya در پاسخ به Amir ali

       مرداد 1, 1399

       اطلاعاتت خیلی کمه فقط حرف الی میزنی واندروومن هم خیلی قویه و خیلی ها اونو از ثور قویتر میدونن با اینکه خودم هم نظرم اینه که ثور قوی تره ولی این حرفا میخوردش جمجمه ش خورد می‌کنه تعصبت رو نشون میده واندروومن هم خدا است و سلاح های خیلی قدرتمندی داره لایق پتک ثور هم هست سرعت خیلی بالایی و دوام خیلی بالایی هم داره زود درمانی و…..
       مارشن من هانتر هم خیلی خوبه درسته آتش نقطه ضعفش هست ولی اینجوری نیست که همه بتونن شکستش بدن اون براحتی می‌تونه ذهن همه رو بخونه و تلپاتی و تله کینزی انجام بده
       فقط در مورد فلش باهات موافقم چون زیاد نمیتونه در مقابل ثور کاری بکنه

       پاسخ

      • کلارک کنت ( سوپرمن ) در پاسخ به Amir ali

       مرداد 5, 1399

       تو اصلا اطلاعات نداری . واندر وومن خداست و از ثور خیلی قوی تره . سوپرمنم اوله و شکی در اون نیست

       پاسخ

       • استیو راجرز در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

        مرداد 5, 1399

        ایشون اطلاعات نداره و اون وقت تو داری ؟!؟!؟!؟؟!؟!!! جل الخالق . !!!
        حرفات بی اساست باعث شد یکی از خنده دارترین کامنت های عمرم رو ببینم . ههههههههههه ههههههههه
        اولا ثور هم یک خدا هست . دوما سوپرمن خدا نیست پس طبق حرفت واندروومن که یک خدا هست بسیار از سوپرمن قویتره و بس . سوما واندروومن یک الهه هست نه خدا . ! بین این دو فرقه .

        پاسخ

        • آراد در پاسخ به استیو راجرز

         مرداد 7, 1399

         سوپرمن باید اول باشه اگه مبارزه رو جدی بگیره ثور سوسک میشه
         و دکترمنهتن هم از ثور بسیار قوی تره

         پاسخ

         • آراد در پاسخ به آراد

          مرداد 7, 1399

          ببخشید سوم ، بعد از دکترمنهتن و ققنوس

          پاسخ

          • آرش در پاسخ به آراد

           مرداد 24, 1399

           ققنوس سیاه خیلی ضعیفه چی می گی شما.

           پاسخ

          • دانیال در پاسخ به آرش

           مرداد 29, 1399

           قوی که هست ولی بالاتر از سوپرمن نیست

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به آرش

           مهر 19, 1399

           بابا تو رو خدا اطلاعات ندارید حرف نزنید

           پاسخ

          • آرش در پاسخ به امیررضا

           آبان 4, 1399

           نه بابا باید بیایم از تو یاد بگیریم بچه

           پاسخ

          • Sam_supergamer در پاسخ به آرش

           آبان 21, 1399

           برو راجع به ققنوس بخون بعد حرف بزن

           پاسخ

        • محمد کمیکی در پاسخ به استیو راجرز

         مرداد 14, 1399

         سلام جناب راجرز من به شخصه از ثور و همه چیش حال میکنم جز سلاحش که واقعا مسخره است ولی خب خیلی قویه همینم خوبه اما کلاهش و بتکش یکم بچه کانه است اگه مثل سوپر من با دست خالی میجنگید بهتر بود

         پاسخ

       • Amir ali در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

        مرداد 6, 1399

        تو خودت هم همچین اطلاعات بیشتر از من هم نداری. بهتره خودت برتری هاشون رو نسبت به هم با تمام جزئیات پیدا کنی.البته اگه اصلا بدونی برتری شون چیه.شباهت هاشون هم بهتره پیدا کنی بعد بگی کی اطلاعات داره و کی نداره.من طرفدار سوپرمن نیستم ولی می‌دونم که قدرت های پنهان زیادی داره.مثل تله کنسیس و ساایکو کنسیس.خوندن ذهن.تغیر شکل.سفر در زمان(برای سفر کردن به گذشته باید از سرعت نور که حدود 3۰۰۰۰۰ کیلومتر در ثانیه هست جلو بزنی تا زمان برات معکوس عمل کنه که سوپرمنم می‌تونه.)

        پاسخ

       • دانیال در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

        مرداد 7, 1399

        خب مگه ثور خدا نیست ؟

        پاسخ

       • آراد در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

        مرداد 7, 1399

        دقيقاً اما سوپرمن باید دوم باشه ،بعد از دکتر منهتن

        پاسخ

       • Sam_supergamer در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

        آبان 21, 1399

        یاالله ال الله ، تو میگی واندروومن از تور قویتره!!!اون با میلنیور از استورم شکست خورد،خیلی زور بزنه با لوک کیج برابری میکنه

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Sam_supergamer

         آبان 21, 1399

         چییییی؟؟؟؟؟ حرفت خییییییییییییلللللییییییی چرت و پرت و مضخرف بود!!!!! الکی چرت نگو و او کراس آور های مسخره رو بزار دم کوزه آبشو بخور!!!!! من میتونم کمیکی رو معرفی کنم که واندروومن توش دارکساید را زده!!!! میتونم کمیکی رو معرفی کنم که توش واندروومن لیگ عدالت را تکی تکی زده!!! میتونم مقاله ای رو معرفی کنم که توش میگه واندروومن تمام المپ نشینان را تکی تکی زده!!!!تو چه مدرکی داری که واندروومن در حد لوک کیجه؟؟؟؟؟؟ هان؟؟؟؟( منظورم منبع یا مدرک معتبره!!! )اراجیف گفتنو بزار کنار و با حقیقت روبرو شو!!!!و ضمنا من واندر وومنو با ثور برابر و از سوپرمن با اختلاف خیلی کم ضعیفتر میدونمش !!!!

         پاسخ

    • آراد در پاسخ به Amir ali

     مرداد 7, 1399

     سوپرمن رو یادتون رفت آخه سوپرمن از ثور قویتره و درمورد دکترمنهتن باید بگم که گوگو و ثور و سوپرمن براش هیچی نیستن و میتونه مثل آب خوردن همشون رو شکست بده

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به آراد

      مرداد 7, 1399

      نه سوپرمن ابدا قویتر نیست .
      اما اگه خیلی اصرار داری ، اشکالی نداره تو فکر کن که قویتره .
      تمام .

      پاسخ

      • ثور در پاسخ به استیو راجرز

       مرداد 8, 1399

       من یه بار گفتم یه بار دیگه هم می گم کسایی که به برتری ثور نسبت به سوپرمن شک دارن قطعا یه دونه کامیک هم نخوندن فقط فیلم دیدن در فیلم هم ثور رو خیلی ضعیف کردن

       پاسخ

      • آراد در پاسخ به استیو راجرز

       مرداد 8, 1399

       باید بگم تو کمیک سوپرمن با یک عطسه یک منظومه خورشیدی رو نابود کرد!! عطسه!!!!!!!!!

       پاسخ

    • آرش در پاسخ به Amir ali

     آبان 7, 1399

     بله بقیه همینجوری وایمیسن گوکوخان بیاد بزننشون آنقدر تعصب الکی ومزخرف نداشته باش

     پاسخ

   • دانیال در پاسخ به arya

    تیر 31, 1399

    توی دفاع از سوپرمن تنها موندم . پشتم خالی شد . تو هم ثور رو اول گذاشتی ؟ 😕 من می گم سوپرمن اول

    پاسخ

    • arya در پاسخ به دانیال

     مرداد 1, 1399

     من ثور رو سوم گزاشتم
     دکترمنتهن
     سوپرمن
     نفر سوم ثور

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به arya

      مرداد 1, 1399

      آهان . دکتر منهتن اول ؟ به هرحال نظر شخصیته

      پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به سبحان

   تیر 31, 1399

   من با رتبه گوکو موافقم.طوری از فلش تعریف میکنی که انگار فقط اون می‌تونه در زمان سفر کنه.فانوس سبز می‌تونه دکتر استرنج می‌تونه ققنوس میتونه ثور هم می‌تواند دکتر منهتن هم می‌تونه. من طرفدار سوپرمن نیستم ولی می‌دونم که مارشن من هانتر خیلی از سوپرمن ضعیف تره . دکتر منهتن و ققنوس در این رتبه ؟ واقعاً. ثور رتبه هفت؟😳😳. ثور اراده کنه مارشن من هانتر رو عین چیپس میخوره. اصلا واسه چی دلیل رتبه مارشن من هانتر رو مشخص نکردی. مارشن من هانتر به آتیش و حرارت خیلی آسیب پذیره.ثور به راحتی می‌تونه در رتبه دوم قرار بگیرد.

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به Amir ali

    تیر 31, 1399

    واقعا باهات موافقم ثور اراده کنه مارشن من هانتر که جای خود دارد کل لیگ عدالتو ( به جز سوپرمن ) شکست می ده

    پاسخ

    • Amir ali در پاسخ به دانیال

     تیر 31, 1399

     مجبورم اعتراف کنم.ثور می‌تونه طوری با سوپرمن بجنگه که سوپرمن خیلی آسیب ببینه. اما اگه یکی مثل بتمن یا شزم کمکش کنه میتونن ثور را بکشن.واقعا نمی‌دونم چرا این رو گفتم ولی طوی 60 درصد موارد سرعت خیلی بالا به قدرت فوق‌العاده بالا غلبه میکنه و این برتری سوپرمن به دوره.

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به Amir ali

      مرداد 1, 1399

      جنگ های به اصطلاح 2 به 1 خیلی سخت و پیچیده میشه و بسته به اشخاصش نمیشه راحت قضاوتش کرد . مثلا هالک قویتره یا سوپرمن ؟! شاید خیلیا بگن سوپرمن . اگه ازشون بپرسی که ولورین رو هم بیاری وسط چی و هالک و وولورین همزمان با سوپرمن بجنگند ؟! سختر و پیچیده تر شد . اگه چنگال های آدمانتیومی ولوورین به سوپرمن آسیب جدی بزنه در این صورت کار سوپرمن در این مبارزه سخت میشه .
      در کل معمولا جنگ یک در برابر یک رو در نظر میگیرند . همین یک در برابر یک هم بعضی اوقات تحلیلش خیلی سخته دیگه چه برسه به حالات دیگر . !

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

       مرداد 1, 1399

       با اینکه کلا باهات مخالفم اما به طور دیوانه کننده ای با منطق حرف می زنی

       پاسخ

      • آراد در پاسخ به استیو راجرز

       مرداد 7, 1399

       بله کاملاً درست میفرمایید البته فکر نکنم چنگال های ولوورین به سوپرمن آسیب زیادی وارد کنه

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به آراد

        مرداد 8, 1399

        چنگال های ولورین آسیب جدی می زنن قطعا .

        پاسخ

        • آراد در پاسخ به دانیال

         مرداد 12, 1399

         نه دیگه به امثال سوپرمن

         پاسخ

         • کلارک کنت ( سوپرمن ) در پاسخ به آراد

          مرداد 13, 1399

          چنگال های ولورین ؟ هیچ کس به سوپرمن آسیب نمیزنه

          پاسخ

         • دانیال در پاسخ به آراد

          مرداد 13, 1399

          نه الان تنها چیزایی که به سوپرمن اسیب میزنن خورشید سرخ و کریپتنایت هستن

          پاسخ

   • آرش در پاسخ به Amir ali

    تیر 31, 1399

    ثور به راحتی میتواند در رتبه ی اول باشد نه دوم.

    پاسخ

    • آراد در پاسخ به آرش

     مرداد 7, 1399

     فکر نکنم ثور در رتبه ی اول قرار بگیره ثور باید رتبه 4باشه بعد از دکتر منهتن ،ققنوس
     سیاه و سوپرمن

     پاسخ

     • آرش در پاسخ به آراد

      مرداد 8, 1399

      سوپرمن ودکترمنهتن شاید اما ۱۰۰ درصد ققنوس سیاه ازثور ضعیفتره.

      پاسخ

      • آراد در پاسخ به آرش

       مرداد 12, 1399

       واقعاً من فکر میکردم ققنوس سیاه قویتره اما خوشحال شدم که اینو فهمیدم
       چون از ققنوس سیاه متنفرم ،ممنونم

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به آراد

        مرداد 13, 1399

        ققنوس سیاه ؟؟ منظورت همون جین گری هست ؟ نه بابا ثور راحت شکستش می ده

        پاسخ

        • آراد در پاسخ به دانیال

         مرداد 13, 1399

         ممنون بخاطر اطلاع رسانی

         پاسخ

      • امیررضا در پاسخ به آرش

       آبان 13, 1399

       فرانکلین ریچاردز و ققنوس سیاه قدرتی دارن که راحت می تونند سوپرمن و ثور رو راحت بزنن

       پاسخ

   • سبحان در پاسخ به Amir ali

    مرداد 26, 1399

    سلام
    اره مارشن من هانتر رو اشتباه گذاشتم چندین رتبه پایان تره ولی به نظرم قدرت مارشن من هانتر با امثال ثور و سوپرمن برابره ولی آتیش ضعف بزرگیه
    ولی در مورد بقیه باهات موافق نیستم

    پاسخ

   • سبحان در پاسخ به Amir ali

    مرداد 26, 1399

    سلام
    اره موافقم مارشن من هانتر رو اشتباه گذاشتم چند رتبه پایین تره ولی شخصا اعتقاد دارم قدرتش باکسای مثل ثور و سورپرمن برابری میکنه ولی آتیش ضعف بزرگیه و همین خیلی ضعیفش میکنه
    و در مورد فلش هم باید بگم فقط به خاطر سفر در زمان در اون رتبه نذاشتمش و دکتر استرنج معمولا سعی میکنه زیاد سفر در زمان نکنه و فانوس سبز و ثور هم تا بیان سفر در زمان کنن اون برگشته به گذاشته و فانوس سبز رو در بچگی کشته و یه راهی برای کشت ثور هم پیدا میکنه و ققنوس همهمین طور (البته باید بگم نمیدونستم اون هم سفر در زمان میکنه)
    الته من بالای کامنت هم گفتم به نظر من خیلی کس های دیگری هم میتونستن توی این رتبه بندی باشن و خیلی هاشون هم نباشن!

    و دکتر منهن هم اشتباه پذاشتم و به راحتی میتونه بین رتبه ی 4 تا 2 باشه

    پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به سبحان

   مرداد 6, 1399

   تازه تو از بزرگترین نقطه ضعف فلش خبردار نیستی.اسپید فورس! خیلیا هم توی DC و هم توmarvel میتونن از طریق جادو و کنترل واقعیت دسترسی فلش رو به اسپید فورس قطع کنند و کاری کنم که فلش یه آدم معمولی بشه. یا حتی اگه خیلی قوی باشند میتونن کلا اسپید فورس رو نابود کنند و اینطوری دیگه هیچ فلشی نمیتونه سریع باشه.تازه اگه فلش رو با کوییک سیلور مقایسه کنی.بزرگترین برترین نسبت به فلش اینه که کوییک سیلور نیازی به اسپید فورس نداره.

   پاسخ

   • آراد در پاسخ به Amir ali

    مرداد 7, 1399

    با سلام
    کاملاً درسته اگر دسترسی فلش به اسپید فورس قطع بشه یک انسان معمولی میشه
    اما کوییک سیلور این توانایی رو نداره که دسترسی فلش رو به اسپید فورس قطع کنه
    و در حالت عادی سرعت فلش از کوییک سیلور بیشتره و فلش توانایی پرتاب صاعقه
    داره !کاری که کوییک سیلور نمیتونه انجام بده پس در نتیجه میتوان گفت که فلش در یک نبرد تن به تن میتونه کوییک سیلور رو شکست بده

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به آراد

     مرداد 15, 1399

     بله درسته فکر کنم فلش معکوس هم یه بار این کارو کرده باشه

     پاسخ

     • آراد در پاسخ به دانیال

      مرداد 15, 1399

      بله یکبار فلش معکوس اینکارو کرده و سرعت فلش رو گرفته

      پاسخ

   • سبحان در پاسخ به Amir ali

    مرداد 26, 1399

    بهتره توهمت نزنی
    کی گفته من با خبر نیستم؟
    اول بزرگترین ضعف فلش اسپید فورس نیست و خیلی کوچیک هست چن افراد کمی هستن که اونقدر قدرت دارن که نابودش کنن یا حتی بهش دستیابی پیداکنن
    و من در بالای کامنتمم گفتم خیلی کَس های دیگری به نظرم میتونن توی این لیست باشن و اگه اون های که در نظر من هستن هم بیاین فلش میره تو جایگاه خیلی پایین تری
    البته این نظر شخصیه منه

    پاسخ

 25. امیررضا

  تیر 30, 1399

  من این لیستو قبول دارم غیر از جایگاه هالک.هالک براحتی در نمره ۷ قرار میگیرد.بنت هم باید حتما باشه

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به امیررضا

   تیر 31, 1399

   همون ! 😂 ولورین از هالک قوی تره ؟

   پاسخ

   • امیرضا در پاسخ به دانیال

    مرداد 6, 1399

    یا خدا.ولورین از هالک قویتره؟نه عامو و میخواستم بگم بنتن هم باید باشه.درسته ساعتش زود داغ میکنه ولی جدیدن با استفاده از یه سری قدرت های خیلللی قدرتمند داغ میکنه.تازه بنتن هنوز تمام قدرتشو نمیدونه پس واقعا از حداکثر قدرت خودش استفاده نمیکنه.اسکارلت ویچ هم باید باشه و قطعا بین 5 نفر اول هست.فقط کاش یه آبدیت بدن مقاله رو.از نظر من
    1ثور
    2دکتر منهتن
    3سوپرمن
    4اسکارلت ویچ
    5موج سوار نقره ای
    6سنتری
    7هالک
    8دکتر استرنج
    9بنتن
    10بتمن

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به امیرضا

     مرداد 8, 1399

     بنتن کامیک نداره تا جایی که من می دونم ( شاید داشته باشه من نخونده باشم . ) و یه شخصیت کارتونیه و من وقتی ۳ سالم بود باهاش آشنا شدم ( یعنی ۱۲ سال پیش )

     پاسخ

    • آراد در پاسخ به امیرضا

     مرداد 12, 1399

     اصلاح میکنم
     1-دکترمنهتن
     2-سوپرمن
     3-ثور

     پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به آراد

      مرداد 12, 1399

      یه منطق بیار که چرا اینجوری چیدی.راستی ببخشید که گوکو رو نزاشتم.بتمن حذف کنید گوکو سوم بقیه یه خط عقب تر(انگار فوتباله خخخ)

      پاسخ

      • آراد در پاسخ به امیررضا

       مرداد 13, 1399

       منطقم اینه که دکتر منهتن هیچجوره نابود نمیشه اگه تجزیه هم بشه میتونه اتم هاش رو سریع باز سازی کنه و تقريباً قادر مطلق هست پس بیشتر توانایی های ثور رو داراست و همچنین تقريباً حاضر مطلق هست پس درمورد رتبه دکتر منهتن شکی نیست و درمورد سوپرمن بگم که با عطسه
       یک منظومه رو نابود کرد و میتونه سیارات رو جابه جا کنه

       پاسخ

    • آراد در پاسخ به امیرضا

     مرداد 12, 1399

     دکتر منهتن رتبه 2!!!!!؟؟؟؟؟؟اون ثور رو میخوره و سوپرمنم از ثور قویتره

     پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به امیررضا

   مرداد 12, 1399

   میگما ددپول هم باید حتماااا باشه.اگه موافقین بگین

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به امیررضا

    مرداد 15, 1399

    اگر اسم مقاله رو بخونی اسمش قوی ترین ابرقهرمانانه . ددپول ضد قهرمان هستش نه ابرقهرمان

    پاسخ

 26. علی قنبری

  تیر 28, 1399

  به نظرمن سوپرمن از همه‌شون قویتره.هرکی هرچی بگه نظرم عوض نمیشه.

  پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به علی قنبری

   تیر 29, 1399

   خب خیلیا مثل خودت واقع‌بین نیستند. بهتره اعتراف کنی. سوپرمن لیاقت رتبه پنجم رو داره

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به Amir ali

    تیر 31, 1399

    نه سوپرمن جایگاه اول . اگر گوکو رو بزاریم گوکو دوم اگه نزاریم ثور دوم

    پاسخ

    • Amir ali در پاسخ به دانیال

     تیر 31, 1399

     یه فرمول توی خیلی از نبرد های حماسی هست که نشون میده که توی 60 درصد موارد سرعت خیلی بالا به قدرت فوق‌العاده بالا غلبه میکنه.برای همین سوپرمن می‌تونه ثور رو به یه جایی مثل فضا یا کوهستان ببره تا بتونه از سرعت بالا ش استفاده کنه و به ثور کلی آسیب بزنه.اما گوکو شاید شاید شاید فقط یک ذره قدرتش از سوپرمن کمتر باشه اما از نظر سرعت و واکنش و رفلکس و انعطاف پذیری می‌تواند از فلش هم جلو بزنه و با تکنیک هایی مثل sprit bomb یا garlic gun آسیب زیاده به سوپرمن بزنه.
     می‌تواند اشیایی که با سرعت فراتر از نور حرکت میکنند رو حتی در خلاء هم ببینه و به راحتی جاخالی بده.تازه سوپرمن ۳تا نقطه ضعف خیلی بزرگ داره.۱-جادو۲-کریپتونایت۳-هرجایی که در معرض تشعشعات نور خورشید قرمز باشه( اینطوری قدرتش خنثی میشن و مثل یه آدم معمولی میشه.نمیدونم چرا برتری سوپرمن نسبت به ثور رو گفتم؟🤔🤔

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به Amir ali

      تیر 31, 1399

      دوست عزیزمون با اسم آریا ( البته نام کاربریش این بود نمیدونم اسم واقعیش هست یا نه ) گفتن که جادو دیگه نقطه ضعف سوپرمن نیست و من هم نگاه کردم و راست می گفت . ولی در دو مورد دیگه باهات موافقم

      پاسخ

      • ،arya در پاسخ به دانیال

       مرداد 1, 1399

       بله اسمم واقعی هست 😂😂 چرا باید الکی بزارم .درسته جادو دیگه نقطه ضعف سوپرمن نیست

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به ،arya

        مرداد 1, 1399

        مثلا استیو راجرز اسم کاپیتان امریکا هست ولی دوست خوبمون این اسم رو برای خودش استفاده کرده
        بله

        پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به Amir ali

      تیر 31, 1399

      به این موضوع بار ها و بار ها اشاره شده و راجب آن بسیار توضیح داده شده .
      حتی اگه آمار تو درست باشه و اینجوری باشه باز هم این وسط یک نکته خیلی مهم وجود دارد :
      « اینکه ثور بار ها و بار ها به اجسام و اشخاص به مراتب سریعتر از نور واکنش نشان داده است . » . در واقع ثور میتواند اجسام سریعتر از نور را ببیند و نسبت به آن واکنش نشان دهد . ! همین توانایی باعث میشه تا سرعت بیشتر حداقل خیلی و آنچنان به درد سوپرمن نخوره .
      من گوکو رو خیلی زیاد نمیشناسم و بنابراین راجبش اظهار نظری نمیکنم اما حدسم اینکه شما به هر دلیلی داری گوکو رو خیلی بزرگش میکنی و فکر نمیکنم به هیچ عنوان در حد شخصیت Rune King Thor و دکتر منهتن باشه . البته مطمئن نیستم اما خیلی خیلی خیلی بعید میدونم .

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

       مرداد 1, 1399

       اگه اشتباه نکنم ( که معمولا هم نمی کنم ) رون کینگ ثور قوی ترین نسخه از شخصیت ثوره . پس باید با سوپرمن پرایم وام میلیون مقایسه بشه . که باید قبول کنی سوپرمن پرایم سرعت بیشتری از رون کینگ ثور داره . و خب سوپرمن سرعت تقریبا مساوی با فلش داره ( تازه فلش بخاطر سرعت شناخته می شه ) بنابراین می تونیم بگیم سوپرمن در سرعت اختلاف نه چندان زیادی با ثور داره

       پاسخ

       • arya در پاسخ به دانیال

        مرداد 1, 1399

        داداش قدرتمندترین نسخه سوپرمن کازمیک ارمور هست درباره ش خیلی توضیح دادم در همین مقاله برو پایین ببین الان حوصله ندارم توضیح بدم ولی یچیز رو بدون کازمیک ارمور توسط مانیتور بوجود اومده در مولتیورس زندگی نمیکنه فراتر از مولتیورس. نیروی پلات رو داره که یعنی هرچه حرفیش قویتر باشه اونم قویتر میشه نیروی پلات نیرویی که پرزنس توسطه اون بوجود اومده و لوسیفر و میکاییل و خود پرزنس از اون استفاده میکنند کازمیک ارمور در اوج قدرت با لوسیفر برابری. می‌کنه

        پاسخ

       • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

        مرداد 1, 1399

        در در کامنت قبلی راجب نسخه ها و حالت های اصلی و معمولی صحبت کردم .
        اگر قدرتمندترین نسخه ها و حالت ها در نظر گرفته بشود ، سرعت برای شخصیت Rune King Thor ، هیچ معنایی ندارد . چون شخصیت RKT ، به راحتی میتواند جنبش های در سطح ریسمان را در هر کجای کیهان ببیند . !! ( علمی کیهانی که کوانتومی تر از کوانتوم هم هست و دانشمندان میگویند که میتواند تمام راز آفرینش و زندگی را نشان بدهد . !! ) . بنابراین سرعت سوپرمن پرایم هرچقدر هم که باشه اصلا به دردش نمیخوره . ضمن اینکه شخصیت RKT ، توانایی تلپورت خود و دیگرا را در سطح فوق گسترده دارد و یعنی تقریبا حاضر مطلق محسوب میشود .
        هنوز مطمئن نیستم که قویترین نسخه سوپرمن کدوم هست . یعنی کازمیک آرمور سوپرمن ( که شخصا زیاد نمیشناسمش ) و یا سوپرمن پرایم ؟! . منابع خارجی اکثرا با اختلاف کازمیک رو نفر اول میدونند اما منابع ایرانی اکثرا سوپرمن پرایم را با اندکی اختلاف اول میدانند .

        پاسخ

        • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

         مرداد 1, 1399

         من کاری ندارم به چیزای دیگه که سرعت به درد سوپرمن نمی خوره و ….. من داشتم درباره سرعت بحث می کردم که سوپرمن سریع تره

         پاسخ

 27. Amir ali

  تیر 27, 1399

  گوکو از همشون قوی تره. بنظرم بحث شخصیت های انیمه ای دیگر هم بیاورید وست مثل سایتاما و ناروتو.

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به Amir ali

   تیر 31, 1399

   گوکو باید در رتبه ی سوم باشه

   پاسخ

  • آراد در پاسخ به Amir ali

   مرداد 12, 1399

   از دکتر منهتن قویتر نیست ،شاید باهاش برابر باشه

   پاسخ

 28. Harry

  تیر 21, 1399

  باید این شکلی دسته بندی می شد
  ۱_کاپیتان آمریکا
  ۲_سوپر گرل
  ۳_تور
  ۴_مرد عنکبوتی

  پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به Harry

   تیر 24, 1399

   وااااات.کاپتان از ثور،سوپرمن،سنتری،گوکو،موج سوار نقره ای،هالک،بتمن،واندر وومن ووووووو بهتره؟خدایا.چرااااا.کلن نظر نمیدادی بهتر بود

   پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به Harry

   تیر 29, 1399

   سوپر گرل یه مشت به کاپیتان آمریکا بزنه می‌ره صد بار دور مولتیورس می‌چرخه.

   پاسخ

 29. Harry

  تیر 21, 1399

  آقا پس کاپتان آمریکا با مرد عنکبوتی کو

  پاسخ

 30. طاها

  تیر 20, 1399

  به نظرم هر ابر قهرمانی میتونه با یه چیزی به خوبی بجنگه مثلا ثور میتونه سوپر من رو شکست بده ولی از فلش میبازی چون پوتک یا همون چکش ثور اگه پرتابی کنه از فلش رد میشه و میره بعد فلش با یه حرکت قلب ثور رو پاره میکنه.با لرزش سریع دستش دست رو میبره تو سینه ثور و قلبش رو میترکونه.ولی فلش به سوپر من میبازه چون سوپر من فقط کمی س رعتش از فلش کمه.حالا رتبه بندیم رو بزنم
  1_فلش به خاطر توانایی های خیلی زیادش که عبارتند از:دویدن با سرعت صوت_رد شدن از اجسام_خواندن سریع_پرتاب صاعقه_تکان دادن سریع دست و فرو کردنش تو قلب که قلب رو نابود میکنه.واقعا سوپر من هم که گفتم میبره فلش رو مگه شانس بیاره.
  2_سوپر من
  3_ثور
  4_بتمن به خاطر این گذاشتمش چهارم چون هم پول داره و همه نوع ماشین جنگی داره و هم در پیش بینی و نقشه کشی عالیه و مهارت های جنگی عالی داره و اینا قدرت ماورایی نداشتنش رو میپوشونه.
  5_واندار وومن چون قدرت و مهارت جنگی بالایی داره و دو تا دست بند باحال داره و یه شمشیر خیلی باحال.
  اینا نظر منه

  پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به طاها

   تیر 23, 1399

   بنظرم گوکو لیاقت بودن در رتبه اول رو داره. چون فقط یک نغطه ضعف داره که اونم کم آوردن انرژیی حته اگه فلش به قول خودت دستش بکنه (تازه اگرم بتونه )تو سینش دوباره زخماشو باز سازی میکنه. از لحاظ سرعت هم با سوپرمن برابری می‌کنه اگرم انرژی کم آورد می‌تونه از خود عناصر اطرافش مثل زمین _آب _گیاهان_ و حتی انرژی های مثبت و خشم انرژی بگیره و خودشو شارژ ‌کنه.به نظر من گو کو باید رتبه اول باشه.

   پاسخ

   • آرش در پاسخ به Amir ali

    تیر 31, 1399

    خب اگه اینجوریه که ثور اصلاً نقطه ضعف نداره.

    پاسخ

  • دیسی در پاسخ به طاها

   تیر 23, 1399

   فلش از کل اونجرز قویتره

   پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به دیسی

    تیر 29, 1399

    کلمه آخر جمله ات را با (قویتر نیست و نخواهد بود) عوض کن تا باور کنم

    پاسخ

  • دیسی در پاسخ به طاها

   تیر 23, 1399

   سرعت صوت؟
   فلش سیزده میلیون برابر نور سرعت داره
   لیست از نظر من
   1_پرزنس دیسی قادر مطلق و کمی قادر تر از والای همگان
   2_والای همگان مارول قادر مطلق ولی کمتر از پرزنس
   3_شیطان وحشی عظیم دیسی نیمه تاریک پرزنس
   میکائیل دیسی قادر مطلق تقریبی.
   لوسیفر قادر تقریبی
   دادگاه زندگی
   فلش(میتونه سفر در زمان کنه و اونجرزو لیگ عدالتو تو بچگی بکشه)سرعت سیزده میلیون برابر نور،توانایی رد شدن از اجسام له کردن قلب با دست.
   دارک ساید
   برینیاک
   انتی مانیتور
   رون کینگ ثور
   سوپرمن پرایم
   کازمیک سوپرمن
   نکرون ثور.
   موافقید؟

   پاسخ

   • arya در پاسخ به دیسی

    تیر 24, 1399

    خیرر

    پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به دیسی

    تیر 29, 1399

    کدوم آدم اقلی گفته فلش از دارکساید و سوپرمن پرایم و روین کینگ ثور قوی تره؟ هرکس گفته مخش تاب داره. ثور اگه به حالت روین کینگ ثور دربیاد. دیگه شاید بیاندر یا دادگاه زندگی بتونه ارومش کنه. کلا نظر نمی‌دادی بهتر بود.

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به Amir ali

     تیر 31, 1399

     سوپرمن پرایم اول
     کازمیک آرمر سوپرمن دوم
     رون کینگ ثور سوم
     دارکساید چهارم
     نکرو ثور پنجم
     ثور اودینسان ششم

     پاسخ

     • آرش در پاسخ به دانیال

      مرداد 9, 1399

      اشتباه می کنی دوست عزیز رتبه بندی باید اینطوری باشه.
      رون کینگ ثور اول
      سوپرمن پرایم وان میلیون دوم
      کازمیک آرمر سوپرمن سوم
      نکرو ثور چهارم
      ثور اودینسان پنجم
      دارکساید ششم.

      پاسخ

      • آراد در پاسخ به آرش

       مرداد 12, 1399

       خیر اصلاح میکنم
       کازمیک آرمر سوپرمن
       سوپرپرایم
       رون کینگ ثور

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به آراد

        مهر 19, 1399

        رون کینگ ثور از همشون قویتره

        پاسخ

      • دانیال در پاسخ به آرش

       مرداد 13, 1399

       بیا با هم به توافق برسیم اودینسان از دارک ساید قوی تره ؟

       پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به دانیال

      مرداد 12, 1399

      دقيقاً

      پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به Amir ali

     مرداد 12, 1399

     حتی از شزم ، سوپرمن و ثور معمولی هم ضعیف تره چه برسه به اونا

     پاسخ

   • آرش در پاسخ به دیسی

    مرداد 9, 1399

    خیلی خیلی خیلی باهات مخالفم.

    پاسخ

   • آراد در پاسخ به دیسی

    مرداد 12, 1399

    اولا نه قلب هر کسی مثلا شزم خودش به اندازهٔ فلش سریع هست و اما استقامت اطلسو داره پس واقعاً قویتره ،چه برسه به اینایی که تو گفتی اینا با یک تلنگر فلشو پودر میکنن

    پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به دیسی

    مرداد 12, 1399

    سیزده میلیون برابر سرعت نور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نهایت سرعت فلش 50برابر
    سرعت صوت هست

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به دکتر منهتن

     مرداد 13, 1399

     هم اون اشتباه می کنه هم تو . ۱۳ هزار برابر سرعت نور

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

      مرداد 13, 1399

      شما دارید اشتباه میکنید . من تقریبا مطمئنم که سرعت نسخه اصلی و معمولی سوپرمن بعد از بحران اصلا و ابدا در این حدی که میگین نیست . مگر آنکه بتونید این گفته خودتون رو ثابت کنید و دقیق بگید که بر اساس دقیقا کدوم کمیک حرف میزنید .

      پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به طاها

   تیر 28, 1399

   بگزار اصلاح کنم ۱-ثور فقط شاید یک دهم قدرتش تو پتکش باشه. و ثوری که توی MCU بود فقط یک میلیاردم قدرت و سرعت مقاومت و شجاعت و ارادهش رو نسبت به نسخه کمیکیش داشت.۲-ثور می‌تونه اشیایی که با سرعت فراتر از نور حرکت میکنند رو به راحتی ببینه و واکنش و رفلکس هایش هم به سرعت نوره.۳-برای شکست دادن فلش نه نیازی به میولنیر داره نه توفان شکن نه هر کوفته دیگه ای.۴-تازه اگرم فلش دستشو بکنه توی قلبش و پارش کنه دوباره زخماشو باز سازی می‌کنه.۵- ثور بدون نیاز به پتک یا تبرش می‌تونه لیزر هوایی از دستش شلیک کنه که قدرتی برابر با تخریب ستاره ها یا حتی کهکشان ها داره پس شکست دادن فلش براش کاری نداره.۶- می‌تونه با احزار یک ساعقه کل زمین رو به هرجای هستی که بخواد تلپورت کنه.۷-تازه فلش تو دوران نو جوانی قدرت هایش را به دست آورد ولی ثور قدرت هایش مادر زاده . خودت ثور هم می‌تواند در زمان بدون هیج سلاحی سفر کنه و فلش رو در دوران قبل از نوجوانی مثل تف بچسبونه به زمین.8- و در آخر ثور بایک تلنگر کوچک بدون هیچ تلاشی چنان مغز و دل و روده فلش رو عین ماکارونی می‌ریزه روی زمین که صدایه له شدن جمجمش در کل مولتیورس دی سی و مارول می‌پیچه.۹- با اینکه کلی از این خدای آذرخش حرف زدم ولی بهتر بود که رتبه اش رتبه دوم بود .چون گوکو از همشون قوی تره.۱- گوکو. ۲- ثور ۳-دکتر منهتن ۴-. ققنوس ۵-سوپرمن ۶. سنتری ۷- موج سوار نقره ای ۸-فرانکلین ریچاردرز. امیدوارم رازی باشید.تمامممممممممم😋😋😋😋😋😋

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به Amir ali

    تیر 29, 1399

    هان ؟؟!! سوپرمن پنجم ؟ نه سوپرمن پنجم ؟ سوپرمن پنجم ؟ 😐😐 راضی ( از این به بعد این شکلی بنویس چون رازی اشتباهه ) نیستیم

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

     تیر 29, 1399

     من نمیدونم چرا غلط های املایی خودت و اون دی سی فن های افراطی و فن های افراطی سوپرمن رو نمیگیری . این یک . !
     دو اینکه نظر شخصیش هست دیگه . ! شاید یک نفر سوپرمن رو جز 50 تا هم ندونه . مشکلت چیه ؟! با نظر شخصی بقیه هم مشکل داری ؟!؟

     پاسخ

     • Amir ali در پاسخ به استیو راجرز

      تیر 29, 1399

      ممنون ولی من نظر شخصی ندادم من خیلی واقعبینانه نظرمو گفتم . در واقع به این هم پایبندم که برای طرفداری کردن یه قهرمان لازم نیست که اون از همه قوی تر باشه. خیلیا یه قهرمان را بخاطر درونش و شخصیتش دوستش دارن. مثلاً مرد عنکبوتی الکی نشده محبوب ترین شخصیت تمام مارول. چون درونش پاکه. من خودم مرد عنکبوتی رو از همه قهرمان ها بیشتر دوست دارم.

      پاسخ

     • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

      تیر 29, 1399

      بازم تو ؟ میشه یه بحث باشه تو توش نباشی ؟ معمولا دیسی فن ها بی سواد نیستن بخاطر همین غلط املایی نمی گیرم

      پاسخ

      • Amir ali در پاسخ به دانیال

       تیر 29, 1399

       من بی سواد نیستم و یک مارول فنم. تازه عشقم کشید اینطوری بنویسم. طوری هم میگی که انگار سایت مال خودته معلم فارسی عزیز.تو فقط از اینکه سوپرمن هم یه قهرمان فرانسه و به خیلی چیزا آسیب پذیره بقیه رو سرزنش می‌کنی.منم دوران ابتدایی رو گذراندم و با الفبا هم آشنا هستم.اقا معلم.حداقل کسایی که رتبشون از سوپرمن بالا تره این قدر نقطه ضعف ندارن.

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به Amir ali

        تیر 30, 1399

        واقعا واسه پروشات متاسفم که کلماتی مثل افراطی و مزخرف رو تایید می کنن و کامنت من تایید نشد . خب اشکالی نداره. تو کلا از قدرت های سوپرمن که حد ندارن بی خبری و یه چیزی گفتی و من حوصله بحث کردن با یکی مثل تورو ندارم

        پاسخ

        • عباس در پاسخ به دانیال

         تیر 31, 1399

         سلام دانیال جان،
         قوانین باید رعایت بشه، خیلی به ندرت شده چنین نظراتی تایید شدن که به خاطر شرایط خاص بحث بین کاربرا بوده.
         البته نظر اخیر شما هم تایید شده و فقط یکی از نظراتتون تایید نشد که حاوی توهین مستقیم بود

         پاسخ

    • Amir ali در پاسخ به دانیال

     تیر 29, 1399

     همه که مثل من واقع‌بین نیستند.نمونش خودت.رازی هم نیستی نباش. تو هم باید اعتراف کنی که سوپرمن رتبه اش درسته

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به Amir ali

      تیر 29, 1399

      تو واقع بین نیستی متعصبی ( بازم راضی رو رازی نوشتی )

      پاسخ

      • آرش در پاسخ به دانیال

       مرداد 22, 1399

       واقعاً این غلط املایی گرفتنت اعصاب همه رو خورد کرده

       پاسخ

   • آراد در پاسخ به Amir ali

    مرداد 12, 1399

    دکتر منهتن رتبه 2!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟اراده کنه ثور پودر میشه

    پاسخ

  • Helen در پاسخ به طاها

   تیر 30, 1399

   من هم همنظر شما هستم البته تقریبا

   پاسخ

 31. م و

  تیر 17, 1399

  من یک دی سی فن هستم و اگه میخواستم قهرمانان بالا را دسته بندی کنم ۴ تا ی اول عبارت بودند از
  ۱=دکتر منهتن
  ۲=سنتری
  ۳،۴=سوپرمن و تور(باهم)
  ۵،۶=موج سوار نقره ای و کاپیتان اتم(باهم)

  پاسخ

  • م و در پاسخ به م و

   تیر 18, 1399

   اصلاح میکنم ترتیب اینه
   ۱=دکتر منهتن
   ۲=سنتری
   ۳=سوپرمن
   ۴=ثور

   سر این که دکتر منهتن برترین حرفی نیست
   دی سی فن های عزیزی که می گن چرا سنتری از سوپرمن بالا تره ،باید بگم سنتری سوپرمن و واندر وومن در فضا باهم شکست داده و در جواب مارول فن های عزیزی که میگن چرا سوپرمن از تور بالا تره باید بگم:
   سوپرمن نیز ثور را شکست داده در زمین مدارکش نیز موجود(در کامنت تی که بینهایت در پایین گذاشته لینکش مو جود هست)

   پاسخ

   • arya در پاسخ به م و

    تیر 18, 1399

    میشه بگی کدام کمیک سنتری سوپرمن و واندروومن رو شکست داده یک مقاله ترجمه شده در ایرونی سنتر با معذرت از پروشات درباره ی سوپرمن و سنتری و خیلی خوب توضیح داده چرا سوپرمن قوی تره من رتبه بندی ام اینطوری هست
    ۱_دکتر منتهن
    دو سوپرمن
    سه ثور با اختلاف کم نسبت به سوپرمن
    چهار سنتری و هالک
    پنج دکتر استرنج
    شش مارشن منهانتر
    تا رتبه چهار مطمئن هستم ولی بقیه شاید بعضی شخصیت ها رو فراموش کرده باشم

    پاسخ

    • م و در پاسخ به arya

     تیر 18, 1399

     راستشو بخوای من خودم این موضوع رو توی یه فکت از سنتری خوندم
     پیداش کردم همین جا می زارمش

     پاسخ

     • arya در پاسخ به م و

      تیر 18, 1399

      حتما یه اشتباهی شده یا اون مقاله اشتباه بوده چون یک کراووس آور مشترک که در اون سوپرمن و سنتری مبارزه کرده باشه من ندیدم و نیست

      پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 18, 1399

     آره سنتری کجا سوپرمنو شکست داده ؟ من درباره منهتن اطلاعات کافی ندارم و اظهار نظر نمی کنم

     پاسخ

    • Amir ali در پاسخ به arya

     تیر 23, 1399

     بزرگ ترین ضعف سوپرمن که جادو و مبارزه های طولانی است رو فراموش کردید. اصلا دلیل اینکه به دومز دی تو فیلم بتمن علیه سوپرمن مرد همین مبارزه طولانی بود

     پاسخ

     • arya در پاسخ به Amir ali

      تیر 23, 1399

      امیرعلی اگه کامنت های من و بعضی دیگر رو بخونی متوجه میشی که جادو در کمیک های جدید سوپرمن از نقطه ضعف‌های سوپرمن حذف شده فکر کنم بیست بار نوشتم و فقط کریپتونایت نقطه ضعف اون است

      پاسخ

    • arya در پاسخ به arya

     تیر 23, 1399

     حتماااااا 😂😂😂😭😭😭🙄🙄🙄🙄

     پاسخ

    • آراد در پاسخ به arya

     مرداد 12, 1399

     دقيقاً

     پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به م و

    تیر 18, 1399

    تو کلا هرچی رو هر جا دیدی باور میکنی ؟!؟؟؟ درک اینکه سنتری هرگر با سوپرمن و واندروومن در کمیک نجنگیده اینقدر سخته ؟!؟؟؟!!
    ههههههههههه ههههههههه بعدشم به من میگه یابه گو . 😂😉 آره . خدا روزیت رو یه جای دیگه بده .
    در ضمن لینک اون فکت رو بزار ببینم کجا بود . آدرسش رو بگو ببینم . خودتم میدونی که اینو هم داری دروغ میگی . حالا یابه گو کیه ؟!!؟؟؟ هان ؟؟؟!!؟؟ ای مردم شما قضاوت کنید .

