25 ابر قهرمان قدرتمند تمام زمان‌ها به همراه تصاویر

اگر در حال خواندن این پست هستید احتمالا طرفدار کامیک‌بوک‌ها (Comic book) می‌باشید. کامیک‌ها کتابچه‌هایی هستند که داستان‌های ابرقهرمانی را نقل می‌کنند. مارول (Marvel) و دیجیتال کامیک (DC) جزو معروف‌ترین شرکت‌هایی هستند که از زمان‌های قدیم (اوایل قرن بیستم) کامیک‌ها را منتشر می‌کرده‌اند و اکثر ابرقهرمانانی که در فیلم‌های معروف ابرقهرمانی دیده‌ایم (مانند بتمن، سوپرمن، مرد آهنی، ثور، کاپیتان امریکا، واندروومن و …)، در یکی از این دو شرکت متولد شده‌اند. البته برخی ابرقهرمان‌ها (مثل ثور، اودین و …) از داستان‌های اساطیری فرهنگ‌های مختلف جهان (از جمله شمال اسکاندیناوی) نشئت گرفته‌اند. تعداد ابرقهرمان‌ها و ابرشرورهایی که تا بحال در کامیک‌ها معرفی شده بسیار زیاد است و انتخاب قوی‌ترین آن‌ها کار دشواری است. در این مطلب 25 ابرقهرمان و ابرشرور پرطرفدار که قدرت‌های خاص دارند معرفی شده‌ند، البته اگر فقط طرفدار سینما باشید شاید همه آنها را نشناسید، زیرا تابحال تنها بخش کوچکی از ابرقهرمان‌ها به دنیای سینما راه پیدا کرده‌اند. اگر ابرقهرمان مورد نظر شما در این لیست نبود لطفا در بخش نظرات او را معرفی کنید. با پروشات همراه باشید.


25. کاپیتان مارول – Captain Marvel

کاپیتان مارول که در ابتدا خانم مارول (کارول دانورز) بود یک خلبان نیروهای هوایی، مأمور سیا و مدیر امنیتی ناسا محسوب می‌شد که پس از به دست آوردن قدرت از نیروهای فضایی به کاپیتان مارول تبدیل شد. او در قسمت چهارم فیلم انتقامجویان (Avengers 4) حضور خواهد داشت (با بازی بری لارسون) و امیدواریم که با قدرت مبارزه و انرژی‌اش، در انتقام جویان 4 بتواند از پس تانوس (Thanos) با بازی جاش برولین بربیاید.


24. فایراستورم – Firestorm

برخلاف قهرمان‌های دیگر، فایراستورم دو نفر است که باهم ترکیب شده و به قدرتی می‌رسند که می‌توانند مواد را از سطح مولکولی مجدداً با هم ترکیب کرده و یک ماده جدید بسازند. اما از آنجاییکه قدرت او به مواد غیرارگانیک محدود شده بنابراین نمی‌تواند در جایگاه اول قرار بگیرد.


23. مرد آهنی – Iron Man

اگرچه مرد آهنی هم نقاط ضعف خود را دارد اما اما قدرت او در مقابل قهرمان‌هایی مانند ثور، هالک و غیره در این لیست، ثابت شده است. همچنین او آنقدر جذاب است که بتواند در این لیست قرار بگیرد. از آنجاییکه او دائم در تکامل است بنابراین شاید در آینده قدرت‌های او افزایش پیدا کند. یکی از دلایل محبوبیت بالای این شخصیت، بازی زیبای رابرت داونی جونیور در نقش مرد آهنی در دنیای سینمایی مارول است.


22. آکوآمن – Aqua Man

آکوآمن یکی دیگر از قهرمان‌های آتلانتیس است که قدرت‌هایش همواره دست کم گرفته شد. شخصیتی که در چنین مکانی متولد شده و بتواند هر تکنولوژی انسانی را نابود کند مطمئناً باید در این لیست قرار بگیرد. در دنیای سینما، جیسون موموآ نقش آکوامن را ایفا میکند.


21. دکتر منهتن – Dr. Manhattan

زمانی که از قدرت ناب، خالص و بی نظیر صحبت می‌کنیم تنها چند نفر می‌توانند با او رقابت کنند. در حقیقت توانایی‌های او محدودیت ندارد. قرار گرفتن او در جایگاه 20 ، به دلیل بی عاطفگی اوست که یک ضعف درونی می‌باشد. اگرچه او آنقدر قدرتمند است که می‌تواند جهان را نابود کند اما چیزی برایش مهم نیست و ترجیح می‌دهد تنها باشد.


20. ققنوس – Phoenix

فینیکس یا ققنوس یکی از قدرتمندترین تله پات های جهان است که جین گری (با بازی سوفی ترنر در دنیای سینما) گاهی اوقات در کنترل قدرت ذهنی نامحدود او دچار مشکل است. پروفسور ایکس هم مجبور شد در کودکی در ذهن او یک محافظ روانی بسازد تا پیش از بلوغ و کنترل قدرت‌هایش از آن‌ها آگاه نشود.


19. کاپیتان اتم – Captain Atom

او که ترکیبی از سوپرمن و موج‌سوار نقره‌ای است گاهی اوقات مرد پولادین درجه دو محسوب می‌شود. قدرت‌های او مهیب هستند به گونه‌ای که می‌تواند میزان نامحدودی از انرژی را دستکاری کند.


18. ولورین – Wolverine

اگرچه ولورین قدرت‌های ابرقهرمانی خاصی ندارد اما قدرت شفایافتن او باعث شده که در این لیست قرار بگیرد. او کمبود قدرت خود را با خشم و پیشینه پیچیده حماسی خود جبران می‌کند و همانطور که درباره دکتر منهتن دیدیم همین ویژگی‌ها هم می‌تواند کافی باشد. قطعا او یکی از به یادماندنی‌ترین و محبوب‌ترین قهرمان‌های دنیای مارول و حتی کل جهان ابرقهرمانان است. بازی فوق‌العاده هیو جکمن که بیش از 17 سال در نقش ولورین ظاهر شد هیچگاه از ذهن طرفداران سینما پاک نخواهد شد.


17. آقای مجستیک – Mister Majestic

آقای مجسیک یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های دنیای وایداستورم است که به سوپرمن شباهت دارد. او با وجود تمام قدرت‌هایش یک شخصیت ویژه است.


16. پروفسور ایکس – Professor X

پروفسور ایکس به عنوان قدرتمندترین تله پات این جهان نه تنها جهش یافته‌های بسیاری را تربیت کرد بلکه از آن‌ها محافظت نیز نمود.


15. زن شگفت انگیز – Wonder Woman

زن شگفت انگیز با بازی (گَل گدوت) توانست در ژانر فیلم‌های ابرقهرمانی یک فیلم ابرقهرمانی زنانه بسازد. او با وجود بهره بردن از ترکیبی از قدرت سوپرمن و مهارت‌های مبارزه بتمن به دلیل آسیب پذیری خود نتوانسته در جایگاه بالاتر قرار بگیرد. اگرچه او در برابر قدرت‌های مهیب ایمن است اما یک سلاح خطرناک می‌تواند به او آسیب برساند.


14. اسپاون – Spawn

آل سیمونز که توسط افراد خود اعدام شد زمانی برترین سرباز دولت و قدرتمندترین قاتل بود. زمانی که در جهنم بود با شیطان شرط بست که بتواند هر کاری که از دستش برمی آید را انجام دهد. در نهایت قدرتش به پایان رسیده و او دوباره به جهنم بازمی گردد.


13. مارشن من هانتر – Martian Manhunter

مارشن من هانتر با وجود قدرت‌هایش مافوق طبیعی بسیار پس از دکتر منهتن در مقام دوم قرار دارد. اما اهمیت اش در همین خلاصه نمی‌شود. او نه حواس مختلف، مهارت‌های قدرتمند تله پاتی و توانایی‌ترمیم، دارد.


12. هالک – Hulk

باوجود قدرت‌های نامحدود، توانایی‌ترمیم سریع و استقامت خستگی ناپذیرش، به سختی می‌توان در برابر او مبارزه کرد. اگرچه توانایی‌های او از همه بالاتر است اما شاید افراد قوی‌تر بتوانند در برابرش مقاومت کنند. همانگونه که در فیلم انتقامجویان: جنگ بینهایت دیدیم که تانوس به سادگی او را شکست داد که البته صدای هواداران هالک را درآورد. در دنیای سینما، مارک روفالو (Mark Ruffalo) نقش هالک را ایفا می‌کند، قبل از او نیز ادوارد نورتون این نقش را ایفا نموده است.


11. گرین لانترن – The Green Lantern

او با وجود داشتن حلقه قدرت که قدرتمندترین سلاح جهان است می‌تواند هر قدرتی که تصور می‌کند را داشته باشد. او همچنین یکی از شخصیت‌های کلیدی جهان DC است. اما نقطه ضعف او همانند گجت های دیگر این است که باید شارژ شود و معمولاً در مواقع لزوم این ضعف او به چشم می‌آید. در فیلم مخصوص این شخصیت، رایان رینولدز نقش او را ایفا نمود که البته بازخوردهای چندان مثبتی را به همراه نداشت.


10. فلش – Flash

فلش می‌تواند از نور سریع‌تر دویده، فکر کرده و عمل کند، اگرچه این ویژگی‌ها خارق العاده هستند اما توانایی‌های او به همین محدود نمی‌شوند. او می‌تواند در زمان حرکت کرده، از اجسام عبور کند و حتی دانش را با سرعت بسیار بالا خوانده و درک نماید.


9. بتمن – Batman

بتمن که در دنیای DC متولد شده تقریبا پرطرفدارترین شخصیت این شرکت می‌باشد. در فیلم لیگ عدالت (Justice League) دیدیم که وقتی فلش از او پرسید که قدرت ابرقهرمانی‌اش چیست؟ بتمن پاسخ داد که «من ثروتمند هستم!». او واقعا ثروتمند است، اما مهم‌ترین برگ برنده او قدرت تمرکز بالا و استراتژی‌های بسیار کاربردی است که در مبارزات به کارش می‌آید. او به دنیای سینما هم راه پیدا کرده است؛ حتما سه‌گانه بتمن به کارگردانی کریستوفر نولان را دیده‌اید و با بزرگ‌ترین دشمن بتمن در کامیک‌ها یعنی جوکر هم آشنا شده ‌اید! تاکنون افراد مختلفی در سینما نقش بتمن را بازی کرده اند که از جمله آنان می‌توان به مایکل کیتون، کریستین بیل و بن افلک اشاره نمود.

همچنین بخوانید: مقایسه ابرقهرمان های سینما: بتمن در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟


8. صاعقه سیاه – Black Bolt

صاعقه سیاه که رهبر گروهی از بازماندگان انسان به نام ناانسان ها را برعهده دارد حتی توسط ابرقهرمان‌های دیگر هم به عنوان قدرتمندترین موجود جهان نام گذاری می‌شود. او که می‌تواند انرژی را دستکاری کند قادر است قدرت‌های خود را تا میزان بسیار زیادی افزایش دهد. با این حال، قوی‌ترین سلاح او صدای طوفانی‌اش است. حتی یک زمزمه او استخوان‌های هالک را به لرزه انداخته و فریاد او می‌تواند کل جهان را نابود کند.


