25 درام برتر سینمای کره جنوبی

25 درام برتر سینمای کره جنوبی

آیا از درام‌های کره‌ای خوشتان می‌آید؟ اگر چنین است پس ببینید کدام‌یک از این 25 درام برتر کره‌ای را تماشا کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


25. بهترین عشق – The Greatest Love

یک درام جالب و گاهی اوقات ناراحت‌کننده درباره کوئی جونگ، تک‌خوان سابق گروه دخترانه محبوب National Treasure Girls، که پس از انحلال این گروه با مشکلات زیادی در زندگی مواجه شد. از سوی دیگر بازیگر بی‌ادب و مغروری به نام دوک کو جین دائم توسط مردم دنبال می‌شود. این دو کاملاً از هم جدا هستند تا اینکه در یک زمان، مکان و شکل غیرمنتظره همدیگر را می‌بینند.


24. جومونگ – Jumong

جومونگ به‌عنوان پسر خانواده سلطنتی در سال 37 پیش از میلاد سلسله گوگوریو را تأسیس می‌کند. زمانی که تصور می‌شد پدرش ژنرال همو سو توسط شورش سلسله هان کشته شده، شاه گائم وا او و مادرش را تحت سرپرستی خود گرفت. سپس سوسانو دختر زیبای یک تاجر به جومونگ کمک می‌کند تا به رؤیای خود برسد و سپس به همسر دوم او تبدیل می‌شود.


23. عشق بی‌پایان: آواز زمستانی – Endless Love: Winter Sonata

آواز زمستانی دومین قسمت از سریال محبوب عشق بی‌پایان است. این سریال در آغاز در کره بسیار موردتوجه قرار گرفت و سپس در ژاپن، فیلیپین و کشورهای دیگر آسیای جنوبی هم محبوب شد. داستان از جایی آغاز می‌شود که جون سانگ برای یافتن پدر حقیقی خود به یک دبیرستان جدید می‌رود. اوچلین، جین سوک، یونگ کوک و یو جین باهم به سفر می‌روند که پس از تصادف یو جین توسط جون سانگ نجات پیدا می‌کند. آن‌ها به هم نزدیک شده و رابطه خوبی برقرار می‌کنند. اما حوادث بعدی و تقدیر نشان می‌دهد که عشق آن‌ها ابدی نیست. آن‌ها از هم جدا می‌شوند 10 سال بعد دوستان مدرسه تجدیددیدار می‌کنند تا مراسم ازدواج یو جین و سانگ هیوک را جشن بگیرند. یو جین که حقیقتاً عاشق جون سانگ بود هنوز هم دوستش دارد. اما در پایان جشن دوست‌پسر جدید او چلین سرمی رسد و مشخص می‌شود که همان جون سانگ است.


22. پرنسس دادستان – Prosecutor Princess

یک داستان جالب، بامزه و شیک درباره زنی به نام ماهای ری که حافظه خارق‌العاده‌ای دارد و به همین دلیل به‌راحتی آزمون حقوقی را با موفقیت می‌گذراند. اما او بیشتر به مد علاقه‌مند ‌است و از کار دشوار خوشش نمی‌آید بنابراین نمی‌تواند یک دادستان موفق باشد. رفتارهای بچگانه و طرز فکر مدگرایانه اش باعث می‌شود که دائماً بر سر پرونده‌ها با همکاران و رئیسش به مشکل بربخورد. اما به‌مرورزمان پرنسس ما به یک دادستان بالغ و وظیفه‌شناس تبدیل می‌شود.


21. مقدر به دوست داشتن تو – Fated to Love You

یک درام پیچیده اما تأثیرگذار درباره رابطه غیرمنتظره دو نفر: زمانی که وارث یک کارخانه، لی گان و یک دختر کارمند، کیم مین یونگ، پس از یک شب مستی که منجر به بارداری دختر می‌شود، مجبور می‌شوند باهم ازدواج کنند، حوادث غیرمترقبه‌ای برایشان رخ می‌دهد.


20. پسران فراتر از گل‌ها – Boys Over Flowers

یک درام محبوب کره‌ای با داستانی درباره یک دختر معمولی به نام گائم جان دی که خانواده‌اش خشک‌شویی دارند و ارتباط او با گروه F4 در دبیرستان شین هوا. رهبر این گروه یعنی گو جون پیو او را آزار می‌دهد. اگرچه جون پیو به زورگیری از او ادامه می‌دهد اما در این میان عاشق جان دی می‌شود. اما جان دی از یون جی هو، بهترین دوست جون پیو خوشش می‌آید. اما زمانی که جان دی متوجه می‌شود که عشق واقعی او جون پیو است و جی هو تنها یک دوست است، رابطه این زوج دچار مشکل می‌شوند زیرا مادر جون پیو متوجه این روابط پیچیده می‌شود تصمیم می‌گیرد رابطه آن‌ها را خراب کرده و برای پسرش فرد مناسب‌تری را بیابد.


19. جواهری در قصر – Jewel in the Palace

یک درام تاریخی بر اساس داستان واقعی دختری به نام یانگوم که در دوران سلسله چوسان به طبیب سلطنتی تبدیل شد. او باوجوداینکه از یک خانواده سطح پایین بود و جامعه آن زمان کره بسیار مردسالار بود اما توانست خود را رشد داده و به آشپز سلطنتی تبدیل شود، سپس طبیب سلطنتی شده و درنهایت طبیب مخصوص شاه باشد. حتی پادشاه او را “یانگوم کبیر” خواند.


18. احساسات قلبی – Heartstrings

داستانی در دانشگاه هنر که درام رمانتیک “فستیوال” اشک و شوق دانشجویان و رؤیای عشق و دوستی آن‌ها را نشان می‌دهد. قهرمان زن داستان، کیو وون یک دختر خوش‌قلب است که با هنرمندی ساز گایاگئوم را می‌نوازد. او در دپارتمان موسیقی سنتی کره‌ای فعالیت می‌کند. او همچنین از خانواده‌ای می‌آید که یکی از سه خواننده برتر موسیقی پانسوری به آن‌ها تعلق دارد. لی شین یک مرد جوان سرد و خوش‌قلب است که به‌خوبی گیتار می‌نوازد. او نیز در دپارتمان موسیقی فعالیت می‌کند. آن‌ها از دو خانواده متفاوت می‌باشند و به همین دلیل با مشکلاتی مواجه می‌شوند اما به‌تدریج از هم خوششان می‌آید.


17. بزرگ – Big

یک داستان درام درباره روح یک دختر 18 ساله به نام کانگ گیونگ جون که ناگهان خود را در جسم یک مرد 30 ساله به نام سئو یون جائه می‌بیند. سئو یون جائه یک پزشک موفق است و نامزد یک معلم دبیرستان به نام جیل داران می‌باشد. جیل داران معلم کانگ گیونگ جون 18 ساله است. زمانی که سئو یون جائه 30 ساله عاشق زن دیگر می‌شود مشکلات آغاز خواهند شد.


16. آگه جرات داری زنش شو – Marry Him If You Dare

این درام درباره زندگی افرادی است که در یک ایستگاه رادیویی زندگی می‌کنند. شخصیت اصلی زن، نامیرای، نام داشته و می‌خواهد در ایستگاه رادیویی جهانی زندگی کند. اما زنی که در این ایستگاه به‌عنوان نویسنده کار می‌کند به عقب برگشته و با خود در گذشته روبه‌رو می‌شود. او به شخصیت گذشته خود نصیحت می‌کند تا اشتباهات او را تکرار نکند.


15. پزشک خوب – Good Doctor

یک درام پزشکی درباره پزشکی به نام پارکشی اون که به اختلال اوتیسم دچار بوده و عقل یک پسر 10 ساله را دارد. بااین‌حال توانایی 3 بعدی بصری او بالا بوده و هرچه را که می‌خواند به ذهن می‌سپارد. این توانایی او باعث می‌شود که به پزشک اطفال تبدیل شود. اما برای موفقیت در جامعه موانع زیادی پیش رو دارد. حتی پدرش او را آزار داد و مادرش او را رها کرد. حتی برای مرگ برادرش خود را محکوم می‌کند. او چگونه می‌تواند بر این مشکلات غلبه کند؟ حتماً باید این درام احساسی را ببینید زیرا اشکتان را درمی‌آورد.


14. شکارچی شهر – City Hunter

یک درام همراه با عشق و هیجان و یکی از محبوب‌ترین درام‌های تلویزیونی لی مین هو که در نقش لی یون سونگ که در تیم شبکه اینترنتی ارتباطات ملی Blue House فعالیت می‌کند. او فارغ‌التحصیل ام آی تی آمریکاست و یک مهندس آی تی بامهارت محسوب می‌شود. او در این شرکت با کیم نانا آشنا می‌شود که یک بادی‌گارد است. اگرچه به یون سونگ اخطار داده‌اند که نباید عاشق شود اما این دو عاشق هم می‌شوند. مأموریت نهایی او این است که به غیرمنتظره‌ترین شکل ممکن انتقام بگیرد.


13. بوسه شیطانی – Playful Kiss

یک درام زیبا بر اساس داستان ژاپنی باهمین عنوان نوشته تادا کائورو، که پس از داستان تایوانی “با یک بوسه آغاز شد” در سال 2005 و “آن‌ها دوباره یکدیگر را بوسیدند” در سال 2007، سومین اقتباس تلویزیونی این داستان ژاپنی محسوب می‌شود. این داستان کمدی رمانتیک عشق میان بائک سونگ جو، یک مرد مغرور با آی کیو بالا، و او هانی، یک زن جوان را نشان می‌دهد که نمرات پایینی دریافت کرده اما قلب رئوف او همانند مغز سونگ جو قدرتمند است.


12. خانه کامل – Full House

یکی از مشهورترین درام‌های کره‌ای در اوایل سال‌های 2000 که به این سؤال می‌پردازد که آیا یک بازیگر و یک زن معمولی می‌توانند در ازدواجی که تنها روی کاغذ است عاشق هم شوند؟ همچنین با بررسی زوایای دیگر زندگی معنای زندگی را نشان می‌دهد. این درام به مسائل مختلفی می‌پردازد: تواضع، توجه، رک‌گویی، صبر و تعهد به ارزش‌های اولیه زندگی. اما هر فرد با هر شخصیتی می‌تواند در زندگی خود به سعادت برسد.


11. باغ مخفی – Secret Garden

درامی درباره کیم جو وون، یک مدیرعامل مغرور که می‌خواهد خود را کامل نشان دهد و یک زن فقیر و فروتن به نام جیل را ایم که زیبایی و هیکل زیبایش باعث حسادت برترین بازیگران می‌شود. اولین دیدار آن‌ها زمانی است که جوو وون به‌اشتباه تصور می‌کند را ایم بازیگر معروف، پارک چائه رین است، درنتیجه بین آن دو رابطه‌ای آغاز شده و او به را ایم علاقه‌مند می‌شود اما این مسئله برای او آزاردهنده است. در ادامه داستان حوادث پیچیده‌تری برایشان رخ می‌دهد.


10. رؤیای بلند – Dream High

با دیدن این درام به دوران دبیرستان خود که بهترین دوران زندگی هر شخص است بازمی‌گردید. در این درام شش دانش‌آموز هنرستان کیرین را می‌بینیم که هرکدام از آن‌ها می‌خواهند در صنعت موسیقی کره ستاره شوند. گو هائه می در رشته موسیقی کلاسیک فارغ‌التحصیل شد اما به این هنرستان آمد تا بدهی‌های پدرش را پرداخت نماید و رؤیاهای خویش را فراموش کرد. اما برای بودن در این هنرستان باید دو دانش‌آموز دیگر در کنارش باشند. این دو دانش‌آموز سانگ سام دانگ و جین گوک هستند که سام دانگ در روستا زندگی کرده و با جین گوک هم زمانی که می‌خواهد از شر یک وام رها شود آشنا می‌شود. یون بائک هایی، دوست‌هایمی، به دلیل اینکه‌هایمی در آزمون ورودی به مدرسه به او خیانت کرده بود به رقیب او تبدیل می‌شود.


9. ملکه سئون دوک – Queen Seon Deok

یک درام تاریخی درباره ملکه سئوک دوک اولین زن فرمانروای امپراتوری سیلا: یک زن زیبا و قوی که برای رسیدن به موفقیت مجبور بود با چالش‌های مختلف روبه‌رو شود. سئون دوک که با خواهرش دوقلو بود مجبور شد توسط پدرش شاه جینپیونگ از قصر دور شود تا از شر بانوی سلطنتی، میشیل، که می‌خواست سلطنت را از چنگ او درآورد نجات پیدا کند. سئون دوک سپس به قصر بازمی‌گردد تا در کنار خواهرش پرنسس چون میونگ با میشیل مقابله کند. اما میشیل برای دور کردن این دو خواهر نقشه کشیده و در یک نبرد محرمانه پرنسس چون میونگ به‌طور تصادفی کشته می‌شود. اما پرنسس سئون دوک به کمک ژنرال کیم یوسین میشیل را شکست می‌دهد.


8. کافه پرنس – Coffee Prince

داستان جالب و شخصیت‌های تأثیرگذار این درام آن را به یکی از محبوب‌ترین‌ها تبدیل می‌کند. گو یون چان مجبور است برای پرداخت بدهی خانواده کارهای مختلف را انجام داده و حتی هویت زنانه خود را پنهان کند. در این میان، چوی هان کیول وارث یک شرکت اغذیه بزرگ است که مادربزرگش می‌خواهد زندگی او را مرتب کند به همین دلیل به دنبال زن مناسب برای اوست. پس‌ازاینکه یون چان برای هان کیول کار کرده و خود را پسر جا می‌زند، هان کیول تصمیم می‌گیرد تا او را به‌عنوان عاشق هم‌جنس‌باز خود نشان دهد تا دهان مادربزرگ خود را ببندد. یون چان هم که به پول نیاز دارد مجبور است این خواسته را بپذیرد. مادربزرگ هان کیول هم کافه‌ای که در معرض ورشکسته شدن قرار دارد را به او می‌سپارد. یون چان برای او کار می‌کند و رفته‌رفته به او علاقه‌مند می‌شود اما چگونه می‌تواند هویت خود را به او نشان دهد؟


7. مرد پرنسس – The Princess’ Man

همه ما داستان رومئو و ژولیت شکسپیر را دوست داریم. اما مطمئناً از نسخه کره‌ای آن بیشتر خوشتان می‌آید. یکی از رمانتیک‌ترین داستان‌های کره‌ای که تراژدی عشق دختر پرنس سویانگ و پسر کیم جونگ سو را نشان می‌دهد. پسر کیم جونگ سو، سئونگ یو، یک مرد جذاب و عاقل است. پرنسس سریونگ، دختر شاه سجو، پرنس سویانگ، یک زن جالب و سرزنده است که شخصیت محکم و قوی دارد. آن‌ها عاشق هم شده اما متوجه می‌شوند که خانواده‌هایشان دشمن خونی هم هستند. درست همانند خانواده‌های رومئو و ژولیت.


6. افسانه خورشید و ماه – The Moon that Embraces the Sun

افسانه خورشید و ماه داستان عشق مخفیانه لی هون، شاه چوسان و وول، یک جادو پزشک زن است. وول با نام هیو یئون وو، دختر یک خانواده اشراف‌زاده است که توانستند توجه مردم را به خود جلب کنند. دشمنان او که به جایگاه خانواده‌اش در قصر حسادت می‌کردند، او را جادو کرده، از قصر دور کرده و حتی می‌خواستند او را به قتل برسانند. سال‌ها بعد هون با وول دیدار می‌کند که اکنون یک جادو پزشک است و گذشته خود را به خاطر ندارد.


5. شاهزاده پشت‌بام – Rooftop Prince

یک درام کمدی رمانتیک، تاریخی و سفر در زمان، که داستان پرنس لی گام که به همراه سه تن از یارانش از 300 سال پیش به سئول امروز سفر می‌کند. آن‌ها برای بازگشت به چوسان باید راز قتل ولیعهد را حل کنند. آن‌ها در سقف آپارتمان پارک‌ها فرود می‌آیند، یک زن سرزنده که در دهه 20 زندگی به سر برده، داستان آن‌ها را باور کرده و به محافظ آن‌ها تبدیل می‌شود. پارک شیوه زندگی در قرن 21 را به آن‌ها می‌آموزد اما لی گاک با هونگ سنا مواجه می‌شود که شبیه همسرش است. لی گاک که با نام یونگ تائه یونگ زندگی می‌کند به‌تدریج راز قتل یونگ تائه یونگ را فاش کرده و به حل پرونده قتل ولیعهد نزدیک می‌شود. او که به‌تدریج عاشق پارک‌ها شده به این نتیجه می‌رسد که شاید راز قتل ولیعهد آنچه که او تصور می‌کرد نباشد.


4. دوست‌دخترم یک روباه نه دم است – (My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox (Gumiho

یک داستان عاشقانه جالب از یک موجود افسانه‌ای به نام روباه نه دم. یک روز که چادائه وونگ از دست پدربزرگش فرار می‌کرد تصادفاً یک روباه نه دم را که داخل یک نقاشی 500 ساله گیر کرده بود، رها می‌کند. او متوجه ماجرا نمی‌شود تا اینکه این روباه به یک دختر زیبا تبدیل می‌شود. دائه ونگ که ترسیده از او فرار می‌کند و زخمی می‌شود. نه دم که آزادی خود را مدیون اوست یکی از مهره‌هایش را به او می‌بخشد تا کمی از قدرت خود را به او ببخشد. سپس روباه از او می‌خواهد شیوه زندگی را به او بیاموزد تا به یک انسان تبدیل شود. پس از مدتی رابطه آن دو عمیق‌تر شده و عاشق هم می‌شوند.


3. نسل خورشید – Descendants of the Sun

یک داستان کره‌ای جنگی و عاشقانه درباره شیجین به‌عنوان یک کاپیتان نیروهای ویژه که زخمی شده و برای اولین بار با دکتر مویون دیدار می‌کند. او به‌سرعت عاشق او می‌شود اما مویون تصور می‌کند او از اعضای دارو دسته دزدان است. اما شیجین با کمک دکتر میونگ جو به او ثابت می‌کند که سرباز است. آن‌ها باهم دیدار می‌کنند اما به دلیل شغلشان دیدار آن‌ها چندان خوب پیش نمی‌رود. آیا آن‌ها باوجود تفاوت‌هایشان می‌توانند رابطه خوبی داشته باشند؟


2. وارثان – The Heirs

یک داستان رمانتیک درباره دوستی، مشکلات و رقابت‌های وارث ثروتمندی به نام کیمتان و دوستش چایون سانگ. یون سانگ یک دختر 18 ساله است که با مادر لال خود زندگی می‌کند. مادرش خانه‌دار است و گاهی مشاغل پاره‌وقت انجام می‌دهد. اما کیمتان یک پسر دبیرستانی معمولی نیست بلکه یک پسر جذاب و ثروتمند کره‌ای است که وارث مجموعه شرکت‌های کره‌ای می‌باشد. آن‌ها در شرایط پیچیده یون سانگ باهم آشنا شده و پس از مدتی متوجه می‌شوند بیش ازآنچه انتظار می‌رفت به هم علاقه‌مند شده‌اند.


1. تو از ستاره‌ها آمدی – My Love From The Star

محبوب‌ترین بیگانه کره‌ای توسط کیم یو هیون و در نقش دومین جون ایفا شده است. مین جو یک بیگانه است که 400 سال قبل و در زمان امپراتوری چوسان به زمین آمده است. او ظاهر جذابی دارد و توانایی بینایی، شنوایی و سرعت او بسیار بالاست. اما کامل بودن او مانع از این نمی‌شود که عاشق یک بازیگر معمولی به نام چئون سونگ یی نشود. آن‌ها از دو غریبه به دو عاشق تبدیل می‌شوند که کسی نمی‌تواند بینشان فاصله ایجاد کند.

