25 درام برتر سینمای کره جنوبی

25 درام برتر سینمای کره جنوبی

آیا از درام‌های کره‌ای خوشتان می‌آید؟ اگر چنین است پس ببینید کدام‌یک از این 25 درام برتر کره‌ای را تماشا کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


25. بهترین عشق – The Greatest Love

یک درام جالب و گاهی اوقات ناراحت‌کننده درباره کوئی جونگ، تک‌خوان سابق گروه دخترانه محبوب National Treasure Girls، که پس از انحلال این گروه با مشکلات زیادی در زندگی مواجه شد. از سوی دیگر بازیگر بی‌ادب و مغروری به نام دوک کو جین دائم توسط مردم دنبال می‌شود. این دو کاملاً از هم جدا هستند تا اینکه در یک زمان، مکان و شکل غیرمنتظره همدیگر را می‌بینند.


24. جومونگ – Jumong

جومونگ به‌عنوان پسر خانواده سلطنتی در سال 37 پیش از میلاد سلسله گوگوریو را تأسیس می‌کند. زمانی که تصور می‌شد پدرش ژنرال همو سو توسط شورش سلسله هان کشته شده، شاه گائم وا او و مادرش را تحت سرپرستی خود گرفت. سپس سوسانو دختر زیبای یک تاجر به جومونگ کمک می‌کند تا به رؤیای خود برسد و سپس به همسر دوم او تبدیل می‌شود.


23. عشق بی‌پایان: آواز زمستانی – Endless Love: Winter Sonata

آواز زمستانی دومین قسمت از سریال محبوب عشق بی‌پایان است. این سریال در آغاز در کره بسیار موردتوجه قرار گرفت و سپس در ژاپن، فیلیپین و کشورهای دیگر آسیای جنوبی هم محبوب شد. داستان از جایی آغاز می‌شود که جون سانگ برای یافتن پدر حقیقی خود به یک دبیرستان جدید می‌رود. اوچلین، جین سوک، یونگ کوک و یو جین باهم به سفر می‌روند که پس از تصادف یو جین توسط جون سانگ نجات پیدا می‌کند. آن‌ها به هم نزدیک شده و رابطه خوبی برقرار می‌کنند. اما حوادث بعدی و تقدیر نشان می‌دهد که عشق آن‌ها ابدی نیست. آن‌ها از هم جدا می‌شوند 10 سال بعد دوستان مدرسه تجدیددیدار می‌کنند تا مراسم ازدواج یو جین و سانگ هیوک را جشن بگیرند. یو جین که حقیقتاً عاشق جون سانگ بود هنوز هم دوستش دارد. اما در پایان جشن دوست‌پسر جدید او چلین سرمی رسد و مشخص می‌شود که همان جون سانگ است.


22. پرنسس دادستان – Prosecutor Princess

یک داستان جالب، بامزه و شیک درباره زنی به نام ماهای ری که حافظه خارق‌العاده‌ای دارد و به همین دلیل به‌راحتی آزمون حقوقی را با موفقیت می‌گذراند. اما او بیشتر به مد علاقه‌مند ‌است و از کار دشوار خوشش نمی‌آید بنابراین نمی‌تواند یک دادستان موفق باشد. رفتارهای بچگانه و طرز فکر مدگرایانه اش باعث می‌شود که دائماً بر سر پرونده‌ها با همکاران و رئیسش به مشکل بربخورد. اما به‌مرورزمان پرنسس ما به یک دادستان بالغ و وظیفه‌شناس تبدیل می‌شود.


21. مقدر به دوست داشتن تو – Fated to Love You

یک درام پیچیده اما تأثیرگذار درباره رابطه غیرمنتظره دو نفر: زمانی که وارث یک کارخانه، لی گان و یک دختر کارمند، کیم مین یونگ، پس از یک شب مستی که منجر به بارداری دختر می‌شود، مجبور می‌شوند باهم ازدواج کنند، حوادث غیرمترقبه‌ای برایشان رخ می‌دهد.


20. پسران فراتر از گل‌ها – Boys Over Flowers

یک درام محبوب کره‌ای با داستانی درباره یک دختر معمولی به نام گائم جان دی که خانواده‌اش خشک‌شویی دارند و ارتباط او با گروه F4 در دبیرستان شین هوا. رهبر این گروه یعنی گو جون پیو او را آزار می‌دهد. اگرچه جون پیو به زورگیری از او ادامه می‌دهد اما در این میان عاشق جان دی می‌شود. اما جان دی از یون جی هو، بهترین دوست جون پیو خوشش می‌آید. اما زمانی که جان دی متوجه می‌شود که عشق واقعی او جون پیو است و جی هو تنها یک دوست است، رابطه این زوج دچار مشکل می‌شوند زیرا مادر جون پیو متوجه این روابط پیچیده می‌شود تصمیم می‌گیرد رابطه آن‌ها را خراب کرده و برای پسرش فرد مناسب‌تری را بیابد.


19. جواهری در قصر – Jewel in the Palace

یک درام تاریخی بر اساس داستان واقعی دختری به نام یانگوم که در دوران سلسله چوسان به طبیب سلطنتی تبدیل شد. او باوجوداینکه از یک خانواده سطح پایین بود و جامعه آن زمان کره بسیار مردسالار بود اما توانست خود را رشد داده و به آشپز سلطنتی تبدیل شود، سپس طبیب سلطنتی شده و درنهایت طبیب مخصوص شاه باشد. حتی پادشاه او را “یانگوم کبیر” خواند.


18. احساسات قلبی – Heartstrings

داستانی در دانشگاه هنر که درام رمانتیک “فستیوال” اشک و شوق دانشجویان و رؤیای عشق و دوستی آن‌ها را نشان می‌دهد. قهرمان زن داستان، کیو وون یک دختر خوش‌قلب است که با هنرمندی ساز گایاگئوم را می‌نوازد. او در دپارتمان موسیقی سنتی کره‌ای فعالیت می‌کند. او همچنین از خانواده‌ای می‌آید که یکی از سه خواننده برتر موسیقی پانسوری به آن‌ها تعلق دارد. لی شین یک مرد جوان سرد و خوش‌قلب است که به‌خوبی گیتار می‌نوازد. او نیز در دپارتمان موسیقی فعالیت می‌کند. آن‌ها از دو خانواده متفاوت می‌باشند و به همین دلیل با مشکلاتی مواجه می‌شوند اما به‌تدریج از هم خوششان می‌آید.


17. بزرگ – Big

یک داستان درام درباره روح یک دختر 18 ساله به نام کانگ گیونگ جون که ناگهان خود را در جسم یک مرد 30 ساله به نام سئو یون جائه می‌بیند. سئو یون جائه یک پزشک موفق است و نامزد یک معلم دبیرستان به نام جیل داران می‌باشد. جیل داران معلم کانگ گیونگ جون 18 ساله است. زمانی که سئو یون جائه 30 ساله عاشق زن دیگر می‌شود مشکلات آغاز خواهند شد.


16. آگه جرات داری زنش شو – Marry Him If You Dare

این درام درباره زندگی افرادی است که در یک ایستگاه رادیویی زندگی می‌کنند. شخصیت اصلی زن، نامیرای، نام داشته و می‌خواهد در ایستگاه رادیویی جهانی زندگی کند. اما زنی که در این ایستگاه به‌عنوان نویسنده کار می‌کند به عقب برگشته و با خود در گذشته روبه‌رو می‌شود. او به شخصیت گذشته خود نصیحت می‌کند تا اشتباهات او را تکرار نکند.


15. پزشک خوب – Good Doctor

یک درام پزشکی درباره پزشکی به نام پارکشی اون که به اختلال اوتیسم دچار بوده و عقل یک پسر 10 ساله را دارد. بااین‌حال توانایی 3 بعدی بصری او بالا بوده و هرچه را که می‌خواند به ذهن می‌سپارد. این توانایی او باعث می‌شود که به پزشک اطفال تبدیل شود. اما برای موفقیت در جامعه موانع زیادی پیش رو دارد. حتی پدرش او را آزار داد و مادرش او را رها کرد. حتی برای مرگ برادرش خود را محکوم می‌کند. او چگونه می‌تواند بر این مشکلات غلبه کند؟ حتماً باید این درام احساسی را ببینید زیرا اشکتان را درمی‌آورد.


14. شکارچی شهر – City Hunter

یک درام همراه با عشق و هیجان و یکی از محبوب‌ترین درام‌های تلویزیونی لی مین هو که در نقش لی یون سونگ که در تیم شبکه اینترنتی ارتباطات ملی Blue House فعالیت می‌کند. او فارغ‌التحصیل ام آی تی آمریکاست و یک مهندس آی تی بامهارت محسوب می‌شود. او در این شرکت با کیم نانا آشنا می‌شود که یک بادی‌گارد است. اگرچه به یون سونگ اخطار داده‌اند که نباید عاشق شود اما این دو عاشق هم می‌شوند. مأموریت نهایی او این است که به غیرمنتظره‌ترین شکل ممکن انتقام بگیرد.


13. بوسه شیطانی – Playful Kiss

یک درام زیبا بر اساس داستان ژاپنی باهمین عنوان نوشته تادا کائورو، که پس از داستان تایوانی “با یک بوسه آغاز شد” در سال 2005 و “آن‌ها دوباره یکدیگر را بوسیدند” در سال 2007، سومین اقتباس تلویزیونی این داستان ژاپنی محسوب می‌شود. این داستان کمدی رمانتیک عشق میان بائک سونگ جو، یک مرد مغرور با آی کیو بالا، و او هانی، یک زن جوان را نشان می‌دهد که نمرات پایینی دریافت کرده اما قلب رئوف او همانند مغز سونگ جو قدرتمند است.