7. فرانکلین ریچاردز – Franklin Richards

فرانکلین به عنوان پسر آقای شگفت انگیز و زن نامرئی به دلیل توانایی‌هایش تا مدت‌ها قدرتمندترین جهش یافته دنیای مارول محسوب می‌شد. جایگاه او می‌تواند بالاتر هم باشد.


6. دکتر استرنج – Dr. Strange

قدرت‌های دکتر استرنج یا جادوگر عالی رتبه با قدرت‌های دکتر منهتن برابر است. اما او یک انسان عادی است که با جادو بازی می‌کند. ایفای نقش او در سینما را بندیکت کامبربچ برعهده دارد.


5. سنتری – Sentry

سنتری آنقدر قدرتمند است که گاهی اوقات خودش هم از توانایی‌هایش شگفت زده می‌شود. اما ذهن ضعیف او نقطه ضعفش محسوب می‌شود. با اینکه او یک بار موجودیت خود را از حافظه انسان‌ها و ابرقهرمان‌های جهان پاک کرد، اما مشکلات روحی روانی شخصی‌اش نقطه ضعف او محسوب می‌شوند.


4. موج سوار نقره‌ای – Silver Surfer

زمانی که از  این شخصیت حرف میزنیم باید بیشتر درباره کارهایی که او نمی‌تواند انجام دهد صحبت کنیم نه کارهایی که می‌تواند. او با وجود دسترسی به توانایی جهانی می‌تواند به قدرت نامحدود دست پیدا کند. اما عدم انسجام او باعث شده که در این جایگاه قرار بگیرد. گاهی اوقات او آنقدر خوب است که می‌تواند در جایگاه یک، دو یا سه قرار بگیرد و گاهی اوقات اصلاً مطمئن نیستیم که می‌توانیم او را در این لیست قرار دهیم یا خیر.


3. سوپرمن – Superman

سوپرمن یکی از شناخته شده ترین و قدرتمندترین قهرمان‌های دنیای DC است. او به راحتی می‌تواند در جایگاه اول باشد زیرا هیچ کس دقیقاً نمی‌داند که قدرت‌های سوپرمن تا چه اندازه است. او به عنوان یکی از محترم‌ترین ابرقهرمان‌های این جهان یک کریپتونی واقعی است. هنری کویل به خوبی توانسته نقش او را در سینما بازی کند اگرچه منتقدانی نیز دارد.


2. گوکو – Goku

گوکو یکی از بزرگ‌ترین ابرقهرمان‌های دنیای تخیلی است که نام او به دنیای واقعی هم راه یافته است و تصور می‌شود که هیچ چیز نمی‌تواند قدرت‌های او را محدود کند.


1. ثور – Thor

ثور به عنوان خدای رعد اسکاندیناوی یکی از ابرقهرمان‌های مارول است. او نه تنها یک ابرقهرمان به معنای واقعی، بلکه یک مبارز با مهارت رزمی بالا نیز می‌باشد. همچنین او یک چکش (به نام میولنیر یا Mjölnir) دارد که باعث می‌شود بر مکان و زمان کنترل مطلق داشته باشد. در حقیقت ثور آنقدر قدرتمند است که به سادگی نمی‌توان او را در فیلم‌های کامیک خلاصه کرد. ثور از جمله ابرقهرمان‌هایی است که به دنیای سینما راه پیدا کرده و البته طرفداران بسیار زیادی دارد. بازیگر ثور در دنیای سینما کریس همسورث است که انگار کاملا برای این نقش ساخته شده است!


امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. اگر ابرقهرمان مورد نظر شما در این لیست نبود لطفا در بخش نظرات برای ما بنویسید!

دیدگاه‌ها (162)

بستن فرم

 1. امیر حسین

  اردیبهشت 27, 1398

  پس اسپایدرمن چی؟ بهترین ابر قهرمان جهان رو تو این لیست قرار ندادین؟

  پاسخ

 2. مرتضی

  اردیبهشت 27, 1398

  اقا هرکی طرفدار یه قهرمانه مثلا من طرفدار هالکم ک یکی از پرطرفدارترینام هستش تو انتقام جویان ضعیف نشونش دادن و اصلا قبول ندارم خلاصه ک مث طرفداری از تیم فوتباله دیگ هرکی از تیم خودش میگ حالا ک حرف فوتبال شد هتریک قهرمانی مبارک ارتش سرخ😁😍

  پاسخ

  • energy_ninja

   اردیبهشت 28, 1398

   ناراحت نشید مثلا اودین تو دنیای کمیک ده برابر یا شایدم بیشتر قدرت داره ولی زیاد محبوب نیست و باعث دیده نشدن این موضوع بشه ضمنا کاپیتان آمریکا هم قدرت جسمی بیشتری از ولورین داره و هم میشه گفت قدرت روحیش با کپ قابل مقایسه نیست

   پاسخ

  • spidy

   اردیبهشت 28, 1398

   قابل توجه دی سی فن های گرامی
   سوپرمن دوتا نقطه ضعف بسیار بزرگ داره که مانع قدرتمند تر بودن اون از ثور میشه:
   1-سوپرمن اگه از خورشید دور باشه انرژیش شدیدا افت میکنه؛این در حالیه که ثور بیشتر نبرداش رو در سیارات و قلمرو های دیگه انجام داده
   2-سوپر من علیه جادوگر یا با دشمناش تو سرزمینی که توش جادو قدرتمند باشه به راحتی شکست میخوره
   البته بگم که دکتر استرنج بسیار قدرتمند تر از ثور هستش

   پاسخ

  • captain amrica

   اردیبهشت 28, 1398

   اسپایدر من قهرمان ضعیفی هستش و نمیتونه تو لیست باشه البته اون با دشمن های قدرتمندی رو به رو شده که بسیاری از شخصیت های قدرتمند معرفی شده نمیتونن شکستشون بدن.
   لازم به ذکره که سر شاخ شدن اسپایدی با شخصیت های قوی تر از خودش باعث معروفیتش شده.

   پاسخ

 3. علی

  اردیبهشت 19, 1398

  بنظر من تانوس از همه قدرتمند تره که شما اصلا اسمش رو اینجا نیاوردید

  پاسخ

  • آریو

   اردیبهشت 25, 1398

   عنوان مقاله ابرقهرمانانه نه شخصیت ها . ثانوس که ابرقهرمان نیست

   پاسخ

 4. shayan

  اردیبهشت 13, 1398

  بعضی از کامنتا رو که خوندم خندم گرفت از تعصب دی سی فن های گرامی که بدون هیچ اطلاعات خاصی گفتن که سوپرمن از ثور قویتره یا حتی گفتن از تانوس هم قویتره…..در خصوص اینکه کدوم قویتره باید بگم توی همین وضعیت کنونی هم بسیار قدرتمند تر از سوپرمنه.خب برای این حرف هم دلیل دارم اول از همه باید بدونید قویترین شخص توی اینفینیتی وار بعد از تانوس ثور بود چونکه فقط اون تونست توی نبرد تن به تن تانوس رو شکست بده و ثابت کرد قدرتش همراه با استورم بریکر از 6سنگ ابدیت بیشتره دوما اگه توجه کرده باشید اون تنها کسی بود که دو بار با تانوس رو به رو شد ینی هر ابر قهرمانی که با تانوس رو به رو میشد یا شکست میخورد یا کشته میشد{جان هرکی دوس دارید نگید هالک هم رو به رو شد.با استار لورد هم که کاری نداشت}
  بعدشم سوپرمن تو فیلما اون رو توی قدرتمند ترین حالت ممکن قرار دادن ولی ثور رو خیلی خیلی محدود کردن به طوری که اگه 100درصدش رو میزاشتن تو فیلم قدرتش از حد تصور بیشتر میشد و معلومه که سازنده ها نمیخواستن شخصیت خوب فیلم اینقدر از منفی ها قویتر باشه.اصلا این ثور که شما توی فیلم
  های مارول میبینید ثور واقغی نیست{اگ توجه داشته باشید خیلی فان و مهربون و…}ثور در افسانه های اسکاندسناوس ی شخصیت خیلی شرور و قوی هستش که به دستور اودین نژاد غولها رو منقرض کرده و برای اینکه بفهمید چی میگم باید god of war رو پلات کنید چون بیشتر شبیه به افسانه ها ساخته شده.
  در مورد اون رفیقی هم که گفته بود تانوس با دستکشش هم از سوپرمن شکست میخوره باید بگم خیلی خندیدم چون هممون دیدیم توی اند گیم ثور و کپ آمریکا و مرد آهنی و کپ مارول و….. از نسخه بدون دستکشش هم بر نیومدن حالا این سوپرمن مثلا میخواد نازش کنه؟ بعدشم اگ ثور رو چند صد برابر نسبت به افسانه ها ضعیف کردن تانوس رو چند میلیون برابر ضعیف کردن توسینما چون اگه با شخصیتتانوس آشنا باشید میفهمید اون در حدی قوی و باهوش هستن که حتی بدون داشتن دستکش بینهایت قدرتش صدها برابر بیشتر از تانوسی بود به همراه دستکش اون رو توی فیلم دیدیم.

  پاسخ

  • عباس

   اردیبهشت 13, 1398

   سلام شایان جان،
   البته شخصیت های کمیکی توی کمیک بوجود اومدن و درست نیست که از روی فیلم ها بخوایم درباره قدرت هاشون قضاوت کنیم.

   // هشدار: اسپویل EndGame …
   .
   .
   .
   اما اگه بخوای طبق فیلم ها قضاوت کنی توی EndGame دیدیم که ثور حتی با هر 2 تا چکشش هم نتونست ثانوس رو در مبارزه رو در رو شکست بده. البته شایدم اضافه وزن خیلی زیادش مانع شد که بتونه از همه قدرتش استفاده کنه …
   .
   .
   .
   // هشدار: اسپویل EndGame …

   پاسخ

   • shayan

    اردیبهشت 13, 1398

    سلام داداش
    میشه گفت که منم با شما موافقم نباید با توجه به فیلم ها مقایسه کرد ولی ثور فرق میکنه و ساخته ذهن نویسنده های مارول نیست….مثل اینه که بگی Zeus و خدایان یونان رو سانتا مونیگا و god of war بوجود آوردن در صورتی که اینا فقط از روی افسانه هاشون شخصیتا رو ساختن.ثور هم مثل اینا داستانش فقط به کمیک های مارول ختم نمیشه.