دیدگاه‌ها (510)

بستن فرم

 1. hina

  فروردین 20, 1400

  ببخشید میشه اسم این سریالی رو بدین که دارن اختر رو تو فروشگاه اذیت میکردن که دوس پسرش میادو حالشونو میگیره

  پاسخ

 2. :-)

  فروردین 17, 1400

  سلام ببخشید اسمه یه فیلمی رو میخواستم داستانش اینه که دختره وپسره همش باهم برمیخورن البته فک کنم پسره خلاف کارم بود بعدن چمدونشون با هم جابجا میشه و بعدا کم کم پسره.جذبش میشه
  توی یه پلیپ دیدمش ولی اسمشو پیدا نکردم میتونید اسمشو به من بگید

  پاسخ

 3. Maker

  فروردین 16, 1400

  فقط جومونگ بقیش سوسول بازیه

  پاسخ

 4. mahshid

  فروردین 16, 1400

  سلام من یه فیلمی هست که دختره بازیگره و خیلی وقته کسی رو نبوسیده
  ولی کسی که دوسش داره میاد بهش کمک می کنه

  لطفا اگه اسمش رو می دونید بگید💜

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به mahshid

   فروردین 16, 1400

   عروس خدای آب

   پاسخ

 5. Flower

  فروردین 15, 1400

  سلام دوستان من اسم سریالی را میخواستم که در اون دختره گریموره و عاشق بازیگری میشه که کار گریمش را به عهده داره.

  پاسخ

  • mahshid در پاسخ به Flower

   فروردین 16, 1400

   ثبت جوانی

   پاسخ

 6. S

  فروردین 10, 1400

  سلام با تشکر از دوستان.من یه فیلمی میدیدم قبلا تا نصفه اش نگاه کردم سریال بود ولی بقیه شو ندیدم اسمشو یادم رفته.درمورد یه دختر بازیگری بود که از شهر خودشون اومده بود به یه جزیره اونجا با یه پسری آشنا شد و عاشق هم شدن بابای پسره هم مافیا و خلافکار بود اخر فبلم هم فکرکنم دختر رو جلوی عشقش میندازن تو دریا.فبلم معروفی هم هست میشه لطفا گه کسی میدونه بگع

  پاسخ

 7. Royii

  فروردین 5, 1400

  سلام دوستان لطفا کمکم‌کنید یه سریال کره ای هست که پسره عاشق معلمش میشه البته فک کنم قبلا همکلاسی بودن پسره مدرسه رو ول کرده

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به Royii

   فروردین 8, 1400

   قهرمان عجیب من با بازی یو سئونگ هو(عاااااااالیه خیلی قشنگ بود)

   پاسخ

 8. K

  فروردین 3, 1400

  ببخشید من یه قسمت از یه سریال دیدم ولی اسمشو یادم نیس می‌خوام بدونم اسمش چیه ماجرا از این قرار بود که یه دختره می‌فهمه سرطان معده داره و تصمیم میگیره یه سری برنامه ریزی کنه و طبق اون برنامه تاوقتی که زنده است به آرزو هاش برسه از طرفی با پسری آشنا میشه که شکست عشقی خورده و بهش کمک می‌کنه و به عنوان دوست دختره پسره می‌ره عروسی عشق پسره و بعد از اون وقتی از هم جدا میشن پسره برنامه ی آرزویی دختره رو تو لپ تاپش میخونه و متوجه میشه مریضه …این سریال کره ای بود لطفا اسمشو اگه میدونین بگین

  پاسخ

 9. Tris

  فروردین 2, 1400

  سلام من یه فیلمی دیدم پسره خبرنگارا دنبالش بودن اینم عصبی بود بعد دختره می‌برش توی یه اتاق و از دست خبرنگارا نجاتش میده بعدش یه چیزایی میگن و پسره که عصبی بوده میخواسته بره که یه دفعه غش میکنه و دختره که نمیدونه چیکار کنه سعی میکنه به مسره تنفس دهان به دهان بده که پسره به هوش میاد اسمش چیه؟

  پاسخ

 10. حبیب

  اسفند 28, 1399

  سلام من یک سریال کره ای دیدم اسمش یادم رفته
  پسر فیلم یک نقاش بود در سه ثانیه عاشق یک دختر میشه و تا یک قسمت اش دختر فیلم سرطان میگره می میره و بچه فیلم بخاطر خواندن یک آهنگ ممنوع تبعید میشه
  و در قسمت بعدی سریال با یک درام متفاوت شروع میشه
  اگر اسمشو میدونید بهم بگید ممنون میشم

  پاسخ

  • آنا ماری در پاسخ به حبیب

   فروردین 2, 1400

   فکر کنم اسمش باران عشق باشه

   پاسخ

   • Nazi در پاسخ به آنا ماری

    فروردین 10, 1400

    سلام من یه کلیپ دیدم که چهار تا پسر عاشق یه دختر میشن و سر بازی اعتراف میکنن میشه بگید اسم فیلمش چیه ؟
    و همین طور به کلیپ دیگه که هست اسم فیلم نمیدونم یه دختره هست که میخواد برای یکی دیگ قلدری کنه ولی دختره موهاشو میگیره و میخواد با چوب بزنه که یه پسره دیگه چوبرو می گیره و و دختره مو های یه اون دختره ول می‌کنه و یغه اون پیرو میگیره و میخواد بهش مشت بزنه و یه پسر دیگ دستشو میگیره
    اگه کسی اسم این دوتا فیلم می‌دونه بگه؟

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به Nazi

     فروردین 12, 1400

     پسران فراتر از گل

     پاسخ

     • زهرا در پاسخ به مهدی

      فروردین 12, 1400

      فک نکنم پسران فراتر از گل باشه!!!!مطمئنی؟؟؟

      پاسخ

   • Nazi در پاسخ به آنا ماری

    فروردین 10, 1400

    سلام من یه کلیپ دیدم که به دختره هست
    که 4 پسر عاشقش میشه و سر بازی اعتراف میکنن میشه بگید اسم این فیلم چیه ؟؟ ممنون میشم
    و یه کلیپ دیگه دیدم که یه دختره هست که میخواد برای یکی دیگ قلدری کنه و دختره مو هاشو میگیره و میخواد با چوب بزنه و یه پسر چوبو میگیره و نمیزاره و بعد میگه بس کن دختره انتقالی و دختره میگه تو چیکاره ای و پسره میگه اگه به وراجی ادامه بدی می‌میری و مو های دختره ول می‌کنه و یقه پسر رو میگیره و میخواد بهش مشت بزنه و یه پسر دیگ دستشو میگیره
    میشه اسم این دوتا فیلم بگید ممنون میشم

    پاسخ

 11. فاطمه

  اسفند 17, 1399

  سلام من قبلا یه سریالی دیدن‌که اشناییشون از یه بازی کانپیوتری شروع شد یتی باهم تو یه باری شرکت کردند هرکی اسمشو میدونه بهم بگه

  پاسخ

 12. مهنا

  اسفند 7, 1399

  سلام منه کلیپ دیدم که دخترا سربازی بودن و دو تا پسر اومدن پیش دخترا که حیاط بودن و دخترا با دیدنپسرا غش کردند از زیبایی اون ها و فقط سرگروه و یک دختر دیگه از دو تا پسر خوششان نیومد
  میشه بگید اسم این سریال چیه؟
  دقیق نمیدونم کره ای بود یا چینی!

  پاسخ

 13. shima

  اسفند 4, 1399

  سلام من یه سریال دیدم که دخترع عع اپارتمان مدرسشون خودکشی میکنه جلو بهترین دوستش
  لطفا اسم سریالو بم بگید

  پاسخ

 14. Nazanin

  بهمن 30, 1399

  سلام…یه سکانسی دیدم که دختره مربی ورزشی پسرس و پسره میگه که یکیو دوس داره که مربیشه…
  ممنون میشم اگه کسی اسم سریالو میدونه بگه…

  پاسخ

 15. Ooh

  بهمن 18, 1399

  سلام … من قبلا یه سریالی دیده بودم که پسره یه نویسنده و دختره منشی پسر بود.. پسره خیلی روی وسایلش حساس بود و دختره مجبور بود همه مداد های پسر رو خیلی دقیق تراش کنه.. لطفا اگه میشه اسم سریال رو بگید

  پاسخ

 16. آرتین

  بهمن 14, 1399

  سلام سریال جواهری در قصر خیلی عالیه اشک آدم رو در میاره

  پاسخ

 17. زهرا

  بهمن 12, 1399

  سلام ، کسی سریال واحد 38 پلیس با بازی سئو این گوک رو دیده ؟قشنگه؟عاشقانه هم هست یانه؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

 18. شانیا

  بهمن 11, 1399

  سلام من یه میکس دیدم که یه دختر و پسر که اولین بارشونه قرار میزارن و پسره وکیل هستش و این ۲ تا هی سوتی میدن اسمشو میدونید

  پاسخ

 19. حسین

  بهمن 11, 1399

  ببخشید اسم اون فیلمه که دختره و پسره تو پارک آبی همو میبینن و عاشق هم میشن چیه؟؟؟

  پاسخ

  • Niasan در پاسخ به حسین

   بهمن 20, 1399

   فکر کنم منظورت افسانه دریای آبیه

   پاسخ

  • Ashege در پاسخ به حسین

   بهمن 28, 1399

   اسم فیلم .شکارچی شهر.

   پاسخ

  • Raha در پاسخ به حسین

   اسفند 8, 1399

   فیلم تبلیغاتیه

   پاسخ

 20. Zahra

  بهمن 5, 1399

  سلام ببخشید یه کلیپ دیدم که پسره شب داشت رانندگی میکرد تصادف کرد صبح که از خواب بیدار شد دید توی یه جنگله و یه دختره هم بالاسرشه اگه کسی اسم فیلمشو میدونه بگه ممنونم

  پاسخ

 21. سما

  بهمن 1, 1399

  سلام یه فیلمی بود پسره دانشگاه پزشکی رو ول کرده بود و رفته بود سراغ آشپزی و میخواست آشپز بزرگی بشه بعد با یه دختری که یه مدیر پولدار بود تصادف کرد و به جای این که خسارت ماشینشو بده آشپز خونه دختره شد . اسم این سریال چیه؟ تو رو خدا بگید

  پاسخ

 22. دونا

  دی 23, 1399

  سلام یه فیلم بود نمیدونم کره ای
  یروز به دختر و پسر غریبه وقتی مست هستن باهم ازدواج میکنن
  اسمش چیه

  پاسخ

  • Roya در پاسخ به دونا

   فروردین 5, 1400

   سریال تایلندی عروس ناخواسته

   پاسخ

 23. سارا

  دی 21, 1399

  دوستان لطفا اگر سریال خیلی غمگین میشناسید بهم معرفی کنید خودم عاشقان ماه و ملکه هفت روزه و عشق بی پروا رو دیدم 🙂 اگر سریالی مثل اینا میشناسید بگید 🙂

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به سارا

   بهمن 10, 1399

   ملکه کی/بک دونگ سو دلاور/لبخند پرکشیده از نگاهت/پلکانی به سوی بهشت

   پاسخ

  • mlk در پاسخ به سارا

   بهمن 14, 1399

   آهنگ مرگ رو بهت پیشنهاد میکنم(:

   پاسخ

 24. زهرا

  دی 20, 1399

  سلام یه کلیپ دیدم پسره پولداره و با دوتا از دوستانه دیگش میرن مدرسه و بعد عاشق یه دختره میشه که زیر کلیپشم نوشته دامن دختره پاره میشه و…. پسر پولدار عاشق دختر فقیرمیشه یا نوشته که کلیپ کره ای مدرسه 2018توضیهات
  اسم اون فیلم را بگین اسمشا نمیدونم 🙏🙇

  پاسخ

  • تپش در پاسخ به زهرا

   دی 24, 1399

   یه سریال چینی هست با این مشخصات که میگی dragon day your dead

   پاسخ

  • چ در پاسخ به زهرا

   بهمن 18, 1399

   پسران برتر از گل

   پاسخ

 25. f

  دی 18, 1399

  سلام وخسته نباشید
  با تشکر از سایت خوبتون
  من خیلی وقت پیش یه میکس دیده بودم نمیدونم حالا کره ای بود یا چینی فیلم بود یا سریال
  پسر ی آدم مشهور بود با یه دختری آشنا میشه بعد با هم دوس میشن پسره دختره رو جلو هواداراش میبوسه بعد دختره هم عصبانی میشه یه سیلی میخوابونه تو گوش پسره بعد با هم قهر میکنن و اینا…خلاصه خیلی ممنون میشم اگه کسی راهنمایم کنه

  پاسخ

 26. سارا

  دی 17, 1399

  من دنبال یه سریالم که اسمشو یادم رفته
  داستان یه مرد متاهله که تو بانک کار میکنه و از زندگیش ناراضیه و یک روز از یه پیرمرد سکه ای میگیره و میندازتش توی یه جایی مثل عوارضی که دقیقا نمیدونم کجا بود بعد زندگیش عوض میشه و همسرشم یکی دیگه میشه اما همسر سابقش میشه همکارش تو بانک
  ممنون میشم اسمشو بگید

  پاسخ

  • بهناز در پاسخ به سارا

   دی 19, 1399

   سلام.اسمش همسر آشنا هست.

   پاسخ

 27. زهرا

  دی 15, 1399

  به عنوان یه کیدرامر میگم ک هیچییییییییییییی بهتراز سریال های 2016 و2020 نبودش واقعا سریالهایی ک این سال ها ساخته شدن بهترین بودن البته فیلم های دیگه هم خوب بودن ولی همه سریال هایی ک تو این دوسال ساخته شد همشششششوووووووون عالی بودن

  پاسخ

 28. hanieh

  دی 14, 1399

  سلام ممنون میشم کمک کنید سه سریال تو سبک تو زیبایی یا به زییبایی تو کافه پرنس . رسوایی در سونک کوان و اکادمی ارسنال معرفی کنید که توش دختره شبیه پسرا کرده خودشو

  پاسخ

 29. محمد

  دی 12, 1399

  اسم فیلمه که دختره فکر نمیکرد این اتفاق باعث آشنایی شون بشه چیه؟

  پاسخ

 30. HARLLEY

  دی 12, 1399

  سلام لطفا اسم این فیلمو بگین
  دختره خوانندس عاشق تهیه کنندش میشه اما عشقش به پسره یه طرفه س سریال کره ای هست ممنون میشم بگین

  پاسخ

  • ana در پاسخ به HARLLEY

   دی 13, 1399

   فکر کنم تولید کننده باشه

   پاسخ

  • سارا در پاسخ به HARLLEY

   دی 20, 1399

   فکر کنم اسمش تهیه کنندگان باشه

   پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به HARLLEY

   بهمن 19, 1399

   اگ اونیه ک آیو بازی کرده با کیم سوهیون اسمش تهیه کننده س

   پاسخ

 31. Raheleh

  دی 9, 1399

  سلام ی فیلم هس ک من کلیپشو دیدم ک پسره بخاطر برادرش ک اوتیسم داش مجبود شد از عشقش جدابشه ک اتفاقا کیم سو هیون در این فیلم ایفای نقش کرده است.میشه اسم این فیلم رو بگید؟

  پاسخ

  • فائزه در پاسخ به Raheleh

   دی 14, 1399

   Its okay to not be okey

   پاسخ

  • سارا در پاسخ به Raheleh

   دی 20, 1399

   اسمش مشکلی نیست که خوب نباشی هست خیلی هم قشنگه🙂👌🏻

   پاسخ

  • AMA در پاسخ به Raheleh

   بهمن 21, 1399

   مشکلی نیست بد باشی

   پاسخ

 32. masoome nadei

  دی 8, 1399

  من یه فیلمی دیدم که دختره میخواد تلافی کنه پسر رو بندازه تو آب اما دختره خودش داشت میفتاد که پسره دستش رو گرفت بعدم تا سه شمورد دستشو ول کرد
  میشه بگید اسمش چیه

  پاسخ

 33. Maryam

  دی 4, 1399

  سلام من یه کلیپ دیدم که دختره صبح از خواب پاشد دید خونه پسرس و پسره داره براش صبحونه درس میکنه یا از سر خوابیدن رو تخت و پتو باهم دعوا میکردن و دختره پسره رو از تخت پرت میکنه پایین لطفا اگ میدونین اسم فیلمو بگین

  پاسخ

  • J در پاسخ به Maryam

   بهمن 26, 1399

   فکر کنم عشقم اهل ستاره هاست یا تو که از ستاره ها امدی رو میگی با بازی کیم سو هیون این بالاعم بود

   پاسخ

 34. AYNAZ

  آذر 30, 1399

  مرد بیگناه و تاریخ آرتدال با بازی سونگ جونگ کی بهترین بودن💔💔💔💔💔

  پاسخ

 35. M.R

  آذر 28, 1399

  افسانه دریای آبی و سلطنت ابدی و تو زیبایی و عاشقان ماه و … جاشون خالی بود🤔😔

  پاسخ

  • Niasan در پاسخ به M.R

   بهمن 20, 1399

   👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

   پاسخ

 36. elena

  آذر 20, 1399

  من میکس یه فیلمی رو دیدم که دختره سینگله برا همین همه مسخرش میکردن یه پسر از دختره خوشش میاد بعد دوست میشن همه ام تعجب میکنن
  اگه میدونین ممنون میشم بگین

  پاسخ

 37. ارام

  آذر 19, 1399

  یه فیلم هست دختر بازیگر چند وقت کسی رو نبوسید کسی که دوسش داره میاد کمکش اسم این فیلم چی؟؟؟

  پاسخ

  • Ayda در پاسخ به ارام

   بهمن 6, 1399

   توی هابک عروس خدای آب همچین چیزی بود

   پاسخ

 38. کمند

  آذر 18, 1399

  سلام یه کلیپ کره‌ای دیدم خیلی غمگین و قشنگ بود اما اسمش فیلمش رو نمیدونم خیلی دنبال اسمش گشتم پیدا نکردم لطفا راهنماییم کنید
  تو فیلم دختره داره از ساختمون میوفته اما پسره میگیردش بعد یه مرده از پشت سرش با تیر میزنه به دست پسره. دختره هم برای اینکه پسره درد نکشه دستشو از دست پسره در میاره و پرت میشه پایین
  لطفااااااااااا اسم فیلمو بگین🙏🙏🙏🙏🤍

  پاسخ

  • Fatiii در پاسخ به کمند

   دی 8, 1399

   اسمش دکتر غریبه اس

   پاسخ

  • مهراد در پاسخ به کمند

   دی 20, 1399

   اسم سریال دکتر غریبه هست

   پاسخ

  • Sara در پاسخ به کمند

   دی 20, 1399

   به نظر من اگر تازه قصد دارید که سریال کره ای ببینید بیشتر تحقیق کنید چون بیشتر سریال های این لیست قدیمی هستند و سریال های خیلیی قشنگ تر و جالب تری هم ساخته شدند :)) من خودم بین سریال هایی که دیدم این سریال ها رو پیشنهاد میکنم 🙂

   ۱) گل شیطان
   ۲) مشکلی نیست خوب نباشی
   ۳) عاشقان ماه
   ۴) تو از ستاره ها آمدی
   ۵) گابلین
   ۶) وارثان
   ۷) یاد آور
   ۸) افسانه دریای آبی
   ۹) نسل خورشید
   ۱۰) سقوط بر روی تو

