لیست بهترین فیلم های ترسناک درباره زامبی ها

فیلم‌های زامبی بسیار جالب و مهیج هستند و افراد زنده آدم‌خوار را نشان می‌دهند. در طی سال‌ها این فیلم‌ها کمی پرسرعت‌تر و هوشمندانه‌تر شده‌اند اما داستان به همان شکل قدیمی است: افراد مرده‌ای که دوباره زنده شده‌اند، به زنده‌ها حمله می‌کنند و آن‌ها را نیز به زامبی تبدیل می‌کنند. فیلم‌سازان باهوش با استفاده از محتوای این فیلم پیام‌های سیاسی و فرهنگی را نشان داده و آن را به شیوه خود تغییر می‌دهند. در این مطلب جذاب قصد داریم 23 فیلم برتر درباره زامبی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.


30. جنگ جهانی زد – World War Z – 2013

این فیلم پر بودجه‌ترین فیلم زامبی گونه است که برد پیت در آن نقش‌آفرینی می‌کند. در یک‌سوم انتهایی این فیلم خواهیم دید که برای او اتفاقاتی رخ‌داده و برای فرار از دست زامبی‌ها مجبور می‌شود خود و خانواده‌اش را فراری دهد.


29.  اسپلینتر – Splinter – ۲۰۰۸

سث و پولی برای گذراندن تعطیلات به جنگلی در اوکلاهاما می روند. اما یک مجرم فراری و دوست دخترش برنامه های آن دو را به هم می ریزند. آن ها در یک خودرو سفر می کنند و زمانی که لاستیک پنچر می شود در یک پمپ گاز پناه می گیرند. اما نمی دانند ساکنان آن پمپ توسط یک موجود زامبی مورد حمله قرار گرفته و زامبی شده اند.


28. مار و رنگین‌کمان – The Serpent and the Rainbow – 1988

کارگردان “کابوس در خیابان الم” یعنی وس کراون این فیلم را، بر اساس رمانی به همین نام که وید دیویس انسان شناس آن را بر اساس تجربیات اش از فرقه وودو در هایتی نوشته است، ساخته است. در این فیلم شاهد این هستیم که افسانه حقیقی زامبی‌ها فاش شده است.


27. سعادت کاتاکوریس – The Happiness of the Katakuris – 2001

این فیلم زامبی موزیکال یکی از هفت فیلم کارگردان ژاپنی تاکاشی میکه است که در سال 2001 اکران شد و ممکن است تأثیر فیلم‌های زامبی دیگر را نداشته باشد، اما هر فیلمی که از فیلم‌های “شب مردگان زنده” و “اشک‌ها و لبخندها” الهام گرفته باشد ارزش تماشا کردن دارد. بله زامبی‌ها هم می‌توانند آواز بخوانند.


26. کلبه‌ای در جنگل – 2011 – The Cabin in the Woods

این فیلم داستان پنج دوست جوان را روایت میکند که تصمیم میگیرند برای گذراندن تعطیلاتشان به کلبه ای در جنگل محل زندگی شان بروند. با نزدیک شدن به این کلبه و پیش رفتن در دل جنگل، صداهای وحشتناک زیادی به گوششان میخورد و بعد از مستقر شدن در کلبه، طولی نمیکشد که زامبی ها به آنها حمله میکنند.


25. بازگشت مردگان زنده – 1985 – The Return of the Living Dead

اولین فیلم زامبی کمدی که در آن زباله‌های سمی ارتشی مردم یک شهر کوچک را به گروهی از زامبی‌ها تبدیل می‌کند و تنها نوجوانان این شهر می‌توانند مانع آن‌ها شوند. دان اوبنانان که در خلق “بیگانه” نیز شرکت داشت این فیلم را نوشت و کارگردانی کرد. این فیلم بیش از آنکه هنری باشد خونین و سرگرم‌کننده است.


24. مردگان پلید – 2013 – Evil Dead

داستان این فیلم درباره چند دوست است که بعد از گشت و گذار در یک جنگل انبوده، به طور اتفاقی کتابی پیدا میکنند که بعد از استفاده از آن متوجه میشوند که به طور ناخواسته تعداد زیادی ارواح مردگانرا احضار کرده اند. حالا این پنج نفر باید از شر هرکدام از این ارواح پلید خلاص شوند.


23. زامبی‌های گوشت‌خوار (زامبی 2) – 1979 – Zombie Flesh Eaters

زامبی‌ها در برابر کوسه‌ها! لوچیو فولچی کارگردانی این اثر را بر عهده داشت و به ریشه داستان زامبی‌ها بازگشت که در آن زامبی‌ها از جزیره‌ای در کارائیب برمی‌خیزند. صحنه‌های این فیلم در عین ترسناک بودن چندش‌آور نیز است و پایان خیره‌کننده‌ای دارد.


22. 28 روز بعد – 2002 –  28 Days Later

این فیلم زامبی بریتانیایی محصول سال 2002 توسط دنی بویل ساخته شد و بیننده را از ترس میخکوب می‌کند. این فیلم از یک‌سو ژانر جدیدی را به نمایش گذاشته و از سوی دیگر صحنه لندن خالی از جمعیت نیز فراموش‌نشدنی است. همچنین برخی این فیلم را تأثیر گرفته از “شب زندگان مرده” جرج ای رومرو می‌دانند. این فیلم هنوز هم یک اثر کلاسیک فراموش‌نشدنی است.

پیشنهاد مطالعه: لیست بهترین فیلم‌های ترسناک قرن 21 به همراه تریلر و خلاصه داستان


21. طاعون زامبی‌ها – The Plague of the Zombies – 1966

این فیلم تنها دو سال پیش از فیلم “شب زندگان مرده” ساخته شد اما داستان کاملاً متفاوتی دارد. در یک روستای کوچک قرن نوزدهمی اتفاقات ترسناکی روی می‌دهد. یک مالک بومی برده‌های نامیرایی را به وجود می‌آورد که در معدنش کار کنند بنابراین می‌بینید که با یک داستان جدید روبه‌رو هستیم.


20. قطار بوسان – Train to Busan – 2016

زامبی‌های کره‌ای در قطار! داستان فیلم تقریباً از فیلم “شب زندگان مرده” جرج ای رومرو الهام گرفته و گروهی از بازمانده‌ها را نشان می‌دهد که برای فرار از دست حملات زامبی‌ها به گوشه‌ای پناه می‌برند و همه آن‌ها در حال حرکت هستند. شاید داستان فیلم چندان بدیع نباشد اما یک فیلم سرگرم‌کننده است.


19. بدن های گرم – Warm Bodies – ۲۰۱۳

اغلب فیلم های زامبی آن را از نگاه انسان ها به تصویر می کشد اما در سر زامبی ها چه می گذرد؟ این فیلم داستان یک زامبی به نام آر را نشان می دهد که دختری به نام جولی را دیده و عاشق او می شود. پس از کشتن دوست پسر جولی و خوردن مغز او، علاقه او به جولی حتی بیشتر هم می شود. آیا این به معنای بازگشت آر به انسانیت است؟


18. سرزمین زامبی‌ها – Zombieland – 2009

در همه فیلم‌های زامبی افرادی را می‌بینیم که توسط زامبی‌ها خورده شده و تکه و پاره می‌شوند اما در همه آن‌ها یک نقطه کمدی وجود دارد. این فیلم هم یک اثر کمدی اکشن است که در آمریکا رخ‌داده و بازیگرانی نظیر وودی هارلسون، اما استون، جسی آیزنبرگ و بیل مورای در آن حضور دارند.


17. دختری با تمام موهبت‌ها – The Girl With All The Gifts – 2016

این فیلم زامبی بریتانیایی با گروهی بچه‌ها آغاز می‌شود که در یک مکان نظامی گیر افتاده‌اند. آن‌ها به یک بیماری مسری گرفتار شده‌اند که احساس گرسنگی می‌کنند و با حس کردن بوی خون دیوانه می‌شوند. این بیماری به‌زودی تمام انسان‌ها را درگیر خود می‌کند. نقطه آغازین این فیلم هیجان‌انگیزتر است و بازی ستاره جوان این فیلم یعنی سنیا نانا واقعاً درخشان است.


16. شبی که جهان را می‌خورد – 2018 – The Night Eats the World

داستان این فیلم درباره پسری به نام “سام” است که پس از یک شب تفریح در صبح روز بعد علاوه بر خماری با چیزهای دیگری مواجه می شود. در آن شب اتفاقی رخ داده و انسان ها به زامبی تبدیل شده اند. “سام” تنها و ترسیده باید خودش را از آن ها دور نگه داشته و نجات یافتگان را بیابد.


15. زامبی سفید – White Zombie – 1932

این فیلم را می‌توان اولین فیلم زامبی تاریخ دانست و باید دانست که زامبی‌ها دران روزها متفاوت بودند. تمام صحنه‌های خونین و تکه‌پاره کردن را فراموش کنید. در این فیلم یک کشیش هایتی را می‌بینید (با بازی بلا لوگوسی) که به قربانیان خود دارو داده و آن‌ها را به برده‌های زامبی تبدیل می‌کند.


14. شب ستاره دنباله‌دار – Night of the Comet – 1984

این فیلم علمی تخیلی درباره دو دختر کالیفرنیایی است که پس از برخورد یک ستاره دنباله‌دار به زمین، انسان‌ها به زامبی‌های دیوانه تبدیل شده‌اند و آن‌ها باید برای زنده ماندن تلاش کنند. شاید داستان فیلم جالب نباشد اما مطمئن باشید به‌خوبی نوشته شده و توجه بیننده را به خود جلب می‌کند.


13. غرور و تعصب و زامبی‌ها – 2016 – Pride and Prejudice and Zombies

موضوع این فیلم مانند نسخه اصلی غرور و تعصب در قرن نوزدهم اتفاق می‌افتد و داستان آن کاملاً مشابه داستان اصلی کتاب نوشته جین آستن است، با این تفاوت که خواهران بنت همگی در استفاده از شمشیر و هنرهای رزمی برای کشتن زامبی‌ها مهارت دارند.


12. احیاگر – Re-Animator – 1985

یک فیلم زامبی که معنای جدیدی از فیلم‌های زامبی را نشان می‌دهد. در این فیلم از استوارت گوردون که از داستان اچ. پی. لاوکرفت الهام گرفته جفری کومبز را در نقش دانشمندی نشان می‌دهد که سرمی اختراع کرده که مردگان را به زندگی بازمی‌گرداند. این داستان تا حدودی شبیه داستان فرانکنشتاین است بنابراین شاید تصور کنید یک داستان تکراری است اما یک اثر زیباست و دیدن آن خالی از لطف نیست.


11. پارانورمن – ParaNorman – 2012

اولین فیلم زامبی مخصوص کودکان که به شیوه هوشمندانه‌ای ساخته شده است. فیلمی ساخته خانه انیمیشن لایکا که فیلم‌های “کورالاین” و “عروسک‌های جعبه‌ای” نیز ساخته‌اند و این فیلم یک اثر خلاقانه، کمدی و شوک‌آور است. قهرمان فیلم پسربچه‌ای است که می‌تواند با مردگان صحبت کند اما نمی‌تواند از زنده شدن آن‌ها جلوگیری نماید.


10. دوشیزه زامبی – Miss Zombie – ۲۰۱۳

گرچه فیلم های دیگر زامبی ها را خشن و قاتل نشان می دهد اما در این فیلم انسان ها توانسته اند زامبی ها را به حیوان خانگی و خدمتکار خود تبدیل کنند. در یک خانواده ژاپنی شاهد یک خدمتکار زامبی هستیم و خواهیم دید با او چه رفتاری خواهند داشت. اما او یک زامبی مونث است و تا کجا مقاومت خواهد کرد؟


9. مرده زنده در سردخانه منچستر – The Living Dead at Manchester Morgue – 1974

این فیلم که با نام Let Sleeping Corpses Lie نیز اکران شد یک فیلم عجیب است که به کارگردانی اسپانیارد در ایتالیا تولید شد و بخش مهمی از آن در منچستر ضبط شده است. داستان فیلم در یک مزرعه رخ می‌دهد که با لوازم کشاورزی مرده‌ها را زنده کرده و سپس آن‌ها همه‌جا را ویران می‌کردند. شاید داستان فیلم احمقانه به نظر برسد اما اجراهای زیبا، مناظر لذت‌بخش و صحنه‌های شوکه کننده بیننده را بر صندلی میخکوب می‌کند.


8. با یک زامبی راه رفتم – I Walked with a Zombie – 1943

یک فیلم زامبی قدیمی دیگر که در جزیره هایتی رخ داد و رسوم وودو را نشان می‌دهد که مردگان زنده در میان آن‌ها وجود دارند. کارگردان این فیلم ژاک تورنر است که فیلم‌هایی نظیر “از درون گذشته” و “مردم گربه‌ای” را نیز تولید کرده بود. در این فیلم مردگان رنگ‌پریده‌ای را می‌بینید که در زیر نور ماه در اطراف گورستان‌ها جمع شده‌اند.


7. روز مردگان – Day of the Dead – 1985

آخرین فیلم سه‌گانه زامبی جرج ای رومرو همانند فیلم‌های زامبی دیگر است. تنها کمبود این فیلم یا نقد سیاسی نبود احساسات در آن است به‌طوری‌که آخرین بازماندگان زامبی در یک زیرزمین نظامی گیر افتاده و یکدیگر را تکه و پاره می‌کنند. رومرو در سال 2005 این فیلم را بازسازی کرد اما این اثر لذت دیگری دارد.


6. شان می‌میرد – Shaun of the Dead – 2004

این فیلم از ادگار رایت از سیمون پگ یک ستاره می‌سازد و کارگردان فیلم را به یک قهرمان تبدیل می‌کند. این اثر که از سه‌گانه رومرو الهام گرفته پر از صحنه‌های خنده، حماقت و حتی عشق است.