    //هشدار اسپویل اند گیم//
    .
    .
    .
    عباس جان دقیقا منظورم از اینکه تو کامنت قبل گفتم ثور تو سینما ضغیف و فان هستش همین بود که واقعا داشت حالم بهم میخورد از فیلم بخاطر این کار مسخرشون ترجیح میدادم ثور کشته شه.
    بعدشم داداش من منظورم از مبارزه تن به تن همون قسمت پایانی اینفینیتی وار بود و بهرحال از هیچ قهرمانی انتظار نمیره تو مبارزه با تانوس پیروز بشه ولی خدایی تانوس اند گیم خیلی قوی تر بود تا تانوس اینفینیتی وار
    .
    .
    .
    //هشدار اسپویل//

    پاسخ

    • عباس

     اردیبهشت 13, 1398

     آره درسته ثور و اودین و ازگارد از افسانه های شمال اسکاندیناوی هستن که به کمیک ها هم راه پیدا کردن و محدود به فیلم و کمیک نیستن
     البته منم حرفاتو قبول داشتم و رد نکردم فقط خواستم اون نکته تفاوت فیلم و کمیک رو اضافه کنم بهش 😉
     و حرف آخرتم قبول دارم. ثانوس اندگیم خیلی وحشی تر از ثانوس اینفینی وار بود

     پاسخ

    • آریو

     اردیبهشت 14, 1398

     واقعا میخوای از یه شخصیت خوشت بیاد میبینی چقدر قویه ؟
     آره ثور تو فیلم از کمیک ضعیف تر بود ، ولی به نظرم شخصیت پردازیش از کمیک خیلی بهتر بود . من خودم از فیلمش بیشتر خوشم اومد

     پاسخ

    • استیو راجرز

     اردیبهشت 25, 1398

     کاملا و حتی بیش از 100% با سخن طلاییتون موافقم .
     خداییش شخصیت ثور در MCU خوب بود . یعنی تا حدودی ضعیف تر از حالت معمولی بود ولی هم اون ابهت خاصش ، هم غرور آزگاردی خاصش ، هم اون جدیت و عظمت خاص خودش رو تا حدودی داشت . ولی کم کم نابودش کردند . یعنی ثور در فیلم اختصاصی اول و دوم خودش و در فیلم انتقامجویان 1 ، 2 و 3 انصافا خوب بود و من ازش راضی بودم . در فیلم اختصاصی سوم خودش یعنی فیلم ثور : راگنورک یک مقداری شخصیت ثور رو خراب کردند و به سمت فانی و حتی دلقک بازی کشوندند ولی در این فیلم انتقام جویان 4 ( پایان بازی ) دیگه کاملا شخصیت ثور رو نابود نابود نابود نابود !!!!!! کردند و تبدیلش کردند به یک دلقک بی مصرف دائم الخمر خپل بی قدرت !!!!!!! از MCU متنفر شدم با این کارشون .
     من و شما تنها کسانی نیستیم که چنین نظری داریم . خیلی از طرفداران دیگه هم بعد از دیدن فیلم انتقام جویا پایان بازی همین نظر رو داشتند و از این کاری که مارول با ثور کرده بود بیزار بودند . لعنت به MCU که واقعا شخصیت ثور رو بد جوری نابود کرد .

     پاسخ

     • آریو

      اردیبهشت 25, 1398

      خطر اسپویل اندگیم
      .
      .
      .
      .
      .
      .

      خب ، من با حرفت صد درصد و حتی بیشتر مخالفم (با احترام ، نظر خودمه)

      خب ، به نظر من قدرت یه شخصیت ، خیلی تو جذابیت شخصیت تاثیر نداره؛داره ولی کمتر از ده درصد .
      بعدش هم به نظر من شخصیت تور تو رگناروک خیلی بهتر شد از اون حالت عبوس که انگار فقط میخواستن به اصطلاح «شاخ» نشونش بدن . تو رگناروک انگار یه کم بهش مسئولیت پذیری بهش اضافه کردن .

      ولی تو اندگیم به نظرم شخصیت پردازی تور عالیِ عالی بود . حرف نداشت . من کاملا درکش میکردم . انگار یه عذاب وجدان عظیمی داشت به خاطر اینکه تو اینفینیتی وار به سر ثانوس ضربه نزد . عاجزانه داشت میگفت بذارین من یه کاری بکنم ؛ مثلا میخواست خودش بشکنه رو بزنه . دقیقا به خاطر همین بی ثباتیش میره با محافظین کهکشان تا خودشو پیدا کنه .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      خطر اسپویل اندگیم

      پاسخ

  • علی

   اردیبهشت 19, 1398

   ایول دقیقا همینطوره که گفتی

   پاسخ

 5. مهدی

  اردیبهشت 12, 1398

  کاملا درسته
  هرکی غیر از اینو میگه واسه اینه که قهرمان مورد علاقش اول نیس
  عالی

  پاسخ

 6. جلال

  اردیبهشت 7, 1398

  کریتوس و الا خواهر ثور کجان؟
  مرد تک مشتی (سایتاما) از همه قهرمان قویتره
  اگه اشتباه میکنم بگین

  پاسخ

  • آریو

   اردیبهشت 8, 1398

   فکر کنم نویسنده علاقه ای به گیم و انیمه نداشته ، ولی گوکو رو گذاشته …
   هلا هم که ابرقهرمان نبود .

   پاسخ

 7. عباس

  فروردین 17, 1398

  قوی ترین شخصیت ثور هستش و واقعا لیاقت بهترین داره
  ولی کاپیتان مارول باید رتبه بهتری میداشت

  پاسخ

 8. Who_Laughs

  فروردین 16, 1398

  این مزخرف ترین رتبه بندی ای بود که تا به حال دیده بودم از هر لحاظ بخوای حساب کنی دکتر منهتن قوی ترین شخصیت دی سی و فرانکلین ریچاردز هم قوی ترین شخصیت مارول است (البته خدایان مارول و دی سی یعنی والای همگان و پرزنس رو حساب نمیکنیم ) این کاملا ثابت شده و ثور در مقابل اینا پشمک هم نیست ولی به نظرم دکتر منهتن قوی تره چون علاوه بر قدرت های مشابهی که دارن دکتر منهتن میتونه هم زمان در همه زمان ها هم حضور داشته باشه

  پاسخ

 9. رضا

  فروردین 13, 1398

  بهترین مقایسه ای بود که تا حالا توی وب فارسی دیده بودم. ممنون

  پاسخ

 10. محمد حسین مطاعی

  فروردین 9, 1398

  ثور قوی تره و جایگاه اول است و اون بدون چکش خیلی خیلی قدرتمند است با چکش که دیگه تمام اون وقتی خیلی عصبانی بشه هیچ کی جلو دارش نیست

  پاسخ

 11. mr namaloom

  فروردین 6, 1398

  همش چرته چرا گوکو باید دوم باشه سوپرمن سوم من طرفدار دی سی نیستم ولی اصلا مقاله درستی نیست چرا موج سوار نقره ای باید چهارم باشه اونوقت استرنج شیشم اصلا کامل و درست نبود این مقاله

  پاسخ

  • آریو

   فروردین 7, 1398

   اگه گوکو شکست بخوره بعدا قوی تر میشه ، ولی در هر صورت شکست خورده ؛ یعنی ضعیف تره !
   موج سوار نقره ای هم اگه قدرتاشو مطالعه کنی میفهمی که واقعا خیلی قویه .

   پاسخ

 12. مجتبی

  اسفند 24, 1397

  آقا تو دنیای مارول قوی ترین موجودات:
  1-دادگاه زندگی
  2-ابدیت
  3-مرگ
  4-گالاکتوس
  5-ارباب نظم و سرور بی نظمی 6-سلیستیال ها
  6-نیروی فونیکس
  7-تانوس با دستکشش
  8-دورمامو
  9-اسکرال ها
  10-امپراتوری کری
  11-آنایلوس
  12-ماگوس
  13-کاپیتان یونیورس
  14-آدام وارلاک
  15-فرانکلین ریچاردز
  16-موج سوار نقره ای
  17-کاپیتان مارول
  19-نوا
  20-تور

  پاسخ

  • سیپان

   اسفند 24, 1397

   **** تور اوله

   پاسخ

  • کریتوس

   اسفند 28, 1397

   داداش داری اشتباه میزنی اگه بخوام مثل تو بگم از همه قویتر خدای همگان و بعدشم بیاندر هست بیاندر که دادگاه زندگی رو کشته و جسدش رو روی ماه انداخته ، اما قویترین فرد تو کل جهان کریتوس هست بعدش ثور که به راحتی با استورم بریکر تونست از پس تانوس و ۶ سنگ ابدیت بر بیاد

   پاسخ

 13. آری,

  اسفند 23, 1397

  بعد از یه تلاش یه ساعت و نیمه این لیستو تهیه کردم : (به ترتیب نیستن)
  wonderwoman
  one above all
  beyonder
  living tribunal
  galactus
  nova
  superman
  thor
  raven
  Dr. manhattan
  odin
  JeanGrey
  scarlet witch
  shazam
  sentry
  Dr. Strange
  SilverSurfer
  MartianManhunter
  GreenLantern
  dormammu
  FranklinRichards
  CaptainMarvel
  Phoneix
  AdamWarlock
  vision
  MarcSpector
  **هیچ لیستی نیست که همه باهاش موافق باشن .**
  **اگه به نظرتون کسی وجود داره که از کسی تو این لیست قوی تره لطفا بگین .**
  **انیمه ها رو هم نذاشتم چون مطمئنا به قول دوستمون قهرمانای مارول و دیسی باید جمع میکردن میرفتن .**

  پاسخ

  • a……

   فروردین 4, 1398

   Supergirl که از super man قوی تره دی سی اصلا نگاه میکنی داداش

   پاسخ

 14. Abolfazl

  اسفند 22, 1397

  سلام ؛
  بادقت و حوصله بخونین لطفا…
  من همه کامنتهارو خوندم

  بهتره بگم اینا که ساخته‌ی ذهن یک نفر نیستن !!!!!
  بنابراین هرکدوم که درحال ساخته شدن بودن سازنده شخصیت سعی کرده نقطه ضعفشو بپوشونه جوری که اگه همه‌شونو بندازیم تویه میدون جنگ آخرش کل دنیا نابود میشن و همه و همه حتی خودشون میمیرن…!!!!
  مساله بعدی اینه که اینا باید چند دسته بشن…
  یه سریا شون تو دنیای خیالی زندگی میکنن…
  یه سریا شون مثلا تو دنیای ما زندگی میکنن…
  بعضیاشون که کارتونی بودن از اول پس کلا بیخیالشون…
  بنظرم بیشتر از سه دسته اونم نسبت به کارهایی که میتونن بکنن تقسیم میشن پس باید تو هر دسته نسبت به کارهایی که کردن ؛ نه نسبت به کارهایی که میتونن بکنن درجه میگیرن و جایگاهشون از نظر بیننده ثبت میشه…
  خودمم طرفدار مرد عنکبوتی بودم ولی نولان و کریستین بیل نطرمو عوض کردن و حالا هوادار بتمن هستم…❤
  ممنون از توجه گرانبهاتون.