   ژانر سریال ها متفاوت هست میتونید ژانر هرکدوم رو دوستداشتید ببینید 🙂

   پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به کمند

   بهمن 19, 1399

   Dr. Stranger
   لی جونگ سوک بازی کرده

   پاسخ

  • AMA در پاسخ به کمند

   بهمن 21, 1399

   فکر میکنم شکارچی شهر بود با بازی لی مین هو

   پاسخ

   • ا در پاسخ به AMA

    بهمن 26, 1399

    نه شکارچی شهر نیس ولی خیلی شبیهشه

    پاسخ

 39. هیلدا

  آذر 15, 1399

  سلام من یه کلیپی دیدم ولی اسمش رو نمیدونم خیلی دوست دارم اسم فیلمش رو بدونم که ببینمش دخترو پسره از بچگی باهم دوست بودن و همیشه پسره دختره رو او بچگی ازیت میکرد مثلا سوسک میزاشت تو کتابش روی خودش میزاشت یواشکی و هر بارم که دختره رو ازیت میکرد دختره لپاش قرمز میشد و قش میکرد خلاصه همدیگرو تو شرکت میبینن و توی جشنی هم که میرن یکی رو پسره نوشیدنی میریزه و بعد دختره که از بچه گی باهم بودن نیش خند میزنه بعد پسره میاد نمیدونم چی بهش میگه بعد همه خبر نگارا میرن دنبال دختره بعد دختره میره فکر کنم تو بالکن تا تنها باشه بعد پسره میاد دختره پا میزاره رو پاش بعد همش دختره انگشتشو میزنه رو کتش بعد پسره دستشو میکشه کت دختره رو میکنه تنش بعد پسره دختره رو داره با خودش ب زور میبره اما کاریش نداره فکر کنم میخواست برسونتش خونه ش بعد دست دختره رو ول میکنه دختره تا داشت ازپله ها پرت میشد پسره گرفتش و کشیدش و وقتی کشیدش اتفاقی لب تو لب میشن بعد خبر نگارا میان میبینن عکس میگیرن بعد پسره برای اینکه دختره رو فکر کنم برای اینکه متوجه نشن کیه و مبادا ازش عکس بگیرن کت دختره رو میندازه روی سر دختره بعد ب خبر نگاره تزکر میده که برن وقتی که میرن پسره کت دختره رو از روی سرش برمیداره و میبینه دختره باز صورتش سرخ شده و داره بی هوش میشه بعد میبرتش بیمارستان………. .‌این فیلم کره ای هستش اما اسمش رو نمیدونم لطفا بگید 🥺🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  پاسخ

  • آتی در پاسخ به هیلدا

   آذر 17, 1399

   سلام
   سریال چینی هست، ۳۶ قسمته،
   من تا اواسطش نگاه کردم
   خوب بود بد نبود

   اسمش عشق شیرین است
   Love Is Sweet 202۰

   پاسخ

 40. m

  آذر 5, 1399

  من یک کیلیپ فیلم کره ای قبلا دیدم که یه دختر خودشو شبیه پسرا کرده و به سربازی یا دوره نظامی میره اونجا یه پسر متوجه دختر بودنش میشه و شروع به اذیت کردنش میکنه اما بعد عاشقش میشه
  اسم فیلمشو میشه بگید؟

  پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به m

   آذر 13, 1399

   فکر کنم اینی که شما میگی فیلم چینی هست به اسم آکادمی نظامی آرسنال

   پاسخ

  • اریا در پاسخ به m

   آذر 16, 1399

   مولان؟

   پاسخ

  • رها در پاسخ به m

   آذر 24, 1399

   عشق در مهتاب
   مهتاب نقاشی شده با ابر
   ماه پشت ابر ها
   سه تا اسم داره

   پاسخ

 41. pari ki ki

  آذر 3, 1399

  با بقیه چیزا کاری ندارم ولی برای اونایی که زیاد با سریالای کره ای اشنا نیستن اینو میگم…
  .اینا یه سری سریال قدیمی با فیلمبرداریای ضعیف هستن….سریالا از لحاظ رتبه بندی هم انگار هیچ منطقی پشتش نیست….این لیستو باید کسی بنویسه که کلی سریال دیده…و اول مقاله هم بگید از چه لحاظ دارید رده بندی میکنید؟؟؟؟
  …یه جا ژانر کمدی رومانتیک هست یه جا ژانرش سیاسیه یه جا ژانرش تاریخیه…دقیقا دارید چی رو رتبه بندی کردید؟…تنها شباهتی که پیدا کردم این بود که اکثر سریالایی که معرفی شدن سریالای عاشقانه بودن….ولی بعضی سریالا ژانر اصلیشون عاشقانه هستش ولی بعضی داستان عاشقانه فقط یه داستان فرعی تو سریاله…
  اکثر کسایی که کره ای میپسندن..بازم میگم اکثریتو دارم میگم…ژانر کمدی رمانتیک میبینن(مثل تو از ستاره اومدی پسران برتر از گل و…)…گاهی هم فانتزی هم به این علاقه اضافه میشه(مثل گابلین و افسانه دریای ابی و…)…و در اخر هم یه سری تاریخی عاشقانه دوست دارن(مثل عاشقان ماه و ملکه کی و…)….
  ولی به طور کلی این سریالا خیلی قدیمی ان و واقعا غیر قابل دیدن شدن الان…دیگه چقدر باید قشنگ باشه که ادم فیلمبرداریه سریال رو بزاره کنار و ببینتش…
  پیشنهاد میدم از نظرات پایین برای انتخاب یه سریال خوب استفاده کنید…سریالایی که از 2014 به بعد هستن کیفیت خوبی دارن برای تماشا کردن تو سال 2020!…بعضی سریالا استثنا هستن و اینقدر معروف و نوستالژِی هستن که مهم نیست واس قبل 2010 باشن مثل پسران بر تر از گل و پرنسس جامیونگ گو و دونگ یی و جومونگ و… که همه دیدن!(البته پرنسس جامیونگ گو رو همه فک کنم ندیدن خخخ) ولی برای من غیر از 20 قسمت اولش خیلی قشنگ بود…

  پاسخ

 42. Zizi

  آذر 2, 1399

  من یه کلیپ قبلا دیدم ولی اسمشو یادم نماد
  فیلمه دو قسمته دختره سال آخره دبیرستانه به دوره چوسان سفر میکنه تم گوشیش هم بارونه پادشاه هم وقتی تم گوشیش رو میبینه فکر میکنه واقعا داره تو گوشیش بارون میاد

  پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به Zizi

   آذر 13, 1399

   مینی سریال کره ای شالاپ شلوپ عشق هست
   داستان دختریه که به گذشته سفر میکنه

   پاسخ

  • Army در پاسخ به Zizi

   آذر 17, 1399

   اسم این سریال شالاب شلوب عشق هستش

   پاسخ

 43. آوا

  آبان 30, 1399

  ی کلیپ فیلم قبلا دیدم الان هیچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد
  موضوش این بود کا دختره خودشو مثل پسرا میکرده و میرفته کار بد با چهارتا پسر ی کافه میزنن
  میشه بگین اسمش چی بود😢

  پاسخ

  • Amirreza در پاسخ به آوا

   آذر 3, 1399

   کافه پرنس

   پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به آوا

   آذر 13, 1399

   فکر کنم منظورتون سریال کافه پرنس باشه

   پاسخ

 44. Y

  آبان 16, 1399

  سلام من یک کلیپ دیدم که لی جونگ سوک توش همین نقش بازیگر معروف رو داشت و با یک دختر آشنا شد که باهم بازی کنند دختره وقتی فهمید لی جونگ سوک قراره ببوسش خیلی شوکه شد و کم کم به هم علاقه پیدا میکنند میشه بگی اسم فیلمش چیه ؟

  پاسخ

  • مهراد در پاسخ به Y

   آبان 21, 1399

   اولین بوسه برای هفتمین بار

   پاسخ

 45. سلطان

  آبان 14, 1399

  افسانه دونگی هم قشنگ بود

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به سلطان

   آبان 15, 1399

   افسانه دونگی هم اهنگاش هم موضوعیت فیلمش سنگ تموم گذاشتن هیچ وقت برام تکراری نمیشه و اگه دوباره پخشش کنن حاضرم ببینم

   پاسخ

 46. لیلیانا

  آبان 14, 1399

  سلام و خسته بااشید من دنبال یک سریال کره‌ای هستم مال حدود ۱۲ سال پیشه اسم دختره هینا بود راجع به زندگی یه دختر و پسر بود از بچگی تا بزرگسالی که دختره مجبور به ازدواج با یکی دیگه میشه پسره تلاش میکنه به دستش بیاره ولی پسره میمیره لطفاااااا اسمشو بهم بگید دو تدآهنگ حیلی معروفم داشت

  پاسخ

  • Kimi در پاسخ به لیلیانا

   دی 11, 1399

   سلام عزیزم اون دختره ک کور بود رو میگی؟
   اسم سریال داستان غم انگیز عشقه من دو بار دیدمش خیلی دوسش داشتم و دارم

   پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به لیلیانا

   بهمن 19, 1399

   ی دراما شبیه اینی ک گفتی هست ک پارک شین هه بازی کرده
   اسمش درخت بهشتی ه

   پاسخ

 47. ZY

  آبان 11, 1399

  او زیبا بود هم عااالیه،خ خنده داره

  پاسخ

 48. Zahra

  آبان 1, 1399

  سلام ببخشید چند تا فیلم میشه بهم معرفی کنید که پایانش خوب باشه و لی مین هو توش بازی کرده باشه

  پاسخ

  • elena در پاسخ به Zahra

   آبان 29, 1399

   تقریبا همه ی فیلم های مینهو آخرش خوب تموم میشه بهتریناش اینان که هیچوقت برام تکراری نمیشن
   پسران فراتر از گل ، وارثان ، دریای آبی و پادشاه ابدی همشون عالین

   پاسخ

  • Special در پاسخ به Zahra

   دی 26, 1399

   سلام فیلمای لیمینهو کلا همه محشرن و پایان قشنگی. دارن
   پسران برتر از گل
   افسانه دریایه آبی
   وارثان
   پادشاه ابدی
   شکارچی شهر

   پاسخ

  • هلن در پاسخ به Zahra

   فروردین 4, 1400

   ذائقه شخصی، وارثان، جایزه بگیرها، ماهی خال خالی

   پاسخ

 49. Sar

  مهر 29, 1399

  سلام ببخشید میشه تو انتخاب فیلم کمکم کنید
  یه فیلمی میخوام که مث وارثان باشه و پایان خوش داشته باشه

  پاسخ

  • elena در پاسخ به Sar

   آبان 29, 1399

   پینوکیو

   پاسخ

  • m در پاسخ به Sar

   آذر 11, 1399

   دبلیو ، هتل دل لونا ، رویا بلند یک و دو ، منشی کیم چشه ، وقتی تو خواب بودی ، تولید کنندگان ، پادشاه سلطنت ابدی ، اخرین ماموریت فرشته عشق ، دریا ی ابی و ….

   پاسخ

   • Mahsa Bahrami در پاسخ به m

    بهمن 19, 1399

    هتل دلونا کجا خوب تموم شد sad ending بود

    پاسخ

  • Asphodel در پاسخ به Sar

   بهمن 7, 1399

   باغ شهاب سنگ

   پاسخ

  • Asphodel در پاسخ به Sar

   بهمن 7, 1399

   بنظرم سریال های باغ شهاب سنگ , زیبای حقیقی , به من میگن خوشگل گانگنام , او هرگز نخواهد فهمید , من ربات نیستم , آلارم عشق خیلی قشنگن.

   پاسخ

 50. مهدیه

  مهر 23, 1399

  سلام من ی کلیپ دیدم میشه اسمشو بگید دختره توی حالت مستی میره جلوی در اتاق دوتا پسر خوشگل یهو روشون بالا میاره بعد اون کم کم یکی از پسرا عاشقش میشه میبرتش به خونه اش اخر کلیپم اینجوری بود ک زنی ک پسره رو دوس داشت یکیو میفرسته بره دختره رو اذیت کنه تو خونش ولی یهو پسره میرسه نجاتش میده اسمشو میگید؟

  پاسخ

  • م در پاسخ به مهدیه

   آذر 11, 1399

   فکر کنم تو زیبایی باشه

   پاسخ

  • Ar در پاسخ به مهدیه

   اسفند 11, 1399

   سریال زیبای حقیقی ولی این یه تیکه از فیلمشه کل فیلم درمورد یه دختره با دوتا پسر که عاشق دختره میشن

   پاسخ

 51. Mahdisa

  مهر 18, 1399

  سلام من یه کلیپ دیدم میشه اسمشو بگین
  کلیپ اینجوری بود که یه دختر و پسری باهم بودن ولی پسره دختترو دوست نداشت ولی دختره یه کارایی کرد که پسره بالاخره عاشقش شد

  پاسخ

  • m در پاسخ به Mahdisa

   آذر 11, 1399

   سریال های زیادی هستند که موضوشون این جوریه باید سعی کنید تشخیص بدید که بازیگرش کی بوده اگه سریال کره ای زیاد میبینید میتونید حتما فیلمش رو پیدا کنید

   پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به Mahdisa

   بهمن 19, 1399

   این موضوع خیلی رایجیه تو کی دراما
   اینجوری نمیتونی پیداش کنی

   پاسخ

 52. Sara

  مهر 18, 1399

  سلاممن یه کلیپ دیدم میشه اسمشو بگید یه پسره بود فک کنم خواننده بود با گروهش بود و یه دختره عاشقش بود همش تو محل کارش نگاش میکرد و عاشق پسره بود ولی پسره بهش محل نمیداد کم کم پسره هم عاشقش بود و لی پسره خیلی مغرور بود

  پاسخ

 53. Mh.as

  مهر 18, 1399

  میشه چند تا سریال مدرسه ای که پایان خوب داشته باشه بهم معرفی کنید

  پاسخ

  • Safa در پاسخ به Mh.as

   آبان 3, 1399

   وارثان، پسران برتر از گل، بوسه شیطانی
   اینارو دیدم قشنگ بود

   پاسخ

  • m در پاسخ به Mh.as

   آذر 11, 1399

   مدرسه ی ۲۰۱۳ ، پسران فرا تر از گل ، وارثان ، رویای بلند هم فصل یک و هم فصل دو و….

   پاسخ

 54. M.k

  مهر 18, 1399

  سلام من یه کلیپ دیدم اسم فیلمشو میشه بگین کلیپ اینطور بود که دختره تو جنگل زندگی میکرد پسره ماشینش سقوط میکنه تو دره دختره پیداش میکنه میبره تو جنگل دختره ازین جنگلیا بوده بعد پسره دختررو میبره پیش خودش تو شهر میشه اسمشو بگین

  پاسخ

  • Mr.M در پاسخ به M.k

   دی 8, 1399

   آقای فاکس و خانم رز

   پاسخ

 55. مبینا

  مهر 17, 1399

  باران عشق
  ایمان
  آلارم‌عشق
  افسانه دریای آبی(نیلگون)
  پینو‌کیو
  دروغه و عشق معشوقه
  تو کی هستی
  تو فوق العاده ای
  پادشاه ابدی
  بهترین‌ضربه
  دخترانه آتشین
  خورشید و ماه
  خنده های وایکینگی۱و۲
  خط عشق
  ۴۹ روز
  شریک مشکوک
  روزگارشاهزاده
  سیندرلا و چهار شوالیه
  رویایی بلند۱و۲
  عشق پنهانی من
  عاشقانه ماه
  شکارچیان بخشنده
  شکارچی‌شهر
  وارثان
  وقتی تو خواب بودی
  هورانگ
  همسایه بغلی اکسو
  هتل دلونا
  گوبلین
  تو از ستاره ها اومدی
  یک بوسه برای هفتمین بار
  فیلم دزدان
  دیپلو یا دو جهان
  هورانگ من همشو دیدم خیلی قشنگن

  پاسخ

 56. armyl

  مهر 16, 1399

  عاشقان ماه و هوارانگو جا انداختی اونام عالین

  پاسخ

 57. فاطمه

  مهر 14, 1399

  سلام خسته نباشی.دنبال یه سریال قدیمی کره ایم که یه دختر دست و پا چلفتی تو یه شرکت مد کار میکنه و یه مدیر(زن) خیلی سختگیر داره و یه اشپز جهانی(مرد) هم هس که از خارج میاد و… کسی اگه اسم این سریالو میدونه میشه بهم بگه برام خیلی نوستاژیه.

  پاسخ

  • m در پاسخ به فاطمه

   آذر 11, 1399

   پاستا فکر کنم

   پاسخ

 58. کارا

  مهر 9, 1399

  سلام، ببخشید م یک کلیپ دیدم که توی عروسی بود و می خوان دست گل رو پرت کنن بعد یک دختره هست که اصلا علاقه ای به گرفتن دست گل نداره و دقیقا میفته روی دختره و دختره هم داره میفته که پسره میاد می گیرتش.
  ممنون میشم اگه اسمش رو بگید

  پاسخ

  • معصوم در پاسخ به کارا

   مهر 14, 1399

   سریال تایلندی( حلقه گل)

   پاسخ

 59. محدثه

  مهر 7, 1399

  سلام من می خوام بدونم اسم فیلم اولی چیه
  کسی میدونه؟
  چون من یه کلیپ دیدم که از رو او فیلم ساخته شده بود هرچی گشتم نبود تو اینترنت که الان تو اینجا عکس شو دیدم اگر کسی می دونه بگه

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به محدثه

   مهر 7, 1399

   سلام محدثه جان،
   اگر منظورت از فیلم اول تصویر اصلی مقاله‌ست، اون تصویر مربوط به تیتر شماره یک مقاله یعنی My Love From The Star هست.

   پاسخ

  • m در پاسخ به محدثه

   آذر 11, 1399

   عشقم از ستاره ها امده

   پاسخ

 60. Ali

  شهریور 23, 1399

  سلام من یه میکس دیدم پسره پاهای دختره رو گرفته تا دختره دراز نشست بره ولی پسره هی خودشو جلو میکشه که دختره رو ببوسه اگه اسمشو میدونین لطفاً بگید

  پاسخ

  • mas در پاسخ به Ali

   مهر 13, 1399

   باغ مخفی هست

   پاسخ

 61. ترنم

  شهریور 18, 1399

  سلام میشه یک فیلم قشنگ و عاشقانه با پایان خوش که مثل سریال سرنوشت یا عاشقان ماه شخصیتش از آینده به گذشته میاد معرفی کنید

  پاسخ

  • elena در پاسخ به ترنم

   آبان 29, 1399

   دریای آبی ، پادشاه ابدی ، دبلیو

   پاسخ

  • elena در پاسخ به ترنم

   آبان 29, 1399

   من میکس یه فیلمی رو دیدم که دختره سینگله برا همین همه مسخرش میکردن یه پسر از دختره خوشش میاد بعد دوست میشن همه ام تعجب میکنن
   اگه میدونین ممنون میشم بگین

   پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به ترنم

   بهمن 19, 1399

   یاخدا
   عاشقان ماه پایان خوش داشت؟😳

   پاسخ

 62. زهرا

  شهریور 16, 1399

  یک سریالی چندسال پیش دیده بودم اسمش یادم نیست،دختره خونش حومه شهر بود،مرغداری داشت،پسره اومد باهاشون زندگی کرد،دختره هروقت عصبی میشد با مرغ میزد تو سر پسره،کسی اسمشو میدونه؟

  پاسخ

 63. مائده

  شهریور 8, 1399

  یه فیلم یا سریال هست که دختره صورتش پره جوشه ولی پسره عاشقش میشه
  کسی اسم فیامو میدونه😥

  پاسخ

  • . در پاسخ به مائده

   مهر 1, 1399

   جوجه اردک زشت

   پاسخ

 64. gol

  مرداد 19, 1399

  سلام سریالی دیدم که دختره معلم ورزش پسر هاس که دارند بسکتبال بازی می کنن اسمش چیه ؟؟

  پاسخ

  • Mr.M در پاسخ به gol

   دی 8, 1399

   رشته فروشی گل پسر

   پاسخ

 65. لیلی

  مرداد 13, 1399

  سریال دکتر خوب قبلا از تلویزیون ایران هم پخش شده درسته؟

  پاسخ

 66. هانا

  تیر 30, 1399

  پیدا کردن یه سریال کره ای خوب سخته اما من این چندتا سریال رو دوست داشتم :
  ( شکارچی شهر ) رو بین سریال های لی مین هو دوست دارم
  ( دکتر خوب و روز موعود ) سریال های پزشکی قشنگی است
  سریال بیا و بغلم کن

  پاسخ

  • rozhin در پاسخ به هانا

   بهمن 24, 1399

   Come and hug me عاااااااالللللیه

   پاسخ

 67. Mahtab

  تیر 26, 1399

  میشه چند تا سریال که گروگان گیری و اینا داره بگید و یا اکشن – عاشقانه باشه ، بیشتر منظورم بین شخصیت های اصلیه به جز اینا : شکارچی شهر ، هیلر ، کی دو ، واگابند
  ممنون میشم چند تا سریال این جوری معرفی کیند

  پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به Mahtab

   بهمن 19, 1399

   ” دو هفته ” ک لی جونگی بازی کرده

   پاسخ

 68. امیرمهدی

  خرداد 23, 1399

  هر چقدر کره در صنعت سینما قویه توی سریال واقعا ضعیفه
  شما شاهکار های مثل old boy the handmadein و خیلی شاهکار های دیگه رو با این سریال های سطحی مقایسه کنبد

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به امیرمهدی

   خرداد 23, 1399

   دوست عزیز
   من با شما کاملا موافقم و صنعت سینمایی کره با سریال هاش به هیچ عنوان قابل قیاس نیست.نه به خاطر ناتوانی کارگردانان تلویزیون کره بلکه به دلیل قوانین وضع شده در این کشور که حق ندارن مسایل خشونت آمیز و غیر اخلاقی(مثل بریدن سر و امثال آن) به نمایش بگذارند و با این وجود باز هم آرم مثبت 15 بالای همه ی سریالهای کره ای وجود دارد.اما سینمای کره آزاده و همین باعث شده سینمای کره ی جنوبی حتی تا فتح اسکار پیش بره.اما باید در نظر داشت که با این وجود شاهکار های سریالی کره ای نیز کم نیست.سریال هایی همچون “پادشاهی” (که محصول شبکه ی نتفلیکسه و الان حتی از سریال واکینگ دد هم پیشی گرفته) و “شاه دایه جویونگ”( که بین آثار تاریخی جهان می درخشه) و “بی خانمان” و ” مموریست” و …. شاهکار هایی هستند که نمیشه از شون چشم پوشی کرد و در کنار آثار سینمایی کره ای جایگاه ویژه ای دارند.
   به هر حال باید سلایق مردم هم در نظر گرفت.شاید خیلی ها بر خلاف شما خیلی به آثار سینمایی کره ای علاقه ای نداشته باشند و همین سریال ها رو دوست داشته باشند.

