25 درام برتر سینمای کره جنوبی

25 درام برتر سینمای کره جنوبی

آیا از درام‌های کره‌ای خوشتان می‌آید؟ اگر چنین است پس ببینید کدام‌یک از این 25 درام برتر کره‌ای را تماشا کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


25. بهترین عشق – The Greatest Love

یک درام جالب و گاهی اوقات ناراحت‌کننده درباره کوئی جونگ، تک‌خوان سابق گروه دخترانه محبوب National Treasure Girls، که پس از انحلال این گروه با مشکلات زیادی در زندگی مواجه شد. از سوی دیگر بازیگر بی‌ادب و مغروری به نام دوک کو جین دائم توسط مردم دنبال می‌شود. این دو کاملاً از هم جدا هستند تا اینکه در یک زمان، مکان و شکل غیرمنتظره همدیگر را می‌بینند.


24. جومونگ – Jumong

جومونگ به‌عنوان پسر خانواده سلطنتی در سال 37 پیش از میلاد سلسله گوگوریو را تأسیس می‌کند. زمانی که تصور می‌شد پدرش ژنرال همو سو توسط شورش سلسله هان کشته شده، شاه گائم وا او و مادرش را تحت سرپرستی خود گرفت. سپس سوسانو دختر زیبای یک تاجر به جومونگ کمک می‌کند تا به رؤیای خود برسد و سپس به همسر دوم او تبدیل می‌شود.


23. عشق بی‌پایان: آواز زمستانی – Endless Love: Winter Sonata

آواز زمستانی دومین قسمت از سریال محبوب عشق بی‌پایان است. این سریال در آغاز در کره بسیار موردتوجه قرار گرفت و سپس در ژاپن، فیلیپین و کشورهای دیگر آسیای جنوبی هم محبوب شد. داستان از جایی آغاز می‌شود که جون سانگ برای یافتن پدر حقیقی خود به یک دبیرستان جدید می‌رود. اوچلین، جین سوک، یونگ کوک و یو جین باهم به سفر می‌روند که پس از تصادف یو جین توسط جون سانگ نجات پیدا می‌کند. آن‌ها به هم نزدیک شده و رابطه خوبی برقرار می‌کنند. اما حوادث بعدی و تقدیر نشان می‌دهد که عشق آن‌ها ابدی نیست. آن‌ها از هم جدا می‌شوند 10 سال بعد دوستان مدرسه تجدیددیدار می‌کنند تا مراسم ازدواج یو جین و سانگ هیوک را جشن بگیرند. یو جین که حقیقتاً عاشق جون سانگ بود هنوز هم دوستش دارد. اما در پایان جشن دوست‌پسر جدید او چلین سرمی رسد و مشخص می‌شود که همان جون سانگ است.


22. پرنسس دادستان – Prosecutor Princess

یک داستان جالب، بامزه و شیک درباره زنی به نام ماهای ری که حافظه خارق‌العاده‌ای دارد و به همین دلیل به‌راحتی آزمون حقوقی را با موفقیت می‌گذراند. اما او بیشتر به مد علاقه‌مند ‌است و از کار دشوار خوشش نمی‌آید بنابراین نمی‌تواند یک دادستان موفق باشد. رفتارهای بچگانه و طرز فکر مدگرایانه اش باعث می‌شود که دائماً بر سر پرونده‌ها با همکاران و رئیسش به مشکل بربخورد. اما به‌مرورزمان پرنسس ما به یک دادستان بالغ و وظیفه‌شناس تبدیل می‌شود.


21. مقدر به دوست داشتن تو – Fated to Love You

یک درام پیچیده اما تأثیرگذار درباره رابطه غیرمنتظره دو نفر: زمانی که وارث یک کارخانه، لی گان و یک دختر کارمند، کیم مین یونگ، پس از یک شب مستی که منجر به بارداری دختر می‌شود، مجبور می‌شوند باهم ازدواج کنند، حوادث غیرمترقبه‌ای برایشان رخ می‌دهد.


