25 ابر قهرمان قدرتمند تمام زمان‌ها به همراه تصاویر

اگر در حال خواندن این پست هستید احتمالا طرفدار کامیک‌بوک‌ها (Comic book) می‌باشید. کامیک‌ها کتابچه‌هایی هستند که داستان‌های ابرقهرمانی را نقل می‌کنند. مارول (Marvel) و دیجیتال کامیک (DC) جزو معروف‌ترین شرکت‌هایی هستند که از زمان‌های قدیم (اوایل قرن بیستم) کامیک‌ها را منتشر می‌کرده‌اند و اکثر ابرقهرمانانی که در فیلم‌های معروف ابرقهرمانی دیده‌ایم (مانند بتمن، سوپرمن، مرد آهنی، ثور، کاپیتان امریکا، واندروومن و …)، در یکی از این دو شرکت متولد شده‌اند. البته برخی ابرقهرمان‌ها (مثل ثور، اودین و …) از داستان‌های اساطیری فرهنگ‌های مختلف جهان (از جمله شمال اسکاندیناوی) نشئت گرفته‌اند. تعداد ابرقهرمان‌ها و ابرشرورهایی که تا بحال در کامیک‌ها معرفی شده بسیار زیاد است و انتخاب قوی‌ترین آن‌ها کار دشواری است. در این مطلب 25 ابرقهرمان و ابرشرور پرطرفدار که قدرت‌های خاص دارند معرفی شده‌ند، البته اگر فقط طرفدار سینما باشید شاید همه آنها را نشناسید، زیرا تابحال تنها بخش کوچکی از ابرقهرمان‌ها به دنیای سینما راه پیدا کرده‌اند. اگر ابرقهرمان مورد نظر شما در این لیست نبود لطفا در بخش نظرات او را معرفی کنید. با پروشات همراه باشید.


25. کاپیتان مارول – Captain Marvel

کاپیتان مارول که در ابتدا خانم مارول (کارول دانورز) بود یک خلبان نیروهای هوایی، مأمور سیا و مدیر امنیتی ناسا محسوب می‌شد که پس از به دست آوردن قدرت از نیروهای فضایی به کاپیتان مارول تبدیل شد. او در قسمت چهارم فیلم انتقامجویان (Avengers 4) حضور خواهد داشت (با بازی بری لارسون) و امیدواریم که با قدرت مبارزه و انرژی‌اش، در انتقام جویان 4 بتواند از پس تانوس (Thanos) با بازی جاش برولین بربیاید.


24. فایراستورم – Firestorm

برخلاف قهرمان‌های دیگر، فایراستورم دو نفر است که باهم ترکیب شده و به قدرتی می‌رسند که می‌توانند مواد را از سطح مولکولی مجدداً با هم ترکیب کرده و یک ماده جدید بسازند. اما از آنجاییکه قدرت او به مواد غیرارگانیک محدود شده بنابراین نمی‌تواند در جایگاه اول قرار بگیرد.


23. مرد آهنی – Iron Man

اگرچه مرد آهنی هم نقاط ضعف خود را دارد اما اما قدرت او در مقابل قهرمان‌هایی مانند ثور، هالک و غیره در این لیست، ثابت شده است. همچنین او آنقدر جذاب است که بتواند در این لیست قرار بگیرد. از آنجاییکه او دائم در تکامل است بنابراین شاید در آینده قدرت‌های او افزایش پیدا کند. یکی از دلایل محبوبیت بالای این شخصیت، بازی زیبای رابرت داونی جونیور در نقش مرد آهنی در دنیای سینمایی مارول است.


22. آکوآمن – Aqua Man

آکوآمن یکی دیگر از قهرمان‌های آتلانتیس است که قدرت‌هایش همواره دست کم گرفته شد. شخصیتی که در چنین مکانی متولد شده و بتواند هر تکنولوژی انسانی را نابود کند مطمئناً باید در این لیست قرار بگیرد. در دنیای سینما، جیسون موموآ نقش آکوامن را ایفا میکند.


21. دکتر منهتن – Dr. Manhattan

زمانی که از قدرت ناب، خالص و بی نظیر صحبت می‌کنیم تنها چند نفر می‌توانند با او رقابت کنند. در حقیقت توانایی‌های او محدودیت ندارد. قرار گرفتن او در جایگاه 20 ، به دلیل بی عاطفگی اوست که یک ضعف درونی می‌باشد. اگرچه او آنقدر قدرتمند است که می‌تواند جهان را نابود کند اما چیزی برایش مهم نیست و ترجیح می‌دهد تنها باشد.


20. ققنوس – Phoenix

فینیکس یا ققنوس یکی از قدرتمندترین تله پات های جهان است که جین گری (با بازی سوفی ترنر در دنیای سینما) گاهی اوقات در کنترل قدرت ذهنی نامحدود او دچار مشکل است. پروفسور ایکس هم مجبور شد در کودکی در ذهن او یک محافظ روانی بسازد تا پیش از بلوغ و کنترل قدرت‌هایش از آن‌ها آگاه نشود.


19. کاپیتان اتم – Captain Atom

او که ترکیبی از سوپرمن و موج‌سوار نقره‌ای است گاهی اوقات مرد پولادین درجه دو محسوب می‌شود. قدرت‌های او مهیب هستند به گونه‌ای که می‌تواند میزان نامحدودی از انرژی را دستکاری کند.


18. ولورین – Wolverine

اگرچه ولورین قدرت‌های ابرقهرمانی خاصی ندارد اما قدرت شفایافتن او باعث شده که در این لیست قرار بگیرد. او کمبود قدرت خود را با خشم و پیشینه پیچیده حماسی خود جبران می‌کند و همانطور که درباره دکتر منهتن دیدیم همین ویژگی‌ها هم می‌تواند کافی باشد. قطعا او یکی از به یادماندنی‌ترین و محبوب‌ترین قهرمان‌های دنیای مارول و حتی کل جهان ابرقهرمانان است. بازی فوق‌العاده هیو جکمن که بیش از 17 سال در نقش ولورین ظاهر شد هیچگاه از ذهن طرفداران سینما پاک نخواهد شد.


17. آقای مجستیک – Mister Majestic

آقای مجسیک یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های دنیای وایداستورم است که به سوپرمن شباهت دارد. او با وجود تمام قدرت‌هایش یک شخصیت ویژه است.


16. پروفسور ایکس – Professor X

پروفسور ایکس به عنوان قدرتمندترین تله پات این جهان نه تنها جهش یافته‌های بسیاری را تربیت کرد بلکه از آن‌ها محافظت نیز نمود.


15. زن شگفت انگیز – Wonder Woman

زن شگفت انگیز با بازی (گَل گدوت) توانست در ژانر فیلم‌های ابرقهرمانی یک فیلم ابرقهرمانی زنانه بسازد. او با وجود بهره بردن از ترکیبی از قدرت سوپرمن و مهارت‌های مبارزه بتمن به دلیل آسیب پذیری خود نتوانسته در جایگاه بالاتر قرار بگیرد. اگرچه او در برابر قدرت‌های مهیب ایمن است اما یک سلاح خطرناک می‌تواند به او آسیب برساند.


14. اسپاون – Spawn

آل سیمونز که توسط افراد خود اعدام شد زمانی برترین سرباز دولت و قدرتمندترین قاتل بود. زمانی که در جهنم بود با شیطان شرط بست که بتواند هر کاری که از دستش برمی آید را انجام دهد. در نهایت قدرتش به پایان رسیده و او دوباره به جهنم بازمی گردد.


13. مارشن من هانتر – Martian Manhunter

مارشن من هانتر با وجود قدرت‌هایش مافوق طبیعی بسیار پس از دکتر منهتن در مقام دوم قرار دارد. اما اهمیت اش در همین خلاصه نمی‌شود. او نه حواس مختلف، مهارت‌های قدرتمند تله پاتی و توانایی‌ترمیم، دارد.


12. هالک – Hulk

باوجود قدرت‌های نامحدود، توانایی‌ترمیم سریع و استقامت خستگی ناپذیرش، به سختی می‌توان در برابر او مبارزه کرد. اگرچه توانایی‌های او از همه بالاتر است اما شاید افراد قوی‌تر بتوانند در برابرش مقاومت کنند. همانگونه که در فیلم انتقامجویان: جنگ بینهایت دیدیم که تانوس به سادگی او را شکست داد که البته صدای هواداران هالک را درآورد. در دنیای سینما، مارک روفالو (Mark Ruffalo) نقش هالک را ایفا می‌کند، قبل از او نیز ادوارد نورتون این نقش را ایفا نموده است.


11. گرین لانترن – The Green Lantern

او با وجود داشتن حلقه قدرت که قدرتمندترین سلاح جهان است می‌تواند هر قدرتی که تصور می‌کند را داشته باشد. او همچنین یکی از شخصیت‌های کلیدی جهان DC است. اما نقطه ضعف او همانند گجت های دیگر این است که باید شارژ شود و معمولاً در مواقع لزوم این ضعف او به چشم می‌آید. در فیلم مخصوص این شخصیت، رایان رینولدز نقش او را ایفا نمود که البته بازخوردهای چندان مثبتی را به همراه نداشت.


10. فلش – Flash

فلش می‌تواند از نور سریع‌تر دویده، فکر کرده و عمل کند، اگرچه این ویژگی‌ها خارق العاده هستند اما توانایی‌های او به همین محدود نمی‌شوند. او می‌تواند در زمان حرکت کرده، از اجسام عبور کند و حتی دانش را با سرعت بسیار بالا خوانده و درک نماید.


9. بتمن – Batman

بتمن که در دنیای DC متولد شده تقریبا پرطرفدارترین شخصیت این شرکت می‌باشد. در فیلم لیگ عدالت (Justice League) دیدیم که وقتی فلش از او پرسید که قدرت ابرقهرمانی‌اش چیست؟ بتمن پاسخ داد که «من ثروتمند هستم!». او واقعا ثروتمند است، اما مهم‌ترین برگ برنده او قدرت تمرکز بالا و استراتژی‌های بسیار کاربردی است که در مبارزات به کارش می‌آید. او به دنیای سینما هم راه پیدا کرده است؛ حتما سه‌گانه بتمن به کارگردانی کریستوفر نولان را دیده‌اید و با بزرگ‌ترین دشمن بتمن در کامیک‌ها یعنی جوکر هم آشنا شده ‌اید! تاکنون افراد مختلفی در سینما نقش بتمن را بازی کرده اند که از جمله آنان می‌توان به مایکل کیتون، کریستین بیل و بن افلک اشاره نمود.

همچنین بخوانید: مقایسه ابرقهرمان های سینما: بتمن در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟


8. صاعقه سیاه – Black Bolt

صاعقه سیاه که رهبر گروهی از بازماندگان انسان به نام ناانسان ها را برعهده دارد حتی توسط ابرقهرمان‌های دیگر هم به عنوان قدرتمندترین موجود جهان نام گذاری می‌شود. او که می‌تواند انرژی را دستکاری کند قادر است قدرت‌های خود را تا میزان بسیار زیادی افزایش دهد. با این حال، قوی‌ترین سلاح او صدای طوفانی‌اش است. حتی یک زمزمه او استخوان‌های هالک را به لرزه انداخته و فریاد او می‌تواند کل جهان را نابود کند.


7. فرانکلین ریچاردز – Franklin Richards

فرانکلین به عنوان پسر آقای شگفت انگیز و زن نامرئی به دلیل توانایی‌هایش تا مدت‌ها قدرتمندترین جهش یافته دنیای مارول محسوب می‌شد. جایگاه او می‌تواند بالاتر هم باشد.


6. دکتر استرنج – Dr. Strange

قدرت‌های دکتر استرنج یا جادوگر عالی رتبه با قدرت‌های دکتر منهتن برابر است. اما او یک انسان عادی است که با جادو بازی می‌کند. ایفای نقش او در سینما را بندیکت کامبربچ برعهده دارد.


5. سنتری – Sentry

سنتری آنقدر قدرتمند است که گاهی اوقات خودش هم از توانایی‌هایش شگفت زده می‌شود. اما ذهن ضعیف او نقطه ضعفش محسوب می‌شود. با اینکه او یک بار موجودیت خود را از حافظه انسان‌ها و ابرقهرمان‌های جهان پاک کرد، اما مشکلات روحی روانی شخصی‌اش نقطه ضعف او محسوب می‌شوند.


4. موج سوار نقره‌ای – Silver Surfer

زمانی که از  این شخصیت حرف میزنیم باید بیشتر درباره کارهایی که او نمی‌تواند انجام دهد صحبت کنیم نه کارهایی که می‌تواند. او با وجود دسترسی به توانایی جهانی می‌تواند به قدرت نامحدود دست پیدا کند. اما عدم انسجام او باعث شده که در این جایگاه قرار بگیرد. گاهی اوقات او آنقدر خوب است که می‌تواند در جایگاه یک، دو یا سه قرار بگیرد و گاهی اوقات اصلاً مطمئن نیستیم که می‌توانیم او را در این لیست قرار دهیم یا خیر.


3. سوپرمن – Superman

سوپرمن یکی از شناخته شده ترین و قدرتمندترین قهرمان‌های دنیای DC است. او به راحتی می‌تواند در جایگاه اول باشد زیرا هیچ کس دقیقاً نمی‌داند که قدرت‌های سوپرمن تا چه اندازه است. او به عنوان یکی از محترم‌ترین ابرقهرمان‌های این جهان یک کریپتونی واقعی است. هنری کویل به خوبی توانسته نقش او را در سینما بازی کند اگرچه منتقدانی نیز دارد.


2. گوکو – Goku

گوکو یکی از بزرگ‌ترین ابرقهرمان‌های دنیای تخیلی است که نام او به دنیای واقعی هم راه یافته است و تصور می‌شود که هیچ چیز نمی‌تواند قدرت‌های او را محدود کند.


1. ثور – Thor

ثور به عنوان خدای رعد اسکاندیناوی یکی از ابرقهرمان‌های مارول است. او نه تنها یک ابرقهرمان به معنای واقعی، بلکه یک مبارز با مهارت رزمی بالا نیز می‌باشد. همچنین او یک چکش (به نام میولنیر یا Mjölnir) دارد که باعث می‌شود بر مکان و زمان کنترل مطلق داشته باشد. در حقیقت ثور آنقدر قدرتمند است که به سادگی نمی‌توان او را در فیلم‌های کامیک خلاصه کرد. ثور از جمله ابرقهرمان‌هایی است که به دنیای سینما راه پیدا کرده و البته طرفداران بسیار زیادی دارد. بازیگر ثور در دنیای سینما کریس همسورث است که انگار کاملا برای این نقش ساخته شده است!


امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. اگر ابرقهرمان مورد نظر شما در این لیست نبود لطفا در بخش نظرات برای ما بنویسید!

دیدگاه‌ها (1467)

بستن فرم

 1. فلان کس

  اسفند 8, 1399

  اگر بخوایم موجودات قدرتمند رو رتبه بندی کینم
  رایتر
  پرزنس
  الین بلک
  والای همگان
  میتزیس پتلیک
  میکاعیل
  بارباراتوس به قول دوستان
  دادگاه زندگی
  مرگ
  رون کینگ ثور
  منهتن البته خیلی بالاتره
  نیرو های فراتر از یه چیزی هم نیمدونم کجا بزارم

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به فلان کس

   اسفند 8, 1399

   اشتباه میکنی اطلاعات کامل نیست ۱ رایتر ۲ پرایمال مانیتور که نیروهای فراتر از زمان و مکان هم بهش میگن و خالق پرژنس هست ۳ پرالایا که تجسم باطل هست و قبل از پرژنس وجود داشته و هر وقت بخواد میتونه حتی پرژنس هم بکشه ۴ پرژنس و والای همگان ۵ شیطان وحشی عظیم و یکی زیر همه که نسخه تاریک پرژنس و والای همگان هستن و کازمیک آرمور سوپرمن که مثل پرژنس پلات بینهایت داره و فالکرام که هم اندازه والای همگان قویه ۶ بیاندر که فقط از والای همگان تو مارول ضعیف تره و لوسیفر و میکاعیل پسران پرژنس به همراه الین بلک و شخصیت های زیادی دیگه ای هم هستن که از بارباتوس و منهتن قوی ترن مثل دادگاه زندگی و داکس نوو که گفته میشه پرژنس هم کشته

   پاسخ

   • فلان کس در پاسخ به ایران

    اسفند 10, 1399

    چی میگی بارباراتوس خدای مولتی ورس تاریکه قدرت هاش از دادگاه بیشتره منهتن هم که قدرت مطلق

    پاسخ

 2. توماس شلبی

  اسفند 4, 1399

  رایتر
  نیروهای کیهانی فراتر از زمان و مکان
  پرزنس
  الین بلک
  دارک مانیتور
  والای همگان
  کازمیک ارمور سوپرمن
  شیطان وحشی عظیم
  لوسیفر
  میکائیل
  پروتژ
  فالکرام
  تانوس ریگلاتور
  رون کینگ تور
  بیاندر
  دادگاه زندگی
  اودین
  نرون
  مفیستو
  بانوی مرگ
  فرانکلین ریچاردز
  نکرو تور
  فونیکس
  دکتر منهتن
  گلکتوس

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به توماس شلبی

   اسفند 4, 1399

   دکتر منهتن در سطح دادگاه زندگی هست دوست عزیز
   بانوی مرگ هم بسیار قدرتمند
   خیلی از شخصیت های انتزاعی مارول و دی سی رو نگفتید
   مفسیتو هم از نسخه عادی ثور شکست خورده چه برسه از فرانکلین ریچاردز قویتر باشه
   اودین هم توی ۶۰ تا قدرتمند. هم نیست حتی

   پاسخ

 3. توماس شلبی

  اسفند 4, 1399

  اشتباه نکنین نصف کمیک از والای همگان قویترند

  رایتر که همون نویسندست با فکر کرذن والا همگانو میزنه

  پرزنس مسلما شخصیت هایی خلق کرده که خیلی از والای همگان قویترند

  وارک مانیتور پرزنس رو کشته

  الین بلک

  تانوس رگلاتور

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به توماس شلبی

   اسفند 4, 1399

   چرا آلین بلک ؟
   والای همگان همون تجسم جک کربی هست فکر کنم یا استنلی ولی قطعا تجسم نویسنده هست

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

    اسفند 4, 1399

    کاربر میکر محترم والای همگان تجسم نویسنده نیست ابدا تجسم نویسنده رایتر هست ،والای همگان با پرزنس برابره

    پاسخ

 4. DR MIKE

  اسفند 1, 1399

  فکر کن گوکو توی این لیست باشه ولی سایتاما نباشه. درضمن بعضیا تو نظرات میگن که پرزنس و والای همگان، به تیتر مقاله نگاه کنین گفته ابرقهران ها نه همه موجودات.

  پاسخ

 5. ایران

  اسفند 1, 1399

  آقا امیر اشتباه میکنی ۱ رایتر تجسم نوسینده و کمیکو مینویسه ۲ پرایمال مانیتور خالق پرژنس هست ۳ پرژنس و والای همگان ۴ اشتباه و قابل رتبه بندی نیست کازمیک آرمور سوپرمن که پلات بینهایت داره مثل پرژنس شیطان وحشی عظیم که نیمه تاریک پرژنس و قدرتش تقریبا با پرژنس برابر یکی زیر همه نسخه تاریک والای همگان هست بیاندر قبل از ریتکان که به اندازه والای همگان قویه لوسیفر و میکاعیل پسران پرژنس الین بلک که الان پرژنس جدیده پروتژ که میگفت والای همگان جدید هست میگفت و قادر مطلقه و شخصیت های دیگه ای که زیاد میشه نام ببرم رون کینگ ثور هم قویترین نسخه ثور هست و از نکرو قویتره قصد توهین نداشتم فقط میخواستم به شما کمک کنم آقا امیر که اطلاعات شما در باره کمیک بیشتر بشه

  پاسخ

 6. امیر

  اسفند 1, 1399

  ۱ پرزنس
  ۲ والای همگان
  ۳بتمن بارباراتوس
  ۴نکرو ثور
  ۵ منهتن

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به امیر

   اسفند 1, 1399

   😂😂😂😂😂😂😂😂😂
   نکرو ثور 😂😂😂😂😂😂
   پرزنس 😂😂😂😂
   بتمن بارباراتوس 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   پاسخ

   • pok در پاسخ به Maker

    اسفند 1, 1399

    بتمن بارباراتوس خنده داره

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به pok

     اسفند 2, 1399

     بارباراتوس که اصلا قهرمان نیست

     پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به امیر

   اسفند 1, 1399

   داداش اشتباه نکن
   نیرو های کهیانی فراتر از زمان و مکان
   پرزنس
   دارک مانیتور
   الین بلیک
   کازمیک ارمور سوپرمن و والای همگان
   فالکرام
   پروتژ
   تانوس رگلاتور
   بیاندر
   رون کینگ تور
   اودین
   بانوی مرگ
   نکرو تور
   فرانکلین ریچاردز
   دکتر منهتن

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به شرلوک هلمز

    اسفند 4, 1399

    دکترمنهتن صد درصد از نکرو ثور و فرانکلین قویتره و با رون کینگ ثور و دا

    پاسخ

  • gon در پاسخ به امیر

   اسفند 1, 1399

   اشتباهه
   نیروی کیهانی فراتر از..
   پرزنس
   والای همگان
   دادگاه زندگی
   الین بلک
   بتمن بارباراتوس هم قوی هست فک کنم بتونه جای دادگاه زندگی رو بگیره

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به امیر

   اسفند 1, 1399

   اشتباه
   نیروی فراتر از …
   پرزنس
   والی همگان
   میکاعیل
   دادگاه زندگی
   مرگ
   رون کینگ ثور
   بتمن بارباراتوس هم خیلی قوی هست فکنم با میکاعیل برابره
   قدرت های بتمن بارباراتوس
   اولده کردن به تاریکی و تحت کنترل گرفتن هر موجودی
   جاودانگی
   کنترل فضا مکان

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به بی نام

    اسفند 2, 1399

    اطلاعات ندارید که میگید میکاییل با بتمن بارباراتوس برابره

    پاسخ

    • pok در پاسخ به Maker

     اسفند 2, 1399

     قدرت های میکاعیل چی هست؟؟؟

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به pok

      اسفند 2, 1399

      همین که فرزند پرزنس هست همچیز رو نشون میده

      پاسخ

    • بی نام در پاسخ به Maker

     اسفند 2, 1399

     تازه اون قدرت هایی که گفتمن یک هزارم قدرت هاش هم نمیشن

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به بی نام

      اسفند 2, 1399

      شما داری فرزند پرزنس رو با بابارتوس خدای مالتیورس تاریک و نوکر پرپچوا مقایسه میکنی
      یک لحظه بهش فکر کن آخه

      پاسخ

      • بی نام در پاسخ به Maker

       اسفند 6, 1399

       گفتی پسر پرزنس هست اقا من اصلا نمیدونستم ممنون که گفتید و اصلا من اشتباه فکر کردم

       پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به بی نام

    اسفند 4, 1399

    منهتن از بارباتوس قادرتر و بسیار قویتره ،از مرگ هم همینطور اما با دادگاه برابره

    پاسخ

  • بی نام در پاسخ به امیر

   اسفند 1, 1399

   نیروی فراتر از …
   پرنس
   والا
   دادگاه زندگی
   میکاعیل
   بتمن بارباراتوس هم خیلی خیلی قوی هست از دادگاه زندگی که قطعا قوی هست

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به بی نام

    اسفند 2, 1399

    اشتباهه بالاتر هم گفتم اینا قهرمان نیستن ولی اگه قویترین حساب کنین ۱ رایتر تجسم نویسنده ۲ پرایمال مانیتور ( نیروی های فراتر از زمان و مکان ) خالق پرژنس هست اینا قویترینن بعد بقیه بارباتوس هم اصلا نباید حساب کنی چون قهرمان نیست

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به بی نام

    اسفند 2, 1399

    اون ها که اصلا قهرمان نیستند 🤦🤦

    پاسخ

 7. BATMAN

  بهمن 23, 1399

  بتمن با زره X خدا حساب میشه نویسنده بتمن معمولی رو حساب کرده که خودش نوشته قدرتمند تاریخ با هل بت هم خیلی قوی هست

  پاسخ

 8. BATMAN

  بهمن 22, 1399

  خب من زیاد قبول نداشتم چون خب بعضی ها تو لاین تایم اصلی مردن سوپرمن نباید ۳ بود بتمن باید خیلی بالاتر می بود گوکو اصلا نباید وارد ماجرا میشد صاعقه سیاه اصلا باید جایکاپتان مارول بود

  پاسخ

 9. علی

  بهمن 19, 1399

  ببینید دوستان توهین نباشه ولی واقعا اگه هر کسی که این مقاله را قبول داره یه٬ تختش کمه.
  دکترمنهتن٬فرانکلین ریچادرز٬ سوپرمن٬گوکو٬ققنوس٬مارشن منهانتر٬کاپیتان اتم و چند شخصیت دیگه که از ثور قویتر هستند.
  ثور حتا در حالت رون کینگ ثور هم شک دارم بتونه با دکترمنهتن رقابت کنه. هر بنی بشری که حتا یه خط کمیک خونده باشه راحت میفهمه .

  پاسخ

  • Thor در پاسخ به علی

   بهمن 23, 1399

   ببین یه نسخه بالاتر از ثور هست به اسم نکروه ثور اون نسخه انقدر قویه که بتونه دکتر منهتن رو شکست بده اگه ثور عصبانی بشه هیچی جلودارش نیست ثور گور گالاکاتوس زمستان سیاه مار میدگارد و خیلیهایه دیگه رو شکست داده

   پاسخ

   • A.g در پاسخ به Thor

    بهمن 23, 1399

    رون کینگ ثور خیلی از نکرو ثور قوی تره منهتن هم همینطر نکرو ثور براش هیچی نیست

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به Thor

    بهمن 23, 1399

    قشنگ نشون دادی هیچی نمیدونی همین نکرو ثور چی کار کرده که از منهتن قویتره آها گور رو بدون نکرو سورد شکست داده

    پاسخ

    • Thor در پاسخ به Maker

     بهمن 26, 1399

     خودم میدونستم چرا حرص میخوری هرچقدر زور بزنی باز ثور از همه قویتره

     پاسخ

     • علی در پاسخ به Thor

      بهمن 28, 1399

      تو بهتره با اون اسمت درباره ثور نظر ندی.
      از اسم کاربریت هم معلومه روی ثور تعصب داری.
      ببین نمیشه به هر مقاله اعتماد کرد،برای مثال الان(اسپایدی)اومده یه مقاله داده درباره قویترین شخصیت های کمیک که رتبه ثور ۲۰ بود و دکترمنهتن بعد والای همگان در رتبه۲ قرار داشت.
      خوب الان باید اون مقاله را قبول کنیم یا این رو کدوم درسته،هیچکدوم درست نیست.
      یه لحظه بشین فکر کن بعد میفهمی که ثور لیاقت رتبه ۷ این لیست هم نداره چه برسه به ۱ البته همون طور که گفتم روی ثور تعصب داری و کاریشم نمیشه کرد.
      تمام

      پاسخ

      • ThOR در پاسخ به علی

       بهمن 29, 1399

       ببین درستش اینه دکتر منهتن سوپرمن ثور سنتری و بقیه و بقیه
       بعدشم از حرفات معلومه طرفردار دی سی هستی

       پاسخ

       • Batman در پاسخ به ThOR

        بهمن 29, 1399

        نه درستش اینه:
        دکتر منهتن
        فرانکلین ریچاردز
        جین گری با نیروی فونیکس
        کاپیتان اتم
        بعد هم بقیه.

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به Batman

         بهمن 29, 1399

         نه درستش اینه :
         کازمیک آمور سوپرمن
         میکاییل
         واندروومن نجات دهنده
         ثور فونیکس
         و ……

         پاسخ

         • Batman در پاسخ به Maker

          اسفند 2, 1399

          آهان نسخه فول پاور هم هسنن.
          پس لیست شما درسته.

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به Batman

           اسفند 2, 1399

           البته نسخه فرانکلین ریچاردز فونیکس رو حساب نکردم

           پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

          اسفند 4, 1399

          منهتن از واندروومن نجات دهنده قویتره

          پاسخ

       • علی در پاسخ به ThOR

        بهمن 30, 1399

        ببین این که من طرفدار دی سی یا مارول باشم،به تو هیچ ربطی نداره،من از هر ۲ تا شون خوشم میاد و دوسشون دارم مارول و دی سی برام فرقی نداره.
        ببین این مقاله رتبه بندی هاش همش غلطه و اشتباه رتبه بندی شدن،همون طور که گفتم اگه یکم فکر کنی میبینی اصلا ثور جایگاه ۷ این لیست هم جا نداره.

        پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

      اسفند 4, 1399

      ثور معمولی جلو منهتن پشه هم نیست حتی rkt با منهتن برابره یکم ضعیفتر از منهتنه

      پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به علی

   اسفند 1, 1399

   قدرت تور انقدر زیاده که اگر تبدیل بشه به رون کینگ تور نفر پنجم کمیک میشه پس از این شخصیتا خیلیییی قویتره

   پاسخ

  • توماس شلبی در پاسخ به علی

   اسفند 1, 1399

   رتبه زندی درستش اینه

   نیروهای کیهانی فراتر از زمان و مکان
   پرزنس
   الین بلک
   دارک مانیتور
   والای همگان کازمیک ارمور سوپرمن
   تانوس رگلاتور
   پروتژ
   شیطان وحشی عظیم
   فالکرام
   لوسیفر
   میکائیل دمیورگس
   رون کینگ تور
   بیاندر
   اودین
   مستر میکسپیتزیلیک
   کینگ تور پیر
   دادگاه زندگی
   نرون
   سوپرمن پرایم وان میلیون
   اسپکتر
   کاپیتان یونیورس
   های فادر و دارکساید اصلی
   کاپیتان اتم
   دکتر منهتن
   بانوی مرگ
   نکرو تور
   گلکتوس
   انتی مانیتور
   مفیستو
   دورمامو
   دکتر فیت
   ادام وارلاک
   دارکساید کلون
   تانوس با شش سنگ
   قفنوس
   اسکارلت ویچ
   دکتر استرنج
   دکتر دووم

   حقیقته خداییش

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به توماس شلبی

    اسفند 2, 1399

    رایتر از نیروهای فراتر از زمان و مکان که پرایمال مانیتور اسمشه قویتره اینو همه میدونن رایتر تجسم نویسنده کمیک ها است و همه چیز برای اون یک کاغذ که میتونه پاره کنه باید اونو اول میذاشتید

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به توماس شلبی

    اسفند 2, 1399

    😐😐😐 دارک مانیتور از بارباراتوس هم شکست خورده چه برسه به اینکه والای همگان رو بزنه
    کازمیک هم خیلی گندش کردید از لوسیفر هم در خیلی از نظرات ضعیف تر هست
    والای همگان هم همون جک کربی هست و می‌تونه از پرزنس قوی تر باشه
    شیطان وحشی عظیم هم از لوسیفر ضعیف تره
    کلا لوسیفر رو دست کم گرفتید
    تانوس ریگلاتور هم جایگهاش از والای همگان بالاتر هست
    آلین بلک هم از والای همگان ضعیف تر هست در همون سطح فالکرام
    رون کینگ ثور به هیچ وجه از بیاندر قدرتمند تر نیست بیاندر به اندازه والای همگان قوی هست
    مستر میکسیزپلتیک هم در سطح اینجا نیست
    اودین از سرتور هم شکست خورده بعد از دادگاه زندگی قویتر هست ؟ 😂😂😂
    کینگ ثور پیر از گور کتک خورده
    تانوس با شش سنگ از مفسیتو و نکرو ثور ضعیف تره ؟
    با احترام خیلیییییی لیست بدی بود یعنی افتضاح بود
    چرا مانیتور ها نیستند ؟ بارباراتوس کجاست ؟
    پرپچوا کجاست
    هفت آواتار عواطف
    نکرون
    هکتات
    Entity
    Nen-Buh-Loh
    Lord of Chaos
    اربابان و نمایندگان نظم
    فانتوم استرنجر
    اولتیمیتور
    کسمت
    بی پایان ها
    اکلیپسو
    دکوراتور
    رادیانت
    کلمه
    فرشتگان مقرب
    ابراکسس
    آماتسو-میکابوشی
    بلک وینتر
    مولکول من
    فراموشی
    بی نهایت
    کرونوس
    پروتژ
    اینا چرا نیستند ؟

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

     اسفند 4, 1399

     خیر والای همگان و پرزنس برابرن قطعا

     پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به توماس شلبی

    اسفند 4, 1399

    خیر جایگاه منهتن اشتباهه و از میکسیزپیتلیک و سوپرپرایم قادرتره

    پاسخ

 10. King

  بهمن 18, 1399

  هالک از گرین لنترن ه فلش و بتمن قوی تره. و منهتن و فونیکس حداقل باید 3 و 4 باشند هالک هم باید 9 حداقل می شد با ثور راضی هستم از نظر من هم ثور از همه قوی تره

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به King

   بهمن 18, 1399

   نه بابا

   پاسخ

  • batman در پاسخ به King

   بهمن 18, 1399

   لیست شما که از لیست سایت هم بدتر شد.

   پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به King

   بهمن 18, 1399

   اشتباه فکر نکن

   پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به King

   بهمن 18, 1399

   جناب منهتن به ثور نگاه کنه ثور نابوده

   پاسخ

  • BATMAN در پاسخ به King

   بهمن 18, 1399

   مقاله اشتباهه ایرون من اصلا جایی نداره بتمن باید ۵ بود منهتن اول

   پاسخ

  • BATMAN در پاسخ به King

   بهمن 18, 1399

   ایرون من اصلا جایی ندار چون بدبخت تو لاین تایم اصلی مارول مهاجرت کرد اون دنیا

   پاسخ

  • علی در پاسخ به King

   بهمن 19, 1399

   گوکو به راحتی ثور را شکست میده.
   تمام این شخصیت ها با هم حریف دکترمنهتن نمیشن.
   ثور خودشو بکشه جایگاه ۷ هم جا نمیگیره.

   پاسخ

  • BATMAN در پاسخ به King

   بهمن 22, 1399

   بتمن هالک رو زده

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به BATMAN

    بهمن 22, 1399

    جانننن بابا شما دیگه کی هستید

    پاسخ

    • پوریا در پاسخ به Maker

     بهمن 23, 1399

     خب داداش بدبخت راست میگه با گاز مخصوص خودش زدش

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به پوریا

      بهمن 23, 1399

      کی‌ ؟ کجا ؟ چگونه ؟

      پاسخ

      • پوربا در پاسخ به Maker

       بهمن 25, 1399

       در کمیک بتمن مقابل هالک بایک گاز بهش حمله کرد اما هالک نفسش رو حبس کرد تا گاز روش اثر نکنه اما بتمن زد تو شکم بی صاحب هالک گاز رو تنفس کرد بعدش پوکید

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به پوربا

        بهمن 29, 1399

        کراس اور ها بسیار مزخرف هستند و فقط برای محبوبیت کاراکتر هستند

        پاسخ

 11. دیسی فنم

  بهمن 17, 1399

  من آخرش نفهمیدم این بیگ بنگ چیه؟ ممنون میشم بهم بگین در ضمن مقاله کلی ایراد داره!!چرا منهتن ، کاپیتان اتم ، فونیکس از ثور پایینتر هستن این دیگه خیلی نا مردیه آخه چقدر تعصب روی ثور ثور اگه خودشو جررر بده بکشه جزو پنج قهرمان برتر کمیک هم نمیشه بعدشم چرا کوکو هست ، سایتاما نیست چرا بن تن نیست شزم کجاست گلادیاتور هم خیلی خوبه اسپکتر هم از همه جادوگران قویتره دکتر فیت با کلاهخود از دکتر استرنج قویتره میکائیل راحت تو این مقاله باید اول بشه کل این شخصیت ها در برابر کسی مثل میکائیل هیچی نیستن

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به دیسی فنم

   بهمن 18, 1399

   اولا گوکو توی قوی ترین حالت خیلی از سایتاما قوی تره اما اگه حالت های عادی رو حساب کنیم سایتاما رتبش از ششم تا چهارمه
   بعدشم فکر کنم نویسنده ثور رو تو حالت رون کینگ ثور حساب کرده بقیه رو تو حالت عادی بن تن هم به هیچ عنوان رتبه ش از ۲۰ بالا تر نیست شزمم شاید رتبش بشه ۱۵
   میکاعیل هم اگه بود صد در صد اول بود

   پاسخ

 12. علی

  بهمن 17, 1399

  این مقاله رتبه بندی نیست چون هر کس که ۲ خط کمیک خونده باشه راحت میفهمه.

  دکترمنهتن٬فرانکلین ریچادرز٬کاپیتان اتم٬ققنوس٬سوپرمن٬گوکو٬مارشن منهانتر از اول تا رتبه هفت باید باشن.