  پاسخ

  • ابولفضل

   فروردین 2, 1398

   آخه تو که هیچی از هیچ ابر قهرمانی نمیدونی وحتی جایگاه مارول در برابر دی سی .پس الکی حرف نزن چون ابر قهرمان های دیسی اصلا نمی تونن تو این لیست باشند واین لیست به نظر من برهیچ اساسی طبقه بندی نشده به جز سلیقه های شخصی

   پاسخ

 15. vergil

  اسفند 9, 1397

  جای کریتوس کبیر خالی واقعا

  پاسخ

 16. مهدی

  اسفند 7, 1397

  بنظر من بتمن باید توی این لیست باشه ۱. پول زیادی داره ۲.تکنولوژی بالا ۳. هوش عالی با همین ها تونست سوپرمن رو شکست بده و تا دم مرگ ببرتش و با تکنولوژی که داشت تونست اون سنگ رو بدست بیاره و به عنوان سلاح استفاده کنه و اون هیولا رو که نه سوپرمن ونه زن شگفت انگیز میتونستن شکستش بدن رو از بین ببره

  پاسخ

  • آریو

   اسفند 10, 1397

   قدرت با هوش وثروت خیلی فرق میکنه .

   پاسخ

  • aj

   فروردین 5, 1398

   بتمن اصلا ابرقهرمان خوبی نیست تو اون یه تیکه از لیگ عدالت که سوپرمنو زنده کردن سوپرمن بتمنو قورت داده بود سوپر من خیلی قویه ولی به نظر من تور قدرتمندترین ابر قهرمانه دکتر استرنج با سنگ زمان میتونه هر کاری کنه تو یه نگا به فیلماش بندازی قشنگ میفهمیچی میگم

   پاسخ

  • aj

   فروردین 5, 1398

   ابر قهرمان فقط روحانی :)))))))))))))))))))

   پاسخ

 17. علی

  بهمن 17, 1397

  من گوروتم D-:

  پاسخ

 18. Arash voso

  بهمن 14, 1397

  قوی ترین موجودات این ها هستن
  1 one-above-all
  2 beyonder
  3 Living Tribunal
  4 Galactus
  شخصیت اول که آفریننده‌ی کل مارول یونیورس هستش و حکم خدا رو داره که دانش و بینایی‌ش همه چیز رو زیر سلطه‌ی خودش داره
  بیاندر میتونه واقعیت رو تغیر بده بدون فهم کسی جز شخصیت برتر یعنی one-above-all
  لیوینگ تریبونال می‌تونه تانوس رو بدوت هیچ گونه ضحمتی با کل سنگ ها‌ی ابدیت شکست بده
  گالاک توس هم که نابود کننده‌ی جهان هاست

  پاسخ

 19. یوسف

  بهمن 8, 1397

  پس نوا(nova) شاید تو فیلم ها نباشه ولی قویه

  پاسخ

 20. نیما

  بهمن 5, 1397

  سوپرمن اول بخاطر:اشعه لیزری که خیلی قدرتمند_سرعتی هم اندازه ی فلش که هرکسی رو از پای در میاره_قدرتی فراتراز هالک_جا به جایی اجسام با ذهن_طوفان یخی_پرواز کردن در همه جای دنیا_در زیر آب ماندن تا سال های سال_هیپنوتیزم بسیار قوی_مقاومت در برابر بمب اتم هسته ای_خشمی که هیچکس نمیتواند جلوی آن را بگیرد_و مهمترین آن ها که هیچکس نمیتواند مقاومت کند:رنگین کمانی که دستش به بیرون میاد و به هزاران سوپرمن تبدیل شدن همشون قدرت سوپرمن رو دارن_تازه خیلی مونده این برای اثبات قدرت سوپرمن بس نیست_هیچ چیز جز کریپتونایت که خیلی کم یاد و در کره ی زمین نیست نمیتونه اونو نابود کنه

  پاسخ

  • حسام

   بهمن 7, 1397

   رتبه اول برای تور هست درباره سرعت هم باید بگم سلاح جدید تور (در انتقام جویان 3 )توانایی احضار بایفراست رو داره که اگه تو جایی باشه که صد سال نوری با زمین فاصله داشته باشه در کمتر از یک دقیقه بهزمین می رسه توانایی پرواز رو هم که داره ارباب آذرخش که هست بدون سلاحش هم خیلی قدرتمنده.راستی سوپر من میتونه تبر جدید تور یا میونیر(چکش قبلی تور) رو بلند کنه؟

   پاسخ

 21. سروش

  دی 30, 1397

  از لحاظ فنی بخوایم در نظر بگیریم دکتر منهتن از همشون قویتره و به نظرم بتمن و ولورین تو این فیلم جایی ندارن و باید شخصیتایی مثل ونوم سایبورگ یا ریون رو میزاشتین

  پاسخ

  • امیرمهدی

   بهمن 16, 1397

   بروبابا بتمن بایدتواین لیست باشه نه اون اهن گرازه سایبورگ

   پاسخ

 22. سروش

  دی 27, 1397

  دکتر منهتن بنظرم قویترینه ولی هیشکی حتی بهش اشاره هم نکرده

  پاسخ

 23. امید

  دی 20, 1397

  ببخشید دفعه قبل اسم بعضی شخصیت هارو وارد نکردم وبعضی رو هم به اشتباه قدرتمند تر از اون یکی نوشتم اما قوی ترین شخصیت های مارول و دی سی کامیس به ترتیب قدرت عبارتنداز:
  ۱_سورت هیولای آتیش آزگارد
  ۲_اودین
  ۳_هلا
  ۴_زئوس
  ۵_کال بوریسان( برادر اودین)
  ۶_ثور
  ۷_بالدر(برادر ناتنی ثور)
  ۸_کوگو
  ۹_ثانوس(بادست کش)
  ۱۰_آپولیس کیس
  ۱۱_جین گری
  ۱۲_اسکارلت ویچ
  ۱۳_ریون
  ۱۴_شزم
  ۱۵_دراک اساید
  ۱۶_رد هالک(هالک قرمز زیاد حضور نداشته برعکس سبزش اما برطبق قدرت اون توی این رده قرار میگیره)
  ۱۷_سوپرمن وسنتری (دوتاشون دارای قدرت برابرن حتی سنتری از سوپر من الهام گرفته)

  پاسخ

  • Milad

   دی 22, 1397

   ببینم اینارو از کجا آوردی تو از ادمین هم غلط تر میگی که

   پاسخ

   • آریو

    اسفند 7, 1397

    لیست خیلی خوبیه تو با چیش مشکل داری ؟

    پاسخ

 24. فربد

  دی 20, 1397

  دوستان خوب من این لیست دلخواه است ولی اگر بخواهیم واقعا بگیم قویترین حالت گوکو از قویترین حالت ثور قویتره اینجوری بگم قدرتهای گوکو نامحدود هی ارتقا پیدا میکنه لولش بیشتر میشه میتونید تو سایتای خارجی ببینید و در کل قهرمانانی هستند که از تمام این افراد قویترن مانند toaa با pr beyonder یا tori bot میتونیید تحقیق کنید این شخصیت ها اینقدر قوی هستند که نمیشود به این راحتی از اینها فیلم ساخت من همه مطالبم را با تحقیق میگویم تو سایتای خارجی و یوتوب حتما ببینیذ.

  پاسخ

 25. امید

  دی 18, 1397

  قوی ترین شخصیت های دنیای مارول و دی سی کامیس طبق چیزی هست نه صرفا ابر قهرمانان به ترتیب قدرت عبارتند از:
  ۱_سورت هیولای آتیش آزگارد
  ۲_اودین
  ۳_زئوس
  ۴_هلا
  ۵_ثور
  ۶_کوگو
  ۷_آپولیس کیس
  ۸_ثانوس(با دست کش)
  ۹_اسکارلت ویچ
  ۱۰_شزم
  ۱۱_دراک اساید
  ۱۲_رد هالک(هالک قرمز زیاد حضور نداشته اما برطبق قدرت)
  ۱۳_جین کری
  ۱۴_سوپر من
  ۱۵_سنتری
  ویه چیزی خیلی از این ایرون من بدم میاد همه فیلما اومده همه خراب کرده

  پاسخ

  • Shams

   فروردین 13, 1398

   شما خیلی دیگه طرفدار ازگاردیای
   One above all
   Beyonder
   Dr manhattan
   الان هیولای اتشین ازگارد مگه بارها از اودین شکست نخورده ؟

   پاسخ

 26. Amir

  دی 16, 1397

  باید تریگون و ریون به ترتیب تو رده اول و دوم این لیست قرار میگرفتن چون اونا به نوعی قدرت های بیشتری دارن و از تور تانوس و سوپرمن و بقیه قویترن

  پاسخ

 27. حمید

  دی 14, 1397

  باید شزم رو هم قرار میدادید قدرت سوپر من در مقابل شزم هیچه

  پاسخ

  • Milad

   دی 22, 1397

   افرین😒😐😐

   پاسخ

 28. امید

  دی 13, 1397

  اگه تمامی شخصیت های مارول ودی سی کامیس یا کلا قهرمانان وشرورهای خیالی رو بزاریم ثور در جایگاه ۷قرار میگیره وسوپرمن ۱۲ وهالک اصلا هالک هیچ جایگاهی نداره اگه همه رو بزاریم سورت وکرنوس جایگاه اول واودین وزئوس جایگاه دومو بدست میارن اما در مقایسه ثور با سوپرمن منبع قدرتش ستاره های زرده چون اهالی کریپتون زیر ستاره سرخ زندگی میکنن پس زیر ستاره زرد قدرتمندن وگرنه مثل انسانه از لحاظ قدرت بدنی اما ثور منبع قدرتش خودشه وتازه توی کمیک وفیلم وقتی ویژن( اونم مثل سوپرمنه )به اون حمله میکنه با یک دست پرتش میده تازه اون دیدیم که در مقابل توی جنگ ابدیت مقابل یک ستاره قوی تره از خورشید قرار گرفت وفقط از هوش رفت تازه اینا همه بدون چکشه در مبارزه ثور با سوپر من حتی زیر ستاره زرد بازم ثور برنده است ثور وقتی عصبی ترم بشه هیچی با صایقش میتونه کل کریپتونو نابود کنه وقتی توی مبارزه با آیرن من شکست خورد شرایطش فرق میکرد تازه مادیدیم که هالکم راحت میتونه نابود کنه از لحاظ ذهنی وهوش از سوپرمن خیلی برتره هرچند به پای لوکی برادرش نمیرسه توی این لیست اسم خیلیا اومده که هیچ قدرت خاصی ندارن ونباید میومدن مثل بتمن کاپیتان مارول وحتی ولورین این مقایساتی که انجام دادم کاملا بدون تعصب بود وگرنه من طرفدار کاپیتان امریکام واینا همش الکی وخیالین ودر ضمن شما جوری بحث میکنین انگار واقعین برید سر کار وزندگیتون

