LSD چیست؟ 10 تاثیر عجیب ال‌اس‌دی بر مغز انسان

ماده مخدر ال اس دی (LSD) با نام کامل اسید لایزرژیک دی اتیل آمید در مدت‌زمان کوتاه پیدایش خود به یکی از مواد مخدر معروف تبدیل گشته است. اما شهرت این ماده مخدر صرفاً دلیل بر مفید بودن آن نیست. این ماده مخدر هم در موارد آزمایشگاهی به کار می‌رود و هم به‌عنوان ماده مخدر مصرفی جوانان. همچنین به‌عنوان دارو برای درمان مشکلات مغزی و حتی به‌عنوان سلاح‌های جنگی مورد آزمایش قرار گرفته است. اما هنوز هم درباره این ماده مخدر حقایقی وجود دارد که باید بدانیم.

الدوس هاکسلی (Aldous Huxley) نویسنده کتاب “دنیای قشنگ نو” (Brave New World) در بستر مرگ براثر سرطان از همسرش خواست تا سرنگی پر از ال اس دی مایع برایش بیاورد تا به عجیب‌ترین سفر جهان برود. همسرش 100 میکروگرم ال اس دی برای او تزریق کرد و یک ساعت بعد هم این کار را تکرار نمود. او براثر مصرف دوز بالای این ماده مخدر قوی از دنیا رفت.

اما این ماده مخدر چه حسی به ما می‌دهد؟ آیا دانشمندان و محققان می‌توانند درباره تأثیر ال اس دی بر مغز ما و چیزهایی که پس از مصرف آن تجربه می‌کنیم اطلاعاتی در اختیارمان قرار دهند؟ اگر شما هم با این سؤالات مواجه هستید با ما باشید تا با 10 تأثیر این ماده مخدر بر مغزتان آشنا شوید.


10. بیداری

اگرچه هنوز هم درباره تأثیر مستقیم ال اس دی بر مغز انسان اطلاعات مشخصی در دسترس نیست اما دانشمندان توانسته‌اند تا حدی به این سؤالات پاسخ دهند. فردی که این ماده مخدر را مصرف می‌کند، بسیاری از بخش‌های غیرفعال مغزش فعال خواهد شد. اگر مغز افرادی که این ماده مخدر را مصرف کرده‌اند در دستگاه اف ام آر آی بررسی کنید خواهید دید که نقاط خاموش مغزشان روشن شده‌اند.

مصرف ال اس دی برای مغز مانند این است که نورون‌ها آتش بگیرند. دانشمندان به این نتیجه رسیده‌اند که این ماده مخدر حتی بخش‌های تاریک مغز که همیشه غیرفعال هستند را نیز بیدار می‌کند.


9. انرژی زیاد

یکی دیگر از اکتشافات درباره این ماده مخدر این است که بیدار شدن بخش‌های غیرفعال مغز بی‌دلیل نیست. همان‌طور که در شکل بالا پیداست، تمام بخش‌های مغز فعال می‌شود، به‌طوری‌که مغز از تمام نورون‌ها و پتانسیل خود استفاده می‌کند.

اسکن‌ها نشان داده‌اند که این ماده مخدر به‌یک‌باره کل مغز را تحت تأثیر قرار می‌دهد و تجربه عجیبی به همراه دارد. در حقیقت این ماده آن‌قدر قوی است که کل مغز را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.


8. تنظیم

ال اس دی بر انتقال‌دهنده عصبی سروتونین، که توسط مواد مخدر دیگر مانند اکستازی نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرند، شدیداً تأثیر می‌گذارد. اگرچه اکستازی هم مانند ال اس دی بر چندین انتقال‌دهنده عصبی تأثیر می‌گذارد اما تأثیر اصلی آن احساس خوشحالی شدید است که براثر جریان یافتن سروتونین ها در مغز ایجاد می‌شود.

انتقال‌دهنده عصبی سروتونین یک ماده تنظیم‌کننده است که باعث حفظ تعادل بدن می‌شود. این ماده حالات روحی، دما، گرسنگی، الگوی خواب و موارد دیگر را تنظیم می‌کند. به همین دلیل است که در دسترس نبودن این مواد مخدر افراد معتاد را دچار مشکل می‌کند. زمانی که بدن افراد سروتونین زیاد دریافت کند نمی‌تواند این در این عملکردها تعادل ایجاد نماید.


7. توهم

زمانی که به دلیل افزایش سروتونین تعادل بدن به‌هم‌خورده و مغز غیرقابل‌کنترل است، بدن فرد دچار تصورات خیالی می‌شود که آن را توهم می‌نامیم. دولت ایالات‌متحده درباره توهمات ناشی از ال اس دی می‌گوید:

توهمات ناشی از مصرف ماده مخدر باعث می‌شود فرد تصاویر، صداها و احساساتی را تجربه کند که برای او واقعی بوده اما وجود خارجی ندارند. این عوارض حدود 20 تا 90 دقیقه پس از مصرف ماده مخدر آغاز شده و تا 12 ساعت ماندگار هستند. این تجربه‌ها غیرقابل‌پیش‌بینی بوده و بر اساس میزان ماده مصرف‌شده و شخصیت فرد، حالات، تجربه‌ها و محیط اطرافش، متفاوت می‌باشد.

ازجمله توهمات مواد مخدر توهم‌زا مانند ال اس دی این است که نمی‌توانند مرز واقعیت و توهم را تشخیص داده، تفکر منطقی داشته باشند و یا با دیگران ارتباط برقرار کنند. مصرف‌کنندگان توهم این ماده مخدر را سفر می‌نامند و تجربه‌های نه‌چندان خوب را سفرهای بد می‌نامند.

در برخی از توهم‌ها فرد مصرف‌کننده تجربه‌های خوبی را حس کرده و ازلحاظ روحی در شرایط خوبی به سر می‌برد. اما در تجربه‌های نه‌چندان خوب فرد به کابوس، فکرهای منفی و ترس از دست دادن کنترل، جنون و مرگ، دچار می‌شود.

مطمئناً هیچ‌کس نمی‌خواهد این تجربه‌های ترسناک را داشته باشد. اما برخی برای این تجربه‌ها پول خوبی پرداخت می‌کنند. وضعیت روحی روانی فرد در حین مصرف این ماده مخدر در ایجاد این تجربه‌های بد و خوب نقش مؤثری دارد. بنابراین نوع تجربه فرد به دیدگاه خود او بستگی دارد.

اگرچه گفته می‌شود که ال اس دی بر پذیرنده سروتونین، به‌خصوص 5-Ht2A تأثیر می‌گذارد اما چگونگی ایجاد توهم مشخص نیست. یکی از فرضیات این است که این ماده پذیرنده سروتونین را یکی در میان از بین برده و یا فعال می‌کند درنتیجه برخلاف وضعیت پایدار مغز یک وضعیت ناپایدار ایجاد می‌شود. این وضعیت ناپایدار بر خودآگاه فرد تأثیر می‌گذارد.


6. بی‌ضرر؟

اگرچه نمی‌خواهیم بگوییم ال اس دی بی‌ضرر است اما گفته می‌شود که این ماده مخدر از الکل یا مشتقات تریاک بی‌خطرتر بوده و امکان اُوِردوز در آن کمتر است. زیرا کمتر دیده شده که کسی براثر مصرف بیش‌ازحد ال اس دی از بین برود. در حقیقت اخیراً تحقیقاتی انجام‌شده که نشان می‌دهد می‌توان از ال اس دی برای درمان اعتیاد به الکل استفاده کرد. بااین‌حال این تأثیر می‌تواند موقتی باشد و فرد مجدداً به مصرف الکل روی آورد.


5. تعهد

مصرف ال اس دی نیازمند این است که دوباره آن وضعیت مغزی را تکرار نمایید. اغلب تحقیقات نشان می‌دهد که تأثیر ال اس دی تا 8 الی 12 ساعت پایدار است. این به معنای یک دوز برای نصف روز است. درصورتی‌که مصرف‌کنندگان ال اس دی می‌خواهند که مغزشان برای مدت‌زمان طولانی در این شرایط بماند.

گفته می‌شود تأثیر ال اس دی حداقل تا 12 ساعت بر مغز و بدن باقی می‌ماند. همچنین غیرقانونی بودن این ماده مخدر باعث می‌شود که خالص بودن آن مشخص نباشد. بنابراین مواردی مانند درجه خلوص ماده مخدر و دوز مصرفی بر نوع تجربه مصرف‌کننده تأثیر می‌گذارد.


4. از دست دادن هویت

بسیاری از مصرف‌کنندگان معتقدند که پس از مصرف این ماده هویت خود را از دست می‌دهند به‌طوری‌که نمی‌توانند بین خود، جهان و محیط اطراف تمایز قائل شوند. آن‌ها گاهی با دیگری، طبیعت و یا حتی یکشی احساس یکی بودن می‌کنند. احتمالاً برای این تجربه دلیل روانی وجود دارد.

در سال 2012 محققان برای اولین بار در بریتانیا ال اس دی را بر روی بیماران آزمایش کردند. (این کار به مدت 40 سال ممنوع بود.) این تحقیق نشان داد که ال اس دی مغز را فعال می‌کند. اما محققان به این نتیجه رسیدند که بخش خودآگاه مغز در طی مصرف ال اس دی خون کمتر دریافت می‌کند. این بخش در طی استراحت مغز بیشترین فعالیت را دارد. این بخش از قشر مغز، لوب گیجگاهی و قشر خلفی تشکیل شده است. این بخش‌ها فعالیت‌هایی مانند رؤیاپردازی و تخیل را کنترل می‌کنند، به همین دلیل است که مصرف ال اس دی می‌تواند بر تخیل و رؤیاپردازی فرد تأثیر گذاشته و او را به توهم دچار کند.

زمانی که در حالت استراحت مغز قشر مغز و parahippocampus ارتباط کمتری پیدا می‌کنند مصرف‌کننده هویت خود را کمتر و کمتر احساس می‌کند. زیرا این بخش‌های مغز در حالت هشیاری احساس هویت فرد را شکل می‌دهند. همچنین بخش‌هایی از مغز که در حالت عادی ارتباط کمتری دارند با مصرف ال اس دی بیشتری ارتباط را دارند.


3. روان‌پریشی

مصرف ال اس دی به‌طور موقت در فرد روان‌پریشی را به وجود می‌آورد که برخی از آن لذت می‌برند. این مسئله تعجب‌برانگیز نیست زیرا بخش استراحت مغز در بیماری‌هایی نظیر الزایمر، افسردگی، اختلال استرسی پس از ضایعه روانی، اوتیسم، شیزوفرنی و اختلال دوقطبی، نقش دارد. تغییرات در این بخش مغز می‌تواند به این مشکلات روانی منجر شود.

از سال‌های 1960 که تحقیق در زمینه ال اس دی ممنوع شد درباره روان‌پریشی ناشی از مصرف ال اس دی ترس و وحشت زیادی به وجود آمد. اما تحقیقات انجام‌شده در قرن بیست‌ویک این ترس را بیهوده می‌داند.


2. درمان

تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که ال اس دی می‌تواند انواع بیماری‌های روانی مانند اضطراب، افسردگی، اختلال استرسی پس از ضایعه روانی و اختلال دوقطبی را درمان کند. اما این نتایج قطعی نیستند. از سویی ال اس دی با برهم زدن حالت تعادل مغز و حالت استراحت او روان‌پریشی موقت به وجود می‌آورد. از سوی دیگر این ماده تا حداقل هفت ماه پس از استعمال بیماری‌های روانی را کاهش می‌دهد. این تأثیر عجیب همانند درمان با ضربهٔ الکتریکی تشنج‌آور است.

ال اس دی در درمان افسردگی بسیار مؤثر است. پزشکان و محققان امیدوارند که این ماده مخدر را در درمان افسردگی افرادی که به سرطان‌های مرگبار دچارند به کار ببرند تا بهتر بتوانند با بیماری خود مبارزه کنند. بر اساس مطالعات دانشگاه کمبریج، افرادی که با مصرف ال اس دی حالشان بهتر شده است تا دو هفته پس از مصرف خوش‌بین هستند بدون اینکه از تأثیر توهم‌زای آن رنج ببرند. بنابراین به نظر می‌رسد که تأثیر منفی آن مانند روان‌پریشی موقت بوده و تأثیر مثبت آن بلندمدت است.