12. خانه کامل – Full House

یکی از مشهورترین درام‌های کره‌ای در اوایل سال‌های 2000 که به این سؤال می‌پردازد که آیا یک بازیگر و یک زن معمولی می‌توانند در ازدواجی که تنها روی کاغذ است عاشق هم شوند؟ همچنین با بررسی زوایای دیگر زندگی معنای زندگی را نشان می‌دهد. این درام به مسائل مختلفی می‌پردازد: تواضع، توجه، رک‌گویی، صبر و تعهد به ارزش‌های اولیه زندگی. اما هر فرد با هر شخصیتی می‌تواند در زندگی خود به سعادت برسد.


11. باغ مخفی – Secret Garden

درامی درباره کیم جو وون، یک مدیرعامل مغرور که می‌خواهد خود را کامل نشان دهد و یک زن فقیر و فروتن به نام جیل را ایم که زیبایی و هیکل زیبایش باعث حسادت برترین بازیگران می‌شود. اولین دیدار آن‌ها زمانی است که جوو وون به‌اشتباه تصور می‌کند را ایم بازیگر معروف، پارک چائه رین است، درنتیجه بین آن دو رابطه‌ای آغاز شده و او به را ایم علاقه‌مند می‌شود اما این مسئله برای او آزاردهنده است. در ادامه داستان حوادث پیچیده‌تری برایشان رخ می‌دهد.


10. رؤیای بلند – Dream High

با دیدن این درام به دوران دبیرستان خود که بهترین دوران زندگی هر شخص است بازمی‌گردید. در این درام شش دانش‌آموز هنرستان کیرین را می‌بینیم که هرکدام از آن‌ها می‌خواهند در صنعت موسیقی کره ستاره شوند. گو هائه می در رشته موسیقی کلاسیک فارغ‌التحصیل شد اما به این هنرستان آمد تا بدهی‌های پدرش را پرداخت نماید و رؤیاهای خویش را فراموش کرد. اما برای بودن در این هنرستان باید دو دانش‌آموز دیگر در کنارش باشند. این دو دانش‌آموز سانگ سام دانگ و جین گوک هستند که سام دانگ در روستا زندگی کرده و با جین گوک هم زمانی که می‌خواهد از شر یک وام رها شود آشنا می‌شود. یون بائک هایی، دوست‌هایمی، به دلیل اینکه‌هایمی در آزمون ورودی به مدرسه به او خیانت کرده بود به رقیب او تبدیل می‌شود.


9. ملکه سئون دوک – Queen Seon Deok

یک درام تاریخی درباره ملکه سئوک دوک اولین زن فرمانروای امپراتوری سیلا: یک زن زیبا و قوی که برای رسیدن به موفقیت مجبور بود با چالش‌های مختلف روبه‌رو شود. سئون دوک که با خواهرش دوقلو بود مجبور شد توسط پدرش شاه جینپیونگ از قصر دور شود تا از شر بانوی سلطنتی، میشیل، که می‌خواست سلطنت را از چنگ او درآورد نجات پیدا کند. سئون دوک سپس به قصر بازمی‌گردد تا در کنار خواهرش پرنسس چون میونگ با میشیل مقابله کند. اما میشیل برای دور کردن این دو خواهر نقشه کشیده و در یک نبرد محرمانه پرنسس چون میونگ به‌طور تصادفی کشته می‌شود. اما پرنسس سئون دوک به کمک ژنرال کیم یوسین میشیل را شکست می‌دهد.


8. کافه پرنس – Coffee Prince

داستان جالب و شخصیت‌های تأثیرگذار این درام آن را به یکی از محبوب‌ترین‌ها تبدیل می‌کند. گو یون چان مجبور است برای پرداخت بدهی خانواده کارهای مختلف را انجام داده و حتی هویت زنانه خود را پنهان کند. در این میان، چوی هان کیول وارث یک شرکت اغذیه بزرگ است که مادربزرگش می‌خواهد زندگی او را مرتب کند به همین دلیل به دنبال زن مناسب برای اوست. پس‌ازاینکه یون چان برای هان کیول کار کرده و خود را پسر جا می‌زند، هان کیول تصمیم می‌گیرد تا او را به‌عنوان عاشق هم‌جنس‌باز خود نشان دهد تا دهان مادربزرگ خود را ببندد. یون چان هم که به پول نیاز دارد مجبور است این خواسته را بپذیرد. مادربزرگ هان کیول هم کافه‌ای که در معرض ورشکسته شدن قرار دارد را به او می‌سپارد. یون چان برای او کار می‌کند و رفته‌رفته به او علاقه‌مند می‌شود اما چگونه می‌تواند هویت خود را به او نشان دهد؟


7. مرد پرنسس – The Princess’ Man

همه ما داستان رومئو و ژولیت شکسپیر را دوست داریم. اما مطمئناً از نسخه کره‌ای آن بیشتر خوشتان می‌آید. یکی از رمانتیک‌ترین داستان‌های کره‌ای که تراژدی عشق دختر پرنس سویانگ و پسر کیم جونگ سو را نشان می‌دهد. پسر کیم جونگ سو، سئونگ یو، یک مرد جذاب و عاقل است. پرنسس سریونگ، دختر شاه سجو، پرنس سویانگ، یک زن جالب و سرزنده است که شخصیت محکم و قوی دارد. آن‌ها عاشق هم شده اما متوجه می‌شوند که خانواده‌هایشان دشمن خونی هم هستند. درست همانند خانواده‌های رومئو و ژولیت.


6. افسانه خورشید و ماه – The Moon that Embraces the Sun

افسانه خورشید و ماه داستان عشق مخفیانه لی هون، شاه چوسان و وول، یک جادو پزشک زن است. وول با نام هیو یئون وو، دختر یک خانواده اشراف‌زاده است که توانستند توجه مردم را به خود جلب کنند. دشمنان او که به جایگاه خانواده‌اش در قصر حسادت می‌کردند، او را جادو کرده، از قصر دور کرده و حتی می‌خواستند او را به قتل برسانند. سال‌ها بعد هون با وول دیدار می‌کند که اکنون یک جادو پزشک است و گذشته خود را به خاطر ندارد.


5. شاهزاده پشت‌بام – Rooftop Prince

یک درام کمدی رمانتیک، تاریخی و سفر در زمان، که داستان پرنس لی گام که به همراه سه تن از یارانش از 300 سال پیش به سئول امروز سفر می‌کند. آن‌ها برای بازگشت به چوسان باید راز قتل ولیعهد را حل کنند. آن‌ها در سقف آپارتمان پارک‌ها فرود می‌آیند، یک زن سرزنده که در دهه 20 زندگی به سر برده، داستان آن‌ها را باور کرده و به محافظ آن‌ها تبدیل می‌شود. پارک شیوه زندگی در قرن 21 را به آن‌ها می‌آموزد اما لی گاک با هونگ سنا مواجه می‌شود که شبیه همسرش است. لی گاک که با نام یونگ تائه یونگ زندگی می‌کند به‌تدریج راز قتل یونگ تائه یونگ را فاش کرده و به حل پرونده قتل ولیعهد نزدیک می‌شود. او که به‌تدریج عاشق پارک‌ها شده به این نتیجه می‌رسد که شاید راز قتل ولیعهد آنچه که او تصور می‌کرد نباشد.


4. دوست‌دخترم یک روباه نه دم است – (My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox (Gumiho

یک داستان عاشقانه جالب از یک موجود افسانه‌ای به نام روباه نه دم. یک روز که چادائه وونگ از دست پدربزرگش فرار می‌کرد تصادفاً یک روباه نه دم را که داخل یک نقاشی 500 ساله گیر کرده بود، رها می‌کند. او متوجه ماجرا نمی‌شود تا اینکه این روباه به یک دختر زیبا تبدیل می‌شود. دائه ونگ که ترسیده از او فرار می‌کند و زخمی می‌شود. نه دم که آزادی خود را مدیون اوست یکی از مهره‌هایش را به او می‌بخشد تا کمی از قدرت خود را به او ببخشد. سپس روباه از او می‌خواهد شیوه زندگی را به او بیاموزد تا به یک انسان تبدیل شود. پس از مدتی رابطه آن دو عمیق‌تر شده و عاشق هم می‌شوند.


3. نسل خورشید – Descendants of the Sun

یک داستان کره‌ای جنگی و عاشقانه درباره شیجین به‌عنوان یک کاپیتان نیروهای ویژه که زخمی شده و برای اولین بار با دکتر مویون دیدار می‌کند. او به‌سرعت عاشق او می‌شود اما مویون تصور می‌کند او از اعضای دارو دسته دزدان است. اما شیجین با کمک دکتر میونگ جو به او ثابت می‌کند که سرباز است. آن‌ها باهم دیدار می‌کنند اما به دلیل شغلشان دیدار آن‌ها چندان خوب پیش نمی‌رود. آیا آن‌ها باوجود تفاوت‌هایشان می‌توانند رابطه خوبی داشته باشند؟


2. وارثان – The Heirs

یک داستان رمانتیک درباره دوستی، مشکلات و رقابت‌های وارث ثروتمندی به نام کیمتان و دوستش چایون سانگ. یون سانگ یک دختر 18 ساله است که با مادر لال خود زندگی می‌کند. مادرش خانه‌دار است و گاهی مشاغل پاره‌وقت انجام می‌دهد. اما کیمتان یک پسر دبیرستانی معمولی نیست بلکه یک پسر جذاب و ثروتمند کره‌ای است که وارث مجموعه شرکت‌های کره‌ای می‌باشد. آن‌ها در شرایط پیچیده یون سانگ باهم آشنا شده و پس از مدتی متوجه می‌شوند بیش ازآنچه انتظار می‌رفت به هم علاقه‌مند شده‌اند.