   پاسخ

   • Ziba در پاسخ به ملکه سئوندوک

    شهریور 16, 1399

    بی خانمان واقعا معرکه بود من عاشق سریال کره ایم.

    پاسخ

  • سایه در پاسخ به امیرمهدی

   مرداد 10, 1399

   من مخالف نظر شما هستم چون سریال هایی مثل وارثان-افسانه دریای ابی-مشی کیم چشه-عاشقان ماه-سقوط بر روی تو-پادشاه ابدی واقعا سریال های توانمندی بودند

   پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به امیرمهدی

   بهمن 19, 1399

   خنده دار ترین جمله ای که خوندم
   کره تو سریال ضعیفه😒🙄🙄😂

   پاسخ

  • Tris در پاسخ به امیرمهدی

   فروردین 2, 1400

   چی میگی عمو این سلیقه توعخ ما عاشق سریالای کره ای هستیم

   پاسخ

 69. بهاره

  خرداد 22, 1399

  لیستی که گابلین و هیلر رو شامل نمیشه هااا، اصلا نمی ارزه
  تازه اگر بروز بخواهیم باشیم که مستر سان شاین و پادشاه:سلطنت ابدی هم بهشون اضافه میشه

  پاسخ

 70. بیتا

  خرداد 20, 1399

  حتما سریال های
  تو زیبایی
  روزگار شاهزاده
  تو عاشق من شدی(احساسات قلبی)
  مری با من ازدواج کن(فوقالعاده)
  پسران فراتر از گل
  وارثان (خیلی ها دوسش نداشتم ولی من عاشقش بودم و هستم )
  کافه پرنس
  ماهی خال خالی
  افسانه دریای آبی
  پزشکان
  رویای بلند
  ذائقه شخصی
  شکارچی شهر
  نسل خورشید
  باران عشق
  پسر زیبا
  با عشق تمیز کن
  تو از ستاره آمدی
  دوست دختر من یک روباه نه دم است
  هتل دل لونا
  گابلین
  ایمان
  پادشاه سلطنت ابدی
  من سم هستم
  پینوکیو
  گل پسر همسایه
  رو ببینید من همشونو دیدم همشون عالین

  پاسخ

 71. بیتا

  خرداد 17, 1399

  تو این ایست پسران فرا تر از گل و وارثان و احساسات قلبی و کافه پرنس و دوست دختر من یک روباه است و بوسه شیطانی و نسل خورشید و تتخیلی و از ستاره ها آمدی خیلی قشنگه هستند ولی افسانه دریای آبی هم باید تو این لیست قرار بگیره

  پاسخ

 72. Juddy

  خرداد 17, 1399

  سریال های کره ای که به معنای واقعی کلمه بسیار زیباهستند هم از نظر موسیقی متن ، هم داستان ، هم کمدی و…..:
  ۱.ملکه وارونه
  ۲.تو زیبایی
  ۳.مرد شاهزاده خانم
  ۴.دختر امپراطور
  ۵.شوهرم یه خانواده داره
  ۶.دوست دختر من روباهه
  ۷.آلیس در چونگ دامدونگ
  ۸.پسر زیبا
  ۹.شب پر ستاره گوهو
  ۱۰.باران عشق
  ۱۱.مری شب بیرون ماند

  پاسخ

 73. بیتا

  خرداد 9, 1399

  سریال پسران فرا تر از گل و کافه پرنس و وارثان و احساسات قلبی خیلی قشنگه

  پاسخ

 74. سارا

  اردیبهشت 29, 1399

  فیلم پسران برتر از گل با افسانه خورشید و ماه عالیییییییییییه

  پاسخ

  • ملیکا در پاسخ به سارا

   اردیبهشت 31, 1399

   سلام من یه سریال خیلی وقت پیش دیدم که پسره خیلی پولدار بود و تو بچگیش تپل بود
   ولی بعدش لاغر شدو طراح لباس شد خانواده اش یه دبیرستان داشتن که دختره توش معلم ورزش بود و دختره چهار داداش داشت که خیلی خوشتیپ بودن
   دختره و پسره تو بچگی همکلاسی بودن وقتی بزرگ میشن پسره دختترو پیدا میکنه لطفا اگه اسمش رو می دونین بگین

   پاسخ

   • سارا در پاسخ به ملیکا

    خرداد 20, 1399

    نواقص عشق

    پاسخ

   • سارا در پاسخ به ملیکا

    خرداد 20, 1399

    بچه ها مم یه میکس دیدم بگید مال کدوم سریال دختر یه خانواده ثروتمند می میره بعد یه دختری که انگار دکتره جایگزینش میکنن و ازدواج هم میکنه اسمش چیه کسی میدونه ممنون

    پاسخ

   • .. در پاسخ به ملیکا

    تیر 31, 1399

    او زیبا بود
    خیلیم چرته نبین

    تو زیبایی و وکیل بی قانون عاشقان ماه
    هیلر ملکه کی و سریال جدید کیم سوهیون به اسم اشکالی نداره که خوب نباشی
    این لیستی از بهترینائ بود که من دیدم

    پاسخ

 75. ماریا

  اردیبهشت 24, 1399

  بچه ها یهسریال خیلی وقت پیش دیدم پسره عکاس بود خیلیم مغرور بود دختره خیلی ساده بود کم کم عاشق هم شدن
  اسمشو میخواااام

  پاسخ

  • در پاسخ به ماریا

   اردیبهشت 29, 1399

   باران عشق

   پاسخ

  • اوا در پاسخ به ماریا

   اردیبهشت 29, 1399

   ی کلیپ دیدم چند نفر میخاسن دختره رو بکشن بد پسره میپره جلو تیر و میمیره روحش تو بیمارستان میره پیش دختره اونجا میفهمه ک مرده و دختره نامزد کرده

   پاسخ

  • M در پاسخ به ماریا

   دی 12, 1399

   باران عشق که من واقعا حاضرم چندین بار ببینمش بخصوص با بازی فوق العاده جانگ گیون سوک

   پاسخ

  • M در پاسخ به ماریا

   دی 12, 1399

   سلام، من از فیلم هایی مثل (تو زیبایی، پسران برتر از گل، باران عشق، وارثان، پنیر در تله موش) واقعا این ها عالی بودند.
   من از فیلم هایی مثل پسران برتر از گل و تو زیبایی که یه دختر بین چندتا پسر قرار میگیره مجبوری خیلی خوشم میاد لطفا هر کس فیلم هایی از این قبیل میشناسه بهم بگه

   پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به ماریا

   بهمن 19, 1399

   باران عشق
   یونا از گرلز جنریشن و سوکی باهم بازی کردن

   پاسخ

 76. بهار

  اردیبهشت 16, 1399

  يادآور عاليه مال ٢٠٢٠،معركسسسسس،من ١٠ساله يسره فيلم كره اى ميبينم وعالين اين ياداور رو خيلى دارم بازيگراش يوسئونگ هو ولي سه يونگ

  پاسخ

 77. مهرو

  اردیبهشت 15, 1399

  سلام.خواستم درآمدهایی که دیدم رو پیشنهاد کنم.
  تو زیبایی
  باران عشق
  بوسه شیطنت آمیز
  وارثان
  پسران برتر ازگل
  مرد زیبا
  شکارچی شهر
  من و نخست وزیر
  افسانه دریای آبی
  من ربات نیستم
  عشق در دبیرستان
  پینوکیو
  زندگی مخفی منشی من
  تو از ستاره اومدی
  ایمان
  دبلیو(w)
  پادشاه: سلطنت ابدی(در حال حاضر در حال پخش)
  ببینید.

  پاسخ

  • Fati در پاسخ به مهرو

   اردیبهشت 20, 1399

   تقریبا همشونو دیدم سلطنت ابدیم دارم میبینم….بهت تاریخ آسدال و دانشمند شب رو پیشنهاد میدم فوق العادن

   پاسخ

  • بیتا در پاسخ به مهرو

   خرداد 17, 1399

   آره همه اینا قشنگن+ مری با من ازدواج کن

   پاسخ

 78. sana

  اردیبهشت 8, 1399

  سلام دوستان اگه میشه سریال یا فیلم کره ایی معرفی کنید که اینطوری باشه : پسره اول عاشق دختره هست ولی بعد به فکر انتقام ازش میفته.

  پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به sana

   آذر 24, 1399

   عشق در مهتاب

   پاسخ

 79. بهار

  اردیبهشت 6, 1399

  سریال های
  دکتر غریبه
  نسل خورشید
  وارثان
  شکارچی شهر
  فوق‌العاده هستند پیشنهاد میکنم ببینید

  پاسخ

 80. unknown

  اردیبهشت 6, 1399

  این لیست اصلا اعتبار نداره. هر چی سریال بچه گونه و مسخره بوده جا دادین این تو. صنعت سریال سازی کره شاهکارهایی مثل:
  1. mr, sunshine
  2. the smile has left your eyes
  3. voice
  4. goblin
  5. nice guy
  6. empress ki
  7. my country
  8. kingdom
  9. the k2
  10. reply 1988
  11. vagabond
  12. extraordinary you
  13. healer
  14. woman of dignity
  15. arthdal chronicles
  16. crash landing on you
  17. romantic doctor
  18. are you human, too
  19. my mister
  و کلی سریال محشر دیگه داره. جز دکتر خوب، عشق شاهزاده خانم و از بخت بد عاشقت شدم و نسل خورشید هیچ کدوم از سریالای بالا ارزش دیدن نداره عین خاله بازی میمونن بسکه احمقانه و لوسن. این لیستی که من نوشتم شامل بهترینهاست اگر میخواین یه سریال خوب کره ای ببینین شانسی یکی از فیلمای بالا رو انتخاب کنید و ببینید

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به unknown

   خرداد 22, 1399

   درسته من خیلی از سریال های نامبرده ی شما و سایت رو ندیدم اما باهاتون موافقم.کره شاهکارهایی غیر قابل تکرار و غیر قابل توصیف داره که کمتر وبسایت ها ازشون به عنوان برترین های کره ای یاد می کنن که این واقعا جای تاسف داره.
   همین امر باعث میشه که خیلی ها تصور کنن که درام های کره ای ارزش دیدن ندارن.
   مثلا چرا هیچ وقت از شاهکار هایی همچون شاه دایه جویونگ و شاه گوانگئوتوی کبیر چیزی گفته نمیشه؟درحالیکه ریتینگ دایه جویونگ حتی از جومونگ هم بیشتر بوده.

   پاسخ

  • بهاره در پاسخ به unknown

   خرداد 22, 1399

   تمام سریالهایی ک گفتی و تمام سریال‌های مطلب رو دیدم
   کاملا حق رو به شما میدم، سریال جدید لی مینهو که در حال پخش هست هم عالیه

   پاسخ

 81. نازنین

  اردیبهشت 4, 1399

  سلام دوستان پیشنهاد میکنم آخرین ملکه – دو پلیس افسانه دریای آبی – ملکه کی – ملکه ساندوک- 49 روز پادشاه گوانگوتوکبیر- ته جویونگ – همگی شما محاصره شدید رو ببینید واقعا قشنگن

  پاسخ

 82. soheil

  اردیبهشت 4, 1399

  کسی جواب میده یا ن؟؟؟

  بچه ها ی میکس غمگین دیدم فیلمش قدیمیه دختر پسره همومیخان ولی پسره رو میکشنش با تیرکمون میزننش از دره پرت میشه پایین ولی زنده میمونه برمیگرده انتقام بگیره دختره وقتی میبینش خیلی تعجب میکنه کسی اسم فیلمشو میدونه؟؟؟؟ فیلمه قدیمیه میکس اهنگ غمگین روشه

  پاسخ

  • زهره در پاسخ به soheil

   اردیبهشت 21, 1399

   فکرکنم شوهرصدروزه من باشه.

   پاسخ

  • b.h در پاسخ به soheil

   خرداد 3, 1399

   پرواز در آسمان اسم سریاله هست

   پاسخ

 83. الناز

  فروردین 30, 1399

  سلام من یک فیلم سینمایی کره ای چندین سال پیش دیدم دختره چاق بود بخاطر چاقیش عمل کرد بعد خوشگل و لاغر شد کسی که دوسش داشت دیگه نمیشناختش، صدای قشنگی داشت و وقتی کنسرت میزاشت از زیر میخوند یکی دیگه روی صحنه اجرا میکرد
  هر چی فکر میکنم اسمشو یاد نمیاد

  پاسخ

  • aloo در پاسخ به الناز

   فروردین 31, 1399

   فکر کنم فیلم “ایدی من خوشگه گانگنام” باشه

   پاسخ

  • ana در پاسخ به الناز

   اردیبهشت 4, 1399

   سینمایی کره ای زیبای دویست پوندی

   پاسخ

  • y در پاسخ به الناز

   اردیبهشت 13, 1399

   Two Hundred Pounds Beauty اسم فیلمس

   پاسخ

  • Fja در پاسخ به الناز

   اردیبهشت 14, 1399

   فکر کنم سریال رویای بلند بود

   پاسخ

  • Hani در پاسخ به الناز

   اردیبهشت 15, 1399

   اسمش رویای بلنده

   پاسخ

  • طلوع در پاسخ به الناز

   خرداد 16, 1399

   زیبای ۲۰۰ پوندی بود فکر کنم..

   پاسخ

 84. soheil

  فروردین 28, 1399

  بچه ها ی میکس غمگین دیدم فیلمش قدیمیه دختر پسره همومیخان ولی پسره رو میکشنش با تیرکمون میزننش از دره پرت میشه پایین ولی زنده میمونه برمیگرده انتقام بگیره دختره وقتی میبینش خیلی تعجب میکنه کسی اسم فیلمشو میدونه؟؟؟؟

  پاسخ

 85. سیروس

  فروردین 23, 1399

  سلام.یه سریال دیدم که اولش با تصادف خودروی یه پسر و دختر شروع میشه و دختره می میره.گوشیش به صورت خاموش به خواهرش می رسه و بعدا اون پسر با خواهر دختره آشنا میشه.
  اسم این سریال رو میخواستم

  پاسخ

  • ماریا در پاسخ به سیروس

   فروردین 26, 1399

   اسم سریالی ک شرح دادید ،دختر دوست داشتنی من میباشد.

   پاسخ

 86. لی لی

  فروردین 21, 1399

  تعجب میکنم کسی از بازگشت زوجین حرفی نزده.موضوع جالبی داره و بارها به گریتون میندازه.
  بعد از اون
  کتاب خانوادگی گو
  زندگی شخصی او(درباره ماجراهای یه فن گرل)
  کلاس ایته ون(این حرف نداره بسیار قویه در مورد انتقام و موفقیت)
  افسانه دریای ابی
  خنده در وایکیکی 1
  من به شخصه سریال هایی رو دوست دارم که رابطه و عشق بین شخصیتاش عجیب غریب و دور از تصور نباشه.مثلا با عشق تمیز کن و وارثان انگار که مخاطبانش رو سرکار گذاشته باشه و من به هیچ وجه نمیتونستم قبول کنم همچین اتفاقی افتاده.

  پاسخ

 87. مهشاد

  فروردین 21, 1399

  منم فیلم کره ای زیاد دیدم
  پادشاه زیر شیروانی قشنگه
  تجسم پول بنظرم فوق العادس
  نقشه فرار دوم باحاله
  وارثان قشنگ
  تو از کدامین ستاره امده ای ❤
  میتونی صدای قلبمو بشنوی 🤩

  پاسخ

 88. علی

  فروردین 10, 1399

  اولا به همه پیشنهاد می کنم حتما سریال تاریخ ارتدال رو ببینید. به شدت عالیه این سریال. وقتی دیدمش یاد گات افتادم.
  دوما لطفا اگه می شه بهترین سریال های تارخی که دیدین میشه معرفی کنید.

  پاسخ

  • Fja در پاسخ به علی

   اردیبهشت 14, 1399

   ملکه کی عالیه

   پاسخ

  • Mim در پاسخ به علی

   مرداد 13, 1399

   عاشقان ماه.معرکه ترین فیلمی بوده که تاالان دیدم
   گابلین .عالی
   ملکه هفت روزه.عالی

   پاسخ

   • رها در پاسخ به Mim

    آذر 24, 1399

    همین دختره که توش بازی میکنه تو عشق در مهتاب هست نقش اول که خودشو شبیه پسرا میکنه میره تو قصر

    پاسخ

 89. Mahdiyar

  فروردین 5, 1399

  فیلم وارثان عالیه
  هرکی نگاه نکنه از دستش رفته

  پاسخ

 90. Snz

  فروردین 4, 1399

  سلام بهترین سریال هایی که دیدم
  عشق زیر نور مهتاب
  تو زیبایی
  سقوط بر روی تو
  نسل خورشید
  تاریخ آرتدال
  تو فوق العاده ای
  عشق بی پروا
  تو از ستاره ها اومدی
  پری دریایی
  تو انسان هستی؟
  پسران برتر از گل
  مکمل عشق
  بهتون پیشنهاد میکنم‌ اینارو حتما ببینید:)

  پاسخ

 91. رها

  فروردین 3, 1399

  سلام یه کلیپی دیدم میخواستم اگه میشه اسم فیلم رو بهم بگید
  پسره یه خواننده معروف و عاشق دختری میشه (فکر کنم دبیرستانی باشه و فقیر) بعد یه روز سر کلاس پسره یه جفت کفش خریده و میاد مدرسه جلوی دختر میشنه کفشا رو پاش میکنه اگه میشه اسم فیلم رو بگید

  پاسخ

 92. فرزانه

  اسفند 28, 1398

  من سریال کره ای دیدن رو با تو زیبایی شروع کردم و خیلی ازین سریال خوشم اومد…ولی بعدش که خواستم سریال هایی که تعریفش رو میکنند ببینم مثل پسران برتر از گل.. نمیدونم چرا خوشم نیومد منو جذب نکر و 8..7 قسمت دیدم و بیخیال شدم.. بنظرم تو زیبایی قشنگ تر بود… عاشقان ماه هم تا 5..6 قسمت دیدم ولی مثل تو زیبایی نبود برام… ممنون میشم اگه سریالی که مثل تو زیبایی هم رومانتیک باشه و هم جنبه طنز داشته باشه و اینکه شخصیتا خیلی لوس و جلف نباشند 😀 بهم معرفی کنید… ممنون

  پاسخ

  • سها در پاسخ به فرزانه

   فروردین 29, 1399

   سلام عزیزم من استاد فیلم کره ای هستم اگه عشق همراه طنز میخوای افسانه دریای آبی رو ببین قسمت اولش یکم خستت میکنه اما بهدش عالیه

   پاسخ

   • من در پاسخ به سها

    اردیبهشت 24, 1399

    آره افسانه دریای آبی عالیه. ۲۱ درصد جذب بیننده داشته

    پاسخ

   • فرزانه در پاسخ به سها

    مرداد 25, 1399

    ممنونم دوست عزیز از پیشنهادتون
    اما این سریال رو هم دیدم و زیاد بدلم نچسبید

    پاسخ

  • سها در پاسخ به فرزانه

   فروردین 29, 1399

   راستی سریال کافه پرنس رو از دست نده عالیه عالی بمب خنده س وپراز احساس

   پاسخ

  • هانیه در پاسخ به فرزانه

   اردیبهشت 13, 1399

   چه جالب کمتر کسی دیدم که اف۴ رو دوست نداشته. منم دقیقا مثل تو خوشم نیومد از پسران برتر از گل و اولین سریال کره ای که دیدم تو زیبایی بود.
   سریال های از صمیم قلب و رویای بلند داشته باش رو ببین حتی از تو زیبایی قشنگ ترن

   پاسخ

   • Mahsa Bahrami در پاسخ به هانیه

    بهمن 19, 1399

    من خودم وقتی تینیج بودم از f4 خوشم می اومد
    ولی بعد ک بزرگتر شدم و دراما های بهتر دیدم دیگ اونقدرا خوشم نمیومد

    پاسخ

  • Jona در پاسخ به فرزانه

   اردیبهشت 25, 1399

   به نظرم شاهزاده زیر شیروانی هم خیلی خنده دار و جالبه

   پاسخ

  • بیتا در پاسخ به فرزانه

   خرداد 17, 1399

   آره تو زیبایی خیلی قشنگه .من اولین سریال کره ای که دیدم این بود تا قبل از اینکه تو زیبایی رو ببینم از سریال کره ای متنفر بودم ولی پسران فراتر از گل هم فوقالعاده است البته هرکی یک سلیقه ای داره من اونو دوست داشتم

   پاسخ

  • sara در پاسخ به فرزانه

   اسفند 26, 1399

   آقای ملکه خیلی قشنگه هم طنز و هم عاشقانه

   پاسخ

 93. Akram

  اسفند 20, 1398

  سلام،ی کیلیپ دیدم که دختر باله میرقصه ،پسر اینو اتفاقی میبینه نگو دوست دخترشه ،ولی دختر یادش نیست پسر توکلیسا دخترو میبینه عکس دختر هم بغلش بوده ،خلاصه با دختر دوست میشه ،دختر کم کم یادش میاد کجا و چه ساعتی مرده ولی پسر میره جاش تو اون ساعت تو خیابون خیلی دنبال این فیلمم لطفا اسمشو بگید.

