زولا – هدر داخلی

25 درام برتر سینمای کره جنوبی

25 درام برتر سینمای کره جنوبی

آیا از درام‌های کره‌ای خوشتان می‌آید؟ اگر چنین است پس ببینید کدام‌یک از این 25 درام برتر کره‌ای را تماشا کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


25. بهترین عشق – The Greatest Love

یک درام جالب و گاهی اوقات ناراحت‌کننده درباره کوئی جونگ، تک‌خوان سابق گروه دخترانه محبوب National Treasure Girls، که پس از انحلال این گروه با مشکلات زیادی در زندگی مواجه شد. از سوی دیگر بازیگر بی‌ادب و مغروری به نام دوک کو جین دائم توسط مردم دنبال می‌شود. این دو کاملاً از هم جدا هستند تا اینکه در یک زمان، مکان و شکل غیرمنتظره همدیگر را می‌بینند.


24. جومونگ – Jumong

جومونگ به‌عنوان پسر خانواده سلطنتی در سال 37 پیش از میلاد سلسله گوگوریو را تأسیس می‌کند. زمانی که تصور می‌شد پدرش ژنرال همو سو توسط شورش سلسله هان کشته شده، شاه گائم وا او و مادرش را تحت سرپرستی خود گرفت. سپس سوسانو دختر زیبای یک تاجر به جومونگ کمک می‌کند تا به رؤیای خود برسد و سپس به همسر دوم او تبدیل می‌شود.


23. عشق بی‌پایان: آواز زمستانی – Endless Love: Winter Sonata

آواز زمستانی دومین قسمت از سریال محبوب عشق بی‌پایان است. این سریال در آغاز در کره بسیار موردتوجه قرار گرفت و سپس در ژاپن، فیلیپین و کشورهای دیگر آسیای جنوبی هم محبوب شد. داستان از جایی آغاز می‌شود که جون سانگ برای یافتن پدر حقیقی خود به یک دبیرستان جدید می‌رود. اوچلین، جین سوک، یونگ کوک و یو جین باهم به سفر می‌روند که پس از تصادف یو جین توسط جون سانگ نجات پیدا می‌کند. آن‌ها به هم نزدیک شده و رابطه خوبی برقرار می‌کنند. اما حوادث بعدی و تقدیر نشان می‌دهد که عشق آن‌ها ابدی نیست. آن‌ها از هم جدا می‌شوند 10 سال بعد دوستان مدرسه تجدیددیدار می‌کنند تا مراسم ازدواج یو جین و سانگ هیوک را جشن بگیرند. یو جین که حقیقتاً عاشق جون سانگ بود هنوز هم دوستش دارد. اما در پایان جشن دوست‌پسر جدید او چلین سرمی رسد و مشخص می‌شود که همان جون سانگ است.


22. پرنسس دادستان – Prosecutor Princess

یک داستان جالب، بامزه و شیک درباره زنی به نام ماهای ری که حافظه خارق‌العاده‌ای دارد و به همین دلیل به‌راحتی آزمون حقوقی را با موفقیت می‌گذراند. اما او بیشتر به مد علاقه‌مند ‌است و از کار دشوار خوشش نمی‌آید بنابراین نمی‌تواند یک دادستان موفق باشد. رفتارهای بچگانه و طرز فکر مدگرایانه اش باعث می‌شود که دائماً بر سر پرونده‌ها با همکاران و رئیسش به مشکل بربخورد. اما به‌مرورزمان پرنسس ما به یک دادستان بالغ و وظیفه‌شناس تبدیل می‌شود.


21. مقدر به دوست داشتن تو – Fated to Love You

یک درام پیچیده اما تأثیرگذار درباره رابطه غیرمنتظره دو نفر: زمانی که وارث یک کارخانه، لی گان و یک دختر کارمند، کیم مین یونگ، پس از یک شب مستی که منجر به بارداری دختر می‌شود، مجبور می‌شوند باهم ازدواج کنند، حوادث غیرمترقبه‌ای برایشان رخ می‌دهد.


