لیست بهترین فیلم های هندی که باید تماشا کنید

سینمای هند یا بالیوود فیلم‌های بسیار زیادی تولید کرده که اغلب آن‌ها نه‌تنها در سطح ملی موردتوجه قرار گرفته‌اند بلکه در سطح بین‌المللی نیز توجه بسیاری را به خود جلب نموده‌اند. سینمای هند به دو قسمت بالیوود و تالیوود تقسیم شده است. تمام فیلم‌های هندی به بالیوود تعلق دارند درحالی‌که فیلم‌هایی که به زبان‌های مناطق دیگر تولید شده‌اند، مانند تامیل، تلوگو، کانادا، مالایالام، بجپوری، بنگالی و پنجابی، به سینمای تالیوود تعلق دارند. ازآنجایی‌که در فیلم‌های هندی عشق، طنز، اکشن، درام و رمز و راز باهم وجود دارد پس می‌تواند گستره وسیعی از مخاطبین را به خود جلب نماید.

محبوبیت سینمای بالیوود باعث شده که در اینجا بخواهیم برترین فیلم‌های هندی را به شما معرفی نماییم. با پروشات همراه باشید.


1. پی کی – ۲۰۱۴ – PK

پی کی یکی از محبوب ترین فیلم های هندی در داخل و خارج از کشور هند است. این فیلم که سومین فیلم پر فروش تاریخ سینمای هند می باشد، روایت گر دو داستان عاشقانه و مذهبی است که در نهایت و به زیبا ترین حالت ممکن به یکدیگر مربوط می شوند. “پی کی” نام شخصی است که از فضا به زمین آمده تا تحقیقاتی درباره ی انسان ها و شیوه ی زندگی آنها انجام دهد اما در همان ابتدای ورودش به کره ی زمین، شخصی کنترلی که “پی کی” از آن برای ارتباط با سفینه اش استفاده می کرد را به سرقت می برد. از آن پس “پی کی” شروع به جستجو برای پیدا کردن کنترلش می کند و در این راه، همه ی افرادی که در سر راهش قرار می گیرند به او می گویند که فقط خدا می داند چیزی که گم کرده است کجاست؛ پس “پی کی” هم شروع به گشتن به دنبال خدا می کند!


2. سال نو مبارک – ۲۰۱۴ – Happy New Year

اگر می خواهید فیلمی ببینید که بعد از تمام شدنش احساس شادابی و سرزندگی کنید، فیلم هندی “سال نو مبارک” انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این فیلم با اینکه داستانی جدی را دنبال می کند، سرشار از طنز و رقص و آواز است.

داستان فیلم درباره ی پسری جوان به نام “چارلی” (با بازی شاهرخ خان) است که بعد از بیست سال قصد دارد انتقام مرگ پدرش را از شریک تجاری او بگیرد. “چارلی” با چند تن از دوستانش به همراه یک مربی رقص (با بازی دپیکا پادوکن) تصمیم می گیرند با شرکت در مسابقه ی رقصی که در شب سال برگزار می شود، از فرد مورد نظر تعداد زیادی الماس گرانبها را بدزدند.


3. دنگال – ۲۰۱۶ – Dangal

داستان فیلم “دنگال” که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، درباره ی پدری است که سال ها بعد از کنار گذاشتن ورزش کشتی، به طور اتفاقی متوجه می شود دو دختر نوجوانش قدرت بدنی زیادی دارند و تصمیم می گیرد خودش به آنها ورزش کشتی را یاد دهد. بعد از گذشت مدتی هر دو دختر موفقیت های چشمگیر زیادی در این ورزش کسب می کنند و راهی مسابقات بین المللی می شوند.

این فیلم از زمان اکرانش تا کنون، پر فروش ترین فیلم تاریخ سینمای هند بوده است. شخصیت پردازی قوی و چالش های به وجود آمده برای هر کدام از شخصیت های داستان، از نقاط قوت این فیلم به حساب می آیند.


4. برفی – Barfi – 2012

رنبیر کاپور در فیلم‌های بسیاری هنر بازیگری خود را ثابت کرده است اما در این فیلم متوجه اوج هنر بازیگری او خواهیم شد. اگر بازی درخشان و زیبای پریانکا چوپرا نبود شاید می‌شد این فیلم را یک‌تنه به رنبیر کاپور متعلق بدانیم. این فیلم توسط آنوراگ باسو کارگردانی شده و بازیگران آن عبارت‌اند از رنبیر کاپور، پریانکا چوپرا و ایلنا دکروز. برفی داستان یک مرد لال است که عاشق یک زن زیباست اما دوستی او با یک دختر اوتیسم باعث می‌شود تا با معنی واقعی زندگی آشنا شود.

اگرچه این فیلم می‌توانست یک درام سیاه و جدی باشد اما کارگردان آن توانسته به‌خوبی از آن یک درام کمدی موفق بسازد. بسیاری از صحنه‌های این فیلم از فیلم‌های چارلی چاپلین، مستربین و تام و جری الهام گرفته‌اند. شاید موسیقی متن آن شما را به یاد فیلم فرانسوی برنده جایزه آکادمی یعنی امیلی بیندازد اما این فیلم هم شیرینی خودش را دارد. مطمئن باشید با تماشای این فیلم از موسیقی آن لذت خواهید برد.


5. زندگی عزیز – ۲۰۱۶ – Dear Zindagi

زندگی برای همه سخت است. حتی برای کسانی که شغل های خوب، روابط اجتماعی قوی و چهره های زیبا دارد. ما تنها هستیم و در تنهایی خود رنج میکشیم؛ اما در این میان آدم هایی هستند که می توانند به ما کمک کنند و ما مجبور نیستیم تنها باشیم. “زندگی عزیز” داستان رابطه ی زیبای دختری با روان شناس خود است که باعث به وجود آمدن نگاهی جدید و زیبا تر به دنیا می شود و به او کمک می کند مشکلاتش را از زاویه ای دیگر ببیند، درد هایش را تجربه کند و راه جدیدی برای زندگی کردن پیدا کند.

اگر کنجکاو هستند که بدانید در هنگام روان درمانی چه اتفاقی می افتد و روان شناس ها چطور می توانند زندگی ما را بهتر کنند، این فیلم را ببینید. فیلم برداری و تصاویر زیبا و بازی قوی بازیگران این فیلم را از یاد نخواهید برد.


6. تماشا – ۲۰۱۵ – Tamasha

داستان این فیلم درباره ی دختر و پسری است که در جزیره ی “کاستاریکا” با هم آشنا می شوند و قرار می گذارند که دیگر هیچوقت بیرون از آن جزیره یکدیگر را ملاقات نکنند. اما بعد از چند سال به طور اتفاقی در یک کتابخانه به هم برخورد می کنند و تصمیم می گیرند رابطه شان را ادامه دهند. اما اوضاع با آنچه که در “کاستاریکا” پیش رفته بود متفاوت می شود و این دو نفر سعی می کنند علت این تغییر را پیدا کنند. “تماشا” یکی از فیلم های متفاوت ژانر عاشقانه است که داستانی متفاوت از آنچه تابحال دیده اید را روایت می کند.


7. اوه خدای من – OMG: Oh My God – 2012

این فیلم به مسئله مذهب در هند یک نگاه طنزپردازانه می‌اندازد. یک فروشنده که مغازه‌اش در اثر زلزله از بین رفته به مقابله با خدا برمی‌خیزد، منطقش هم این است که تنها مغازه او خراب شد پس حتماً این کار خدا بود.

آیا تابه‌حال فیلمی دیده‌اید که بدون ایجاد بحث و مجادله بتواند مذهب را در هند نقد کند؟ باید بدانید این فیلم چنین فیلمی است. شاید برخی از افرادی که این فیلم را دیدند آن را انتقادی از دید مردم نسبت به ایمان و مذهب بدانند تا خود مذهب. هومش شوکلا نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده داشت. معمولاً کارگردان‌های هندی درباره خدا یا مذهب فیلم نمی‌سازند، اگر هم بسازند در آن به ستایش یک خدا یا همه خدایان می‌پردازند. اما در این فیلم نگاه کورکورانه مردم به خدایان ساخته دست بشر به تمسخر گرفته شده است.

در این فیلم مرد فروشنده به مقابله با خدا برخواسته زیرا تصور می‌کند ازآنجایی‌که زلزله تنها مغازه او را خراب کرده و شرکت‌های بیمه هم از دادن خسارت به او خودداری می‌کنند پس باید خسارت آن را از خدا بگیرد و درنهایت هم موفق می‌شود.

در بالیوود از قدیم تصور می‌شد که تنها فیلم‌هایی که از ستاره‌های بزرگ استفاده کرده می‌تواند موفق باشد، اما این فیلم چنین نیست، پس حتماً بایدان را تماشا کنید.


8. پیکو – ۲۰۱۵ – Piku

داستان این فیلم درباره ی دختری به نام “پیکو” است که با پدر هفتاد ساله اش در دهلی زندگی می کند. پدر پیکو به یک باره تصمیم می گیرد به شهر کلکته سفر کند تا خانه ی قدیمی اش را بفروشد. “پیکو” با وجود تمام مشکلاتی که دارد، پدرش را در این سفر همراهی می کند و با این سفر، زندگی اش تغییر زیادی می کند. این فیلم یکی از بهترین درام های سینمای بالیوود است که با هربار تماشا از آن لذت خواهید برد.


9. تلاش – 2012 – Talaash

آرمان کاپور یک هنرپیشه سرشناس است او در یک جاده متروکه به دلیل ترس از برخورد با چیزی تعادل ماشینش را از دست می‌دهد و ماشین به دریا می افتد و می‌میرد. بازرس سوریان سینگ (عامر خان) مأمور تحقیق درباره حادثه می‌شود. سوریان پسرش کارن را به تازگی از دست داده است برای همین اوضاع روحی مناسبی ندارد و تلاش‌های همسرش روشنی (رانی موکرجی) برای بهبود حال او هم تأثیر ندارد؛ زیرا سوریان خود را مقصر این اتفاق می‌داند و فکر می‌کند در آن لحظه نباید می خوابیده و باید همراه کاران می‌رفته‌است.

در ادامه فیلم تلاشهای این بازرس برای یافتن راز کشته شدن “آرمان کاپور” و همچنین کنار آمدن با خودش وغم از دست دادن فرزندش هستیم که تا پایان فیلم به زیبایی نمایش داده می شود.


10. دارو دسته‌های واسیپور – Gangs of Wasseypur – 2012

شاید در نگاه اول این فیلم را پدرخوانده سینمای هند بدانید اما کافی نیست. در این فیلم خواهید دید که چگونه داستان‌های شخصیت‌های مختلف به‌خوبی پردازش شده و به داستان نهایی ختم می‌شود. شاید پس‌ازاین فیلم شعله تنها فیلم هندی باشد که تمام شخصیت‌های آن به‌خوبی شخصیت‌پردازی شده‌اند. بنابراین می‌توان آنوراگ کاشیاپ را بهترین کارگردان این نسل دانست.