5. آرئی‌سی – Rec – 2007

شاید این فیلم را ترسناک‌ترین فیلم زامبی دانست که یک اثر اسپانیایی است که حوادثی را نشان دهد که همانند مستند ضبط شده‌اند. این حوادث در یک آپارتمان در بارسلونا رخ می‌دهد. این اثر در یک لوکیشن فیلم‌برداری شده صحنه‌های ترسناک و خونین را نشان می‌دهد، به‌خصوص نماهای شب که واقعاً ترسناک هستند.


4. مرگ مغزی – Braindead – 1992

پتر جکسون یک دهه پیش از تولید سه‌گانه سنگین “ارباب حلقه‌ها” این اثر کمدی زامبی را ساخت. فیلم در نیوزلند ضبط شده، یک آهنگ در رادیو شنیده شده و تصویر ملکه روی دیوار دیده می‌شود. در این اثر هر تصوری از حقیقت متلاشی می‌شود. صحنه‌ای که در فرنی گوش پیدا می‌شود واقعاً ترسناک است و یکی از خونین‌ترین و آزاردهنده‌ترین صحنه‌های ممکن می‌باشد.


3. فراتر از آن – The Beyond – 1981

در نقطه مقابل سه‌گانه رومرو سه‌گانه لوچیو فولچی قرار دارد: “شهر مردگان زنده”، “خانه‌ای کنار گورستان” و “فراتر از آن”. این فیلم در لوئیزیانا ضبط شده و همانند یک خواب ترسناک است که در آن شاهد خورده شدن انسان‌ها و تکه و پاره شدن زنانی هستیم که مردگان زنده با خود به اعماق زمین می‌برند. یک اثر تخیلی که آغاز زیبایی دارد اما رفته‌رفته ترسناک و ترسناک‌تر می‌شود.


2. شب زندگان مرده – Night of the Living Dead – 1968

فیلم زامبی رومرو که بعدها به سه‌گانه او تبدیل شد و می‌توان آن را مهم‌ترین فیلم ترسناک اکران شده در 50 سال اخیر دانست. زیرا بسیاری از فیلم‌های زامبی از این فیلم الهام گرفتند: مرده‌ای زنده می‌شود، گروهی از مردم در گوشه‌ای پنهان می‌شوند، و سرانجام همه به شکل وحشتناکی از بین می‌روند. اما این‌ همه‌چیز داستان نیست. این فیلم با دوربین دستی فیلم‌برداری شد و باعث شد که فیلم‌های دیگر حتی فیلم‌های کم بودجه نیز از آن تقلید کنند. در این اثر یک بازیگر سیاه‌پوست نقش اصلی را بر عهده دارد که در آن زمان یک حرکت شجاعانه بود، صحنه دیگر داستان صحنه‌ای است که یک کودک والدین خود را می‌خورد.


1. طلوع مردگان – Dawn of the Dead – 1978

“شب زندگان مرده” برای همیشه سینما را تغییر داد اما اولین فیلم زامبی رومرو، یعنی “طلوع مردگان” اثر بهتری است. زمانی که زامبی‌ها شهر را تسخیر می‌کنند چهار نفر در یک پاساژ جمع شده تا جان خود را نجات دهند. اما زامبی‌ها آن‌ها را پیدا کرده و به آنجا می‌روند. صحنه آغازین فیلم ترسناک است، پس‌ازآن شاهد صحنه‌های ماجراجویان هستیم و پس‌ازآن شخصیت کمدی داستان را می‌بینیم. سرانجام نقدهای فیلم آغاز شده و به‌خوبی به پایان می‌رسد. ریتم فیلم کامل است، فیلم‌نامه بسیار خوبی دارد، موسیقی متن آن تأثیرگذار است و اجراهای بازیگران نیز واقعاً چشمگیر هستند. لطفاً این فیلم را با بازسازی زک اسنایدر در سال 2004 مقایسه نکنید.


آپدیت: فیلم‌های زیر طبق نظرات مخاطبین به لیست اضافه شدند.


مجموعه رزیدنت اویل – Resident Evil franchise – از 2002 تا 2016

رزیدنت اویل برا علاقه‌مندان سینما عنوانی کاملا شناخته شده است و نیازی به معرفی ندارد. در این مجموعه، دختری به نام آلیس با بازی میلا یوویچ (Milla Jovovich) باید با افرادی که به ویروس تی (T-Virus) مبتلا شده‌ند یا بهتر بگوییم به نوعی زامبی تبدیل شده اند و در راس همه آن‌ها شرکتی به نام آمبرلا قرار دارد مبارزه کند. تاکنون 6 فیلم در این فرنچایز ساخته شده است. با توجه به عنوان فیلم ششم که The Final Chapter (فصل آخر) نام دارد، شاید قسمت دیگری را شاهد نباشیم.


من افسانه‌ام – I Am Legend – 2007

فیلم فوق‌العاده زیبای من افسانه‌ام با بازی به یاد ماندنی ویل اسمیت قطعا لیاقت افزوده شدن به این لیست را داشت. در این فیلم شاهد هستیم که جمعیت شهر به کلی به موجوداتی شبیه زامبی تبدیل شده اند که در روشنایی روز پوستشان میسوزد و می‌میرند. البته این موجودات برخلاف بسیاری از فیلم‌های مربوط به زامبی، بسیار هم باهوش هستند. ویل اسمیت نقش دکتری را ایفا می‌کند که همراه با سگ اش زندگی می‌کند و در تلاش است تا دارویی برای درمان این ویروس بسازد. اگر به فیلم‌های زامبی علاقه دارید این فیلم را از دست ندهید.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. شما هم می‌توانید فیلم‌های خوبی که در ژانر زامبی هستند و از قلم افتاده اند را به ما  معرفی کنید تا در لیست قرار دهیم. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (129)

بستن فرم

 1. علی

  مهر 26, 1398

  سلام من چند سال پیش یک فیلم دیدم توش یک سری آدم توی یک زیر دریایی گیر افتاده بودن بعد یک کوه جنازه توی پایین ترین قسمت اون بود که وقتی آدمای داخل زیر دریایی میرن ببینن مشکل چیه میبیننشون بعد وقتی یکیشون نور چراغ قوه ش رو میندازه روشون بلند میشن و میان دنبالشون
  یک جای دیگشم این بود که یک مَرده داره توی راهروی زیردریایی راه میره که یک دختر ۷، ۸ ساله میبینه بعد میره جلوش ازش میپرسه تو اینجا چیکار میکنی یهو دختره با یه چیز تیز گلوی مرده رو میبره بعد مرده در حال مردن میفهمه که دختره زامبی بوده
  واقعا ممنون میشم اگه میدونن اسم فیلمه چیه بگین بهم خیلی دنبالشم

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به علی

   مهر 27, 1398

   سلام علی جان،
   مطمئن نیستم ولی فیلم Shock Waves محصول 1977 نبود؟ 🤔

   پاسخ

 2. مونی

  مهر 16, 1398

  من یه فیلم دیدم که یه زن و شوهر (شوهر فوق العاده جذاب و پولدار)با فرزند خونده هاشون زامبی های بشون حمله میکنن و با تجهیزات به جنگل و داخل کلبه در میرن و پند سال اونجان و تو این مدت یه دوس پسر و دوس دختر و پیرزن و پیرمرد و غیره بهشون پناه میارن…
  خلاصه بگم مرده زامبی میشه…ینی هم میشه و هم نمیشه خودش زامبی نیست و علاقه ای به خوردن بقیه نداره اما اگه کسی بهش دست بزنه زامبی میشه خلاصه این مردو میگیرن و میبرنش تو یه پایگاهی که به خاطر کار زنش که ولش کرد نصف پایگاهه زامبی میشن و دکترا میخوان بفهمن که چرا این زامبی نمیشه و حتما دلیلی پادزهری چیزی داره و میتونیم ازش استفاده کنیم و….
  کسی اسم تین فیلمو میدونه؟؟؟
  ممنون میشم

  پاسخ

 3. ممد

  شهریور 31, 1398

  Z nation. Walking dead. Fear of walking dead اینا سریالن که البته fear of walking dead spin of خود والکینگ دد هس خیلی خوبن دیگه از فیلما معروف مثلا نایت آف د لیوینگ دد هس. مثلا اونایی ک موضوع جالب دارن warm bodies . Zombies. و جدیدترینش هم فکر کنم rhe dead dont die هیت که واقعا مضخرف بودش.

  پاسخ

 4. hamis

  شهریور 25, 1398

  یه فیلم دیده بودم ک یه سکانسش این بود ک دوتا ماشین بودن که با یه کابل بهم متصل بودن بعد این مدوتا ماشین با حرکتشو با کابلی ک به ماشین بسته بودن زامبی هارو میکشتن دنبالش اسمشو میگید

  پاسخ

  • SHAYAN در پاسخ به hamis

   شهریور 28, 1398

   اسم فیلمی که دنبالشی واکینگ دد است.

   پاسخ

  • طیبه در پاسخ به hamis

   شهریور 28, 1398

   اسم سریالش.مردگان متحرک هستش..

   پاسخ

  • امیر حسین در پاسخ به hamis

   مهر 2, 1398

   اسم اون فیلم والکینگ دد ک در مورد زامبیاست یه سریاله ک خیلی قشنگه ک پارسال فیلم‌برداریش کردن و خیلی خیلی قشنگه و اصلا ترسناک نیست فقد هیحانی و پر از ماجراهاییه ک آدم کیف میکنه وقتی میبینتش

   پاسخ

  • Zahra در پاسخ به hamis

   مهر 22, 1398

   والکینگ دد فصلای اخری بود فک کنم فیلم فوق العاده ایه

   پاسخ

 5. سید

  شهریور 12, 1398

  من خیلیاشو دیدم.قطار بوسان فوقالعادست.جنگ جهانی زد فوقالهادست.من افسانه ام بینظره عالیهههه.اما دونده مارپیچ(maze runner) بهترینه.بهترین فیلم حرف نداره اگه کسی ندیده ببینید

  پاسخ

  • روح در پاسخ به سید

   شهریور 25, 1398

   حالت خوبه. چی میگی. چی زدی هی میگی این خوبه اون خوبه اون یکی خوبه. بالاخره کدوم خوبه؟ ایسگا کردی مارو 😒😒😒😒

   پاسخ

 6. وحید

  شهریور 4, 1398

  سلام پیشنهاد میکنم فیلم کامل مردگان متحرک ببینین

  پاسخ

 7. وحید

  شهریور 2, 1398

  سلام دوستان فیلمی توی مایه های قطاری به بوسان کسی میشناسه؟؟

  پاسخ

  • عماد در پاسخ به وحید

   شهریور 12, 1398

   دونده هزارتو .mzer runner. خیلی عالیه حتما ببین خیلی خوبه

   پاسخ

 8. Ali

  مرداد 25, 1398

  سلام اگه میشه راهنمایی کنید:
  یه فیلم قبلا دیده بودم که ۴تا دختر به جنگل مسافرت میکنن که همه دوست پسراشون هم فردا شب میان جنگل پیششون .همون روز تو آب یه ماده ی سمی تو رودخانه می افته و همه حیوونای اون منتطقه با مردمش زامبی میشن

  پاسخ

  • Saqiii در پاسخ به Ali

   مهر 9, 1398

   فک کنم پیچ اشتباه بوده

   پاسخ

 9. مصطفیذ

  مرداد 24, 1398

  سلام خسته نباشید دنبال یه فیلمم اسمشو یادم نیست داستانش اینطوریه که یه مردی پیش زنش که داره میمیره ایستاده و زن لباساش خونیه و زنه میمیره به زامبی تبدیل میشه شوهرشم گاز میگیره بعد مرده تبدیل میشه به رئیس تمام زامبی ها. لطفا اسمشو بم بگید.. مرسی

  پاسخ

 10. REZA

  مرداد 21, 1398

  سلام ، من قبلا یه فیلم دیده بودم اسمش یادم نیست فیلم اینجوری بود چند تا از ادم ها توی یه منطقه که دورش فنس کشیده شده بود زندگی میکردند که زامبی ها به اون جا حمله میکردند . لطفا اسم فیلم رو بگید ممنون میشم

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به REZA

   مرداد 21, 1398

   سلام رضا جان،
   فیلم های زامبی خیلی زیادی هستن که این سکانس رو دارن،
   کمی از جزئیات فیلم رو بگی راحت تر میشه حدس زد

   پاسخ

   • Reza در پاسخ به عباس

    مرداد 22, 1398

    نمیدونم والله قبلا تو ماهواره نگاه کرده بودم اینجوری بود که دور یع منطقه ای فنس کشیده شده بود بعد زامبی ها هر روز به اونجا حمله میکردند تا اون فنس رو بشکنند تا داخل اونجا شوند

    پاسخ

    • پارسا در پاسخ به Reza

     شهریور 2, 1398

     رضا اون سریاله اسمش مردگان متحرک هست به انگلیسیش هم میشه والکینگ دد

     پاسخ

  • شروین در پاسخ به REZA

   مرداد 23, 1398

   اسمش مردگان متحرک اون سریال

   پاسخ

  • حسام در پاسخ به REZA

   شهریور 26, 1398

   داداش الان سرچ کردم اسمش سرزمین مردگانه

   پاسخ

 11. افشین

  مرداد 6, 1398

  سلام دوستان من خیلی به فیلم های که قالبا چند نفر تویه یک محوطه یا تویه ساختمان گیر افتادن و حالت معما مانند دارن علاقه دارم میشه گفت مثل دونده مارپیچ یا فیلم اتاق فکر خواهشا چندتا فیلم با همین مضمون بهم معرفی کنید ممنون

  پاسخ

  • بهزاد در پاسخ به افشین

   شهریور 8, 1398

   سلام،فیلم آزمایشگاه بلکو رو نگاه کن دوست من.

   پاسخ

 12. سینا

  مرداد 6, 1398

  سلام دوستان یه سری فیلم که تو لیست نیست مثل
  Shed of the Dead 2019
  The End ? 2017
  Office Uprising 2018
  The Night Eats the World 2018
  It Stains the Sands Red 2006

  پاسخ

 13. Daniyal

  مرداد 4, 1398

  فیلمی قبلا ها دیدم اسمش و یادم نی ولی تا اونجا ک یادمه یه فرد تنها تو شهر زندگی میکرد و اون شهر از بین رفته بود و روزا برا غذا ب شکار میرفت شبا میومد خونه و خونش هم برای محافظ از زامبی ها حفاظ داشت همین یادمه اسمشو کسی نمیدونه؟!

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به Daniyal

   مرداد 4, 1398

   سلام دانیال جان،
   فکر کنم منظورت فیلم I Am Legend محصول 2007 با بازی ویل اسمیت باشه

   پاسخ

  • من افسانه هستم در پاسخ به Daniyal

   مرداد 15, 1398

   فیلم من افسانه هستم بود

   پاسخ

  • من در پاسخ به Daniyal

   مرداد 18, 1398

   اسمش این بود : ((من افسانه هستم.))
   I am legend

   پاسخ

 14. محمد

  تیر 30, 1398

  سلام دوستان من یک فیلم زامبی هیجان انگیز میخوام اگر راهنمای کنیم ممنون میشم میخوام فیلمِ ترسناک و هیجانی باشه و جدید باشه👍

  پاسخ

  • جواد در پاسخ به محمد

   شهریور 12, 1398

   من فیلم های زامبی زیاد دیدم من افسانه ام فوقالعادست.اما برا من بهترین فیلم زندگیم و فیلم زامبی دونده مارپیچ یا هزارتو بود.خیلی فوقالعادست.پیشنهاد میکنم دونده مارپیچ روببینی.البته ۳ تا قسمت داره هر سه تا عالین

   پاسخ

 15. R.B

  تیر 29, 1398

  سلام. من دنبال یه فیلمیم که انگار زامبی ها کل شهر رو تصرف کردن و تعدادی انسان هستن که برای کشتن اونا به شهر اومدن و تو همون حین یه پسر زامبی عاشق یه دختر انسان میشه…
  لطفا اگه اسمشو میدونید بگید!

  پاسخ

  • ….. در پاسخ به R.B

   مرداد 2, 1398

   Warms bady یه چیز تو این مایه ها

   پاسخ

  • pouya در پاسخ به R.B

   مرداد 2, 1398

   warm bodies

   پاسخ

  • محمد رضا در پاسخ به R.B

   مرداد 2, 1398

   اسم فیلمش بدن های گرم هست

   پاسخ

  • سعید در پاسخ به R.B

   مرداد 7, 1398

   Warm.Bodies

   پاسخ

  • ابوالفضل در پاسخ به R.B

   شهریور 14, 1398

   warn bodies 2013

   پاسخ

 16. Mohammad kqz

  تیر 27, 1398

  سلام اقا خسته نباشید من خیلی وقت پیش مثلا سال ۸۴ اینا یه فیلم راجبه زامبی دیدم رو دی وی دی اسمشو نوشته مُرده کُش ولی هرچی سِرچ میکنم نمیاره موضوعش راجبه یه شهر بود که مردمش زامبی شده بودن بعد یه تعداد ادم دوره هم جمع شدن که فرار کنن از اونجا توو یه سکانسش یکی سه تا شاتگان رو بهم وصل کرده با اون شلیک میکرد و توو یه سکانسش یه زنه ب یه سره چوب یه چیزه اَرّه مانند وصل کرده و با اون سره زامبی هارو قط میکنه
  ت رو خدا اگه فهمیدین کدومه اسمشو بگین
  اینجام نشد آی دیه تلم ****

  پاسخ

 17. نوید

  تیر 25, 1398

  سلام خسته نباشید من دنبال فیلمی میگردم خلاسش یه هلیکوپتر داره سقوط میکنه از توی هلیکوپتر یه دختر موهاش بنفش مدل موش خامع ای بود میوفته روی درخت بعد سوراش بزرگی روی سینش ایجاد میشه میمیره زامبی میشه ولی دوست پسرشو نمی خوره خواهش هرکی میدونه بگه

  پاسخ

 18. نگین

  تیر 25, 1398

  سلام دوستان من دنبال یه فیلم زامبی میگرردم که چند سال پیش نگاه کرده بودم اسمش یادم نیس.
  موضوع این بود که چهار پنج تا دختر و پسر میرن یه ویلا بعد یکی از پسرا میره شهر تا مواد غذایی تهیه کنه که میبینه یه زن داره مو هاشو میکنه بعد اخبار میگه همه بیمار شده تو شهر و…
  اگه کسی اسمشو میدونه بگه ممنون.

  پاسخ

  • حسین در پاسخ به نگین

   تیر 26, 1398

   Waking dead

   پاسخ

   • نگین در پاسخ به حسین

    تیر 26, 1398

    نه اون نبود فیلم سینمایی بود سریال نبود

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به نگین

     مرداد 13, 1398

     مطمئنی که بازیگر ثور یعنی کریس همثورث توش بازی نمی کرده

     پاسخ

 19. فاطمه

  تیر 25, 1398

  فیلمWarm bodiesهم فیلم خوبی بود.دیدگاه جالب و تازه ای نسبت به زامبی ها داشت

  پاسخ

 20. ساسان

  تیر 22, 1398

  بهترین سریال که مردگان متحرک هست the walking deed ولی سینمایی قطار بوسان و جنگ جهانی زد هم خیلی خوب هستن . بقیه رو ندیدم

  پاسخ

 21. محمد

  تیر 15, 1398

  من خیلی وقت پیش یه فیلمی دیدم ک اولش یک مرد با ماشین وسط جاده در حال رانندگی بود ک به یک مغازه قدیمی میرسه و شروع به گشتن در داخل مغازه میکنه ک ناگهان از داخل یه جعبه یک زامبی دختر جیغ میکشه بقیشو ندیدم کسی میدونه اسم فیلم چیه؟

  پاسخ

 22. حمید

  تیر 11, 1398

  میشه یه فیلم با ژانر معمایی هیجان انگیز بهم معرفی کنید؟ می‌خوام فیلمش مثلا مانند دونده هزارتو باشه داستانش و در اون حدود. ممنون💗

  پاسخ

 23. Ryan Aria

  تیر 11, 1398

  سلام من تو این ژانر زامبی یه فیلم دیده بودم یه مرده یه دوست چاق داشت.بعدش اخر سر دوستشم زامبی میشه میمیره فک کنم یذرم کمدی بود.
  مرده از نامزدش جدا شده بود بخاطر دوستش
  اسمشو کسی میدونه؟

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به Ryan Aria

   تیر 12, 1398

   اسمه فیلمه شان میمیرده

   پاسخ

  • حسین در پاسخ به Ryan Aria

   تیر 14, 1398

   اسمش shun of daed

   پاسخ

 24. محمد

  تیر 9, 1398

  سلام من یه سکانس از یه فیلم یا سریال کره ای دیدم کخ توش یه نفر داره زامبی ها رو میکشه که یه دفعه یه زامبی زن میبینه و عاشقش میشه بعدشرو دندوناش یه قاب پلاستیکی میزاره و اونو همراه خودش همه جا میبره
  کسی میدونه اسم فیلم یا سریالش چیه؟

  پاسخ

  • Mahdie در پاسخ به محمد

   تیر 10, 1398

   سلام اقا من ی سوال دارم اصلا ربطی ب موضوع ندارع ولی دلم طاقت نیاورد نپرسم گفتم شاید یکی بدونه..این میکس های شکست عشقی و خودکشی درست میکنن من واقا مخم درگیر شدع ک اسم چن تا از این فیلم یا سریالا چیه…مثلا یکی که پسره خودشو پرت میکنه جلو قطار یا اینکه ی دختره بالا ساختمون میخواد خودشو پرت کنه ی دختره دیگه رو به روش جلو نرده هاس ولی اون خودش رو پرت میکنه و و و اقا کسی از اسم این فیلمارو میدونه غیر اینام اگ میدونین بگین مرسی میشم..راسی ی چن تا مث:اسکم،اگر بمانم،اقای ربات اینارو تونسم درارم بازم مرسی میشما💓

   پاسخ

 25. narges

  تیر 2, 1398

  سلام منم یه فیلم دیدم دختری با لباس مشکی و یه دختر چینی با لباس قرمز بود داخل یه سالن پر از اسلحه
  پایین ساختمون مردم زیر بارون بودن
  دختر مشکی پوش میاد پایین چتر رو برای یه دختر که لباس ابی با خال های سیاه رو لباسش داد
  بعد یک دفعه همه اون مردم زامبی میشن
  بعد داخل یه راه روهه دراز با لامپ های سفید دختر مشکی پوش با اون دختر لباس ابیه میجنگه

  اگه اسمشو کسی میدونه بهم بگه

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به narges

   تیر 6, 1398

   رزیدنت اویل 6 بوده

   پاسخ

  • Amir در پاسخ به narges

   تیر 20, 1398

   اویل زندگی پس از مرگ

   پاسخ

  • مونی در پاسخ به narges

   مهر 16, 1398

   رزیدنت اویل۴

   پاسخ

 26. اناهیتا

  خرداد 30, 1398

  سلام من یه فیلم خیلی وقت پیش دیدم اسمشم یادم نی
  یه عده تو یه ساختمونی بودن پایین ساختمون پر زامبی بود بعد یه زنه تو یکی از اتاقا بود که یه وان حموم تو اتاق بود . زیر وانه یه سوراخ بزرگ بود که به پایین ساختمون راه داشت بعد فقط یادمه یه زامبی از اون سوراخه وارد اتاقی که اون ادما توش بودن میشه . اگه میدونین کدومو میگم ممنون میشم اسمشو بگین

  پاسخ

 27. Hossein

  خرداد 17, 1398

  سلام من یه فیلم دیدم توش ۱۰ تا ۱۵ جوون تو یه محیط سر سبز بودن که یه دیوار دور شون بود و میخواستن فرار کنن از اونجا اسمش یاد نمیاد جدبدا دیدم فک کنم زیر سال ۲۰۱۶ ساخته شده

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به Hossein

   خرداد 17, 1398

   سلام حسین جان،
   فیلم دونده مارپیچ (Maze Runner) محصول 2014

   پاسخ

  • مرتضی در پاسخ به Hossein

   خرداد 31, 1398

   دونده هزارتو هستش اسم فیلم

   پاسخ

 28. بنفشه

  خرداد 15, 1398

  فیلم درمان شده هم جالب بود ی زاویه جدیدی از فیلمای زامبی بود و از دید کسی بود ک مبتلاشده و بعد درمان شده و برخورد جامعه باهاش…

  پاسخ

 29. بنفشه

  خرداد 15, 1398

  فیلم شب جهان را میبلعد ی زامبی فرانسویه و بنظرم تو این سبک فیلم خوبیه و فیلم the end بدک نبود فیلم بیست و هشت هفته بعد و طلوع مردگان هم بدک نیستن

  پاسخ

 30. امیرحسین

  خرداد 8, 1398

  سلام دنبال یه فیلمم. خیلی قبلنا دیده بودمش.نقش اکل زنی بود که نمیدونم دنبال چی بود ولی یادم میاد یجاش توی یه هزار تو که دیوارش قرمز رنگ بود گیر میکنه یه راهنما اولش داره هی نوشته چپ راست چپ راست.زنه هم راه شو پیدا میکنه.اسم فیلم مرسی

  پاسخ

  • سعید در پاسخ به امیرحسین

   شهریور 12, 1398

   سلام من یه فیلم در مورد زامبی ها دیده بودم که چند نفر فرار میکنن تو یه فروشگاه از دست زامبی ها و بعد یه مینیبوس رو درست میکنن با اره برقی و این چیزا فرار میکنن اسمش رو نمیدونم اگه کسی میدونه ممنون میشم بهم بگید

   پاسخ

 31. Mahmoud

  خرداد 6, 1398

  سلام دوستان یه زمانی خیلی وقت پیش من یه فیلم زامبی از یه دختر دیدم که خیلی لباس های چسپ وسیا داره و همرای دوتا تفنگچه شلیک میکنه و اینها رو یه ساختمانی گیر میکنه که میخواد با الیکپتر فرار کنه
  اگه کسی پیفهمه بگه لطفا ممنون

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به Mahmoud

   خرداد 6, 1398

   سلام،
   فکر میکنم مجموعه فیلم های Resident Evil رو میگید

   پاسخ

  • Artin در پاسخ به Mahmoud

   خرداد 9, 1398

   رزیدنت اویل 3 یا 4 بود در کل یکی از قسمت های فیلم رزیدنت اویل بود که اون زن نقش اصلیه فیلمه

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به Mahmoud

   خرداد 16, 1398

   سلام فکر کنم اسم اون دختر آلیس باشه رزیدنت اویل فیلمه که میگی البته فکر کنم

   پاسخ

  • Ali در پاسخ به Mahmoud

   خرداد 24, 1398

    جنگ جهانی زد – World War Z – ۲۰۱۳

   پاسخ

  • esi در پاسخ به Mahmoud

   تیر 11, 1398

   فیلم رزیدن اویل چهار هست

   پاسخ

 32. امین

  خرداد 3, 1398

  سلام میشه تمام فیلم های زامبی جهان در تاریخ سینما را در یک لیست قرار بدید

  پاسخ

 33. saeed

  اردیبهشت 20, 1398

  سلام من دنبال فیلم زامبی هستم که تا اونجایی که یادمه از تیزرش یه بچه زامبی تو کالاسکه هستش بعد دست یه مردی رو گاز میگیره اونم بچه هرو پرت میکنه میخوره به یه تابلو فک کنم ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ

 34. علی

  اردیبهشت 20, 1398

  فقط جنگ جهانی زد. بیشتر بخاطر بازی جالب بردپیت

  پاسخ

 35. داود دارابی

  فروردین 20, 1398

  دوستان یعنی هیچکی سریال زد نیشن رو ندیده کپی واکینگ دد تازه هیجانش بیشتره چون زامبیها سریع ترن و کم کم به تکامل میرسن فعلا 5 فصله شروعش از سال 2014 بود از دیدگاه خیلی از دوستام از واکینگ دد بهتره چون با طنز آمیخته شده اما جنبه طنز گونش رو هیجان و اصل فیلم زامبی هیچ تاثیری نذاشته و فیلم رو جذاب تر کرده نام انگلیسی: z nation

  پاسخ

  • پرهام در پاسخ به داود دارابی

   فروردین 30, 1398

   اولاش خوبه ولی هر چی جلوتر میریم بد میشه

   پاسخ

  • رضا در پاسخ به داود دارابی

   اردیبهشت 5, 1398

   داداش اشتباه میکنی
   تو اصلا والکینگ دد رو دیدی که دربارش نظر میدی
   والکینگ دد کجاش طنزه یهویی بگو فیلم کمدی خودتو راحت کن
   در ضمن والکینگ دد اسپیناف داره
   تو اونجا نشون میده که چطوری زامبیا تکامل پیدا میکنن
   سه تا اسپینافه دیگه از والکینگ دد تا چند سال دیگه میاد بیرون
   والکینگ دد تو ژانر خودش رقیب نداره
   لطفا سریالای دیگرو باهاش مقایسه نکن
   مثل این میمونه بیای یه برنامه ایرانی استعدادیابی رو بیای با برنامه اصلیش تو آمریکا مقایسه کنی
   به عنوان مثال گفتم
   من رفتم بازیگراشو نگاه کردم
   نه بازیگراشون بهم میخورن واسه مقایسه نه نویسنده
   والکینگ دد طبق یک کمیک پیش میره برنامه ریزی شدست
   یک فیلم کمیدی مسخره نیس که فقط برای خوش گذرونی باشه

   پاسخ

   • ؟ در پاسخ به رضا

    اردیبهشت 19, 1398

    بهتر این كه جوابش ندی

    پاسخ

   • زری خان هستم😐 در پاسخ به رضا

    خرداد 27, 1398

    😐😐عامو ول کن انگارخود والکینگ ددی بدت میادااا

    پاسخ

  • navid در پاسخ به داود دارابی

   اردیبهشت 25, 1398

   من دیدم زد نیشن رو…خیلی خوبه…اینایی هم که میان نظر مخافل میدن فقط فنای واکینگ دد هستن منم واکینگ دد رو دوست داشتم ولی تا فصل پنج نه اینکه ده تا فصل…چخبره مگه؟؟زد نیشن جایگزین خیلی خوبیه برا واکینگ دد

   پاسخ

  • D در پاسخ به داود دارابی

   شهریور 12, 1398

   جان بابات نظر نده.اخه زد نیشن رو چطور میتونی با مردگان متحرک مقایسه کنی.مردگان متحرک فوقالعادست و دیگه مثل اون نیست

   پاسخ

 36. TOP

  فروردین 11, 1398

  سلام دوستان .من ی فیلمی دیدم خیلی وقت پیش اسمشو نمیدونم …ی گروه بودن میرن تو ی خرابه عکس و فیلم میگیرن ..یکیون دستش زخمی میشه خونش میچکه رو زمین رو دست ی مرده فکر کنم ..اون زنده میشه یکیشونو گاز میگیره بعد تبدیل میشه بعد کل شهر زامبی میشن …یادم میاد ی سگه هم زامبی شده بود …ی جا ی جشن تولد بود اسم دختره سالی بود فکرکنم تو کابینت قایم میشه ….

  پاسخ

  • esi در پاسخ به TOP

   تیر 11, 1398

   رزیدنت تویل ۳

   پاسخ

  • بهمن در پاسخ به TOP

   مرداد 5, 1398

   اسم فیلم Demons 2بود

   پاسخ

  • بهمن در پاسخ به TOP

   مرداد 5, 1398

   سلام دوستان:
   من یه فیلم VHS(ویدیویی)درباره زامبی دیده بودم که خیلی برام ترسناک بود،قبول دارم خیلی قدیمیه😜
   اول فیلم اینطور شروع میشد که دوتا کفن دزد میرن تو یه قبرستانی که دور و برش پر درخت بود مث جنگل و دوتا مرده تازه با تابوت اونجا که روز بعد خاکسپاری بشن، اینا اومده بودن از تابوتشون چیزای با ارزشو بدزدن که یه زامبیییی😬
   از لابلای درختا با یه صدای ترسناک دنبال زاویه ای میگشت که از پشت سر هردو دربیاد
   که مابین صحبت اون دزدا اون لحظه فرا میرسه و نگاه یکیشون به پشت سر دوستش خشک میشه و قدرت تکلمش رو از دست میده و فقط فرار میکنه و دوست بد بختش…😱
   کسی این فیلمو دیده که اسمشو بهم بگه؟🙏🙏🙏

   پاسخ

   • Behzad در پاسخ به بهمن

    شهریور 8, 1398

    سلام دوست عزیز منم دقیقا خیلی وقته دنبال این فیلم میگردم،با ویدیو دیدمش، تو یک سکانسی از فیلم هم پسر بچه پستان مادرش رو گاز میگیره و مادرش هم تبدیل میشه به زامبی، اگه پیداش کردی ممنون میشم با این شماره به من اطلاع بدی با سپاس.(شماره حذف شد)

    پاسخ

 37. محمد علیزاده

  اسفند 26, 1397

  سلام من دنبال یه فیلم زامبی هستم قدیمی هست فک کنم از سال ۲۰۱۴ به پایین باشه تو فیلم یه مرد سیاه پوست هست و یه سگ داره آخرین بازمانده است و همه شهر رو زامبی ها گرفتن و شب ها میان بیرون و در تاریکی زندگی میکنن لطفا اگه اسم فیلم رو میدونید خیلی خیلی خواهش میکنم که بهم بگید تلگرامم @MK742 و اینستاگرامم malizade024 هست خیلی خواهش میکنم که بهم بگید

  پاسخ

 38. علی

  اسفند 17, 1397

  سلام دوستان نمیدونم چند نفر این نظر منو میبینن لطفا بهم کمک کنید هرکسی که این فیلمارو زیاد دیده و اسم شونو میدونه و تلگرام داره ای دی میدم باید پی وی اسم فیلم هارو بهم بگه خیلی ممنون میشم ازش ترو قرآن یکی بیاد چند اسم بهم بگهفیلم ها مثل قطاری به بوستان باشه این جور فیلما باشن ای دی من در تل
  awat5566@
  ❤❤❤❤لطفا بیایید😢😢

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به علی

   اسفند 21, 1397

   علی جان پیشنهاد اول اینکه اگه سریال مردگان متحرک‌ رو ندیدی ببین حتما، حالا حالا ها ارضات میکنه تو این نوع سبک،
   فیلم های مجموعه ای
   Rec بهترین فیلمیه که تو این سبک دیدم ازون فیلمایی که شبه مستنده و زامبی ها به مخاطب خیلی نزدیکن و همش تو دلت وحشت میندازه، مجموعه ۵ یا ۶ قسمتی حتما ببین!!
   مجموعه رزیدنت اویل اکشن و زامبی محوره
   اگه سینمایی بخوای. جنگ جهانی زد از همه بهتره که‌ هممون منتظر قسمت ۲ هستیم
   ، i m legend(من افسانه ام) ، ۲۸ روز بعد، هواپیمای زامبی ها، محموله، ۲۸ هفته بعد…..
   بستگی به سلیقه ات داره من اول سینمایی ها و چند مجموعه ای هارو دیدم بعد رفتم سراغ سریال مردگان متحرک که فصل اول تا چهارمش فوق العادس ، پر مخاطب ترین سریال آمریکاس.