  پاسخ

  • F.l در پاسخ به Akram

   اسفند 21, 1398

   ماموریت فرشته فکر کنم

   پاسخ

   • Mahsa Bahrami در پاسخ به F.l

    بهمن 19, 1399

    تنها شباهت چیزی ک گفت با آخرین ماموریت فرشته : عشق اینکه دختره باله می رقصیده
    وگرنه سناریوش کاملا متفاوته والله

    پاسخ

  • nznin در پاسخ به Akram

   فروردین 9, 1399

   ماموریت فرشته عشق

   پاسخ

  • ana در پاسخ به Akram

   اردیبهشت 4, 1399

   این موزیک ویدیو.هست. سریال نیست

   پاسخ

 94. sara

  اسفند 16, 1398

  سلام من سریال های توزیبایی..بوسه شیطنت امیز..سرنوشت…عاشقان ماه..افسانه خورشید و ماه..هزاران بوسه…شکارچی در شهر..وارثان.. ضربان قلب…دیدم ولی از افسانه دریای ابی و ذاعقه ی شخصی و پسران فراتر از گل و ملکه کی خیلی خوشم اومده..ینی بیشتر سریالای درام و عاشقانه رو میدوستم هر چند ک سرنوشتم خوب بود….حالا میخوام دوباره سریال کره ای ببینم میخواستم بدونم بین این سریالا کدوم از همه بهترن و نظر شمارو هم بدونم
  هیلر ..پینکیو..عروسی بزرگ..سقوط بر روی تو…تو از ستاره ها اومدی..شریک مشکوک ..ذوبم کن…نسل خورشید..شاهزاده صد روزه؟؟؟؟

  پاسخ

  • sahar در پاسخ به sara

   اسفند 17, 1398

   من بین این هایی که گفتی بیش ترشو دیدم اما نسل خورشید و بعد از آن شریک مشکوک بنظرم قشنگ تر بودن.

   پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به sara

   اسفند 18, 1398

   پیشنهاد میکنم پینوکیو رو ببینیدچون واقعا قشنگه مطمعنم اگه ببینید خوشتون میاد

   پاسخ

  • fatemeh در پاسخ به sara

   اسفند 20, 1398

   به نظر من اول نسل خورشیدو بیین بعد سقوط بر روی تو

   پاسخ

  • زینب در پاسخ به sara

   اسفند 24, 1398

   منم همه اونایی که دیدیو ،دیدم اگه میخوای شبیه به افسانه دریای ابی باشه میتونی عشق من از ستاره هارو ببینی که هیلی عالیه،سقوط بر روی تو هم جالبه،کافه پرنس وthe k2رو از دست نده خیلی خیلی عالین ،هیلر هم خوبه ولی شریک مشکوک عادیه

   پاسخ

   • بیتا در پاسخ به زینب

    خرداد 17, 1399

    کافه پرنس عالیه

    پاسخ

  • سارا در پاسخ به sara

   فروردین 3, 1399

   هیلر عالیه.
   یه سر و گردن از همه ی سریالای کره ای بالاتره.

   پاسخ

  • nznin در پاسخ به sara

   فروردین 9, 1399

   من به جز عروسی بزرگ همه اش رو دیدم
   بستگی به سلیقه ات داره ولی اگه از بین این ها نمیتونی انتخاب کنی
   انتخاب اول من سقوط بر روی تو هست
   بعد تو مرحله دوم نسل خورشید , پینوکیو و هیلر
   بعد هم تو از ستاره ها اومدی , شاهزاده صد روزه و شریک مشکوک
   ذوبم کن رو توصیه نمیکنم. عروسی بزرگ هم ندیدم
   امیدوارم نظرم بهت کمک کنه البته این نظر شخصی هست و ممکنه سلیقه تو کاملا متفاوت باشه عزیزم

   پاسخ

  • ana در پاسخ به sara

   اردیبهشت 4, 1399

   سقوط بر روی تو و تو از کدوم ستاره ای

   پاسخ

  • mahan در پاسخ به sara

   اردیبهشت 4, 1399

   هیلر
   کی دو
   تو از ستاره اومدی
   دکتر هو
   پدرعجیب غریب
   اینارو نگاه کن پشیمون نمیشی

   پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به sara

   بهمن 19, 1399

   بین دراما هایی ک گفتی من هیلر و شریک مشکوک و نسل خورشید رو دیدم و واقعا همشون قشنگ بودن

   پاسخ

 95. سها

  اسفند 9, 1398

  نمیدونم چرا هر چی میبینم بهتر از سریال گوبلین نمیشه سریال گوبلینو من دوساعت سرش گریه کردم اخرشم یه جوری شدم هر موقع میکسی چیزی ازش میبینم گریم میگیره بد جور خلاصه اگه گوبلینو دیدین و میدونین سریال کره ایی هست که به پاش برسه لطفا بگین بم

  پاسخ

  • hamed در پاسخ به سها

   اسفند 9, 1398

   من هم خیلی از گابلین خوشم اومد. به نظر من moon lovers رو ببینین…شخصا بهترین سریال کره ای که دیدم مون لاورزه و تعجب کردم تو این لیست نبود

   پاسخ

  • ati در پاسخ به سها

   اسفند 17, 1398

   متاسفم دوست دارم، غمناک ولی قشنگه.

   پاسخ

  • Sara در پاسخ به سها

   فروردین 10, 1399

   سلام , مستر سان شاین رو حتما ببین ^^

   پاسخ

  • علی در پاسخ به سها

   تیر 18, 1399

   MY COUNTRY

   پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به سها

   بهمن 19, 1399

   عاشقان ماه
   البته من گابلین رو تا آخر ندیدم فک کنم چون اون موقع کم سن و سال بودم درک داستان برام سخت بود
   ولی عاشقان ماه برای من بعد از ۴ سال کی درامر بودن واقعا sad ending ترینه واااقعا

   پاسخ

 96. K drama

  بهمن 15, 1398

  بهترین سریال هایی که دیدم و جذاب بودن:

  تو از ستاره ها اومدی
  رویای بلند 1
  وارثان
  باران عشق
  عاشقان ماه
  من ربات نیستم
  تو زیبایی
  خنده در وایکیکی
  افسانه دریای آبی
  سی اما هفده ساله
  شکارچی شهر
  دبلیو
  عشق در دبیرستان
  قهرمان عجیب من
  دلم برات تنگ شده
  گابلین
  نوازش قلبت
  خوشگل گانگنام
  پسر روانسنج
  آخرین ماموریت فرشته عشق
  لحظه ای در ۱۸ سالگی
  پادشاه مد
  وقتی تو خواب بودی
  روزگار شاهزاده
  احساسات قلبی
  افسانه نوکدو
  اولین عشقم
  دوبونگ سون زن قوی
  پاسخ به 1988
  ذائقه شخصی
  انتقام شیرین 2 ( 2 sweet revenge )

  پاسخ

  • مریم در پاسخ به K drama

   بهمن 25, 1398

   سلام ببخشید سریال های همسایه بغلی اکسو_حالا با عشق و علاقه تمیز کن و پینوکیو مگه بدن.آخه اسمشو تو سریال های پیشنهاد شده نزدید.

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به K drama

   بهمن 25, 1398

   سلام راستی
   من یه میکس دیدم که دختره مست بود به پسره تو خیابون گفت بیا باهام بخواب از اون روز به بعد پسره اذیتش میکرد میگفت میتونم باهات قهوه بخورم حتی میتونم باهات بخوابم.اسمش چیه؟
   دختره موهاش بلند بود و عینکم نداشت.

   پاسخ

   • yegane17 در پاسخ به مریم

    اسفند 11, 1398

    سلام فک کنم این سریال باشه (میخوام آهنگتو بشنوم)

    پاسخ

 97. Narges

  بهمن 3, 1398

  سلام بچه ها …. من یه میکس دیدم خیلی دنبالش گشتم میتونید کمکم کنین؟؟؟؟
  سریالش دبیرستانی بود…بعد دختره موهاش کوتاه وصورتشم گرد بود … لباس مدرسشونم قرمز سفید بود … خیلی قشنگ بود کسی دیدع به منم کمک کنه

  پاسخ

 98. دیانا

  دی 19, 1398

  سلام
  من تازه فیلم کره ای میبینم
  سریال افسانه دریای آبی پایان خوبی داره یا غمگین؟

  پاسخ

  • AgustD در پاسخ به دیانا

   دی 19, 1398

   خیلی عالیه حتما نگاه کن

   پاسخ

  • مهدیه در پاسخ به دیانا

   اسفند 7, 1398

   اخرش خیلی خوب تمکم میشه.عاشق دختر داستان شدم من

   پاسخ

  • سها در پاسخ به دیانا

   فروردین 29, 1399

   خوب

   پاسخ

  • من در پاسخ به دیانا

   اردیبهشت 24, 1399

   پایان خوش

   پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به دیانا

   بهمن 19, 1399

   Happy ending

   پاسخ

 99. گومی نام

  دی 18, 1398

  سلام میشه لطفا سریال هایی مثل تو زیبایی معرفی کنید

  پاسخ

  • ana در پاسخ به گومی نام

   اردیبهشت 4, 1399

   سقوط بر روی تو. افسانه ی دریای ابی تو ار کدوم ستاره ای زن قدرتمند دوبونگسو پری وزنه بردار کیم بوک جو قهقه در وایکیکی تاپ استار یوبک قهرمان عجیب من من یک ربات نیستم کشاورز مدرن صدای قلبت ریبوت ازت متنفرم ژولیت کافه پرنس پادشاه ابدی عاشقان ماه و …..

   پاسخ

 100. amir

  آذر 29, 1398

  یعنی این همه سریال خوب هالیوودی ول کردین می خواین برین سریال کره ای اونم از نوع دارم. ببین بخدا آنقدر سریال خوب آمریکای هس برید اونو ها رو ببنید

  پاسخ

  • AgustD در پاسخ به amir

   دی 19, 1398

   اگه راست میگی خودت اینجا چیکار داری

   پاسخ

  • گو می نام در پاسخ به amir

   دی 23, 1398

   بله ما انتخاب کردیم که سریال کره ای ببینیم شما نمی بینی نبین ولی نظرتم تو دل خودت نگه دار.

   پاسخ

  • nznin در پاسخ به amir

   فروردین 9, 1399

   چقدر دنیا جای قشنگی میشد میتونستیم درک کنیم که هرکس سلیقه متفاوتی داره و ما نباید کورکورانه انتخاب یه عده رو ببریم زیر سوال
   شمایی که طرفدار سریال های هالیوودی هستی دقیقا به چه دلیل تو صفحه معرفی سریال کره ای هستی؟؟؟؟

   پاسخ

  • سها در پاسخ به amir

   فروردین 29, 1399

   من همه ی سریال های هالیووود رو دیدم دیگه تکراری شدن رفتم سراغ کره ای

   پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به amir

   بهمن 19, 1399

   شما برو اونی ک دوستداری رو ببین
   اینجا چی کار می کنی؟
   هرکسی سلیقه ای داره
   حتما ی چیزی داره ک داریم کی دراما رو دنبال می کنیم دیگ
   لابد درباره ی کی پاپ هم میگی
   این همه اهنگ خوب پاپ حالا چرا می خواین کی پاپ گوش کنین؟😒
   احترامم آرزوست😒🙄

   پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به amir

   بهمن 19, 1399

   حالا شما چرا اینقدر حرص میخورید؟؟مگه سریال های کره ای جای شما رو تنگ کرده؟بعدش هم منظورتون از سریالهای خوب هالیوودی سریال های مفسد غربیه؟؟ما که جز فساد اخلاقی چیزی تو سریال های هالیوودی ندیدیم.یعنی همون قسمت اول دوم میره جاده خاکی.حتی خیلی ها غربی ها خودشون بخاطر این مطلب سریال های غربی رو ول کردن سریال کره ای رو نگاه میکنن بعد اومدی اینجا شعار میدی؟حداقل سریال های کره ای بدون جلو زدن و سانسور کردن میشه نگاه کرد.حتی من بعضی هاشون با خانواده میبینم.این رو هم بدونید که اگه سریال های کره ای رو از تلویزیون دنبال کردید برات متاسفم. چون تی وی ایران سریال های ارزون کره ای رو میخره برخلاف شبکه ی نتفلیکس که سریال های گرون کره رو خریداری میکنه.پیشنهاد میدم اول سریال واگابند و پادشاهی و سیگنال و سقوط اضطراری بر روی تو و … رو ببینید بعد در مورد سریال های کره ای نظر بدید.

   پاسخ

 101. زهره

  آبان 18, 1398

  جای سریالایی مثل بکش خلاصم کن . عشق مخفی . مدافع خیلی خالیه

  پاسخ

 102. ساره

  مهر 29, 1398

  به غیر از رویای بلند همشون واسه وقت گذرونی خوبن اصلا عمیق نیستن و بعد اون فیلم ذهنتون درگیرش نمیشه (((:

  پاسخ

 103. Marziyhe

  مهر 24, 1398

  سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون
  دنبال اسم سریال کره ای میگردم ولی پیداش نمیکنم میشه لطفا اگه دیدین بهم بگین اسمش چیه خودم میکسشو دیدم

  دیدم که یه دختره بچه دار شدهشده داره ازبچش مواظبت میکنه که متوجه میشه دوست پسرش داره ازدواج میکنه میاد تو عروسی و واقعیت و میگه ومیره عروسی که به هم میخوره

  پسره هم که نمیدونسته دختره بچه دار شده بوده از خودش بدش میاد سعی میکنه دل دختره رو به دست بیاره تا بتونه باهاش ازدواج کنه
  ترو خدا اگه کسی این سریالو دیده اسمشو بگه ممنونم

  پاسخ

  • Moty در پاسخ به Marziyhe

   مهر 26, 1398

   عروسی بزرگ خیلیم هم قشنگه منم مردم تا پیداش کردم

   پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به Marziyhe

   بهمن 19, 1399

   عروسی بزرگ

   پاسخ

 104. فاطمه

  مهر 10, 1398

  در حال حاضر سریال the untamed یا همون بی وقفه رو بورسه

  پاسخ

 105. مهندس کره ای

  شهریور 16, 1398

  اصل فیلم ها نذاشتن دکتر غریبه اصلا اسمشم ننوشتن فیلم های کره ای توی ماهواره باید شبکه GM کره ببینید یا شبکه کره ای kBS

  پاسخ

 106. H.H

  شهریور 15, 1398

  من از سریال های کمدی رمانتیک مثل منشی کیم چشه واقعا عالی بود یا زندگی مخفی منشی من ، تو زیبایی ، راز عاشقانه من خوشم اومد اگه بازم مثل اینا هست میشه معرفی کنین

  پاسخ

  • AgustD در پاسخ به H.H

   دی 19, 1398

   پس حتما از پینوکیو ،پسر روان سنج، هیلر،زن قور دو بونگ سو ، پری وزنه بردار خوشت میاد

   پاسخ

 107. Dokht bandar

  شهریور 5, 1398

  سلام یه فیلم دیدم رعیسه خیلی بد جنس بود دختره فک می کنم منشیش بوده هی دختررو اذیت می کردع کسی می دونه اسمش چی بود

  پاسخ

  • Zri در پاسخ به Dokht bandar

   شهریور 13, 1398

   منشی کیم چشه؟ 🤔

   پاسخ

   • nznin در پاسخ به Zri

    فروردین 9, 1399

    انصافا در حق سوجون ظلم کردی ها
    سوجون اونقدر هوای پارک مین یانگ رو داشت تو سریال
    اصلا دلت میاد بگی رییس بدجنسه بود خخخ

    پاسخ

  • سارا در پاسخ به Dokht bandar

   فروردین 12, 1399

   عشق پنهانی من باشه

   پاسخ

 108. hana

  شهریور 4, 1398

  سلام دوستان میشه فیلم عاشقانه بهم معرفی کنید؟
  خیلی وقته که فیلم خوشگل ندیدم
  ممنون میشم از همکاریتون

  پاسخ

  • 11 در پاسخ به hana

   اسفند 7, 1398

   سقوط بر روی تو بی نظیره

   پاسخ

 109. Sonia

  مرداد 31, 1398

  دوستان
  شما فیلمای کره ای رو کجا نگا میکنین ؟
  من نمیدونم باید تو کدوم شبکه نگاه کنم ، دانلود میکنم میبینم کلی نتم میره

  پاسخ

  • Fara در پاسخ به Sonia

   آذر 29, 1398

   بسته شبانه نامحدود بگیر ۳۰۰ گیگ بهت میده ۸۵۰۰ تومان قیمتشه هرجی میخوای دانلود کن

   پاسخ

 110. مریم پیسپار

  مرداد 23, 1398

  این لیست کاملا ساخت خودتونه وگرنه بعضی این سریال مثه بوسه شیطانی هم توی کره بازخورده خوبی نداش

  پاسخ

 111. صبا

  مرداد 20, 1398

  سلام من یه سریال یا حتی فیلم سینمایی دبیرستانی طنز و عتشقانه میخواستم ولی جنایی و اینجور چیزا نباشه کسی هس یه خوبشو معرفی کنه؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • عسل در پاسخ به صبا

   مرداد 27, 1398

   سریال
   مدرسه ۲۰۱۵:تو کی هستی؟
   عشق در دبیرستان
   مدرسه ۲۰۱۷

   پاسخ

  • nznin در پاسخ به صبا

   فروردین 9, 1399

   این سریال های مدرسه ای هستن که من دیدم و دوستشون داشتم
   تو فوق العاده ای
   مدرسه 2013
   مدرسه 2015
   مدرسه 2017
   وارثان
   آلارام عشق
   رویای بلند1
   رویای بلند 2
   مینی سریال روی قلبت کلیک کن
   انتقام شیرین
   خدای درس
   مدرسه موریم

   پاسخ

 112. raha

  مرداد 19, 1398

  به نظر من این فیلما بهترین فیلم هایی بودن که من دیدم
  فیلم وارثان پینوکیو بهترین ضربه دبلیو ضربان قلب گل پسر همسایه افسانه دریای ابی وقتی تو خواب بودی تو از ستاره ها اومدی پسران برتر از گل دکتر غریبه پزشکان ذائقه ی شخصی تو زیبایی شکارچی شهر
  و اینکه هفت تا فیلمی که اول نوشتم نسبت به بقیه بهترین بودن
  از دستشون ندید

  پاسخ

 113. نرگس

  مرداد 17, 1398

  فیلم مثل عاشقان ماه و من رباط نیستم با او زیبا بود میشناسید دوستان؟

  پاسخ

  • ZG در پاسخ به نرگس

   شهریور 11, 1398

   تو هم انسانی تو سبک من ربات نیستم از نظر راجب رباتا بودن ولی کاملا متفاوت و به نظر من قشنگ‌تر ؛ زیبای درون عاشقانه و کمدی

   پاسخ

 114. ZH

  مرداد 15, 1398

  بهترین سریال کره ای عاشقان ماه فقط حتما ببینین😍

  پاسخ

 115. Asra

  مرداد 9, 1398

  عجیبه عشق بی پروا جز این لیست نیست🤔..اندازه کل عمرم فقط باهاش گریه کردم😢😭.. وارثان هم سریال خوبی بود

  پاسخ

 116. زهرا

  مرداد 8, 1398

  من سریال my mister رو خیلی دوست داشتم
  خیلی از لوس بازی های کره ای توش نبود واقعا زیبا و گیرا بود!