1. تو از ستاره‌ها آمدی – My Love From The Star

محبوب‌ترین بیگانه کره‌ای توسط کیم یو هیون و در نقش دومین جون ایفا شده است. مین جو یک بیگانه است که 400 سال قبل و در زمان امپراتوری چوسان به زمین آمده است. او ظاهر جذابی دارد و توانایی بینایی، شنوایی و سرعت او بسیار بالاست. اما کامل بودن او مانع از این نمی‌شود که عاشق یک بازیگر معمولی به نام چئون سونگ یی نشود. آن‌ها از دو غریبه به دو عاشق تبدیل می‌شوند که کسی نمی‌تواند بینشان فاصله ایجاد کند.

دیدگاه‌ها (220)

بستن فرم

 1. فاطمه

  مهر 10, 1398

  در حال حاضر سریال the untamed یا همون بی وقفه رو بورسه

  پاسخ

 2. مهندس کره ای

  شهریور 16, 1398

  اصل فیلم ها نذاشتن دکتر غریبه اصلا اسمشم ننوشتن فیلم های کره ای توی ماهواره باید شبکه GM کره ببینید یا شبکه کره ای kBS

  پاسخ

 3. H.H

  شهریور 15, 1398

  من از سریال های کمدی رمانتیک مثل منشی کیم چشه واقعا عالی بود یا زندگی مخفی منشی من ، تو زیبایی ، راز عاشقانه من خوشم اومد اگه بازم مثل اینا هست میشه معرفی کنین

  پاسخ

 4. Dokht bandar

  شهریور 5, 1398

  سلام یه فیلم دیدم رعیسه خیلی بد جنس بود دختره فک می کنم منشیش بوده هی دختررو اذیت می کردع کسی می دونه اسمش چی بود

  پاسخ

  • Zri در پاسخ به Dokht bandar

   شهریور 13, 1398

   منشی کیم چشه؟ 🤔

   پاسخ

 5. hana

  شهریور 4, 1398

  سلام دوستان میشه فیلم عاشقانه بهم معرفی کنید؟
  خیلی وقته که فیلم خوشگل ندیدم
  ممنون میشم از همکاریتون

  پاسخ

 6. Sonia

  مرداد 31, 1398

  دوستان
  شما فیلمای کره ای رو کجا نگا میکنین ؟
  من نمیدونم باید تو کدوم شبکه نگاه کنم ، دانلود میکنم میبینم کلی نتم میره

  پاسخ

 7. مریم پیسپار

  مرداد 23, 1398

  این لیست کاملا ساخت خودتونه وگرنه بعضی این سریال مثه بوسه شیطانی هم توی کره بازخورده خوبی نداش

  پاسخ

 8. صبا

  مرداد 20, 1398

  سلام من یه سریال یا حتی فیلم سینمایی دبیرستانی طنز و عتشقانه میخواستم ولی جنایی و اینجور چیزا نباشه کسی هس یه خوبشو معرفی کنه؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • عسل در پاسخ به صبا

   مرداد 27, 1398

   سریال
   مدرسه ۲۰۱۵:تو کی هستی؟
   عشق در دبیرستان
   مدرسه ۲۰۱۷

   پاسخ

 9. raha

  مرداد 19, 1398

  به نظر من این فیلما بهترین فیلم هایی بودن که من دیدم
  فیلم وارثان پینوکیو بهترین ضربه دبلیو ضربان قلب گل پسر همسایه افسانه دریای ابی وقتی تو خواب بودی تو از ستاره ها اومدی پسران برتر از گل دکتر غریبه پزشکان ذائقه ی شخصی تو زیبایی شکارچی شهر
  و اینکه هفت تا فیلمی که اول نوشتم نسبت به بقیه بهترین بودن
  از دستشون ندید

  پاسخ

 10. نرگس

  مرداد 17, 1398

  فیلم مثل عاشقان ماه و من رباط نیستم با او زیبا بود میشناسید دوستان؟

  پاسخ

  • ZG در پاسخ به نرگس

   شهریور 11, 1398

   تو هم انسانی تو سبک من ربات نیستم از نظر راجب رباتا بودن ولی کاملا متفاوت و به نظر من قشنگ‌تر ؛ زیبای درون عاشقانه و کمدی

   پاسخ

 11. ZH

  مرداد 15, 1398

  بهترین سریال کره ای عاشقان ماه فقط حتما ببینین😍

  پاسخ

 12. Asra

  مرداد 9, 1398

  عجیبه عشق بی پروا جز این لیست نیست🤔..اندازه کل عمرم فقط باهاش گریه کردم😢😭.. وارثان هم سریال خوبی بود

  پاسخ

 13. زهرا

  مرداد 8, 1398

  من سریال my mister رو خیلی دوست داشتم
  خیلی از لوس بازی های کره ای توش نبود واقعا زیبا و گیرا بود!

  پاسخ

 14. سیما

  مرداد 6, 1398

  من از لی مین هو بدم میومد از جدیدا ازش خوشم میاد با افسانه دریای آبیش

  پاسخ

 15. MaRyAm

  مرداد 6, 1398

  سلام من ی فیلم دیدم دختره و پسره تو بیمارستان بود فک کنم با هم برخورد کردن ولی پسره عشقشو یادش نبود اما دخترع اونو شناخت میشه اسم فیلمش بگید؟

  پاسخ

  • Mahsan در پاسخ به MaRyAm

   مرداد 7, 1398

   فیلم دبلیو یا دو جهان فکر کنم منظورتونه همون که حلقه سر می خوره پیش کفش پسره و دخترا لباس بنفش پوشیده فوق العاده زیباست این فیلم من که عاشقش شدم❤

   پاسخ

  • ساحل در پاسخ به MaRyAm

   مرداد 7, 1398

   احتمالا دبلیو دو دنیا بوده.

   پاسخ

  • مبی در پاسخ به MaRyAm

   مرداد 10, 1398

   فکر کنم منظورت سریال ( زیبای درون ) هست

   پاسخ

  • مریم پیسپار در پاسخ به MaRyAm

   مرداد 23, 1398

   حتما پسران فراتر از گل بود هخخخخ

   پاسخ

  • leila در پاسخ به MaRyAm

   مرداد 26, 1398

   فک کنم دبلیو بوده البته فک کنما

   پاسخ

  • زهرا در پاسخ به MaRyAm

   مرداد 27, 1398

   سریال پزشکان

   پاسخ

  • سو در پاسخ به MaRyAm

   مهر 13, 1398

   دبلیو

   پاسخ

 16. گلبرگ

  مرداد 3, 1398

  مربای پرتقال_گل پسر رشته فروش_آبیس یا گوی سحر آمیز_پسر روان سنج_بیا با هم بنوشیم_انتقام شیرین_استاد شیطان مرا نبوس(چینی) _ نوولند قلعه ای در آسمان(چینی)

  پاسخ

 17. گلبرگ

  مرداد 3, 1398

  سلام.یک میکس از سریالی دیدم که دختر و پسر در پارک آبی عاشق هم میشن کسی هست که بدونه اسمش چی هست؟🙃

  پاسخ

  • ZH در پاسخ به گلبرگ

   مرداد 15, 1398

   اون تبلیغه سریال نیس

   پاسخ

 18. مریم

  مرداد 2, 1398

  به نظرم سریالاتون یکم قدیمی شده ها …
  این سریال ها رو از دست ندین :
  هیلر
  زن قوی دو بونگ سون
  شریک مشکوک
  the best hit
  تنها آهنگ عاشقانه من
  that man oh soo
  ملکه کی
  عشق بی پروا
  عاشقان ماه
  و خیلی سریال های دیگه که جدیدترن نسبت به اینایی که گذاشتین…

  پاسخ

  • raha در پاسخ به مریم

   مرداد 19, 1398

   به نظر من فیلم the best hit که ایشون گفتند عالیه
   پیشنهاد میکنم حتما ببینینش و اسم دیگش به فارسی اینه : بهترین ضربه

   پاسخ

 19. Mj

  تیر 26, 1398

  سلام
  سريال جذاب مي خواي كِف كني فقط:
  افسانه ي پري دريايي
  نسل خورشيد

  پاسخ

 20. شیوا

  تیر 25, 1398

  سلام یه سریال کره ای معرفی کنین که ژانرش خیلی کمدی و فانتزی باشه مثل زن قدرتمند دو بونگ سون

  پاسخ

  • mbt در پاسخ به شیوا

   تیر 27, 1398

   زن قوی دو بونگ سون یک سریال عالی بود که هیچ سریالی مثل اون رو نمی تونی پیدا کنیالما این سریال هاهم بد نیستن :
   تو از ستاره ها اومدی
   سرنوشت / ایمان
   پسران فراتر از گل
   برای راهم میجنگم
   وزنه بردار کیم بوک جو
   وارثان ( خودم خیلی از این فیلم خوشم نیومد اما خیلی طرفتار داره )
   تو زیبایی ( موضوع متفاوتی داره )

   پاسخ

 21. مایا

  تیر 24, 1398

  سلام به همگی تابستون شروع شده منم گفتم چندتا سریال خوب کره ای ببینم . شروع کردم یه لیست بلندبالا درست کردم اما نه تنها نتونستم راحت تر انتخاب کنم بلکه بدتر گیج شدم . به خاطر همین گفتم نظر بقیه رو بپرسم . لطفا لطفا اونای که خیلی سریال کره ای دیدن نظر بدن .من سریال خنده دار ،غمگین ،عاشقانه ،راز الود ، می خوام لطفا اگه میدونید و تو این کار سر رشته دارین برای هر کدوم بهترینشو معرفی کنید. منتظر نظرتون هستم .دمتون گرم .

