لیست بهترین فیلم های ترسناک درباره زامبی ها

فیلم‌های زامبی بسیار جالب و مهیج هستند و افراد زنده آدم‌خوار را نشان می‌دهند. در طی سال‌ها این فیلم‌ها کمی پرسرعت‌تر و هوشمندانه‌تر شده‌اند اما داستان به همان شکل قدیمی است: افراد مرده‌ای که دوباره زنده شده‌اند، به زنده‌ها حمله می‌کنند و آن‌ها را نیز به زامبی تبدیل می‌کنند. فیلم‌سازان باهوش با استفاده از محتوای این فیلم پیام‌های سیاسی و فرهنگی را نشان داده و آن را به شیوه خود تغییر می‌دهند. در این مطلب جذاب قصد داریم 23 فیلم برتر درباره زامبی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.


30. جنگ جهانی زد – World War Z – 2013

این فیلم پر بودجه‌ترین فیلم زامبی گونه است که برد پیت در آن نقش‌آفرینی می‌کند. در یک‌سوم انتهایی این فیلم خواهیم دید که برای او اتفاقاتی رخ‌داده و برای فرار از دست زامبی‌ها مجبور می‌شود خود و خانواده‌اش را فراری دهد.


29.  اسپلینتر – Splinter – ۲۰۰۸

سث و پولی برای گذراندن تعطیلات به جنگلی در اوکلاهاما می روند. اما یک مجرم فراری و دوست دخترش برنامه های آن دو را به هم می ریزند. آن ها در یک خودرو سفر می کنند و زمانی که لاستیک پنچر می شود در یک پمپ گاز پناه می گیرند. اما نمی دانند ساکنان آن پمپ توسط یک موجود زامبی مورد حمله قرار گرفته و زامبی شده اند.


28. مار و رنگین‌کمان – The Serpent and the Rainbow – 1988

کارگردان “کابوس در خیابان الم” یعنی وس کراون این فیلم را، بر اساس رمانی به همین نام که وید دیویس انسان شناس آن را بر اساس تجربیات اش از فرقه وودو در هایتی نوشته است، ساخته است. در این فیلم شاهد این هستیم که افسانه حقیقی زامبی‌ها فاش شده است.


27. سعادت کاتاکوریس – The Happiness of the Katakuris – 2001

این فیلم زامبی موزیکال یکی از هفت فیلم کارگردان ژاپنی تاکاشی میکه است که در سال 2001 اکران شد و ممکن است تأثیر فیلم‌های زامبی دیگر را نداشته باشد، اما هر فیلمی که از فیلم‌های “شب مردگان زنده” و “اشک‌ها و لبخندها” الهام گرفته باشد ارزش تماشا کردن دارد. بله زامبی‌ها هم می‌توانند آواز بخوانند.


26. کلبه‌ای در جنگل – 2011 – The Cabin in the Woods

این فیلم داستان پنج دوست جوان را روایت میکند که تصمیم میگیرند برای گذراندن تعطیلاتشان به کلبه ای در جنگل محل زندگی شان بروند. با نزدیک شدن به این کلبه و پیش رفتن در دل جنگل، صداهای وحشتناک زیادی به گوششان میخورد و بعد از مستقر شدن در کلبه، طولی نمیکشد که زامبی ها به آنها حمله میکنند.


25. بازگشت مردگان زنده – 1985 – The Return of the Living Dead

اولین فیلم زامبی کمدی که در آن زباله‌های سمی ارتشی مردم یک شهر کوچک را به گروهی از زامبی‌ها تبدیل می‌کند و تنها نوجوانان این شهر می‌توانند مانع آن‌ها شوند. دان اوبنانان که در خلق “بیگانه” نیز شرکت داشت این فیلم را نوشت و کارگردانی کرد. این فیلم بیش از آنکه هنری باشد خونین و سرگرم‌کننده است.


24. مردگان پلید – 2013 – Evil Dead

داستان این فیلم درباره چند دوست است که بعد از گشت و گذار در یک جنگل انبوده، به طور اتفاقی کتابی پیدا میکنند که بعد از استفاده از آن متوجه میشوند که به طور ناخواسته تعداد زیادی ارواح مردگانرا احضار کرده اند. حالا این پنج نفر باید از شر هرکدام از این ارواح پلید خلاص شوند.


23. زامبی‌های گوشت‌خوار (زامبی 2) – 1979 – Zombie Flesh Eaters

زامبی‌ها در برابر کوسه‌ها! لوچیو فولچی کارگردانی این اثر را بر عهده داشت و به ریشه داستان زامبی‌ها بازگشت که در آن زامبی‌ها از جزیره‌ای در کارائیب برمی‌خیزند. صحنه‌های این فیلم در عین ترسناک بودن چندش‌آور نیز است و پایان خیره‌کننده‌ای دارد.


22. 28 روز بعد – 2002 –  28 Days Later

این فیلم زامبی بریتانیایی محصول سال 2002 توسط دنی بویل ساخته شد و بیننده را از ترس میخکوب می‌کند. این فیلم از یک‌سو ژانر جدیدی را به نمایش گذاشته و از سوی دیگر صحنه لندن خالی از جمعیت نیز فراموش‌نشدنی است. همچنین برخی این فیلم را تأثیر گرفته از “شب زندگان مرده” جرج ای رومرو می‌دانند. این فیلم هنوز هم یک اثر کلاسیک فراموش‌نشدنی است.

پیشنهاد مطالعه: لیست بهترین فیلم‌های ترسناک قرن 21 به همراه تریلر و خلاصه داستان


21. طاعون زامبی‌ها – The Plague of the Zombies – 1966

این فیلم تنها دو سال پیش از فیلم “شب زندگان مرده” ساخته شد اما داستان کاملاً متفاوتی دارد. در یک روستای کوچک قرن نوزدهمی اتفاقات ترسناکی روی می‌دهد. یک مالک بومی برده‌های نامیرایی را به وجود می‌آورد که در معدنش کار کنند بنابراین می‌بینید که با یک داستان جدید روبه‌رو هستیم.


20. قطار بوسان – Train to Busan – 2016

زامبی‌های کره‌ای در قطار! داستان فیلم تقریباً از فیلم “شب زندگان مرده” جرج ای رومرو الهام گرفته و گروهی از بازمانده‌ها را نشان می‌دهد که برای فرار از دست حملات زامبی‌ها به گوشه‌ای پناه می‌برند و همه آن‌ها در حال حرکت هستند. شاید داستان فیلم چندان بدیع نباشد اما یک فیلم سرگرم‌کننده است.


19. بدن های گرم – Warm Bodies – ۲۰۱۳

اغلب فیلم های زامبی آن را از نگاه انسان ها به تصویر می کشد اما در سر زامبی ها چه می گذرد؟ این فیلم داستان یک زامبی به نام آر را نشان می دهد که دختری به نام جولی را دیده و عاشق او می شود. پس از کشتن دوست پسر جولی و خوردن مغز او، علاقه او به جولی حتی بیشتر هم می شود. آیا این به معنای بازگشت آر به انسانیت است؟


18. سرزمین زامبی‌ها – Zombieland – 2009

در همه فیلم‌های زامبی افرادی را می‌بینیم که توسط زامبی‌ها خورده شده و تکه و پاره می‌شوند اما در همه آن‌ها یک نقطه کمدی وجود دارد. این فیلم هم یک اثر کمدی اکشن است که در آمریکا رخ‌داده و بازیگرانی نظیر وودی هارلسون، اما استون، جسی آیزنبرگ و بیل مورای در آن حضور دارند.


17. دختری با تمام موهبت‌ها – The Girl With All The Gifts – 2016

این فیلم زامبی بریتانیایی با گروهی بچه‌ها آغاز می‌شود که در یک مکان نظامی گیر افتاده‌اند. آن‌ها به یک بیماری مسری گرفتار شده‌اند که احساس گرسنگی می‌کنند و با حس کردن بوی خون دیوانه می‌شوند. این بیماری به‌زودی تمام انسان‌ها را درگیر خود می‌کند. نقطه آغازین این فیلم هیجان‌انگیزتر است و بازی ستاره جوان این فیلم یعنی سنیا نانا واقعاً درخشان است.


16. شبی که جهان را می‌خورد – 2018 – The Night Eats the World

داستان این فیلم درباره پسری به نام “سام” است که پس از یک شب تفریح در صبح روز بعد علاوه بر خماری با چیزهای دیگری مواجه می شود. در آن شب اتفاقی رخ داده و انسان ها به زامبی تبدیل شده اند. “سام” تنها و ترسیده باید خودش را از آن ها دور نگه داشته و نجات یافتگان را بیابد.


15. زامبی سفید – White Zombie – 1932

این فیلم را می‌توان اولین فیلم زامبی تاریخ دانست و باید دانست که زامبی‌ها دران روزها متفاوت بودند. تمام صحنه‌های خونین و تکه‌پاره کردن را فراموش کنید. در این فیلم یک کشیش هایتی را می‌بینید (با بازی بلا لوگوسی) که به قربانیان خود دارو داده و آن‌ها را به برده‌های زامبی تبدیل می‌کند.


14. شب ستاره دنباله‌دار – Night of the Comet – 1984

این فیلم علمی تخیلی درباره دو دختر کالیفرنیایی است که پس از برخورد یک ستاره دنباله‌دار به زمین، انسان‌ها به زامبی‌های دیوانه تبدیل شده‌اند و آن‌ها باید برای زنده ماندن تلاش کنند. شاید داستان فیلم جالب نباشد اما مطمئن باشید به‌خوبی نوشته شده و توجه بیننده را به خود جلب می‌کند.


13. غرور و تعصب و زامبی‌ها – 2016 – Pride and Prejudice and Zombies

موضوع این فیلم مانند نسخه اصلی غرور و تعصب در قرن نوزدهم اتفاق می‌افتد و داستان آن کاملاً مشابه داستان اصلی کتاب نوشته جین آستن است، با این تفاوت که خواهران بنت همگی در استفاده از شمشیر و هنرهای رزمی برای کشتن زامبی‌ها مهارت دارند.


12. احیاگر – Re-Animator – 1985

یک فیلم زامبی که معنای جدیدی از فیلم‌های زامبی را نشان می‌دهد. در این فیلم از استوارت گوردون که از داستان اچ. پی. لاوکرفت الهام گرفته جفری کومبز را در نقش دانشمندی نشان می‌دهد که سرمی اختراع کرده که مردگان را به زندگی بازمی‌گرداند. این داستان تا حدودی شبیه داستان فرانکنشتاین است بنابراین شاید تصور کنید یک داستان تکراری است اما یک اثر زیباست و دیدن آن خالی از لطف نیست.


11. پارانورمن – ParaNorman – 2012

اولین فیلم زامبی مخصوص کودکان که به شیوه هوشمندانه‌ای ساخته شده است. فیلمی ساخته خانه انیمیشن لایکا که فیلم‌های “کورالاین” و “عروسک‌های جعبه‌ای” نیز ساخته‌اند و این فیلم یک اثر خلاقانه، کمدی و شوک‌آور است. قهرمان فیلم پسربچه‌ای است که می‌تواند با مردگان صحبت کند اما نمی‌تواند از زنده شدن آن‌ها جلوگیری نماید.


10. دوشیزه زامبی – Miss Zombie – ۲۰۱۳

گرچه فیلم های دیگر زامبی ها را خشن و قاتل نشان می دهد اما در این فیلم انسان ها توانسته اند زامبی ها را به حیوان خانگی و خدمتکار خود تبدیل کنند. در یک خانواده ژاپنی شاهد یک خدمتکار زامبی هستیم و خواهیم دید با او چه رفتاری خواهند داشت. اما او یک زامبی مونث است و تا کجا مقاومت خواهد کرد؟


9. مرده زنده در سردخانه منچستر – The Living Dead at Manchester Morgue – 1974

این فیلم که با نام Let Sleeping Corpses Lie نیز اکران شد یک فیلم عجیب است که به کارگردانی اسپانیارد در ایتالیا تولید شد و بخش مهمی از آن در منچستر ضبط شده است. داستان فیلم در یک مزرعه رخ می‌دهد که با لوازم کشاورزی مرده‌ها را زنده کرده و سپس آن‌ها همه‌جا را ویران می‌کردند. شاید داستان فیلم احمقانه به نظر برسد اما اجراهای زیبا، مناظر لذت‌بخش و صحنه‌های شوکه کننده بیننده را بر صندلی میخکوب می‌کند.


