10 تأثیر عجیب ال‌اس‌دی بر مغز انسان

ماده مخدر ال اس دی با نام کامل اسید لایزرژیک دی اتیل آمید در مدت‌زمان کوتاه پیدایش خود به یکی از مواد مخدر معروف تبدیل گشته است. اما شهرت این ماده مخدر صرفاً دلیل بر مفید بودن آن نیست. این ماده مخدر هم در موارد آزمایشگاهی به کار می‌رود و هم به‌عنوان ماده مخدر مصرفی جوانان. همچنین به‌عنوان دارو برای درمان مشکلات مغزی و حتی به‌عنوان سلاح‌های جنگی مورد آزمایش قرار گرفته است. اما هنوز هم درباره این ماده مخدر حقایقی وجود دارد که باید بدانیم.

الدوس هاکسلی (Aldous Huxley) نویسنده کتاب “دنیای قشنگ نو” (Brave New World) در بستر مرگ براثر سرطان از همسرش خواست تا سرنگی پر از ال اس دی مایع برایش بیاورد تا به عجیب‌ترین سفر جهان برود. همسرش 100 میکروگرم ال اس دی برای او تزریق کرد و یک ساعت بعد هم این کار را تکرار نمود. او براثر مصرف دوز بالای این ماده مخدر قوی از دنیا رفت.

اما این ماده مخدر چه حسی به ما می‌دهد؟ آیا دانشمندان و محققان می‌توانند درباره تأثیر ال اس دی بر مغز ما و چیزهایی که پس از مصرف آن تجربه می‌کنیم اطلاعاتی در اختیارمان قرار دهند؟ اگر شما هم با این سؤالات مواجه هستید با ما باشید تا با 10 تأثیر این ماده مخدر بر مغزتان آشنا شوید.


10. بیداری

اگرچه هنوز هم درباره تأثیر مستقیم ال اس دی بر مغز انسان اطلاعات مشخصی در دسترس نیست اما دانشمندان توانسته‌اند تا حدی به این سؤالات پاسخ دهند. فردی که این ماده مخدر را مصرف می‌کند، بسیاری از بخش‌های غیرفعال مغزش فعال خواهد شد. اگر مغز افرادی که این ماده مخدر را مصرف کرده‌اند در دستگاه اف ام آر آی بررسی کنید خواهید دید که نقاط خاموش مغزشان روشن شده‌اند.

مصرف ال اس دی برای مغز مانند این است که نورون‌ها آتش بگیرند. دانشمندان به این نتیجه رسیده‌اند که این ماده مخدر حتی بخش‌های تاریک مغز که همیشه غیرفعال هستند را نیز بیدار می‌کند.


9. انرژی زیاد

یکی دیگر از اکتشافات درباره این ماده مخدر این است که بیدار شدن بخش‌های غیرفعال مغز بی‌دلیل نیست. همان‌طور که در شکل بالا پیداست، تمام بخش‌های مغز فعال می‌شود، به‌طوری‌که مغز از تمام نورون‌ها و پتانسیل خود استفاده می‌کند.

اسکن‌ها نشان داده‌اند که این ماده مخدر به‌یک‌باره کل مغز را تحت تأثیر قرار می‌دهد و تجربه عجیبی به همراه دارد. در حقیقت این ماده آن‌قدر قوی است که کل مغز را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.


8. تنظیم

ال اس دی بر انتقال‌دهنده عصبی سروتونین، که توسط مواد مخدر دیگر مانند اکستازی نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرند، شدیداً تأثیر می‌گذارد. اگرچه اکستازی هم مانند ال اس دی بر چندین انتقال‌دهنده عصبی تأثیر می‌گذارد اما تأثیر اصلی آن احساس خوشحالی شدید است که براثر جریان یافتن سروتونین ها در مغز ایجاد می‌شود.

انتقال‌دهنده عصبی سروتونین یک ماده تنظیم‌کننده است که باعث حفظ تعادل بدن می‌شود. این ماده حالات روحی، دما، گرسنگی، الگوی خواب و موارد دیگر را تنظیم می‌کند. به همین دلیل است که در دسترس نبودن این مواد مخدر افراد معتاد را دچار مشکل می‌کند. زمانی که بدن افراد سروتونین زیاد دریافت کند نمی‌تواند این در این عملکردها تعادل ایجاد نماید.


7. توهم

زمانی که به دلیل افزایش سروتونین تعادل بدن به‌هم‌خورده و مغز غیرقابل‌کنترل است، بدن فرد دچار تصورات خیالی می‌شود که آن را توهم می‌نامیم. دولت ایالات‌متحده درباره توهمات ناشی از ال اس دی می‌گوید:

توهمات ناشی از مصرف ماده مخدر باعث می‌شود فرد تصاویر، صداها و احساساتی را تجربه کند که برای او واقعی بوده اما وجود خارجی ندارند. این عوارض حدود 20 تا 90 دقیقه پس از مصرف ماده مخدر آغاز شده و تا 12 ساعت ماندگار هستند. این تجربه‌ها غیرقابل‌پیش‌بینی بوده و بر اساس میزان ماده مصرف‌شده و شخصیت فرد، حالات، تجربه‌ها و محیط اطرافش، متفاوت می‌باشد.

ازجمله توهمات مواد مخدر توهم‌زا مانند ال اس دی این است که نمی‌توانند مرز واقعیت و توهم را تشخیص داده، تفکر منطقی داشته باشند و یا با دیگران ارتباط برقرار کنند. مصرف‌کنندگان توهم این ماده مخدر را سفر می‌نامند و تجربه‌های نه‌چندان خوب را سفرهای بد می‌نامند.

در برخی از توهم‌ها فرد مصرف‌کننده تجربه‌های خوبی را حس کرده و ازلحاظ روحی در شرایط خوبی به سر می‌برد. اما در تجربه‌های نه‌چندان خوب فرد به کابوس، فکرهای منفی و ترس از دست دادن کنترل، جنون و مرگ، دچار می‌شود.

مطمئناً هیچ‌کس نمی‌خواهد این تجربه‌های ترسناک را داشته باشد. اما برخی برای این تجربه‌ها پول خوبی پرداخت می‌کنند. وضعیت روحی روانی فرد در حین مصرف این ماده مخدر در ایجاد این تجربه‌های بد و خوب نقش مؤثری دارد. بنابراین نوع تجربه فرد به دیدگاه خود او بستگی دارد.

اگرچه گفته می‌شود که ال اس دی بر پذیرنده سروتونین، به‌خصوص 5-Ht2A تأثیر می‌گذارد اما چگونگی ایجاد توهم مشخص نیست. یکی از فرضیات این است که این ماده پذیرنده سروتونین را یکی در میان از بین برده و یا فعال می‌کند درنتیجه برخلاف وضعیت پایدار مغز یک وضعیت ناپایدار ایجاد می‌شود. این وضعیت ناپایدار بر خودآگاه فرد تأثیر می‌گذارد.