  پاسخ

  • Mahsa Bahrami در پاسخ به زهرا

   بهمن 19, 1399

   آجوشی من از بهترین دراما هاست واقعا
   واقعیت ها رو ب تصویر کشیده
   آیو ک ترکوند تو این دراما

   پاسخ

 117. سیما

  مرداد 6, 1398

  من از لی مین هو بدم میومد از جدیدا ازش خوشم میاد با افسانه دریای آبیش

  پاسخ

  • من در پاسخ به سیما

   اردیبهشت 24, 1399

   چ جالب منم خیلی لی مینهو رو جالب نمیدونستم اما بعد از افسانه دریای آبی واقعا خوشم اومد ازش

   پاسخ

 118. MaRyAm

  مرداد 6, 1398

  سلام من ی فیلم دیدم دختره و پسره تو بیمارستان بود فک کنم با هم برخورد کردن ولی پسره عشقشو یادش نبود اما دخترع اونو شناخت میشه اسم فیلمش بگید؟

  پاسخ

  • Mahsan در پاسخ به MaRyAm

   مرداد 7, 1398

   فیلم دبلیو یا دو جهان فکر کنم منظورتونه همون که حلقه سر می خوره پیش کفش پسره و دخترا لباس بنفش پوشیده فوق العاده زیباست این فیلم من که عاشقش شدم❤

   پاسخ

  • ساحل در پاسخ به MaRyAm

   مرداد 7, 1398

   احتمالا دبلیو دو دنیا بوده.

   پاسخ

  • مبی در پاسخ به MaRyAm

   مرداد 10, 1398

   فکر کنم منظورت سریال ( زیبای درون ) هست

   پاسخ

  • مریم پیسپار در پاسخ به MaRyAm

   مرداد 23, 1398

   حتما پسران فراتر از گل بود هخخخخ

   پاسخ

  • leila در پاسخ به MaRyAm

   مرداد 26, 1398

   فک کنم دبلیو بوده البته فک کنما

   پاسخ

  • زهرا در پاسخ به MaRyAm

   مرداد 27, 1398

   سریال پزشکان

   پاسخ

  • سو در پاسخ به MaRyAm

   مهر 13, 1398

   دبلیو

   پاسخ

 119. گلبرگ

  مرداد 3, 1398

  مربای پرتقال_گل پسر رشته فروش_آبیس یا گوی سحر آمیز_پسر روان سنج_بیا با هم بنوشیم_انتقام شیرین_استاد شیطان مرا نبوس(چینی) _ نوولند قلعه ای در آسمان(چینی)

  پاسخ

 120. گلبرگ

  مرداد 3, 1398

  سلام.یک میکس از سریالی دیدم که دختر و پسر در پارک آبی عاشق هم میشن کسی هست که بدونه اسمش چی هست؟🙃

  پاسخ

  • ZH در پاسخ به گلبرگ

   مرداد 15, 1398

   اون تبلیغه سریال نیس

   پاسخ

 121. مریم

  مرداد 2, 1398

  به نظرم سریالاتون یکم قدیمی شده ها …
  این سریال ها رو از دست ندین :
  هیلر
  زن قوی دو بونگ سون
  شریک مشکوک
  the best hit
  تنها آهنگ عاشقانه من
  that man oh soo
  ملکه کی
  عشق بی پروا
  عاشقان ماه
  و خیلی سریال های دیگه که جدیدترن نسبت به اینایی که گذاشتین…

  پاسخ

  • raha در پاسخ به مریم

   مرداد 19, 1398

   به نظر من فیلم the best hit که ایشون گفتند عالیه
   پیشنهاد میکنم حتما ببینینش و اسم دیگش به فارسی اینه : بهترین ضربه

   پاسخ

 122. Mj

  تیر 26, 1398

  سلام
  سريال جذاب مي خواي كِف كني فقط:
  افسانه ي پري دريايي
  نسل خورشيد

  پاسخ

 123. شیوا

  تیر 25, 1398

  سلام یه سریال کره ای معرفی کنین که ژانرش خیلی کمدی و فانتزی باشه مثل زن قدرتمند دو بونگ سون

  پاسخ

  • mbt در پاسخ به شیوا

   تیر 27, 1398

   زن قوی دو بونگ سون یک سریال عالی بود که هیچ سریالی مثل اون رو نمی تونی پیدا کنیالما این سریال هاهم بد نیستن :
   تو از ستاره ها اومدی
   سرنوشت / ایمان
   پسران فراتر از گل
   برای راهم میجنگم
   وزنه بردار کیم بوک جو
   وارثان ( خودم خیلی از این فیلم خوشم نیومد اما خیلی طرفتار داره )
   تو زیبایی ( موضوع متفاوتی داره )

   پاسخ

  • عاطفه در پاسخ به شیوا

   مهر 19, 1399

   دوبونگ سون خیلی قشنگ بود همش دلم میخواد ببینمش
   بکشم خلاصم کن Kill me Hill me هم خیلی قشنگ بود درباره یه پسر یه که بیماری چند شخصیتی داره 😂 و دختره روانشناسه

   پاسخ

 124. مایا

  تیر 24, 1398

  سلام به همگی تابستون شروع شده منم گفتم چندتا سریال خوب کره ای ببینم . شروع کردم یه لیست بلندبالا درست کردم اما نه تنها نتونستم راحت تر انتخاب کنم بلکه بدتر گیج شدم . به خاطر همین گفتم نظر بقیه رو بپرسم . لطفا لطفا اونای که خیلی سریال کره ای دیدن نظر بدن .من سریال خنده دار ،غمگین ،عاشقانه ،راز الود ، می خوام لطفا اگه میدونید و تو این کار سر رشته دارین برای هر کدوم بهترینشو معرفی کنید. منتظر نظرتون هستم .دمتون گرم .

  پاسخ

  • 👋🏿 در پاسخ به مایا

   تیر 24, 1398

   She was pretty🧡

   پاسخ

  • فائزه در پاسخ به مایا

   تیر 25, 1398

   سلام 30اما17ساله قشنگه

   پاسخ

  • omid در پاسخ به مایا

   تیر 26, 1398

   banshe
   stick back این دو تا عالیه

   پاسخ

  • Mina در پاسخ به مایا

   تیر 26, 1398

   اول از همه سریال گابلینو ببین عالی ترین سریال کره ای بوده ک تاحالادیدم تاتموم شدن فیلم اصلامسیرداستان گم نشد همه لحظه هاش کمدی قاطیش بود من ک بهش 20 میدم.بعدشم سریال سرنوشتو ببین بابازی لی مین هو یه عاشقانه ی معصوم و نابه واقعا سفردرزمانه جریانش.دخترپرروی من و افسانه ی دریای ابی و عشق در نور مهتاب و نسل خورشید .ایناقشنگ ترین سریالاهای کره ای ک هستن ک تواین دوسال دیدم

   پاسخ

  • ارمغان در پاسخ به مایا

   تیر 26, 1398

   شاهزاده صدروزه من وسریال سایمدانگ که فوق العاده است

   پاسخ

   • lune در پاسخ به ارمغان

    مرداد 1, 1398

    بله با حضور کیونگ سوی عزیزم مگه بد هم داریم؟

    پاسخ

  • نیلوفر در پاسخ به مایا

   مرداد 6, 1398

   توی کره ای های تاریخی بهتر از عاشقان ماه و ملکه کی پیدا نمیکنی. بهت پیشنهاد میکنم حتما هردوشونو ببینی البته اول عاشقان ماه‌. به غیر از تاریخی توی سبک امروزی باران عشق، هیلر و شکارچی شهر به نظرم قشنگن. عاشقان ماه حتما فراموش نشه واقعا زیباست

   پاسخ

  • Sahar در پاسخ به مایا

   مهر 28, 1398

   تنها فیلمی ک بادرخواستت اومد تو ذهنم گوبلین بود:| ب معنا واقعی عااالی
   من فیلم کره ایی زیاد دیدم بهتریناش
   ادیسه کره ایی/اوزیبا بود/منشی کیم چشه/من ربات نیستم/عشق زیر نور ماه/عروس قرن/شفادهنده/عشق مخفی من/صداتو میشنوم/خون/

   پاسخ

  • سارا در پاسخ به مایا

   فروردین 3, 1399

   به نظرم به ترتیب اولویت این ها؛

   سرنوشت یا ایمان
   هیلر
   دبلیو
   ماشین تحریر شیکاگو
   شکارچی شهر

   پاسخ

 125. Nasim

  تیر 22, 1398

  سلام یه فیلمی بود که دختره صورتش دونه داره پسره هم هیکلش ورزشکارها میشه اسمشو بگید؟؟

  پاسخ

  • فائزه در پاسخ به Nasim

   تیر 25, 1398

   جوجه اردک زشت

   پاسخ

  • فی در پاسخ به Nasim

   شهریور 19, 1398

   او زیبا بود

   پاسخ

 126. فرحته

  تیر 22, 1398

  يه فيلمي ميخوان با پسر پي أر و دختر فقير به غير از وارثان و پسران برتر از گل چون اونارو ديدم مي خوام مدرسه اي هم باشه مرسي♥️

  پاسخ

  • Fatiii در پاسخ به فرحته

   مرداد 9, 1398

   سریال باغ شهاب سنگ عالی هستش البته مدرسه ای نیس فقط دانشگاهی ولی خیلی خوبه بهترین فیلم کره ای هستش ک تا حالا دیدم هم کمدی هم غمگین هم عاشقانه خلاصه عالیه

   پاسخ

  • melina در پاسخ به فرحته

   مرداد 17, 1398

   اگه سریال مدرسه ای می خوای ، سری مدرسه رو ببین . من به شخصه مدرسه ۲۰۱۷ رو پیشنهاد می کنم اما اگه فیلم پسر پولدار و دختر فقیر بخوای که تقریلا تمام کره ای ها الان این طورین و اگه بخوام چند تا خوبشو بگم :
   منشی کیم چشه
   زندگی مخفی منشی من
   میراث درخشان (پر ریتینگ ترین سریال کره ای که هنوز هم هنوزه رکوردش رو نشکستن)
   رویا های شیرین (تنها چینی که دیدم و فوق العاده بود )
   دو بونگ سون زن قوی
   عطر

   و… که لان به یاد ندارم.

   پاسخ

 127. E

  تیر 19, 1398

  من این سریالا رو دیدم و پیشنهاد می کنم که ببینین:
  عشق یک کنابچه ضمیمه است( این فیلم هم عاشقانه بود هم کمدی. ولی اول فیلم شخصیت زن اصلی خیلی بد بخت بود.اما آخر خوشبخت میشه😊)
  خاطرات الحمرا ( یکی از بهترین فیلمایی بود که دیدم.درباره یک بازی ای بود که باعث مرگ چند نفر شد و رئیس یک شرکت«شخصیت اصلی» رو بدبخت کرد. سازنده ی اون بازی ناپدید شده بود.هر کسی که توی دوئل می باخت در دنیای واقعی میمرد.البته از پایانش زیاد خوشم نیومد😞)
  پسران برتر از گل
  دبلیو
  دریم های
  دانشکده راز آلود
  هی روح بیا بجنگیم
  («اگه انیمه هم میبینید من انیمه چارلوت و sword art online رو معرفی میکنم😁

  پاسخ

 128. Z&M

  تیر 17, 1398

  سلام سریال افسانه دریای ابی خوبه هم تخیلی و هم فانتزی

  پاسخ

 129. reza

  تیر 17, 1398

  سلام . میشه لطفا یک سریال ب من معرفی کنید که نقش اصلی پسری فوق العاده مودب و با حیا باشه . ممنون میشم

  پاسخ

  • حسنا در پاسخ به reza

   تیر 19, 1398

   ملکه هفت روزه

   پاسخ

  • 👋🏿 در پاسخ به reza

   تیر 24, 1398

   منشی کیم چشه؟💙👍🏻

   پاسخ

  • Mina در پاسخ به reza

   تیر 26, 1398

   سرنوشت و گابلین و نسل خورشید

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به reza

   مرداد 2, 1398

   یعنی چی مودب و باحیا … یعنی کلا صحنه احساسی نداشته باشه؟ مودب این سریالا :
   that man oh soo ….واقعا شخصیت عالی داره بازیگر مردش
   آیینه جادوگر ….حتی صحنه بوسه هم نداره

   پاسخ

  • ایون سو در پاسخ به reza

   مرداد 23, 1398

   اگر دنبال سریالی هستید که اینجوری باشه طرف سریال های لی مین هو نرید البته سرنوشت یا همون ایمان سریال بدی نبود همچنین سریال دونگی، دکتر خوب وضعیت اضطراری و دختر امپراطور سریال های قشنگی هستن

   پاسخ

 130. بیتا

  تیر 16, 1398

  میشه چندتا سریال کره ای تخیلی و فانتزی مث دبلیو و وقتی تو خواب بودی بم معرفی کنید؟ یا مث پینوکیو یه فیلم که کاراکتر مردش خیلی خوووب باشه:(

  پاسخ

  • فافا در پاسخ به بیتا

   تیر 17, 1398

   آیا تو هم انسانی ، گوبلین ، ادیسه کره ای ، (ولی اگه از یکی مثل لی جونگ سوک خوشت میاد آیا تو هم انسانی به شدت پیشنهاد میشه)

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به بیتا

   مرداد 2, 1398

   زن قوی دوبونگ سون
   صداتو میشنوم

   پاسخ

  • raha در پاسخ به بیتا

   مرداد 19, 1398

   به نظر من فیلم بهترین ضربه تواز ستاره ها اومدی و افسانه دریای ابی

   پاسخ

 131. mina

  تیر 14, 1398

  سلام یه سریالی قبلا دیدم درمورد دختری که برخلاف میل خودش و پسره مجبوره یه مدت با پسره زندگی کنه، پسره هم خیلی از دختره بدش میاد ولی نهایتا عاشق هم میشن.
  کسی اسمشو میدونه ؟

  پاسخ

  • رضوان در پاسخ به mina

   تیر 15, 1398

   تو زیبایی

   پاسخ

  • Ehsan در پاسخ به mina

   تیر 18, 1398

   اسمش ذاعقه شخصی هست

   پاسخ

  • Amin در پاسخ به mina

   تیر 19, 1398

   My love from the star

   پاسخ

  • Mohammad در پاسخ به mina

   تیر 24, 1398

   Another oh hae young

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به mina

   مرداد 6, 1398

   فکر میکنم اون چیزی ک شما میگی اسمش ذائقه ی شخصی هستش که لی مین هو بازی کرده و مجبورا با ی دختری همخونه میشه واقعا سریال خوبی بود حتما ببینیدش

   پاسخ

  • ترانه در پاسخ به mina

   مرداد 22, 1398

   اسم اون فیلم “تو زیبایی” هستش

   پاسخ

  • H.H در پاسخ به mina

   شهریور 15, 1398

   یه عالمه سریال کره ای هستش که دختره و پسره با هم یه مدت زندگی میکنن باید اطلاعات دقیق بدی
   مثلا سریال تو زیبایی توش دختره مجبور بود بخاطر برادرش همخونه پسرا بشه
   یا سریال ذاعقه شخصی که پسره بخاطر کارش با دختره هم خونه شد
   تو سریال تو از ستاره اومدی هم دختره بخاطر خطری که تهدیدش میکرد یه مدت خونه پسره موند

   پاسخ

  • Hanieh در پاسخ به mina

   شهریور 15, 1398

   میشه یه سریال کمدی عاشقانه خوب که توش کلکل بین دختره و پسره باشه معرفی کنین 😊

   پاسخ

 132. ترمه

  تیر 11, 1398

  سلام . یه سریال بود اسمشو یادم رفته . پدر پسر داستان قاتله و خانواده ی دختره رو میکشه . دختر وپسر خیلی همو میخاستن و بقیشم نمیدانم …. کسی فهمید چیه ؟؟؟؟

  پاسخ

  • diana در پاسخ به ترمه

   تیر 18, 1398

   بیا و بغلم کن

   پاسخ

 133. Z&M

  تیر 5, 1398

  سلام ببخشید سریال های پزشکی کره ای میشناسید ؟

  پاسخ

  • پارمیس در پاسخ به Z&M

   تیر 19, 1398

   زوج اورژانسی و هر روز یک شعر

   پاسخ

  • raha در پاسخ به Z&M

   مرداد 19, 1398

   پزشکان

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به Z&M

   مرداد 20, 1398

   دکتر غریبه

   پاسخ

 134. Meli

  تیر 3, 1398

  لطفا چند تا سريال كره ايي قشنگ كه تاريخي نباشه معرفي كنيد ممنون

  پاسخ

  • Lida در پاسخ به Meli

   تیر 9, 1398

   سریال هایی که لی مین هو بازی کرده مثل :
   افسانه دریای آبی، وارثان، شکارچی شهر، پسران فراتر از گل وایمان یا همون سرنوشت خیلی قشنگه حتما ببین

   پاسخ

   • Fatiii در پاسخ به Lida

    مرداد 9, 1398

    این لی مین هم لامصب هر سریالی بازی میکنه سریالش قشنگه

    پاسخ

  • ابوالفضل در پاسخ به Meli

   تیر 14, 1398

   آقای دکتر خیلی فیلم درجه یکی هس
   اصلا از دستش ندین

   پاسخ

 135. هانیه

  تیر 3, 1398

  سلام یه فیلمی بود که به روان پزشک دختر بود با یه پسره که نویسنده بود و دختر باز بود دوست میشه و از قضا دختره اختلالی داشت میشه کمک کنید

  پاسخ

  • yasna در پاسخ به هانیه

   تیر 6, 1398

   اگه اشتباه نکنم اسم سریالش این بود (مشکلی نیست این عشقه)

   پاسخ

  • سپیده در پاسخ به هانیه

   تیر 8, 1398

   it’s ok this is love

   پاسخ

 136. سیمین

  تیر 3, 1398

  سلام من چند سال پیش یه فیلم دیدم که خیلی دوستش داشتم الانم میخوام ببینم ولی اسمش یادم نمیاد موضوعش درمورد رئیس یه شرکت بزرگه که با یه دختر دوست میشه که 10سالی ازش کوچکتر و از قضا هر دوبرادر به دختر رو دوست دارند میشه کمکم کنید

  پاسخ

  • سارا در پاسخ به سیمین

   تیر 18, 1398

   اینی که گفتی بهش میخوره منشی کیم چشه باشه

   پاسخ

  • علی در پاسخ به سیمین

   تیر 22, 1398

   فکرکنم رئیس خجالتی رومیگی

   پاسخ

 137. Mr

  تیر 1, 1398

  سلام من دنبال فیلمی هستم که اخرش دختر اصلی داستان بمیره.فقط دختره بمیره ممنون میشم چنتاسریال کره ای بااین ژانر بهم معرفی کنید

  پاسخ

  • مهتاب در پاسخ به Mr

   تیر 2, 1398

   فیلم 41 روز اینجوریه و داستان خیلی قشنگی هم داره.