    پاسخ

    • م و در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 19, 1399

     من کی به تو گفتم یا به گو 😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳
     من گفتم من دی سی فن هستم اما یا به گو نیستم چه ربطی به تو داره
     من خاصتم بگم که دروع نمی گم
     برو بزن تو گوگل سنتری در قسمت تصاویر، تصویر هست که پس زمینش سیاه و زیرش توضیحاتی نوشته شده

     پاسخ

    • م و در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 19, 1399

     من دی شب ۳ بار کامنت گذاشتم و توهین هم نکردم اما تاید نشد
     می خوام بدونم مشکلش چی بود لطفا؟

     پاسخ

     • عباس در پاسخ به م و

      تیر 19, 1399

      سلام کاربر عزیز،
      نظرات شما تایید شدن

      پاسخ

    • م و در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 19, 1399

     چرا من باید دروغ بگم چه سودی برای من داره
     تو خودت بارها منو طرفدار متعصب سوپرمن معرفی کردی ؛ اگه اینطوریه پس چرا من باید از خودم حرف در بیارم که سوپرمن از سنتری ضعیف تره
     من به هیچ وجه طرفدار سنتری نیستم و تعداد معدودی در دنیا به سنتری علاقه دارند (نسبت به تور یا سوپرمن)
     بازم میگم
     ۱=برو توی گوگل سنتری را سرچ کن
     ۲=در قسمت تصاویر برو
     ۳=تصویری که سنتری در آن در پس زمینه ای مشکی قرار دارد را پیدا کن
     ۴=بر روی آن کلیک کن تا بزرگ تر شود
     ۵=بعد زیرش را مطالعه کن

     اگه پیداش نکردی به من بگو چه جوری باید لینک اون تصویر رو در اینجا قرار بدم تا خودم اون فکت رو برات بفرستم

     پاسخ

    • م و در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 19, 1399

     https://images.app.goo.gl/2qg164LqGUqcPmX29
     هر کاری کردم اعداش انگلیسی نشد
     این آدرس همون فکت از سنتری هست که گفته سنتری واندر وومن و سوپرمن و شکست داده

     پاسخ

     • arya در پاسخ به م و

      تیر 19, 1399

      داداش اون فکت حتما بوسیله یک سنتری فن ساخته شده و مطمئن باش اصلا واقعیت ندارن چون کراووس آور مشترکی که در آن سوپرمن و واندروومن و سنتری جنگیده باشن وجود ندارن

      پاسخ

     • سبحان در پاسخ به م و

      مرداد 26, 1399

      باید بگم سخت دراشتباهی
      سنتری از سورپمن هم قویتره
      این سایتی که تو لینکش رو گذاشتی هر کاری کرذم باز نشد تو گوگلم زدم اون عکسی که گفتی رو پیدا نکردم ولی هرجا بوده مطمءنن اشتباه کرده سنتری خیلی قدرتمند تر از این حرفاست ولی قدرتش رو رونمیکنه چون از وید میترسه به نظرمن ما هنوز نصف قدرت سنتری رو دیدم و خیلی قویتر از این حرفاست

      پاسخ

    • م و در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 19, 1399

     https://images.app.goo.gl/2qg164LqGUqcPmX29
     این آدرس همون فکت هست
     من هیچ وفقط به تو نگفتم یا به گو فکر کنم منظورم را اشتباه دریافت کردی
     منظور من از((من دی سی فن هستم اما یا به گو نیستم ))با کس خاصی نبود و فقت می خواستم بگم من دروغ گو نیستم
     نظر هرکی متفاوت ، درست گاهی وقتا من با نظرت مخالفم ولی هیچ وقت به نظراتت توهین نکردم
     من میگم سوپرمن در زمین از تور قوی تره منبع من هم کمیک هست
     راجب نسخه های پایانی و قدرتمند تور و مقایسه آنها با نسخه های پایانی سوپرمن هم حرفی نمی زنم چون اطلاعی راجبشون ندارم (البته به اندازه شما )
     من نسخه معمولی سوپرمن را بدونه گجتاش در زمین از تور معمولی با پتکش و بدونه دیگر گجتاش برتر میدونم همین
     قبول اون موقع طلسم اودین رو میوملر نبود ولی به نظر من سوپرمن لایق چون واقعا آدم خوبی فکر کنم شما هم اینو قبول دارید آخه در یکی از کامنت ها تون گفتند که سوپرمن به احتمال زیاد لایق هست (شایدم یکی دیگه بود ولی فکر کنم خودت بودی)
     قضاوت این مردم هم برام اهمیتی نداره چون نه من این مردمی که میگی می شناسم و نه این مردم منو میشناسن
     درزمن اون موقعی هم که گفتم آروم باش برای خرد کردن اعصابت نبود بلکه واقعا می خواستم آروم بشی چون با بحس با(فکر کنم بینهایت)احساس کردم که اعصابت خرد شده و اون جمله را نوشتم تا کامنت منو با خشم نخوانی

     پاسخ

     • علی قنبری در پاسخ به م و

      تیر 28, 1399

      تودروغ گو نیستی،پدرم یه بار گفت:(هرچی رو که تو اینترنت دیدی نباید باور کنی)تو می تونی هم نظرتو عوض نکنی هم بکنی اینش با تو ببخشید شما!

      پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به استیو راجرز

     مرداد 12, 1399

     چه عجب یکبار طرف دی سی حرف زدی

     پاسخ

   • آرش در پاسخ به م و

    مرداد 22, 1399

    امکان نداره سنتری از پس سوپرمن و ثور بربیاد.

    پاسخ

 32. م و

  تیر 16, 1399

  اگه به ترتیب نوشتن پس اشتباه نوشتن
  جای بعضی ها مانند دکتر فیت ، اودین،نسخه های پایانی ریون(دی سی)،سامپ تینگ،شزم و… خالی بود

  پاسخ

 33. resident volturiz

  تیر 13, 1399

  وجدانن یک کلمه از حرفاتون نفهمیدم😅🤣🤣🤣

  پاسخ

 34. فردا صبح

  تیر 13, 1399

  اونجرز قوی بود ولیبه طرز عجیبی ضعیف شد! کوئیک سیلور تو اولتران مرد، ویژن هم تو جنگ ابدیت مرد، تور توی اخرین بازی افتضاح شد، و کاپتان راجرز هم پیر شد. ولی دی‌سی سوپرمن رو زنده کرد. از نظر من اونجرز برای بچه های زیر 13 سال خوبه و یکم بچگانه‌س، ولی دی‌سی برای 13 سال به بالا خوبه.

  در مورد سوپرمن و تور هم باید بگم سوپرمن راحت میتونه تانوس رو شکست بده اما تور نتونست، تور هم راحت میتونست توی فیلم بتمن علیه سوپرمن اون غوله که سوپرمن رو کشت رو شکست بده، هر کسی واسه یه نبرد خوبه و متفاوتن

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به فردا صبح

   تیر 13, 1399

   چون کاراکتراش میمیرن بچه گانس؟ 😂
   متاسفانه بچه ها هیچی از منطق ساختگی مارول نمیفمهن چون سطح مطالب علمیش بالاست در عوض میتونن خیلی راحت سوپر منو قبول کنن ، من کار به قوی ضعیف ندارم ولی به شدت به برتری فیلم های مارول اعتقاد دارم با اینکه خیلی از end game خوشم نیومد اما حداقل مثل دی سی کالکشن تمشک زرین ندارن

   پاسخ

  • AnnA 9۸ در پاسخ به فردا صبح

   تیر 13, 1399

   دی سی هنر نکرد سوپرمن و زنده کرد همه مبدونن عاقا بعد این بتمن علیه سوپرمن سوپرمن زنده میشه
   سوپرمن دیگه خیلییی الکی قوی ه و توی لیگ عدالت هیچ کدوم کار خاصی نکردن فقط کتک خوردن تا وقتی که سوپرمن اومد و یه فوت کرد داداشمون و تمام. کار تیمی اونجرز -الا فقط منظورم دنیای سینمایی هردو کمپانی ه – فوق العاده س درحالی که لیگ عدالت خودشون کوچک ترین تلاشی نمیکنن تا به یه تیم تبدیل بشن و بتمن خیلی راحت ادم میکشه :////// و سوپرمن همه دنیا رو به خاطر مامانش و لوییس نجات میده و خیلی بی احساسه سوپرمن باید شباهت های اخلاقی به کپ داشته باشه ولی گویا برادران وارنر این سوپرمن و با اون یکی سوپرنن اشتباه گرفتن چون فقط این که برداری هنری کویل و بزاری تو فیلم کافی نیست

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به AnnA 9۸

    تیر 14, 1399

    خیلی باهات موافقم دیسی واقعا بد ساخت لیگ عدالتو و اونجرز هم اند گیم رو بد نساخت ولی من دوسش نداشتم . ( آخه هم ویژن مرد . هم مرد آهنی مرد و تازه من تو یک کامنت دیگه گفتم که فقط بازی جونیور رو دوست داشتم ) ولی واقعا بهتر از لیگ عدالت بود

    پاسخ

   • م و در پاسخ به AnnA 9۸

    تیر 16, 1399

    قبول دارم دی سی فیلماش خوب از آب درنیومدن اما کمیک از مارول بهتره(فروش کمیک های دی سی ۴ برابر مارول)

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به م و

     تیر 25, 1399

     می دونم ولی داشتیم درباره فیلم صحبت می کردیم

     پاسخ

    • آریو در پاسخ به م و

     تیر 25, 1399

     چی میگی منبعت چیه دوست عزیز فروش کمیکای دیسی نیم قرنه که از مارول کمتره

     پاسخ

  • آریو در پاسخ به فردا صبح

   تیر 25, 1399

   خدایی خندیدم
   یعنی منطقت از سه تا استندآپ کمدی خنده دار تره :)))
   چون اونجرز ضعیف شدن پس فیلماشون بچه گانه هستن؟ فیلم جاستیس لیگ لابد برای بزرگ سالاست؟
   اگه منظورت داخل فیلمه اصلا باهات بحث نمیکنم چون متعصب ترین دیسی فن هم به حرفت میخنده فقط ازت میخوام دو سال بعد که یکم بزرگتر شدی بری جاستیس لیگ رو ببینی. میفهمی که این فیلم داره خودشو میکشه خفن به نظر بیاد ولی بازم یه فیلم کلیشه ای تکراری هستش

   پاسخ

 35. ۴۴

  تیر 11, 1399

  از نظر من میتونست مرد عنکبوتی و ثور هم حضور داشته باشه در لیست

  پاسخ

 36. AnnA 9۸

  تیر 11, 1399

  فونیس جایگاه 20
  سوپرمن جایگاه3
  ناموسا؟؟

  پاسخ

 37. دانیال

  تیر 10, 1399

  خیلی هم درسته .
  درسته که تو فیلم اونجرز 4 این شخصیت رو به طور خیلی وقیحانه ای ضعیفش کردن ولی بازم هیچ کس خدای آذرخش نیست. فقط توره .در ضمن کاپتان آمریکای ضعیف هم که تونست پتک رو برداره فقط با پتک یه رعد زد ولی خود کاچتان هیچ نیرویی نداره . ثور از همه قویتره از همه همه .

  پاسخ

  • . در پاسخ به دانیال

   تیر 11, 1399

   ببین تو که خودت طرفدار تور هستی نیا از پشتیش در بیا، ببین نظر بقیه چیه بعد بیا محترمانه بگو نظر من اینه که تور قویتره، نه اینکه بیای یه جوری بگی که انگار نظرسنجی جهانی گرفتی.

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به .

    تیر 14, 1399

    شخصا در نظر ایشون هیچ بی احترامی ای ندیدم که بهش میگی محترامه نظرت رو بگو . ایشون محترمانه نظرش رو گفت . حالا یکی بیاد بگه سوپرمن قویترین شخصیت کمیکه میشه محترمانه و اینجور نظرات میشه غیر محترمانه ؟!؟!؟!؟!؟!!
    شما هم بهتره صبر و تحملت رو ببری بالا که بتونی نظر همه رو بشنوی یا ببینی . اگه هم نمیتونی خوب نظرات رو نخونی بهتره .

    پاسخ

    • arya یا… در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 14, 1399

     استیو اشتباهی نگیری ایشون یه کاربر دیگه برای این میگن چون قبلا نام کاربری من … بود

     پاسخ

  • دانیال در پاسخ به دانیال

   تیر 14, 1399

   نام کاربریت مثل منه ولی نظرت با من فرق داره فکر کنم تو اصلا کامیک نمیخونی و فقط فیلم میبینی سوپرمن چکش ثور رو بلند کرده و کاملا اون رو شکست داده یا تو فقط فیلم اونجرز می بینی یا کلا ۹ سالته

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

    تیر 14, 1399

    حالا ایشون 9 سالشه اما شما که بزرگی و 900 سالته . !! درسته ؟!؟!؟!؟؟!
    نمیدونم چرا طرفداران سوپرمن همیشه به اون کراس اوور مسخره و بی ارزش اشاره میکنند . تازه همیشه گفتم که اون موقع طلسم لیاقت از روی پتک میولنیر برداشته شده بود . حالا بزرگ 900 ساله برو با کراس اوورت خوش باش .

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 14, 1399

     تو که ۹۰۰۰ سالته بگو طرفدار ثور هستی نگو من طرفدار سوپرمنم و باید بگم ثور بدون چکشش هیچی نیست و شاید از هالک شکست بخوره پس تو برو با چکشت خوش باش

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

      تیر 17, 1399

      جوابتو فرستادم اما انگار تایید نشد . اشکال نداره خلاصش میکنم .
      تو حرف زدن بلد نیستی که عینا و دقیقا صحبت ها و اصطلاحات من را تکرار میکنی !؟؟!؟!؟!؟؟ اول برو حرف زدن یاد بگیر بعد بیا بحث کن .

      پاسخ

      • زهرا اکیما در پاسخ به استیو راجرز

       تیر 17, 1399

       جناب استیو راجرز شما از کاربران قدیمی ما هستین، ازتون خواهش می‌کنم با استفاده از الفاظ تند توی صحبت‌هاتون کار مارو توی تایید کامنت‌ها سخت نکنید. مرسی

       پاسخ

      • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

       تیر 18, 1399

       نزار یه چیزی بگم تایید نشه و تو با سواد تو خوب ولی اینجا درباره ابرقهرمانا بحث می کنن ( ولی اگه بخوای درباره چیز دیگه ای حرف بزنی من ساکت نمیمونم

       پاسخ

     • آریو در پاسخ به دانیال

      تیر 25, 1399

      ثور بدون پتکش هیچی نیست؟ خودم میگم کاراکتر نباید از رو قدرش قضاوت بشه؛ برای همین اصلا کورکورانه نمیگم کاراکتر محبوبم قویه؛ ولی شما هم مطالعه زیادی از کمیک ندارین؛ ثور بدون پتکش هم از قویترین کاراکتر های کمیکه.

      پاسخ

  • م و در پاسخ به دانیال

   تیر 16, 1399

   فبول دارم که تور خیلی قوی اما از دکتر منهتن که نیست
   یکم جمله ثور از همه قوی تره جمله جسورانه و کمی خیال پردازانست
   فکر کنم شما ترفتار متعصب تور هستین و این حرفو از روی تعصب میزنید

   پاسخ

  • matin در پاسخ به دانیال

   تیر 20, 1399

   سوپرمن از ثور قوی تره اگه قبول ندارید بریدتو گوگل بزنید دی سی علیه مارول ویکی پدیا و بد برو تو بخش اونجرز علیه لیگ عدالت تو انجا چند تا جنگ هست که مربوط کراس اوور هستند تو یکیش سوپرمن با ثور میجنگه و سوپرمن اخراش چکش ثور را میگیره و ثور حیرت زده میشه و در اخر سوپرمن ثور را میکشه ویکی پدیا تازه منبع هم گذاشته

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به matin

    تیر 24, 1399

    متین.دوست خوب و بی نظیرمون با نام مستعاره استیو راجرز صد بار توضیح دادن.یکم بگردی دیگه حرفی برات نمیمونه

    پاسخ

 38. Batman

  تیر 8, 1399

  من طرفدار سوپرمن نیستم ولی میگم سوپرمن میتونه تور رو شکست اگه نتونه با شمشیرش میتونه این لیست همش اشتباست یه کسای باید توی لیست باشن ولی نیست کسای هستن که نباید باشن رتبه بعضی ها پاینه و بعضی ها بالا من از اینکه دیدم رتبه دکتر منهتن بیست و یکه تعجب کردم دکتر منهتن میتونه جایگاه اول رو داشته

  پاسخ

  • مسعود در پاسخ به Batman

   تیر 9, 1399

   بله معلومه طرفدار سوپر من نیستی

   پاسخ

 39. عرشیا

  تیر 6, 1399

  سوپرمن سوم😶
  من که دیگه حرفی ندارم ولی دکتر فیت کو
  اصن این آقای دومی که گزاشتی کوگو دیگه کیه
  اما در کل اشتباهاتش زیاده
  دکتر فیت خیلی قویه ولی بین اینا نیس

  پاسخ

  • SONGOKU2020 در پاسخ به عرشیا

   تیر 21, 1399

   آهای کسی که نمیدونه گوکو کیه برو انیمه دراگون بال سوپر را نگاه کن میفهمی گوکو یک خداست که بعضی از قدرت های دکتر منهتن را داره و به قدری قویه که میتونه عالم را نابود کنه با قدرت غریزه ماورایی که حتی خدایان هم ان را بدست نیاوردند چون به تمرین و حس نیاز داره در این حالت گوکو میتونه هر حمله ای که بهش میشه را جاخالی بده و نمیتونه در این حالت زیاد بمونه چون قدرت فیزیکی زیادی میخواد امثال ثور و هالک و سوپرمن باید در نسخه قدرتمند خود باشند تا بتوانند با او مقابله کنند با من بحث نکنید چون بعضی از شما درباره ی او هیچی نمیدانید فقط کسایی که فیلمش را دیدند یا مانگاش را خوندند با من بحث کنند

   پاسخ

   • Amir Ali در پاسخ به SONGOKU2020

    تیر 27, 1399

    بالاخره یکی از گوکو طعریف کرد.بگزار اشتباهات را اصلاح کنم. گوکو می‌تونه کل کل هستی رو پودر کنه اما چون قلب مهربانی داره و همیشه ام فقط برای حفاظت از دنیا و کسایی که دوستش داره از قدرتش استفاده می‌کنه هیچ وقت این کار را نمیکنه.هیچ وقت هم از حداکثر نیروش استفاده نمیکنه تابه محیط اطرافش آسیب نرسد. اگه بخواد می‌تونه 20 برابر سوپرمن قدرت و 10 برابر فلش سرعت و 30 برابر فانوس سبز (هال جوردن) اراده و 40 برابر دارکساید مقاومت داشته باشد.موافق هستی؟(قصد کوچک شمردن قهرمان مورد علاقه کاربران اینجا را هم ندارم)ولی واقعیت را درباره گوکو گفتم 😂😂😂😹😹😹😹.

    پاسخ

 40. دانیال

  تیر 1, 1399

  نویسنده عزیز تنها رتبه ای که قبول دارم رتبه ی ثوره
  سوپرمن دومه دکتر فیت حداقل باید ۱۰ باشه
  ویژن اینجا نیست
  اسکارلت ویچ اینجا نیست
  کاپتان راجرز اینجا نیست
  نیمور اینجا نیست
  آخه واقعا ولورین هست بعد اسکارلت ویچ نیست 😂 مسخرست

  پاسخ

 41. دانیال

  تیر 1, 1399

  زن شگفت انگیز پونزدهمه؟ گوکو دیگه چیه ؟ کاپیتان راجرز تو لیست نیست؟ همش اشتباهه

  پاسخ

 42. دانیال

  تیر 1, 1399

  من میگم سوپرمن بهترینه ولی این لیست اشتباه نیست چون لوئیس لین و کریپتنایت نقطه ضعف های سوپرمن هستند اما ثور نقطه ضعف نداره

  پاسخ

  • In niz bogzarad در پاسخ به دانیال

   تیر 8, 1399

   ثور هم نقطه ضعفش چکشش هست

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به In niz bogzarad

    تیر 10, 1399

    برعکس نقطه قوت ثور چکشش و تبرشه البته که بدون اونا هم خیلی قدرتمنده

    پاسخ

   • AnnA 9۸ در پاسخ به In niz bogzarad

    تیر 11, 1399

    چکش تنها برای متمرکز کردن قدرتشه وگرنه به اون نیاز ی نداره هرچند نمیدونم چرا شخصی مثل کپ وقتی ازش استفاده میکنه بازم میتونه ساعقه تولید کنه:/

    پاسخ

    • م و در پاسخ به AnnA 9۸

     تیر 16, 1399

     نیمی از قدرت ثور تو چکشش اینکه بگی چکش فقط قدرتاشو متمرکز میکنه حرفه بی اصاص در فیلم ثور رگناروگ
     پتک ثور باتوجه به سطح بندی قدرت ثور را به به دیگران هم میده

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به م و

      تیر 16, 1399

      به نظرم نیمی خیلی زیاده . خیلی خیلی خیلی هم زیاده . من نمیدگم که ثور اصلا به پتک میولنیر احتیاج ندارد اما خیلی از کسایی که با ثور ، بد و لج هستند ( حالا یا فن های افراطی هالک یا سوپرمن و یا خیلیای دیگه ) میگن که ثور به پتک میولنیر متکیه که این کالا اشباهه و یک حرفی بی اساس ( املای درستش اینجوریه ! ) و بی پایه است .
      ثور در کمیک بدون پتک میولنیر توانایی پرواز ، کنترل آب و هوا و کنترل صاعقه را داشته است . توانی کنترل زمین در مقیاس گسترده هم هست . کلا این ایده که ثور بدون پتک میولنیر از هالک و سوپرمن شکست میخورد را اصلا قبول ندارم . مخصوصا در مورد هالک .
      تمامم .

      پاسخ

     • دانیال در پاسخ به م و

      تیر 18, 1399

      درست نیست . ( من طرفدار دیسی ام و مثل اون یکی دانیال مارول فن نیستم با احترام به مارول فن عزیز ) اما قبول دارم نصف قدرت ثور تو چکشش نیست شاید حتی یک سوم قدرتاشم تو پتک نیست ولی بدون پتک یه قدرت زیادی ازش کم میشه

      پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به م و

      مرداد 12, 1399

      وجداناً نیمی زیاده

      پاسخ

 43. ماریا

  خرداد 26, 1399

  تمام ابرقهرمانان قدرت های متفاوتی دارند و به پای هم دیگه نمیرسه شاید یکی از دیگری قویتر باشه.
  من از قدرت فلش خوشم میاد

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به ماریا

   تیر 1, 1399

   درست می گی ولی این لیست واقعا بده مارشن من هانتر سیزدهمه ؟ کی باورش میشه کاپیتان مارول ۲ لپی فایر استورم رو میخوره

   پاسخ

 44. امیر

  خرداد 22, 1399

  بن تن از همی این ۲۵ تا قویتر

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به امیر

   تیر 1, 1399

   سخت در اشتباهی بنتن ساعتش داغ میکنه آدم معمولی میشه سوپرمن با لیزر از وسط نصفش میکنه

   پاسخ

  • دانیال در پاسخ به امیر

   تیر 1, 1399

   اونی که میگه سوپرمن پتک ثور رو بلند می کنه درست میگه ولی سوپرمن هنر نکرده توی اونجرز ۲: عصرالترون ویژن پتک ثور رو بلند کرد

   پاسخ

   • Mohamad در پاسخ به دانیال

    تیر 4, 1399

    اون وقتی که سوپرمن پتک رو بلند کرد طلسم لیاقت روش نبود و راجعب آلترون همه ربات ها میتونن میولینرو بلند کنن

    پاسخ

    • سینا در پاسخ به Mohamad

     تیر 6, 1399

     کی گفت آلترون گفت ویژن که نسبت به بقیه ی ربات ها خوی زنده بودنش بالا تره

     پاسخ

  • عرشیا در پاسخ به امیر

   تیر 6, 1399

   نه بنتن ضعیفه
   سوپرمن میخوردش

   پاسخ

  • سینا در پاسخ به امیر

   تیر 6, 1399

   واقعا اینجا باید از بن تن صحبت کنی؟ اخه بن تن مال بچه هاس

   پاسخ

 45. امیر

  خرداد 22, 1399

  از همه قویتر موجود x بن تن هست و میتواند گل ۲۵ تا رو شکیت بده

  پاسخ

  • م و در پاسخ به امیر

   تیر 16, 1399

   دکتر منهتن هم به اندازه موجود X قویه

   پاسخ

 46. رادین

  خرداد 18, 1399

  لیگ عدالت از همه ابر قهرمان ها بهتره

  پاسخ

  • سینا در پاسخ به رادین

   تیر 6, 1399

   لیگ عدالت یه نفر نیست که یه گروهه اینجا در باره ی قدرت فردی صحبت میکنن

   پاسخ

 47. رادین

  خرداد 18, 1399

  من عاشق لیگ عدالتم لیگ عدالت از همه ابر قهرمان ها بهتره

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به رادین

   تیر 1, 1399

   هرکی نظر خودشو داره ولی من میگم انتقام جویان بهترن ثور خودش شزم و سوپرمنو حریفه کاپیتان مارولم زن شگفت انگیزو میزنه زمین کوویک سیلور حریف فلشه هالک هم گرین لنترن رو خاک میکنه بیوه سیاه و کاپیتان راجرز و شاهین شاید بتونن مارشن من هانترو شکست بدن ولی مرد آهنی و ماشین جنگ سایبورگ رو سوسک میکن دکتر فیت هم تو این لیست نیست ولی دکتر استرنج ۶ هست پس دکتر استرنج هم دکتر فیت رو شکست میده

   پاسخ

   • arya در پاسخ به دانیال

    تیر 1, 1399

    یاخدا کوئیک سیلور از فلش قوی تره 😂😂ثور کجا از سوپرمن قوی تره اگه مقاله همین سایت هم بخونی میفهمی که سوپرمن اگه جدی بجنگه در نسخه معمولی ثور رو شکست میده ولی ثور از شزم قوی تره 🙂 فکر کنم شما فقط فیلم های اونجرز رو دیده باشید و فکر نکنم اصلا کمیک خونده باشید یا اصلا مقاله های درباره ی کمیک اصلا تو میدونی مارشن من هانتر چقدر قویه همه ی حرفات اشتباه است اگه کمیک میخوندی میفمیدی که واندروومن چقدر قدرتمنده و با سوپرمن و ثور بعضی وقت ها مقایسه میشه اگه درباره ی فیلم میگی سوپرمن هم بتنهایی تمام اعضای لیگ عدالت رو شکست داد و حتی نتونستن بهش ضربه بزنن🙃درسته طرفدار مارول هستی و میتونی بگی انتقام جویان قویترین ولی بیای مقایسه الکی انجام بدی اشتباه لطفاً یکم اطلاعاتت رو ببر بالا

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 1, 1399

     ببخشید ولی فکر کنم بد برداشت کردی میگم رتبه زن شگفت انگیز و مارشن من هانتر پایینه نه بالا ولی انصافا اسکارلت ویچ نباید اینجا باشه و از نظر من سوپرمن قوی تره ولی من از شخصیت ثور بیشتر خوشم میاد

     پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 1, 1399

     مارشن من هانتر باید ششم باشه و دکتر فیت حداقل باید ۱۰ باشه چون دکتر استرنج رو از اون ساختن و یه مقاله بود بتمن یا اسپایدرمن اونجا خیلی ها گفتند اسپایدرمن و اونم بای ۲۵ می بودش زن شگفت انگیز قدرتمنه و رتبش بای ۷ یا ۸ باشه گوکو نباید باشه و سوپرمن اول ثور دوم شزم سوم

     پاسخ

     • سینا در پاسخ به دانیال

      تیر 6, 1399

      توی مقالات اصلی دنیای کمیک هم بخونی ثور از سوپر من قوی تره

      پاسخ

      • arya در پاسخ به سینا

       تیر 7, 1399

       یه مقاله بگو اصلی بگو که گفته شده ثور قوی تره اصلا میشه دلایلت رو بگی اگه به مقاله باشه تویک کراووس آور سوپرمن ثور شکست میده حالا طرفداران اینو قبول ندارن ولی زمانی که بحث ثور و شزم میشه میگن ثور تو کراووس آور شزم رو شکست داده پس قوی تره البته منم میگم ثور قوی تره ولی وقتی اونو منبع قرار میدید اینم باید قبول داشته باشید

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به arya

        مرداد 12, 1399

        کراس اوور ها ملاک نیستن ثور نذاشت که به شزم تبدیل بشه ،برای همین شانس آورد وگرنه اگه به شزم تبدیل میشد ثور رو میخورد

        پاسخ

      • دانیال در پاسخ به سینا

       تیر 13, 1399

       زودتر بگو من طرفدار ثورم خب چرا اینقدر خودتو خسته می کنی

       پاسخ

      • دانیال در پاسخ به سینا

       تیر 14, 1399

       کدوم مقاله ؟. خداروشکر من نخوندمش وگرنه بالا می آوردم. آخه تو چه مقاله ای ثور رو از سوپرمن قوی تر نشون دادن؟

       پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 1, 1399

     و اگر منظورت از فیلم اون فیلم چرند لیگ عدالته باید بگم دیدمش و از بازی هیچ کدوم خوشم نیمد همشون الکی بودند و بتمن اصلا حس بتمن بودن نمیداد من همه ی فیلم های اونجرز و کاپیتان آمریکا و سوپرمن مرد پولادین و بتمن دربرابر سوپرمنو دیدم که همشون به یک اندازه مسخره بودن

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به دانیال

      تیر 1, 1399

      فقط ۴ تا فیلم درست حسابی داشت سوپرمن اونم سوپرمن ۱ و ۲ و ۳ و ۴ بود

      پاسخ

     • سینا در پاسخ به دانیال

      تیر 6, 1399

      کدوم فیلم اونجرز مشکل داشته که این حرف رو میزنی همه ی این فیلما که میگی جزو بهترین فیلم های ساخته شده در سال ساخت خودشون هستن وحتی جزو پر فروش ترین ها در کل تاریخ

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به سینا

       تیر 13, 1399

       اونجرز پر فروشه قبول دارم ولی واقعا شخصیت ها رو بد نشون داده و من فقط بازی رابرت جونیور تو نقش ایرون من رو دوست داشتم همین و بس

       پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 1, 1399

     نظر شما رو نمی دونم ولی این لیست بیشتر محبوبیته مارشن من هانتر از بتمن خیلی خیلی قوی تره

     پاسخ

     • arya در پاسخ به دانیال

      تیر 1, 1399

      درسته مارشن من هانتر از بتمن قویتره کاری ندارم فیلم مسخره بود یا نه فرقی در اصل موضوع نمیکنه اینکه میخواستن بگم سوپرمن بعد از مرگ قویتر شده و تمام اعضای لیگ عدالت رو شکست میده
      درسته گوگو نباید تو لیست باشه و بنظر من سوپرمن از ثور قویتر است و البته دلیل هم دارم که میتونی کامنت هایی که در مقاله هایی گزاشتم میتونی ببینی البته بعضی جاها اسمم … است

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به arya

       تیر 2, 1399

       من قبل از اینکه بگم مسخره بود گفتم الکی بود
       آخه مگه میشه سوپرمن مثل مجسمه اونجا وایساده باشه همشونو بزنه فقط یه ضربه با سر از زن شگفت انگیز خورد
       دیگه بعد از مرگ چقدر می تونسته قوی باشه که تو مرد پولادین اونطوری از ژنرال زاد کتک خورد
       درسته بعدش شکستش داد ولی واقعا داغون شد

       پاسخ

       • arya در پاسخ به دانیال

        تیر 3, 1399

        در برابر ژنرال بلد نبود از قدرت هاش استفاده کنه بعدش ژنرال زاد هم خیلی قویه تقریبا قدرت هاش مثل سوپرمن هستش

        پاسخ

        • دانیال در پاسخ به arya

         تیر 3, 1399

         درست می گی ( در جواب اینکه بلد نبود از قدرتش استفاده کنه) ولی می گی کل لیگ عدالت با ژنرال زاد برابری نمی کنن؟ از نظر من این اشتباهه

         پاسخ

         • arya در پاسخ به دانیال

          تیر 4, 1399

          من کجا گفتم کل لیگ عدالت با ژنرال زاد برابری نمیکنن 🙄🙄

          پاسخ

         • سینا در پاسخ به دانیال

          تیر 6, 1399

          همونچوری که همشون از سوپر من کتک میخورن همشون هم از ژنرال زاد کتک میخورن

          پاسخ

       • سینا در پاسخ به دانیال

        تیر 6, 1399

        ژنرال زاد هم با تجربه تر بوده هم جزو فرماندهان لشکر کریپتونها بوده واز بچگی هم برای همین کار بزرگ شده وبدنیا اومده
        ولی سوپر من اون موقع هنوز کامل یاد نگرفته بود که حتی پرواز کنه

        پاسخ

        • دانیال در پاسخ به سینا

         تیر 14, 1399

         ببین درست می گی ولی اگه سوپرمن می باخت که دیگه نمی تونستن بتمن و سوپرمن رو بسازن ( به خاطر این می گم می باخت چون ژنرال می خواست بکشتش ) و بخاطر همینه که می گم کامیک بخون فیلم نبین چون کارگردانا بخاطر فیلم های بعدیشون همیشه شخصیت محبوب و درست رو برنده می کنن🙄

         پاسخ

      • دانیال در پاسخ به arya

       تیر 2, 1399

       و سوپرمن اونجا قدرتش زیاد نشد فکر کنم چون چیزی یادش نمی یومد از همه ی قدرتش استفاده کرد

       پاسخ

       • arya در پاسخ به دانیال

        تیر 2, 1399

        سوپرمن هنوز در هیچ جایی نه در کمیک و نه در سینما از آخرین حد قدرتش استفاده نکرده داداش

        پاسخ

        • دانیال در پاسخ به arya

         تیر 3, 1399

         یعنی میگی بعد از اینکه مرد دوباره زندش کردن نیرو گرفت ؟ راستش نمی دونم ولی استپن ولف رو با خاک یکسان کرد😂

         پاسخ

         • سینا در پاسخ به دانیال

          تیر 6, 1399

          بلند کردنش هنر نیست استفاده کردن ازش سخته که نزدیک بود سوپر گرل رو تا حد دیوانگی یا حتی مرگ ببره

          پاسخ

        • دانیال در پاسخ به arya

         تیر 3, 1399

         سوپرمن یک کتاب بینهایت رو بلند کرده پس زورش حد نداره

         پاسخ

         • سینا در پاسخ به دانیال

          تیر 6, 1399

          خب فلش هم کتاب بینهایت رو بلند کرده

          پاسخ

          • arya در پاسخ به سینا

           تیر 7, 1399

           داداش کلا اشتباه میزنی تنها کسی که تونسته بینهایت رو بلند کنه سوپرمنه کجا فلش بینهایت رو بلند کرده فلش یه ماشین رو بلند کنه هنر کرده میدونی بلند کردن بینهایت یعنی چی یعنی کل کیهان رو بلند کرده آخه فلشش اونی که میگی سوپرگل هم باندش کرده اون بندش نکرده اصلا اون بینهایت نبود اون کتاب سرنوشت بود که همچی داخلش نوشته شده هم آینده و حال و گذشته برای همین سوپرگل تا مرز دیوانگی رفت البته کسایی هم تونستن این همه دانایی رو کنترل کنن فکر کردم باید اینارو بدونی

           پاسخ

          • دانیال در پاسخ به سینا

           تیر 14, 1399

           فلش کتاب بینهایت بلند کرده؟ نه فلش کتاب بینهایت بلند کرده ؟ واقعا چی میگی؟ فلش من و توهم بلند نمی کنه

           پاسخ

        • سینا در پاسخ به arya

         تیر 6, 1399

         سو پر من در خیلی اتز کمیک ها و بیشتر در نسخه های دیگه خودش از تمام قدرت وانرژی خودش استفاده کرده تا اونجایی که حتی به دلیل استفاده زیاد از نیروی خودش مرده

         پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به arya

         تیر 18, 1399

         این حرف هم که دیگه تعصبش مشخصه . کاملا اغراق شده هست . 😂

         پاسخ

     • arya در پاسخ به دانیال

      تیر 1, 1399

      گفتم مقایسه هابی که انجام دادی اشتباه است نه رتبه بندی

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به arya

       تیر 2, 1399

       قبول دارم مقایسم مسخره بود ولی این لیست از مقایسه ی منم مسخره تره به غیر از چیزایی که بالا گفتم ویژن اینجا نیست
       آخه ولورین هست بعد ویژن نیست ؟
       اسکارلت ویچ تو هر لیستی که می رم حداقل ششم هست ولی اینجا اصلا نیست!
       شزم کجای این لیسته من نمیبینمش؟
       کاپیتان مارول دولپی آیرون من رو می خوره ولی رتبش پایین تره
       دکتر استرنج رو از دکتر فیت ساختن بعد دکتر استرنج ششمه دکتر فیت نیست اینا تازه بعضی اشکالات لیست بودن و خب اگه همه جور ابر قهرمانی میشه گذاشت علاوه بر گوکو بنتن و رستم و سهراب رو هم اضافه کنید . آخه واقعاً گوکو چیه ؟

       پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 1, 1399

     و من کامیک خوندم و اطلاعات دارم داداش و کوویک سیلور و فلش قابل مقایسه نیستن من خیلی انتقام جویانو بیشتر دوست دارم چون واقعی تران اما شخصیت های دیسی فانتزی و غیر معمولی ان

     پاسخ

     • arya در پاسخ به دانیال

      تیر 2, 1399

      اگه کمیک خونده باشی اینم باید بدونی فلش سریع ترین آدم زنده دنیا هستش و حتی در یک کراووس آور کوئیک سیلور رو شکست داده 🙄

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به arya

       تیر 3, 1399

       اتفاقا به این اشاره کردم ولی کامنتم دیر تایید شد

       پاسخ

     • سینا در پاسخ به دانیال

      تیر 6, 1399

      فانتزی و غیر معمولی و قویترن

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به سینا

       تیر 14, 1399

       ابرقهرمان بودن فقط به زور نیست . اخلاق ، واقعی بودن در حدی که بشه درکشون کرد ، و کلی چیز دیگه که خودت اگه کامیک خونده باشی می دونی ( مثلا هوش یا پول )

       پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 2, 1399

     راستی یه چیزی جا موند
     کوویک سیلورو از فلش ساختن مثل ۱۰ ها شخصیت دیگری که از دیسی ساختن البته بیشتر شخصیت ها قدرتهای مشترک دارن نه قیافه و زور مشترک ولی فلش از کوویک سیلور سریع تره و این اثبات شده
     در یک مسابقه فلش همه ی تندرو های مارول رو
     برد. ولی فلش معمولا مشت نمی زنه و جنگ فلش با کوویک سیلور جنگ خشنی نیست و فلش کوویک سیلورو می بره ( به راحتی ) من گفتم حریفه نگفتم می بره اینا کمی با هم فرق دارن . ولی اینکه شخصیت های مارول از دیسی الهام گرفته شدند چیز عجیبی نیست درسته که دیسی مال ۱۹۳۴ و مارول مال ۱۹۳۹ هستش ( منظورم اینه که ۵ سال تفاوت دارن ) ولی مارول در دهه ی ۱۹۶۰ در اوج بود و دیسی در دهه ی ۱۹۴۰ ( به غیر از سوپرمن و بتمن که سال های ۱۹۳۸ و ۱۹۳۹ بودن ) در اوج بود

     پاسخ

    • سینا در پاسخ به arya

     تیر 6, 1399

     سوپر من یه فضایی وسن زیادی هم نداره و جنگ هاش هم نسبت به تور کم تره و سو پر من سلاح هم نداره فقط میتونه از لیزر و سرما استفاده کنه که دربرابر قدرت اذرخش تور هیچی به حساب نمیاد از هز نظر حساب بشه تور هم با تجبه تره هم قوی تره هم سلاح داره

     پاسخ

     • arya در پاسخ به سینا

      تیر 7, 1399

      داداش کی گفته سوپرمن سلاح ندارن سوپرمن شمشیر و زره های قدرتمندی داره که میتونه از اونا هم استفاده کنه

      پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به arya

       تیر 8, 1399

       منظور ایشون این بود که سوپرمن زیاد از سلاح استفاده نمیکنه . خیلی به ندرت از سلاح استفاده میکنه .
       لازم هست که بگم ثور هم علاوه بر میولنیر ، سلاح ها و امتیازات قدرتمند زیادی دارد که میتواند از آنها استفاده کند . مثل « نیروی اودین » ، « ارتش ازگارد » و … . اما معمولا از این امتیازات استفاده نمیکند .
       تماممم .

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

        تیر 15, 1399

        ببین همه میدونن سوپرمن از ثور قوی تره و ثور بدون چکشش حریف سوپرمن بدون شمشیر نمیشه ( اینم یه مقایسه دیگه که سوپرمن برندشه )

        پاسخ

        • امیرحسین در پاسخ به دانیال

         تیر 15, 1399

         ببین اگه تو فیلم ثور رگناروک دیده باشی ثور بدون چکشش ساعقه داره پس یعنی ثور از سوپرمن قوی تره

         پاسخ

         • دانیال در پاسخ به امیرحسین

          تیر 16, 1399

          😐 مگه من گفتم خود تور صاعقه نداره ؟ گفتم ثور بدون چکش حریف سوپرمن بدون شمشیر نمیشه . ( وگرنه ثور هم بدون چکش ضعیف نیست )

          پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

         تیر 16, 1399

         عجب مقایسه مزخرفی . 😂😂😉😉 همه میدونن ؟!؟!؟!؟!؟!؟! 😳 مظورت از واژه ( همه ) دقیقا کیه ؟! نکنه خودتو ( همه ) حساب میکنی ؟!؟!؟!؟!؟ نظر سنجی سایت superhero database ، که بیشتر از 1200 نفر رای داده اند به خوبی این ( همه ) را بهت نشان میدهد .
         البته شایدم واژه ( همه ) در فرهنگ لغت تو معنی دیگه ای داره که من نمیدونم . چون معنی ای که من در مدرسه از این واژه یاد گرفتم ، اینی که میگی نبود . 😂

         پاسخ

         • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

          تیر 16, 1399

          این نظر سنجی که گفتی . اونا که به ثور رای دادن می دونن که سوپرمن قویتره فقط ثور رو بیشتر دوست دارن تو هم اینو خوب می دونی که ثور هیچوقت سوپرمنو شکست نمی ده منتها نمی خوای کم بیاری

          پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

           تیر 16, 1399

           الان به یه افراطی متعصبی مثل تو باید چی گفت واقعا ؟!؟!؟!؟!؟؟!؟؟! حدود 600 نفر که رای داده اند ررا میگی تعصب و واقعا نمیدانم چی باید بگم . هر جور دوست داری فکر کن . من دیگه حرفی ندارم .

           پاسخ

        • سبحان در پاسخ به دانیال

         مرداد 29, 1399

         اصلا من نمیدونم برای چی تو مقایست شمشیر سوپرمن رو آوردی اون یه صلاح الکی قوی بود و فقط توی چند تا کمیک بود و بعد خوده نویسنده فهمید چه اشتباه مسخره ای کرده و از کمیک ها برشداشت

         پاسخ

     • Xrd در پاسخ به سینا

      تیر 8, 1399

      وقتی طرفدار مارول هستی چرا همش زور میزنی که تور قویتره، من خودم طرفدار مارول هستم ولی میگم که سوپرمن قدرتش از همه بیشتره و با فاصله کم بعدش توره

      پاسخ

   • من در پاسخ به دانیال

    تیر 8, 1399

    حاجی تور قویه درست ولی دیگه وجدانن ابرومون رو نبر، تور به تنهایی سوپرمن و شزم رو حریفه😐کوئیک سیلور حریف فلش😐تنها مقایسه درستت مرد اهنی سایبورگ رو شکست میده.

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به من

     تیر 14, 1399

     آبروی تو نمی ره و ثور در صورت استفاده از تمام قدرتش شزم رو شکست میده ولی سوپرمنو نه و اینکه من اشتباهی اونو نوشتم

     پاسخ

   • سلام در پاسخ به دانیال

    تیر 8, 1399

    1_سوپرمن
    2_تور(قدرت تور و سوپرمن مثل هنه فقط چون سوپرمن محبوب و یک درصد قویتره گزاشتمش اول)
    3_شزم
    4_کاپیتان مارول
    5_مارشن من هانتر
    به نظر من اینجوری خوبه

    پاسخ

   • م و در پاسخ به دانیال

    تیر 16, 1399

    تو کمیک مارول علیه دی سی نویسنده خود کمیک گفت که حدفش از مبارزه تور و شزم این بود که بگه قدرتاشون برابره
    برد تور از شزم هم دارای چاشنی شانس بود این که دکتر فیت نیست اشتباه سایت خود دکتر استرنج دنبال کلاه دکتر فیت
    سرعت کویک سیلوی نصف فلش و یک چهارم قدرتهای فلش و داره،شزم هم کاپیتان مارول و میزنه تازه اعزای لیگ عدالت بیش از ۵۰ نفرن که شماها نهایت ۲۶ نفرشونو می شناسید
    سامپ تینگ،آتریگان، زتانا،جان کنستانتین،و…هم هستن در لیگ عدالت که بعضی هاشون حتی از سوپرمنم قوی ترند

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به م و

     تیر 16, 1399

     اگه منظورت از زتنا زاتانا هست باید بگم می شناسمش و اینکه من نظر شخصیمو گفتم وگرنه طرفدار سوپرمنم ( و مثل امثال استیو راجرز متعصب نیستم )

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

      تیر 17, 1399

      ( و مثل امثال استیو راجرز متعصب نیستم . ) !!!!! عجب .
      به خدا شعور و ادب هم بد چیزی نیست که یک نفر داشته باشه .

      پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به م و

     تیر 16, 1399

     جناب شمام دی سی فن بودنت مثل روز روشنه دیگه . نویسنده هرچی گفته رو ولللش . شزم یه بچه مدرسه ای تازه به دوران رسیدست بعدش تو اومدی اونو با شخصی مثل ثور ( که در نسخه و حالت عادی و معمولی ذاتا یک خدای تقریبا 5000 ساله هست . ) مقایسه میکنی ؟؟!؟!؟!؟؟!؟ شزم باید بره کلاسای آنلاینش رو شرکت کنه که مردود نشه . ! اونو چه به این حرفا ؟!؟!! به نظرم حتی هالک و واندروومن هم راحت این بچه مدرسه ای رو شکست میدهند .

     پاسخ

     • م و در پاسخ به استیو راجرز

      تیر 17, 1399

      استیو جان یکم تند رفتی ، من نگفتم که شزم قوی تره بلکه گفتم مساویند (در حالت عادی)
      واندر وومن امرا از پس شزم بر نمیاد
      قدرت های فیزیکی شزم:رعد زعوس،شهامت آشیل،مقاومت اطلس ،زور هرکول،، و دو تای دیگه که یادم نیست
      همون طور که می بینی شزم مخلوطی از خدایان قدرتمند یونان
      من متعصب نیستم روی شزم اما شزم با سوپرمن در یکی از کمیک ها برابری کرد
      یعنی چی حرف نویسنده رو ولللش؛قبول تو ترفتار ثور ولی دیگه توهین نکن(تازه به دوران رسیده)
      درزمن شزم اگه کلمه شزم را نگه تا ابد زنده می مونه
      من دی سی فن هستم اما یابه گو نیستم
      وقتی تو حرف خود نویسنده کمیک و قبول نداری من بهت چی بگم (با احترام)
      یکم داری تعصبی از تور حمایت میکنی واطلاعاتت راجب شزم نزدیک ۰ هست ((هالک و واندر وومن شکستش میدن😅😅🤣😂))

      پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به م و

       تیر 18, 1399

       شزم یه بچه مدرسه ای . این بچه مدرسه ای رو الکی گندش نکنید . چون یه بار با سوپرمن مساوی کرد ، نتیجه میگیری که با ثور برابر هست ؟!؟؟!!؟؟؟ آره ؟؟؟!!؟؟؟ یا چون یه بار واندروومن نتونست شکستش بده ؟؟!!؟؟ راستی نکنه اینو هم در یه فکت خوندی ؟!؟؟! مثل اون که میگفتی سنتری ، واندروومن و سوپرمن رو رو هوا همزمان زده ؟!؟؟!؟؟؟ حالا یابه گو کیه ؟!؟؟ کیه ؟؟!!؟؟ من ؟؟؟!!؟؟؟ بزار بقیه قضاوت کنند کی یابه گو هست . راستی بگو ببینم اون فکت دقیقا کجا بود میخوام ببینمش چون بوی دروغ رو میشه به راحتی حس کرد ؟؟!!؟؟ 😉😂
       جناب اینقدر تعصبی که لقب خودت هست رو به بقیه نسبت نده . راستی هنوز هم میگم که هالک و واندروومن راحت شزم رو شکست میدهند . راستی اینو در هیچ فکتی نخوندم و فقط استدلال خودم هست . 😂 نه جدی میتوانند شکستش بدهند . 👍
       حالا تو دوست داری شزم رو از کل مارول قویتر بدون . راحت باش . بعدشم شزم اگه کلمه شزم رو نگه تا ابد زنده میمونه رو از یه فکت دیدی یا یه جای دیگه ؟!؟؟ منبع معتبری هست که این حرفتو تایید کنه ؟!؟؟
       راستی واقعا از قصد اشتباه مینویسی یا املات اینجوریه ؟!؟؟ چون ندیدم که کسی اینقدر غلط املایی در دو تا جمله داشته باشه . در یه جمله مثلا 30 کلمه ای ، 60 تا غلط املایی داری . 😂 قضیش چیه جدا ؟!

       پاسخ

       • م و در پاسخ به استیو راجرز

        تیر 19, 1399

        من دارم مراعاتت رو میکنم در اولین فرصت سنتری را سرچ کن تا خودت اون تصویری که پس زمینش سیاه هست و زیرش توضیحاتی دارررو ببینی
        بالا هم گفتم که منظورم از یا به گو تو نبودی
        از عباس جان هم خواهش میکنم که این جور کامنت هارو قبول نکنند
        تو فقط تور را می شناسی
        منع هات کمیک ولی هرگز هازر نشدی که باخت تور از سوپرمن رو که در کمیک به تور واضح اتفاق افتادرو بپذیری

        پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به استیو راجرز

        مرداد 12, 1399

        ببین تو نمیدونی نظر نده دشمنش بلک آدام قدرت های خود شزمو داره و 5000سال زندگی کرده پس شزم هم میتونه

        پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به استیو راجرز

        مرداد 15, 1399

        اتفاقاً تو مثل خیلی از مارول فن ها شزمو دست کم میگیری پس بی دلیل کسیو تحقیر نکن

        پاسخ

       • سبحان در پاسخ به استیو راجرز

        مرداد 29, 1399

        من حرف های شا رو کاملا قبول دارم ولی انصافا خیلی داری شزم رو دست کم میگیری درست من قبول دارم بچست و خیلی ضعیفه ولی دیگه اینجوری نباید دربارش حرف زد به نظرم قدرتش در حد همون هالک و زن شگفت انگیزه و به نظرم ثور و سوپرمن قدرتشون برابره

        پاسخ

      • matin در پاسخ به م و

       تیر 20, 1399

       سوپرمن از ثور قوی تره دلی وافعا شزم صد

       پاسخ

     • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

      تیر 17, 1399

      هالک و واندوومن ؟ چی میگی بابا . تو از بین ابرقهرمانا فقط ثور رو میشناسی ؟ اصلا می دونی شزم چقدر قویه ؟

      پاسخ

 48. Ms

  خرداد 13, 1399

  اینکه به لیست انتقاد دارم به کنار ، ولی خطاب به آدم هایی که مقایسه میکنند معیار بهتر بودن بین مارول و دی سی قوی تر بودن کاراکتر ها نیست چون شخصیت پردازی خیلی جنبه های دیگه ای به جز قدرت داره ، من خودم مارول رو بهتر میدونم چون راستش قهرمانای دی سی خیلی بیشتر فانتزین و مارول واقعا منطق ساختگی بهتری داره

  پاسخ

  • سینا در پاسخ به Ms

   تیر 6, 1399

   قبول دارم

   پاسخ

   • م و در پاسخ به سینا

    تیر 17, 1399

    اما من ندارم اگه کمیک های دی سی فانتزی بود که فروشش ۴ برابر مارول نبود

    پاسخ

 49. رضا محمدی

  خرداد 12, 1399

  من نه طرفدار مارولم و نه دی سی
  اول اینکه من هرچی می‌سنجم میبینم سوپرمن نه تنها قویترین قهرمان دی سی بلکه در تمام زمان ها اون قویترینه
  تازشم کوگو کیه؟؟؟؟
  اگر کوگو توی لیسته پس بن تن هم بزارین
  فکر کنم این فقط نظر من نیست

  پاسخ

  • Daryoush در پاسخ به رضا محمدی

   خرداد 21, 1399

   اول شزم بعد ثور بعد مارول بعد سوپر من چون ضعیفه که نقطه ضعف بزرگی داره کیریپتونایته اونم و زنش بعد هم کو گو

   پاسخ

   • آرش در پاسخ به Daryoush

    خرداد 28, 1399

    ۱۰۰٪شزم ازثور ضعیفتره چی میگی تو قدرت های شزم یک لول ازسوپرمنم پایین تره.

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به آرش

     تیر 2, 1399

     بله . شزم تو این لیست باید سوم باشه
     ۱. سوپرمن
     ۲. ثور
     ۳. شزم
     ۴. مج سوار نقره ای
     ۵. اسکارلت ویچ
     ۶. مارشن من هانتر
     ۷. واندروومن
     ۸. دکتر استرنج
     ۹. دکتر فیت
     ۱۰. گرین لنترن
     ۱۱. فلش
     ۱۲. ویژن

     پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به دانیال

      تیر 16, 1399

      من توی یکی از مقالات خوندم نقطه ضعف سوپرمن کریپتونایت و جادو هست پس یعنی دکتر استرنج سوپرمن رو میزنه؟؟

      پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Daryoush

    مرداد 13, 1399

    دقيقاً شزم از ثور قویتره اما سوپرمن از هر دو قویتره

    پاسخ

  • سینا در پاسخ به رضا محمدی

   تیر 6, 1399

   کوگو شاید خیلی ناشناس و بچگانه بنظر بیاد ولی اگه برید وتحقیق کنید متوجه میشید که ممکنه حتی ازسوپر من تور هم قویتر باشه

   پاسخ

 50. Aydin

  خرداد 7, 1399

  با سلام
  من درمورد بقیه رتبه بندی ها نظر نمیدم و معتقدم که غلطه اما ثور باید در رتبه بندی اول قرار بگیره چون شزم با قدرت جادویی که داره حتی یک بار سوپرمن رو شکست داد چون سوپرمن یکی از نقطه ضعفهاش قدرت جادویی و شزم قدرت جادویی داره و ثور هم شزم رو شکست داده پس با این جساب سوپر من از ثور قویتر نیست و باید ثور تو رتبه اول قرار میگرفت

  پاسخ

 51. اردیبهشت 31, 1399

  من اصلا این رتبه بندی رو قبول ندارم اول اینکه سوپرمن در نسخه معمولی از ثور نسخه معمولی قویتر است این ثابت شده هست دوم اگر قدرتمند ترین نسخه ها بین کازمیک ارمور سوپرمن و رون کینگ ثور خیلی بحث است و هنوز بطور قطع معلوم نیست کدوم پیروز میشه شما خودتون یه مقاله گزاشتین که سوپرمن اگه جدی مبارزه کنه ثور رو شکست میده و حالا سوپرمن رو سوم قرار دادین در نسخه سینمایی هم سوپرمن خیلی از ثور سینمایی قوی تره میتونین برید نگاه کنید طبق فیلم هابی آخری که حضور داشتن چون سوپرمن بعد از دوباره زنده شدن خیلی قوی تر شده و گوگو هم نباید تو این رتبه بندی باشه

  پاسخ

  • Mohamad در پاسخ به ...

   خرداد 12, 1399

   دقیقا بر تری سوپرمن کجا ثابت شده که فقط تو میدونی؟؟

   پاسخ

   • arya یا … در پاسخ به Mohamad

    خرداد 13, 1399

    اولا اینکه قبل هرچیز باید بودنی که جادو دیگه نقطه ضعف سوپرمن نیست . دوم اینکه سرعت سوپرمن خیلی از ثور بیشتره درسته که ثور می‌تونه واکنش نشون میده ولی بازم سرعت سوپرمن بدردرش میخوره در بحث قدرت سوپرمن قدرت های ذاتی بیشتری نسبت به ثور داره سلاح میولینر درسته سلاح خیلی قوی است اما با اینکه سرعت سوپرمن چند برابر نور است احتمالش خیلی کمه که به سوپرمن برخورد کنه و سوپرمن هم سلاح هابی داره که میتونن به کمکش بیان اگه پتک ثور هم به سوپرمن برخورد کنه سوپرمن فقط دردش میگیره شزم در کمیک با آخرین قدرت خود به سوپرمن حمله می‌کنه و اینکه جادو شزم مستقیم از ویزارد کینگ نشات میگیره جزو خالص ترین جادو ها هست در همین سایت که مقاله سی بی ار رو ترجمه کرده گفته شده اگه سوپرمن نبرد رو از اول جدی بگیره شانس او برای پیروز شدن بیشتره در کمیک هم این دو با هم مبارزه کردن که سوپرمن ثور رو شکست میده در کمیک jla vs avengers2003 در سایت کورا هم سوپرمن رو پیروز دونسته مقاومت هم سوپرمن پنج روز وزن زمین رو بدون تابش خورشید تحمل کرده و ثور مار میدگارد رو با تمام توان تحمل کرده یک روز بطور ساده کاری که سوپرمن پنج روز بدون خستگی انجام داد ثور با تمام توان یک روز این کارو انجام داد

    پاسخ

    • Mohamad در پاسخ به arya یا ...

     خرداد 18, 1399

     خیلی خوب جواب میدم:
     اول سرعت سوپرمن باثور برابر نباشه بیشتر نیست چون نمیدونم میدونی یانه اما ثور کوئیک سیلور رو شکست داده و به اجسامی باسرعت بیش از نور واکنش نشون داده بعد تو واقعا کدوم سلاح سوپرمنو با سللح های آسگاردی برابر میدونی؟؟؟؟شمشیر سوپرمن هرچقدرهم که قدرتمند باشه به پای شمشیر اودین نمیرسه که کافیه از قلافش در بیاد تا کل کیهانو نابودکنه!!!!!!!!
     راجعب میولینر که گفتی سوپرمن فقط دردش میگیره خیلی بچه ای یا خیلی بی اطلاعی که اینو میگی چو ن میولینر سرراهش کوه رو خرد میکنه و جالبه بدونی ساخته شدن میولینر باعث انقراض نسل دایناسورها شد حالا سوپرمن فقط دردش بگیره؟؟؟؟؟؟واقعا؟؟؟؟؟؟!به قول استیو راجرز:هههههههههه هههههههه😂😂وبعدش تو کلا دوتا مقاله پیداکردیا انگار دادت رفته که cbrحتی آکوامن و واندروومن رو از ثور قوی تر میدونه و کلا از ثور متنفره!!!!!پس cbrکه کنسله یعنی عملا تو فقط یه مقاله هم نظر پیدا کردی!!!بعد تو میگی جادوی شزم خالصه ببخشید یعنی تو میدونی جادوی ثور چیه یا رفتی گشتی توش ناخالصی پیداکردی😂😂😂😂😂
     راجعب مار میدگارد در چند تامقاله و سایت دیگه توضیح دادم اما توضیحشو توی کامنت بعدیم میدم👲

     پاسخ

     • arya در پاسخ به Mohamad

      خرداد 22, 1399

      داداش تو که اطلاعی از دنیای دیسی نداری چرا درباره ی شخصیت هایش اظهار نظر میکنی اصلا میدونی ویزارد کینگ کیه بدن سوپرمن نفوذ ناپذیر و فقط کریپتونایت می‌تونه بهش نفوذ کنه بعد تو اونو با کوه مقایسه میکنی حالا کی بچه س حالا از اینا بگذریم قدرت های سوپرمن پس از بحران. رو در سایت دیسی ویکی فندوم نگاه کردی یکی از دلایل استیو راجرز این بود که ثور تلپاتی داره و نامرئی میشه حالا میتونی بری ببینی که سوپرمن هم می‌تونه تلپات کنه و نامرئی هم میشه بعداً بیشتر توضیح میدم بعد بنظرت چه چیزی مشخص می‌کنه که. کدوم قویترن یک نظرسنجی بین مردم و دو اتفاق هایی که درکمیک افتاده خب در کمیک که سوپرمن ثور رو شکست داده شما اونو قبول ندارید پتک رو بلند کرده قبول ندارید حالا از اونجایی که کپ و واندروومن لایق پتک ثور بودن سوپرمن هم به احتمال نود درصد لایق باشه نظر سنجی هم قبول ندارید میگید از روی تعصب بنظرت همه ی کسایی که به ثور رای دادن بدون تعصب هستن میشه بگی شما چه چیزی رو قبول دارید تا درباره ی اون بحث کنیم لطفاً در کامنت هات کمتر مسخره بکن که حرف های خودت خیلی خنده دار ترن 😘😍

      پاسخ

      • سینا در پاسخ به arya

       تیر 6, 1399

       سلاح اکوامن در خیلی از کمیک ها به سو پر من آسیب جدی وارد کرده وحتی اون رو کشته

       پاسخ

       • arya در پاسخ به سینا

        تیر 7, 1399

        اسم اون کمیکی اکوامن سوپرمن رو کشته بگو 😂😂😂 و اون کمیکی که سوپرمن بخاطر استفاده زیاد از قدرتش مرده هم بگو تا ماهم از این کمیک های فضایی توهم لذت ببریم

        پاسخ

     • م و در پاسخ به Mohamad

      تیر 17, 1399

      مارول فن های عزیز شما میدانید قدرت شمشیر سوپرمن چیه؟
      راستش منم نمیدونم چون مثل صاحبش تمام قدرتاشو رو نکرده
      در همین حد بگم که توست خدایان جهان دی سی ساخته شده و قدرت کیهان را داره

      پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به م و

       تیر 17, 1399

       نمیدونم کجا بود که راجب میدان مبارزه حرف زده بودی اما همینجا پاسخ میدهم .
       اولا ، ثور توانایی تلپورت دارد و میتواند سریعا سوپرمن را به هر نقطه ای از کیهان تلپورت کند . یعنی مثلا به جایی که هیچ ستاره زردی در اطراف نباشد که در این صورت مهم نیست سوپرمن نور رو 2 برابر جذب کنه یا 200 برابر . ! چون هیچ نوری وجود نداره که بخواد جذب کنه . دوما سوپرمن وقتی در کمتر از یک لحظه تلپورت میشه چطور میخواد لباس عوض کنه ؟!؟!؟!؟؟!؟!؟ فکر کنم یا یه جین لباس بپوشه یا در جیبش بزاره . ! هههههههههه ( هم شوخی و هم جدی ! ) .
       سوما آخرش نفهمیدم سوپرمن چه لباسی میپوشه ؟!؟!؟!؟!؟ تو که هرچی میشه میگی سوپرمن برای این شرایط هم لباس داره !؟؟!؟!؟!؟ ( فکر کنم که لازمه سوپرمن حداقل یه 10 تا چمدونی رو در مبارزه بیاره . ! هههههههههههههه والا به خدا . دیگه بعضیا واقعا شورشو شیرین کردند . یایدم شیرینشو شور کردند . حالا هرچی اصلا . )
       چهارما هنوزم میبینم که افراطی های سوپرمن دارن روی اون کراس اوور مسخره مانور میدن . اگه مدرکتون فقط همون کراس اوور بی ارزش مسخره هست که من دیگه واقعا هیچ حرفی ندارم . ثور در زمین هم بسیار قدرتمندتر از سوپرمن هست . ثور توانایی کنترل زمین در مقیاس گسترده را دارد . در حدی که حتی میتواند گرانش زمین را تغیر دهد . ( بعععلله . اینجوریاست . ! ) . ثور در زمین بخش زیادی از قدرتش را استفاده نمیکند تا به محیط اطراف و موجودات اطراف آسیبی وارد نشود . ! بعدش تو میگی سوپرمن در زمین قویتره !؟!؟!؟؟!؟!؟
       تمامم .

       پاسخ

       • arya در پاسخ به استیو راجرز

        تیر 17, 1399

        سلام استیو مدرک هم دادم بهت که سوپرمن قابلیت تلپاتی داره و هم قدرت نامرئی های خوب اگه خواستی بازم بهت میدم لینک رو سوپرمن هم در زمین از تمام قدرتش استفاده نمیکنه تا به اطرافش صدمه نزنه و قدرت خورشید آبی قدرتهای سوپرمن رو تقویت می‌کنه و سوپرمن هم می‌تونه ثور رو به یک خورشید زرد یا آبی تلپورت کنه درباره ی لباس هم نظری ندارم

        پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به arya

         تیر 18, 1399

         نه مدرکت قبول جناب آریا . اما دیگه تلپورت رو ندیده و نشنیدم که سوپرمن داشته باشه .
         در ضمن در پاسخ به کاربر م . و ، نوشتم که ثور در برابر توانایی تلپاتی اما فراست ، پرپفسور ایکس ، دکتر استرنج و آدام والارک با سنگ بینهایت روح مقاومت کرده . اون وقت تلپاتی سوپرمن برای ثور مشکل ساز بشه ؟!؟!؟!؟!؟!؟! نه خدایش این منطقیه ؟!؟!؟!
         در ضمن من همون موقع بهتون گفتم که توانایی نامرئی شدن اگه باشه هم مطمئنا جز قدرت های مقطعی و لحظه ای سوپرمن بوده نه قدرت های همیشگیش . ثور هم میتواند با استفاده از میولنیر نامرئی شود و در ضمن ثور با استفاده از میولنیر توانایی لمس ناپذیری را هم دارد . ضمن اینکه ثور قبلا توانایی سفر در زمان را هم داشته است . ! پس زیاد لازم نیست قدرت های مقطعی رو وسط بکشید .
         بعدشم سوپرمن توانایی تلپورت نداره . هیچ منبعی هم نیست که اینو تایید کنه . شما یک منبع معتبر بده که حرفتو تایید کنه . انصافا سوپرمن توانایی تلپورت نداره و این بار ها در کمیک ثابت شده . بعضی وقت ها سرعتش خیلی زیاد بوده که گویی تلپورت کرده اما در واقع تلپورت نبود .
         تمام .

         پاسخ

       • م و در پاسخ به استیو راجرز

        تیر 18, 1399

        اول می خواستم جوابتو بدم (خیلی طولانی و مفسل)ولی دیدم ارزشش رو نداره و هرچی بگم قبول نمی کنی
        معلوم هست که کامنت ها رو راجب سوپرمن نخواندی سوپرمنم قدرت تلپرت داره،
        در زمن من گفتم لباس سوپرمن نور خورشید تو یک چرخه نگه میداره(علاوه بر این که جذب نور ۲ برابر می کنه ) بعدشم من قبلا گفتم که سوپرمن تا ساعت ها می تونه بدونه نور و هوا مبارزه کنه بدونه کسر قدرت
        کنترل جاذبه داره تور🤣🤣🤣🤣نه بابا 😁که چی؟!!هاوک من کل نیروی گرانش زمین و جمع کرد و فقط موفق به بیهوش کردن سوپرمن شد
        تو و امسال تو (طرفداری بیش از حد متعصب)هستین که اون کراس اوور قبول ندارین
        حتی اگه خود استندلی هم بیاد به تو بگه سوپرمن از تور قوی تره تو قبول نمی کنی.
        ثور بیش از ۵۰۰۰ سال عمر داره و در این ۵۰۰۰ سال تنها چی زی که در مبارزاتش به دست آور قرور ، اون بارها بخاطر همین قرورش بار ها از برادرش زربه خورده
        بخاطر همین قرورش هیچ وفقط کلاس های جنگ آوری را کامل تمو م نکرد

        پاسخ

       • م و در پاسخ به استیو راجرز

        تیر 18, 1399

        ادامه مطلب
        تازه تور نیز مانند سوپرمن به جادو نقته ضعف نشون داده پس فکر کردی برادرش چه توری بهش زر به می زده (اینو گفتم که از جادو گری تور و ضعف سوپرمن به جادو چی زی نگی)
        تور یکی از بی استعداد ترین جادو گرای کل تاریخ کمیک البته به کسی که اصلا جادو بلد نیست روکه نمی شه گفت جادو گر اون بیش از ۸ بار در سال اول جادو گری که اتفاقا استادشون مادرش بود رفوزه شد و در نهایت کلا جادوگری گذاشت کنار

        لهنم یکم تند شد چون دیدم لهنه تو هم داره تند میشه

        پاسخ

        • arya در پاسخ به م و

         تیر 18, 1399

         سوپرمن دیگه در مقابل جادو نقطه ضعف نداره

         پاسخ

         • م و در پاسخ به arya

          تیر 18, 1399

          من شنیدم که دیگه سوپرمن به جادو نقطه ضعف نشون نمیده
          بهتره بگیم مقاوم تر شده چون حتی خود خدایان هم نسبت به جادو ضعف نشون میدن این در مورد هر دو دنیا سقف میکنه اما کم و زیاد داره

          پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به م و

         تیر 18, 1399

         جناب یکم آروم باش . نفس عمیق بکش . فشارت حسابی رفته بالا و ضربان قلبت تند شده . حواست باشه سکته مکته نزنی . حواستم نبود ، نبوده . مهم نیست . بگذریم .
         جناب حالت خیلی خیلی ناخوشه انگار . به یه دکتر مراجعه کنی بد نیست . ولللشش .
         از اینکه شروع به توهین کردی ارزش حرفات رو نشون دادی . نشون دادی که چقدر روی سوپرمن تعصب بینهایت افراطی داری . نشون دادی که چقدرت توهم میزنی . کابوس دیدی یا رویاشو نمیدونم اما دستت رو شد .
         میخواستم جوابتو ندم اما دیدم خیلی زیاده روی کردی و دیگه داری … ، بیخیال . جوابتو میدهم که بقیه فریب حرفاتو نخورند . فقط به همین دلیل .
         ثور کلاس های جنگاوری رو تموم نکرده ؟!؟!؟!؟!؟! ثور در جادوگری مردود شد ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! ببین به حرف باشه که منم بلدم تمام توهین های تاریخ رو نثار سوپرمن بکنم اما یک اینکه نمیخوام اینکار رو بکنم . دو اینکه شعور و ادبم بیشتر از اینه . سه اینکه روی اعصاب سمپاتیک و پاراسنپاتیکم کنترل زیادی دارم و چهار اینکه مشکلی با سوپرمن ندارم هیچ مشکلی .
         در ضمن اگه میخوای حرف بزنی با دلیل و مدرک بزن . بگو که در این کمیک این اتفاق افتاد . چیزی که این دوره زمونه زیاده حرفه . بگو که دقیقا در این کمیک این اتفاق ها افتاد .
         بعدش اینکه اودین خودش شخصا ثور را به عنوان ماهرترین جنگجوی ازگارد انتخاب کرده بود . در ضمن ثور در برابر جادو مقاومتی حتی بیشتر از هالک دارد . دکتر استرنج بار ها اعتراف کرده است که قدرتمندترین جادو هایش تاثیر خاصی بر روی ثور ندارد . ! ( اگر لازم باشه مشخصات کمیک مربوطه را بیان میکنم . ) . اما فراست و پروفسور ایکس نتونستند ثور را از نظر ذهنی کنترل کنند . ! آدام والارک با سنگ بینهایت روح نتوانست به ذهن ثور نفوذ کند . !! بعد سوپرمن کی باشه که بخواد از این طریق به ثور صدمه بزنه ؟!؟!؟!؟!؟!؟؟ نه میشه یک نفر اینو توضیح بدهد ؟!؟!؟!؟!؟!؟!!
         تانوس در مبارزه با ثور ، شخصا اعتراف کرده است که ثور مهارت جنگ بیشتری دارد و جنگجوی ماهرتری است . آدام والارک ثور را یکی از ماهرترین جنگجویان کل دنیای مارول نامیده است . ( در مورد تک تک جملاتم میتوانم مشخصات کمیک مربوطه را بیان کنم . ) .
         بعد اینکه لوکی ثور را فریب داده است ، 2 تا دلیل مهم دارد :
         1 – اینکه لوکی شخصیت باهوش و زیرکی هست و تا به حال چند با کل انتقامجویان را با هم فریب داده است .
         2 – اینکه ثور شخص به شدت مغروری است و به خاطر همین غرور ار لوکی ضربه خورد .
         در ضمن تا از این بحث عبور نکردم بگم که جادو های لوکی تا به حال در حالت عادی هیچ و هیچ تاثیر خاصی بر ثور نداشته است . هیچ وقت . هر وقت هم که به ثور با جادو صدمه زده است از یک سلاح قدرتمند استفاده کرده است . لوکی با قدرت ذاتی خودش هیچ وقت نتوانسته است به ثور صدمه بزند . اتفاقا ثور جز شخصیت هایی است که مقاومت بالایی نسبت به جادو دارند .
         در پایان در کنار اون قضیه دکتر ، یک کلاس املا بری بد نیست . زر به چیه دقیقا ؟!؟! لحن نه لهن . !! ضمن نه زمن . ! امسال !!؟!؟ منظورت این سال هست ؟!؟! یا میخوای بگی امثال ؟!؟! قرور ؟!؟ وقط ؟!؟!؟! ههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههه به خدا یه بچه مدرسه نرفته اینقدر غلط املایی نداره در دوتا جمله . هههههههههههههههههههههههههه
         قشنگ معلومه چقدر در حین نوشتن کامنت داغ کردی . هههههه
         سر درد گرفتم از این کامنت . املای کلمات یه طرف و معنی جملات یه طرف دیگه . ههههههه

         پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به م و

         تیر 18, 1399

         در ضمن در ادامه یک نکته ای رو یادم رفت . سوپرمن توانایی تلپورت داره ؟!؟!؟!؟!!؟؟؟!؟؟!! نه سوپرمن توانایی تلپورت داره ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ اون دوره که یکی بیاد و هر دروغی خواست رو بگه و بقیه رو فریب بده دیگه تموم شده . سوپرمن هیچ وقت توانایی تلپورت نداشته . حداقل نسخه و حالت عادی و معمولیش نداشته . هیچ وقت هیچ وقت . تو هم بهتره با دلیل و مدرک حرف بزنی . یه منبع معتبر بده که حرفاتو تایید کنه . تلپورت سوپرمن رو دقیقا کدوم منبع معتبر و نامعتبری تایید کرده که تو میگی ؟!؟!؟!
         اینکه سوپرمن میتونه تا ساعت ها بدون جذب نور در هوا مبارزه کنه درسته اما بدون کسر قدرتش کاملا اشتباهه چون قدرتش به مرور کم و کمتر میشه . در ضمن در هوا میتونه اما در فضا نه . ! فضای خلا سوپرمن رو به شدت و سریع ضعیف میکنه . مخصوصا اگه در اطراف هیچ ستاره زردی نباشه . در ضمن سوپرمن در اطراف یک ستاره قرمز سریعا و به شدت ضعیف میشه . یعنی توانایی تلپورت کافیه برای شکست دادن سوپرمن .
         اگه به دلیل و مدرک باشه که من بینهایت برابر تو دلیل و مدرک ذکر میکنم . البته دلیل و مدرک منطقی .
         در ضمن مفسل نه . درستش مفصله . یه سوال . چجوری درس املاتو پاس کردی ؟!؟!
         تمامم .

         پاسخ

         • arya در پاسخ به استیو راجرز

          تیر 18, 1399

          اینجا برو ببین میفهمی که تلپات داره و خورشید آبی قدرت های اون رو افزایش میده از این معتبر تر من ندیدم دیسی ویکی فندوم
          https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://vsbattles.fandom.com/wiki/Superman_(Post-Crisis)&ved=2ahUKEwj5xuzBj77qAhUkyoUKHRbKDvkQFjAAegQIARAB&usg=AOvVaw0pup7E9UydqGd4vslRimti&cshid=1594227825385

          پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به arya

           تیر 18, 1399

           اگه به کامنتم دقت میکردی میدیدی که من راجب تلپورت صحبت کردم و تلپاتی رو که قبول کردم و البته راجبش هم توضیح دادم . در کل انگار اصلا کامنت من را نخواندی .

           پاسخ

         • م و در پاسخ به استیو راجرز

          تیر 19, 1399

          دفعه پیش من برای رفع کدورت ها ازت عذر خواهی کردم ولی این دفعه نه
          در جواب دیکتم باید بگم تبلتم سواد نداره و خودش کلمات و درست میکنه می خواستم راجب تلپورت سوپرمن حرف بزنم اما آریا گفت
          تور و سوپرمن شخصیت کمیک هستن و منبع من هم کمیک و در کمیک سوپرمن تور را داغون کرد این که تو قبول داری یا نه هیچ اهمیتی نداره
          من به خودم گفتم یا به گو ولی تو چرا به خودت گرفتی ؟ تو یا به گویی؟
          حیف که زود تر کامنتاتو ندیدم
          خیلی سیع کردم اون فکت سنتری رو برات بفرستم اما دروغ چرا بلد نیستم
          اگه بهم بگی چه جوری برات میفرستم اما لازم نیست برای بار سوم میگم برو تو گوگل سنتری سرچ کن تو قسمت تصاویر برو و تصویری از سنتری که پس زمینش سیاه و زیرش توضیحاتی داده شده رو نگاه کن (دیگران هم برن که ببینی من یا به گو نیستم)منظور با تو نیست استیو دوباره به خودت نگیری! عباس جان لطفا اینو در سایت قرار بدین

          پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به م و

           تیر 19, 1399

           خوب دیگه تو بشین اینجا تا میتونی توهین کن . چون فقط توهین کردن بلدی . شزم و واندروومن و خیلی از ابرقهرمانان دیگه هم بار ها سوپرمن رو به قول تو داغون کردند . این چیزی رو اثبات میکنه ؟!؟!؟!؟!
           بیخیال راجب اون کراس اوور مسخره بی ارزش به اندازه کافی توضیح دادم . تو هرچی میخوای فکر کن .

           پاسخ

         • م و در پاسخ به استیو راجرز

          تیر 19, 1399

          برای بار هزارم میگم من روی سوپرمن تعصب ندارم
          اگه داشتم نمی آمدم بگم سنتری از سوپرمن قوی تره
          چرا باید دروغ بگم چه سودی برای من داره
          سنتری اصلا در ایران طرفداری داره که من بخوام یکی از اون ها باشم
          قبلا هم گفتم ۱=بتمن۲=هالک۳=گرین لنترن۴=فلش۵=دکتر فیت ۶=آتریگان را به ترتیب به عنوان قهرمان مورد علاقم دوست دارم
          من از سوپرمن طرفداری میکنم چون حقش ولی تو حاضر نیستی بپذیری
          قبلا هم گفتم حتی اگه خود استندلی بیاد بگه سوپرمن از تور قوی تره تو بازم نمی پذیری!!؟؟؟!!!؟
          😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐یعنی پذیرشش انقدر مشکله!،؟؟؟

          پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به م و

           تیر 19, 1399

           در ضمن پیغمبر هم که بیاد بگه سوپرمن ضعیفتره تو قبول نمیکنی .

           پاسخ

          • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

           تیر 22, 1399

           بابا چرا دست از تعصب بازی و متعصب بودن و دست و پا زدن بر نمی داری ؟ سوپرمن سیاره هارو به راحتی جابجا کرده و کتاب بینهایت بلند کرده ! بی نهایت یعنی پایان نداره یعنی بدون پایانه پس سوپرمن از شزم ، گوکو ، ثور به شدت قویتره توهم دست از متعصب بودن بکش 😢😢 پدرمو دراوردی

           پاسخ

   • arya در پاسخ به Mohamad

    خرداد 13, 1399

    در نظر سنجی های اخیر از طرف کازمیک بوک نیوز در فیسبوک حدود 4000 رای 58 درصد به سوپرمن رای دادن

    پاسخ

    • Mohamad در پاسخ به arya

     خرداد 22, 1399

     این بخواطر شخصیتشه که طرفداران زیادی داره خیلیا اصلا نمیدونن نظرسنجی مال چیه فقط به کاراکتر مورد علاقشون رأی میدن

     پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 14, 1399

     ببین من همه ی نظرات رو خیلی قبول دارم چون بامنطق می گی و معلومه کامیک می خونی ولی اون رای گیری که گفتی به محبوبیت بیشتر از قدرت ربط داره

     پاسخ

     • aryaیا … در پاسخ به دانیال

      تیر 17, 1399

      سلام خب خیلی ها از نظرسنجی صحبت کردن منم بهشون نظرسنجی دادم

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به aryaیا ...

       تیر 17, 1399

       آهان خب پس خوبه که کاری کردی مارول فن ها بشینن سر جاشون ( استیو راجرز مثلا )

       پاسخ

  • سینا در پاسخ به ...

   تیر 6, 1399

   تو دیگه حالت خوب نیست اصلا

   پاسخ

   • arya در پاسخ به سینا

    تیر 7, 1399

    داداش تو اونقدر اطلاعاتت کمه که میگی فلش و سوپرگل بینهایت رو بلند کردن و میگی اکوامن سوپرمن رو کشته و سوپرمن بخاطر استفاده زیاد از قدرتش مرده واقعا که حالت تو خوب نیست اصلا نمیشه و نباید با تو بحث کرد چون اطلاعاتش رو نداری

    پاسخ

   • دانیال در پاسخ به سینا

    تیر 16, 1399

    اون کامیکی که آکوامن سوپرمنو کشت رو تو نوشتی فکر کنم

    پاسخ

 52. amir

  اردیبهشت 30, 1399

  سلام ببخشید به نظر خودت کاپیتان امریکا رو جا نزاشتی تازه اون قدرت ثور هم داره دیگه چه برسه به قدرت خودش اصلاحش کنین بجایه ثور و ثور رو با گوگو و گوگو رو حذف کنین

  پاسخ

 53. yashan

  اردیبهشت 27, 1399

  واقعا ثور خیلی قدرتمنده اولی حقشه ولی سوپرمن هم باید دوم میشد

  پاسخ

 54. تارا

  اردیبهشت 26, 1399

  اولا گوکو جز ابر قهرمان ها نیست اگر هم باشه قطعا هیییچ ربطی به ابر قهرمان های کامیک بوک ندارد دوم اینکه خیلی از ابر قهرمان های قدرتمند رو فراموش کردی مثل شزم و اینکه من این رتبه بندی رو قبول ندارم

  پاسخ

  • علی قنبری در پاسخ به تارا

   مرداد 14, 1399

   به نظرم باید اینطوری می بود
   سوپرمن
   گوکو
   سنتری
   تور
   هالک
   واندر وومن
   مارشن منهانتر
   شزم
   مردعنکبوتی
   کاپیتان آمریکا
   بیوه سیاه
   تمام

   پاسخ

 55. DC Universal

  اردیبهشت 26, 1399

  موقعی که بحث سر این میشه که کی قوی تره هوادارای مارول میان گوشمون کر می کنن ثور قوی ترینه موقعی بحث سر اینه که دی سی شخصیت هاش خدا مانند و نمی دونم justice league همشون به جز بتمن ابر انسانن می گن avengers واقعی تره

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به DC Universal

   اردیبهشت 28, 1399

   آفرین

   پاسخ

  • سینا در پاسخ به DC Universal

   تیر 6, 1399

   فبلا هم گفتم تور یک خداس و چندین هزار سال سن داره و نسخه های کمیک خیلی زیادی هست که برتری تور رو نسبت به سوپر من و خیلی از ابر قهرمان های دی سی ومارول نشون میده

   پاسخ

  • دانیال در پاسخ به DC Universal

   تیر 22, 1399

   بالاخره یکی با منطق حرف زد . باهات موافقم

   پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به DC Universal

   تیر 22, 1399

   برای اینکه از این اعضای اصلی انتقامجویان فقط ثور هست که قدرت ها خدایان را دارد . هالک هم البته به قوی بودن معروفه اما دیگه تونی استارک یک انسان معمولیه و کاپیتان آمریکا هم خیلی ابر انسان نیست . ناتاشا رومانوف ( بلک ویدو ) و هاکای هم انسان های معمولی هستند .
   در بین اعضای اصلی لیگ عدالت اما قضیه فرق داره چون بر عکس مارول اونجا فقط بتمن هست که یک انسان کاملا عادی و معمولیه . سوپرمن قدرت های خداگونه داره . واندروومن یک الهه هست . آکوامن دریا ها رو تحت کنترل داره . شزم که یه بچه مدرسه ای اما قدرت های خدایان یونانی رو داره . گرین لنترل هم قدرت های خداگونه داره . فلش اونقدر سریعه که زمان رو دور میزنه . سایبورگ انسانی بود که با یه منبع قدرتمند پیوند خورده و حالا دیگه ابر انسان و ابر ربات شده . بازم بگم یا بسه ؟!؟!؟!؟!؟!؟ بگم یا بسه ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟ در اینکه کلا دی سی تخیلی میزنه شکی نیست . فقط همون بتمن هست که تا حدودی قابل درکه .

   پاسخ

 56. Superman and WonderWoman

  اردیبهشت 20, 1399

  من آخر نفهمیدم که چرا معمولا وقتی امثال این مصطفی و ارکام بتمن پیداشون میشه دست کم که 100 نفری پشت سرش میان و از سوپرمن طرفداری میکنن . !!! واقعا یعنی این اتفاقیه ؟!؟! ای ملت ذات بعضی از این DC فن ها رو ببینید . ( دارم میگم بعضی نه همه . من با دیسی فن ها مشکلی ندارم . ) . اینا همگی اینجوری هستند .
  البته ذات واقعی امثال مصطفی و ارکام بتمن و اینکه دست به چه کارایی میزنن خیلی وقته که رو شده . فقط خواستم اینو اعلام کنم .

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به Superman and WonderWoman

   اردیبهشت 21, 1399

   منظورت منم

   پاسخ

   • Mohamad در پاسخ به آرش

    خرداد 12, 1399

    تو مصتفی هستی یا بتمن آرکام که به خودت میگیری

    پاسخ

    • arya در پاسخ به Mohamad

     خرداد 13, 1399

     تو سوپرمن و واندروومن هستی که جواب میدی 🙃🙃

     پاسخ

     • Mohamad در پاسخ به arya

      خرداد 18, 1399

      داداش اون به خودش گرفت گفتم سؤتفاهم نشه چرامنو میزنی حالا😂😂😂

      پاسخ

 57. مهدی

  اردیبهشت 20, 1399

  سوپرمن از همشون قوی تره؟
  حالا اون به کنار من فهمیدم تمام ابر قهرمان ها از نظر اندازه و وزن از انسان ها بزرگترن برای مثال قد بتمن و سوپرمن در انیمیشنش 2.5 متر بود بقیه شون هم تو همین مایه ها بودن ولی تو فیلم های سینمایی قد اون ها به اندازه انسان های عادی بود میخواستم بدونم چرا؟

  پاسخ

 58. آرش

  اردیبهشت 11, 1399

  یعنی گوکو ازسوپرمن قویتره؟؟؟

  پاسخ

  • تارا در پاسخ به آرش

   اردیبهشت 26, 1399

   من این رتبه بندی رو قبول ندارم

   پاسخ

 59. Arash

  اردیبهشت 11, 1399

  گوکواصلانبایدتواین لیست باشه

  پاسخ

  • تارا در پاسخ به Arash

   اردیبهشت 26, 1399

   دقیقا اون نباید جز ابرقهرمان ها باشه

   پاسخ

 60. آدش

  اردیبهشت 11, 1399

  گوکوکیه که بخواد جلوی سوپرمنوبگیره

  پاسخ

 61. taha

  اردیبهشت 5, 1399

  واقعا بین ابرقهرمان ها زور زیاد مهم نی مثلا دکتر منهتن که بهش میگن خدای آبی انقد یوپسه هیشکی خوشش نمیاد بلکه شخصیت پردازی و کمیک و فیلم خوبه که یه شخصیتو بالا می بره

  پاسخ

 62. آرمین فیش بوی

  اردیبهشت 4, 1399

  یعنی ثور از سوپر من قوی تره؟!!!

  پاسخ

  • Mohamad در پاسخ به آرمین فیش بوی

   خرداد 12, 1399

   آره!

   پاسخ

   • hamed در پاسخ به Mohamad

    خرداد 13, 1399

    بله از اتاق فرمان اعلام میکنن بلک ویدو هم از سوپرمن قوی تره. اصلا سوپرمن کسی نیست که.بجز کریپتونایت و رد سان و کمی جادو جلوی هرچیزی مقاومه و بجز اینا که میتونن بهش آسیب بزنن هیچ نقطه ضعفی نداره. تو سایت موردعلاقه همه مارول فن ها هم بتازگی یه مقاله با همین عنوان منتشر شده که سوپرمن پرایم (قویترین سوپرمن که نقاط ضعف بالا رو نداره) در رتبه 4 و ثور اودینسان (قوی ترین ثور) رتبه مشترک بیستم با واندر وومن و حتی پایین تر از لوکی. لطفا از مقاله ش ایراد نگیرین که برای مارول فن ها گناهه از اون سایت مقدس ایراد گرفتن. ثور بدون میولنر یه مبارز قویه. اگه منبع قویترین بودن ثور از نظر شما کمیکه باید بگم بتنهایی نتونسته یه سلستیال رو شکست بده و اکثرا از لوکی شکست میخوره. اگه منبعتون سینماست که قطعا نیست هم که نمیتونست سربازهای محافظ میولنیر رو بزنه پس قضیه منتفیه. در یکی از کراس اور های مارول و دیسی سوپرمن میولنیر رو هم بند کرده. سایت سی بی ار که منبع سایت موردعلاقه تون هست و ازش بعنوان بزرگترین سایت کمیک بوکی یاد میشه تو یه مقاله کامل حالات مختلف نبرد سوپرمن و ثور رو بررسی کرده. حدس بزن کی میبره.سوپرمن. حالا یه دلیل (منطقی برای آره بیار لطفا). صد تا دلیل غیرمنطقی نیار لطفا که تو همین پست بین کامنتای دوستات پره

    پاسخ

    • آریو در پاسخ به hamed

     خرداد 13, 1399

     یا خدا قویترین نسخه ثور رون کینگ ثوره که اینو هر بی اطلاعاتی میدونه
     ثور در حالت عادی هم از واندرومن قویتره چه برسه به قویترین نسخه‌ـش!

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به آریو

      خرداد 13, 1399

      سلام آریو .
      خواستم جوابشو مفصل بدهم اما بعد که فکر کردم به این نتیجه رسیدم که ارزشش رو نداشت . همین قدر که شما گفتین کفایت میکنه .

      پاسخ

      • hamed در پاسخ به استیو راجرز

       خرداد 13, 1399

       دقیقا ارزششو نداره خودتونو کوچیک کنین با حرفاتن. منم خودمو کوچیک نمیکنم بخاطر بحث با بچه ها. جواب آریو جونمون هم بدم پرونده بسته شه. رون (هههه منظورت ریونه دیگه؟) کینگ ثور اودینسان جهان 616 که چشماشو فدا کرد که قدرتش بیشتر شه. مثل اودین . اینو هر بی اطلاعی میدونه. پس ریون کینگ ثور همون اودینسانه. جمله آخرت هم من نگفتم استادتون گفته 🙂

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به hamed

        تیر 24, 1399

        رون کینگ ثور همون اودینسانه ‌؟ من دیگه حرفی ندارم تو اطلاعات نداری که بخوای بحث کنی

        پاسخ

    • سینا در پاسخ به hamed

     تیر 6, 1399

     یه جوری میگی هیچی جلوشو نمیگیره انگار تو عمرت هیچی در مود کمیک هایی که نبرد بین تور وسوپر من یا حتی تور واکوامن رو روایت میکنن نخوندی

     پاسخ

    • Fulcrum در پاسخ به hamed

     تیر 14, 1399

     ثور اودین سان یعنی ثور پسر اودین و اسم نسخه خاصی از ثور نیست آقای باهوش و اگ بخوایم اونو ی نسخه فرض کنیم معمولا معمولی ترین و ضعیف ترین نسخه ثور رو با این اسم میشناسن و اون دلیلی هم که توی کامنت پایین آووردی بنظرم فقط میخواستی یجوری جمعش کنی خب اگ اینجوریه که اسم همه نسخه های ثور لابد ثور اودین سانه اسم همه نسخه‌های سوپرمن هم سوپرمنه خب سوپرمن پرایم همون سوپرمن معمولیه که چند هزار سال توی خورشید بوده پس سوپرمن پرایم صداش نکن اونو هم صدا کن سوپرمن معمولی

     پاسخ

   • دانیال در پاسخ به Mohamad

    تیر 24, 1399

    شوخیت خنده دار نبود

    پاسخ

  • سینا در پاسخ به آرمین فیش بوی

   تیر 6, 1399

   بله

   پاسخ

  • دانیال در پاسخ به آرمین فیش بوی

   تیر 17, 1399

   نه بابا ! قدرت و سرعت ابر انسانی ، لیزر چشم ، تنفس منجمد، قدرت جابجا کردن سیاره ها و سیاه چاله ها.
   قدرت بلند کردن کتاب بینهایت ، نابود کردن کهکشان با یه عطسه ، خاموش کردن یه ستاره بایه فوت . آب کردن قطب جنوب با لیزر چشم . دیگه چی میخوای ؟ بعد ثور یه چکش می گیره دستش و می کوبتش زمین و همه میمیرن این چیه ؟ نقطه ضعف های سوپرمن کریپتونایت و تمام ( البته بعضی جاها جادو هم نقطه ضعفشه .) 🙂

   پاسخ

 63. ابوالفضل

  فروردین 26, 1399

  سوپر من باید رتبه اول باشد و ثور و کوگو در رتبه دوم

  پاسخ

 64. NILA

  اسفند 22, 1398

  سلام پس سریال سوپر گل چی ؟

  پاسخ

 65. استیو راجرز

  بهمن 24, 1398

  با عرض سلام مجدد .
  در مسابقه بین ابرقهرمانان و ابرشروران از سایت زومجی شرکت کنید . البته لطفا فقط در صورتی که اطلاعات کافی دارین شرکت کنید و تعصب را کنار بگزارید . هرچند مطمئنا خیلی ها از روی تعصب رای خواهند داد . فقط اینکه فرصت محدوده .
  من با اجازه از سایت پروشات لینک زیر را قرار میدهم :
  zoomg.ir/2020/2/10/313126/superhero-character-battle-2019

  پاسخ

 66. امیر

  بهمن 19, 1398

  مثلی که بعضی ها فراموش کردن اول مارول بوده بعد دیسی اومده

  پاسخ

  • مصطفی در پاسخ به امیر

   بهمن 19, 1398

   ما که نه ولی شما فراموش کردی دی سی سال 1934 تاسیس شده و مارول سال 1939

   دقیقا زمانی که دی سی تو اوج بود مارول هیچ چیزی نداشت و تازه شروع کرد به ساختن شخصیت ها و بسیاری از شخصیت ها رو از دی سی کپی برداری کرد. فقط از شخصیت سوپرمن شخصیت های سنتری و گلادیاتور و هایپربورن و کاپیتان مارول رو ساختن
   از شخصیت دارکساید تانوس رو ساختن
   از شخصیت بتمن نایت مون
   از شخصیت فلش کوییک سیلور ساخته شد
   از شخصیت انتی مانیتور گالاکتوس رو ساختن
   از شخصیت پرزنس والای همگان رو ساختن
   از شخصیت دکتر فیت دکتر استرنج رو ساختن
   از شخصیت مرگ دی سی بانو مرگ مارول رو ساختن
   از شخصیت سالومون گرندی هالک شگفت انگیز ساخته شد
   و خیلی شخصیت های دیگه که الان خاطرم نیست
   البته دی سی هم تقلید هایی داشته مثل کپی اکوامن از نیمور( که از اولین قهرمانای دنیای مارول بود)
   و چند شخصیت دیگه اما مارول خیلی بیشتر کپی برداری کرده. در ضمن در یکی از کمیک ها گفته شده مارول یه یونیورس از یونیورس های دی سی بوده

   پاسخ

   • آریو در پاسخ به مصطفی

    بهمن 19, 1398

    اولا که این بحث ربطی به اینجا نداره اصلا
    دوما میشه بگی چرا کاپیتان مارول و هایپریون از سوپرمن تقلید کردن؟ چون پرواز میکنن و قوین؟
    فلش و کوییک سیلور هم که قدرتاشون یکین و شباهت دیگه ای ندارن! قدرت سرعت بالا هم قبل از فلش تو اساطیر یونان بود. بقیه ی تقلیدایی هم که گفتی بجز ثانوس اصلا اینقدر زیاد نبودن که بگی تقلید باید بگی الهام گیری.
    و اینکه خود بتمن هم تقلید از شخصیت اصلی فیلم صامت the bat بوده.

    پاسخ

    • مصطفی در پاسخ به آریو

     بهمن 20, 1398

     فیلم صامت the bat که مال مارول نبوده بوده ؟ بعدشم مهم این مارول خیلی بیشتر از دی سی الهام گرفته به قول شما بعدش کوییک سیلور در جواب به فلش بوده بقیه تقلیدا هم خیلی زیاد بودن مخصوصا دکتر استرنج که مانند دکتر فیت جادوگر هنرهای عرفانی هست

     پاسخ

     • آریو در پاسخ به مصطفی

      بهمن 20, 1398

      ببخشید وقتی داریم از تقلید حرف میزنیم در واقع هدف اصلی بحثمون «خلاقیت»ـه!
      اینجا هم همینطور!
      و اینکه فکر میکنم خود شما هم بدونی که دیسی هم از مارول تقلیدایی داشته!
      از دکترفیت هم تقریبا شناختی ندارم و نمیدونم شباهتش با دکتر استرنج بجز جادوگری و جنبه عرفانی شون چیه.
      منظورتون رو از اینکه کوییک سیلور در جواب به فلش بوده رو هم نمیفهمم؛ منظورتون اینه که پارودیه؟ مسلما پارودی نیست!
      بله الهام گیری های مارول خیلی بیشتر بوده اما اگه درباره تقلید حرف بزنیم فکر میکنم که دیسی تقلیدای بیشتری داشته باشه.(البته شخصیت هایی که دیسی تقلید کرده اصلا معروف نشدن و دیسی به خاطر اون تقلیدا پیشرفتی نکرد ولی مارول با الهام گیری ها خیلی معروف تر و محبوب تر شد)

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به آریو

       تیر 22, 1399

       خب داداش دکتر استرنج رو بخاطر جادو می شناسن دیگه اگه از جادوی دکتر فیت دکتر استرنج رو نمی ساختن از چیه دکتر فیت می خواستن استرنج رو بسازن ؟ کوویک سیلورم از فلش کپی شده و دیسی ۵ سال زودتر از مارول بوده ( در پاسخ به امیر ) ۱۹۳۴ دیسی و ۱۹۳۹ مارول بوده یعنی یه سال قبل از ساختن مارول سوپرمنو ساختن ( ۱۹۳۸ ) و اتفاقا دیسی هیچ کپی از مارول نداشته ولی مارول از دیسی :
       سندمن از کلی فیس
       کاپیتان مارول از سوپرمن
       ددپول از دث استروک ( الان مارول فن ها می گن سازنده ددپول گفته از اسپایدرمن تقلید کرده خب معلومه ، سازنده اش نمیگه که از رقیب خودش کپی کرده )
       هالک از سالومون گراندی
       مرد مورچه ای از اتم
       از بتمن نایت مون و آیرون منو ساختن
       شاید یه کپی دیسی کرده باشه که اونم آکوامن از نیمور بوده

       پاسخ

   • Mohamad در پاسخ به مصطفی

    خرداد 12, 1399

    پس اینو بدون که الان فروش مارول و دی سی حتی قابل مقایسه هم نیست در ضمن اول کاپیتان مارول(شزم) مال یه شرکت دیگه بوده که دی سی شکایت میکنه که این شخصیت از سوپرمن کپی شده و انقدر شکایتو پیش برد که داشت به دیوان عالیه میرسید.بعد از ورشکست شدن اون شرکته مارول از فرصت استفاده کرد و کاپیتان مار ول رو ساخت و بعد از چند سالی دی سی کاپیتان مارول (شزم )رو به نام خودش زد و بخواطر اینکه مارول شکایت نکنه اسمشو به شزم تغییر داد و در کمیک هاش استفاده کرد حالا خیلیا میگن اون موقع فروش کمیک های شزم از سوپرمن بالازد و دی سی واسه همین شکایت کرد حالا سوال اصلی اینجاست که اگه شزم یه تقلید بیخود بوده واسه چی الان جزو کاراکتر های اصلیه دی سیه و باید بدونی که دی سی خیلی شخصیت هاشو خریده مثل واچمن و……

    پاسخ

   • سینا در پاسخ به مصطفی

    تیر 6, 1399

    این اخری دیگه خیلی مسخره و بی منطقه تو کدوم کمیک گفته شده که هیچکس خبر نداره به جز شما؟

    پاسخ

  • مانی در پاسخ به امیر

   فروردین 26, 1399

   درسته بعدش هم این اطلاعات از کجا هوردی نکنه رفتی تو دنیا ی مارول

   پاسخ

 67. محمد

  بهمن 14, 1398

  خب باید بگم تو یه کمیک به نام Jla.avengers سوپرمن ثور رو شکست داد حتی فرمانده انتقام جویان ینی کپ گفت که سوپرمن قویتره،آخرش وقتی همه حتی ثور شکست خوردند سوپرمن هنوز سرپا بود وبا پتک ثور که بلند کرده بود وسپرکپ رفت به تنهایی تموم دشمنارو شکست داد،بعدش لیاقتش رو از دست داد ونتونست پتک روبلند کنه ولی بعدش لیاقتش رو بدست آورد دوباره بلند کرد،درضمن من رفتم منبع این لیست رو دیدم ومنبعش میگه که اول اسپکتر دوم دکترمنهتن درحالی که سوپرمن ششم وثور دهم وهالک پانزدهم،این لیست من درآوردی هستش،تو یه رای گیری کمیکی تویه سایت که اسمشو یادم رفته گفتن بهترین نسخه سوپرمن از بهترین نسخه ثور قویتره،دررابطه باکامنت شینراستار هم بگم که سوپرمن معمولی به کیپتونایت وجادو غلبه کرده وهیچ نقطه ضعفی نداره

  پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به محمد

   بهمن 14, 1398

   آخه حداقل میای با یه اکانت دیگه نظر بدی ، حرف تکراری نزن . لااقل 600 بار اشاره کردی به اون کمیک کراس اوور و 700 بار هم جوبتو گرفتی .
   اون کراس اوور هیچچچ ارزشششییی نداره و هیچچچ چیزی رو اثباتتتت نمیکنه . نظر شخصی اون نوسنده کمیک بود که سوپرمنو برجسته تر نشون بده . در یک کراس اوور دیگه ، ونوم سوپرمنو بیچاره میکنه . چرا حیچ وقت حرفی از اون یکی کراس اوور نمیزنید ( در حقیقت نمیزنی) ؟!؟!؟!؟ در کراس اوور دیگه ای ، استورم واندروومن رو شکست داد . آیا این چیزی رو اثبات میکنه ؟!؟! کی قبول داره که استورم قدرتمندتر از واندروومن باشه ؟!؟!؟!
   در ضمن برای بار 800 ام میگم که در اون کراس اور طلسم لیاقت از روی میولنیر برداشته شده بود . این چیزیه که همه منابع معتبر و طرفداران میگن و در ضمن در خود کمیک هم اثبات شده و هیچ و هیچ جای ابهامی باقی نمانده . حالا یه ( بینهایتتتتتت) نامی بود که انگاری نویسنده ها به طور مخفیانه بهش یچیزایی گفته بودند . !!
   در ضمن کپ هیچ وقت نگفت که سوپرمن قویتر از ثور هست . ( حتی اگرم گفته باشه سوپرمن قویتره ، هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه چون نمونه این حرفا در کمیک خیلی زیاده و مثلا سوپرمن خودش در یک کمیک اعتراف میکنه که نمیتونه ماشین من هانتر رو شکست بده ولی در یه کمیک دیگه خیلی راحت شکستش میده . !! ارزش اینجور حرفا همینقدره . ) الکی چرت نگو . میخوای حرف بزنی ، حرف درست بزن . منم به چرت باشه ، میتونم بگم که سوپرمن خودش اعتراف کرد که ضعیفترین عضو لیگ عدالت هست . پس حرف بیخود نزن بینهایتتتتت ، arkham batman ، redsun ، مصطفی و … .
   در ضمن قشنگ و واضح تابلو که خود خوتی و دوباره داری همون کارای تکراری رو انجام میدی . پروشات خیلی بهت بها میده چون اگه در سایت دیگه ای بودی قطعا بن میشدی . هر بار کم میاری میری سر یه اکانت جدید و موضوع رو عوض میکنی . یعنی تو خودت خجالت نمیکشی ؟!؟! واقعا خجالت نمیکشی با این حرکاتت ؟!؟!؟
   راستی کجااااا رففففتتتتییییییی بینهایتتتتتت ؟!؟!؟!؟؟ اون کاربر بینهایت کجججججااااا رفتتتتتتت ؟!؟!؟! قرار بود این حرف چرتشو که گفته بود (اتفاقا نویسنده هاش گفتند لیاقت میخواست ) رو ثابت کنه . چیییی شدددد !!؟!؟!؟؟ بینهایتتتتتت کجججااییییی ؟!؟!؟! تو که گفتی همه حرفاتو با دلیل و مدرک میزنی پس کجایی ؟!؟!؟ بیا اینو ثابت کن .

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به استیو راجرز

    بهمن 15, 1398

    خب،شما معلومه ازرو تعصب میای پاسخ همه ی کاربر های دی سی روکه دلیل منطقی میارن میگی مخالفم ومارول فن هایی که مدرکی ندارن رومیگی موافقم،نمیدونم این سایت چطوری ازدستت کلافه نشده،شماادامه اون کراس اوور رو نمیگی که سوپرمن ونوم روشکست داد وانگل ونوم میزبان قبلیشو رها کرد وسوپرمن رومیزبان جدیدش کرد،توی اون کراس اوور هم واندر وومن میولنیر روبلندکرد ولی بدون میلونیررفت به جنگ واستورم پشت سرهم بهش صاعقه زد وپیروز شد،منم میگم که شینر استارخودتی و اومدی جواب خودتو دادی موافقم،دررابطه بااون کامنت پایین ترت بگم که توسیاره آپوکالیپس نه خورشید هست نه جو،توی فیلم مردپولادین هم شرایط جوی کریپتون سازگار باخورشید قرمز هست بخاطرهمین قدرت نداشتن وسوپرمن اولین باربودکه باخورشیدقرمز مواجه شد وخون بالاآورد خارج جو ودرکیهان میلیاردها ستاره وجود داره ستاره آبی قدرتهای سوپرمنو چندین برابر قویتراز نور ستاره زرد میکنه اگه سوپرمن به جای خورشید زرد بره یه میلیون سال توخورشید آبی زندگی کنه فک کنم از پرزنس هم قویتربشه،من کجا گفتم کازمیک آرمورترکیب همه ی سوپرمن هاست؟،میگی ویکی پدیا برو مقاله دی سی علیه مارول توی ویکی پدیا بخون نتیجه بیشتر نبردهای کراسس اوور ها هست،اینم بگم فیلم دقیقا شبیه کمیک نیست مثلا تودوتافیلم آخر مارول با ید ادام وارلاک باشه ولی نبود وکلی چیزهم تغییردادن وتو پایان بازی فقط مسخره بازی بود برای خنده آرودن،ولی بحث فیلمو آوردی کمیک دوست های سرسخت ترازمنو تو،که دی سی فن ومارول فن هستن،قبول کردن که سوپرمن قویتره حتی یه فیلم هم ازمبارزه سوپرمن وثور درست شده که سوپرمن پیروزمیشه،پیشنهاد میکنم مقاله دی سی علیه مارول ویکی پدیارو بخونی،چون واقعا چیزای دقیق توی کراس اوور هارو نوشته،حالا نمیدونم،گفتی من توهین کردم ولی نکردم ولی تو توهین کردی،سعی کن توفضای مجازی توهین نکنی چون میگن شاخ مجازی هستی،موفق باشید

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به محمد

     بهمن 15, 1398

     اگه قرار باشه این سایت از دست کسی کلافه بشه اون تویی که میای و اینجوری و با بینهایتتتت اکانت از سوپرمن دفاع میکنی . اگه قرار باشه این سایت از دست کسی کلافه بشه اون تویی بینهایتتت ، ارکام بتمن ، مصطفی ، redsun و … . اگه قرار باشه تعصبی باشه که هست ، اونم از توئه . از تو هست که به قول معروف از رو هم نمیری .
     اما در مورد کاربر محترم shiner star ، باید بگم که برام مهم نیست چی فکر میکنی . اصلا هم مهم نیست . تو فکر کن که خود من هستم . بلاخره تو فکر میکنی که همه مثل خودتن . مثال اون ضرب المثل معروف .
     ببین مصطفی ، ببین ارکام بتمن ، ببین بینهایتتت ، ببین …. ، به خدا زشته این حرکات . قشتنگ بیا و با یک اکانت از خودت دفاع کن . قشنگ یک بچه ابتدایی هم میفهمه که همه این حرفا رو یک نفر زده . خیلی واضحه واقعا . همون مصطفی بود که الکی میگفت خورشید آبی به سوپرمن قدرت میده . بهش ثابت کردم . الان تو ام دقیقا به همون لحن داری میگی . خورشید آبی به سوپرمن قدرت نمیده . این حرف خیلی چرته . به حدی چرته که اگه خود (جری سیگل ) و ( جو شوستر) بشوند ، روحشون به شدت عذاب میکشه .
     پیشنهاد میکنم که به لینک زیر از سایت بسیار معتبر DC wiki مراجعه کنی چون اونجا به طور کامل در این مورد توضیح داده شده و گفته شده که فقط و فقط و فقط ! خورشید زرد به سوپرمن قدرت میده و خورشید قرمز نقطه ضعف سوپرمن هست و برای او به شدت خطرناک . در مورد خورشید آبی هم گفته که به اندازه خورشید قرمز برای سوپرمن خطرناک نیست اما باعث ضعفش میشه . اینم لینک :
     https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://dc.fandom.com/wiki/Superman_(Clark_Kent)&ved=2ahUKEwjExMmh6LfnAhU2ShUIHekuBmMQFjAAegQIBBAB&usg=AOvVaw1lpitY_cgNlSSPXWBQ54az
     دیگه جایی برای انکار نیست . بماند که از تعصب زیاد تو چیزی بعید نیست .
     نکته دیگه اینکه اون فیلمی که میگی ساختند و سوپرمن میبره ، هیچ ارزشی نداره و صرفا چندتا از طرفداران سوپرمن ساختند . همه طرفداران حرفه ای کمیک میدانند که ارزش این فیلم ها چقدر هست . اون کراس اوور هم که راجبش توضیح دادم که اینجا باز 700 بار دیگه گفتی برو ببین که سوپرمن میبره که البته تکراریه و قبلا جوابشو دادم . اگه میگی سوپرمن از ونوم برد دیگه حرفی نمیمونه چون واقعا نبرد بلکه ونوم زد سوپرمن رو له کرد و کاملا برتر بود در اون جنگ . تو نگفتی که کازمیک ارمور ترکیب همه سوپرمن ها هست ؟!؟!؟!؟ نگفتی ؟!؟!؟ یادت نیست ؟!؟!؟!؟ با نام کاربری مصطفی ؟!؟!؟!؟! چیزی یادت نیومد ؟!؟!؟!؟!؟ ولللشششش .
     در ضمن در اون فیلم هم تا جایی که من یادمه اصلا سوپرمن وارد کریپتون و یا نزدیک خورشید قرمز نشد .
     مورد دیگه اینکه این دوستان ترازمتو که میگی کیا هستند ؟!؟!؟! به هر حال زیاد مهم نیست . اگه به رای باشه که در سایت superhero database هم چه در مورد کمیک و چه در مورد سینما ، ثور را قدرتمندتر از سوپرمن دانسته اند . مطمئنا اونجا هم ، هم مارول فن و هم DC فن وجود داره .
     این اخر حرفاتم که یچیزایی از خودت گفتی که من متوجه نشدم . شاخ مجازی ؟!؟! و … . بیخیال ، مهم نیست .

     پاسخ

     • محمد در پاسخ به استیو راجرز

      بهمن 15, 1398

      بحث مابه جایی نمیرسه چون نمیخوای واقعیت روقبول کنی واین مصطفی و گاتهام و فلان و فلان هم نمیدونم کین،ولی سایت هایی مثل همون سی بی آر یابقیه هم گفتن که خورشید آبی قدرت بیشتری به سوپرمن میده حتی تو کمیک هم اینطوره که وقتی سوپرمن تحت تاثیرخورشید آبی قرار گرفت یه پرتو گرما از چشماش بیرون داد که دماش و قدرت ویرانیش از دمای مرکز خورشید هم چندین برابر بیشتر بود وهمه چیزو نابود کرد وسوپرمن دور شد تا به کسی یا چیزی آسیب نزنه وخورشید زرد روترجیح داد چون تحت تاثیرخورشید آبی نمیتونست خودشو کنترل کنه،گفتی ویکی پدیا امروز رفتم مقاله سوپرمنو دیدم دونفر اومده بودن مقاله رو خراب کردن ولی خوشبختانه یکی از کاربران گرامی ویکی پدیااسمش دارکمن بود متوجه شد و مقاله رو درست کرد واون دوتا کاربر رو فک کنم بلاک یاریپورت کرد،گفتم که درجریان باشین،اشتباه نکن ب توگفتم،درباره بقیه حرفاتم چیزی نمیگم چون بحث به جایی نمیرسه وقبول نمیکنی واقعیت رو ممنون از سایت پروشات

      پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به محمد

       بهمن 16, 1398

       چی میگگگگییی تو ؟؟؟!!؟؟؟!!!؟؟ چرا چرت و پرت میگی ؟؟!!!؟؟؟ الان این ویکیپدیا بهم خورده بود و فلانی بلاک شد یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!! چه ربطی به موضوع بحث داره ؟؟؟!! انگار حالت خوش نیست تو .
       موضوع دیگه اینکه هیچ مجرمی نمیگه که من مجرمم . یا حداقل اکثرشون نمیگن . پس انتظار هم نمیره که به مصطفی بودن و بینایتتتتتتتتت بودن و ارکام بتمن بودن و … اعتراف کنی . نه تو فکر کردی که من انتظار داشتم بیای و بگی که آره من همنونام ؟؟!!؟؟؟؟ نه خیر . بماند که طرز صحبت و نوع حرفات خودش یک اعترافه .

       پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به محمد

       بهمن 16, 1398

       راستی یه مورد دیگه هست که خواستم بهت بگم . نمیدونم اینکه گفتی ویکیپدیای سوپرمن بهم خورده بود ، منظورت سایت DC wiki fandom بود یا خود ویکیپدیا ؟! ، اما تا جایی که من میدونم ، دستکاری اطلاعات سایت DC wiki fandom به این راحتی نیست .
       این مورد رو هم بگم که هنوز هم در سایت ویکیپدیای فارسی و هم در سایت dc wiki fandom ( که معتبرترین منبع کمیک هست و فقط از روی خود کمیک صحبت میکند . ) ، گفته که فقط و فقط نور خورشید زرد به سوپرمن قدرت میدهد . اون واژه آبی که تو دیدی مربوط به نور ستاره آبی نیست ، مربوط به پرتوی آبی نور خورشید زرد هست که اگه مطلب رو کامل بخوانی ، در خود این سایت ها هم کامل بهش اشاره شده . پس اینقدر روی یه اشتباهت اصرار نورز مصطفی ، arkham batman ، redsun ، بینهایتتتتتت و … . وجه مشترک تو و اونها اینکه یه اشتباهتونو هی و هی تکرار میکنید ( در واقع هی تکرار میکنی !) و به چرت میگی که تو نمیخوای حقیت رو قبول کنی ، در صورتی که خودت حقیقت اشکارا و واضح رو داری انکار میکنی .

       پاسخ

       • محمد در پاسخ به استیو راجرز

        بهمن 18, 1398

        فک کنم باید به پزشک مراجعه کنی چون همه ی ادمارو رو یکی میبینی مخصوصا دی سی فن هارو میگی مصطفی و فلان وفلان من هستم،حقیقت هم آشکاره دیگه وقتی از رو تعصب میری همه کامنتای دی سی روجواب میدی و… معلومه،اتفاقاً ویکی پدیا هم نوشته خورشید آبی قدرتهای سوپرمنو چندین برابر قویتر ازخورشید زرد میکنه، تو که مارول فنی درباره دی سی هیچی نمیدونی حرف نزن،خود مارول یه کپی از دی سی اون موقع قویترین ابرقهرمان ینی سوپرمن خلق شد کمپانی به نام مارول تو زمین و عالم هستی وجود نداشت مارول هم که بیشتر شخصیتاش یه کپی از دی سی،شمابرو سایتای خارجی رونگاکن همشون گفتن سوپرمن قویتراز ثور هستن فقط یه سرچ بزن superman vs thor،درضمن منم اومدم بگم اصل مبارزه سوپرمن ومردعنکبوتی و ونوم توی ویکی پدیا نوشته هرچند کامل نوشته نیست ادامه اون کمیک رومیگم خب بعدش،درواقع ونوم داشت مردعنکبوتی رومیکشت ولی سوپرمن نجاتش داد،چیزی نمیگم برو خودت ببین،بای دیگه من حوصله بحث الکی ندارم

        پاسخ

        • آریو در پاسخ به محمد

         اردیبهشت 5, 1399

         چند سالته؟ راستشو بگو!
         باشه قبول تو آرکام بتمن و بینهایت و ردسان و غیره نیستی قبول.
         چی میگی؟ بحث قدرته داری از تقلید صحبت میکنی؟ هوش بالات مشخص شد! یعنی چون سوپرمن خیلی قدیمیه پس از ثور قویتره؟ ازونجایی که اطلاعاتت یکم پایینه باید بگم قدمت ثور به افسانه های اسکاندیناوی برمیگرده!
         از تقلید اصلا حرف نزن که کارنامه دیسی شدیدا توش خرابه! اسم کاری که مارول میکنه الهام گیریه نه تقلید! تقلید کار بیشرمانه ایه ولی الهامگیری به این میگن که یه شخصیتی وجود داره تو بیای خیلی ریز ویژگیاش رو کپی پیست کنی کلی از خلاقیتت استفاده کنی بعد یه کاراکتر عالی بسازی!
         قشنگ مشخصه تو این کامنت اعصابت خورد بود دیگه زدی تو بحث تقلیدو غیره😂😂😂
         باشه حوصله ی بحث نداشته باش خوش اومدی😁

         پاسخ

         • آرش در پاسخ به آریو

          اردیبهشت 21, 1399

          تو مگه تو دث بتل ندیدی که سوپرمن تور رو له کرد

          پاسخ

     • arya در پاسخ به استیو راجرز

      خرداد 23, 1399

      سلام استیو خواستم بگم که خورشید آبی قدرت سوپرمن رو افزایش میده https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://vsbattles.fandom.com/wiki/Superman_(Post-Crisis)&ved=2ahUKEwja9Nzs7vrpAhXIHzQIHS4qDKgQFjAAegQIARAB&usg=AOvVaw0pup7E9UydqGd4vslRimti&cshid=1591917079160 اینجا گفته شده اینم سایت معتبر دیسی ویکی فندم

      پاسخ

    • shayan در پاسخ به محمد

     بهمن 15, 1398

     کاری به بحثتون ندارم و حالم از اند گیم هم بهم میخوره ولی خدایی اگه اند گیم مسخره بازی بود جاستیس لیگ و بتمن در برابر سوپرمن دقیقا چی بودن؟
     درضمن ی فیلم ساخته شده توسط طرفدارا رو منبع مقایسه قرار دادی؟

     پاسخ

     • محمد در پاسخ به shayan

      بهمن 15, 1398

      خب جاستیس لیگ روجاس ویدون خراب کرد،منتظر نسخه جاستیس لیگ اسنایدر کات باشید،اون استیو بحث فیلم رو آورد منم اون فیلم روگفتم،👋

      پاسخ

      • shayan در پاسخ به محمد

       بهمن 16, 1398

       جاستیس لیگ بعدی اگه دارکساید رو به خوبی به نمایش بکشه مطمئنا بهتر از این فیلم خواهد بود.

       پاسخ

     • آرمین فیش بوی در پاسخ به shayan

      اردیبهشت 5, 1399

      جاستیس لیگ عالی بود فقط چیز خاصی نبود

      پاسخ

      • آریو در پاسخ به آرمین فیش بوی

       اردیبهشت 5, 1399

       آره یکی جاستیس لیگ قشنگ بود و یکی چهار شگفت انگیز
       هاوارد اردکه و بتمن علیه سوپرمن هم شاهکار بودن

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به آریو

        تیر 17, 1399

        بتمن و سوپرمن بد نبود ولی واژه شاهکار براش زیاده . شاهکار یعنی سوپرمن کریستوفر ریو تو سال ۷۸ و ۸۰ و ۸۱ و ۸۳ میلادی ( ۴ تا فیلم بود )

        پاسخ

   • دی سی فن در پاسخ به استیو راجرز

    فروردین 23, 1399

    این آفا داره اسم کمیک میاره،کمیکاهم باید به نفع مارول باشن؟چرا اگر ثور برنده بود توی همه ی کامنتهات می گفتی؟ا ین قضیه استورم و واندر وومن جدا هست همه میگن واندروومن قدرتمند تره اما بین ثور و سوپرمن معلوم نیست کدوم قدرتمند تره.منبع این آقا یک کمیک کراس اوور هست که نمی دونم چرا قبول ندارید.قبول کنید.
    مارول عالی هست اما دی سی بهتره و خالقای بهتری در زمینه ی کمیک داشته.

    پاسخ

    • Mohamad در پاسخ به دی سی فن

     خرداد 13, 1399

     در واقع خالق بیشتر شخصیت های دی سی جک کربی هست که یکی از اولین و اصلی ترین و بهترین طراح های مارول بوده(البته از اولش)

     پاسخ

  • Amir در پاسخ به محمد

   فروردین 18, 1399

   در کلام اول بگم قدرتمند ترین نسخه ی ثور رون کینگ ثور هست که از پس سوپرمن وان میلیون پرایم برمیاد

   پاسخ

  • سینا در پاسخ به محمد

   تیر 6, 1399

   تو خیلی از کمیک ها هم تور به تنهایی سوپر من رو شکست دارده و این که کمیک ها داستان هایی هستن که هر از گاهی ساخته میشن وهمشون با هم مطابقت ندارند مثلا اینکه تانوس بارها از اونجرز شکست خورده وبارها اونارو شکست داده وکشته واینکه کوییک سیلور یک بار به دست فلش کشته میشه ویک بتر هم فلش رو توی یک مسابقه تا سر حد مرگ میبره

   پاسخ

   • arya در پاسخ به سینا

    تیر 6, 1399

    تو کدوم مکیک ثور سوپرمن رو شکست داده اگه میتونی اسم ببر تا ماهم بدونیم 😂😂😂 تا جایی که میدونم فقط در یک کراووس آور سوپرمن و ثور باهم مبارزه کردند که سوپرمن پیروز شد

    پاسخ

 68. shiner star

  بهمن 13, 1398

  واقعا انکه آدم میتونه تو کامنتای سایتی مثل پروشات اینجور چیزا رو ببینه خنده داره به شدت. دوستان من تازه دیدم پست رو و تمام کامنتا رو خوندم. چند تا نکته به نظرم رسید:
  1. علاقه و تمایل ما به یه چیز (فیلم، دین، نژاد، فرد، مسئله، داستان، …) هیچوقت حق توهین به هیچ چیز و اظهار نظر یک طرفه رو به ما نمیده. ته تهش میتونیم یه پیشنهاد یا نقطه نظر گذرا داشته باشیم. من رو ثور کراش دارم ولی میتونم هرچی از دهنم در میاد به سوپرمن بگم؟
  2. حداقل چیزی که برای اظهار نظر تو یه بحث نیاز داریم داشتن یه آشنایی مختصر با اصول اون بحثه تو یه همچین بحثی هیچ MCU فنی نظر موثر نمیتونه بده. البته که نظر همه محترمه. منبع این مقایسه باید فقط و فقط کامیک و البته تمام نسخه های کامیک باشن. ویدئوی یوتیوب و آپارات و لحظات خاص فیلمای مارول و دی سی (هرچند که وفاداری DCEU
  به کامیک خیلی بیشتر از ماروله) مدنظر نیست. توی دنیای کامیک نویسنده به هیچی چیزی جز داستان دسترسی نداره پس تنها اسلحش قدرتا و چلنجای کرکتراست ولی توجیحات هر فیلمی میبینیم که کارگردان و فیلمنامه نویس برای این که فیلم فیلم بهتری بشه سطح قدرت هر کرکتری که بخواد رو دستکاری میکنه. میبینید که ثور اندگیم چاق و مست و بی منطق و حساس و تا حدی ضعیف شده ولی هنوز ارزشش رو از دست نداده.
  3. نحوه گفتن نظر هم مهمه. دی سی فنا میتونن بگن سوپر من قوی ترین شخصیت دی سیه که من این رو هم قبول ندارم به نوبه خودم چون قدرت تعاریف پیچیده ای داره و صرفا انجام دادن کارهای خاص و باحال توی شرایط خاص نیست. ولی دیگه این حرفا که سوپرمن قوی ترین شخصیت دنیای کامیکه و مقام قادر مطلق و اینا چیه؟ هر دنیایی برای خودش قادر مطلق داره و ساخته شده جدای از رنکینگ ها. من خودمم کرکتر خلق میکنم و یکی از مهم ترین اصول خلق کرکتر کامیک اینه که باید نقطه ضعف قابل قبولی داشته باشه. پس غیر از قادر مطلق هر دنیا (چه پرزنس و چه والای همگان و سایر درجه ها -دادگاه زندگی، بیاندرز، سایه نشینان، دارکساید، ابدیت و بینهایت و هر موجود فرا بعدی و کیهانی که به عنوان بزرگتر های دنیاها شناخته میشن) هیچ شخصیتی نمیتونه اینو کسب کنه چون قدرت یه کرکتر گرفته میشه ولی نقطه ضعفش نه 🙂
  4. وقتی میخوان چند تا چیز رو مقایسه کنن تو یه شرایط مشخص اینکارو انجام میدن. در بخث رنکینگ قدرت و غیره که اصلا ابرقهرمان های انسان (بتمن، آیرن من و …) جایی ندارن، چون پایه دنیای ابرقهرمانی اینه که ماهم خوبیم ولی تهش همه چی دست یه کسای دیگه ایه. و اینکه نمیشه از این سیستم (هرکول> ثور/ سوپرمن> هرکول در نتیجه سوپرمن برندست) استفاده کرد. ما میتونیم بیشترین و کمترین قدرت کرکترها رو بریزیم وسط و با هم مقایسه کنیم.
  5. و در نهایت در مورد سوپرمن و ثور، واقعا چلنج سختیه!! اصلا نمیشه گفت طبیعتا، واضحه، یا معلومه. اما در نهایت ثور میبره. ثور MCU که واقعا چیز خوبی نیست ولی تو کامیکای مارول ما میبینیم که ثور به صفر میرسه و در نهایت تقریبا به همه ظرفیت های ثور اسکاندیناوی و حتی بیشتر از اون تبدیل میشه. در حالی که برای شخصیت فوق العاده ای که تقریبا بنیان دی سی هست هر روز نقطه ضعف جدیدی مطرح شد. ولی خب اینطوری نمیشه چلنج کرد. این چلنجا چلنجای ظرفیتن. RKT میتونه اراده به داشتن کرپیتونایت کنه و بای بای سوپرمن. ولی اینطوری نمیشه مقایسه کرد. این قصه اینکه سوپرمن ادم خوبیه و ثور وقتی باهاش میجنگه لیاقتش از دست میره هم قابل قبول نیست و به قولی چرته. اول چون همه میدونیم خوبی و بدی کرکتر نسبیه و سوپرمن هم میتونه دشمن باشه. یه چشمش وقتیه که لیگ عدالت سوپرمنو زنده میکنه. دوم اینکه این هم واضحه که لیاقت ثور همه چیز رو ازش نمیگیره. توانایی بلند کردن میلونیر مشروطه به اون. ثور
  پسر اولد فادره. و خودش هم خداست. قدرتاش جدا از چکش تو خونشن. لایق نبودن همه چیزو ازش نمیگیره. اودین این طلسم رو برای اینکه ثور پادشاه بهتری بشه ایجاد کرد و واضحا قرار نیست ثور نالایق واقعا یه انسان عادی باشع. سه هم اینکه این حرف کلا مغلطست. مثل همون قصه دستکش بینهایت تو دنیای دی سی کار نمیکنست.
  کلا اینکه تمام ورژن های برتر سوپرمن ضعیف تر از ورژن ثور هستن. و امیدوارم سر این مسئله که در ضعیفترین حالت هم همینه توافق داشته باشید. دلایل قابل قبول قبلا نقل شدن.
  یه چیز دیگه هم هست. کامیکای کراس اوور برای چالش کشیدن خواننده هاییه که از دشمنای تکراری خسته شدن. مثل اینه که بگی خشت از گیشنیز بهتره در حالی که دو گیشنیزو با تک خشت مقایسه کنی. هرکدوم یه ورژن متوسط رو ریختن وسط تا یه قصه بسازن.

  پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به shiner star

   بهمن 13, 1398

   مرسی از شما بابت دلایل منطقیتون .
   موفق باشید .

   پاسخ

   • arya در پاسخ به استیو راجرز

    تیر 6, 1399

    استیو راجرز واقعا دلایل ایشون منطقی بود 😂😂 rkt رو با نسخه معمولی سوپرمن مقایسه می‌کنه و میگه اگه کریپتونایت داشته باشه سوپرمن بووم 😂😂😂😂 واقعا شما که اینقدر اطلاعاتتون بالاست برای اینکه بگی ثور قوی تره به اشتباه نظر ایشون رو تایید میکنید
    قدرتمندترین نسخه ثور باید با قدرتمندترین نسخه سوپرمن یعنی کازمیک ارمور سوپرمن مقایسه بشه که هیچ نقطه ضعفی ندارههه کریپتونایت هیچ کاری نمیتونه بکنه

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به arya

     تیر 7, 1399

     اولا که من منظورم اصل و اسکلت صحبت های ایشون بود نه صرفا یک جمله خاص .
     دوما اگر دقت کنید ، ایشون بعد از همان جمله گفته اند که اینجور نمیشه مقایسه کرد .
     به هر حال منظور من و ایشون واضح بود . نمیدونم چرا متوجه نشدین و یا اشتباه متوجه شدین .

     پاسخ

  • آرمین فیش بوی در پاسخ به shiner star

   اردیبهشت 5, 1399

   قصه چیه؟ میخوای الان با حرفای خوشگل مردومو اسکل کنی یه تئوری هست که میگه بتمن میتونه ثور رو شکست بده اونوقت میگی سوپر نمیتونه حالا درسته بتمن سوپر منو شکست داده ولی با کرپیتونایت

   پاسخ

 69. بی نهایت

  بهمن 11, 1398

  https://www.google.com/search?q=superman+vs+thor+comic&safe=off&client=ms-android-samsung&source=android-browser&prmd=ivn&sxsrf=ACYBGNRwXTIg1A3pa6JMgtxi_Wv0lvWxbQ:1580468111545&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiJ-vfC1q3nAhWDqaQKHfCJAnEQ_AUoAXoECA8QAQ&biw=360&bih=512&dpr=2#imgrc=uPTUd4QZ260yNM
  این رو ببینید چیزی که تو کمیک اتفاق افتادش هست سوپرمن ۲بار پتک ثور رو بلند کرد وهم ثور رو شکست داد و هم هالک رو وچندین نفر دیگه رو تو کراس اوور،من کارمو انجام دادن اینم مدرک حتی سرچ کنید superman vs thor comic خودتون میبینید بای

  پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به بی نهایت

   بهمن 12, 1398

   باز هم تکرار میکنم .
   پاسخ کاربران ( در واقع پاسخ کاربر نه کاربران ) arkham batman و مصطفی و redson و بینهایت و … . :
   ببین خیلی حرف بیخود میزنی و اما فقط چند تا نکته رو یاداوری میکنم که بقیه کاربران فریب حرف های بیخود و با اساس و سرشار از تعصبت رو نخورند . :
   1 _ اینکه یادت باشه حتما ثابت کنی که گفتی ( نویسنده هاش گفتن لیاقت میخواست ) ( کپی حرفت) رو ثابت کنی . باید با مدرک معتبر ثابت کنی بعد حرف بزن .
   2 _ موقعی که ثور از هرکول شکست خورد ، بیشتر از نیمی از قدرت هایش را از دست داده بود . منبع این سخن هم ویکیپدیا و CBR و مارول ویکی ( که معترترین منبه کمیک بوکی مارول هست . ) . در ضمن بعد از اینکه ثور مجددا قدرت هایش به دست آورد ، به راحتی هرکول را شکست داد . ( منبع : مارول ویکی ) . لینک را قرار نمیدهم چون گفتند که در این سایت لینک قرار ندهید و فقط اسم منبع را عنوان کنید . هر شخصی خواست خودش میتونه بره و در این منابع ببینه . دیگه نمیدونم تو داری چی رو انکار میکنی . ضمن اینکه هرکول مارول تفاوت های اساسی با هرکول DC داره . این رو هم دیگه هر انسانی میدونه .
   3 _ اینکه خلاف حرفت رو ثابت میکنم . همه منابع معتبر دنیا از جمله سایت Loopper و CBR و ویکیپدیای انگلیسی و کوارا و کامیک واین و … ، عنوان میکنند که موقعی که سوپرمن پتک ثور را بلند کرد ، طلسم لیاقت از روی میولنیر برداشته شده بود . حالا نویسنده ها کی و کجا به تو چیز دیگه ای گفتند رو خدا داند و بس . !!
   4 _ برو کلاس زبان و یکم انگلیسی یاد بگیر که لااقل در این حد بدونی که یک کلمه در همجا یک معنی رو نمیده .
   ضمن اینکه ثور ، پسر اودین ( خدای خدایان و قدرتمندترین اسکای فادر دنیای مارول ) هست . ثور یک خدا هست . اما سوپرمن یک بیگانه کریپتونی هست که هیچ چیزی از خدایان نمیدونه . سوپرمن در حدی نیست که بخواد تعیین کنه کی خدا هست و کی خدا نیست . خودش فقط در زمین و تحت شرایطی خاص قدرت داره و بس . اگه به مریخ بره قدرتش کمتر از هالک هم میشه و اگه یه سیاره دورتر از مریخ بره ، هالک از وسط 2 نصفش میکنه . اینو گفتم که بدونی سوپرمن در حدی نیست که بتونه برای خدایان تعیین تکلیف کنه و در موردشون حرفی بزنه . حالا نمونه این حرفای چرت هم در کمیک خیلی خیلی زیاده و همه شخصیت ها به هم این حرفا رو میزنن .
   5 _ اینکه میگی مارول این ها رو قبول کرده هم خیلی مسخره و بیخوده . واقعا که دیگه نمیدونم باید بهت چی بگم . وقتی میگی مارول چیزی رو قبول کرده ، باید بیانیه و مدرک رسمی مارول رو در موردش نشون بدی در غیر این صورت حرفت کاملا بی پایه و بی اساس هست . منم میگم DC خودش قبول کرده که ضعیفترین شخصیت مارول هم از قویترین شخصیتش قدرتمندتره و کندترین شخصیت مارول هم از سریعترین شخصیت DC سریعتره . ارزش این جملات حتی بیشتر از حرفای بیخود تو هست . هر وقت تو مدرک رسمی حرفاتو نشون دادی ، منم مدرک رسمی حرفام رو نشون میدم .