بنابراین تأثیر بلندمدت آن بر پذیرنده سروتونین باعث می‌شود که این ماده مخدر همانند داروهای ضدافسردگی مدرن مانند مهارکننده‌های باز جذب سروتونین عمل کند که عملکرد پذیرنده سروتونین را افزایش می‌دهند. هرگونه افزایش پذیرنده سروتونین 2A (5-HT2AR) تأثیر مشابه داروهایی مانند فلوکستین را نشان می‌دهد. زمان نتایج بیشتری را نشان می‌دهد.


1. تجربه مذهبی

در یکی از اولین تحقیقات بر روی ال اس دی، محققان دانشگاه هاروارد آن را در یک کلیسا در آدینه نیک سال 1962 مورد آزمایش قرار دادند. آن‌ها به 10 دانشجوی الهیات این ماده مخدر را دادند تا ببینند آیا در آن‌ها تجربه مذهبی خاصی مشاهده می‌شود یا نه. نتایج این آزمایش موفق بود زیرا در مصرف‌کنندگان تجربه مذهبی مشاهده شد. این آزمایش باعث شد که در ایالات‌متحده هم تحقیق بر روی این ماده در دانشگاه‌ها آغاز شود. سپس دولت آزمایش این ماده بر روی انسان را ممنوع اعلام کرد.

تحقیقات نشان داد که نیمکره چپ مغز هویت ما را تحت کنترل دارد. نیمکره راست با حس “حضور” ما رابطه مستقیم دارد. این نتایج توسط آزمایشی به دست آمد که یک پوشش حاوی الکترود روی فرد گذاشته شده و در افراد معمولی حس حضور را به فرد القا می‌کند که یک حس ماورایی است.

تحقیقات نشان می‌دهد که ازلحاظ علمی هم ال اس دی می‌تواند چنین حالتی را در فرد ایجاد کند. دکتر رابین کارهارت هریس که آزمایش سال 2012 درباره از دست دادن هویت را انجام داد، دراین‌باره اظهار کرد:

نتایج ما در این آزمایش نشان‌دهنده تجربیات عمیقی است که افراد با مصرف ال اس دی آن را تجربه می‌کنند. این حالت که خودباختگی نامیده می‌شود به این معنا است که فرد با خود ارتباطی نداشته و با دیگران و محیط اطراف احساس یکی بودن و تعلق دارد. این تجربه گاهی به شکل مذهبی و روحی ایجاد شده و پس از از بین رفتن عوارض منفی موقت باعث بهتر شدن حال فرد خواهد شد.

شاید روزی دانش مدرن بین مصرف ال اس دی و آزمایشات مذهبی ارتباط برقرار کند. ال اس دی می‌تواند فعالیت نیمکره راست را تحریک کرده و نیمکره چپ (خودباختگی) را آرام کند تا در مصرف‌کنندگان تجربه مذهبی ایجاد شود. لوب گیجگاهی مسئول حافظه است و با مصرف این مواد یا آزمایش‌های مشابه تحت تأثیر قرار می‌گیرد. مغز یک ارگان پیچیده است که باید درباره آن چیزهای زیادی بدانیم. شاید امروزه یاد بگیریم که بسیاری از مواد مخدر غیرقانونی می‌توانند درباره عملکرد مغز اطلاعاتی در اختیارمان قرار دهند.

دیدگاه‌ها (150)

بستن فرم

 1. پوریا

  شهریور 30, 1399

  منابع مطالبتون رو محبت میکنین بنویسین؟

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به پوریا

   شهریور 30, 1399

   سلام پوریا جان،
   منبع مطالب آخر هر مقاله ذکر شده؛ گوشه سمت راست صفحه.

   پاسخ

 2. محمد

  مرداد 15, 1399

  سلام دوستان لطفا هرکدوم اطلاعاتی دارید کمکم کنید بعد از تموم شدن فاز ال اس دی تا چه موقع شخص مصرف کننده بی خواب میشه و علائم جسمانی مثل گشاد شدن مردمک چشم و… تا چقد بعد تموم شدن فاز قابل مشاهده هست

  پاسخ

  • sorkhpust در پاسخ به محمد

   مهر 7, 1399

   حدود 24 ساعت تا 48 ساعت بعد از تموم شدن پیک فاز اسیدی(8 تا 12 ساعت اول که همراه با توهمات ) این حالتا تو نوع تشخیص صداها_رنگ ها_و بقیه حواس در بدن میمونه. جای ترس نداره. به مرور زمان ازبین میره و با تنظیم شدن دوباره خواب و غذا کلا فراموش میشه. در ساعات پایانی فاز اسیدی حتما سعی کنید تموم انرژی باقی مونده رو با گوش دادن به موزیکای ارامش بخش و یا حرکت دادن بدن و رقصیدن در فضای آزاد خالی کنید تا به ارامی بخواب برید. علت ناتوانی در خواب بعده اسید بدفاز شدن یا عدم تعادل در درک فاز و همینطور به اتمام نرسوندن زمان اصلیه این مادست . وگرنه تجربه ثابت کرده درصورتی که بتونی بیشترین لذت رو از این ماده ببری بهترین خواب زندگی رو بعد از مصرفش تجربه میکنی. موفق باشی.

   پاسخ

 3. بنده خدا

  تیر 14, 1399

  خب خب خب ایست کنید بعضیا ادعاشون میشه ال اس دی زدم هرروز اولا ال اس دی دراگی نیست که بتونی هر روز مصرف کنی شاید در ماهی یک بار چیزی باشه که اذیتت نکنه مصرف ال اس دی بستگی داره چه فازی به خودت بدی فاز مرگ بدی همون لحضه خودتو تو قبر میبینی فاز عشقی تو حوس غرق میشی فکری باشه تو فکر غرق میشی تفریحی باشه فرق نداره خیلی بهت حال میده اما قبل مصرف حد اقل دو سه ماه گل مصرف کرده باشید بعدا مصرف ال اس دی به حالت ناخودآگاه تورو به سمت حقایق پنهانی تو دنیا میبره ک دید شما کامل نسبت به زندگی و این دنیا عوض میکنه و میفهمی تا امروز برده ای بیشتر نبودی تو این دنیا یا به سمت کفر و شیطان میری یا به سمت مذهب و دین و ایمان من دوبار بیشتر مصرف نکردم اونم همراه با قرص اکس مصرف کردم دفعه اول تا پای اور دوز هم پیش رفتم ولی از وقتی حقایق پنهان دنیا رو فهمیدم و دونستم توی چه سراب و دامی داریم زندگی میکنیم و من کاملا از یه ادم کافر مطلق به یه ادم کاملا مذهبی و با خدا و تقوا و دین و ایمان تبدیل شدم شاید خنده‌دار باشه ولی یک حقیقته و ناگفته نمونه الان مدت 6 ماهه روانپریش و افسرده شدم و رنج میبرم ولی حقایقی هم برام فاش شد ک خیلی بهم امید داد و مسیر زندگیمو عوض کردم به سمت دین و خدا چون فهمیدم توی چه منجلابی داریم فرو میریم و خودمو نجات دادم از زندان ماتریکس بیاید بیرون نزارید با خودش غرغتون کنه

  پاسخ

  • علی در پاسخ به بنده خدا

   تیر 18, 1399

   چطور بیایم بیرون من سه بار مصرف کردم دفعه سوم اور دوز کردم فاز مرگ برداشتم تا اونجایی که خودکشی هم کردم تو اون فاز سنگین و سه روز تو فاز بودم الان دو ساله کلا مواد گذاشتم کنار ولی بازم این ال اس دی اذیتم میکنه مغزم داره میترکه نمیشه توضیح داد راه حلت چیه چیکار کنم

   پاسخ

  • sorkhpust در پاسخ به بنده خدا

   مهر 7, 1399

   نمیدونم چطور برات گذشته یا تعریف کردن ولی اگه بتونی فاز رو درک کنی ویا بتونی ارتباط خوبی باهاش برقرار کنی هر چندبارم ک بزنی هیچ حس بدی بهت نمیده. در اصل نباید تو کل زندگی بیشتر از 6 بار استفاده شه اما من تجربه شخصیم 3 بار در هفته و 6 بار در ماه ام بوده! تجربه ای ک همه ی اطرافیانم در عجبن ولی خودم دلیلشو فقط شناخت فاز و همینطور ارتباط با طبیعت و خدا میدونم. بازم امیدوارم بتونی از حسای بد فاصله بگیری و بیشترین لذت رو از تجربیاتت ببری

   پاسخ

 4. غریب آشنا

  تیر 10, 1399

  با سلام خدمت داداشا و آبجیای گلم
  میخواستم بگم من تاحالا 3 بار ال اس دی انداختم. دفعه ی اول از یه خدا نشناسی گرفتم که تقلبی بود و هیچ اثری نداشت و فقط 150 تومن پولو ریختم تو جوب، اما دفعه ی دوم و سوم از کس دیگه ای گرفتم که خوب بود جنسش و از دفعه ی سوم به بعد به امید خدا با اراده ی قویم دیگه مصرف نکردم. اگه بخوام خلاصه بگم بهتون ارزش امتحان نداره. به مرور آدمو منگ میکنه و رو مغز اثر میزاره، اگه تا حالا امتحان نکردید از ذهنتون بریزیدش بیرون. سعی کنید از زندگی عادی و بدون مواد خودتون لذت ببرید. چون با یه بار امتحان درسته اعتیاد جسمی و فیزیکی نداره اما از لحاظ مغزی و فکری هی با خودتون کلنجار میرید که برید یه بار دیگه امتحانش کنید. ذهن خودتونو با ورزش، کتاب خوندن، فیلم دیدن، خونواده و دوستای خوبتون مشغول کنید تا فکرشو نکنید. به خدا ارزششو نداره، مصرف نکنید. یه نوع اسیده که به شدت روی مغز اثر میزاره و به مرور زمان فعالیت مغزتونو مختل میکنه. مرسی که نظرمو خوندید. شادو سلامتو پیروز باشید 🙂

  پاسخ

 5. Reza

  تیر 7, 1399

  من چهار سال گل میکشیدم الان یه سال پاکی کامل هسم حتی دیگه عرق و سیگارم هم نمیکشم.با همون گل به یه چیز های معنی رسیدم که میترسیدم تریپ برم.الان یه ساله دارم حرفه ای فوتبال بازی میکنم افتاده تو دلم که برم امتحانش کنم ولی ترس از ای دارم که مث گل مغزم نابود کنه.لطفا راهنماییم کنین که عوارض بعدش در چه حده روی مغز.

  پاسخ

  • Babak در پاسخ به Reza

   تیر 27, 1399

   سلام دوست خوبم برای مصرفش اولا از ی ادم مطمعن دوما با یکی برو که قبلا مصرف کرده باشه تجربه داشته باشه بتونه انرژیتو تخلیه کنه و چیزای قشنگو نشونت بده سوما هرنوع موادی که بگی ضرر های خودشو داره lsd چیزیه که میتونه دیدتو نسبت به خیلی چیزا عوض کنه واضح بگم مساعل و مشکلات زشتیا و بدیا رو خیلی راحت تر میتونی درک کنی
   ی بار مصرفش حس خوبو قشنگی بهت میده
   ولی فقط ی بار
   اونم تو طبیعت فضای کاملا باز و حرفه ای
   جایی که کسی نباشه تو اطرافت خیلی بهتره

   پاسخ

  • alirea در پاسخ به Reza

   شهریور 30, 1399

   من خودم یک بار مصرف کردم هم تریپ خوب داشت برام هم بد تا یه ماه همه چی برام عجیب غریب بود حالا ایناشو کاری ندارم فقط اینکه الان 5 ساله میرم دکتر قرصای ضد افسردگی بهم میده تا رو پا باشم.