   پاسخ

   • Amin در پاسخ به مهدی

    اسفند 25, 1397

    من مردگان متحرک رو دیدم عالیه دنبال سریالی مث اونم

    پاسخ

  • ایدین در پاسخ به علی

   اسفند 25, 1397

   جنگ جهانی زد بهترین

   پاسخ

  • esi در پاسخ به علی

   تیر 11, 1398

   بهترین فیلم تاریخ از نطر من کنجوری یک و کنجوری دو البته قسمت سوم تو راه اونم عالی پیشنهاد میکنم ببینید تا لذت یک فیلم واقعی رو بفهمید

   پاسخ

 39. Shams_Jamali

  اسفند 12, 1397

  سلام این فیلمی که تازه اومده فک کنم 2019 باشه سربازا میرن با زامبی ها تو لندن انگلیس میجنگن ویروس اول از یه زندانی که فرار کرده بود شیوع پیدا میکنه اسم فیلمش رو ممنون میشم بگید دمتون گرم سایت خوبی دارید

  پاسخ

  • ش در پاسخ به Shams_Jamali

   اسفند 17, 1397

   دیدم اصلا بدرد نمیخوره

   پاسخ

  • امیر حسین در پاسخ به Shams_Jamali

   مهر 2, 1398

   اسم‌فیلم redcom1 خیلی قشنگه امروز منم دانلود کردم عالی بود فیلمش

   پاسخ

 40. اسحاق

  بهمن 22, 1397

  عده ای دزد به یک ساختمان برای دزدی میروند یکیو میکشند وبعد از مدتی به زامبی تبدیل میشود و انوها با زحمت زیادی زامبی رو میکشند دزدا به پشت بام ساختمان میروند وقتی به کوه ها نگاه میکنند رعد برق های ترسناکی میبینند و سر صدا های عجیبی در شهر به گوششان میرسد
  این تنها چیزی که از فیلم میدنستم لطفا اگه اسمشو میدونید بهم بگید

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به اسحاق

   بهمن 22, 1397

   سلام اسحاق جان،
   فکر میکنم فیلم Riddick محصول 2013 منظورت باشه. البته توی ریدیک زامبی نیستن اون موجودات، یه نوع موجودای فضایی باتلاقی هستن که دنبال کشتن ریدیک هستن

   پاسخ

   • اسحاق در پاسخ به عباس

    بهمن 23, 1397

    اینم نبود ولی خیلی ازت ممنونم آقا عباس

    پاسخ

  • امیر در پاسخ به اسحاق

   بهمن 28, 1397

   Hord اگه اشتباه نکنم

   پاسخ

  • عباس در پاسخ به اسحاق

   بهمن 28, 1397

   فکر میکنم امیر درست میگه منظورت فیلم The Horde محصول 2009 باشه

   پاسخ

  • حمید در پاسخ به اسحاق

   فروردین 6, 1398

   اسم فیلم Hurde محصول سال ۲۰۰۹

   پاسخ

 41. اسحاق

  بهمن 22, 1397

  سلام من خیلی وقته دنبال فیلمی میگردم که متاسفانه نمیتونم پیداش کنم

  پاسخ

  • مصطفی در پاسخ به اسحاق

   اسفند 14, 1397

   اسحاق دقیق یادم نیس ولی تو ی فیلمی اولش فرار کردن پشت بوم از دست زامبی ها شاید این همونی باشه که میخوای اسم فیلمش:مردگان متحرک

   پاسخ

 42. Amirreza

  بهمن 19, 1397

  فیلم maze runner هم واقعا عالیه

  پاسخ

  • Javad در پاسخ به Amirreza

   خرداد 25, 1398

   بهترین فیلیمی که تو عمرم دیدم maze runner بوده.تا حالا ۵۲ بار دیدمش سیر نمیشم. توصیه میکنم ببینید

   پاسخ

 43. سمیه

  دی 20, 1397

  قطار بوسان عالیه عالیییییییییییی

  پاسخ

 44. Keyhan

  دی 10, 1397

  با سلام
  فیلمی بود که اولش کارگر ها داشتن زمین را میکندن بعد یک کارگر میره تو زمین و چند تا اسکلت میبینه میره جلوتر یک اسکلت اون رو گاز میگیره و اون تبدیل به زامبی میشه

  پاسخ

 45. Sanam

  آذر 29, 1397

  خسته نباشید خیلی وقته دنبال فیلمی میگردم ک خلاصش چنتا پسر تصمیم میگیرن به بهونه ای با دوستدختراشون بحث کنن تا به یک مسافرات مجردی برن اماوقتی برمیگردن کل شهر زناشون زامبی شده بودن خیلی دنبال اسم فیلم هستم

  پاسخ

 46. esmaeil_zarif@

  آذر 2, 1397

  با سلام
  یه سریال بود که اول فیلم مرده و زنش خواب بودن بعد یه دختر زانبی زنرو گاز میگیره و مرده از ‍نجره حموم فرار میکنه میره تو خیابون و می بینه کل شهر بهم ریخته و غیره
  لطفا اگر کسی اسم این سریال رو میدونه بهم بگه خیلی سال ‍یش 5 قسمتشو دیده بودم و الان دنبالشم
  اینم ایدی تلگرام و اینستام
  (آیدی از پیام حذف شد)

  پاسخ

 47. sia

  آبان 30, 1397

  حقیقتا گاهی خوب مینویسین گاهی باید بهتون شک کرد. اولا رزیدنت اویل ها که در نوع خودش انقلاب بودن نیومده. بعد فرانکشتاین چی؟؟؟ فیلم به اون خوبی رو حذف کردین؟

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به sia

   آبان 30, 1397

   سلام دوست عزیز،
   با تشکر از نظر شما،
   رزیدنت اویل به انتهای مقاله اضافه شد. منتها فرانکنشتاین بیشتر در حوزه فیلم های خون آشامی و دراکولا طبقه بندی میشه و ارتباط زیادی به زامبی نداره.
   مرسی بابت معرفی فیلم ها 🙏🌺

   پاسخ

 48. مهدی

  آبان 15, 1397

  عالی

  پاسخ

 49. جرجی زیدان

  فروردین 27, 1397

  سلام و تشکر به خاطر مطالب خوبتون
  به نظرم اگه I Am Legend هم توی لیست قرار می گرفت بد نبود

  پاسخ

 50. ع

  فروردین 13, 1397

  کوپس رزیدنت اویل

  پاسخ