10 کانال جالب یوتیوب که حتماً باید تماشا کنید

یوتیوب کانال‌های مختلفی دارد که هرکدام به‌تنهایی می‌توانند شما را سرگرم کنند. اگر می‌خواهید درباره کانال‌های جالب یوتیوب چیزهای بیشتری بدانید، این مقاله را از دست ندهید.

 1. CrazyRussianHacker

طبق گفته Taras Kulako، شناگر اکراینی که حالا در کارولینای جنوبی زندگی می‌کند و هرکاری که دوست دارد انجام می‌دهد، “امنیت اولویت اول است”. این شناگر سرگرمی‌های موردعلاقه‌اش را به اشتراک می‌گذارد.

 2. Amazing Space

این کانال یوتیوب، کلیپ‌هایی از فضا را منتشر می‌کند، مانند کلیپ‌های ایستگاه‌های فضایی، کلیپ‌های باکیفیت زمین و خورشید و مجموعه‌ای از کلیپ‌های دیگر. این کلیپ‌ها از ناسا، آژانس‌های فضایی اروپا و منابع دیگر گرفته‌شده است.

 3. The School of Life

این کانال موضوعاتی را مدنظر قرار می‌دهد که شاید در مدارس یا توسط والدین نادیده گرفته‌شده‌اند، موضوعاتی مانند: فلسفه، روانشناسی، ادبیات و هنر. همچنین مطالبی درباره روابط، کار و جامعه سرمایه‌داری نیز به اشتراک گذاشته می‌شود. همچنین شما می‌توانید مطالب و موضوعات موردعلاقه خود را نیز به اشتراک بگذارید.

 4. LinusTechTips

در این کانال می‌توانید درباره فنّاوری چیزهای زیادی یاد بگیرید. افراد تازه‌کار می‌توانند از کلیپ‌های کوتاه استفاده کنند، زیرا این کلیپ‌ها فنّاوری را به زبان ساده توضیح می‌دهد. در این کانال می‌توانید درباره سخت‌افزار، CPU Cache و TCP/IP اطلاعاتی کسب کنید.

5. FailArmy

این کانال کلیپ‌های طنز و خنده‌دار و خرابکاری‌ها را به اشتراک می‌گذارد. مطمئن باشید که با دیدن این کانال ساعت‌ها می‌خندید، البته شاید یک روز خودتان خرابکاری کنید و کلیپ خودتان به اشتراک گذاشته شود.

 6. People Are Awesome

شکست درنتیجه تلاش به وجود می‌آید و نباید فراموش کنیم که با تلاش زیاد به موفقیت خواهیم رسید. در این کانال کلیپ‌های افراد معمولی که می‌خواهند کارهای بزرگی انجام دهند به اشتراک گذاشته می‌شود. کارهایی مانند ورزش‌های سنگین یا انجام شدید ورزش‌های سبک.

همانند FailArmy, این کانال هم به مطالب به اشتراک گذاشته‌شده توسط بازدیدکنندگان وابسته است. بنابراین اگر کلیپی دارید می‌توانید به اشتراک بگذارید.

7. TheRichest

در این کانال کلیپ‌هایی درباره حقایق مربوط به یک موضوع به اشتراک گذاشته می‌شود. این کلیپ‌ها موضوعات مهمی مانند حقایقی که علم هیچ توضیحی برای آن ندارد، تا موضوعات بی‌اهمیت را دربرمی گیرند. همچنین می‌توانید کلیپ‌هایی درباره مردم غیرطبیعی، فیلم‌های روز یا حیوانات را تماشا کنید.

8. Looper

این کانال به درد افرادی می‌خورد که عاشق فیلم و سینما و بازی‌های کامپیوتری هستند. زیرا حقایق پنهان فیلم، سریال و بازی‌ها را برملا می‌کند. مثلاً می‌توانید بدانید که چرا بعد از فیلم Inception ادامه آن را نساختند. یا در فیلم‌های ترسناک واقعاً چه اتفاقی می‌افتد.

9. Veritasium

در این کانال می‌توانید پاسخ سؤالات بی‌شمار خود را به دست آورید، البته این پاسخ‌ها صحیح و علمی هستند. برای مثال می‌توانید متوجه شوید آیا تلفن همراه باعث بروز تومورهای مغزی می‌شود؟ آفتاب‌پرست چگونه رنگ عوض می‌کند؟ در فضا چگونه می‌توان جوشکاری کرد؟

 10. Tasty

این کانال روش پخت غذاهای آسان و فوری را به ما آموزش می‌دهد. مطمئن باشید که بعد از تماشای این کلیپ‌ها سریع به آشپزخانه رفته و آن غذاها را آماده می‌کنید.

                               

دیدگاه‌ها (1)

بستن فرم

  1. لینکرنت

    آذر 26, 1400

    سلام. ممنون بابت معرفی کانال ها. اگر یوتیوبر های فارسی رو هم معرفی کنید خیلی خوب میشه 🌷

    پاسخ