6. بی‌ضرر؟

اگرچه نمی‌خواهیم بگوییم ال اس دی بی‌ضرر است اما گفته می‌شود که این ماده مخدر از الکل یا مشتقات تریاک بی‌خطرتر بوده و امکان اُوِردوز در آن کمتر است. زیرا کمتر دیده شده که کسی براثر مصرف بیش‌ازحد ال اس دی از بین برود. در حقیقت اخیراً تحقیقاتی انجام‌شده که نشان می‌دهد می‌توان از ال اس دی برای درمان اعتیاد به الکل استفاده کرد. بااین‌حال این تأثیر می‌تواند موقتی باشد و فرد مجدداً به مصرف الکل روی آورد.


5. تعهد

مصرف ال اس دی نیازمند این است که دوباره آن وضعیت مغزی را تکرار نمایید. اغلب تحقیقات نشان می‌دهد که تأثیر ال اس دی تا 8 الی 12 ساعت پایدار است. این به معنای یک دوز برای نصف روز است. درصورتی‌که مصرف‌کنندگان ال اس دی می‌خواهند که مغزشان برای مدت‌زمان طولانی در این شرایط بماند.

گفته می‌شود تأثیر ال اس دی حداقل تا 12 ساعت بر مغز و بدن باقی می‌ماند. همچنین غیرقانونی بودن این ماده مخدر باعث می‌شود که خالص بودن آن مشخص نباشد. بنابراین مواردی مانند درجه خلوص ماده مخدر و دوز مصرفی بر نوع تجربه مصرف‌کننده تأثیر می‌گذارد.


4. از دست دادن هویت

بسیاری از مصرف‌کنندگان معتقدند که پس از مصرف این ماده هویت خود را از دست می‌دهند به‌طوری‌که نمی‌توانند بین خود، جهان و محیط اطراف تمایز قائل شوند. آن‌ها گاهی با دیگری، طبیعت و یا حتی یکشی احساس یکی بودن می‌کنند. احتمالاً برای این تجربه دلیل روانی وجود دارد.

در سال 2012 محققان برای اولین بار در بریتانیا ال اس دی را بر روی بیماران آزمایش کردند. (این کار به مدت 40 سال ممنوع بود.) این تحقیق نشان داد که ال اس دی مغز را فعال می‌کند. اما محققان به این نتیجه رسیدند که بخش خودآگاه مغز در طی مصرف ال اس دی خون کمتر دریافت می‌کند. این بخش در طی استراحت مغز بیشترین فعالیت را دارد. این بخش از قشر مغز، لوب گیجگاهی و قشر خلفی تشکیل شده است. این بخش‌ها فعالیت‌هایی مانند رؤیاپردازی و تخیل را کنترل می‌کنند، به همین دلیل است که مصرف ال اس دی می‌تواند بر تخیل و رؤیاپردازی فرد تأثیر گذاشته و او را به توهم دچار کند.

زمانی که در حالت استراحت مغز قشر مغز و parahippocampus ارتباط کمتری پیدا می‌کنند مصرف‌کننده هویت خود را کمتر و کمتر احساس می‌کند. زیرا این بخش‌های مغز در حالت هشیاری احساس هویت فرد را شکل می‌دهند. همچنین بخش‌هایی از مغز که در حالت عادی ارتباط کمتری دارند با مصرف ال اس دی بیشتری ارتباط را دارند.


3. روان‌پریشی

مصرف ال اس دی به‌طور موقت در فرد روان‌پریشی را به وجود می‌آورد که برخی از آن لذت می‌برند. این مسئله تعجب‌برانگیز نیست زیرا بخش استراحت مغز در بیماری‌هایی نظیر الزایمر، افسردگی، اختلال استرسی پس از ضایعه روانی، اوتیسم، شیزوفرنی و اختلال دوقطبی، نقش دارد. تغییرات در این بخش مغز می‌تواند به این مشکلات روانی منجر شود.

از سال‌های 1960 که تحقیق در زمینه ال اس دی ممنوع شد درباره روان‌پریشی ناشی از مصرف ال اس دی ترس و وحشت زیادی به وجود آمد. اما تحقیقات انجام‌شده در قرن بیست‌ویک این ترس را بیهوده می‌داند.


2. درمان

تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که ال اس دی می‌تواند انواع بیماری‌های روانی مانند اضطراب، افسردگی، اختلال استرسی پس از ضایعه روانی و اختلال دوقطبی را درمان کند. اما این نتایج قطعی نیستند. از سویی ال اس دی با برهم زدن حالت تعادل مغز و حالت استراحت او روان‌پریشی موقت به وجود می‌آورد. از سوی دیگر این ماده تا حداقل هفت ماه پس از استعمال بیماری‌های روانی را کاهش می‌دهد. این تأثیر عجیب همانند درمان با ضربهٔ الکتریکی تشنج‌آور است.

ال اس دی در درمان افسردگی بسیار مؤثر است. پزشکان و محققان امیدوارند که این ماده مخدر را در درمان افسردگی افرادی که به سرطان‌های مرگبار دچارند به کار ببرند تا بهتر بتوانند با بیماری خود مبارزه کنند. بر اساس مطالعات دانشگاه کمبریج، افرادی که با مصرف ال اس دی حالشان بهتر شده است تا دو هفته پس از مصرف خوش‌بین هستند بدون اینکه از تأثیر توهم‌زای آن رنج ببرند. بنابراین به نظر می‌رسد که تأثیر منفی آن مانند روان‌پریشی موقت بوده و تأثیر مثبت آن بلندمدت است.

بنابراین تأثیر بلندمدت آن بر پذیرنده سروتونین باعث می‌شود که این ماده مخدر همانند داروهای ضدافسردگی مدرن مانند مهارکننده‌های باز جذب سروتونین عمل کند که عملکرد پذیرنده سروتونین را افزایش می‌دهند. هرگونه افزایش پذیرنده سروتونین 2A (5-HT2AR) تأثیر مشابه داروهایی مانند فلوکستین را نشان می‌دهد. زمان نتایج بیشتری را نشان می‌دهد.


1. تجربه مذهبی

در یکی از اولین تحقیقات بر روی ال اس دی، محققان دانشگاه هاروارد آن را در یک کلیسا در آدینه نیک سال 1962 مورد آزمایش قرار دادند. آن‌ها به 10 دانشجوی الهیات این ماده مخدر را دادند تا ببینند آیا در آن‌ها تجربه مذهبی خاصی مشاهده می‌شود یا نه. نتایج این آزمایش موفق بود زیرا در مصرف‌کنندگان تجربه مذهبی مشاهده شد. این آزمایش باعث شد که در ایالات‌متحده هم تحقیق بر روی این ماده در دانشگاه‌ها آغاز شود. سپس دولت آزمایش این ماده بر روی انسان را ممنوع اعلام کرد.

تحقیقات نشان داد که نیمکره چپ مغز هویت ما را تحت کنترل دارد. نیمکره راست با حس “حضور” ما رابطه مستقیم دارد. این نتایج توسط آزمایشی به دست آمد که یک پوشش حاوی الکترود روی فرد گذاشته شده و در افراد معمولی حس حضور را به فرد القا می‌کند که یک حس ماورایی است.