20. پسران فراتر از گل‌ها – Boys Over Flowers

یک درام محبوب کره‌ای با داستانی درباره یک دختر معمولی به نام گائم جان دی که خانواده‌اش خشک‌شویی دارند و ارتباط او با گروه F4 در دبیرستان شین هوا. رهبر این گروه یعنی گو جون پیو او را آزار می‌دهد. اگرچه جون پیو به زورگیری از او ادامه می‌دهد اما در این میان عاشق جان دی می‌شود. اما جان دی از یون جی هو، بهترین دوست جون پیو خوشش می‌آید. اما زمانی که جان دی متوجه می‌شود که عشق واقعی او جون پیو است و جی هو تنها یک دوست است، رابطه این زوج دچار مشکل می‌شوند زیرا مادر جون پیو متوجه این روابط پیچیده می‌شود تصمیم می‌گیرد رابطه آن‌ها را خراب کرده و برای پسرش فرد مناسب‌تری را بیابد.


19. جواهری در قصر – Jewel in the Palace

یک درام تاریخی بر اساس داستان واقعی دختری به نام یانگوم که در دوران سلسله چوسان به طبیب سلطنتی تبدیل شد. او باوجوداینکه از یک خانواده سطح پایین بود و جامعه آن زمان کره بسیار مردسالار بود اما توانست خود را رشد داده و به آشپز سلطنتی تبدیل شود، سپس طبیب سلطنتی شده و درنهایت طبیب مخصوص شاه باشد. حتی پادشاه او را “یانگوم کبیر” خواند.


18. احساسات قلبی – Heartstrings

داستانی در دانشگاه هنر که درام رمانتیک “فستیوال” اشک و شوق دانشجویان و رؤیای عشق و دوستی آن‌ها را نشان می‌دهد. قهرمان زن داستان، کیو وون یک دختر خوش‌قلب است که با هنرمندی ساز گایاگئوم را می‌نوازد. او در دپارتمان موسیقی سنتی کره‌ای فعالیت می‌کند. او همچنین از خانواده‌ای می‌آید که یکی از سه خواننده برتر موسیقی پانسوری به آن‌ها تعلق دارد. لی شین یک مرد جوان سرد و خوش‌قلب است که به‌خوبی گیتار می‌نوازد. او نیز در دپارتمان موسیقی فعالیت می‌کند. آن‌ها از دو خانواده متفاوت می‌باشند و به همین دلیل با مشکلاتی مواجه می‌شوند اما به‌تدریج از هم خوششان می‌آید.


17. بزرگ – Big

یک داستان درام درباره روح یک دختر 18 ساله به نام کانگ گیونگ جون که ناگهان خود را در جسم یک مرد 30 ساله به نام سئو یون جائه می‌بیند. سئو یون جائه یک پزشک موفق است و نامزد یک معلم دبیرستان به نام جیل داران می‌باشد. جیل داران معلم کانگ گیونگ جون 18 ساله است. زمانی که سئو یون جائه 30 ساله عاشق زن دیگر می‌شود مشکلات آغاز خواهند شد.


16. آگه جرات داری زنش شو – Marry Him If You Dare

این درام درباره زندگی افرادی است که در یک ایستگاه رادیویی زندگی می‌کنند. شخصیت اصلی زن، نامیرای، نام داشته و می‌خواهد در ایستگاه رادیویی جهانی زندگی کند. اما زنی که در این ایستگاه به‌عنوان نویسنده کار می‌کند به عقب برگشته و با خود در گذشته روبه‌رو می‌شود. او به شخصیت گذشته خود نصیحت می‌کند تا اشتباهات او را تکرار نکند.