  پاسخ

 29. امید

  دی 13, 1397

  البته اگه تمام شخصیت های دنیای مارول وکمیک وکلا ابر قهرمانی روکه هست قرار بدیم زئوس واودین از همه قوی ترن وثور در رتبه۷ قرار میگیره ولی در واقع اگر لیست تمام شخصیت ها رو قرار بدیم هالک توش هیچ جایگاهی نداره ودر ضمن سوپر در رتبه ۱۰قرار میگیره سوپرمن وکلا اهالی کریپتون چون زیر یک ستاره سرخ زندگی میکنن میتونن جلوی ستاره های زرد قدرتمند بشن وگرنه مثل یک آدم معمولین اما کسایی مثل ثور منبع قدرتشون خودشه وهمه میدونن بدون چکشش مقایسه کردیم و توی کمیک وفیلم دیدیم که ویژن که اونم مثل سوپرمنه رو ثور با یک دست پرت کرد قطعا ثور از سوپر خیلی قوی تره واین لیستم خیلی ها مثل بتمن قدرت خاصی ندارن ونباید قرار میگرفتن حساب کنین با چکشش با سوپرمن روبرو شه دیگه هیچ یا هلا اصلا هلا خواهرش که از ثورم خیلی قوی تره توی جنگ ابدیت دیدیم که ثور مستقیما مقابل یک ستاره مثل خورشید قرار گرفت وفقط بیهوش شد در حالی که سوپر من از حد خاصی نمیتونه نزدیک خورشید قرار بگیره اینایی که میگم کاملا منطقیه وخارج از تعصبه وگرنه من طرفدار کاپتان راجرزم ویه چیز دیگه همه شرورن شما وایسادین سرشون بحث میکنین برید به کار زندگیتون برسید

  پاسخ

 30. رستم دستان

  دی 11, 1397

  نظرات رو خوندم از خنده مردم اگر روح استن این نظرات رو بخونه از خنده زنده میشه

  پاسخ

 31. علی

  دی 10, 1397

  بتمن اوله بعدشم سوپر من و مرد عنکبوتی

  پاسخ

  • میلاد

   دی 22, 1397

   برادر من چون بتمنو دوس داری دلیل نمیشه اول باشه

   پاسخ

  • ابوالفضل

   بهمن 20, 1397

   بتمن چطور لوله خدایی😓

   پاسخ

  • آریو

   اسفند 7, 1397

   یعنی میگی بتمن و مرد عنکبوتی میتونن گوکو و اودین و تور و سوپرمن و … قوی ترن ؟ اینا نمیتونن پانیشرو و ددپول و ونوم و استن لی (!) رو شکست بدن که !!! دوستان فکرمیکنن که اگه بگی بتمن از تور ضعیفتره داری به بتمن توهین میکنی !!!
   هرکی بتمنو دوست داره میگه بتمن قویترین شخصیته !!! جمع کنین بابا !

   پاسخ

 32. X MEN

  دی 6, 1397

  ابر قهرمان انیمه ها رو نزارید😑
  اگه اینجوری باشه که بقیه قهرمان ها باید جم کنن برن

  پاسخ

 33. آرین تیگر

  آذر 29, 1397

  ثور بهترینه

  به نظرم سوپر…ن اصلا نباید تو این لیست اسمش میبود.

  انقدر از سوپر…ن بدم میاد که حاضر نیستم اسمش و تایپ کنم

  ثور و دکتر استرنج بهترین هستن

  پاسخ

  • Dcfan

   دی 10, 1397

   مشخصه كه فقط فيلم ديدي

   پاسخ

   • آرین تیگر

    دی 27, 1397

    تو که کمیک خوندی احتمالا باید بدونی که یک بار کنت نفاریا قدرتی به اندازه ی سوپرمن بدست میاره ولی از انتقامجویان (که قویترینشون ثور هست) شکست میخوره.
    درضمن یک بار هم توی کمیک مارول علیه دیسی هالک سوپرمن رو به هوا پرتاب میکنه

    دکتر استرنج هم توی کمیک ها کسیه که هر ابرقهرمانی که دچار مشکل ماورائ الطبیعه میشه به اون مراجعه میکنه

    البته شخصیت هایی مثل والای همگان و دادگاه زندگی و اودین باید در لیست باشند و رتبه ی بالایی داشته باشند

    پاسخ

    • Who_Laughs

     فروردین 16, 1398

     گل من سوپرمن در همون کمیک هالک رو با چند ضربه شکست داد

     پاسخ

  • Milad

   دی 22, 1397

   چون تو اینارو دوس داری دیگه نباید اسم چیزایی که بدن میادو بذارن

   پاسخ

   • آرین تیگر

    دی 27, 1397

    البته از سوپر…ن منظور بدی نداشتم(فقط کیبوردم اون روز خراب بود و دکمه ی (م) گیر کرده بود

    در ضمن شاید من به سوپرمن زیاد علاقه ای نداشته باشم ولی به قدرت هاش علاقه دارم و به نظر های دیگه هم احترام میزارم

    مرسی بابت تذکر

    پاسخ

 34. KAMADNR

  آذر 23, 1397

  ولی اگه گوکو با سایتاما مبارزه کنه چی میشه ؟حساب کن.قدرت گوکو وابسته به قدرت حریفشه یعنی اگه سایتاما بکشتش یهو وحشی میشه ولی چون سایتاما مرگ نداره باید با گوکو مشترک رتبه اول باشه

  پاسخ

  • عباس

   آذر 23, 1397

   سلام،
   خیلیا علاقه دارن نتیجه مبارزه این دو نفرو بدونن و حتی اگه عبارت Saitama vs goku رو سرچ کنی میبینی که کلی کلیپ و مقاله هم براش نوشته شده.
   اما واقعیت اینه که صرفا نامیرا بودن باعث نمیشه که یه شخصیت تو لیست بهترین ها قرار بگیره. ممکنه اون شخصیت تو مبارزه بارها شکست بخوره و صرفا چون نامیراس نمیره!
   به همین خاطر اسمش تو این لیست نیومده.

   پاسخ

 35. KAMADNR

  آذر 23, 1397

  آقا دو سوال لطفا هرکی میدونه جواب بده 1_چرا سایتاما تو لیست نیست و2_ آخر گوکو قوی تره یا سایتاما آقا با دلیل لطفا
  ولی واقعا نامردیه این همه ضعیف هست ولی سایتاما نیست

  پاسخ

 36. Parsa

  آذر 23, 1397

  اگر بخوایم در نظر بگیریم قویترینشون doctor strange چون اون سنگ زمانو داره که میتونه زمانو کنترل کنه و اگر از فاز سوپر هیرو در بیایم thanos اوله ولی اگه سنگ زمان doctor strange در نظر نگیریم thor اوله چون اگه infinity war رو دیده باشید فقط thor بود که تونست thanos رو بزنه

  پاسخ

  • Milad

   دی 22, 1397

   ملاک باید کامیک بوک اصلیت باشه نه چیزی که ازشون میسازن دوست سطحی نگر من

   پاسخ

 37. کاپیتان آمریکا

  آذر 20, 1397

  آخه وقتی که فیلم کاپیتان آمریکا و جنگ داخلی رو ندیدین نیاین اطلاعات غلط بدین. فقط هالک و ثور میتونن جلوی یه هیلیکوپترو با دست خالی بگیرن . آخه آیرن من هست ولی استیو راجرز نیست؟لیست باید به این ترتیب باشه
  ۱-هالک
  ۲-ثور
  ۳-کاپیتان آمریکا
  ۴-گوگو
  ۵-سوپرمن
  ۶-موج سوار نوقره ای
  ۷-آیرن من
  ۸-ددپول
  ۹-بتمن
  ۱۰-فلش
  ۱۱-تانوس
  ۱۲-مارشن من هانتر
  ۱۳-گرین لانتر
  ۱۴-مرد عنکبوتی
  ۱۵-ولورین
  ۱۶-صاعقه ی سیاه
  ۱۷-کاپیتان مارول
  ۱۸-زن شگفت انگیز
  آخه من موندم فرانکلین ریچاردز اونجا چی کارس

  پاسخ

  • علیرضا

   آذر 28, 1397

   آخه آدم با عقل سوپرمن نفر پنجمه به نظرت اون نفر اول قویترینشون سوپرمنه که میتونه زمین رو جا به جا کنه تور در مقابل سوپرمن هیچی نیست

   پاسخ

   • Milad

    دی 22, 1397

    دقیقا قدرت سوپرمن خیلی زیاده ولی اگه یه تیکه کریپتونایت بندازی طرفش چیکار متونه بکنه

    پاسخ

    • ابوالفضل

     بهمن 20, 1397

     ثور با استورم بریکر سوپرمن رو به فنا میده

     پاسخ

  • X MEN

   دی 6, 1397

   استیو راجرز یا کاپیتان آمریکا
   در خیییلی از شخصیت هیچ چیزی
   نداره که تو این لیست باشه
   نمیشه از روی تعصب لیست پر کرد که😐

   پاسخ

  • X MEN

   دی 6, 1397

   بنظرم دارک فینیکس(ققنوس)یا(جین گری)قدرت خیلی بالایی داره و نباید تو این رتبه باشه حداقل با جزو ده نفر اول باشه
   بتمن هم قدرت خاصی نداره 😐

   پاسخ

  • Dcfan

   دی 10, 1397

   واندرومن تو اينجاستيس سوپرمن رو شكست داد تو گذاشتي آخر ليست:/ البته كاپيتان مارول هم يكي مونده به آخر!!!! كلا با ابرقهرمان زن مشكل داري انگاري

   پاسخ

   • Milad

    دی 22, 1397

    ابنجاستیس یه بازیه که ادبون درست کرده
    ملاک اصلی باید کامیک باشه
    سوپرمن از واندرومن خیلی قویتره

    پاسخ

   • آرین تیگر

    فروردین 17, 1398

    توی کمیک مارول علیه دی سی استورم واندروومن رو توی مبارزه شکست میده پس کسی که استورم شکستش میده هیچوقت سوپرمن رو شکست نمیده.
    اینجاستیس هم یک بازیه و هیچ ربطی به کمیک نداره
    البته واندروومن رتبه بهتری نسبت به دکتر منتهن (که در واقع قوی تره) داره .

    پاسخ

  • Milad

   دی 22, 1397

   افرین به تو که با دیدن چارتا فیلم همه مارو متقاعد کردی حالا بگو ببینم اگه هالک وقتی حالت انسانیشه و تو یهو بیای تو خواب تیر بزنی تو سرش چیکار میکنه یا کاپیتان آمریکا چطوری میخواد جلو یه سوپرمن وایسه یا خدای صاعقه چطوری رده سوم قدرتمند تریناس؟

   پاسخ

  • Yaser_PZH

   دی 28, 1397

   فرنکلین ریچاردز جزء قوی ترین شخصیت کمیکه…
   اون اونقدر قدرت منده که میتونه در چند ثانیه یک یونیورس رو نابود که یا یک یونیورس رو به وجود بیاره.
   اون اونقدر قدرت منده که اجازه داره سلستیال ها رو که یکی از قویترین گونه های جهان هستند رو به بردگی بگیره.