  پاسخ

  • 👋🏿 در پاسخ به مایا

   تیر 24, 1398

   She was pretty🧡

   پاسخ

  • فائزه در پاسخ به مایا

   تیر 25, 1398

   سلام 30اما17ساله قشنگه

   پاسخ

  • omid در پاسخ به مایا

   تیر 26, 1398

   banshe
   stick back این دو تا عالیه

   پاسخ

  • Mina در پاسخ به مایا

   تیر 26, 1398

   اول از همه سریال گابلینو ببین عالی ترین سریال کره ای بوده ک تاحالادیدم تاتموم شدن فیلم اصلامسیرداستان گم نشد همه لحظه هاش کمدی قاطیش بود من ک بهش 20 میدم.بعدشم سریال سرنوشتو ببین بابازی لی مین هو یه عاشقانه ی معصوم و نابه واقعا سفردرزمانه جریانش.دخترپرروی من و افسانه ی دریای ابی و عشق در نور مهتاب و نسل خورشید .ایناقشنگ ترین سریالاهای کره ای ک هستن ک تواین دوسال دیدم

   پاسخ

  • ارمغان در پاسخ به مایا

   تیر 26, 1398

   شاهزاده صدروزه من وسریال سایمدانگ که فوق العاده است

   پاسخ

   • lune در پاسخ به ارمغان

    مرداد 1, 1398

    بله با حضور کیونگ سوی عزیزم مگه بد هم داریم؟

    پاسخ

  • نیلوفر در پاسخ به مایا

   مرداد 6, 1398

   توی کره ای های تاریخی بهتر از عاشقان ماه و ملکه کی پیدا نمیکنی. بهت پیشنهاد میکنم حتما هردوشونو ببینی البته اول عاشقان ماه‌. به غیر از تاریخی توی سبک امروزی باران عشق، هیلر و شکارچی شهر به نظرم قشنگن. عاشقان ماه حتما فراموش نشه واقعا زیباست

   پاسخ

 22. Nasim

  تیر 22, 1398

  سلام یه فیلمی بود که دختره صورتش دونه داره پسره هم هیکلش ورزشکارها میشه اسمشو بگید؟؟

  پاسخ

  • فائزه در پاسخ به Nasim

   تیر 25, 1398

   جوجه اردک زشت

   پاسخ

  • فی در پاسخ به Nasim

   شهریور 19, 1398

   او زیبا بود

   پاسخ

 23. فرحته

  تیر 22, 1398

  يه فيلمي ميخوان با پسر پي أر و دختر فقير به غير از وارثان و پسران برتر از گل چون اونارو ديدم مي خوام مدرسه اي هم باشه مرسي♥️

  پاسخ

  • Fatiii در پاسخ به فرحته

   مرداد 9, 1398

   سریال باغ شهاب سنگ عالی هستش البته مدرسه ای نیس فقط دانشگاهی ولی خیلی خوبه بهترین فیلم کره ای هستش ک تا حالا دیدم هم کمدی هم غمگین هم عاشقانه خلاصه عالیه

   پاسخ

  • melina در پاسخ به فرحته

   مرداد 17, 1398

   اگه سریال مدرسه ای می خوای ، سری مدرسه رو ببین . من به شخصه مدرسه ۲۰۱۷ رو پیشنهاد می کنم اما اگه فیلم پسر پولدار و دختر فقیر بخوای که تقریلا تمام کره ای ها الان این طورین و اگه بخوام چند تا خوبشو بگم :
   منشی کیم چشه
   زندگی مخفی منشی من
   میراث درخشان (پر ریتینگ ترین سریال کره ای که هنوز هم هنوزه رکوردش رو نشکستن)
   رویا های شیرین (تنها چینی که دیدم و فوق العاده بود )
   دو بونگ سون زن قوی
   عطر

   و… که لان به یاد ندارم.

   پاسخ

 24. E

  تیر 19, 1398

  من این سریالا رو دیدم و پیشنهاد می کنم که ببینین:
  عشق یک کنابچه ضمیمه است( این فیلم هم عاشقانه بود هم کمدی. ولی اول فیلم شخصیت زن اصلی خیلی بد بخت بود.اما آخر خوشبخت میشه😊)
  خاطرات الحمرا ( یکی از بهترین فیلمایی بود که دیدم.درباره یک بازی ای بود که باعث مرگ چند نفر شد و رئیس یک شرکت«شخصیت اصلی» رو بدبخت کرد. سازنده ی اون بازی ناپدید شده بود.هر کسی که توی دوئل می باخت در دنیای واقعی میمرد.البته از پایانش زیاد خوشم نیومد😞)
  پسران برتر از گل
  دبلیو
  دریم های
  دانشکده راز آلود
  هی روح بیا بجنگیم
  («اگه انیمه هم میبینید من انیمه چارلوت و sword art online رو معرفی میکنم😁

  پاسخ

 25. Z&M

  تیر 17, 1398

  سلام سریال افسانه دریای ابی خوبه هم تخیلی و هم فانتزی

  پاسخ

 26. reza

  تیر 17, 1398

  سلام . میشه لطفا یک سریال ب من معرفی کنید که نقش اصلی پسری فوق العاده مودب و با حیا باشه . ممنون میشم

  پاسخ

  • حسنا در پاسخ به reza

   تیر 19, 1398

   ملکه هفت روزه

   پاسخ

  • 👋🏿 در پاسخ به reza

   تیر 24, 1398

   منشی کیم چشه؟💙👍🏻

   پاسخ

  • Mina در پاسخ به reza

   تیر 26, 1398

   سرنوشت و گابلین و نسل خورشید

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به reza

   مرداد 2, 1398

   یعنی چی مودب و باحیا … یعنی کلا صحنه احساسی نداشته باشه؟ مودب این سریالا :
   that man oh soo ….واقعا شخصیت عالی داره بازیگر مردش
   آیینه جادوگر ….حتی صحنه بوسه هم نداره

   پاسخ

  • ایون سو در پاسخ به reza

   مرداد 23, 1398

   اگر دنبال سریالی هستید که اینجوری باشه طرف سریال های لی مین هو نرید البته سرنوشت یا همون ایمان سریال بدی نبود همچنین سریال دونگی، دکتر خوب وضعیت اضطراری و دختر امپراطور سریال های قشنگی هستن

   پاسخ

 27. بیتا

  تیر 16, 1398

  میشه چندتا سریال کره ای تخیلی و فانتزی مث دبلیو و وقتی تو خواب بودی بم معرفی کنید؟ یا مث پینوکیو یه فیلم که کاراکتر مردش خیلی خوووب باشه:(

  پاسخ

  • فافا در پاسخ به بیتا

   تیر 17, 1398

   آیا تو هم انسانی ، گوبلین ، ادیسه کره ای ، (ولی اگه از یکی مثل لی جونگ سوک خوشت میاد آیا تو هم انسانی به شدت پیشنهاد میشه)

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به بیتا

   مرداد 2, 1398

   زن قوی دوبونگ سون
   صداتو میشنوم

   پاسخ

  • raha در پاسخ به بیتا

   مرداد 19, 1398

   به نظر من فیلم بهترین ضربه تواز ستاره ها اومدی و افسانه دریای ابی

   پاسخ

 28. mina

  تیر 14, 1398

  سلام یه سریالی قبلا دیدم درمورد دختری که برخلاف میل خودش و پسره مجبوره یه مدت با پسره زندگی کنه، پسره هم خیلی از دختره بدش میاد ولی نهایتا عاشق هم میشن.
  کسی اسمشو میدونه ؟

  پاسخ

  • رضوان در پاسخ به mina

   تیر 15, 1398

   تو زیبایی

   پاسخ

  • Ehsan در پاسخ به mina

   تیر 18, 1398

   اسمش ذاعقه شخصی هست

   پاسخ

  • Amin در پاسخ به mina

   تیر 19, 1398

   My love from the star

   پاسخ

  • Mohammad در پاسخ به mina

   تیر 24, 1398

   Another oh hae young

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به mina

   مرداد 6, 1398

   فکر میکنم اون چیزی ک شما میگی اسمش ذائقه ی شخصی هستش که لی مین هو بازی کرده و مجبورا با ی دختری همخونه میشه واقعا سریال خوبی بود حتما ببینیدش

   پاسخ

  • ترانه در پاسخ به mina

   مرداد 22, 1398

   اسم اون فیلم “تو زیبایی” هستش

   پاسخ

  • H.H در پاسخ به mina

   شهریور 15, 1398

   یه عالمه سریال کره ای هستش که دختره و پسره با هم یه مدت زندگی میکنن باید اطلاعات دقیق بدی
   مثلا سریال تو زیبایی توش دختره مجبور بود بخاطر برادرش همخونه پسرا بشه
   یا سریال ذاعقه شخصی که پسره بخاطر کارش با دختره هم خونه شد
   تو سریال تو از ستاره اومدی هم دختره بخاطر خطری که تهدیدش میکرد یه مدت خونه پسره موند