8. با یک زامبی راه رفتم – I Walked with a Zombie – 1943

یک فیلم زامبی قدیمی دیگر که در جزیره هایتی رخ داد و رسوم وودو را نشان می‌دهد که مردگان زنده در میان آن‌ها وجود دارند. کارگردان این فیلم ژاک تورنر است که فیلم‌هایی نظیر “از درون گذشته” و “مردم گربه‌ای” را نیز تولید کرده بود. در این فیلم مردگان رنگ‌پریده‌ای را می‌بینید که در زیر نور ماه در اطراف گورستان‌ها جمع شده‌اند.


7. روز مردگان – Day of the Dead – 1985

آخرین فیلم سه‌گانه زامبی جرج ای رومرو همانند فیلم‌های زامبی دیگر است. تنها کمبود این فیلم یا نقد سیاسی نبود احساسات در آن است به‌طوری‌که آخرین بازماندگان زامبی در یک زیرزمین نظامی گیر افتاده و یکدیگر را تکه و پاره می‌کنند. رومرو در سال 2005 این فیلم را بازسازی کرد اما این اثر لذت دیگری دارد.


6. شان می‌میرد – Shaun of the Dead – 2004

این فیلم از ادگار رایت از سیمون پگ یک ستاره می‌سازد و کارگردان فیلم را به یک قهرمان تبدیل می‌کند. این اثر که از سه‌گانه رومرو الهام گرفته پر از صحنه‌های خنده، حماقت و حتی عشق است.


5. آرئی‌سی – Rec – 2007

شاید این فیلم را ترسناک‌ترین فیلم زامبی دانست که یک اثر اسپانیایی است که حوادثی را نشان دهد که همانند مستند ضبط شده‌اند. این حوادث در یک آپارتمان در بارسلونا رخ می‌دهد. این اثر در یک لوکیشن فیلم‌برداری شده صحنه‌های ترسناک و خونین را نشان می‌دهد، به‌خصوص نماهای شب که واقعاً ترسناک هستند.


4. مرگ مغزی – Braindead – 1992

پتر جکسون یک دهه پیش از تولید سه‌گانه سنگین “ارباب حلقه‌ها” این اثر کمدی زامبی را ساخت. فیلم در نیوزلند ضبط شده، یک آهنگ در رادیو شنیده شده و تصویر ملکه روی دیوار دیده می‌شود. در این اثر هر تصوری از حقیقت متلاشی می‌شود. صحنه‌ای که در فرنی گوش پیدا می‌شود واقعاً ترسناک است و یکی از خونین‌ترین و آزاردهنده‌ترین صحنه‌های ممکن می‌باشد.


3. فراتر از آن – The Beyond – 1981

در نقطه مقابل سه‌گانه رومرو سه‌گانه لوچیو فولچی قرار دارد: “شهر مردگان زنده”، “خانه‌ای کنار گورستان” و “فراتر از آن”. این فیلم در لوئیزیانا ضبط شده و همانند یک خواب ترسناک است که در آن شاهد خورده شدن انسان‌ها و تکه و پاره شدن زنانی هستیم که مردگان زنده با خود به اعماق زمین می‌برند. یک اثر تخیلی که آغاز زیبایی دارد اما رفته‌رفته ترسناک و ترسناک‌تر می‌شود.


2. شب زندگان مرده – Night of the Living Dead – 1968

فیلم زامبی رومرو که بعدها به سه‌گانه او تبدیل شد و می‌توان آن را مهم‌ترین فیلم ترسناک اکران شده در 50 سال اخیر دانست. زیرا بسیاری از فیلم‌های زامبی از این فیلم الهام گرفتند: مرده‌ای زنده می‌شود، گروهی از مردم در گوشه‌ای پنهان می‌شوند، و سرانجام همه به شکل وحشتناکی از بین می‌روند. اما این‌ همه‌چیز داستان نیست. این فیلم با دوربین دستی فیلم‌برداری شد و باعث شد که فیلم‌های دیگر حتی فیلم‌های کم بودجه نیز از آن تقلید کنند. در این اثر یک بازیگر سیاه‌پوست نقش اصلی را بر عهده دارد که در آن زمان یک حرکت شجاعانه بود، صحنه دیگر داستان صحنه‌ای است که یک کودک والدین خود را می‌خورد.


1. طلوع مردگان – Dawn of the Dead – 1978

“شب زندگان مرده” برای همیشه سینما را تغییر داد اما اولین فیلم زامبی رومرو، یعنی “طلوع مردگان” اثر بهتری است. زمانی که زامبی‌ها شهر را تسخیر می‌کنند چهار نفر در یک پاساژ جمع شده تا جان خود را نجات دهند. اما زامبی‌ها آن‌ها را پیدا کرده و به آنجا می‌روند. صحنه آغازین فیلم ترسناک است، پس‌ازآن شاهد صحنه‌های ماجراجویان هستیم و پس‌ازآن شخصیت کمدی داستان را می‌بینیم. سرانجام نقدهای فیلم آغاز شده و به‌خوبی به پایان می‌رسد. ریتم فیلم کامل است، فیلم‌نامه بسیار خوبی دارد، موسیقی متن آن تأثیرگذار است و اجراهای بازیگران نیز واقعاً چشمگیر هستند. لطفاً این فیلم را با بازسازی زک اسنایدر در سال 2004 مقایسه نکنید.


آپدیت: فیلم‌های زیر طبق نظرات مخاطبین به لیست اضافه شدند.


مجموعه رزیدنت اویل – Resident Evil franchise – از 2002 تا 2016

رزیدنت اویل برا علاقه‌مندان سینما عنوانی کاملا شناخته شده است و نیازی به معرفی ندارد. در این مجموعه، دختری به نام آلیس با بازی میلا یوویچ (Milla Jovovich) باید با افرادی که به ویروس تی (T-Virus) مبتلا شده‌ند یا بهتر بگوییم به نوعی زامبی تبدیل شده اند و در راس همه آن‌ها شرکتی به نام آمبرلا قرار دارد مبارزه کند. تاکنون 6 فیلم در این فرنچایز ساخته شده است. با توجه به عنوان فیلم ششم که The Final Chapter (فصل آخر) نام دارد، شاید قسمت دیگری را شاهد نباشیم.


من افسانه‌ام – I Am Legend – 2007

فیلم فوق‌العاده زیبای من افسانه‌ام با بازی به یاد ماندنی ویل اسمیت قطعا لیاقت افزوده شدن به این لیست را داشت. در این فیلم شاهد هستیم که جمعیت شهر به کلی به موجوداتی شبیه زامبی تبدیل شده اند که در روشنایی روز پوستشان میسوزد و می‌میرند. البته این موجودات برخلاف بسیاری از فیلم‌های مربوط به زامبی، بسیار هم باهوش هستند. ویل اسمیت نقش دکتری را ایفا می‌کند که همراه با سگ اش زندگی می‌کند و در تلاش است تا دارویی برای درمان این ویروس بسازد. اگر به فیلم‌های زامبی علاقه دارید این فیلم را از دست ندهید.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. شما هم می‌توانید فیلم‌های خوبی که در ژانر زامبی هستند و از قلم افتاده اند را به ما  معرفی کنید تا در لیست قرار دهیم. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (243)

بستن فرم

 1. رضا

  دی 25, 1399

  سلام دوستان تو را خدا ی فیلمی دنبالش میگردم اسم فیلما بگید
  این فیلم به این صورتهکه زامبی ها اگهی نفراگاز بگیرن اونی که گاز گرفتن زامبی میشه و این طوریا که کسایی که مریضین را کاری ندارن و یک مردی یک بیماریی که خطرناک نیست را وارد بدن جهان میکنه تا زامبی ها کاریشون نداشته باشن

  پاسخ

 2. HSATI

  آبان 15, 1399

  بهترین فیلم های زامبی که میلا یوویچ داخلش بازی کرده هستن این رزیدنت ایول ها به نام قصاص آخر زمان زندگی پس ازمرگ و چند تا رزیدنت ایول که میلا یوویچ توش بازی کرده رو حتما ببینید با دیدن این فیلم ها شجاع به بار میایید ولی این فیلم هارو جلوی بچه ها نزارید

  پاسخ

 3. Fafa

  مهر 26, 1399

  سلام من دنبال یه فیلمی میگردم که یه دختر لز توی مهمونیه بعد تو ماشین با یه مرد رابطه برقرار میکنه بعد این دختره یه ویروسی وارد بدنش میشه مثل زامبی ولی بدنش پر از کرم میشه کم کم بعد این ویروس حتی با نفس کشیدنش کنار ادم دیگه پخش میشه میشه لطفا توی پیدا کردن اسمش کمکم کنید؟

  پاسخ

 4. sayeh mokhberi

  مهر 26, 1399

  سلام من دنبال یه فیلم هستم فکر کنم دودختر و دوپسربودن رفته بودن به یه خونه تویه جنگل هر کدوم از اونا که از اب خونه می خورد به زامبی تبدیل می شودند وبعد چند لحظه خوب می شودو اخرش هم همشون میمیرند کسی اسم این فیلم رو میدونه؟

  پاسخ

 5. مجید

  شهریور 20, 1399

  سلام.. دنبال یه فیلم قدیمی زامبی هستم و هیچ سایتی پیداش نمی کنم.. اول فیلم تولد دختری بود ک ناراحت بود و میره تو اتاقش درو قفل میکنه تلویزیون روشن میکنه میبینه یه فیلمی داره میده ک توش یه اسکلت توسط یه قطره خون جون میگیره و چند نفرو دنبال میکنه یهوزوم میکنه روی دوربین و نزدیک میشه و یهو از تلویزیون میاد بیرون دختره رو زامبی میکنه دختره هم میره کیکشو فوت کنهیهو زامبی میشه و همه رو زامبی میکنه اسمش یادم نیست لطفا کمک کنین پیداش کنم

  پاسخ

 6. Reza

  شهریور 17, 1399

  سلام ببخشید یک فیلم بود توی بیمارستان یهو زامبی شد وچند ارتشی موندن و یک گروه شدند و سعی میکردن بیان بیرون و یک از اونا گاز گرفته شد و به زامبی دیگر حمله میکرد

  پاسخ

 7. Abolfzl

  شهریور 2, 1399

  داداش چرا سریال مردگان متحرک(walking dead) رو نزاشتی؟ سریال به این خفنی بزار دیگه

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به Abolfzl

   آذر 27, 1399

   حرف حق جواب نداره منم تعجب میکنم که چرا نزاشتن بهترین فیلمی هست که دیدم و رو دستش ساخته نمیشه و نخواهد شد