   پاسخ

 6. ساحل هستم

  خرداد 27, 1399

  عادی زندگی کنید بدون موادمخدر ..اما باذهنیت متفاوت ….با حال خوب ….. وقتی در قرآن شراب ممنوع شد یعنی نباید مغز از کنترل انسان خارج بشه . وقتی عادی زندگی کنید اما بدون ذهن منفی قدم زدن هم حال ال اس دی رو به شما میده حتی با کلی گرفتاری روزمرگی اما با دوزی که سلامتی جسمی و ذهنی شما و خانواده ی شما رو به همراه داره💯

  پاسخ

  • حسین در پاسخ به ساحل هستم

   خرداد 31, 1399

   سلام و درود،تا حالا تجربه مصرف مواد مخدر مخصوصا ال اس دی رو داشتین،حرفهاتون درسته،فقط میخوام تجربه داشتین و به این نتیجه رسیدن،یا همینجور دانش واگاهی دارین؟

   پاسخ

 7. محمد

  فروردین 5, 1399

  سلام من تا الان 23 بار تریپ کردم هر باریم ک بلاتر چسبوندم مطمئن بودم LSD هستش چون برام میوردن پیشنهادم واسه کسایی که میخوان برا اولین بار اسید بردارن اینه که قبلش تحقیقات کافی راجب اسید و ماهیتش داشته باشن و بدونن با چی طرف هستن ک دچار ترس نشن و این رو هم همیشه موقع تریپ به یاد داشته باشید که “شما تحت تاثیر مصرف اسید هستید” و ترجیحا تکی تریپ نکنید مخصوصا بار اول
  میتونید از خوراکی های سبک استفاده کنید و لذت ببرید
  و این نکته رو هم در نظر بگیرید هر چقدر بیشتر تو تریپ ماریجوانا مصرف کنید بیشتر آن میشید و دیرتر پایین میاید و حتما آهنگ های سای زیاد گوش بدید و وقتی احساس سنگینی اسید روتون نشست و افکار منفی زندگیتون ب سراغتون اومد سعی کنید این مسئله رو با خودتون حل کنید و ذهنتون رو کنترل کنید به سمت دیگ و با هم تریپی هاتون صحبت کنید (به هیچ وجه فاز منفی به هم ندید)
  البته من خودم بعضی وقتا دوست دارم بدتریپ بشم و اتفاقا با بدتریپی هم حال میکنم چون احساس میکنم دیگه به اون رشد رسیدم 🙂

  دوستانی ک تجربه دارن میتونن این زیر بنویسن ک کجا ها رو اشتباه میکنم یا چ چیز های دیگ ای میتونه به داشتن یه تریپ خوب کمک کنه

  پاسخ

  • S در پاسخ به محمد

   فروردین 29, 1399

   سلام من تاحالا اصلا مواد نزدم بنظرتون اگه ال اس دی بزنم ممکنه اتفاق بدی واسم بیوفته؟!

   پاسخ

   • Matin در پاسخ به S

    اردیبهشت 19, 1399

    برا تحمل ال اس دی حتما قبلش گلو باید تجربه کنی

    پاسخ

   • نو نیم در پاسخ به S

    اردیبهشت 29, 1399

    خیر ، ولی این کار رو نکنید چون شما باید حداقل بارها تجربه مصرف ماریجوانا را داشته باشید تا بتونید ال اس دی استفاده کنید

    پاسخ

   • Amir.kh در پاسخ به S

    خرداد 21, 1399

    Na aslan

    پاسخ

   • شیطان در پاسخ به S

    خرداد 22, 1399

    بهتر قبلش یه چند وقتی گل بکشی تا دوز بدنت متعادل بشه

    پاسخ

   • حسین در پاسخ به S

    خرداد 31, 1399

    همین ک میگین ممکنه!!!یعنی هنوز آمادگیشو ندارین،بدون لیدر ب هیچ وجه تجربه ش نکن،تنهایی تجربه کردنش واسه افرادیه ک همیشه در حال مراقبه هستن و ی جورایی ی تسلط نسبی روی ذهنشون دارن.

    پاسخ

   • دانیال در پاسخ به S

    شهریور 15, 1399

    دفعه اول نه ولی دفعه دوم به بعد دهنت صافه

    پاسخ

  • Babak در پاسخ به محمد

   تیر 27, 1399

   سلام رفیق
   من با کل حرفهات موافقم
   حرفای دلمو زدی ایول
   چیزی که بیشتر جذابش میکنه اینه که تو ی جای محشر بچسبونی
   مثل طبیعت . جنگل . کویر . دشت و دمن . ارتفاعات
   چون میتونی همه چیزو بهتر احساس کنی.
   اینو چون خودم تجربه کردم میگم

   پاسخ

 8. رسول

  بهمن 15, 1398

  در مورد عملکرد lsd روی مغز و گیرنده های عصبی مطالعه کنید تا متوجه بشین خیلی چیزا کاملا برعکسه نسبت به تصوری که به ما گفته شده

  پاسخ

 9. رسول

  بهمن 15, 1398

  واقعیت اینه که lsd وهم ایجاد میکنه و مارو دچار توهم خودآگاهی میکنه اما واقعیت اینه که ذهن ما با مصرف دراگ میره سمت ناخودآگاهش.اینکه خیلیا درک عرفانیرو به مسکالینو و دی ام تی و … نسبت میدن اینجوری نیست.قبلا روی یه عده آزمایش کردن.هر کسی غرق ناخودآگاه خودش میشه.
  مصرف دراگ به مرور زمان شمارو میبره سمت دراگ بالاتر

  پاسخ

 10. Hamid

  دی 21, 1398

  سلام دوستان من یک سری سوال هایی داشتم که میخواستم ببینم واقعیتی دارند یا نه
  در یک تریپ بدون اینکه حرفی زده بشه با دوستان خود با مغزتان ارتباط برقرار می کنید و کلی حرف رد و بدل می شود
  یا اینکه دو نفر با هم بحث می کنند و شما فکر می کنی که یک طرف از آنها تمام حرف‌هایش به منظور شما زده می‌شود و تمام جواب هایی که شما در مغزتان به او می‌دهید طرف مقابل او به زبان می آورد و به او جواب می‌دهد

  پاسخ

  • حسین در پاسخ به Hamid

   خرداد 31, 1399

   متاسفانه درمورد ی سری از مواد مخدر اینحرف شما واقعیت داره،میگم متاسفانه،چون بعضی وقتا باعث آزار آدم میشه و با اینکه مطمئنی،اگه بیانش کنی متهمت میکنن ب توهم.

   پاسخ

  • Babak در پاسخ به Hamid

   تیر 27, 1399

   سلام درسته قدرت تلپاتی بالایی بهت میده
   ما سه نفری ایت حسو تجربه کردیم
   بدون حرف زدن و صحبت کردم تو افکارمون باهم بحث میکردیم
   ی جورایی سه تا مغز یکی شده بودن

   پاسخ

 11. بنيامين

  دی 19, 1398

  دوستان ماشروم و ال اس دي واقعا تجربه ايه كه نميشه وصفش كرد من خودم بار اول كه ورداشتم واقعا انگار تو بهشت بودم همه چيز ميرقصيد ولي بار دوم كه برداشتم واقعا يعني اگر جهنمي وجود داشته باشه حاضرم برم جهنم ولي ديگه اون تصويرايي كه زدمو نبينم الان ٣ ماه ميگزره من نتونستم همون ادمه قبلي شم نميخوام بترسونمتون ولي اسيد و اينجور چيزا به خود فرد بستگي داره كه باهوش باشه خنگ باشه قوه تخيل قوي داشته باشيد يا جوزي باشيد دوزتون بالا باشه نباشه . من فقط ميگم اگر قوه تخيل بالايي داريد مثل من اگر تيريپ خوب پيش بره واقعا غير قابل وصفه لذتش ولي خدايي نكرده اگر بد پيش بره واقعا حاضريد تو جهنم باشيد اون اتفاقا فقط تموم شه من الان ٣ ماه در گيرم كه نكنه اون چيزايي كه اونجا داشتم ميديدم واقعيه يا اين چيزايي كه الان دارم ميبينم بينه خوابو بيداري گير كردم اميدوارم زود خوب شم فقط چون من احتمالا اين كه چجوري ميميرمو ديدم 😔 و حتي با گل كشيدن حالم فوق الاده بد ميشه
  ببينيد حالا اگر باز اينارو من گفتم انقدر احمقيد كه ميخوايد امتحانش كنيد يه پيشنهاد بهتون ميكنم اگر حالتون بد شد خودتونو كامل كنترل كنيد كه حاله بقيه بد نشه اروم حواستونو از همه چيز پرت كنيد و فقط انرژي مثبت بديد و در هر شرايطي بدونيد شما به هر حال ميايد پايين فقط و فقط انرژي مثبت همين تا بياين پايين

  پاسخ

  • سوری در پاسخ به بنيامين

   دی 25, 1398

   منم میخااااام

   پاسخ

   • مهزیار در پاسخ به سوری

    فروردین 25, 1399

    منم میخوااام و زهر ماررر
    اگه بیست روز بعد چسبوندن حافظتو از دست بدی و حالت کما باشی تازه بعدش تا دو ماه ننه بابای بدبختت هر روز بلندت کنن ببرنت توالت از ترس اینکه اتاق رو با توالت اشتباه نگیری بعد میفهمی که نباید بخوااای این چیزا رو..

    پاسخ

    • Sirvan در پاسخ به مهزیار

     اردیبهشت 16, 1399

     من تو دوماه 5 تا ورق امشیوا زدم دور لب
     ، ولی الان خیلی راضی هستم بستگی ب مصرف کننده داره من تو فاز خودم با چشمام داخل بدنمو می‌دیدم ،خاطراتمو کد گذاری میکردم مث گاوصندق ،ولی هیچ اژ بدی رو بدنم نداشته، اگه مطالعه کرده باشید نقاط غیر فعال مغز و فعال می‌کنه ،اگر میخواین مصرف کنید و روی مغز تون نمونه خرجش کنید منظورم اینه فقط باید انرژی تخلیه کنی نه یه جا بشینی ، اینجوری میری تو خودت ،همین جوری رو مغزت میمونه ،بعد اسید که فازتون تموم میشه فقط ورزش کنید عرق بریزید که از بدنتون دفع بشه ، اینا رو رعایت کنید ، خود آلبرت هافمن هم تو تجربه اولش نترسید و فقط هر چی میدید می‌نوشت می‌گفت میبینم که وسایل خونه دنبالم میان ،اون اولین نفری بود که مصرف کرد ولی نترسید ،پس تو فاز نترسید ،ب خودتون یاد آوری کنید واسه این حال خوب هزینه کردید هویت خودتونو مرتب ب خودتون یاد آوری کنید ،ب خودتون بگید چند ساعت دیگه همه چی عادی میشه ،تو اسید ب هیچ عنوان نخوابید، هر چند که نمیشه خوابید از بس حال خوبی داری، توی شهر نیوکاسل انگلیس به بازار سیاه هست اونجا فقط lsdمیفروشن جالب بدونید بیشترین دانشمندا مطرح مال نیوکاسل انگلیس هست در مورد این مطلب تو گوگل چیزی پیدا نمیکنید ،بزارید مغزتون فعال بشه اون موفق میتونی تصمیم های خوبی بگیری ،واقعا با هوش میشید

     پاسخ

    • حسین در پاسخ به مهزیار

     خرداد 31, 1399

     عجب!!!!!!!!درمورد ال اس دی میفرمایید دیگه،یا خدایی نکرده قرص برنج

     پاسخ

    • حسین در پاسخ به مهزیار

     خرداد 31, 1399

     من با مصرف ال اس دی مطمئن شدم و حاضرم ب تمام مقدسات قسم بخورم که سهراب سپهری هم مصرف میکرده،چون ی همچون اشعاری رو فقط در فاز ال اس دی میشه نوشت و البته میشه درک کرد،حیف اونهمه اشعاری ک توی تریپهام نوشتم و آتیششون زدم

     پاسخ

    • نیگون در پاسخ به مهزیار

     مرداد 24, 1399

     واقعا عجیبه که خیلی راحت دارن اینجا تبلیغش میکنن. واقعا ترسناکه. یه آدم ساده کامنتا و بخونه کاملا ترغیب میشه

     پاسخ

  • فوبیا در پاسخ به بنيامين

   مرداد 19, 1399

   سلام من به فضا فوبیا دارم یعنی خیلی میترسم که حس کنم تو فضا هستم و کره زمین رو از اون بالا ببینم ایا همچین حسی ممکنه به ادم دست بده یا ن؟ چون اگر همچین حسی بهم دست بده مطمعنم حتما تو فاز گیر میکنم و احتمال خیلی زیاد میمیرم

   پاسخ

 12. روح الله

  آذر 27, 1398

  سلام دوستان. من در گذشته اعتیاد شدید به کراک و شیشه داشتم و العان حدود 10 سال است که پاکم. اصول انجمن na. میگه . هر چیزی که ما،را از حالت عادی خارج کنه مواد مخدر و مصرف ان لغزش محسوب میشه . از طرفی هم دوست دارم مغز تنبل من باز بشه زیاد به فکر لذت نیستم. . راهنماییم کنید لطفا

  پاسخ

  • Ali در پاسخ به روح الله

   فروردین 2, 1399

   Dadash man balaye 100 bar acid khordam
   Alan 3 sale pakam
   Tahe acid faqat timarestane mage inke mojezei rokh bede
   Zendan, timarestan, marg