   پاسخ

  • Hanieh در پاسخ به mina

   شهریور 15, 1398

   میشه یه سریال کمدی عاشقانه خوب که توش کلکل بین دختره و پسره باشه معرفی کنین 😊

   پاسخ

 29. ترمه

  تیر 11, 1398

  سلام . یه سریال بود اسمشو یادم رفته . پدر پسر داستان قاتله و خانواده ی دختره رو میکشه . دختر وپسر خیلی همو میخاستن و بقیشم نمیدانم …. کسی فهمید چیه ؟؟؟؟

  پاسخ

  • diana در پاسخ به ترمه

   تیر 18, 1398

   بیا و بغلم کن

   پاسخ

 30. Z&M

  تیر 5, 1398

  سلام ببخشید سریال های پزشکی کره ای میشناسید ؟

  پاسخ

  • پارمیس در پاسخ به Z&M

   تیر 19, 1398

   زوج اورژانسی و هر روز یک شعر

   پاسخ

  • raha در پاسخ به Z&M

   مرداد 19, 1398

   پزشکان

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به Z&M

   مرداد 20, 1398

   دکتر غریبه

   پاسخ

 31. Meli

  تیر 3, 1398

  لطفا چند تا سريال كره ايي قشنگ كه تاريخي نباشه معرفي كنيد ممنون

  پاسخ

  • Lida در پاسخ به Meli

   تیر 9, 1398

   سریال هایی که لی مین هو بازی کرده مثل :
   افسانه دریای آبی، وارثان، شکارچی شهر، پسران فراتر از گل وایمان یا همون سرنوشت خیلی قشنگه حتما ببین

   پاسخ

   • Fatiii در پاسخ به Lida

    مرداد 9, 1398

    این لی مین هم لامصب هر سریالی بازی میکنه سریالش قشنگه

    پاسخ

  • ابوالفضل در پاسخ به Meli

   تیر 14, 1398

   آقای دکتر خیلی فیلم درجه یکی هس
   اصلا از دستش ندین

   پاسخ

 32. هانیه

  تیر 3, 1398

  سلام یه فیلمی بود که به روان پزشک دختر بود با یه پسره که نویسنده بود و دختر باز بود دوست میشه و از قضا دختره اختلالی داشت میشه کمک کنید

  پاسخ

  • yasna در پاسخ به هانیه

   تیر 6, 1398

   اگه اشتباه نکنم اسم سریالش این بود (مشکلی نیست این عشقه)

   پاسخ

  • سپیده در پاسخ به هانیه

   تیر 8, 1398

   it’s ok this is love

   پاسخ

 33. سیمین

  تیر 3, 1398

  سلام من چند سال پیش یه فیلم دیدم که خیلی دوستش داشتم الانم میخوام ببینم ولی اسمش یادم نمیاد موضوعش درمورد رئیس یه شرکت بزرگه که با یه دختر دوست میشه که 10سالی ازش کوچکتر و از قضا هر دوبرادر به دختر رو دوست دارند میشه کمکم کنید

  پاسخ

  • سارا در پاسخ به سیمین

   تیر 18, 1398

   اینی که گفتی بهش میخوره منشی کیم چشه باشه

   پاسخ

  • علی در پاسخ به سیمین

   تیر 22, 1398

   فکرکنم رئیس خجالتی رومیگی

   پاسخ

 34. Mr

  تیر 1, 1398

  سلام من دنبال فیلمی هستم که اخرش دختر اصلی داستان بمیره.فقط دختره بمیره ممنون میشم چنتاسریال کره ای بااین ژانر بهم معرفی کنید

  پاسخ

  • مهتاب در پاسخ به Mr

   تیر 2, 1398

   فیلم 41 روز اینجوریه و داستان خیلی قشنگی هم داره.

   پاسخ

  • yasna در پاسخ به Mr

   تیر 6, 1398

   کتاب خانوادگی گو، گوبلین، یک ادیسه کره ای(هوایوگی)

   پاسخ

  • Fff در پاسخ به Mr

   تیر 11, 1398

   عاشقان ماه

   پاسخ

   • ویدا در پاسخ به Fff

    تیر 24, 1398

    سریال عاشقان ماه دختره نمیمیره بر میگرده به دنیای خودش😕

    پاسخ

  • دریا در پاسخ به Mr

   تیر 16, 1398

   سریال عاشقان ماه هم خیلی قشنگه

   پاسخ

  • سارا در پاسخ به Mr

   مرداد 18, 1398

   سریال متاسفم دوست دارم

   پاسخ

 35. Shaghayegh

  خرداد 30, 1398

  به نظرم دوتا سریال تو زیبایی(you are beautiful) و پسر زیبا (pretty boy) هم سریال های قشنگی هستند و ارزش دیدن دارن
  توصیه شون میکنم

  پاسخ

  • mary در پاسخ به Shaghayegh

   تیر 10, 1398

   احتمالا فن جانگ گیون سوک نیستی؟

   پاسخ

 36. م .ر.

  خرداد 27, 1398

  سلام یک تکه از فیلمی دیدم که دو خواهر دو قولو در این فیلم بازی میکردن در اصل خواهر نبودن دوست هم بودن اگه کسی اسم این فیلم رو میدونه لطفا بگه

  پاسخ

  • مائده در پاسخ به م .ر.

   خرداد 30, 1398

   اسم سریالش عروس قرنه خیلی قشنگه ولی اون دوتا دختر دوست هم نبودن 🙂

   پاسخ

 37. مایا

  خرداد 24, 1398

  دنبال سریال کره ای هستم که توش پراز درگیر و کشمکش باشه دائم بخوان نقش اصلی زن یا مرد و بکشن این جوری سریالی داریم؟
  به نظرم گابلین و دبلیو خیلی خوبن واسه دیدن من دوتا سریال و توصیه میکنم به همه .

  پاسخ

  • نیلوفر در پاسخ به مایا

   خرداد 27, 1398

   کی 2, هیلر, شکارچی شهر رو ببین

   پاسخ

  • T در پاسخ به مایا

   تیر 19, 1398

   بیا وبغلم کن

   پاسخ

 38. ftme

  خرداد 22, 1398

  وااایی ینی چی هرچقد فیلم ڪرع ای نگا میڪنم تموم نمیشن چقد باید بستع مصرف ڪنم اخع😢😢

  پاسخ

 39. آنا

  خرداد 19, 1398

  بنظر من شریک مشکوک ، افسانه ی دریای آبی و عاشقان ماه و گابلین عالی بودن

  پاسخ

 40. جوجع شکلاتى

  خرداد 13, 1398

  واووووو عالى بود توصیه میکنم پسران فراتر از گل رو ببینید واقعا خوبع من تا الان دومین قسمتشو دیدم ولى خیلى دوست دارم زودتر بفھمم چى میشع☆

  پاسخ

  • fatemeh در پاسخ به جوجع شکلاتى

   خرداد 29, 1398

   انتخاب خوبی کردی حتما تا اخر ببینش خیلی عالی

   پاسخ

  • سارا در پاسخ به جوجع شکلاتى

   تیر 18, 1398

   واقعا فیلم اعصاب خوردکنی هس

   پاسخ

  • Fatiii در پاسخ به جوجع شکلاتى

   مرداد 9, 1398

   من تا آخر دیدم پیشنهاد میکنم تا آخرش ببین خیلی قشنگه

   پاسخ

 41. گل

  خرداد 12, 1398

  سلام یه سریال هست که دختره با برگ روی یک حلزونو میپوشونه از بارون بعد پسره کت خودشو بش میده کسی میدونه اسمش چیه خیلی گشتم ولی نتونستم بفهمم

  پاسخ

  • م در پاسخ به گل

   تیر 3, 1398

   منم علاقمند شدم این فیلمو ببینم، لطفا اگه کسی اسمشو میدونه بگه؟؟ ممنون

   پاسخ

   • کی کی در پاسخ به م

    تیر 16, 1398

    سریال چینی مرد زیبا محصول 2018 و 28 قسمتی

    پاسخ

 42. سدنا

  خرداد 12, 1398

  سلام فیلمی هست که دختره توش از اینایی باشه که مهارت رزمیش خوبه پسره هم همین جور ؟ژانر اکشن/عاشقانه/یا مدرسه ای باشه

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به سدنا

   خرداد 13, 1398

   سلام سدنا جان،
   نمیدونم منظورت فیلم کره ایه یا کلا،
   اگه کلی میگی فیلم Ninja محصول 2009 با بازی اسکات ادکینز رو نگاه کن قشنگه

   پاسخ

  • سعیده در پاسخ به سدنا

   خرداد 18, 1398

   سلام بله هست .تو همین فیلم شکارچی شهر شخصیت های اصلی رزمی کار های خوبی هستن.در ضمن فیلمشم اکشن و عاشقانه است.