15. پزشک خوب – Good Doctor

یک درام پزشکی درباره پزشکی به نام پارکشی اون که به اختلال اوتیسم دچار بوده و عقل یک پسر 10 ساله را دارد. بااین‌حال توانایی 3 بعدی بصری او بالا بوده و هرچه را که می‌خواند به ذهن می‌سپارد. این توانایی او باعث می‌شود که به پزشک اطفال تبدیل شود. اما برای موفقیت در جامعه موانع زیادی پیش رو دارد. حتی پدرش او را آزار داد و مادرش او را رها کرد. حتی برای مرگ برادرش خود را محکوم می‌کند. او چگونه می‌تواند بر این مشکلات غلبه کند؟ حتماً باید این درام احساسی را ببینید زیرا اشکتان را درمی‌آورد.


14. شکارچی شهر – City Hunter

یک درام همراه با عشق و هیجان و یکی از محبوب‌ترین درام‌های تلویزیونی لی مین هو که در نقش لی یون سونگ که در تیم شبکه اینترنتی ارتباطات ملی Blue House فعالیت می‌کند. او فارغ‌التحصیل ام آی تی آمریکاست و یک مهندس آی تی بامهارت محسوب می‌شود. او در این شرکت با کیم نانا آشنا می‌شود که یک بادی‌گارد است. اگرچه به یون سونگ اخطار داده‌اند که نباید عاشق شود اما این دو عاشق هم می‌شوند. مأموریت نهایی او این است که به غیرمنتظره‌ترین شکل ممکن انتقام بگیرد.


13. بوسه شیطانی – Playful Kiss

یک درام زیبا بر اساس داستان ژاپنی باهمین عنوان نوشته تادا کائورو، که پس از داستان تایوانی “با یک بوسه آغاز شد” در سال 2005 و “آن‌ها دوباره یکدیگر را بوسیدند” در سال 2007، سومین اقتباس تلویزیونی این داستان ژاپنی محسوب می‌شود. این داستان کمدی رمانتیک عشق میان بائک سونگ جو، یک مرد مغرور با آی کیو بالا، و او هانی، یک زن جوان را نشان می‌دهد که نمرات پایینی دریافت کرده اما قلب رئوف او همانند مغز سونگ جو قدرتمند است.


12. خانه کامل – Full House

یکی از مشهورترین درام‌های کره‌ای در اوایل سال‌های 2000 که به این سؤال می‌پردازد که آیا یک بازیگر و یک زن معمولی می‌توانند در ازدواجی که تنها روی کاغذ است عاشق هم شوند؟ همچنین با بررسی زوایای دیگر زندگی معنای زندگی را نشان می‌دهد. این درام به مسائل مختلفی می‌پردازد: تواضع، توجه، رک‌گویی، صبر و تعهد به ارزش‌های اولیه زندگی. اما هر فرد با هر شخصیتی می‌تواند در زندگی خود به سعادت برسد.


11. باغ مخفی – Secret Garden

درامی درباره کیم جو وون، یک مدیرعامل مغرور که می‌خواهد خود را کامل نشان دهد و یک زن فقیر و فروتن به نام جیل را ایم که زیبایی و هیکل زیبایش باعث حسادت برترین بازیگران می‌شود. اولین دیدار آن‌ها زمانی است که جوو وون به‌اشتباه تصور می‌کند را ایم بازیگر معروف، پارک چائه رین است، درنتیجه بین آن دو رابطه‌ای آغاز شده و او به را ایم علاقه‌مند می‌شود اما این مسئله برای او آزاردهنده است. در ادامه داستان حوادث پیچیده‌تری برایشان رخ می‌دهد.


10. رؤیای بلند – Dream High

با دیدن این درام به دوران دبیرستان خود که بهترین دوران زندگی هر شخص است بازمی‌گردید. در این درام شش دانش‌آموز هنرستان کیرین را می‌بینیم که هرکدام از آن‌ها می‌خواهند در صنعت موسیقی کره ستاره شوند. گو هائه می در رشته موسیقی کلاسیک فارغ‌التحصیل شد اما به این هنرستان آمد تا بدهی‌های پدرش را پرداخت نماید و رؤیاهای خویش را فراموش کرد. اما برای بودن در این هنرستان باید دو دانش‌آموز دیگر در کنارش باشند. این دو دانش‌آموز سانگ سام دانگ و جین گوک هستند که سام دانگ در روستا زندگی کرده و با جین گوک هم زمانی که می‌خواهد از شر یک وام رها شود آشنا می‌شود. یون بائک هایی، دوست‌هایمی، به دلیل اینکه‌هایمی در آزمون ورودی به مدرسه به او خیانت کرده بود به رقیب او تبدیل می‌شود.


