10 نکته درباره آقایان که خانم‌ها از آن بی‌خبرند

10 نکته درباره آقایان که خانم‌ها از آن بی‌خبرند

اگرچه آقایان زنان را موجود پیچیده‌ای می‌دانند اما اغلب زنان تصور می‌کنند مردان را می‌شناسند بااین‌حال این‌گونه نیست. هر فرد شخصیت پیچیده‌ای دارد بنابراین تصور نکنید مردان را کاملاً می‌شناسید. به همین دلیل در اینجا 10 نکته را به شما معرفی می‌کنیم که با دانستن آن اطلاعات شما درباره مردان افزایش می‌یابد.


1. به بازی کامپیوتری علاقه دارند

تقریباً تمام خانم‌ها علاقه مردان به بازی‌های کامپیوتری را دیده‌اند، شاید برای زنان خنده‌دار به نظر برسد اما بازی کامپیوتری مکانی است که مردان در آن بر همه‌چیز تسلط کامل داشته، می‌توانند به هر چیزی که می‌خواهند برسند و به یک قهرمان تبدیل شوند. مردان می‌توانند از طریق بازی کامپیوتری از دنیای واقعیت فرار کنند. موفقیت و پیروزی آن‌ها در این بازی‌ها به آن‌ها قدرت بسیار زیادی می‌بخشد.


2. آن‌ها در کنار دوستان خود رفتار متفاوتی نشان می‌دهند

Domestic fans.

همه ما در کنار دیگران رفتار متفاوتی داریم اما برای مردان این قضیه به‌کلی متفاوت است. مردان در کنار افراد مختلف شخصیت‌های متفاوتی دارند و دوست ندارند این چهره را خراب کنند. به همین دلیل است که وقتی یک مرد در کنار ماست به نظرمان خوب و خوشایند است اما زمانی که در کنار دوستانش قرار می‌گیرد لوس و بی‌مزه به نظر می‌رسد. البته آن‌ها تظاهر نمی‌کنند بلکه طبیعت آن‌ها به این شکل است. آن‌ها همیشه در کنار دوستان خود به همان شکل بوده‌اند اما به این معنا نیست که خوب و خوشایند نیستند.


3. آن‌ها مکالمه‌های دقیق را ترجیح می‌دهند

مردان ترجیح می‌دهند مکالمات دقیق داشته باشند به‌خصوص در پیامک‌های خود. این یکی از عادت‌های آن‌هاست که برای زنان خسته‌کننده به نظر می‌رسد. زیرا یک متن طولانی برای شریک خود فرستاده و فقط یک “اوکی” دریافت می‌کنند. اما مردان طبیعتاً به همین شکل هستند. حتی زمانی که می‌خواهید منظور خود را توضیح دهید بازهم همین رفتار را دارند. پس باید این عادت آن‌ها را بپذیریم.


4. آن‌ها بسیار رقابت‌طلب هستند

زمانی که در مقابل مردان از مردان دیگر صحبت کنید آن‌ها حسادت می‌کنند. زنان دلیل آن را درک نمی‌کنند. شاید به همین دلیل که دختران درصورتی‌که در مقابل آن‌ها از زنان دیگر صحبت کنید به حسادت دچار می‌شوند. آن‌ها زمانی که درباره توانایی‌های مرد دیگر چیزهایی می‌شوند احساس حقارت می‌کنند. در این صورت فکر می‌کنند مردان دیگر از آن‌ها برتر هستند اگرچه هرگز آن را نمی‌پذیرند.


5. آن‌ها نمی‌دانند چگونه احساسات خود را بیان کنند

سؤال اغلب زنان این است که چرا مردهایشان احساسات خود را به آن‌ها نشان نمی‌دهند. اغلب این مشکل را به گردن تربیت خانواده‌ها یا جامعه می‌اندازیم. زیرا حتی در دوران کودکی به پسربچه‌ها می‌گوییم که نباید گریه کنند یا ضعف خود را نشان دهند. این نحوه تربیت باعث می‌شود که مردان یاد بگیرند احساسات خود را نشان ندهند. این مشکل آن‌هاست زیرا هیچ‌کس به آن‌ها یاد نداده که چگونه احساسات خود را نشان دهند. آن‌ها یاد گرفته‌اند که صحبت از احساسات نشانه ضعف است بنابراین برای قوی بودن باید احساسات خود را پنهان کنند.