تحقیقات نشان می‌دهد که ازلحاظ علمی هم ال اس دی می‌تواند چنین حالتی را در فرد ایجاد کند. دکتر رابین کارهارت هریس که آزمایش سال 2012 درباره از دست دادن هویت را انجام داد، دراین‌باره اظهار کرد:

نتایج ما در این آزمایش نشان‌دهنده تجربیات عمیقی است که افراد با مصرف ال اس دی آن را تجربه می‌کنند. این حالت که خودباختگی نامیده می‌شود به این معنا است که فرد با خود ارتباطی نداشته و با دیگران و محیط اطراف احساس یکی بودن و تعلق دارد. این تجربه گاهی به شکل مذهبی و روحی ایجاد شده و پس از از بین رفتن عوارض منفی موقت باعث بهتر شدن حال فرد خواهد شد.

شاید روزی دانش مدرن بین مصرف ال اس دی و آزمایشات مذهبی ارتباط برقرار کند. ال اس دی می‌تواند فعالیت نیمکره راست را تحریک کرده و نیمکره چپ (خودباختگی) را آرام کند تا در مصرف‌کنندگان تجربه مذهبی ایجاد شود. لوب گیجگاهی مسئول حافظه است و با مصرف این مواد یا آزمایش‌های مشابه تحت تأثیر قرار می‌گیرد. مغز یک ارگان پیچیده است که باید درباره آن چیزهای زیادی بدانیم. شاید امروزه یاد بگیریم که بسیاری از مواد مخدر غیرقانونی می‌توانند درباره عملکرد مغز اطلاعاتی در اختیارمان قرار دهند.

دیدگاه‌ها (66)

بستن فرم

 1. كامران

  مهر 10, 1398

  من برا اولين بار ديشب ١٠٠ ميكرو استفاده كردم؛ كه چيزي نشد نيم ساعت بعد ١٠٠ تا ديگه خوردم ؛ چند دقيقه بعد بدنم گرم شد؛ سرم سنگين شد؛ احساس مي كردم سوزن هاي بسيار ريزي توي قفسه سينه ام فرو ميرند كه خيلي لذت بخش بود بعد روي سقف اطاق گروهي از ستاره هاي ريز ظاهر شدند ؛ ديوارها نرم شدند و از هر طرف كه نگاه مي كردم پتنت يا طرح هاي عجيبي ظاهر شدند كه مواج بودند ؛ اين طرح ها بشكل جن؛ ديو؛ موجودات عجيب و غريب تعقير شكل مي دادند؛ باوركردنيً نيست ولي هزاران بار جهان هاي مختلف را گشتم و انواع اختراعات شگفت انگيز را ديدم؛ و با تمام وجودم خالق يكتاي جهان را درك كردم؛ يك جا دچار وحشت شدم پس شروع كردم به صلوات فرستادن بعد ذهنم گفت خدايا ذره اي از عظمت صلوات را به من بنما؛ فورا تمام شن هاي عالم را ديدم و يك دانه شن از اون شن هاي صحراهاي دنيا جدا شد و به اندازه همون ذره شن عظمت صلوات اينطور بود كه تمام جهان هستي از ذرات طلا و جواهرات و انوار آبي رنگ بسيار درخشان و زيبا روشن شد كه تصورش از وهم هم خارج هست بعد كاروان شتر هاي فراواني ديدم كه تا افق ادامه داشت و پر بودند از پاداش اون يك صلوات و تمام اين ها فقط ذره اي ناچيزي از اون صلوات بود .. هركس قلب ضعيف و روح متزلزلي داره به هيچ وجه نبايد اين ماده رو امتحان كنه

  پاسخ

 2. علیرضا

  مرداد 21, 1398

  ما چهار نفر یه تیریپ رفتیم ولی فقط فاز خنده داشت مردمک چشم گشاد شده بود ولی نه حس آمیزی نه توهمی هیچی نداشت
  کاغذ ام شیوا بود ولی مطمئنم فیک انداخته بهمون
  آقا من میخام بازم یه تیریپ برم ، اساتید چیکار کنم بد تریپ نشم چون من کلا آدم ناامید و فازم برا خودم و آیندم خیلی منفیه بزنم یا نه؟

  پاسخ

 3. Soheyl

  مرداد 9, 1398

  متاسفانه تو ایران ال اس دی وجود نداره و اینایی که به اسم ال اس دی وجود داره همشون یه روانگردان از خانواده dox هستن که فوق العاده زیان بارن و براتون مشکل جدی ممکنه ایجاد کنن ایجاد کنن و بازم متاسفانه نمیشه ال اس دی رو خودتون خونگی تهیه کنیین و بهتره بیخیالش بشین، به جاش میتونین ماشروم که میشه پرورشش داد یا مسکالین که میتوین از کاکتوس پیوت یا سن پدرو استخراج کنین یا دی ام تی که میتونین از ریشه میموزا یا برگای فالاریس استخراجش کنین استفاده کنین. دقت کنین که اینجور روانگردانا رو با شناخت از خودتون و چیزی که مصرفش میکنین استفاده کنین چون تاثیرشون برای همه یکسان نیست و بستگی به شخصیت و اخلاق و روحیه و ضمیر ناخودآگاهتون داره، اگه بدون شناخت باشه ممکنه اثرات روانی خیلی بدی روتون بذاره که جبرانش در بعضی مواقع غیرممکن یا خیلی سخته مخصوصا دی ام تی که قوی ترین روانگردان شناخته شده هستش و شما رو از دنیای مادی و بدنتون جدا میکنه کنه و شما رو به جایی میبره که نمیشه با مثالای زمینی توصیفش کرد! در واقع شما با مصرفش از منظومه شمسی خارج میشین! در عوض اگه با شناخت باشه میتونه بهتون واسه شناخت بهتر خودتون و دنیای اطرافتون کمک کنه و باعث میشه با یه حس عرفانی به مکاشفه در روح خودتون و دنیای اطرافتون مشغول شین که توضیح دادنش اینجا ممکن نیست! تریپاتون بی خطر!!:)

  پاسخ

 4. سید مهدی

  تیر 12, 1398

  الله اکبر شما انسان ها خیلی جالب هستید این اقای هافمن هم ورداشت یک وسیله ای که نباید دست انسان های معمولی باشه به مردم داد خب اشتباه کرد اقاجان توهم چیه خداوند منزه تر از اونیه که بخواد چیزی رو به شما نشون بده که حقیقت نداره اصلا ذات خدا حقیقته این هم فقط یک وسیله ایست برای سیر در عالم ملکوت جایی که جسم و زمان و مکان متصور نیست اما رسیدن انسان به عالم لاهوت شرط است که انموقع به جایی میرسد که دیگر کلمات از گفتن ان قادرند یا علی

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به سید مهدی

   تیر 12, 1398

   ببینید آخه عالم ملکوت و لاهوت و اینا یک سری مراحل عرفانی هستن و اصلا قابل مقایسه با تاثیری که مواد مخدر روی آدم میذاره نیستن. در واقع مقایسه ی این دوتا کلا اشتباه و خنده داره حتی!