9. ملکه سئون دوک – Queen Seon Deok

یک درام تاریخی درباره ملکه سئوک دوک اولین زن فرمانروای امپراتوری سیلا: یک زن زیبا و قوی که برای رسیدن به موفقیت مجبور بود با چالش‌های مختلف روبه‌رو شود. سئون دوک که با خواهرش دوقلو بود مجبور شد توسط پدرش شاه جینپیونگ از قصر دور شود تا از شر بانوی سلطنتی، میشیل، که می‌خواست سلطنت را از چنگ او درآورد نجات پیدا کند. سئون دوک سپس به قصر بازمی‌گردد تا در کنار خواهرش پرنسس چون میونگ با میشیل مقابله کند. اما میشیل برای دور کردن این دو خواهر نقشه کشیده و در یک نبرد محرمانه پرنسس چون میونگ به‌طور تصادفی کشته می‌شود. اما پرنسس سئون دوک به کمک ژنرال کیم یوسین میشیل را شکست می‌دهد.


8. کافه پرنس – Coffee Prince

داستان جالب و شخصیت‌های تأثیرگذار این درام آن را به یکی از محبوب‌ترین‌ها تبدیل می‌کند. گو یون چان مجبور است برای پرداخت بدهی خانواده کارهای مختلف را انجام داده و حتی هویت زنانه خود را پنهان کند. در این میان، چوی هان کیول وارث یک شرکت اغذیه بزرگ است که مادربزرگش می‌خواهد زندگی او را مرتب کند به همین دلیل به دنبال زن مناسب برای اوست. پس‌ازاینکه یون چان برای هان کیول کار کرده و خود را پسر جا می‌زند، هان کیول تصمیم می‌گیرد تا او را به‌عنوان عاشق هم‌جنس‌باز خود نشان دهد تا دهان مادربزرگ خود را ببندد. یون چان هم که به پول نیاز دارد مجبور است این خواسته را بپذیرد. مادربزرگ هان کیول هم کافه‌ای که در معرض ورشکسته شدن قرار دارد را به او می‌سپارد. یون چان برای او کار می‌کند و رفته‌رفته به او علاقه‌مند می‌شود اما چگونه می‌تواند هویت خود را به او نشان دهد؟


7. مرد پرنسس – The Princess’ Man

همه ما داستان رومئو و ژولیت شکسپیر را دوست داریم. اما مطمئناً از نسخه کره‌ای آن بیشتر خوشتان می‌آید. یکی از رمانتیک‌ترین داستان‌های کره‌ای که تراژدی عشق دختر پرنس سویانگ و پسر کیم جونگ سو را نشان می‌دهد. پسر کیم جونگ سو، سئونگ یو، یک مرد جذاب و عاقل است. پرنسس سریونگ، دختر شاه سجو، پرنس سویانگ، یک زن جالب و سرزنده است که شخصیت محکم و قوی دارد. آن‌ها عاشق هم شده اما متوجه می‌شوند که خانواده‌هایشان دشمن خونی هم هستند. درست همانند خانواده‌های رومئو و ژولیت.


6. افسانه خورشید و ماه – The Moon that Embraces the Sun

افسانه خورشید و ماه داستان عشق مخفیانه لی هون، شاه چوسان و وول، یک جادو پزشک زن است. وول با نام هیو یئون وو، دختر یک خانواده اشراف‌زاده است که توانستند توجه مردم را به خود جلب کنند. دشمنان او که به جایگاه خانواده‌اش در قصر حسادت می‌کردند، او را جادو کرده، از قصر دور کرده و حتی می‌خواستند او را به قتل برسانند. سال‌ها بعد هون با وول دیدار می‌کند که اکنون یک جادو پزشک است و گذشته خود را به خاطر ندارد.