   پاسخ

  • Minoo در پاسخ به سدنا

   خرداد 18, 1398

   فیلم پری وزنه بردار کیم بوک جو عالیه دختره وزنه برداره و پسره شنا کار میکنه

   پاسخ

  • ف ح در پاسخ به سدنا

   خرداد 20, 1398

   زن قدرتمند دوبونگ سون به نظرم شبیه اون چیزی باشه که مد نظرته

   پاسخ

  • ف ح در پاسخ به سدنا

   خرداد 20, 1398

   عروس خدای آب،نهایت درهم شکستگی هم فیلم های جذابی هستن

   پاسخ

  • Sara در پاسخ به سدنا

   خرداد 24, 1398

   سریال ملکه کی رو ببین که واقعا شاهکاره و دختره نقش اصلیش رزمی کاره و خیلی شجاعه .باغ مخفی هم دختره رزمی کاره و سریال خیلی قشنگیه. سریال شریک مشکوک هم دختره وکیل رزمی کاره . وسریال پیروزی مشکوک هم دختره پلیس و رزمی کاره .

   پاسخ

  • A.M در پاسخ به سدنا

   خرداد 29, 1398

   سلام
   فیلم آقای خورشید MR.sunshine

   پاسخ

  • A.M در پاسخ به سدنا

   خرداد 29, 1398

   سلام.خسته نباشید. ببخشید
   درنورد سریال ملکه صد روزه من
   قشنگه ؟
   آخرش مثل عاشقانه ماه تموم میشه ؟

   پاسخ

   • F در پاسخ به A.M

    مرداد 18, 1398

    خ خوبه ولی غمناکه

    پاسخ

  • m در پاسخ به سدنا

   خرداد 30, 1398

   یه تیزر از فیلم بادیگارد دیدم یه همچین چیزیه البته کره ای هستش

   پاسخ

  • yasna در پاسخ به سدنا

   تیر 6, 1398

   مدرسه مورینگ، همگی محاصره شدین

   پاسخ

  • Lida در پاسخ به سدنا

   تیر 9, 1398

   سلام بنظرمن سریال شکارچی شهر مورد خیلی خوبی باشه حتما ببین

   پاسخ

  • Lida در پاسخ به سدنا

   تیر 9, 1398

   سلام
   کسی فیلمی که تومایه های افسانه دریای آبی، پسران فراتر از گلو وارثان سراغ داره؟
   البته تاریخی نباشه.

   پاسخ

   • پارمیس در پاسخ به Lida

    تیر 19, 1398

    هابک ، سلیقه شحصی، کافه پرنس، باغ مخفی، چیزی زیر باران، زن قدرتمند دوبونگ سوک

    پاسخ

    • مارال در پاسخ به پارمیس

     مرداد 8, 1398

     سلام یه فیلم میخوام مثل کافه پرنس و تو زیبایی و به زیبایی تو که دختره نقش پسر بازی کنه یه مدت

     پاسخ

    • Fatiii در پاسخ به پارمیس

     مرداد 9, 1398

     الان من نمیدونم باغ مخفی خوب هس یا ن ولی میخوام ببینم امیدوارم خوب باشه

     پاسخ

  • Korean در پاسخ به سدنا

   مهر 5, 1398

   سریال کره ای doctors دختره مهارت رزمی داره، سریال خیلی قشنگی هم هست

   پاسخ

 43. پريسا

  خرداد 12, 1398

  كسي اسم سريالي كه روح پدر دختر داستان بعد از يه اتفاقي وارد بدن پسر مغرور ميشه رو ميدونه ؟!
  پدر دختره هم نقاش بود

  پاسخ

  • Elmira در پاسخ به پريسا

   خرداد 12, 1398

   اسم سریال دبلیو دو جهانه

   پاسخ

  • الناز در پاسخ به پريسا

   خرداد 13, 1398

   اسم بازيگره دختره گو آرا هست تو گوگل اسمشو بزني سريالايي كه بازي كرده برات مياد اسم اون سريالم هست

   پاسخ

  • مژگان در پاسخ به پريسا

   خرداد 15, 1398

   سریال توکی هستی

   پاسخ

  • شیوا در پاسخ به پريسا

   خرداد 16, 1398

   سلام
   اسم سریال: who are you محصول سال 2008

   پاسخ

  • zohre در پاسخ به پريسا

   خرداد 18, 1398

   يه سريالي هست ولي نميدونم باباش نقاشه يا نه . سريال تو كي هستي با بازي گو آرا

   پاسخ

  • atefeh در پاسخ به پريسا

   خرداد 18, 1398

   اسم فیلمش توکی هستی

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به پريسا

   تیر 7, 1398

   اسم فیلمش: تو کی هستی ؟

   پاسخ

 44. ياسمين

  خرداد 11, 1398

  من قبلا خيلي سريال كره اي ميديدم ولي بنظرم سريال افسانه درياي آبي و ايمان و شكارچي شهر و هيلرو وارثان و پادشاه هتل بسيار زيبا هستن
  سريال هاي موزيكال هم خوبن من كه بيشترشو دوس داشتم🙈😍٢

  پاسخ

 45. Maria

  خرداد 7, 1398

  از سریال های ژانر تاریخی ، من ملکه هفت روزه رو پیشنهاد می کنم ، خیلی قشنگه ، بی نظیره .
  سریال دبیرستانی هم مدرسه 2017 رو خیلی دوس داشتم .
  سریال K2 هم عالی بود .
  و ی سریال بی نظیر جدید که جاش خالیه ، منشی کیم چشه؟
  حتما ملکه هفت روزه و منشی کیم چشه رو ببینید .

  پاسخ

  • سارا در پاسخ به Maria

   تیر 18, 1398

   لطفا منشی کیم چشه رو معرفی نکن و من هم پیشنهاد میدم اصلا نبینید چون واقعا خسته کننده س….اگه دنبال یه فیلم بی هیجان میگردید که دوست نداشته باشید قسمت بعدی رو ببینید پیشنهادش میکنم…

   پاسخ

   • 👋🏿 در پاسخ به سارا

    تیر 24, 1398

    موافقم👍

    پاسخ

   • Fatii در پاسخ به سارا

    مرداد 9, 1398

    😂😂😂😂

    پاسخ

   • Fatiii در پاسخ به سارا

    مرداد 9, 1398

    سلام دوستان من ی میکس دیدم خارجی بود ک پسره و دختره فک کنم دبیرستانی هستن اولش خیلی با هم لجن و مغرور و قلدر و اینا ولی لعدش عاشق هم میشن ممنون میشم بم بگین

    پاسخ

 46. z

  خرداد 5, 1398

  یه فیلم هست یا سریال کره ای هست نمی دونم ولی یه دختره بود صورتش پر جوش شده بود بعد صورتش رو میپوشوند از پسره…. من تیکه هاشو یه جا دیدم اسمشو نمیدونم هر کی بلده بگه لطفا

  پاسخ

  • lindi در پاسخ به z

   خرداد 6, 1398

   مطمئ نیستم ولی ممکنه سریال she was pretty باشه

   پاسخ

   • z در پاسخ به lindi

    خرداد 7, 1398

    نه این سریالی که گفتی نبود نمیدونم خیلی در گیرشم

    پاسخ

    • Elmira در پاسخ به z

     خرداد 12, 1398

     اسمش فک کنم خوشگل گانگنام باشه

     پاسخ

    • بهي در پاسخ به z

     خرداد 16, 1398

     آيدي من زيباي گانگنام رو ميگي شايد

     پاسخ

  • ZAL در پاسخ به z

   خرداد 7, 1398

   فکر کنم سریال او زیبا بود رو میگی😊

   پاسخ

  • محیا در پاسخ به z

   خرداد 7, 1398

   شاید سریال تایلندی جوجه اردک زشت باشه

   پاسخ

   • z در پاسخ به محیا

    خرداد 9, 1398

    آره دقیقا همینه سریال جوجه اردک زشت مرسی هر کی هستی عاشقتم

    پاسخ

  • tamana در پاسخ به z

   خرداد 27, 1398

   فک کنم منظورت اوزیبا بود هستش سریالش عالییییه

   پاسخ

  • Atlasi در پاسخ به z

   تیر 15, 1398

   سلام … فک کنم این فیلم تایلندی باشه اسمشم جوجه اردک زشته
   خیلیم آبکیه

   پاسخ

  • Atlasi در پاسخ به z

   تیر 15, 1398

   سلام میشه سریالای مثل پدرم عجیبه رو معرفی کنین خیلی خوب بود لامصب

   پاسخ

  • Atlasi در پاسخ به z

   تیر 15, 1398

   بین این سریالا میشه بگین کدوما قشنگن
   میشه ازدواج کنیم ؟
   پینیکیو
   من ربات نیستم
   زن قوی دوبونگ سون (اسمشو مطمئن نیستم 😁)
   از بخت بد عاشقت شدم
   عشق مخفی
   عشقم اهل ستاره هاست
   پنیر در تله
   وقتی تو خواب بودی

   پاسخ

   • سارا در پاسخ به Atlasi

    تیر 18, 1398

    وقتی توخواب بودی خیلی قشنگه

    پاسخ

   • پارمیس در پاسخ به Atlasi

    تیر 19, 1398

    وقتی تو خواب بودی، من ربات نیستم، زن قوی،عشق مخفی

    پاسخ

 47. مایا

  خرداد 4, 1398

  من زیاد فیلم ندیدم ولی فیلم دبلیو و گابلین خیلی خوب بودن به همه پشنهاد میکنم که اگه ندیدن حتما ببینیدعالیه 😍

  پاسخ

  • نیلوس در پاسخ به مایا

   خرداد 13, 1398

   سریال گابلین اصلا خوب نیست هیجان کم ، ریتم کند ، خسته کننده ست من که اصلا خوشم نیومد

   پاسخ

   • مایا در پاسخ به نیلوس

    خرداد 25, 1398

    اره خیلی هیجان نداشت . سریالی میشناسی که خیلی هیجان داشته باشه پر از صحنه و درگیری باشه .

    پاسخ

    • Fateme81 در پاسخ به مایا

     تیر 11, 1398

     آره منم هیجانی بیشتر دوس دارم مثل:
     man to man
     city hunter
     Healer
     Black

     پاسخ

    • سارا در پاسخ به مایا

     تیر 18, 1398

     خاطرات الحمرا به نظرم واقعا باصحنه های هیجان آورش آدمو به و‌جد میاره پیشنهاد میکنم حتما ببینید

     پاسخ

   • sali در پاسخ به نیلوس

    تیر 13, 1398

    راستش گابلین یه کم سلیقه ایه و معمولا کسایی که همه نوع سریال کره ای دیدن این سریالو خیلی دوس دارن ولی در کل جز بهترین سریالاس اما شما که سریالا ی هیجانی و اکشن مد نظرته به نظرم اینارو ببین:هیلر،کی2،شکارچی شهر،بلک
    اگه سریال تاریخی هم دوس داشته باشی یه سری از سریالا واقعا هیجان زیادی دارن.

    پاسخ

 48. راضیه

  خرداد 4, 1398

  منم سریال های زیادیو دیدم ولی یه پیشنهاددارم براتون
  سریال عشق وحشی رو حتماااا ببنید فوق العادس من ک تاحالا7،8باردیدمش سیرنمیشم ازش عااالیه

  پاسخ

 49. رضا

  خرداد 3, 1398

  سریال کره ای خیلی زیاد دیدم.
  بهترین ها رو بهتون پیشنهاد میدم.
  بهترین سربال کره ای که دیدم با اختلاف sorry i love you و بعدش سریال the innocent man و بعدش سریال پسران برتر از گل.
  اکثر سریال های این لیست رو دیدم خیلیلاشون نباید تو لیست باشن. اگه قرار باشه فقط یک سریال کره ای ببینید ( ببخشید دوستت دارم ) رو بهتون پیشنهاد میکنم.
  موفق باشید

  پاسخ

  • پری h.z در پاسخ به رضا

   شهریور 8, 1398

   آره sorry I love you فوق العادس
   مخصوصا اینکه داستان غم انگیزی داره
   سریال غمگین دیگه هم میشناسن معرفی کنین مرسی

   پاسخ

 50. پریا

  اردیبهشت 26, 1398

  لبخند پرکشید از نگاهت عالی بود معمایی وعاشقانه جاش تو لیست خالیه

  پاسخ

 51. فرخنده

  اردیبهشت 25, 1398

  Fek konami afsane darya abi ro yadeton rafteh

  پاسخ

 52. مایا

  اردیبهشت 18, 1398

  سریال کره ای هست که درباره ی انتقام باشه و البته عاشقانه و کمی کمدی ؟

  پاسخ

  • Mina در پاسخ به مایا

   اردیبهشت 27, 1398

   کشیش بی اعصابو ببین فک کنم همونی باشه که میخای

   پاسخ

   • مایا در پاسخ به Mina

    خرداد 3, 1398

    ممنون . ❤❤

    پاسخ

   • ALONE در پاسخ به Mina

    خرداد 12, 1398

    بابا همین شکار چی شهر خیلی باحال اگه ندیدی حتما ببین

    پاسخ

    • مایا در پاسخ به ALONE

     خرداد 25, 1398

     دیدم خیلی قشنگه

     پاسخ

  • عارف در پاسخ به مایا

   خرداد 7, 1398

   پرنسس دادستان داستانش همین طوری

   پاسخ

  • Sara در پاسخ به مایا

   خرداد 24, 1398

   ملکه کی /پینوکیو /شکارچی شهر/ پیروزی مشکوک / به یاد بیاور /مرد خوب/

   پاسخ

   • مایا در پاسخ به Sara

    خرداد 25, 1398

    ممنون دقیقا همون طوری بود که دوست داشتی .

    پاسخ

 53. Zahra

  اردیبهشت 9, 1398

  تمام فیلم های کره ای که فکرش رو بکنید قشنگ وبی نظرند.

  پاسخ

 54. بلا

  اردیبهشت 8, 1398

  گابلینو به پیشنهادتون دیدم
  وای اصلا اصلا جالب نبود ،بازیگراش که دیگه نگو ماست بودن.داستانشم معلوم نبود نویسندش با خودش چند چنده،پر از تناقض.

  پاسخ

 55. .

  اردیبهشت 1, 1398

  بنظر من بهترین سریال کره ای گابلینه
  این سریال هم یه سریال فان و سرگرم کننده ست هم یکم تخیلیه و هم برای کسی که دنبال یه سریال پر بار و مفهومیه عالیه
  درمورد او اس تیاش هم که اصلا به کل حرفی ندارم، هم به موقع و تو زمان درست پخش می شدن و هم خوب می دونستن با توجه به حال و هوای سکانس چجوری دل آدمو تو هم بپیچونن
  بهترین او اس تیاش هم از نظر خودم
  Beautiful – Crush
  Stay with me – Chanyeol ft. Punch
  هستن…
  بازی عالی بازیگراش هم که خودش یه امتیاز کامله واسه دیدنش
  همه کی درامرا گونگ یو رو می‌شناسن و هیچ شکی نیست که همیشه بهترین نقشو ایفا می کنه ولی کیم گو ایون هم از نظرم بهترین چهره خودشو نشون داد
  زوج فرعی سریال عم اصلا عالی بودن، یو این نا و لی دونگ ووک خیلی به هم میان و بازی قشنگشون هم باعث می شه هر لحظه بیشتر دوست داشتنی به نظر برسن
  خلاصه که این سریال خوب بلده چجوری دل ببره حتما ببینیدش😍😍

  پاسخ

 56. ilove korea

  فروردین 23, 1398

  یکی از بهترین سریال هایی که اسمش توی لیست نبود سریال گابلینه.
  یه سریال کاملا آموزنده با مفاهیم بالای انسانی. دیالوگ های به جا و مناسب که گاها پر از حرف های نگفته ست.
  صحنه های ناب چه از نظر غم و اندوه چه از نظر خنده و شیطنت
  با وجود سه کله پوک داستان و مجازات هاشون از طرف خداوند، خانوم نگهبان قرمز پوش و صحنه های ناب دیگه که خودتون ببینید بهتره…
  به نظرم مورمورتون می شه😍
  اما از نسل خورشید
  دادگاه جادوگر
  K2
  و…
  هم بعد از گابلین محشرن💖❤

  پاسخ

 57. زهرا

  فروردین 21, 1398

  سیندرلا و چهار شوالیه
  تو زیبایی
  پینوکیو
  اینا هم سریالای قشنگی هستند

  پاسخ

  • Zahra در پاسخ به زهرا

   اردیبهشت 9, 1398

   عالی هستند👌👌👌👌👌👌

   پاسخ

 58. m

  اسفند 28, 1397

  جای تو زیبایی تو این لیست واقعا خالی بود!

  پاسخ

  • مایا در پاسخ به m

   خرداد 4, 1398

   تو زیبایی غمگینه ؟

   پاسخ

   • Negar در پاسخ به مایا

    خرداد 11, 1398

    نه اصلاا اتفاقا خیلی خنده دار و خیلی قشنگه واقعا جز بهترین فیلمایی بوده ک تا حالا دیدم

    پاسخ

    • مایا در پاسخ به Negar

     خرداد 25, 1398

     پس حتما میبینم.ممنون

     پاسخ

   • Sana در پاسخ به مایا

    خرداد 28, 1398

    تو زیبایی یکی از بهترین سریال هایی بود که تا حالا دیده بودم

    پاسخ

 59. alii

  اسفند 4, 1397

  ye serial fk konam korea e bod ke pesare asheghe dokhtare nabina mishe bad ke dokhtare binaisho be das miare nemidune pesare kie …. age mishe esmesho begid ghadimie taghriban

  پاسخ

  • سحر در پاسخ به alii

   فروردین 21, 1398

   سلام،فک کنم منظورت سریال چشمان فرشته است

   پاسخ

  • sorena در پاسخ به alii

   اردیبهشت 3, 1398

   سریال نبود.فیلم always بود با بازی هان هیو جو ( دونگی) . قشنگترین فیلم کره ای بود که تا الان دیدم . پیشنهاد میکنم حتما ببینید

   پاسخ

 60. ملکی

  بهمن 28, 1397

  یه فیلم کره ای هست نمیدونم اسمش چیه فقط دختره خودش رو از یک برج بسیار بلند پرت میکنه پایین ..میشه هر کی دیده بگه اسم فیلم چی بوده؟؟

  پاسخ

  • نازی در پاسخ به ملکی

   بهمن 30, 1397

   سلام عزیزم فکر کنم رییس خجالتی رو میگی که دختره خودشو پرت میکنه

   پاسخ

   • soheilaaa در پاسخ به نازی

    تیر 21, 1398

    نه اون نیست فک کنم قدرت خدایان اب هست اسمش تو همین مایه هاست

    پاسخ

 61. Marzieh

  بهمن 21, 1397

  ملکه اینهیون رو هم حتما ببینین

  پاسخ

  • مریم در پاسخ به Marzieh

   خرداد 18, 1398

   سلام یه سریال کره ای دیدم اسم دختره سونگجو بود خیلی پولدار بودن بعد پدرش تو دریا گم میشه فراموشی میگیره
   بعد خانواده عموش که بدجنس بودن مال این بچه ها رو بالا میکشن
   بعد کلی ماجرا و سختی پدرش خوب میشه برمیگرده
   اسم سریال رو کسی میدونه؟