   پاسخ

  • A در پاسخ به Abolfzl

   آذر 28, 1399

   دوست عزیز این لیست برای فیلم هست نه سریال

   پاسخ

 8. امین عسگری

  مرداد 23, 1399

  سلام، عرض ادب و احترام خدمت تمام دوستان
  حدود سال ۱۳۷۰ از ویدیو یک فیلم ترسناک دیدم که روی جلد فیلم نوشته بود هیولا، الان چندین ساله که تمام سایتها رو جستجو کردم، اما پیدا نکردم و فکر می کنم که اسمش چیز دیگری بوده، صحنه های بسیار مبهمی یادم می یاد، ماجرا از این قرار بود، یک خانواده تصمیم گرفتند برن مسافرت، یک پسربچه کوچک هم حدود ۷ ساله داشتند، به یک منطقه جنگلی رفتند که اهالی بومی اونجا، یک نشان روی دستهای خودشون داشتند، هر زمان مسافرین یا کسانی که به اون منطقه می رفتن، چیزی می خوردن یا می نوشیدن، از بدنشان لجن بیرون می زد و بومی ها تبدیل به هیولاهایی شده و می ریختند و او را می خوردند، پسر بچه متوجه این موضوع شده بود، اما خانواده حرف او را باور نمی کردند، هر کاری می کرد که خانواده را از غذا خوردن منصرف کند، بطوریکه حتی یکبار روی میز غذا ادرار کرد، پدر، مادر و کودک در پایان متوجه و فرار کردند، اما در خانه خودشان ناگهان صدای شنیدند، طبقه بالا رفتند دیدند که گویا یک سیب با خود آورده بودند و مادر خانواده به سیب گاز زده و لجن از بدنش بیرون زده و آن هیولاها بالای سرش بودند و داشتد او را می خوردند.
  از کلیه دوستان تقاضا دارم که مرا در پیدا کردن نام این فیلم راهنمایی کنند، چون خاطرات بسیار ارزشمندی برایم ایجاد می کند.
  ممنون و سپاسگزارم

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به امین عسگری

   مهر 21, 1399

   با این توضیحاتی که دادین فک کنم فیلم (کلبه)باشه البته مطمعن نیستم ولی یه سرچ بکنین

   پاسخ

 9. علی

  تیر 12, 1399

  این چه عکسیه برا موارد ۳ و ۴ گذاشتید؟شاید بچه ای این مطلب را بخونه

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به علی

   تیر 12, 1399

   سلام علی جان،
   تصاویر عوض شد،
   ممنون

   پاسخ

 10. Shr

  اردیبهشت 11, 1399

  سلام
  لطفا اگه کسی اسم این فیلم و میدونه راهنماییم کنه
  یه موجودی هست که به صورت مایعه و به هرشکلی که بخواد میتونه تبدیل بشه
  چندنفر مامور میشن که این موجود و ازبین ببرن که فکر کنم داخل آزمایشگاه بودن آخر فیلم هم فقط یه زن زنده میمونه ـ وقتی میاد بیرون ، بخاطر اینکه کلاه نداشت همکاراش اونو میکشن

  پاسخ

 11. Benyamin

  اردیبهشت 11, 1399

  آقا من یه فیلم زامبی دیدم سالهاست نمیتونم پیداش کنم. میتونید کمک کنید!
  ویروسی توسط کانتینر ها تو شهر پخش شد که هرکی توش نفس می‌کشید باد می‌کرد و زشت میشد(زامبی خودمون)
  یه گروه ک چند نفر دختر پسر بودن سعی کردن جلوی ویروسو بگیرن.
  آخر فیلم تقریبا همشون مردم فقط یه دختره که یه پاشو هم زامبیا خورده بودن زنده موند که جای پاش تفنگ وصل کرده بود…

  این فیلمو نزدیم سال 2010 به عقب باید دیده باشم و هنوز پیداش نمیکنم
  اگه اسمشو میدونین به تلگرامم گیام بدید ممنون میشم.

  پاسخ

  • Reza در پاسخ به Benyamin

   مرداد 25, 1399

   اگر اشتباه نکنم اسمه فیلمش planet terror هست

   پاسخ

  • علی در پاسخ به Benyamin

   شهریور 2, 1399

   اسمش رزي دنت ایول اما سریال وای کینگ دد دیو نت میکنه آنقدر قشنگه

   پاسخ

 12. HITTEN

  اردیبهشت 3, 1399

  سلام دوستان
  حدود ۱۰ سال پیش یه فیلم دیدم که از تلویزیون پخش میشد و -13 سال هم زده بود
  تا اونجایی که یادم میاد یه آزمایشگاه تو کوهستان برفی بود که یه ویروس پخش شده بود و همه به زامبی تبدیل شده بودن
  و یه گروه سرباز برای نجات چندنفر میرن اونجا
  احتمالا این فیلم تو ۲ قسمت پخش شد
  لطفا اگه کسی اسم این فیلم رو میدونه
  بهم بگه.
  خیلی ممنون‌

  پاسخ

 13. شاهین

  اردیبهشت 1, 1399

  سلام دوستان من دنبال ۴ فیلمم ک اسمشون یادم رفته
  ۱ داستان یه جِرم سبز رنگه فضاییه که وارد خون میشه میتونه اهنو کنترل کنه بدن ادمارو زامبی کنه داخل یه خونه این فیلم بازی شده
  ۲ داستان یه زنه ک دکتره و یه دختر داره که پدرش زامبی شده و واسه اینکه آدما تبدیل به زامبی بشن باید بخوابن تا بدنشون پیله ببنده
  ۳ داستان ۴تا دانشجو که واسه اینکه از دست زامبی ها فرار کنن خون یه زامبی ک کشتنش و میمالن به خودشون
  ۴ داستان پناهگاه امدادیه که یه حشره گوشت خوار که سریع تخم ریزی میکنه هستش که ۱یا ۲ نفرشون میتونن فرار کنن اخرشم ۱سال بعد یه کلاغ میاد لاشه رو نوک میزنه فیلم تموم میشه
  ممنون میشم اگه اسم این فیلما رو بگین ۵ شبانه روزه دنبال این فیلمام

  پاسخ

 14. ملیکا

  فروردین 27, 1399

  سلام یه فیلم فک میکنم ژاپنی بود ماله چند سال پیش که یک دختر نویسنده بود که دنیایی ترسناک رو در موردش نوشت و بعد وارد اون دنیا شد، در اون جا یک دختر بچه رو دید که شروع به دنبال کردنش کرد بعد وارد جاهای عجیب غریب میشد به صورت مرحله به مرحله و هی یک زنگی به صدا در میومد و باید سریعا از اونجا میرفت مثلا یه جا بود کلی پله داشت که هی میرفت پایین روح ها هم دنبالش بودن یا یک جا بود شبیه شهر بازی توی شبکه 4 تلویزیون هم یادمه پخش شد یکبار، اگه کسی از دوستان اسمشو میدونه ممنون میشه اطلاع بده

  پاسخ

 15. امید

  فروردین 21, 1399

  اقا یه فیلم قدیمی زامبی که جنگی هست زامبیاش دستاشون شبیح نیزه است یه گروه میرن برا مقابله باهاشون عالیه اسمش یادم نمیاد برا سال ۲۰۰۳ یا ۲۰۰۴ اگه میدونیین بگین مرسی

  پاسخ

 16. امین عسگری

  فروردین 18, 1399

  سلام، عرض ادب و احترام
  دوستان عزیز، چند سال پیش یک فیلم دیدم که یک مرد به فرودگاه رفته بود و در آنجا هر چه تلاش کرد با تلفن همراه خود تماس بگیرد، موفق نشد، تلفن خاموش شد، راس یک زمان، هر کس با تلفن همراهش مشغول صحبت بود، به ناگاه یک آهنگ شنیدن و سریع به زامبی تبدیل شده و شروع به حرکات خشونت آمیز و حمله به دیگران کردند.
  خواهرش هر کس از دوستان، نام فیلم مذکور را می داند، بگوید.
  ممنون می شوم

  پاسخ

 17. Saba

  فروردین 17, 1399

  من ی فیلم از تو اینستاگرام دیدم بصورت کلیپ دو‌دیقه ای بود
  فیلمش مربوط میشه ب سربازایی ک واسه دفاع از منطقشون میجنگن ی قسمت فیلم اینطوری بود ک فرمانده ب یکی از سربازاش دستور میده ی بمب و بندازه تو منطقه دشمن
  ولی چون رفیق اون سربازه تو‌ اون منطقه بود سرباز از همه فاصله میگیره بمب و تو‌دستای خودش منفجر میکنه واقعا فیلم احساسی و قشنگی بود ممنون میشم اگه کمک کنید پیداش کنم

  پاسخ

 18. محمد

  فروردین 16, 1399

  یه فیلمی بود که اصلا اسمش یادم نمیاد فقط چندتا صحنه اش رو یادمه اگه میدونین ممنون میشم بگین/یه صحنه اش این بود که چندتا رفیق تو یه کلبه وسط یه رود خونه بودن که یهو زامبی ها بهشون حمله میکنن و مجبور میشن با قایق فرار کنن که البته چندتاشونم زامبی شدن/یه صحنه ی دیگه اش این بود که وسط یه صحرای بیابونی چندتا کارگر بودن که وقتی یکیشون رفت دستشویی از داخل چاه زامبی کشیدش داخل/صحنه ی بعدی هم یه خانمی بود که مبتلا شده بود به بیماری زامبی که چندتا آدم با لباس های مخصوص گرفته بودنش و داخل حمام زندعفونیش میکردن که خانمه خیلی دادو فریاد میکرد/آخر فیلمم دوتا دختر بودن که از دست پدرشون کخ زامبی شده بود فرار میکردن که درآخر مجبور شدن پدرشونو بکشن

  پاسخ

 19. علی

  فروردین 15, 1399

  با احترام به نظر دوستان
  تو فیلم های سینمایی جنگ حهانی زد / قطار بوسان و در قسمت سریال فقط واکینگ دد
  دوستان بازم فیلمی سراغ دارید در تراز جنگ جهانی زد؟

  پاسخ

  • dramq در پاسخ به علی

   مهر 30, 1399

   دونده مارپیچ. 3 تا هس. 2،3 زامبی داره

   پاسخ

 20. Zeynab

  فروردین 13, 1399

  فيلم بدن هاي گرم يكي از قشنگ ترين فيلم هايي بود ك ديدم

  پاسخ

 21. فاضل

  فروردین 2, 1399

  سلام.یه فیلمی بود که چند نفر داخل یه جزیره بودن دو نفر پایین قدم میزدن که چند تا زامبی از تو اب اونارو میگیرن بعد بقیه فرار میکنن میرن داخل یه جایی که داخل جزیره بود مثل زندان بود کلی زامبی هم بهشون حمله میکنن واقعا دنبال این فیلمم اگه میشه کمک کنید مرسی .

  پاسخ

  • Sahar در پاسخ به فاضل

   فروردین 16, 1399

   فک کنم سریال lost باشه

   پاسخ

   • سارا در پاسخ به Sahar

    فروردین 25, 1399

    نه اصلا سریال لاست در مورد زامبی نیست کلا

    پاسخ

    • HSATI در پاسخ به سارا

     آبان 15, 1399

     درسته سریال لاست راجب زامبی نیست

     پاسخ

 22. Mahdi

  اسفند 23, 1398

  سلام.یه فیلمی بود که دونفر میرن ت یه ساختمون تعمیر کار بودن بعد یکیشون تبدیل میشن یکیشون سالم میمونه بعد با کمک ی نفر اخل ساختمون میکشنش بعد میفهمن اوضاع خیطه زنگ میزنن ب پلیسو وقتی اوناهم میان زامبیهای بیرون ساختمان اونارم تبدیل میکنن اخر میفهمن باید خودشون گیلیمشونو بکشن از اب بعد این زامبیا از نور فراری بودن بعد اینا نقشه میریزن که باهم با چراغ فرار کنن چند نفری ولی یکیشون یواشکی میخاد تنهایی بره نمیتونه ولی اخر دونفر میرسن به قایقو فرار میکنن یه دختر و یه پسر.من خعلی وقت دنباله این فیلمم ولی اسمشو یادم نمونده.اگ میدونید کمک کنید ممنون

  پاسخ

 23. MAKAN

  اسفند 19, 1398

  داداش دوتا فیلم ننوشتی خدایه فیلم و سریال زامین یکیش واکینگ دد یکی دیگش هم برف مرده dead snow

  پاسخ

  • علی در پاسخ به MAKAN

   فروردین 20, 1399

   داداش با احترام به نظرت
   ولی جان ما dead snow رو با واکینگ دد یکی نکن حیفه ترافیکی که حروم dead snow کردم یعنی کلا تو زمره ی فیلم های زامبی محور قرار نده

   پاسخ

 24. علی

  اسفند 10, 1398

  سلام دنبال یه فیلم هستم که اولش ویروس که پخش میشه اون انسان هایی که سالم هستن فرار میکنن یجایی هس اونجا پشت دیوار یه مادر دختر بچه بود وقتی فرار میکردن برن پشت دیوار با گلوله میزنن مادره میمیره یه چشم دختر بچه هم در میاد بعدش دختر بچه بزرگ میشه میفرستن پشت دیوار داخل شهر با دوگروه دوتا ماشین وارد شهر میشه داخلش که میرن بهشون حمله میکنن اینا مبارزه میکنن نقش اصلی یه زنه هس یه چشمش هم مصنوعی هس اخر سر هم میره ریس زامبی ها رو میکشه سرشو میبره میندازه جلویی افرادش خودش ریس میشع ریس زامبی ها هم خروسی بود موهاش خیلی وقته دنبالشم شاید دوسال دنبالشم هرکی پیدا کرد ممنون میشم خیلی فیلمه خوبی هس حرف نداره

  پاسخ

  • شاهین در پاسخ به علی

   اسفند 14, 1398

   فیلم قطار بوسان رو حتما ببینید فوقلادس

   پاسخ

  • Yaser در پاسخ به علی

   اسفند 23, 1398

   منم خیلی وقته دنبال همین فیلم میگردم کسی نمیدونه اسمشو؟؟؟؟

   پاسخ

   • شهروز در پاسخ به Yaser

    اسفند 28, 1398

    28 هفته پیش

    پاسخ

   • Yaser در پاسخ به Yaser

    فروردین 3, 1399

    دانلود کردم ولی این نیست.بازم ممنون

    پاسخ

   • مهدیه در پاسخ به Yaser

    فروردین 14, 1399

    اسم فیلم doomday به کارگردانی نیل مارشال

    پاسخ

    • Yaser در پاسخ به مهدیه

     فروردین 17, 1399

     آره مرسی خودشه

     پاسخ

   • رها در پاسخ به Yaser

    تیر 6, 1399

    اسم فیلم doomsday هستش

    پاسخ

   • رها در پاسخ به Yaser

    تیر 6, 1399

    دوستان یه فیلم بود یه گروه میرن جنگل چندتاشونم زوج هستن بعد یه دختره به اسم مل یه موجودی گازش میگیره تبدیل به یه موجود شبیهه زامبی میشه…بعد این مل دنباله ایناس که بخورتشون همش هم جیغ میکشه بعد اینا میخان فرار کنن با آتیش جلو مل رو میگیرن اما مل میفرستتشون تو یه غار ….تو این غار یه موجود وحشتناکی هست که یکی از دخترا رو حامله میکنه

    پاسخ

  • مهدیه در پاسخ به علی

   فروردین 10, 1399

   سلام منم خیلی وقته دنبال این فیلم هستم ممنون میشم اگر اسمشو متوجه شدید به منم بگید…

   پاسخ

  • مهدیه در پاسخ به علی

   فروردین 14, 1399

   سلام بلاخره این فیلمو که دنبالش بودیم پیدا کردم اسمش هست doomsday سال ۲۰۰۸ ساخته شده و کارگردانش هم نیل مارشال هستش⁦☺️⁩

   پاسخ

  • مهدیه در پاسخ به علی

   فروردین 14, 1399

   اسم فیلم doomday کارگردان نیل مارشال

   پاسخ

  • raha در پاسخ به علی

   تیر 6, 1399

   اسم فیلم doomsday هستش و عالیه

   پاسخ

 25. سی سی

  اسفند 5, 1398

  واقعاااا قطار بوسان بی نظییییر ترین فیلمه و هیچی رو دستش نمیاد و ب هیچ عنوان قهرمان پروری های مسخره ی هالیوود درش به چشم نمیخوره و بشدت ب واقعیت نزدیکتره و پایان کاملا متفاوتی داره و فیلم کاملا ژانر هیجانیشو تا آخر حفظ کرده و لحظه ای حوصله آدمو سر نمیبره…گونگ یو نقش اصلی فیلم و بقیه بازیگرا فوق العاده حرفه ای و طبیعی بازی کردن و من ب همه پیشنهاد میکنم این فیلمو ببینن

  پاسخ

 26. امیر

  بهمن 29, 1398

  با سلام
  من چندسال پیش یه فیلم دیدم که جرمی رنر در نقش یه اسنایپر بود و از یه شهر محافظت شده محافظت می‌کرد
  ورودی شهر هم تست زامبی نبودن میگرفتن تا اینکه تو یه خونه یه نفر زامبی میشه و ادامه ماجرا ولی اگه کسی میدونه حتما بگه خیلی دنبالشم

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به امیر

   بهمن 29, 1398

   سلام امیر جان،
   فکر کنم فیلم 28Weeks Later باشه محصول سال 2007

   پاسخ

 27. sadegh.barari

  بهمن 23, 1398

  سلام واقعا از همتون ک اینجا بهم کمک میکنید و بنظرات هم احترام میزارید واقعا ممنونم…عزیزان من حدود 8یا9سال پیش ی فیلمی دیدم ک اول فیلم ک شروع میشه ی زنوشوهر جوانی تو ی جزیره کنار ساحلش مشغول شنا و عشقوحال بودن ک ی دفعه زنه وسط اب غیبش میزنه و مرده تا پیداش کنه جنازشو ترکیده کنار ساحل میبینه درکل مرده هم میمیره…بعد از مدتی ی گروه نمیدونم دوست بودن یا چی چندتا گروه البته دختروپسر زنومرد با ی قایق تقریبا بزرگو قدیمی ک ی کاپیتان خفن داشته ب اون جزیره برا مهمونی میرنو یهو وسط مهمونی ادمای زامبی شکل میریزن روشون چندتاشون موفق شدن ک تا ب قایق برسنو از کاپیتانه کمک بگیرن…یهو کاپیتانه دوتا جعبه پره مهماتو میاره بیرونو همه تفنگ و خشاب و یعالمه مهمات در کل میگیرن بعد میرن ب جنگ اون زامبیا خواهش میکنم اگه کسی اسم این فیلمو میدونه بهم بگه دم همتون گرم خیلی باحالین

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به sadegh.barari

   بهمن 23, 1398

   سلام صادق جان،
   فیلم Shock Waves نبود؟ محصول 1977

   پاسخ

   • sadegh.barari در پاسخ به عباس

    اسفند 7, 1398

    ن عباس جان دیدم این نبود بازم ممنون

    پاسخ

  • رافائل در پاسخ به sadegh.barari

   مرداد 7, 1399

   سلام شب خوش،اون فیلم مال سال۲۰۰۳, هستش،که دو قسمت داره،قسمت اول همونیه که شما داستانش گفتی،اسم فیلم اویل دد هستش ولی متاسفانه زیر نویس فارسیش پیدا نمیشه،امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم

   پاسخ

 28. Shr

  بهمن 14, 1398

  سلام
  فیلمی هست كه تو كاباره میرن و بعد نمایش همه زامبی میشن فكرکنم فیلمشم تو تگزاس بازی كردن
  اول فیلم دو مرد توی جاده منتظر ماشین هستن که یه ون مسافرتی رد میشه و اونا به زور اسلحه سوار ماشین میشن اخر فیلم هم فقط یه دختر و یه مرد زنده میمونن و با زامبی ها میجنگن
  كسی اسمشو میدونه بهم بگه مرسی

  پاسخ

  • parsa در پاسخ به Shr

   بهمن 24, 1398

   اسم فیلمی که گفتی اینه
   From Dusk till Dawn 1996

   پاسخ

 29. ERFAN

  بهمن 11, 1398

  سلام دوستان یه فیلمی بود که چندین سال پیش دیدم ولی الان پیداش نمیکنم و نمیدونم به چه اسمی بود
  اول فیلم این بود که یک زامبی از داخل صفحه ی تلویزیون وارد اتاقی شد که توی اون خونه جشن تولد بود و وارد جلد دختره شد و همه رو به زامبی تبدیل کرد و کل ساختمون خون از سقف طبقاتش میریخت و زمانی که خون روی صورت هر کسی می چکید به زامبی تبدیل میشد
  اگه کسی اسم فیلمو میدونه ممنون میشم بهم بگه

  پاسخ

  • Shr در پاسخ به ERFAN

   بهمن 14, 1398

   Demons 2 محصول ۱۹۸۶

   پاسخ

   • Erfan در پاسخ به Shr

    بهمن 14, 1398

    خودش بود ممنونم

    پاسخ

  • فرزین در پاسخ به ERFAN

   بهمن 14, 1398

   من این فیلمی که میگی دیدم.فیلم خیلی قدیمی ای هستش مال دهه هشتاد میلادیه.ولی متاسفانه اسمش رو یادم نمیاد

   پاسخ

 30. یاسر

  بهمن 11, 1398

  با سلام و عرض خسته نباشید من یه فیلم شاید نزدیک به ۱۰ سال پیش دیدم که خیلی دنبال اسمش میگردم.
  اول فیلم اینطوری بود که زامبی ها شهرو گرفته بودن و نظامی ها با دوربین کنترلشون میکردن.
  و یه جا همون اول فیلم که برایه تهقیقات شبانه میرن تو شهر با ماشینایه زرهی بهشون حمله میشه وبعد کلی مبارزه که خون یکی از زامبی ها میریزه روصورت زنه از اردوگاه بیرونش میکنن و
  زنه میره رئیس قبیله زامبی ها رو میکشه و خودش رئیس زامبی ها میشه.
  رئیس قبیله زامبی ها هم موهایه خروسی داشت.
  ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه برایه اسم فیلم

  پاسخ

 31. ٍERFAN

  بهمن 10, 1398

  سلام دوستان یه فیلمی بود که چندین سال پیش دیدم ولی الان پیداش نمیکنم و نمیدونم به چه اسمی بود
  اول فیلم این بود که یک زامبی از داخل صفحه ی تلویزیون وارد اتاقی شد که توی اون خونه جشن تولد بود و همه رو به زامبی تبدیل کرد و کل ساختمون خون از سقف طبقاتش میریخت
  اگه کسی اسم فیلمو میدونه ممنون میشم بهم بگه

  پاسخ

  • Yaser eskandari در پاسخ به ٍERFAN

   بهمن 11, 1398

   سلام با عرض خسته نباشید
   من یه فیلم که خیلی وقته که دنبالش میگردم راجب زامبی یا یه ویروس که شهرو گرفته اینه که
   اول فیلم ۲تا ماشین نظامی از پایگاه میان بیرون برای تهقیقات ولی گرفتار زامبیها میشن ولی بعد کلی مبارزه کا قهرمان فیلم هم که یه زنه بعده کلی مبارزه همه رو نجات میده ولی خودش وقتی خون یکی از زامبی ها میپاشه رویه صورتش و از پایگاه بیرونش میکنن و آخر فیلم میره و رئیس زامبی ها رو میکشه و خودش رئیس میشه خیلی وقته دارم دنبال اسم این فیلم میگردم.
   برایه نشونی بگم که رئیس قبیله زامبی موهایه خروسی داره.
   ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه اسم فیلمو پبدا کنم.