6. آن‌ها کینه‌جو نیستند

احتمالاً دیده‌اید مردان با دوستانی که با آن‌ها مشکل داشته‌اند دوباره دوست شده و ناراحتی و کینه خود را فراموش کرده‌اند. زیرا آن‌ها به‌سرعت دیگران را می‌بخشند و کینه‌جو نیستند. آن‌ها یا کسی را اصلاً نمی‌بخشند و از زندگی خود بیرون نمی‌کنند یا اینکه او را بخشیده و قضیه را فراموش می‌کنند.


7. آن‌ها دوست دارند نازشان را بکشید

همه زنان دوست دارند کسی نازشان را بکشند اما آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید شاید مردان هم این خواسته را داشته باشند؟ و البته دارند. آن‌ها دوست دارند کسی کودک درونشان را ستایش کند، شب را با آن‌ها خوش‌وبش کند و روز بعد را به بازی‌های کامپیوتری بگذرانند. این کار چندان دشوار نیست تنها باید موضوعات موردعلاقه آن‌ها را درک نموده و درباره آن‌ها با او صحبت کنید. مردان همیشه برای همسران خود گل می‌خرند، آیا تصور می‌کنید مردان دریافت گل را دوست ندارند؟ شاید بهتر باشد بدانید گل موردعلاقه همسرتان چیست و آن را برای او خریداری کنید.


8. آن‌ها دوست دارند خودشان همه کارها را انجام دهند

شاید سؤال اغلب زنان این باشد که چرا مردان دوست دارند همه کارها را خودشان انجام دهند؟ چرا دوست ندارند از دیگران کمک بگیرند؟ پاسخ این سؤالات ساده هستند. مردان قوی و مستقل به کمک دیگران نیاز ندارند. زیرا کمک گرفتن را نشانه شکست می‌دانند. هیچ مردی نمی‌خواهد شکست‌خورده به نظر برسد بنابراین نباید از کسی کمک بگیرد. اگر سینک آشپزخانه خراب است تنها کافی است به همسر خود کمی زمان دهید تا آن را برایتان تعمیر کند.


9. آن‌ها در به خاطر سپردن تاریخ‌ها چندان موفق نیستند

یکی از ناراحتی‌های زنان این است که همسرشان تاریخ تولد، سالگرد ازدواج و تاریخ‌های دیگر را فراموش می‌کنند. بااین‌حال تاریخ بردوباخت تیم‌های موردعلاقه خود را به یاد دارند و این برای زنان آزاردهنده است. دلیلش این است که این تاریخ‌ها همیشه در ذهنشان زنده می‌شوند. زیرا زمانی که در کنار دوستان خود هستند درباره این تاریخ‌ها صحبت کرده و این اطلاعات را بازیابی می‌کنند. اما به این معنا نیست که یک بازی از تاریخ‌های مهم زندگی‌شان مهم‌تر است.


10. آن‌ها دوست دارند همه‌چیز ساده باشد

اگرچه مردان در بیان احساسات خود موفق نیستند اما دوست دارند همه‌چیز را به زبان ساده بیان کنند. اگر یک مرد به یک زن بگوید چند روز مشغول است آن زن به‌سرعت فکر می‌کند که آیا کار بدی کرده یا او را ناراحت کرده است؟ آیا نمی‌خواهد او را ببیند؟ آیا با فرد دیگری آشنا شده؟ درصورتی‌که آن مرد تنها مشغول کارهایش بوده و منظور دیگری نداشته است. از سوی دیگر زمانی که یک زن می‌گوید حالش خوب است دقیقاً عکس آن حقیقت دارد. بااین‌حال مرد گفته او را باور می‌کند، این باعث می‌شود زن فکر کند همسرش به او اهمیت نمی‌دهد. بنابراین او به شما اهمیت می‌دهد اما تصور می‌کند که اگر مشکلی داشته باشید مشکل خود را با او در میان خواهید گذاشت.

بنابراین باید بدانید تنها زمانی می‌توانید یک فرد را درک کنید که از دید او به مسائل نگاه کنید. بنابراین تمام مردانی که تصور می‌کنند زنان پیچیده‌اند یا زنانی که تصور می‌کنند شناخت مردان دشوار است باید بدانند که تنها با وقت گذراندن با یکدیگر می‌توانند همدیگر را بشناسند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم