جاستین بیبر و لیست کامل زنانی که با آن‌ها در ارتباط بوده

جاستین بیبر – Justin Bieber – یک ستاره مشهور است که علاقه مندان مختلفی دارد و بسیاری از طرفداران او را زنان و دختران جوان تشکیل می‌دهند. شاید درباره رابطه او با سلنا گومز چیزهایی شنیده باشید اما باید بدانید در زندگی او زنان و دختران دیگری هم وجود داشته‌اند. آیا می‌خواهید بدانید کدام زنان دیگری در زندگی او بودند؟ پس با ما همراه باشید.


کیتلین بدلس – Caitlin Beadles

ستاره اینستاگرام

تاریخ آشنایی: 2009

اولین عشق جاستین بیبر، کیتلین بدلس، خواهر بهترین دوستش بود. جاستین در سال 2009 و پس از مهاجرت به ایالات متحده با او آشنا شد. ملاقات آن‌ها در کلیسا به یک رابطه عاشقانه منجر شد اما تورهای جاستین مشغله او را زیاد کرد و در رابطه آن‌ها خدشه ایجاد نمود. گفته می‌شود که بیبر آهنگ Never Let You Go را برای او خواند.


جسیکا جرا – Jessica Jarrell

خواننده

تاریخ آشنایی: 2010

اگرچه در آن زمان بیبر تأکید می‌کرد که او و جرا تنها دوست هستند اما سخنگوی او چیز دیگری را عنوان کرد. زیرا رابطه آن دو چیزی فراتر از یک رابطه دوستانه بود.


باربارا پالوین – Barbara Palvin

مدل

تاریخ آشنایی: 2012

آیا باربارا مسئول خراب شدن رابطه جاستین و سلنا بود؟ زمانی که هنوز بیبر با سلنا قرار می‌گذاشت با مدل ویکتوریا سیکرت دیده شد. آن دو در فشن شوی سال 2012 با یکدیگر آشنا شده و سپس در نمایش موزیکال برادوی “شاه شیر” با هم ظاهر شدند. آن دو هر گونه رابطه را تکذیب نموده و اذعان کردند که باهم دوست هستند.


میراندا کر – Miranda Kerr

مدل

تاریخ آشنایی: 2012

به نظر می‌رسد در سال 2012 بیبر با ستاره دیگری از ویکتوریا سیکرت نیز دیده شد. در آن زمان درباره رابطه بیبر با میراندا کر شایعاتی به گوش رسید. طبق گفته منابع بیبر در آن زمان به این ستاره استرالیایی علاقه داشت، در حالی که او همسر اورلاندو بلوم – Orlando Bloom – بود. پس حالا متوجه می‌شویم چرا دو سال بعد اورلاندو بلوم با مشت به صورت بیبر کوبید.


آدریانا لیما – Adriana Lima

مدل

تاریخ آشنایی: 2014

زمانی که شایعات رابطه او و آدریانا لیما به گوش رسید بسیاری از مردان جوان به بیبر حسادت می‌کردند. اگرچه در آن زمان سن بیبر کم بود اما آنقدر بزرگ شده بود که با آدریانا باشد. آن دو در جشن فستیوال فیلم کن باهم دیده شدند اما آدریانا این رابطه را تکذیب نمود.


یووانا ونتورا – Yovanna Ventura

مدل

تاریخ آشنایی: 2014

به نظر می‌رسد سال 2014 برای جاستین بیبر سال پرمشغله‌ای بود زیرا در این سال با دختر زیبای دیگری به نام یووانا ونتورا دیده شد. پس از فاش شدن عکسی از آن دو ارتباط آن‌ها به تیتر اخبار تبدیل شد.


شاهینا شایک – Shanina Shaik

مدل

تاریخ آشنایی: 2014

بازهم شایعات رابطه بیبر و یک مدل دیگر: پس از اینکه جاستین در سال 2014 عکسی از خود و این مدل را پست کرد و این کپشن را گذاشت: من و شاهینا شایک زیبا، لطفاً دوباره شایعه نسازید، رابطه آن‌ها بر سر زبان‌ها افتاد. اگرچه آن دو دیگر باهم دیده نشدند اما به نظر می‌رسید آن دو باهم رابطه داشتند.


اشلی مور – Ashley Moore

مدل

تاریخ آشنایی: 2014 و 2015

زمانی که جاستین و سلنا در حال قهر و آشتی بودند بیبر با زن جوان دیگری آشنا شد (پس جای تعجب نیست که چرا قلب سلنا شکسته شد). جاستین تصاویر جذابی از او را به اشتراک می‌گذاشت که نشان از رابطه این می‌داد.


شنتل جفریس – Chantel Jeffries

ستاره اینستاگرام

تاریخ آشنایی: 2014 و 2015

جاستین دو بار با این ستاره رابطه داشت و به نظر می‌رسد بر او تأثیر بدی گذاشت. شنتل در گذشته 5 بار دستگیر شد و زمانی که جاستین در سال 2015 و براثر رانندگی در مستی دستگیر شد با او بود. در سال 2016 شنتل تصویر برهنه‌ای از جاستین پست کرد و در آن نوشت “دوستت دارم جاستین”، در نتیجه دوباره شایعات رابطه آن‌ها به گوش رسید.


مدیسون بئر – Madison Beer

خواننده

تاریخ آشنایی: 2015

جاستین در سال 2012 و برای تولید آلبوم خود با مدیسون همکاری داشت و در سال 2015 با او دیده شد. البته گفته می‌شد که آن دو تنها دوست هستند اما تصاویر چیز دیگری نشان می‌دهد. در هر صورت آن دو هنوز دوست و همکار هستند.


جیده پیرس – Jayde Pierce

ستاره یوتیوب

تاریخ آشنایی: 2015

اگر تصور می‌کردید آهنگ Love Yourself برای سلنا خوانده شده اشتباه کرده‌اید. این آهنگ برتر جاستین برای ستاره زیبای بریتانیایی یعنی جیده پیرس خوانده شد. رابطه آن‌ها چندان به طول نینجامید اما مشخص است که آن دو تعطیلات خوبی را در کنار هم گذراندند. تصویر آن‌ها در تعطیلات سال 2015 دیده شد.


کندال جنر – Kendall Jenner

مدل

تاریخ آشنایی: 2015

از آنجایی که مشخص است بیبر به مدل‌ها علاقه دارد بنابراین زمانی که در کنار ستاره کت واک، کندال جنر دیده شد کسی تعجب نکرد. اگرچه آن دو هرگونه رابطه را تکذیب کردند اما تصاویر چیز دیگری را نشان می‌دهد.


آریانا گرانده – Ariana Grande

خواننده

تاریخ آشنایی: 2015

اگرچه درباره رابطه جاستین با آریانا گرانده مطمئن نیستیم اما مشخص است آن دو از هم خوششان می‌آمد. زیرا بر سر صحنه به هم نزدیک شده و یکدیگر را بوسیدند. بنابراین رابطه این دو می‌توانست جالب باشد.


کورتنی کارداشیان – Kourtney Kardashian

یکی از اعضای خانواده کارداشیان ها

تاریخ آشنایی: 2015

بازهم جاستین بیبر با یکی از ستاره‌های تلویزیون: در اواخر سال 2015 جاستین چندین بار با کورتنی کارداشیان که خواهر کیم کارداشیان جنجالی است دیده شد. مشخص نیست آن دو باهم رابطه داشتند یا نه اما مشخص است که چیزی میان آن دو بود، اگرچه کورتنی 15 سال از جاستین بزرگ است. احتمالاً فاصله سنی دلیل جدایی آن دو بود.


هیلی بالدوین – Hailey Baldwin

مدل

تاریخ آشنایی: 2014 و 2016

اولین بار در سال 2014 شایعه رابطه آن‌ها بر سر زبان‌ها افتاد. در سال 2016 مجدداً این شایعات به گوش رسید و آن دو رسماً آن را تأیید کردند. آن دو تصاویر مشترک خود را پست کرده و حتی هیلی در تعطیلات خانوادگی بیبرها در کنارشان بود. گویا رابطه آن‌ها جدی بود اما برنامه تور بیبر همه چیز را خراب کرد.


نیکولا پلتز – Nicola Peltz

بازیگر

تاریخ آشنایی: 2016

در اواسط سال 2016 بیبر از خوانندگان و مدل‌ها فاصله گرفت و به دنیای بازیگران روی آورد. بیبر با بازیگر فیلم “تبدیل شوندگان: عصر انقراض” – Transformers: Age of Extinction – یعنی نیکولا پلتز دیده شد و حتی نیکولا در خانه او در بورلی هیلز اقامت می‌کرد. اما رابطه‌شان کوتاه بود و سرانجامی نداشت.


سوفیا ریچی – Sofia Richie

دختر لایونل ریچی

تاریخ آشنایی: 2016

در تابستان سال 2016 بیبر با دختر لایونل ریچی رابطه داشت که یکی از روابط جدی او محسوب می‌شود. آن دو پس از انتشار تصاویر بسیار زیادی از یکدیگر باهم به مکزیک و ژاپن سفر کردند و به نظر می‌رسید رابطه‌شان جدی است. حتی بیبر به خاطر او با طرفدارانش دچار مشکل شد و اینستاگرامش را بست زیرا طرفداران او در صفحه سوفیا ناسزا می‌نوشتند. اما رابطه‌شان به جایی نرسید و از هم جدا شدند.


هیلی استاینفلد – Hailee Steinfeld

خواننده – بازیگر

تاریخ آشنایی: 2016

در ماه مه 2017 شایعه شد که جاستین با ستاره فیلم “آوازخوان حرفه‌ای 2” – Pitch Perfect 2 – رابطه دارد. البته آن دو سال‌ها باهم دوست بودند اما پس از رفتن به کلیسای مشترک به هم نزدیک‌تر شدند. البته هیلی این رابطه را تکذیب کرد اما رسانه‌ها آن را تأیید می‌کردند. این رابطه به جایی نرسید و کوتاه مدت بود.


سلنا گومز – Selena Gomez

خواننده

تاریخ آشنایی: 2010 – 2018

همه درباره رابطه عاشقانه جلنا شنیده‌اند. گویا رابطه آن دو تمامی ندارد. آن دو به مدت 7 سال قهر و آشتی داشتند و دلیل آن را دختران دیگر و رفتار بد بیبر می‌دانستند. آن دو پس از مدتی رابطه‌شان را از سر گرفتند. آن دو در اکتبر 2017 باهم دیده شدند و در مارس 2018 از هم جدا شدند. به نظر می‌رسد این دو برای هم ساخته شده‌اند.

 

پیشنهاد مطالعه: همه‌چیز درباره سلنا گومز

 

دیدگاه‌ها (11)

بستن فرم

 1. Doyle

  فروردین 17, 1399

  از این بهتر پر تو کشورمون😐هم جذابتر هم خوش صدا تر
  من که خوشم نمیاد ازش
  فقط بیلی ایلیش

  پاسخ

 2. yazdan

  آذر 30, 1398

  جذاب بودن اسم دیگه هرزگی شده انگار

  پاسخ

  • سمیر در پاسخ به yazdan

   بهمن 16, 1398

   جاستین دختر خوبی باش

   پاسخ

 3. مهدی

  آذر 30, 1398

  این فقط با عمه ی من نبوده..همچین اش دهن سوزی هم نیس…تو محله ی ما خیلی بهتر از این زیاد هس

  پاسخ

 4. Maria jasi

  تیر 7, 1398

  من جاستین بیبر را دوست دارم و هنوز هم پاش ایستادم و تلفنی هم با هم حرف میزنیم

  پاسخ

  • Nazanin در پاسخ به Maria jasi

   شهریور 31, 1398

   واااا

   اگه دوستش داری خوب دوستش داشتته باش .
   چرا دروغ میگی؟؟؟
   اگه واقعاً باهاش حرف میزنی شماره ش رو داری ؟؟؟چیه؟؟؟؟
   :/

   پاسخ

  • M.z در پاسخ به Maria jasi

   مهر 18, 1398

   ****
   حتما تو خواب حرف میزنی
   تو کشورخودمون پسر قحطی شده
   بایدپای عیاش ترین پسراروپایی وایسی
   عجب روزگاری خدااااااااا

   پاسخ

  • پرنیان در پاسخ به Maria jasi

   دی 20, 1398

   اره بابا اینکه چیزی نیست منم شماره ایان ( بازیگر نقشما دیمن با نیکی رید ( بازیگر گرگ و میش در نقش رز ) ازدواج کرده یه دختر دو ساله هم داره جزو 10 مرد جذاب چشم ابی هالیوود میباشد فامیلیش سامرهالدر ا است ) رو دارم هر روز باهم حرف میزنیم باهم بیرون هم رفتیم ☺☺
   عزیزم به جاستین بربریت بگو خیلی دختر بدی هستی سلنام خیلی خنگه که آمده با تو
   راستی برات آرزو میکنم از این به بعد خوابات رو درباره پسر ها ببینی

   پاسخ

  • Mezie در پاسخ به Maria jasi

   بهمن 19, 1398

   جاستیت بیبری ک تو صحنه هواداراشو معطا میخاره با تو تلفنی لابد فارسی خرف می زنه ها؟😂😂😂😂😂

   پاسخ

  • Mrzie در پاسخ به Maria jasi

   بهمن 19, 1398

   اره ما سایت بربری ک نمیده تو صحنه اجرا کنه ب تو زنگ میزنه تازه با هم فارسی حرف می زنیم هان؟😂😂

   پاسخ

 5. sima

  مرداد 25, 1397

  بابا این جاستین با همه که دوست بوده😭😭

  پاسخ