   پاسخ

   • علی در پاسخ به Yaser eskandari

    اسفند 10, 1398

    منم دنبال این فیلم هستم اونم خیلی وقته پیدا کردی به منم بگو

    پاسخ

 32. میلاد

  بهمن 7, 1398

  بنظرم فیلم رزیدنت اویل شخصیتاش بهترین هستن و داستانشم خوب پیش میره ولی انتظارات مخاطبان را بر آورده نکردن مثلا چه بلایی سر جیل و کریس و … آمد. مرگ آلبرت وسکر که خیلی مسخره بود.
  اگر یک سریال با هیجان میبود خیلی عالی تر میشد

  پاسخ

 33. mmm

  بهمن 3, 1398

  فیلم دونده مارپیچ خیلی عالیه.ترو خدا یه فیلم مثل دونده مارپیچ بهم معرفی کنید

  پاسخ

  • Shifakhosrvi در پاسخ به mmm

   بهمن 16, 1398

   فیلم مادمکس البته توش زامبی نداره ولی هیجای

   پاسخ

 34. حسن

  دی 29, 1398

  سلام یه سریال زامبی دیدم مرد با پسرش پیش چند نفر دیگه تو پناهگاه زندگی میکنند همسرش را نبی شده اما میتونه چهره خودشو ترمیم کنه دو تا را نبی فلج هم نوکرشن میخواد نفوذ بکنه داخل پناهگاه اسم رییس زامبی ها هم ارباب بود فک کنم کسی اسم سریالو میدونه؟

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به حسن

   بهمن 5, 1398

   با سلام دوست عزیز اسم سریال strain هست چهار فصله و سازنده ش هم دل تورو هست

   پاسخ

 35. بهمن

  دی 28, 1398

  سلام من یه فیلمی دیدم که توش دست یه زامبی رو به دست یه ادم پیوند میزنن اشتباهی دکترا .بعد دسته قدرت فوقالعاده داره که یارو اول نمیتونه کنترلش کنه ولی بعدا کم کم میتونه و میره با زامبی ها میجنگه .

  پاسخ

  • سهیل در پاسخ به بهمن

   اسفند 25, 1398

   اسم فیلمی که میخواستی برف مرده 2 است

   پاسخ

  • سهیل در پاسخ به بهمن

   اسفند 25, 1398

   فیلم برف مرده 2

   پاسخ

 36. رها

  دی 24, 1398

  سلام من قبلا یه فیلمی دیده بودم که یه مامور پلیس بود بیهوش شدهد بود و بعد از بهوشئ اومدنش دید کلا شهرشون همه مردن یا زامبی شدن بعد رفت دنبال خانوادش و پیدا کرد و داشتنئ از شهرشون فرار میکردن که یه عده ای رو هم پیدا کردن و باهم هم مسیر شدن و در اخر رفتن تو یه زندان یکی از شهر ها و اونجا یکی از خانم ها که باردار بود یکی از زامبی ها خوردش ……. همین یادمه میشه اسمشو بگید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به رها

   دی 24, 1398

   سریال the walking dead

   پاسخ

   • rahaa در پاسخ به محمد

    دی 24, 1398

    مرسی ممنون از راهنمایی خوبتون

    پاسخ

  • واقع بین در پاسخ به رها

   دی 24, 1398

   فیلم بود یا سریال ؟؟

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به رها

   دی 28, 1398

   مردگان متحرک
   10 فصلش اومده تا الان

   پاسخ

  • Koroush در پاسخ به رها

   اسفند 6, 1398

   این سریال اسمش The Walking Dead هستش و الان فصل دهمش رو داره نشون میده

   پاسخ

  • سهیل در پاسخ به رها

   اسفند 25, 1398

   اسم سریالی که میخواستی مردگان متحرک هست

   پاسخ

 37. الی

  دی 23, 1398

  سلام فیلمی هست كه تو كاباره میرن و بعد نمایش همه زامبی میشن فكنم فیلمشم تو تگزاس بازی كردن كسی اسمشو میدونه بهم بگه مرسی

  پاسخ

  • parsa در پاسخ به الی

   بهمن 24, 1398

   From Dusk till Dawn 1996

   پاسخ

 38. واقع بین

  دی 23, 1398

  دوستان من اکثر فیلم های زامبی رو دیدم و به نظر من بهترین فیلم های زامبی عبارت است از : 1-رزیدنت ایول 6
  2- جنگ جهانی زد 3- قطاری به بوسان 4-زامبی فروشی{ برخلاف سه مورد قبلی یه فیلم کمدیه اما ارزش دیدن داره و مسخره نیست بهتون قول میدم }

  و اگه بهترین سریال زامبی بخواهید : 1- مردگان متحرک 2- من زامبی { البته زامبی هاش یه جور دیگن که باعث میشه جالب باشه و در ضمن فیلم کاراگاهیه. } 3- مردگان متحرک :جهانی فراتر از آن { 2020 } هنوز نیومده اما فوق العاده بنظر میاد

  پاسخ

  • یک زامبی دوست در پاسخ به واقع بین

   فروردین 31, 1399

   سریال kingdom و فیلم rampant(البته این فیلم به اندازه سریال قوی نیست اما چون شباهت داره با سریال خوب بود)

   پاسخ

 39. alireza

  دی 23, 1398

  با اختلاف بهترین فیلم تو ژانر زامبی dawn of the dead
  28 weak later و word war z هم فیلمهای خوبی هستن

  پاسخ

 40. عليرضا

  دی 20, 1398

  اولین فیلم ترسناکی که دیدم و بسیار دنبالش گشتم ولی نتونستم پیداش کنم این بود دختر و پسری با بودند برای دختره اتفاقی میفته و میمیره و پسره می برتش یه آزمایشگاه که مرده هارو زنده میکردن، بعد از زنده کردن دختره باعث آزاد شدن زامبی های اون آزمایشگاه و فرار کردن اون دختره و پسره میشه، ممنون از کسی که اسم فیلیمو برام پیدا کنه

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به عليرضا

   دی 20, 1398

   سلام علیرضا جان،
   فیلم Return of the Living Dead 3 نبود؟

   پاسخ

   • علیرضا در پاسخ به عباس

    دی 26, 1398

    عباس جان خودش بود ممنونم ازت، لطف بزرگی کردی، امروز بعد از 30 سال دیدمش و خاطراتی زنده شد

    پاسخ

 41. حسین هاشمی

  آذر 25, 1398

  اون فیلم که زامبی ازیه دیواردارن میرن بالا اسم اش چیه میشه بگین

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به حسین هاشمی

   آذر 25, 1398

   سلام، معمولا تو همه فیلم‌های زامبی یه صحنه اینجوری هست یه مثال معروفش فیلم World War Z محصول سال 2013. بازم اگه جزئیات بیشتری از فیلم مدنظرتون بگین راحت تر میشه پیداش کرد.

   پاسخ

 42. mohammad

  آبان 24, 1398

  ممنونم بابت فیلهمای که اسمشو گزاشتین

  پاسخ

 43. Shabnam

  آبان 24, 1398

  دوستان من چندین سال پیش شاید 8/9سال پیش یه فیلم دیدم که یه خانواده بودن که به یک جزیره میرن خانواده فکر کنم حدودا 7/8 نفر بودن اون جزیره یه خونه ی خیلی قدیمی و‌بزرگ بود ک میخوان تعطیلاتو اونجابگذرونن اما یه شب مرده ها از قبر بیرون میان که ظاهرشون از انسان بودن بیرون رفته و به این خانواده حمله میکنن و در اخر همشون میمیرن فیلمه قدیمی بود اگه‌کسی اسمشو میدونه بهم بگه

  پاسخ

  • Agrun در پاسخ به Shabnam

   آذر 13, 1398

   اسمش کلبه وحشت ۱

   پاسخ

 44. سعید

  آبان 17, 1398

  سلام دوستان یه فیلم هست خیلی وقت پیش دیدم اسمش یادم نیست اگ کسی میدونه لطفا بگه
  اول فیلم پدر مادر پسره تو خونه ان یه زامبی حمله میکنه اینارو میکشه بد پسره میاد میبینه ک نجات بده نمیتونه،یهو یه مردی میاد زامبیه رو میکشه ک پسره بهش میگه «آقا»

  پاسخ

 45. MOHAMMAD

  آبان 4, 1398

  ببخشید یه فیلم بود زامبی نبود یه خانواده از امریکا که پدر خانواده تو شرکت اب کار میکرده میرن کره و مردم کره هم شورش میکنن اسم اون فیلم میدونید چیه؟؟؟؟
  اگه توضیح بیشتری خواستید بگید

  پاسخ

 46. علی

  مهر 26, 1398

  سلام من چند سال پیش یک فیلم دیدم توش یک سری آدم توی یک زیر دریایی گیر افتاده بودن بعد یک کوه جنازه توی پایین ترین قسمت اون بود که وقتی آدمای داخل زیر دریایی میرن ببینن مشکل چیه میبیننشون بعد وقتی یکیشون نور چراغ قوه ش رو میندازه روشون بلند میشن و میان دنبالشون
  یک جای دیگشم این بود که یک مَرده داره توی راهروی زیردریایی راه میره که یک دختر ۷، ۸ ساله میبینه بعد میره جلوش ازش میپرسه تو اینجا چیکار میکنی یهو دختره با یه چیز تیز گلوی مرده رو میبره بعد مرده در حال مردن میفهمه که دختره زامبی بوده
  واقعا ممنون میشم اگه میدونن اسم فیلمه چیه بگین بهم خیلی دنبالشم

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به علی

   مهر 27, 1398

   سلام علی جان،
   مطمئن نیستم ولی فیلم Shock Waves محصول 1977 نبود؟ 🤔

   پاسخ

  • bahram در پاسخ به علی

   آبان 20, 1398

   احتمالا Ghost Ship 2002

   پاسخ

 47. مونی

  مهر 16, 1398

  من یه فیلم دیدم که یه زن و شوهر (شوهر فوق العاده جذاب و پولدار)با فرزند خونده هاشون زامبی های بشون حمله میکنن و با تجهیزات به جنگل و داخل کلبه در میرن و پند سال اونجان و تو این مدت یه دوس پسر و دوس دختر و پیرزن و پیرمرد و غیره بهشون پناه میارن…
  خلاصه بگم مرده زامبی میشه…ینی هم میشه و هم نمیشه خودش زامبی نیست و علاقه ای به خوردن بقیه نداره اما اگه کسی بهش دست بزنه زامبی میشه خلاصه این مردو میگیرن و میبرنش تو یه پایگاهی که به خاطر کار زنش که ولش کرد نصف پایگاهه زامبی میشن و دکترا میخوان بفهمن که چرا این زامبی نمیشه و حتما دلیلی پادزهری چیزی داره و میتونیم ازش استفاده کنیم و….
  کسی اسم تین فیلمو میدونه؟؟؟
  ممنون میشم

  پاسخ

 48. ممد

  شهریور 31, 1398

  Z nation. Walking dead. Fear of walking dead اینا سریالن که البته fear of walking dead spin of خود والکینگ دد هس خیلی خوبن دیگه از فیلما معروف مثلا نایت آف د لیوینگ دد هس. مثلا اونایی ک موضوع جالب دارن warm bodies . Zombies. و جدیدترینش هم فکر کنم rhe dead dont die هیت که واقعا مضخرف بودش.

  پاسخ

 49. hamis

  شهریور 25, 1398

  یه فیلم دیده بودم ک یه سکانسش این بود ک دوتا ماشین بودن که با یه کابل بهم متصل بودن بعد این مدوتا ماشین با حرکتشو با کابلی ک به ماشین بسته بودن زامبی هارو میکشتن دنبالش اسمشو میگید

  پاسخ

  • SHAYAN در پاسخ به hamis

   شهریور 28, 1398

   اسم فیلمی که دنبالشی واکینگ دد است.

   پاسخ

  • طیبه در پاسخ به hamis

   شهریور 28, 1398

   اسم سریالش.مردگان متحرک هستش..