20. پسران فراتر از گل‌ها – Boys Over Flowers

یک درام محبوب کره‌ای با داستانی درباره یک دختر معمولی به نام گائم جان دی که خانواده‌اش خشک‌شویی دارند و ارتباط او با گروه F4 در دبیرستان شین هوا. رهبر این گروه یعنی گو جون پیو او را آزار می‌دهد. اگرچه جون پیو به زورگیری از او ادامه می‌دهد اما در این میان عاشق جان دی می‌شود. اما جان دی از یون جی هو، بهترین دوست جون پیو خوشش می‌آید. اما زمانی که جان دی متوجه می‌شود که عشق واقعی او جون پیو است و جی هو تنها یک دوست است، رابطه این زوج دچار مشکل می‌شوند زیرا مادر جون پیو متوجه این روابط پیچیده می‌شود تصمیم می‌گیرد رابطه آن‌ها را خراب کرده و برای پسرش فرد مناسب‌تری را بیابد.


19. جواهری در قصر – Jewel in the Palace

یک درام تاریخی بر اساس داستان واقعی دختری به نام یانگوم که در دوران سلسله چوسان به طبیب سلطنتی تبدیل شد. او باوجوداینکه از یک خانواده سطح پایین بود و جامعه آن زمان کره بسیار مردسالار بود اما توانست خود را رشد داده و به آشپز سلطنتی تبدیل شود، سپس طبیب سلطنتی شده و درنهایت طبیب مخصوص شاه باشد. حتی پادشاه او را “یانگوم کبیر” خواند.


18. احساسات قلبی – Heartstrings

داستانی در دانشگاه هنر که درام رمانتیک “فستیوال” اشک و شوق دانشجویان و رؤیای عشق و دوستی آن‌ها را نشان می‌دهد. قهرمان زن داستان، کیو وون یک دختر خوش‌قلب است که با هنرمندی ساز گایاگئوم را می‌نوازد. او در دپارتمان موسیقی سنتی کره‌ای فعالیت می‌کند. او همچنین از خانواده‌ای می‌آید که یکی از سه خواننده برتر موسیقی پانسوری به آن‌ها تعلق دارد. لی شین یک مرد جوان سرد و خوش‌قلب است که به‌خوبی گیتار می‌نوازد. او نیز در دپارتمان موسیقی فعالیت می‌کند. آن‌ها از دو خانواده متفاوت می‌باشند و به همین دلیل با مشکلاتی مواجه می‌شوند اما به‌تدریج از هم خوششان می‌آید.


17. بزرگ – Big

یک داستان درام درباره روح یک دختر 18 ساله به نام کانگ گیونگ جون که ناگهان خود را در جسم یک مرد 30 ساله به نام سئو یون جائه می‌بیند. سئو یون جائه یک پزشک موفق است و نامزد یک معلم دبیرستان به نام جیل داران می‌باشد. جیل داران معلم کانگ گیونگ جون 18 ساله است. زمانی که سئو یون جائه 30 ساله عاشق زن دیگر می‌شود مشکلات آغاز خواهند شد.


16. آگه جرات داری زنش شو – Marry Him If You Dare

این درام درباره زندگی افرادی است که در یک ایستگاه رادیویی زندگی می‌کنند. شخصیت اصلی زن، نامیرای، نام داشته و می‌خواهد در ایستگاه رادیویی جهانی زندگی کند. اما زنی که در این ایستگاه به‌عنوان نویسنده کار می‌کند به عقب برگشته و با خود در گذشته روبه‌رو می‌شود. او به شخصیت گذشته خود نصیحت می‌کند تا اشتباهات او را تکرار نکند.


15. پزشک خوب – Good Doctor

یک درام پزشکی درباره پزشکی به نام پارکشی اون که به اختلال اوتیسم دچار بوده و عقل یک پسر 10 ساله را دارد. بااین‌حال توانایی 3 بعدی بصری او بالا بوده و هرچه را که می‌خواند به ذهن می‌سپارد. این توانایی او باعث می‌شود که به پزشک اطفال تبدیل شود. اما برای موفقیت در جامعه موانع زیادی پیش رو دارد. حتی پدرش او را آزار داد و مادرش او را رها کرد. حتی برای مرگ برادرش خود را محکوم می‌کند. او چگونه می‌تواند بر این مشکلات غلبه کند؟ حتماً باید این درام احساسی را ببینید زیرا اشکتان را درمی‌آورد.