   پاسخ

  • فاطمه

   بهمن 23, 1397

   هالک رو که ثور خیلی راحت تو رگنارک شکست داد:|

   پاسخ

   • آریو

    اسفند 10, 1397

    لطفا اگه داری مسخره میکنی به ما بگو !
    ایشالا ایشالا ایشالا که داری مسخره میکنی ؛ وگرنه اگه فیلمو دیده باشی که میفهمی گرندمستر تقلب کرد .
    اگر هم داشتی مسخره میکردی بابت کامنتم عذرخواهی میکنم

    پاسخ

  • آریو

   اسفند 10, 1397

   ببین دوست عزیز ، کاپیتان آمریکا جزو شخصیتای مورد علاقه ی منه (بعد ددپول و تور)
   ولی اگه بیایم واقع نگرانه نظر بدیم ، باید اینو بگیم که جای مرد عنکبوتی و ولورین و کاپیتان آمریکا اونجا نیست !!!
   اگه درباره ی قدرتای فرانکلین ریچاردز تحقیق کنی ، کاملا میفهمی که خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی قویتر از کاپیتان آمریکا و … هست !!!
   و اگه دلیلت برا آوردن کاپیتان آمریکا هلی کوپتره هستش ، باید بهت بگم که سوپرمن و تور هم این کارو میتونن بکنن

   پاسخ

  • کریتوس

   اسفند 28, 1397

   داداش به اشتباهات بزگ دیگت کاری ندارم ولی ثور از هالک قویتره اگه رگناروک رو دیده باشی اینجوری نمیگی

   پاسخ

  • Soheil

   اردیبهشت 2, 1398

   چرا ینوس تونست چکش ثور رو ناپدید کنه و ثورم تونست شکست بده و برادرشم کشت پس عادلانه نیست اول باشه

   پاسخ

 38. علیرضا

  آذر 16, 1397

  قویترین سوپرمن هستش اینو همه میدونن

  پاسخ

 39. Ramtin

  آبان 18, 1397

  اگه این جوری باشه که مرد تک مشتی مرگ نداره و یا ملیوداس داخل انیمه هفت گناه کبیر نفرین زد مرگ داره همینا میان گوکو و ثور و هالک رو …. میترکونن. در ضمن اگه گوکو میمیره از حریفش قویتر میشه پس چه جوری مرد تک مشتی و ملیوداس رو میخواد شکست بده که مرگ ندارن ؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

 40. Goku

  آبان 12, 1397

  گوكو وقتي موهاش سفيد بود هر حمله اي حتي سريع تر از نور هم جا خالي مي داد گوكو در ضمن هر مبارزه قدرتش از قبل بيشتر مي شه .وجيتا و وان پانچ من هم مي تونستن توي ليست باشن

  پاسخ

 41. علی

  آبان 10, 1397

  بنظرم اگه هالک مث فیلم یکش ک هرچی عصبانی تر شه
  قوی تر و بزرگ تر میشه ثور رو هم شکست میده

  پاسخ

 42. علی

  آبان 10, 1397

  سلام
  بنظرم که هیچکس مث هالک نمیشه چون اگه میخواستن قدرت هالک تو فیلم اونجرز رو مث فیلم یک هالک درست میکردن هیچکس جلوی هالکو نمیگرفت چون هرچی عصبی تر شه قوی تر و بزرگ تر میشه خود شرکت مارول هم گفت ک ما اینکارو نکردیم تا قدرتو هالکو محدودتر کنیم

  پاسخ

  • علیرضا

   آذر 28, 1397

   سوپرمن میتونه قبله اینکه هالک گنده تر بشه اونو از وست جر میده

   پاسخ

   • Dcfan

    دی 10, 1397

    سوپرمن خداييش خيلي قوي تره از حتي هالك گنده هستش دومزدي رو همش شكست ميده هالك رو چرا نتونه!؟

    پاسخ

  • Milad

   دی 22, 1397

   اگه تو خواب بکشیش چی

   پاسخ

 43. مرد اهنی

  مهر 27, 1397

  مرد اهنی از همه بهتره اون حتی تور هم شکست داده

  پاسخ

  • همه شون عالی هستند در نحوه خودشون …..پس بینشون قدرت نمایی نکنید هر کدام قدرت فوق العادی دارنند تموم و بحث تموم کنید …..هر کدام توی یه چیزی مهارت قدرتی داره که کاربرد نیرو خاصی داره …..

   پاسخ

  • فیلم مرد مورچه ای و زنبورک 2018 را دیدن اخر فیلم اسکات وارد دنیا اکونتمی شد و دکتر هنگ و دختر ش هوپ و زنش پودر شدن ذارات پودر شده در زمین و هواه دیده می شدند ….

   اگر فیلم انتقام جویان جنگ بی نهایت را دیدی باشید متوجه می شوید

   پاسخ

  • آریا

   مهر 28, 1397

   جان؟؟؟؟!!!!!؟؟؟؟؟!؟؟!!!!!!!!!

   پاسخ

  • Milad

   دی 22, 1397

   فیلم زیاد میبینی بچه

   پاسخ

 44. ttaa1079@ taha

  شهریور 24, 1397

  سلام.. همه کسانی که گفتید خوب هستند ولی لیست اگر قرار است به ترتیب باشد اصلا منصفانه نیست.. اینجوری باشه کوکو از همه قوی تره و حتی اگه یه بار از ثور شکست بخوره دوباره زنده میشه و قدرتش بیشتر میشه.. اگه شما (مرد عنکبوتی علیه مارول ها) رو دیده باشید می‌بینید که مرد عنکبوتی همه ی آنها را میزند .. لیست از نظر من این است.
  1-گوکو
  2-مرد عنکبوتی
  3-ثور
  4-رعد سیاه
  5-مرد آهنی
  6-سوپر من
  7-دکتر دسترنج
  8-بتمن
  9-فلش
  10-مارشن من هانتر
  11-زن شگفت انگیز

  پاسخ

  • آریا

   مهر 28, 1397

   لطفا هر وقت متوجه شدید که تمام اطلاعاتتون درسته بیاین نظر بدین
   ببین پسر من ، اگه بخوای اینجوری بگی ،میشه گفت پانیشر و ددپول از همه قوی ترن چون اونا هم تو کمیک های what if همه ی شخصیت های مارولو کشتن!
   استن لی ، خالق بیشتر شخصیت های معروف مارول گفته وقتی داشت شخصیت تور رو خلق میکرد تو فکرش این بود که یه شخصیت خلق کنه که از تمامی شخصیت های مارول قوی تر باشه!!!وقتی هم داشت شخصیت اسپایدرمن رو خلق میکرد تو دهنش یه پسر بامسئولیت دست و پا چلفتی بدشانس بود نه قوی ترین شخصیت مارول!
   لیستت یه مشکل دیگه هم داره و اونم اینه که بتمن نفر هشتمه!!!میتونم بالای 90 تا شخصیت بگم که از بتمن قوی ترن ولی حال ندارم!

   پاسخ

   • Thor

    آبان 27, 1397

    دقیقا وقتی اطلاعاتی درباره کمیک ها ندارن الکی میان چرت و پرت مینویسن و یه چیز دیگه وقتی استن داشت تور رو خلق میکرد ب این فکر میکرد ک فقط ی خدا میتونه هالک رو متوقف کنه و قویتر باشه ن اینکه تمام دنیای مارول اگه میدونستی one above all کیه اونوقت میفهمیدی ک قویترین شخصیت مارول کیه! با اینکه خودم شخصیت تور رو دوس دارم ولی قویترین نیس میشه گفت بعد از one above all اون قوی ترین شخصیت ماروله. تو سری کمیک های رگناروک ک تور دو تا چشمشو فدا میکنه اونجا ب قدرتی میرسه ک با هیچیکی قابل مقایسه نیس و البته داناترین فرد ک چرخه ی بی پایان رگناروک رو متوقف میکنه

    پاسخ

   • Milad

    دی 22, 1397

    بعضی کامیک ها صرفا از داستان اصلیشون جدا هستند من هم میدونم ددپول تو اون کامیک چیکار کرده ولی اگه نگاه واقع بینانه تری داشته باشیم نسبت به قدرتها و توانایی هاشون .میفهمیم اینطور نیست
    حرفتو قبول دارم بتمن یا مرد آهنی دوتا میلیاردر هستن که قدرتشون ثروتشونه ولی هردو شخصیت تقریبا برای هر عکسی عکس العملی دارن اما در کل درست میگی نباید تو این لیست باشن

    پاسخ

  • Røhülläh

   آبان 15, 1397

   اگه میشه محترم اسم اون فیلمی رو به انگلیسی بنویسی 😕
   مرد عنکبوتی در مقابل مارول

   پاسخ

  • Milad

   دی 22, 1397

   توهم اشتباه میگی پسر جان

   پاسخ

 45. علیرضا

  شهریور 18, 1397

  اون آقاهی که میگه سوپر من از ثور قویتر هست ببین باز هم ثور اول شد ثور خیلی قویتره به نظر من باید سنتری رو جای سوپرمن می زاشتن چون سنتری مثل تیکه ای از خورشیده هست خیلی هم رتبه بندی عالی بود ممنونم مثل همیشه ثور از سوپر من قوی تر هست

  پاسخ

  • RezaScorpian

   مهر 19, 1397

   خیر ثور هیچ وقت نمی تواند از سوپرمن قوی باشد. هیچ کی نمی تواند سوپرمن را شکست بدهد. او خیلی قوی است. قدرت او از خورشید است و اگه صبح یا ظهر باشد او خیلی قوی می شود، ولی وقتی شب باشد او خیلی قوی نیست و درسته که سنتری مثل سوپرمن است ولی می دونید که سنتری قدرت کافی ذهن و این چیز ها را ندارد. پس او نمی تواند سوپر من را شکست بدهد. ثانوس بدون دستکشش نمی تواند سوپر من را شکست بدهد. ولی با دستکشش می تواند سوپر من را شکست دهد. دارک ساید، ثانوس با دستکشش، دکتر منهتن، اسپکتر،گوکوو مرد تک مشتی می توانند سوپر من را شکست دهند.

   پاسخ

   • آرین

    آذر 20, 1397

    پس چه جور بتمن شکستش داد؟

    پاسخ

    • Milad

     دی 22, 1397

     اون فیلمه پسر جان

     پاسخ

   • علیرضا

    آذر 28, 1397

    تو هم خیلی ***** سوپرمن تانوس با دستکشش هم شکست میده

    پاسخ

   • آرین تیگر

    دی 6, 1397

    وقتی کمیک نخوندی نظر نده لطفا

    ببخشیدا

    منم میتونم سوپرمن رو شکست بدم

    ولی هیچکی نمیتونه تور رو شکست بده

    بازم میگم تور و دکتر استرنج بهترین هستن

    پاسخ

    • Dcfan

     دی 10, 1397

     ببشخيد به واسطه كميك چه شكلي فهميدي ثور قوي تره؟! اينا كه از دو دنياي مختلفن!

     پاسخ

     • آرین تیگر

      بهمن 12, 1397

      خب توی دهه ی 90 میلادی مارول کامیکس و دی سی کامیکس کمیک هایی به اسم «مارول علیه دی سی» منتشر کردند .