   پاسخ

  • سجاد در پاسخ به سید مهدی

   تیر 30, 1398

   عزیزان فرشته ها و ملکوت چیزی جز قسمتی از سیستم عصبی مغز نیست که توهمات شمارو با احساس پاکو مثبت نشون میده و ال اس دی فقط احساسات و باور هایه شمارو رشد و افزایش میده و به حقیقت میرسونه

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به سجاد

    مهر 2, 1398

    درست است.من چندین بار امتحان کردم.همه چیز ب خودع آدمی بستگی دارع.خدا در درون هر کس وجود دارد در سکوت خود پیدایش کنید.کسی ک انرژیه منفی دارع استفادع از ال اس دی کارع کاملا اشتباهیست

    پاسخ

 5. monarch

  خرداد 18, 1398

  شمایی که الان داری این متن و میخونی
  شاید با خوندن نظرات بقیه کرمش افتاده تو جونت که برم امتحانش کنم !
  کسی هم نمیتونه جلوتو بگیره
  اما اینو بدون وااااای از اون روزی که بد تیریپ بشی …………………..
  یکی دوبار اول که دراپ کنی فقط یه سری ویژوآل داری
  بعدش که تونستی فازشو بگیری تازه مرحله توهم زدن به معنای واقعی رو متوجه میشی ( نه از این توهم هایی که روزای اول رو گل میزنی )
  ویژن این توهم ها به اندازه ای قوی هست که از قدرت درکت کاملا خارجه ، چون از ذهن ناخود آگاهت نشآت گرفته
  هر چقد هم ادعا داشته باشی بد تیریپ میشی !
  پس اگه میخوای واسه یه بار دراپ کنی ببینی تیریپ اسید چه فازیه نکن !
  چون به اون چیزی که میخوای نمیرسی ، میخوای بیشتر مصرف کنی تا اینکه بد تیریپ میشی و نمیتونی یا بلد نیسی چجوری خودتو از اون حالت خارج کنی تو بهترین شرایط چند ماه زندگی به معنای واقعی برات سخت میشه !!!
  همه اون اشخاصی که به درک کامل از ال.اس.دی رسیدن حداقل بعد از چندین مرتبه مصرف به اون درک رسیدن .
  یه مورد دیگه که %80 کاغذای بازار ال.اس.دی نیس و یه ماده به اسم ” ان _ بوم ” هس که به مراتب خیلی مخرب تر هست …..
  اگه دوس داری یه تجربه خوب داشته باشی برو ماشروم مصرف کن !
  شاید هزینه بیشتری میدی ولی بجاش احتمال بد تیریپ شدنت خیلی پایین هس
  ذهنیت بهتری هم به خودت پیدا میکنی
  چاکس

  پاسخ

  • Mohamadreza در پاسخ به monarch

   خرداد 27, 1398

   افرین نظریه طبق نظریه ی منه به همه ی جونا دقیقا همینطوره

   پاسخ

  • Reza در پاسخ به monarch

   تیر 15, 1398

   من35بار کاغذ خوردم تاحالا بد تریپ نشدم میدونی ما چهار تا رفیقیم همیشه باهم تریپ میکنیم هیچ کدوممون تاحالا بد تریپ نشدیم بعد من اینم پیشنهاد میکنم به کسایی که تریپ میکنن حتما با خودشون مقدار زیادی گل و حشیش ببرن همچنین سیگار الکم جوابه حال میده رنگارو برات باز میکنه توی افترش یعنی بعد اون دوازده ساعت کوکائین بزنی یه حس اعتماد بنفس و خودآگاهی بالایی بهت دست میده درکل خیلی حال میده

   پاسخ

  • meysam در پاسخ به monarch

   تیر 18, 1398

   کاملا موافقم
   ماشروم خیلی بهتره

   پاسخ

  • علی در پاسخ به monarch

   مرداد 18, 1398

   گل توهم نداره 😐

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به monarch

   مهر 2, 1398

   ایشون هم کاملا درست میفرمایند‌.حقیقت در درون هر کس هست.هر کس در مسیره زندگی خود درست پیش میرود اگه قرا باشع بزنه میزنه حتی اگع اونو نفهمش

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به monarch

   مهر 16, 1398

   ماشروم اع کجا پیدا کنم

   پاسخ

 6. حسین

  خرداد 17, 1398

  من دوبار استفاده کردم فقط میتونم بگم این درست شده واسه افکار فراموسونی،بدون اینکه شما متوجه بشید چنان تاثیری بر ناخوداگاهتون میزاره که شما بعدا فقط نماد پرست میشید، توهمات ال اس دی پر از نمادهای ماسونی هستش هر طرف نگاه میکنی یه سری اشکال میبینی که مختص فراماسونر هاست کافیه موقعی که باز هستی فیلم های مخصوص ال اس دی یا حتی عکس هاشو ببینی دقیقا توش هزاران تک چشم مشاهده میکنی که از نمادهای اصلی ماسونری هستش، نمیخوام بگم چیزه بدی هست یا خوب ، سفر جالبیه ولی باید به بلوغ فکری رسیده باشی وحتما قبلا توهم زاهای ضعیف تر استفاده کرده باشی که اشنایی با توهم داشته باشی،،لیدر خوب داشتن مهمترین بخش سفره و مکان سفر ،،
  دراصل شما با ال اس دی میتونی به بهشت سفر کنی، میتونی به جهنم سفر کنی،، تا ثیرش خیلی زیاده هم رو فکر هم رو بدن پدر بدن و در میاره تا از بدن خارج بشه،، کلا خواستم تجربه خودمو گفته باشم،، ولی با چیزه دیگه ای قابل مقایسه نیست

  پاسخ

 7. Milad

  خرداد 14, 1398

  بازم میگم نیاید تو این خونه این خونه در نداره یه روز یکی از جمع ما که همه بچه هایی حرفه ای بودن و دراگ های خطر ناک میزدن فکر میکردن افتخاره گفت تو 16 سالگی رفتم هروئین بگیرم کاسب گذاشت تو دستم دستاش میلرزید گفت بهش گفتم نترس تازه فروشنده شدی!؟؟ ؟؟کاسبه گفت نه از این که تو دستمه میترسم این پدرم و مادرم رو کشت….. 1 خونه تو رفت و برگشت این رو زرورق رفت چند تا بچه هم بیچاره شدن حالا من گفتم که این راه رو نرید من تا آخر این ماجرا رفتم کاملا ازتون یه آدم با شخصیت اسکیزو می‌سازه آدمی که نه فقط خودش بلکه همرو بیچاره میکنه یه شبایی یکی از دوستام که تو اون جمع با من LSD میزد میگفت از خواب میپرم میگم برم سراغ کی با کی تسویه حساب کنم فکر نکن بچه جنوب شهر بودا نه بچه سعادت آباد…. یه آدم حسابی که اسکیزو شد…. من تو ماجرای این دراگ تاوان های بدی پس دادم که اگه شانس نمیاوردم الان شاید زنده نبودم ضمن این که من از خانوداه خوبی هم برخوردارم و رشته مهندسی خوندم مواد نه بی سواد نه باسواد نه پولدار…. مواد ننش رو هم نمیشناسه هر نوعش… حالا دور بزن و به چیزهای درست فکر کن مثل ورزش درس آینده…..