14. شکارچی شهر – City Hunter

یک درام همراه با عشق و هیجان و یکی از محبوب‌ترین درام‌های تلویزیونی لی مین هو که در نقش لی یون سونگ که در تیم شبکه اینترنتی ارتباطات ملی Blue House فعالیت می‌کند. او فارغ‌التحصیل ام آی تی آمریکاست و یک مهندس آی تی بامهارت محسوب می‌شود. او در این شرکت با کیم نانا آشنا می‌شود که یک بادی‌گارد است. اگرچه به یون سونگ اخطار داده‌اند که نباید عاشق شود اما این دو عاشق هم می‌شوند. مأموریت نهایی او این است که به غیرمنتظره‌ترین شکل ممکن انتقام بگیرد.


13. بوسه شیطانی – Playful Kiss

یک درام زیبا بر اساس داستان ژاپنی باهمین عنوان نوشته تادا کائورو، که پس از داستان تایوانی “با یک بوسه آغاز شد” در سال 2005 و “آن‌ها دوباره یکدیگر را بوسیدند” در سال 2007، سومین اقتباس تلویزیونی این داستان ژاپنی محسوب می‌شود. این داستان کمدی رمانتیک عشق میان بائک سونگ جو، یک مرد مغرور با آی کیو بالا، و او هانی، یک زن جوان را نشان می‌دهد که نمرات پایینی دریافت کرده اما قلب رئوف او همانند مغز سونگ جو قدرتمند است.


12. خانه کامل – Full House

یکی از مشهورترین درام‌های کره‌ای در اوایل سال‌های 2000 که به این سؤال می‌پردازد که آیا یک بازیگر و یک زن معمولی می‌توانند در ازدواجی که تنها روی کاغذ است عاشق هم شوند؟ همچنین با بررسی زوایای دیگر زندگی معنای زندگی را نشان می‌دهد. این درام به مسائل مختلفی می‌پردازد: تواضع، توجه، رک‌گویی، صبر و تعهد به ارزش‌های اولیه زندگی. اما هر فرد با هر شخصیتی می‌تواند در زندگی خود به سعادت برسد.


11. باغ مخفی – Secret Garden

درامی درباره کیم جو وون، یک مدیرعامل مغرور که می‌خواهد خود را کامل نشان دهد و یک زن فقیر و فروتن به نام جیل را ایم که زیبایی و هیکل زیبایش باعث حسادت برترین بازیگران می‌شود. اولین دیدار آن‌ها زمانی است که جوو وون به‌اشتباه تصور می‌کند را ایم بازیگر معروف، پارک چائه رین است، درنتیجه بین آن دو رابطه‌ای آغاز شده و او به را ایم علاقه‌مند می‌شود اما این مسئله برای او آزاردهنده است. در ادامه داستان حوادث پیچیده‌تری برایشان رخ می‌دهد.


10. رؤیای بلند – Dream High

با دیدن این درام به دوران دبیرستان خود که بهترین دوران زندگی هر شخص است بازمی‌گردید. در این درام شش دانش‌آموز هنرستان کیرین را می‌بینیم که هرکدام از آن‌ها می‌خواهند در صنعت موسیقی کره ستاره شوند. گو هائه می در رشته موسیقی کلاسیک فارغ‌التحصیل شد اما به این هنرستان آمد تا بدهی‌های پدرش را پرداخت نماید و رؤیاهای خویش را فراموش کرد. اما برای بودن در این هنرستان باید دو دانش‌آموز دیگر در کنارش باشند. این دو دانش‌آموز سانگ سام دانگ و جین گوک هستند که سام دانگ در روستا زندگی کرده و با جین گوک هم زمانی که می‌خواهد از شر یک وام رها شود آشنا می‌شود. یون بائک هایی، دوست‌هایمی، به دلیل اینکه‌هایمی در آزمون ورودی به مدرسه به او خیانت کرده بود به رقیب او تبدیل می‌شود.


9. ملکه سئون دوک – Queen Seon Deok

یک درام تاریخی درباره ملکه سئوک دوک اولین زن فرمانروای امپراتوری سیلا: یک زن زیبا و قوی که برای رسیدن به موفقیت مجبور بود با چالش‌های مختلف روبه‌رو شود. سئون دوک که با خواهرش دوقلو بود مجبور شد توسط پدرش شاه جینپیونگ از قصر دور شود تا از شر بانوی سلطنتی، میشیل، که می‌خواست سلطنت را از چنگ او درآورد نجات پیدا کند. سئون دوک سپس به قصر بازمی‌گردد تا در کنار خواهرش پرنسس چون میونگ با میشیل مقابله کند. اما میشیل برای دور کردن این دو خواهر نقشه کشیده و در یک نبرد محرمانه پرنسس چون میونگ به‌طور تصادفی کشته می‌شود. اما پرنسس سئون دوک به کمک ژنرال کیم یوسین میشیل را شکست می‌دهد.