      البته در آخر شخصیت ها باهم ترکیب میشن ولی توی مبارزاتشون دقیقا مشخص شد کی قویتره

      پاسخ

  • علیرضا

   آذر 28, 1397

   ******* سوپرمن از ثور خیلی خیلی قویتره و حتی قابل مقایسه با سوپرمن نیس سوپرمن میتونه با فوتش یه ستاره رو خاموش کنه یه منظومه شمسی با یه عطسه نابود کرد انقد قویه حالا باز بیاین بگین تور قویتره

   پاسخ

   • اريا

    اسفند 9, 1397

    ثور از همشون قويتره حتي توي فيلم اونجرز 3ديديم که هيچکس به جز ثور نتونست تانوس رو بزنه اصلا سوپر من قابل مقايسه با ثور نيست ليست اين سايت کاملا درسته و ثور در جايگاه اوله شما هم اينقدر خودتونو گول نزنيد

    پاسخ

 46. amin

  شهریور 18, 1397

  به نظره من گوكو از همه قوي تره چون قابليت جنگي جالبي داره اگه با كسي قوي تر از خودش بجنگه و شكست بخوره ولي نميره وقتي بدنش بهبود پيدا ميكنه قدرتش از طرف مقابل بالا تر ميره

  پاسخ

  • RezaScorpian

   مهر 19, 1397

   ولی از دکترمنهتن قویتر نیست. اگه تا حالا دکتر منهتن رو ندیدی یا قدرتش رو نمی دونی. نگو که گوکو از همه قویتره. گوکو از یک نفر به نام دکتر منهتن قویتر نیست.

   پاسخ

 47. محمد متین

  شهریور 9, 1397

  نمیدونم چرا کاپیتان آمریکا تو این لیست قرار نگرفته؟

  پاسخ

  • آریا

   مهر 28, 1397

   چون از همه ی افراد این لیست ضعیف تره

   پاسخ

 48. شک نکن کاپیتان مارول از پس تانوس بر میاد خیلی قوی هستش خیلی ویژگی داره …..خوبه که توضیح هم دادی …ثور هم قوی هست این دوتا می کشند تانوس شکن نکید

  پاسخ

  • RezaScorpian

   مهر 19, 1397

   تو که قدرته ثانوس رو نمیدونی الکی نگو کاپیتان آمریکا ثانوس رو میکشه. فقط ثور اگه خیلی خیلی عصبانی بشه شاید بتونه ثانوس رو بکشه

   پاسخ

   • محسن

    آبان 11, 1397

    کاپیتان امریکارو با کاپیتان مارول یکی نکنید

    پاسخ

 49. مسعود

  شهریور 3, 1397

  هیچکدوم هالک نمیشه….البته ثور فوق العادست…ولی از نظر زور و بازو هالک ازهمه قویتره ورقیب نداره

  پاسخ

  • RezaScorpian

   مهر 19, 1397

   یعنی تو سوپر من و دکتر منهتن و گوکو و سنتری و ثور و کسای دیگه رو حساب نکردی😐

   پاسخ

  • علیرضا

   آذر 28, 1397

   از نظر زور بازو سوپرمن ۱۰۰ برابر هالک زورش بیشتره

   پاسخ

 50. احمد

  مرداد 3, 1397

  دوستان چنان کل کل میکنن انگار اینها واقعی هستن!
  قدرتمند واقعی اون شهید حججی لاغر بود که از بچه و خانواده اش گذشت و وقتی اسیر داعش بود کوچکترین ضعف و ترسی نداشت نه این یانکی ها که وقتی تو واقعیت در خلیج فارس گرفتیمشون خودشون رو از ترس خیس کردن

  پاسخ

  • تکبیر

   مرداد 6, 1397

   الله واکبر

   پاسخ

  • ahad

   مرداد 8, 1397

   خوبه خودت گفتی اینا واقعی نیستند.

   پاسخ

  • RezaScorpian

   مهر 19, 1397

   به تو چه که ما داریم در مورد اینا حرف می زنیم تو اگه خوشت نمیاد برو و **** و اینجا هم حرف نزن

   پاسخ

  • آریا

   مهر 28, 1397

   یه مکالمه ی کوتاه تلخ بگم:
   +چرا کشتیش
   ـمیگفت کمیک واسه بچه هاست
   +تو آزادی

   پاسخ

  • Milad

   دی 22, 1397

   ببینم تو اینجا دقیقا چیکار میکنی تو الان باید تو سایت سپاه و بسیج باشی نه چارتا کامیک بوکی

   پاسخ

  • فرزاد

   بهمن 24, 1397

   درود به شرفت

   پاسخ

  • محمدمهدی

   اسفند 23, 1397

   باشه تو راست میگی

   پاسخ

  • محمدمهدی

   اسفند 23, 1397

   بشنوید از دهان مادر بزرگ

   پاسخ

 51. Arsalan

  تیر 19, 1397

  با سلام
  این لیست اگه به ترتیب گفته باشه ایراد داره اما درمورده سه نفره اول کاملا درسته من خیلی کامیک میخونم ، تور از لحاظ قدرت بدنی ضعیف تر از سوپر منه اما نقطه ضعف نداره و حتی بی چکش هم (که البته الان استورم بریکر داره )میتونه خیلی قوی باشه چون قدرته تور از خودشه ، اما سوپر من به کرپتون حساسه و وقتی کریپتون بهش بخوره منم میزنمش⁦⁦⁦:-)⁩ ، اما بدون کریپتون هم چون تور قدرته کنترل رعد و برق داره میتونه با رعد و برق زدن سوپر منو ضعیف کنه ، تور توی حالتی که رعدو برقو به کنترله دستاش در بیاره حدودا شکست ناپذیره و قابلیته ترمیم داره اما نه در حده ولورینو هالک ، درحقه کاپیتان مارول و سنتری و هالک و ققنوس یا جین گری و اسپکتر (که اصلا تو لیست نیست و بتمن هست⁦:-|⁩) اجحاف شده ، کاپیتان مارول اونقدر قویه که با سوپر من راحت مبارزه میکنه و در مقایسه هایی که دیدم حتی بعضی وقتا ، توی کامیک گفته شده که کاپیتان مارول قدرته بلند کردن هفتاد تن رو هم داره!!!!!!که سوپر من بالاترینش سی تن بوده ، هالک هم که باید خیلی بالاتر میبود ، اخه هالک ابن همه تو سرو مغزه خودش زد است لی که قویترین شخصیته مارول تا قبله اینکه تور بیاد و هالک حتی خیلی جاها ثابت شده که خیلی قویه ، اما حداقل باید رتبه هفت میزاشتینش ، اسپکتر هم که نمیدونم مشناسین یا نه اما از شخیتای خیلی خفنه دی سیه ، بتمن ، گرین لنترن و واندروامن در این جا زیادن تا وقتی اسکارلت ویچ و آدام وارلاک در این لیست نیستن ، چون آدام وارلاک میتونه از دستکش بی نهایت هم استفاده کنه اما بی اون هم خیلیییی قویه ، بعده اون سه تا اولی باید به ترتیب هالک ، جین گری(ققنوس خودش یه شخصیته جداس ) ،سنتری ، دکتر استرنج ، فلش و اسپکتر و آدام وارلاک و اسکارلت ویچ قرار می‌گرفتن ، لطفا نظرمو حذف نکنید⁦:-)⁩

  پاسخ

  • حمید

   شهریور 27, 1397

   با نظراتت موافقم ولی سوپرمن خیلی بیشتر از سی تنو بلند کرده (شاید باورت نشه ولی یه بار تونست زمینو جابه جا کنه البته نه به طور دقیق)

   پاسخ

   • Reza

    مهر 19, 1397

    زمین رو جا به جا نکرد. ماه رو جابه جا کرد

    پاسخ

  • Milad

   دی 22, 1397

   اگه کمیک خوندی باید بدونی سوپرمن توانایی تکون دادن یه زمینو داره و حتی بیشتر از این و قویترین شخصیت مارول نه هالکه نه ثور اسمشو یادم نمیاد ولی میدونم که از اینا قویتر هست

   پاسخ

 52. Nasir

  خرداد 31, 1397

  سلام، ممنون از شما
  اما این جدول غلط است چون سوپرمن قوی تر از گوکو و تور است ققنوس یا فینیکس با داکتر منهتن باید در صدر جدل باشند

  پاسخ

  • ادمین

   خرداد 31, 1397

   سلام،
   از اونجاییکه نمیشه واقعا قدرت ابرقهرمان هارو با هم مقایسه کرد، شماره آیتم های این لیست زیاد به ترتیب قدرت ها نیست و فقط 25 تا ابرقهرمان قدرتمند رو معرفی کردیم.
   ممنون از توجه شما

   پاسخ

  • Eli

   تیر 13, 1397

   کاملا درسته

   پاسخ

  • امیر

   مرداد 2, 1397

   کی گفته سوپرمن از ثور قوی تره همش که به قدرت فیزیکی نیست. ثور به بسیاری از جادو ها و عرفان ها مسلط است در حالیکه سوپرمن در سیاره خودش فقط یک انسان عادی است و جلوی خورشید قرمز هم دیگه هیچی. تازه به کریپتونایت هم حساسه و ثور قدرت رعد و برق داره. در ضمن تو یکی از کمیک ها خوندم که ثور با یک نژاد فضایی مبارزه می کرد و چنان مشتی به رهبر اون ها زد که رفت به فضا اسم کمیکش نمی دونم چی بود. خلاصه کلاممم اینکه قدرت فقط به زور بازو و یا پرتاب اشعه نیست؛ بلکه ثور قدرت هایی مانند اودین فورس یا قدرت های رونز و صد البته استورم بریکر را داراست که شرح همه ی این قدرت ها یک مقاله دیگه می خواد، بازم بگین سوپرمن قوی تره

   پاسخ

   • پارسا

    شهریور 7, 1397

    تو داری میگی نمیدونم اسم کمیک چی بود بعد میگی یه فضایی رو زد رفت به فضا‌‌‌‌(حتما اون فضایی یکی مثل گامورا ی نگهبانان کهکشان بوده)دوست عزیز سوپرمن دارکساید رو همیشه له کرده کسی زیر دستاش خدان در حالیه ثور خودش خداست! پس الی …. مفت نزن مارول فن نادون وقتی چیزی رو نمی دونی الکی نظر نده که بقیه فکر کنن ثور چه خَریه در ضمن من رطبه بندی رو قبول ندارم

    پاسخ

    • علیرضا حسن زاده

     شهریور 17, 1397

     کاملا درسته ولی گوکو رو نباید تو لیست میزاشتن و در ضمن کاپیتان مارول چرا تو لیست نیست تو ‌‌‌رتبه بندی هم هالک باید نفر ۷ یا ۸ میبود ثور هم از سوپرمن قوی تر هس

     پاسخ

    • آریو

     شهریور 19, 1397

     1-رتبه درستشه نه رطبه 2-چرا فحش میدی سوم 3-سوپرمن همیشه دارکسایدو له نکرده 4-اینکه یکی ندونه اسم کمیک کمیک چی بود دلیل نمیشه ندونه تو اون کمیک چه اتفاقاتی افتاد 5-کسی نگفت تور از سوپرمن قوی تره همه گفتن سوپرمن چون به کریپتونایت حساسه بهترین نیست ولی تور نقطه ضعفی نداره . اگه سوپرمن به کریپتونایت حساس نباشه از تور یه کم قوی تره .