5. شاهزاده پشت‌بام – Rooftop Prince

یک درام کمدی رمانتیک، تاریخی و سفر در زمان، که داستان پرنس لی گام که به همراه سه تن از یارانش از 300 سال پیش به سئول امروز سفر می‌کند. آن‌ها برای بازگشت به چوسان باید راز قتل ولیعهد را حل کنند. آن‌ها در سقف آپارتمان پارک‌ها فرود می‌آیند، یک زن سرزنده که در دهه 20 زندگی به سر برده، داستان آن‌ها را باور کرده و به محافظ آن‌ها تبدیل می‌شود. پارک شیوه زندگی در قرن 21 را به آن‌ها می‌آموزد اما لی گاک با هونگ سنا مواجه می‌شود که شبیه همسرش است. لی گاک که با نام یونگ تائه یونگ زندگی می‌کند به‌تدریج راز قتل یونگ تائه یونگ را فاش کرده و به حل پرونده قتل ولیعهد نزدیک می‌شود. او که به‌تدریج عاشق پارک‌ها شده به این نتیجه می‌رسد که شاید راز قتل ولیعهد آنچه که او تصور می‌کرد نباشد.


4. دوست‌دخترم یک روباه نه دم است – (My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox (Gumiho

یک داستان عاشقانه جالب از یک موجود افسانه‌ای به نام روباه نه دم. یک روز که چادائه وونگ از دست پدربزرگش فرار می‌کرد تصادفاً یک روباه نه دم را که داخل یک نقاشی 500 ساله گیر کرده بود، رها می‌کند. او متوجه ماجرا نمی‌شود تا اینکه این روباه به یک دختر زیبا تبدیل می‌شود. دائه ونگ که ترسیده از او فرار می‌کند و زخمی می‌شود. نه دم که آزادی خود را مدیون اوست یکی از مهره‌هایش را به او می‌بخشد تا کمی از قدرت خود را به او ببخشد. سپس روباه از او می‌خواهد شیوه زندگی را به او بیاموزد تا به یک انسان تبدیل شود. پس از مدتی رابطه آن دو عمیق‌تر شده و عاشق هم می‌شوند.


3. نسل خورشید – Descendants of the Sun

یک داستان کره‌ای جنگی و عاشقانه درباره شیجین به‌عنوان یک کاپیتان نیروهای ویژه که زخمی شده و برای اولین بار با دکتر مویون دیدار می‌کند. او به‌سرعت عاشق او می‌شود اما مویون تصور می‌کند او از اعضای دارو دسته دزدان است. اما شیجین با کمک دکتر میونگ جو به او ثابت می‌کند که سرباز است. آن‌ها باهم دیدار می‌کنند اما به دلیل شغلشان دیدار آن‌ها چندان خوب پیش نمی‌رود. آیا آن‌ها باوجود تفاوت‌هایشان می‌توانند رابطه خوبی داشته باشند؟


2. وارثان – The Heirs

یک داستان رمانتیک درباره دوستی، مشکلات و رقابت‌های وارث ثروتمندی به نام کیمتان و دوستش چایون سانگ. یون سانگ یک دختر 18 ساله است که با مادر لال خود زندگی می‌کند. مادرش خانه‌دار است و گاهی مشاغل پاره‌وقت انجام می‌دهد. اما کیمتان یک پسر دبیرستانی معمولی نیست بلکه یک پسر جذاب و ثروتمند کره‌ای است که وارث مجموعه شرکت‌های کره‌ای می‌باشد. آن‌ها در شرایط پیچیده یون سانگ باهم آشنا شده و پس از مدتی متوجه می‌شوند بیش ازآنچه انتظار می‌رفت به هم علاقه‌مند شده‌اند.