8. کافه پرنس – Coffee Prince

داستان جالب و شخصیت‌های تأثیرگذار این درام آن را به یکی از محبوب‌ترین‌ها تبدیل می‌کند. گو یون چان مجبور است برای پرداخت بدهی خانواده کارهای مختلف را انجام داده و حتی هویت زنانه خود را پنهان کند. در این میان، چوی هان کیول وارث یک شرکت اغذیه بزرگ است که مادربزرگش می‌خواهد زندگی او را مرتب کند به همین دلیل به دنبال زن مناسب برای اوست. پس‌ازاینکه یون چان برای هان کیول کار کرده و خود را پسر جا می‌زند، هان کیول تصمیم می‌گیرد تا او را به‌عنوان عاشق هم‌جنس‌باز خود نشان دهد تا دهان مادربزرگ خود را ببندد. یون چان هم که به پول نیاز دارد مجبور است این خواسته را بپذیرد. مادربزرگ هان کیول هم کافه‌ای که در معرض ورشکسته شدن قرار دارد را به او می‌سپارد. یون چان برای او کار می‌کند و رفته‌رفته به او علاقه‌مند می‌شود اما چگونه می‌تواند هویت خود را به او نشان دهد؟


7. مرد پرنسس – The Princess’ Man

همه ما داستان رومئو و ژولیت شکسپیر را دوست داریم. اما مطمئناً از نسخه کره‌ای آن بیشتر خوشتان می‌آید. یکی از رمانتیک‌ترین داستان‌های کره‌ای که تراژدی عشق دختر پرنس سویانگ و پسر کیم جونگ سو را نشان می‌دهد. پسر کیم جونگ سو، سئونگ یو، یک مرد جذاب و عاقل است. پرنسس سریونگ، دختر شاه سجو، پرنس سویانگ، یک زن جالب و سرزنده است که شخصیت محکم و قوی دارد. آن‌ها عاشق هم شده اما متوجه می‌شوند که خانواده‌هایشان دشمن خونی هم هستند. درست همانند خانواده‌های رومئو و ژولیت.


6. افسانه خورشید و ماه – The Moon that Embraces the Sun

افسانه خورشید و ماه داستان عشق مخفیانه لی هون، شاه چوسان و وول، یک جادو پزشک زن است. وول با نام هیو یئون وو، دختر یک خانواده اشراف‌زاده است که توانستند توجه مردم را به خود جلب کنند. دشمنان او که به جایگاه خانواده‌اش در قصر حسادت می‌کردند، او را جادو کرده، از قصر دور کرده و حتی می‌خواستند او را به قتل برسانند. سال‌ها بعد هون با وول دیدار می‌کند که اکنون یک جادو پزشک است و گذشته خود را به خاطر ندارد.


5. شاهزاده پشت‌بام – Rooftop Prince

یک درام کمدی رمانتیک، تاریخی و سفر در زمان، که داستان پرنس لی گام که به همراه سه تن از یارانش از 300 سال پیش به سئول امروز سفر می‌کند. آن‌ها برای بازگشت به چوسان باید راز قتل ولیعهد را حل کنند. آن‌ها در سقف آپارتمان پارک‌ها فرود می‌آیند، یک زن سرزنده که در دهه 20 زندگی به سر برده، داستان آن‌ها را باور کرده و به محافظ آن‌ها تبدیل می‌شود. پارک شیوه زندگی در قرن 21 را به آن‌ها می‌آموزد اما لی گاک با هونگ سنا مواجه می‌شود که شبیه همسرش است. لی گاک که با نام یونگ تائه یونگ زندگی می‌کند به‌تدریج راز قتل یونگ تائه یونگ را فاش کرده و به حل پرونده قتل ولیعهد نزدیک می‌شود. او که به‌تدریج عاشق پارک‌ها شده به این نتیجه می‌رسد که شاید راز قتل ولیعهد آنچه که او تصور می‌کرد نباشد.


4. دوست‌دخترم یک روباه نه دم است – (My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox (Gumiho

یک داستان عاشقانه جالب از یک موجود افسانه‌ای به نام روباه نه دم. یک روز که چادائه وونگ از دست پدربزرگش فرار می‌کرد تصادفاً یک روباه نه دم را که داخل یک نقاشی 500 ساله گیر کرده بود، رها می‌کند. او متوجه ماجرا نمی‌شود تا اینکه این روباه به یک دختر زیبا تبدیل می‌شود. دائه ونگ که ترسیده از او فرار می‌کند و زخمی می‌شود. نه دم که آزادی خود را مدیون اوست یکی از مهره‌هایش را به او می‌بخشد تا کمی از قدرت خود را به او ببخشد. سپس روباه از او می‌خواهد شیوه زندگی را به او بیاموزد تا به یک انسان تبدیل شود. پس از مدتی رابطه آن دو عمیق‌تر شده و عاشق هم می‌شوند.


3. نسل خورشید – Descendants of the Sun

یک داستان کره‌ای جنگی و عاشقانه درباره شیجین به‌عنوان یک کاپیتان نیروهای ویژه که زخمی شده و برای اولین بار با دکتر مویون دیدار می‌کند. او به‌سرعت عاشق او می‌شود اما مویون تصور می‌کند او از اعضای دارو دسته دزدان است. اما شیجین با کمک دکتر میونگ جو به او ثابت می‌کند که سرباز است. آن‌ها باهم دیدار می‌کنند اما به دلیل شغلشان دیدار آن‌ها چندان خوب پیش نمی‌رود. آیا آن‌ها باوجود تفاوت‌هایشان می‌توانند رابطه خوبی داشته باشند؟


2. وارثان – The Heirs

یک داستان رمانتیک درباره دوستی، مشکلات و رقابت‌های وارث ثروتمندی به نام کیمتان و دوستش چایون سانگ. یون سانگ یک دختر 18 ساله است که با مادر لال خود زندگی می‌کند. مادرش خانه‌دار است و گاهی مشاغل پاره‌وقت انجام می‌دهد. اما کیمتان یک پسر دبیرستانی معمولی نیست بلکه یک پسر جذاب و ثروتمند کره‌ای است که وارث مجموعه شرکت‌های کره‌ای می‌باشد. آن‌ها در شرایط پیچیده یون سانگ باهم آشنا شده و پس از مدتی متوجه می‌شوند بیش ازآنچه انتظار می‌رفت به هم علاقه‌مند شده‌اند.


1. تو از ستاره‌ها آمدی – My Love From The Star

محبوب‌ترین بیگانه کره‌ای توسط کیم یو هیون و در نقش دومین جون ایفا شده است. مین جو یک بیگانه است که 400 سال قبل و در زمان امپراتوری چوسان به زمین آمده است. او ظاهر جذابی دارد و توانایی بینایی، شنوایی و سرعت او بسیار بالاست. اما کامل بودن او مانع از این نمی‌شود که عاشق یک بازیگر معمولی به نام چئون سونگ یی نشود. آن‌ها از دو غریبه به دو عاشق تبدیل می‌شوند که کسی نمی‌تواند بینشان فاصله ایجاد کند.

                               

دیدگاه‌ها (609)

بستن فرم

 1. Ftme

  دی 24, 1400

  بچه ها
  اسم فیلم کره ای که دختره نابینا بود از بچگی با پسره دوست بود و پسره عاشقش میشه،دختره با عمش زندگی میکنه،بعد ازون روستا میره و چشماشو عمل میکنه،دوست اون پسرع ک خوانندست عاشق دختره میشه و دختره خواننده میشههه
  چیزایی ک یادم بودو نوشتم یکی اسمشو بگه خیلی وقته دنبالشم و فیلم خیلی قدیمیه ولی فوق العادستتت

  پاسخ

 2. reza

  دی 17, 1400

  سلام من توی اپارات یه کلیپی دیدم ولی اسم فیلمشو نمیدونم فکر کنم سریاله کره ایی بود که دختره توی دبیرستان عاشق یه پسری میشه ولی مامانش نمیزاره با اون پسره باشه حالا بعد چندسال عشقشو تو خیابون میبینه تا میخاست بره طرف پسره مامانش جلوشو میگیره و بهش سیلی میزنه میبرتش خونه

  پاسخ

 3. نگار

  دی 16, 1400

  سلام
  من یه کلیپی دیدم که دختره عاشق یه پسره تو دبیرستان میشه بعدش تمام تلاششو می‌کنه تا پسره رو عاشق خودش کنه دوستاش هم کمکش میکنن تا به عشقش برسه ولی معلمشون نمیذاره دختره نزدیک پسره بشه و همه‌ی نقشه های دختره رو خراب می‌کنه

  اگه کسی اسم این سریال می‌دونه لطفا بهم بگه 🌹⁦🙏🏻⁩

  پاسخ

 4. Sina

  دی 10, 1400

  ببخشید اسم یه فیلمه که دوست دختر پسره بخاطر اخلاق و قیافش ولش می‌کنه بعد پسره عوض میشه و دختره رو نجات میده

  پاسخ

 5. Maedeh

  دی 8, 1400

  دختره رو مجبور کردن با یه پسر نابینا ازدواج کنه اول از پسره متنفر بود ولی شب عروسی عاشقش شد
  اسم سریالشو میدونید تاریخی هست

  پاسخ

 6. BTS335JSJSJ

  آذر 28, 1400

  اسم فیلم کره ایه چیه ک مرده روحش با زنِ عوض میشه
  میشه لطفاً اسمشو بگید

  پاسخ

  • s در پاسخ به BTS335JSJSJ

   آذر 29, 1400

   شاید Secret Garden منظورتونه

   پاسخ

  • ali.sd در پاسخ به BTS335JSJSJ

   دی 15, 1400

   اقای ملکه

   پاسخ

 7. BTS335JSJSJ

  آذر 28, 1400

  اسم اون فیلم کره ایه چیه ک مرده روحش با زنع عوض میشه
  اسمش چیه ؟

  پاسخ

 8. niki

  آذر 22, 1400

  لطفا اون فیلمه که یه پسر پولدار عاشق یه دختر فقیر میشه رو هم بزارید

  پاسخ

 9. مهدی

  آذر 4, 1400

  یه فیلم بود میکس شو تو اینستا دیدم عشق دختره مرده .دختره تو خیابون یکی رو تو لباس خرسی میبینه باهاش حرکت دست می‌ره یاده عشقش میفته ممنون میشم اسمشو بگین

  پاسخ

  • هانی در پاسخ به مهدی

   دی 8, 1400

   یه سینماییه
   لی جونگ گی بازی کرده
   اسمش : هرگز خداحافظی نکرد

   پاسخ

 10. عارف

  آذر 3, 1400

  سقوط آزاد عشق خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی قشنگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ بوددددددددددددد
  با اختلاف بهترین کی دراما

  پاسخ

 11. Baran

  آذر 3, 1400

  سلام یه سریال کره ای بود دیدمش ولی میخواستم دوباره ببینمش اسمش یادم نمیاد
  سریالش درمورد این بود که یه بازیگر دختر بخاطر اینکه بخواد داخل یه سریال بازی کنه باید توی یه شرکت حقوقی به عنوان منشی کار می‌کرد اگر اشتباه نکنم و میره داخل اون شرکت و شروع به کار میکنه و بعد از چند مدت عاشق رئیسش میشه و رئیسشم عاشق او میشه و با هم قرار میزارن اینا. ممنون میشم اگه کسی میدونه اسمشو بهم بگه ممنون

  پاسخ

  • AZX در پاسخ به Baran

   آذر 3, 1400

   سلام اسم سریال ضربان قلب هستش

   پاسخ

 12. گل

  آبان 29, 1400

  سلام به همگی من یه کلیپ دیدم نمی تونم اسم فیلم رو پیدا کنم یه دو تا دختر با هم از پشت بوم میوفت و به گذشته سفر میکنند؟ کره ایی فکر کنم
  ویکی هم دختره به گذشته رفته پادشاه ازش سوال میکنه و میگه اگه درس جواب نده گردنشو بزنن اونجا دختره قدر معلم تاریخش رو میدونه اسمش چی؟

  پاسخ

  • مریم در پاسخ به گل

   آبان 29, 1400

   اولی رو نمیدونم ولی دومی عاشقان ماه خیلیییی هم قشنگه با بازی آیو

   پاسخ

  • هانی در پاسخ به گل

   دی 8, 1400

   اونی که معلم تاریخش رو قدرش رو می‌دونه
   اسمش سالاد شلوپه عشقه

   پاسخ

 13. حلما

  آبان 6, 1400

  فیلم کره ای که دختره رو تو دانشگاه بخاطر پوست صورتش مسخرش میکردن تا اینکه یه پسر جذاب عاشقش میشه اسم این فیلم چیه؟ لطفا کمکم کنید