   پاسخ

  • yasna در پاسخ به Mr

   تیر 6, 1398

   کتاب خانوادگی گو، گوبلین، یک ادیسه کره ای(هوایوگی)

   پاسخ

  • Fff در پاسخ به Mr

   تیر 11, 1398

   عاشقان ماه

   پاسخ

   • ویدا در پاسخ به Fff

    تیر 24, 1398

    سریال عاشقان ماه دختره نمیمیره بر میگرده به دنیای خودش😕

    پاسخ

  • دریا در پاسخ به Mr

   تیر 16, 1398

   سریال عاشقان ماه هم خیلی قشنگه

   پاسخ

  • سارا در پاسخ به Mr

   مرداد 18, 1398

   سریال متاسفم دوست دارم

   پاسخ

 138. Shaghayegh

  خرداد 30, 1398

  به نظرم دوتا سریال تو زیبایی(you are beautiful) و پسر زیبا (pretty boy) هم سریال های قشنگی هستند و ارزش دیدن دارن
  توصیه شون میکنم

  پاسخ

  • mary در پاسخ به Shaghayegh

   تیر 10, 1398

   احتمالا فن جانگ گیون سوک نیستی؟

   پاسخ

 139. م .ر.

  خرداد 27, 1398

  سلام یک تکه از فیلمی دیدم که دو خواهر دو قولو در این فیلم بازی میکردن در اصل خواهر نبودن دوست هم بودن اگه کسی اسم این فیلم رو میدونه لطفا بگه

  پاسخ

  • مائده در پاسخ به م .ر.

   خرداد 30, 1398

   اسم سریالش عروس قرنه خیلی قشنگه ولی اون دوتا دختر دوست هم نبودن 🙂

   پاسخ

 140. مایا

  خرداد 24, 1398

  دنبال سریال کره ای هستم که توش پراز درگیر و کشمکش باشه دائم بخوان نقش اصلی زن یا مرد و بکشن این جوری سریالی داریم؟
  به نظرم گابلین و دبلیو خیلی خوبن واسه دیدن من دوتا سریال و توصیه میکنم به همه .

  پاسخ

  • نیلوفر در پاسخ به مایا

   خرداد 27, 1398

   کی 2, هیلر, شکارچی شهر رو ببین

   پاسخ

  • T در پاسخ به مایا

   تیر 19, 1398

   بیا وبغلم کن

   پاسخ

 141. ftme

  خرداد 22, 1398

  وااایی ینی چی هرچقد فیلم ڪرع ای نگا میڪنم تموم نمیشن چقد باید بستع مصرف ڪنم اخع😢😢

  پاسخ

 142. آنا

  خرداد 19, 1398

  بنظر من شریک مشکوک ، افسانه ی دریای آبی و عاشقان ماه و گابلین عالی بودن

  پاسخ

 143. جوجع شکلاتى

  خرداد 13, 1398

  واووووو عالى بود توصیه میکنم پسران فراتر از گل رو ببینید واقعا خوبع من تا الان دومین قسمتشو دیدم ولى خیلى دوست دارم زودتر بفھمم چى میشع☆

  پاسخ

 144. گل

  خرداد 12, 1398

  سلام یه سریال هست که دختره با برگ روی یک حلزونو میپوشونه از بارون بعد پسره کت خودشو بش میده کسی میدونه اسمش چیه خیلی گشتم ولی نتونستم بفهمم

  پاسخ

  • م در پاسخ به گل

   تیر 3, 1398

   منم علاقمند شدم این فیلمو ببینم، لطفا اگه کسی اسمشو میدونه بگه؟؟ ممنون

   پاسخ

   • کی کی در پاسخ به م

    تیر 16, 1398

    سریال چینی مرد زیبا محصول 2018 و 28 قسمتی

    پاسخ

 145. سدنا

  خرداد 12, 1398

  سلام فیلمی هست که دختره توش از اینایی باشه که مهارت رزمیش خوبه پسره هم همین جور ؟ژانر اکشن/عاشقانه/یا مدرسه ای باشه

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به سدنا

   خرداد 13, 1398

   سلام سدنا جان،
   نمیدونم منظورت فیلم کره ایه یا کلا،
   اگه کلی میگی فیلم Ninja محصول 2009 با بازی اسکات ادکینز رو نگاه کن قشنگه

   پاسخ

  • سعیده در پاسخ به سدنا

   خرداد 18, 1398

   سلام بله هست .تو همین فیلم شکارچی شهر شخصیت های اصلی رزمی کار های خوبی هستن.در ضمن فیلمشم اکشن و عاشقانه است.

   پاسخ

  • Minoo در پاسخ به سدنا

   خرداد 18, 1398

   فیلم پری وزنه بردار کیم بوک جو عالیه دختره وزنه برداره و پسره شنا کار میکنه

   پاسخ

  • ف ح در پاسخ به سدنا

   خرداد 20, 1398

   زن قدرتمند دوبونگ سون به نظرم شبیه اون چیزی باشه که مد نظرته

   پاسخ

  • ف ح در پاسخ به سدنا

   خرداد 20, 1398

   عروس خدای آب،نهایت درهم شکستگی هم فیلم های جذابی هستن

   پاسخ

  • Sara در پاسخ به سدنا

   خرداد 24, 1398

   سریال ملکه کی رو ببین که واقعا شاهکاره و دختره نقش اصلیش رزمی کاره و خیلی شجاعه .باغ مخفی هم دختره رزمی کاره و سریال خیلی قشنگیه. سریال شریک مشکوک هم دختره وکیل رزمی کاره . وسریال پیروزی مشکوک هم دختره پلیس و رزمی کاره .

   پاسخ

  • A.M در پاسخ به سدنا

   خرداد 29, 1398

   سلام
   فیلم آقای خورشید MR.sunshine

   پاسخ

  • A.M در پاسخ به سدنا

   خرداد 29, 1398

   سلام.خسته نباشید. ببخشید
   درنورد سریال ملکه صد روزه من
   قشنگه ؟
   آخرش مثل عاشقانه ماه تموم میشه ؟

   پاسخ

   • F در پاسخ به A.M

    مرداد 18, 1398

    خ خوبه ولی غمناکه

    پاسخ

  • m در پاسخ به سدنا

   خرداد 30, 1398

   یه تیزر از فیلم بادیگارد دیدم یه همچین چیزیه البته کره ای هستش

   پاسخ

  • yasna در پاسخ به سدنا

   تیر 6, 1398

   مدرسه مورینگ، همگی محاصره شدین

   پاسخ

  • Lida در پاسخ به سدنا

   تیر 9, 1398

   سلام بنظرمن سریال شکارچی شهر مورد خیلی خوبی باشه حتما ببین

   پاسخ

  • Lida در پاسخ به سدنا

   تیر 9, 1398

   سلام
   کسی فیلمی که تومایه های افسانه دریای آبی، پسران فراتر از گلو وارثان سراغ داره؟
   البته تاریخی نباشه.

   پاسخ

   • پارمیس در پاسخ به Lida

    تیر 19, 1398

    هابک ، سلیقه شحصی، کافه پرنس، باغ مخفی، چیزی زیر باران، زن قدرتمند دوبونگ سوک

    پاسخ

    • مارال در پاسخ به پارمیس

     مرداد 8, 1398

     سلام یه فیلم میخوام مثل کافه پرنس و تو زیبایی و به زیبایی تو که دختره نقش پسر بازی کنه یه مدت

     پاسخ

    • Fatiii در پاسخ به پارمیس

     مرداد 9, 1398

     الان من نمیدونم باغ مخفی خوب هس یا ن ولی میخوام ببینم امیدوارم خوب باشه

     پاسخ

   • فرزان در پاسخ به Lida

    فروردین 6, 1399

    بنظرم تو زیبایی از همشون قشنگتره

    پاسخ

  • Korean در پاسخ به سدنا

   مهر 5, 1398

   سریال کره ای doctors دختره مهارت رزمی داره، سریال خیلی قشنگی هم هست

   پاسخ

 146. پريسا

  خرداد 12, 1398

  كسي اسم سريالي كه روح پدر دختر داستان بعد از يه اتفاقي وارد بدن پسر مغرور ميشه رو ميدونه ؟!
  پدر دختره هم نقاش بود

  پاسخ

  • Elmira در پاسخ به پريسا

   خرداد 12, 1398

   اسم سریال دبلیو دو جهانه

   پاسخ

  • الناز در پاسخ به پريسا

   خرداد 13, 1398

   اسم بازيگره دختره گو آرا هست تو گوگل اسمشو بزني سريالايي كه بازي كرده برات مياد اسم اون سريالم هست

   پاسخ

  • مژگان در پاسخ به پريسا

   خرداد 15, 1398

   سریال توکی هستی

   پاسخ

  • شیوا در پاسخ به پريسا

   خرداد 16, 1398

   سلام
   اسم سریال: who are you محصول سال 2008

   پاسخ

  • zohre در پاسخ به پريسا

   خرداد 18, 1398

   يه سريالي هست ولي نميدونم باباش نقاشه يا نه . سريال تو كي هستي با بازي گو آرا

   پاسخ

  • atefeh در پاسخ به پريسا

   خرداد 18, 1398

   اسم فیلمش توکی هستی

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به پريسا

   تیر 7, 1398

   اسم فیلمش: تو کی هستی ؟

   پاسخ

 147. ياسمين

  خرداد 11, 1398

  من قبلا خيلي سريال كره اي ميديدم ولي بنظرم سريال افسانه درياي آبي و ايمان و شكارچي شهر و هيلرو وارثان و پادشاه هتل بسيار زيبا هستن
  سريال هاي موزيكال هم خوبن من كه بيشترشو دوس داشتم🙈😍٢

  پاسخ

 148. Maria

  خرداد 7, 1398

  از سریال های ژانر تاریخی ، من ملکه هفت روزه رو پیشنهاد می کنم ، خیلی قشنگه ، بی نظیره .
  سریال دبیرستانی هم مدرسه 2017 رو خیلی دوس داشتم .
  سریال K2 هم عالی بود .
  و ی سریال بی نظیر جدید که جاش خالیه ، منشی کیم چشه؟
  حتما ملکه هفت روزه و منشی کیم چشه رو ببینید .

  پاسخ

  • سارا در پاسخ به Maria

   تیر 18, 1398

   لطفا منشی کیم چشه رو معرفی نکن و من هم پیشنهاد میدم اصلا نبینید چون واقعا خسته کننده س….اگه دنبال یه فیلم بی هیجان میگردید که دوست نداشته باشید قسمت بعدی رو ببینید پیشنهادش میکنم…

   پاسخ

   • 👋🏿 در پاسخ به سارا

    تیر 24, 1398

    موافقم👍

    پاسخ

   • Fatii در پاسخ به سارا

    مرداد 9, 1398

    😂😂😂😂

    پاسخ

   • Fatiii در پاسخ به سارا

    مرداد 9, 1398

    سلام دوستان من ی میکس دیدم خارجی بود ک پسره و دختره فک کنم دبیرستانی هستن اولش خیلی با هم لجن و مغرور و قلدر و اینا ولی لعدش عاشق هم میشن ممنون میشم بم بگین

    پاسخ

 149. z

  خرداد 5, 1398

  یه فیلم هست یا سریال کره ای هست نمی دونم ولی یه دختره بود صورتش پر جوش شده بود بعد صورتش رو میپوشوند از پسره…. من تیکه هاشو یه جا دیدم اسمشو نمیدونم هر کی بلده بگه لطفا

  پاسخ

  • lindi در پاسخ به z

   خرداد 6, 1398

   مطمئ نیستم ولی ممکنه سریال she was pretty باشه

   پاسخ

   • z در پاسخ به lindi

    خرداد 7, 1398

    نه این سریالی که گفتی نبود نمیدونم خیلی در گیرشم

    پاسخ

    • Elmira در پاسخ به z

     خرداد 12, 1398

     اسمش فک کنم خوشگل گانگنام باشه

     پاسخ

    • بهي در پاسخ به z

     خرداد 16, 1398

     آيدي من زيباي گانگنام رو ميگي شايد

     پاسخ

    • ندا در پاسخ به z

     دی 14, 1398

     سریال تایوانیه
     اسمش جوجه اردک زشته

     پاسخ

  • ZAL در پاسخ به z

   خرداد 7, 1398

   فکر کنم سریال او زیبا بود رو میگی😊

   پاسخ

  • محیا در پاسخ به z

   خرداد 7, 1398

   شاید سریال تایلندی جوجه اردک زشت باشه

   پاسخ

   • z در پاسخ به محیا

    خرداد 9, 1398

    آره دقیقا همینه سریال جوجه اردک زشت مرسی هر کی هستی عاشقتم

    پاسخ

  • tamana در پاسخ به z

   خرداد 27, 1398

   فک کنم منظورت اوزیبا بود هستش سریالش عالییییه

   پاسخ

  • Atlasi در پاسخ به z

   تیر 15, 1398

   سلام … فک کنم این فیلم تایلندی باشه اسمشم جوجه اردک زشته
   خیلیم آبکیه

   پاسخ

  • Atlasi در پاسخ به z

   تیر 15, 1398

   سلام میشه سریالای مثل پدرم عجیبه رو معرفی کنین خیلی خوب بود لامصب

   پاسخ

  • Atlasi در پاسخ به z

   تیر 15, 1398

   بین این سریالا میشه بگین کدوما قشنگن
   میشه ازدواج کنیم ؟
   پینیکیو
   من ربات نیستم
   زن قوی دوبونگ سون (اسمشو مطمئن نیستم 😁)
   از بخت بد عاشقت شدم
   عشق مخفی
   عشقم اهل ستاره هاست
   پنیر در تله
   وقتی تو خواب بودی

   پاسخ

   • سارا در پاسخ به Atlasi

    تیر 18, 1398

    وقتی توخواب بودی خیلی قشنگه

    پاسخ

   • پارمیس در پاسخ به Atlasi

    تیر 19, 1398

    وقتی تو خواب بودی، من ربات نیستم، زن قوی،عشق مخفی

    پاسخ

   • nasi در پاسخ به Atlasi

    اسفند 17, 1398

    از بخت بد عاشقت شدم

    پاسخ

 150. مایا

  خرداد 4, 1398

  من زیاد فیلم ندیدم ولی فیلم دبلیو و گابلین خیلی خوب بودن به همه پشنهاد میکنم که اگه ندیدن حتما ببینیدعالیه 😍

  پاسخ

  • نیلوس در پاسخ به مایا

   خرداد 13, 1398

   سریال گابلین اصلا خوب نیست هیجان کم ، ریتم کند ، خسته کننده ست من که اصلا خوشم نیومد

   پاسخ

   • مایا در پاسخ به نیلوس

    خرداد 25, 1398

    اره خیلی هیجان نداشت . سریالی میشناسی که خیلی هیجان داشته باشه پر از صحنه و درگیری باشه .

    پاسخ

    • Fateme81 در پاسخ به مایا

     تیر 11, 1398

     آره منم هیجانی بیشتر دوس دارم مثل:
     man to man
     city hunter
     Healer
     Black

     پاسخ

    • سارا در پاسخ به مایا

     تیر 18, 1398

     خاطرات الحمرا به نظرم واقعا باصحنه های هیجان آورش آدمو به و‌جد میاره پیشنهاد میکنم حتما ببینید

     پاسخ

   • sali در پاسخ به نیلوس

    تیر 13, 1398

    راستش گابلین یه کم سلیقه ایه و معمولا کسایی که همه نوع سریال کره ای دیدن این سریالو خیلی دوس دارن ولی در کل جز بهترین سریالاس اما شما که سریالا ی هیجانی و اکشن مد نظرته به نظرم اینارو ببین:هیلر،کی2،شکارچی شهر،بلک
    اگه سریال تاریخی هم دوس داشته باشی یه سری از سریالا واقعا هیجان زیادی دارن.

    پاسخ

 151. راضیه

  خرداد 4, 1398

  منم سریال های زیادیو دیدم ولی یه پیشنهاددارم براتون
  سریال عشق وحشی رو حتماااا ببنید فوق العادس من ک تاحالا7،8باردیدمش سیرنمیشم ازش عااالیه

  پاسخ

 152. رضا

  خرداد 3, 1398

  سریال کره ای خیلی زیاد دیدم.
  بهترین ها رو بهتون پیشنهاد میدم.
  بهترین سربال کره ای که دیدم با اختلاف sorry i love you و بعدش سریال the innocent man و بعدش سریال پسران برتر از گل.
  اکثر سریال های این لیست رو دیدم خیلیلاشون نباید تو لیست باشن. اگه قرار باشه فقط یک سریال کره ای ببینید ( ببخشید دوستت دارم ) رو بهتون پیشنهاد میکنم.
  موفق باشید

  پاسخ

  • پری h.z در پاسخ به رضا

   شهریور 8, 1398

   آره sorry I love you فوق العادس
   مخصوصا اینکه داستان غم انگیزی داره
   سریال غمگین دیگه هم میشناسن معرفی کنین مرسی

   پاسخ

 153. پریا

  اردیبهشت 26, 1398

  لبخند پرکشید از نگاهت عالی بود معمایی وعاشقانه جاش تو لیست خالیه

  پاسخ

 154. فرخنده

  اردیبهشت 25, 1398

  Fek konami afsane darya abi ro yadeton rafteh

  پاسخ

 155. مایا

  اردیبهشت 18, 1398

  سریال کره ای هست که درباره ی انتقام باشه و البته عاشقانه و کمی کمدی ؟

  پاسخ

  • Mina در پاسخ به مایا

   اردیبهشت 27, 1398

   کشیش بی اعصابو ببین فک کنم همونی باشه که میخای

   پاسخ

   • مایا در پاسخ به Mina

    خرداد 3, 1398

    ممنون . ❤❤

    پاسخ

   • ALONE در پاسخ به Mina

    خرداد 12, 1398

    بابا همین شکار چی شهر خیلی باحال اگه ندیدی حتما ببین

    پاسخ

    • مایا در پاسخ به ALONE

     خرداد 25, 1398

     دیدم خیلی قشنگه

     پاسخ

  • عارف در پاسخ به مایا

   خرداد 7, 1398

   پرنسس دادستان داستانش همین طوری

   پاسخ

  • Sara در پاسخ به مایا

   خرداد 24, 1398

   ملکه کی /پینوکیو /شکارچی شهر/ پیروزی مشکوک / به یاد بیاور /مرد خوب/

   پاسخ

   • مایا در پاسخ به Sara

    خرداد 25, 1398

    ممنون دقیقا همون طوری بود که دوست داشتی .

    پاسخ

  • لی لی در پاسخ به مایا

   فروردین 21, 1399

   کلاس ایته ون دقیقا همون چیزیه که میخوای به شدت پیشنهاد میشه همه ببینن معرکه اس

   پاسخ

 156. Zahra

  اردیبهشت 9, 1398

  تمام فیلم های کره ای که فکرش رو بکنید قشنگ وبی نظرند.

  پاسخ

 157. بلا

  اردیبهشت 8, 1398

  گابلینو به پیشنهادتون دیدم
  وای اصلا اصلا جالب نبود ،بازیگراش که دیگه نگو ماست بودن.داستانشم معلوم نبود نویسندش با خودش چند چنده،پر از تناقض.

  پاسخ

 158. .