   پاسخ

   • سارا در پاسخ به مریم

    خرداد 22, 1398

    سریال خواهر دوست داشتنی من ..قدیما از فارسی وان پخش میشد

    پاسخ

 62. Soleymani

  بهمن 12, 1397

  نسل خورشید بسیار زیباست حتما ببینید

  پاسخ

 63. masoud

  بهمن 3, 1397

  سلام آهاا مرسی عباس جان♥…تا الان فک میکردم فقط به سبک غمگین میگن خخخخ…….خب پس با این تعریف تقریبا میشه گفت اکثره سریالا درامن چون توی اکثره سریالای کره ای بازیگرا واقعا هم تو نقششون فرو میرن هم با احساس بازی میکنن:-)

  ی سریال دارم میبینم اسمش صداس تازه اولشام بنظرم قشنگ میاد دوس داشتین ببینین

  پاسخ

 64. masoud

  بهمن 2, 1397

  یسوال مگه درام نمیشه سبک غمناک؟ پس وارثان بوسه شیطنت آمیز جومونگ اینا چی میخان.

  من38تا سریال دیدم تا الان برام عجیبه چطور اسمی از کتاب خانوادگی گو و ملکه برفی نیومد!! بنظرم تو سریالای سنتی کتاب خانوادگی گو محشره تو سریالای مدرن هم ملکه برفی تو سبک درام،، و قهقهه در وایکیکی تو سبک کمدی محشرن… ملکه کی هم ک یکی از دوستان گفتن بنظرم تا20قسمت اول عالی بود ولی بعده از مرگه تیمور و دخترش فیلم از اون جذابیتش افتاد و بیست قسمت دوم برام مثه ی سریال معمولی بود.

  سریالایی ک نام بردین در کل همگی خوب بودن

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به masoud

   بهمن 3, 1397

   سلام مسعود جان،
   فیلم درام در کل به فیلمی میگن که احساسات شخصیت ها توش نمایش داده میشه. تو تعریف درام توی ویکی پدیا اومده:
   “درام نام ژانری در سینماست که در آن کاراکترهای فیلم در چارچوبی واقعی با مشکلات احساسی روبرو می‌شوند.”

   پاسخ

 65. پرستو

  بهمن 2, 1397

  قشنگیرین سریال کره ای بنطرم سریال بلک و گابلین هستش بسیار ژانر خاصی داشتن و ادمو با ی دنیای جدیدی اشنا میکردن

  پاسخ

 66. نگین

  بهمن 1, 1397

  ملکه کی قشنگترین سریال کره ای که من دیدم عالیه رو دست نداره

  پاسخ

  • سحر در پاسخ به نگین

   بهمن 18, 1397

   دقیقا گل گفتی.من سریال کره ای زیاد دیدم ولی ملکه کی رو اخیرا نگاه کردم و بنظرم هماهنگی جی چانگ ووک و هاجی وون خیلی عالیه که تابحال نظیرشو ندیده بودم.

   پاسخ

 67. پارمیس

  دی 22, 1397

  گابلین ، عاشقان ماه ، 49 روز و دانشمند شبگرد رو جا انداختین ((:
  این سریالها هم واقعا فوق العاده ان…

  پاسخ

  • هانی در پاسخ به پارمیس

   مرداد 5, 1398

   سلام گابلین آخرش غمگینه؟اگه نقشای اصلی توش میمیرن من دلم نمیخواد ببینم😑

   پاسخ

 68. عارف

  دی 12, 1397

  پس 6 اژدهای پرنده کجا رفت

  پاسخ

 69. baeksa

  دی 12, 1397

  90 درصد سریالایی که اسم بردین قدیمی ان و اونایی ان کع ایران پخش کرده:/کی2-من رباط نیستم-تو هم انسانی-هیلر-لبخند پر کشیده از نگاهت-اقای افتاب و ……. خیلی محبوبن طبق امتیازا..
  ب جز وارثان و نسل خورشید و تو از ستاره ها اومدی بقیشون همچینم سریال قوی ای نبودن

  پاسخ

  • Aida در پاسخ به baeksa

   دی 21, 1397

   اتفاقا سریال ملکه سوندوک خیلی قوی هست در حدی که سریال ملی کره نامگذاری شده و ریتینگ ۴۸ درصدی داشته. بقیه سریالهای نام برده شده هم من دیدم همشون خوب بودن. سریال من رباط نیستم اصلا قوی نبود و فقط بازیگرای خوب داشت ولی اقای افتاب خیلی خوب بود. احتمالا سریالهای جدیدتر رو توش نیاوردن

   پاسخ

   • Hamideh در پاسخ به Aida

    دی 21, 1397

    سریال من ربات نیستم کاملا سلیقه ایه
    من از بچگی سریال کره ای دیدم توی همه ی ژانرها و از بین این همه سریال من ربات نیستم دومین سریالی بود که تا این حد به دلم نشست و واقعا عاشقشم، سریال ابعاد روانشناختی و محتوای و مفهوم خیلی قشنگی رو داره القا میکنه، در کنار بازیگر های فوق العاده و خوش ساخت بودنش برای من یکی از بهترین تجربه هام شد. باید بگم معمولا اونایی که خیلی احساسی نیستن و ابعاد روانشناختی و شخصیت پردازی کاراکتر ها رو خوب درک نمیکنن ممکنه از سریال خوششون نیاد، نظر و سلیقه ی همه محترمه منکه به شخصه با این سریال و مفهومش زندگی کردم.

    پاسخ

    • zahra در پاسخ به Hamideh

     اسفند 4, 1397

     دقیقا به نظر من هم من ربات نیستم بهترین سریالی بود که تا الان دیدم فوق العاده نقش آفرینی بازیگراش عالی بود و متن سریالم واقعا قوی و متفاوت بود

     پاسخ

     • فومنی در پاسخ به zahra

      خرداد 5, 1398

      بااحترام به نظرمشتاقان فیلمهاوسریالهای کره ای به نظرمن تولیدات سینمای کره تقلیدی سطح پایین ازهالیوودهست وسریالهاوفیلمهای تاریخیشم ازسامورایی های ژاپنی تقلیدمی کنن…بطورکلی حرف تازه ای برای گفتن ندارن

      پاسخ

      • سارا در پاسخ به فومنی

       خرداد 22, 1398

       ایده ی معروفترین سریالاشون از انیمه ها و مانگاهای ژاپنیه

       پاسخ

    • zahra در پاسخ به Hamideh

     اسفند 4, 1397

     من سریال کره ای زیاد دیدم کلاهوارانگ
     افسانه دریاچه آبیمهتاب نقاشی شده با ابرهانوولند قلعه ای در آسماندختر گردباددختر منعشقم از ستارههاستپسران برتر از گل
     زندگی شخصییخ فانتزیعاشقان ماهتو زیبایی
     دختر پر روی من;ادیسه کره ای
     شما همگی محاصره ایدسیندرلا و چهار شوالیهگوبلین
     کی۲من ربات نیستم شفادهنده شکارچی شهرمردی به نام اوه سوخنده وایکی کی
     رویای بلندبوسه شیطانی اما باید بگم از بین همشون این چندتا خیلی خوشگل بودن
     افسانه دریای آبی *نوولند قلعه ای در آسمان* عشقم از ستاره هاست* هیلر* ادیسه کره ای *گوبلین* من ربات نیستم*😍 خنده ی وایکیکی

     پاسخ

     • lindi در پاسخ به zahra

      خرداد 6, 1398

      عزیزم نوولند کره ای نیست که

      پاسخ

  • zahra در پاسخ به baeksa

   اسفند 4, 1397

   دقیقا منم با شما موافقم هیلر و من ربات نیستم فوق العاده بودن وکلا از بین تمام فیلم هایی که دیدم پسران فراتر از گل .گوبلین هیلر من ربات نیستم عشقم از ستاره هاست افسانه ی دریاچه ی آبی از همه عالی تر بودن گرچه هیچ کدوم من ربات نیستم نمیشن واقعا بی نظیر بود.

   پاسخ

   • در پاسخ به zahra

    مرداد 17, 1398

    یسسس

    پاسخ

 70. بهار

  آذر 24, 1397

  جای سریال the k2 اینجا خیلی خالی بود. بنظر من بهترین سریال کره ای بود که تا به حال دیدم ،

  پاسخ

 71. korea

  آبان 8, 1397

  کلا فیلم های کره ای محشر هستن 😉👍

  پاسخ

 72. سعید.فا

  فروردین 26, 1397

  “تو زیبایی” چی میشه پس این وسط
  مرسی اه

  پاسخ

  • Aida در پاسخ به سعید.فا

   تیر 1, 1398

   سلام یه سریال بود دختره قدش خیلی کوتاه بود میدونین اسمش چیه؟؟؟

   پاسخ

   • ariuo در پاسخ به Aida

    مرداد 23, 1398

    سلام یه کلیپ هست که مدرسه 2019 هه دختره از معلم مردش خوشش میاد ومرتب سر کلاس از معلمش یواشکی عکس میگیره ولی اسمش این نیست کسی میدون چیه/

    پاسخ