   پاسخ

   • Yzdn در پاسخ به Ali

    فروردین 7, 1399

    منم با ۵ سال پاکی حرفت رو قبول دارم تهش پوچی هست یه پوچی بزرگ .
    الان ۳ ساله ورزش سنگین میکنم و فقط ورزش رزمی منو آروم میکنه و یکی از بوکسور های خوب استانمون هستم 👌💎

    پاسخ

 13. محمد

  آذر 17, 1398

  دوستان من یکسری سوالات ماورا طبیعی برام بوجود اومده که می خوام به پاسخ این سوالات پی ببرم چون یک مسله شخصی و فوقالعاده عجیب غریب برام پیش اومده که هرکس و هر دانشی قاصر و عاجز هست از پاسخ دادن بهش‌، برای مثال باور دارم که قبلا و در گذشته یکبار زندگی کردم خاطراتی دارم از کشور فرانسه که در اونجا متولد شدم زندگی کردم و در اواخر جنگ جهانی دوم جنگیدم و… داستانش طولانیه من در این زندگی دوبارم یعنی همین زندگی که در ایران دارم تا 7 سالگی فرانسوی حرف میزدم بدون اینکه کسی بهم بیاموزه اما به مرور زمان بیشتر واژه ها رو فراموش کردم خلاصه کلام اینکه برای بار دوم در بدن دیگر زمان دیگر و مکان دیگر زندگی مجدد بهم داده شده. الان می خواستم بدونم با کمک LSD می تونم جواب این سوالات رو بگیرم اینکه آیا خاطرات زندگی گذشته رو با تمام جزئیات می تونم بیاد بیارم؟ و اینکه چرا شانس زندگی دوباره برام پیش اومده در ضمن من تابحال از هیچ مواد مخدری استفاده نکردم و الان 26 سالمه

  پاسخ

  • محسن در پاسخ به محمد

   آذر 17, 1398

   سلام آقا محمد. شما خیلی خوش شانس بودید یا بهتر بگم بهتون لطف زیادی شده که وقایعی از زندگی های گذشته شما خاطرتون مونده. توی دنیا افرادی مثل شما کم نیستند. شاید بقیه باور نکنن ولی حداقل برای من الان مثل روز روشنه. من هم قبلا روی کره زمین زندگی کردم و از این موضوع مطمئن هستم منتها من مثل شما خوش شانس نبودم که خاطراتی را به یاد بیاورم. این موضوع صرفا با تحقیق روشن می شود.
   اگر به دنبال حقیقت هستید که مطمئنم همینطوره باید بگم که افرادی در دنیا هستند که قبلا کارهای بسیاری بر روی این موضوع انجام داده اند و شما می توانید از حاصل تحقیقات آنها استفاده کنید. مثلا دکتر مایک نیوتن یکی از این افراد هست. کتاب سفر روح یکی از معروف ترین کتاب هایی هست که میتونید در این زمینه مطالعه بفرمایید. انتشارات جیحون در ایران این کتاب رو به چاپ رسونده.
   در پایان هم باید بگم که اگه نیاز به اطلاعات دیگری داشتید خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم. ایمیل من sedighi.66@gmail.com هست.

   پاسخ

  • حامد در پاسخ به محمد

   آذر 17, 1398

   سلام
   داداش اگه بیشتر تحقیق کنین متوجه میشین ال اس دی یا اکس و یا هر چیز مشابه فقط قدرت تخیل و رویا پردازی رو که ما در حالت خواب تجربه میکنیم در حالت بیداری حسش میکنی یعنی یه جورایی حواس پنج گانه باهم ترکیب و غیر فعال هستند و اگه تحت مراقبت نباشین میتونه ادم رو به کشتن بده

   پاسخ

  • elendil در پاسخ به محمد

   آذر 17, 1398

   من فقط یه بیت میتونم بگم که lsd چه تاثیری داره…کسایی که تجربیه ی عرفانی دارن میدونن که قابل توضیح نیس….
   خاموش اگر توانی بی حرف گو معانی
   تابربساط گفتن حاکم (ضمیر) باشد
   مولانا

   پاسخ

  • عمو جلال در پاسخ به محمد

   آذر 19, 1398

   کتاب “جهان هولوگرافیک” مایکل تالبوت ترجمه داریوش مهرجویی رو بخون جواب خیلی از سوالاتت رو بهت میده. اینکه روح ما قبلا توی بدن های دیگه ای زندگی کرده و…
   تجربه سفر خوب با مصرف ال اس دی تو ایران خیلی راحت نیست چون باید lsd اصل با آدمای اصیل تو یه طبیعت بکر مصرف کنی که جمع شدن اینا یکمی سخته.

   پاسخ

  • mostafa در پاسخ به محمد

   بهمن 8, 1398

   تجربیاتت رو به اشتراک بگذار با کسانی که علاقمند هستند
   amushrooms

   پاسخ

  • باران در پاسخ به محمد

   اسفند 14, 1398

   واقعا همچین چیزی میشه؟خیلی برام جذابه

   پاسخ

  • Stysh در پاسخ به محمد

   اردیبهشت 8, 1399

   این زندگی دوباره نیست بلکه وقتی که ادم ها می میرند به عالمه دیگری می روند ولی بعضی ها نمی روند و در این دنیا می مونند وارد بدن ادمای دیگ می شوند واسه همینه که فرانسوی حرف می زدید در واقع اون یک فرانسوی بوده که مرده و وارد بدن شما شده ن اینکه زندگی دوباره ای کرده باشید

   پاسخ

   • رضا در پاسخ به Stysh

    شهریور 1, 1399

    حرفت بچگونس

    پاسخ

 14. Masoud

  مهر 26, 1398

  Lsd ی نوع ارامش بخش شاید یا ی جور روان‌گردان ک اسمشو میزاریم سفر ب دنیایه ماورایه طبیعت
  Lsd دیدگاه شما رو نصبت ب زندگی عوض میکنه بزارین این موضوع رو براتون باز کنم افرادی ک‌میبینین میزنن یا اصولا تعریفات پور ملان دارن ادمایی هستن ک دچار استرس ازاری گاهی میشن ک سعی میکنن با یه مکمل مغزی به رویا هاشون برسن ک حدود ۸ تا ۱۲ ساعت پایداره و کاملا فانی
  بخش هایی از مغزو برایه مدت ۸ ساعت فوران میکنه و بعد از اون اروم اروم ‌کلبول هایه سفیدو پیر میکنه مغز ادم طراحی شده ک بعد از دوره بلوغ جوانی ب درک و بلوغ فکری برسه و در نهایت میبینید ک پس از سفید شدن ریش میگن ادم دانا lsd ی نوع ماده ایه ک شما رو نصبت ب مخیط افراد حیرت زده میکنه و دچار برقراری ارتباط شدید با محیط پیرامون میشین مثل درخت گل و حتی حیوانات‌ و شمارو دچار بی خیال و سفر ب خیالات رویایی میکنه این بیخیالی و توهم ک باعث میشه شما نتونین رو یه نقطه تمرکز داشته باشین ب بالا ترین سطح خودش میرسه ک نقطه قلبه بر تمرکز شماس ک شما دیگه قدرت تصمیم گیری برایه مغز ندارین این باعث میشه ک شما بعد از مصرف و در اومدن از فازتون دچار حواس پرتی بی حوصلگی ترس از ترجبه ن چندان خشایند و تعریف اون برایه دیگران بشین . دنیایه ما ب گونه ای ساخته شده ک با دستور مغز بدن ب حرکت در میاد و کار انجام میشه حالا ما با مصرف این دیگه تعادلی رویه مغز حس نمیکنیم و کاملا دچار محیط اطراف میشیم ک ی نوع وابستگیه نوسان برانگیزه و الودگیه مغز رو ب همراه داره چرا دیدگاه شما رو نسبت ب زندگی عوض میکنه و‌ شما سعی میکنی بیشتر با محیط پیرامون‌ارتباط برقرار کنی تا خودت این کار خود شناسی شمارو ازتون میگیره و در معنایه واقعی معبودی تازه براتون خلق میکنه ک اگه از خیلی ها ک‌بپرسین میگن ما یه حس واحد یا تکراری نداشتیم ب جا هایه گوناگونی سفر کردیم و چیز هایه عجیبی دیدیم .
  سعی کنید ب جایه استفاده از این مواد بیشتر ب خودتون رو بیارین و ب خود شناسی برسین ن ب دنیا شناسی چون دنیا شناسی فانیه و خود شناسی اگاهی .

  پاسخ

  • پیمان در پاسخ به Masoud

   تیر 1, 1399

   درود به شما. کاش این کامنت شما رو همه متوجه شن و درک کنن. چون عین حقیقت رو گفتید. سلامت و پاینده باشی

   پاسخ

 15. كامران

  مهر 10, 1398

  من برا اولين بار ديشب ١٠٠ ميكرو استفاده كردم؛ كه چيزي نشد نيم ساعت بعد ١٠٠ تا ديگه خوردم ؛ چند دقيقه بعد بدنم گرم شد؛ سرم سنگين شد؛ احساس مي كردم سوزن هاي بسيار ريزي توي قفسه سينه ام فرو ميرند كه خيلي لذت بخش بود بعد روي سقف اطاق گروهي از ستاره هاي ريز ظاهر شدند ؛ ديوارها نرم شدند و از هر طرف كه نگاه مي كردم پتنت يا طرح هاي عجيبي ظاهر شدند كه مواج بودند ؛ اين طرح ها بشكل جن؛ ديو؛ موجودات عجيب و غريب تعقير شكل مي دادند؛ باوركردنيً نيست ولي هزاران بار جهان هاي مختلف را گشتم و انواع اختراعات شگفت انگيز را ديدم؛ و با تمام وجودم خالق يكتاي جهان را درك كردم؛ يك جا دچار وحشت شدم پس شروع كردم به صلوات فرستادن بعد ذهنم گفت خدايا ذره اي از عظمت صلوات را به من بنما؛ فورا تمام شن هاي عالم را ديدم و يك دانه شن از اون شن هاي صحراهاي دنيا جدا شد و به اندازه همون ذره شن عظمت صلوات اينطور بود كه تمام جهان هستي از ذرات طلا و جواهرات و انوار آبي رنگ بسيار درخشان و زيبا روشن شد كه تصورش از وهم هم خارج هست بعد كاروان شتر هاي فراواني ديدم كه تا افق ادامه داشت و پر بودند از پاداش اون يك صلوات و تمام اين ها فقط ذره اي ناچيزي از اون صلوات بود .. هركس قلب ضعيف و روح متزلزلي داره به هيچ وجه نبايد اين ماده رو امتحان كنه

  پاسخ

  • Power trip در پاسخ به كامران

   اردیبهشت 9, 1399

   Dadadh mnm hafte pish trip bodm
   ba refqiam avalesh kh reval bod badesh k raftim noke koh sycho play krdim atish drs krdim bacheha hal mikrdn mikobidn mn drk nmikrdm vali dashtm play mishdm badesh 1 2 saat gozasht refiqamm hey harf mizdn hey faz barmidashtm nazdik 4 k shod be tehran nga krdm shoro shod tsviram bad nakhaste b asmon nga krdm asemoni k por abr bod dasht baron miomad dashtm ta tahesho shahab sango setareo setare donbale dar o sayare haro mididm badesh rfiqm goft in chie ba inke nmidonstm koja ro dare nga mikne to yariki to koh ye mojod kocholo didm ke badanesh mese maye bod rangesh mese zard o sab kamrang bod cheshashm k fqt barq mizd vaqty midoiid engar az to hamechi rad mishod hanozm nmidonm chi didm hata refiqmm nmidone hnoz 3 ya 5 sanie to cheshash nga krdm hes krdm darm az jesmm miam biron mirm to cheshmash badesh b khodm omdm didm qeyb shode bod badesh bad faz shodm hes mikrdm enqd kochik o pochm o bedard nkhor k fqt b hasty sadame miznm badeshm hes krdm k darm ziadi mifahmm chon dafe 2vomm bod vali hokm dafe avlo dasht chon dafe avl dar moqayese ba in hichi nbod kholase enqd bad faz afsorde shodm pashodm chn sisi meta khordm k canncel beshe bad refiqm goft khodto badbakht krdi hala dg enerzhy mizane bala avlsh fk krdm faz mide bhm vali badesh enqd baz shodm o baz mondm k hata ta bade afteram hanoz vasl bodm tahna chiziam k hanoz kh khob ehsasesh miknm inke dar moqabl hasty o khoda hata nazm hamkary tabiat mn hichi nistm joz ye mojod ezafi k hata kamelam nistesh o dare ba takamol be hamechiz latme mizane ta jaii k hamechi az bein bere o khodshm az bein bere ye hesse binahait az pochi o nafahmi dashtm k harchi bishyar drk mikrdm bishtar mishod tanha chiz khobi k dadht in bid k ehsas miknm az ye afsordegi shadid biron omdm o akhlaqam avz shode hata hess miknm kh bishtar az khoda fahmidm o fahmidm k dr moqayese ba on mn hata fahmm ndrm ch berese b chizaye dg tanha afsosmm inke kash mitonstm tmam chizaii k fhmidm hess krdm ya didm b hme nshon bdm ta nzr o ehsaseshon ba khodm moqayese knm

   پاسخ

   • نازنین در پاسخ به Power trip

    مرداد 25, 1399

    فارسی تایپ کن …دیگه گذشت دورانی که فینگلیش تایپ میکردن و حس با کلاسی بهشون دست میداد …کسی نوشته هاتو نمیخونه

    پاسخ

 16. علیرضا

  مرداد 21, 1398

  ما چهار نفر یه تیریپ رفتیم ولی فقط فاز خنده داشت مردمک چشم گشاد شده بود ولی نه حس آمیزی نه توهمی هیچی نداشت
  کاغذ ام شیوا بود ولی مطمئنم فیک انداخته بهمون
  آقا من میخام بازم یه تیریپ برم ، اساتید چیکار کنم بد تریپ نشم چون من کلا آدم ناامید و فازم برا خودم و آیندم خیلی منفیه بزنم یا نه؟

  پاسخ

  • لیدر در پاسخ به علیرضا

   دی 27, 1398

   اگه منفیه ب عنوان لیدر میگم اصلن دیگه استفاده نکن ازش

   پاسخ

 17. Soheyl

  مرداد 9, 1398

  متاسفانه تو ایران ال اس دی وجود نداره و اینایی که به اسم ال اس دی وجود داره همشون یه روانگردان از خانواده dox هستن که فوق العاده زیان بارن و براتون مشکل جدی ممکنه ایجاد کنن ایجاد کنن و بازم متاسفانه نمیشه ال اس دی رو خودتون خونگی تهیه کنیین و بهتره بیخیالش بشین، به جاش میتونین ماشروم که میشه پرورشش داد یا مسکالین که میتوین از کاکتوس پیوت یا سن پدرو استخراج کنین یا دی ام تی که میتونین از ریشه میموزا یا برگای فالاریس استخراجش کنین استفاده کنین. دقت کنین که اینجور روانگردانا رو با شناخت از خودتون و چیزی که مصرفش میکنین استفاده کنین چون تاثیرشون برای همه یکسان نیست و بستگی به شخصیت و اخلاق و روحیه و ضمیر ناخودآگاهتون داره، اگه بدون شناخت باشه ممکنه اثرات روانی خیلی بدی روتون بذاره که جبرانش در بعضی مواقع غیرممکن یا خیلی سخته مخصوصا دی ام تی که قوی ترین روانگردان شناخته شده هستش و شما رو از دنیای مادی و بدنتون جدا میکنه کنه و شما رو به جایی میبره که نمیشه با مثالای زمینی توصیفش کرد! در واقع شما با مصرفش از منظومه شمسی خارج میشین! در عوض اگه با شناخت باشه میتونه بهتون واسه شناخت بهتر خودتون و دنیای اطرافتون کمک کنه و باعث میشه با یه حس عرفانی به مکاشفه در روح خودتون و دنیای اطرافتون مشغول شین که توضیح دادنش اینجا ممکن نیست! تریپاتون بی خطر!!:)

  پاسخ

  • مریم در پاسخ به Soheyl

   مهر 24, 1398

   من دو سال به مکرر گل مصرف میکردم از انواع و اقسام گل ها..ولی یه شب یکی از دوستام یه گلی کشیدم دو تا سه کام بعدش اصلا رفتم تو یه دنیای دیگه احساس میکردم تو کهکشانم..عظمن و بزرگی خدا رو حس مسکردم پیش خدا اعتراف میکردم یعنی یه حالی بودم که نمیفهمیدم کجام فقط التماس میکردم منو از اون حالم بیارن پایین همش میترسیدم که تو اون حال بمونم نگران خاموادم بودم که منو تو این حال ببینم هر کدوم از دوستام میومدن باهام حرف بزنن به شکل شیطان میدیدمشون که تو جلد فرشته میخوان ازارم بدن😂حرف که میزدن حالت تهوع میگرفتم و بدنم لرزش غیر قابل کنترل و شدید گرفته بود.. الان که چن ماه میگذره کلا تو فکر اون شبم ,بعد از اونم هر نوع گل دیگه ای کشیدم یه درصد مثل اون شب نبودم.الان که این مطالبو خوندم حس میکنم. Lsdقاطیش بوده اون گل..به نظر شما امکانش هست؟؟من هیچ وقت lsd رو تجربه نکردم

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به مریم

    آذر 3, 1398

    مریم جون برو اون دوستاتون ترک کن یکی یکی چون ال اس دی نبوده بنزای بوده و خیلی خطرناکه و شانس آوردی زنده برگشتی تو کرمانشاه ۲۳۰ نفر کشته داده این دوستات چطور بهت نگفتن بنزای هست واقعا ک

    پاسخ

    • بهاره در پاسخ به محمد

     مهر 10, 1399

     درست حدس زدی من خودم سابقه ی ۱۲‌بار مصرف بونزای رو داشتم و بعد هربار مصرف تجربه هایی داشتم که هرکدوم به اندازه ی یکسال برام گذشت اصلا نبایدفاز بد برداری.اختیار تکلم خودت روهم ازدست میدی واختیار حرکات بدنت روهم همینطور چون محرکه من یک الی دوبار هم اور زدم چون دوزم رو کنترل نکردم مردم دوباره زنده شدم خیلی وحشتناکه.هریه کامش میبرتت اون دنیا.بستگی ب کیفیت جنس دارع.ب شدت هم میفتی به کره خوری.البته تازه ب بدنم ساخته ومیتونم خودم رو تاحدودی کنترل کنم وافکارم رو ازفازمنفی پرت کنم.دکترمغزواعصابم بهم گفته بایدترک کنی چون ب سیستم مغز متصله. ولی نمیتونم.الانم بشدت درگیرشم ودنبال ساقی ام تا برام ی پک جور کنه ازسرم بیفته.امیدوارم گرفتارش نشید.

     پاسخ

   • حسین در پاسخ به مریم

    آذر 29, 1398

    با سلام.
    داداش اون LSD قاطیش نبوده
    بلکه کمیکال بهت داده کشیدی

    پاسخ

   • شاهین در پاسخ به مریم

    فروردین 11, 1399

    کمیکال بهت دادن

    پاسخ

   • Philippe در پاسخ به مریم

    اردیبهشت 2, 1399

    برادر اون بهش میگن کمیکال
    گل نبوده به عنوان گل دادن کشیدی
    کمیکال بسیار مضره
    ولی گل و ال اس دی و ماشروم عشقن

    پاسخ

   • Power trip در پاسخ به مریم

    اردیبهشت 9, 1399

    Abji on chizi k kshidi ya bonzai bode ya kemikal ye gole vali mese khode gol tabiee nist o shimiaiie vase hamin ba 3 ta dam miri vase khodet acid qatish nabode

    پاسخ

   • عرفان در پاسخ به مریم

    خرداد 4, 1399

    اون همون بنزای یا کمیکال بوده که فاز شیطاانی و محیط تسخیر شده گرفتی
    فاز خیلی بدیه تجربش کردم یه جورایی خودتو انالیز میکنی به واقعیت زندگیت میرسی یه جورایی انگار حالت شب اول قبرو داشت کمیکال از ترکیب چند نوع مواد درست شده و شیمیایی و خیلی مضره گل بکش فقط
    من ۴ساله گل میکشم فردا هم تجربه اول ورقمو میخوام برم

    پاسخ

    • عطیه در پاسخ به عرفان

     تیر 20, 1399

     خب تجربت چطور بود؟؟منم فرداشب اولین تجربه ی اسیدمه میشه یکم توضیح بدی از تریپت؟

     پاسخ

   • mH در پاسخ به مریم

    شهریور 10, 1399

    بنزای بوده اون خدا بهت رحم کرده

    پاسخ

  • سوری در پاسخ به Soheyl

   دی 25, 1398

   عههه عجب خفنی شما.. شماره بذارید لطفا

   پاسخ

 18. سید مهدی

  تیر 12, 1398

  الله اکبر شما انسان ها خیلی جالب هستید این اقای هافمن هم ورداشت یک وسیله ای که نباید دست انسان های معمولی باشه به مردم داد خب اشتباه کرد اقاجان توهم چیه خداوند منزه تر از اونیه که بخواد چیزی رو به شما نشون بده که حقیقت نداره اصلا ذات خدا حقیقته این هم فقط یک وسیله ایست برای سیر در عالم ملکوت جایی که جسم و زمان و مکان متصور نیست اما رسیدن انسان به عالم لاهوت شرط است که انموقع به جایی میرسد که دیگر کلمات از گفتن ان قادرند یا علی

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به سید مهدی

   تیر 12, 1398

   ببینید آخه عالم ملکوت و لاهوت و اینا یک سری مراحل عرفانی هستن و اصلا قابل مقایسه با تاثیری که مواد مخدر روی آدم میذاره نیستن. در واقع مقایسه ی این دوتا کلا اشتباه و خنده داره حتی!

   پاسخ

  • سجاد در پاسخ به سید مهدی

   تیر 30, 1398

   عزیزان فرشته ها و ملکوت چیزی جز قسمتی از سیستم عصبی مغز نیست که توهمات شمارو با احساس پاکو مثبت نشون میده و ال اس دی فقط احساسات و باور هایه شمارو رشد و افزایش میده و به حقیقت میرسونه

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به سجاد

    مهر 2, 1398

    درست است.من چندین بار امتحان کردم.همه چیز ب خودع آدمی بستگی دارع.خدا در درون هر کس وجود دارد در سکوت خود پیدایش کنید.کسی ک انرژیه منفی دارع استفادع از ال اس دی کارع کاملا اشتباهیست

    پاسخ

  • ماس در پاسخ به سید مهدی

   آذر 13, 1398

   بیخیال مومن

   پاسخ

 19. monarch

  خرداد 18, 1398

  شمایی که الان داری این متن و میخونی
  شاید با خوندن نظرات بقیه کرمش افتاده تو جونت که برم امتحانش کنم !
  کسی هم نمیتونه جلوتو بگیره
  اما اینو بدون وااااای از اون روزی که بد تیریپ بشی …………………..
  یکی دوبار اول که دراپ کنی فقط یه سری ویژوآل داری
  بعدش که تونستی فازشو بگیری تازه مرحله توهم زدن به معنای واقعی رو متوجه میشی ( نه از این توهم هایی که روزای اول رو گل میزنی )
  ویژن این توهم ها به اندازه ای قوی هست که از قدرت درکت کاملا خارجه ، چون از ذهن ناخود آگاهت نشآت گرفته
  هر چقد هم ادعا داشته باشی بد تیریپ میشی !
  پس اگه میخوای واسه یه بار دراپ کنی ببینی تیریپ اسید چه فازیه نکن !
  چون به اون چیزی که میخوای نمیرسی ، میخوای بیشتر مصرف کنی تا اینکه بد تیریپ میشی و نمیتونی یا بلد نیسی چجوری خودتو از اون حالت خارج کنی تو بهترین شرایط چند ماه زندگی به معنای واقعی برات سخت میشه !!!
  همه اون اشخاصی که به درک کامل از ال.اس.دی رسیدن حداقل بعد از چندین مرتبه مصرف به اون درک رسیدن .
  یه مورد دیگه که %80 کاغذای بازار ال.اس.دی نیس و یه ماده به اسم ” ان _ بوم ” هس که به مراتب خیلی مخرب تر هست …..
  اگه دوس داری یه تجربه خوب داشته باشی برو ماشروم مصرف کن !
  شاید هزینه بیشتری میدی ولی بجاش احتمال بد تیریپ شدنت خیلی پایین هس
  ذهنیت بهتری هم به خودت پیدا میکنی
  چاکس

  پاسخ

  • Mohamadreza در پاسخ به monarch

   خرداد 27, 1398

   افرین نظریه طبق نظریه ی منه به همه ی جونا دقیقا همینطوره

   پاسخ

  • Reza در پاسخ به monarch

   تیر 15, 1398

   من35بار کاغذ خوردم تاحالا بد تریپ نشدم میدونی ما چهار تا رفیقیم همیشه باهم تریپ میکنیم هیچ کدوممون تاحالا بد تریپ نشدیم بعد من اینم پیشنهاد میکنم به کسایی که تریپ میکنن حتما با خودشون مقدار زیادی گل و حشیش ببرن همچنین سیگار الکم جوابه حال میده رنگارو برات باز میکنه توی افترش یعنی بعد اون دوازده ساعت کوکائین بزنی یه حس اعتماد بنفس و خودآگاهی بالایی بهت دست میده درکل خیلی حال میده

   پاسخ

  • meysam در پاسخ به monarch

   تیر 18, 1398

   کاملا موافقم
   ماشروم خیلی بهتره

   پاسخ

  • علی در پاسخ به monarch

   مرداد 18, 1398

   گل توهم نداره 😐

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به monarch

   مهر 2, 1398

   ایشون هم کاملا درست میفرمایند‌.حقیقت در درون هر کس هست.هر کس در مسیره زندگی خود درست پیش میرود اگه قرا باشع بزنه میزنه حتی اگع اونو نفهمش

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به monarch

   مهر 16, 1398

   ماشروم اع کجا پیدا کنم

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به monarch

   دی 18, 1398

   داداش من یه بار تابستون پارسال وسط جنگلای شمال با یه گروه ۵ نفره که با ۴ نفرشون یه روز بود اشنا شده بودم و تو بدترین دوران زندگیم بودم و افسرده یه ورق ام شیوا ورداشتم،حالا اینکه چقد اون ورق اصل بود یا فیک نمیدونم،ولی اینو میدونم الان بیشتر یه سالی میشه که خودمو گم کردم،جوری که من تا قبل این ورق از لحاظ ارتباط اجتماعی از لحاظ زندگی شخصی از لحاظ کاری واقعن موفق بودم،یعنی همیشه همه جا و تو همه کاری بهترین بودم هم رفیقای زیادی داشتم هم به شدت دختر دورم زیاد بود و خیلی مواقع حتی واسه دختر بازی کاری نمیکردم،اونا خودشون میومدن سمتم،اما الان بعد از گذشت یه سال و نیم رل نتونسم بزنم که هیچ،شاید سرجمع هم ۱۰ بار با جنس مخالف رفته باشم سر قرار:/لطفا اگه چیزی میدونین یه کمک‌بدین شرایط خوبی از لحاظ روحی ندارم 🙂

   پاسخ

   • حامی در پاسخ به محمد

    دی 27, 1398

    اخی.ببین.تو الا ی ادم گنگ شدی و کلن با بار منفی.منم اینجوری بودم.خیلی سخته ک خودتو ازین شرایط خلاص کنی.فقط میتونم بهت بگم خیلی سختتته میفهمم

    پاسخ

   • Alizt در پاسخ به محمد

    فروردین 5, 1399

    قانون جذب میگه تا زمانی که به هر چیزی فکر کنی همونی به این فکر کن هرروز که داری بهتر از دیروز میشی ذرست میشه

    پاسخ

   • Philippe در پاسخ به محمد

    اردیبهشت 2, 1399

    با ماشروم تیریپ کن از این گمی در میای خودتو پیدا میکنی

    پاسخ

  • سوری در پاسخ به monarch

   دی 25, 1398

   ماشروم میخاممم

   پاسخ

  • Fiwfiw در پاسخ به monarch

   اردیبهشت 15, 1399

   Aqa id bde mikham bat sohbat konm

   پاسخ

 20. حسین

  خرداد 17, 1398

  من دوبار استفاده کردم فقط میتونم بگم این درست شده واسه افکار فراموسونی،بدون اینکه شما متوجه بشید چنان تاثیری بر ناخوداگاهتون میزاره که شما بعدا فقط نماد پرست میشید، توهمات ال اس دی پر از نمادهای ماسونی هستش هر طرف نگاه میکنی یه سری اشکال میبینی که مختص فراماسونر هاست کافیه موقعی که باز هستی فیلم های مخصوص ال اس دی یا حتی عکس هاشو ببینی دقیقا توش هزاران تک چشم مشاهده میکنی که از نمادهای اصلی ماسونری هستش، نمیخوام بگم چیزه بدی هست یا خوب ، سفر جالبیه ولی باید به بلوغ فکری رسیده باشی وحتما قبلا توهم زاهای ضعیف تر استفاده کرده باشی که اشنایی با توهم داشته باشی،،لیدر خوب داشتن مهمترین بخش سفره و مکان سفر ،،
  دراصل شما با ال اس دی میتونی به بهشت سفر کنی، میتونی به جهنم سفر کنی،، تا ثیرش خیلی زیاده هم رو فکر هم رو بدن پدر بدن و در میاره تا از بدن خارج بشه،، کلا خواستم تجربه خودمو گفته باشم،، ولی با چیزه دیگه ای قابل مقایسه نیست

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به حسین

   آذر 16, 1398

   من با مصرفش مفصل درد شدید گرفتم در حدی که ۳۰ سالمه تا یک سال احساس ۷۰ سالگی داشتم

   پاسخ

 21. Milad

  خرداد 14, 1398

  بازم میگم نیاید تو این خونه این خونه در نداره یه روز یکی از جمع ما که همه بچه هایی حرفه ای بودن و دراگ های خطر ناک میزدن فکر میکردن افتخاره گفت تو 16 سالگی رفتم هروئین بگیرم کاسب گذاشت تو دستم دستاش میلرزید گفت بهش گفتم نترس تازه فروشنده شدی!؟؟ ؟؟کاسبه گفت نه از این که تو دستمه میترسم این پدرم و مادرم رو کشت….. 1 خونه تو رفت و برگشت این رو زرورق رفت چند تا بچه هم بیچاره شدن حالا من گفتم که این راه رو نرید من تا آخر این ماجرا رفتم کاملا ازتون یه آدم با شخصیت اسکیزو می‌سازه آدمی که نه فقط خودش بلکه همرو بیچاره میکنه یه شبایی یکی از دوستام که تو اون جمع با من LSD میزد میگفت از خواب میپرم میگم برم سراغ کی با کی تسویه حساب کنم فکر نکن بچه جنوب شهر بودا نه بچه سعادت آباد…. یه آدم حسابی که اسکیزو شد…. من تو ماجرای این دراگ تاوان های بدی پس دادم که اگه شانس نمیاوردم الان شاید زنده نبودم ضمن این که من از خانوداه خوبی هم برخوردارم و رشته مهندسی خوندم مواد نه بی سواد نه باسواد نه پولدار…. مواد ننش رو هم نمیشناسه هر نوعش… حالا دور بزن و به چیزهای درست فکر کن مثل ورزش درس آینده…..

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به Milad

   خرداد 17, 1398

   من ال اس دی رو دو ماهه قبل تجربه کردم و 30 سالم هست
   برای من تجربه شیرین و لذت بخشی بود
   دیدگاه و جهان بینیم نسبت به دنیا عوض شد
   تو سه چهار ساعتی که ریلکس کرده بودم زندگیم رو مرور کردم و خیلی محبت ها که خیلیا در حقم کرده بودن و متوجهش نمیشدم رو درک کردم
   کسایی که دوستم داشتن و من متوجه نمیشدم
   کساییکه ازشون دلخور شده بودم ولی دلخوری من به خاطر حوادث و اتفاقاتی بود که اون افراد فقط معلول اون حوادث بودن و نباید از طرف من مورد بی مهری قرار میگرفتن
   اشتباهایی که تو زندگیم انجام داده بودم رو دیدم
   حتی گریه کردم
   و به خودم اومدم که چرا این راه رو تو زندگیم رفتم و چه حقیقت هایی که اطرافم هستن و خوب درکشون نکردم
   ال اس دی بر خلاف چیزایی که میگن اگه مصرفش مداوم و ریتمیک نباشه،مفید هم هست و تنها کسایی ما رو از مصرفش میترسونن که دوست دارن ما مثل پیچ و مهره های یه ماشین براشون کار کنیم،بدون اینکه از خودمون علت رو جویا بشیم…

   پاسخ

  • آرش در پاسخ به Milad

   آذر 16, 1398

   دقیقا مزخرف ترین حرکت دراگ زدنه از هر نوعش روانی میکنه آدمو

   پاسخ

 22. رویا

  خرداد 12, 1398

  ال اس دی چیه

  پاسخ

  • hossein در پاسخ به رویا

   خرداد 13, 1398

   ye made moharek o tavahom za
   tosie nmishe mAsrafesh

   پاسخ

 23. نیما

  خرداد 5, 1398

  من تو سه سال هر ماه یک بار زدم. از اون موقع ۴ سال میگذره و بخاطر اینکه جایی هستم در دسترسم نیست دیگه نزدم. ولی همیشه فکر میکنم بهش و هیچ وقت هیچ چیزی انقدر دوسنداشتم. واقعا نگاه به زندگی عوض میکنه. اینا باید باشن که لذت ببری ، لیدر خوب و جنگل بکر و موزیک خوب و چند نخ گل و بعدشم اشتها باز میکنه کره خوری زیادی داره ولی پایین نمیای فقط میری بالا. تجربه خفنیه با هیچ چیز دیگه قابل مقایسه نیست. بلیط سفر به سرزمین جادویی .

  پاسخ

  • Milad در پاسخ به نیما

   خرداد 14, 1398

   Lsd کره خوری داره؟؟؟ خخخخخ چرا چیزی که فقط شنیدی و تجربه نکردی رو میگی؟؟؟؟؟ من حد اقل 30 بار مصرف کردم و تمام برند های dalay لمس. Shiva…. مصرف کردم.. LSD کاملا بی اشتها میکنه طوری که فقط میتونی آب بخوری یا نهایت یک موز به سختی… اصلا رو دیدگاه تو زندگی تاثیری نداره فرداش به شدت افسردگی میاره و تا 4 یا 7 روز ادامه داره… مصرف LSD جوریه که فردا دلت نمیخواد مصرفش کنی چون به شدت سخته تحملش و هفت روز زده میشی و فقط دوست داری گل بکشی هنگام مصرف اگه جلوی آینه بری و زبونت رو دربیاری آنقدر بالایی که زبونت میلرزه و حالت عجیبی داره قبل این که باز بشه تو بدن دل درد خفیف میاره و به نظر من تو اون ساعات نشئگی هم ادامه داره ولی آنقدر بالایی که نمیفهمی و در آخر این که LSD به شدت تاثیرات منفی مثل پوچی و عدم تمرکز و…. برای طولانی مدت داره و اصلا هیچ ماده مخدری مصرف نکنید رد هایی از dmt خفیف هم روش حس میشه. LSD دراگ جمع است و تنهایی اصلا لذت بخش نیست

   پاسخ

   • D_M در پاسخ به Milad

    مهر 5, 1398

    اول اینکه تعادل در مصرف شرط مهمیه! بارز ترین موردش سید برت پینک فلوید بود که انقد اسید برداشت که بعد از چند سال رد داد و تا آخر عمرش به حالت نرمال برنگشت! پس زیاده روی تو مصرف عقلتو به چوخ میده بی شک! دو اینکه آزمایشات نشون داده وقتی رو اسیدی مغز از بالاترین پتانسیل خودش استفاده میکنه، یعنی به صورت خودآگاه میتونی ناخودآگاهت رو کنکاش کنی، جالب اینه این ناخودآگاه تو حالت نرمال خیلی از زاویه هاش برای انسان های معمولی پنهانه، اما رو اسید فرق میکنه برای همین هم از ال اس دی تو علم روانکاوی زیاد استفاده میشه، پس رو دیدگاه زندگی هم تاثیر میذاره، سه اینکه اسید بازتاب دهنده ی حالات و انرژی درونی خودته، من اصلا افسرده نشدم بعدش بلکه بُعد هایی رو دیدم که حس میکنم اگه خوب ازش استفاده کنم رو آینده ی درسی و کاریم خیلی تاثیر میذاره! زوایای پنهانی که انقد تو روزمره غرق شده بودم که هرگز ندیده بودمشون!
    حرف آخر اینکه تعادل مهم ترین شرطه! حتی در مصرف مواد ارگانیک ضعیف تری مثله گل! نباید بزاری زندگیت رو کنترل کنه! به وقت خودش فکر کار، درس و پیشرفت باش و به وقت خودش تیریپ ور دار و بزار چاکراهات باز و باز تر بشن.