  اردیبهشت 1, 1398

  بنظر من بهترین سریال کره ای گابلینه
  این سریال هم یه سریال فان و سرگرم کننده ست هم یکم تخیلیه و هم برای کسی که دنبال یه سریال پر بار و مفهومیه عالیه
  درمورد او اس تیاش هم که اصلا به کل حرفی ندارم، هم به موقع و تو زمان درست پخش می شدن و هم خوب می دونستن با توجه به حال و هوای سکانس چجوری دل آدمو تو هم بپیچونن
  بهترین او اس تیاش هم از نظر خودم
  Beautiful – Crush
  Stay with me – Chanyeol ft. Punch
  هستن…
  بازی عالی بازیگراش هم که خودش یه امتیاز کامله واسه دیدنش
  همه کی درامرا گونگ یو رو می‌شناسن و هیچ شکی نیست که همیشه بهترین نقشو ایفا می کنه ولی کیم گو ایون هم از نظرم بهترین چهره خودشو نشون داد
  زوج فرعی سریال عم اصلا عالی بودن، یو این نا و لی دونگ ووک خیلی به هم میان و بازی قشنگشون هم باعث می شه هر لحظه بیشتر دوست داشتنی به نظر برسن
  خلاصه که این سریال خوب بلده چجوری دل ببره حتما ببینیدش😍😍

  پاسخ

 159. ilove korea

  فروردین 23, 1398

  یکی از بهترین سریال هایی که اسمش توی لیست نبود سریال گابلینه.
  یه سریال کاملا آموزنده با مفاهیم بالای انسانی. دیالوگ های به جا و مناسب که گاها پر از حرف های نگفته ست.
  صحنه های ناب چه از نظر غم و اندوه چه از نظر خنده و شیطنت
  با وجود سه کله پوک داستان و مجازات هاشون از طرف خداوند، خانوم نگهبان قرمز پوش و صحنه های ناب دیگه که خودتون ببینید بهتره…
  به نظرم مورمورتون می شه😍
  اما از نسل خورشید
  دادگاه جادوگر
  K2
  و…
  هم بعد از گابلین محشرن💖❤

  پاسخ

 160. زهرا

  فروردین 21, 1398

  سیندرلا و چهار شوالیه
  تو زیبایی
  پینوکیو
  اینا هم سریالای قشنگی هستند

  پاسخ

  • Zahra در پاسخ به زهرا

   اردیبهشت 9, 1398

   عالی هستند👌👌👌👌👌👌

   پاسخ

 161. m

  اسفند 28, 1397

  جای تو زیبایی تو این لیست واقعا خالی بود!

  پاسخ

  • مایا در پاسخ به m

   خرداد 4, 1398

   تو زیبایی غمگینه ؟

   پاسخ

   • Negar در پاسخ به مایا

    خرداد 11, 1398

    نه اصلاا اتفاقا خیلی خنده دار و خیلی قشنگه واقعا جز بهترین فیلمایی بوده ک تا حالا دیدم

    پاسخ

    • مایا در پاسخ به Negar

     خرداد 25, 1398

     پس حتما میبینم.ممنون

     پاسخ

    • فرزان در پاسخ به Negar

     فروردین 6, 1399

     واقعا موافقم
     هرچی سریال بعد ازون میبینم برام تو زیبایی نمیشه

     پاسخ

   • Sana در پاسخ به مایا

    خرداد 28, 1398

    تو زیبایی یکی از بهترین سریال هایی بود که تا حالا دیده بودم

    پاسخ

 162. alii

  اسفند 4, 1397

  ye serial fk konam korea e bod ke pesare asheghe dokhtare nabina mishe bad ke dokhtare binaisho be das miare nemidune pesare kie …. age mishe esmesho begid ghadimie taghriban

  پاسخ

  • سحر در پاسخ به alii

   فروردین 21, 1398

   سلام،فک کنم منظورت سریال چشمان فرشته است

   پاسخ

  • sorena در پاسخ به alii

   اردیبهشت 3, 1398

   سریال نبود.فیلم always بود با بازی هان هیو جو ( دونگی) . قشنگترین فیلم کره ای بود که تا الان دیدم . پیشنهاد میکنم حتما ببینید

   پاسخ

 163. ملکی

  بهمن 28, 1397

  یه فیلم کره ای هست نمیدونم اسمش چیه فقط دختره خودش رو از یک برج بسیار بلند پرت میکنه پایین ..میشه هر کی دیده بگه اسم فیلم چی بوده؟؟

  پاسخ

  • نازی در پاسخ به ملکی

   بهمن 30, 1397

   سلام عزیزم فکر کنم رییس خجالتی رو میگی که دختره خودشو پرت میکنه

   پاسخ

   • soheilaaa در پاسخ به نازی

    تیر 21, 1398

    نه اون نیست فک کنم قدرت خدایان اب هست اسمش تو همین مایه هاست

    پاسخ

 164. Marzieh

  بهمن 21, 1397

  ملکه اینهیون رو هم حتما ببینین

  پاسخ

  • مریم در پاسخ به Marzieh

   خرداد 18, 1398

   سلام یه سریال کره ای دیدم اسم دختره سونگجو بود خیلی پولدار بودن بعد پدرش تو دریا گم میشه فراموشی میگیره
   بعد خانواده عموش که بدجنس بودن مال این بچه ها رو بالا میکشن
   بعد کلی ماجرا و سختی پدرش خوب میشه برمیگرده
   اسم سریال رو کسی میدونه؟

   پاسخ

   • سارا در پاسخ به مریم

    خرداد 22, 1398

    سریال خواهر دوست داشتنی من ..قدیما از فارسی وان پخش میشد

    پاسخ

 165. Soleymani

  بهمن 12, 1397

  نسل خورشید بسیار زیباست حتما ببینید

  پاسخ

 166. masoud

  بهمن 3, 1397

  سلام آهاا مرسی عباس جان♥…تا الان فک میکردم فقط به سبک غمگین میگن خخخخ…….خب پس با این تعریف تقریبا میشه گفت اکثره سریالا درامن چون توی اکثره سریالای کره ای بازیگرا واقعا هم تو نقششون فرو میرن هم با احساس بازی میکنن:-)

  ی سریال دارم میبینم اسمش صداس تازه اولشام بنظرم قشنگ میاد دوس داشتین ببینین

  پاسخ

 167. masoud

  بهمن 2, 1397

  یسوال مگه درام نمیشه سبک غمناک؟ پس وارثان بوسه شیطنت آمیز جومونگ اینا چی میخان.

  من38تا سریال دیدم تا الان برام عجیبه چطور اسمی از کتاب خانوادگی گو و ملکه برفی نیومد!! بنظرم تو سریالای سنتی کتاب خانوادگی گو محشره تو سریالای مدرن هم ملکه برفی تو سبک درام،، و قهقهه در وایکیکی تو سبک کمدی محشرن… ملکه کی هم ک یکی از دوستان گفتن بنظرم تا20قسمت اول عالی بود ولی بعده از مرگه تیمور و دخترش فیلم از اون جذابیتش افتاد و بیست قسمت دوم برام مثه ی سریال معمولی بود.

  سریالایی ک نام بردین در کل همگی خوب بودن

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به masoud

   بهمن 3, 1397

   سلام مسعود جان،
   فیلم درام در کل به فیلمی میگن که احساسات شخصیت ها توش نمایش داده میشه. تو تعریف درام توی ویکی پدیا اومده:
   “درام نام ژانری در سینماست که در آن کاراکترهای فیلم در چارچوبی واقعی با مشکلات احساسی روبرو می‌شوند.”

   پاسخ

 168. پرستو

  بهمن 2, 1397

  قشنگیرین سریال کره ای بنطرم سریال بلک و گابلین هستش بسیار ژانر خاصی داشتن و ادمو با ی دنیای جدیدی اشنا میکردن

  پاسخ

 169. نگین

  بهمن 1, 1397

  ملکه کی قشنگترین سریال کره ای که من دیدم عالیه رو دست نداره

  پاسخ

  • سحر در پاسخ به نگین

   بهمن 18, 1397

   دقیقا گل گفتی.من سریال کره ای زیاد دیدم ولی ملکه کی رو اخیرا نگاه کردم و بنظرم هماهنگی جی چانگ ووک و هاجی وون خیلی عالیه که تابحال نظیرشو ندیده بودم.

   پاسخ

 170. پارمیس

  دی 22, 1397

  گابلین ، عاشقان ماه ، 49 روز و دانشمند شبگرد رو جا انداختین ((:
  این سریالها هم واقعا فوق العاده ان…

  پاسخ

  • هانی در پاسخ به پارمیس

   مرداد 5, 1398

   سلام گابلین آخرش غمگینه؟اگه نقشای اصلی توش میمیرن من دلم نمیخواد ببینم😑

   پاسخ

 171. عارف

  دی 12, 1397

  پس 6 اژدهای پرنده کجا رفت

  پاسخ

 172. baeksa

  دی 12, 1397

  90 درصد سریالایی که اسم بردین قدیمی ان و اونایی ان کع ایران پخش کرده:/کی2-من رباط نیستم-تو هم انسانی-هیلر-لبخند پر کشیده از نگاهت-اقای افتاب و ……. خیلی محبوبن طبق امتیازا..
  ب جز وارثان و نسل خورشید و تو از ستاره ها اومدی بقیشون همچینم سریال قوی ای نبودن

  پاسخ

  • Aida در پاسخ به baeksa

   دی 21, 1397

   اتفاقا سریال ملکه سوندوک خیلی قوی هست در حدی که سریال ملی کره نامگذاری شده و ریتینگ ۴۸ درصدی داشته. بقیه سریالهای نام برده شده هم من دیدم همشون خوب بودن. سریال من رباط نیستم اصلا قوی نبود و فقط بازیگرای خوب داشت ولی اقای افتاب خیلی خوب بود. احتمالا سریالهای جدیدتر رو توش نیاوردن

   پاسخ

   • Hamideh در پاسخ به Aida

    دی 21, 1397

    سریال من ربات نیستم کاملا سلیقه ایه
    من از بچگی سریال کره ای دیدم توی همه ی ژانرها و از بین این همه سریال من ربات نیستم دومین سریالی بود که تا این حد به دلم نشست و واقعا عاشقشم، سریال ابعاد روانشناختی و محتوای و مفهوم خیلی قشنگی رو داره القا میکنه، در کنار بازیگر های فوق العاده و خوش ساخت بودنش برای من یکی از بهترین تجربه هام شد. باید بگم معمولا اونایی که خیلی احساسی نیستن و ابعاد روانشناختی و شخصیت پردازی کاراکتر ها رو خوب درک نمیکنن ممکنه از سریال خوششون نیاد، نظر و سلیقه ی همه محترمه منکه به شخصه با این سریال و مفهومش زندگی کردم.

    پاسخ

    • zahra در پاسخ به Hamideh

     اسفند 4, 1397

     دقیقا به نظر من هم من ربات نیستم بهترین سریالی بود که تا الان دیدم فوق العاده نقش آفرینی بازیگراش عالی بود و متن سریالم واقعا قوی و متفاوت بود

     پاسخ

     • فومنی در پاسخ به zahra

      خرداد 5, 1398

      بااحترام به نظرمشتاقان فیلمهاوسریالهای کره ای به نظرمن تولیدات سینمای کره تقلیدی سطح پایین ازهالیوودهست وسریالهاوفیلمهای تاریخیشم ازسامورایی های ژاپنی تقلیدمی کنن…بطورکلی حرف تازه ای برای گفتن ندارن

      پاسخ

      • سارا در پاسخ به فومنی

       خرداد 22, 1398

       ایده ی معروفترین سریالاشون از انیمه ها و مانگاهای ژاپنیه

       پاسخ

       • Ar در پاسخ به سارا

        اسفند 11, 1399

        من کلی سریال دیدم بنظرم در
        سیندرلا و چهار شوالیه ۰ دوبونگ سونگ
        پینوکیو ۰ مینی سریال همسایه بغلی اکسو عشق در دبیرستان ۰ زیبای حقیقی ۰ جنگ میان زنان ۰ شالاپ شلوپ عشق

        پاسخ

      • ملکه سئوندوک در پاسخ به فومنی

       تیر 26, 1399

       مثل اینکه اطلاعاتی کمی در این مورد دارید.خود هالیوود داره راه به راه از سریال های کره ای نسخه برداری میکنه.مثل پسران برتر از گل و دکتر خوب و ….
       به هر حال اگه حرف تازه ای برای گفتن نداشتن الان 18 میلیون آمریکایی بیننده ی سریال های کره ای نبود.اونیکه مقلد همه است سینمای ترکیه است که گفته شده 40 درصد سریال هاش نسخه برداری از سریال های کره ایه.یا حتی بعد ملکه سوندوک همه ی دنیا داستان ملکه هاشون رو ساختن.مثل تاج و ویکتوریا و … .نمی دونم تقلید از نظر شما چیه اما آمریکا هیچ وقت نمی تونه چنین آثاری رو طراحی کنه.مثلا همین سریال سقوط بر روی تو.امسال که پخش شده گفتن آمریکایی ها بیشتر از همه ی کشور ها تحت تاثیرش قرار گرفتن.اگه تکراری بود کسی نگاه نمی کرد.
       در ضمن زمانیکه سریال های تاریخی کره ای در جهان غوغا به پا کرد ژاپن هنوز درگیر اوشین و میخک بود.اصلا هیچ کشور آسیایی نمی تونه نظیر دایه جویونگ و شاه گوانگئوتو رو بسازه.اتفاقا الان که دارم نگاه میکنم چین و ژاپن مرتب در حال تقلید از درام های کره این.
       خواهشا اول خوب تحقیق کنید بعد در این مورد نظر بدید.

       پاسخ

      • مهدیه در پاسخ به فومنی

       آبان 17, 1399

       شما قلعه آسمان ، جنگل اسرار و آجوشی من رو ندیدین که اینو می گید

       پاسخ

    • zahra در پاسخ به Hamideh

     اسفند 4, 1397

     من سریال کره ای زیاد دیدم کلاهوارانگ
     افسانه دریاچه آبیمهتاب نقاشی شده با ابرهانوولند قلعه ای در آسماندختر گردباددختر منعشقم از ستارههاستپسران برتر از گل
     زندگی شخصییخ فانتزیعاشقان ماهتو زیبایی
     دختر پر روی من;ادیسه کره ای
     شما همگی محاصره ایدسیندرلا و چهار شوالیهگوبلین
     کی۲من ربات نیستم شفادهنده شکارچی شهرمردی به نام اوه سوخنده وایکی کی
     رویای بلندبوسه شیطانی اما باید بگم از بین همشون این چندتا خیلی خوشگل بودن
     افسانه دریای آبی *نوولند قلعه ای در آسمان* عشقم از ستاره هاست* هیلر* ادیسه کره ای *گوبلین* من ربات نیستم*😍 خنده ی وایکیکی

     پاسخ

     • lindi در پاسخ به zahra

      خرداد 6, 1398

      عزیزم نوولند کره ای نیست که

      پاسخ

    • Zahra در پاسخ به Hamideh

     اسفند 3, 1399

     سلام ببخشید من به دنبال سریالی میگردم که پسره میخواد دختره را ببوسه ولیدختره از بوسه متنفره دیگه بقیشو نمیدونم اگه میشه جواب بدید خیلی ممنون
     خیلی وقته دنبالش میگردم ولی پیدا نمیکنم ممنون

     پاسخ

  • zahra در پاسخ به baeksa

   اسفند 4, 1397

   دقیقا منم با شما موافقم هیلر و من ربات نیستم فوق العاده بودن وکلا از بین تمام فیلم هایی که دیدم پسران فراتر از گل .گوبلین هیلر من ربات نیستم عشقم از ستاره هاست افسانه ی دریاچه ی آبی از همه عالی تر بودن گرچه هیچ کدوم من ربات نیستم نمیشن واقعا بی نظیر بود.

   پاسخ

   • در پاسخ به zahra

    مرداد 17, 1398

    یسسس

    پاسخ

    • ریحانه در پاسخ به

     دی 3, 1399

     سلام لطفا اگه اسم این سریال رو می دونید بهم بگید دختره حلقه از دستش میوفته میره دنبالش میخوره به پسره بعد میبینه پسره عشقشه ولی پسره اصلا اون رو نمیشناسه وبعد حلقه دختره رو از رو زمین برمیداره و به دختره میده بعد میره بعد دختره کل گریه میکنه
     دیگه چیزی ازش نمیدونم لطفا هر کی میدونه جواب بده خواهشمندم😭😭😭😭

     پاسخ

     • Ailee در پاسخ به ریحانه

      دی 15, 1399

      سلام ريحانه جون من اينفيلم را ديدم اسمش دبليو (W) فوق العاده است پيشنهاد مي كنم حتما حتما ببين از اون كليپي كه تو ديدي كه فقط بخشي از اون توشه خيلي قشنگ تره 😍

      پاسخ

   • مهدیه در پاسخ به zahra

    آبان 17, 1399

    تو هم انسانی از من ربات نیستم قشنگ تره

    پاسخ

 173. بهار

  آذر 24, 1397

  جای سریال the k2 اینجا خیلی خالی بود. بنظر من بهترین سریال کره ای بود که تا به حال دیدم ،

  پاسخ

 174. korea

  آبان 8, 1397

  کلا فیلم های کره ای محشر هستن 😉👍

  پاسخ

 175. سعید.فا

  فروردین 26, 1397

  “تو زیبایی” چی میشه پس این وسط
  مرسی اه

  پاسخ

  • Aida در پاسخ به سعید.فا

   تیر 1, 1398

   سلام یه سریال بود دختره قدش خیلی کوتاه بود میدونین اسمش چیه؟؟؟

   پاسخ

   • ariuo در پاسخ به Aida

    مرداد 23, 1398

    سلام یه کلیپ هست که مدرسه 2019 هه دختره از معلم مردش خوشش میاد ومرتب سر کلاس از معلمش یواشکی عکس میگیره ولی اسمش این نیست کسی میدون چیه/

    پاسخ

    • محمد 20 در پاسخ به ariuo

     فروردین 18, 1399

     اسپم
     سلام دوستان من دنبال یه فیلم کره ای میگردم که خیلی وقت پیش از شبکه 3 پخش شد جریانشم این بود که پسره خودکشی کرد یا مرد دقیق نمیدونم بعد دوباره زنده شد و شبا باید میرفت با هیولا ها مبارزه میکرد آخراشم با یه هیولای چند دست مبارزه کرد خودشم تنها نبود
     یه صحنه ی دیگشم این که خودشو پرت کرد جلوی کترو دختره دستشو گرفت نجاتش داد اگه کسی اسمشو میدونم بهم بگه با تشکر…

     پاسخ

    • محمد20 در پاسخ به ariuo

     فروردین 18, 1399

     دنبال یه فیلم کره ای میگردم که خیلی وقت پیش از شبکه 3 پخش شد جریانشم این بود که پسره خودکشی کرد بعد دوباره زنده شد و شبا باید میرفت با هیولا ها مبارزه میکرد آخراشم با یه هیولای چند دست مبارزه کردخیلی وقته دنبالشم کسی اسمشو میدونه؟

     پاسخ

     • فرزاد در پاسخ به محمد20

      فروردین 18, 1399

      گانتز نبود اون فیلمه در ضمن ژاپنی بود

      پاسخ

      • محمد شاملو در پاسخ به فرزاد

       فروردین 18, 1399

       نه گانتز انیمیشنه اونی که من دیدم فیلم بود وای اولش خیلی خوشحال شدم فکر کردم بلاخره پیدا شده …
       به هر حال ممنون 🙂

       پاسخ

       • محمد در پاسخ به محمد شاملو

        فروردین 19, 1399

        اشتباه شد گانتز همون فیلمیه که دنبالش بودم ممنون از راهنماییت…
        گانتز او هم ننسخه انیمه ایه اونه که پاشو فراتر گذاشته و قابل تحسینه پیشنهاد میکنم حتما ببیند …

        پاسخ

        • ح در پاسخ به محمد

         دی 9, 1399

         سلام من یه کلیپی دیدم نمی‌دونم اسم فیلمش چی بود لطفاً بگید
         پسره به خاطر اشتباه دختره گیر کرده بود و دختره سعی میکرد در یه کمدی رو باز کنه ولی یه در دیگه اشتباهی باز میشد تا اینکه پسره آخرش در رو باز میکنه

         پاسخ

 176. زهرا در پاسخ به Hanii

  فروردین 25, 1400

  اسم سریال قهوه ، لطفا هستش….

  پاسخ