در این فیلم هیچ بازیگر سرشناسی وجود نداشت و تمام بازیگران از تئاتر بودند. اما همه آن‌ها کار خود را به‌درستی انجام دادند. کارگردان به‌خوبی توانست تمام شخصیت‌ها را به‌خوبی نشان دهد و آن‌ها را به تکامل برساند. در این فیلم دیالوگ‌های بسیار زیبایی استفاده شد. پس حتماً آن را تماشا کنید. تا حدی می‌توان این فیلم را با “دختری با خال‌کوبی اژدها” از استیگ لارسون مقایسه نمود.


11. رئیس – ۲۰۱۷ – Raees

فیلمی زیبا و دیدنی با داستانی مهیج و غیر قابل پیش بینی که ارزش یک بار دیدن را دارد. داستان فیلم درباره ی شخصی به نام “رئیس” است که به تجارت مشروبات الکلی مشغول می باشد و تحت تعقیب شدید پلیس قرار می گیرد. فیلم “رئیس” داستانی سرشار از عشق، دوستی و خیانت است که از تماشای آن پشیمان نخواهید شد.


12. ملکه – ۲۰۱۳ – Queen

داستان این فیلم درباره ی دختری هندی به نام “رانی” است که نامزدش یک روز قبل از مراسم عروسی اش از او جدا می شود. “رانی” که خیلی ناراحت و افسرده است، تصمیم می گیرد به پاریس سفر کند. او در آنجا زندگی جدیدی را تجربه می کند و متوجه می شود که می توان سنت های همیشگی را از زندگی حذف کرد. این فیلم به کنار زدن سنت ها و داشتن زندگی مورد رضایت هر فردی تاکید دارد و به خوبی توانسته است آسیب های ناشی از سنت های غلط بر زندگی دختران را نشان دهد.


13. جوانی و دیوانگی – ۲۰۱۳ – Yeh Jawaani Hai Deewani

اگر به فیلم هایی که نشان دهنده ی شور و اشتیاق دوران جوانی اند علاقه دارید پیشنهاد می کنم حتما این فیلم را تماشا کنید. فیلم هندی “جوانی و دیوانگی” فقط به بیان عشق دوران جوانی نمی پردازد بلکه به مخاطب خود شجاعت رو به رو شدن با آرزو ها و رسیدن به خوشبختی را می آموزد.

داستان این فیلم درباره ی دختری ساده و آرام به نام “ننا” است که بعد از سالها تصمیم می گیرد بدون خانواده و همراه با دوستان دوران دبیرستانش به مسافرت برود. “ننا” که همه ی عمرش را به درس خواندن مشغول بوده است برای اولین بار در زندگی، به اهمیت روابط دوستانه پی می برد و عشق را تجربه می کند.


14. ۱۰۲ سالگی پایان نیست – ۲۰۱۸ – ۱۰۲ Not Out

فیلم “۱۰۲ سالگی پایان نیست” داستان زندگی پیر مردی ۱۰۲ ساله است که با پسر ۷۰ ساله اش در یک خانه زندگی می کند. نکته ی طنز آمیز این فیلم در این است که پسر هفتاد ساله ی این پیر مرد، بیشتر از خود او احساس پیری و درماندگی کرده و خود را در آستانه ی مرگ می بیند. در سراسر این فیلم، شاهد تلاش های این پدر ۱۰۲ ساله برای برگرداندن امید به زندگی و شور و نشاط در فرزند هفتاد ساله اش هستیم! دو ستاره بزرگ بالیوود یعنی “آمیتاب باچان” و “ریشی کاپور” در این فیلم به ایفای نقش میپردازند.


15. راضی – ۲۰۱۸ – Raazi

داستان این فیلم درباره ی دختری هندی به نام  “سهمت” است که به درخواست پدرش و برای جاسوسی در کشور پاکستان، با پسر یکی از سران پاکستانی ازدواج می کند و از این طریق به جاسوسی برای کشور هند می پردازد. این فیلم داستان زیبا و غم انگیزی دارد که زشتی های سیاست را به خوبی نشان می دهد.


16. برادر باجرانگی – ۲۰۱۵ – Bajrangi Bhaijaan

داستان این فیلم درباره ی دختر بچه ای شش ساله به نام “شاهدا” است که قادر به حرف زدن نیست و به همین دلیل به همراه مادرش از پاکستان به هند می روند تا با عبادت در مکانی مذهبی، شفا یابد. اما زمانی که در حال بازگشت از هند به پاکستان، “شاهدا” به طور اتفاقی از قطار پیاده می شود و از قطار جا می ماند. “شاهدا” با قطار باربری دیگری به هند می رود و در آنجا مردی به نام “پاوان” او را پیدا می کند و تصمیم می گیرد “شاهدا” را علی رغم مشکلات پیش رو، به کشورش بازگرداند.


17. ظرف نهار – ۲۰۱۳ – The Lunchbox

داستان این فیلم درباره ی مردی به نام “ساجران” است که سال ها به عنوان یک حسابدار مشغول به کار بوده است. یک روز ظرف غذایی که همسر جوان یکی از کارمندان فرستاده است، به اشتباه به دست “ساجران” می رسد و این اتفاق باعث آشنایی این دو نفر می شود که هر کدام به نوعی به دنبال برگرداندن عشق به زندگی شان هستند.


18. گاهی خوشی گاهی غم – 2001 – Kabhi Khushi Kabhie Gham

فیلم “گاهی خوشی گاهی غم” از معروف ترین درام های خانوادگی سینمای بالیوود می باشد که در ایران هم طرفداران زیادی دارد. این فیلم با بازی ستارگانی مثل “آمیتاب باچان”، “شاهرخ خان”، “کاجول”، “کاریتا کاپور” و “هرتیک روشن” در کنار هم، یکی از به یادماندنی ترین فیلم های قرن 21 است. داستان این فیلم درباره خانواده ثروتمند هندی است که پدر خانواده (باچان) دختر یکی از دوستانش را برای ازدواج با پسرش (شاهرخ خان) انتخاب می کند اما پسرش به این ازدواج تن نمی دهد و با دختر موردعلاقه اش (کاجول) ازدواج می کند. بعد از این اتفاق، پدرش او را از خانه بیرون کرده و دیگر او را پسر خود نمی داند. سالها می گذرد و پسر کوچک خانواده (هریتیک روشن) برای رفتن به دانشگاه به لندن می رود و بهطور اتفاقی به واسطه ی خواهرزن برادرش (کارینا کتپور) برادرش را پیدا می کند.


19. سلطان – ۲۰۱۶ – Sultan

داستان این فیلم درباره ی پسرجوانی به نام “سلطان علی خان” است که عاشق دختری کشتی‌گیر در سطح حرفه‌ای می‌شود و تصمیم می‌گیرد برای ثابت کردن خودش به او وارد ورزش کشتی شود و تا پای گرفتن مدال المپیک برای کشورش هم پیش برود. بعد از کسب چند مدال، او فردی بسیار متکبر و مغرور می‌شود و تمام فکر و خیال او روی کشتی و مسابقات متمرکز می‌شود. زمانی که سلطان به بزرگترین افتخار ورزشی و کسب مدال المپیک می‌رسد، چیز مهم تری را از دست می‌دهد که باعث می‌شود همسرش از او جدا شود.


20. باج – Lagaan – 2001

مردم هند عاشق دو چیز هستند: کریکت و فیلم. اگر آن را با کمی درام، عشق و اکشن همراه کنید یک فیلم بسیار زیبا خواهید داشت که موردعلاقه هر هندی خواهد بود. در این فیلم شاهد همکاری یک کارگردان تقریباً ناشناخته به نام آشوتوش گووریکر و امیر خان (که علاوه بر ایفای نقش اصلی داستان تولید فیلم را هم بر عهده داشت) هستیم. داستان فیلم در دوره سلطنت انگلستان بر هند در روستای کوچک گوجرات رخ می‌دهد و موضوع فیلم کریکت است. تا به اینجا فیلم می‌تواند هر هندی را راضی کند. این فیلم در زمان اکران بسیار موفق بود و توانست روحیه میهن‌پرستی هندی‌ها را ارضا کند. همچنین این فیلم باعث شد که امیر خان را “آقای کمال‌گرا” بنامند.

این فیلم از معدود فیلم‌هایی است که شخصیت هند را در دنیای سینما نشان داد. این فیلم در اسکار نامزد شد (که پس از مادر هند و سلام بمبئی سومین فیلم اسکار بود).


21. داماد عاشق عروس را می‌برد – Dilwale Dulhania Le Jayenge – 1995

یک فیلم درام رمانتیک کمدی که از ستارگانی چون کاجول و شاهرخ خان استفاده می‌کند و آدیتیا چوپرا (پسر بزرگ‌تر یاش چوپرا) کارگردانی آن را بر عهده دارد. راج و سیمران زوجی هستند که در طی یک سفر اروپایی عاشق هم شده و برخلاف نظر والدین خود می‌خواهند باهم ازدواج کنند. در حقیقت موفقیت این فیلم مدیون داستان آن است. هر دختر و پسر هندی داستان عاشقانه خود را با این فیلم مقایسه می‌کنند.

این فیلم باعث شد که شاهرخ خان در قلب هندی‌ها بنشیند. باوجوداینکه این فیلم طولانی ساعت و ده دقیقه است اما از دیدن آن خسته نمی‌شوید. این فیلم به مدت 700 هفته در تئاترهای بمبئی به نمایش در آمد و ازاین‌جهت بلندمدت‌ترین فیلم اکران شده محسوب می‌شود.


22. مدرسه هندی – ۲۰۱۷ – Hindi Medium

داستان این فیلم درباره ی زن و شوهری ثروتمند و هندی به نام های “راج” و “میتا” است. با وجود اینکه “راج” ثروتمند است اما چون در مدارس خصوصی درس نخوانده است سواد انگلیسی ندارد و “میتا” که نمی‌خواهد دخترشان “پیا” هم مثل پدرش شود دنبال این است که فرزندش را در یک مدرسه خوب ثبت نام کند اما ثبت نام در مدارس خصوصی شرایط سختی دارد برای همین آن ها تصمیم می گیرند تا به یک محله فقیر نشین بروند و با ایفای نقش یک خانواده ی فقیر، بتوانند با استفاده از سهمیه فقرا در مدرسه ثبت نام کنند.

علاوه بر طنز خوب و مناسبی که در این به کار رفته است، درگیری شخصیت ها برای تصمیمات زندگی شان به خوبی به نمایش درآمده است و در پایان، پیام فیلم در بهترین حالت ممکن به بیننده منتقل می شود.


23. سه احمق – Three Idiots – 2009

این فیلم از امیر خان از رمان چیتان باگات اقتباس شده است. اگرچه اصل رمان زیبا بود اما باید گفت که این فیلم از رمان خیلی بهتر است و توانسته به خوی صحنه‌های توصیف‌شده در رمان را بازسازی کند و طنز آن را افزایش دهد.

داستان فیلم درباره دو دانشجوی مهندسی است که با همکلاسی عجیب خود به نام رانچو دوست می‌شوند. رانچو در زندگی فلسفه و دیدگاه‌های خاص خود را دارد و کاملاً طبق این فلسفه زندگی می‌کند. او تقریباً زندگی تمام اطرافیان خود را تغییر می‌دهد. اما درست پس از فارغ‌التحصیلی غیب می‌شود. دو دوست دیگر برای یافتن رانچو سفری را آغاز کرده و در این سفر خاطرات او را زنده می‌کنند.

این فیلم هم در گیشه موفق شد و هم توانست نظر منتقدین را به خود جلب کند. همچنین از معدود فیلم‌های هندی است که توانست در سایت‌هایی مانند imdb.com به امتیاز خوبی دست پیدا کند. شخصیت‌هایی مانند سیلنسر و چاتور به‌خوبی در دل همه جای گرفتند و بسیاری از دیالوگ‌های فیلم به تکیه‌کلام‌های روزمره تبدیل شد (حتی در سیاست هند).


24. داستان های لاست – ۲۰۱۸ – Lust Stories

شبکه ی نتفلیکس در سال ۲۰۱۸ یکی از بهترین فیلم های هندی خود را منتشر کرد. فیلم “داستان های لاست” چهار داستان مختلف را روایت می کند که هر کدام روایت گر داستان عاشقانه و البته شکست خورده ی متفاوتی هستند. روابط عمیق انسانی و نقش مهم عشق در زندگی از عناصری اند که در این فیلم به خوبی نمایش داده می شوند.


25. شعله – Sholay – 1975

دو سارق به یک روستا رفته و به یک پلیس مسن که می‌خواهد انتقام مرگ خانواده‌اش را از یک خلاف‌کار بگیرد کمک می‌کنند. در کنار آن‌ها یک دختر روستایی و یک زن بیوه جوان قرار دارد که زیبایی فیلم را دوچندان کرده و آن را به یک فیلم حماسی تبدیل می‌کنند.

این فیلم را پرستاره‌ترین و زیباترین داستان می‌دانند. وجود بازیگرانی نظیر دارمندرا، آمیتا باچان، سانجیو کومار، امجد خان، هما مالینی و جایا بادوری، باعث شده که این فیلم پرستاره‌ترین فیلم ممکن باشد. این فیلم از فیلم “هفت سامورایی” آکیرا کوروسوا الهام گرفته است. اگرچه نمی‌توان آن را یک اقتباس مستقیم دانست اما موضوع اصلی دو فیلم یکسان است. برخی از صحنه‌های فیلم بسیار معروف شده و در فیلم‌های دیگر مورداستفاده قرار گرفته‌اند.

چند حقیقت درباره فیلم‌های شعله:

 • زوج هنری فیلم به زوج‌های واقعی تبدیل شدند.
 • سانجیو کومار که مسن‌ترین نقش فیلم را ایفا کرد در حقیقت از آمیتا باچان، درمندرا و امجد خان جوان‌تر بود.
 • حتی بازیگران فرعی فیلم مانند زندانبان، سورما بوپالی، کالیا، سومبا، ماسی و حتی دانو هم بسیار مشهور شدند.

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (241)

بستن فرم

 1. Maryam

  آبان 27, 1399

  سلام چند وقته دنبال یه فیلم هندی ام که تو قطار طلاهای یه کشور دیگه رو میدزدن و پدر دختر رو میکشن و دختر برای انتقام پدرش میره پیش پسره که تو یه قصره بعد با طلا ماشین میسازن هرکی میدونه اسم فیلم رو بگه لطفا

  پاسخ

 2. سحر

  آبان 19, 1399

  سلام چند وقته دنبال یه فیلم هندی ام تقریبا قدیمیه دو تا خواهرن که هر دو عاشق یه پسرن و بعد اردواج خواهره اون یکی رو هل میده از پله میوفته و بعدا برمیگرده حامله است میبینه خواهرش با شوهرش ازدواج کرده چون فکر میکنن مرده دختره بعدش میره تو یه روستا تا سال ها بعد که بجش بزرگ شده اون مرده و خواهرم میان اونجا و اتفاقی پسر و زنه پیدا میشن کسی اسمش رو میدونه ؟

  پاسخ

 3. ماهان

  آبان 19, 1399

  وای سال نو مبارک فوق العاده بود

  پاسخ

 4. محمد

  آبان 6, 1399

  یه فیلم بودش که سوار کشتی میشدن بعد مردن دوباره خودشونو میدیدن که دارن سوار کشتی میشن باز مرگشونو میدیدن ژانر وحشت بود اگر کسی میدونع لطفا بهم بگه ممنون میشم

  پاسخ

  • Zizi در پاسخ به محمد

   آبان 22, 1399

   Triangle

   پاسخ

 5. پ

  آبان 2, 1399

  سلام یه چند تا فیلم هندی غمگین معرفی کنید ؟… مثل sanam teri kasam

  پاسخ

  • میثم در پاسخ به پ

   آبان 30, 1399

   تا وقتی زنده هستم با بازی شاهرخ خان فوق العادست

   پاسخ

 6. Ebrahimi

  مهر 30, 1399

  سلام یه فیلم هست دختره فروشنده است اشتباه نکنم ساعت فروشه یه پسره عاشق میشه که روانیه و از تیمارستان فرار کرده و هی گذشته پسره رو نشون میده میشه بگید اسمش چیه؟

  پاسخ

 7. Prsa

  مهر 30, 1399

  اینا رو هم ببینید قشنگن. نبرد کریشنا و ارجون2018. من و سایلاجا2016. بیا بانگرا برقصیم2020. Sammohanam 2018

  پاسخ

 8. رها

  مهر 25, 1399

  سلام اسم این فیلم هندی رو میخواستم که پسر از نظر روحی یخورده عصبی هستش اما عاشق ی دختره اما پدر دختر ب پسر میگه تو دیوانه ای و من دخترم و بهت میدم و بعد از دست پسره فرار میکنن که پسره پیداشون می‌کنه و..

  پاسخ

  • یاس در پاسخ به رها

   آبان 20, 1399

   اسم فیلم فکر کنم اعتبار است

   پاسخ

 9. Sadegh

  مهر 22, 1399

  من دنبال یه فیلم هستم که توش جنگ های قبیله ای خون خواهی هست

  پاسخ

  • یاس در پاسخ به Sadegh

   آبان 20, 1399

   فیلم ویر را ببین خیلی قشنگه وفیلم خروش

   پاسخ

 10. ايوب

  مهر 17, 1399

  به نظر من يكي از فوق العاده ترين فيلم هاي هندي اي كه ديدم ترجمش فك كنم ميشه در مسير آتشAgneepath 2012

  پاسخ

 11. tanha

  مهر 16, 1399

  ببخشید من دنبال یه فیلم میگردم ،دختره پریتی زینتا از قطار پیاده میشه اشتباهی وسایلشو میده دست یه مرده که آبیشک باچانه اونجا پسره عاشقش میشه و وسایل دخاره رو میده یه باربر بیاره اونجا دختره میفهمه که پسره رو با باربر اشتباه گرفته ممنون میشم اسم فیلمشو بگین

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به tanha

   مهر 16, 1399

   سلام دوست عزیز،
   اسم فیلم Jhoom Barabar Jhoom هست، محصول سال 2007

   پاسخ

 12. مهان

  شهریور 30, 1399

  سلام من پیام ها رو خوندم خواستم چند تا فیلم معرفی کنم که به نظرم خیلی زیبا هستند
  ۱ . سیاه با بازی آمیتا و رانی
  ۲. Ae Dil Hai Mushkil 2016
  ۳.موجسه دوستی کاروگی
  ۴.شید
  ۵.مهونا
  ۶. ام شانتی ام

  پاسخ

  • Aboolkhafan در پاسخ به مهان

   شهریور 31, 1399

   فیلم مدرسه هندی محصول سال2017

   پاسخ

 13. POUYA

  شهریور 22, 1399

  سلام
  یه فیلم هندی بود که دونفر توی هر دوره از زندگیشون ( از زمان های قدیم تا اینده ) عاشق همن و یه نفر هست نمیزاره بهم برسن اسمشو میدونید ؟

  پاسخ

  • سید مجتبی حسینی در پاسخ به POUYA

   مهر 4, 1399

   آره اسمش (۳ احمق هست)
   که تو لیست همین فیلم های بالاهم بودش

   پاسخ

  • ستاره در پاسخ به POUYA

   آبان 8, 1399

   سلام اسمش رابطه

   پاسخ

 14. saina

  شهریور 10, 1399

  سلام دوستان
  دنبال یه فیلم هندی هستم یه دختره سنتی تنهایی سفر کرده با یه خونه که توش پارتیه رو به رو میشه بعد با آدمای اونجا دوست میشه کلا تیپش که سنتیه عوض میشه هر چقد گشتم اسمشو پیدا نکردم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا.ممنون

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به saina

   شهریور 10, 1399

   سلام دوست عزیز،
   به احتمال زیاد فیلم Queen محصول سال ۲۰۱۳ هست.

   پاسخ

   • saina در پاسخ به زهرا اکیما

    شهریور 11, 1399

    نه اون نیست دیشب دیدمش کویین رو اونی که من میخوام نبود

    پاسخ

    • Sajjad در پاسخ به saina

     شهریور 22, 1399

     اسم فیلم cocktial نیست؟؟؟ 2012
     داستانش همینه که میگین خیلی قشنگه

     پاسخ

  • رضا در پاسخ به saina

   مهر 15, 1399

   آقازاده

   پاسخ

  • ghazla در پاسخ به saina

   مهر 29, 1399

   اسم فیلم کوکتل هست فکر کنم

   پاسخ

  • هانی در پاسخ به saina

   آبان 21, 1399

   اسمه فیلم dulha mil gaya با بازی فردین خان و دختره اسمشو نمیدونم و شاهرخ خان و سوشمیتاسن

   پاسخ

 15. Soheil

  شهریور 3, 1399

  سلام دوستان، یه فیلم هندی خیلی غم انگیز بود که پسره عاشق یه دختره میشد دختر هم دوسش داره بعد یه پسره خلافکار هم این دختررو میخواد به خاطر اینکه پسر رو از سر راه بردار با رفیقاش سر پسر رو میزنن توی تیرک چوبی پسره دیوونه میشه، اگه کسی اسمشو میدونه خواهشا بهم بگه یا ایمیل کنه، ممنون

  پاسخ

  • حسن در پاسخ به Soheil

   شهریور 11, 1399

   گجینی

   پاسخ

  • ترانه در پاسخ به Soheil

   مهر 6, 1399

   دوست عزیز فکر میکنم فیلم دیوداس رو میگید با بازی اشواریا و شاهرخ خان

   پاسخ

  • امیری در پاسخ به Soheil

   مهر 15, 1399

   اگر سلمان خان بازی میکنه اسم فیلم بخاطر تو هست خیلییی زیباست واقعا باهاش گریه کردم

   پاسخ

  • بهروز در پاسخ به Soheil

   مهر 19, 1399

   به خاطرتو

   پاسخ

  • محسن در پاسخ به Soheil

   مهر 22, 1399

   سلام فیلم سلمان خان هست اسمش به نام تو یا همون به خاطر تو

   پاسخ

  • zari در پاسخ به Soheil

   آبان 26, 1399

   Tere nam

   پاسخ

 16. سجاد

  مرداد 28, 1399

  فیلم هندی تا وقتی که زنده هستم رو بهتون توصیه میکنم نگاه کنید عالیه

  پاسخ

 17. پویان

  مرداد 27, 1399

  سلام یه فیلمی بود که که نفر قاچاق مواد مخدر بود یه دختر داشت و یه مرد ازش مراقبت می کرد و بعد دختره عاشق مرده شده بود در حالی که خودش نامزد داشت بعد توی خیابان بود که یک نفر رو دید که عین خودش بود تصمیم گرقت اون رو بفرسه اسم این فیلمه چی بود هندی بود و سلمان خان توش بازی می کرد انگار

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به پویان

   آبان 17, 1399

   فکر کنم بادیگارد با بازی سلمان خان

   پاسخ

 18. محمد

  مرداد 25, 1399

  سلام یه فیلم بودش یه خانواده بودن که چن تا دختر پسر داشت مادربزرگه بچه دختر دوس نداشت بعد همشون دختر داشتن یکیشو میخواست پسر بزاد ک اون یکی داداشه میگ مام پسرداریم ولی دختر بوده بعد شبا بجه هارو عوض میکردن کسی اسمشو میدونه

  پاسخ

 19. ناشناس

  مرداد 21, 1399

  سلام یه فیلم هندی بود که توش دوتا خواهر بودن که خواهر بزرگه کتابدار کتابخانه بود و خواستگار نداشت چون فک میکردن زشته ولی خواهر کوچیکه داشت بعد یه نفر میاد تو آپارتمان اینا یه پسر خوش تیپ که خیلی دختر باز بود ولی عاشق خواهر بزرگه میشه اسمش چیه این فیلم ؟

  پاسخ

  • fafa در پاسخ به ناشناس

   مرداد 22, 1399

   اسم فیلم sanam teri kasam بود. “هارشواردان رانه” توش بازی میکرد👌🏼

   پاسخ

 20. مهندس

  مرداد 20, 1399

  سلام… یه فیلم هندی بود که دو تا خواهر بودن….یکیشون چون حساب پدر رو هک کرده بود از خونه ترد شده بود….بعدا برای عروسی خواهرش میاد…بازم موقعی که میاد برای پروژه ش نیاز به پول داره…..بازم حساب پدرش رو هک میکنه….دختره توو فیلم با یه توپ کوچک که به زمین میرنه برق تولید میکنه….لطفا اگه کسی اسم فیلم رو میدونه بهم بگه….ممنون

  پاسخ

  • Roya 1382 در پاسخ به مهندس

   مهر 1, 1399

   فیلم لبخند زیبای تو
   خیلی فیلم قشنگ و خاصیه

   پاسخ

 21. عماد

  مرداد 10, 1399

  کلا هندوستان یک فیلم خوب و دوتا فیلم خیلی خوب داره که امر خان بازی کرده کلا باقیه بالیوود رو باید ریخت سطل آشغال

  پاسخ

  • نیاز در پاسخ به عماد

   مرداد 11, 1399

   نظرتوواسه خودت نگه دارمجبورنیستی ببینی وتوهین کنی سینمای بالیوودکلی عاشق داره

   پاسخ

   • پوریا در پاسخ به نیاز

    مرداد 17, 1399

    شما هم لازم نیست بخاطر یه صنعت مملکت دیگه با هموطن خودت تند برخورد کنی.ببیننده ای؟طرفداری؟با منطق و شعور آداب و معاشرت کن.نه تند روی

    پاسخ

    • امین در پاسخ به پوریا

     مرداد 22, 1399

     موافقم آقای عماد هم برای خودش نظر خودش رو داره.. آقا عماد شما حتما شناخت کافی نداری از فیلم های بالیوود نداری ولی خب بازم هر کسی ی نظری داره

     پاسخ

  • sadra در پاسخ به عماد

   مرداد 27, 1399

   من فیلم هالیوودی بیشتر میبینم. ولی بالیوود هم فیلم های خوبی داره. خیلی بهتر از اون دو تا فیلم امر خان. چرت نگو

   پاسخ

  • سجاد در پاسخ به عماد

   شهریور 22, 1399

   من خودم از بچگی با سینمای بالیوود بزرگ شدم ولی وقتی چندتا فیلم هالیوودی و سینمای کره رو دیدم واقعا متوجه شدم فیلمای بالییود خیلی سطحی و فقط با فضا سازی خاص میخواد مخاطب جذب کنه دقیقا حرف شما درسته بالیوود چندتا فیلم قشنگ بیشتر نداره

   پاسخ

  • ghazal در پاسخ به عماد

   مهر 29, 1399

   اخه واقعا این چه حرفیه ؟
   شما که کلا چند تا فیلم بالیوودی ب زور دیدین چرا میان اینطور نظر میدین؟
   خب اگر باب میلتون نیست نظر ندین راجب فیلما
   من خودم ب شخصه اسم تمام فیلم هندی هایی که دیدم رو نوشتم
   شاید بیشتر ۳۰۰ تا باشن
   و واقعا بهترین فیلم هایی بودن که تا حالا دیدم
   تازه دارم لیست جمع میکنم تا کلی فیلم دیگه هم ببینم
   شاید مثل هالیوود نباشه ولی در جایگاه خودش خیلی بهتر از سینما های کره و چین و ایران و… اس

   پاسخ

 22. Hadi

  مرداد 10, 1399

  سلام
  1-شعله
  2-قدرت و ایمان
  2.2-دروغ گوی بزرگ
  2.3-بیا در اغوشم
  3-ناگینه
  4-حلال و حرام
  5-اعجوبه
  6-خدا گواه
  7-دل
  8-محبتین
  9-تیزاب
  10-باهوبالی
  11-غلام
  12-گاهی خوشی گاهی غم
  13-کوچی کوچی هوتاهه
  14-کریشنا
  15-پی کی
  16-باج
  17-دنگال
  18-مادر
  19-دلقک
  20-دل هو پاگل هی

  پاسخ

  • Rasul در پاسخ به Hadi

   شهریور 18, 1399

   از نسل آفتاب هم بهشون اضافه کنین

   پاسخ

  • رضا در پاسخ به Hadi

   مهر 15, 1399

   تو این 20 تا فیلم فقط گاهی خوشی گاهی غم قشنگه . خیلی فیلمای بهتر هست که شما ندیدی. البته سلیقه ای هستش

   پاسخ

 23. محمد

  مرداد 6, 1399

  ینی بنظر شما ملودی کور و ستاره های زمینی جزو برترین فیلمهای هندوستان نیستند؟ به ترتیب پی کی و دانگال و ملودی کور سه احمق و ستاره های زمینی بهترین فیلمای هندوستان هستند بقیه فیلمای هندوستان رو بریز آشغالی

  پاسخ

  • امین در پاسخ به محمد

   مرداد 22, 1399

   مگه شما همه فیلمای بالیوود رو دیدی؟… یکی از فیلم هایی ک ب نظرم جاش تو لیست بالا خیلی خالیه پدمن هست ب شما هم پیشنهاد میکنم ک حتما ببینی

   پاسخ

  • hajishoon در پاسخ به محمد

   شهریور 14, 1399

   پس فیلمای زیرو،وار،باغی،یوری،سلطان،پهلوان،دلداده و … رو ندیدی ک نظرت اینه

   پاسخ

 24. LOL

  مرداد 5, 1399

  سلام من یه فیلم هندی دیده بودم که درباره اکیپی از پسرای یه کالج بود که هرکدوم عاشق دخترای مختلفی از کالج دخترونه میشن…(فکر میکنم البته چون خیلی یادم نیست)اگه کسی میشناسه لطفا بگه

  پاسخ

  • سعید در پاسخ به LOL

   مرداد 6, 1399

   اسم فیلم محبتین

   پاسخ

  • Arash در پاسخ به LOL

   مرداد 9, 1399

   محبتین

   پاسخ

 25. مهرداد

  مرداد 5, 1399

  سلام یک فیلم هندی قدیمی دیدم که فکر کنم امیتاباچان توش بازی میکنه فقط یک صحنه از فیلم یادمه که دختر و پسر اسکی بازی میکردن و دختره تب مبکنه و پسره برای اینکه گرمش کنه باهاش میخوابه و یک فیلم دیگه هم هست که دختر و پسر دانشجو هستن و خیلی سربه سر هم میزارن و یک شب که میرن تو مسافرخونه شماره اتاق دختره 6 بود که برعکس میشه و 9 میشه پسره هم اشتباهی میره تو اتاقش ولی بعد عاشق هم میشن
  اگه کسی اسم این دوتا فیلم رو میدونه ممنون میشم بهم بگه

  پاسخ

  • پیمان در پاسخ به مهرداد

   مرداد 6, 1399

   سلام مهرداد جان.
   فیلم اولی که گفتی آمیتاب باچان بازی کرده. اسمش هست ایثار گانگا و
   دومی که گفتی امیرخان بازی کرده اسمش هست ( دل )

   پاسخ

   • مهرداد در پاسخ به پیمان

    شهریور 15, 1399

    ممنون دوست گرامی وافعا لطف کردی ❤❤❤

    پاسخ

  • پیمان در پاسخ به مهرداد

   مرداد 10, 1399

   آقای مهرداد قبلا یکبار اسم فیلم هایی که میخواستی گفتم. خوب نگاه کنی میبینی که اسم فیلم هارو نوشتم برات.
   1 . اولی اسمش ایثار گانگا
   2 . دومی اسمش دل

   پاسخ

  • hasti در پاسخ به مهرداد

   مرداد 10, 1399

   فیلم اول : بیا در آغوشم

   پاسخ

   • میکائیل در پاسخ به hasti

    مرداد 12, 1399

    من دنبال یک فیلم میگردم که پسره میگه داخل به مغازه یک دختر را میبیند ازش خوشش میاد بعد دنبالش خیره دختره فکر میکند پسره می خواهد اذیتش کنه باهاش دعوا میکند بعد پسره میرود بعد دختره یک جا در ایست بازرسی گیر میکند بعد می فهمد پسره پلیس خیلی دنبالش اسمش گشتم پیداش نکردم کمکم کنید

    پاسخ

    • hajishoon در پاسخ به میکائیل

     شهریور 14, 1399

     اقا میکاییل،این اطلاعاتی ک شما گفتی توی تقریبا هشتاد درصد فیلمای هندی هست،یکم دقیق تر اطلاعات بده عزیز دلم

     پاسخ

   • مهرداد در پاسخ به hasti

    شهریور 15, 1399

    خیلی ممنون لطف کردین

    پاسخ

  • Eliii در پاسخ به مهرداد

   مهر 9, 1399

   فیلم اول بیادر آغوشمه شیشی کاپو بازی کرده

   پاسخ

  • هانی در پاسخ به مهرداد

   آبان 21, 1399

   فیلم اول که اسکی بازی میکنن بیا در اغوشم بابازی شیشی کاپور و شرمیلاتاگور و دومی دل امیتاب باچن تو فیلمش اسکی نمیره

   پاسخ

 26. پیمان

  مرداد 4, 1399

  باسلام خدمت شما. خیلی متشکرم از سایت خیلی خوبتون.. دنبال یه فیلم هندی هستم که هرچقدر فکر میکنم اسمش یادم نمیاد.
  دراین فیلم رامیش پوری به زور میخواد زمینهای طرف رو بگیره و موفق هم میشه و اونو مسخره میکنه ومجبورش میکنه غذای سگ بخوره رامیش پوری بعدازاین خانوادشونو ازبین میبره و ازاون خانواده دوبچه زنده میمونن و یدونه عمه که اینها در آخر انتقام میگیرن و همونطور که به پدرشون غذای سگ داده بودن اونهاهم همینکارو با رامیش پوری میکنن و به سزای اعمالش میرسونن.
  خیلی مممنون میشم اگه کسی اسم این فیلمو میدونه لطفا بهم بگه.

  پاسخ

 27. Shivananda

  تیر 31, 1399

  فیلمه باجیرو مستانی عالیه عالی با فیلمهای هندی دیگه خیلی فرق داره ببینید

  پاسخ

  • سجاد در پاسخ به Shivananda

   شهریور 22, 1399

   اشغال ترین فیلم باجیرو مستانی و رام لیلا و یوری بود
   برین فیلم سوپر30 و پسرخیابان نگاه کنید پد منم قشنگه
   فیلم انتقامم قشنگ بود ولی کپی بود متاسفانه

   پاسخ

 28. محمد طاها

  تیر 27, 1399

  سلام یه فیلم هندی قدیمی بود که مرده مکانیک بود فکر کنم بعد بی پول که میشه بچه هاش بیرونش میکنن ولی بعد یه مدتی یه وسیله میسازه و پولدار میشه بعد بچه هاش باید با اون قرار داد ببندن تا بتونن توی کارشون موفق بشن اسمش و نمیدونم کسی میدونه؟

  پاسخ

 29. بهاره

  تیر 16, 1399

  فیلم از نسل آفتاب با بازی امیتابچان هم جایش واقعا در لیست خالی است. ممنون از مطالب خوبتان

  پاسخ

  • tom در پاسخ به بهاره

   تیر 26, 1399

   اسم فیلم عقرب هس بابی دئول و رانی موکرجی بازسازی لئون هس تقریبا

   پاسخ

   • رضا در پاسخ به tom

    مهر 15, 1399

    عقرب و که کلا کپی کردن از رو فیلم حرفه ای فرانسوی

    پاسخ

 30. ا

  تیر 10, 1399

  سلام. یه فیلم هندی بود که شبیه به the professional
  وای دختره، بچه نبود عاشق هم میشن خلافکاره و دختره
  کسی اسمشو میدونه؟

  پاسخ

  • میثم در پاسخ به ا

   تیر 24, 1399

   فیلم عقرب
   با بازی بابی دئول و رانی موکرجی

   پاسخ

  • سما در پاسخ به ا

   مرداد 27, 1399

   Bichhoo عقرب

   پاسخ

 31. ابوالفضل

  تیر 2, 1399

  سلام بچه ها من دنبال ی فیلمیم ک یه پسره از پدر بزرگش میپرسه عشق من کیه پدر بزرگشم میگه( یه عددی میگه )رو قدم بزن بعد به هرجا رسیدی اون عشقته ولی تو هیج وقت بهش نمیرسی بعدا تو تور تفریحی بود فک کنم عشقشو دید ک قرار بود بمیره ولی اخر عیلم معلوم شد که نمرده لطفا اگه میشناسیدش بهم بگید اگه توضیحاتم بد بود ببخشید اخه مال ۵ سال پیش بود

  پاسخ

  • رزا در پاسخ به ابوالفضل

   تیر 31, 1399

   سلام اسم فیلمی که پسر کوچولو از پدربزرگش پرسید تقدیر عاشقانس

   پاسخ

  • aram در پاسخ به ابوالفضل

   شهریور 3, 1399

   فکر میکنم اسمش sanam re باشه

   پاسخ

 32. شهاب

  خرداد 30, 1399

  همگی عالی ان

  پاسخ

 33. یورا

  خرداد 27, 1399

  توصیه میکنم اگه سبک درام عاشقانه هندی میپسندین…..حتما سینمایی (جلبی) یابه فارسیش (شیرینی) رو حتما ببینید

  پاسخ

 34. محمد طاها

  خرداد 19, 1399

  فیلم دلداده رو ببینید و فیلم گاهی خوشی گاهی غم و فیلم قطار چنای وکوچ کوچ هوتاهه رو حتما ببینی خیلی عالیه از همه بیشتر فیلم دلداده رو دو ست دارم و کوچ کوچ هوتاهه

  پاسخ

 35. ramin

  خرداد 15, 1399

  سلام من دنبال یک فیلم هندی هستم که تو مدرسه پسره ودختر عاشق هم میشن یکی رو دیدم اسمش یک عشق هست دنبال یکی دیگه هستم نمی دونم اسمش چیه

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به ramin

   خرداد 21, 1399

   اسم فیلم ۹۶ هست

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به مهدی

    مهر 23, 1399

    میشه فیلمی در حد ۹۶ اگه هست بهم معرفی کنید؟؟؟؟

    پاسخ

 36. رضا

  خرداد 14, 1399

  سلام روزخوش من دنبال یک فیلم هندی قدیمی سیاه وسفید میگردم که زون و شوهر کرو لال بودند و بچه شون بدنیا میاد و مادره یک نخو میبنده به پایش و سر دیگه نخ به به پای همسایه وصله تا اگه بچه نصف شب گریه کرد زن و شوهر رو خبر کنه

  پاسخ

  • محمود در پاسخ به رضا

   شهریور 21, 1399

   من هم دقیقا دنبال همین فیلم هستم

   پاسخ

  • eliiii در پاسخ به رضا

   مهر 9, 1399

   اسم فیلمه اولاده

   پاسخ

 37. صبا

  خرداد 13, 1399

  سلام من یدونه کلیپ از یه فیلم هندی دارم که دختره از یه انگشتر خوشش میاد پسره هم میزنه شیشه اون مغازه طلافروشی رو میشکنه و انگشتر رو برمیداره بعد یه مدت پسره با دختره قرار میذاره خودش هم تحت تعقیب پلیسا بوده میره پیش دختره و پلیسا محاصره اش میکنن پسره دستشو میبره سمت جیبش و انگشتری رو که دختره دوست داشته و براش خریده بوده رو به دختره میده که پلیسا فک میکنن اسلحه درمیاره به خاطر همون شلیک میکنن بهش.و…اسم این فیلم رو نمیدونم هرکی میدونه لطفا بگه

  پاسخ

 38. Sobhan

  خرداد 8, 1399

  من چند وقت پیش یه فیلم دیدم بهم بگید اسمشو یه پسره بود باباش وکیله خودش دلش میخاد بازیگر بشه اما باباش میگه باید وکیل بشی اونم وقتی میبینه اداره برق به مردم خوب خدمت نمیکنه و وسایل مردم بخاتر قطع برق میسوزه بعد اون خودشو جای وکیل جا میزنه و حق مردم رو از شرکت برق میگره کمی بعد همه میفهمن که پسره وکیل واقعی نیست و محاکمه ش میکنن همون اولین دفعه که پسره خودشو جای وکیل جا میزنه یه دختر خبرنگار ازش فیلم میگره و مشهورش میکنه و عاشق میشن

  پاسخ

  • طاها در پاسخ به Sobhan

   تیر 7, 1399

   بازیگر قانون

   پاسخ

 39. Kimia

  خرداد 7, 1399

  خيلي مفيد بود ممنون ببخشيد من ي كليپ از ي فيلم هندي ديدم فيلم درمورد دختر پسراي دبيرستاني بود كه دختره شاگرد اول كلاس بود ولي پسره ن انقد پسره به دختره نزديك شد از كلاس بردش بيرون و … ك عاشق هم شدن خيلي جالبه ولي كاملش و ميخوام ببينم ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

  پاسخ

 40. مهدی

  خرداد 6, 1399

  فیلم فنا جاش تو لیست خالیه.

  پاسخ

 41. ریرا

  خرداد 5, 1399

  سلام ببخشید من خیلی سال پیش یه فیلم هندی دیدم که اگر اشتباه نکنم بیپاشا باسو بازی کرده بود. که تو فیلم خیالاتی شده بود و تو خیالاتش با یه پسر دوست بود و باهم عکس میگرفتن و نقاشی شو کشیده بود و…. اما برای هرکی تعریف میکنه کسی باور نمیکنه چون فقط خودش اون پسره رو میدید هیچکس نمی تونست ببینه حتی وقتی عکساشونو میاره که نشون بده همه میبینن جای پسره توی عکسا خالیه آخرشم دختره رو بستری میکنن. خواهشا اگه کسی اسمشو میدونه بگه. خواهش میکنم

  پاسخ

 42. علی نوری

  خرداد 5, 1399

  سلام حدود ده یا دوازده سال پیش یه فیلم هندی دیدم اسمش یادم نیست هر چی گشتم پیدا نکردم
  یه مرد به اصرار پدر مادرش ازدواج میکنه ولی شرط می ذاره اگه تا سی یا چهل روز از دختر مقابلش خوشش نیاد دختر باید خونه رو ترک کنه
  همین اتفاق میفته بعد رفتن دختره پسر پشیمون میشه و می ره دنبالش
  اگه اسمش رو بهم بگید ممنون میشم

  پاسخ

  • هانا در پاسخ به علی نوری

   خرداد 10, 1399

   Hum Aapke Dil Mein Rehte Hain من در قلب توا زندگی میکنم

   پاسخ

 43. امیر فیض الهی

  خرداد 2, 1399

  سلام فیلم هر دلی که عاشق بشه
  با بازی
  سلمان خان
  شاهرخ خان
  پرینتی زینتا
  رانی موکریجی
  محصول ۲۰۰۰
  نصفه نگا کردم متاسفانه زیرنویس قسمت دوم رو پیدا نکردم اگه فیلم کامل و زیرنویس رو دارین ممنون میشم

  پاسخ

 44. مبینا

  اردیبهشت 21, 1399

  سلام من دنبال یه فیلم امریکایی میگردم که دختره با پدرش از اون یه اینه رد میشن و وارد یه جای دیگه میشن سه قسمته بعد با یه مرد که گرگینس اشنا میشن ..دختره جادو میشه و موهاش بیش از حد بلند میشه..یه همچین موضوعی داشته .

  پاسخ

  • الی در پاسخ به مبینا

   اردیبهشت 22, 1399

   مینی سریال پادشاهان دیوانه محصول مشترک چند کشور مثل امریکا فرانسه انگلیس

   پاسخ

  • ارغوان در پاسخ به مبینا

   اردیبهشت 22, 1399

   سلام من دنبال یه فیلم هندی می گردم از بابی دئول داستان فیلمو یادم نیست فقط توی یکی از رقصهاش دختره که فک کنم لارا دوتا هست از دست بابی دئول فرار میکنه بین کولیها قایم میشه و بابی اونو میبینه و وسط رقص با کولیها ادای مشروب خوردن در میاره

   پاسخ

 45. ندا

  اردیبهشت 20, 1399

  سلام
  من دنبال ي فيلم هندي هستم، ك خانمه معشوقه ي اقايي هست ك خلافكاره ي پسر دانشجو عاشق دختره ميشه، باهم فرار ميكنند، اون اقاي خلافكار پيداشون ميكنه، پسره رو ميكشه وبا ماشين ميندازه داخل رودخانه اونم جلوي دختره، بعدم دختره رو زنده ب گور ميكنه اما دختره نجات پيدا ميكنه و ميخواد انتقام بگيره، اقاهه ميخواد نماينده بشه، دختره يكي يكي ادمايي ك اونشب توي قتل عشقش دست داشتند رو ميكشه، توي رويا هم مدام پسره رو ميبينه…اخر كارم اون مرده رو توي خونه خودش با همدستي زن اون اقا ميكشه
  كسي اسم فيلم رو ميدونه؟

  پاسخ

  • نرگس در پاسخ به ندا

   اردیبهشت 22, 1399

   Hate story 2

   پاسخ

   • مبینا در پاسخ به نرگس

    اردیبهشت 22, 1399

    سلام خوبی عزیزم

    پاسخ

  • هندی کده در پاسخ به ندا

   اردیبهشت 22, 1399

   Hate story 2
   داستان نفرت دو ساخته سال 2014

   پاسخ

 46. شهرام

  اردیبهشت 17, 1399

  من دنبال اسم يك فيلم هندى قديمى هستم كه در ان دخترى بود به اسم پوجا كه مدتى در بيمارستان روانى بسترى ميشه

  پاسخ

 47. Mehran

  اردیبهشت 15, 1399

  سلام دوستان من تقریبا فیلمی نبوده که دنبالش باشم و پیداش نکنم ولی واقعا ی فیلم که هر کار کردم نتونستم پیداش کنم این بود که دختر پسره با هم از بابای دختره که گردن کلفته فرار میکنن خیلی همو دوس دارن پسره رو رو موتور با تیر میزنن اخرش پسره دستشو قلاب میکنه زیر پای بابای دختره گردن پدررو بین باگلرد هلیکوپتر قطع میشه تو اینترنت سرچ کنید فلک دادو فلک دادو فلک داد کلیپش میاد بالا ولی نتونستم اسم فیلم رو پیدا کنم یا دانلود کنم یا کاملشو پیدا کنم

  پاسخ

  • darkman در پاسخ به Mehran

   اردیبهشت 18, 1399

   نام فیلم سینمایی : Yeh Dil Aashiqanaa 2002

   پاسخ

  • tom در پاسخ به Mehran

   تیر 26, 1399

   یک دل عاشقانه با بازیگری کرین ناث

   پاسخ

 48. مهدی

  اردیبهشت 12, 1399

  سلام دنبال یک اسم فیلم هندی می گردم. که دراین فیلم دو برادر از بچهگی کار می کردند اول در رستوران کار میکردند.و با خراب کاری یک برادر دو برادر اخراج شدند. وبعد در کارخانه زغال سنگ و حمل وبار زغال رفتند. و بزرگ شدند.وبسیار قدرتمند ونیرومند شدند یکی از برادر ها بدون اینکه مدونه دختری که عاشقش شده پلیس هست.عاشقش شدو برادر دیگرهم عاشق اوشد ومقداری با هم دعوا بر سر دختره از اخر با همون دختر جنگ وتیرندازی کردند. و در لحضه آخر در حالی که تیرندازی دو بردار با دختره وهمکارش دو برادر به سوی قطار می دونید«وتمام»

  پاسخ

 49. Hoho

  اردیبهشت 11, 1399

  نظرات در مورد فیلم Chhichhore چیه؟
  پیش من که عالی بود!

  پاسخ

  • saeid در پاسخ به Hoho

   آبان 9, 1399

   عالی

   پاسخ

 50. راضیه

  اردیبهشت 10, 1399

  سلام دنبال ی فیلم هندی میگردم ک دختره سرکلاس ب پسره با دستش شلیک میکنه و یجای دیگه ابرو برای همدیگه میدن بالا.نمدونم اسمش چیه خیلی دنبالش میگردم کمکم کنین پیداش کنم ممنون میشم

  پاسخ

  • رویا در پاسخ به راضیه

   اردیبهشت 11, 1399

   من میدونم اسمش چیه تو روبیکا دیدم فیلمشو .دخترپسر دبیرستانی بودن

   پاسخ

  • رویا در پاسخ به راضیه

   اردیبهشت 11, 1399

   سلام خسته نباشید من دنبال ی فیلم هندی میگردم داستانش این بود یه پلیس جوون بود که خیلی قوی بودش یبار میره تویه کافی شاپی عاشق گارسن اونجا میشه به بهانه های مختلف میرف اونجا تا دختره روببینه ولی ی روز که رفت دیدش نیس هرجا سراغشو گرف نبود دختره رو دزدیده بودن انقد دنبالش رف تا پیدا کردش بعدم باهم ازدواج کردن. بازیگره پلیسه جدید بود تا حالا توفیلمی ندیدم بازیگر معروفی نبود عاشق فیلمه شدم ولی حیف اسمش یادم نیس حتی اسم شخصیت اصلیش که اسم همون فیلمم بود یادم نیس.لطفا هر کی دیده کمکم کنه ممنون

   پاسخ

  • Sana در پاسخ به راضیه

   خرداد 2, 1399

   ای اره منم خیلی دنبالش گشتم ولی به یع اسم رسیدم School Crush Love Story اینه ولی پیشنهاد نمی کنم مزخرفه یکم

   پاسخ

  • tome در پاسخ به راضیه

   تیر 26, 1399

   Ouder love همچین اسمی با بازیگری پریا پرکاش

   پاسخ

 51. Lilia

  فروردین 28, 1399

  سلام یه فیلم هندی بود تقریبا قدیمی ک مثلث عشقی بود بین یه پسر فقیر و دختر فقیر و مرد پولدار ک دختره پسره و انتخاب میکنه ولی مرد پولدار پسره و میکشونه بالای کوه و عمدا یا سهوا پرتش میکنه پایین پسره جون سالم بدر میبره ولی فراموشی میگیره ولی مرده به دختره میگه ک مرده چند وقت بعد پسره و دختره تو مهمونی همو میبینن ولی پسره دختره و نمیشناسه و دختره هم از حال میره چون بهش گفته بودن پسره مرده

  پاسخ

 52. Lilia

  فروردین 28, 1399

  سلام یه فیلمی بود قدیمی نسبتا ک دو نفر عاشق دختری بودن یکیشون جوون و فقیر و اون یکی پولدار دختره هم فقیر بود ولی اون پسر فقیره و انتخاب کرد اون مرد پولداره هم پسره و میکشونه بالای کوه و یادم نیس عمدا یا سهوا پسره و پرت میکنه پایین دره بعد مدتی دختره به ناچار زن مرد پولدار میشه یا قبول میکنه تو خونش زندگی کنه یادم نیست چند سال بعد پسره ک از کوه افتاده بود فراموشی گرفته و به عنوان عکاس میره به مهمونی ک مرده گرفته دختره اونجا میبینتش و از حال میره چون فکر کرده پسره مرده ولی پسره چیزی یادش نیست

  پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به Lilia

   تیر 25, 1399

   سلام عزیزم اسم فیلم همیشه هست
   خیلی عالیه واقعا با بازی کاجول

   پاسخ

   • Lilia در پاسخ به فاطمه

    مرداد 1, 1399

    خیلی خیلی ممنونم خیلی دنبالش گشتم

    پاسخ

 53. ریحانه

  فروردین 23, 1399

  سلام خسته نباشین من ازنیشابور هستم ۲۵ سالمه.یه فیلم هندی قبلا دیده بودم ولی الان اسمش یادم نیس دختره فقیره تو بار خوانندگی میکنه یه پسره هم از تو بار عاشقش میشه بقیشم دیگه یادم نیس میشه کمکم کنید اسم فیلم و پیدا کنم

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به ریحانه

   فروردین 23, 1399

   سلام ریحانه جان،
   فکر کنم فیلم Aashiqui 2 باشه، سال 2013 هم تولید شده.

   پاسخ

 54. آروین خان

  فروردین 19, 1399

  سلام دنبال یه فیلمم لطفا کمکم کنید;یه مرد با شخصیت خیلی خوب و قوی که به خیلیا مخصوصا بچه ها کمک میکنه و تو مبارزاتش دستمال میبنده رو دستش ……….یه روز میاد میبینه چند نفر بچه ها رو سلاخی کردن اینم میره سراغشون………….