  پاسخ

 13. طاها

  بهمن 16, 1399

  مرد اهنی باید 23 باشه؟ اگه فیلم انتقام جویان 4 رو دیده باشید میبینید که مرد اهنی کل جهان هستی رو نجات داد.پس بتمن و سوپر من و گوکو و ….در مقابلش هیچن.

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به طاها

   بهمن 18, 1399

   چی اتفاقا مرد آهنی همین رتبه که بیست و سه هستش براش زیاده چون از کاپتان مارول بالا تره بعدشم چون سنگای تانوس رو دزدید و کشتش دلیل نمیشه از همه قوی تر باشه معلومه یه خط هم کمیک نخوندی درظمن مرد آهنی نه برای ثور نه هالک نه گوکو نه سوپر نه منهتن نه فرانکلین ریچاردز نه استرج نه کاپتان مارول و خیلیای دیگه هیچه

   پاسخ

 14. BATMAN

  بهمن 16, 1399

  بتمن باید اول بود

  پاسخ

  • batman در پاسخ به BATMAN

   بهمن 16, 1399

   البته بتمن فقط با زره فاینال بتسوییت میتونه اول باشه!
   شما دیگه داری یکم تعصب به خرج میدید. من خودم هم طرفدار بتمن هستم.
   رتبه بندی باید اینطوری میبود.
   1 دکتر منهتن
   2 فرانکلین ریچاردز
   3 جین گری با نیروی ققنوس
   4 کاپیتان اتم

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به batman

    بهمن 17, 1399

    پنج هم میتونستی ملکول من رو بزاری خب اون کل قدرتش رو از بیاندرز ها میگیره

    پاسخ

   • شرلوک هلمز در پاسخ به batman

    بهمن 17, 1399

    فرانکلین بزرگسال از منهتن قویتره

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به شرلوک هلمز

     بهمن 17, 1399

     خیر نیست فرانکلین ریچاردز بزرگسال از سه سلستیال شکست خورده و منهتن هم می‌تونه ۱۰۰ ها سلستیال رو نابود کنه
     گالاکتوس و چهار شگفت انگیز هم کمک زیادی نمی تونن به فرانکلین بکنن

     پاسخ

    • batman در پاسخ به شرلوک هلمز

     بهمن 17, 1399

     خیر با توجه به رویداد متال و دث متال دکتر منهتن خیلی قویتره.

     پاسخ

 15. BATMAN

  بهمن 16, 1399

  بتمن کل لیگ عدالت رو کشت چرا رتبه ۹ باید اول باشه

  پاسخ

 16. Aireza

  بهمن 13, 1399

  خیلی متشکرم از مقاله‌ی خوبه‌تون واقعا فوق العاده بود همون چیزی که تصورشو میکردم رخ داد
  ثور رتبه ی اول.

  پاسخ

  • علی در پاسخ به Aireza

   بهمن 16, 1399

   سایت شما خیلی خوبه ولی این جور مقاله ها ارزش سایت رو پایین میاره.

   برای مثال ثور اگه خودشو جر بده به زور رتبه ۷ جا بگیره . دکترمنهتن٬فرانکلین ریچادرز٬ گوکو٬ سوپرمن٬ققنوس و …… چند شخصیت دیگه از ثور قویتر هستند و به راحتی ثور رو شکست میدن .
   فکر کنم این مقاله رتبه بندی نبوده چون تمام رتبه هایی که برای این شخصیت ها گذاشتید از پایه و اساس اشتباهه.
   نمونش بتمن که رتبه۹ که این درست نیست میشه بگید این رتبه بندیه یا نه. ممنون

   پاسخ

 17. LAST

  بهمن 13, 1399

  از نظر من و تمام کیمکی ها شما نویسنده یک فرد بی دانش ابرقهرمانی هستید ثور اول اخه گوکو دوم! بتمن باید اول بود اصلا وایستید کلا این دوتا( ثور و گوکو )این وست چی میگن وقعا که

  پاسخ

  • BATMAN در پاسخ به LAST

   بهمن 16, 1399

   واقعا حرفت ارزشش از این مقاله بیشتر بود

   پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به LAST

   بهمن 17, 1399

   واقعا ممنون که این اطلاعات رو به من دادید با این حرفتون مسیر زندگیم عوض شد😑😑😑😐

   پاسخ

 18. امیر

  بهمن 12, 1399

  من میخوام یه حرف منطقی بزنم
  راجب گوکو توی مانگای دراگون بال یه خدا به اسم زنو هستش که توی تمام رتبه بندی ها گفته شده قدرتش یا با پرزنس مساویه یا قدرت زنو بیشتر هستش . توی چند تا مانگای جدید دراگون بال قدرت گوکو تقریبا سه برابر قدرت زنو شد پس یعنی از پرزنس هم قوی تره و توی این لیست حتی منهتن و فونیکس هم حریفش نمیشن . سایتاما هم سرعتش 753756برابر سرعت صوت هستش و توی یه مانگا با یه ضربه رشته ی زمان و مکان رو پاره کرد و زمانی که با خدایان دنیای خودش میجنگید اونا رو هم شکست داد . توی همین مانگا یکی از خدایان دنیای سایتاما کل یونیورسی که سایتاما توش بود رو نابود کرد اما با اینکه کل انرژی انفجار روی سایتاما بود روی سایتاما یه خراش هم نیوفتاد . پس فکر کنید چقدر استقامتش بالاست بعدشم چرا انقدر رتبه ی منهتن و فونیکس و فرانکلین ریچاردز پایین هستش و رتبه ی ثور انقدر بالا

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به امیر

   بهمن 12, 1399

   پرزنس کوگو منهتن زنو
   خدایااااااا بسه دیگه
   این وضعیت زشته کثیفه مستهجنههههههه
   آقا زنو کیه اصلا کی گفته از پرزنس قوی تره
   دیگه این زندگی نمی ارزه آخه کوگو از پرزنس قویتر باشه اصلا می‌دونی قدرت هاشو

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به Maker

    بهمن 12, 1399

    نمیدونی زنو کیه نگو کی گفته از پرزنس قوی تره زنو خدایی هستش که میلیاردها یونیورس رو نابود کرده توی تمام رتبه بندی ها گفته شده زنو با پرزنس یا برابر یا از پرزنس قوی تره (بیشتر گفته شده برابرن)

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به امیر

     بهمن 12, 1399

     😑😑😑😑😑😑😑 باشه میلیارد ها یونیورس پرزنس
     پرزنس خدای کل دی سی هست که از بی نهایت مالتیورس تشکیل شده
     محض اطلاع پرزنس پلات بینهایت داره

     پاسخ

    • Maker در پاسخ به امیر

     بهمن 12, 1399

     آنتی مانیتور هم میلیارد ها یونیورس رو نابود کرده ولی توی ۳۰ تای خود دی سی هم نیست اول برو در مورد کمیک دی سی تحقیق کن بعد چرت بگو

     پاسخ

    • Batman در پاسخ به امیر

     بهمن 13, 1399

     با توجه به رویداد دث متال پرزنس امنی ورس خلق کرده.
     با این حساب زنو باید بره اونور تا توسط پرزنس نابود نشه.

     پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به امیر

     بهمن 13, 1399

     جناب زنو تقریبا با منهتن برابره پرزنس ؟؟!! اصلا پرزنسو نمیشناسی اگه زنو میلیارد ها یونیورسو پوکونده ،پرزنس میلیون ها مالتی ورسو خلق کرده زنو جلو پرزنس هیچی نیست

     پاسخ

    • امیررضا در پاسخ به امیر

     بهمن 13, 1399

     وقتی اطلاعات نداری برای چی حرف میزنی آخه!!! زنو تو حریف خالق هزاران مولتیورس هم نمیشه. کسی که راحت میتونه دنیا رو نابود کنه بعد بسازه با زنو مقایسه میکنی آخه. داداش پرزنس پلات داره یعنی خودشو اندازه هر کسی دلش بخواهد قوی کنه

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به امیررضا

      بهمن 13, 1399

      همین که شما اطلاعات داری کافیه اگه زنو با منهتن برابره پس والای همگان با سوپرمن پرایم برابره چون به طور کامل ثابت شده زنو از والای همگان قوی تره و با پرزنس برابره

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به امیر

       بهمن 15, 1399

       زنو ابدااا قویتر از والای همگان و یا پرزنس نیست ابدااا جناب معلومه رو زنو تعصب دارین زنو شاید با منهتن برابر باشه و منهتن از سوپرپرایم قویتره

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به دکتر منهتن

        بهمن 15, 1399

        زنو توی ضعیف ترین حالتش با استفاده از یک درصد قدرتش تونسته تریلیاردها یونیورس بترکونه اونوقت با آنتی مانیتور یا منهتن مقایسش میکنید منهتن فوق فوقش با پنج درصد قدرت زنو توی حالت عادی برابر باشه ولی توی حالت (final form) برای زنو هیچی نیست

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به امیر

         بهمن 15, 1399

         دیگه زدی جاده خاکیو داری چرند میگی!!! بجای چرند گفتن منبعتو مشخص کن!!!

         پاسخ

        • Maker در پاسخ به امیر

         بهمن 15, 1399

         برو کمیک بخون بعد بیا بحث کن

         پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به امیر

         بهمن 16, 1399

         جناب متوجه شدم منهتنو نمیشناسید اصلا نمیشناسید منهتن هم میتونه بایه اشاره مولتی ورسو نابود کنه راحت جدول زمانی رو نابود کنه منهتن راحت آنتی مانیتور رو میزنه اصلا اینا تو یه سطح نیستن و بله منهتن و زنو برابرن منهتن به راحتی کل اعضای لیگ عدالتو زده له کرده و اگه پرزنس رو میشناختین میدونستین با اختلاف بسیار بالا از زنو قویتره

         پاسخ

         • امیر در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 16, 1399

          حداقل میگفتین با کلمه یا اسکپتر برابره حداقل قابل باور بود

          پاسخ

          • batman در پاسخ به امیر

           بهمن 16, 1399

           دکتر منهتن عامل به وجود اومدن رویداد نیو 52 دیسی هست. اطلاعات شما از دکتر منهتن بسیار سطحی است.
           دکتر منهتن با زنو برابر است.
           کلمه زیادی برای زنو زیاد.

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به امیر

           بهمن 17, 1399

           ببینید منهتن از اسپکتر قویتر نباشه ضعیفتر نیست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 17, 1399

           قطعا ضعیف تر هست

           پاسخ

          • batman در پاسخ به Maker

           بهمن 17, 1399

           خیر دکتر منهتن قویتر از اسپکتر.
           اسپکتر وقتی نامحدود بشه فقط میتونه از دکتر منهتن قویتر باشه.
           چون اسپکتر به میزبان محدود میشه نمیتونه از تمام قدرت خودش استفاده بکنه.

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به batman

           بهمن 18, 1399

           با اینکه نصفتون میگین من هیچی از کمیک نمیدونم حتی من هم میدونم اسکپتر از منهتن قوی تره اگه دلتون میخواد دیگه بگین از لوسیفر و میکاعیل قوی تره
           البته با گفتن منهتن از اسکپتر قویتره اونم توی اول بحث فکر کنم تا ده روز دیگه بگین از خود پرزنسم قوی تره

           پاسخ

          • batman در پاسخ به امیر

           بهمن 18, 1399

           اصلا میدونی داستان اسپکتر چیه؟ اسپکتر یک فرشته بود که از میکاییل شکست خورد و میکاییل اونو به یک میزبان محدود کرد. حتی کلون دارک ساید هم اسپکتر شکست داده بعد دکتر منهتن نتونه؟

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به batman

           بهمن 18, 1399

           نمیدونم چرا بعضیا تون ضعیف ترین حالت یه شخصیت رو با قوی ترین یکی دیگه مقایسه میکنید مثلا فلش رو تو حالت عادی با دارک سونیک یا مثلا رو کینگ ثور رو با سوپرمن عادی اگه حرف قوی ترین نسخه ست پس قوی ترین حالتا ی هردو رو مقایسه کنید
           سوپرمن رو توی حالت سوپرمن پرایم
           ثور رو تو حالت رون کینگ ثور
           واندر وومن با حالت الهه جنگ
           بتمن رو با حالت بارباراتوس
           حالک رو توی حالت مجازات کننده
           گوکو رو توی حالت (ssjr) (توی این حالت قدرت گوکو سه تا پنج برابر قدرت زنو هستش و خودتون هم دیگه گفتین زنو با منهتن برابره)
           فرانکلین ریچاردز بزرگسال
           رتبه بندی در اون صورت اینطوری
           ۱-رون کینگ ثور وگوکو (دلیل قدرت گوکو رو بهتون گفتم ثور هم توی حالت رو کینگ ثور از دادگاه زندگی هم قوی تره و نمیتونستم بگم کدوم قوی تره)
           ۲-منهتن (نیازی به دلیل نیست)
           ۳_سوپرمن پرایم(اگه شک داین که باید بالا تر یا پایینتر باشه حرفتون کاملا اشتباهه نیازی هم نیست بگم راحت میتونه مولتی ورس نابود کنه و دست راست پرزنسه)
           ۴_فرانکلین ریچاردز بزرگسال
           ۵_بتمن باحالت بارباراتوس
           ۶_فلش (اسم قوی ترین حالتش رو یادم نیست)
           ۷_هالک مجازات گر (واچر ها رو کشته که هر کدوم از گالاکتوس هم قوی تر بودن)
           ۸_واندر وومن الهه جنگ
           فکر کنم میکاعیل هم قهرمان محسوب بشه پس میتونه رتبه یک باشه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به امیر

           بهمن 18, 1399

           جناب منهتن از گوگو خیلی قویتره و رون کینگ ثور هم همینطور گوگو از منهتن قویتر نبوده ،نیست و نخواهد بود

           پاسخ

          • batman در پاسخ به امیر

           بهمن 18, 1399

           قویترین نسخه سوپرمن کازمیک آرمور سوپرمن که تمام این شخصیت ها راحت میخوره.
           بتمن باید با زره فاینال بتسوییت مقایسه بشه که بازم حداقل رتبه3 داره.
           قویترین نسخه واندروومن واندروومن محسور شده است.
           دکتر منهتن هم از رون کینگ ثور قویتره.
           رتبه بندی درست.
           1 میکاییل
           2 سوپرمن کازمیک آرمور
           3 دکتر منهتن
           4 بتمن با فاینال بتسوییت
           5 رون کینگ ثور
           6 فرانکلین ریچاردز
           7 جین گری با نیروی فونیکس

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به امیر

           بهمن 18, 1399

           میشه بری همون انیمت رو ببینی مارو ول کنی به حال خودمون

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به Maker

           بهمن 18, 1399

           مگه نمیگین زنو با منهتن برابره پس یعنی گوکو از منهتن قوی تره دادگاه زندگی هم از منهتن قوی تره و رون کینگ ثور از دادگاه زندگی قوی تره پس از منهتن قوی تره منهتن لوسیفر یا میکائیل نیست که بتونه رون کینگ ثور رو شکست بده

           پاسخ

          • batman در پاسخ به امیر

           بهمن 18, 1399

           دکتر منهتن غیر قابل نابودی و از دادگاه زندگی و رون کینگ ثور قویتره.

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به batman

           بهمن 19, 1399

           تقریبا منهتن با اینا هم سطحه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به امیر

           بهمن 18, 1399

           همین زنو که گفتی در چندین سایت رفتم و فهمیدم قادر مطلق نیست
           بزرگترین شاهکارش هم پاک کردن یک خط زمانی کامل بوده و خم کردن فضا و زمان
           منحرف کردن یک سیاهچاله
           نابود کردن یک ستاره با عطسه و جنگیدن با ۱۲ خدا
           و نابودکردن یک یونیورس
           بعد این رو میگی در حد پرزنس هست
           خدایا به فریادمان برس
           رون کینگ ثور هم از منهتن قدرتمند تر هست به نظر من

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 19, 1399

           جناب نیست منهتن فقط اندکی به اندازه یک بند انگشت از رون کینگ ثور قویتره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 20, 1399

           اگه بیاندرز رو زده باشه می‌تونه به اندازه منهتن قدرتمند باشه ولی قویترین قهرمان کمیک که از پرزنس هم قویتر هست کازمیک آمور سوپرمن هست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 21, 1399

           بنده هم منظورم این بود که برابرن منهتن یکم قویتر خیلی کم بله اون داستان بیاندز رو میدونم ولی واقعا معلوم نیست هستن یانه

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به Maker

           بهمن 21, 1399

           سلام آره کازمیک آرمر خیلی قویه یکی از دلایلی که با پرزنس برابره اینه که میتونه به اندازه ی هرکسی خودشو قوی کنه و با هر ضربه حریف قوی تر میشه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به A.g

           بهمن 29, 1399

           همچین چیزی رو ندارن دوست عزیز

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به امیر

           بهمن 19, 1399

           جناب گوگو جلو منهتن پوخی نیست

           پاسخ

      • Maker در پاسخ به امیر

       بهمن 15, 1399

       تو که از کمیک چیزی نمیدونی چرا نظر میدی ؟؟

       پاسخ

      • امیررضا در پاسخ به امیر

       بهمن 18, 1399

       اخه نوب کدوم$&/”*$گفته که منهتن با زنو برابره؟؟؟ آخه نوب توی سایت یا حتا یه نفر پیدا کن که بگه وان میلیون با والای همگان برابره.
       تو برو همون انیمت رو ببین شاد باش توی این بحث ها هم نیا👎👎👎👎

       پاسخ

    • Maker در پاسخ به امیر

     بهمن 13, 1399

     از خودت حرف در نیار

     پاسخ

 19. BATMAN

  بهمن 11, 1399

  سلام من یک کمیک خوان هستم تو دنیای دی سی شخصیت خفنتر و باحالتر و پولساز تری از بتمن پیدا نمیشه بخاطر همین صدای طرفداران سوپرمن بلند شد و گفتند سوپرمن بهتر و قویتر از بتمن هست اما حقیقت دی سی در مورد سوپرمن هرگز حقیقت رو نگفت اولش میگفتند کال ال تنها باز مانده از کریپتون که مارو به شدتت خالی بستن(سوپرگرل چی پس) نشان سوپرمن رودخونه ی امید هست یا اول امید یا نماد خاندانش هیچوقت نگفتن همه شون یکی هستن وقتی به زمین فرستاده شد بلاخره ماموران فدارال اومدن وخانواده ی کنت به اونها دروغ گفتن ؟؟؟ یا اصلا نیومدن در یک کیمک بوک معلوم شد ترکیب چند ماده ی کهکشانی برای کریپتونی ها مثل کرپتونایت هست ایا قویتر از کرپتونایت هست ؟ گفتن خیر همچین ماده ای وجود نداره پس چرا تو همون کمیک سوپرمن بخاطر اون ماده مرد؟؟؟ وقتی وجود نداره چرا تو کمیک به اون مهمی میاریش صددرصد دی سی از این که این ماده باعث زنگ ردن مرد پولادین بشه ترسیده این ماده میتونست سرنوشت سوپرمن رو تغییر بده وقتی دی سی در مورد سوپرمن رو راست نیست پس طرفداران سوپرمن چه کنند واقیعت را خواهند خواست و اون موقع شخصیت جدیدی به وجود میاد که از همون اول باید به وجود می یومد شاید دی سی به انکار ها و دروغ هاش در مورد سوپرمن ادامه بده و ما سوپرمن اصلی را نینیم خب من پیشنهاد میدم طرفدار کسی باشید کا میشناسیدش اگر از شما بپرسن طرفدار کی هستید مثلا میگین اکبر میگن اکبر کیه و چه قدرت هایی داره و بیوگرافیش چی هست وقتی یه مشت دروغ بهتون گفتن شما هم مجبور میشید د

  پاسخ

 20. امیرحسین

  بهمن 7, 1399

  پس مرد عنکبوتی شزمم کجان

  پاسخ

 21. InDesTrucT

  بهمن 6, 1399

  من یکیو بگم میاد اود مرد تک مشتی برید انیمشو ببینید قدرتش از ثور و سوپرمن و کوگو بیشتره

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به InDesTrucT

   بهمن 7, 1399

   برو بابا مگه من بی کارم این چرت و پرت ها رو ببینم ثور و سوپرمن می خورنش
   منهتن هم پودرش می‌کنه

   پاسخ

  • سانجی پاسیاه در پاسخ به InDesTrucT

   بهمن 7, 1399

   من مانگای OPM رو خوندم می تونم بگم فقط از سوپرمن قویتره

   پاسخ

 22. کمیک خون

  دی 28, 1399

  عجیبه منتهن و فونیکس از همه پایین ترن میکائیل دمیورگس راحت با اشاره می‌تونه دکتر منتهن رو شکست بده می‌تونه با فکر کردن کل مولتی ورس دی‌سی رو نابود کنه شخصیت منفی هم نیست پس ابر قهرمانه نمی‌دونم واقعا سونیک از کجا این همه قدرت آورده تو کمیک اگه این همه قدرت داره پس قطعا خداست و سرعتش از فلش و کوئیک سیلور بیشتره اسپکتر هم میتونست باشه چون بهترین جادوگر هستی هست کسایی مثل دکی اسی(دکتر استرنج)
  یا دکی فیت براش ضعیفن چرا دقیقا کاپیتان اتم نبود کاپیتان اتم از سوپرمن قویتره مقاله در کل خوبه ولی ایراد های هم داره

  پاسخ

 23. 🤳🏽😅✌️

  دی 26, 1399

  پس اسکورپیرن کو؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به 🤳🏽😅✌️

   دی 26, 1399

   حدودا ۴۰ تا قهرمان قویتر ازش داریم

   پاسخ

 24. پوریا

  دی 26, 1399

  سلام خواستم بگم که بعضی ها میگن که چون سوپرمن قدرت های زیادی داره بهترین ابرقهرمانه اما ابر قهرمان بودن به قدرت نیس به فداکاری و اراده است بتمن خودش رو مقابل کسانی ونیروهایی قرار گرفت که حتی فکر کردن به اونها هر کسی و هر ابرقهرمانی رو به لرزه میندازه و همینطور میگن که سوپرمن از بتمن قویتر هست اما وجود کرپتونایت این رو تغییر میده و میدونیم که بتمن خیلی زیاد کرپتو نایت داره پس سوپرمن باید بی عقل باشه که بابتمن در بیوفته بتمن همیشه بهترین هست و از همه دو قدم جلو هست اونم هروقتی از اکوامن واندرومن سایبورگ فلش و هرکی دیگه حلا اکوامن هر چقدر میتونه زیر اب بمونه و تلپاتیش رو قوی کنه یا وادرومن قدرتش رو زیاد کنه و شمشیر های تیز برداره و فلش هم هرچقدر میتونه ملوکول بلرزونه وبا سرعت قدم برداره و سایبروگ هم هرچقدر میخواد رو خودش دم و دستگاه نصب کنه بتمن از همه جلو هست و همشونو شناسایی و پیدا کرد حتی اتلانتیس ر که اولین غیر اتلانتیسی بود که اونجارو میدید بتمن بهترین ابرقرمان دنیاست🦇🦇

  پاسخ

  • 😐🤦🏻‍♂️ در پاسخ به پوریا

   دی 29, 1399

   بتمن بدون کرپتو نایت چیه در برابر سوپرمن؟؟؟

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به 😐🤦🏻‍♂️

    دی 29, 1399

    میتونه از طریق نور خورشید قرمز شکستش بده!!! نور خورشید قرمزم نداشته باشه با استفاده از لوئیس لین شکستش میده!!

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به 😐🤦🏻‍♂️

    دی 29, 1399

    بتمن دارکساید کلون رو زده حالا میخوای بگم چیه

    پاسخ

 25. مرتضی

  دی 22, 1399

  تازه .پو نامیراست است و اصلا مرگ نداره. اگه فیلم پاندای کونگ‌فوکار 3 رو دیده باشین.اخر فیلم رفت دنیای مردگان و برگشت یعنی دشمنش رو حتی پس از مرگ هم راحت نمیزاره

  پاسخ

 26. مرتضی

  دی 22, 1399

  پاندای کونگ‌فوکار هم خیلی قویه ها.

  پاسخ

 27. حسن

  دی 22, 1399

  داداش پس قارچ خور تو چه جایگاهی قرار میگیره؟ سوپر ماریو

  پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به حسن

   دی 23, 1399

   داداش.خوبی؟ماریو بهش فوت کنی میشه پنج اینچ

   پاسخ

 28. مهدی

  دی 20, 1399

  ثور کی زمان و مکان رو کنترل کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

 29. hoseyn

  دی 19, 1399

  سلام دوست عزیز شما چرا گوکو رو وارد ماجرا کردی گوکو شخصیت انیمه ای هست در ضمن تو شخصیت های انیمه ای از گوکو قوی تر خیلی ها داریم.

  پاسخ

  • Ichigo در پاسخ به hoseyn

   دی 22, 1399

   بین شخصیت های اصلی انیمه گوکو قویترینه

   پاسخ

   • hoseyn در پاسخ به Ichigo

    دی 23, 1399

    نه عزیز شما مثل اینکه saitama vs goku رو ندیدی اول ببین بعد خودت میفهمی کودومش قوی تره سایتاما یا گوکو.

    پاسخ

 30. جواتی

  دی 16, 1399

  خوشم میاد با همدیگه بحثم میکنن که قدرت فلان ابر قهرمان از اونیکی بیشتره 😁
  بابا ساده ها ، همش فیلم و الکیه

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به جواتی

   دی 17, 1399

   ممنون که منو از این توهم بیدار کردی فک کردم که اینا واقعی هستن دیگه هم از این حق ها نگو که ممکنه حقت کل سایت و برداره ببره

   پاسخ

 31. رهام

  دی 14, 1399

  ببینید من کمیک خوان نیستم و همین طوری اومدم اینجا فقط یه سوال دارم مولتیوس چیه 🤔 اگه میشه بهم بگید

  پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به رهام

   دی 14, 1399

   داداش اگه منظورت مولتیورس یا همون چندجهانی هست
   داستانای دنیای دیسی و دنیای مارول توی بیشتر از یه دنیا اتفاق میافتن (واسه اینکه داستانای خاصشون با هم تلاقی نکنن)
   یعنی مارول بیشتر از یه دنیا و بیشتر از یه مرد عنکبوتی داره
   دیسی هم بیشتر از یه دنیا و یه سوپرمن داره
   الان این توضیح خیلی سادش بود

   پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به رهام

   دی 15, 1399

   مولتیورس شامل بی نهایت تا هستی با قوانین متفاوت.

   پاسخ

 32. امیرعلی

  دی 12, 1399

  مرگ من این رو بگو
  همینو بگو من از دنیا لفت میدم
  دکتر منهتن 21 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بعد بتمنو سوپرمن3و 9؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
  بعد ولورین 18 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
  چطور میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  پاسخ

  • علی در پاسخ به امیرعلی

   بهمن 16, 1399

   این ها رتبه بندی نیست حتا اگه یه نفر از کمیک هم هیچی ندونه میفهمه که کاملا رتبه بندی ها اشتباه است.
   دکترمنهتن انقدر قویه که میتونه به راحتی جایگاه اول باشه .
   همه میدونن سوپرمن و گوکو از ثور خیلی قویترن.

   پاسخ

 33. رهام

  دی 12, 1399

  از نظر من باید به جای گوکو زنو رو می گذاشتن که میلیارد ها دنیا رو نابود کرده

  پاسخ

 34. رهام

  دی 12, 1399

  حاجه قضیه سونیک چیه چطوری اینقدر قوی شده که شما ها دارید در موردش بحث میکنید

  پاسخ

 35. امیرحسین

  دی 8, 1399

  به نظر من گوکو خیلی قویه ولی ثور رتبش اول نیست به نظرم و اینکه از سنتری هم خوشم میاد شخصت قدرتمندیه

  پاسخ

 36. Amir ali

  دی 8, 1399

  محض اطلاعتون بگم که سونیک هم یه خداست. می‌تونه با یه اشاره کل مولتیورس رو پودر کنه و دوباره باز سازیش کنه.از همه اون بچه ننه هایی که فقط بلدن قهرمان بازی در بیارن و با یه پخ میرم آسمون هم قویتره

  پاسخ

  • batman در پاسخ به Amir ali

   دی 8, 1399

   سونیک از دکتر منهتن ضعیف تره

   پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به batman

    دی 9, 1399

    گوکو تو حالت غریزه ماورای و جایرن تو 100 درصد نیرو داشتن با برولی میجنگیدن ولی تو کمتر از 1 دقیقه هردوشون جر خورد.همین لحظه سونیک با 0/00000000001 درصد قدرتش بدون اینکه زحمت بکشه برولی رو کرد اتم.تازه اگه از حال PEFECTED ULTRA SONIC استفاده میکرد کل مولتیور نابود میشد

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به Amir ali

     دی 10, 1399

     دکترمنهتن با یه اشاره میتونه مولتی ورسو نابود کنه!!!! سونیک در نهایت قدرت حریف سختی برای منهتن نیس!!!!

     پاسخ

    • Maker در پاسخ به Amir ali

     دی 10, 1399

     کمتر چرت بگو منهتن قدرت تغییر واقعیت داره هیچ وقت هم نمیمیره
     فک کنم سونیک سرعتش برابر با نور هست اینم قدرت های منهتن
     تقریباً قادر مطلق
     تقریباً دانایی مطلق
     حضور مطلق تقریبی
     توانایی خلق کردن زندگی
     قدرت، سرعت، استقامت و دوام ابرانسانی
     هوشی در سطح یک ابر نابغه
     به‌کارگیری و کنترل ذرات اتم، مولکول، چگالی و جرم
     تونل‌زنی کوانتومی
     دورجنبی
     دورنوردی
     لمس ناپذیری
     درک ماوراء طبیعه و قدرت بصری
     جاودانگی
     تکثیر
     تغییر اندازهٔ
     عدم نیاز به آب، غذا، خواب و هوا
     سفر در زمان
     تغییر واقعیت
     بازسازی (بیولوژی)
     گوکو‌ هم اطلاعات ندارم

     پاسخ

     • ناشناس در پاسخ به Maker

      دی 14, 1399

      سونیک رو می شه وقتی می دوه ببینی

      پاسخ

   • ارشیا در پاسخ به batman

    دی 9, 1399

    😑😂بنظر من سوپرمن باید جایگاه اول بود راستی سوپر گرل هم قوی است سوپرمن شکست داد البته شانسی😂 بتمن هم خیلی قوی

    پاسخ

   • دارک سونیک در پاسخ به batman

    دی 22, 1399

    نه اگه به الترا سونیک یا هایپر دارک تبدیل بشه دکتر منهتن واسش در حد سوسک میشه

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به دارک سونیک

     دی 22, 1399

     چیییی؟؟ سونیک؟؟ دکترمنهتن؟؟ اتفاقا این سونیک که برای دکتر منهتن سوسکم نیس!!!

     پاسخ

    • Maker در پاسخ به دارک سونیک

     دی 22, 1399

     چی واسه خودت میگی منهتن ممکنه به اندازه دادگاه زندگی قدرتمند باشه بعد تو میگی سونیک میزنش خدا وکیلی کمیک دی سی خوندی یا نه ؟

     پاسخ

    • Amir ali در پاسخ به دارک سونیک

     دی 23, 1399

     بالاخره یکی که از سونیک تعریف کنه پیداش شد.تازه سونیک قدرت دستکاری سرنوشت هم داره.ینی اگه بمیره دوباره خودشه زنده میکنه

     پاسخ

  • Maker در پاسخ به Amir ali

   دی 10, 1399

   سرعت فلش ۱۳ تریلیون برابر سرعت نور هست بیستمین قهرمان قدرتمند کمیک هم هست سونیک هیچی جلوی بچه ننه هایی که فقط بلدن قهرمان بازی دربیاره نیست
   از کمیک چیزی نمیدونی چرت نگو 🤗🤗🤗

   پاسخ

   • دارک سونیک در پاسخ به Maker

    دی 22, 1399

    و اینکه فلش حداکثر سرعتش ۷ ماخ بوده بعد هفت ماه بدنش تجزیه شد از بین رفت تا جلوی آنتی مانیتور رو بگیره

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به دارک سونیک

     دی 22, 1399

     اون موج انرژی آنتی مانیتور میدونی چقدر قدرت داشت؟؟ میدونی میتونست 5 یونیورسو نابود کنه؟؟ اطلاعات نداری الکی چرت نگو!!!!

     پاسخ

    • Maker در پاسخ به دارک سونیک

     دی 22, 1399

     چرا چرت میگی من سرعتشو گفتم بعد تو میگی ۷ ماخ تو اصلا می‌دونی کمیک چیه
     رفتی سریال دیدی میگی ۷ ماخ هست
     فلش جلوی موجی که ۵ تا یونیورس رو نابود میکرد رو گرفت
     اصلا همین فلش رو دارم ساید کلون زد

     پاسخ

    • Maker در پاسخ به دارک سونیک

     دی 22, 1399

     همین دارک ساید کلون تونست فلش رو به راحتی بزنه دارک ساید کلون
     دارک ساید کلون رو میشناسی
     چرا اطلاعات نداری چرا میگی

     پاسخ

    • Amir and در پاسخ به دارک سونیک

     دی 23, 1399

     تازه اگه فلش همون ۱۳ تریلیون یا اصلا ۹۹۹۹۹۹ سیکستیلیون برابر نور باشه.سرعت سونیک بینهایتهههه!آرچی سونیک رو میگم.با سونیک دنیای بازی اشتباه نگیرینش.تازه سونیک تو حالت پرفکت الترا می‌تونه مولتیورس رو نابود کنه اونوقت جناب آلن تونست جلوی موج ۵ تا یونیورس مقاومت کنه؟البته دارک سونیک من با بقیهم.خودت هم که مثل من طرفدارسونیکی.😏😏

     پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به Amir and

      دی 23, 1399

      باهوش سرعت فلش بینهایته! انقدر نوبی که داری قویترین نسخه های سونیک با فلش معمولی مقایسه می کنی. شما بر فلشی رو حساب کن که کل انرژی اسپید فورس رو داره نه معمولی رو. اون موقعه سونیک جلوش سوسکه

      پاسخ

      • Amir ali در پاسخ به امیررضا

       دی 24, 1399

       خب ما میگیم والی با صندلی موبیوس.خوب شد الان؟والی تو اون حالت تفریبا 0/5 قدرت های دکتر منهتنن رو داره.خب اگه سونیک دکتر منهتنو نتونه شکست بده.نصفشو که میتونه!!!

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به Amir ali

        بهمن 17, 1399

        داداش درسته نصف قدرتش رو داره ولی با سرعت بینهاین والی و منهتن و اون صندلی خیلی قوی میشه. با اون صندلی میشه راحت پنجاه تا کهکشان رو به بکوبونی

        پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به Amir and

      دی 23, 1399

      نوب جون ما داریم نسخه های عادی رو مقایسه میکنیم!!! این حرفت عین این بود که در مبارزه سوپرمنو ثور بگیم رون کینگ ثور سایه نشینان بالا رو نابود کرده و سوپرمن جلوش سوسکه!!!