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به استیو راجرز

    بهمن 14, 1398

    کاری به بحثتون ندارم ولی سوپرمن خارج از جوزمین هم تموم قدرتاشو داره اگه اینطور که شماگفتی باشه وقتی رفت به آپوکالیپس باید میمرد ولی نمرد وتموم قدرتاشو داشت،درباره نبرد سوپرمن وثور به کمیک Jla.avengers مراجعه کنید ومیبینید که سوپرمن ثور روشکست داد

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به محمد

     بهمن 14, 1398

     نه خیر خارج از جو زمین ، سوپرمن اصلا قدرتی در مقیاس زمین نداره و بس . مگه اینکه در یک سیاره ای باشه که بعضی شرایط مثل زمین میمونه . یعنی 1 اینکه جو و گرانش و گاز های جوی تقریبا مشابه سیاره زمین باشه . و 2 اینکه یک ستاره زرد با مشخصات مشابه خورشید در فاصله مناسب ( تقریبا برابر با فاصله خورشید از زمین ) اطراف اون سیاره باشن . فقط در چنین شرایطی . در غیر این صورت قدرتش به مراتب کاهش پیدا میکنه . نه اینکه بمیره ، بلکه قدرتش کم میشه . من نگفتم میمیره ، گفتم که مقیاس قدرتش کاهش پیدا میکنه .
     در کمیک به طور واضح به این موضوع اشاره شد و در سایت DC wiki ( معتبرترین منبع کمیک ) هم کاملا به این موضوع اشاره شده . در فیلم سوپرمن : مرد پولادی هم وقتی سوپرمن به فضا و در جایی خارج از جو زمین رفت ، قدرتش کاملا از بین رفت و اگه یادت باشه خون بالا آورد و مثل یک انسان معمولی شد . برو فیلمشو ببین تا خودت متوجه بشی .
     دیگه انصافا از روی تعصبت نخواه که ضعف ها و محدودیت های سوپرمنو نادیده بگیری و از بین ببری . یهو بیا بگو که کریپتون سوپرمنو قوی میکنه .
     حالا اون کمیکی که گفتی در سیاره آپوکالیپس قدرت هاشو داشت رو من ندیدم و نمیدونم . شاید شرایط اون سیاره همون جوری بود که اشاره کردم . ( یعنی تقریبا مثل زمین ) . شایدم نظر نویسنده بوده که سوپرمن اون موقع قدرت هاش رو از دست نده . چون نویسنده مطابق میلش میتونه این موارد رو تغیر بده . هرچند که به طور کلی مرسومه که سوپرمن این ضعف و محدودیت رو داره و شواهدش رو هم که تا حدودی بهش اشاره کردم .
     در ضمن اون مورد که گفتی کازمیک ارمور ترکیب همه نسخه ها و همه سوپرمن ها هست هم حرف چرت و بیخودی بود . کازمیک ارمور ترکیب الترامن و سوپرمنه ، نه ترکیب همه سوپرمن ها . فکر نکن یه حرف بیخودی که میزنی رو هیچ کس متوجه نمیشه . بزار رک بهت بگم که هیچ کمیکی ثابت نمیکنه که کازمیک ارمور قویترین نسخه سوپرمن باشه و ترکیب همه سوپرمن ها . درست نمیگم ؟!؟!؟!؟!
     سوپرمن پرایم قویترین نسخه سوپرمن هست . این نظر منه . من کاری با نظر تو ندارم اما یاد بگیر که به نظر بقیه و دلایلشون توهین نکنی .

     پاسخ

     • م و در پاسخ به استیو راجرز

      تیر 17, 1399

      استیو جان من فقط درمورد اون که گفتی سوپرمن در خارج از جو زمین خون بالا آورد دارم میگم
      اون تو ی سفینه ژنرال زاد خون بالا آورد چون اتمسفر سفینه با سیاره کریپتونایت سازگار داشت و سوپرمن داشت خودشو با شرایت وقف می داد درزمن سوپرمن در صورتی که در مجاورت خورشید قرمز یا کریپتونایت قرار نگیره ساعت ها میتونه در فضا بدون کاهش قدرتش پرواز کنه

      پاسخ

 70. عباس

  بهمن 11, 1398

  سلام دوستان،
  برای بار چندم یادآوری میکنم که نظرات دارای لحن خشن و الفاظ توهین‌آمیز تایید نخواهند شد،
  لطفا این مورد رو رعایت کنید،
  ممنون

  پاسخ

  • بی نهایت در پاسخ به عباس

   بهمن 11, 1398

   لطفا آیدی تلگرامتونو بدین تا عکسشو براتون بفرستم ممنون

   پاسخ

   • عباس در پاسخ به بی نهایت

    بهمن 11, 1398

    سلام بی‌نهایت عزیز،
    ارسال عکس‌ها برای من که فایده‌ای نداره چون باقی دوستان نمیبینن،
    لطفا عکس رو توی پیکوفایل یا سایت‌های مشابه آپلود کن و لینکش رو توی کامنتت قرار بده،
    ممنون

    پاسخ

 71. بی نهایت

  بهمن 7, 1398

  شما اصلاً کمیک نخوندی حاجی سوپرمن تو کمیک های کراس اوور ثور رو شکست داد پتکشم بلند کرد

  پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به بی نهایت

   بهمن 7, 1398

   نه خیر . اولا اسم در آن کراس اوور جنگ جدی صورت نگرفت که سوپرمن بخواد برندش باشه و دوما در آن زمان طلسم لیاقت از روی میولنیر برداشته شده بود و برای همین هم سوپرمن توانست پتک ثور را بلند کند .
   اگه دیدگاه های ارسالی از طرف من در همین مقاله رو بخوانید ، در این مورد به طور کامل توضیح داده شده .

   پاسخ

   • بی نهایت در پاسخ به استیو راجرز

    بهمن 10, 1398

    اتفاقاً نویسنده هاش گفتن لیاقت میخواست اتفاقاً هم جنگ جدی بود که بتمن تقریباً داشت کاپیتان آمریکا رومیکشت،ودی سی هم داشت تقریباً پیروز میشد که اسپکتر و..اومدن،سوپرمن ثور و هالک وشکست داد وقتی که ثور رو شکست داد یه مسخره کننده هم بهش گفت:تو حتی گوز خدایان هم نیستی برو کمیک هارو بخون دقیقاً همین جمله روگفت،وقتی که پتک ثور وسپرکاپیتان روگرفت انقد عصبانی شد که داشت میرفت یونیورس مارول رونابود کنه،سوپرمن کتاب بی نهایت رو بلند کرد کتابی که وزنش بی نهایت هستش سیاره هارو جابه جا کرد وکسایی که تقریباً قادرمطلق بودن روهم شکست داد حتی چندین خدایان راستی ثور از هرکول شکست خورد ولی سوپرمن هرکول رو راحت شکست داد و دوتا از ورژن های سوپرمن به درجه قادرمطلق و دانایی مطلق و…رسیدن

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به بی نهایت

     بهمن 10, 1398

     دوباره تو ؟؟!!؟؟؟!!!؟!!؟؟؟
     ارتباط تو با کاربرانی از جمله arkham batman ، مصطفی و … ، کاملامشخصه . کاملا مشخصه که همتون یکی هستین . بیخیال مهم نیست . ببین من بخوام همین الان دوباره دستت رو رو میکنم . پس خودت آبرومندانه برو . اگه هم موندی حرف مفت نزن . اوکی .
     نکته دیگه اینکه arkham batman و مصطفی ، هستی یا نه حرف مفت نزن . آخه تو بیخود کردی که نویسنده ها گفتن لیاقت میخواست . تو بیخود کردی . اینم که میگی سوپرمن چنین حرفی زد ، والا تا جایی که من میدونم هرگز در اون کمیک چنین حرفی نزده . عکسش رو قرار بده ببینم . میتونی ثابت کنی ؟!!؟؟؟؟؟؟! لینک اون مصاحبه نویسنده ها رو هم قرار بده و یا بگو که از کجا دیدی و یا به هر طریقی ثابت کن .
     پاسخ همه حرفای دیگت رو هم قبلا دادم و خودتم دیدی . اگه هم ندیدی برو ببین . البته اگه خواستی . یه arkham batman و مصطفی نامی بود که اگه صحبت ها و پاسخ های من را در همین مقاله و مقاله مقایسه ثور و سوپرمن ، به آنها بخوانی ، پاسخ همه حرفات هست .
     در ضمن همین که میگی هرکول ، ثور را شکست داد ولی سوپرمن به راحتی هرکول رو شکست داد ، درک تو از کمیک رو نشون میده . اولا هر انسان و حیوانی میدونه که هرکول مارول با هرکول DC تفاوت های اساسی داره . دوما اون موقعی که ثور از هرکول شکست خورد ، بیشتر از نیمی از قدرت هایش را از دست داده بود . یعنی اودین ، بیشتر از نیمی از قدرت هایش را گرفته بود . وقتی ثور قدرت هایش را مجددا به دست آورد ، به راحتی هرکول را شکست داد . در ضمن در حالی که ثور نخواست به هرکول آسیب جدی بزنه .
     سوپرمنت بره ونوم رو شکست بده که زد سوپرمن رو لهش کرد .
     الان من از سایت پروشات هم شدیدا ناراضی ام که پیغام تو را تایید کرده . مهمترین قانون یک سایت کمیک بک اینکه به هیچ شخصیت کمیک بوکی توهین نشه اما این یارو الان به شخصیت ثور توهین کرد . واقعا چرا این پیغام رو تایید کردین ؟؟!!؟؟ یعنی توهین واضح تر از این ؟؟! من بدون شوخی میگم که همیشه و در همه سایت ها از سایت شما حمایت کردم اما این کارتون اشتباه بود .

     پاسخ

     • بی نهایت در پاسخ به استیو راجرز

      بهمن 11, 1398

      خب من بخاطر پروشات یباردیگه بازنویسی درست میکنم،وتوهین نمیکنم هرچند پروشات توهین تورو منتشرکرد بگذریم،اول اینکه سوپرمن تو کمیک هاونوم رودوباره زد وبالباس ونوم ظاهر شد،ولی تو یه کمیک ثور از واندر وومن هم شکست خورد وبی هوش شد،درضمن ثور قدرتاشو ازدست نداده بود،مارول چندتا چیز رو قبول کرده اینکه فلش سریع ترینه،سوپرمن قویتره،بتمن از کپ قویتره و…توی کمیک هاش فلش رو آورد وخودش بهش گفت سریع ترین مرد زنده،وچندتاچیزدیگه،اینکه پرزنس از ولای همگان قویتره درسته چون ولای همگان یه تصور از استن لی هستش ولی پرزنس برگرفته از خدای واقعی هستش،بعش اینکه تموم منابع قبول کردن که تموم ورژن های سوپرمن از تموم ورژن های ثور قویتره هرکدوم بارقیب خودش،این کراس اوورهارو هردو کمپانی قبول کردن وتوافقشون بود،ودی سی قویتراز مارول هستش چون خود مارول قبول کرده،قانع پذیر باش،برو سرچ کن superman vs thor comic میفهمی که سوپرمن ثور رو شکست داده وپتکشم لیاقت میخواست که سوپرمن بلندش کرد،اینم کامنت خوب پروشات بفرمایید موفق باشید،آخرین حرفم اینه که پروشات لیستت رو اصلاح کن من نمیگم سوپرمن اوله،سوپرمن دوم هستش و دکترمنهتن اول هستش،بدرود

      پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به بی نهایت

       بهمن 11, 1398

       در ضمن در ادامه بگم که اولا واندروومن فقط جین فاستر را شکست داد نه خود Thor Odinson . جین فاستر یک انسان معمولی هست ولی واندروومن یک خدا . خوب واضحه که وقتی بتونه پتک را بلند کند ، شانسش برای پیروزی خیلی بیشتره . دوما قبلا هم گفتم که این کراس اوور ها هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه .

       پاسخ

    • Mohamad در پاسخ به بی نهایت

     خرداد 13, 1399

     چرا این نظر تأیید شد

     پاسخ

   • بی نهایت در پاسخ به استیو راجرز

    بهمن 10, 1398

    درضمن ۳تااز ورژن های سوپرمن به درجه قادرمطلق رسیدن اونو اشتباهی نوشتم ۲تا

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به بی نهایت

     بهمن 10, 1398

     اولا وقتی میگی قادر مطلق ، باید تعریف و معیار دقیقی از قادر مطلق بودن شرح بدی و تعیین کنی . یکی فقط به والای همگان و پرزنس میگه قادر مطلق و یکی دیگه به هالک و شزم هم میگه قادر مطلق . !!!
     یعنی اگه منظورت قادر مطلق در حد واقعی کلمه هست که سوپرمن هیچ ورژنی به اون صورت نداره . حتی همون کازمیک آرمور و سوپرمن پرایم . اما بستگی داره به چی میگی قادر مطلق . چون سوپرمن سه تا نسخه به نام های کازمیک آرمور و سوپرمن پرایم و کوانتوم سوپرمن داره که قدرتشون تقریبا در یک حده ولی هیچ کدومشون حتی به شخصیت Rune King Thor ، نزدیک هم نیستند . این را چند روز پیش از یکی از طرفداران سوپرمن شنیدم که اتفاقا کمیک های سوپرمن را با دقت دنبال میکنه . ایشون سوپرمن پرایم را قویترین نسخه سوپرمن نامید و دلایل زیادی هم ذکر که که کاملا قانع کننده بود .
     حالا نمیدونم شما از این 3 تا ورژن منظورتون همینا بوده یا خیر ؟!! به هر حال ، تا جایی که من میدونم و شنیدم ، اینها قویترین ورژن های سوپرمن هستند .

     پاسخ

     • بی نهایت در پاسخ به استیو راجرز

      بهمن 11, 1398

      باش به روباه میگی شاهدت کیه میگه دمم،منم بلدم بگم یه مارول فن دیدم که میگه این ضعیفه،تموم سایت ها ومنابع قبول دارن که پرایم و کوانتوم،کازمیک آرمور از رون کینگ قویترن،کاری به شزم و هالک ندارم،معلومه کم آوردی که انقد قانون مدار شدی😂😂😂نمیخوای واقعیت رو قبول کنی میدونم سخته وسلام

      پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به بی نهایت

       بهمن 11, 1398

       و اما صحبتی دیگر با سایت پروشات .
       نمیدونم ساز و کار این سایت چطوری هست . یعنی میتونید متوجه بشید که پیغام ها از یک دستگاه ثابت فرستاده میشه یا نه . اما اگه دقت کنید راجب این کاربر بینهایت چهره و بینهایت نام که اتفاقا یه تنه فضای سایت رو هر ماه به هم میریزه ، میتونید خیلی راحت حقایقی رو بفهمید و یک سری اقداماتی که لازم هست رو انجام بدین . البته من خیلی خوب میدونم که فضای سایت شما جوری نیست که کاربران رو به این صورت محدود کنید اما خوب چه عرض کنم . حداقل خیلی از این نظرات بی اساسش رو تایید نکنید . مثل همونی که من بهتون گزارش کردم . چون واقعا هر جور هم که حساب کنید در برابر اینجور حرکات باید اقدامات جدی و متقابل و پیشگیرانه ای انجام بشود . خودتون با منطق خودتون ببینید که فقط یک کاربر به این صورت چقدر فضای سایت رو به هم میریزه و متشنج میکنه . اول arkham batman و DANIEL و redsun و … ، و بعدشم مصطفی و … ، و حالا هم این بینهایت . !!!! یعنی از نظر شما اساس بحث کردن اینه ؟!؟!؟!؟! این چجور بحثیه ؟!؟!؟! اگه 3 تا کاربر اینجوری پیدا بشن که خودشون یک سایت رو زیر و رو میکنند . به هر حال باید یک فکر اساسی برای اینجور کاربران کمیاب انجام داد . هم به نفع خود سایتتون هست و هم به نفع بقیه کاربران .
       در ضمن من دیشب چند تا کامنت فرستادم که ظاهرا تایید نشده . شکایتی ندارم . فقط اگه کامنت من رو تایید نمیکنید ، یکم منصف باشید و کامنت های بعضی از افراد دیگه رو هم که مزخرف خالص هست رو تایید نکنید .
       مرسی از سایت خوب پروشات . موفق باشید .

       پاسخ

       • عباس در پاسخ به استیو راجرز

        بهمن 12, 1398

        سلام استیو،
        فیلتر نظرات کاربرا هیچوقت تو پروشات جایی نداشته و نخواهد داشت، اما پروشات و هر سایت دیگه‌ای که به بخش نظرات اهمیت میده این ساز و کار رو داره که کاربرای چند اکانته رو بن کنه، همونطور که در مورد arkham batman تذکر داده شد بهشون، و اگه محرز بشه هر کاربر دیگه‌ای داره همین کارو میکنه قطعا بن میشه.
        درباره نظرات شما هم که تایید نشد، قبلا عرض کردم که کلماتی مثل “اراجیف” و “چرت و پرت” و “مزخرف” و هر نوع کلمه و لحن توهین‌آمیز دیگه‌ای که مستقیم به طرف مقابل گفته بشه قابل تایید نیست. اگه کاربر دیگه‌ای از همین لحن و کلمات در پاسخ به شما استفاده کنه و ما تایید کنیم قطعا شما هم ناراحت میشید.
        لطفا ما رو یاری کنید که بتونیم فضای سایت رو برای همه کاربرا صمیمی نگه داریم،
        ممنون

        پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به عباس

         بهمن 12, 1398

         الان چرا نظرات من تایید نمیشن ؟!؟؟!؟ اگه میشه جواب اینو بدین تا بدونم . بگین مشکل این چند تا نظر اخیرم چی بوده ؟!؟!؟؟ حتما بگین تا بدونم ؟!؟!!!!!

         پاسخ

         • عباس در پاسخ به استیو راجرز

          بهمن 13, 1398

          سلام استیو جان،
          نظرات تا حدود 2 ساعت بعد از تایید در سایت نمایش داده میشن کمی صبور باشید، چند کامنت اخیر شما هم تایید شده.
          درباره اون کامنت‌هایی هم که تایید نشد قبلا دلایلش رو نوشتم،

          پاسخ

       • م و در پاسخ به استیو راجرز

        تیر 17, 1399

        استیو جان داری یکم تعصبی میشی خداوکیلی بی نهایت داره دلایل منطقی میاره
        سوپرمن تور رو شکست داد در کمیک دیگه حرفی باقی نمی مونه
        قطعا تور بسیار قوی ولی خوب از سوپرمن باخت
        از نوع کامنت هات معلومه که بسیار بسیار بسیار به ثور تعصب داری
        و حرفات کاملا از روی تعصب ، دلایل هات منطقی ولی اجهاف واقعیت
        من میگم اول سیع کن آروم باشی دوم سیع کن به پذیری که سوپرمن در زمین از تور قوی تره دیگه یکم خودتم انصاف داشته باش
        تو کمیک قبول نداری ،حرف نویسنده کمیک قبول نداری،هر سایتی هم که میگه سوپرمن از تور قوی تره را هم که قبول نداری فقط می خوای بشنوی ثور از همه قوی تره اما نیست ، سیع کن باهاش کنار بیایی
        ((اگه می خوای جوابم بدی لطفا توحین نکن و انشا هم ننویس چون حال خوندن کامنت های طولانی رو ندارم(مشکل من نه تو) لطفا حرفات و خلاصه کن هرچند از نظر من دیگه حرفی نمی مونه))

        پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به م و

         تیر 18, 1399

         جناب ، اولا چرا در بحث بقیه که بهتون مربوط نیست دخالت میکنید ؟!؟!
         دوما اون هیچ دلیل منطقی ذکر نکرد . اگه به دلیل باشه من بینهایت برابر دلیل منطقی دارم . اما خوب معلومه تعصب چشم کی رو کور کرده و کی نمیخواد قبول کنه .
         سوما بیخیال شو جناب . دوست ندارم با یکی مثل تو بحث کنم . مشکلی چیزی داری که داغ کردی و داری توهین میکنی ؟! جناب من دوست ندارم جو سایت خراب بشه . پس لطف کن و اولا در بحث من و بقیه دخالت نکن و دوما اصلا با من بحث نکن . تعصب بینهایت روی سوپرمن داری ، فکر نکن همه مثل خودتند .
         ششما تو فکر کن که سوپرمن قویترین شخصیت کمیک .
         هفتما ارکام بتمن و رد سان و میشناسی ؟!؟! من نمیدونم چرا اکثر افرادی که میان از سوپرمن دفاع کنند اینجورین . فکر کردند که هیچ شخصی متوجه نمیشه . بیخیال مهم نبست .
         هشتما مگه بیکارم که بیام برات انشا بنویسم ؟!؟!؟!
         نهما من دیگه حرفی با تو ندارم که خلاصش کنم . همین حرف ها رو هم دوست داری بخون و دوست هم نداری بخونی خوب نخون .
         دیگه هم کامنت برای من بنویسی اصلا به خودم زحمت نمیدم بخونمش چون فقط توهین کردن بلدی . کاری هم با انشا بودن و نبودنش ندارم . البته من انرژی لازم رو دارم اما به نظرم ارزش خوندن نداره . جهت اطلاع گفتم . دیگه انتخاب با خودته .
         تماممم .

         پاسخ

         • م و در پاسخ به استیو راجرز

          تیر 18, 1399

          من اولین بار در این سایت میام و اسمم تا اونجایی که به تو مربوط میشه م و هست
          تو از من توهین دیدی
          من دارم میگم آروم باش ؛تعصب چشم منو کور کرده 🙄🙄😯😳
          این تو هستی که حاضر نیستی بپذیری تور از سوپرمن باخت اگه برعکسش بود رفتار ۱۸۰ درجه فرق داشت
          من این دفعه لحن تندتو ندید می گیرم
          کوری خونی بین مارول فن ها و دی سی فن ها بحس بسیار جذابی ، سیع کن اعصاب هم من هم خودتو و هم شاید دیگران و خرد نکنی و از این کوری خونی ها لذت ببری
          درزمن توی یک سایت که همه دارن نظر میدن حرف خصوصی نداریم
          منم از بینهایت دفاع کردم چون بیشتر حرفاش درست بود
          تو کامنت بالا هم گفتم ارائه ی تو هم درسته اما اجهاف واقعیت
          من به هیچ وجه روی سوپرمن تعصب ندارم برو کامنت های بالا رو ببین من باخت سوپرمن از سنتری رو قبول کردم
          من اول از همه طرفدار بتمن بعد هالک بعدم فانوس سبز و بعدم فلش و بعد…
          منم سیع میکنم تا جای ممکن باهات بحس نکنم چون می بینم هنوز جنبه باخت تور را نداری اما اگه باز تور را از سوپرمن برتر بدونی میام وسط
          کلام آخر منبع موثق کمیک و هرکی در کمیک ببره اون قوی تره
          توهم سیع کن از بحس جذاب بین دی سی و مارول لذت ببری و اعصاب خودتو و دیگران و خرد نکنی(در زمن در کامنتات اسم دیگران رو نبر تو همین الان به رد سان و آرام بت توهین کردی) اگر توهینی ازمن چه در این کامنت و چه در کامنت بال دیدی من از تو معذرت می خوام ⚘🙂
          من هیچ وقت توهین نکردم فقط یکم حرفامو رُک می زنم
          هرکسی عقیده ای داره اما تعصب بیش از حد به این عقاید مُزره
          موفق باشی🙃

          پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به م و

           تیر 19, 1399

           پروشات لطفا این کامنت را تایید کنید چون هیچ گونه توهینی داخل محتوا نبست . مرسی . به هر حال من هم وقت گذاشتم و نظرم را نوشتم .
           خوب این بحث به جایی نمیرسه .
           معزرت خواهیت که درد خودت میخوره .
           من که وقتی بحث میکنم تحمل بحث رو هم دارم . اما تو . تو اگه میدونی تحملش رو نداری خوب بحث نکن . هر جور دلت میخواد به هر شخصیتی توهین میکنی و بعدش هم میگی اعصابت خورد شد ؟!؟!؟!؟ خوب خورد شد که چی ؟!؟!؟!؟!؟! من هیچ توهینی به سوپرمن نکردم . هیچ توهینی . اما تو از اول تا الان داری تا میتونی به هر شخصیتی توهین میکنی که نفرتت رو میرسونه . من وقتی بحث میکنم ، میدونم که همچین اشخاصی هم پیدا میشن و حرفاشون هیچ ارزشی نداره . برای چی باید از حرفاشون ناراحت بشوم ؟!؟!
           در ضمن راجب باقی موارد هم که کامنت های همین سایت پاسخ داده شده . راجب اون کراس اوور بیخود هم به اندازه کافی در کامنت های همین سایت و در همین مقاله توسط من و بقیه کاربران توضیح داده شده که چرا هیچ ارزشی نداره .

           پاسخ

      • Mohamad در پاسخ به بی نهایت

       خرداد 13, 1399

       تمومه سایت ها بعنی کدوماشون توی همین سایتم خود عباس آقا نوشتند که rktرو از پرایم قوی تر میدونن

       پاسخ

     • مصطفی در پاسخ به استیو راجرز

      بهمن 12, 1398

      چرا اسم منو میاری دقیقا ؟ تو این سایت هرکی از سوپرمن طرفداری کنه یکیه؟

      جانننن؟؟؟؟؟؟؟ کازمیک سوپرمن نزدیک رون کینگ نیست؟ ببین دیگه خودتم میدونی کازمیک سوپرمن خیلی قوی تره کسی که با خواننده کمیک حرف میزنه ؟ کسی که منداراک رو به راحتی نابود کرده ؟ بابا بس کن قدرت اون اون سایه نشینان بالا تو همون سایت superhero database پایینه در حالی که قدرت مندارک بی نهایته چی دازی میگی ؟ مندارک موجودی خارج از بعد دی سی بوده کازمیک سوپرمن نابودش کرده فکر میکردم تو منطقی هستی خویه خودت رفتی تحقیق کردی متوجه شدی کازمیک سوپرمن قوی تر از رون کینگه بعدشم کدوم کاربر گفته سوپرمن پرایم قوی تر از کازمیک سوپرمنه؟ هیچ دلیل قانع کننده ای ندازه و اون شخص اصلا طرفدار سوپرمن نبوده که این چرتو پرتو گفته . رون کینگ اوج کارش شکست سایه نشینان بالا بوده که شما ها ادعا میکنین بیاندرن درحالی که من به تمام سایت های کمیک خارجی سر زدم حرفه ای ترین خواننده های کمیک گفتن رون کینگ ثور هیچ شانسی در مقابل بیاندر نداره پس لطفا این فکر که ثور بتونه مقابل بیاندر حتی سلام کنه رو از فکرتون بیرون کنین. ولی سوپرمن کازمیک ارمور به راحتی موجودی رو شکست داده که هم قدرت با بیاندر و مثل بیاندر از دنیای فراتر بوده یعنی مندارک.

      پس برعکس نگو بگو رون کینگ حتی نزدیک کازمیک سوپرمن تم نیست.

      در ضمن کوانتوم سوپرمن نیست
      استرنج ویزیتور سوپرمن هست که بسیار قدرتمند تر از تمام ورژن های ثور جز رون کینگ هست
      توی ورژن های هر ۲
      رتبه بندیش به این صورته
      ۱ کازمیک سوپرمن
      ۲ رون کینگ ثور
      ۳ سوپرمن پرایم
      ۴ استرنج ویزیتور سوپرمن
      ۵ کینگ ثور پیر با نیروی فونیکس
      ۶ کینگ ثور پیر با نیروی اودین
      ۷ کوانتوم سوپرمن
      ۸ سوپرمن با شمشیر سوپرمن

      با اطمینان بگم رون کینگ هیچ شانسی

      پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

       بهمن 13, 1398

       اشتباه کردی که دوباره اومدی . به خول معروف خودت رو ضایع کردی . یا ته که آخرین بار هرچی قدرت در کمیک بود و نبود رو به سوپرمن نسبت دادی و خلافش ثابت شد ؟؟؟؟؟!!!
       اما پاسخ این حرفای چرت و پرت :
       در این مورد قبلا همه چیز گفته شده . در مورد بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، قبلا چندین و چندین و چند بار همه شوهد و مدارک و شواهد گفته شده و من هم نمیخواهم دوباره تکرارشون کنم : و اینکه اتفاقا این مدارک و شواهد ( که تعدادشون کم هم نیست . ) ، بسیار محکم و قاطع هم هستند . حالا اینکه خیلی از طرفداران حرفه ای کمیک احتمال بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، را کم و حتی خیلی کم میدانند را قبول دارم اما خود کمیک داره میگه که « سایه نشینان بالا » ، بیاندر هستند . !! دیگه چه حرفی میمونه ؟؟!! خودتم رفتی اون کمیک رو دیدی و به قول خودت ، خودتم میدونی که احتمالا این تئوری کاملا صحیح هست .
       در مورد دلایل قویتر بودن سوپرمن پرایم هم نسبت به کازمیک آرمور هم یکی اینکه سوپرمن پرایم دست راست پرزنسه و حمایت همه جانبه پرزنس رو داره . و دیگری اینکه سپرمن پرایم مقام بالایی داره و اصولا به درجه بهشت راه پیدا کرده . دلیل بعدی اینکه سوپرمن پرایم معمولا از تمام قدرتش استفاده نمیکنه و فقط از بخش کوچکی از قدرتش استفاده میکنه . این چیزیه که خودش در کمیک اعتراف کرد و گفت من اجازه ندارم بخش زیادی از قدرتم رو به دنیا نشون بدم . در صورتی که کازمیک آرمور از تمام قدرت و اختیاراتش استفاده میکنه و در این مورد هیچ رعایتی نداره . به همین دلیل هست که سوپرمن پرایم نسبت به کازمیک آرمور شاهکار های کمتری داره . حالا میلا من یک سوال دارم ؟! ، اگه سوپرمن از قدرتش استفاده نکنه و کار خاصی نکنه ، یعنی از بتمن ضعیفتره ؟؟؟!! من واقعا نمیدونم چرا در اکثر منابع مثل سایت کوارا ، کازمیک آرمور سوپرمن رو قویتر میدونن اما به نظرم این اشتباهه . یادت باشه همیشه اکثر مردم حرف درست رو نمیزنند .
       در پایان رتبه بندی صحیح :
       1 _ Rune King Thor
       2 _ سوپرمن پرایم
       3 _ کوانتوم سوپرمن
       4 _ کازمیک آرمور سوپرمن
       این هم از این مورد که بدونی حرفت ارزشی نداره و نمیتونی بیای و راحت بقیه رو فریب بدی .

       پاسخ

       • مصطفی در پاسخ به استیو راجرز

        بهمن 13, 1398

        نه هر چی تو میگی درسته؟ تمام مداراک و شواهد دارن میگن کازمیک ارمور سوپرمن قوی ترین ورژنه سوپرمنه بعد تو میای میگی پرایم چون به بهشت راه پیدا کرده و دست راست پرزنسه و فلان بهمان ؟ اخه اصلا خودت ببین دلایلت واسه خودت قانع کنندس؟ کجای کمیک گفته شده سوپرمن پرایم دست راست پرزنسه؟ کدوم کمیک؟ بعدشم دست راست پرزنس بودن یعنی داشتن قدرت های الهی ران کینگ ثور در مقابل قدرت های الهی هیچه تو نمیدونی چون راجب دی سی اطلاعات ندار ی یعنی همه مارول فنا همینن الکی ثور رو گنده کردن در حالی که هیچ منبع خارجی قدرتمند بود ثور نسبت به بیاندر و دادگاه زندگی رو تایید نمیکنه چون نیست خودتو بکشیم دیگه نیست چون بیاندر تمام ورژن های ثور رو پودر میکنه ران کینگ ثور توی همین کمیک های شما بزرگترین شاهکارش کشتن اون سایه ها و شکست دادن گالاکتوسه اینقدر گندش نکنین الکی
        چییییی؟ کوانتوم سوپرمن قوی تر از کازمیک ارمور بابا تو اصلا کمیک نمیدونی چیه تمام مردم الکی میگن فقط تو با پیژامه پشت کامپیوتر نشستی یه شخصیت که قدرتش نهایت با گالاتوس برابری میکنه رو هم اندازه خدا میبری بالا بابا بس کن اون سایه نشینان بیاندر باشن چطوری محل زندگیشون داخل مولتیورس ماروله؟ اونا مال دنیای فراتر هستن تازه بگیم 1 درصد اونا بیاندر باشن اخه 1 درصد قدرت های اون بیاندر جنگ مخفی رو ندارن با اطمینان میگم هیچ منبعی نگفته اونا بیاندرن هیچ منبعی جز یه مشت حرفای لوکی بیاندر هم باشنم 1 هزارم قدرت بیاندر ما قبل ریتکان یا شاهان ایوری رو ندارن اوانا مرگو کشتن دادگاه زندگی رو کشتن معتبر ترین منبع مارول یعنی مارول ویکی میگه رون کینگ ثور از دادگاه زندگی ضعیف تره بعد توی سایت پروشات چندتا طرفدار ثور میگن از بیاندر قوی تره بابا خود استن لی نظرای شما رو بخونه میگه اینا کین رون کینگ قوی تر از بیاندر؟ اوج درک تو از کمیک ببین اوج درکت از سوپرمن اینه که کوانتوم سوپرمنو قوی تر از کازمیک ارمور میدونی پس با احترام وقتی کمیک دی سی نخوندی راجبش نظر نده کازمیک سوپرمن قوی ترینه و این اثبات شده و کسیه که قدرتاش با لوسیفر برابری میکنه چیه نکنه8 رون کینگ از لوسیفر قوی تره؟ اره تو خواب تو شاید رون کینگ در مقابل قدرت های الهی مثل پشه هست مثل پشه قدرت های الهی یعنی اخر قدرت اگه سوپرمن پرایم قدرت های الهی داشته باشه پس ضعفش نسبت به جادو بی معنیه و ثور براش مثل پشه میمونه ولی وقتی خیلی از کمیک خون های حرفه ای میگن رون کینگ پیروزه مقابل سوپرمن پرایم منم قبل میکنم یعنی قدرت الهی نداره تو میای میگی سایت های کوارا میان میگن رون کینگ قوی تر از پرایم بعد ناراحت میشی که چرا کازمیک سوپرمن رو قوی تر میدونن خب معلومه پرا چون کازمیک سوپرمن اخر قدرته در ضمن کازمیک سوپرمن هم فقط بخش کوچیکی از قدرتش رو برای نابودی مندراک استفاده کرد و بخواد اوج قدرتش رو استفاده کنه قدرتی برابر یا حتی بیشتر از لوسیفر داره تمام منابع با قدرت میگن کازمیک سوپرمن قوی تر از رون کینگ ثور و رون کینگ قوی تر از پرایمه یا قبولش کن حقیقتو یا نر نده راجب کازمیک چون اوج قدرت رون کینگ برای کازمیک سوپرمن مثل مورچه میمونه کسی که مندراک رو نابود کرده مندراکی که قدرتش با بیاندر ما قبل ریتکان برابری میکنه رون کینگ رو تو دستاش نابود

        یادمه بهم گفتی خیلی ساله کمیک میخونی ؟ بعد گفتی رفتی تحقیق کردی فهمیدی کازمیک سوپرمن قوی تر از رون کینگه خودت گفتی اون دوستت شایان هم اعتراف کرد که رون کینگ ضعیف تر از کازمیک سوپرمنه و بهتره بحث بین پرایم و رون کینگ باشه چون کازمیک سوپرمن بیش از حد قویه
        تو چون تحمل نداری کسی بگه سوپرمن قوی تر از ثوره میای این حرفای ابکی رو میزنی که دل خودت خنک بشه نه داداش
        بزار رک بهت بگم هیچ کمیکی نه گفته سایه نشینان قوی ترن نه گفته پرایم دست راست پرزنسه

        کمیک میگه رون کینگ بسیار ضعیف تر از دادگاه زندگی و بیاندر
        کازمیک سوپرمن موجودی هم قدرت با بیاندر رو نابود کرده
        رون کینگ ثور قوی ترین ورژن ثوره
        کازمیک سوپرمن قوی ترین ورژن سوپرمن

        و مقایسه هم کفته بیش از 80 درصد تمام سایت ها تمام مقایسه ها گفتن کازمیک سوپرمن قوی تره
        سایت superhero databse
        سایت amino app رو نگم که 83 به 17 کازمیک سوپرمن رو قوی تر میدونسنن سایت های کوارا و کمیک واینم که کمیک خوناشون بیشترشون از از هر 10 نفر 7 نفر کم کم گفتن کازمیک سوپرمن stomp هست معنی stomp رو خودت برو ببین چی میشه

        در ضمن من نیازی نمیبینم بخوام نظر کسی رو اینجا عوض کنم چون حقیقت چیزی نیست که تو بخوای تغیرش بدی هر وقت نویسنده های مارول اومدن با قطعیت گفتن فلانی بیاندره و اینا من قبول میکنم
        ولی تمام کمیک خونا میدونن رون کینگ ثور بسیار بزرگ شده و بولد شدس و مقایسش با کازمیک سوپرمن توهین به شخصیت کازمیک سوپرمن چون کازمیک سوپرمن باید با اشخاصی مثل مانیتور و بیاندر و دادگاه زندگی و لوسیفر مقایسه شه مه شخصیت بولد شده ای مثل رون کینگ

        تمام جوابای من در جواب به حرف خودت بود که گفتی 3 ورژن سوپرمن حتی نزدیک رون کینگ هم نیست بزار جواب اخرم بدم نهایت شانس رون کینگ مقابل کازمیک ارمور فرار کردنه چون هیچ شانسی نداره و تنها سایتی که کمیک خوناش اینقدر ثور رو بولد کردن اینجاس چون بیشتر مارول فنن اولا فکر میکردم منطقی هستی ولی تعصبت به ثور و تحمل نداشتنت به این که بگن کسی از ثور قوی تره مشخصه

        توی بی اعتباربودن همین لیست قوی ترین قهرمانای کیمک همین بس که دکتر منهتن که باید اول باشه دو رقمی و بتمن از فونیکس بالاتره

        ثور برای دکتر منهتن مثل اب خوردن میمونه کشتنش چون دکتر منهتن خودشم خداست و توانای نابود کردن ثور و سوپرمنو به راحتی داره بهترین لیست رو واستون میارم که ببینین با توضیحات کامل اول اسپکتر بعد دکتر منهتن بعد سوپرمن بعد فرانکلین ریچاردز هستن

        من هزار بار میگم تا قشنگ متوجه شی اینقدر نظرات بیهوده نده چون همه حرفات پوچه سوپرمن پرایم به هر درجه ای برسه کازمیک سوپرمن یه نفره که توی دنیای فراتر داره زندگی میکنه

        پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

         بهمن 13, 1398

         حرفای بیخود و بی اساست تمومی نداره . منبع معتبر تر از خود کمیک ؟!؟!؟!؟!؟! نه واقعا منبع معتبر تر از خود کمیک ؟!؟!؟! منبع معتبرتر از سایت مارول ویکی ؟!؟!؟! حالا چون یه شخص متعصبی مثل تو میاد و در یه سایت مثل کوارا میگه اینجور نیست ، دلیلی بر این نیست که حرفش درست باشه . تو خودتم که بکشی کمیک داره میگه که احتمال بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، بسیار زیاد هست . مدارک و شواهدش را چندین و چندین و چندین و چند بار گفتیم و احتملا خودتم دیدی و میدونی که حقیقته . حالا تو هر چرتی دوست داری بگو DC فن متعصب . منم میگم که شخصیت بلک ویدو با فکر ، میتونه همه ورژن های سوپرمن از جمله کازمیک آرمور و سوپرمن پرایم و … ، رو پودر کنه . ( اینو گفتم که اینقدر نیای حرف بیخود شبیه این و حتی بیخودتر از این بزنی . یه حدی برای تعصبت تعیین کن . ) . این از این مورد .
         مورد دیگه اینکه تو فکر کردی خودت همه چیز دانی و بقیه نادان ؟!؟!؟! خوب پس دیگه حرفی نمیمونه . اگه تعصبت رو بزاری کنار میبینی که کازمیک آرمور اونقدر هام قوی نیست . بعد راستی اگه اون کاربر بینهایت رو دیدی ، بهش بگو کجا رفت ؟!؟! قرار بود حرفاش رو ثابت کنه که رفت که رفت . اگه اون کاربر مصطفی رو دیدی بهش بگو که کم چرت بگه و بهش بگو یادش هست که همه قدرت های بود و نبود کمیک رو به سوپرمن نسبت داده بود و خلافش ثابت شد ؟!؟!؟ بهش بگو که یادش هست یا نه ؟!؟!؟
         مورد بعدی اینکه کی گفته که محل زندگی « سایه نشینان بالا » ، داخل مولتی ورس هست ؟!؟!؟؟ جدای از این مورد ، فرض کن که باشه . که چی ؟!؟!؟!؟ مگه بیاندر نمیتونن داخل مولتی ورس زندگی کنند ؟!؟!؟ تو انگار به قول معروف هیچی از مارول و کمیک سرت نمیشه . بهت که گفتم چنین قانون هایی در کمیک وجود نداره . این موارد به نویسنده بستگی داره و میتونه خیلی راحت مطابق میل خودش این موارد را تغیر بدهد . تو خودتم بکشی حقیقت ثابت میمونه .
         صحبت های لوکی معتبرترین منبع هست . چون مطمئنا صحبت ها و سخنان لوکی بیشتر از 2 تا کاربر سایت کوارا و امثال تو ارزش داره . صحبت های لوکی از کل کاربرای کوارا معتبرتر هست . در ضمن خیلی از همون کاربران مطمئنا از تئوری بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، بی خبر هستند . در نتیجه هیچ اطلاعی هم از صحبت های لوکی ندارند . فقط تعداد کمی از طرفداران از صحبت های لوکی با خبر هستند . ( فقط تعداد خیلی کم . ) . در ضمن جدای از صحبت های لوکی ، مدارک و شواهد محکم دیگری هم وجود دارد که این فرضیه را تایید میکند . قبلا به طور خلاصه به شواهد و مدارک مذکور اشاره شد .
         بعضی ها واقعا نمیتونند ببینند ، اما بعضی ها نمیخوان ببینند . اینطور که به نظر میاد ، تو نمیخوای حقیقت رو ببینی .
         چییییی ؟!؟!؟ قدرت های کازمیک برابر یا بیشتر از لوسیفره ؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟! نفهمیدم ، الان چی شدددد ؟!؟!؟!؟!؟!؟ هههههههههههههههههه هههههههههههههه اوج درک تو هم از کمیک همین قدر هست . همه منابعی که داری میگی ، میگن که لوسیفر دومین شخصیت قدرتمند DC بعد پرزنس و احتمالا سومین شخصیت قدرتمند کمیک هست . بعد تو داری قدرت کازمیک ارمور رو با لوسیفر مقایسه میکنی ؟!؟!؟!؟ ههههههههههههههه هههههههههه . مبگم تعارف نکن . یهو بیا بگو ضعیفترین نسخه سوپرمنم از نظر تو قویترین شخصیته کمیکه . !!!!!! اوج درکت از کمیک همین قدر هست . دیگه حرفی نمیمونه . راستی یادت نره پیغام من رو به arkham batman و redsun و بینهایت و … ، برسون .
         نکته دیگه اینکه من هیچ وقت اعتراف نکردم که کازمیک آرمور قویتر از Rune King Thor هست . هیچ وقت هیچ وقت . پس الکی چرت و پرت نگو . جناب شایان هم تا جایی که من میدونم هرگز چنین اعترافی نکرده . بعدشم درسته که گفتم تا جایی که فهمیدم کازمیک ارمور قویتر از سوپرمن پرایمه اما انسان میتواند هر روز بیشتر از روز قبل بیاموزد . الان نظرم دوباره تغیر کرد . با تحقیق بیشتر و صحبت با طرفداران DC در منابع مختلف داخلی و خارجی ، متوجه شدم که اشخاصی که میگن پرایم قویتره ، دلایل قانع کننده تر و منطقیتری دارند . نمیشه ؟!؟!؟!؟ واقعا نمیشه ؟!؟!؟!؟!؟ میشه بگی اشکالش کجاست ؟!؟!؟؟
         در ضمن بماند که خودت قبلا اعتراف کردی و قبول کردی که احتمال بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، بسیار زیاد هست . بگذریم . نظرت برای من مهم نیست و منم نمیخوام نظر و عقیده متعب هایی مثل تو رو تغیر بدم .
         ادامه در کامنت بعد … .

         پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

         بهمن 13, 1398

         ادامه کامنت قبل :
         نکته بعدی اینکه من مثل بعضی ها نیستم که بیام و هر ماه با بینهایت اکانت و هر چرت و پرتی رو بگم که دلم خنک بشه . حالا فهمیدی کی داره هر چرت و پرتی رو میگه و به هر دری میزنه تا دلش خنک بشه ؟!؟!؟!؟!!! حالا فهمیدی ؟!؟!؟!؟!؟
         حالا بزار تا من رک بهت بگم . تو هر چی که میخواهد دل تنگت بگو . برو پیغام بده و بیا خودت تایید کن پیغام خودت رو . برو بگو که من از طرف فلان شخص اومدم و همه کاره کمیکم و خودت بیا تایید کن . میفهمی چی میگم . نه ؟!؟!؟!؟ نگو که نمیفهمی ؟!؟!؟!!
         مورد بعدی اینکه من مقایسه های سایت suuperhiro database رو قبول ندارم . البته نه همشو . این که گفتی امتیاز « سایه نشینان بالا » ، در سایت superhiroe database کم بود . هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه . امتیاز شخصیت Rune King Thor و شخصیت Old King Phoenix Thor ، بسیار بسیار از همون یارو کازمیک ارمور بیشتر هست . صرفا جهت اطلاعت گفتم که بدونی و حرف بیخود نزنی .
         نکته بعدی اینکه باز هم تکرار آمار خود ساخته و حرف های بی پایه و بی اساس . من اصلا کازمیک آرمور رو در حدی نمیدونم که بخوام با شخصیت Rune King Thor ، مقایسه کنم . این توهین به شخصیت Rune King Thor هست . ( جواب تعصب رو با تعصب میدن . ) . راست میگی که حقیقت ثابته . تو هم نظر خودت رو داشته باش .
         اگه یه نگاه ساده بندازی میبینی که کازمیک ارمور رو گنده کردن . میبینی که کازمیک ارمور بولد شده .
         میدونی کی کم میاره ؟!؟! اونی که میره و با بینهایت تا اکانت میاد و چرت و پرت میگه و باز وقتی کم میار با اکانت دیگه ای میاد و موضوع رو عوض میکنه . اون شخص کم آورده ، نه من . من همینم . یک چهره بیشتر ندارم . در همه سایت ها همینم . تو هم خودت میدونی که چی هستی .
         تو هر چرتی که میخوای بگو چون حرفات از پوچم پوچ تره . تعصبت بیشتر از اونی که بشه باهات بحث کرد . جواب تک تک حرفاتم قبلا داده شده و دیگه نیازی نیست که باز تکرار بشه .
         راستی فقط یک مورد را توضیح بدم . این که گفتی در سایت مارول ویکی ، نوشته که شخصیت Rune King Thor ، نمیتواند گالاکتوس و بیاندر را شکست بدهد را اصلا قبول ندارم . اولا اونجا قسمت battle در مارول ویکی هست نه سرگذشت شخصیت ها ؛ پس چندان معتبر نیست چون اساسا مدرک معتبری براش نیست . دوما اینکه شخصیت Rune King Thor ، توانست با فقط فکر ، شخصیت قدرتمندی مثل مگنوگ ( که قدرت شخصیت مگنوگ با شخصیت اودین مقایسه میشود و قدرت شخصیت اودین هم با شخصیت گالاکتوس مقایسه میشود . ) ، را از زمان حذف کند . !!! مدرک مهمتر اینکه شخصیت Rune King Thor ، توانست « سایه نشینان بالا » ، را خیلی راحت و بدون هیچ آسیبی نابود کند . اشخاصی که حتی شخصیت اودین هم جرئت روبرو شدن و جنگ با آنها را نداشت . !!! در صورتی که شخصیت اودین بدون هیچ ترسی با گالاکتوس وارد جنگ میشود ؛ و مثال دیگر اینکه بدون هیچ ترسی حتی با 9 سیلیستیال قدرتمند درگیر و میجنگد میشود . !!! آن هم در صورتی که طبق گفته خودش ، شانس کمی برای پیروزی دارد . اما معتقد است که شکست آنها غیر ممکن نیست . در صورتی که شخصیت اودین در یکی از کمیک ها ، به ثور میگوید : (( عوامل ایجاد و کنترل راگنورک ، حتی ماورا قدرت درک خدایان هست . !!! ( که اینجا باز هم از واژه Beyond ، استفاده میشود . ) اما سوال اینجاست که چه چیزی راجب « سایه نشینان بالا » ، باعث شده تا شخصیت اودین حتی به فکر جنگ و مقابله با آنها نباشد ؟؟؟!!! چه چیزی باعث شده تا « سایه نشینان بالا » ، ترسناکتر از 9 سیلیستیال قدرتمند و شکست ناپذیر باشند ؟؟!!
         خود « سایه نشینان بالا » ، جملاتی را عنوان میکنند که عینا شبیه جملات بیاندر ها هست . مثلا اینکه (( ما به وجود آورنده و نابود کننده دنیا ها هستیم ؛ ما فراتر ( به واژه فراتر دقت کنید . !!! ) از تصور همه مخلوقات هستیم . )) و جملات بسیار دیگر که احتمال صحیح بودن تئوری بیندر بودن « سایه نشینان بالا » ، را افزایش میدهد .
         در ضمن در حین نابودی نهایی ، « سایه نشینان بالا » ، به خواب شخصی اودین آمدند و آن جملات را عنوان کردند که این خودش مدرک خیلی خیلی بزرگیه و خیلی چیز ها رو اثبات میکنه .
         در ضمن شخصیت لوکی هم بسیار زیرک و باهوش هست و شخصی نیست که نسنجیده حرفی را بزند . نباید فراموش کرد که لوکی از همان ابتدا از ماهیت درخت جهان خبر داشت و البته از ماهیت دانه گالاکتوس . در صورتی که خود گالاکتوس نمیدونست . !!!!! ( واقعا خیلی جالب نیست ؟؟!! ) . نباید فراموش کرد که لوکی از همان ابتدا نسبت به قضیه راگنورک شک و تردید داشت و به ثور گفت : (( اوه برادر . من با فکرم چیز هایی رو میبینم که تو نمیبینی . راگنورک داره مدام مانند یک چرخه تکرار و تکرار میشه . ما نابود میشویم و سپس مجدادا متولد میشویم . چطور متوجه نمیشی که یک عاملی فرای خدایان باید پشت پرده قضیه راگنورک باشد ؟! . ) . بله خلاصه شخصیت لوکی بسیار زیرگ و باهوش هست و حرفش مطمئنا به تنهایی دلیل و مدرک . حالا ممکنه یک نفر این وسط بگه که شخصیت لوکی ، خدای نیرنگ و حیله هست و شاید با این سخنش هدفی داشته که اینکه با این صحبت اصلا چه سودی به شخصیت لوکی میرسه ، خودش جای سواله ؟؟!! .
         گفتم که دیگه به این شواهد و مدارک اشاره نمیکنم که مجدادا به برخی از آنها اشاره کردم .
         این همه نقش عجب بر در و دیوار وجود
         هرکه فکرت نکند نقش بود بر دیوار ( نقل قول از سعدی )
         والا مغز من که حکم میکنه دلایل و شواهدی واضح تر از اینها وجود نداره . حالا دیگه هرکی ، هرچی میخواد بگه . عقل ، حجت باطن خدا بر انسان هست و هر شخصی باید هر چیزی را از فیلتر عقلش عبور بده . حالا مثلا به قول معروف بقیه خودشون رو بندازن داخل چاه ، منم باید بگم که این کار درسته و تبعیت کنم ؟!؟!؟ حالا تو هرچی دوست داری بگو و هر چی دوست داری فکر کن .
         در صورتی که در قسمت سرگذشت شخصیت در سایت مارول ویکی که بر طبق خود کمیک هست ، احتمال بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، زیاد عنوان شده و از واژه « احتمالا » ( یعنی حداقل حداقل حداقلش ، بیشتر از 50 درصد . ) استفاده شده .
         من با اجازه از سایت پروشات لینک سایت مارول ویکی را قرار میدهم که همه خودشون ببیند که چی حقیقته و چی دروغ . !! :

         https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://marvel.fandom.com/wiki/Beyonders&ved=2ahUKEwiQ9uSh9rLnAhVOCewKHccvC4MQFjAAegQIBxAD&usg=AOvVaw2CusaJ4qYt4C_fW9PKwtJQ
         هر شخصی که بخواهد میتواند ببیند .
         سوپرمن پرایم هم قویترین نسخه سوپرمن هست . دیگه هیچی نداری بگی ، وارد بحث قدرت های الهی و این چرت و پرتا نشو .
         یاد بگیر که به نظر بقیه احترام بگذاری و خودت رو دانا و دیگران را نادان ، فرض نکنی .
         مطمئن باش اگه تو 2 تا دلیل برای حرفت داشته باشی ، من دست کم 20 تا دلیل برای حرفم دارم که قبلا اکثرش را عنوان کرده ام .
         در پایان اینکه یکم خودت رو کنترل کن و اینقدر زود جوش نیار . باشه سوپرمن ضعیفتره که مشکلی نیست . دیگه ضعیفتره . خیلی به خودت سخت نگیر . در ضمن برو آماده شو و ببین چی میجوری که یک ماه دیگه بیای و با اکانت جدیدت بگی .

         پاسخ

         • shayan در پاسخ به استیو راجرز

          بهمن 14, 1398

          استیو راستش من قبلا اینو گفتم ب دلایلی.
          من اونموقع این قضیه سایه نشینانو هم میدونستم ولی ترجیح دادم زیاد دربارش چیزی نگم چون قبلش یکی دو بار اینو تو این سایت گفته بودم ولی یه کاربری که فک کنم red sun یا بتمن آرکام بود بدجور با این قضیه مخالفت بود و در کل اینو بدون که توی مقایسه RKT با بقیه کارکتر ها این موضوع سایه نشینان رو در نظر نمیگرفتم چون فکر نمیکردم درست باشه.
          دوم اینکه ی مقاله تو سایت کوارا درباره کازمیک خوندم که خدایی فک نکنم کازمیک اونجا رو پرزنس هم بتونه شکست بده انقد بزرگنمایی کرده بودن(خیلی خیلی بیشتر از اون چیزی که تو معتقدی طرفدارای سوپرمن کازمیک رو گنده کردن)و خب بهرحال با خوندن اون مقاله تا مدتی شک به خودم راه ندادم که کازمیک بی چون و چرا قویتره.

          پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به shayan

           بهمن 15, 1398

           خوب راستش من خودمم وقتی دیدم خیلی تعجب کردم . اون اویل که تحقیق کردم ، واقعا فکر کردم که کازمیک ارمور قویترین نسخه سوپرمن هست . چون جوری در سایت کوارا ازش تعریف میکردن که انگار از هر شخصیتی و هر نهادی قادرتره . !! حتی بعضی هاشون به طور غیر مستقیم میگفتند که پرزنس و نهاد مانیتور ( که در واقع متوجه شدم عمیق ترین نهاد مطلق DC هست . ) ، هم نمیتونند کازمیک ارمور رو شکست بدهند و شاید کازمیک ارمور بتونه شکستشون بده . میگفتند که اگه همین کازمیک ارمور بیاد با مارول بجنگه شاید فقط والای همگان و فالکوم بتونن جلوش رو بگیرن . !! سایت کوارا انصافا آنچنان هم بد سایتی نیست اما بعضی از شخصیت ها رو خیلی بزرگ و بعضی شخصیت ها رو خیلی کوچک میکنه .
           من طی صحبتی که با دو نفر از طرفداران حرفه ای DC داشتم ( که در یکی از کامنت هایم بهش اشاره کردم ) ، متوجه شدم که کازمیک ارمور سوپرمن اینقدرام قوی نیست و به قول این مصطفی یا همون ارکام بتمن ، بولد شده . خیلی هم بولد شده . اگه کازمیک ارمور بیاد با مارول بجنگه احتمالا اصلا کار به دادگاه زندگی و والای همگان نرسه چون دیدگاه و نظریه منطقی اینکه حتی اگه خیلی هم قوی باشه نهاد های انتزاعی مثل بینهایت و ابدیت و مرگ و … با هم متحد میشن و شکستش میدن .
           از طرفی من شخصا معتقدم که سوپرمن پرایم قویترین نسخه سوپرمن هست . این نظر شخصی منه . حالا ممکنه یکی بگه که کازمیک ارمور ، 3 تا سوپرمن پرایم و حتی بیشتر ! رو با هم شکست میده .
           موفق باشید .

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 16, 1398

           ببین تو حتی یه کوچولو از دی سی اطلاعات نداری پس راجب سوپرمن اصلا نظر نده خب قدرت های کازمیک ارمور سوپرمن بسیار بیشتر از کل مولتیورس هست و نهاد های انتهایی جمعیشون باهم باید ازش فرار کنن ‌کازمیک ارمور سوپرمن فرای مولتیورس دی سی هست و توی کل مارول فقط و فقط بیاندر و والای همگان و شاید فالکرام قادر باشن شکستش بدن ‌ تو داری میگی یه نهادی مثل کازمیک ارمور سوپرمن که امنی ورسال هست نمیتونه دادگاه زندگی رو شکست بده ؟؟ ببیت الان بهم ثابت کردی نه تنها اصلا کمیک خون نیستی بلکه افراطی هم هستی . الان من با قدرت میگم اگه مرگ و ابدیت و بی نهایت با هم جمع شن میتونن رون کینگ رو شکست بدن . رون کینگ یه شخص به شدت بولد شدست ‌. حتی خیلی ها نکرو ثور رو قوی تر از رون کینگ میدونن نمونش مقالش تو این سایت . رون کینگ ثور برای مندراک مثل سوسک میمونه مثل سوسک برای خیلی از شخصیا های دی سی رون کینگ مثل سوسک میمونه . برای بی پایان ها برای مانیتور ها لوسیفر و میکاییل برای مندراک رون کینگ مقابل اینا به راحتی نابود میشه .

           چی گفتی چون ثور میتونه سرنوشت رو تغییر بده‌ ؟؟؟ ببین یکی از قدرت های کازمیک ارمور فقط اینه فکر کنه که رون کینگ اصلا وجود نداشته دقیقا عین بیاندر . کازمیک ارمور با بیننده و خواننده کمیک حرف میزنه‌. اتفاقا بولد شده ترین شخصیت رون کینگ ثور هست چون توی دنیای مارول از خیلی ها ضعیف تره . از پرزنس و فالکرام تا پروتژ و بیاندر مقابل ریتکان . شخصیت هایی مثل مرگرو ابدیت و بی نهایت با هم جمع شن به راحتی رون کینگ نیست میکنن . اصلا کار رون کینگ به دادگاه زندگی نمیرسه چون از اونم ضعیف تره و ثابت شدس از یه طرف دیکه کازمیک ارمور سوپرمت مندراکی رو شکست داده که توی دنیای مارول فقط والای همگان و فالکرام ازش قوی ترن و قدرتش با بیاندر ما قبل ریتکان یکیه .دادگاه

           در ضمن سایه نشینان بالا کاملا مولتیورسال هستن دیگه زیادی حرف نساز

           on These how sits above shadow multiversal

           پس یعنی مولتیورسال هستن نه امنی ورسال . ببین کل کمیک خونا میدونن رون کینگ به گرد پای کازمیک ارمور نمیرسه تو قدرت و این و تو همه رای گیری ها اثبات شده .

           قدرت کازمیک ارمور میلیون ها با قوی تر از کل شخصیت های مارول به جز والای همگان و فالکرام هست و رون کینگ فقط در سطح اشخاصی مثل دادگاه زندگی و ضعیف نر از اون چون نهاد های کیهانی مارول با کمک هم به راحتی رون کینگ رو نابود میکنن . قدرت سوپرمن پرایم و رون کینگ روی هم نصف قدرت کازمیک ارمور نمیشه اینم بدون چون هیچکجای کمیک نگفته دست راست پرزنس هست‌

           کازمیک ارمور سوپرمن دست راست شخصتی به اسم over monitor هست که قدرتش با پرزنس برابری میکنه .

           هیچ وقت قدرت سایه نشینان بالا رو با قدرت مندراک یکی نکن چون مندراک خیلی قوی تر از اوناست و به راحتی روت کینگ رو نابود میکنه چون توی نظر سنجی ها بین این ۲ مندراک پیروز شده بود اونم با بیش از ۷۰ درصد . اونایی هم که گفتن پرایم قوی تر از کازمیک هست اصلا کازمیک رو نمیشناسن ‌

           در ضمن کازمیک ارمور سوپرمن جسمش ترکیبی از سوپرمن زمین اصلی و سوپرمن زمین ۳ هست یعنی سوپرمن و الترامن.

           اما فکر و افکارش ترکیبی از تمام سوپرمن ها مثل سوپربوی پرایم که جادو و کریپتونات بی تاثیر هست روش انواع جادوهای الترا امگا رو کازمیک ارمور سوپرمن بی تاثیر هست چون هیچ نقطه ضعفی نداره و ورژن های دیگه سوپرمن مثل پرایم و سوپرمن بیاند د سوپرمن خدای قدرت و کوانتوم سوپرمن و سوپرمن دوران نقره ای و بقیه هست. سوپرمن اصلی ادم نمیکشه ولی الترامن دست به کشتن ادما میزنه این ترکیب برای کازمیک ارمور برای این بوده که هرجا دشمنی دید که برای مالتیورس تهدید محسوب میشه بکشتش و هرجا تهدید محسوب نمیشه ازش بگذره. در ضمن تو کامنت بالایی با شایات متن جمله که مانیتور بزرگ به کازمیک ارمور سوپرمن میگه رو گذاشتم و قدرتش میتونه در اوج با لوسیفر برابری کنه. با توجه به این که لوسیفر قدرتمند تر از بیاندر هاست و بعد پرزنس و والای همگان دومین شخصیت قدرتمند کمیک هست پس کازمیک ارمور هم میتونه در کنار لوسیفر قرار بگیره.

           و توی سایت کوارا یه کاربر با دلیل قانع کننده اثبات کرد کازمیک ارمور سوپرمن در مقابل ۹۵ درصد تمام شخصیت های مارول پیروزه و احتمال شکستش فقط در مقابل شخصیت های supreme god یا خدای متعال میتونن شکستش بدن که به ۳ شخصیت اشاره کرده بود والای همگان و فالکرام و اخریش بیاندر ما قبل ریتکان بود همین

           زشته یه شخصبت تازه به دوران رسیده مثل ثور رو که توی ۴۰ تای بزرگترین ابرقهرمانان هم نیست با بزرگتریت شخصیت کل تاریخ کمیک که به خاطر اونه کمیک به اینجا رسیده مقایسشون کرد کلا مقایسه ثور و سوپرمن توهین به شخصیت افسانه ای مرد پولادین هست که با یع شخصیت بولد شده تازه به دوران رسیده تو فیلم ها مقایسه شه اگه ثور تو فیلم نبود هیچ کس اینقدر بولدش نمیکرد اما سوپرمن افسانه ی کمیکه و بزرگترین قهرمان کل صنعت کمیک

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

           بهمن 16, 1398

           بیخودترین حرفایی که در کل عمرم شنیدم .
           واو . واو . واو . اونقدر اعصابت خورد بوده که خودتم نفهمیدی چی گفتی . ! بعضی از چرت ترین جملات لین سایت رو چندین بار در چرتین کامت سایت تکرار کردی . غلط های املاییتم که دیگه جای خود داره . به خودت مسلط باش . حالا سوپرمن ضعیفه که اصلا مهم نیست . باور کن به هالک میزنه یارو کازمیک ارمور سوپرمنو له میکنه .
           بحث با تو بیهوده ترین کاریه که یک نفر میتونه انجام بده . و اینکه شاید من از DC اطلاعات خیلی خیلی زیادی نداشته باشم اما تو اصلا از مارول هیچی نمیدونی . هیچی هیچی هیچی .
           الان منم با قدرت میگم که کازمیک ارمور سوپرمن در برابر امثال گالاکتوس که هیچ ، در برابر امثال تانوس هم مثل مگس میمونه . این یارو کازمیک ارمور سوپرمن بولد شده ترین شخصیت کمیکه . با اختلاف فاحش هم بولد شده ترینه . مثل مگسی میمونه که پرستشش کننند . ! اما در حد مگسه . علت این بولد شدن بیش از حد هم وجود طرفدارانی با تعصب بینهایت مثل تو هست . من کازمیک آرمور رو در حدی نمیدونم که با تانوس مقایش کنم . حالا شخصیت های انتزاعی که دیگه بحثش کلا کلا جداست .
           شخصیت Rune King Thor ، میتواند با فکر ، کازمیک ارمور سوپرمن را از زمان محو کند . یعنی همان کاری که با شخصیت مگنوگ انجام داد . حالا بماند که شخصیت مگنوگ میتواند کازمیک ارمور را مثل مگس له کند .
           اوردن نام کازمیک ارمور سوپرمن حتی در کنار شخصیت مگنوگ ، توهین بزرگی به شخصیت مگنوگ هست .
           با این حرفای چرتت بهم ثابت کردی که نه تنها کمیک خون نیستی ، بلکه بسیار متعصب و افراط گرایی . صفات خودت رو به کسی نسبت نده .
           میدونی چرا اینقدر عصبانی شدی و حرف بیخود و چرت میزنی ؟؟؟؟!!؟؟؟ چون اولا که کم آوردی و دوما تعصبت بیش از حد و تحمل این کم آوردن رو نداره و سوما دستت رو شده با اون بینهایت اکانتت . دروغ میگم ؟؟؟؟!!!؟؟!؟؟!!!؟؟؟
           شخصیت Rune King Thor ، آنچنان قادر و قدرتمند هست که همه شخصیت های DC با هم هم متحد شوند نمیتوانند حتی به او کوچکترین آسیبی بزنند و در کسری از ثانیه از زمان حدف میشوند .
           اما در مورد این مندراک باید بگم که این یارو در حد بلک ویدو هم نیست . در صورتی که « سایه نشینان بالا » ، به تنهایی برای نابودی کل دنیای DC ، کافی هستند .
           دادت میاد که قبلا میگفتی که کازمیک ارمور سوپرمن ، ترکیب همه سوپرمن ها هست ؟؟؟؟؟؟؟!!؟؟؟؟؟؟؟ چی شد ؟؟؟!! دستت رو شد ؟؟؟!! یادت میاد که همه قدرت های بود و نبود کمیک رو به سوپرمن نسبت داده بودی ؟؟؟!!؟؟ چی شد ؟؟؟!!
           هیچ کمیکی وجود نداره که ثابت کنه کازکیک ارمور سوپرمن ترکیبی از همه سوپرمن هاست . هیچ کمیکی . حالا چه افکارش ، و چه هر چیز دیگه ایش .
           در مورد « سایه نشینان بالا » ، هم توضیح دادم . این مولتی ورسال که میگی صرفا به موقعیت فعلی و لحظه ای آنها اشاره میکند . البته قبلا هم گفتم که بیاندر ها میتوانند به داخل مولتی ورس بیان و در مولتی ورس زندگی کنند .
           کازمیک ارمور سوپرمن به راحتی از شزم شکست میخوره و داغون داغون میشه و اصلا نمیشه اسمش رو کنار امثال لوسیفر و شیطان اعظم وحشی ذکر کرد .
           در سایت کوارا و کامیک واین ، چندین نفر با دلیل و مدرک ، اثبات کردند که شخصیت Rune King Thor ، به راحتی کل دنیای DC را صرفا با فکر نابود میکند .
           شخصیت ثور از اساطیر اسکاندیناوی وارد کمیک شده و مردم اسکاندیناوی شخصیت ثور و اوین را به عنوان خدا پرستش میکردند و بعضی از آنها هنوز هم پرستش میکنند . در نتیجه خیلی خیلی و بینهایت خیلی زشته که با یکی مثل سوپرمن که جز 200 ابرقهرمان برتر کمیک هم نیست و یه شخصیت کاملا ساختگیه و به دوران نرسیده هست مقایسه بشه . من شخصا مقایسه شخص فاسد صدام رو با سوپرمن توهین به صدام میدونم چون بازم صدام یه وجود خارجی داشته . اصلا این سوپرمن نام کمیک رو از بین میبره و در واقع مایه ابرو ریزی کمیکه .

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 17, 1398

           والا عصبانیتی درکار نیست فقط خواستم بگم خیلی راحت میشه مثل تو بی منطق بود و همه چی رو کشکی به نفع یکی تموم میکنی. تویی که یه شخصیت مثل کازمیک ارمور رو با شخصیت هایی مثل مرگ و ابدیت مقایسه میکنی باید باهات بی منطق بود. با افکارت راحت باش هیچ کمیک خون حرفه ای قبول نمیکنه منبع های سایت های خارجی هم دیدیم بیش از ۸۰ درصد کازمیک رو قوی تر میدونن حالا با تعصب بی جات خوش باش

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

           بهمن 17, 1398

           باشه تو هم با دیدگاه و تعصب خودت راحت باش . اصلا حرفمو پس میگیرم . تو روی سوپرمن فقط تعصب نداری ، بلکه عاشقشی ، اونم کورکورانه . تو روی سوپرمن شدیدا کراش داری .
           شاعر میفرماید :
           حدیث روضه نگویم گل بهشت نبویم
           جمال حور نجویم دوان به سوی تو باشم
           حالا این حکایت تو هست .
           حرفات از نظر من اصلا مهم نیست .

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 17, 1398

           بله کاملا واضحه کی عاشق کیه . اصلا تو به شخصیت ثور علاقه تعصبی نداری فقط میخوای بگی ثور خیلی قوی تره باشه . ولی ببین تو که میگی کوانتوم سوپرمن از کازمیک ارمور سوپرمن قوی تره باید اصلا به دانشت به دونسته هات شک کرد. چون دیدی یکی هست که بیش از حد دانش تو قویه و قدرت هاش یکم خیلی زیادیه به خودت گفتی چطوری تخریبش کنم . اها برم بگم سوپرمن پرایم دست راست پرزنسه خب پرایم دست راست خدا باشه که اون قدر قدرتهاش بی نهایت که کل دنیای مارول و دی سی رو با هم قورت میده. اخه رون کینگ و کازمیک سوپرمن و بیاندر و لوسیفر اون موقع عددی نیستن واسه سوپرمن پرایم حالا اصلا از کازمیک ارمور سوپرمن گذشته تو خودت فکر میکنی رون کینگ ثور جرات داره با دست راست پرزنس رو به رو بشه نه رون کینگ همشون هر کی تو کمیک هست جز دو خدای دی سی و مارول کی میتونه مقابل دست راست خدا قرار بگیره . عین اینه بگی مثلا تو دنیای واقعی تو بیای یه نفر که تو کره زمین میتونه ۱۰۰ نفرو با هم بزنه به جبرئیل فرشته خدا قدرتشو یکی کنی یا مثلا بگی یه انسان عادی میتونه از نظر جایگاه با عیسی مسیح برابری کنه . شاید از نظر تو چرت باشه اینا ولی حقیقته و حقیقتم از نظر تو چرته. اگه میگی رون کینگ قوی تر از پرایم پس سوپرمن پرایم اصلا ربطی به پرزنس و دست راست بودن پرزنس نداره. اگه پرایم دست راست پرزنسه که باید دارای قدرت های الهی و متعال باشه که اون موقع رون کینگ ثور نمیتونه مقابل این قدرت هع مقابله کنه.
           اسمش روشه قدرت های الهی واسه تو چرته اما کیک سرریشه در تخیل و واقعیت داره قوی ترین موجود کمیک به جز خدا از خدا ضعیف ترن به خاطر این که قدرت های الهی ندارن‌ قدرت الهی یعنی توانایی افرینش تونایی خلق کردن توانایی از بین بردن بدون تکون خوردن

           تو میگی رون کینگ از دادگاه زندگی قوی تره ولی کازمیک ارمور سوپرمن نه . خودت خندت نمیگیره میای این مقایسه رو میکنی. شایان واقعا خیلی منطقیه واقعا خیلی منطقی کاری ندارم اونم میتونه بگه روت کینگ قوی تر از کازمیک ارمور ولی هیچ وقت مثل تو بی دانش نگفته کازمیک ارمور با ابدیت برابره و از دادگاه زندگی پایین تر خود شایان هم نظرش بود رفت تحقیق کرد و فهمید قدرت کازمیک ارمور بیش از حد تصوره و توی استیو راجرز فقط بلدی بکوبی و فکر کنی تو درست میگی برگشتی میگی ۳ ورژن سوپرمن نزدیک رون کینگ هم نیستن اخه خنده دار حرف میزنی باید بگم نه اینطوری نیست. قدرت سوپرمن پرایم با کل نهاد های کیهانی مارول برابری میکنه و رقیبش دادگاه زندگیه و حتی از اونم قدرتمند تره اما قدرتش به گرد پای کازمیک ارمور سوپرمن نمیرسه. تو اینقدر از شاهکارای تکراری سایه نشینان بالا گفتی منم بهت گفتم کازمیک ارمور سوپرمن شخصی رو از بین برده که قدرتش با بیاندر برابری میکنه.

           ۲ این که توی تمام کمیک ها قدرت اور مانیتور با پرزنس برابری میکنه یکم ازش ضعیف تره فقط و هم قدرت با لوسیفر. لوسیفر رو در تمام سایت ها و مقالات به عنوان پسر خدا بعد از پرزنس و والای همگان سومین شخصیت قدرتمند کل کمیک میدونن یعنی قدرتش فراتر از بیاندر هست و توانایی نابودی بیاندر رو داره . کازمیک ارمور سوپرمن هم دارک مانیتور رو نابود کرده که قدرتش با وضوح با بیاندر جنگ های مخفی سال ۱۹۸۴ برابری میکنه . و کازمیک ارمور سوپرمن رو اور مانیتور درست کرد. ترکیبی از سوپرمن صلح طلب و سوپرمن خشن (الترامن) کازمیک ارمور سوپرمن نسبت به همه چی مقاوم هست حتی قوی ترین جادوهای ممکن مثل الترا امگا یا هرچی چرا؟ چون این جادو ها داخل مالتیورس هستن و روی یه شخصیت امنی ورسال هیچ تاثیری ندارن . اما افکار و فکر و ذهن کازمیک ارمور سوپرمن برگرفته از تمام سوپرمن های تمامی جهان های موازی بود. مقابله با کریپتونات و جادو رو از سوپربوی پرایم . دانش بی نهایت رو از سوپرمن کوانتوم. قدرت بی نهایت از سوپرمن دوران نقره ای. قادر مطلق بودن رو از سوپرمن پرایم. وووو این یه ترکیب بود که کازمیک ارمور سوپرمن رو به وجود اورد برای مقابله با تهدیدات خارج از مالتیورس‌ . سوپرمن پرایم فقط داخل مالتیورس زتدگی میکنه و میتونه از دیوار سورس رد بشه و تبدیل به سنگ نشه . اما نمیتونه خارج بشع و قدرت خیلی زیادی نداره‌. خودت گفتی رون کینگ توی دنیای فراتر ناتوان نیست . گفتیم باشه ناتوان نیست . اما توانمند هم نیست من یه کمیک ار شخصیت رون کینگ خوندم اونم مواجهه به چند تا روح پیر ادم نما بود که به قول شما سایه نشینان بودن . ترجمه ای که که کردم کمیک رو بهم ثابت نشد که رون کینگ امنی ورسال هست اما با توجه به تئوری بیاندر بودن اونا گفتم میتونه امنی ورسال باشه . ببین تو شاید اینا رو در نظر نگیری اما اینا خیلی تاثیر داره تو قدرت . هنوز توی امنی ورسال بودن رون کینگ ثور شک و شبه بسیاری وجود داره‌. اما کازمیک ارمور سوپرمن کاملا بر عکس هست مالتیورس دی سی براش شوخیه و قدرتش فرای کل مالتیورس هست و یه شخصیت امنی ورسال یا فراتر هست منطق میگه اگه رون کینگ امنی ورسال باشه میشه با کازمیک ارمور سوپرمن مقایسش کرد اگه مالتیورسال باشع رون کینگ رو باید با پرایم مقایسع کرد نه کازمیک ارمور. ببین رون کینگ توی دنیای خارج از مالتیوس مارول ناتوان نیست خب باشع قبول . ولی توانمند هم نیست . یعنی قدرتمند هم نیست و ضعیف هم نیست. من توی سایت کوراو و سوپرهیرو دیتا بس و کمیک واین همیت سوالو تکرار کردم توی سایت کوارا هم خواستی سرچ کنی ببین که پرسیدم ایا رون کینگ ثور امنی ورسال هست یا مولتیورسال ؟ توی سایت کمیک واین که کلا قدرتشو زیر سوال بردن و گفتن اوریتد هست . توی سایت کورارا هم نزدیک به ۸ نفر جوابمو دادن که همگی با هم گفتن شخصیت یونیورسال هست یونیورسال با مولتیورسال فرق خاصی نداره. و من این نظرات عجیب رو از تو میشنوم .

           حالا هی میخوای تهمت بزنی من اینم اونم دلت با اینا خنک میشع بگو. ولی اگه منطقی داری بیا جوابمو با منطق بده ‌. تمام جوابایی که دادم مثل خودت بود. تو یه جا بری بگی رون کینگ از دادگاه زندگی قوی تره میخندن . چون اونا اینطوری فکر نمیکنن . ادمای محدودی هستن که رون کینگ رو قوی تر از دادگاه زندگی میدونن اما منم قبولش میکنم ولی اگه میگی سوپرمن پرایم قوی ترین نسخه سوپرمنه پس قبول کن نکرو ثور قوی ترین نسخه ثوره طبق مقالات پروشات قبول کن . و نیا مزخرف بگو که کازمیک ارمور سوپرمن اینقدرا هم قوی نیست . کسی که شخصیتی به قدرت بیاندر رو شکست میده خیلی قوی تر از ۹۵ درصد شخصیت های ماروله .

           حالا اگه منطق بلدی بیا منطقی جواب بده اگه میخوای همون حرفای کلیشه ای رو بگی مطمئن باشن منم اصلا حسابت نمیکنم که بخوام وقتمو برای حرف زدن با کسی مثل تو تلف کنم

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

           بهمن 17, 1398

           اولا منطق این نیست که هرچی در سایت کامیک واین و کوارا و هرجای دیگه ای که بگن ، بدون توجه به هیچ عامل دیگه ای درست و صحیح باشه .
           دوما اینکه تو رفتی اونجا چی پرسیدی رو من نمیدونم و صحتش برام مشخص نیست . اصلا خود من حدود 10 سال هست که با دقت کمیک های مارول را دنبال میکنم . خیلی خیلی هم به جزئیات خاصی توجه میکنم . میخوام این رو بگم که حرف اشخاص کوارا و کامیک واین را بالاتر از خودم نمیدونم و واضح بگم که حرف خودم را بالاتر میدانم .
           سوما اینطوری ها هم که تو میگی نیست . مخصوصا در سایت کامیک واین و ign و … . یعنی خیلی از کاربران هم به قدرتمندی شخصیت Rune King Thor ، واقف هستند . یعنی اگه بیشتر افراد کازمیک ارمور سوپرمن رو قویتر بدونن ( تازه اگه قویتر بدونن ) ، خیلی ها هم شخصیت Rune King Thor ، را قدرتمندتر میدانند . تو خیلی بد مطلب رو منتقل میکنی . جوری که تو میگی ، بقیه فکر میکنند که همه کاربران این سایت های مذکور از دم کازمیک ارمور سوپرمن رو قویتر میدونند . !! در صورتی که چنین چیزی اصلا و ابدا صحیح نیست .
           من خودم ، همه این سایت های کمیکی داخلی و خارجی را چک کرده ام .
           اما گفتی منطقی . من خیلی منطقی بهت اثبات کردم که احتمال بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، بسیار زیاد هست . اگه تعصب رو بزاری کنار ، میبینی که دلایلم هم خیلی منطقی و با مدرک بود . بعد تو میای میگی چند تا روح پیر آدم نما . !! بعد میای میگی اصلا اینطور نیست ، چون یه نفر اومده در سایت کوارا میگه اینطور نیست . !! حالا خداییش این منطقه ؟! نه انصافا این منطقه ؟!؟!
           اگه دلایل من پیرامون احتمال بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، را مطالعه کرده باشی ، میفهمی که خیلی هم منطقی هست . خیلی منطقی تر از اون کاربران کوارا که واقعا اونقدرا هم اطلاعاتشون بالا نیست . یا حداقل اینطور به نظر میاد . مشکل شما اینکه فکر میکنی که هرچی در کورا بگن ، حتما درسته . در صورتی که چنین چیزی اصلا صحت نداره .
           منم میتونم مثل خودت حرف بزنم و بگم تو همش داری از کازمیک ارمور سوپرمن حرف میزنی. میگی مندراک رو شکست داده که یه موجود جن نمای معلول هست . ! تو که از منطق حرف میزنی ، پس درست و منطقی صحبت کن .
           من خیلی منطقی بهت میگم که این مولتی ورسال و امنی ورسال ، هیچ چیزی را اثبات نمیکنه . تو همش داری میگی مولتی ورسال و امنی ورسال . منطق تو اینه و بعدم حرف از منطق میزنی . منطق و حقیقت اینکه هیچ و هیچ و هیچ قانونی در کمیک وجود نداره که هر شخص امنی ورسال قویتر از هر شخص مولتی ورسال باشه . حداقل در مارول که مطمئنم که اینطوری هست . حالا هرکی ، هرجا و در هر سایتی ، هرچی که خلاف اینو بهت گفته دروغی بیش نیست . باور کن چون من نمونه های زیادی خلاف این موضوع رو دیدم . یعنی این مسائل کاملا به نویسنده بستگی داره . حالا باز میاد میگه مولتی ورسال و امنی ورسال . اصلا مولتی ورسال و امنی ورسال ، تا حدودی قراردادیه .
           در مارول حتی شخصیت اودین هم در خارج از تمام مولتیورس ، توانایی داره . در حدی که تمام یونیورس را بلرزاند . !!! اون وقت تو میای میگی که شخصیت Rune King Thor ، در امنی ورس توانمد نیست ؟؟؟!!؟؟؟!!؟؟ در صورتی که اگه تئوری بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، در نظر گرفته بشه ، هیچ شکی در قادر و توانمند بودن شخصیت Rune King Thor ، در امنی ورس وجود نداره . چون توانسته 5 یا 6 بیاندر را به راحتی و بدون هیچ آسیبی شکست بدهد . !!! منطق بهتر از این ؟؟!!!؟؟
           در ضمن حتی بدون این نظریه هم میشه گفت که شخصیت Rune King Thor ، در امنی ورس ، کاملا توانمند هست . چون مشخص شده که شخصیت اودین هم در دنیای فراتر ( Beyond World ) توامند هست و اینکه « نیروی اودین » ، انجا هم کاربرد دارد و حتی قدرتمندتر میشود . !!! همین عوامل بود که باعث شد ، تئوری ارتباط بین ازگارد و خدایان ازگاردی با Beyond World ، گسترش پیدا کند .
           منطق بیشتر از این ؟؟؟!!؟؟؟
           تو خودت همشداری راجب کازمیک حرفای تکراری میزنی که این کار رو کرده و فلان . باید بگم که خودت حرف منطقی بزن . بعدم من که به حرفات اهمییت نمیدم . برام هم مهم نیست که تو به چی اهمیت میدی و به چی اهمیت نمیدی .
           من قدرت فراتر از مولتیورس بودن کازمیک رو قبول میکنم اما تو هم واقعیات رو قبول کن . من خودم میدونم که مولتی ورس DC در دستان کازمیک ارمور سوپرمن هست و اینها رو قبول میکنم و اون حرفام رو هم در جواب چرت و پرتایی که گفتی دادم اما تو هم حقایق رو قبول و کن فرض میکنیم و اینها رو بزار کنار . البته نزاشتی کنار هم نزاشتی و برام مهم نیست اما خواستم که مثل خودت پاسخ بدم .

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 18, 1398

           تو جوابات به خاطر حرفای من بود؟؟؟؟؟ تو شروع کردی گفتی هر ۳ ورژن سوپرمن حتی نزدیک رون کینگ هم نیستن . این تعصب مطلق هست . این که بیشتر کازمیک ارمور سوپرمن رو قوی تر از رون کینگ بدونن حتی بیشتر طرفداران مارولم قبول دارن. من نمیگم کسی رون کینگ رو قوی تر از کازمیک ارمور نمیدونه چرا میدونن اما اونایی که کازمیک ارمور رو قوی تر میدونن خیلی بیشتر هستن . همین ها کسایی هستن که رون کینگ رو قوی تر از سوپرمن پرایم میدونن. بعدشم قدرت سوپرمن پرایم از تمام ورژن های ثور جز رون کینگ بیشتره چطوری حتی نزدیک رون کینگ نیست.

           و درضمن این که قدرت مندراک یا دارک مانیتور فراتر از سایه نشینان بالا هست تو خیلی از سایت ها اثبات شده و از اون به عنوان بیاندر دنیای دی سی نام برده میشه
           ایا من اومدم بیاندر بودن اونا رو نقض کنم. نه تا وقتی منطقی باشی گفتم اره قبول میکنم اونا هم بیاندرن ولی میای میگی کازمیک ارمور رو با نهاد های کیهانی مارول یکی میکنی خجالت هم خوب چیزیه. کجای کمیک هال مارول گفته قراردادیه. یه شخصیت امنی ورسال همیشه قدرتمند تر از یه شخصیت مولتیورساله هیچ قراردادی نوشته نشده راجب این که برعکسشو اثبات کنه. کل نهاد های کیهانی مارول مقابل بیاندر ناتوان بودن.

           ببین وقتی میگی بیاندر باید از اوردن اسمش هم بترسی. بیاندر کسیه که از ترکیب کل موجودات مارول میلیون ها بار قوی تره این که شخصیتی مثل رون‌ کینگ میاد همچین شخصیتی رو نابود میکنه یا باید گفت رون کینگ ثور بیش از حد ممکن قویه که اون وقت مارول خودشو برده زیر سوال که شخصیت قوی تر از بیاندر داره که بازم اگه این برای مردم اشکار بشه صداشون در میاد که این شخصیت رو حذف کنین. چرا چون اون وقت کل نهاد های کیهانی رو میتونه نابود کنه و این برخلاف قواعد ماروله. همونطوری که بعد جنگ های مخفی مردم صداشون در اومده بود این بیاندر کیه و جرا اینطوری یعنی چی یکی از همه قوی تر سریع رفتن حذفش کردن. به خاطر همینه خیلی ها این تئوری رو در حد یه تئوری میدونن و معتقدن شخصتی قوی تر از بیاندر وجود نداره. این نظر من نیست صرفا گفتم خیلی ها میگن این امکان وجود نداره. سایت مارول ویکی هم نژادشونو خدایان بزرگ ازگاردی میدونه و کلمه بیاندر وجود نداره. صرفا ما قبول میکنیم.

           بعدشم همون مندراک موجود جن نمای معلول قدرتش بی انتهاست و از کل مالتیورس دی سی قوی تره . اما خب بیاندر هم معلول هست علت ها فقط پرزنس و والای همگان هستن.