     پاسخ

    • آریو

     شهریور 19, 1397

     به نظرم ددپول و مارک اسپکتر و اسکارلت ویچ و اودین و ویژن و آدام وارلاک و گوست رایدر باید تو لیست باشن.
     واقعا هرجور حساب میکنم میبینم اینا همشون از ولورین و بتمن و پروفسور ایکس قوی ترن!!!
     میتونم 50 تا شخصیت بگم که از بتمن قوی ترن ولی حال ندارم بگم.
     لطفا یه همچین مقاله ای رو واسه ابر خبیث ها هم بذارین

     پاسخ

     • ابوالفضل

      بهمن 20, 1397

      جالبه یکی معتقد بود بتمن از همه قویترین😂

      پاسخ

    • استیو راجرز

     شهریور 21, 1397

     لیست واقعا خوبی. هرچند که بی نقص نیست ولی واقعا خوبه. در ضمن هیچ لیستی نیست که همه باهاش موافق باشن.
     در این موضوع که ثور قدرتمندتر از سوپرمن هست شکی نیست.( چه در کمیک و چه در سینما ) .
     1-خوب ثور یک خدا حساب میاد ( خدای صاعقه ) و دارای قدرت فیزیکی ابرانسانی ( هرچند که شاید قدرت فیزیکی سوپرمن بیشتر باشد ) ، 2-و البته حواس ابرانسانی به گونه ای که میتواند صداها را از انسوی سیاره بشنود ( در کمیک Thor #341) و مسیر حرکت اجسام با سرعت نور را تشخیص دهدو نسبت به ان واکنش نشان دهد (در کمیک (در کمیک Thor #337) .
     3-همچنین ثور دارای طول عمر ابر انسانی به اندازه چندین هزاره است . ( گفته میشود در کمیک طول عمر او ( دقت کنین که منظور از طول عمر، سن نیست!!!) بیشتر از 10 هزار سال است. 4- ثور برای سلیان طولانی به طور ویژه در ازگارد اموزش جنگ دیده است و به به عبارتی مهارت جنگ بالایی دارد و به تمام فنون جنگ به سبک قدیم و مدرن اشناست. ثور نسبت به تمام بیماری های زمینی و اکثر جادو ها ایمن و مقاوم است.
     علاوه بر تمام ایها ثور دارای پتک قدرتمندی به نام میولنیر میباشد که میتواند با آن پرواز کند ، آب و هوای قسمت زیادی از زمین را کنترل کند ، صاعقه را فرا بخواند و بین دنیا ها تلپورت کند ( البته در کمیک و در صورتی که ثور انرژی کافی برای اینکار رو داشته باشه . در سینما ثور فقط با استورم بریکر میتونست تلپورت کنه. ) ، همچنین در زمان سفر کند ( که البته این قدرت بعد از مدتی از چکش ثور سلب شد و دیگه الان این قدرت رو نداره ولی مثلا در کمیک شماره 86# Journey into Mystery ثور در زمان سفر کرد .)
     علاوه بر اینها ثور در کمیک و سینما ثابت کرده است که توانایی کنترل صاعقه و اب و هوا را بدون پتک مخصوصش دارد که البته در سینما این قدرت کنترل صاعقه ثور به ازگارد وابسته بود و با از بین رفتن ازگارد ثور این قدرت رو از دست داد و به همین دلیل بود که ابتدای فیلم جنگ بینهایت نتوانست از ان بر علیه تانوس استفاده کند. لازم به زکر است که ثور در کمیک توانسته بدون پتک مخصوصش پرواز کند.
     همه اینها در حالی است که ثور واقعا نقطه ضعف خاصی ندارد.
     ادامه در کامنت بعدی

     پاسخ

    • استیو راجرز

     شهریور 21, 1397

     خوب قدرت های سوپرمن رو هم به طور کلی میگم :
     1-قدرت فیزیکی فوق ابر انسانی ( قدرت فیزیکی او بیشتر از قدرت فیزیکی ثور براورد شده است )، 2-حواس شنوایی و بویایی ابر انسانی ، 3-پرواز ، 4-سرعت ابر انسانی ،5- مقاومت نسبت به انواع بیماری های زمینی و تعداد محدودی از جادو ها ،6-قدرت دید ماوراء طبیعی، از جمله دید لیزری، میکروسکوپی، پرتو ایکس و گرما 7- تنفس منجمد کننده و شلیک اشعه لیزری از چشم
     سوپرمن که یک موجود کریپتونی است این قدرت های خود را از دو چیز به دست میاورد 1- کره زمین و شدت جاذبه و اب و هوا و به طور کلی شرایط خاص ان 2 – خورشید که یک ستاره زرد است . یعنی او میتواند انرژی خورشید را جذب کند و با ان اشعه لیزری شلیک کند و یا تنفس منجمد کننده داشته باشد. زمانی که سوپرمن در معرض نور خورشید باشد دیگر نیازی به غذا و اب ندارد و میتواند تا مدتی که زنده است چیزی نخورد. البته اگر تا مدت طولانی از نور خورشید دور بماند شرایط تغیر میکند و ضعیف میشود.
     نکته مهم اینجاست که سوپرمن نقطه ضعف دارد و نسبت به ماده کریپتون فوق العاده حساس و اسیب پذیر است . در ضمن سوپرمن اگر به سیاره دیگری برده شود که شرایط به گونه زمین نباشد و خورشید ( ستاره زرد) نداشته باشد ( مثل ازگارد که در کمیک ستاره ندارد و نور روشنایی ان از خودش است ولی در سینما به خوبی این موضوع مشخص نیست .) قدرتی در مقیاس قدرت زمینیش به هیچ وج نخواهد داشت.
     با مجموع اینها من ثور را پیروز میدانم.

     پاسخ

     • Milad

      دی 22, 1397

      تنها کامنتی که قبول دارم مال توعه کاملا درسته

      پاسخ

     • ابوالفضل

      بهمن 20, 1397

      سوپرمن اگه از خورشید زمین دور بشه حتی کاپیتان آمریکا هم می‌تونه بزنتش😑

      پاسخ

     • اريا

      اسفند 9, 1397

      بهترين و درست ترين کامنت که با دلايل کاملا منطقي اثباتش کردي به نظرم طرفداراي سوپر من ديگه نميتونن حرفي داشته باشن

      پاسخ

   • ایلیاز

    دی 5, 1397

    یادت باشه که وقتی یه ابرشرور داشت کل جهان رو نابود میکرد سوپرمن با هاش جنگید وکشتش اگه نمیدونی مرگ سوپرمن رو نگاه کن تاره تور از هالک بد جور کتک خورد تو هالک علیه تور

    پاسخ

  • مسعود

   شهریور 19, 1397

   خخخخ سوپر** قویتر از ثور؟؟؟😂😂😂😂…ثور یه صاعقه بزنه سوپر**ت از وسط نصف میشه

   پاسخ

   • mASOUD

    آذر 1, 1397

    مگه قدرت به زور بازو هست ؟
    قدرت به عقل و هوش و رهبری قدرتمند هست که توی تمام ااینها بتمن و گرین ارو از همه قوی تر هستن بدون داشتن قدرت ابر انسانی بتمن سوپرمن رو با هوش بسیار قوی که داره شککست داده و گرین ارو با هوش قوی که داره فلش رو شکست داد و البته ژوکر هم همینطور
    این سه نفر قدرتمند ترین شخصیتهای مارول و دی سی هستن.
    ثور اگه عقل داشت سالها برادرش جای پدرش رهبری نمیکرد و بدون پتک هم هیچی نیست که حتی توی زمین هم زندانش کردن بعد این کجاش قدرتمنده ؟ وقتی قوی باشی ولی هوشت ضعیف باشه اون قدرت بخوره تو سرش و ثور نیروهاش و پتکش رو پدرش بهش داد اما قدرت گرین ارو و بتمن و ژوکر از تجربه و هوش بسیار بالا و استراتژیهاشون میاد .

    همه هم میدونن که قدرتمند ترین و دوست داشتنی ترین شخصیتها بتمن ژوکر سوپرمن گرین ارو و اسپایدرمن هستن به ترتیب . حتی بتمن و گرین ارو و ژوکر بدون ثروتشون و بدون داشتن قدرت ابر انسانی هم بی رقیب هستن

    پاسخ

    • Milad

     دی 22, 1397

     اینارو از کجات در اوردی

     پاسخ

    • آریو

     اسفند 10, 1397

     درسته که بتمن و گرین ارو باهوش تر و رهبر تر از تور و سوپرمن هستن ، ولی به نظرم قدرتمند بودن به هوش ربطی نداره . اینکه بتمن سوپرمن رو شکست داد دلیل نمیشه که بتمن قدرتمند تره . فقط دلیل میشه که بتمن باهوش تره . قدرتمند بودن و باهوش بودن کاملا متفاوت هستن .
     البته از نظر رهبر بودن هم باید بگم که بی شک ، کاپیتان آمریکا رهبرترین شخصیت کمیک بوکیه . فقط کافیه سری جنگ های پنهانو بخونی تا حرفمو درک کنی .

     پاسخ

  • بام

   مهر 19, 1397

   تو گوکو رو با موی سفید ندیدی. چقدر قوی بود. گوکو می تونه از همه قویتر باشه جز دکتر منهتن

   پاسخ

   • پارسا

    اسفند 10, 1397

    والاى همگان قوىترىن شخصىت مارول هست و پودرز هم قوىترىن شخصيت دى سى پس چى مىگىن فرانكلىن رىچاردز هم از گاللكتوس قوىتره وسلستىال هارو مىتونه شكست بده عزىزم بعد هم گوكو تو مانگا تقريبا مى تونه قوىترىن باشه هالك تو دنىاى كمىك از تور قوىتره تو كمىك جنگ جهانى هالك تونست سنترى را ىكبار شكست بده هركول و آدم وارلاك و دادگاه زندگى و بىاندر هم نىستند ددپول هم نىست و از مانگا هم مرد تك مشتى نىست اىنچجور لىستىه لوسىفر و مىكائىل و پودرز كه قوىتر از اىن دوتا هست هم نىست بابا همچنىن كاپىتان مارول هم انقدر ضعىف نىست اون مى تونه سىاره هارو جابه جا مىكنه هالك تو همون كمىكى كه گفتم دكتر استرنج را شكست داد موج سوار نقره اى هم ىكبار تور را تو كمىك شكست داد چند تا از ابرشرور هاى مارول هم نىستند ولى از دى سى فقط دارك ساىد ازمارول هنوز چند تا شخصىت خىلى قوى مونده بعضى هارو هم الكى آورده

    پاسخ