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به Milad

   خرداد 17, 1398

   من ال اس دی رو دو ماهه قبل تجربه کردم و 30 سالم هست
   برای من تجربه شیرین و لذت بخشی بود
   دیدگاه و جهان بینیم نسبت به دنیا عوض شد
   تو سه چهار ساعتی که ریلکس کرده بودم زندگیم رو مرور کردم و خیلی محبت ها که خیلیا در حقم کرده بودن و متوجهش نمیشدم رو درک کردم
   کسایی که دوستم داشتن و من متوجه نمیشدم
   کساییکه ازشون دلخور شده بودم ولی دلخوری من به خاطر حوادث و اتفاقاتی بود که اون افراد فقط معلول اون حوادث بودن و نباید از طرف من مورد بی مهری قرار میگرفتن
   اشتباهایی که تو زندگیم انجام داده بودم رو دیدم
   حتی گریه کردم
   و به خودم اومدم که چرا این راه رو تو زندگیم رفتم و چه حقیقت هایی که اطرافم هستن و خوب درکشون نکردم
   ال اس دی بر خلاف چیزایی که میگن اگه مصرفش مداوم و ریتمیک نباشه،مفید هم هست و تنها کسایی ما رو از مصرفش میترسونن که دوست دارن ما مثل پیچ و مهره های یه ماشین براشون کار کنیم،بدون اینکه از خودمون علت رو جویا بشیم…

   پاسخ

 8. رویا

  خرداد 12, 1398

  ال اس دی چیه

  پاسخ

  • hossein در پاسخ به رویا

   خرداد 13, 1398

   ye made moharek o tavahom za
   tosie nmishe mAsrafesh

   پاسخ

 9. نیما

  خرداد 5, 1398

  من تو سه سال هر ماه یک بار زدم. از اون موقع ۴ سال میگذره و بخاطر اینکه جایی هستم در دسترسم نیست دیگه نزدم. ولی همیشه فکر میکنم بهش و هیچ وقت هیچ چیزی انقدر دوسنداشتم. واقعا نگاه به زندگی عوض میکنه. اینا باید باشن که لذت ببری ، لیدر خوب و جنگل بکر و موزیک خوب و چند نخ گل و بعدشم اشتها باز میکنه کره خوری زیادی داره ولی پایین نمیای فقط میری بالا. تجربه خفنیه با هیچ چیز دیگه قابل مقایسه نیست. بلیط سفر به سرزمین جادویی .

  پاسخ

  • Milad در پاسخ به نیما

   خرداد 14, 1398

   Lsd کره خوری داره؟؟؟ خخخخخ چرا چیزی که فقط شنیدی و تجربه نکردی رو میگی؟؟؟؟؟ من حد اقل 30 بار مصرف کردم و تمام برند های dalay لمس. Shiva…. مصرف کردم.. LSD کاملا بی اشتها میکنه طوری که فقط میتونی آب بخوری یا نهایت یک موز به سختی… اصلا رو دیدگاه تو زندگی تاثیری نداره فرداش به شدت افسردگی میاره و تا 4 یا 7 روز ادامه داره… مصرف LSD جوریه که فردا دلت نمیخواد مصرفش کنی چون به شدت سخته تحملش و هفت روز زده میشی و فقط دوست داری گل بکشی هنگام مصرف اگه جلوی آینه بری و زبونت رو دربیاری آنقدر بالایی که زبونت میلرزه و حالت عجیبی داره قبل این که باز بشه تو بدن دل درد خفیف میاره و به نظر من تو اون ساعات نشئگی هم ادامه داره ولی آنقدر بالایی که نمیفهمی و در آخر این که LSD به شدت تاثیرات منفی مثل پوچی و عدم تمرکز و…. برای طولانی مدت داره و اصلا هیچ ماده مخدری مصرف نکنید رد هایی از dmt خفیف هم روش حس میشه. LSD دراگ جمع است و تنهایی اصلا لذت بخش نیست

   پاسخ

   • D_M در پاسخ به Milad

    مهر 5, 1398

    اول اینکه تعادل در مصرف شرط مهمیه! بارز ترین موردش سید برت پینک فلوید بود که انقد اسید برداشت که بعد از چند سال رد داد و تا آخر عمرش به حالت نرمال برنگشت! پس زیاده روی تو مصرف عقلتو به چوخ میده بی شک! دو اینکه آزمایشات نشون داده وقتی رو اسیدی مغز از بالاترین پتانسیل خودش استفاده میکنه، یعنی به صورت خودآگاه میتونی ناخودآگاهت رو کنکاش کنی، جالب اینه این ناخودآگاه تو حالت نرمال خیلی از زاویه هاش برای انسان های معمولی پنهانه، اما رو اسید فرق میکنه برای همین هم از ال اس دی تو علم روانکاوی زیاد استفاده میشه، پس رو دیدگاه زندگی هم تاثیر میذاره، سه اینکه اسید بازتاب دهنده ی حالات و انرژی درونی خودته، من اصلا افسرده نشدم بعدش بلکه بُعد هایی رو دیدم که حس میکنم اگه خوب ازش استفاده کنم رو آینده ی درسی و کاریم خیلی تاثیر میذاره! زوایای پنهانی که انقد تو روزمره غرق شده بودم که هرگز ندیده بودمشون!
    حرف آخر اینکه تعادل مهم ترین شرطه! حتی در مصرف مواد ارگانیک ضعیف تری مثله گل! نباید بزاری زندگیت رو کنترل کنه! به وقت خودش فکر کار، درس و پیشرفت باش و به وقت خودش تیریپ ور دار و بزار چاکراهات باز و باز تر بشن.