    پاسخ

 24. علی

  اردیبهشت 29, 1398

  سلام من چهار بار مصر کردم و فوق العاده است هیچ ماده مخدری استفاده نمیکنم این ماده بشدت مفیده یعنی وقتی استفاده میکنی قدرتی به مغز میده که تاحالا اصن حسش نکردی حتی نمیدونستی که مغزت همچین قابلیت هایی داره به همه توصیه میکنم حداقل یک بار ازین ماده ی مفید استفاده کنن تا مسیر زندگیشونو عوض کنه بطور عجیبی بعد از مصرف هدف مند میشین مغزتون اجازه نمیده کارهای بیهوده بکنید و اینکه واقعا حس لذت بخشی هس تصاویر و تجربیات فوق العاده ای بهتون میده حتما برای مصرف به طبیعت بروید موزیک خوب فراموش نکنید و همراهی که با هم صمیمی باشین

  پاسخ

  • Omid در پاسخ به علی

   بهمن 27, 1398

   یه سوال داشتم میشه بگید دلیل اینکه باید تو طبیعت باشی چیه و ایا فاز ترس چیزی بر نمی داری که به خودت اسیب برسونی یا خودتون پرت کنی و یا به اندام های بدن اسیب نمیرسونه و در اخر کار لیدر چیه مثل فردی که هیپنوتیزم میکنه صحبت میکنه باهات یا چی؟؟؟؟؟؟؟

   پاسخ

 25. Amir

  اردیبهشت 26, 1398

  از کجا گیر میاد و اینکه قیمتش چنده؟

  پاسخ

  • Milad در پاسخ به Amir

   خرداد 14, 1398

   بستگی به برندش داره که LSD مایه مصرف کنی روی قند که ارزون تره یا LSD پیپر که دالاس لاما از همش گرون تره کل ایران فقط یک نفر فروشنده مطمئن داره اونم امیر راستا ا خدای LSD ایران

   پاسخ

   • رضا رازانی در پاسخ به Milad

    مرداد 22, 1398

    آدرسی پیجی شماره ایی ازش بده مسلمون :/

    پاسخ

   • scorpio در پاسخ به Milad

    بهمن 23, 1398

    کجاس امیر؟

    پاسخ

 26. کوروش

  اردیبهشت 14, 1398

  تریپ دومم منرو کاملا منگ کرده یجورایی فاز دپرسی بهم دااد ولی بعداز ماشروم خوب شدم

  پاسخ

 27. کوروش

  اردیبهشت 14, 1398

  خب نگاه کنید این یک نوع مواد مخدره ک خیلی سنگین با انسان برخورد میکنه.
  گاهی اون سفر یا (تریپ)میتونه لذت بخش و خوب باشه
  وگاهی هم میتونه یجورایی ترسناک باشه.چون مغز رو باز میکنه و کاری میکنه ک درکش بره بالاتر همه چی زود اتفاق میوفته.
  من خودم تو ۷ماه ۸بار تریپ کردم ک اخریش حس میکردم اصلا هیچ جذابیتی نداره و مسخرس.
  این تریپ تاثیراتی در زندگی ادما میزاره!!!یا میتونه اونارو روشن فکر کنه و بزرگ بین یا اینکه هویتتو از دستت بدی ن اینکه خودتو فراموش کنی بلکه بهت یاد میده ک تو یک انسانی .
  جهان عجیبو عجیبتر میشه

  پاسخ

 28. behnaz

  اردیبهشت 6, 1398

  باسلام …اصلاال اس دی مصرف نکنید،چون برادره من مصرف کرده…ماهم اطلاع نداشتیم حتاالان که حالت روان پریشی بهش دست داده….وتایکسال الاشش،ماه بایددارومصرف کنه که خوب بشه ومعلومم نیست بعدازشش ماه الایکسال بازبایددارومصرف کنع یانه…کلاحس بدیه وخودتونوگریبانش،نکنید چون هم خانوادتون اذیت میشن هم خود مصرف کننده،چون بامصرف زیاد یاباچندبارمصرف کردن ممکنه بیماری اسکیزوفرنی بگیرید…که برادره من حالات این بیمارری روگرفتع وماخیلی نگرانیم 😔😔😔😔لطفادعاکنیدهرچه زودترازحالت توهم بیرون بیاد و خوب بشه که قرص نخواد بخوره تااخرعمر..

  پاسخ

  • مهران در پاسخ به behnaz

   اردیبهشت 19, 1398

   داداشت صددرصد دوزش پایین بوده و مصرف کرده چون اصلا برای کسی که دوز بالایی داره پیش نمیاد در کل امیدوارم خوب شه

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به behnaz

   اردیبهشت 20, 1398

   ایشالا حالش خوب بشه به حقه همین شبایه عزیز

   پاسخ

   • فومنی در پاسخ به نیما

    مهر 16, 1398

    نمیخوام کسی راقضاوت کنم ولی کاش تجربه های اسفاده ازموادصنعتی که دوستان بااسامی خوشگلی مثه ال اس دی وگل واسید ازش نام می برن دراین سایت تخصصی ومفیدنمی اومد…این حرفهادرحد کانالهای تلگرامیه واینستا و عامیانه است وبرای دوستداران کم سن وسال پروشات بدآموزی داره ولی انعکاس نظرات دوستان نشان ازشعوربالای مدیران عزیزسایت داره که نخواستن کسی راسانسور کنن…میدونم برنامه های سرگرمی جوانان کشورمحدوده وگرون …ولی بعنوان کسی که ازنزدیک ویرانی ونابودی یکی ازنزدیکانم رادراثراعتیادبه این مواد لعنتی دیده ولمس کردم،ازهمه دوستان عاجزانه خواهش می کنم خودشون ونزدیکان ودوستانشون راازاین افیون خانمانسوز دورنگهدارن وحفظ کنن….منتظرپلیس وبهزیستی وکمپ و…نباشید…کاردرست را انجام بدین ….ببخشین قصدنصیحت نداشتم چون خودم هم ازنصیحت شنیدن بیزارم اماچیزهایی دیدم که یادآوریش بدنم رامی لرزونه …..باورکنید اینبارفرق می کنه :حتی فکراستفاده تفریحی ازاین موادرابه ذهنتون راه ندید…میدونم برنامه های سرگرمی جوانان کشورمحدوده وگرون

    پاسخ

    • عباس در پاسخ به فومنی

     مهر 16, 1398

     سلام جناب فومنی عزیز،
     از شما خیلی ممنونم بابت نظرات مفیدتون در پروشات،
     بله همونطور که اشاره کردید سانسور نظرات هیچوقت در سیاست پروشات نبوده،
     در مورد این مقاله هم با اینکه موضوع جنجالی داره ولی تقریبا تمامی نظرات تایید شدند، به شخصه فکر میکنم خوندن نظرات این مقاله باعث میشه افراد دید بهتری راجع به این موضوع پیدا کنن.
     متاسفانه تمام کاری که دولت ما در مورد مواد روان گردان انجام داده این بوده که موضوعش رو مخفی نگه داره، هیچ آموزش عمومی تو این حوزه وجود نداره و همین باعث میشه افراد کم تجربه کنجکاو بشن و برن طرفش. به همین دلیل شاید این مقاله و خوندن نظرات مختلف افراد بتونه دید افراد رو بازتر کنه. خوشبختانه اکثریت نظرات هم منطقی و شفاف نوشته شدن.
     ممنون از شما بابت مشارکت تو این بحث 🌹

     پاسخ

  • Milad در پاسخ به behnaz

   خرداد 14, 1398

   دوست من برادر شما برای LSD ضعیف بوده LSD برای اشخاصی است که معتاد به ماری جوانا هستند و نشئگی ماری‌جوانا های اصیل براشون کم و گذرا ا اما برای درمان بهش روزی 1 تا 3 عدد زاناکس 1 بدید کاملا خوب میشه ایشون دچار افسردگی شده و کاملا طبیعی است حتما زاناکس مصرف کنه تو 3 هفته کاملا درمان میشه

   پاسخ

   • ناشناس در پاسخ به Milad

    دی 2, 1398

    سلام من ی بار خوردم تقریبا ۵ یا ۶ ماه پیش بعدش کلا تبدیل شدم ب ی ادم دیگ ای شخصیتمو عوض شد همه ی افکارم تغییر کرد افسردگی شدید گرفتم نمیدونمم باید چیکار کنم ک درس بشم

    پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به behnaz

   شهریور 7, 1398

   ایشالله زود تر خوب بشه❤️

   پاسخ

 29. بی نام

  اردیبهشت 5, 1398

  کسی که استفاده کرده ولی الان میخاد اثراتش بره باید چیکار کنه؟

  پاسخ

  • Milad در پاسخ به بی نام

   خرداد 14, 1398

   فقط چند هفته قرص زاناکس مصرف کنه زاناکس 1 روزی 1 عدد

   پاسخ

 30. مهدی

  اردیبهشت 1, 1398

  اول اینکه مصرف اسید یک تجربه کاملا شخصی هست که حتی برای یک نفر هربار متفاوته، پس نمیشه تجربه کسی رو برای همه بسط داد.
  دوم اینکه اگر به دنبال تجربه لذت هستید گزینه خوبی نیست چون راههای قابل کنترل دیگری برای لذت وجود داره. اسید کاملا روی ناخودآگاه شما عمل میکنه و الزاما مسائل طوری که شما میخواهید پیش نمیره. پس اگر بصورت ذهنی در خودتون آمادگی درک مسایلی رو دیدید که به دلیل محدودیت‌های آموزشی جامعه و همچنین محدودیت‌های حسی در ناخودآگاهتون قرار گرفته و می‌خواهید از بند اونها برای ساعاتی رها بشید و با حس باز تجربیاتی کاملا جدید و بی بدیل بدست بیارید، اونو امتحان کنید.
  سوم اینکه حتما با شخصی که چندین بار تجربه این کارو داشته باشه و با شما از نظر فکری و ذهنی تو یک مسیر باشه امتحان کنید.
  چهارم اینکه اگر سنتون زیر سی سال هست نکنید (دلیلش شاید براتون قابل هضم نباشه ولی واقعیت اینه که اگر می‌خواهید به بیراهه نرید باید به پختگی ذهنی رسیده باشید. البته کاملا می پذیرم که پختگی ذهنی فقط به سن وابسته نیست ولی یه سری حداقل ها هم وجود داره)
  پنجم اینکه اگر مرحله سوم رو رعایت کنید (که حتما باید رعایت کنید) لیدر بهتون راه و روشش رو میگه. اینکه به هیچوجه در محیط بسته و محیط شهری مصرف نکنید. فقط و فقط در طبیعت بکر و به دور از مردم و تا حد ممکن به دور از مصنوعات بشری. حس شما اونقدر قوی میشه که نیاز به برقراری ارتباط با بهترین چیزها که همانا طبیعت هست رو دارید.
  و در آخر اینکه اگر شما یکی از موارد بالا رو رعایت نکنید، امکان داره آنچنان حس بدی به شما بده که کاملا از انجام این کار پشیمونتون کنه و برعکس اگر رعایت کنید تجربه ای میکنید که شاید فقط با تجربه یک کودک از شناخت جهان برابری کنه.