  پاسخ

  • نگین در پاسخ به حلما

   آبان 17, 1400

   منظورت زیبایی حقیقیه؟

   پاسخ

   • روژااانن در پاسخ به نگین

    آذر 18, 1400

    فکر کنم منظورش آیدی من خوشگل گانگنامه

    پاسخ

  • زهرا در پاسخ به حلما

   آبان 24, 1400

   زیبای حقیقی نبود

   پاسخ

 14. BTS

  مهر 30, 1400

  ببخشید یک سریال بود یک دختر چاق میرفت مدرسه مسخرش میکردن اسمشو میگین

  پاسخ

 15. مهیار

  مهر 30, 1400

  یه فیلم اسیایی که تو اون دوتا دهکده بود که مردمش نیرویا جادوی داشتم و باهم مشکل داشتن .یه دختر و پسر که هر کدوم از یه دهکده بودن عاشقم همش شدن و ادامه ماجرا اخر فیلم هم دختره که نیرویی جادویش چشماش بود پسر و کشت و خودشو کور کرد

  پاسخ

  • pouria در پاسخ به مهیار

   آبان 22, 1400

   فیلم شینوبی هست فک کنم ژاپنی باشه

   پاسخ

  • عارف در پاسخ به مهیار

   آذر 3, 1400

   فیلم افسانه ی شینوبی

   پاسخ

 16. ARMY

  مهر 25, 1400

  سلام ، من داشتم توی یه وب سایت دنبال سریال های کره ای دبیرستانی میگشتم که اتفاقا یه توضیح کوچولو از یه فیلم خوندم و خوشم اومد ، اما متاسفانه اسمشو یادداشت نکردم الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم اون بخشی که از خلاصش خوندم این بود که یه دختر توی دبیرستان هست که خیلی محبوبه ولی دوستی نداره بقیش یادم نیست اگر کسی اسم این سریال رو میدونه یا یه چیزی شبیهش میشه راهنماییم کنه ، ممنون میشم🙏

  پاسخ

 17. علی

  مهر 22, 1400

  سلام یه سریال کره ای بود پسره دبیرستانی بود تو دبیرستان عاشق معلم دبیرستانش میشه اسم پسره هم فک کنم کنگ ووک بود همچین چیزی مال قبل سال ۲۰۱۰ هم هست فک کنم کسی میدونه اسمش چیه یا دیدتش ممنون میشم بگید

  پاسخ

 18. آیلین

  مهر 14, 1400

  دختر از بالا پشت بوم میفته پسره میگیرتش یکی با اسلحه ب دست پسره ک دوست دخترشا نگه داشته شلیک میکنه بعد خون میره تا تو ااستینه دختره و دلش میسوزه دختره دست دوست پسرش ول میکنه میفته پایین کسایی میدونه لطفا کمکم کنید

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به آیلین

   مهر 24, 1400

   پزشک غریبه

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به زهرا

    مهر 27, 1400

    دکتر غریبه منظورم بود🤭سریال کره ایه

    پاسخ

    • سوگول در پاسخ به زهرا

     آذر 18, 1400

     سلام من داشتم دنبال یه سریال می گشتم که ببینم یه کلیپ دیدم خوشم اومد اما نتونستم اسم اون سریالشو پیدا کنم
     یه پسرجوون بود با موهای طلایی که یه دختر براش کار میکرد فکر کنم منیجرش بود بعد کم کم از همدیگه خوششون میاد میدونید اسمش چیه ؟

     پاسخ

  • sam در پاسخ به آیلین

   مهر 27, 1400

   شکارچی شهر

   پاسخ

 19. ….

  شهریور 24, 1400

  سلام یه فیلم هست که دختره فرشته ست و پسره رو نجات میده کسی میدونه اسمش چیه

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به ....

   مهر 3, 1400

   سریال عشق در دبیرستان بود فک کنم که دختره فرشته ی مرگه به خاطر نجات پسره تبدیل به آدم میشه

   پاسخ

 20. F

  مرداد 15, 1400

  سلام یک کلیپ دیدم دختره پسره رو از دست چند نفر نجات میده و دختره روحیه مبارزی داره ومکانیکه دختره پسره هم صاحب یک شرکت

  پاسخ