    پاسخ

 10. علی

  اردیبهشت 29, 1398

  سلام من چهار بار مصر کردم و فوق العاده است هیچ ماده مخدری استفاده نمیکنم این ماده بشدت مفیده یعنی وقتی استفاده میکنی قدرتی به مغز میده که تاحالا اصن حسش نکردی حتی نمیدونستی که مغزت همچین قابلیت هایی داره به همه توصیه میکنم حداقل یک بار ازین ماده ی مفید استفاده کنن تا مسیر زندگیشونو عوض کنه بطور عجیبی بعد از مصرف هدف مند میشین مغزتون اجازه نمیده کارهای بیهوده بکنید و اینکه واقعا حس لذت بخشی هس تصاویر و تجربیات فوق العاده ای بهتون میده حتما برای مصرف به طبیعت بروید موزیک خوب فراموش نکنید و همراهی که با هم صمیمی باشین

  پاسخ

 11. Amir

  اردیبهشت 26, 1398

  از کجا گیر میاد و اینکه قیمتش چنده؟

  پاسخ

  • Milad در پاسخ به Amir

   خرداد 14, 1398

   بستگی به برندش داره که LSD مایه مصرف کنی روی قند که ارزون تره یا LSD پیپر که دالاس لاما از همش گرون تره کل ایران فقط یک نفر فروشنده مطمئن داره اونم امیر راستا ا خدای LSD ایران

   پاسخ

   • رضا رازانی در پاسخ به Milad

    مرداد 22, 1398

    آدرسی پیجی شماره ایی ازش بده مسلمون :/

    پاسخ

 12. کوروش

  اردیبهشت 14, 1398

  تریپ دومم منرو کاملا منگ کرده یجورایی فاز دپرسی بهم دااد ولی بعداز ماشروم خوب شدم

  پاسخ

 13. کوروش

  اردیبهشت 14, 1398

  خب نگاه کنید این یک نوع مواد مخدره ک خیلی سنگین با انسان برخورد میکنه.
  گاهی اون سفر یا (تریپ)میتونه لذت بخش و خوب باشه
  وگاهی هم میتونه یجورایی ترسناک باشه.چون مغز رو باز میکنه و کاری میکنه ک درکش بره بالاتر همه چی زود اتفاق میوفته.
  من خودم تو ۷ماه ۸بار تریپ کردم ک اخریش حس میکردم اصلا هیچ جذابیتی نداره و مسخرس.
  این تریپ تاثیراتی در زندگی ادما میزاره!!!یا میتونه اونارو روشن فکر کنه و بزرگ بین یا اینکه هویتتو از دستت بدی ن اینکه خودتو فراموش کنی بلکه بهت یاد میده ک تو یک انسانی .
  جهان عجیبو عجیبتر میشه

  پاسخ

 14. behnaz

  اردیبهشت 6, 1398

  باسلام …اصلاال اس دی مصرف نکنید،چون برادره من مصرف کرده…ماهم اطلاع نداشتیم حتاالان که حالت روان پریشی بهش دست داده….وتایکسال الاشش،ماه بایددارومصرف کنه که خوب بشه ومعلومم نیست بعدازشش ماه الایکسال بازبایددارومصرف کنع یانه…کلاحس بدیه وخودتونوگریبانش،نکنید چون هم خانوادتون اذیت میشن هم خود مصرف کننده،چون بامصرف زیاد یاباچندبارمصرف کردن ممکنه بیماری اسکیزوفرنی بگیرید…که برادره من حالات این بیمارری روگرفتع وماخیلی نگرانیم 😔😔😔😔لطفادعاکنیدهرچه زودترازحالت توهم بیرون بیاد و خوب بشه که قرص نخواد بخوره تااخرعمر..

  پاسخ

  • مهران در پاسخ به behnaz

   اردیبهشت 19, 1398

   داداشت صددرصد دوزش پایین بوده و مصرف کرده چون اصلا برای کسی که دوز بالایی داره پیش نمیاد در کل امیدوارم خوب شه

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به behnaz

   اردیبهشت 20, 1398

   ایشالا حالش خوب بشه به حقه همین شبایه عزیز

   پاسخ

   • فومنی در پاسخ به نیما

    مهر 16, 1398

    نمیخوام کسی راقضاوت کنم ولی کاش تجربه های اسفاده ازموادصنعتی که دوستان بااسامی خوشگلی مثه ال اس دی وگل واسید ازش نام می برن دراین سایت تخصصی ومفیدنمی اومد…این حرفهادرحد کانالهای تلگرامیه واینستا و عامیانه است وبرای دوستداران کم سن وسال پروشات بدآموزی داره ولی انعکاس نظرات دوستان نشان ازشعوربالای مدیران عزیزسایت داره که نخواستن کسی راسانسور کنن…میدونم برنامه های سرگرمی جوانان کشورمحدوده وگرون …ولی بعنوان کسی که ازنزدیک ویرانی ونابودی یکی ازنزدیکانم رادراثراعتیادبه این مواد لعنتی دیده ولمس کردم،ازهمه دوستان عاجزانه خواهش می کنم خودشون ونزدیکان ودوستانشون راازاین افیون خانمانسوز دورنگهدارن وحفظ کنن….منتظرپلیس وبهزیستی وکمپ و…نباشید…کاردرست را انجام بدین ….ببخشین قصدنصیحت نداشتم چون خودم هم ازنصیحت شنیدن بیزارم اماچیزهایی دیدم که یادآوریش بدنم رامی لرزونه …..باورکنید اینبارفرق می کنه :حتی فکراستفاده تفریحی ازاین موادرابه ذهنتون راه ندید…میدونم برنامه های سرگرمی جوانان کشورمحدوده وگرون

    پاسخ

    • عباس در پاسخ به فومنی

     مهر 16, 1398

     سلام جناب فومنی عزیز،
     از شما خیلی ممنونم بابت نظرات مفیدتون در پروشات،
     بله همونطور که اشاره کردید سانسور نظرات هیچوقت در سیاست پروشات نبوده،
     در مورد این مقاله هم با اینکه موضوع جنجالی داره ولی تقریبا تمامی نظرات تایید شدند، به شخصه فکر میکنم خوندن نظرات این مقاله باعث میشه افراد دید بهتری راجع به این موضوع پیدا کنن.
     متاسفانه تمام کاری که دولت ما در مورد مواد روان گردان انجام داده این بوده که موضوعش رو مخفی نگه داره، هیچ آموزش عمومی تو این حوزه وجود نداره و همین باعث میشه افراد کم تجربه کنجکاو بشن و برن طرفش. به همین دلیل شاید این مقاله و خوندن نظرات مختلف افراد بتونه دید افراد رو بازتر کنه. خوشبختانه اکثریت نظرات هم منطقی و شفاف نوشته شدن.
     ممنون از شما بابت مشارکت تو این بحث 🌹

     پاسخ

  • Milad در پاسخ به behnaz

   خرداد 14, 1398

   دوست من برادر شما برای LSD ضعیف بوده LSD برای اشخاصی است که معتاد به ماری جوانا هستند و نشئگی ماری‌جوانا های اصیل براشون کم و گذرا ا اما برای درمان بهش روزی 1 تا 3 عدد زاناکس 1 بدید کاملا خوب میشه ایشون دچار افسردگی شده و کاملا طبیعی است حتما زاناکس مصرف کنه تو 3 هفته کاملا درمان میشه

   پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به behnaz

   شهریور 7, 1398

   ایشالله زود تر خوب بشه❤️

   پاسخ

 15. بی نام

  اردیبهشت 5, 1398

  کسی که استفاده کرده ولی الان میخاد اثراتش بره باید چیکار کنه؟

  پاسخ

  • Milad در پاسخ به بی نام

   خرداد 14, 1398

   فقط چند هفته قرص زاناکس مصرف کنه زاناکس 1 روزی 1 عدد

   پاسخ

 16. مهدی

  اردیبهشت 1, 1398

  اول اینکه مصرف اسید یک تجربه کاملا شخصی هست که حتی برای یک نفر هربار متفاوته، پس نمیشه تجربه کسی رو برای همه بسط داد.
  دوم اینکه اگر به دنبال تجربه لذت هستید گزینه خوبی نیست چون راههای قابل کنترل دیگری برای لذت وجود داره. اسید کاملا روی ناخودآگاه شما عمل میکنه و الزاما مسائل طوری که شما میخواهید پیش نمیره. پس اگر بصورت ذهنی در خودتون آمادگی درک مسایلی رو دیدید که به دلیل محدودیت‌های آموزشی جامعه و همچنین محدودیت‌های حسی در ناخودآگاهتون قرار گرفته و می‌خواهید از بند اونها برای ساعاتی رها بشید و با حس باز تجربیاتی کاملا جدید و بی بدیل بدست بیارید، اونو امتحان کنید.
  سوم اینکه حتما با شخصی که چندین بار تجربه این کارو داشته باشه و با شما از نظر فکری و ذهنی تو یک مسیر باشه امتحان کنید.
  چهارم اینکه اگر سنتون زیر سی سال هست نکنید (دلیلش شاید براتون قابل هضم نباشه ولی واقعیت اینه که اگر می‌خواهید به بیراهه نرید باید به پختگی ذهنی رسیده باشید. البته کاملا می پذیرم که پختگی ذهنی فقط به سن وابسته نیست ولی یه سری حداقل ها هم وجود داره)
  پنجم اینکه اگر مرحله سوم رو رعایت کنید (که حتما باید رعایت کنید) لیدر بهتون راه و روشش رو میگه. اینکه به هیچوجه در محیط بسته و محیط شهری مصرف نکنید. فقط و فقط در طبیعت بکر و به دور از مردم و تا حد ممکن به دور از مصنوعات بشری. حس شما اونقدر قوی میشه که نیاز به برقراری ارتباط با بهترین چیزها که همانا طبیعت هست رو دارید.
  و در آخر اینکه اگر شما یکی از موارد بالا رو رعایت نکنید، امکان داره آنچنان حس بدی به شما بده که کاملا از انجام این کار پشیمونتون کنه و برعکس اگر رعایت کنید تجربه ای میکنید که شاید فقط با تجربه یک کودک از شناخت جهان برابری کنه.

  پاسخ

  • D_M در پاسخ به مهدی

   مهر 5, 1398

   بالاخره یه کامنت خوب دیدم! من به شخصه بعد از ۷ ۸ سال تجربه تو مصرف توهم زاهای ضعیف تر رفتم سراغ اسید! دوستام خیلی بهم میگفتن بیا ور داریم اما تا ۲۵ سالگی صبر کردم که از نظر ذهنی به یه بلوغ نصفه و نیمه برسم! ( خیلیارو دیدم که این آمادگی رو نداشتن و از نظر شخصیتی نابود شدند )

   پاسخ

 17. Morteza

  فروردین 12, 1398

  بهترین روز زندگیم رو با ال اس دی تجربه کردم..بنظرم هرکس استفاده نکرده هرچه زودتر امتحانش کنه

  پاسخ

  • سارا در پاسخ به Morteza

   خرداد 11, 1398

   من دخترم ۱۹سالمه اسفاده کنم چیزیم نمیشه بد تو کفشم

   پاسخ

   • Milad در پاسخ به سارا

    خرداد 14, 1398

    نه بچه جون تو مصرف کنی یه ضرب بیمارستان عرفان خوابیدی نکن

    پاسخ

    • Nim در پاسخ به Milad

     تیر 2, 1398

     اولش شاید حال کنی شایدم بگی من از همه زیاد می‌دونم کارایی می‌کنی که همه هاج واج میمونی بعدش میبینی چقدر هزینه کردی چه کارای که نکردی همه چی امکان پذیر هست به هرچی که خودت بخوای می‌رسی ولی خودت تا یه جای میتونی بری بعدش همه چی دست یکی دیگه هست نه لیدر می‌شناسه نه چیزی لیدر لیدر که میگن مال قصه هاست لیدر کاری میکنم که بهت نزدیک بشه طرز خودشو بهت تلقین میده که میشه فرقه پ چیزای زیادی هس که نمیشه گفت انیشتین هم باشی میبازی یادت باشه من یا منی وجود نداره مراقب خوبیاتون باشین

     پاسخ

 18. mehrdad

  اسفند 1, 1397

  توی سه ماه نزدیکه چهل بار مصرف کردم که باره اخر سه تاهو نصفی مصرف کردم اینارو گفتم که بدونید بی ربط نمیگم خواهش میکنم مصرف نکنید ی سریع مساعل هست که انسان نباید تو زندانی به اسمه کالبد ازشون با خبر بشه مصرف ال اس دی خیلی چیز هارو به شما نشون میده ولی بهتون قول میدم که از دونستنشون پشیمون میشید

  پاسخ

  • ک در پاسخ به mehrdad

   اسفند 1, 1397

   چیا مثلا؟

   پاسخ

  • Zahra در پاسخ به mehrdad

   اسفند 4, 1397

   میشه خواهش کنم بیشتر توضیح بدید میخوام واسه امتحانام استفاده بکنم اینواروبکنم ؟ اونوقت ازکجا باید گیربیارم خواهش میکنم جواب بدید

   پاسخ

   • رامین در پاسخ به Zahra

    فروردین 2, 1398

    بزن نترس

    پاسخ

   • عماد در پاسخ به Zahra

    اردیبهشت 11, 1398

    حتما با کسی که قبلا لاقل دوبار مصرف کرده تجربش کن که سفره بهتری داشته باشی و خدایی نکرده سفرت بد در نیاد چون واقعا حیف میشه من هر دو ماه یک ورق استفاده میکنم و قطعا وقتی متاهل بشم لااقل یکبار به همسرم اجبار میکنم که استفاده کنه و دنیا رو بهتر ببینه و بشناسه

    پاسخ

  • Koorowshn@ در پاسخ به mehrdad

   خرداد 1, 1398

   نمیدونم داری بلوف میزنی یا چی ولی داداش تو ۳ ماه ۴۰ بار بزنی خب هرکی باشع مغزش اسفالت میشه دیگه..ال اس دی تنها وسیله ایِ که میتونه شمارو تبدیل ب چیزی کنه ک میخاید بشید و زهنتونو کاملا باز میکنه،،قدرت فکر کاملا دقیق میسه .هرکی از خودش بدش میاد این ماده رو مصرف کنه،هرکیم خوشش میاد این ماده رو مصرف کنه چون زندگیرو از این رو ب اون رو میکنه و همه چی روال میشه..درکل هم خیلی چیز خوبیه و هم چیز بدیه ..