1. تو از ستاره‌ها آمدی – My Love From The Star

محبوب‌ترین بیگانه کره‌ای توسط کیم یو هیون و در نقش دومین جون ایفا شده است. مین جو یک بیگانه است که 400 سال قبل و در زمان امپراتوری چوسان به زمین آمده است. او ظاهر جذابی دارد و توانایی بینایی، شنوایی و سرعت او بسیار بالاست. اما کامل بودن او مانع از این نمی‌شود که عاشق یک بازیگر معمولی به نام چئون سونگ یی نشود. آن‌ها از دو غریبه به دو عاشق تبدیل می‌شوند که کسی نمی‌تواند بینشان فاصله ایجاد کند.

دیدگاه‌ها (28)

بستن فرم

 1. .

  اردیبهشت 1, 1398

  بنظر من بهترین سریال کره ای گابلینه
  این سریال هم یه سریال فان و سرگرم کننده ست هم یکم تخیلیه و هم برای کسی که دنبال یه سریال پر بار و مفهومیه عالیه
  درمورد او اس تیاش هم که اصلا به کل حرفی ندارم، هم به موقع و تو زمان درست پخش می شدن و هم خوب می دونستن با توجه به حال و هوای سکانس چجوری دل آدمو تو هم بپیچونن
  بهترین او اس تیاش هم از نظر خودم
  Beautiful – Crush
  Stay with me – Chanyeol ft. Punch
  هستن…
  بازی عالی بازیگراش هم که خودش یه امتیاز کامله واسه دیدنش
  همه کی درامرا گونگ یو رو می‌شناسن و هیچ شکی نیست که همیشه بهترین نقشو ایفا می کنه ولی کیم گو ایون هم از نظرم بهترین چهره خودشو نشون داد
  زوج فرعی سریال عم اصلا عالی بودن، یو این نا و لی دونگ ووک خیلی به هم میان و بازی قشنگشون هم باعث می شه هر لحظه بیشتر دوست داشتنی به نظر برسن
  خلاصه که این سریال خوب بلده چجوری دل ببره حتما ببینیدش😍😍

  پاسخ

 2. ilove korea

  فروردین 23, 1398

  یکی از بهترین سریال هایی که اسمش توی لیست نبود سریال گابلینه.
  یه سریال کاملا آموزنده با مفاهیم بالای انسانی. دیالوگ های به جا و مناسب که گاها پر از حرف های نگفته ست.
  صحنه های ناب چه از نظر غم و اندوه چه از نظر خنده و شیطنت
  با وجود سه کله پوک داستان و مجازات هاشون از طرف خداوند، خانوم نگهبان قرمز پوش و صحنه های ناب دیگه که خودتون ببینید بهتره…
  به نظرم مورمورتون می شه😍
  اما از نسل خورشید
  دادگاه جادوگر
  K2
  و…
  هم بعد از گابلین محشرن💖❤

  پاسخ

 3. زهرا

  فروردین 21, 1398

  سیندرلا و چهار شوالیه
  تو زیبایی
  پینوکیو
  اینا هم سریالای قشنگی هستند

  پاسخ

 4. m

  اسفند 28, 1397

  جای تو زیبایی تو این لیست واقعا خالی بود!

  پاسخ

 5. alii

  اسفند 4, 1397

  ye serial fk konam korea e bod ke pesare asheghe dokhtare nabina mishe bad ke dokhtare binaisho be das miare nemidune pesare kie …. age mishe esmesho begid ghadimie taghriban

  پاسخ

  • سحر

   فروردین 21, 1398

   سلام،فک کنم منظورت سریال چشمان فرشته است

   پاسخ

  • sorena

   اردیبهشت 3, 1398

   سریال نبود.فیلم always بود با بازی هان هیو جو ( دونگی) . قشنگترین فیلم کره ای بود که تا الان دیدم . پیشنهاد میکنم حتما ببینید