  پاسخ

  • D_M در پاسخ به مهدی

   مهر 5, 1398

   بالاخره یه کامنت خوب دیدم! من به شخصه بعد از ۷ ۸ سال تجربه تو مصرف توهم زاهای ضعیف تر رفتم سراغ اسید! دوستام خیلی بهم میگفتن بیا ور داریم اما تا ۲۵ سالگی صبر کردم که از نظر ذهنی به یه بلوغ نصفه و نیمه برسم! ( خیلیارو دیدم که این آمادگی رو نداشتن و از نظر شخصیتی نابود شدند )

   پاسخ

 31. Morteza

  فروردین 12, 1398

  بهترین روز زندگیم رو با ال اس دی تجربه کردم..بنظرم هرکس استفاده نکرده هرچه زودتر امتحانش کنه

  پاسخ

  • سارا در پاسخ به Morteza

   خرداد 11, 1398

   من دخترم ۱۹سالمه اسفاده کنم چیزیم نمیشه بد تو کفشم

   پاسخ

   • Milad در پاسخ به سارا

    خرداد 14, 1398

    نه بچه جون تو مصرف کنی یه ضرب بیمارستان عرفان خوابیدی نکن

    پاسخ

    • Nim در پاسخ به Milad

     تیر 2, 1398

     اولش شاید حال کنی شایدم بگی من از همه زیاد می‌دونم کارایی می‌کنی که همه هاج واج میمونی بعدش میبینی چقدر هزینه کردی چه کارای که نکردی همه چی امکان پذیر هست به هرچی که خودت بخوای می‌رسی ولی خودت تا یه جای میتونی بری بعدش همه چی دست یکی دیگه هست نه لیدر می‌شناسه نه چیزی لیدر لیدر که میگن مال قصه هاست لیدر کاری میکنم که بهت نزدیک بشه طرز خودشو بهت تلقین میده که میشه فرقه پ چیزای زیادی هس که نمیشه گفت انیشتین هم باشی میبازی یادت باشه من یا منی وجود نداره مراقب خوبیاتون باشین

     پاسخ

   • maykel در پاسخ به سارا

    دی 21, 1398

    شما اول باید از توهم زاهای ضعیف تر مثال_ماری جوآنا_استفاده کرده باشید و خیلی در موردش تحقیق کنی ببینی چیه رو چی تاثیر میذاره برا چی مصرف میشه اصلا

    پاسخ

 32. mehrdad

  اسفند 1, 1397

  توی سه ماه نزدیکه چهل بار مصرف کردم که باره اخر سه تاهو نصفی مصرف کردم اینارو گفتم که بدونید بی ربط نمیگم خواهش میکنم مصرف نکنید ی سریع مساعل هست که انسان نباید تو زندانی به اسمه کالبد ازشون با خبر بشه مصرف ال اس دی خیلی چیز هارو به شما نشون میده ولی بهتون قول میدم که از دونستنشون پشیمون میشید

  پاسخ

  • ک در پاسخ به mehrdad

   اسفند 1, 1397

   چیا مثلا؟

   پاسخ

  • Zahra در پاسخ به mehrdad

   اسفند 4, 1397

   میشه خواهش کنم بیشتر توضیح بدید میخوام واسه امتحانام استفاده بکنم اینواروبکنم ؟ اونوقت ازکجا باید گیربیارم خواهش میکنم جواب بدید

   پاسخ

   • رامین در پاسخ به Zahra

    فروردین 2, 1398

    بزن نترس

    پاسخ

   • عماد در پاسخ به Zahra

    اردیبهشت 11, 1398

    حتما با کسی که قبلا لاقل دوبار مصرف کرده تجربش کن که سفره بهتری داشته باشی و خدایی نکرده سفرت بد در نیاد چون واقعا حیف میشه من هر دو ماه یک ورق استفاده میکنم و قطعا وقتی متاهل بشم لااقل یکبار به همسرم اجبار میکنم که استفاده کنه و دنیا رو بهتر ببینه و بشناسه

    پاسخ

  • Koorowshn@ در پاسخ به mehrdad

   خرداد 1, 1398

   نمیدونم داری بلوف میزنی یا چی ولی داداش تو ۳ ماه ۴۰ بار بزنی خب هرکی باشع مغزش اسفالت میشه دیگه..ال اس دی تنها وسیله ایِ که میتونه شمارو تبدیل ب چیزی کنه ک میخاید بشید و زهنتونو کاملا باز میکنه،،قدرت فکر کاملا دقیق میسه .هرکی از خودش بدش میاد این ماده رو مصرف کنه،هرکیم خوشش میاد این ماده رو مصرف کنه چون زندگیرو از این رو ب اون رو میکنه و همه چی روال میشه..درکل هم خیلی چیز خوبیه و هم چیز بدیه ..

   پاسخ

   • Milad در پاسخ به Koorowshn@

    خرداد 14, 1398

    خخخخ اصلا LSD ر. نمیشه هر روز مصرف کرد هر کی میگه چرت میگه نهایت بتونی یک روز درمیون یا سه روز درمیون مصرف کنی باورش نکن بعضی ها فقط یه چی شنیدن هر کس ادعای مصرف LSD داره تو لایو بیاد جلو همه تست کنیم 😂😂🔥🔥 مهمون من ببینم کیه اون که 3تا و نصفی سید برمی‌داره 🤣🤣🤣💯

    پاسخ

    • Reza در پاسخ به Milad

     مرداد 21, 1398

     معلومه نمیشه پشت سر هم اسید برداشت دیونه میشه طرف ولی تو رفیقامون یه وحید نامی داریم بهش میگیم گیبسون شده تو یه بار تریپ 4 ورق هم برداشته دوز ها فرق میکنه همون وحید یه پک چمیکال میکشه هیچیش نمیشه…. ولی حالت عادی کاملا روال و سالم و آدم منطقیه ولی دوزش بالاس…

     پاسخ

   • Milad در پاسخ به Koorowshn@

    خرداد 14, 1398

    90 درصد دوستان که ادعای مصرف زیاد کردن حتی یک بار هم مصرف نکرده بودن و فقط شنیدن 🤣😂😂 LSD رو دست بچه ها نمیدن… یکی نوشته کره خوری داره 🤣🤣 یکی نوشته روزی 3 تا نصفی میخوره 😂😂😂😂 تو ماه یکی گفته 49 تا خورده 🤣🤣🤣🤣 بابا چرا چیزی که ازش اطلاع نداری مینویسی؟؟؟ نزن این حرف رو اینکارش میبینه میخنده…. در ضمن بچه ها سمتش نرن چون این خونه در نداره…. ضمنا افسردگی LSD 1 هفته است نهایت که با مصرف زاناکس 1 رفع میشه و در آخر این که LSD هیچ راهی به کسی نشون نمیده و فقط احساسات رو تحریک میکنه و بعد مصرف مداوم که کار هر کسی نیست چون زده میشن از مصرف تا یکی دو هفته.. کاملا از شما موجودی خنگ کم هوش و دارای توهم میسازه مثلا این که از خواب بیداز میشی و به فرش که نگاه میکنی مثل بخاری دیدید تصاویر تو حرارت حرکت میکنه اون جوری میشید و بعد هم حالت هایی از اسکیزو و خیانت و….. دارید کلا 1هزارم درصد ممکنه بهش وابسته بشن و کلا بعد dmt قوی ترین ماده محرک محسوب میشه…. یه نکنه دیگه که مصرف دالای که بهترین و قوی ترین برند LSD ا برای چند تانیه یک بار دید رو کامل میبره و فکر میکنیو چراغ ها خاموش. روشن میشه سعی کنید مصرف نکنید. هیچ چیز مثل حالت طبیعی نیست من آخر این راه رو رفتم و تاوان پس دادم….. کسی از تجربه مواد هر نوعش بدون خسارت بیرون نمیاد چه اونی که تریاک کشید چه اونی که x زد همش دامه واسه توی جووون توش جز لجن و خاری چیزی نیست

    پاسخ

  • Milad در پاسخ به mehrdad

   خرداد 14, 1398

   خخخخ 3تا و نصفی؟؟؟؟ بچه جون تو اگه تونستی 1.5 دالای بخوری من موهام رو کچل میکنم 3 تا ال اس دی اصلا نشدنیه و بیهوش میکنه 😂😂😂 من خدای ال اس دی ام از این حرفا نمیزنم… نزن که اینکارش این جا پره به خدا تو علفم نکشیدی 😂😂😂😂 مشدی مگه گله 3 تا رل بزنی 🤣🤣🤣

   پاسخ

   • Nim در پاسخ به Milad

    تیر 2, 1398

    عسیسم زیادی ادعا میکنی آخه تو خدای ال اس دی ولی یکی از این تواهماتش اینه که زیادی من من مکنی یهو میبینی زدن زمین گرم خدای نکرده اونوقت خدای ال اس دی منتظر اون تکه کلام خاص هستم شیطون نباش ال اس دی درس زندگی میخوای بدی از راههای بهتر هم میشه رفت همه که ال اس دی زن نبودن پ راههای بدون دردسرم هس البته خانواده اصل مهمه اینو همه به یاد داشته باشند مهم مهم مهم درس زندگی

    پاسخ

   • Alizt در پاسخ به Milad

    فروردین 5, 1399

    😂گل خیارم سه تا نمیشه کشید تازه

    پاسخ

  • عرفان در پاسخ به mehrdad

   خرداد 19, 1399

   😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   پاسخ

 33. مهدی

  بهمن 28, 1397

  اعتیاد نداره ولی خیلی وسوسه میکنه که هر بار بیشتر ازش استفاده کنی و اذت ببری.به نظر من میتونید خودتونو ریشه یابی کنید ولی ممکنه به جاهای خوبی نرسید.یه سوال داشتم مصرف ال اس تی به رنگ چشم هم ربط داره؟؟من بعد مصرف یه مقدار رنگ چشمم عوض شده

  پاسخ

  • سعید در پاسخ به مهدی

   خرداد 12, 1398

   داداش تو هنوز تو توهمی :))))))))))))))

   پاسخ

   • Maedeh در پاسخ به سعید

    اردیبهشت 3, 1399

    🤣🤣🤣👊

    پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به مهدی

   شهریور 7, 1398

   رنگ چشم زیاد ربطی نداره ولی خیلی بد سیاهی چشو گشاد میکنه

   پاسخ

   • Maedeh در پاسخ به علیرضا

    اردیبهشت 3, 1399

    خوبه که سیاهی چشم بزرگ شه

    پاسخ

 34. محدثه

  بهمن 22, 1397

  خیلی خوب بود

  پاسخ

 35. شاه

  بهمن 17, 1397

  من تا اخر عمرم سالی یک بار این صفر زیبا رو میرم.

  پاسخ

  • علی در پاسخ به شاه

   دی 1, 1398

   خدایا تنها آرزویی ک دارم کسی سمتش نره
   بخدا تنها چیزی ک یادمه اینه همه جا قرمز قرمز بود یه کوپه بود چب راست میرف همین
   بد ترین پیزش اینه ک تا ۱ ماه بعضی اوقات تصویر میزنی
   من بعضی اوقات تصویر میزنم شب خابم نمیبره
   دیدم نسبت به زندگی خیلی عوض شده خودم و بقیه رو خیلی خوب درک میکنم زندگی برام یجور دیگ شده
   ولی هروقت تصویر میزنم سر درد شدیدی میگیرم
   توروخدا نزنید یا بزارید کنار کسایی میفهمن من چی میگم ک زدن
   یه چیزی بگم ( اصلا کنسل نکنید بزارید خودش تموم بشه)

   پاسخ

 36. علی رضا

  دی 29, 1397

  امکانش هست منابع و مقالاتی که به عنوان منبع استفاده کردید رو هم ذکر کنید

  پاسخ

 37. عرفان

  دی 9, 1397

  خيلى خوب بود، اما پيشنهاد ميكنم واسه اينكه بتونيد راحت تر اين موضوع رو درك كنيد و بنويسيدش، يكبار هم كه شده مصرف كنيد. ال اس دى اعتياد نداره، با خيال راحت اين كاررو بكنيد و تحقيقاتتون رو بنويسيد. اما قبلش حتما با يك يا چند نفر مطرح كنيد.

  پاسخ

  • titi در پاسخ به عرفان

   بهمن 1, 1397

   سلام شما مصرف کردین؟
   میشه یکم دربارش توضیح بدین

   پاسخ

  • عرفان حسینی در پاسخ به عرفان

   مهر 2, 1398

   وقت بخیر من تا الان دوبار زدم دوزمم کمک پیش بالاس یعنی در روز گل نزنم مغزم کار نمیکنه.تو دوبار ی ک زدم مارک دالای بوده
   مونده چ فازی باش بگیری حال خدابین نداره این دو بارو هم ک زدم با کمیک زدم

   پاسخ

   • بهاره در پاسخ به عرفان حسینی

    مهر 10, 1399

    دوس دارم یبار تجربش کنم.تابه حال هم مصرفم چندین باری کمیکال بوده میتونم تحملش کنم.؟بیماری دوقطبی و روماتیسم مغزی هم دارم.ولی بونزای رو که واقعا خطرناکه رو تحمل کردم.حس میکنم دوز نسبتا بالایی هم دارم.البته نهایتا یک پک باکیفیت خوب رو تونستم سه کام حبس برم وبعدنیم ساعت سه کام تکرار.راهنماییم کنید لطفا

    پاسخ

 38. بی نام

  دی 8, 1397

  هر چند سعی کردید که ال اس دی رو خطرناک جلوه دهید
  ولی در کل از اینکه با قلم صراحت و حقیقت و کمی هم ترس آمیخته کردی و اطلاعات باارزشی دادید ممنون و سپاس گذارم

  پاسخ

  • فرشاد در پاسخ به بی نام

   دی 21, 1397

   با این حال که ال اس دی مصرف نکردید اصلاعات شما دور از واقعیت نبود و به طور کل درست و صادقانه بود

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به فرشاد

    خرداد 1, 1399

    بای بای مارفتیم تریپ هیچ نگرانی نداره تجربش کنید حتمن

    پاسخ