   پاسخ

  • امیر حسین در پاسخ به hamis

   مهر 2, 1398

   اسم اون فیلم والکینگ دد ک در مورد زامبیاست یه سریاله ک خیلی قشنگه ک پارسال فیلم‌برداریش کردن و خیلی خیلی قشنگه و اصلا ترسناک نیست فقد هیحانی و پر از ماجراهاییه ک آدم کیف میکنه وقتی میبینتش

   پاسخ

   • Aaron در پاسخ به امیر حسین

    آذر 10, 1398

    داداش 10 فصلش امسال اومد

    سریاله

    پارسال فصل 9 بود

    چی میگی اصلا

    پاسخ

  • Zahra در پاسخ به hamis

   مهر 22, 1398

   والکینگ دد فصلای اخری بود فک کنم فیلم فوق العاده ایه

   پاسخ

  • Hamid در پاسخ به hamis

   بهمن 5, 1398

   اون مدل سکانس تو بیشتر فیلمای زامبی هستش تو والکینگ دید هست تو زامبی لند ۱ هست

   پاسخ

 50. سید

  شهریور 12, 1398

  من خیلیاشو دیدم.قطار بوسان فوقالعادست.جنگ جهانی زد فوقالهادست.من افسانه ام بینظره عالیهههه.اما دونده مارپیچ(maze runner) بهترینه.بهترین فیلم حرف نداره اگه کسی ندیده ببینید

  پاسخ

  • حسن در پاسخ به سید

   آبان 8, 1398

   سلام سید جان بابت پیشنهادات خیلی ممنونم نگاه کردم پیشنهاد میکنم فیلم ۲۸ هفته بعد و فیلم ۲۸ روز بعد رو نگاه کن دو فیلم مجزا ژانر زامبی در حد فیلم جنگ جهانی زد هستش موفق باشی

   پاسخ

  • امیر حسین در پاسخ به سید

   دی 22, 1398

   درسته عالیه عالی عالی عالی دونده مارپیچ (maze runner) بهترین فیلمی بود که تا حالا دیدم

   پاسخ

 51. وحید

  شهریور 4, 1398

  سلام پیشنهاد میکنم فیلم کامل مردگان متحرک ببینین

  پاسخ

 52. وحید

  شهریور 2, 1398

  سلام دوستان فیلمی توی مایه های قطاری به بوسان کسی میشناسه؟؟

  پاسخ

  • عماد در پاسخ به وحید

   شهریور 12, 1398

   دونده هزارتو .mzer runner. خیلی عالیه حتما ببین خیلی خوبه

   پاسخ

 53. Ali

  مرداد 25, 1398

  سلام اگه میشه راهنمایی کنید:
  یه فیلم قبلا دیده بودم که ۴تا دختر به جنگل مسافرت میکنن که همه دوست پسراشون هم فردا شب میان جنگل پیششون .همون روز تو آب یه ماده ی سمی تو رودخانه می افته و همه حیوونای اون منتطقه با مردمش زامبی میشن

  پاسخ

  • Saqiii در پاسخ به Ali

   مهر 9, 1398

   فک کنم پیچ اشتباه بوده

   پاسخ

 54. مصطفیذ

  مرداد 24, 1398

  سلام خسته نباشید دنبال یه فیلمم اسمشو یادم نیست داستانش اینطوریه که یه مردی پیش زنش که داره میمیره ایستاده و زن لباساش خونیه و زنه میمیره به زامبی تبدیل میشه شوهرشم گاز میگیره بعد مرده تبدیل میشه به رئیس تمام زامبی ها. لطفا اسمشو بم بگید.. مرسی

  پاسخ

 55. REZA

  مرداد 21, 1398

  سلام ، من قبلا یه فیلم دیده بودم اسمش یادم نیست فیلم اینجوری بود چند تا از ادم ها توی یه منطقه که دورش فنس کشیده شده بود زندگی میکردند که زامبی ها به اون جا حمله میکردند . لطفا اسم فیلم رو بگید ممنون میشم

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به REZA

   مرداد 21, 1398

   سلام رضا جان،
   فیلم های زامبی خیلی زیادی هستن که این سکانس رو دارن،
   کمی از جزئیات فیلم رو بگی راحت تر میشه حدس زد

   پاسخ

   • Reza در پاسخ به عباس

    مرداد 22, 1398

    نمیدونم والله قبلا تو ماهواره نگاه کرده بودم اینجوری بود که دور یع منطقه ای فنس کشیده شده بود بعد زامبی ها هر روز به اونجا حمله میکردند تا اون فنس رو بشکنند تا داخل اونجا شوند

    پاسخ

    • پارسا در پاسخ به Reza

     شهریور 2, 1398

     رضا اون سریاله اسمش مردگان متحرک هست به انگلیسیش هم میشه والکینگ دد

     پاسخ

  • شروین در پاسخ به REZA

   مرداد 23, 1398

   اسمش مردگان متحرک اون سریال

   پاسخ

  • حسام در پاسخ به REZA

   شهریور 26, 1398

   داداش الان سرچ کردم اسمش سرزمین مردگانه

   پاسخ

  • حسن در پاسخ به REZA

   آبان 8, 1398

   رضا جان سلام
   اسم فیلم دختری با تمام موهبتها هست سبک زامبی هست موفق باشی

   پاسخ

 56. افشین

  مرداد 6, 1398

  سلام دوستان من خیلی به فیلم های که قالبا چند نفر تویه یک محوطه یا تویه ساختمان گیر افتادن و حالت معما مانند دارن علاقه دارم میشه گفت مثل دونده مارپیچ یا فیلم اتاق فکر خواهشا چندتا فیلم با همین مضمون بهم معرفی کنید ممنون

  پاسخ

  • بهزاد در پاسخ به افشین

   شهریور 8, 1398

   سلام،فیلم آزمایشگاه بلکو رو نگاه کن دوست من.

   پاسخ

 57. سینا

  مرداد 6, 1398

  سلام دوستان یه سری فیلم که تو لیست نیست مثل
  Shed of the Dead 2019
  The End ? 2017
  Office Uprising 2018
  The Night Eats the World 2018
  It Stains the Sands Red 2006

  پاسخ

 58. Daniyal

  مرداد 4, 1398

  فیلمی قبلا ها دیدم اسمش و یادم نی ولی تا اونجا ک یادمه یه فرد تنها تو شهر زندگی میکرد و اون شهر از بین رفته بود و روزا برا غذا ب شکار میرفت شبا میومد خونه و خونش هم برای محافظ از زامبی ها حفاظ داشت همین یادمه اسمشو کسی نمیدونه؟!

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به Daniyal

   مرداد 4, 1398

   سلام دانیال جان،
   فکر کنم منظورت فیلم I Am Legend محصول 2007 با بازی ویل اسمیت باشه

   پاسخ

  • من افسانه هستم در پاسخ به Daniyal

   مرداد 15, 1398

   فیلم من افسانه هستم بود

   پاسخ

  • من در پاسخ به Daniyal

   مرداد 18, 1398

   اسمش این بود : ((من افسانه هستم.))
   I am legend

   پاسخ

 59. محمد

  تیر 30, 1398

  سلام دوستان من یک فیلم زامبی هیجان انگیز میخوام اگر راهنمای کنیم ممنون میشم میخوام فیلمِ ترسناک و هیجانی باشه و جدید باشه👍

  پاسخ

  • جواد در پاسخ به محمد

   شهریور 12, 1398

   من فیلم های زامبی زیاد دیدم من افسانه ام فوقالعادست.اما برا من بهترین فیلم زندگیم و فیلم زامبی دونده مارپیچ یا هزارتو بود.خیلی فوقالعادست.پیشنهاد میکنم دونده مارپیچ روببینی.البته ۳ تا قسمت داره هر سه تا عالین

   پاسخ

 60. R.B

  تیر 29, 1398

  سلام. من دنبال یه فیلمیم که انگار زامبی ها کل شهر رو تصرف کردن و تعدادی انسان هستن که برای کشتن اونا به شهر اومدن و تو همون حین یه پسر زامبی عاشق یه دختر انسان میشه…
  لطفا اگه اسمشو میدونید بگید!

  پاسخ

  • ….. در پاسخ به R.B

   مرداد 2, 1398

   Warms bady یه چیز تو این مایه ها

   پاسخ

  • pouya در پاسخ به R.B

   مرداد 2, 1398

   warm bodies

   پاسخ

  • محمد رضا در پاسخ به R.B

   مرداد 2, 1398

   اسم فیلمش بدن های گرم هست

   پاسخ

  • سعید در پاسخ به R.B

   مرداد 7, 1398

   Warm.Bodies

   پاسخ

  • ابوالفضل در پاسخ به R.B

   شهریور 14, 1398

   warn bodies 2013

   پاسخ

 61. Mohammad kqz

  تیر 27, 1398

  سلام اقا خسته نباشید من خیلی وقت پیش مثلا سال ۸۴ اینا یه فیلم راجبه زامبی دیدم رو دی وی دی اسمشو نوشته مُرده کُش ولی هرچی سِرچ میکنم نمیاره موضوعش راجبه یه شهر بود که مردمش زامبی شده بودن بعد یه تعداد ادم دوره هم جمع شدن که فرار کنن از اونجا توو یه سکانسش یکی سه تا شاتگان رو بهم وصل کرده با اون شلیک میکرد و توو یه سکانسش یه زنه ب یه سره چوب یه چیزه اَرّه مانند وصل کرده و با اون سره زامبی هارو قط میکنه
  ت رو خدا اگه فهمیدین کدومه اسمشو بگین
  اینجام نشد آی دیه تلم ****

  پاسخ

 62. نوید

  تیر 25, 1398

  سلام خسته نباشید من دنبال فیلمی میگردم خلاسش یه هلیکوپتر داره سقوط میکنه از توی هلیکوپتر یه دختر موهاش بنفش مدل موش خامع ای بود میوفته روی درخت بعد سوراش بزرگی روی سینش ایجاد میشه میمیره زامبی میشه ولی دوست پسرشو نمی خوره خواهش هرکی میدونه بگه

  پاسخ

 63. نگین

  تیر 25, 1398

  سلام دوستان من دنبال یه فیلم زامبی میگرردم که چند سال پیش نگاه کرده بودم اسمش یادم نیس.
  موضوع این بود که چهار پنج تا دختر و پسر میرن یه ویلا بعد یکی از پسرا میره شهر تا مواد غذایی تهیه کنه که میبینه یه زن داره مو هاشو میکنه بعد اخبار میگه همه بیمار شده تو شهر و…
  اگه کسی اسمشو میدونه بگه ممنون.

  پاسخ

  • حسین در پاسخ به نگین

   تیر 26, 1398

   Waking dead

   پاسخ

   • نگین در پاسخ به حسین

    تیر 26, 1398

    نه اون نبود فیلم سینمایی بود سریال نبود

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به نگین

     مرداد 13, 1398

     مطمئنی که بازیگر ثور یعنی کریس همثورث توش بازی نمی کرده

     پاسخ

 64. فاطمه

  تیر 25, 1398

  فیلمWarm bodiesهم فیلم خوبی بود.دیدگاه جالب و تازه ای نسبت به زامبی ها داشت

  پاسخ

 65. ساسان

  تیر 22, 1398

  بهترین سریال که مردگان متحرک هست the walking deed ولی سینمایی قطار بوسان و جنگ جهانی زد هم خیلی خوب هستن . بقیه رو ندیدم

  پاسخ

 66. محمد

  تیر 15, 1398

  من خیلی وقت پیش یه فیلمی دیدم ک اولش یک مرد با ماشین وسط جاده در حال رانندگی بود ک به یک مغازه قدیمی میرسه و شروع به گشتن در داخل مغازه میکنه ک ناگهان از داخل یه جعبه یک زامبی دختر جیغ میکشه بقیشو ندیدم کسی میدونه اسم فیلم چیه؟

  پاسخ

 67. حمید

  تیر 11, 1398

  میشه یه فیلم با ژانر معمایی هیجان انگیز بهم معرفی کنید؟ می‌خوام فیلمش مثلا مانند دونده هزارتو باشه داستانش و در اون حدود. ممنون💗

  پاسخ

 68. Ryan Aria

  تیر 11, 1398

  سلام من تو این ژانر زامبی یه فیلم دیده بودم یه مرده یه دوست چاق داشت.بعدش اخر سر دوستشم زامبی میشه میمیره فک کنم یذرم کمدی بود.
  مرده از نامزدش جدا شده بود بخاطر دوستش
  اسمشو کسی میدونه؟