  پاسخ

  • امین در پاسخ به آروین خان

   اردیبهشت 10, 1399

   Kick

   پاسخ

   • آروین خان در پاسخ به امین

    اردیبهشت 13, 1399

    نهی برادر
    این فیلمی که شما گفتی هم نسبت به فیلمی که من دنبالشم خیلی جدید تره و هم اینکه داستانش به کل متفاوته
    شخصیت خوب این فیلم که با یکی از ادمای برزگ و خلاف شهر چپ میفته به خاطر این که اون ادم بچه ها رو که اغلب دوستاش بودن کشته نابود میکنه
    و یه نشونی از این فیلم یادمه اونم اینه که تو همه مبارزاتش دور دستش یه پارچه یا دستمال قرمز میبست

    پاسخ

  • زوها در پاسخ به آروین خان

   مرداد 27, 1399

   krish3 فکر کنم منظورتون از اون مرد با شخصیت هم هرتیک روشن هست

   پاسخ

 55. Na

  فروردین 16, 1399

  سلام من دنبال يه فيلم كه حدودا ده سال پيش ديدم ميگردم كه يه خواهر و برادر كوچكي بودند كه پدرشون يادم نيست مرد يا تركشون كرد و مادرشون بعدش مرد برادره باسختي كار كرد بعد كه بزرگ شدن وضع اشون خوب شد اگه اشتباه نكنم
  اسم فيلم رو اگه ميدونه كسي بگه لطفا

  پاسخ

 56. Tomas

  فروردین 13, 1399

  1.شاید فردایی نباشد
  2.عاشقی۲
  3 دانگل
  ۴به نام تو
  ۵ظاهر زارا
  ۶.دوتاش
  ۷.سه احمق
  ۸ستاره های روی زمین
  ۹سلطان
  ۱۰ رنگ شادی

  پاسخ

 57. Mojtaba

  فروردین 10, 1399

  فیلمwar هم از نظر من خیلی قشنگ بود در ژانر اکشن

  پاسخ

 58. Ayda

  فروردین 8, 1399

  سلام این دوتا فیلم خیلی قشنگن اگه کسی شبیه اینا فیلمی دیده معرفی کنه
  دانش اموز سال۱
  دانش اموز سال۲

  پاسخ

  • احمد در پاسخ به Ayda

   اردیبهشت 25, 1399

   آره واقعا عالی بودن

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به Ayda

   تیر 8, 1399

   فیلم Main tera hero 2014 رو هم ببین

   پاسخ

 59. سلام من از مرند مزاحمتون میشم.۴۵ سالمه.دوران دبیرستان یه فیلم هندی دیده ام که اسمش یادم نیست.ولی خیلی دوست دارم یه بار دیگه اون فیلم رو ببینم.یه دختر روستایی که با پسری ازدواج میکنه.چون دختره رو دوس نداشت می ره یه شهری و با یه دختری آشنا میشه.زنش پا میشه میاد همون شهر و اتفاقی همون خونه به کار مشغول میشه.دختره زن اون مرد رو آرایش میکنه.تا اینکه برادرش دلبسته اون زن میشه.اتفاقی شوهرش اونو می بینه تو اون خونه .و برادر دختره اون زن رو میخواست مرده بهش یه سیلی میزنه.

  پاسخ

 60. مهدیس

  اسفند 28, 1398

  سلام من دنبال یه فیلم هندیم که دختره یه لباس مشکی تنشه و میره تو یه کلوب فکر کنم و جلوی پسری که دوسش داره میرقصه ولی پسره دوست دختره دارع چیزی ازش یادم نیست

  پاسخ

  • تتت در پاسخ به مهدیس

   فروردین 12, 1399

   اون دختره کاریشما کاپوره و پسره که یه کم خشنه سونیل شتی
   فکر کنم داخل فیلم داداششه اسم فیلم یادم نیست
   دختره بریک می‌رقصه درسته؟

   پاسخ

 61. علیرضا

  اسفند 24, 1398

  واقعا جای فیلم عاشقی ۲ خالیه
  فیلمی که آدم رو تحت تاثیر و به گریه می ندازه

  پاسخ

 62. فهیمه

  اسفند 21, 1398

  چرا اصلا اسمی از فیلم باجیراو مستانی نیست؟
  یعنی فیلم قشنگی نبود که با امتیاز 8 تو لیست بهترینا نیست؟

  پاسخ

 63. مریم

  اسفند 18, 1398

  من دنبال یه فیلم هستم که هرچی توی اینترنت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.داستان مردیه که فکر کنم توی یه کارخونه کار میکنه.بعد دستش‌ میره لای یه دستگاه و فلج میشه و وضع مالیش خیلی بد میشه.بعد شاگردش میره خون خودشو میفروشه تا واسش آچار بخره.لطفا اگه کسی این فیلمو دیده اسمشو بهم بگه

  پاسخ

  • حسین در پاسخ به مریم

   فروردین 4, 1399

   اسم فیلم یادم نیستش، ولی تا جایی ک یادمه آمیتاباچان بازی کرده در نقش همون پسره که خون ش رو میفروشه.
   بهتره توی فیلم های آمیتاباچان دنبالش بگردی.

   پاسخ

 64. آبتین

  اسفند 3, 1398

  راستش اگه یه تعداد فیلم با مضمونای سنگین داشتید پیشنهاد میکنم کنارش یه فیلم هندی ببینید تا شما رو از سنگینی اون فضا در بیاره در واقع فیلم های هندی کارخونه دادن روحیه به هر فردی هستند مثلا جوانی و دیوانگی در این لیست یه فیلم فوق العاده مفرح و شاد که برای 2ساعت فقط لبخند به روی لب شما میاره البته من خودم فقط با تعداد محدودی از این فیلم ها موافقم اون هایی که زیاده روی نکردن و حد تعادل نگه داشتند و قول معروف خیلی هندی محسوب نمیشن و فیلم هندی هایی که هر موقع افسرده میشم و سراغشون میرم سه تا بیشتر نیستن
  yeh jawaani hai deewaani،Ok JaanuوKhoobsurat
  و یه فیلم که نمیشه گفت خیلی شاد و مفرح ولی تو دسته رمانتیک با موسیقی متن های زیبا قرار داد به اسمasheghi2

  پاسخ

 65. hossein

  اسفند 3, 1398

  بچه ها فیلم هندی های انتقامی مثل فیلم kaabil هر کی میدونه بزاره

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به hossein

   فروردین 20, 1399

   badla انتقام

   پاسخ

  • مصطفی در پاسخ به hossein

   فروردین 20, 1399

   adanga maru

   پاسخ

  • Fateme در پاسخ به hossein

   تیر 25, 1399

   آکیرا حتما ببین

   پاسخ

 66. مرضیه

  بهمن 13, 1398

  بچه ها یه راهنمایی کنین ،چندین سال پیش یه فیلم دیدم ک دوتا خواهر بودن فک کنم ناتنی بودن پسره عاشق اون ناتنی هستش ولی مجبور میشه با اون یکی خواهره ازدواج کنه …اگر کسی اسم فیلمو میدونه بگه

  پاسخ

 67. vahid

  دی 7, 1398

  لطفا 2 شاهکار سینمای جنوب هند رو هم به لیست اضافه کنید :
  1. ratsasan 2018 (شیطان) – ژانر جنایی معمایی
  2. natsamarat 2016 (سلطان تئاتر) – ژانر درام غمگین

  پاسخ

 68. رامین

  آذر 11, 1398

  اگر میخوای فیلم توپ هندی تاریخی ببینید فقط باهوبالی۱ وباهوبالی ۲ واقعا با حالن

  پاسخ

 69. ناشناس

  آبان 24, 1398

  تو این فیلم زندگی عزیز چقدر دختره بداخلاق و نچسب و لوس بود… واقعا فرد غیرقابل تحملیه…
  برخلاف چیزی میگفتن نکته و پیامی ام نداره… یه مشت مهملات ذهن سازندگان فیلمه!!! داستانی ام نداره..

  هیچ کس مجبور نیست یه دختر بداخلاق و غرغرو که نه به خودش نه به دوستاش نه به خانوادش احترام نمیذاره و میخواد دنیا دورش بگرده تحمل کنه! خیلی رو مخه!

  روانشناسی؟؟؟!!! یه مشت جملات قصار ردیف میکنن تو فیلم… که ربطی ام بهم ندارن…

  یه فیلمی که سعی میکنه امریکن استایل باشه!!!! نچسب… ادا ادا ادا…

  روانشناسی!!!!! امیدوارم تصور و دانش ما از روانشناسی افزایش پیدا کنه تا به هر چیزی نگیم روانشناسی…

  پاسخ

  • Mohamad iman در پاسخ به ناشناس

   دی 1, 1398

   نگو الیابهات عشق منه
   بازیگریش هم خیلی خوبه

   پاسخ

   • مصطفی در پاسخ به Mohamad iman

    اسفند 17, 1398

    این فیلم اسم دیگه نداره؟ چطور دانلود کنم

    پاسخ

 70. سروش

  آبان 19, 1398

  40تا از بهترین فیلم های هندی که دیدم و از نظر من بهترینند.
  1-دوومdoom3
  2-سلطان
  3-سه احمق
  4-پی کی
  5-قطار چنای
  6-اک تا تایگر
  7-تایگر زنده است
  8-اقای سریع
  9-دریشیام یا drishyam
  10-لگدkick
  11-سه احمق
  12-دنگل یا کشتی
  12-طرفدار یاfan
  13-باج یا lagaan
  14-باجرنگی بایجان
  15-داماد عاشق عروس را میبرد.
  16-سال نو مبارک
  17-ستاره های روی زمین
  19-بهارات
  20-راضی
  21-زندگی عزیز یاdear zindagi
  22-برفی
  23-قهرمان واقعی
  24-دلداده
  25-زیرو
  26-دوداس
  27-جبار برگشته
  28-پدمن
  29-طلا
  30-پیکو
  31-تماشا2015
  32-مجموعه دانdon
  33-پدماوتی
  35-سنگام
  36-تیزمارخان
  37-ظاهر زارا
  38-نترس2
  39-مجموعه مسابقه
  40-تلاش
  برید ببینید و حالشو ببرید.

  پاسخ

  • Roya در پاسخ به سروش

   آذر 21, 1398

   فیلمه sanam teri kasam رو ببینید حتما شاهکااااره

   پاسخ

   • صبا در پاسخ به Roya

    تیر 16, 1399

    من. دیدمش فیلم مورد علاقمه…خیلی باهاش گریه کردم.

    پاسخ

  • حامد در پاسخ به سروش

   تیر 21, 1399

   فیلم سوپراستار مخفی هم عالی بود

   پاسخ

 71. Mojtaba

  آبان 11, 1398

  فیلم صورتی، هیرو، سوپر استار مخفی، پد من، فیلمهای خیلی خوبی هستن به لیست اضافه کنید، ممنون

  پاسخ

 72. KJ

  آبان 5, 1398

  آخه کی تو 2019 فیلم هندی میبینه!
  تاریخ در مورد شما چه خواهد گفت؟

  پاسخ

  • mojtaba در پاسخ به KJ

   آبان 11, 1398

   منم همین فکر رو داشتم ولی فیلم پی کی رو که دیدم و بعدش فیلم دنگال نظرم عوض شد فیلم زندگی عزیز هم واقعا عالیه

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به KJ

   آبان 12, 1398

   اتفاقا اگه به ژانر جنایی معمایی علاقه داری فیلم هندی خوب تو این ژانر زیاد هست :
   ratsasan
   drishyam
   badla
   ….

   پاسخ

  • فرهاد در پاسخ به KJ

   دی 11, 1398

   اتفاقا من هم مثل تو فکر ميکردم. 100 فيلم برتر هاليوود رو هم داشتم وديدم.
   تو سريال هايي مثل گيم آف ترونز و بريکينگ بد و…. غرق بودم.