   پاسخ

 6. ملکی

  بهمن 28, 1397

  یه فیلم کره ای هست نمیدونم اسمش چیه فقط دختره خودش رو از یک برج بسیار بلند پرت میکنه پایین ..میشه هر کی دیده بگه اسم فیلم چی بوده؟؟

  پاسخ

  • نازی

   بهمن 30, 1397

   سلام عزیزم فکر کنم رییس خجالتی رو میگی که دختره خودشو پرت میکنه

   پاسخ

 7. Marzieh

  بهمن 21, 1397

  ملکه اینهیون رو هم حتما ببینین

  پاسخ

 8. Soleymani

  بهمن 12, 1397

  نسل خورشید بسیار زیباست حتما ببینید

  پاسخ

 9. masoud

  بهمن 3, 1397

  سلام آهاا مرسی عباس جان♥…تا الان فک میکردم فقط به سبک غمگین میگن خخخخ…….خب پس با این تعریف تقریبا میشه گفت اکثره سریالا درامن چون توی اکثره سریالای کره ای بازیگرا واقعا هم تو نقششون فرو میرن هم با احساس بازی میکنن:-)

  ی سریال دارم میبینم اسمش صداس تازه اولشام بنظرم قشنگ میاد دوس داشتین ببینین

  پاسخ

 10. masoud

  بهمن 2, 1397

  یسوال مگه درام نمیشه سبک غمناک؟ پس وارثان بوسه شیطنت آمیز جومونگ اینا چی میخان.

  من38تا سریال دیدم تا الان برام عجیبه چطور اسمی از کتاب خانوادگی گو و ملکه برفی نیومد!! بنظرم تو سریالای سنتی کتاب خانوادگی گو محشره تو سریالای مدرن هم ملکه برفی تو سبک درام،، و قهقهه در وایکیکی تو سبک کمدی محشرن… ملکه کی هم ک یکی از دوستان گفتن بنظرم تا20قسمت اول عالی بود ولی بعده از مرگه تیمور و دخترش فیلم از اون جذابیتش افتاد و بیست قسمت دوم برام مثه ی سریال معمولی بود.

  سریالایی ک نام بردین در کل همگی خوب بودن

  پاسخ

  • عباس

   بهمن 3, 1397

   سلام مسعود جان،
   فیلم درام در کل به فیلمی میگن که احساسات شخصیت ها توش نمایش داده میشه. تو تعریف درام توی ویکی پدیا اومده:
   “درام نام ژانری در سینماست که در آن کاراکترهای فیلم در چارچوبی واقعی با مشکلات احساسی روبرو می‌شوند.”

   پاسخ

 11. پرستو

  بهمن 2, 1397

  قشنگیرین سریال کره ای بنطرم سریال بلک و گابلین هستش بسیار ژانر خاصی داشتن و ادمو با ی دنیای جدیدی اشنا میکردن

  پاسخ

 12. نگین

  بهمن 1, 1397

  ملکه کی قشنگترین سریال کره ای که من دیدم عالیه رو دست نداره

  پاسخ

  • سحر

   بهمن 18, 1397

   دقیقا گل گفتی.من سریال کره ای زیاد دیدم ولی ملکه کی رو اخیرا نگاه کردم و بنظرم هماهنگی جی چانگ ووک و هاجی وون خیلی عالیه که تابحال نظیرشو ندیده بودم.