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به Ryan Aria

   تیر 12, 1398

   اسمه فیلمه شان میمیرده

   پاسخ

  • حسین در پاسخ به Ryan Aria

   تیر 14, 1398

   اسمش shun of daed

   پاسخ

 69. محمد

  تیر 9, 1398

  سلام من یه سکانس از یه فیلم یا سریال کره ای دیدم کخ توش یه نفر داره زامبی ها رو میکشه که یه دفعه یه زامبی زن میبینه و عاشقش میشه بعدشرو دندوناش یه قاب پلاستیکی میزاره و اونو همراه خودش همه جا میبره
  کسی میدونه اسم فیلم یا سریالش چیه؟

  پاسخ

  • Mahdie در پاسخ به محمد

   تیر 10, 1398

   سلام اقا من ی سوال دارم اصلا ربطی ب موضوع ندارع ولی دلم طاقت نیاورد نپرسم گفتم شاید یکی بدونه..این میکس های شکست عشقی و خودکشی درست میکنن من واقا مخم درگیر شدع ک اسم چن تا از این فیلم یا سریالا چیه…مثلا یکی که پسره خودشو پرت میکنه جلو قطار یا اینکه ی دختره بالا ساختمون میخواد خودشو پرت کنه ی دختره دیگه رو به روش جلو نرده هاس ولی اون خودش رو پرت میکنه و و و اقا کسی از اسم این فیلمارو میدونه غیر اینام اگ میدونین بگین مرسی میشم..راسی ی چن تا مث:اسکم،اگر بمانم،اقای ربات اینارو تونسم درارم بازم مرسی میشما💓

   پاسخ

  • واقع بین در پاسخ به محمد

   دی 23, 1398

   اسمش زامبی فروشی هست

   پاسخ

 70. narges

  تیر 2, 1398

  سلام منم یه فیلم دیدم دختری با لباس مشکی و یه دختر چینی با لباس قرمز بود داخل یه سالن پر از اسلحه
  پایین ساختمون مردم زیر بارون بودن
  دختر مشکی پوش میاد پایین چتر رو برای یه دختر که لباس ابی با خال های سیاه رو لباسش داد
  بعد یک دفعه همه اون مردم زامبی میشن
  بعد داخل یه راه روهه دراز با لامپ های سفید دختر مشکی پوش با اون دختر لباس ابیه میجنگه

  اگه اسمشو کسی میدونه بهم بگه

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به narges

   تیر 6, 1398

   رزیدنت اویل 6 بوده

   پاسخ

  • Amir در پاسخ به narges

   تیر 20, 1398

   اویل زندگی پس از مرگ

   پاسخ

  • مونی در پاسخ به narges

   مهر 16, 1398

   رزیدنت اویل۴

   پاسخ

 71. اناهیتا

  خرداد 30, 1398

  سلام من یه فیلم خیلی وقت پیش دیدم اسمشم یادم نی
  یه عده تو یه ساختمونی بودن پایین ساختمون پر زامبی بود بعد یه زنه تو یکی از اتاقا بود که یه وان حموم تو اتاق بود . زیر وانه یه سوراخ بزرگ بود که به پایین ساختمون راه داشت بعد فقط یادمه یه زامبی از اون سوراخه وارد اتاقی که اون ادما توش بودن میشه . اگه میدونین کدومو میگم ممنون میشم اسمشو بگین

  پاسخ

 72. Hossein

  خرداد 17, 1398

  سلام من یه فیلم دیدم توش ۱۰ تا ۱۵ جوون تو یه محیط سر سبز بودن که یه دیوار دور شون بود و میخواستن فرار کنن از اونجا اسمش یاد نمیاد جدبدا دیدم فک کنم زیر سال ۲۰۱۶ ساخته شده

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به Hossein

   خرداد 17, 1398

   سلام حسین جان،
   فیلم دونده مارپیچ (Maze Runner) محصول 2014

   پاسخ

  • مرتضی در پاسخ به Hossein

   خرداد 31, 1398

   دونده هزارتو هستش اسم فیلم

   پاسخ

 73. بنفشه

  خرداد 15, 1398

  فیلم درمان شده هم جالب بود ی زاویه جدیدی از فیلمای زامبی بود و از دید کسی بود ک مبتلاشده و بعد درمان شده و برخورد جامعه باهاش…

  پاسخ

 74. بنفشه

  خرداد 15, 1398

  فیلم شب جهان را میبلعد ی زامبی فرانسویه و بنظرم تو این سبک فیلم خوبیه و فیلم the end بدک نبود فیلم بیست و هشت هفته بعد و طلوع مردگان هم بدک نیستن

  پاسخ

 75. امیرحسین

  خرداد 8, 1398

  سلام دنبال یه فیلمم. خیلی قبلنا دیده بودمش.نقش اکل زنی بود که نمیدونم دنبال چی بود ولی یادم میاد یجاش توی یه هزار تو که دیوارش قرمز رنگ بود گیر میکنه یه راهنما اولش داره هی نوشته چپ راست چپ راست.زنه هم راه شو پیدا میکنه.اسم فیلم مرسی

  پاسخ

  • سعید در پاسخ به امیرحسین

   شهریور 12, 1398

   سلام من یه فیلم در مورد زامبی ها دیده بودم که چند نفر فرار میکنن تو یه فروشگاه از دست زامبی ها و بعد یه مینیبوس رو درست میکنن با اره برقی و این چیزا فرار میکنن اسمش رو نمیدونم اگه کسی میدونه ممنون میشم بهم بگید

   پاسخ

 76. Mahmoud

  خرداد 6, 1398

  سلام دوستان یه زمانی خیلی وقت پیش من یه فیلم زامبی از یه دختر دیدم که خیلی لباس های چسپ وسیا داره و همرای دوتا تفنگچه شلیک میکنه و اینها رو یه ساختمانی گیر میکنه که میخواد با الیکپتر فرار کنه
  اگه کسی پیفهمه بگه لطفا ممنون

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به Mahmoud

   خرداد 6, 1398

   سلام،
   فکر میکنم مجموعه فیلم های Resident Evil رو میگید

   پاسخ

  • Artin در پاسخ به Mahmoud

   خرداد 9, 1398

   رزیدنت اویل 3 یا 4 بود در کل یکی از قسمت های فیلم رزیدنت اویل بود که اون زن نقش اصلیه فیلمه

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به Mahmoud

   خرداد 16, 1398

   سلام فکر کنم اسم اون دختر آلیس باشه رزیدنت اویل فیلمه که میگی البته فکر کنم

   پاسخ

  • Ali در پاسخ به Mahmoud

   خرداد 24, 1398

    جنگ جهانی زد – World War Z – ۲۰۱۳

   پاسخ

  • esi در پاسخ به Mahmoud

   تیر 11, 1398

   فیلم رزیدن اویل چهار هست

   پاسخ

 77. امین

  خرداد 3, 1398

  سلام میشه تمام فیلم های زامبی جهان در تاریخ سینما را در یک لیست قرار بدید

  پاسخ

 78. saeed

  اردیبهشت 20, 1398

  سلام من دنبال فیلم زامبی هستم که تا اونجایی که یادمه از تیزرش یه بچه زامبی تو کالاسکه هستش بعد دست یه مردی رو گاز میگیره اونم بچه هرو پرت میکنه میخوره به یه تابلو فک کنم ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ

 79. علی

  اردیبهشت 20, 1398

  فقط جنگ جهانی زد. بیشتر بخاطر بازی جالب بردپیت

  پاسخ

 80. داود دارابی

  فروردین 20, 1398

  دوستان یعنی هیچکی سریال زد نیشن رو ندیده کپی واکینگ دد تازه هیجانش بیشتره چون زامبیها سریع ترن و کم کم به تکامل میرسن فعلا 5 فصله شروعش از سال 2014 بود از دیدگاه خیلی از دوستام از واکینگ دد بهتره چون با طنز آمیخته شده اما جنبه طنز گونش رو هیجان و اصل فیلم زامبی هیچ تاثیری نذاشته و فیلم رو جذاب تر کرده نام انگلیسی: z nation

  پاسخ

  • پرهام در پاسخ به داود دارابی

   فروردین 30, 1398

   اولاش خوبه ولی هر چی جلوتر میریم بد میشه

   پاسخ

  • رضا در پاسخ به داود دارابی

   اردیبهشت 5, 1398

   داداش اشتباه میکنی
   تو اصلا والکینگ دد رو دیدی که دربارش نظر میدی
   والکینگ دد کجاش طنزه یهویی بگو فیلم کمدی خودتو راحت کن
   در ضمن والکینگ دد اسپیناف داره
   تو اونجا نشون میده که چطوری زامبیا تکامل پیدا میکنن
   سه تا اسپینافه دیگه از والکینگ دد تا چند سال دیگه میاد بیرون
   والکینگ دد تو ژانر خودش رقیب نداره
   لطفا سریالای دیگرو باهاش مقایسه نکن
   مثل این میمونه بیای یه برنامه ایرانی استعدادیابی رو بیای با برنامه اصلیش تو آمریکا مقایسه کنی
   به عنوان مثال گفتم
   من رفتم بازیگراشو نگاه کردم
   نه بازیگراشون بهم میخورن واسه مقایسه نه نویسنده
   والکینگ دد طبق یک کمیک پیش میره برنامه ریزی شدست
   یک فیلم کمیدی مسخره نیس که فقط برای خوش گذرونی باشه

   پاسخ

   • ؟ در پاسخ به رضا

    اردیبهشت 19, 1398

    بهتر این كه جوابش ندی

    پاسخ

   • زری خان هستم😐 در پاسخ به رضا

    خرداد 27, 1398

    😐😐عامو ول کن انگارخود والکینگ ددی بدت میادااا

    پاسخ

  • navid در پاسخ به داود دارابی

   اردیبهشت 25, 1398

   من دیدم زد نیشن رو…خیلی خوبه…اینایی هم که میان نظر مخافل میدن فقط فنای واکینگ دد هستن منم واکینگ دد رو دوست داشتم ولی تا فصل پنج نه اینکه ده تا فصل…چخبره مگه؟؟زد نیشن جایگزین خیلی خوبیه برا واکینگ دد

   پاسخ

  • D در پاسخ به داود دارابی

   شهریور 12, 1398

   جان بابات نظر نده.اخه زد نیشن رو چطور میتونی با مردگان متحرک مقایسه کنی.مردگان متحرک فوقالعادست و دیگه مثل اون نیست

   پاسخ

  • واقع بین در پاسخ به داود دارابی

   دی 23, 1398

   خوبه اما نه به اندازه ی واکینگ دد

   پاسخ

 81. TOP

  فروردین 11, 1398

  سلام دوستان .من ی فیلمی دیدم خیلی وقت پیش اسمشو نمیدونم …ی گروه بودن میرن تو ی خرابه عکس و فیلم میگیرن ..یکیون دستش زخمی میشه خونش میچکه رو زمین رو دست ی مرده فکر کنم ..اون زنده میشه یکیشونو گاز میگیره بعد تبدیل میشه بعد کل شهر زامبی میشن …یادم میاد ی سگه هم زامبی شده بود …ی جا ی جشن تولد بود اسم دختره سالی بود فکرکنم تو کابینت قایم میشه ….