      پاسخ

 37. Gotham

  دی 8, 1399

  اولن بنظر من ایشون طرفدار ثور هستند و بقیه رو ادم حساب تکرده اند

  دومن من به شخصه طرفدار بتمن هسام و این حرفی که میخوام بزنم به طرفداریم ربطی نداره بنظر من بتمن باید جایگاهس از سوپرمن بالاتر باشه درسته که بتمن و سوپرمن در همه فیلم ها با هم برابر هستن ولی بتمن همیشه یه قدم جلو تر از سوپرمنه البته به فیلم بتمن علیه سوپرمن کاری تدارم که بتمن واقعن خنگ بازی دراورد و واقعن ابرو ریزی بود خیلی فیلم مضخرفی بود ولی بتمن همیشه بخاطر هوش بالا و ماهارت های رزمی حرفه ایش یکی از بهترین و محبوب ترین ابر قهرمان های دی سی هست من واقعن از سوپرمن بدم میاد چون همیشه با قدرت جلو میره هیچ وقت هوش و برنامه ریزی نداره اصلن برای کا هاش نقشه نداره ولی بتمن رو همیشه دوست داشتم چون واقعن جمله فلفلبین چه ریزه بشکن ببین چه نیزه رو زنده کرده چون هیچ قدرت فرا انسانی نداره ولی سوپرمن رو شکست میده چون تو همه لنیمیشن ها و فیلم ها کمیک سوپرمن میمیره ولی بتمن هیچوقت نمرده و من میدونم که بیشتر شما فکر میکنید در فیلم شوالیه تاریکی برمیخیزد فکر میکنید بتمن میمیره ولی نه الفرد که خدمتکار وفادارشه تو یه جزیره با سلینا کایل یا همون زن گربه ای پیداشون میکنه

  پاسخ

  • Arshi در پاسخ به Gotham

   دی 9, 1399

   بله شما درست میگید بتمن خیلی قوی ولی سوپرمن بیشتر چرا از فیلم بتمن برعلیه سوپرمن خوشت نمیاد بتمن سوپرمن تا حد مرگ برد ولی سوپرمن یک کلمه گفت که بتمن نتونست مقاومت کنه وسوپرمنو نکشت

   پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به Arshi

    دی 10, 1399

    ببین بتمن فقط بلده از مراعات کردن سوپر من سوع استفاده کنه.میبینه سوپر من هیچ کاری نمیکنه برای همین تا میتونه میزندش.سونیک هم جزو کساییه که مراعات میکنه حریفشو.حد اقل تا وقتی از خط قرمزش رد نشه.در اون صورت کاری میکنه که بتمن ارزو کنه که ای کاش همراه والدینش میمرد

    پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به Gotham

   دی 10, 1399

   جدی؟سونیک یه پخ به اون خفاش بگه همراه کل بت فمیلی میرن اسمان

   پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به Gotham

   دی 10, 1399

   حالا درباره تو.سونیک تو حالت معمولیش خیلی راحت زمان رو نگه میداره بتمن خشک میشه.خود سونیک یک دور دور مولتیورس میدوه .یکم هات داگ میخوره>و بعد با یه تلنگر بتمنو جر میده.خیلی راحت.و همه اینا قبل از اینکه پلک بزنه بتمن

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به Amir ali

    دی 10, 1399

    بتمن با هل بت نابودش می‌کنه

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به Amir ali

    دی 10, 1399

    سرعتش چقدره ؟

    پاسخ

    • Amir ali در پاسخ به Maker

     دی 10, 1399

     سرعت سونیک نا محدوده.ببین من سونیک دنیای بازی رو نمیگم.سونیک کمیک رو میگم. اینم از قدرت هاش.
     حالت معمولی=تخریب سیارات
     حالت سوپر=نابود کردن عالم
     حالت دارک=نابود کردن چندین هستی
     حالت هایپر=نابودی نیمی از مولتیورس
     حالت دارک اسپین=پودر کردن مولتیورس
     و در اخر حالت الترا.نیاز به چیزی نداره برای این حالت=کنتر و دستکاری در مقیاس نامحدود مولوکولی.کنترل واقعیت.کنترل زمان و مکان.خرد ناحدود.قادر مطلق.حضور مطلق.سرعت نامحدود.مقاومت نامحدود.ناامیرایی از هر نظر(هم از نظر سن و هم از نظر اسیب)زور نامحدود.خلق ماده.(زمان برای سونیک همیشه ثابته)سفر در زمان.تلپورت.تلکنسیس.خلق ماده و زندگی.تکثیر.کنترل بدنش در مقیاس نوترونی.

     فکر کنم این کافی باشه.هل بت کدوم از این ویژگی هارو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به Amir ali

      دی 11, 1399

      واقعا این قدرت ها رو داره ؟
      هل بت دارک ساید رو زده ولی با این قدرت های سونیک سونیک قویتر به نظر میرسه

      پاسخ

      • Amir ali در پاسخ به Maker

       دی 12, 1399

       اوه راستی .به نظر نمیرسه.هستتتتتتتتتت! تنها کسی هم که شاید بتونه سونیک رو شکست بده دکتر منهتنه

       پاسخ

       • تحلیل گر در پاسخ به Amir ali

        دی 12, 1399

        تنها کس؟؟ دکترمنهتن؟؟ حالت خوبه؟؟ اونوقت پرزنسو والای همگانو فالکرامو لوسیفرو مکاییلو… چغندرن؟؟ هان؟؟

        پاسخ

       • Maker در پاسخ به Amir ali

        دی 12, 1399

        حداقل ۴۵ تا شخصیت هست که در حدود های منهتن باشه این قدرت های هم که گفتی فک کنم از خودت درآوردی هیچی هم از کمیک نمیدونی چرت نگو

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         دی 17, 1399

         منهتن از سونیک قویتره اونم میتونه زمانو نگه داره و واقعیتو تغییر بده و کلی قدرت دیگه

         پاسخ

        • دارک سونیک در پاسخ به Maker

         دی 22, 1399

         نچ از خودش در نیاورده یه کم تو یوتیوب سرچ کن میبینی

         پاسخ

         • Amir ali در پاسخ به دارک سونیک

          دی 23, 1399

          ممنون

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به Amir ali

           دی 23, 1399

           میخوای کسایی که میتونن با اون قدرت ها بازم سونیک رو بزنن بگم

           پاسخ

          • Amir ali در پاسخ به Maker

           دی 24, 1399

           اره بگو

           پاسخ

          • Amir ali در پاسخ به Maker

           دی 24, 1399

           حتی اگه پلنگ صورتی هم از سونیک قوی تر باشه بازم من سونیکو بیشتر از همه دوست دارم

           پاسخ

     • Maker در پاسخ به Amir ali

      دی 11, 1399

      خب نسخه معمولی حساب میشه نه نسخه قوی

      پاسخ

      • Amir ali در پاسخ به Maker

       دی 12, 1399

       تو خودت اگه بخوای از بتمن تعریف کنی نمیای بتمن 1940 رو بگی که میگی هل بت یا فاینال بتسویت.یا اگه بخوای از سوپرمن تعریف کنی میگی حالت پرایم یک میلیون یا کوسمیک ارمور.

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به Amir ali

        دی 12, 1399

        فازت چیه بتمن در حالت عادی زره هالبت رو داشت اگر قویترین نسخه باشه که بارباراتوس خیلی ازش قویتره اینقدر بازی درنیار

        پاسخ

     • batman در پاسخ به Amir ali

      دی 11, 1399

      خب بتمن با فینال بتسوییت سونیک رو نابود می کنه به همین راحتی و خوشمزگی.

      پاسخ

      • عاقل در پاسخ به batman

       دی 11, 1399

       کاربر بتمن ( یا همون محمد امید ) شما تلگرام یا واتساپ دارید؟
       اگر داشتید ایدی تلگرامتون رو قرار بدین یا اگرم براتون مشکله من قرار میدم.
       ی صحبت هایی باهاتون دارم.

       پاسخ

       • batman در پاسخ به عاقل

        دی 12, 1399

        من واتساب دارم اگه مایلید شما بزارید اگر نه من میزارم

        پاسخ

      • Amir ali در پاسخ به batman

       دی 12, 1399

       اگر هم بتونه به احتمال0/00000000000000000001 درصد.سونیک از اینده و گذشته بر میگرده و بتمنو طوری میزنه که صدای شکستن جمجش تو مولتیورس میپیچه.به همین راحتی و خوشمزگی

       پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به Amir ali

      دی 11, 1399

      داداش این هرو از کجات درآوردی؟؟😐😐😐😐 قادرمطلق؟؟ آخه نوبی تا چقدر؟؟ این فقط مال والای همگان و پرزنس هست بعد سونیک؟ اگه به قویترین نسخه هست برو بت مایت یا بارباتوس یا حلقه سفید که سونیک شما جلوش هیچی نیست تاکید میکنم هیچی. فینال بت سوییت میدونی چیه؟ بتمن راحت باهاش میتونه یه موجود پنج بعدی رو بزنه.

      پاسخ

     • دارک سونیک در پاسخ به Amir ali

      دی 22, 1399

      راستش یه دو سه تا از موارد رو برعکس گفتی دارم اسپین در حد دارک شدو هست و اینکه من بد جور طرفدارشم ولی در حالت عادی اونقدرا هم قوی نیست و در اصلاح حالت دارک اسپین قبل سوپر قرار میگیره عدم سوپر سونیک بعد دارک سونیک بعد هایپر سونیک بعد هایپر دارک بعد الترا سونیک این کامل و درستشه من کامل در باره سونیک تحقیق داشتم که اینارو گفتم

      پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به Amir ali

    دی 10, 1399

    چیییییی؟؟؟؟ سونیک؟؟ بتمن؟؟؟ میدونی فاینال بتسوئیت چیه؟؟ فکر نکنم بدونی !!!

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به تحلیل گر

     دی 10, 1399

     بتمن سوپرمن و دارک ساید رو شکست داده بعد از سونیک شکست بخوره همینقدر طنز 😇

     پاسخ

     • Amir ali در پاسخ به Maker

      دی 12, 1399

      گفتم من سونیک دنیای کمیک رو میگم نه سونیک دنیای بازی.بتمن بره صندلی موبیس بشینه باز هم نمیتونه شکست بده سونیکو.تازه سونیک هم بدون زحمت کشیدن 1000 تا دارکساید رو با پلک زدن شکست میده. تازه بتمن دارکساید رو در نبرد شکست نداد.تازه بعدش خودشم مرد.

      پاسخ

      • امیررضا در پاسخ به Amir ali

       دی 12, 1399

       یعنی واقعا خیلی بی اطلاعاتی!!وقتی بتمن روی صندلی متران بشینه صاحب دانش کل عالمه بعد نفهمه یه موجودی که فقط سرعت داره رو متوقف کنه. دارک ساید کلون که هیچی. سونیک با قویترین حالتش هم نمیتونه دارک ساید اصلی رو بزنه

       پاسخ

   • batman در پاسخ به Amir ali

    دی 10, 1399

    بتمن با فاینال بتسوییت سونیک رو به جهنم دعوت می کنه.

    پاسخ

    • دارک سونیک در پاسخ به batman

     دی 22, 1399

     اقا سونیک خیلی قوی تره تو بگو جهنم مگه هایپر سونیک exe رو مستقیم تو جهنم شکست نداد آقا اصلا شما یکی دوتا ویدیو از یوتیوب دیدین اصلا

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به دارک سونیک

      دی 22, 1399

      می‌دونی بتمن با بت سوییت می‌تونه واقعیت رو تغییر بده و با کمک ورلد فروگر ساخته شده که خودش از سازندگان مولتیورس بوده
      سونیک فقط سرعت داره هر چقدر هم درجش بره بالا باز هم سرعتش بدرد نمی خوره

      پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به Gotham

   دی 10, 1399

   اوه راستی بتمن نزدیک به 20 بار مرده اگه کمیک خوان باشی

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به Amir ali

    دی 10, 1399

    خب چه ربطی داشت

    پاسخ

 38. ناشناس

  دی 5, 1399

  چرتترین مقاله ای که کل عمرم خوندم
  آخه یعنی ثور از دکتر منهتن ،سوپرمن ،سنتری،گرین لانترن،و بقیه قوی تره؟بهتون قول میدم یه ثانیه جلوی اون ها دوم نمیاره😒

  پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به ناشناس

   دی 6, 1399

   همشون با هم حمله کنن میکشتشون

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به شرلوک هلمز

    دی 17, 1399

    خوب با این حرفتون ثابت کردید ذره ای منهتنو نمیشناسید ثور با تمام تسلیحات 0/00001
    ثانیه جلو منهتن دوام نمیاره

    پاسخ

  • ره در پاسخ به ناشناس

   دی 9, 1399

   حق باتو هست سوپرمن ۱ ثانیه ای تور رو لتو پار میکنه

   پاسخ

 39. علیرضا پورگل

  آذر 25, 1399

  با سلام بابت مقاله ممنون ولی من با رتبه بندی ها زیاد موافق نیستم درواقع این سوپرمن یا هالکه که باید اول باشه چون در اینجا گفته شد قویترین قهرمانان نه قدرتمندترین درواقع باید به این ترتیب باشه
  ۱_سوپرمن
  ۲_هالک
  ۳_مارشن من هانتر
  ۴_ثور
  و…

  پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به علیرضا پورگل

   دی 6, 1399

   نه بابا تور به خاطر این خلق شد که از هالک قویتر باشه سوپرمن هم با میولینر میزنتش میترکه
   تور
   سوپرمن
   مارشن مناتر
   هالک

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به شرلوک هلمز

    دی 16, 1399

    حاجی فازتو خریدارم تو همه سایتا سوپر من ثور رو میترکونه تو چه طور میگی ثور قویتره حتی فیلمشم درست کردن

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به محمد

     دی 16, 1399

     تویی که ویدویی فن ها درست میکنم رو از فیلم تشخیص نمی‌دی انتظاری ازت نمیشه داشت

     پاسخ

 40. شاهرخ

  آذر 25, 1399

  تعداد ابرقهرمانان با قدرتهای مختلف و گاه متغیر آنقدر زیاد هستند ک برایشان تقریبن هیچ لیستی نمیتوان تنظیم نمود . اگر بحث قدرت و نامیرایی باشد خدایان هر دو یونیورس میباست از اول تا انتهای لیست را پور کنند! ب عنوان مثال بلک بولت با صدایش میتواند سیاره زمین را منفجر کند اما در عمل هیچگاه شاهد کشته شدن هیچ ابرقهرمان حسابی توسط او نبودیم ! گویی قدرت او ادعایی بیش نیست ویا اینکه مصلحت این است ک نه کشته شود نه بکشد تا این ماجرای طولانی ۸۵ ساله همچنان ادامه یابد

  پاسخ

 41. amir

  آذر 24, 1399

  چطوری واندروومن .گرین لنترن و کاپیتان اتم از دکتر منهتن جایگاه بالاتری دارن

  تو دومزدی کلاک این سه تا با بقیه ابرقهرمانان دی سی همزمان به منهتن حمله کردند و کک منهتنم نگزید

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به amir

   آذر 25, 1399

   اول اینکه کی گفته تو دومزدی کلاک کک منهتنم نگزید؟؟؟ کاپیتان اتم تونست دکتر منهتنو تیکه تیکه کنه ولی بعد دکتر منهتن خودشو ساخت و با یه اشاره کاپیتان اتمو محو کرد!!!! و درسته که منهتن خودشو ساخت اما بالأخره آسیب دید!!!! اونا هم کل ابرقهرمانان دی سی نبودن و فقط لیگ عدالت بودن!!!! و حالا چون یبار اینکارو کرده دلیل نمیشه از اونا قویتر باشه!!! اما در کل قبول دارم این سه نفر باهم حریف دکتر منهتن نمیشن و در این لیست خیلیا مثل همین منهتن خیییییلی دست کم گرفته شدن!!!!

   پاسخ

 42. Amir ali

  آذر 18, 1399

  یونسکو می‌تونه به طرز زیبای ثور رو تو ۱ ثانیه ثور رو از خط مولتیورس پاک میکنه

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به Amir ali

   دی 8, 1399

   🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴

   پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به Amir ali

   دی 9, 1399

   خدایا به ما رحم کن😭😭😭😭

   پاسخ

 43. کمیک خون

  آذر 15, 1399

  خب نویسنده مطلب چون طرفدار ثور هستی دلیل نمیشه بقیه رو پایینتر بزاری کسایی هستن که ثور رو نابود می‌کنند وقتی والای همگان،پرنزس و دکتر منتهن هست ثور میخواد رتبه اول چه غلتی بکنه به نظرم باید اینطوری باشه
  1 والای همگان ، پرنزس (سخته بین این دو خدا یکی رو انتخاب کنی)
  2 لوسیفر
  3 میکائیل دیمیورگس
  4 دکتر منتهن
  5 دادگاه زندگی
  6 پروتژ ( چون ادعا کرده والای همگانه)
  7 ثور
  8 سوپرمن
  دیگه حرفی نمی‌مونه ثور اگه بفهمه که با وجود خالقش والای همگان اول شده تا یکسال از خوشحالی خوابش نمی‌برد.
  خب نویسنده و بقیه ثور فنی ها دیگه بحثی مونده که نگفته باشم؟؟؟؟! تازه هنوز کسایی هستن که میتونن بازم بالاتر از ثور باشن.

  پاسخ

  • Batman در پاسخ به کمیک خون

   آذر 15, 1399

   دوست عزیز موافقم این مقاله ایراد داره اما نباید والای همگان و پرنزس ابرقهرمان حساب کرد. لوسیفر هم که اصلا شخصیت منفی اما خب میکاییل فکر کنم بشه مثبت حسابش کرد. این مقاله می تونست توش اسپکتر هم باشه.
   ولی واقعا فکر کنم نویسنده ثور فن بوده چون از دکترمنهتن و فونیکس قویتر گزاشتتش.

   پاسخ

   • کمیک خون در پاسخ به Batman

    آذر 15, 1399

    خب درسته والای همگان و پرنزس نمی تونن ابرقهرمان باشند و اینکه میکائیل اصلا تو این لیست نیست!!!! اون پسر پرنزس هست تو این لیست باید باشه منم قبول دارم ثور خیلی خوبه ولی نمیتونه تو این مقاله اول باشه راستی ققنوس رو یادم رفت بگم همینطور مرد مولکولی و فرانکلین ریچاردز

    پاسخ

    • Batman در پاسخ به کمیک خون

     آذر 15, 1399

     خب دقیقا منظور من هم همین بود دوست عزیز.

     پاسخ

     • کمیک خون در پاسخ به Batman

      آذر 15, 1399

      دقیقا حرفهای شما کاملا درسته منم حرفاتون رو تایید کردم

      پاسخ

  • محمد در پاسخ به کمیک خون

   آذر 15, 1399

   به نظر من هم حق با شماست نویسنده این مقاله واقعا علاقه زیادی به کور داشته
   شما اگر مقالات دیگر سایت رو هم ببینید مشاهده می کنید که کور در بیشتر ان ها اول هست خب این نشان دهنده بدی ثور نیست بلکه نشان دهنده این است که نویسنده علاقه زیادی به ثور داره.
   باید این مقالات رو کسی بنویسد که فقط طرفدار یک شخصیت نباشد
   مثلا من اگه می خواستم این مقاله رو بنویسم ریون رو اول می گذاشتم چون علاقه ی زیادی به ریون دارم
   برای همین هم هیچ وقت مقاله در باره کمیک ننوشتم چون می دانستم که مقاله خیلی تک قطبی میشه ولی انگار نویسنده این مقاله این را نمی داند😁😁

   پاسخ

   • کمیک خون در پاسخ به محمد

    آذر 18, 1399

    خب حرف شما درسته اما اسم مقاله نوشته قدرتمندترین ابرقهرمان نه محبوب ترین ابرقهرمان

    پاسخ

  • سوپرمن در پاسخ به کمیک خون

   دی 9, 1399

   سوپرمن باید اول باشه دوم سوپرگرل سوم بتمن چون استراژی عالی داره برای همین سوپرمن رو با کریپتونایت تا سر حد مرگ بردچهارم دکتر منتهن البته میتون جایگاه اولو بگیر چون بسیار قوی است پنجم کاپیتان مارول تازه تور که تو این مقال جایگاه اخره

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به سوپرمن

    دی 12, 1399

    😐😐😐😐😐🤣🤣🤣🤣 از اسمت معلومه چه تعصبی هستی.🤣🤣🤣🤣

    پاسخ

   • کمیک خون در پاسخ به سوپرمن

    دی 27, 1399

    حاجی من فازتو خریدارم ناموسا فازت چیه دکتر منتهن می‌تونه کل لیگ عدالت و انتقام جویان رو همزمان نابود کنه دکتر منهتن قطعا اول بعدش فونیکس البته اینا در مقابل میکائیل هیچم میکائیل تمام دنیای دی‌سی هم حریفش نیست چون پسر پرنزسه

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به سوپرمن

    دی 27, 1399

    منهتن از سوپرگرل ضعیف تر هست
    خدااااااااااااااااااااااااااااااااا

    پاسخ

 44. سارو

  آذر 14, 1399

  ببینید دید گاه تون زیاد هم درست نبود مرد آهنی تو انتقام جویان پایان بازی و جنگ ابدیت بهتر از همه اعضای انتقام جویان جنگید و شاید فقط سوپرمن که مال دیسی هست از او قوی تر باشد چون زره مرد آهنی که در جنگ ابدیت ازش استفاده کرد بسیار قوی تر و بهتر بود در حدی که وقتی خراب می‌شود خودشو باز سازی می‌کرد وقابلیت های جدید و عالی داشت وبدون شک هم دیدیم که دکتر استرنج که آینده رو پیش بینی کرده بود میدونست که مرد آهنی تانوس رو شکست میده

  پاسخ

  • حمید در پاسخ به سارو

   آذر 14, 1399

   دوست عزیز بنظر من که اینطور نیست ببینید لباس مرد آهنی نمی تواند با افراد بسیار قدرتمند مقابله کنه من هم قبول دارم که مرد آهنی از نظر تجربه و مهارت در مبارزه قویتر عمل می کند ولی نمی تواند قوی ترین باشد مثلا اگر دختر استرنج زمان رو نگه داره می تواند به راحتی مرد آهنی رو شکست دهد یا اسکارات ویچ می‌تواند ذهن مرد آهنی را کنترل کند و او را شکست دهد

   پاسخ

 45. محمد

  آذر 13, 1399

  ببخشید ولی من فکر نمی کنم این لیست درست باشه چون اسکارلت ویچ میتواند نفر چهارم یا سوم باشد چون اسکارلت ویچ قدرت واقعیت رو داره همون قدرتی که تانوس ازش استفاده می کرد و واقعیت رو تغییر می داد حتی تو اونجرز عصر التران هم شاهد این بودیم یه اسکارلت ویچ همه اعضای اونجرز رو گیج کره بود و همه داشتن توهم میدیدند حتی ثور
  اینکه اسکارلت ویچ می تواند واقعیت را تعییر دهد قدرت کمی نیست

  پاسخ

 46. به تو چه

  آذر 10, 1399

  بابا ثور اگه به قدرت کامل خودش برسه قدرت نابودی تمام 9 قلمرو را داره اونوقت اون رو با بن تن مقایسه میکنین ؟ یکم در مورد ثور تحقیق کنید اون وقت که ثور دیوانه شد {در کتاب های کمیک} حتی تانوس نتونست جلوش رو بگیره

  پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به به تو چه

   دی 17, 1399

   داداچ بن تن موجود سلستیال (همون موجود ایکس) داره که میتونه بارفکر کردن میتونه بُعد (یا همون قلمرو بسازه)

   پاسخ

 47. امیررضا

  آذر 10, 1399

  به نظرم این طوری بهتره.
  ۱-دکتر منهتن
  ۲-ققنوس سیاه
  ۳-فرانکلین ریچاردز
  ۴-مرد مولکولی

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به امیررضا

   آذر 10, 1399

   درسته اما به نظرم گوکو و بنتن هم می‌تونستن باشن البته بعد دکتر منتهن

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به ناشناس

    آذر 10, 1399

    بتمن گوگو حریف هیچ کدوم از این شخصیت ها
    نمی شن

    پاسخ

 48. امیر

  آذر 9, 1399

  بعدشم دکتر منهتن بیستم بعد ثور اول😆😆😆خیلی خنده داره هیچکودوم پشم منهتن نمیشن

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به امیر

   آذر 10, 1399

   حرفت کاملا درسته موافقم اگه به کنیم باشه منتهن لوله

   پاسخ

 49. امیر

  آذر 9, 1399

  اول چرا گوکو هست ولی سایتاما نیست سایتاما اگه توی این لیست بود باید بین مقام دوم تا اول می بود دوم بن تن اگه به فضایی ایکس تبدیل بشه قدرتش مساوی با دکتر منهتنه

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به امیر

   آذر 10, 1399

   دقیقا ایکس هر چی تو ذهنشه به واقعیت تبدیل می‌کنه بعد اینا میگن ثور بن تن رو با میولینر به فضا می‌فرسته دروغه ثور تو خواب شب هم نمیتونه با میولینر روح فضایی رو بزنه روح فضای نامرئی میشه چشمش رو کور می‌کنه بقیش هم مشخصه تمام یا اصلا در حالت نامرئی قلبش رو پاره می‌کنه.

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به ناشناس

    آذر 10, 1399

    شما اگه کمیک جدید ثور بخونید میفهمید گالاگتوس که توی قویترین حالتش بود رو کشت. زمستان سیاه رو نابود کرد که خود گالاگتوس از اون می ترسید.
    اون حالتی که میگین قلب ثور رو پاره میگه قابلیت غیر قابل لمس که ثور هم اون رو با نامرئی شدن داره.
    ثوهم قابلیت تله پورت داره که هر کسی به هر جایی بخواهد میتونه تله پورت کنه. ثور الان پدر همگانه نیروی اودین هم داره و صاحب ده قلمرو هست. نیروی اودین اگه شارژ شه می تونه هر شخصی رو نابود کنه.

    پاسخ

   • ناشناس در پاسخ به ناشناس

    آذر 10, 1399

    ثور اگه بفهمه که با میولینر یک روح رو زده یا موجود ایکس بن تن رو تو خواب شب تونسته شکست بده تا سه روز از خوشحالی خوابش نمیبره

    پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به ناشناس

    آذر 10, 1399

    ایکس هرچیزی رو نمیتونه به واقعیت تبدیل کنه!!!! بعضیا بره گرین لنترنم همینو میگن ولی اصلا درست نیس!!!! روح فضایی چش تورو کور میکنه؟؟؟ قلبشو پاره میکنه؟؟؟ اینطوری باشه که چیتا هم از تور قویتره!!!!

    پاسخ

    • ناشناس در پاسخ به تحلیل گر

     آذر 10, 1399

     نگاه کن فکت خوبی نیاوردی که من قانع بشم روح می تونن چشمش رو کور کنه یه دلیل بیار قانع بشم روح فضایی می‌تونه از اجسام و بدن جانداران رد بشه چه دلیلی داره که نتونه ثور شکست
     بده وقتی نامرئی بشه می‌تونه کورش کنه مگه ثور بتونه ارواح رو ببینه و بتونه اونا رو بزنه که من اطلاعی ندارم. و اینکه ایکس هر چیزی که تو ذهنشه می‌تونه به واقعیت تبدیل کنه

     پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به ناشناس

      آذر 10, 1399

      اگه میدونستی که استقامت تور با سوپرمن مقایسه میشه این حرفو نمیزدی!!!! یه بار هلا تورو پیر کرد و تو اتش جهنم سوزوند اما تور بیهوش نشد!!!!! یکی از توانایی های تور احضار روحه و بله چون او خداس و جادوی نسبتا قوی داره به احتمال خیلی زیاد میتونه روح فضایی رو ببینه!!!! ایکسم هرچیزی رو نمیتونه!!!! مثلا میتونه یه مولتی ورسو بسازه؟؟ قائدتا خیر!!!!!

      پاسخ

      • ناشناس در پاسخ به تحلیل گر

       آذر 11, 1399

       کنجکاو شدم میشه بگی تو کدوم کمیک روح احضار کرده و تونست روح رو شکست بده چون من تو کمیک هایی که خوندم این قدرت رو نداره و حتی تو سایت های مختلف توانایی ثور هم این قدرت رو پیدا نکردم ببین گفتی به احتمال زیاد می‌تونه ببینه حالا گیریم بتونه ببینه می‌تونه اونو بزنه

       پاسخ

       • Amir ali در پاسخ به ناشناس

        آذر 11, 1399

        من بگم.اخه وقتی جد جد جد خالق بنان داشت تو گهواره دست و پا میزد. ثور داشت با نیفلهایمی ها و هلهایمی ها که همشون جن و روح و ارواح بودن می‌جنگید.یعنی می‌تونه ببینه روحارو.الکی حرف نزن.تازه موجود ایکس بخواد چشمک هم بزنه باید از اون دو تا ماسک سبز اجازه بگیره.که مثل رد شدن از هفت خان رستمه.چه برسه که بخواد با یه خدا بجنگه.الکی حرف نزن وقتی نمیدونی.تازه حتی اگه میتوانست کنترل کنه ایکیو.که نمیتونه!!.وقتی از یه انسان فانی ای مثل گرینلنترن شکست خورد.چطور میخواد با ثور بجنگه؟تازه خود اینکه بنان تبدیل بشه چند ثانیه طول می‌کشه.تو همون مدت اسپایدرمنم می‌تونه مثل تف بچسبونتش به زمین!!.

        پاسخ

      • ناشناس در پاسخ به تحلیل گر

       آذر 11, 1399

       خب ببین وقتی درباره چیزی اطلاعات نداری هیچی نگو ههههه یعنی ایکس نمیتونه مولتی ورس بسازه ایکس قدرت مطلق داره اگه تمام قدرتشو داشته باشه و رئیساش اجازه بدن راحت مولتی ورس میسازه و نابود می‌کنه بعدشم حرف تو هیچ جا ثابت نشده دیدم که ثور می‌تونه سرعت زیاد و صدای زیاد بشنوه ولی اینکه بتونه روح ببینه ندارد تو اصلا بگو تو کدوم کمیک خوندی؟
       ولی خارج از انیمیشن ها در بحث کمیک والای همگان می‌تونه ثور رو شکست بده چون خالق ماروله دیگه ثور با تمام توانش هم بیاد رقیب والای همگان نمیشه قبول داری هیچکدوم از اینا رقیب والای همگان نیست حتی اگه هر بیست و پنج نفر هم بیان والای همگان میبره

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به ناشناس

        آذر 18, 1399

        اگه توی مارول کسی سلاح قلب عالم رو داشته باشه از والای همگان هم قوی تر میشه اما این سلاح نابود شد و دیگه کسی نمیتونه حریف والای همگان بشه

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به امیر

         آذر 25, 1399

         والای همگان نه دادگاه زندگی

         پاسخ

        • Maker در پاسخ به امیر

         آذر 25, 1399

         خیلی مقاله بدی بود منهتن و فرانکلین ریچاردز جایگاه اول و دوم رو باید می داشتن

         پاسخ

       • Maker در پاسخ به ناشناس

        دی 22, 1399

        حالت خوبه

        پاسخ

    • ناشناس در پاسخ به تحلیل گر

     آذر 10, 1399

     چی میگی چیتا خیلی با بن تن فرق داره چیتا نه روح میشه نه قدرت ایکس رو داره فقط سرعت زیادی داره

     پاسخ

     • ناشناس در پاسخ به ناشناس

      آذر 11, 1399

      ممنون که گفتی من نمی‌دونستم که احضار روح داره بعد می‌تونه ارواح رو بزنه چون حتی اگه بتونه ببینه زدنش کار سختیه

      پاسخ

  • mb در پاسخ به امیر

   آذر 10, 1399

   سایتاما ابر قهرمان نبود

   پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به امیر

   آذر 10, 1399

   سایتاما اگه بود پنجم یا ششم میشد در این لیست!!!! موجود ایکس؟؟؟ برابر با دکترمنهتن؟؟؟ حالت خوبه؟؟

   پاسخ

 50. البرز

  آذر 9, 1399

  خب راستش وقعا یه اشتباهی هست دکتر منهتن قوی ترین شخصیت کل کمیک هاست چرا بتمن از اون قویتره؟

  پاسخ

 51. AMIR MOHAMMAD

  آبان 28, 1399

  شما از دی سی جوشتون میاد آیرون من از بتمن هم قوی تره

  پاسخ

 52. جواد

  آبان 27, 1399

  خب عزيزم يه چيزي دکتر ايکس ميتونه ثور رو فلج کنه و ولورين ثور رو به صورت واضحی پاره میکنه در حدی که استورم بریکر هم به ولوریین میبازه در ضمن ونوم کو ؟ ونوم تو بدن نصف این ابرقهرمانا بره کبدشونو میخوره و تمام (به جز ولورین که میتونه خودشو ترمیم کنه) چون به ثور علاقه داری دلیل نمیشه قوی تر از ثورو تو رده های پایین تر بزاری. راستی یه سوال واقعا تانوس نباید باشه ؟ و میدونستی لیزری که استارک از لیزرش شلیک میکنه در کمیک میتونه قدرتی اندازه سنگ های ابدیت داشته باشه و استارک از هر لحاظ از بتمن بهتره هم پولدار تره هم باهوش تره هم قوی تره درسته استارک به صورت نبود لباسش قدرتي نداره ولی ، به هر خال اون راکتوری که به سینه اش چسبیده در هرحال میتونه زره نانوش رو بر تن کنه .باید بگم اودین صاحب قبلی میونلیره . و راستشو بخوایی باید بگم دکتر استرنج با سنگ زمان میتونه حتی گالاکتوس رو هم نشون بده . ثور از گالاکتوس انقدر ضعیف تره که با همه اونجرز هم نمیتونه گالاکتوس رو شکست بده حتی با مرد نقره ای (بسته به شرایطی!)

  پاسخ

  • هادی در پاسخ به جواد

   آذر 4, 1399

   نه راست میگی

   پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به جواد

   آذر 8, 1399

   دکتر ایکس!!! اگه منظورت پروفسور ایکس هست که تله پاته
   نمی تونه فلج کنه( نمی دونم این رو از کجات در آوردی!!!) ولورین ثور رو پاره میکنه؟؟؟!!!😱😱😱😱 این اطلاعات رو از کجا آوردی!!! ثور راحت میتونه با قوی ترین ها دست و پنجه نرم کنه بعد ولورین؟؟!! ولورین سرش رو قطع کنی مرده !!!
   ولورین از استورم بریکر قویتره؟؟!!😱😱😱 ثور راحت با استورم بریکر سر ولورین رو قطع میکنه!! واقعا متاسف میشم همچین آدم هایی نظر می دن.
   ونوم ضد قهرمانه و گاهی هم خبیث.
   چون به ثور علاقه داری ؟؟؟ اگه به تو و امثال تو باشه ولورین باید اول باشهوقتی از یه شخص اطلاعات نداری دربارش نظر نده.
   تانوس؟!!! تانوس شخصیت خبیثه ( واقعا دارم به عقل شک میکنم)
   واقعا فکر نمیکنم بدونی کمیک چیه. لیزر آیرون من با سنگ های ابدیت برابره!؟!؟!😱😱😱😱 دیگه واقعا فهمیدم هیچی از کمیک نمی فهمی. سنگ های ابدیت قابلیت نابودی نیمی از عالم رو دارند بعد تو داری با لیزر آیرومن مقایسه میکنی که نمی تونه به کاپیتان مارول اسیب بزنه.
   زره نانو ماله سینماست نه کمیک.
   دکتر استرنج میتونه گالاگتوس رو نشون بده که چی؟؟؟
   اگه کمیک جدید ثور خونده باشی( که قطعا نخوندی) ثور گالگتوس رو که در نیرومند ترین حالش بود کشت.و آخر هم اینکه مرد نقره ای نه موج سوار نقره ای.

   پاسخ

 53. ناشناس

  آبان 27, 1399

  به نظرم بن تن می‌تونه حد اقل پانزدهم باشه و اینکه چطور کوگو هست ولی بن تن نیست. من دوست دارم مارول و دیسی باهم همکاری کنند و دارک ساید و تانوس هم باهم همکاری کنند و باهم بجنگند.

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به ناشناس

   آبان 27, 1399

   البته بن تن به کوگو نمی‌رسه ولی تو این لیست می‌تونه باشه یعنی 25 می‌تونه باشه حداقل

   پاسخ

   • دارک سونیک در پاسخ به ناشناس

    دی 22, 1399

    آقا نه بن تن با بیگانه ایکس تونسته گوکو رو شکست بده

    پاسخ

 54. Amirtitan

  آبان 24, 1399

  افتضاح و چرت پرته نویسنده عزیز ابرقهرمان دیگه هم شناسایی کن مثل پرزنس والای همگان هل بت سوپرمن پرایم

  پاسخ

 55. ایلیا

  آبان 23, 1399

  این مقاله به شدت ضعیف بود. نمیدونم باید چطور بگم ولی بتمن حتی توی لیست ۵۰ نفر هم نباید باشه چون فقط جذابیت کمیک هاش مشهورش کردن وگرنه قدرتی نداره و حتی از شرور های معمولی هم شکست خورده. باز هم جای تاسف داره. راستی تانوس و دارک ساید کجان؟

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به ایلیا

   آبان 23, 1399

   با ضعيف بودن مقاله باهات موافقم اما در مورد بتمن کاملا در اشتباهی!!!!! کافی بدونه که یه ابرقهرمانی مثل سوپرمن هست!!!! میره نقطه ضعف طرفو پیدا میکنه و یارو رو ناک اوتش میکنه!!!! و اگه یه نگا به اسم مقاله بندازی میفهمی که این مقاله درباره ی ابرقهرمانان هستش و دارکساید و تانوس ویلن هستن!!!

   پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

    آبان 25, 1399

    البته اگه دشمن سرعتش خیلی کم باشه و به بتمن عزیز اجازه بده که تازه بگرده و نقطه ضعفش رو پیدا کنه.

    پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

    آبان 25, 1399

    با اینکه حالم از فلش بهم میخوره ولی بتمن 10 ثانیه هم دووم نمیاره جلوش.میزنه جرش میده

    پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

    آبان 25, 1399

    تازه چرا از سونیک حرف نمی‌زنیم؟ چون اونم خیلی غویه

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به Amir ali

     آبان 25, 1399

     اول اینکه سوپرمن با اون سرعتش بارها از بتمن شکست خورده!!!!!فلش هم جدیدا به سرعت 13 میلیون برابر نور رسیده و میتونه بتمنو بکشه اما بتمن اگر زره فینال بتسویت رو بیاره، فلش بیشتر از 5 ثانیه جلوی اون زره دووم نمیاره!!!! سونیک هم قبل از اینکه فلش به سرعت 13 میلیون برابر نور برسه باز هم از فلش ضعیف تر بود حالا که دیگه قابل مقایسه با فلش نیست!!!!!