           این که گفتی قدرت کازمیک ارمور رو در حد شیطان وحشی نبرم . ببین اصلا من اسمی از پرزنس یا نیمه تاریکش بردم؟ کازمیک ارمور سوپرمن قدرت های خیلی بیشتر از مالتیورس دی سی هست پس میتوته محل زندگی لوسیفر یعنی hell رو به راحتی نابود کنه.

           در ضمن نمیدونم اینستاگرام داری یا نه برو به ایدی marvelverse.ir یه فکت راجب کازمیک ارمور سوپرمن وجود داره. که اینجا یه مقدارشو مینویسم.

           نکته مهم راجب قدرت های کازمیک ارمور سوپرمن وجود دارد این است که این شخصیت میتواند مخاطبی که کمیک را میخواند حس کند و قادر است دیوار چهارم را بشکند (دیوار سورس) و نبرد اون با مندراک خبیث باعث نابودی یک یونیورس شد.

           نکته مهم دیگر قدرت های او این است که به اندازه حریفی که مقابلش قرار میگیره قوی تر میشه و اون قدر قوی تر میشه که حریفشو نابود کنه اون میتواند جهنم را در دستانش بگیرد بدون هیچ سختی خاصی . او حافظ مولتیورس دی سی میباشد. اینا دقیقا توی معرفی کازمیک ارمور وجود داره. حالا بازم میگی پرایم قوی ترع؟ تو چطوری کوانتوم سوپرمن رو جلوی اون قراردادی. وقتی صحبت از ورژن های سوپرمن میشه کسی جرات نمیکنه کازمیک ارمور سوپرمن رو تو لیست قرار بده و همیشع اکثر لیست ها رو بدوت اون تنظیم میکنن به خاطر قدرتمند بودت بیش از حدش بعد تو خجالت نمیکشی نیای میگی کوانتوم سوپرمن قوی تر از اونه تو خجالت نمیکشی کل نهاد های کیهانی رو با کازمیک سوپرمن مقایسه میکنی؟ واقعا خنده داره

           و نکته اخر. در مورد جادو این که به وضوح توانمند بودن کازمیک ارمور نسبت به قوی ترین سطوح جادو توی سایت Dc wikki اثبات شده جادوی beyond ultra omega هم هیچ تاثیری روی کازمیک ارمور سوپرمن نداره. و برای مبارزه کازمیک ارمور سوپرمن با رون کینگ ثور مسئله همینه که کازمیک ارمور میتونه اینقدر خودشو قوی کنه که شکستش بده. و اینم بگم کازمیک ارمور به وجود اومده که پیروز بشه یعنی هیچ وقت شکست نخوره . اینم اثبات شدست

           این هم یه منبع تخصصی مارولی نوشته. که ادمینش یکی از طرفداران پروپاقرص ثور هست یه فکت از رون کینگ ثور نوشته و خود اعتراف کرده هیچ نسخه از ثور نمیتونه کازمیک ارمور سوپرمن رو شکست بده.

           اگه اینستاگرام داری

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

           بهمن 18, 1398

           ببین تمام حرفات کاملا بی اساسه .
           اول از همه بگم که الکی چرت نگو . دیگه حقایق را قبول کن . تو داری میگی راجب « سایه نشینان بالا » ، در سایت مارول ویکی ، اسمی از بیاندر نیومده ؟؟؟!!!؟؟؟؟!! چرا چرت میگی ؟؟؟؟!!؟؟؟؟ بعدم حرف از منطق میزنی . آخه مگه میشه با شخصی مثل تو که اشکارا اومده و داره حقیقت را انکار میکنه منطقی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!؟؟؟؟
           اتفاقا هم در صفحه مربوط به بیاندرز و هم در صفحه مربوط به خود « سایه نشینان بالا » ، کاملا به تئوری بیاندر بودن آنها اشاره شده و اگه دقت شود در ارتباط با گونه و نژاد « سایه نشینان بالا » ، هم نوشته « خدایان آزگاردی » و « احتمالا بیاندر ها » . یعنی کاملا این تئوری و نظریه را در نظر گرفته . دیگه حقیقت را انکار نکن . همین نشان میدهد که تو نمیتوانی واقعیت را قبول کنی .
           ههههههههه بعدم حرف از منطق میزنی . من همینجا از هر شخصی که کامنت های من را میخواند ، درخواست میکنم که صحت حرف من را چک کند . یعنی شما مدیریت سایت ، جناب شایان و هر شخص دیگری که کامنت های من را مطالعه میکند . شاید الان بگید که ما در بحثتون دخالت نمیکنیم ؛ من هم نمیگم که دخالت کنید . فقط میگم که چک کنید و ببینید که من حقیقت را میگویم یا خیر ؟! . لطفا چک کنید و ببینید . بعد این اموده و میگه که کلمه بیاندر اصلا ذکر نشده . !!! چی باید در جواب این حرفای بیخود و سرشار از تعصبش بدم ؟؟؟!!؟؟؟ بعد که میگم تو نمیخوای حقیقت رو ببینی ، انکار میکنی .
           نکته دیگه اینکه تو میگی من در یه جایی دیدم که یه مارول فن گفته که کازمیک ارمور سوپرمن قویتره . باید بگم که اولا صحت این حرف برای من مشخص نیست و دوما بر فرض که درست باشه . خود من قبل از اینکه تو اینو بگی ، گفتم که با 2 تا مدیر در 2 سایت کمیک بوک صحبت کردم که اتفاقا یکی از سایت ها داخلی و دیگری خارجی بود و هر دو از مدیران و نطارت کنندگان اون 2 سایت بودند . اتفاقا هر دو نفر ، به قول خودشون طرفدار دو آتیشه DC و سوپرمن بودند و هر دو نفر شخصیت Rune King Thor ، را قدرتمندتر و قادرتر از سوپرمن پرایم و سوپرمن پرایم را قویتر و قادرتر از کازمیک دانستند . این را گفتم که فکر بیهوده نکنی . هرچند که برام مهم نیست که چه فکری میکنی . این هم از این مورد .
           خوب اثبات شد که تو حقیقت را انکار میکنی . همانطور که داری راجب جادو هم حقیقت رو انکار میکنی . چه بخوای و چه نخوای جادوی سطح الترا امگا و فراتر از آن یعنی سطح بینهایت ، بر روی هر شخصیتی ، به جز والای همگان و پرزنس تاثیر گذار هست . در کمیک مردان ایکس و چهار شگفت انگیز و سیلور سرفر و تانوس به خوبی این موضوع مشخص شد و گفته شد که ( هیچ مخلوقی از جادوی مطلق در امان نیست . ) . دقیقا عین این حرف رو تانوس میگه . در بقیه کمیک هایی که گفتم هم تقریبا همین حرف گفته شد که یعنی چنین مفهمومی میداد . یعنی چندین و چند بار اشاره شده . حالا اسم و شماره دقیق کمیک های مذکور رو نمیدونم اما میبینم و ذکر میکنم .
           حالا چرا میگم فقط والای همگان ؟؟؟!!؟؟؟ چون به جز والای همگان ، همه شخصیت های دیگر از دم مخلوق به حساب میان و مخلوق هستند . اتفاقا در همان کمیک هم که گفتم تانوس در ادامه اشاره میکنه که همه شخصیت های کیهانی و فراکیهانی مارول هم شامل این هیچ مخلوقی میشوند .
           در یکی از کمیک های DC هم همچین چیزی گفته شد . یعنی گفته شد که ( هیچ مخلوقی در تمام خلقت و آفرینش ، از قدرتمندترین سطح جادو ها ایمن نیست . ) .
           حالا چرا میگم که جادوی شخصیت Rune King Thor ، جادوی سطح مطلق ( بینهایت ) و یا حداقل یک لول پایینتر از آن یعنی جادوی سطح الترا امگا هست ؟؟ چون در کمیک مارول ، « نیروی اودین » ، که در قالب یک بچه هست ، به ثور میگوید : ( برای شکستن سرنوشت و چرخه راگنورک ، باید بسیار از اودین و دیگر خدایان پیش از اودین ، فراتر روی و به مطلق ترین ( اینجا به واژه مطلق یعنی Absolute دقت شود . یعنی دقیقا همان واژه ای که تانوس در این باره به کار برد . !!!! ) ، نوع جادوی دسترسی پیدا کنی . ) .
           حالا تو باز بیا و بگو که کجا چی نوشته و فلانی در سایت کوارا اینو میگه . من دارم از روی خود کمیک صحبت میکنم . این جمله رو هم یادم نیست که کدوم کمیک DC بود ، چون خیلی وقت پیش دیدم اما دقیق یادمه که دارک ساید چنین حرفی رو زد . مشخصات دقیق کمیکش رو هم اگه تونستم حتما پیدا میکنم .
           تمام صحبت های من از روی کمیک هست و اینکه حتما مشخصات دقیق تمام این کمیک های مارول رو هم پیدا میکنم و میگم و از اون کمیک DC را هم اگه تونستم مشخصات دقیقش را پیدا میکنم و میگم که هیچ شک و شبه ای وجود نداشته باشه .
           حالا خودت بگو این دلایل منطقی تر هست یا اینکه یه نفر بیاد و در کوارا بگه که کازمیک ارمور نسبت به همه چیز مقاومه و ساخته شده برای پیروزی و از اینجور چرت و پرت ها ؟؟؟!!؟؟؟ میشه بگی در کدوم کمیک گفته شده که کازمیک ارمور سوپرمن نسبت به همه جادو ها مقاومه و شکست نمیخوره ؟؟؟؟!!؟؟؟؟ هههههههههه ههههههههههههههه . نه اینجوریام نیست که نیست . تو زیادی کازمیک ارمور سوپرمن رو بالا میبری . بعدم حرف از منطق میزنی ، در صورتی که حرفات اصلا منطقی نیست .
           ادامه در کامنت بعد … .

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 18, 1398

           اون ۲ نفر از نظر تو طرفدار ۲ اتیشه سوپرمن بودن‌ منم میتونم خودمو طرفدار ۲ اتیشه ثور جا بزنم بگم سوپرمن پراین قادر تر از رون کینگ هست. اونا مطمئن باش مارول فن تر از تو بودن .

           دوم این که ببین نمیدونم صحبت های منو میخونی یا نه فقط از روی معده میخوای اثبات کنی من خودم گفتم اونا رو بیاندر حساب میکنم اما نه بیاندر جنگ های مخفی بلکه بیاندر پست ریتکان.

           نکته دیگه این که من هیچ کجا نگفتم کازمیک قوی تر از لوسیفر یا شیطان وحشی عظیمه‌ شیطان وحشی بسیار قوی تر از کازمیک یا هر کسیه اما گفتم کازمیک ارمور سوپرمن میتونه اون قدر قوی باشه که به قدرت لوسیفر برسه نه که ازش قوی تر باشه نه بلکه میتونه حریف قابلی باشه. این موضوع در بحران نهایی اثبات شده. وقتی یکی از مانیتور ها به کازمیک ارمور سوپرمن میگه این درگیری میتونه به نابودی تمام مخلوقات کل جهان منجر بشه. این مخلوقات هرکسی جز پرزنس میشن حتی لوسیفر یا میکاییل

           و این که دادگاه زندگی هیچ نقطه ضعفی نداره بله نقطه ضعفی نداره قبلا هم اشاره کردم قدرت هاش فقط برای مالتیورس کاربرد داره نه دنیای فراتر.

           نکته اخرم تو تا فردا صبح بگی این که شخصیتی امنی ورسال باشه یا مالتیورسال در منبع اصلی هر دو یعنی دی سی ویکی و مارول ویکی گفته شده امنی ورسال بودن بیاندر خیلی تاثیر داشت برای کشتن همه موجودات مارول و این که تو همش میگی اودین فورس به دنیای فراتر ارتباط داره. دقیقا اینو از کجات در اوردی اخه من کمیک هایی که اودین توش بوده رو خوندم ارتباطی با بیاندر ها توش ندیدم نیروی اودین یه نیرو هست که از پدر اودین بور بهش رسیده که اونم از تبار غول های یخی بوده و من شخصا هیچ ارتباطی بین نیروی اودین با بیاندر ها ندیدم پس باید یه کمیک بگی که این ارتباط رو تایید کنه یعنی هیچ ارتباطی بین ازگارد و بیاندر ها من ندیدم وگرنه باید حداقل خود استن لی تایید میکرد. چون کلا ازگارد اصلا ربطی به دنیای بیرون نداره. و ببین وقتی داری خودت کلمه احتمال میاری یعنی داری میگی شاید. و این شاید خیلی تاثیر داره تو حرف این که شاید سایه نشینان بیاندر باشن خیلی فرق داره با این که حتما اونا بیاندر هستن یعنی تا اثبات نشده از طرف خود نویسنده ها نمیتونیم ۱۰۰ درصد بگیم همینطوره

           حتی خود مارول ویکی گفته احتمالا بیاندر اصلا تایید نکرده بیاندرن و جمله حتمی خدایان بزرگ ازگاردی رو استفاده کرده که اینم میتونه دلیل محکمی بر بیاندر نبودن اونا باشه . پس نگو من قبول ندارم بهتم یه بار گفتم من بیاندر بودن سایه نشینان بالا رو میپذیرم و قبول میکنم اما تایید نهایی نمیشه کرد نه من نه تو نه هیچ کس ۱۰۰ درصد نمیتونه بگه بیاندر هستن یا نه این که جملاتشون شبیه بیاندر هست چیزی رو ثابت نمبکنه دوست عزیز الان یه شخصیت بیاد بگه من والای همگان هستم من بالاتر از همه هستم جملاتش دقیقا شبیه والا همگان باشه ما باید بگیم ۱۰۰ درصد اون شخص والای همگانه؟ در ضمن شخصیت اودین از خیلی از شخصیت ها به راحتی شکست میخوره. اودین در مقابل دادگاه زندگی یا مرگ کاملا ناتوان و تسلیمه این که اودین به جنگ ۹ تا سلستیال میره ربطی به قدرتش نداره بیشتر یه اسکای فادر کله خراب (فش نیست اینجا منظور پرجرات ) هست که میره به جنگشون در حالی اودین خودش میدونه هیچ شانسی نداره مقابلشون حالا این که میگی اودین فقط از بیاندر ها میترسه پس حتما اونا بیاندرن این واقعا دلیل قانع کننده ای نیست . اودین از خدایان بزرگ ازگاردی یا دادگاه زندگی هم هراس داره من به این دلیل قبول کردم بیاندرن که حرف احتمالی لوکی با توجه به شخصیتش میتونه منبع خوبی باشه این که حرفاشون شبیه بیاندر هاست هم مدرک خوبی هست ولی تکمیل نیست چون بیاندر ها به وضوح این جمله رو اول مقابل ثور و هایپربورن گفتن تو جنگ های مخفی :

           ما نابود کننده دنیا ها هستیم ما بیاندر ها هستیم چه کسی جرات کرده روبه روی ما بایستد ؟

           من ثور برترین قهرمانان هستم (اینم جواب ثور بود بهشون)

           بعد از ممرگ ثور و هایپربورن دکتر استرنج و دکتر دومم با مردای مولکولی تمام دنیا ها به مکان زندگی بیاندر ها رفتن و بیاندر ها به دوومم این جمله رد گفتن:

           ما بیاندر ها هستیم از دنیای فراتر
           ما نابود کننده دنیا ها هستیم چه کسی جرات کرده رو به روی ما بایستد؟

           جواب دکتر دومم: من دومم هستم

           جواب بیاندر: و این دووم؟ کیست انسانی محقر که خود را بالاتر از مقام واقعی خود میداند

           جواب دوم: من دکتر دومم نام شما را برای همیشه از تاریخ پاک خواهم کرد
           و بعدش جعبه مردان مولکولی به سمت بیاندر ها پرتاب میشه.

           این اعتراف بیاندر ها بود که گفتن ما بیاندر هستیم یعنی بع وضوح گفتن ما نابود گرد دنیا هستیم اسممون بیاندره اما برای سایه نشینان بالا این که این جمله رو بگن اما نگن ما بیاندر ها هستیم میتونه این تئوری رو هم رد کنه و هم میتونه این تئوری رو هم قبول کنه مس هر ۲ حالت ممکنه

           ودر اخر اون ۲ نفر که گفتن پرایم فوی تر از کازمیک رو بیار پیش من بهت ثابت کنم مارول فنن و فقط قصدشون کوبوندن سوپرمن بوده. کسی که کازمیک ارمور رو میشناسه یه شخصیت مثل پرایمو بالاتر نمیدونه

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

           بهمن 19, 1398

           اولا اینکه 2 شخصی که گفتم ، هر دو طرفدار DC بودن و دیگه خودشون که الکی نمیان دروغ بگن . در ضمن از مقالات و صحبت هاشون کاملا مشخص بود که هر دو طرفدار DC هستند . اگه بخوای اینطوری بگی ، منم میگم اون شخص که تو میگی طرفدار مارول نیست و الکی میگه . هر شخصی که طرفدار مارول باشه ، غیر ممکنه که بگه کازمیک ارمور سوپرمن ، قویتر از شخصیت Rune King Thor ، هست . میگن مرگ که میاد ، برلی همسایه خوبه . هههههههههه . پس الکی حرف بیخود و بی پایه نزن . این از این موضوع .
           دوما تمام صحبت ها و مدارک و شواهد قبلی من کاملا منطقی بود . بخشی از آنها را که قبول کردی . اما بخشی را که انکار کردی را یک بار دیگر کپی میکنم :
           شخصیت اودین بدون هیچ ترسی با گالاکتوس وارد جنگ میشود ؛ و مثال دیگر اینکه بدون هیچ ترسی حتی با 9 سیلیستیال قدرتمند درگیر و میجنگد میشود . !!! آن هم در صورتی که طبق گفته خودش ، شانس کمی برای پیروزی دارد . اما معتقد است که شکست آنها غیر ممکن نیست . در صورتی که شخصیت اودین در یکی از کمیک ها ، به ثور میگوید : (( عوامل ایجاد و کنترل راگنورک ، حتی ماورا قدرت درک خدایان هست . !!! ( که اینجا باز هم از واژه Beyond ، استفاده میشود . ) اما سوال اینجاست که چه چیزی راجب « سایه نشینان بالا » ، باعث شده تا شخصیت اودین حتی به فکر جنگ و مقابله با آنها نباشد ؟؟؟!!! چه چیزی باعث شده تا « سایه نشینان بالا » ، ترسناکتر از 9 سیلیستیال قدرتمند و شکست ناپذیر باشند ؟؟!!
           خود « سایه نشینان بالا » ، جملاتی را عنوان میکنند که عینا شبیه جملات بیاندر ها هست . مثلا اینکه (( ما به وجود آورنده و نابود کننده دنیا ها هستیم ؛ ما فراتر ( به واژه فراتر دقت کنید . !!! ) از تصور همه مخلوقات هستیم . )) و جملات بسیار دیگر که احتمال صحیح بودن تئوری بیندر بودن « سایه نشینان بالا » ، را افزایش میدهد .
           در ضمن در حین نابودی نهایی ، « سایه نشینان بالا » ، به خواب شخصی اودین آمدند و آن جملات را عنوان کردند که این خودش مدرک خیلی خیلی بزرگیه و خیلی چیز ها رو اثبات میکنه .
           خوب حالا به نظرت منطقی نیست ؟؟!!؟؟!! تو که واقعا انتظار نداشتی شخصیت اودین بتواند 9 سیلیستیال قدرتمند را شکست دهد . !!! چون 3 تا سیلیستیال توانستند گالاکتوس را شکست بدهند . حالا دیگه ببین 9 تا سیلیستیال قدرتمند که خودشون را نماینده تصمیمات و انجام نابودی دنیا ها معرفی میکنند ، در چه حدی قادر و قدرتمند هستند . !!! در ضمن در همان کمیک مشخص شد که خدایان یونانی جرئت مبارزه با سیلیستیال ها را نداشتند . در ضمن مشخص شد که این سیلیستیال ها به راحتی نابود نمیشود ، چون از هم نیرو میگرفتند و سریعا ترمیم پیدا میکردند . اگه همان کمیک را دیده باشید ، شخصیت اودین ، آسیب های زیادی به این 9 سیلیستیال وارد میکند که سریعا ترمیم میابند ‌، چون همانطور که گفتم از هم نیرو میگرفتند .
           حالا درسته که شخصیت اودین شانس کمی برای نابودی سیلیستیال ها داشت اما ناامید نشد . در صورتی که با وجود اطلاع از وجود « سایه نشینان بالا » ، حتی سعی نکرد که با آنها مبارزه کند . !!! این خودش مدرک خیلی بزرگیه . هر جور هم که حساب کنیم ، دیدگاه منطقی اینکه « سایه نشینان بالا » ، باید بسیار قدرتمندتر و قادرتر از امثال گالاکتوس و سیلیستیال ها باشند . انصافا منطقی نیست ؟!؟!؟ حالا حتی اگر بیاندر هم نباشند .
           این مورد هم که میگی شباهت حرف ها و جملات ملاک نیست ، باید بگم که اتفاقا ملاک هست . هیچ شخص یا اشخاص دیگه ای نمیان جملات ، عین جملات بیاندر ها رو تکرار کنند و اینقدر بهشون شباهت داشته باشند . تو هیچ شخصی رو میشناسی که اینقدر به بیاندر ها شباهت داشته باشه و جملاتی عین جملات بیاندر ها را تکرار کند . ؟!؟!؟!؟! مسلما خیر .
           این حرفت در کل بیخوده . کی میاد بگه که من والای همگان هستم ؟!؟!؟ نه انصافا چه شخصیتی هست که الکی بیاد و وانمود به والای همگان بودن و بیاندر بودن بکنه ؟!؟!؟!؟! فقط شخصیت پروتژ بود که گفت به زوی والای همگان جدید میشود و اتفاقا شخصیت دادگاه زندگی هم حرفش رو تایید کرد . فالکرام هم هست که از بعضی جهات به والای همگان شباهت داره و بعضی ها اون رو والای همگان میدونند .
           نکته دیگر اینکه من خودم همیشه گفتم و تا وقتی که صحیح بودن این تئوری و یا خلافش اثبات نشود ، در حد نظریه باقی میماند . هیچ وقت نگفتم که 100 درصد ، « سایه نشینان بالا » ، بیاندر هستند . اما گفته ام و باز هم تا وقتی که چیزی اثبات نشه میگم که احتمال صحیح بودن این تئوری بسیار زیاد هست . یعنی چیزی حدود حداقل 80 درصد .
           نکته دیگر اینکه تو میگی که کمیک هایی که شخصیت اودین در آنها حضور داشته را مطالعه کردین اما من فکر نمیکنم که حداقل اکثرش را مطالعه کرده باشید . در کمیک Thor #185-188 ، و در حین جنگ شخصیت اودین با نهاد انتزاعی Infinity ، کاملا مشخص شد که شخصیت اودین در دنیای فراتر ( Beyond World ) ، کاملا قادر و توانا هست . !!! در این کمیک اتفاقا جهان فراتر باعث تقویت « نیروی اودین » شد . !!! به صورتی که شخصیت اودین توانست با یک حرکت ساده ، تمام هزاران هزار کهمشانی را که شخصیت انتزاعی Infinity نابود کرده بود را بازسازی کند و به حالت ثابق برگرداند . اینجا بود که تئوری ارتباط بین ازگارد و جهان فراتر گسترش یافت و به عبارتی شدت گرفت . در صورتی که این تئوری از قبل هم وجود داشت . من دلایل طرفدارانی که چنین تئوری را مطرح کرده اند دیده ام که دلایلشون خیلی طولانی بود و من زیاد چیزی متوجه نشدم . اما خوب به هر حال این یک تئوری هست . همین .
           این مورد هم که میگین استن لی خودش وقتی که خدایان ازگاردی وارد کمیک شدند ، اوریجین ازگارد و خدایان ازگاردی را طور دیگری توضیح داد درسته اما این دلیل نمیشه که نویسندگان دیگه نتوانند این اوریجین را تغیر بدهند و همیشه ثابت باشه . دقیقا مثل اتفاقی که برای افرینش زمین افتاد و چندین بار ریبوتش کردند . !!! یعنی اولش آفرینش زمین و اطراف آن را به شخصیت اودین نسبت دادند و بعدش در یک ریبوت این اوریجین را به دیدگاه بیگ بنگ و … ، نسبت دادند . بعد دوباره این اوریجین را به شخصیت اودین نسبت دادند ( البته با کمی تغیر نسبت به حالت قبل . !!! ) و بعدش دوباره دیدگاه تشکیل تدریجی زمین و بیگ بنگ که تا الان هم هنوز تغیر نکرده . !! اما یهو فردا دیدی که دوباره تغیرش دادند و ریبوتش کردند . !! این مثال رو زدم که بگم این مسائل همیشه قابل ریبوت هست و این نیست که بگی اوریجین تعریف شده ، قابل تغیر نیست . وگرنه من خودم از اوریجین ازگارد و خدایان ازگاردی با خبر هستم و اطلاع کامل دارم و میدونم که ظاهرا فعلا ربطی به دنیای فراتر ندارد . !!! شاید بعدا اثبات شد که این تئوری صحیح هست . هرچند که احتمالش کم هست و یا حداقل زیاد نیست . !!!
           نکته دیگر اینکه اگر قرار باشد تئوری بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، صحیح باشد ، دیگر چیزی به نام ماقبل ریتکان و مابعد ریتکان وجود ندارد و اگر هم وجود داشته باشد ، از آنجایی که قضیه مابعد ریتکان و ماقبل ریتکان از سال 2015 وارد داستان شد و حضور « سایه نشینان بالا » و شواهد و مدارک مربوط به بیاندر بودن آنها به قبل از سال 2015 مربوط میشود ، بنابراین اینجا دیگه میشه با قطعیت تمام گفت که « سایه نشینان بالا » ، جز بیاندر های ماقبل ریتکان هستند . ( البته دقت شود که این در صورتی هست که تئوری بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، صحیح فرض شود . ) . البته قبلا هم جناب شایان به این نکته اشاره کرد ولی من خواستم تا یک بار دیگر هم بگویم ، چون هنوزم هی داری میگی ماقبل ریتکان و مابعد ریتکان . !!!
           بعضی از دلایلت درباره قویتر بودن کازمیک ارمور نسبت به پرایم منطقی و قابل تامل . اما دیگه این حرف خیلی بیخودیه که کازمیک ارمور در حد لوسیفر هست و معلوم نیست به قول خودت ، اینو دیگه از کجات در اوردی ؟ .
           من خودم به قدرت کازمیک ارمور سوپرمن واقفم و میدونم که مولتی ورس رو در دستاش داره و نگهبان مولتی ورس هست . اما شما هم باید حقایق رو قبول کنید و منطقی باشید .
           راجب دادگاه زندگی و اینکه ضعف داره یا خیر ؟ ، هم قبلا در نظرات دیگرم توضیحات لازم را داده ام و دیگه نمیخوام وارد بحثش بشوم .

           پاسخ

          • shayan در پاسخ به مصطفی

           بهمن 19, 1398

           قبلا هم درباره مابعد و ماقبل ریتکان بودن ی چیزایی گفتم که انگار نخوندی…
           عزیز وقتی سایه نشینان وجود داشتن اصلا چیزی به اسم کمیک جنگ های پنهان وجود نداشته که بعدش بیان طرفدارا اعتراض کنن که اونا خیلی قوی هستن و…(البته اگ همون جنگ های پنهان ۲۰۱۵ منظورتونه که دکتر دوم توش قدرت بیاندر رو بدست آوورده بود).
           توی همون سایت هم ی بخشی هست به اسم ریشه که جلوش نوشته شده نا معلوم!ننوشته خدایای ازگاردی…
           خدایان بزرگ ازگاردی فقط ی لقبه که توی سایتها بهشون دادن(مثلا سایه نشینان هم یکی دیگه از القابشوته).
           ضمنا اینکه میگی اونا خدایان ازگاردی هستن واقعا خنده داره چون اونا هیچ رقمه ی خدای ازگاردی نیستن و به نوعی از چرخه رگناروک تغذیه میکردن ولی واس اینکه قشنگ خیالتو راحت کنم بگم که:در پایان کمیک رگناروک و کمی بعد از اینکه رون کینگ درخت جهان رو نابود کرد این جمله گفته شد:(سایه نشینان موجوداتی آسمانی بودند که چرحه رگناروک رو به راه می انداختن).
           و یادمه یجا تقریبا گفتی که (بیاندر قویترین شخصیت مارول بعد از والای همگانه و الکی نیست رون کینگ بیاد و به آسونی نابودشون کنه).
           خب باید بگم رون کینگ در واقع اصلا اونا رو نابود نکرد و فقط شکستشون داد(نمیگم نمیتونست این کار رو بکنه).‌.‌.
           بعد از تمام شدن ومیک رگناروک(همونجایی که جمله ای که نوشتم گفته شد)تقریبا مشخص شد که سایه نشینان اصلا نمردن و حتی شکل واقعی خودشونو به RKT نشون نداده بودن و اون تصویری که ازشون دیدیم قیافه واقعیشون نبوده.

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به shayan

           بهمن 19, 1398

           شایان باز هم میگم جنگ های پنهان مال سال 1984 هست نه 2015 تاریخ انتشار این کمیک 2015 هست وگرنه حضور بیاندر ها به خیلی وقت پیش برمیگرده کلا به خاطر همین توی مارول ویکی معرفی بیاندر ها به 2 بخش ما قبل ریتکان و ما بعد ریتکان بیاندر تقسیم میشه بیاندر ما قبل ریتکان در اصل سومین شخصیت قدرتمند ماروله بعد والای همگان و فالکرام

           و قسمت اخر حرفاتو من متوجه نشدم یکم بیشتر توضیح بدی ممنون میشم صور وقتی چرخه راگناروک رو نابود کرد اساسا اون سایه ها هم باید نابود بشن پس چرا میگی نمیمیرن

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

           بهمن 20, 1398

           در سال 1984 که میگی ، هیچ و هیچ بحثی از ماقبل و مابعد و ماقبل ریتکان و مابعد ریتکان نبود . پس اساسا این بحث دیگه بیهودست چون همه چیز مشخصه . شما هم بیخود و بیهوده سعی میکنی حقیقت را انکار کنی .
           اما راجب سوال آخرت باید بگم که این چیزی نیست که بشه به راحتی رد و یا تاییدش کرد . دیدگاه منطقی اینکه با از بین رفتن و شکستن چرخه راگنورک ، « سایه نشینان بالا » ، هم نابود شده باشند . اگه یادتون باشه ، من خودم چند بار گفتم که نابود شده اند . اما خوب بعدا مشخص شد که هنوز وجود دارند یا حداقل ( واقعیت های متناوب !!! ) که این رو نشان میداد . بنابراین برخی از طرفداران میگویند که با از بین رفتن و شکستن چرخه راگنورک ، « سایه نشینان بالا » ، نابود نشده اند و فقط ارتباطشون با ازگارد قطع شد . به همین دلیل هم سعی کردند که شخصیت لوکی را فریب بدهند و به نوعی دوباره با ازگارد پیوند بخورند که البته شخصیت لوکی فریب نخورد . البته شایدم نویسنده به هر دلیلی خواسته آنها را دوباره برگرداند . به هر حال داریم راجب کمیک صحبت میکنیم .

           پاسخ

          • shayan در پاسخ به مصطفی

           بهمن 20, 1398

           خب فک نکنم اینجوری منظورمو بفهمی…
           برو کمیک رگناروک(۲۰۰۴)رو بخون متوجه میشی که بعد از نابود شدن درخت ایگدراسیل اونا نابود نشدن و تصویر یکیشون در فضا معلوم بود(البته میشه گفت فقط چشماش بود ولی بهرحال با اون قیافه ای که دیدیمشون فرق داشت)…
           این تصویر میتونه معانی مختلفی داشته باشه ولی از نظر من اونا نابود نشدن.

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

           بهمن 18, 1398

           ادامه کامنت قبل … :
           این مورد رو قبلا گفتم و باز هم میگم که سایت مارول ویکی و DC ویکی ، فقط قسمت fictional datebase کاملا معتبر و تقریبا بی نقص هست . چرا ؟! ، چون فقط از روی خود کمیک صحبت میکنه و بر اساس کمیک هست نه حدس و گمان چند تا طرفدار . اگه ببینید مثلا قبلا که من چک کردم ( البته شاید الان تغیراتی داشته . ) یادمه که برای دادگاه زندگی و حتی ابدیت ، هیچ ضعفی ننوشته بود . میخوای نتیجه بگیری که این 2 شخصیت کاملا آسیب ناپذیر هستند و نسبت به همه چیز مقاوم ؟؟!!؟؟؟!!؟؟
           مدرک تو این چیز ها هست . یعنی میای میگی که یه نفر در کوارا اینو میگه و اینجا اینو نوشته و اینجور حرفا . اما من از روی کمیک صحبت میکنم .
           یادمه قبلا یک بار خطاب به من گفتی که هر چیزی که به نفعم باشه را قبول میکنم و یک بار میگم بیشتر از سایتsuperhero datebase به شخصیت ثور بیشتر رای داده اند و یک بار دیگه هم که نتیجه رای ها متفاوت میشه میگم که نتیجه رای های این سایت مهم نیست . !! باید بگم که اشتباه میکنی . من همه جوانب را در نظر میگیرم . نمیگم که حرف منابع معتبر اصلا مهم نیست ، بلکه میگم که به تنهایی سند و مدرک نیست . ! اگه یادت باشه وقتی هم که موضوع بحث درباره مقایسه نسخه های معمولی شخصیت های ثور و سوپرمن بود ، من دلایل و مدارک خیلی زیادی ارائه کردم و صرفا نیومدم بکم که ثور قدرتمندتر هست ؛ چون در سایت کوارا و superhero datebase میگن . بلکه خودم هم دلایل خیلی زیادی را رائه کردم .
           هر شخصی که یک حرفی را میزند باید بتواند آن را اثبات کند . مثلا من دلایل خیلی زیاد ، منطقی و محکمی بیان کردم که اثبات میکرد که احتمال بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، بسیار زیاد هست . اما اینکه تو بگی اینطور نیست چون در سایت کوارا میگن و اونها هم میگن اینطور نیست چون بیاندر ها خیلی قوین ولی « سایه نشینان بالا » ، به راحتی از شخصیت Rune King Thor ، شکست خوردند ، اصلا و ابدا دلیل نیست . بعدم خودت حرف از منطق میزنی . هر شخصی هر چیزی رو گفت باید و باید بتونه حداقل تا حدود زیادی اثبات کنه . پیامبر هم که یک حرف بدون دلیل و مدرک بزنه ، هیچ شخصی قبولش نمیکنه ، حالا چه برسه به یه شخص در سایتی مثل کوارا . من نمیگم که فقط و فقط من درست میگم و بقیه اشتباه ؛ اصلا و ابدا چنین چیزی نمیگم . بلکه میگم که اونها هم باید و باید بتونند برای نظرشون دلایل مهکمی ذکر کنند و اینکه بگن بیاندر خیلی قوین ولی « سایه نشینان بالا » ، به راحتی از شخصیت Rune King Thor ، شکست خوردند ، اصلا دلیلی به حساب نمیاد ، چه برسه به دلیل منطقی .
           تو بعضی از دلایلت منطقی بود و من هم انصافا قبول میکنم اما بعضی هاش از دم چرت بود . اینکه میگی کازمیک هرگز شکست نمیخوره و این اثبات شدست ، اصلا صحیح نیست و از روی تعصبه و باید بتونی اثباتش کنی ؟؟!!؟؟
           من هیچ وقت حقیقت رو انکار نمیکنم و باز هم و باز هم میگم که بعضی و فقط بعضی از حرفات منطقی هست .
           بعضی از دلایت پیرامون قویتر بودن کازمیک نسبت به سوپرمن پرایم منطقی هستند . منم انکارش نمیکنم . اما تو اونقدر تعصبت زیاده که داری به زبون بی زبونی میگی که کازمسک ارمور سوپرمن از لوسیفر و شیطان اعظم وحشی هم قویتره که باید بتونی ثابت کنی .
           نکته آخر اینکه تو اصلا هرچیزی رو که نخوای قبول کنی رو قبول نمیکنی . حالا کاری با حقیقت داشتن و یا نداشتنش هم نداری . علتش هم تعصب کور کورانه و خیلی زیاد و بینهایتت هست . من دارم بهت میگم که هیچ قانونی در کمیک وجود نداره که یک شخصیتی که در امنی ورس به وجود آمده و زندگی کرده ، قدرتمندتر از هر شخصیت مولتی ورس باشه . اصلا چنین قانونی وجود نداره . اگه وجود داشت اصلا تئوری بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، در خود کمیک مطرح نمیشد . در صورتی که این تئوری در خود کمیک مطرح شده و دلایل خیلی محکمی هم دال بر آن ارائه شده . اگر چنین قانونی وجود داشت ، شخصیت اودین پر دنیای فراتر کاملا ناتوان بود ؛ در صورتی که اصلا اینجوری نبود و برعکس ، کاملا هم توانمند بود . نمونه های زیاد دیگه ای در کمیک های مارول وجود دارد که این حرف تو را شدیدا نقض میکند . اصلا در هیچ کمیکی ، به هیچ شخصیتی لقب امنی ورسال و مولتی ورسال نسبت داده نشده . حداقل در مارول که مطمئنم اینطور هست . امنی ورس و مولتی ورس قرار دادی نیست اما امنی ورسال و مولتی ورسال بودن شخصیت ها قطعا قراردادیه و فقط در سایت هایی مثل کوارا میان و به یک شخصیت میگن امنی ورسال و به یک شخصیت دیگه میگن مولتی ورسال . در خود کمیک چنین چیزی وجود ندارد . این هم مورد واضحی که تو داری انکارش میکنی . تو خودت نمیدونی منطق چیه و داری همش حرف از منطق میزنی .

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

           بهمن 17, 1398

           ادامه کامنت قبل :
           در ادامه کامنت قبل باید بگم که شما میتونید دلایل منطقی ذکر کنید که تئوری بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » را نقض کنید ؟؟؟!!؟؟ اینکه میگی یه نفر در فلان سایت میگه اینطور نیست که دلیل نشد . من این همه دلیل و مدرک منطقی و محکم و موثق ارائه کردم . حالا دلیل اونا چیه ؟؟!!؟؟ اونا میگن اینجوری نیست چون بیاندر خیلی قوین ولی « سایه نشینان بالا » خیلی راحت توسط شخصیت Rune King Thor ، شکست خوردند . حالا شما بگین که این منطقیه ؟؟؟؟!!!؟؟؟؟!!؟؟ در صورتی که اشخاص و کاربرانی که میگفتن ، احتمالا تئوری بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، صحیح هست ، شواهد و مداراک خیلی محکم و منطقی ارائه میکنند . حالا تو منظورت از منطقی چیه ؟؟؟!!!؟؟
           خودتون اصلا منطقی نیستید . دیگه انصافا کازمیک ارمور سوپرمن رو در حد شیطان اعظم وحشی و لوسیفر بالا نبرین . اینم که میگین کازمیک ارمور سوپرمن نسبت به همه سطوح جادو مقاومه کاملا غلط و اشتباهه . چون فقط و فقط و فقط والای همگان و پرزنس هستند که نسبت به همه سطوح جادو مقاوم هستند . در خود کمیک مارول و DC خیلی واضح به این موضوع اشاره شده که قبلا هم در این مورد ، توضیحات لازم را داده ام .

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 18, 1398

           اقای استیو راجرز توی سایت superhero database کی گفته امتیاز رون کینگ بیشتر از کازمیک ارمور سوپرمنه؟ قدرت کازمیک ارمور سوپرمن بی نهایته قدرت رون کینگ 172 چی داری میگی ؟ برو ببین امتیازاشونو کازمیک ارمور سوپرمن علامت بی نهایت خورده کنارش رون کینک ثور 172 هست فقط

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

           بهمن 18, 1398

           درسته . اتفاقا برای همین میگم که من سایت superhero datebase رو قبول ندارم . خودم بعد از حرفم چک کردم و دیدم که امتیازش بینهایه . اما از خودم که نگفتم . تا آخرین باری که دیده بودم یعنی حدود 3 ماه قبل از حرفم ، امتیاز کازمیک ارمور سوپرمن 114 بود . الان شده بینهایت . یا مثلا امتیاز شخصیت immortal hulk که در حدود 2 ماه قبل بینهایت بود و الان شده 42 !! . امتیاز شخصیت های این سایت همش داره تغیر میکنه و برای همین هم میگم که من قبولش ندارم . البته دلایل دیگه ای هم دارم و این فقط یکی از دلایلم هست .

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 18, 1398

           اتفاقا من الان قبولش دارم شخصیت کازمیک ارمور کاملا امتیاز درستی رو گرفته

           شخصیت لوسیفر امتیاز 113 داشت اما میکاییل بی نهایت بود این کاملا اشتباه بود در جدیدترین اپدیت سایت قدرت و امتیاز خیلی شخصیت ها درست شده که لوسیفر بی نهایت شده و کازمیک ارمور هم امتیاز حقیقیشو گرفته و دادگاه زندگی هم بی نهایت شده اما قدرت سوپرمن پرایم 57 هست

           تو چطوری پرایمو قوی ترین ورژن سوپرمن میدونی خدا داند من که جوش نمیارم ولی بالا گفته بودی 3 ورژن سوپرمن نزدیک ثور هم نیستن ولی منم محترمانه میگم کازمیک ارمور سوپرمن با فاصله خیلی زیاد نسبت به رون کینگ و پرایم اوله و بعدش میشه به استرنج ویزیتور سوپرمن و سوپربوی پرایم کوانتوم سوپرمن سوپرمن با شمشیر سوپرمن و کینگ ثور پیر با نیروی ققنوس و کینگ ثور پیر با نیروی ادین اشاره کرد.

           و طبق مقاله سوپرمن قبل از بحران بی نهایت بسیار قدرتمند تر از تمامی ابر قهرمانان کمیک و با هیچ قهرمانی قابل مقایسه نیست چون شاهکاراش 2 برابر هر قهرمانی هست برای مقایسه هم سوپرمن بعد بحران های بی نهایت اشاره میکنن همین

           توی سایت سوپرهیرو دیتا بیس هم الان سوپرمن post crisis v رو با ثور مقایسه کرد وگرنه سوپرمن pre crises تو این سایت خیلی رای های بیشتری نسبت به ثور داره و توی مقایسه ها عملا گفته شده قدرت سوپرمن قبل بحران قابل مقایسه با هیچ قهرمانی نیست .

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

           بهمن 18, 1398

           تو اصلا خودت سواد کافی نداری و همش حرف بیخود میزنی و ارجا میدی به این سایت و اون سایت .
           اولا که زیاد دل خودت رو خوش نکن به امتیاز فعلی کازمیک ارمور سوپرمن و مطمئن باش که این امتیاز هم تغیر میکنه . تانوس قبلا 51 بود و الان شده 77 . !! این سایت واقعا خیلی مزخرفه . اومدن برای جین فاستر ، « نیروی اودین » را حساب کردند اما برای ثور خیر . !!! ههههههههههه حتی برای واندروومن لایق هم « نیروی اودین » را حساب کردن . من کلا خیلی چیز های این سایت رو قبول ندارم . در این سایت superheroe datebase ، نزدیک به 160 تا نطارت کننده وجود داره و به قول معروف هر کدومشون هم هر وقت عشقشون بکشه میان و امتیاز ها رو تغیر میدن . شخصا به این سایت اهمیتی نمیدم .
           اما راجب سوپرمن قبل از بحران . اگه دقت شود ، خیلی راحت دیده میشود که سوپرمن قبل از بحران اونقدرام قوی نیست که نیست . در ضمن ثور هم نسخه های خیلی قدرتمندی در کمیک داشته که سوپرمن حتی بهش نزدیک هم نیست . ثور در کمیک های فعلی پادشاه ازگارد شده و « نیروی اودین » ، را هم در اختیار دارد . در ضمن قدرت های Cosmic هم از گالاکتوس دریافت کرده و سوپرمن قبل از بحران ، به معنای واقعی کلمه در برابرش عددی نیست .
           به نظر من سوپرمن پرایم با اختلاف نسبت به کازمیک ارمور سوپرمن ، قویترین نسخه سوپرمن هست و شخصیت Rune King Thor ، با اختلاف نسبت به سوپرمن پرایم قدرتمندتر هست . من شخصا « نیروی فونیکس » را قدرتمند تر از کازمیک ارمور میدانم . کوانتوم سوپرمن هم خیلی قویتر از کازمیک ارمور سوپرمن هست .
           اینها نظر من هست .