  پاسخ

  • esi در پاسخ به TOP

   تیر 11, 1398

   رزیدنت تویل ۳

   پاسخ

  • بهمن در پاسخ به TOP

   مرداد 5, 1398

   اسم فیلم Demons 2بود

   پاسخ

  • بهمن در پاسخ به TOP

   مرداد 5, 1398

   سلام دوستان:
   من یه فیلم VHS(ویدیویی)درباره زامبی دیده بودم که خیلی برام ترسناک بود،قبول دارم خیلی قدیمیه😜
   اول فیلم اینطور شروع میشد که دوتا کفن دزد میرن تو یه قبرستانی که دور و برش پر درخت بود مث جنگل و دوتا مرده تازه با تابوت اونجا که روز بعد خاکسپاری بشن، اینا اومده بودن از تابوتشون چیزای با ارزشو بدزدن که یه زامبیییی😬
   از لابلای درختا با یه صدای ترسناک دنبال زاویه ای میگشت که از پشت سر هردو دربیاد
   که مابین صحبت اون دزدا اون لحظه فرا میرسه و نگاه یکیشون به پشت سر دوستش خشک میشه و قدرت تکلمش رو از دست میده و فقط فرار میکنه و دوست بد بختش…😱
   کسی این فیلمو دیده که اسمشو بهم بگه؟🙏🙏🙏

   پاسخ

   • Behzad در پاسخ به بهمن

    شهریور 8, 1398

    سلام دوست عزیز منم دقیقا خیلی وقته دنبال این فیلم میگردم،با ویدیو دیدمش، تو یک سکانسی از فیلم هم پسر بچه پستان مادرش رو گاز میگیره و مادرش هم تبدیل میشه به زامبی، اگه پیداش کردی ممنون میشم با این شماره به من اطلاع بدی با سپاس.(شماره حذف شد)

    پاسخ

 82. محمد علیزاده

  اسفند 26, 1397

  سلام من دنبال یه فیلم زامبی هستم قدیمی هست فک کنم از سال ۲۰۱۴ به پایین باشه تو فیلم یه مرد سیاه پوست هست و یه سگ داره آخرین بازمانده است و همه شهر رو زامبی ها گرفتن و شب ها میان بیرون و در تاریکی زندگی میکنن لطفا اگه اسم فیلم رو میدونید خیلی خیلی خواهش میکنم که بهم بگید تلگرامم @MK742 و اینستاگرامم malizade024 هست خیلی خواهش میکنم که بهم بگید

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به محمد علیزاده

   اسفند 26, 1397

   سلام محمد جان،
   فیلم I Am Legend محصول 2007 با بازی ویل اسمیت 😊

   پاسخ

   • Bahman در پاسخ به عباس

    دی 4, 1398

    سلام من یه فیلم دیدم خیلی وقت پیش هرچی دنبالش گشتم نیس،هرکی اسمشو بگه یه شارژ ده تومنی به قران جایزشه،یه مرده میره با زامبی ها درگیر میشه بعد دستش قطع میشه و دست فرمانده ی زامبی ها هم قطع میشه.بعد وقتی به هوش میاد دست فرمانده زامبی رو اشتباهی پیوند زدن به دستش ،دسته قدرت زیادی داره ولی بلد نیست کنترلش کنه ولی بعدا یاد میگیره کم کم .میشه لطفا اسمشو بگین 09366102306 اینم شمارمه اسمشو اس بدین مرسی .

    پاسخ

   • زینب در پاسخ به عباس

    مرداد 14, 1399

    سلام دوست عزیز من یک تیکه کلیپ تو اینیستا دیدم یک مرد با دو دختر و همسرش از دست زامبی ها در میرن بعد میرن رو پشت بام یک ساختمان پدره مجبور میشه همه رو پرت کنه رو اون یکی ساختمان یکی از دختر ها می‌ترسه میخواد بیفته از دوبهره پرتش میکنه مادره میگیرش پدره تا میاد فرار کنه زامبی ها بهش میرسن ولی یک جوری فرار میکنه اگه میشه اسم فیلم بگین

    پاسخ

  • هادی در پاسخ به محمد علیزاده

   اردیبهشت 6, 1398

   من افسانه هستم با بازی ویل اسمیت

   پاسخ

  • moji در پاسخ به محمد علیزاده

   خرداد 26, 1398

   فک کنم i am legend رو میگی از will smith

   پاسخ

  • esi در پاسخ به محمد علیزاده

   تیر 11, 1398

   فیلم من روانی نیستم با بازی ویل اسمیت

   پاسخ

  • Amir در پاسخ به محمد علیزاده

   تیر 20, 1398

   فیلم من یک افسانه ام

   پاسخ

 83. علی

  اسفند 17, 1397

  سلام دوستان نمیدونم چند نفر این نظر منو میبینن لطفا بهم کمک کنید هرکسی که این فیلمارو زیاد دیده و اسم شونو میدونه و تلگرام داره ای دی میدم باید پی وی اسم فیلم هارو بهم بگه خیلی ممنون میشم ازش ترو قرآن یکی بیاد چند اسم بهم بگهفیلم ها مثل قطاری به بوستان باشه این جور فیلما باشن ای دی من در تل
  awat5566@
  ❤❤❤❤لطفا بیایید😢😢

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به علی

   اسفند 21, 1397

   علی جان پیشنهاد اول اینکه اگه سریال مردگان متحرک‌ رو ندیدی ببین حتما، حالا حالا ها ارضات میکنه تو این نوع سبک،
   فیلم های مجموعه ای
   Rec بهترین فیلمیه که تو این سبک دیدم ازون فیلمایی که شبه مستنده و زامبی ها به مخاطب خیلی نزدیکن و همش تو دلت وحشت میندازه، مجموعه ۵ یا ۶ قسمتی حتما ببین!!
   مجموعه رزیدنت اویل اکشن و زامبی محوره
   اگه سینمایی بخوای. جنگ جهانی زد از همه بهتره که‌ هممون منتظر قسمت ۲ هستیم
   ، i m legend(من افسانه ام) ، ۲۸ روز بعد، هواپیمای زامبی ها، محموله، ۲۸ هفته بعد…..
   بستگی به سلیقه ات داره من اول سینمایی ها و چند مجموعه ای هارو دیدم بعد رفتم سراغ سریال مردگان متحرک که فصل اول تا چهارمش فوق العادس ، پر مخاطب ترین سریال آمریکاس.

   پاسخ

   • Amin در پاسخ به مهدی

    اسفند 25, 1397

    من مردگان متحرک رو دیدم عالیه دنبال سریالی مث اونم

    پاسخ

  • ایدین در پاسخ به علی

   اسفند 25, 1397

   جنگ جهانی زد بهترین

   پاسخ

  • esi در پاسخ به علی

   تیر 11, 1398

   بهترین فیلم تاریخ از نطر من کنجوری یک و کنجوری دو البته قسمت سوم تو راه اونم عالی پیشنهاد میکنم ببینید تا لذت یک فیلم واقعی رو بفهمید

   پاسخ

 84. Shams_Jamali

  اسفند 12, 1397

  سلام این فیلمی که تازه اومده فک کنم 2019 باشه سربازا میرن با زامبی ها تو لندن انگلیس میجنگن ویروس اول از یه زندانی که فرار کرده بود شیوع پیدا میکنه اسم فیلمش رو ممنون میشم بگید دمتون گرم سایت خوبی دارید

  پاسخ

  • ش در پاسخ به Shams_Jamali

   اسفند 17, 1397

   دیدم اصلا بدرد نمیخوره

   پاسخ

  • امیر حسین در پاسخ به Shams_Jamali

   مهر 2, 1398

   اسم‌فیلم redcom1 خیلی قشنگه امروز منم دانلود کردم عالی بود فیلمش

   پاسخ

 85. اسحاق

  بهمن 22, 1397

  عده ای دزد به یک ساختمان برای دزدی میروند یکیو میکشند وبعد از مدتی به زامبی تبدیل میشود و انوها با زحمت زیادی زامبی رو میکشند دزدا به پشت بام ساختمان میروند وقتی به کوه ها نگاه میکنند رعد برق های ترسناکی میبینند و سر صدا های عجیبی در شهر به گوششان میرسد
  این تنها چیزی که از فیلم میدنستم لطفا اگه اسمشو میدونید بهم بگید

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به اسحاق

   بهمن 22, 1397

   سلام اسحاق جان،
   فکر میکنم فیلم Riddick محصول 2013 منظورت باشه. البته توی ریدیک زامبی نیستن اون موجودات، یه نوع موجودای فضایی باتلاقی هستن که دنبال کشتن ریدیک هستن

   پاسخ

   • اسحاق در پاسخ به عباس

    بهمن 23, 1397

    اینم نبود ولی خیلی ازت ممنونم آقا عباس

    پاسخ

  • امیر در پاسخ به اسحاق

   بهمن 28, 1397

   Hord اگه اشتباه نکنم

   پاسخ

  • عباس در پاسخ به اسحاق

   بهمن 28, 1397

   فکر میکنم امیر درست میگه منظورت فیلم The Horde محصول 2009 باشه

   پاسخ

  • حمید در پاسخ به اسحاق

   فروردین 6, 1398

   اسم فیلم Hurde محصول سال ۲۰۰۹

   پاسخ

 86. اسحاق

  بهمن 22, 1397

  سلام من خیلی وقته دنبال فیلمی میگردم که متاسفانه نمیتونم پیداش کنم

  پاسخ

  • مصطفی در پاسخ به اسحاق

   اسفند 14, 1397

   اسحاق دقیق یادم نیس ولی تو ی فیلمی اولش فرار کردن پشت بوم از دست زامبی ها شاید این همونی باشه که میخوای اسم فیلمش:مردگان متحرک

   پاسخ

 87. Amirreza

  بهمن 19, 1397

  فیلم maze runner هم واقعا عالیه

  پاسخ

  • Javad در پاسخ به Amirreza

   خرداد 25, 1398

   بهترین فیلیمی که تو عمرم دیدم maze runner بوده.تا حالا ۵۲ بار دیدمش سیر نمیشم. توصیه میکنم ببینید

   پاسخ

 88. سمیه

  دی 20, 1397

  قطار بوسان عالیه عالیییییییییییی

  پاسخ

 89. Keyhan

  دی 10, 1397

  با سلام
  فیلمی بود که اولش کارگر ها داشتن زمین را میکندن بعد یک کارگر میره تو زمین و چند تا اسکلت میبینه میره جلوتر یک اسکلت اون رو گاز میگیره و اون تبدیل به زامبی میشه

  پاسخ

 90. Sanam

  آذر 29, 1397

  خسته نباشید خیلی وقته دنبال فیلمی میگردم ک خلاصش چنتا پسر تصمیم میگیرن به بهونه ای با دوستدختراشون بحث کنن تا به یک مسافرات مجردی برن اماوقتی برمیگردن کل شهر زناشون زامبی شده بودن خیلی دنبال اسم فیلم هستم

  پاسخ

 91. esmaeil_zarif@

  آذر 2, 1397

  با سلام
  یه سریال بود که اول فیلم مرده و زنش خواب بودن بعد یه دختر زانبی زنرو گاز میگیره و مرده از ‍نجره حموم فرار میکنه میره تو خیابون و می بینه کل شهر بهم ریخته و غیره
  لطفا اگر کسی اسم این سریال رو میدونه بهم بگه خیلی سال ‍یش 5 قسمتشو دیده بودم و الان دنبالشم
  اینم ایدی تلگرام و اینستام
  (آیدی از پیام حذف شد)

  پاسخ

 92. sia

  آبان 30, 1397

  حقیقتا گاهی خوب مینویسین گاهی باید بهتون شک کرد. اولا رزیدنت اویل ها که در نوع خودش انقلاب بودن نیومده. بعد فرانکشتاین چی؟؟؟ فیلم به اون خوبی رو حذف کردین؟

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به sia

   آبان 30, 1397

   سلام دوست عزیز،
   با تشکر از نظر شما،
   رزیدنت اویل به انتهای مقاله اضافه شد. منتها فرانکنشتاین بیشتر در حوزه فیلم های خون آشامی و دراکولا طبقه بندی میشه و ارتباط زیادی به زامبی نداره.
   مرسی بابت معرفی فیلم ها 🙏🌺

   پاسخ

 93. مهدی

  آبان 15, 1397

  عالی

  پاسخ

 94. جرجی زیدان

  فروردین 27, 1397

  سلام و تشکر به خاطر مطالب خوبتون
  به نظرم اگه I Am Legend هم توی لیست قرار می گرفت بد نبود

  پاسخ

 95. ع

  فروردین 13, 1397

  کوپس رزیدنت اویل

  پاسخ