     پاسخ

     • Ami ali در پاسخ به تحلیل گر

      آبان 30, 1399

      ببین سونیک تو حالت معمولی بر زمان و مکان نسبت داره.با گرفتن زمرد های آشوب میزان قدرت های ۱۰۰۰ برابر میشه سرعتش هم۱۰۰۰۰۰۰ برابر.تازه سونیک موقعی که ۸ سالش بود میتوانست تو زمان سفر کنه . یعنی سرعتش از نور بیشتر بود . البته اون موقع!!!!.اگه بهش استرس وارد کنی فاز fleetway sonic میگیره که خدا میدونه چجوری میشه ارومش کرد.خیلی حرسش بدی میشه دارم سونیک بدون هیچ منبعی. فقط خشن خالص.حالت هایپر رو هم بگم که میشه خدا.سرعت میشه نامحدود.یعنی محدودیتی نداره دیگه سرعت و نیروش.یه حالت دیگه هم هست که اسمشOMNIPOTENC SONICهستش که سونیک تو این حالت میشه قادر مطلق.میشه خدا!!!!!!..با یه طلتگر میزنه جر میده جد آباد فلشو.

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به Ami ali

       آذر 1, 1399

       ببین تمپوس فوژینات ادعا کرده که سرعت والی وست بی‌نهایته!!!!! اگه همون کمیک بحران در زمین های بینهایتو بخونی میبینی که وقتی فلش مرد موج انرژی ازاد شد که تونست موج انرژی انتی مانیتور که میتونست حتی یه یونیورسو هم نابود کنه از بین ببره!!!!!!خب اینا میتونن ثابت کنن که سرعت فلش تقریبا بینهایته!!!!! و تو هم دیگه خیلی داری سونیکو بولد میکنی!!!!!

       پاسخ

       • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

        آذر 1, 1399

        خب منم گفتم سرعت سونیک بینهایته.شاید تو حالت معمولی اینطوری نباشه.ولی تو حالت سوپر یا دارم قطعا هست.حد اقل سونیک لازم نیست بره برای به دست آوردن به صندلی کلی بدبختی بکشه.(صندلی موبیوسو میگم)

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Amir ali

         آذر 1, 1399

         اتفاقا باید بکشه!!!! ضمنا چون قبلش دکتر منهتن رو اون نشسته بوده الان والی وست تو دو ضربه سونیکو محو میکنه!!!!

         پاسخ

         • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

          آذر 2, 1399

          ببین اینکه والی با به دست آوردن اون چهار پایه فقط علم و دانش میگیره و نیرویی برابر با تخریب کهکشان ها به دست میاره و سرعتش نامحدود میشه .برای سونیک هیچ فرقی نمیکنه!!!. سونیک تو حالت سوپر یه مشتش به اندازه یه انفجار سوپر نووا قدرت داره.(انفجاری که میتوانه یک یا چند کهکشان رو به چخ بده)تو حالت هایپر هم یک تلنگرش میتوانم یه انفجار هایپر نووا به وجود بیاره(اینم مثل سوپر خواست
          ولی ۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹برابر مخرب تر.برای نابود کردن چندین یونیورس یا حتی خود مولتیورس کافیه)حالا والی میخواد با یه چهار پایه دو تا سیاره رو به هم بچسبونه وقتی سونیک میتوانم ۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹ برابرش رو با یه بشکن به هم بچسبونه؟؟؟خودت قظاوت کن اصلا.(اگه فهمیدی)

          پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Amir ali

           آذر 2, 1399

           چی میگی مگه نمیدونی قبلش دکترمنهتن رو اون صندلی نشسته بوده!!!!! الان والی بعضی قدرتای دکتر منهتنو داره که دکتر منهتن با یه اشاره میتونه مولتی ورسو نابود کنه!!!!! پس وقتی کمی از قدرتای اونو داشته باشه قطعا میتونه یه مولتی ورسو نابود کنه!!!!! منم سونیک درحالت عادی رو میگم نه این حالتایی که تو میگی!!!!( گرچه دراین حالت ها هم از والی رو صندلی موبیوسو شکست میخوره!!!!!)

           پاسخ

          • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

           آذر 3, 1399

           خب والی هم در حالت عادی نمیتونه یه مولتیورسو نابود کنه.سونیکم نمیتونه. سونیک با تهدیدهایی جنگیده که خیلی مخرب بودن.مثلا با سونیک ای ایکس ای درحالی جنگیده که بافت واقعیت شکسته بود و زمان و مکان به هم ریخته بودند.تازه ای ایکس ای یه اهریمن چند میلیون ساله بوده و با حد اکثر قدرتش با سونیک جنگیده. ولی سونیک ۵درصد قدرتش.تازه ای ای ایکس ای می توانسته واقعیت را کنترل کنه. بر زمان و مکان نسبت داشته باشه و دنیا ها رو خلق کنه.بر فرز که والی دوستان و خانواده یونسکو کشت.سونیک هم به حالت دارک در می آید و تو بی رحمی از ددپول و دارکساید و تانوس هم پیشی میگیره.اگه میزان خشمش بیشتر بشه میشه افلیتوی سونیک و قدرتش خیلی بیشتر میشن.اما اگه کافی نبود تو حالت دارک افلیتوی سونیک با استفاده از زمرد های آشوب و استاد زمرد و حلقه های قدرت و حلقه های سرنوشت و زمرد های روح به قدری قوی میشه که والی یه دقیقه هم دووم نمیاره جلوش.

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Amir ali

           آذر 3, 1399

           در حالت عادی والی برندس چون سرعت سونیک در حالت عادی از یه میلیون برابر نور کمتره اما در حالت عادی سرعت والی چند میلیون برابر نوره!!!!! در حال حاضر هم دارکساید حریفی جلوی والی به حساب نمیاد!!!!

           پاسخ

          • محمد در پاسخ به Amir ali

           دی 16, 1399

           توبرو همون سونیکو بخون سونیک نمیشناختیم که للان شناختیم😆😆😆😆😆😆😆😆

           پاسخ

         • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

          آذر 2, 1399

          تازه کسانی که سونیک با پنج درصد قدرتش باهاشون جنگ دست کمی با قدرت های خدا مانند نداشتن!!مثل گایا تاریک.خورنده زمان.نازو.مفلیس.ابلیس.متالیکس.والبته سونیک ای ایکس ای(این یکی از همشون بدتره)

          پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به تحلیل گر

    دی 12, 1399

    ببین گفته قدرتمند ترین یعنی قدرت. و بتمن هم قدرتی نداره که توی این لیست باشه

    پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به ایلیا

   آبان 26, 1399

   من شرط می بندم والای همگان همشون رو تو یه ثانیه شکست میده. بن تن هم قویه به نظرم حداقل می‌تونه چهارم باشه و حد اکثر اول

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به ناشناس

    آبان 26, 1399

    بن تن؟؟؟؟؟ چهارم تو این لیست؟؟؟؟ وات؟؟؟ بن تن در نهایت حتی حریف ثورم نمیشه چه برسه به امثال دکترمنهتن و فرانکلین ریچاردز!!!!!

    پاسخ

    • ناشناس در پاسخ به تحلیل گر

     آبان 27, 1399

     ببخشید دوست عزیز منظورم چهاردم و یازدهم است سو تفاهم نشه

     پاسخ

    • Alireza در پاسخ به تحلیل گر

     آبان 27, 1399

     آره خیلی خوبم ثور و فرانکلین ریچارد رو شکست میده ولی از دکتر منتهن شکست میخوره من تمام موجوداتش رو دیدم راحت ثور و فرانکلین ریچارد رو شکست میده

     پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به Alireza

      آبان 27, 1399

      ببین بن تن در نهایت بتونه یه سیاره رو نابود کنه ولی فرانکلین ریچاردز میتونه با یه اشاره مولتی ورسو نابود کنه!!!! و ثور هم با یه ضربه میتونه زمینو نابود کنه!!!! و بن تن از جفت اینا ضعيف تره!!!!!

      پاسخ

      • Alireza در پاسخ به تحلیل گر

       آبان 28, 1399

       نظرت برام مهمه ولی قویترین موجود بن تن موجود ایکس می‌تونه هرچی تو ذهنش میخواد رو به واقعیت تبدیل کنه.
       اگه انتقام جویان جنگ ابدیت رو دیده باشی ثور با آتیش زیاد کم میاره و فقط با کمک چکش می‌تونه سالم سه.

       پاسخ

       • یک بار مصرف در پاسخ به Alireza

        آبان 30, 1399

        اگه میخوایم ثور رو بدون چکش حساب کنیم باید بن تن هم بدون چکش حساب کنیم

        پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به Alireza

        آبان 30, 1399

        اگه به قویترین هست موجود ایکس رو با رون کینگ ثور مقایسه کن. ولی بازم فرقی نمی کنه چون رون کینگ ثور راحت تر نابودش میکنه

        پاسخ

       • Amir ali در پاسخ به Alireza

        آذر 2, 1399

        داری آتیش رو با انرژی هسته یه ستاره نوترونی مقایسه میکنیییییییییییییییی!!!!!!!!کاش یکم با دقت نگاش میکردی(برایت متاسفم)🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣.اگه ده تا مشتری هم جلوی اون اشعه میموندن تو ۲ ثانیه پودر میشدم.اونوقت میگی به آتیش ضعف داره!!!

        پاسخ

      • Amir ali در پاسخ به تحلیل گر

       آذر 2, 1399

       یه سیاره یکی مثل مریخ یا یکی مثل مشتری.بینشون کلی اختلاف سایزه!!

       پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به Alireza

      آبان 30, 1399

      بهت پیشنهاد میدم وقتی چیزی نمی دونی حرف نزن فرانکلین ریچاردز راحت می تونه بن تن تو رو پودر کنه قدرت در مقیاس گالاگتوس داره ( شایدم خیلی بیشتر) یا ققنوس سیاه که راحت می تونند سلستیال بکشند پس بن تن تو حرفشون نمیشه

      پاسخ

    • ناشناس در پاسخ به تحلیل گر

     آبان 30, 1399

     بن تن فقط از دکتر منتهن ضعیف تره بقیه رو مثل کتلت میجویه همه رو له می‌کنه انتقام جویان و اونجرز رو با هم نابود می‌کنه حتی شاید دکتر منتهن هم شکست بده ثور که براش هیچی نیس
     کاپیتان آمریکا که فقط کافیه فوت کنه از حال بره هالک هم براش مورچه هست.

     پاسخ

     • یک بار مصرف در پاسخ به ناشناس

      آبان 30, 1399

      این حرفت خنده دار ترین حرف توی جهان بود
      بن تن حتی نمیتونه چکش ثور رو بلند کنه
      دارم خواب میبینم؟!!!
      بن تن حتی نمیتونه هالک رو بزنه
      بن تن یه آدمی زاد با یه ساعت علمی تخیلی و بچگونه هست فقط همین
      تو چند سالته اصلا؟

      پاسخ

      • ناشناس در پاسخ به یک بار مصرف

       آذر 1, 1399

       تو فکر کردی انتقام جویان و اونجرز واقعیه خدایا خودت میدونی چیکار کنی. فقط برو یا یک فیلم از فیلم هاش رو نگاه کن یا برو موجوداتش با توانایی هایش از تو سایت بخون
       مرد نیرومند بن تن خیییییلی بزرگه یعنی هالک انگشتش هم نمیشه. و کافیه با همین موجودکش ثور رو بشکنه بعد با هست بلاست ثور رو نابود کنه

       پاسخ

       • rUHOLLAH در پاسخ به ناشناس

        آذر 1, 1399

        داش اصن بر فرض اینکه بتونه به این موجود تبدیل شه اگه ریبوتو نیگا کرده باشی یه چی تو مایه های اپگرید میاد دهنشو سرویس میکنه بعد تو عقل تو اصلا میگنجه هالک اسیب ببینه؟ چه برسه به ثور . ثور یه چکش بندازه نیرومند از تو فضا برات دست تکون میده

        پاسخ

      • ناشناس در پاسخ به یک بار مصرف

       آذر 1, 1399

       بن تن ثور رو نابود می‌کنه چرا؟؟!! چون ثور فقط قدرت رعد و برق داره ولی بن تن قدرت آتش ،آب، یخ برق و کلی قدرت دیگه داره هالک رو که مرد نیرومند بن تن پودر خاک شیر می کنه کاپیتان آمریکا رو که فوت می‌کنه براتون و باک ویدیو اصلا قدرتی ندارن و با موجود مرد نیرومند چکش ثور رو نابود میکنه بعد ثور رو زیر پاهاش له میکنه.
       ویژن فقط کافیه سنگ ابدیت سرش رو برداره تمومه کارش

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به ناشناس

        آذر 1, 1399

        شماهم اگه یکم درباره ی هالک و ثور تحقیق کنی می فهمی چیکار کردند و راحت هر موجودی به هر اندازه ای رو نابود می کنند. موجود نیرومند چکش ثور رو نابود میکنه؟؟؟؟ ههههههههه ههههههههه خیلی بامزه ای . ثور چکشش رو بندازه رو موجود نیرومند تو دیگه تکون نمیخوره ثور راحت میتونه بن تن تو رو تله پورت کنه توی خورشید. هالک زورش بینهایته راحت می تونه ده برابر موجود نیرومند رو له کنه هالک با یه مشت یه سیاره رو نابود کرد. فقط پاش رو کوبید زمین یه ایالت نابود شد. بعد میای میگی هالک رو پودر میکنه
        !!؟؟ هالک یه شهاب سنگ رو روی هوا خورد کرد. جلو یه سلستیال رو گرفت و کلی کار دیگه که بن تن تو توی عمرش انجام نداده.

        پاسخ

        • ناشناس در پاسخ به امیررضا

         آذر 1, 1399

         من دیگه قانع شدم حالا به نظرت می‌تونه تو این لیست باشه؟ یا واقعا اینقدر ضعیفه
         من هالک رو بر اساس جثه اش با موجود نیرومند مقایسه کردم
         و اینکه می‌تونه کاپیتان آمریکا، بتمن و پلنگ سیاه رو شکست بده؟

         پاسخ

         • امیررضا در پاسخ به ناشناس

          آذر 1, 1399

          می تونست باشه ولی نه خیلی بالا و میتونه کاپیتان آمریکا یا پلنگ سیاه شکست بده ولی درباره ی بتمن احتمالش کمه چون باهوشترینه مثلا با یک کبریت جلوی یه ارتش رو گرفت.

          پاسخ

          • ناشناس در پاسخ به امیررضا

           آذر 1, 1399

           به نظرت می‌تونه جزو دهم تا پانزدهم باشه چون نیروهایش اینقدر هم ضعیف نیست که تو این لیست نباشن و بن تن به دکتر منتهن نمی‌رسه قبول دارم

           پاسخ

         • تحلیل گر در پاسخ به ناشناس

          آذر 1, 1399

          ببینید دوستان موجود ایکس تقریبا با ثور برابر و تا حدودی ضعيف تره!!!!!! بعضیا دیگه بن تنو در حد دکتر منهتن میدونن که این طرز فکر کاملا اشتباهه!!!!

          پاسخ

          • ناشناس در پاسخ به تحلیل گر

           آذر 8, 1399

           من توانایی موجود بوپ بنتن رو تازه فهمیدم میشه یه چیزی مثل یه ماده لزج اینکه میگی رویین تن ندارد دروغه این موجودش زیاد آسیب نمی‌بینه اما به ثور نمیرسه

           پاسخ

          • علی در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 16, 1399

           موجود ایکس ثور رو برای ناهار میخوره یه پارچ آب هم از روش.

           پاسخ

        • Amir ali در پاسخ به امیررضا

         آذر 2, 1399

         باهات موافقم.موجودات بنان زد گلوله هم نیستن(به غیر از بعضی هاتون)اون وقت می‌خوان با ثور بجنگند!

         پاسخ

         • ناشناس در پاسخ به Amir ali

          آذر 8, 1399

          دوست عزیز یه سوال داشتم چرا دکتر منتهن با اون قدرتش تو اون رتبه قرار داره من کلی در موردش تحقیق کردم می‌تونه ثور و هالک و سوپرمن رو نابود کنه باید اول یا حد اکثر دوم باشه بعد یه سوال دیگه گالاکتوس قویتره یا دکتر منتهن چون خیلی صحبتشون رو شنیدم ولی موندم کدوم قویتره

          پاسخ

      • هادی در پاسخ به یک بار مصرف

       آذر 4, 1399

       آقا چی میگی اگه به شخصیت کارتونی باشه دینو دایناسور کوچولو همرو کتلت می‌کنه تازه تازه به دنیا اومده فکرشو بکن بزرگ بشه

       پاسخ

       • Amir ali در پاسخ به هادی

        آذر 5, 1399

        اینکه اون تونسته یه مشت خرس و سوسک و پشه رو به کنه.دلیل نمیشه که با کسانی که میتوان زمیونو نابود کنند بجنگه.من کارتونشو وقتی کلاس اول دبستان بودم می‌دیدم.چند تا خرس و گوزن رو زده بعد میگی میتوانم همه رو شکست بده.خیلی خنده داره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

        پاسخ

       • محمد در پاسخ به هادی

        دی 16, 1399

        خخخخ راست میگه😆😆😆😆😆😆

        پاسخ

      • هادی در پاسخ به یک بار مصرف

       آذر 4, 1399

       آقا چرا دعوا میکنین بین اونایی که هنوز به سینما راه پیدا نکردن کاری ندارم فقط اونایی که راه پیدا کردن چندتا از همه قوی تر رو میگم البته اینم نسبت به توانایی تو فیلم میگم نه کارتون و … از همه قوی تر سوپرمن و کاپیتان مارول ویژن خواهر ثور و ثور هالک و…

       پاسخ

     • rUHOLLAH در پاسخ به ناشناس

      آذر 1, 1399

      داش من فکر کردم دارید شوخی میکنید ولی الان دارم ریسه میرم از خنده بن تن که حتی نمیدونه میخواد به چه موجودی تبدیل شه و این همه وقت از دست اون یارو ویلگکس که هیچی نبود فقط یه قدرتایی مثل هالک داشت نمیتونست کاری انجام بده حالا میخای بیاد جلوی ثور وایسه با ساعتش ور بره برو ریبوتشو نیگا کن اینجا کامنت نده در حدت نیس

      پاسخ

      • ناشناس در پاسخ به rUHOLLAH

       آذر 2, 1399

       اولا احترامت رو نگه دار ثانیا من یه اشتباه کردم هالک و ثور رو از دنیای سینما مقایسه کردم تو دنیای سینما خیلی ضعیف ترن جوری که تو جنگ ابدیت هالک حتی ده دقیقه جلوی تانوس دووم نیاورد.
       سوما وقتی چیزی نمیدونی هیچی نگو اگه بن تن نیروی آمنیتریکس و بن تن در مقابل کهکشان رو دیده باشی آپگرید ویلگکس رو به خاک سیاه نشوند ولی چون تو ذاتش نیست نمیکشه. و اینکه موجود ایکس می‌تونه با ثور رقابت خوبی داشته باشه ولی به اندازه ثور قوی نیست. و در نتیجه شکست میخوره.

       پاسخ

 56. Sam_supergamer

  آبان 21, 1399

  این مقاله اصلا خوب نبود، لطفا اطلاعاتتون رو بیشتر کنین، بتمن چطور از هالک و ققنوس قویتره، شزم کجاست ؟ واقعا واندروومن رتبه ۱۵😡

  پاسخ

 57. MOHAMMAD

  آبان 19, 1399

  اینا مه یه طرف پانیشر یه طرف پانیشر همه اونجرز هارو میکشه بنظرم کم کم تو پنجتا میشد باشه

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به MOHAMMAD

   آبان 21, 1399

   چه میگیی پانیشر از بتمنم ضعیفتره.

   پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به MOHAMMAD

   آبان 21, 1399

   چییی؟؟؟؟پانیشر؟؟؟؟ حریف اسپایدرمنم نمیشه جلو اونجرز که تو ثانیه ی اول پودر میشه!!!!!

   پاسخ

 58. mk

  آبان 13, 1399

  بنظر من رتبه بندی اشتباه بود دکتر منهتن میتونه با یه اشاره شخصیت هایی مثل ثور،هالک،سوپرمن و مرد آهنی رو پودر کنه

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به mk

   آبان 23, 1399

   👌👌حرفت درسته

   پاسخ

  • علی در پاسخ به mk

   بهمن 16, 1399

   ۱۰۰ درصد موافقم.

   پاسخ

 59. Ultimator 20

  آبان 5, 1399

  ببینید واقعا مقاله ی خوبی نبود خیلی از قهرمانای کمیک بوکی تو این لیست نبودن که میتونستن باشن! و رتبه بندی هم کاملا اشتباه بود گوکو خیلی از ثور قوی تره گوکو حتی ثابت کرده که میتونه کل یونیورس رو نابود کنه ! و مهم ترین کاراکتری که تو این لیست نبود وان پانچ منه! اون در حدی قویه که اگه جدی بشه میتونه با یه حرکت مولتی ورس رو به فنا بده و میشه گفت کل یونیورس مارول و دیسی همره با هم نمیتونن حریفش بشن!

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به Ultimator 20

   آبان 7, 1399

   دکتر منهتن خیلی از وان پانچ من قویتره چی میگی تمام شخصیت های مارولو دیسی نمیتونن حریفش بشن.

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به آرش

    آبان 23, 1399

    خیلی اطلاعاتت کمه!! مثلا پرزنس یا لوسیفر یا میکاییل با یه اشاره میتونن منهتنو پودر کنن!!!!

    پاسخ

    • آرش در پاسخ به تحلیل گر

     آبان 28, 1399

     دوست عزیز منظورم ابرقهرمانان بود اون بخش مارول و دیسی هم تک به تک بود نه همه باهم.

     پاسخ

   • Ultimator 20 در پاسخ به آرش

    آذر 5, 1399

    دکتر منهتننننن؟؟؟؟؟ حرفی ندارم فقط چپتر های جدیدش رو بخون تا جوابت رو بگیری /:

    پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Ultimator 20

   آبان 23, 1399

   گوکو میتونه یه یونیورسو نابود کنه؟؟؟وان پانچ من با یه حرکت مولتی ورسو نابود میکنه؟؟ حداقل میگفتی سیاره آدم بتونه باور کنه!!!!

   پاسخ

   • Ultimator 20 در پاسخ به تحلیل گر

    آذر 5, 1399

    نبرد گوکو و بیرس اگه ادامه پیدا میکرد دنیا نابود میشد و تازه اونجا گوکو از حالت غریزه ی ماورایی استفاده نمیکرد. در مورد وان پانچ من هم….سیاره؟ قدرت کاملش رو تو چپتر های جدید مانگا نشون دادن خودتون بخونید میفهمید چی میگم…وان پانچ من با یه حرکت ساده میتونه مولتی ورس رو به نابودی بکشه!!!

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به Ultimator 20

     دی 23, 1399

     وان پانچ من از دکترمنهتن ضعیفه و جو پرزنس هیچی نیست

     پاسخ

  • mb در پاسخ به Ultimator 20

   آبان 28, 1399

   وان پانچ من ابر قهرمان نبود
   فقط برای تفریح این کار هارو میکرد

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به Ultimator 20

   آذر 9, 1399

   قبول دارم توی لیست فقط دکتر منهتن میتونه سایتاما(همون وان پانچ من)رو شکست بده ولی بازم مبارزه ی سختی میشه

   پاسخ

 60. فرزان

  آبان 3, 1399

  از همه قویتر وان پانچ من هستش برو انیمیشن رو نگاه کن میفهمی چی می گم

  پاسخ

  • Ultimator 20 در پاسخ به فرزان

   آبان 5, 1399

   کاملا درسته. کل یونیورس مارول و دیسی با هم حریفش نمیشن

   پاسخ

  • آرس در پاسخ به فرزان

   آبان 7, 1399

   برو نبرد سایتاما با دکترمنهتنو ببین بعد بیا بگو وان پانچ من از همه قویتره

   پاسخ

   • Ultimator 20 در پاسخ به آرس

    آذر 5, 1399

    دیدم . فن میده و نمیشه باهاش قضاوت کرد… فقط مانگای وان پانچ من رو بخونید تا ببینید وان پانچ من کیه!!!!

    پاسخ

    • امیررضا در پاسخ به Ultimator 20

     آذر 8, 1399

     شما هم یکم تحقیق کنی قدرت دکتر منهتن رو میفهمی . راحت میتونه وان پانج من رو پودر کنه!!! قدرت های وان پانج من رو ندیدم ولی قدرت های دکتر منهتن رو میدونم که وان پانچ من انگشت کوچیکش هم نیست.

     پاسخ

     • Amir ali در پاسخ به امیررضا

      آذر 9, 1399

      آره وان پانچ منم نقطه ضعفهای خودشو داره.مثلا جلوی کسانی که بر زمان و مکان و واقعیت نسبت دارن کم میاره. یا کسی که سرعتش از نور هم بیشتره.همچنین بر اثر گذر عمر میمیره.تجربه کمی داره و بر اثر آسیب فیزیکی خیلی زیاد که تو بدنش نفوذ کنه میمیره.تازه پروازم نمیتونه بکنه و تو فضا و آب نمیتونه نفس بکشه.کافیه خیلی راحت پرتش کنی به فضا.میمیره!!!!! یا مثلاً اگه بتوانی زمان را کنترل کنی زمان رو نگه می‌داری و یه عالمه ضربه بخش بزنی.یا اگه بر زمان نسبت داریمیوتوانی پیرش کنی

      پاسخ

      • امیررضا در پاسخ به Amir ali

       آذر 9, 1399

       با این نقطه ضعف هایی که گفتی جلو ثور سوسکه🤣🤣🤣🤣

       پاسخ

      • امیر در پاسخ به Amir ali

       آذر 10, 1399

       داداش وان پانچ من ببین بعد در باره سایتاما حرف بزن مبارزه کردن با ثور و تانوس یا سوپرمن و دارک ساید براش مثل بازی کردن با اسباب بازی بعد مقاومتش رو ندیدی سوپر من یا اینجور شخصیت هایی نمیتونن بهش آسیب بزنن بعدشم موقع مبارزه با لورد بوروس لورد گفت این کار من میتونه باعث نابودی منظومه شمسی و سیارات نزدیکش بشه ولی وقتی همین قدرت رو برای نابودی سایتاما به سمتش فرستاد سایتاما هیچیش نشد درظمن تو همین مبازه لورد بوروس سایتاما رو به ماه فرستاد اما سایتاما خیلی راحت با یه پرش به زمین برگشت درظمن لورد بوروس میتونست بدنش رو با تمرکز خیلی سریع دوباره باز سازی کنه یا حتی اگه از هم پاشید دوباره سرهم شه اما سایتاما با اینکه میزان کمی از قدرتشو استفاده کرد تونست لورد بوروس رو بکشه.

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به امیر

        آذر 10, 1399

        همه این کارا که گفتی دکتر منهتن راحت میتونه بکنه. راحت میتونه کل ابرقهرمان ها رو پودر کنه. دکتر منهتن هم جاودانه است. سایتاما با دارک ساید!؟!؟😐😐 دارک ساید اصلی راحت میتونه با لوسیفر بجنگه انقدر قدتمند

        پاسخ

        • امیررضا در پاسخ به امیررضا

         آذر 10, 1399

         ببخشید دستم خورد نصفه اومد.
         دارکساید اصلی اون قدر قوی هست که خود پرزنس دستگیرش کرد. بعد با سایتاما؟؟!😐😐😐 دارک ساید اصلی حالت فرشتگان داره( یعنی شکلش)

         پاسخ

         • امیر در پاسخ به امیررضا

          دی 28, 1399

          داداش من منظورم دارکساید کلون نه دارکساید اصلی که خدای بعد تاریکیه

          پاسخ

       • Amir ali در پاسخ به امیر

        آذر 13, 1399

        همچین بوروس بوروس می‌کنی که انگار پرزنسه.واقعا مناصبی.با یه پرس از ماه به زمین پرید؟اینکارو اسپایدرمنم میتوانه بکنه.تتزه من کل ۲۵ قسمت وان پانچ منو دیدم.به مسخره کی گرفته قرمانیو.واسه تفریحی؟حد اقل سونیک یه دلیل درست و پیمودن داره واسه قهرمان بودن.سونیک هم تو حالت الترا راحت می نه جد آباد بوروس کوروس.رو میمونه اتم.خود اون حسن کچل هم همینطور.۱۰۰تا دراز نشست و بشین پاشو ۱۰ کیلومتر دویدن هر روز و مثل گدا زندگی کردن؟.اگه اینطور باشه گوکو تو دوره تمرینیش در دقیقه ۱۰۰ تریلیون تا دراز نشست میزد.اگه این دلیلی که اون کچل میگفت.گوکو الا از پرزنس هم قوی تر شده بود!!!.ولی هیچ کدومشون حریف سونیک نمیشن.سونیک خیلی راحت زمان رو نگه میداره و تو یک ثانیه برای خودش ۹۹۹۹۹۹۹۹ سیکستیلیون تا مشت و گلوله بهش می نه.برای مقدمه تازه . بعد بعد خودش می‌ره سایتاما و عین مورچه تو وقتی داشت شیر میخورد له می‌کنه.و برای آخر هم از کل خط تاریخ پاکش می‌کنه.اگر هم به احتمال۰/۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱ درصد نتونست.با جادوی کیاس به شکلی دلش بخواد در میاره سایتاما و.یا خیلی راحت تو حالت معمولیش سایتاما و شوت می‌کنه تو فضا تا خفه شده.تازه سونیک یه حالت داره به اسم OMNIPOTENT SONIC که سونیک تو این حالت میشه قادر مطلق.مثل پرزنس.شایدم قویتر.حالا فهمیدی.همهی اواملو در مصر گرفتم.تازه سایتاما وقت نیروی فیزیکی زیاد داره.حتی بر فرز که زد یونسکو کشت.سونیک مدام در فضا و زمان در حرکت و میتوانم از گذشته و آینده بر گرده.حالا فحمیدی؟ دیگه فکر نکن چیزی رو جا گذاشته باشم.ها؟

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Amir ali

         دی 23, 1399

         سونیک قطعا از منهتن خیلی ضعیفتره

         پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Amir ali

         دی 23, 1399

         متعصب سونیک قطعا از منهتن شکست میخوره! بعد بیاد با پرزنس برابر باشه

         پاسخ

        • امیر در پاسخ به Amir ali

         بهمن 2, 1399

         بعدشم سونیک از پرزنس قوی تره؟؟؟ معلومه تو طول عمرت غیر از سونیک نه کمیک خوندی نه انیمیشن دیدی نه فیلم نه انیمه نه مانگا

         پاسخ

      • امیر در پاسخ به Amir ali

       دی 28, 1399

       داداش اصلا مانگای سایتاما vs گاد رو خوندی؟؟؟؟؟؟؟

       پاسخ

 61. targol

  آبان 1, 1399

  به نظر من سوپر گرل در این لیست جا داشت چون قدرت هاش برابر با سوپر من هست و توی یک قسمت تونست شکستنش بده

  پاسخ

 62. ستاره بنفش

  شهریور 26, 1399

  پس لیدی باگ چی؟ چرا اون تو لیست نیست؟ کت نوار چی؟

  پاسخ

  • دیسی در پاسخ به ستاره بنفش

   مهر 23, 1399

   چی؟؟؟؟؟؟؟؟این دو تا رو(این چی چی باگ و کت چی چی)اسپایدی و بتمن بیان فوت کنن دو دور دور زمین میچرخن

   پاسخ

  • دیسی در پاسخ به ستاره بنفش

   مهر 23, 1399

   کلاس چگونه نوب نباشیم

   پاسخ

  • Ultimator 20 در پاسخ به ستاره بنفش

   آبان 5, 1399

   گرفتی ما رو ؟ لیدی باگ و کت نوار ضعیف ترین شخصیت های تاریخ هستن و فقط نسبت به هاک ماف برتری دارن و حتی تو یه فایت تن به تن عادی هم نمیتونن پیروز شن. چه برسه به یه جنگ در حد مولتی ورس!

   پاسخ

  • AMN در پاسخ به ستاره بنفش

   آبان 17, 1399

   به نظرم بیل سایفر از همه قوی تره

   پاسخ

  • AMN در پاسخ به ستاره بنفش

   آبان 17, 1399

   سنس هم خیلی قویه

   پاسخ

 63. تحلیل گر

  شهریور 18, 1399

  سلام مقاله خوبی نبود خیلی ها مثل دکتر فیت، زاتانا، جان کنستانتین شزم ،نوا، هایپریون، اسکارلت ویچ ،مگنتو،اتریگان و… میتونستن توی این لیست باشن!!!! رتبه بندی هم واقعا بد بود دکتر منهتن فونیکس و فرانکلین ریچاردز به راحتی می توانستند از اول تا سوم این لیست میتونستن باشن و در قسمت دکتر استرنج نوشته بودید با دکتر منهتن برابری می کند در حالیکه یک انگشت امثال دکتر منهتن هم نمی‌شود!!!!!!

  پاسخ

  • Soroush در پاسخ به تحلیل گر

   مهر 11, 1399

   دکتر فیت قطعا قوی ترین عضو جاستیس لیگه چون قدرت هاش هیچ محدودیتی ندارن پس با اختلاف قدرت مند ترین شخصیت دی سی و حتی دنیای کمیک میشه

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به Soroush

    مهر 11, 1399

    به شدت باهات مخالفم!!!!کی گفته قدرت دکتر فیت هیچ محدودیتی نداره!!!! قویترین شخصیت دی سی هم مایند مانیتور هست ، نه دکتر فیت!!!

    پاسخ

   • Mahdi در پاسخ به Soroush

    مهر 14, 1399

    دکتر فیت از گرین ارو و بلک کنیری شکست خورد . توی سریال لیگ عدالت نامحدود هم از هاوک گرل شکست خورد چه برسه بقیه عضو لیگ عدالت.

    پاسخ

   • محمد در پاسخ به Soroush

    مهر 24, 1399

    چیییی؟پس دکتر منهتن چی؟

    پاسخ

 64. Scorpion

  شهریور 10, 1399

  دکترمنهتن وققنوس سیاه ازبتمن قویترن😐😐😐😐😐😐😐

  پاسخ

  • علی در پاسخ به Scorpion

   آبان 2, 1399

   بتمن قویتره

   پاسخ

 65. AMIR ali

  مرداد 19, 1399

  البته محض اطلاعت بگم که در کمیک های جدید فرانکلین دیگه بچه نیست و سن 19 سالگی هم رد کرده و یه جهش یافته ای فراتر از سطح امگا هستش و میونه کل مولتیورس
  تنها با یه اشاره نابود کنه یا بکنه توی جیبش. و برای این کار لازم نیست حتی یه قطره عرق بریزه

  پاسخ

  • Scorpion در پاسخ به AMIR ali

   شهریور 10, 1399

   اسم کمیکش چیه؟

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به AMIR ali

   دی 28, 1399

   من یه کمیک ازش خوندم که دیگه یه بچه هم داره

   پاسخ

 66. علی

  مرداد 19, 1399

  سلام بنظر من شما فقد قدرت رو دیدید ولی نقطه ضعفو نگاه نکردید
  ما دیدیم ک بتمن هم تونست سوپرمنو از پا دربیاره و نقطه ضعفش سلاح کریپتونیه ولی ثور نقطه ضعفی نداره واقن منطقیه ک ثور بالاتر از بتمن باشه و فرانکلین ریچاردز هم چون بچس فلن نمیتونه جایگاه خوبی داشته باشه فلش و مرد عنکبوتی هم اخرای لیست باید باشن و پایینتر از بتمن درسته قدرت بیشتر دارن ولی مطمعنن بتمن یه راهی برای شکست اونا پیدا میکنه با تشکر

  پاسخ

 67. علی قنبری

  مرداد 16, 1399

  من بودم اینطوری می کردم:
  سوپرمن
  گوکو
  جین گری
  سنتری
  تور
  هالک
  کاپیتان مارول
  زن شگفت انگیز
  مردعنکبوتی
  کاپیتان آمریکا

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به علی قنبری

   مرداد 17, 1399

   یه منطق بیار چه طوری کاپیتان آمریکا از مارشن من هانتر – فرانکلین ریچارد – دکتر منهتن – فلش – فانوس سبز – دکتر استرنج – مج سوار نقره ای – اسپاون و فایراستورم قوی تره ؟

   پاسخ

 68. Dr.fate

  مرداد 13, 1399

  دکتر فیت نمیتونست تو این لیست باشه؟دکتر استرنج هست ولی دکتر فیت نیست؟دکتر استرنج تو یه کمیک به صراحت خودشو جلو دکتر فیت تسلیم کرد..مدیران جواب بدند؟

  پاسخ

  • Soroush در پاسخ به Dr.fate

   مهر 11, 1399

   دکتر فیت هیچ محدودیتی قدرت هاش ندارن و نقطه ضعف هم نداره پس قطعا قوی ترین شخصیت کمیکه

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به Soroush

    آذر 10, 1399

    چرا الکی حرف میزنی !! حریف ثور هم نیست چه برسه به قوی ترین شخصیت کمیک.

    پاسخ

 69. saghy

  مرداد 13, 1399

  راستی تو سریال لیگ عدالت اسم اون رباطی که دکتر آیو او درست کرد اسمش چی بود امیزو رو نمیگم یه رباطیه که در فصل سوم قسمت ۸ دکتر فیت با خودش بردش اونیکه تمام لیگ عدالتو شکست داد

  پاسخ

 70. ثور

  مرداد 7, 1399

  کسایی که به برتری ثور نسبت به سوپرمن شک دارن قطعا فقط فیلم می بینن که در فیلم هم ثور از راکت هم ضعیف تره پس بس کنین دیگه

  پاسخ

  • علی در پاسخ به ثور

   بهمن 16, 1399

   از اسمت هم معلومه روی ثور تعصب داری٬ بعد اتفاقا ما برتری سوپرمن به ثور را در کمیک میدونیم و در کمیک مقایسه میکنیم که بازهم سوپرمن از ثور قویتر و برتره.

   پاسخ

 71. آراد

  مرداد 7, 1399

  ثور رتبه ی 1؟؟؟؟؟!!!!!!!!پس دکترمنهتن، سوپرمن ، قوقنوس سیاه چی میشه اینها از ثور قویترن مخصوصاً دکتر منهتن

  پاسخ

  • آراد در پاسخ به آراد

   مرداد 7, 1399

   منظورم ققنوس سیاه بود

   پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به آراد

   مرداد 8, 1399

   کسایی مثل فرانکلین ریچاردرز هم از ثور قویترین و میتونن با دکتر منهتن برابری کنم. فرانکلین ریچاردرز خودش به تنهایی کل مولتیورس را باز سازی کرد و هستی رو کرد توی جیبش. در حالی که سوپرمن با حد اکثر قدرتش فقط می تواند کهکشان ها را نابود کند.به طور کلی هم فرانکلین نامیراست و گالاکاتوس و دارکساید براش یه خیار هم نیستن.پس شکست دادن سوپرمن براش دو دقیقه هم طول نمی کشه.نیروی کیهانی مطلق.

   پاسخ

   • آراد در پاسخ به Amir ali

    مرداد 9, 1399

    پس اگه اینطوری باشه واقعا باید در رتبه 1یا2قراربگیره

    پاسخ

   • دانیال در پاسخ به Amir ali

    مرداد 9, 1399

    سوپرمن با تمام قدرتش سیاره هارو نابود نکرد. با یه عطسه این کارو کرد !

    پاسخ

    • Amir ali در پاسخ به دانیال

     مرداد 13, 1399

     سوپرمن در حالت پرایم شاید بتونه کل هستی رو بازسازی کنه.ولی نمیتونه کل مولتیورس که شامل تریلیارد ها تریلیارد هستی هست رو باز سازی کنه کاری که فرانکلین کرد.

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به Amir ali

      مرداد 15, 1399

      می دونید چرا بیشتر عزیزانی که نظر دادن درباره گوکو ، سوپرمن و ثور حرف می زدند و خیلی کاری به دکتر منهتن نداشتن ؟ جواب اینه : بحث سوپرمن از فرانکلین ریچاردز جداست . کسی سوپرمنو بخاطر بازسازی هستی نمیشناسه ‌. بحث همشون از هم جداست . بعضی ها در سرعت برتری دارن ( مثل فلش ) بعضی ها در قدرت ( مثل سوپرمن و ثور نمی گم کدوم قویتره چون نظر هرکس با اون یکی فرق داره ) بعضی ها هم تقریبا خدا هستن ( مثل دکتر منهتن و فرانکلین ریچاردز درباره مج سوار نقره ای مطمئن نیستم ولی فکر کنم اونم باشه ) به هر حال کسی که همه ی اینارو داشته باشه اوله که به نظر من سوپرمن و منهتن بهترین گزینه ها برای اول شدن هستن
      ۱. دکتر منهتن
      ۲. سوپرمن
      ۳. فرانکلین ریچارد
      ۴. ثور

      پاسخ

      • ستاره بنفش در پاسخ به دانیال

       شهریور 26, 1399

       یعنی به همین راحتی اون دکتر فلان رو با خدا مقایسه میکنی؟

       پاسخ

   • امیر در پاسخ به Amir ali

    دی 28, 1399

    دارکساید اصلی از منهتنم قوی تره اونوقت تو میگی دارکساید برای فرانکلین ریچاردز خیار هم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    پاسخ

 72. دانیال

  مرداد 1, 1399

  من چیز دیگه ای که برام عجیبه ۲۱ بودن دکترمنهتنه . دکترمنهتن به راحتی می تونه ۳ یا در بدترین حالت ۶ باشه . ۲۱ عجیبه

  پاسخ

  • علی در پاسخ به دانیال

   بهمن 16, 1399

   دکترمنهتن خیلی راحت جایگاه اول را میتونه داشته باشه٬ تمام‌ این شخصیت ها با هم حریف دکترمنهتن نمیشن.
   ثور در حالت رون کینگ ثور هم شک دارم بتونه دکترمنهتن را بزنه.

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به علی

    بهمن 16, 1399

    کازمیک آمور سوپرمن
    سوپرمن وان میلیون
    کازمیک کینگ ثور
    ثور فونیکس
    رون کینگ ثور
    کوانتم سوپرمن
    ترینتی سوپرمن
    بتمن با فاینال بت سوییت
    واندروومن نجات دهنده
    واندروومن محصور شده
    گالاکتوس لایف برینگر
    آلین بلک
    مایکل و لوسیفر
    فرانکلین ریچاردز بزرگسال که فکر کنم قدرت مولکول من رو ازش گرفت
    فانتوم استرنجر
    اسپکتر
    دکتر استرنج در اوج
    مولکول من
    استار برند
    ورلد فروگر
    ایمورتال هالک
    هالک کاپیتان یونیورس
    فلش و بلک ریسر
    دکتر فیت
    فانوس سفید

    پاسخ

 73. mohammad mahdi

  تیر 31, 1399

  مردعنکبوتی کو دکتر فیت کو کاپیتان امریکا کو ونوم کو

  پاسخ

  • آراد در پاسخ به mohammad mahdi

   مرداد 7, 1399

   دکتر منهتن رتبه ی 21؟!!!!!!! دکتر منهتن حتی گالاکتوس هم براش هیچی نیست! از تمام این 25نفرقوی تره چون اون
   تقريباً قادر مطلق ،تقريباً دانایی مطلق،حضورمطلق تقریبی ، یعنی تقريباً میتونه هرکاری انجام بده و بیشتر مکان ها حضور داره ،و لازمه به این نکته اشاره کنم که اگه بدنش تجزیه بشه میتونه کمتر از یک دقیقه اتم هاش رو بازسازی کنه (در یک مقاله نوشته بود) پس اصلاً نمیشه نابودش کرد

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به آراد

    مرداد 7, 1399

    تند رفتی . قادر مطلق به امثال پرزنس ، والای همگان ، دادگاه جهانی ( یا همون دادگاه زندگی ) می گن . درباره گالاکتوس هم چرا باید بگم براش دشمن سختیه و اینطوری که تو میگی انگار خیلی متعصب هستی

    پاسخ

    • آراد در پاسخ به دانیال

     مرداد 8, 1399

     من عرض کردم تقريباً قادر مطلق

     پاسخ

    • آراد در پاسخ به دانیال

     مرداد 8, 1399

     ولی حداقل قبول داری که دکترمنهتن تو این لیست از بقیه قویتره

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به آراد

      مرداد 8, 1399

      آره قبول دارم . ۲۱ اصلا درست نیست . منهتن به راحتی در رتبه ۳ قرار می گیره در بدترین حالت باید ۶ بشه ولی به نظرم درست ترین رتبه برای منهتن اوله

      پاسخ

    • آراد در پاسخ به دانیال

     مرداد 12, 1399

     فکر میکنی ثور قویتره یا شزم

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به آراد

      مرداد 13, 1399

      ثور با اختلاف

      پاسخ

      • آراد در پاسخ به دانیال

       مرداد 13, 1399

       منظورم دنیای سینمایی بود نه کمیک

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به آراد

        مرداد 14, 1399

        در دنیای سینما ثور با اختلاف کم . شما اگر ثور : رگنارگ رو دیده باشی می بینی ثور در سینما هم چندان ضعیف نیست

        پاسخ

        • آراد در پاسخ به دانیال

         مرداد 14, 1399

         واقعاً ممنونم

         پاسخ

        • آراد در پاسخ به دانیال

         مرداد 18, 1399

         بله فیلمشو دیدم واقعاً عالی بود

         پاسخ

        • rUHOLLAH در پاسخ به دانیال

         آذر 1, 1399

         ابهت ثور نابود شد با فیلم رگنوراک و جنگ ابدیت خیل ابهت داشت خواستن خرابش کنن نامردا وگرنه ثور 1 و 2 رو نیگا کن

         پاسخ

     • Amir ali در پاسخ به آراد

      مرداد 13, 1399

      خب معلومه ثور

      پاسخ

   • aydin در پاسخ به آراد

    شهریور 30, 1399

    داداش همش که تقربیه میشه بگی کدومو دقیقا هست در ضمن رو کینگ ثور هم همینارو هست

    پاسخ

 74. سبحان

  تیر 30, 1399

  سلام مقاله خوبی کاملی بود ولی به نظرم رتبه بندی درست نبود و جای خیلی ها کم بود و جای بعضی ها اصلا در لیست نبود ولی من با شخصیت های همین لیست یه رتبه بندی که به نظرم درسته مینویسم البته نمی‌دونم درسته یا نه
  ۲۵-اکوامن
  ۲۴-بتمن
  ۲۳-ایرون من
  ۲۲-کاپیتان مارول
  ۲۱-اسپوان
  ۲۰-ولورین
  ۱۹-کاپیتان اتم
  ۱۸-دکتر منهتن
  ۱۷-فرانکلین ریچاردز (دلیلم برای اینکه اون رو در این مرتبه قرار دادم اینه که بچس و خوب بلد نیست از قدرت های استفاده کنه و به نظرم چند ساله دیگه به یکی از قدرتمند ترین ابرقهرمانان دنیا تبدیل میشه)
  ۱۶-دکتر استرنج
  ۱۵-پرفسور چارلز اگزاویر
  ۱۴-زن شگفت انگیز
  ۱۳-اقای مجستیک
  ۲۱-ققنوس(دلیلم برای قرار دادن او در این رتبه نداشتن تسلط کامل بر بدن و ذهن جین گری است)
  ۱۱-زن شگفت انگیز
  ۱۰-فانوس سبز
  ۹-بلک بولت(دلیلم برای گذاشتن او در این رتبه ترس از استفاده‌ی صداش هست)
  ۸- هالک
  ۷-ثور
  ۷-موج سوار نقره ای
  ۵-فلش (دلیلم برای گذاشتن او در این رتبه توانایی سفر در زمان هست)
  ۴-سنتزی دلیم برای گذاشتن او در این رتبه ترس از استفاده از قدرت های بخاطر وجود وید هست)
  ۳-سوپرمن
  ۲-مارشن من هانتر
  ۱- گو کو

  پاسخ

  • arya در پاسخ به سبحان

   تیر 30, 1399

   رتبه بندی خوبی بود ولی ایرادهایی هم داشت اصلا گوگو نباید در رتبه بندی باشه بنظرمن اینطوری بهتره
   دکترمنتهن
   سوپرمن
   ثور با اختلاف خیلی کم با سوپرمن

   پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به arya

    تیر 31, 1399

    چرا نباید در لیست قرار بگیرد. چون از همه قوی تر ه؟ چون یه خداست؟ چون میتونه از فلش سریعتر باشه؟چون می‌تونه از سوپرمن قوی تر باشه؟ چون می‌تونه از مرد تک مشتی مقاوم تر و خشن تر باشه؟ چون می‌تونه از فانوس سبز با اراده تر باشه؟ چون می‌تونه……….نباید در این لیست قرار بگیرد و رتبه اول را داشته باشد؟ عشقش بکشه و از تمام قدرتش استفاده کنه و خشن باشه کل لیگ عدالت را کتلت میکنه. فقط 2 نفر میتونن کاری کنن که اون یه زحمتی بکشه.۱-ثور با حد اکثر قدرت۲-دکتر منهتن با حداکثر قدرت‌. فقط این دوتا میتونن یه ذره بهش آسیب برسونن. حالا نگفتی چرا گوکو نمیتوانه در این لیست قرار بگیره؟😾

    پاسخ

    • کلارک کنت ( سوپرمن ) در پاسخ به Amir ali

     تیر 31, 1399

     سوپرمن خیلی عالیه با اختلاف اول بعد ثور شونزدهمه به نظرم بهترین رتبه برای ثور شونزدهم است . دوم فلش . سوم زن شگفت انگیز . چهارم مارشن من هانتر . ولورین آیرون من بعدش کاپیتان امریکا

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

      مرداد 1, 1399

      هان؟

      پاسخ

     • Amir ali در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

      مرداد 1, 1399

      زن شگفت انگیز 13 رتبه از ثور بالاتره. هاااااااااانننن🤯🤯🤯🤯!ثور میخوردش .مارشن من هانتر و فلش رو هم.چنان جمجمشون رو له می‌کنه که صدای له شدنشون تو کل مولتیورس می‌پیچه.

      پاسخ

      • arya در پاسخ به Amir ali

       مرداد 1, 1399

       اطلاعاتت خیلی کمه فقط حرف الی میزنی واندروومن هم خیلی قویه و خیلی ها اونو از ثور قویتر میدونن با اینکه خودم هم نظرم اینه که ثور قوی تره ولی این حرفا میخوردش جمجمه ش خورد می‌کنه تعصبت رو نشون میده واندروومن هم خدا است و سلاح های خیلی قدرتمندی داره لایق پتک ثور هم هست سرعت خیلی بالایی و دوام خیلی بالایی هم داره زود درمانی و…..
       مارشن من هانتر هم خیلی خوبه درسته آتش نقطه ضعفش هست ولی اینجوری نیست که همه بتونن شکستش بدن اون براحتی می‌تونه ذهن همه رو بخونه و تلپاتی و تله کینزی انجام بده
       فقط در مورد فلش باهات موافقم چون زیاد نمیتونه در مقابل ثور کاری بکنه

       پاسخ

      • کلارک کنت ( سوپرمن ) در پاسخ به Amir ali

       مرداد 5, 1399

       تو اصلا اطلاعات نداری . واندر وومن خداست و از ثور خیلی قوی تره . سوپرمنم اوله و شکی در اون نیست

       پاسخ

       • استیو راجرز در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

        مرداد 5, 1399

        ایشون اطلاعات نداره و اون وقت تو داری ؟!؟!؟!؟؟!؟!!! جل الخالق . !!!
        حرفات بی اساست باعث شد یکی از خنده دارترین کامنت های عمرم رو ببینم . ههههههههههه ههههههههه
        اولا ثور هم یک خدا هست . دوما سوپرمن خدا نیست پس طبق حرفت واندروومن که یک خدا هست بسیار از سوپرمن قویتره و بس . سوما واندروومن یک الهه هست نه خدا . ! بین این دو فرقه .

        پاسخ

        • آراد در پاسخ به استیو راجرز

         مرداد 7, 1399

         سوپرمن باید اول باشه اگه مبارزه رو جدی بگیره ثور سوسک میشه
         و دکترمنهتن هم از ثور بسیار قوی تره

         پاسخ

         • آراد در پاسخ به آراد

          مرداد 7, 1399

          ببخشید سوم ، بعد از دکترمنهتن و ققنوس

          پاسخ

          • آرش در پاسخ به آراد

           مرداد 24, 1399

           ققنوس سیاه خیلی ضعیفه چی می گی شما.

           پاسخ

          • دانیال در پاسخ به آرش

           مرداد 29, 1399

           قوی که هست ولی بالاتر از سوپرمن نیست

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به آرش

           مهر 19, 1399

           بابا تو رو خدا اطلاعات ندارید حرف نزنید

           پاسخ

          • آرش در پاسخ به امیررضا

           آبان 4, 1399

           نه بابا باید بیایم از تو یاد بگیریم بچه

           پاسخ

          • Sam_supergamer در پاسخ به آرش

           آبان 21, 1399

           برو راجع به ققنوس بخون بعد حرف بزن

           پاسخ

        • محمد کمیکی در پاسخ به استیو راجرز

         مرداد 14, 1399

         سلام جناب راجرز من به شخصه از ثور و همه چیش حال میکنم جز سلاحش که واقعا مسخره است ولی خب خیلی قویه همینم خوبه اما کلاهش و بتکش یکم بچه کانه است اگه مثل سوپر من با دست خالی میجنگید بهتر بود

         پاسخ

       • Amir ali در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

        مرداد 6, 1399

        تو خودت هم همچین اطلاعات بیشتر از من هم نداری. بهتره خودت برتری هاشون رو نسبت به هم با تمام جزئیات پیدا کنی.البته اگه اصلا بدونی برتری شون چیه.شباهت هاشون هم بهتره پیدا کنی بعد بگی کی اطلاعات داره و کی نداره.من طرفدار سوپرمن نیستم ولی می‌دونم که قدرت های پنهان زیادی داره.مثل تله کنسیس و ساایکو کنسیس.خوندن ذهن.تغیر شکل.سفر در زمان(برای سفر کردن به گذشته باید از سرعت نور که حدود 3۰۰۰۰۰ کیلومتر در ثانیه هست جلو بزنی تا زمان برات معکوس عمل کنه که سوپرمنم می‌تونه.)

        پاسخ

       • دانیال در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

        مرداد 7, 1399

        خب مگه ثور خدا نیست ؟

        پاسخ

       • آراد در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

        مرداد 7, 1399

        دقيقاً اما سوپرمن باید دوم باشه ،بعد از دکتر منهتن

        پاسخ

       • Sam_supergamer در پاسخ به کلارک کنت ( سوپرمن )

        آبان 21, 1399

        یاالله ال الله ، تو میگی واندروومن از تور قویتره!!!اون با میلنیور از استورم شکست خورد،خیلی زور بزنه با لوک کیج برابری میکنه

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Sam_supergamer

         آبان 21, 1399

         چییییی؟؟؟؟؟ حرفت خییییییییییییلللللییییییی چرت و پرت و مضخرف بود!!!!! الکی چرت نگو و او کراس آور های مسخره رو بزار دم کوزه آبشو بخور!!!!! من میتونم کمیکی رو معرفی کنم که واندروومن توش دارکساید را زده!!!! میتونم کمیکی رو معرفی کنم که توش واندروومن لیگ عدالت را تکی تکی زده!!! میتونم مقاله ای رو معرفی کنم که توش میگه واندروومن تمام المپ نشینان را تکی تکی زده!!!!تو چه مدرکی داری که واندروومن در حد لوک کیجه؟؟؟؟؟؟ هان؟؟؟؟( منظورم منبع یا مدرک معتبره!!! )اراجیف گفتنو بزار کنار و با حقیقت روبرو شو!!!!و ضمنا من واندر وومنو با ثور برابر و از سوپرمن با اختلاف خیلی کم ضعیفتر میدونمش !!!!

         پاسخ

    • آراد در پاسخ به Amir ali

     مرداد 7, 1399

     سوپرمن رو یادتون رفت آخه سوپرمن از ثور قویتره و درمورد دکترمنهتن باید بگم که گوگو و ثور و سوپرمن براش هیچی نیستن و میتونه مثل آب خوردن همشون رو شکست بده

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به آراد

      مرداد 7, 1399

      نه سوپرمن ابدا قویتر نیست .
      اما اگه خیلی اصرار داری ، اشکالی نداره تو فکر کن که قویتره .
      تمام .

      پاسخ

      • ثور در پاسخ به استیو راجرز

       مرداد 8, 1399

       من یه بار گفتم یه بار دیگه هم می گم کسایی که به برتری ثور نسبت به سوپرمن شک دارن قطعا یه دونه کامیک هم نخوندن فقط فیلم دیدن در فیلم هم ثور رو خیلی ضعیف کردن

       پاسخ

      • آراد در پاسخ به استیو راجرز

       مرداد 8, 1399

       باید بگم تو کمیک سوپرمن با یک عطسه یک منظومه خورشیدی رو نابود کرد!! عطسه!!!!!!!!!

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به آراد

        آذر 9, 1399

        اون مال قبل بحران بود الان با عطسه هیچ کاری نمیتونه بکنه( قشنگ معلومه هیچی کمیک نخوندی😏😏)

        پاسخ

    • آرش در پاسخ به Amir ali

     آبان 7, 1399

     بله بقیه همینجوری وایمیسن گوکوخان بیاد بزننشون آنقدر تعصب الکی ومزخرف نداشته باش

     پاسخ

    • امیر در پاسخ به Amir ali

     آذر 9, 1399

     داداش چی زدی سایتاما با اینکه مقداره کمی از قدرتش رو استفاده میکنه با اختلاف کم بعد از گوکو قوی ترین شخصیت انیمه هاست اگه سایتاما جدی بشه که فقط منهتن شاید اونم شاید به احتمال کم حریفش بشه

     پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به امیر

      آذر 9, 1399

      سوپرمنو ثورو واندروومنم از بخش کمی از قدرتشون استفاده میکنن!!!! وااااااااای بابا تو دیگه کی هستی!!!! منهتن با یه اشاره میتونه مولتی ورسو نابود کنه!!!!! وان پانچ من از تورم ضعیف تره دیگه چه برسه به دکترمنهتن!!!!!! دکترمنهتن با یه اشاره تونسته لیگ عدالتو نابود کنه!!!!!ولی سایتاما از همون سوپرمنم ضعيف تره!!!!! اول تحقیق کن بعد بیا چرند بگو!!!!!!

      پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به Amir ali

     آذر 9, 1399

     هااااا؟؟؟؟؟ از همه قویتره؟؟؟ خدا بودن دلیل بر پیروزی نیس!!!! سرعت فلش بی‌نهایته و از بینهایت بیشتر نداریم!!!!!اگه منظورت کلیه که به نظرمن با سوپرمن برابره ولی اگه فقط منظورت زوره در اشتباهی!!!! سایتاما هم از ثور کمی ضعیف تره!!!!! لیگ عدالتو کتلت میکنه؟!؟!؟! گوکو با سوپرمن در نهایت قدرت برابره!!!!! کل لیگ عدالت با تمام قدرت با هم یه مشت به گوگو بزنن کار گوکو یک سرس!!!!! کاپیتان اتم هم که عضوی از لیگ عدالته با یه سوم قدرتش میتونه مولتی ورسو نابود کنه!!!!!! کاری گوکو ابدا نمیتونه بکنه!!!! ثور با گوگو تقریبا برابره پس قطعا میتونه آسیبای جدی ای به گوکو بزنه!!!!! و اما دکترمنهتن. اون به راحتی میتونه مولتی ورسو نابود کنه و دوباره بسازتش کاری که گوکو در خوابم نمیتونه بکنه!!!!! اون قدرتش از نظرمن تقریبا با سوپرمن پرایم وان میلیون برابری میکنه اما گوکو با سوپرمن نسخه ی عادی برابری میکنه!!!!!!

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به تحلیل گر

      آذر 10, 1399

      ثور از سایتاما خیلی ضعیف تره برین وان پانچ من ببینید بعد در باره سایتاما نظر بدین به نظر تو ثوراودینسان میتونه در مقابل حتی یک مشت سایتاما مقاومت کنه اگه هم بحث رون کینگ ثوره سایتاما تمام قدرتشو استفاده رون کینگ ثور میبازه اگه هم حرف همون ثور اودینسان هست این که بگین ثور از سایتاما قوی تره مثل اینه که بگین سوپرمن پرایم از لوسیفر قوی تره که اثلا به هرکی بگی آدمو مسخره میکنه سایتاما وقتی انرژی ای که میتونست منظومه ی شمسی رو با سیارات نزدیکش نابود کنه زمانی که این انرژی باهاش برخورد کرد هیچیش نشد درظمن گفته شده سایتاما همیشه فقط ده درصد یا میزان کم تری از انرژی شو استفاده میکنه

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به امیر

       آذر 10, 1399

       تعصبتو بزار کنارو یه دلیله درست حسابی بیار!!!! سوپرمن میتونه منظومه ی شمسی رو یه روز با چند قطره عرق نگه داره!!!! تور میتونه سی تا سیاره رو نگه داره!!!! استقامت سوپرمن اونقدر زیاد بود که ضربات یه یونیورس ینی نبولامن که هر ضربش اندازه ی بیستا بمب اتم هس روش اثر نداش!!!! سوپرمنو تورو واندروومنو شزمو… هم از بخش کمی از قدرتشون استفاده میکنن!!!!!( مخصوصا واندروومن که از یه دهم قدرتش استفاده میکنه!!!! )حالا برو باهمون سایتامات خوش باش!!!

       پاسخ

      • امیررضا در پاسخ به امیر

       آذر 10, 1399

       سایتاما رون کینگ ثور رو میزنه؟!!؟!
       هههههههههههههه هههههههههههههههه
       توی توهم خودت بمون هرچقدر ما بگیم تو بازم قبول نمی کنی انقدر تعصب داری.
       رون کینگ ثور جلوی راگناروگ رو گرفته که دیگه اتفاق نیفته. بعد با کسی مقایسه میکنی که فوقش بتونه یه یونیورس رو نابود کنه.
       اگه رون کینگ ثور از تمام قدرتش استفاده کنه یه مولتیورس نابود میشه

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به امیررضا

        دی 28, 1399

        خب این که رون کینگ ثور رو میزنه رو تند رفتم
        اما مانگای سایتاما vs گاد رو بخون تا ببینی قدرتش چقدره

        پاسخ

   • دانیال در پاسخ به arya

    تیر 31, 1399

    توی دفاع از سوپرمن تنها موندم . پشتم خالی شد . تو هم ثور رو اول گذاشتی ؟ 😕 من می گم سوپرمن اول

    پاسخ

    • arya در پاسخ به دانیال

     مرداد 1, 1399

     من ثور رو سوم گزاشتم
     دکترمنتهن
     سوپرمن
     نفر سوم ثور

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به arya

      مرداد 1, 1399

      آهان . دکتر منهتن اول ؟ به هرحال نظر شخصیته

      پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به سبحان

   تیر 31, 1399

   من با رتبه گوکو موافقم.طوری از فلش تعریف میکنی که انگار فقط اون می‌تونه در زمان سفر کنه.فانوس سبز می‌تونه دکتر استرنج می‌تونه ققنوس میتونه ثور هم می‌تواند دکتر منهتن هم می‌تونه. من طرفدار سوپرمن نیستم ولی می‌دونم که مارشن من هانتر خیلی از سوپرمن ضعیف تره . دکتر منهتن و ققنوس در این رتبه ؟ واقعاً. ثور رتبه هفت؟😳😳. ثور اراده کنه مارشن من هانتر رو عین چیپس میخوره. اصلا واسه چی دلیل رتبه مارشن من هانتر رو مشخص نکردی. مارشن من هانتر به آتیش و حرارت خیلی آسیب پذیره.ثور به راحتی می‌تونه در رتبه دوم قرار بگیرد.

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به Amir ali

    تیر 31, 1399

    واقعا باهات موافقم ثور اراده کنه مارشن من هانتر که جای خود دارد کل لیگ عدالتو ( به جز سوپرمن ) شکست می ده

    پاسخ

    • Amir ali در پاسخ به دانیال

     تیر 31, 1399

     مجبورم اعتراف کنم.ثور می‌تونه طوری با سوپرمن بجنگه که سوپرمن خیلی آسیب ببینه. اما اگه یکی مثل بتمن یا شزم کمکش کنه میتونن ثور را بکشن.واقعا نمی‌دونم چرا این رو گفتم ولی طوی 60 درصد موارد سرعت خیلی بالا به قدرت فوق‌العاده بالا غلبه میکنه و این برتری سوپرمن به دوره.

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به Amir ali

      مرداد 1, 1399

      جنگ های به اصطلاح 2 به 1 خیلی سخت و پیچیده میشه و بسته به اشخاصش نمیشه راحت قضاوتش کرد . مثلا هالک قویتره یا سوپرمن ؟! شاید خیلیا بگن سوپرمن . اگه ازشون بپرسی که ولورین رو هم بیاری وسط چی و هالک و وولورین همزمان با سوپرمن بجنگند ؟! سختر و پیچیده تر شد . اگه چنگال های آدمانتیومی ولوورین به سوپرمن آسیب جدی بزنه در این صورت کار سوپرمن در این مبارزه سخت میشه .
      در کل معمولا جنگ یک در برابر یک رو در نظر میگیرند . همین یک در برابر یک هم بعضی اوقات تحلیلش خیلی سخته دیگه چه برسه به حالات دیگر . !

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

       مرداد 1, 1399

       با اینکه کلا باهات مخالفم اما به طور دیوانه کننده ای با منطق حرف می زنی

       پاسخ

      • آراد در پاسخ به استیو راجرز

       مرداد 7, 1399

       بله کاملاً درست میفرمایید البته فکر نکنم چنگال های ولوورین به سوپرمن آسیب زیادی وارد کنه

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به آراد

        مرداد 8, 1399

        چنگال های ولورین آسیب جدی می زنن قطعا .

        پاسخ

        • آراد در پاسخ به دانیال

         مرداد 12, 1399

         نه دیگه به امثال سوپرمن

         پاسخ

         • کلارک کنت ( سوپرمن ) در پاسخ به آراد

          مرداد 13, 1399

          چنگال های ولورین ؟ هیچ کس به سوپرمن آسیب نمیزنه

          پاسخ

         • دانیال در پاسخ به آراد

          مرداد 13, 1399

          نه الان تنها چیزایی که به سوپرمن اسیب میزنن خورشید سرخ و کریپتنایت هستن

          پاسخ

   • آرش در پاسخ به Amir ali

    تیر 31, 1399

    ثور به راحتی میتواند در رتبه ی اول باشد نه دوم.

    پاسخ

    • آراد در پاسخ به آرش

     مرداد 7, 1399

     فکر نکنم ثور در رتبه ی اول قرار بگیره ثور باید رتبه 4باشه بعد از دکتر منهتن ،ققنوس
     سیاه و سوپرمن

     پاسخ

     • آرش در پاسخ به آراد

      مرداد 8, 1399

      سوپرمن ودکترمنهتن شاید اما ۱۰۰ درصد ققنوس سیاه ازثور ضعیفتره.

      پاسخ

      • آراد در پاسخ به آرش

       مرداد 12, 1399

       واقعاً من فکر میکردم ققنوس سیاه قویتره اما خوشحال شدم که اینو فهمیدم
       چون از ققنوس سیاه متنفرم ،ممنونم

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به آراد

        مرداد 13, 1399

        ققنوس سیاه ؟؟ منظورت همون جین گری هست ؟ نه بابا ثور راحت شکستش می ده

        پاسخ

        • آراد در پاسخ به دانیال

         مرداد 13, 1399

         ممنون بخاطر اطلاع رسانی

         پاسخ

      • امیررضا در پاسخ به آرش

       آبان 13, 1399

       فرانکلین ریچاردز و ققنوس سیاه قدرتی دارن که راحت می تونند سوپرمن و ثور رو راحت بزنن

       پاسخ

   • سبحان در پاسخ به Amir ali

    مرداد 26, 1399

    سلام
    اره مارشن من هانتر رو اشتباه گذاشتم چندین رتبه پایان تره ولی به نظرم قدرت مارشن من هانتر با امثال ثور و سوپرمن برابره ولی آتیش ضعف بزرگیه
    ولی در مورد بقیه باهات موافق نیستم

    پاسخ

   • سبحان در پاسخ به Amir ali

    مرداد 26, 1399

    سلام
    اره موافقم مارشن من هانتر رو اشتباه گذاشتم چند رتبه پایین تره ولی شخصا اعتقاد دارم قدرتش باکسای مثل ثور و سورپرمن برابری میکنه ولی آتیش ضعف بزرگیه و همین خیلی ضعیفش میکنه
    و در مورد فلش هم باید بگم فقط به خاطر سفر در زمان در اون رتبه نذاشتمش و دکتر استرنج معمولا سعی میکنه زیاد سفر در زمان نکنه و فانوس سبز و ثور هم تا بیان سفر در زمان کنن اون برگشته به گذاشته و فانوس سبز رو در بچگی کشته و یه راهی برای کشت ثور هم پیدا میکنه و ققنوس همهمین طور (البته باید بگم نمیدونستم اون هم سفر در زمان میکنه)
    الته من بالای کامنت هم گفتم به نظر من خیلی کس های دیگری هم میتونستن توی این رتبه بندی باشن و خیلی هاشون هم نباشن!

    و دکتر منهن هم اشتباه پذاشتم و به راحتی میتونه بین رتبه ی 4 تا 2 باشه

    پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به سبحان

   مرداد 6, 1399

   تازه تو از بزرگترین نقطه ضعف فلش خبردار نیستی.اسپید فورس! خیلیا هم توی DC و هم توmarvel میتونن از طریق جادو و کنترل واقعیت دسترسی فلش رو به اسپید فورس قطع کنند و کاری کنم که فلش یه آدم معمولی بشه. یا حتی اگه خیلی قوی باشند میتونن کلا اسپید فورس رو نابود کنند و اینطوری دیگه هیچ فلشی نمیتونه سریع باشه.تازه اگه فلش رو با کوییک سیلور مقایسه کنی.بزرگترین برترین نسبت به فلش اینه که کوییک سیلور نیازی به اسپید فورس نداره.

   پاسخ

   • آراد در پاسخ به Amir ali

    مرداد 7, 1399

    با سلام
    کاملاً درسته اگر دسترسی فلش به اسپید فورس قطع بشه یک انسان معمولی میشه
    اما کوییک سیلور این توانایی رو نداره که دسترسی فلش رو به اسپید فورس قطع کنه
    و در حالت عادی سرعت فلش از کوییک سیلور بیشتره و فلش توانایی پرتاب صاعقه
    داره !کاری که کوییک سیلور نمیتونه انجام بده پس در نتیجه میتوان گفت که فلش در یک نبرد تن به تن میتونه کوییک سیلور رو شکست بده

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به آراد

     مرداد 15, 1399

     بله درسته فکر کنم فلش معکوس هم یه بار این کارو کرده باشه

     پاسخ

     • آراد در پاسخ به دانیال

      مرداد 15, 1399

      بله یکبار فلش معکوس اینکارو کرده و سرعت فلش رو گرفته

      پاسخ

   • سبحان در پاسخ به Amir ali

    مرداد 26, 1399

    بهتره توهمت نزنی
    کی گفته من با خبر نیستم؟
    اول بزرگترین ضعف فلش اسپید فورس نیست و خیلی کوچیک هست چن افراد کمی هستن که اونقدر قدرت دارن که نابودش کنن یا حتی بهش دستیابی پیداکنن
    و من در بالای کامنتمم گفتم خیلی کَس های دیگری به نظرم میتونن توی این لیست باشن و اگه اون های که در نظر من هستن هم بیاین فلش میره تو جایگاه خیلی پایین تری
    البته این نظر شخصیه منه

    پاسخ

  • دارک سونیک در پاسخ به سبحان

   دی 22, 1399

   پس سونیک کو اگه گوکو رو گذاشتی رتبه اول بس باید بدونی سونیک خیلی از گوکو قویتره

   پاسخ

 75. امیررضا

  تیر 30, 1399

  من این لیستو قبول دارم غیر از جایگاه هالک.هالک براحتی در نمره ۷ قرار میگیرد.بنت هم باید حتما باشه

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به امیررضا

   تیر 31, 1399

   همون ! 😂 ولورین از هالک قوی تره ؟

   پاسخ

   • امیرضا در پاسخ به دانیال

    مرداد 6, 1399

    یا خدا.ولورین از هالک قویتره؟نه عامو و میخواستم بگم بنتن هم باید باشه.درسته ساعتش زود داغ میکنه ولی جدیدن با استفاده از یه سری قدرت های خیلللی قدرتمند داغ میکنه.تازه بنتن هنوز تمام قدرتشو نمیدونه پس واقعا از حداکثر قدرت خودش استفاده نمیکنه.اسکارلت ویچ هم باید باشه و قطعا بین 5 نفر اول هست.فقط کاش یه آبدیت بدن مقاله رو.از نظر من
    1ثور
    2دکتر منهتن
    3سوپرمن
    4اسکارلت ویچ
    5موج سوار نقره ای
    6سنتری
    7هالک
    8دکتر استرنج
    9بنتن
    10بتمن

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به امیرضا

     مرداد 8, 1399

     بنتن کامیک نداره تا جایی که من می دونم ( شاید داشته باشه من نخونده باشم . ) و یه شخصیت کارتونیه و من وقتی ۳ سالم بود باهاش آشنا شدم ( یعنی ۱۲ سال پیش )

     پاسخ

    • آراد در پاسخ به امیرضا

     مرداد 12, 1399

     اصلاح میکنم
     1-دکترمنهتن
     2-سوپرمن
     3-ثور

     پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به آراد

      مرداد 12, 1399

      یه منطق بیار که چرا اینجوری چیدی.راستی ببخشید که گوکو رو نزاشتم.بتمن حذف کنید گوکو سوم بقیه یه خط عقب تر(انگار فوتباله خخخ)

      پاسخ

      • آراد در پاسخ به امیررضا

       مرداد 13, 1399

       منطقم اینه که دکتر منهتن هیچجوره نابود نمیشه اگه تجزیه هم بشه میتونه اتم هاش رو سریع باز سازی کنه و تقريباً قادر مطلق هست پس بیشتر توانایی های ثور رو داراست و همچنین تقريباً حاضر مطلق هست پس درمورد رتبه دکتر منهتن شکی نیست و درمورد سوپرمن بگم که با عطسه
       یک منظومه رو نابود کرد و میتونه سیارات رو جابه جا کنه

       پاسخ

    • آراد در پاسخ به امیرضا

     مرداد 12, 1399

     دکتر منهتن رتبه 2!!!!!؟؟؟؟؟؟اون ثور رو میخوره و سوپرمنم از ثور قویتره

     پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به امیررضا

   مرداد 12, 1399

   میگما ددپول هم باید حتماااا باشه.اگه موافقین بگین

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به امیررضا

    مرداد 15, 1399

    اگر اسم مقاله رو بخونی اسمش قوی ترین ابرقهرمانانه . ددپول ضد قهرمان هستش نه ابرقهرمان

    پاسخ

 76. علی قنبری

  تیر 28, 1399

  به نظرمن سوپرمن از همه‌شون قویتره.هرکی هرچی بگه نظرم عوض نمیشه.

  پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به علی قنبری

   تیر 29, 1399

   خب خیلیا مثل خودت واقع‌بین نیستند. بهتره اعتراف کنی. سوپرمن لیاقت رتبه پنجم رو داره

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به Amir ali

    تیر 31, 1399

    نه سوپرمن جایگاه اول . اگر گوکو رو بزاریم گوکو دوم اگه نزاریم ثور دوم

    پاسخ

    • Amir ali در پاسخ به دانیال

     تیر 31, 1399

     یه فرمول توی خیلی از نبرد های حماسی هست که نشون میده که توی 60 درصد موارد سرعت خیلی بالا به قدرت فوق‌العاده بالا غلبه میکنه.برای همین سوپرمن می‌تونه ثور رو به یه جایی مثل فضا یا کوهستان ببره تا بتونه از سرعت بالا ش استفاده کنه و به ثور کلی آسیب بزنه.اما گوکو شاید شاید شاید فقط یک ذره قدرتش از سوپرمن کمتر باشه اما از نظر سرعت و واکنش و رفلکس و انعطاف پذیری می‌تواند از فلش هم جلو بزنه و با تکنیک هایی مثل sprit bomb یا garlic gun آسیب زیاده به سوپرمن بزنه.
     می‌تواند اشیایی که با سرعت فراتر از نور حرکت میکنند رو حتی در خلاء هم ببینه و به راحتی جاخالی بده.تازه سوپرمن ۳تا نقطه ضعف خیلی بزرگ داره.۱-جادو۲-کریپتونایت۳-هرجایی که در معرض تشعشعات نور خورشید قرمز باشه( اینطوری قدرتش خنثی میشن و مثل یه آدم معمولی میشه.نمیدونم چرا برتری سوپرمن نسبت به ثور رو گفتم؟🤔🤔

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به Amir ali

      تیر 31, 1399

      دوست عزیزمون با اسم آریا ( البته نام کاربریش این بود نمیدونم اسم واقعیش هست یا نه ) گفتن که جادو دیگه نقطه ضعف سوپرمن نیست و من هم نگاه کردم و راست می گفت . ولی در دو مورد دیگه باهات موافقم

      پاسخ

      • ،arya در پاسخ به دانیال

       مرداد 1, 1399

       بله اسمم واقعی هست 😂😂 چرا باید الکی بزارم .درسته جادو دیگه نقطه ضعف سوپرمن نیست

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به ،arya

        مرداد 1, 1399

        مثلا استیو راجرز اسم کاپیتان امریکا هست ولی دوست خوبمون این اسم رو برای خودش استفاده کرده
        بله

        پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به Amir ali

      تیر 31, 1399

      به این موضوع بار ها و بار ها اشاره شده و راجب آن بسیار توضیح داده شده .
      حتی اگه آمار تو درست باشه و اینجوری باشه باز هم این وسط یک نکته خیلی مهم وجود دارد :
      « اینکه ثور بار ها و بار ها به اجسام و اشخاص به مراتب سریعتر از نور واکنش نشان داده است . » . در واقع ثور میتواند اجسام سریعتر از نور را ببیند و نسبت به آن واکنش نشان دهد . ! همین توانایی باعث میشه تا سرعت بیشتر حداقل خیلی و آنچنان به درد سوپرمن نخوره .
      من گوکو رو خیلی زیاد نمیشناسم و بنابراین راجبش اظهار نظری نمیکنم اما حدسم اینکه شما به هر دلیلی داری گوکو رو خیلی بزرگش میکنی و فکر نمیکنم به هیچ عنوان در حد شخصیت Rune King Thor و دکتر منهتن باشه . البته مطمئن نیستم اما خیلی خیلی خیلی بعید میدونم .

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

       مرداد 1, 1399

       اگه اشتباه نکنم ( که معمولا هم نمی کنم ) رون کینگ ثور قوی ترین نسخه از شخصیت ثوره . پس باید با سوپرمن پرایم وام میلیون مقایسه بشه . که باید قبول کنی سوپرمن پرایم سرعت بیشتری از رون کینگ ثور داره . و خب سوپرمن سرعت تقریبا مساوی با فلش داره ( تازه فلش بخاطر سرعت شناخته می شه ) بنابراین می تونیم بگیم سوپرمن در سرعت اختلاف نه چندان زیادی با ثور داره

       پاسخ

       • arya در پاسخ به دانیال

        مرداد 1, 1399

        داداش قدرتمندترین نسخه سوپرمن کازمیک ارمور هست درباره ش خیلی توضیح دادم در همین مقاله برو پایین ببین الان حوصله ندارم توضیح بدم ولی یچیز رو بدون کازمیک ارمور توسط مانیتور بوجود اومده در مولتیورس زندگی نمیکنه فراتر از مولتیورس. نیروی پلات رو داره که یعنی هرچه حرفیش قویتر باشه اونم قویتر میشه نیروی پلات نیرویی که پرزنس توسطه اون بوجود اومده و لوسیفر و میکاییل و خود پرزنس از اون استفاده میکنند کازمیک ارمور در اوج قدرت با لوسیفر برابری. می‌کنه

        پاسخ

       • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

        مرداد 1, 1399

        در در کامنت قبلی راجب نسخه ها و حالت های اصلی و معمولی صحبت کردم .
        اگر قدرتمندترین نسخه ها و حالت ها در نظر گرفته بشود ، سرعت برای شخصیت Rune King Thor ، هیچ معنایی ندارد . چون شخصیت RKT ، به راحتی میتواند جنبش های در سطح ریسمان را در هر کجای کیهان ببیند . !! ( علمی کیهانی که کوانتومی تر از کوانتوم هم هست و دانشمندان میگویند که میتواند تمام راز آفرینش و زندگی را نشان بدهد . !! ) . بنابراین سرعت سوپرمن پرایم هرچقدر هم که باشه اصلا به دردش نمیخوره . ضمن اینکه شخصیت RKT ، توانایی تلپورت خود و دیگرا را در سطح فوق گسترده دارد و یعنی تقریبا حاضر مطلق محسوب میشود .
        هنوز مطمئن نیستم که قویترین نسخه سوپرمن کدوم هست . یعنی کازمیک آرمور سوپرمن ( که شخصا زیاد نمیشناسمش ) و یا سوپرمن پرایم ؟! . منابع خارجی اکثرا با اختلاف کازمیک رو نفر اول میدونند اما منابع ایرانی اکثرا سوپرمن پرایم را با اندکی اختلاف اول میدانند .

        پاسخ

        • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

         مرداد 1, 1399

         من کاری ندارم به چیزای دیگه که سرعت به درد سوپرمن نمی خوره و ….. من داشتم درباره سرعت بحث می کردم که سوپرمن سریع تره

         پاسخ

       • امیر در پاسخ به دانیال

        آذر 10, 1399

        داداش درباره ی قدرتمند ترین نسخه ی ثور خیلی از طرفدارای ثور دعواشونه یکی میگه نکروثور یکی میگه رون کینگ ثور ولی به نظر من رون کینگ ثور قوی تره

        پاسخ

 77. Amir ali

  تیر 27, 1399

  گوکو از همشون قوی تره. بنظرم بحث شخصیت های انیمه ای دیگر هم بیاورید وست مثل سایتاما و ناروتو.

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به Amir ali

   تیر 31, 1399

   گوکو باید در رتبه ی سوم باشه

   پاسخ

  • آراد در پاسخ به Amir ali

   مرداد 12, 1399

   از دکتر منهتن قویتر نیست ،شاید باهاش برابر باشه

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به Amir ali

   آذر 10, 1399

   به نظرم ناروتو باید توی رتبه ی سیزده باشه گوکو سوم و سایتاما دوم نفر اولم دکتر منهتن دلیل این که سایتامارو بالا تر از گوکو قرار دادم اینه که سایتاما همیشه میزان خیلی کمی از قدرتشو استفاده میکنه ولی با این حال با اختلاف خیلی کم بعد از گوکو قوی ترین شخصیت انیمه ای هست یعنی اگه همه ی قدرتشو استفاده کنه توی این لیست فقط منهتن حریفش میشه

   پاسخ

   • mb در پاسخ به امیر

    آذر 10, 1399

    سایتاما ابر قهرمان نیست!!!

    پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به امیر

    آذر 10, 1399

    هزاران شخصیت دیگه مثل فرانکلین ریچاردز، مرد مولکولی، ققنوس سیاه و هزاران شخصیت دیگه که خیلی قویترن

    پاسخ

 78. Harry

  تیر 21, 1399

  باید این شکلی دسته بندی می شد
  ۱_کاپیتان آمریکا
  ۲_سوپر گرل
  ۳_تور
  ۴_مرد عنکبوتی

  پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به Harry

   تیر 24, 1399

   وااااات.کاپتان از ثور،سوپرمن،سنتری،گوکو،موج سوار نقره ای،هالک،بتمن،واندر وومن ووووووو بهتره؟خدایا.چرااااا.کلن نظر نمیدادی بهتر بود

   پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به Harry

   تیر 29, 1399

   سوپر گرل یه مشت به کاپیتان آمریکا بزنه می‌ره صد بار دور مولتیورس می‌چرخه.

   پاسخ

 79. Harry

  تیر 21, 1399

  آقا پس کاپتان آمریکا با مرد عنکبوتی کو

  پاسخ

 80. طاها

  تیر 20, 1399

  به نظرم هر ابر قهرمانی میتونه با یه چیزی به خوبی بجنگه مثلا ثور میتونه سوپر من رو شکست بده ولی از فلش میبازی چون پوتک یا همون چکش ثور اگه پرتابی کنه از فلش رد میشه و میره بعد فلش با یه حرکت قلب ثور رو پاره میکنه.با لرزش سریع دستش دست رو میبره تو سینه ثور و قلبش رو میترکونه.ولی فلش به سوپر من میبازه چون سوپر من فقط کمی س رعتش از فلش کمه.حالا رتبه بندیم رو بزنم
  1_فلش به خاطر توانایی های خیلی زیادش که عبارتند از:دویدن با سرعت صوت_رد شدن از اجسام_خواندن سریع_پرتاب صاعقه_تکان دادن سریع دست و فرو کردنش تو قلب که قلب رو نابود میکنه.واقعا سوپر من هم که گفتم میبره فلش رو مگه شانس بیاره.
  2_سوپر من
  3_ثور
  4_بتمن به خاطر این گذاشتمش چهارم چون هم پول داره و همه نوع ماشین جنگی داره و هم در پیش بینی و نقشه کشی عالیه و مهارت های جنگی عالی داره و اینا قدرت ماورایی نداشتنش رو میپوشونه.
  5_واندار وومن چون قدرت و مهارت جنگی بالایی داره و دو تا دست بند باحال داره و یه شمشیر خیلی باحال.
  اینا نظر منه

  پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به طاها

   تیر 23, 1399

   بنظرم گوکو لیاقت بودن در رتبه اول رو داره. چون فقط یک نغطه ضعف داره که اونم کم آوردن انرژیی حته اگه فلش به قول خودت دستش بکنه (تازه اگرم بتونه )تو سینش دوباره زخماشو باز سازی میکنه. از لحاظ سرعت هم با سوپرمن برابری می‌کنه اگرم انرژی کم آورد می‌تونه از خود عناصر اطرافش مثل زمین _آب _گیاهان_ و حتی انرژی های مثبت و خشم انرژی بگیره و خودشو شارژ ‌کنه.به نظر من گو کو باید رتبه اول باشه.

   پاسخ

   • آرش در پاسخ به Amir ali

    تیر 31, 1399

    خب اگه اینجوریه که ثور اصلاً نقطه ضعف نداره.

    پاسخ

  • دیسی در پاسخ به طاها

   تیر 23, 1399

   فلش از کل اونجرز قویتره

   پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به دیسی

    تیر 29, 1399

    کلمه آخر جمله ات را با (قویتر نیست و نخواهد بود) عوض کن تا باور کنم

    پاسخ

  • دیسی در پاسخ به طاها

   تیر 23, 1399

   سرعت صوت؟
   فلش سیزده میلیون برابر نور سرعت داره
   لیست از نظر من
   1_پرزنس دیسی قادر مطلق و کمی قادر تر از والای همگان
   2_والای همگان مارول قادر مطلق ولی کمتر از پرزنس
   3_شیطان وحشی عظیم دیسی نیمه تاریک پرزنس
   میکائیل دیسی قادر مطلق تقریبی.
   لوسیفر قادر تقریبی
   دادگاه زندگی
   فلش(میتونه سفر در زمان کنه و اونجرزو لیگ عدالتو تو بچگی بکشه)سرعت سیزده میلیون برابر نور،توانایی رد شدن از اجسام له کردن قلب با دست.
   دارک ساید
   برینیاک
   انتی مانیتور
   رون کینگ ثور
   سوپرمن پرایم
   کازمیک سوپرمن
   نکرون ثور.
   موافقید؟

   پاسخ

   • arya در پاسخ به دیسی

    تیر 24, 1399

    خیرر

    پاسخ

   • Amir ali در پاسخ به دیسی

    تیر 29, 1399

    کدوم آدم اقلی گفته فلش از دارکساید و سوپرمن پرایم و روین کینگ ثور قوی تره؟ هرکس گفته مخش تاب داره. ثور اگه به حالت روین کینگ ثور دربیاد. دیگه شاید بیاندر یا دادگاه زندگی بتونه ارومش کنه. کلا نظر نمی‌دادی بهتر بود.

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به Amir ali

     تیر 31, 1399

     سوپرمن پرایم اول
     کازمیک آرمر سوپرمن دوم
     رون کینگ ثور سوم
     دارکساید چهارم
     نکرو ثور پنجم
     ثور اودینسان ششم

     پاسخ

     • آرش در پاسخ به دانیال

      مرداد 9, 1399

      اشتباه می کنی دوست عزیز رتبه بندی باید اینطوری باشه.
      رون کینگ ثور اول
      سوپرمن پرایم وان میلیون دوم
      کازمیک آرمر سوپرمن سوم
      نکرو ثور چهارم
      ثور اودینسان پنجم
      دارکساید ششم.

      پاسخ

      • آراد در پاسخ به آرش

       مرداد 12, 1399

       خیر اصلاح میکنم
       کازمیک آرمر سوپرمن
       سوپرپرایم
       رون کینگ ثور

       پاسخ

      • دانیال در پاسخ به آرش

       مرداد 13, 1399

       بیا با هم به توافق برسیم اودینسان از دارک ساید قوی تره ؟

       پاسخ

       • آرش در پاسخ به دانیال

        مرداد 22, 1399

        شک ندارم.

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به آرش

         دی 23, 1399

         خوب تعصب بینهایتت روی ثور رو نشون دادی دارکساید راحت ثور رو میزنه

         پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به دانیال

      مرداد 12, 1399

      دقيقاً

      پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به Amir ali

     مرداد 12, 1399

     حتی از شزم ، سوپرمن و ثور معمولی هم ضعیف تره چه برسه به اونا

     پاسخ

   • آرش در پاسخ به دیسی

    مرداد 9, 1399

    خیلی خیلی خیلی باهات مخالفم.

    پاسخ

   • آراد در پاسخ به دیسی

    مرداد 12, 1399

    اولا نه قلب هر کسی مثلا شزم خودش به اندازهٔ فلش سریع هست و اما استقامت اطلسو داره پس واقعاً قویتره ،چه برسه به اینایی که تو گفتی اینا با یک تلنگر فلشو پودر میکنن

    پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به دیسی

    مرداد 12, 1399

    سیزده میلیون برابر سرعت نور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نهایت سرعت فلش 50برابر
    سرعت صوت هست

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به دکتر منهتن

     مرداد 13, 1399

     هم اون اشتباه می کنه هم تو . ۱۳ هزار برابر سرعت نور

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

      مرداد 13, 1399

      شما دارید اشتباه میکنید . من تقریبا مطمئنم که سرعت نسخه اصلی و معمولی سوپرمن بعد از بحران اصلا و ابدا در این حدی که میگین نیست . مگر آنکه بتونید این گفته خودتون رو ثابت کنید و دقیق بگید که بر اساس دقیقا کدوم کمیک حرف میزنید .

      پاسخ

  • Amir ali در پاسخ به طاها

   تیر 28, 1399

   بگزار اصلاح کنم ۱-ثور فقط شاید یک دهم قدرتش تو پتکش باشه. و ثوری که توی MCU بود فقط یک میلیاردم قدرت و سرعت مقاومت و شجاعت و ارادهش رو نسبت به نسخه کمیکیش داشت.۲-ثور می‌تونه اشیایی که با سرعت فراتر از نور حرکت میکنند رو به راحتی ببینه و واکنش و رفلکس هایش هم به سرعت نوره.۳-برای شکست دادن فلش نه نیازی به میولنیر داره نه توفان شکن نه هر کوفته دیگه ای.۴-تازه اگرم فلش دستشو بکنه توی قلبش و پارش کنه دوباره زخماشو باز سازی می‌کنه.۵- ثور بدون نیاز به پتک یا تبرش می‌تونه لیزر هوایی از دستش شلیک کنه که قدرتی برابر با تخریب ستاره ها یا حتی کهکشان ها داره پس شکست دادن فلش براش کاری نداره.۶- می‌تونه با احزار یک ساعقه کل زمین رو به هرجای هستی که بخواد تلپورت کنه.۷-تازه فلش تو دوران نو جوانی قدرت هایش را به دست آورد ولی ثور قدرت هایش مادر زاده . خودت ثور هم می‌تواند در زمان بدون هیج سلاحی سفر کنه و فلش رو در دوران قبل از نوجوانی مثل تف بچسبونه به زمین.8- و در آخر ثور بایک تلنگر کوچک بدون هیچ تلاشی چنان مغز و دل و روده فلش رو عین ماکارونی می‌ریزه روی زمین که صدایه له شدن جمجمش در کل مولتیورس دی سی و مارول می‌پیچه.۹- با اینکه کلی از این خدای آذرخش حرف زدم ولی بهتر بود که رتبه اش رتبه دوم بود .چون گوکو از همشون قوی تره.۱- گوکو. ۲- ثور ۳-دکتر منهتن ۴-. ققنوس ۵-سوپرمن ۶. سنتری ۷- موج سوار نقره ای ۸-فرانکلین ریچاردرز. امیدوارم رازی باشید.تمامممممممممم😋😋😋😋😋😋

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به Amir ali

    تیر 29, 1399

    هان ؟؟!! سوپرمن پنجم ؟ نه سوپرمن پنجم ؟ سوپرمن پنجم ؟ 😐😐 راضی ( از این به بعد این شکلی بنویس چون رازی اشتباهه ) نیستیم

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

     تیر 29, 1399

     من نمیدونم چرا غلط های املایی خودت و اون دی سی فن های افراطی و فن های افراطی سوپرمن رو نمیگیری . این یک . !
     دو اینکه نظر شخصیش هست دیگه . ! شاید یک نفر سوپرمن رو جز 50 تا هم ندونه . مشکلت چیه ؟! با نظر شخصی بقیه هم مشکل داری ؟!؟

     پاسخ

     • Amir ali در پاسخ به استیو راجرز

      تیر 29, 1399

      ممنون ولی من نظر شخصی ندادم من خیلی واقعبینانه نظرمو گفتم . در واقع به این هم پایبندم که برای طرفداری کردن یه قهرمان لازم نیست که اون از همه قوی تر باشه. خیلیا یه قهرمان را بخاطر درونش و شخصیتش دوستش دارن. مثلاً مرد عنکبوتی الکی نشده محبوب ترین شخصیت تمام مارول. چون درونش پاکه. من خودم مرد عنکبوتی رو از همه قهرمان ها بیشتر دوست دارم.

      پاسخ

     • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

      تیر 29, 1399

      بازم تو ؟ میشه یه بحث باشه تو توش نباشی ؟ معمولا دیسی فن ها بی سواد نیستن بخاطر همین غلط املایی نمی گیرم

      پاسخ

      • Amir ali در پاسخ به دانیال

       تیر 29, 1399

       من بی سواد نیستم و یک مارول فنم. تازه عشقم کشید اینطوری بنویسم. طوری هم میگی که انگار سایت مال خودته معلم فارسی عزیز.تو فقط از اینکه سوپرمن هم یه قهرمان فرانسه و به خیلی چیزا آسیب پذیره بقیه رو سرزنش می‌کنی.منم دوران ابتدایی رو گذراندم و با الفبا هم آشنا هستم.اقا معلم.حداقل کسایی که رتبشون از سوپرمن بالا تره این قدر نقطه ضعف ندارن.

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به Amir ali

        تیر 30, 1399

        واقعا واسه پروشات متاسفم که کلماتی مثل افراطی و مزخرف رو تایید می کنن و کامنت من تایید نشد . خب اشکالی نداره. تو کلا از قدرت های سوپرمن که حد ندارن بی خبری و یه چیزی گفتی و من حوصله بحث کردن با یکی مثل تورو ندارم

        پاسخ

        • عباس در پاسخ به دانیال

         تیر 31, 1399

         سلام دانیال جان،
         قوانین باید رعایت بشه، خیلی به ندرت شده چنین نظراتی تایید شدن که به خاطر شرایط خاص بحث بین کاربرا بوده.
         البته نظر اخیر شما هم تایید شده و فقط یکی از نظراتتون تایید نشد که حاوی توهین مستقیم بود

         پاسخ

    • Amir ali در پاسخ به دانیال

     تیر 29, 1399

     همه که مثل من واقع‌بین نیستند.نمونش خودت.رازی هم نیستی نباش. تو هم باید اعتراف کنی که سوپرمن رتبه اش درسته

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به Amir ali

      تیر 29, 1399

      تو واقع بین نیستی متعصبی ( بازم راضی رو رازی نوشتی )

      پاسخ

      • آرش در پاسخ به دانیال

       مرداد 22, 1399

       واقعاً این غلط املایی گرفتنت اعصاب همه رو خورد کرده

       پاسخ

   • آراد در پاسخ به Amir ali

    مرداد 12, 1399

    دکتر منهتن رتبه 2!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟اراده کنه ثور پودر میشه

    پاسخ

  • Helen در پاسخ به طاها

   تیر 30, 1399

   من هم همنظر شما هستم البته تقریبا

   پاسخ

 81. م و

  تیر 17, 1399

  من یک دی سی فن هستم و اگه میخواستم قهرمانان بالا را دسته بندی کنم ۴ تا ی اول عبارت بودند از
  ۱=دکتر منهتن
  ۲=سنتری
  ۳،۴=سوپرمن و تور(باهم)
  ۵،۶=موج سوار نقره ای و کاپیتان اتم(باهم)

  پاسخ

  • م و در پاسخ به م و

   تیر 18, 1399

   اصلاح میکنم ترتیب اینه
   ۱=دکتر منهتن
   ۲=سنتری
   ۳=سوپرمن
   ۴=ثور

   سر این که دکتر منهتن برترین حرفی نیست
   دی سی فن های عزیزی که می گن چرا سنتری از سوپرمن بالا تره ،باید بگم سنتری سوپرمن و واندر وومن در فضا باهم شکست داده و در جواب مارول فن های عزیزی که میگن چرا سوپرمن از تور بالا تره باید بگم:
   سوپرمن نیز ثور را شکست داده در زمین مدارکش نیز موجود(در کامنت تی که بینهایت در پایین گذاشته لینکش مو جود هست)

   پاسخ

   • arya در پاسخ به م و

    تیر 18, 1399

    میشه بگی کدام کمیک سنتری سوپرمن و واندروومن رو شکست داده یک مقاله ترجمه شده در ایرونی سنتر با معذرت از پروشات درباره ی سوپرمن و سنتری و خیلی خوب توضیح داده چرا سوپرمن قوی تره من رتبه بندی ام اینطوری هست
    ۱_دکتر منتهن
    دو سوپرمن
    سه ثور با اختلاف کم نسبت به سوپرمن
    چهار سنتری و هالک
    پنج دکتر استرنج
    شش مارشن منهانتر
    تا رتبه چهار مطمئن هستم ولی بقیه شاید بعضی شخصیت ها رو فراموش کرده باشم

    پاسخ

    • م و در پاسخ به arya

     تیر 18, 1399

     راستشو بخوای من خودم این موضوع رو توی یه فکت از سنتری خوندم
     پیداش کردم همین جا می زارمش

     پاسخ

     • arya در پاسخ به م و

      تیر 18, 1399

      حتما یه اشتباهی شده یا اون مقاله اشتباه بوده چون یک کراووس آور مشترک که در اون سوپرمن و سنتری مبارزه کرده باشه من ندیدم و نیست

      پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 18, 1399

     آره سنتری کجا سوپرمنو شکست داده ؟ من درباره منهتن اطلاعات کافی ندارم و اظهار نظر نمی کنم

     پاسخ

    • Amir ali در پاسخ به arya

     تیر 23, 1399

     بزرگ ترین ضعف سوپرمن که جادو و مبارزه های طولانی است رو فراموش کردید. اصلا دلیل اینکه به دومز دی تو فیلم بتمن علیه سوپرمن مرد همین مبارزه طولانی بود

     پاسخ

     • arya در پاسخ به Amir ali

      تیر 23, 1399

      امیرعلی اگه کامنت های من و بعضی دیگر رو بخونی متوجه میشی که جادو در کمیک های جدید سوپرمن از نقطه ضعف‌های سوپرمن حذف شده فکر کنم بیست بار نوشتم و فقط کریپتونایت نقطه ضعف اون است

      پاسخ

    • arya در پاسخ به arya

     تیر 23, 1399

     حتماااااا 😂😂😂😭😭😭🙄🙄🙄🙄

     پاسخ

    • آراد در پاسخ به arya

     مرداد 12, 1399

     دقيقاً

     پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به م و

    تیر 18, 1399

    تو کلا هرچی رو هر جا دیدی باور میکنی ؟!؟؟؟ درک اینکه سنتری هرگر با سوپرمن و واندروومن در کمیک نجنگیده اینقدر سخته ؟!؟؟؟!!
    ههههههههههه ههههههههه بعدشم به من میگه یابه گو . 😂😉 آره . خدا روزیت رو یه جای دیگه بده .
    در ضمن لینک اون فکت رو بزار ببینم کجا بود . آدرسش رو بگو ببینم . خودتم میدونی که اینو هم داری دروغ میگی . حالا یابه گو کیه ؟!!؟؟؟ هان ؟؟؟!!؟؟ ای مردم شما قضاوت کنید .

    پاسخ

    • م و در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 19, 1399

     من کی به تو گفتم یا به گو 😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳
     من گفتم من دی سی فن هستم اما یا به گو نیستم چه ربطی به تو داره
     من خاصتم بگم که دروع نمی گم
     برو بزن تو گوگل سنتری در قسمت تصاویر، تصویر هست که پس زمینش سیاه و زیرش توضیحاتی نوشته شده

     پاسخ

    • م و در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 19, 1399

     من دی شب ۳ بار کامنت گذاشتم و توهین هم نکردم اما تاید نشد
     می خوام بدونم مشکلش چی بود لطفا؟

     پاسخ

     • عباس در پاسخ به م و

      تیر 19, 1399

      سلام کاربر عزیز،
      نظرات شما تایید شدن

      پاسخ

    • م و در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 19, 1399

     چرا من باید دروغ بگم چه سودی برای من داره
     تو خودت بارها منو طرفدار متعصب سوپرمن معرفی کردی ؛ اگه اینطوریه پس چرا من باید از خودم حرف در بیارم که سوپرمن از سنتری ضعیف تره
     من به هیچ وجه طرفدار سنتری نیستم و تعداد معدودی در دنیا به سنتری علاقه دارند (نسبت به تور یا سوپرمن)
     بازم میگم
     ۱=برو توی گوگل سنتری را سرچ کن
     ۲=در قسمت تصاویر برو
     ۳=تصویری که سنتری در آن در پس زمینه ای مشکی قرار دارد را پیدا کن
     ۴=بر روی آن کلیک کن تا بزرگ تر شود
     ۵=بعد زیرش را مطالعه کن

     اگه پیداش نکردی به من بگو چه جوری باید لینک اون تصویر رو در اینجا قرار بدم تا خودم اون فکت رو برات بفرستم

     پاسخ

    • م و در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 19, 1399

     https://images.app.goo.gl/2qg164LqGUqcPmX29
     هر کاری کردم اعداش انگلیسی نشد
     این آدرس همون فکت از سنتری هست که گفته سنتری واندر وومن و سوپرمن و شکست داده

     پاسخ

     • arya در پاسخ به م و

      تیر 19, 1399

      داداش اون فکت حتما بوسیله یک سنتری فن ساخته شده و مطمئن باش اصلا واقعیت ندارن چون کراووس آور مشترکی که در آن سوپرمن و واندروومن و سنتری جنگیده باشن وجود ندارن

      پاسخ

     • سبحان در پاسخ به م و

      مرداد 26, 1399

      باید بگم سخت دراشتباهی
      سنتری از سورپمن هم قویتره
      این سایتی که تو لینکش رو گذاشتی هر کاری کرذم باز نشد تو گوگلم زدم اون عکسی که گفتی رو پیدا نکردم ولی هرجا بوده مطمءنن اشتباه کرده سنتری خیلی قدرتمند تر از این حرفاست ولی قدرتش رو رونمیکنه چون از وید میترسه به نظرمن ما هنوز نصف قدرت سنتری رو دیدم و خیلی قویتر از این حرفاست

      پاسخ

    • م و در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 19, 1399

     https://images.app.goo.gl/2qg164LqGUqcPmX29
     این آدرس همون فکت هست
     من هیچ وفقط به تو نگفتم یا به گو فکر کنم منظورم را اشتباه دریافت کردی
     منظور من از((من دی سی فن هستم اما یا به گو نیستم ))با کس خاصی نبود و فقت می خواستم بگم من دروغ گو نیستم
     نظر هرکی متفاوت ، درست گاهی وقتا من با نظرت مخالفم ولی هیچ وقت به نظراتت توهین نکردم
     من میگم سوپرمن در زمین از تور قوی تره منبع من هم کمیک هست
     راجب نسخه های پایانی و قدرتمند تور و مقایسه آنها با نسخه های پایانی سوپرمن هم حرفی نمی زنم چون اطلاعی راجبشون ندارم (البته به اندازه شما )
     من نسخه معمولی سوپرمن را بدونه گجتاش در زمین از تور معمولی با پتکش و بدونه دیگر گجتاش برتر میدونم همین
     قبول اون موقع طلسم اودین رو میوملر نبود ولی به نظر من سوپرمن لایق چون واقعا آدم خوبی فکر کنم شما هم اینو قبول دارید آخه در یکی از کامنت ها تون گفتند که سوپرمن به احتمال زیاد لایق هست (شایدم یکی دیگه بود ولی فکر کنم خودت بودی)
     قضاوت این مردم هم برام اهمیتی نداره چون نه من این مردمی که میگی می شناسم و نه این مردم منو میشناسن
     درزمن اون موقعی هم که گفتم آروم باش برای خرد کردن اعصابت نبود بلکه واقعا می خواستم آروم بشی چون با بحس با(فکر کنم بینهایت)احساس کردم که اعصابت خرد شده و اون جمله را نوشتم تا کامنت منو با خشم نخوانی

     پاسخ

     • علی قنبری در پاسخ به م و

      تیر 28, 1399

      تودروغ گو نیستی،پدرم یه بار گفت:(هرچی رو که تو اینترنت دیدی نباید باور کنی)تو می تونی هم نظرتو عوض نکنی هم بکنی اینش با تو ببخشید شما!

      پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به استیو راجرز

     مرداد 12, 1399

     چه عجب یکبار طرف دی سی حرف زدی

     پاسخ

   • آرش در پاسخ به م و

    مرداد 22, 1399

    امکان نداره سنتری از پس سوپرمن و ثور بربیاد.

    پاسخ

 82. م و

  تیر 16, 1399

  اگه به ترتیب نوشتن پس اشتباه نوشتن
  جای بعضی ها مانند دکتر فیت ، اودین،نسخه های پایانی ریون(دی سی)،سامپ تینگ،شزم و… خالی بود

  پاسخ

 83. resident volturiz

  تیر 13, 1399

  وجدانن یک کلمه از حرفاتون نفهمیدم😅🤣🤣🤣

  پاسخ

 84. فردا صبح

  تیر 13, 1399

  اونجرز قوی بود ولیبه طرز عجیبی ضعیف شد! کوئیک سیلور تو اولتران مرد، ویژن هم تو جنگ ابدیت مرد، تور توی اخرین بازی افتضاح شد، و کاپتان راجرز هم پیر شد. ولی دی‌سی سوپرمن رو زنده کرد. از نظر من اونجرز برای بچه های زیر 13 سال خوبه و یکم بچگانه‌س، ولی دی‌سی برای 13 سال به بالا خوبه.

  در مورد سوپرمن و تور هم باید بگم سوپرمن راحت میتونه تانوس رو شکست بده اما تور نتونست، تور هم راحت میتونست توی فیلم بتمن علیه سوپرمن اون غوله که سوپرمن رو کشت رو شکست بده، هر کسی واسه یه نبرد خوبه و متفاوتن

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به فردا صبح

   تیر 13, 1399

   چون کاراکتراش میمیرن بچه گانس؟ 😂
   متاسفانه بچه ها هیچی از منطق ساختگی مارول نمیفمهن چون سطح مطالب علمیش بالاست در عوض میتونن خیلی راحت سوپر منو قبول کنن ، من کار به قوی ضعیف ندارم ولی به شدت به برتری فیلم های مارول اعتقاد دارم با اینکه خیلی از end game خوشم نیومد اما حداقل مثل دی سی کالکشن تمشک زرین ندارن

   پاسخ

  • AnnA 9۸ در پاسخ به فردا صبح

   تیر 13, 1399

   دی سی هنر نکرد سوپرمن و زنده کرد همه مبدونن عاقا بعد این بتمن علیه سوپرمن سوپرمن زنده میشه
   سوپرمن دیگه خیلییی الکی قوی ه و توی لیگ عدالت هیچ کدوم کار خاصی نکردن فقط کتک خوردن تا وقتی که سوپرمن اومد و یه فوت کرد داداشمون و تمام. کار تیمی اونجرز -الا فقط منظورم دنیای سینمایی هردو کمپانی ه – فوق العاده س درحالی که لیگ عدالت خودشون کوچک ترین تلاشی نمیکنن تا به یه تیم تبدیل بشن و بتمن خیلی راحت ادم میکشه :////// و سوپرمن همه دنیا رو به خاطر مامانش و لوییس نجات میده و خیلی بی احساسه سوپرمن باید شباهت های اخلاقی به کپ داشته باشه ولی گویا برادران وارنر این سوپرمن و با اون یکی سوپرنن اشتباه گرفتن چون فقط این که برداری هنری کویل و بزاری تو فیلم کافی نیست

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به AnnA 9۸

    تیر 14, 1399

    خیلی باهات موافقم دیسی واقعا بد ساخت لیگ عدالتو و اونجرز هم اند گیم رو بد نساخت ولی من دوسش نداشتم . ( آخه هم ویژن مرد . هم مرد آهنی مرد و تازه من تو یک کامنت دیگه گفتم که فقط بازی جونیور رو دوست داشتم ) ولی واقعا بهتر از لیگ عدالت بود

    پاسخ

   • م و در پاسخ به AnnA 9۸

    تیر 16, 1399

    قبول دارم دی سی فیلماش خوب از آب درنیومدن اما کمیک از مارول بهتره(فروش کمیک های دی سی ۴ برابر مارول)

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به م و

     تیر 25, 1399

     می دونم ولی داشتیم درباره فیلم صحبت می کردیم

     پاسخ

    • آریو در پاسخ به م و

     تیر 25, 1399

     چی میگی منبعت چیه دوست عزیز فروش کمیکای دیسی نیم قرنه که از مارول کمتره

     پاسخ

  • آریو در پاسخ به فردا صبح

   تیر 25, 1399

   خدایی خندیدم
   یعنی منطقت از سه تا استندآپ کمدی خنده دار تره :)))
   چون اونجرز ضعیف شدن پس فیلماشون بچه گانه هستن؟ فیلم جاستیس لیگ لابد برای بزرگ سالاست؟
   اگه منظورت داخل فیلمه اصلا باهات بحث نمیکنم چون متعصب ترین دیسی فن هم به حرفت میخنده فقط ازت میخوام دو سال بعد که یکم بزرگتر شدی بری جاستیس لیگ رو ببینی. میفهمی که این فیلم داره خودشو میکشه خفن به نظر بیاد ولی بازم یه فیلم کلیشه ای تکراری هستش

   پاسخ

 85. ۴۴

  تیر 11, 1399

  از نظر من میتونست مرد عنکبوتی و ثور هم حضور داشته باشه در لیست

  پاسخ

 86. AnnA 9۸

  تیر 11, 1399

  فونیس جایگاه 20
  سوپرمن جایگاه3
  ناموسا؟؟

  پاسخ

 87. دانیال

  تیر 10, 1399

  خیلی هم درسته .
  درسته که تو فیلم اونجرز 4 این شخصیت رو به طور خیلی وقیحانه ای ضعیفش کردن ولی بازم هیچ کس خدای آذرخش نیست. فقط توره .در ضمن کاپتان آمریکای ضعیف هم که تونست پتک رو برداره فقط با پتک یه رعد زد ولی خود کاچتان هیچ نیرویی نداره . ثور از همه قویتره از همه همه .

  پاسخ

  • . در پاسخ به دانیال

   تیر 11, 1399

   ببین تو که خودت طرفدار تور هستی نیا از پشتیش در بیا، ببین نظر بقیه چیه بعد بیا محترمانه بگو نظر من اینه که تور قویتره، نه اینکه بیای یه جوری بگی که انگار نظرسنجی جهانی گرفتی.

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به .

    تیر 14, 1399

    شخصا در نظر ایشون هیچ بی احترامی ای ندیدم که بهش میگی محترامه نظرت رو بگو . ایشون محترمانه نظرش رو گفت . حالا یکی بیاد بگه سوپرمن قویترین شخصیت کمیکه میشه محترمانه و اینجور نظرات میشه غیر محترمانه ؟!؟!؟!؟!؟!!
    شما هم بهتره صبر و تحملت رو ببری بالا که بتونی نظر همه رو بشنوی یا ببینی . اگه هم نمیتونی خوب نظرات رو نخونی بهتره .

    پاسخ

    • arya یا… در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 14, 1399

     استیو اشتباهی نگیری ایشون یه کاربر دیگه برای این میگن چون قبلا نام کاربری من … بود

     پاسخ

  • دانیال در پاسخ به دانیال

   تیر 14, 1399

   نام کاربریت مثل منه ولی نظرت با من فرق داره فکر کنم تو اصلا کامیک نمیخونی و فقط فیلم میبینی سوپرمن چکش ثور رو بلند کرده و کاملا اون رو شکست داده یا تو فقط فیلم اونجرز می بینی یا کلا ۹ سالته

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

    تیر 14, 1399

    حالا ایشون 9 سالشه اما شما که بزرگی و 900 سالته . !! درسته ؟!؟!؟!؟؟!
    نمیدونم چرا طرفداران سوپرمن همیشه به اون کراس اوور مسخره و بی ارزش اشاره میکنند . تازه همیشه گفتم که اون موقع طلسم لیاقت از روی پتک میولنیر برداشته شده بود . حالا بزرگ 900 ساله برو با کراس اوورت خوش باش .

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 14, 1399

     تو که ۹۰۰۰ سالته بگو طرفدار ثور هستی نگو من طرفدار سوپرمنم و باید بگم ثور بدون چکشش هیچی نیست و شاید از هالک شکست بخوره پس تو برو با چکشت خوش باش

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

      تیر 17, 1399

      جوابتو فرستادم اما انگار تایید نشد . اشکال نداره خلاصش میکنم .
      تو حرف زدن بلد نیستی که عینا و دقیقا صحبت ها و اصطلاحات من را تکرار میکنی !؟؟!؟!؟!؟؟ اول برو حرف زدن یاد بگیر بعد بیا بحث کن .

      پاسخ

      • زهرا اکیما در پاسخ به استیو راجرز

       تیر 17, 1399

       جناب استیو راجرز شما از کاربران قدیمی ما هستین، ازتون خواهش می‌کنم با استفاده از الفاظ تند توی صحبت‌هاتون کار مارو توی تایید کامنت‌ها سخت نکنید. مرسی

       پاسخ

      • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

       تیر 18, 1399

       نزار یه چیزی بگم تایید نشه و تو با سواد تو خوب ولی اینجا درباره ابرقهرمانا بحث می کنن ( ولی اگه بخوای درباره چیز دیگه ای حرف بزنی من ساکت نمیمونم

       پاسخ

     • آریو در پاسخ به دانیال

      تیر 25, 1399

      ثور بدون پتکش هیچی نیست؟ خودم میگم کاراکتر نباید از رو قدرش قضاوت بشه؛ برای همین اصلا کورکورانه نمیگم کاراکتر محبوبم قویه؛ ولی شما هم مطالعه زیادی از کمیک ندارین؛ ثور بدون پتکش هم از قویترین کاراکتر های کمیکه.

      پاسخ

  • م و در پاسخ به دانیال

   تیر 16, 1399

   فبول دارم که تور خیلی قوی اما از دکتر منهتن که نیست
   یکم جمله ثور از همه قوی تره جمله جسورانه و کمی خیال پردازانست
   فکر کنم شما ترفتار متعصب تور هستین و این حرفو از روی تعصب میزنید

   پاسخ

  • matin در پاسخ به دانیال

   تیر 20, 1399

   سوپرمن از ثور قوی تره اگه قبول ندارید بریدتو گوگل بزنید دی سی علیه مارول ویکی پدیا و بد برو تو بخش اونجرز علیه لیگ عدالت تو انجا چند تا جنگ هست که مربوط کراس اوور هستند تو یکیش سوپرمن با ثور میجنگه و سوپرمن اخراش چکش ثور را میگیره و ثور حیرت زده میشه و در اخر سوپرمن ثور را میکشه ویکی پدیا تازه منبع هم گذاشته

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به matin

    تیر 24, 1399

    متین.دوست خوب و بی نظیرمون با نام مستعاره استیو راجرز صد بار توضیح دادن.یکم بگردی دیگه حرفی برات نمیمونه

    پاسخ

 88. Batman

  تیر 8, 1399

  من طرفدار سوپرمن نیستم ولی میگم سوپرمن میتونه تور رو شکست اگه نتونه با شمشیرش میتونه این لیست همش اشتباست یه کسای باید توی لیست باشن ولی نیست کسای هستن که نباید باشن رتبه بعضی ها پاینه و بعضی ها بالا من از اینکه دیدم رتبه دکتر منهتن بیست و یکه تعجب کردم دکتر منهتن میتونه جایگاه اول رو داشته

  پاسخ

  • مسعود در پاسخ به Batman

   تیر 9, 1399

   بله معلومه طرفدار سوپر من نیستی

   پاسخ

 89. عرشیا

  تیر 6, 1399

  سوپرمن سوم😶
  من که دیگه حرفی ندارم ولی دکتر فیت کو
  اصن این آقای دومی که گزاشتی کوگو دیگه کیه
  اما در کل اشتباهاتش زیاده
  دکتر فیت خیلی قویه ولی بین اینا نیس

  پاسخ

  • SONGOKU2020 در پاسخ به عرشیا

   تیر 21, 1399

   آهای کسی که نمیدونه گوکو کیه برو انیمه دراگون بال سوپر را نگاه کن میفهمی گوکو یک خداست که بعضی از قدرت های دکتر منهتن را داره و به قدری قویه که میتونه عالم را نابود کنه با قدرت غریزه ماورایی که حتی خدایان هم ان را بدست نیاوردند چون به تمرین و حس نیاز داره در این حالت گوکو میتونه هر حمله ای که بهش میشه را جاخالی بده و نمیتونه در این حالت زیاد بمونه چون قدرت فیزیکی زیادی میخواد امثال ثور و هالک و سوپرمن باید در نسخه قدرتمند خود باشند تا بتوانند با او مقابله کنند با من بحث نکنید چون بعضی از شما درباره ی او هیچی نمیدانید فقط کسایی که فیلمش را دیدند یا مانگاش را خوندند با من بحث کنند

   پاسخ

   • Amir Ali در پاسخ به SONGOKU2020

    تیر 27, 1399

    بالاخره یکی از گوکو طعریف کرد.بگزار اشتباهات را اصلاح کنم. گوکو می‌تونه کل کل هستی رو پودر کنه اما چون قلب مهربانی داره و همیشه ام فقط برای حفاظت از دنیا و کسایی که دوستش داره از قدرتش استفاده می‌کنه هیچ وقت این کار را نمیکنه.هیچ وقت هم از حداکثر نیروش استفاده نمیکنه تابه محیط اطرافش آسیب نرسد. اگه بخواد می‌تونه 20 برابر سوپرمن قدرت و 10 برابر فلش سرعت و 30 برابر فانوس سبز (هال جوردن) اراده و 40 برابر دارکساید مقاومت داشته باشد.موافق هستی؟(قصد کوچک شمردن قهرمان مورد علاقه کاربران اینجا را هم ندارم)ولی واقعیت را درباره گوکو گفتم 😂😂😂😹😹😹😹.

    پاسخ

 90. دانیال

  تیر 1, 1399

  نویسنده عزیز تنها رتبه ای که قبول دارم رتبه ی ثوره
  سوپرمن دومه دکتر فیت حداقل باید ۱۰ باشه
  ویژن اینجا نیست
  اسکارلت ویچ اینجا نیست
  کاپتان راجرز اینجا نیست
  نیمور اینجا نیست
  آخه واقعا ولورین هست بعد اسکارلت ویچ نیست 😂 مسخرست

  پاسخ

 91. دانیال

  تیر 1, 1399

  زن شگفت انگیز پونزدهمه؟ گوکو دیگه چیه ؟ کاپیتان راجرز تو لیست نیست؟ همش اشتباهه

  پاسخ

 92. دانیال

  تیر 1, 1399

  من میگم سوپرمن بهترینه ولی این لیست اشتباه نیست چون لوئیس لین و کریپتنایت نقطه ضعف های سوپرمن هستند اما ثور نقطه ضعف نداره

  پاسخ

  • In niz bogzarad در پاسخ به دانیال

   تیر 8, 1399

   ثور هم نقطه ضعفش چکشش هست

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به In niz bogzarad

    تیر 10, 1399

    برعکس نقطه قوت ثور چکشش و تبرشه البته که بدون اونا هم خیلی قدرتمنده

    پاسخ

   • AnnA 9۸ در پاسخ به In niz bogzarad

    تیر 11, 1399

    چکش تنها برای متمرکز کردن قدرتشه وگرنه به اون نیاز ی نداره هرچند نمیدونم چرا شخصی مثل کپ وقتی ازش استفاده میکنه بازم میتونه ساعقه تولید کنه:/

    پاسخ

    • م و در پاسخ به AnnA 9۸

     تیر 16, 1399

     نیمی از قدرت ثور تو چکشش اینکه بگی چکش فقط قدرتاشو متمرکز میکنه حرفه بی اصاص در فیلم ثور رگناروگ
     پتک ثور باتوجه به سطح بندی قدرت ثور را به به دیگران هم میده

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به م و

      تیر 16, 1399

      به نظرم نیمی خیلی زیاده . خیلی خیلی خیلی هم زیاده . من نمیدگم که ثور اصلا به پتک میولنیر احتیاج ندارد اما خیلی از کسایی که با ثور ، بد و لج هستند ( حالا یا فن های افراطی هالک یا سوپرمن و یا خیلیای دیگه ) میگن که ثور به پتک میولنیر متکیه که این کالا اشباهه و یک حرفی بی اساس ( املای درستش اینجوریه ! ) و بی پایه است .
      ثور در کمیک بدون پتک میولنیر توانایی پرواز ، کنترل آب و هوا و کنترل صاعقه را داشته است . توانی کنترل زمین در مقیاس گسترده هم هست . کلا این ایده که ثور بدون پتک میولنیر از هالک و سوپرمن شکست میخورد را اصلا قبول ندارم . مخصوصا در مورد هالک .
      تمامم .

      پاسخ

     • دانیال در پاسخ به م و

      تیر 18, 1399

      درست نیست . ( من طرفدار دیسی ام و مثل اون یکی دانیال مارول فن نیستم با احترام به مارول فن عزیز ) اما قبول دارم نصف قدرت ثور تو چکشش نیست شاید حتی یک سوم قدرتاشم تو پتک نیست ولی بدون پتک یه قدرت زیادی ازش کم میشه

      پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به م و

      مرداد 12, 1399

      وجداناً نیمی زیاده

      پاسخ

 93. ماریا

  خرداد 26, 1399

  تمام ابرقهرمانان قدرت های متفاوتی دارند و به پای هم دیگه نمیرسه شاید یکی از دیگری قویتر باشه.
  من از قدرت فلش خوشم میاد

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به ماریا

   تیر 1, 1399

   درست می گی ولی این لیست واقعا بده مارشن من هانتر سیزدهمه ؟ کی باورش میشه کاپیتان مارول ۲ لپی فایر استورم رو میخوره

   پاسخ

 94. امیر

  خرداد 22, 1399

  بن تن از همی این ۲۵ تا قویتر

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به امیر

   تیر 1, 1399

   سخت در اشتباهی بنتن ساعتش داغ میکنه آدم معمولی میشه سوپرمن با لیزر از وسط نصفش میکنه

   پاسخ

  • دانیال در پاسخ به امیر

   تیر 1, 1399

   اونی که میگه سوپرمن پتک ثور رو بلند می کنه درست میگه ولی سوپرمن هنر نکرده توی اونجرز ۲: عصرالترون ویژن پتک ثور رو بلند کرد

   پاسخ

   • Mohamad در پاسخ به دانیال

    تیر 4, 1399

    اون وقتی که سوپرمن پتک رو بلند کرد طلسم لیاقت روش نبود و راجعب آلترون همه ربات ها میتونن میولینرو بلند کنن

    پاسخ

    • سینا در پاسخ به Mohamad

     تیر 6, 1399

     کی گفت آلترون گفت ویژن که نسبت به بقیه ی ربات ها خوی زنده بودنش بالا تره

     پاسخ

  • عرشیا در پاسخ به امیر

   تیر 6, 1399

   نه بنتن ضعیفه
   سوپرمن میخوردش

   پاسخ

  • سینا در پاسخ به امیر

   تیر 6, 1399

   واقعا اینجا باید از بن تن صحبت کنی؟ اخه بن تن مال بچه هاس

   پاسخ

 95. امیر

  خرداد 22, 1399

  از همه قویتر موجود x بن تن هست و میتواند گل ۲۵ تا رو شکیت بده

  پاسخ

  • م و در پاسخ به امیر

   تیر 16, 1399

   دکتر منهتن هم به اندازه موجود X قویه

   پاسخ

 96. رادین

  خرداد 18, 1399

  لیگ عدالت از همه ابر قهرمان ها بهتره

  پاسخ

  • سینا در پاسخ به رادین

   تیر 6, 1399

   لیگ عدالت یه نفر نیست که یه گروهه اینجا در باره ی قدرت فردی صحبت میکنن

   پاسخ

 97. رادین

  خرداد 18, 1399

  من عاشق لیگ عدالتم لیگ عدالت از همه ابر قهرمان ها بهتره

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به رادین

   تیر 1, 1399

   هرکی نظر خودشو داره ولی من میگم انتقام جویان بهترن ثور خودش شزم و سوپرمنو حریفه کاپیتان مارولم زن شگفت انگیزو میزنه زمین کوویک سیلور حریف فلشه هالک هم گرین لنترن رو خاک میکنه بیوه سیاه و کاپیتان راجرز و شاهین شاید بتونن مارشن من هانترو شکست بدن ولی مرد آهنی و ماشین جنگ سایبورگ رو سوسک میکن دکتر فیت هم تو این لیست نیست ولی دکتر استرنج ۶ هست پس دکتر استرنج هم دکتر فیت رو شکست میده

   پاسخ

   • arya در پاسخ به دانیال

    تیر 1, 1399

    یاخدا کوئیک سیلور از فلش قوی تره 😂😂ثور کجا از سوپرمن قوی تره اگه مقاله همین سایت هم بخونی میفهمی که سوپرمن اگه جدی بجنگه در نسخه معمولی ثور رو شکست میده ولی ثور از شزم قوی تره 🙂 فکر کنم شما فقط فیلم های اونجرز رو دیده باشید و فکر نکنم اصلا کمیک خونده باشید یا اصلا مقاله های درباره ی کمیک اصلا تو میدونی مارشن من هانتر چقدر قویه همه ی حرفات اشتباه است اگه کمیک میخوندی میفمیدی که واندروومن چقدر قدرتمنده و با سوپرمن و ثور بعضی وقت ها مقایسه میشه اگه درباره ی فیلم میگی سوپرمن هم بتنهایی تمام اعضای لیگ عدالت رو شکست داد و حتی نتونستن بهش ضربه بزنن🙃درسته طرفدار مارول هستی و میتونی بگی انتقام جویان قویترین ولی بیای مقایسه الکی انجام بدی اشتباه لطفاً یکم اطلاعاتت رو ببر بالا

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 1, 1399

     ببخشید ولی فکر کنم بد برداشت کردی میگم رتبه زن شگفت انگیز و مارشن من هانتر پایینه نه بالا ولی انصافا اسکارلت ویچ نباید اینجا باشه و از نظر من سوپرمن قوی تره ولی من از شخصیت ثور بیشتر خوشم میاد

     پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 1, 1399

     مارشن من هانتر باید ششم باشه و دکتر فیت حداقل باید ۱۰ باشه چون دکتر استرنج رو از اون ساختن و یه مقاله بود بتمن یا اسپایدرمن اونجا خیلی ها گفتند اسپایدرمن و اونم بای ۲۵ می بودش زن شگفت انگیز قدرتمنه و رتبش بای ۷ یا ۸ باشه گوکو نباید باشه و سوپرمن اول ثور دوم شزم سوم

     پاسخ

     • سینا در پاسخ به دانیال

      تیر 6, 1399

      توی مقالات اصلی دنیای کمیک هم بخونی ثور از سوپر من قوی تره

      پاسخ

      • arya در پاسخ به سینا

       تیر 7, 1399

       یه مقاله بگو اصلی بگو که گفته شده ثور قوی تره اصلا میشه دلایلت رو بگی اگه به مقاله باشه تویک کراووس آور سوپرمن ثور شکست میده حالا طرفداران اینو قبول ندارن ولی زمانی که بحث ثور و شزم میشه میگن ثور تو کراووس آور شزم رو شکست داده پس قوی تره البته منم میگم ثور قوی تره ولی وقتی اونو منبع قرار میدید اینم باید قبول داشته باشید

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به arya

        مرداد 12, 1399

        کراس اوور ها ملاک نیستن ثور نذاشت که به شزم تبدیل بشه ،برای همین شانس آورد وگرنه اگه به شزم تبدیل میشد ثور رو میخورد

        پاسخ

      • دانیال در پاسخ به سینا

       تیر 13, 1399

       زودتر بگو من طرفدار ثورم خب چرا اینقدر خودتو خسته می کنی

       پاسخ

      • دانیال در پاسخ به سینا

       تیر 14, 1399

       کدوم مقاله ؟. خداروشکر من نخوندمش وگرنه بالا می آوردم. آخه تو چه مقاله ای ثور رو از سوپرمن قوی تر نشون دادن؟

       پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 1, 1399

     و اگر منظورت از فیلم اون فیلم چرند لیگ عدالته باید بگم دیدمش و از بازی هیچ کدوم خوشم نیمد همشون الکی بودند و بتمن اصلا حس بتمن بودن نمیداد من همه ی فیلم های اونجرز و کاپیتان آمریکا و سوپرمن مرد پولادین و بتمن دربرابر سوپرمنو دیدم که همشون به یک اندازه مسخره بودن

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به دانیال

      تیر 1, 1399

      فقط ۴ تا فیلم درست حسابی داشت سوپرمن اونم سوپرمن ۱ و ۲ و ۳ و ۴ بود

      پاسخ

     • سینا در پاسخ به دانیال

      تیر 6, 1399

      کدوم فیلم اونجرز مشکل داشته که این حرف رو میزنی همه ی این فیلما که میگی جزو بهترین فیلم های ساخته شده در سال ساخت خودشون هستن وحتی جزو پر فروش ترین ها در کل تاریخ

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به سینا

       تیر 13, 1399

       اونجرز پر فروشه قبول دارم ولی واقعا شخصیت ها رو بد نشون داده و من فقط بازی رابرت جونیور تو نقش ایرون من رو دوست داشتم همین و بس

       پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 1, 1399

     نظر شما رو نمی دونم ولی این لیست بیشتر محبوبیته مارشن من هانتر از بتمن خیلی خیلی قوی تره

     پاسخ

     • arya در پاسخ به دانیال

      تیر 1, 1399

      درسته مارشن من هانتر از بتمن قویتره کاری ندارم فیلم مسخره بود یا نه فرقی در اصل موضوع نمیکنه اینکه میخواستن بگم سوپرمن بعد از مرگ قویتر شده و تمام اعضای لیگ عدالت رو شکست میده
      درسته گوگو نباید تو لیست باشه و بنظر من سوپرمن از ثور قویتر است و البته دلیل هم دارم که میتونی کامنت هایی که در مقاله هایی گزاشتم میتونی ببینی البته بعضی جاها اسمم … است

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به arya

       تیر 2, 1399

       من قبل از اینکه بگم مسخره بود گفتم الکی بود
       آخه مگه میشه سوپرمن مثل مجسمه اونجا وایساده باشه همشونو بزنه فقط یه ضربه با سر از زن شگفت انگیز خورد
       دیگه بعد از مرگ چقدر می تونسته قوی باشه که تو مرد پولادین اونطوری از ژنرال زاد کتک خورد
       درسته بعدش شکستش داد ولی واقعا داغون شد

       پاسخ

       • arya در پاسخ به دانیال

        تیر 3, 1399

        در برابر ژنرال بلد نبود از قدرت هاش استفاده کنه بعدش ژنرال زاد هم خیلی قویه تقریبا قدرت هاش مثل سوپرمن هستش

        پاسخ

        • دانیال در پاسخ به arya

         تیر 3, 1399

         درست می گی ( در جواب اینکه بلد نبود از قدرتش استفاده کنه) ولی می گی کل لیگ عدالت با ژنرال زاد برابری نمی کنن؟ از نظر من این اشتباهه

         پاسخ

         • arya در پاسخ به دانیال

          تیر 4, 1399

          من کجا گفتم کل لیگ عدالت با ژنرال زاد برابری نمیکنن 🙄🙄

          پاسخ

         • سینا در پاسخ به دانیال

          تیر 6, 1399

          همونچوری که همشون از سوپر من کتک میخورن همشون هم از ژنرال زاد کتک میخورن

          پاسخ

       • سینا در پاسخ به دانیال

        تیر 6, 1399

        ژنرال زاد هم با تجربه تر بوده هم جزو فرماندهان لشکر کریپتونها بوده واز بچگی هم برای همین کار بزرگ شده وبدنیا اومده
        ولی سوپر من اون موقع هنوز کامل یاد نگرفته بود که حتی پرواز کنه

        پاسخ

        • دانیال در پاسخ به سینا

         تیر 14, 1399

         ببین درست می گی ولی اگه سوپرمن می باخت که دیگه نمی تونستن بتمن و سوپرمن رو بسازن ( به خاطر این می گم می باخت چون ژنرال می خواست بکشتش ) و بخاطر همینه که می گم کامیک بخون فیلم نبین چون کارگردانا بخاطر فیلم های بعدیشون همیشه شخصیت محبوب و درست رو برنده می کنن🙄

         پاسخ

      • دانیال در پاسخ به arya

       تیر 2, 1399

       و سوپرمن اونجا قدرتش زیاد نشد فکر کنم چون چیزی یادش نمی یومد از همه ی قدرتش استفاده کرد

       پاسخ

       • arya در پاسخ به دانیال

        تیر 2, 1399

        سوپرمن هنوز در هیچ جایی نه در کمیک و نه در سینما از آخرین حد قدرتش استفاده نکرده داداش

        پاسخ

        • دانیال در پاسخ به arya

         تیر 3, 1399

         یعنی میگی بعد از اینکه مرد دوباره زندش کردن نیرو گرفت ؟ راستش نمی دونم ولی استپن ولف رو با خاک یکسان کرد😂

         پاسخ

         • سینا در پاسخ به دانیال

          تیر 6, 1399

          بلند کردنش هنر نیست استفاده کردن ازش سخته که نزدیک بود سوپر گرل رو تا حد دیوانگی یا حتی مرگ ببره

          پاسخ

        • دانیال در پاسخ به arya

         تیر 3, 1399

         سوپرمن یک کتاب بینهایت رو بلند کرده پس زورش حد نداره

         پاسخ

         • سینا در پاسخ به دانیال

          تیر 6, 1399

          خب فلش هم کتاب بینهایت رو بلند کرده

          پاسخ

          • arya در پاسخ به سینا

           تیر 7, 1399

           داداش کلا اشتباه میزنی تنها کسی که تونسته بینهایت رو بلند کنه سوپرمنه کجا فلش بینهایت رو بلند کرده فلش یه ماشین رو بلند کنه هنر کرده میدونی بلند کردن بینهایت یعنی چی یعنی کل کیهان رو بلند کرده آخه فلشش اونی که میگی سوپرگل هم باندش کرده اون بندش نکرده اصلا اون بینهایت نبود اون کتاب سرنوشت بود که همچی داخلش نوشته شده هم آینده و حال و گذشته برای همین سوپرگل تا مرز دیوانگی رفت البته کسایی هم تونستن این همه دانایی رو کنترل کنن فکر کردم باید اینارو بدونی

           پاسخ

          • دانیال در پاسخ به سینا

           تیر 14, 1399

           فلش کتاب بینهایت بلند کرده؟ نه فلش کتاب بینهایت بلند کرده ؟ واقعا چی میگی؟ فلش من و توهم بلند نمی کنه

           پاسخ

        • سینا در پاسخ به arya

         تیر 6, 1399

         سو پر من در خیلی اتز کمیک ها و بیشتر در نسخه های دیگه خودش از تمام قدرت وانرژی خودش استفاده کرده تا اونجایی که حتی به دلیل استفاده زیاد از نیروی خودش مرده

         پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به arya

         تیر 18, 1399

         این حرف هم که دیگه تعصبش مشخصه . کاملا اغراق شده هست . 😂

         پاسخ

     • arya در پاسخ به دانیال

      تیر 1, 1399

      گفتم مقایسه هابی که انجام دادی اشتباه است نه رتبه بندی

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به arya

       تیر 2, 1399

       قبول دارم مقایسم مسخره بود ولی این لیست از مقایسه ی منم مسخره تره به غیر از چیزایی که بالا گفتم ویژن اینجا نیست
       آخه ولورین هست بعد ویژن نیست ؟
       اسکارلت ویچ تو هر لیستی که می رم حداقل ششم هست ولی اینجا اصلا نیست!
       شزم کجای این لیسته من نمیبینمش؟
       کاپیتان مارول دولپی آیرون من رو می خوره ولی رتبش پایین تره
       دکتر استرنج رو از دکتر فیت ساختن بعد دکتر استرنج ششمه دکتر فیت نیست اینا تازه بعضی اشکالات لیست بودن و خب اگه همه جور ابر قهرمانی میشه گذاشت علاوه بر گوکو بنتن و رستم و سهراب رو هم اضافه کنید . آخه واقعاً گوکو چیه ؟

       پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 1, 1399

     و من کامیک خوندم و اطلاعات دارم داداش و کوویک سیلور و فلش قابل مقایسه نیستن من خیلی انتقام جویانو بیشتر دوست دارم چون واقعی تران اما شخصیت های دیسی فانتزی و غیر معمولی ان

     پاسخ

     • arya در پاسخ به دانیال

      تیر 2, 1399

      اگه کمیک خونده باشی اینم باید بدونی فلش سریع ترین آدم زنده دنیا هستش و حتی در یک کراووس آور کوئیک سیلور رو شکست داده 🙄

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به arya

       تیر 3, 1399

       اتفاقا به این اشاره کردم ولی کامنتم دیر تایید شد

       پاسخ

     • سینا در پاسخ به دانیال

      تیر 6, 1399

      فانتزی و غیر معمولی و قویترن

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به سینا

       تیر 14, 1399

       ابرقهرمان بودن فقط به زور نیست . اخلاق ، واقعی بودن در حدی که بشه درکشون کرد ، و کلی چیز دیگه که خودت اگه کامیک خونده باشی می دونی ( مثلا هوش یا پول )

       پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 2, 1399

     راستی یه چیزی جا موند
     کوویک سیلورو از فلش ساختن مثل ۱۰ ها شخصیت دیگری که از دیسی ساختن البته بیشتر شخصیت ها قدرتهای مشترک دارن نه قیافه و زور مشترک ولی فلش از کوویک سیلور سریع تره و این اثبات شده
     در یک مسابقه فلش همه ی تندرو های مارول رو
     برد. ولی فلش معمولا مشت نمی زنه و جنگ فلش با کوویک سیلور جنگ خشنی نیست و فلش کوویک سیلورو می بره ( به راحتی ) من گفتم حریفه نگفتم می بره اینا کمی با هم فرق دارن . ولی اینکه شخصیت های مارول از دیسی الهام گرفته شدند چیز عجیبی نیست درسته که دیسی مال ۱۹۳۴ و مارول مال ۱۹۳۹ هستش ( منظورم اینه که ۵ سال تفاوت دارن ) ولی مارول در دهه ی ۱۹۶۰ در اوج بود و دیسی در دهه ی ۱۹۴۰ ( به غیر از سوپرمن و بتمن که سال های ۱۹۳۸ و ۱۹۳۹ بودن ) در اوج بود

     پاسخ

    • سینا در پاسخ به arya

     تیر 6, 1399

     سوپر من یه فضایی وسن زیادی هم نداره و جنگ هاش هم نسبت به تور کم تره و سو پر من سلاح هم نداره فقط میتونه از لیزر و سرما استفاده کنه که دربرابر قدرت اذرخش تور هیچی به حساب نمیاد از هز نظر حساب بشه تور هم با تجبه تره هم قوی تره هم سلاح داره

     پاسخ

     • arya در پاسخ به سینا

      تیر 7, 1399

      داداش کی گفته سوپرمن سلاح ندارن سوپرمن شمشیر و زره های قدرتمندی داره که میتونه از اونا هم استفاده کنه

      پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به arya

       تیر 8, 1399

       منظور ایشون این بود که سوپرمن زیاد از سلاح استفاده نمیکنه . خیلی به ندرت از سلاح استفاده میکنه .
       لازم هست که بگم ثور هم علاوه بر میولنیر ، سلاح ها و امتیازات قدرتمند زیادی دارد که میتواند از آنها استفاده کند . مثل « نیروی اودین » ، « ارتش ازگارد » و … . اما معمولا از این امتیازات استفاده نمیکند .
       تماممم .

       پاسخ

       • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

        تیر 15, 1399

        ببین همه میدونن سوپرمن از ثور قوی تره و ثور بدون چکشش حریف سوپرمن بدون شمشیر نمیشه ( اینم یه مقایسه دیگه که سوپرمن برندشه )

        پاسخ

        • امیرحسین در پاسخ به دانیال

         تیر 15, 1399

         ببین اگه تو فیلم ثور رگناروک دیده باشی ثور بدون چکشش ساعقه داره پس یعنی ثور از سوپرمن قوی تره

         پاسخ

         • دانیال در پاسخ به امیرحسین

          تیر 16, 1399

          😐 مگه من گفتم خود تور صاعقه نداره ؟ گفتم ثور بدون چکش حریف سوپرمن بدون شمشیر نمیشه . ( وگرنه ثور هم بدون چکش ضعیف نیست )

          پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

         تیر 16, 1399

         عجب مقایسه مزخرفی . 😂😂😉😉 همه میدونن ؟!؟!؟!؟!؟!؟! 😳 مظورت از واژه ( همه ) دقیقا کیه ؟! نکنه خودتو ( همه ) حساب میکنی ؟!؟!؟!؟!؟ نظر سنجی سایت superhero database ، که بیشتر از 1200 نفر رای داده اند به خوبی این ( همه ) را بهت نشان میدهد .
         البته شایدم واژه ( همه ) در فرهنگ لغت تو معنی دیگه ای داره که من نمیدونم . چون معنی ای که من در مدرسه از این واژه یاد گرفتم ، اینی که میگی نبود . 😂

         پاسخ

         • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

          تیر 16, 1399

          این نظر سنجی که گفتی . اونا که به ثور رای دادن می دونن که سوپرمن قویتره فقط ثور رو بیشتر دوست دارن تو هم اینو خوب می دونی که ثور هیچوقت سوپرمنو شکست نمی ده منتها نمی خوای کم بیاری

          پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

           تیر 16, 1399

           الان به یه افراطی متعصبی مثل تو باید چی گفت واقعا ؟!؟!؟!؟!؟؟!؟؟! حدود 600 نفر که رای داده اند ررا میگی تعصب و واقعا نمیدانم چی باید بگم . هر جور دوست داری فکر کن . من دیگه حرفی ندارم .

           پاسخ

        • سبحان در پاسخ به دانیال

         مرداد 29, 1399

         اصلا من نمیدونم برای چی تو مقایست شمشیر سوپرمن رو آوردی اون یه صلاح الکی قوی بود و فقط توی چند تا کمیک بود و بعد خوده نویسنده فهمید چه اشتباه مسخره ای کرده و از کمیک ها برشداشت

         پاسخ

     • Xrd در پاسخ به سینا

      تیر 8, 1399

      وقتی طرفدار مارول هستی چرا همش زور میزنی که تور قویتره، من خودم طرفدار مارول هستم ولی میگم که سوپرمن قدرتش از همه بیشتره و با فاصله کم بعدش توره

      پاسخ

   • من در پاسخ به دانیال

    تیر 8, 1399

    حاجی تور قویه درست ولی دیگه وجدانن ابرومون رو نبر، تور به تنهایی سوپرمن و شزم رو حریفه😐کوئیک سیلور حریف فلش😐تنها مقایسه درستت مرد اهنی سایبورگ رو شکست میده.

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به من

     تیر 14, 1399

     آبروی تو نمی ره و ثور در صورت استفاده از تمام قدرتش شزم رو شکست میده ولی سوپرمنو نه و اینکه من اشتباهی اونو نوشتم

     پاسخ

   • سلام در پاسخ به دانیال

    تیر 8, 1399

    1_سوپرمن
    2_تور(قدرت تور و سوپرمن مثل هنه فقط چون سوپرمن محبوب و یک درصد قویتره گزاشتمش اول)
    3_شزم
    4_کاپیتان مارول
    5_مارشن من هانتر
    به نظر من اینجوری خوبه

    پاسخ

   • م و در پاسخ به دانیال

    تیر 16, 1399

    تو کمیک مارول علیه دی سی نویسنده خود کمیک گفت که حدفش از مبارزه تور و شزم این بود که بگه قدرتاشون برابره
    برد تور از شزم هم دارای چاشنی شانس بود این که دکتر فیت نیست اشتباه سایت خود دکتر استرنج دنبال کلاه دکتر فیت
    سرعت کویک سیلوی نصف فلش و یک چهارم قدرتهای فلش و داره،شزم هم کاپیتان مارول و میزنه تازه اعزای لیگ عدالت بیش از ۵۰ نفرن که شماها نهایت ۲۶ نفرشونو می شناسید
    سامپ تینگ،آتریگان، زتانا،جان کنستانتین،و…هم هستن در لیگ عدالت که بعضی هاشون حتی از سوپرمنم قوی ترند

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به م و

     تیر 16, 1399

     اگه منظورت از زتنا زاتانا هست باید بگم می شناسمش و اینکه من نظر شخصیمو گفتم وگرنه طرفدار سوپرمنم ( و مثل امثال استیو راجرز متعصب نیستم )

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به دانیال

      تیر 17, 1399

      ( و مثل امثال استیو راجرز متعصب نیستم . ) !!!!! عجب .
      به خدا شعور و ادب هم بد چیزی نیست که یک نفر داشته باشه .

      پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به م و

     تیر 16, 1399

     جناب شمام دی سی فن بودنت مثل روز روشنه دیگه . نویسنده هرچی گفته رو ولللش . شزم یه بچه مدرسه ای تازه به دوران رسیدست بعدش تو اومدی اونو با شخصی مثل ثور ( که در نسخه و حالت عادی و معمولی ذاتا یک خدای تقریبا 5000 ساله هست . ) مقایسه میکنی ؟؟!؟!؟!؟؟!؟ شزم باید بره کلاسای آنلاینش رو شرکت کنه که مردود نشه . ! اونو چه به این حرفا ؟!؟!! به نظرم حتی هالک و واندروومن هم راحت این بچه مدرسه ای رو شکست میدهند .