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 19, 1398

           باشه نظر شماست دیگه و قابل احترام

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

           بهمن 19, 1398

           این کامنت را در پاسخ به دو کامنتی که اخیرا ارسال کردین ، مینویسم :
           مطمئنا سوپرمن قبل بحران بسیار قدرتمند و تمام این کار هایی رو که میگین انجام داده و مطمئنا قابل احترام . اما حقیقتا نقطه ضعف جادو را دارد . « نیروی اودین » ، هم به راحتی حداقل یک جادوی سطح امگا هست و میتواند به راحتی کهکشان های بسیاری را در کسری از ثانیه نابود کند . !!! در ضمن نسخه و حالت فعلی ثور که اتفاقا نسخه اصلی ثور ، در جهان اصلی مارول هست ، علاوه بر اینکه پادشاه ازگارد هست و « نیروی اودین » ، را در اختیار دارد ، از گالاکتوس قدرت های کیهانی Cosmic را هم دریافت کرده است . لازم هست یاداوری کنم که قدرت های Cosmic همان قدرت هایی بود که نوین راد ( سیلور سرفر ) که یک موجود کاملا فانی بود را به یکی از قدرتمندترین قهرمانان کیهانی مارول تبدیل کرد . حالا تصور کنید که اضافه شدن این قدرت ها به شخصیت ثور ، تا حد حدی او را قدرتمند میسازد ؟؟!!
           باز هم میگم که سوپرمن قبل از بحران بسیار قوی و قابل احترامه اما در این حد هم نیست که قهرمانان دیگه به هیچ عنوان نتوانند شکستش بدهند .
           نکته آخر اینکه به هر حال هر شخصی نظر خودش را دارد که خوب باید بتواند حرفش را ثابت کند .

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 19, 1398

           بله دیدم نیروی هرالد گالاکتوس رو داراست در کمیک جدیش

           الان به شخصیت ثور هرالد اف گالاکتوس تبدیل شده که میگن بسیار شخصیت قدرتمندی داره و جزو 4 ورژن قدرتمند ثور قرارش دادن شخصا زیاد پیگیر مارول نیستم اما کمیک های ثور و دکتر استرنج و مردان ایکس رو میخونم البته اونم نه به صورت ثابت

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 19, 1398

           در مورد سوپرمن قبل بحران بی نهایت دقت کردم به راحتی کهکشان ها رو نابود کرده با عطسه و بی نهایت رو بلند کرده صرفا هیچ قهرمانی حتی بند کفششم مدیدم از نظر قدرت اتفاقا بسیار بسیار قوی تر از تمامی ابرقهرمانانه

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

           بهمن 17, 1398

           ادامه دو کامنت قبل :
           فقط یک مورد دیگه را هم اضافه کنم .
           اینکه من خیلی محترمانه گفتم که به نظر شخصی من سوپرمن پرایم قویترین ورژن و نسخه سوپرمن هست . هیچ توهینی هم به سوپرمن و کازمیک ارمور سوپرمن و خلاصه هیچ شخصیتی نکردم و فقط نظر شخصی خودم رو گفتم . نیومدم حرف از سوسک و پشه و … ، خلاصه این چرت و پرت ها را بیارم وسط . اما تو خیلی سریع جوش اوردی و به قول معروف آمپر چسبوندی و شروع به چرت و پرت گفتن کردی . همین امر نشون میده که اصلا تحمل شنیدن چنین نظراتی را نداری .
           الان هم محترمانه میگم که به نظر شخصی من سوپرمن پرایم ، قویترین نسخه سوپرمن هست . شخصیت Rune King Thor ، هم قدرتمندتر از سوپرمن پرایم هست .
           نسخه و حالت معمولی شخصیت ثور اودین سان هم قدرتمندتر از نسخه معمولی سوپرمن هست .
           تمام دلایل را هم قبلا عنوان کرده ام .
           هیچ توهینی هم به شخصیت سوپرمن نکردم . حالا میدونم که تو باز آمپر میچسبونی .

           پاسخ

          • shayan در پاسخ به مصطفی

           بهمن 16, 1398

           تو هم بهتره وقتی هیچی از مارول نمیدونی الکی دربارش نظر ندی…
           تا جایی ک میتونستم رعایت کردم ولی دیگه زیادی گفتی…
           آخه وقتی فرق رون کینگ ثور و نکرو ثور رو نمیدونی چطور میای درباره قدرتش و اینکه کیا میتونن شکستش بدن حرف میزنی هان؟
           ثور تازه به دوران رسیدست؟وقتی ثور وجود داشته کسی موجودی به اسم سوپرمن رو نمیشناخته خواهشا دیگه جوک نگو ثور متعلق به افسانه های شمال اسکاندیناویه و اصلا خوشم نیومد که ی همچین چیز بی معنی رو گفتی و راستش مقایسه این دوتا توهین به شخصیت افسانه ای خدای آذرخشه.
           اون خیلیایی که نکرو ثور رو قویتر میدونن دقیقا مثل کسایی هستن که پرایم رو از کازمیک قویتر میدونن همین!درضمن اصلا زیاد نیستن و کسی که واقعا RKT رو بشناسه میفهمه که نکرو ثور و رون کینگ اصلا با هم قابل مقایسه نیستن.
           اینکه کازمیک میتونه با فکر کسی رو نابود کنه مشخص میکنه از کسی که همین کار رو توی اولین ساعت بدست آووردن قدرتش انجام داده قویتره؟خودتم کم تعصب نداری و هی به استیو میگی تعصب داری و…
           ثور توی لیست ۴۰ تایی بزرگ ترین ابرقهرمانان هم نیست؟اینو دیگه از کجات آووردی؟آها خب البته یادم رفت تو دی سی فن هستی؛
           (سایه نشینان بالا کاملا مولتیورسال هستن)
           درباره این چی مدرکت چیه دقیقا؟انقد تعصب داری که حرفی که تو کمیک زدن رو از نتیجه های خودت مهمتر میدونی؟
           درباره مابعد و ما قبل ریتکان هم قبلا توضیح دادم.
           اگه رون کینگ بولد شده پ کازمیک چی شده؟
           دقیقا کجای رون کینگ بولد شده؟
           هرچی که مارول فنا درباره رون کینگ میگن کاراییه که واقعا انجام داده ن مث کازمیک که بعضیااااا میگن میلیونها بار از مولتیورس قوبتره و از اون طرف میگن کازمیک باید با امثال (دادگاه زندگی) مقایسه شه.
           تو قبلا گفتی رون کینگ نهایتا در حد گالاکتوسه و اونو شکست داده(ی سوتی واضح که نشون میده حتی رون کینگ رو هم نمیشناسی ولی با قاطعیت دربارش نظر میدی)…
           حالا هم ک میگی از دادگاه زندگی ضعیفتره و حتی اگ اشتباه نکنم قبلا همچین چیزی رو هم گفتی(بهرحال اون تونسته بیاندرز مابعد ریتکان رو شکست بده که اونا میتونن دادگاه زندگی رو بکشن)…
           به احتمال ۹۰ خودت اینو گفتی.
           یبارم گفتی رون کینگ خودشو بکشه نهایتا میتونه مبارزه رو مساوی تموم کنه و الان میگی رون کینگ به آسونی از کازمیک شکست میخوره…
           خب تو هر بار یچی میگی که اونو نقض میکنه.
           منم الان با قدرت میگم که اگه مرگ و ابدیت و دادگاه زندگی متحد شن نمیتونن رون کینگ رو شکست بده خب این چیزیو ثابت میکنه؟تو با کدوم مدرک انقد محکم میگی میتونن رون کینگ رو شکست بدن؟
           کجا ثابت کردن دادگاه زندگی از رون کینگ قویتره ؟اینو معلومه که از خودت در آووردی منم میتونم بگم ثابت شده مانیتور ها از کازمیک قویترن ولی باید مدرک بیارم.
           در آخر بگم وقتی هنوز حتی رون کینگ رو نمیشناسی دلیلی برای بحث کردن باهات ندارم.

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به shayan

           بهمن 17, 1398

           اولا شایان جان زود جوش نیار دوما این که من با شخصیت رون کینگ ثور و قدرتش کاملا اگاهم.

           برو کامنت های عادلانه منو بخون به قوی تر بودن ثور نسبت به دادگاه زندگی و نهاد های کیهانی اشاره کردم و پذیرفتم ولی کسی که میاد کازمیک ارمور رو با نهادهای مولتیورسال مثل ابدیت مقایسه میکنه و اونو از دادگاه زندگی ضعیف تر میدونه باید جوابی مثل خودش داد. من فقط جوابی شبیه جواب اون بهش دادم چون با هر دلیل منطقی که میارم میگه این قراردادیه این اینطوری اون اینطوری. توی سایت Superhero database شخصیت ثور عادی رای های بیشتری نسبت به سوپرمن داره الان اقای استیو بع این اشاره میکنه ولی تا یه چیز به نفع سوپرمن هست میگه اینطوری اونطوری . ادم خندش میگیره. اقای استیو رو بزارن نویسنده کمیک های ثور فکر کنم والای همگان مارول ثور باشه اون موقع. ویه چیز دیگه بله مجله ایمپایر استیت لیست ۵۰ شخصیت بزرگ کمیک رو نوشته بود که ثور در رده ۳۸ بود و سوپرمن و بتمن و اسپایدرمن اول تا سوم خیلی از مجلات کمیک ثور رو بین ۲۰ ابرقهرمان بزرگ کمیک قرار نمیدن و این ربطی به قوی ترین ها نداره و ربطی به شخصیت اسکاندیناوی ثور هم نداره منبع کمیک هست. در ضمن من گفتم با ادم منطقی مثل شما منطقی برخورد میکنم اقای شایان اما کسی که بیاد بگه کازمیک سوپرمن نزدیک رون کینگ هم نیست منم بی منطق درحالی که توی سایت های خارجی هم اعتراف به قدرتمند تر بودت کازمیک ارمور میکنن. اگه شما هم میکی من بی منطقم این حرف اقای استیو رو ببین. میگه پرایم ضعیف تر از رون کینگ چرا چون نظر سنجی سایت های مختلف بیشتریا گفتن رون کینگ قوی تره اما کازمیک ارمور رو همونا قوی تر از رون کینگ میدونن با کلی دلیل بعد این اقا میگه ته چرت میگن من راست میگم و فلان. خب مرد حسابی تعصبی که تو به ثور داری خودت استن لی مرحوم نداشت

           پاسخ

          • shayan در پاسخ به مصطفی

           بهمن 17, 1398

           خب راستش جوابی که من دادم فقط واس اون جمله بود(ی ابر قهرمان تازه به دوران رسیده رو نباید با مرد پولادین افسانه ای مقایسه کرد) و امیدوارم از نظر قدمت اینو نگفته باشی…
           من درباره مارول اینو نمیگفتم.
           ضمن اینکه دادگاه زندگی اصلا در حدی نیست که بخوام با RKT و کازمیک مقایسش کنم چون معلوم شده جلوی بیاندر ها چقدر ناچیز و ناتوانه.
           راستی اسم کمیک هایی که کازمیک توشون حضور پر رنگ داشته رو نگفتیا.

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به shayan

           بهمن 17, 1398

           خب ببین تو الان بگی رون کینگ میتونه حتی کازمیک ارمور رو شکست بده میگم اره چرا که نه چون منطقی حرف میزنی ولی کسی که میگه کازمیک ارمور رو با ابدیت و بی نهایت مقایسه میکنه یا باید سکوت کرد یا بی منطق جواب داد . بی منطق بودن نن فقط در جواب بی منطق بودن اقای استیو راجرز بود میتونی کامنتاشو بخونی یه طوری گفت کارمیک ارمور سوپرمن نزدیک رون کینگ هم نیست اخه مرد حسابی کل سایت های خارجی دارن میگن کازمیک ارمور یه شخصیت خارج از مالتیورس دی سیه حداقل از ۹۵ درصد شخصیت های دی سی و مارول قوی تره. چون قدرتش فرتر از مالتیورسه‌ همین. همین اقا میگه سوپرمن پرایم قوی ترین نسخه سوپرمنه و همزنان میگه سوپرمن پرایم هم نزدیک رون کینگ نیست . دیگه خدایی پرایم خیلی قویه قدرتش واقعا یکم کمتر از این ۲ تاست

           داداش منظورت از حضور پررنگ رو نفهمیدم هر شخصیتی تو یه کمیک هست دیگه مثلا رون کیتگ یه کمیک مخصوص به خودشو داره. کازمیک ارمور سوپرمن هم حضورش تو بحران نهایی هست.

           کمیک بحران نهایی دقیقا عین جنگ های پنهانه. یه موجود قوی تر کل مالتیورس داره مالتیورس رو تهدید میکنه و کاری از دست مانیتور ها ساخته نیست . شخص پرزنس هم حضور لوسیفر و مایکل رو در هر درگیری منع کرده و خودش عین والای همگان درگیر اتفاقات نشد.

           از اون ور مانیتور ها دیدن این تهدید خیلی قوی تر از خودشونه تصمیم گرفتن از ماتیور بزرگ یا اور مانیتور راه چاره یخوان و کازمیک ارمور سوپرمن یا ربات تفکر رو درست میکنن. ترکیبی از سوپرمن و الترا من اما با ترکیبت افکار و ذهن تمام سوپرمن های تمام دنیاها و این سوپرمن رو به عنوان نگهبان کل مالتیورس قراز میدن و حتی محل زندگیشم خارج از دنیای دی سی قرار میدن . قدرت افسانه ای کازمیک ارمور سوپرمن برای این زیاده که بیاندر دنیای دی سی رو نابود میکنه. قدرت مندراک فراتر از درک مانیتور ها بود واقعا.

           پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به مصطفی

           بهمن 17, 1398

           یه عکس هم اپلود کردم که کازمیک ارمور سوپرمن یه کهکشان رو روی نوک انگشتش داره میچرخونه در واقع اون کهکشان نیست بلکه کل مالتیورس مارول هست که کازمیک ارمور میتونه به راحتی کل مالتیورس رو نابود کنه

           http://uupload.ir/files/wp2u_cosmic.png

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به shayan

           بهمن 17, 1398

           سلام شایان .
           تا جایی که من اطلاع دارم کازمیک ارمور فقط در داستان بحران نهایی (final crisis ) حضور داشته .
           موفق باشید .

           پاسخ

          • shayan در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 18, 1398

           اوکی از هر دوتاتون ممنون که اسم کمیکشو گفتین.

           پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

         بهمن 14, 1398

         در پاسخ به اون یکی اکانتت یعنی (محمد ) گفتم و الان اینجا هم مجددا تکرار میکنم :
         در ضمن اون مورد که گفتی کازمیک ارمور ترکیب همه نسخه ها و همه سوپرمن ها هست هم حرف چرت و بیخودی بود . کازمیک ارمور ترکیب الترامن و سوپرمنه ، نه ترکیب همه سوپرمن ها . فکر نکن یه حرف بیخودی که میزنی رو هیچ کس متوجه نمیشه . بزار رک بهت بگم که هیچ کمیکی ثابت نمیکنه که کازمیک ارمور قویترین نسخه سوپرمن باشه و ترکیب همه سوپرمن ها . درست نمیگم ؟!؟!؟!؟!
         سوپرمن پرایم قویترین نسخه سوپرمن هست . این نظر منه . من کاری با نظر تو ندارم و اینکه در کوارا چی میگن ، اما یاد بگیر که به نظر بقیه و دلایلشون توهین نکنی .

         پاسخ

      • shayan در پاسخ به مصطفی

       بهمن 14, 1398

       آقا مصطفی من نمیخوام بهت توهین کنم ولی تو یچی میگی بعد خودت حرفتو میبری زیر سوال…
       تو اول گفتی که کازمیک آرمر سوپرمن میلیونها بار از مولتیورس قویتره(عین این جمله رو چندین بار گفتی)بعد میای میگی که کازمیک باید با دادگاه زندگی مقایسه شه؟؟؟
       مگه دادگاه زندگی ساکن مولتیورس نبود؟مگه نمیگفتی ساکنان مولتیورس قدرت نبرد با اهالی دنیای فداتر ندارن؟
       بعدشم با کمال احترام چطور ب این نتیجه رسیدی که rune king thor
       نهایتا در حد گالاکتوسه؟
       اصلا کی و کجا rune king thor گالاکتوس رو شکست داد؟
       اصلا کی با هم مبارزه کردن؟
       عزیز فک کنم شما rune king thor رو کاملا با نکرو ثور اشتباه گرفتی.
       بعدشم…
       من کمیک مربوط به نبرد کازمیک و دارک مانیتور رو نخوندم ولی تا همون جایی که از تو سایتا دیدم کازمیک آرمر داشت از نهایت قدرتش استفاده میکرد و اینو میشه از خشم و حالت چهره کازمیک فهمید.
       نکته بعدی که خیلی مهمه اینه که انگار شما اصلا کمیک رگناروک رو نخوندی ولی میای با قاطعیت میگی سایه نشینان بیاندر نیستن…در واقع شاید تقصیر من و آقای استیو راجرزه که شما فکر میکنی سایه نشینان انقدر ضعیف و ناتوان هستن و البته حق هم دارین چون واقعا ضعیف جلوشون دادیم توی این سایت مثلا خود من بارها گفتم RKT گروهی از اونا رو با ی اشاره نابود کرده در صورتی که اصلا اینطور نیست(حتی اگر RKT بتونه گروهی از اونا رو نابود کنه قرار نیست براش آسون باشه)…البته فقط درباره RKT اینطور نیست و حتی کازمیک هم احتمالا نمیتونه به آسونی ۵ تا مانیتور رو شکست بده!
       یجورایی میشه گفت که RKT با نابود کردن تقدیر و چیزی که از پیش تعیین شده اونا رو شکست داد ولی بهرحال اونا خودشونم در آخر به قدرت RKT اعتراف کردن.

       پاسخ

       • مصطفی در پاسخ به shayan

        بهمن 15, 1398

        ببین شایان جان من دقیقا نمیدونم چرا با این دوست شما حرف زدنی میگه من اینو اونم

        اما حرفم در مورد رون کینگ ثور هنوزم همون حرفایی هست که به شما گفتم و بدون تعصبم گفتم قبول دارم
        ولی این اقای استیو راجرز یه طوری اومده میگه هر 3 ورژن سوپرمن نزدیک رون کینگ نیستن ادم خندش میگیره بعد میگه ادم هر روز بیشتر میاموزه منم میتونم با جرات بگم کازمیک سوپرمن تمام ورژن های ثور رو قورت میده

        1000 تا دلیل و مدرک وجود داره که سوپرمن پرایم خیلی ضعیف تره از کازمیک سوپرمن

        بعد این اقا میگه چون پرایم دست راست پرزنس و بهشت وارد شده چه ربطی داره اخه دلیل دیگه نداشت ؟ بعدشم اصلا بگیم حرف شما درست کازمیک سوپرمن مندراک رو با تمام قدرتش شکست داد ولی سوپرمن پرایم مقابل مندراک کاری نمیتونه بکنه. مندراک کسیه که قدرتاش با بیاندر ما قبل ریتکان و شاهان ایوری برابری میکنه و قدرت سایه نشینان بالا با وجود بیاندر بودنشون شاید 1 صدم قدرت بیاندر ماقبل ریتکان باشه شما باید ببینی رون کینگ میتونه بیاندر ماقبل ریتکان رو شکست بده شایان جان چرا با قطعیت باید بگیم اره؟ مگه رون کینگ با بیاندر ماقبل ریتکان مصاف داشته؟ بیاندر دومین موجود قدرتمند ماروله مگه کشکه بگیم یکی اینقدر راحت شکستش بده من میگم سایه نشینان بیاندر درحالی که تو خیلی از سایت های کمیک اصلا این قضیه رد شده
        استیو میگه چون جمله هاشون شبیه همه الان بیا منو نویسنده کمیک مارول کنن منم واسه اودین میتونم بنویسم که اودین به وجود اورنده کل 9 قلمرو ماروله به قول شما قراردادیه دیگه پس ایا باید گفت اودین هم بیاندره؟ من قبول کردم بیاندرن بله قبول کردم ولی با اطمینان گفتم امکان نداره حتی 1 هزارم قدرت بیاندر جنگ های پنهان رو داشته باشن تعصبو بزاریم کنار ندارن دیگه بیاندر ما قبل ریتکان بلافاصله بعد جنگ های پنهان از بین رفت چون نویسنده ها مارول اعتقاد داشتن هیچ موجودی نمیتونه شکستشون بده این هیچ موجودی شامل رون کینگ ثور هم میشه در نهایت کمپانی دیزنی و روسا تصمیم گرفتن نسخه ضعیف شده بیاندر به نام بیاندر ما بعد ریتکان یا بیاندر پست ریتکان وجود داشته باشه که قدرتاش بسیار بسیار کم تر پس زمانی میشه نتیجه گرفت که این 2 واقعی مقابل هم قرار بگیرن

        من حرفمو درباره امنیورسال بودن اینا نگفتم منظورم از نظر قدرت بود که با دادگاه زندگی یا بیاندر چون منبع مارول ویکی میگه رون کینگ از بیاندر و دادگاه زندگی ضعیف تره به حرفای تعصبی و کورکورانه استیو گفتم همچین گفت نزدیک نیستن من میتونم بگم رون کینگ اوج قدرتش شکست گالاکتوس بوده نه بیشتر ولی کازمیک سوپرمن توی کمیک دارک مانیتور رو نشون میده که خارج از مولتیورس دی سی هست و قدرتش با بیاندر ماقبل ریتکان برابری میکنه این به وضوح ثابت شده وقتی خود مانیتور ها حتی جرات روبه رویی با مندراک رو ندارن کازمیک سوپرمن رو میفرستن سراغش درباره مندراک میتونی سرچ کنی به اسم dark monitor یا mandrakk که خیلیا با بیاندر با بیاندر ما قبل ریتکان مقایسش میکنن.

        ببین تو کوارا کسی نگفته پرزنس هم نمیتونه شکست بده کازمیک رو ببین لوسیفر و مایکل و پرزنس و شیطان وحشی عظیم میتونن شکستش بدن ولی اوج قدرت کازمیک سوپرمن ثابت شده که با لوسیفر برابری میکنه اینم اینجا عکس نمیشه فرستاد یعنی من بلد نیستن اما وقتی کازمیک سوپرمن با یه مانیتور میرن به سمت دیوار سورس میرن این جمله رو به ربات تفکر میگه
        Be careful .
        to defeat the enemy beyond our authority .
        Don’t take any luck with all of this.
        and defeat him with his thoughts .
        Because if you use all your powers
        No creature in the world is safe.

        ترجمش میشه این: مراقب باش برای شکست دشمنی فراتر از قدرت ما از تمام نیروت بهره نگیر و اونو با فکر شکست بده چون اگر از تمام قدرت‌هایت استفاده کنی هیچ مخلوقی در جهان در امان نیست

        منظور مانیتور این بوده که این جنگ میتونه به سرنوشت کل امنی ورس دی سی تاثیر بزاره و هیچ مخلوقی در امان نیست بهشتیان و جهنمیان و اپوکالیپس و نیوجنسیس و قلمرو خدایان یونانی و قلمرو زیرین در امان نخواهند بود یعنی لوسیفر و مایکل هم در امان نیستند پس اوج قدرت کازمیک سوپرمن میتونه با لوسیفر برابری کنه در ضمن سوپرمن پرایم دست راست پرزنس نبوده و نیست اینم منبع

        ببین بزرگنمایی نیست کازمیک ارمور سوپرمن خیلی خیلی قویه بیش از حد قویه در واقع چون ساخته شده برای مقابله با خطرات بیرونی نه صرفا خطرات درونی

        در ضمن بعضی چیزا قراردادی نیستن یکی از شبهاتی که به بیاندر نبودن سایه نشینان وارد میشه اینه که اون افراد درون مولتیورس مارول هستن نه خارج از مالتیورس در واقع بیاندر ها نابودگران دنیا ها هستن نه به وجود اورنده دنیاها چون سایه نشینان بالا گفتن ما به وجود اورنده دنیا ها هستیم و نابود کننده در حالی که این یه مورد قراردادی نیست بیاندر ها باید محل زندگیشون توی دنیای تهی و خارج از مالتیورس باشه نه داخل مالتیورس مارول این چیزی نیست که بشه عوضش کرد یا قراردادی باشه

        پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به مصطفی

         بهمن 15, 1398

         ببین الان بحث اینکه تو همون ارکام بتمن و بینهایتتت و … ، هستی رو بزار کنار . فعلا کاری با اونها ندارم .
         تو هرچی که دلت میخواد رو میگی ، بعدم میگی که بدون تعصب گفتم . به قول بینهایتتت ، به روباهه میگن که شاهدت کیه ؟ ، میگه دمم . این حرفا که فایده ای نداره . منم میتونم بگم که کازمیک ارمور سوپرمن ضعیفترین شخصیت DC هست و اینو بدون تعصب میگم . !
         من قدرت کازمیک ارمور رو قبول دارم و نمیخوام هم قدرتش رو کم جلوه بدم اما اینقدرایی که شما میگی هم قوی نیست که نیست . هر کاریشم بکنی ، اینقدرا قوی نیست . به قول خودت این قدرت که تو میگی کازمیک ارمور سوپرمن قویه ، آدم خندش میگیره .
         اینم که میگی سوپرمن پرایم دست راست پرزنس نیست و ثابت کن رو فقط در همین حد بگم که تو هم که گفتی کازمیک ارمور سوپرمن ، ترکیب همه سوپرمن ها هست رو ثابت کن . چون رک بهت بگم که هیچ کمیکی وجود نداره که چنین چیزی رو ثابت کنه . همون منابع و طرفدارنی که داری همیشه بهشون اشاره میکنی ، همونا میگن که سوپرمن پرایم دست راست پرزنسه .
         بعد اینکه تو داری همیشه میگی که بیاندر ماقبل ریتکان و مابعد ریتکان . یعنی چی ؟!؟!؟! تو خودت داری یک مشت حرف سرشار از تعصب میزنی و میگی‌ بدون تعصب حرف میزنی . تو چه قبول بکنی و چه قبول نکنی ، احتمال بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، بسیار زیاد هست . همیشه گفتم ، الان میگم و اگه موضوعی اثبات نشه در آینده هم خواهم گفت که ( احتمال . ) . !!! یعنی نمیگم که قطعا همینطور هست ، دارم میگم احتمالا ، اینطور هست . اما این احتمال خیلی زیاد هست . حداقل بیشتر از 80 درصد ممکنه که صحیح باشه . به بعضی شواهد و مدارک موجود هم چندین و چندین و چند بار اشاره شده . اگه تعصب رو بزاری کنار ( که نخواهی گذاشت ) ، میبینی که این شواهد و مدارک بسیار منطقی و محکم هستند .
         در ضمن فقط یک جمله شبیه بیاندر ها نیست . اشخاص معروف به « سایه نشینان بالا » ، چندین جمله معروف بیاندر ها را چندین بار عینا ( دقت شود که میگم عینا . !!! ) تکرار کرده اند . این خیلی فرق داره با اینکه مثلا یک نفر بگه من این سیاره رو خلق و نابود کردم . خیلی خیلی هم فرق داره .
         در مورد به وجود آورنده و نابود کننده دنیا ها ، هم داری اشتباه میکنی . بیاندر ها هم جهان هایی را خلق کرده و به وجود آورده اند . یعنی یجورایی میشه لقب به وجود آورنده رو بهشون نسبت داد . خود شخصیت ( بیاندر ) ، میگه که ( من میتوانم به وجود آورنده و نابود کننده هر چیزی باشم که میتوانید به آن فکر کنید . !! ) . به نظر میاد که اطلاعاتت از مارول خیلی خیلی محدوده . حالا اینکه میگی در خیلی از سایت های کمیک این قضیه رد شده رو هم قبول ندارم . به هر حال یک عده هم اطلاعاتشون خیلی کمه و اصلا ریز بینانه به این تئوری نگاه نمیکنند و جوانب مختلفی را که بهش اشاره کردم را در نظر نمیگیرند . حالا تو انصافا ببین حرف من منطقی تره یا حرف و و یا اونهایی که همینجوری نسنجیده ، میگن که نه ، چنین چیزی نیست . ؟!؟!
         نکته بعدی اینکه قسمت fictional battle مارول ویکی اصلا معتبر نیست و هر شخصی میتواند ویرایشش کند . دیگه اوج نامعتبر و بیخود بودن هست که بگی نهایت قدرت شخصیت Rune King Thor در حد گالاکتوس و سیلیستیال ها هست . مثل این میمونه که من بگم ، نهایت قدرت کازمیک ارمور در حد شزم هست . حتی خود شخصیت اودین هم از یک سیلیستیال قدرتمندتر بود و حتی با 9 سیلیستیال قدرتمند مبارزه کرد . شخصیت Old King Thor ، هم چند بار گالاکتوس را شکست داد . ضمن اینکه مشخص شد ، ( نیروی فونیکس ) راحت گالاکتوس را شکست میدهد . خود شخصیت اودین ادعا کرده که اگر « نیروی اودین » ، در اوج باشد ، میتواند گالاکتوس را شکست بدهد که با توجه به اینکه شخصیت Old King Thor ، سابقه شکست گالاکتوس را دارد ، این ادعا منطقی به نظر میرسد . در نتیجه دیگه هر جور هم که حساب بکنیم ، شخصیت Rune King Thor ، خیلی راحت گالاکتوس را شکست میدهد . یعنی ارزش این حرفایی که در این قسمت از سایت مارول ویکی زده شده ، از صفر هم خیلی خیلی و بینهایت خیلی کمتره .
         اما قسمت اصلی سایت مارول ویکی که باشه marvel database ، معترترین منبع کمیک هست چون فقط درباره خود کمیک و سرگذشت شخصیت ها صحبت میکند . در این قسمت در مورد بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، واژه Probably ذکره شده که یعنی احتمالی حداقل بیشتر از 50 درصد . !!! میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید :

         https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://marvel.fandom.com/wiki/Beyonders&ved=2ahUKEwjX-tbq-7fnAhVaQhUIHT77C14QFjAAegQICRAD&usg=AOvVaw2CusaJ4qYt4C_fW9PKwtJQ
         همانطور که میبینید در این لینک خیلی خوب به این تئوری اشاره شده . حالا تو باز بیا و به چرت بگو که مارول ویکی اینو گفته و اونو گفته .
         مورد دیگه اینکه اومدی گفتی که مانیتور به کازمیک ارمور اینو گفته و … . باید بگم که اگه اینجوری باشه که پس قبلا اثبات شده که شخصیت Rune King Thor ، قدرتمندتر و قادرتر از شخصیت دادگاه زندگی هست . حالا میگی چرا ؟ ، خوب وقتی که شخصیت پروتژ ادعا کرد که در آینده به والای همگان جدید تبدیل میشه ، دادگاه زندگی هم حرفش را تایید کرد و گفت که ( چنین چیزی از پیش تایین شده و منم نمیتونم تغیرش بدم چون از قبل تایین شده . ) . در صورتی که شخصیت Rune King Thor ، تقدیر و سرنوشت را تغیر داد . وقتی که « سایه نشینان بالا » ، ادعا کردند که ( هیچ شخصی نمیتواند ، مسائل از پیش تایین شده را تغیر بدهد . !!! ) ، شخصیت Rune King Thor ، این کار را انجام داد . پس در نتیجه قدرتمندتر و قادرتر از دادگاه زندگی هست .
         هر جور هم که براورد بشه ، بازهم احتمال بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، بسیار زیاد هست . حالا چون 2 تا کاربر متعصب و یا بدون داشتن اطلاعات کافی مثل تو میان و میگن که اینطور نیست ، دلیلی بر این نیست که حرفشون درست باشه ، چون خود کمیک داره خلاف این را میگویید . در ضمن دیگه اینقدر مابعد و ماقبل نداره که . دیگه بیاندر ، بیاندره . دلیل اینکه بیاندر ها ضعیف شدن ، این نبود که هیچ ضعفی نداشتن و هیچ شخصی نمیتوانست آنها را شکست بدهد ؛ بلکه دلیلش این بود که به عالت داشتن قدرت بسیار زیاد توازن داستان ها را بر هم میزدند . در ضمن « سایه نشینان بالا » ، از زمان قبل از بیاندر های ما بعد ریتکان در کمیک حضور داشتند و شواهد و مدارک بیاندر بودن آنها مربوط به آن زمان هم میشود . پس هیچ وقت هیچ وقت نمیتوانید با اطمینان بگویید که حتما در دسته بیاندر های ما بعد ریتکان هستند . اگه هم بگید از روی تعصب و اینکه میخواین از حقیقت فرار کنید .
         راستی یک بار گفتم بازهم میگم که اینهایی که میگی هر شخصی که مبدا خارج از مولتی ورس داشته باشه ، نمیتونه داخل مولتی ورس زندگی کنه ، خیلی چرته . این مسائل به نویسنده بستگی داره و تو انگار حتی این مسائل از پیش پا افتاده رو هم نمیدونی . در ضمن تو هیچ وقت هیچ وقت نمیتونی ادعا کنی که « سایه نشینان بالا » داخل مولتی ورس زندگی میکنند چون چنین چیزی هیچ وقت در کمیک اثبات نشده . اتفاقا طی صحبت « سایه نشینان بالا » ، با شخصیت لوکی ، شخصیت لوکی تا حدودی موجدیت آنها در مولتی ورس را زیر سوال برد و بعد از آن هم تئوری و نظریه بیاندر بودن آنها را مطرح کرد .
         این حرف هم که میگی چون شخصیت Rune King Thor ، با بیاندر و دادگاه زندگی مبارزه نکرده نمیشه گفت که کی قدرتمندتر هست ، کاملا نا معتبر و کاملا بی ارزشه . اگه اینجوریه که تو میگی ، منم میگم که کازمیک ارمور سوپرمن نمیتونه شزم رو شکست بده چون در هیچ کمیکی این کار رو نکرده .
         در پایان من باز هم معتقدم که سوپرمن پرایم قویترین نسخه سوپرمن هست . من میتوانم برای تک تک حرفام به ازای 1 دلیل تو ، 20 تا دلیل بیارم .

         پاسخ

        • shayan در پاسخ به مصطفی

         بهمن 15, 1398

         خب دوست من با بعضی از نوشته هات به شدت مخالفم.
         خب اول اینکه RKT با گالاکتوس قابل مقایسه نیست و اینکه قدرت RKT نهایتا با گالاکتوس برابره رو نمیدونم چجوری بدست آووردی و فکر میکنم قشنگ RKT رو نمیشناسی چون اگ قشنگ بشناسیش میدونی که میتونه تنها با ی فکر کاری کنه که گالاکتوس محو شه و هرگز کسی اونو به خاطر نیاره.
         نکته بعدی اینکه در کمیک جنگ های پنهان گفته شد(دقیق یادم نیست اولش بود یا اواسطش ولی مطمئنم همینو گفتن) که بیاندرز موجوداتی بودن که دنیا ها رو بوجود می آووردن ولی بعد که حوصلشون سر رفت شروع کردن به نابود کردن دنیاها و اینکه سایه نشینان چرا داخل مولتیورس بودن به احتمال خیلی خیلی زیاد به ارتباط بین ازگارد و امنیورس مربوطه که در این مورد از استیو بپرسی خیلی بهتره چون خودش اینو گفت و من چیز زیادی راجبش نمیدونم.
         راجب این قضیه بیاندرز ماقبل و ما بعد ریتکان باید بگم که(یک صدم،یک هزارم)خیلی زیاده رویه واس نشون اختلاف قدرت بیاندرز مابعد و ماقبل ریتکان.
         اینو هم بگم که در صورتی که سایه نشینان بیاندرز باشن صد درصد بیاندر ما قبل ریتکان هستن!!!!!
         چون تا جایی که من میدونم وقتی سایه نشینان وجود داشتن اصلا چیزی به اسم ما قبل و ما بعد وجود نداشته چون تو میگی بعد از جنگ های پنهان تصمیم گرفتن این کار رو بکنن در صورتی که کمیک جنگ های پنهان متعلق به سال 2015 هست ولی کمیک رگناروک(آخرین حضور سایه نشینان) مربوط به سال 2004 هست!!
         بنا بر این ما بعد ریتکان و ما قبل ریتکان راجب سایه نشینان صدق نمیکنه و این سوالت که گفتی مگه با بیاندرز ما قبل ریتکان مصاف داشته هم معلوم شد که بله.
         در آخر بگم هر چی هم که بشه نمیشه گفت پیروزی کازمیک قطعیه. اینم بگم پرایم واقعا قویه ولی ب نظر من کازمیک قویتره.
         .
         .
         .
         راستی اسم کمیک هایی که ربات تفکر توی اونا حضور داشته(نقش پر رنگی داشته)رو اگ میتونی بگو چون من فقط بطور محدود توی سایت های خارجی صفحه هایی از این کمیک رو خوندم.

         پاسخ

         • استیو راجرز در پاسخ به shayan

          بهمن 15, 1398

          سلام شایان .
          راستش ارتباط بین آزگارد و Beyond World ، در حد یک تئوری هست که برخی از طرفداران ریز بین کمیک های مارول بهش اشاره کرده اند . البته و البته نکته مهم اینکه در کمیک هم ، شخصیت اودین و شخصیت لوکی ، به نوعی این تئوری را مطرح و گسترش داده اند . یعنی جایی در کمیک های ثور ، شخصیت اودین ، اشاره میکنه که : ( منشا ازگارد به جایی فرای جهان قابل دسترس بر میگرده . ) . شخصیت لوکی هم در یک کمیک دیگر عنوان میکند : ( ارتباطی بین ازگارد و بقیه دنیا نمیبینم . یعنی حس میکنم که عامل یا عواملی باعث تمایز ازگارد با بقیه جهان ها میشود . ) .
          راستش این طرفداران دلایل خاصی داشتند که من شخصا چیز زیادی ازش متوجه نشدم چون واقعا دلایلشون خیلی پیچیده بود .
          من فقط در همین حد میدانم که در موقع جنگ شخصیت اودین با شخصیت انتزاعی Infinity ، این تئوری ها کسترش یافت و بیشتر مطرح شد و در موقعی که تئوری بیاندر بودن « سایه نشینان بالا » ، مطرح شد ، این تئری ها هم اوج گرفت و به اوج رسید . البته مواردی هم وجود دارد که تئوری ارتباط بین ازگارد و Beyond World را نقض میکند . البته تا حدودی نقض میکند . !! یعنی اینکه منشا ازگارد ، Beyond World باشد را نقض میکند . بنابراین دسته ای از طرفداران هم یک تئوری بینابین این 2 مطرح کرده اند . یعنی منشا ازگارد را Beyond World نمیدانند اما معتقدند که بیاندر ها طی اقداماتی باعث افزایش قدرت خدایان ازگاردی شده اند و در واقع دخالاتی داشته اند .
          این تئوری ها واقعا پیچیده ، متنوع و طولانی هست و من هم در همین حد متوجه شدم .
          موفق باشید .

          پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به بی نهایت

     بهمن 10, 1398

     الان من از سایت پروشات هم شدیدا ناراضی ام که پیغام های غیر قابل تایید را هم تایید کرده . مهمترین قانون یک سایت کمیک بوک اینکه به هیچ شخصیت کمیک بوکی توهین نشه اما این یارو کاربر بینهایت الان به شخصیت ثور توهین کرد . شما چرا وقتی از صحت حرفش مطمئن نیستین ، حرفش رو تایید کردین . واقعا چرا این پیغام رو تایید کردین ؟؟!!؟؟ یعنی توهین واضح تر از این ؟؟! من بدون شوخی میگم که همیشه و در همه سایت ها از سایت شما حمایت کردم اما این کارتون اشتباه بود . لطفا کار درست رو انجام بدین . این قانونیه که در همه سایت های کمیک بوکی رعایت میشه .

     پاسخ

     • عباس در پاسخ به استیو راجرز

      بهمن 10, 1398

      سلام استیو عزیز،
      بله از جهاتی درست میگی،
      منتها ایشون حرفشون رو ارجاع دادن به کمیک، حالا اینکه درست میگه یا غلط رو باقی کاربرای کمیکی مثل شما باید در پاسخ بنویسید، قبلا هم کامنت‌های مشابه زیادی بوده که رد کردیم،
      همونطور که قبلا هم عرض کردم، تایید بعضی کامنت‌ها تو بحث‌های کمیکی دشواره،
      ما برای تمام کاربرا احترام خاصی قائلیم و از همه کاربران خواهش میکنم کامنت‌هاشون رو طوری بنویسند که بشه منتشر کرد،
      ممنونم از دوستان

      پاسخ

      • بی نهایت در پاسخ به عباس

       بهمن 11, 1398

       من تموم حرفامو با مدرک میزنم اگه تحقیق کنین میفهمین،من تو کامنتام توهینی نکردم پس باید کامنتام پخش بشه تاهمه واقعیت رو بخونن،موفق باشید

       پاسخ

       • استیو راجرز در پاسخ به بی نهایت

        بهمن 11, 1398

        یک کامنتی برات فرستادم که یا ارسال نشده و یا تایید نشده . دوباره تکرار میکنم .
        حرفای دیگت پیشکشت . اما یه چیزی رو با مدرک اثبات کن . قبل از اینکه هر چیزی بگی این رو که گفتی (اتفاقاً نویسنده هاش گفتن لیاقت میخواست ) ( کپی حرف خودت) رو اثبات کن . از کجا دیدی که نویسنده هاش بگن ؟!؟!؟ لینکش رو قرار بده . اگه ثابت کردی که هیچ اما اگه ثابت نکردی ، یعنی واقعا … ، من هیچی نگم بهتره . اما خلاصه قبل از اینکه هر چیزی بگی فقط و فقط همین حرفتو ثابت کن ببینم . ثابت کن . فقط همین رو ثابت کن .

        پاسخ

      • بی نهایت در پاسخ به عباس

       بهمن 11, 1398

       اقای عباس آیدی تلگرامتو بدین تا عکسشو بفرستم،درضمن کامنتایی که فرستادم رومنتشرکنید چون واقعیته اگه اینکارو نکنید پس واقعا نامرد هستید که دارین طرف کسی که چیزی نمیدونه رو میگیرید،موفق باشید

       پاسخ

       • عباس در پاسخ به بی نهایت

        بهمن 11, 1398

        سلام دوست عزیز،
        میتونید لینک عکس رو توی کامنتتون بذارید،
        درباره تایید نظرات هم رویه ما مشخص هست، نظراتی که توهین آمیز، تسمخر آمیز یا به هر شکلی مشکل‌دار باشن و جو سایت رو متشنج کنن تایید نمیشن، باقی نظرات قطعا تایید خواهند شد.

        پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به عباس

       بهمن 11, 1398

       سلام . اینکه میگین از بعضی جهات یعنی چی ؟!؟!؟
       الان منم اگه خواستم میتونم هر چرت و پرت مزخرفی بگم و ارجاش‌ بدم به جای دیگه ای ؟!؟!؟ خوب میگین ارجا داده بود . این درست . اما قبلا توضیح دادم . ببینید شما قانونا در بحث ها دخالت نمیکنید اما اگه کامنت های این رو بخونید ، خیلی راحت به پوچی حرفاش پی میبرید . خوب . حالا اینکه واژه FART در هر جایی اون معنی رو بده اشتباهه . در کمیکی هم که اشاره شد ، این واژه معنی دیگه ای ( پیر و ضعیف ) میده . خودتون تحقیق کنید متوجه میشید .
       الان که بهتون اثبات شد حداقل کامنتش رو حذف کنید . والا این کامنت در هیچ سایت کمیک بوکی دیگه ای تایید نمیشد . نمیخواستم اسم بیارم اما مثلا در سایت اسپایدی ، هیچ وقت و هرگز چنین کامنت هایی تایید نمیشه . باز هم میگم که در تایید ها مسائل ریز دیگه ای رو مد نظر قرار بدین .

       پاسخ

       • عباس در پاسخ به استیو راجرز

        بهمن 11, 1398

        سلام استیو،
        معنی بحث کردن همینه. ایشون یه حرفی زد، شما اومدی دلایلت رو گفتی و حرف ایشون رو رد کردی. حالا اگه ایشون دلایل محکم تری داشته باشه حرف شمارو رد میکنه وگرنه شما حرفت تایید میشه عملا.
        این خیلی ساده هست و نیازی به توهین و مشاجره نیست.
        و اینکه اسم بردن از سایت‌های دیگه تو نظرات اشکالی نداره، ولی لینک دادن مجاز نیست.
        سیاست ما در تایید کامنت‌ها اول از همه سالم نگه داشتن فضای سایت و دوم پاره نشدن زنجیره بحث‌ها هست و به همین خاطر گاهی تایید بعضی از کامنت‌ها کار دشواریه،
        ممنون که قوانین سایت رو رعایت میکنید در ارسال نظرات

        پاسخ

    • آریو در پاسخ به بی نهایت

     بهمن 10, 1398

     تا جایی که میدونم دوتا قادر مطلق توی یه یون