   پاسخ

 13. پارمیس

  دی 22, 1397

  گابلین ، عاشقان ماه ، 49 روز و دانشمند شبگرد رو جا انداختین ((:
  این سریالها هم واقعا فوق العاده ان…

  پاسخ

 14. عارف

  دی 12, 1397

  پس 6 اژدهای پرنده کجا رفت

  پاسخ

 15. baeksa

  دی 12, 1397

  90 درصد سریالایی که اسم بردین قدیمی ان و اونایی ان کع ایران پخش کرده:/کی2-من رباط نیستم-تو هم انسانی-هیلر-لبخند پر کشیده از نگاهت-اقای افتاب و ……. خیلی محبوبن طبق امتیازا..
  ب جز وارثان و نسل خورشید و تو از ستاره ها اومدی بقیشون همچینم سریال قوی ای نبودن

  پاسخ

  • Aida

   دی 21, 1397

   اتفاقا سریال ملکه سوندوک خیلی قوی هست در حدی که سریال ملی کره نامگذاری شده و ریتینگ ۴۸ درصدی داشته. بقیه سریالهای نام برده شده هم من دیدم همشون خوب بودن. سریال من رباط نیستم اصلا قوی نبود و فقط بازیگرای خوب داشت ولی اقای افتاب خیلی خوب بود. احتمالا سریالهای جدیدتر رو توش نیاوردن

   پاسخ

   • Hamideh

    دی 21, 1397

    سریال من ربات نیستم کاملا سلیقه ایه
    من از بچگی سریال کره ای دیدم توی همه ی ژانرها و از بین این همه سریال من ربات نیستم دومین سریالی بود که تا این حد به دلم نشست و واقعا عاشقشم، سریال ابعاد روانشناختی و محتوای و مفهوم خیلی قشنگی رو داره القا میکنه، در کنار بازیگر های فوق العاده و خوش ساخت بودنش برای من یکی از بهترین تجربه هام شد. باید بگم معمولا اونایی که خیلی احساسی نیستن و ابعاد روانشناختی و شخصیت پردازی کاراکتر ها رو خوب درک نمیکنن ممکنه از سریال خوششون نیاد، نظر و سلیقه ی همه محترمه منکه به شخصه با این سریال و مفهومش زندگی کردم.

    پاسخ

    • zahra

     اسفند 4, 1397

     دقیقا به نظر من هم من ربات نیستم بهترین سریالی بود که تا الان دیدم فوق العاده نقش آفرینی بازیگراش عالی بود و متن سریالم واقعا قوی و متفاوت بود

     پاسخ

    • zahra

     اسفند 4, 1397

     من سریال کره ای زیاد دیدم کلاهوارانگ
     افسانه دریاچه آبیمهتاب نقاشی شده با ابرهانوولند قلعه ای در آسماندختر گردباددختر منعشقم از ستارههاستپسران برتر از گل
     زندگی شخصییخ فانتزیعاشقان ماهتو زیبایی
     دختر پر روی من;ادیسه کره ای
     شما همگی محاصره ایدسیندرلا و چهار شوالیهگوبلین
     کی۲من ربات نیستم شفادهنده شکارچی شهرمردی به نام اوه سوخنده وایکی کی
     رویای بلندبوسه شیطانی اما باید بگم از بین همشون این چندتا خیلی خوشگل بودن
     افسانه دریای آبی *نوولند قلعه ای در آسمان* عشقم از ستاره هاست* هیلر* ادیسه کره ای *گوبلین* من ربات نیستم*😍 خنده ی وایکیکی

     پاسخ

  • zahra

   اسفند 4, 1397

   دقیقا منم با شما موافقم هیلر و من ربات نیستم فوق العاده بودن وکلا از بین تمام فیلم هایی که دیدم پسران فراتر از گل .گوبلین هیلر من ربات نیستم عشقم از ستاره هاست افسانه ی دریاچه ی آبی از همه عالی تر بودن گرچه هیچ کدوم من ربات نیستم نمیشن واقعا بی نظیر بود.

   پاسخ

 16. بهار

  آذر 24, 1397

  جای سریال the k2 اینجا خیلی خالی بود. بنظر من بهترین سریال کره ای بود که تا به حال دیدم ،

  پاسخ

 17. korea

  آبان 8, 1397

  کلا فیلم های کره ای محشر هستن 😉👍

  پاسخ

 18. سعید.فا

  فروردین 26, 1397

  “تو زیبایی” چی میشه پس این وسط
  مرسی اه

  پاسخ