     پاسخ

     • م و در پاسخ به استیو راجرز

      تیر 17, 1399

      استیو جان یکم تند رفتی ، من نگفتم که شزم قوی تره بلکه گفتم مساویند (در حالت عادی)
      واندر وومن امرا از پس شزم بر نمیاد
      قدرت های فیزیکی شزم:رعد زعوس،شهامت آشیل،مقاومت اطلس ،زور هرکول،، و دو تای دیگه که یادم نیست
      همون طور که می بینی شزم مخلوطی از خدایان قدرتمند یونان
      من متعصب نیستم روی شزم اما شزم با سوپرمن در یکی از کمیک ها برابری کرد
      یعنی چی حرف نویسنده رو ولللش؛قبول تو ترفتار ثور ولی دیگه توهین نکن(تازه به دوران رسیده)
      درزمن شزم اگه کلمه شزم را نگه تا ابد زنده می مونه
      من دی سی فن هستم اما یابه گو نیستم
      وقتی تو حرف خود نویسنده کمیک و قبول نداری من بهت چی بگم (با احترام)
      یکم داری تعصبی از تور حمایت میکنی واطلاعاتت راجب شزم نزدیک ۰ هست ((هالک و واندر وومن شکستش میدن😅😅🤣😂))

      پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به م و

       تیر 18, 1399

       شزم یه بچه مدرسه ای . این بچه مدرسه ای رو الکی گندش نکنید . چون یه بار با سوپرمن مساوی کرد ، نتیجه میگیری که با ثور برابر هست ؟!؟؟!!؟؟؟ آره ؟؟؟!!؟؟؟ یا چون یه بار واندروومن نتونست شکستش بده ؟؟!!؟؟ راستی نکنه اینو هم در یه فکت خوندی ؟!؟؟! مثل اون که میگفتی سنتری ، واندروومن و سوپرمن رو رو هوا همزمان زده ؟!؟؟!؟؟؟ حالا یابه گو کیه ؟!؟؟ کیه ؟؟!!؟؟ من ؟؟؟!!؟؟؟ بزار بقیه قضاوت کنند کی یابه گو هست . راستی بگو ببینم اون فکت دقیقا کجا بود میخوام ببینمش چون بوی دروغ رو میشه به راحتی حس کرد ؟؟!!؟؟ 😉😂
       جناب اینقدر تعصبی که لقب خودت هست رو به بقیه نسبت نده . راستی هنوز هم میگم که هالک و واندروومن راحت شزم رو شکست میدهند . راستی اینو در هیچ فکتی نخوندم و فقط استدلال خودم هست . 😂 نه جدی میتوانند شکستش بدهند . 👍
       حالا تو دوست داری شزم رو از کل مارول قویتر بدون . راحت باش . بعدشم شزم اگه کلمه شزم رو نگه تا ابد زنده میمونه رو از یه فکت دیدی یا یه جای دیگه ؟!؟؟ منبع معتبری هست که این حرفتو تایید کنه ؟!؟؟
       راستی واقعا از قصد اشتباه مینویسی یا املات اینجوریه ؟!؟؟ چون ندیدم که کسی اینقدر غلط املایی در دو تا جمله داشته باشه . در یه جمله مثلا 30 کلمه ای ، 60 تا غلط املایی داری . 😂 قضیش چیه جدا ؟!

       پاسخ

       • م و در پاسخ به استیو راجرز

        تیر 19, 1399

        من دارم مراعاتت رو میکنم در اولین فرصت سنتری را سرچ کن تا خودت اون تصویری که پس زمینش سیاه هست و زیرش توضیحاتی دارررو ببینی
        بالا هم گفتم که منظورم از یا به گو تو نبودی
        از عباس جان هم خواهش میکنم که این جور کامنت هارو قبول نکنند
        تو فقط تور را می شناسی
        منع هات کمیک ولی هرگز هازر نشدی که باخت تور از سوپرمن رو که در کمیک به تور واضح اتفاق افتادرو بپذیری

        پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به استیو راجرز

        مرداد 12, 1399

        ببین تو نمیدونی نظر نده دشمنش بلک آدام قدرت های خود شزمو داره و 5000سال زندگی کرده پس شزم هم میتونه

        پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به استیو راجرز

        مرداد 15, 1399

        اتفاقاً تو مثل خیلی از مارول فن ها شزمو دست کم میگیری پس بی دلیل کسیو تحقیر نکن

        پاسخ

       • سبحان در پاسخ به استیو راجرز

        مرداد 29, 1399

        من حرف های شا رو کاملا قبول دارم ولی انصافا خیلی داری شزم رو دست کم میگیری درست من قبول دارم بچست و خیلی ضعیفه ولی دیگه اینجوری نباید دربارش حرف زد به نظرم قدرتش در حد همون هالک و زن شگفت انگیزه و به نظرم ثور و سوپرمن قدرتشون برابره

        پاسخ

      • matin در پاسخ به م و

       تیر 20, 1399

       سوپرمن از ثور قوی تره دلی وافعا شزم صد

       پاسخ

     • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

      تیر 17, 1399

      هالک و واندوومن ؟ چی میگی بابا . تو از بین ابرقهرمانا فقط ثور رو میشناسی ؟ اصلا می دونی شزم چقدر قویه ؟

      پاسخ

 98. Ms

  خرداد 13, 1399

  اینکه به لیست انتقاد دارم به کنار ، ولی خطاب به آدم هایی که مقایسه میکنند معیار بهتر بودن بین مارول و دی سی قوی تر بودن کاراکتر ها نیست چون شخصیت پردازی خیلی جنبه های دیگه ای به جز قدرت داره ، من خودم مارول رو بهتر میدونم چون راستش قهرمانای دی سی خیلی بیشتر فانتزین و مارول واقعا منطق ساختگی بهتری داره

  پاسخ

  • سینا در پاسخ به Ms

   تیر 6, 1399

   قبول دارم

   پاسخ

   • م و در پاسخ به سینا

    تیر 17, 1399

    اما من ندارم اگه کمیک های دی سی فانتزی بود که فروشش ۴ برابر مارول نبود

    پاسخ

 99. رضا محمدی

  خرداد 12, 1399

  من نه طرفدار مارولم و نه دی سی
  اول اینکه من هرچی می‌سنجم میبینم سوپرمن نه تنها قویترین قهرمان دی سی بلکه در تمام زمان ها اون قویترینه
  تازشم کوگو کیه؟؟؟؟
  اگر کوگو توی لیسته پس بن تن هم بزارین
  فکر کنم این فقط نظر من نیست

  پاسخ

  • Daryoush در پاسخ به رضا محمدی

   خرداد 21, 1399

   اول شزم بعد ثور بعد مارول بعد سوپر من چون ضعیفه که نقطه ضعف بزرگی داره کیریپتونایته اونم و زنش بعد هم کو گو

   پاسخ

   • آرش در پاسخ به Daryoush

    خرداد 28, 1399

    ۱۰۰٪شزم ازثور ضعیفتره چی میگی تو قدرت های شزم یک لول ازسوپرمنم پایین تره.

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به آرش

     تیر 2, 1399

     بله . شزم تو این لیست باید سوم باشه
     ۱. سوپرمن
     ۲. ثور
     ۳. شزم
     ۴. مج سوار نقره ای
     ۵. اسکارلت ویچ
     ۶. مارشن من هانتر
     ۷. واندروومن
     ۸. دکتر استرنج
     ۹. دکتر فیت
     ۱۰. گرین لنترن
     ۱۱. فلش
     ۱۲. ویژن

     پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به دانیال

      تیر 16, 1399

      من توی یکی از مقالات خوندم نقطه ضعف سوپرمن کریپتونایت و جادو هست پس یعنی دکتر استرنج سوپرمن رو میزنه؟؟

      پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Daryoush

    مرداد 13, 1399

    دقيقاً شزم از ثور قویتره اما سوپرمن از هر دو قویتره

    پاسخ

  • سینا در پاسخ به رضا محمدی

   تیر 6, 1399

   کوگو شاید خیلی ناشناس و بچگانه بنظر بیاد ولی اگه برید وتحقیق کنید متوجه میشید که ممکنه حتی ازسوپر من تور هم قویتر باشه

   پاسخ

 100. Aydin

  خرداد 7, 1399

  با سلام
  من درمورد بقیه رتبه بندی ها نظر نمیدم و معتقدم که غلطه اما ثور باید در رتبه بندی اول قرار بگیره چون شزم با قدرت جادویی که داره حتی یک بار سوپرمن رو شکست داد چون سوپرمن یکی از نقطه ضعفهاش قدرت جادویی و شزم قدرت جادویی داره و ثور هم شزم رو شکست داده پس با این جساب سوپر من از ثور قویتر نیست و باید ثور تو رتبه اول قرار میگرفت

  پاسخ

 101. اردیبهشت 31, 1399

  من اصلا این رتبه بندی رو قبول ندارم اول اینکه سوپرمن در نسخه معمولی از ثور نسخه معمولی قویتر است این ثابت شده هست دوم اگر قدرتمند ترین نسخه ها بین کازمیک ارمور سوپرمن و رون کینگ ثور خیلی بحث است و هنوز بطور قطع معلوم نیست کدوم پیروز میشه شما خودتون یه مقاله گزاشتین که سوپرمن اگه جدی مبارزه کنه ثور رو شکست میده و حالا سوپرمن رو سوم قرار دادین در نسخه سینمایی هم سوپرمن خیلی از ثور سینمایی قوی تره میتونین برید نگاه کنید طبق فیلم هابی آخری که حضور داشتن چون سوپرمن بعد از دوباره زنده شدن خیلی قوی تر شده و گوگو هم نباید تو این رتبه بندی باشه

  پاسخ

  • Mohamad در پاسخ به ...

   خرداد 12, 1399

   دقیقا بر تری سوپرمن کجا ثابت شده که فقط تو میدونی؟؟

   پاسخ

   • arya یا … در پاسخ به Mohamad

    خرداد 13, 1399

    اولا اینکه قبل هرچیز باید بودنی که جادو دیگه نقطه ضعف سوپرمن نیست . دوم اینکه سرعت سوپرمن خیلی از ثور بیشتره درسته که ثور می‌تونه واکنش نشون میده ولی بازم سرعت سوپرمن بدردرش میخوره در بحث قدرت سوپرمن قدرت های ذاتی بیشتری نسبت به ثور داره سلاح میولینر درسته سلاح خیلی قوی است اما با اینکه سرعت سوپرمن چند برابر نور است احتمالش خیلی کمه که به سوپرمن برخورد کنه و سوپرمن هم سلاح هابی داره که میتونن به کمکش بیان اگه پتک ثور هم به سوپرمن برخورد کنه سوپرمن فقط دردش میگیره شزم در کمیک با آخرین قدرت خود به سوپرمن حمله می‌کنه و اینکه جادو شزم مستقیم از ویزارد کینگ نشات میگیره جزو خالص ترین جادو ها هست در همین سایت که مقاله سی بی ار رو ترجمه کرده گفته شده اگه سوپرمن نبرد رو از اول جدی بگیره شانس او برای پیروز شدن بیشتره در کمیک هم این دو با هم مبارزه کردن که سوپرمن ثور رو شکست میده در کمیک jla vs avengers2003 در سایت کورا هم سوپرمن رو پیروز دونسته مقاومت هم سوپرمن پنج روز وزن زمین رو بدون تابش خورشید تحمل کرده و ثور مار میدگارد رو با تمام توان تحمل کرده یک روز بطور ساده کاری که سوپرمن پنج روز بدون خستگی انجام داد ثور با تمام توان یک روز این کارو انجام داد

    پاسخ

    • Mohamad در پاسخ به arya یا ...

     خرداد 18, 1399

     خیلی خوب جواب میدم:
     اول سرعت سوپرمن باثور برابر نباشه بیشتر نیست چون نمیدونم میدونی یانه اما ثور کوئیک سیلور رو شکست داده و به اجسامی باسرعت بیش از نور واکنش نشون داده بعد تو واقعا کدوم سلاح سوپرمنو با سللح های آسگاردی برابر میدونی؟؟؟؟شمشیر سوپرمن هرچقدرهم که قدرتمند باشه به پای شمشیر اودین نمیرسه که کافیه از قلافش در بیاد تا کل کیهانو نابودکنه!!!!!!!!
     راجعب میولینر که گفتی سوپرمن فقط دردش میگیره خیلی بچه ای یا خیلی بی اطلاعی که اینو میگی چو ن میولینر سرراهش کوه رو خرد میکنه و جالبه بدونی ساخته شدن میولینر باعث انقراض نسل دایناسورها شد حالا سوپرمن فقط دردش بگیره؟؟؟؟؟؟واقعا؟؟؟؟؟؟!به قول استیو راجرز:هههههههههه هههههههه😂😂وبعدش تو کلا دوتا مقاله پیداکردیا انگار دادت رفته که cbrحتی آکوامن و واندروومن رو از ثور قوی تر میدونه و کلا از ثور متنفره!!!!!پس cbrکه کنسله یعنی عملا تو فقط یه مقاله هم نظر پیدا کردی!!!بعد تو میگی جادوی شزم خالصه ببخشید یعنی تو میدونی جادوی ثور چیه یا رفتی گشتی توش ناخالصی پیداکردی😂😂😂😂😂
     راجعب مار میدگارد در چند تامقاله و سایت دیگه توضیح دادم اما توضیحشو توی کامنت بعدیم میدم👲

     پاسخ

     • arya در پاسخ به Mohamad

      خرداد 22, 1399

      داداش تو که اطلاعی از دنیای دیسی نداری چرا درباره ی شخصیت هایش اظهار نظر میکنی اصلا میدونی ویزارد کینگ کیه بدن سوپرمن نفوذ ناپذیر و فقط کریپتونایت می‌تونه بهش نفوذ کنه بعد تو اونو با کوه مقایسه میکنی حالا کی بچه س حالا از اینا بگذریم قدرت های سوپرمن پس از بحران. رو در سایت دیسی ویکی فندوم نگاه کردی یکی از دلایل استیو راجرز این بود که ثور تلپاتی داره و نامرئی میشه حالا میتونی بری ببینی که سوپرمن هم می‌تونه تلپات کنه و نامرئی هم میشه بعداً بیشتر توضیح میدم بعد بنظرت چه چیزی مشخص می‌کنه که. کدوم قویترن یک نظرسنجی بین مردم و دو اتفاق هایی که درکمیک افتاده خب در کمیک که سوپرمن ثور رو شکست داده شما اونو قبول ندارید پتک رو بلند کرده قبول ندارید حالا از اونجایی که کپ و واندروومن لایق پتک ثور بودن سوپرمن هم به احتمال نود درصد لایق باشه نظر سنجی هم قبول ندارید میگید از روی تعصب بنظرت همه ی کسایی که به ثور رای دادن بدون تعصب هستن میشه بگی شما چه چیزی رو قبول دارید تا درباره ی اون بحث کنیم لطفاً در کامنت هات کمتر مسخره بکن که حرف های خودت خیلی خنده دار ترن 😘😍

      پاسخ

      • سینا در پاسخ به arya

       تیر 6, 1399

       سلاح اکوامن در خیلی از کمیک ها به سو پر من آسیب جدی وارد کرده وحتی اون رو کشته

       پاسخ

       • arya در پاسخ به سینا

        تیر 7, 1399

        اسم اون کمیکی اکوامن سوپرمن رو کشته بگو 😂😂😂 و اون کمیکی که سوپرمن بخاطر استفاده زیاد از قدرتش مرده هم بگو تا ماهم از این کمیک های فضایی توهم لذت ببریم

        پاسخ

     • م و در پاسخ به Mohamad

      تیر 17, 1399

      مارول فن های عزیز شما میدانید قدرت شمشیر سوپرمن چیه؟
      راستش منم نمیدونم چون مثل صاحبش تمام قدرتاشو رو نکرده
      در همین حد بگم که توست خدایان جهان دی سی ساخته شده و قدرت کیهان را داره

      پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به م و

       تیر 17, 1399

       نمیدونم کجا بود که راجب میدان مبارزه حرف زده بودی اما همینجا پاسخ میدهم .
       اولا ، ثور توانایی تلپورت دارد و میتواند سریعا سوپرمن را به هر نقطه ای از کیهان تلپورت کند . یعنی مثلا به جایی که هیچ ستاره زردی در اطراف نباشد که در این صورت مهم نیست سوپرمن نور رو 2 برابر جذب کنه یا 200 برابر . ! چون هیچ نوری وجود نداره که بخواد جذب کنه . دوما سوپرمن وقتی در کمتر از یک لحظه تلپورت میشه چطور میخواد لباس عوض کنه ؟!؟!؟!؟؟!؟!؟ فکر کنم یا یه جین لباس بپوشه یا در جیبش بزاره . ! هههههههههه ( هم شوخی و هم جدی ! ) .
       سوما آخرش نفهمیدم سوپرمن چه لباسی میپوشه ؟!؟!؟!؟!؟ تو که هرچی میشه میگی سوپرمن برای این شرایط هم لباس داره !؟؟!؟!؟!؟ ( فکر کنم که لازمه سوپرمن حداقل یه 10 تا چمدونی رو در مبارزه بیاره . ! هههههههههههههه والا به خدا . دیگه بعضیا واقعا شورشو شیرین کردند . یایدم شیرینشو شور کردند . حالا هرچی اصلا . )
       چهارما هنوزم میبینم که افراطی های سوپرمن دارن روی اون کراس اوور مسخره مانور میدن . اگه مدرکتون فقط همون کراس اوور بی ارزش مسخره هست که من دیگه واقعا هیچ حرفی ندارم . ثور در زمین هم بسیار قدرتمندتر از سوپرمن هست . ثور توانایی کنترل زمین در مقیاس گسترده را دارد . در حدی که حتی میتواند گرانش زمین را تغیر دهد . ( بعععلله . اینجوریاست . ! ) . ثور در زمین بخش زیادی از قدرتش را استفاده نمیکند تا به محیط اطراف و موجودات اطراف آسیبی وارد نشود . ! بعدش تو میگی سوپرمن در زمین قویتره !؟!؟!؟؟!؟!؟
       تمامم .

       پاسخ

       • arya در پاسخ به استیو راجرز

        تیر 17, 1399

        سلام استیو مدرک هم دادم بهت که سوپرمن قابلیت تلپاتی داره و هم قدرت نامرئی های خوب اگه خواستی بازم بهت میدم لینک رو سوپرمن هم در زمین از تمام قدرتش استفاده نمیکنه تا به اطرافش صدمه نزنه و قدرت خورشید آبی قدرتهای سوپرمن رو تقویت می‌کنه و سوپرمن هم می‌تونه ثور رو به یک خورشید زرد یا آبی تلپورت کنه درباره ی لباس هم نظری ندارم

        پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به arya

         تیر 18, 1399

         نه مدرکت قبول جناب آریا . اما دیگه تلپورت رو ندیده و نشنیدم که سوپرمن داشته باشه .
         در ضمن در پاسخ به کاربر م . و ، نوشتم که ثور در برابر توانایی تلپاتی اما فراست ، پرپفسور ایکس ، دکتر استرنج و آدام والارک با سنگ بینهایت روح مقاومت کرده . اون وقت تلپاتی سوپرمن برای ثور مشکل ساز بشه ؟!؟!؟!؟!؟!؟! نه خدایش این منطقیه ؟!؟!؟!
         در ضمن من همون موقع بهتون گفتم که توانایی نامرئی شدن اگه باشه هم مطمئنا جز قدرت های مقطعی و لحظه ای سوپرمن بوده نه قدرت های همیشگیش . ثور هم میتواند با استفاده از میولنیر نامرئی شود و در ضمن ثور با استفاده از میولنیر توانایی لمس ناپذیری را هم دارد . ضمن اینکه ثور قبلا توانایی سفر در زمان را هم داشته است . ! پس زیاد لازم نیست قدرت های مقطعی رو وسط بکشید .
         بعدشم سوپرمن توانایی تلپورت نداره . هیچ منبعی هم نیست که اینو تایید کنه . شما یک منبع معتبر بده که حرفتو تایید کنه . انصافا سوپرمن توانایی تلپورت نداره و این بار ها در کمیک ثابت شده . بعضی وقت ها سرعتش خیلی زیاد بوده که گویی تلپورت کرده اما در واقع تلپورت نبود .
         تمام .

         پاسخ

       • م و در پاسخ به استیو راجرز

        تیر 18, 1399

        اول می خواستم جوابتو بدم (خیلی طولانی و مفسل)ولی دیدم ارزشش رو نداره و هرچی بگم قبول نمی کنی
        معلوم هست که کامنت ها رو راجب سوپرمن نخواندی سوپرمنم قدرت تلپرت داره،
        در زمن من گفتم لباس سوپرمن نور خورشید تو یک چرخه نگه میداره(علاوه بر این که جذب نور ۲ برابر می کنه ) بعدشم من قبلا گفتم که سوپرمن تا ساعت ها می تونه بدونه نور و هوا مبارزه کنه بدونه کسر قدرت
        کنترل جاذبه داره تور🤣🤣🤣🤣نه بابا 😁که چی؟!!هاوک من کل نیروی گرانش زمین و جمع کرد و فقط موفق به بیهوش کردن سوپرمن شد
        تو و امسال تو (طرفداری بیش از حد متعصب)هستین که اون کراس اوور قبول ندارین
        حتی اگه خود استندلی هم بیاد به تو بگه سوپرمن از تور قوی تره تو قبول نمی کنی.
        ثور بیش از ۵۰۰۰ سال عمر داره و در این ۵۰۰۰ سال تنها چی زی که در مبارزاتش به دست آور قرور ، اون بارها بخاطر همین قرورش بار ها از برادرش زربه خورده
        بخاطر همین قرورش هیچ وفقط کلاس های جنگ آوری را کامل تمو م نکرد

        پاسخ

       • م و در پاسخ به استیو راجرز

        تیر 18, 1399

        ادامه مطلب
        تازه تور نیز مانند سوپرمن به جادو نقته ضعف نشون داده پس فکر کردی برادرش چه توری بهش زر به می زده (اینو گفتم که از جادو گری تور و ضعف سوپرمن به جادو چی زی نگی)
        تور یکی از بی استعداد ترین جادو گرای کل تاریخ کمیک البته به کسی که اصلا جادو بلد نیست روکه نمی شه گفت جادو گر اون بیش از ۸ بار در سال اول جادو گری که اتفاقا استادشون مادرش بود رفوزه شد و در نهایت کلا جادوگری گذاشت کنار

        لهنم یکم تند شد چون دیدم لهنه تو هم داره تند میشه

        پاسخ

        • arya در پاسخ به م و

         تیر 18, 1399

         سوپرمن دیگه در مقابل جادو نقطه ضعف نداره

         پاسخ

         • م و در پاسخ به arya

          تیر 18, 1399

          من شنیدم که دیگه سوپرمن به جادو نقطه ضعف نشون نمیده
          بهتره بگیم مقاوم تر شده چون حتی خود خدایان هم نسبت به جادو ضعف نشون میدن این در مورد هر دو دنیا سقف میکنه اما کم و زیاد داره

          پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به م و

         تیر 18, 1399

         جناب یکم آروم باش . نفس عمیق بکش . فشارت حسابی رفته بالا و ضربان قلبت تند شده . حواست باشه سکته مکته نزنی . حواستم نبود ، نبوده . مهم نیست . بگذریم .
         جناب حالت خیلی خیلی ناخوشه انگار . به یه دکتر مراجعه کنی بد نیست . ولللشش .
         از اینکه شروع به توهین کردی ارزش حرفات رو نشون دادی . نشون دادی که چقدر روی سوپرمن تعصب بینهایت افراطی داری . نشون دادی که چقدرت توهم میزنی . کابوس دیدی یا رویاشو نمیدونم اما دستت رو شد .
         میخواستم جوابتو ندم اما دیدم خیلی زیاده روی کردی و دیگه داری … ، بیخیال . جوابتو میدهم که بقیه فریب حرفاتو نخورند . فقط به همین دلیل .
         ثور کلاس های جنگاوری رو تموم نکرده ؟!؟!؟!؟!؟! ثور در جادوگری مردود شد ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! ببین به حرف باشه که منم بلدم تمام توهین های تاریخ رو نثار سوپرمن بکنم اما یک اینکه نمیخوام اینکار رو بکنم . دو اینکه شعور و ادبم بیشتر از اینه . سه اینکه روی اعصاب سمپاتیک و پاراسنپاتیکم کنترل زیادی دارم و چهار اینکه مشکلی با سوپرمن ندارم هیچ مشکلی .
         در ضمن اگه میخوای حرف بزنی با دلیل و مدرک بزن . بگو که در این کمیک این اتفاق افتاد . چیزی که این دوره زمونه زیاده حرفه . بگو که دقیقا در این کمیک این اتفاق ها افتاد .
         بعدش اینکه اودین خودش شخصا ثور را به عنوان ماهرترین جنگجوی ازگارد انتخاب کرده بود . در ضمن ثور در برابر جادو مقاومتی حتی بیشتر از هالک دارد . دکتر استرنج بار ها اعتراف کرده است که قدرتمندترین جادو هایش تاثیر خاصی بر روی ثور ندارد . ! ( اگر لازم باشه مشخصات کمیک مربوطه را بیان میکنم . ) . اما فراست و پروفسور ایکس نتونستند ثور را از نظر ذهنی کنترل کنند . ! آدام والارک با سنگ بینهایت روح نتوانست به ذهن ثور نفوذ کند . !! بعد سوپرمن کی باشه که بخواد از این طریق به ثور صدمه بزنه ؟!؟!؟!؟!؟!؟؟ نه میشه یک نفر اینو توضیح بدهد ؟!؟!؟!؟!؟!؟!!
         تانوس در مبارزه با ثور ، شخصا اعتراف کرده است که ثور مهارت جنگ بیشتری دارد و جنگجوی ماهرتری است . آدام والارک ثور را یکی از ماهرترین جنگجویان کل دنیای مارول نامیده است . ( در مورد تک تک جملاتم میتوانم مشخصات کمیک مربوطه را بیان کنم . ) .
         بعد اینکه لوکی ثور را فریب داده است ، 2 تا دلیل مهم دارد :
         1 – اینکه لوکی شخصیت باهوش و زیرکی هست و تا به حال چند با کل انتقامجویان را با هم فریب داده است .
         2 – اینکه ثور شخص به شدت مغروری است و به خاطر همین غرور ار لوکی ضربه خورد .
         در ضمن تا از این بحث عبور نکردم بگم که جادو های لوکی تا به حال در حالت عادی هیچ و هیچ تاثیر خاصی بر ثور نداشته است . هیچ وقت . هر وقت هم که به ثور با جادو صدمه زده است از یک سلاح قدرتمند استفاده کرده است . لوکی با قدرت ذاتی خودش هیچ وقت نتوانسته است به ثور صدمه بزند . اتفاقا ثور جز شخصیت هایی است که مقاومت بالایی نسبت به جادو دارند .
         در پایان در کنار اون قضیه دکتر ، یک کلاس املا بری بد نیست . زر به چیه دقیقا ؟!؟! لحن نه لهن . !! ضمن نه زمن . ! امسال !!؟!؟ منظورت این سال هست ؟!؟! یا میخوای بگی امثال ؟!؟! قرور ؟!؟ وقط ؟!؟!؟! ههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههه به خدا یه بچه مدرسه نرفته اینقدر غلط املایی نداره در دوتا جمله . هههههههههههههههههههههههههه
         قشنگ معلومه چقدر در حین نوشتن کامنت داغ کردی . هههههه
         سر درد گرفتم از این کامنت . املای کلمات یه طرف و معنی جملات یه طرف دیگه . ههههههه

         پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به م و

         تیر 18, 1399

         در ضمن در ادامه یک نکته ای رو یادم رفت . سوپرمن توانایی تلپورت داره ؟!؟!؟!؟!!؟؟؟!؟؟!! نه سوپرمن توانایی تلپورت داره ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ اون دوره که یکی بیاد و هر دروغی خواست رو بگه و بقیه رو فریب بده دیگه تموم شده . سوپرمن هیچ وقت توانایی تلپورت نداشته . حداقل نسخه و حالت عادی و معمولیش نداشته . هیچ وقت هیچ وقت . تو هم بهتره با دلیل و مدرک حرف بزنی . یه منبع معتبر بده که حرفاتو تایید کنه . تلپورت سوپرمن رو دقیقا کدوم منبع معتبر و نامعتبری تایید کرده که تو میگی ؟!؟!؟!
         اینکه سوپرمن میتونه تا ساعت ها بدون جذب نور در هوا مبارزه کنه درسته اما بدون کسر قدرتش کاملا اشتباهه چون قدرتش به مرور کم و کمتر میشه . در ضمن در هوا میتونه اما در فضا نه . ! فضای خلا سوپرمن رو به شدت و سریع ضعیف میکنه . مخصوصا اگه در اطراف هیچ ستاره زردی نباشه . در ضمن سوپرمن در اطراف یک ستاره قرمز سریعا و به شدت ضعیف میشه . یعنی توانایی تلپورت کافیه برای شکست دادن سوپرمن .
         اگه به دلیل و مدرک باشه که من بینهایت برابر تو دلیل و مدرک ذکر میکنم . البته دلیل و مدرک منطقی .
         در ضمن مفسل نه . درستش مفصله . یه سوال . چجوری درس املاتو پاس کردی ؟!؟!
         تمامم .

         پاسخ

         • arya در پاسخ به استیو راجرز

          تیر 18, 1399

          اینجا برو ببین میفهمی که تلپات داره و خورشید آبی قدرت های اون رو افزایش میده از این معتبر تر من ندیدم دیسی ویکی فندوم
          https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://vsbattles.fandom.com/wiki/Superman_(Post-Crisis)&ved=2ahUKEwj5xuzBj77qAhUkyoUKHRbKDvkQFjAAegQIARAB&usg=AOvVaw0pup7E9UydqGd4vslRimti&cshid=1594227825385

          پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به arya

           تیر 18, 1399

           اگه به کامنتم دقت میکردی میدیدی که من راجب تلپورت صحبت کردم و تلپاتی رو که قبول کردم و البته راجبش هم توضیح دادم . در کل انگار اصلا کامنت من را نخواندی .

           پاسخ

         • م و در پاسخ به استیو راجرز

          تیر 19, 1399

          دفعه پیش من برای رفع کدورت ها ازت عذر خواهی کردم ولی این دفعه نه
          در جواب دیکتم باید بگم تبلتم سواد نداره و خودش کلمات و درست میکنه می خواستم راجب تلپورت سوپرمن حرف بزنم اما آریا گفت
          تور و سوپرمن شخصیت کمیک هستن و منبع من هم کمیک و در کمیک سوپرمن تور را داغون کرد این که تو قبول داری یا نه هیچ اهمیتی نداره
          من به خودم گفتم یا به گو ولی تو چرا به خودت گرفتی ؟ تو یا به گویی؟
          حیف که زود تر کامنتاتو ندیدم
          خیلی سیع کردم اون فکت سنتری رو برات بفرستم اما دروغ چرا بلد نیستم
          اگه بهم بگی چه جوری برات میفرستم اما لازم نیست برای بار سوم میگم برو تو گوگل سنتری سرچ کن تو قسمت تصاویر برو و تصویری از سنتری که پس زمینش سیاه و زیرش توضیحاتی داده شده رو نگاه کن (دیگران هم برن که ببینی من یا به گو نیستم)منظور با تو نیست استیو دوباره به خودت نگیری! عباس جان لطفا اینو در سایت قرار بدین

          پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به م و

           تیر 19, 1399

           خوب دیگه تو بشین اینجا تا میتونی توهین کن . چون فقط توهین کردن بلدی . شزم و واندروومن و خیلی از ابرقهرمانان دیگه هم بار ها سوپرمن رو به قول تو داغون کردند . این چیزی رو اثبات میکنه ؟!؟!؟!؟!
           بیخیال راجب اون کراس اوور مسخره بی ارزش به اندازه کافی توضیح دادم . تو هرچی میخوای فکر کن .

           پاسخ

         • م و در پاسخ به استیو راجرز

          تیر 19, 1399

          برای بار هزارم میگم من روی سوپرمن تعصب ندارم
          اگه داشتم نمی آمدم بگم سنتری از سوپرمن قوی تره
          چرا باید دروغ بگم چه سودی برای من داره
          سنتری اصلا در ایران طرفداری داره که من بخوام یکی از اون ها باشم
          قبلا هم گفتم ۱=بتمن۲=هالک۳=گرین لنترن۴=فلش۵=دکتر فیت ۶=آتریگان را به ترتیب به عنوان قهرمان مورد علاقم دوست دارم
          من از سوپرمن طرفداری میکنم چون حقش ولی تو حاضر نیستی بپذیری
          قبلا هم گفتم حتی اگه خود استندلی بیاد بگه سوپرمن از تور قوی تره تو بازم نمی پذیری!!؟؟؟!!!؟
          😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐یعنی پذیرشش انقدر مشکله!،؟؟؟

          پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به م و

           تیر 19, 1399

           در ضمن پیغمبر هم که بیاد بگه سوپرمن ضعیفتره تو قبول نمیکنی .

           پاسخ

          • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

           تیر 22, 1399

           بابا چرا دست از تعصب بازی و متعصب بودن و دست و پا زدن بر نمی داری ؟ سوپرمن سیاره هارو به راحتی جابجا کرده و کتاب بینهایت بلند کرده ! بی نهایت یعنی پایان نداره یعنی بدون پایانه پس سوپرمن از شزم ، گوکو ، ثور به شدت قویتره توهم دست از متعصب بودن بکش 😢😢 پدرمو دراوردی

           پاسخ

   • arya در پاسخ به Mohamad

    خرداد 13, 1399

    در نظر سنجی های اخیر از طرف کازمیک بوک نیوز در فیسبوک حدود 4000 رای 58 درصد به سوپرمن رای دادن

    پاسخ

    • Mohamad در پاسخ به arya

     خرداد 22, 1399

     این بخواطر شخصیتشه که طرفداران زیادی داره خیلیا اصلا نمیدونن نظرسنجی مال چیه فقط به کاراکتر مورد علاقشون رأی میدن

     پاسخ

    • دانیال در پاسخ به arya

     تیر 14, 1399

     ببین من همه ی نظرات رو خیلی قبول دارم چون بامنطق می گی و معلومه کامیک می خونی ولی اون رای گیری که گفتی به محبوبیت بیشتر از قدرت ربط داره

     پاسخ

     • aryaیا … در پاسخ به دانیال

      تیر 17, 1399

      سلام خب خیلی ها از نظرسنجی صحبت کردن منم بهشون نظرسنجی دادم

      پاسخ

      • دانیال در پاسخ به aryaیا ...

       تیر 17, 1399

       آهان خب پس خوبه که کاری کردی مارول فن ها بشینن سر جاشون ( استیو راجرز مثلا )

       پاسخ

  • سینا در پاسخ به ...

   تیر 6, 1399

   تو دیگه حالت خوب نیست اصلا

   پاسخ

   • arya در پاسخ به سینا

    تیر 7, 1399

    داداش تو اونقدر اطلاعاتت کمه که میگی فلش و سوپرگل بینهایت رو بلند کردن و میگی اکوامن سوپرمن رو کشته و سوپرمن بخاطر استفاده زیاد از قدرتش مرده واقعا که حالت تو خوب نیست اصلا نمیشه و نباید با تو بحث کرد چون اطلاعاتش رو نداری

    پاسخ

   • دانیال در پاسخ به سینا

    تیر 16, 1399

    اون کامیکی که آکوامن سوپرمنو کشت رو تو نوشتی فکر کنم

    پاسخ

 102. amir

  اردیبهشت 30, 1399

  سلام ببخشید به نظر خودت کاپیتان امریکا رو جا نزاشتی تازه اون قدرت ثور هم داره دیگه چه برسه به قدرت خودش اصلاحش کنین بجایه ثور و ثور رو با گوگو و گوگو رو حذف کنین

  پاسخ

 103. yashan

  اردیبهشت 27, 1399

  واقعا ثور خیلی قدرتمنده اولی حقشه ولی سوپرمن هم باید دوم میشد

  پاسخ

 104. تارا

  اردیبهشت 26, 1399

  اولا گوکو جز ابر قهرمان ها نیست اگر هم باشه قطعا هیییچ ربطی به ابر قهرمان های کامیک بوک ندارد دوم اینکه خیلی از ابر قهرمان های قدرتمند رو فراموش کردی مثل شزم و اینکه من این رتبه بندی رو قبول ندارم

  پاسخ

  • علی قنبری در پاسخ به تارا

   مرداد 14, 1399

   به نظرم باید اینطوری می بود
   سوپرمن
   گوکو
   سنتری
   تور
   هالک
   واندر وومن
   مارشن منهانتر
   شزم
   مردعنکبوتی
   کاپیتان آمریکا
   بیوه سیاه
   تمام

   پاسخ

 105. DC Universal

  اردیبهشت 26, 1399

  موقعی که بحث سر این میشه که کی قوی تره هوادارای مارول میان گوشمون ک