   پاسخ

   • Milad در پاسخ به Koorowshn@

    خرداد 14, 1398

    خخخخ اصلا LSD ر. نمیشه هر روز مصرف کرد هر کی میگه چرت میگه نهایت بتونی یک روز درمیون یا سه روز درمیون مصرف کنی باورش نکن بعضی ها فقط یه چی شنیدن هر کس ادعای مصرف LSD داره تو لایو بیاد جلو همه تست کنیم 😂😂🔥🔥 مهمون من ببینم کیه اون که 3تا و نصفی سید برمی‌داره 🤣🤣🤣💯

    پاسخ

    • Reza در پاسخ به Milad

     مرداد 21, 1398

     معلومه نمیشه پشت سر هم اسید برداشت دیونه میشه طرف ولی تو رفیقامون یه وحید نامی داریم بهش میگیم گیبسون شده تو یه بار تریپ 4 ورق هم برداشته دوز ها فرق میکنه همون وحید یه پک چمیکال میکشه هیچیش نمیشه…. ولی حالت عادی کاملا روال و سالم و آدم منطقیه ولی دوزش بالاس…

     پاسخ

   • Milad در پاسخ به Koorowshn@

    خرداد 14, 1398

    90 درصد دوستان که ادعای مصرف زیاد کردن حتی یک بار هم مصرف نکرده بودن و فقط شنیدن 🤣😂😂 LSD رو دست بچه ها نمیدن… یکی نوشته کره خوری داره 🤣🤣 یکی نوشته روزی 3 تا نصفی میخوره 😂😂😂😂 تو ماه یکی گفته 49 تا خورده 🤣🤣🤣🤣 بابا چرا چیزی که ازش اطلاع نداری مینویسی؟؟؟ نزن این حرف رو اینکارش میبینه میخنده…. در ضمن بچه ها سمتش نرن چون این خونه در نداره…. ضمنا افسردگی LSD 1 هفته است نهایت که با مصرف زاناکس 1 رفع میشه و در آخر این که LSD هیچ راهی به کسی نشون نمیده و فقط احساسات رو تحریک میکنه و بعد مصرف مداوم که کار هر کسی نیست چون زده میشن از مصرف تا یکی دو هفته.. کاملا از شما موجودی خنگ کم هوش و دارای توهم میسازه مثلا این که از خواب بیداز میشی و به فرش که نگاه میکنی مثل بخاری دیدید تصاویر تو حرارت حرکت میکنه اون جوری میشید و بعد هم حالت هایی از اسکیزو و خیانت و….. دارید کلا 1هزارم درصد ممکنه بهش وابسته بشن و کلا بعد dmt قوی ترین ماده محرک محسوب میشه…. یه نکنه دیگه که مصرف دالای که بهترین و قوی ترین برند LSD ا برای چند تانیه یک بار دید رو کامل میبره و فکر میکنیو چراغ ها خاموش. روشن میشه سعی کنید مصرف نکنید. هیچ چیز مثل حالت طبیعی نیست من آخر این راه رو رفتم و تاوان پس دادم….. کسی از تجربه مواد هر نوعش بدون خسارت بیرون نمیاد چه اونی که تریاک کشید چه اونی که x زد همش دامه واسه توی جووون توش جز لجن و خاری چیزی نیست

    پاسخ

  • Milad در پاسخ به mehrdad

   خرداد 14, 1398

   خخخخ 3تا و نصفی؟؟؟؟ بچه جون تو اگه تونستی 1.5 دالای بخوری من موهام رو کچل میکنم 3 تا ال اس دی اصلا نشدنیه و بیهوش میکنه 😂😂😂 من خدای ال اس دی ام از این حرفا نمیزنم… نزن که اینکارش این جا پره به خدا تو علفم نکشیدی 😂😂😂😂 مشدی مگه گله 3 تا رل بزنی 🤣🤣🤣

   پاسخ

   • Nim در پاسخ به Milad

    تیر 2, 1398

    عسیسم زیادی ادعا میکنی آخه تو خدای ال اس دی ولی یکی از این تواهماتش اینه که زیادی من من مکنی یهو میبینی زدن زمین گرم خدای نکرده اونوقت خدای ال اس دی منتظر اون تکه کلام خاص هستم شیطون نباش ال اس دی درس زندگی میخوای بدی از راههای بهتر هم میشه رفت همه که ال اس دی زن نبودن پ راههای بدون دردسرم هس البته خانواده اصل مهمه اینو همه به یاد داشته باشند مهم مهم مهم درس زندگی

    پاسخ

 19. مهدی

  بهمن 28, 1397

  اعتیاد نداره ولی خیلی وسوسه میکنه که هر بار بیشتر ازش استفاده کنی و اذت ببری.به نظر من میتونید خودتونو ریشه یابی کنید ولی ممکنه به جاهای خوبی نرسید.یه سوال داشتم مصرف ال اس تی به رنگ چشم هم ربط داره؟؟من بعد مصرف یه مقدار رنگ چشمم عوض شده

  پاسخ

  • سعید در پاسخ به مهدی

   خرداد 12, 1398

   داداش تو هنوز تو توهمی :))))))))))))))

   پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به مهدی

   شهریور 7, 1398

   رنگ چشم زیاد ربطی نداره ولی خیلی بد سیاهی چشو گشاد میکنه

   پاسخ

 20. محدثه

  بهمن 22, 1397

  خیلی خوب بود

  پاسخ

 21. شاه

  بهمن 17, 1397

  من تا اخر عمرم سالی یک بار این صفر زیبا رو میرم.

  پاسخ

 22. علی رضا

  دی 29, 1397

  امکانش هست منابع و مقالاتی که به عنوان منبع استفاده کردید رو هم ذکر کنید

  پاسخ

 23. عرفان

  دی 9, 1397

  خيلى خوب بود، اما پيشنهاد ميكنم واسه اينكه بتونيد راحت تر اين موضوع رو درك كنيد و بنويسيدش، يكبار هم كه شده مصرف كنيد. ال اس دى اعتياد نداره، با خيال راحت اين كاررو بكنيد و تحقيقاتتون رو بنويسيد. اما قبلش حتما با يك يا چند نفر مطرح كنيد.

  پاسخ

  • titi در پاسخ به عرفان

   بهمن 1, 1397

   سلام شما مصرف کردین؟
   میشه یکم دربارش توضیح بدین

   پاسخ

  • عرفان حسینی در پاسخ به عرفان

   مهر 2, 1398

   وقت بخیر من تا الان دوبار زدم دوزمم کمک پیش بالاس یعنی در روز گل نزنم مغزم کار نمیکنه.تو دوبار ی ک زدم مارک دالای بوده
   مونده چ فازی باش بگیری حال خدابین نداره این دو بارو هم ک زدم با کمیک زدم

   پاسخ

 24. بی نام

  دی 8, 1397

  هر چند سعی کردید که ال اس دی رو خطرناک جلوه دهید
  ولی در کل از اینکه با قلم صراحت و حقیقت و کمی هم ترس آمیخته کردی و اطلاعات باارزشی دادید ممنون و سپاس گذارم

  پاسخ

  • فرشاد در پاسخ به بی نام

   دی 21, 1397

   با این حال که ال اس دی مصرف نکردید اصلاعات شما دور از واقعیت نبود و به طور کل درست و صادقانه بود

   پاسخ