   شما دوست عزيز نديده و ندانسته حرف ميزني
   پيشنهاد ميکنم فيلم هاي هندي پرفروش رو حتما ببيني.حتي imdb هم تو ليست برترين ها قرار داده

   پاسخ

  • حسین در پاسخ به KJ

   تیر 2, 1399

   بد نیست به فیلم های امیرخان یه نگاهی بندازی

   پاسخ

 73. F.H

  آبان 5, 1398

  وای وای وااااای یعنی چی بگم بهتون تو این لیست شاهکار سینمای بالیوود و بهترین فیلم دنیا از نظر من یعنی دودااااااسسسس نیستتتتتتت؟؟؟؟ داداش بردار جمع کن لیستتو هرکی با نظرم مخالفه یه بار فقط دوداسو ببینه البته عاشقانه و غمگینه اینم بگم

  پاسخ

  • حسین در پاسخ به F.H

   آبان 13, 1398

   دوداس اصلا هم قشنگ نیست. نکنه شما دختری؟
   تا وقتی شاهکاری مثل پی کی هست تو به دوداس میگی بهترین فیلم دنیا؟

   پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به F.H

   آبان 22, 1398

   من که نفهمیدم چرا انقدر از دوداس تعریف میکنن خیلی بیخود بود!

   پاسخ

   • M در پاسخ به ناشناس

    آذر 21, 1398

    دقیقا مضخرف بود

    پاسخ

  • Mohamad iman در پاسخ به F.H

   دی 1, 1398

   دوست من اینها شبیه دوداس هستن
   دوداس خیلی خوب بود
   Terenam سلمان خان
   Kal ho nahoشاهرخ
   Arjon redy

   پاسخ

 74. Mehdi

  مهر 23, 1398

  جای آجای دوگان توی این لیست فوق العاده خالیه مجموعه گولمال و سینگهام،اومکارا،تارزان،آکروش،اکشن جکسون،دریشیام،شیوای،سن آو سردار،بول باچان،ساتیاگراها،بادشاهو،دامال 3 و راید همچنین د د پیار د فیلمای آجای دوگان رو هر کسی نمیتونه درک کنه جدی میگم

  پاسخ

  • حسین در پاسخ به Mehdi

   مهر 23, 1398

   دریشیام خیلی خفن بود

   پاسخ

   • Mehdi در پاسخ به حسین

    مهر 24, 1398

    آجای دوگان فیلماش احساسی وفوق العاده عالی هستند شما این فیلمارو که گفتم تماشا کنننن همه خفنننننن

    پاسخ

 75. نعمت

  مهر 21, 1398

  من دنبال اسم یه فیلم هندی میگردم که خیلی وقت پیش دیدمش داستان یک پلیس بود که با یه دختری ازدواج کرد اما اون دختره یه نفر دیگه رو دوست داشت که اون پسره هم با یکی دیگه ازداواج کرده بود و قرار بود هر دو طلاق بگیرن و با هم ازدواج کنن اما دختر عاشق پلیسه شد اما تو یه حادثه پلیسه کشته شد و بعد از یه مدت معلوم شد که زندست کسی می دونه اسمش جیه؟

  پاسخ

  • شاهرخ خان در پاسخ به نعمت

   آذر 19, 1398

   فکر کنم فیلم “جرم” منظور شماست؟

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به نعمت

   اسفند 4, 1398

   فیلم هندی فرار از عشق بود

   پاسخ

 76. جعفر

  مهر 14, 1398

  باورم نمیشه لیست رو آپدیت کردید تا فیلم های آشغال happy new year , talash رو اضافه کنید انصافا این دو تا فیلم رو حذف کنید و به جاش drishyam 2015 و pad man 2018 رو بزارید که شاهکارن

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به جعفر

   مهر 14, 1398

   دوست عزیز اگر شما این دوتا فیلم رو دوست ندارید دلیل نمیشه که بهشون بگید آشغال، اتفاقا اگر از طرفداران بالیوود باشید باید بدونید که این دوتا فیلم هم توی هند و هم ایران خیلی محبوبن و طرفدار دارن. پیشنهادهایی هم که دادید توی آپدیت بعدی اضافه میکنیم ممنون 🙏🏻

   پاسخ

   • m در پاسخ به زهرا اکیما

    دی 19, 1398

    (سال نو مبارک)و(شجاع دل) که بهترین فیلم شاهرخه.و(فیلم سلطان )و( تایگر )بهترین فیلم سلمان خان هست .و همچنین فیلم (P.k )و (کشتی گیر) از عامر خان زییاست

    پاسخ

  • Till lindemann در پاسخ به جعفر

   مهر 14, 1398

   چرا بدون توهین نظرتون رو نگفتین؟ نمیشد بگین فیلم های فلان و فلان رو هم بزارین؟

   پاسخ

  • عسکیا در پاسخ به جعفر

   مهر 14, 1398

   می‌تونستی محترمانه تر نظر بدی
   البته( هپی نیو یر ) یه فیلم آبکی و مزخرف بود ولی (تلاش) رو ندیدم

   پاسخ

  • عباس در پاسخ به جعفر

   مهر 14, 1398

   سلام جعفر جان،
   این فیلمها طرفدارای زیادی دارن و توهین به فیلم یه جوری توهین به طرفدارای فیلم هست که خب جالب نیست. شاید اگه با احترام نظرمون رو بگیم بهتر باشه.
   بابت پیشنهادات هم ممنون، توی آپدیتهای بعدی مد نظر قرار میدیم 🌹

   پاسخ

 77. بهزاد

  مرداد 3, 1398

  با سلام دوستان بالیوودی من دنبال یه فیلم قدیمی از گویندا هستم که متاسفانه اسمش و نمیدونم فقط میدونم کل فیلم در مورد رقص هستش و مسابقات رقص که گویندا همیشه اول میشه اگه کسی اسم این فیلم و بلده لطفا بگه ممنون

  پاسخ

 78. علی پورس

  مرداد 1, 1398

  بچه ها یه فیلمی بود که توش دوتا دزد بودن یکیشون ساعت میدزدید یکیشون همیشه از همسایش دزدی میکرد بعد میرن تو یه شرکت که رئیس شرکت ۲ تا دختر داره و دخترا رو گروگان میگیرن اینام میرن یه گنج و پیدا میکنن و اینا کسی اسمشو میدونه؟

  پاسخ

  • Meysam در پاسخ به علی پورس

   مرداد 24, 1398

   دزد همیشه بد نیستند Jodi no 1

   پاسخ

  • عبدالله در پاسخ به علی پورس

   بهمن 24, 1398

   سلام به تمام بچه های هالیودی یک فلم واقعا عاشقانه میخواستم معرفی کنید

   پاسخ

 79. محمد

  تیر 31, 1398

  به نظرم هندی ها استاد ساختن فیلم های پلیسی معمایی هستن. بهترین هاش هم ایناست:
  1. ratsasan 2018 (شیطان)
  2. drishiyam 2015 (گول ظاهرشو نخور)
  3. ittefaq 2017 (اتفاق)
  4. andhadun 2018 (ملودی کور)
  5. ….

  پاسخ

  • علی در پاسخ به محمد

   مهر 16, 1398

   البته فیلم دیوانگی آجی دیوگان هم بگید عالیه

   پاسخ

  • hamid در پاسخ به محمد

   مهر 20, 1398

   همه عالی بودن
   ولی فیلم ۹۶ معرکه بود. البته ژانرش عاشقانه و درام بود

   پاسخ

 80. سعید

  تیر 26, 1398

  سلام فیلم سینمایی عاشقانه sanamreh

  پاسخ

 81. Ft

  تیر 26, 1398

  ببخشید شما می دونید اسم اون فیلمی که یک دختر هندی با مردا مچ می ندازه و از هرکسی که باخت باید با اون ازدواج کنه چیه؟

  پاسخ

 82. احسان

  خرداد 8, 1398

  بهترین فیلم های هندی تاریخ:
  ۱-دنگال یا کشتی
  ۲-سه احمق
  ۳-ستاره های روی زمین
  ۴-آندادهون یا آوای نابینایی
  ۵-سانجو
  ۶-پی کی
  ۷-خداوند زوج ها را می سازد
  ۸-باج
  ۹-برو هند
  ۱۰-برفی
  ۱۱-زعفرانی رنگش کن
  از بقیه فیلم های خوب خبری ندارم

  پاسخ

  • HHf در پاسخ به احسان

   تیر 2, 1398

   بنگ بنگ هم هست

   پاسخ

  • ازاده در پاسخ به احسان

   مرداد 1, 1398

   آفرین…..ستاره های روی زمین خیلی قشنگ بود

   پاسخ

 83. mhd

  اردیبهشت 6, 1398

  برترین فیلم های تاریخ هند این لیست رو از دست ندید

  1 pk
  یک فیلم که درمورد مذاهب و خدا
  2- wright yaa wrong 2010 (راست یا دروغ دوبله بدون سان) هیجانی فیلمانه فوق العاده
  3- drishyam 2015 هیجانی و فیلمنامه عالی
  4- karthik calling karthik 2010 یکی از بهترین هایی که دیدم انگیزشی معمایی
  5- dangal 2016 و فیلم fashion 2008 قیاس تفکرات سنتی و افکار نسل جدید
  6- سه نخاله 2000 (اکشی کومار ) جزء 250 فیلم برتر جهان
  7- natsamart 2016 فوق العاده و متفاوت
  8- مونا گنگستر دکتر می شود 2001 ( اثری از کارگردان pk )

  پاسخ

  • hamid در پاسخ به mhd

   دی 19, 1398

   بهترین فیلم های هندی که دیدم ببین اکه پشیمون شدی…. ک دقیقم اسمشو نمیدونم ولی سرچ کنی میاد. خداحافظ لندن ]akshay komar[…….. bachena hasenna……..زمین های طلای کولار …… pk …..ae del he moshkel……..koyla ……

   پاسخ

  • مصطفی در پاسخ به mhd

   فروردین 1, 1399

   لطفا بگید زیرنویس هماهنگ فیلم karthik calling karthik رو از کجا دانلود کنم؟از هرکجا دانلود کردم هم جا افتاده داشت هم هماهنگ نبود

   پاسخ

 84. ممممممممممم

  فروردین 22, 1398

  کلا فیلمای امیرخان خیلی قشنگن مثل باج و پی کی و غلام و سه احمق و دنگل و سوپرستارمخفی و …

  پاسخ

 85. محسنم

  فروردین 8, 1398

  یعنی فیلم پی کی و دنگال توش نیست من تعجب کردم واقعا):

  پاسخ

 86. نانا

  فروردین 3, 1398

  فیلم های خیلی بهتری تو بالیوود هستن. کسی که این مطالب رو نوشته یا هیچی از بالیوود حالیش نیست یا وقتی داشته اینو مینوشته مست بود /:

  پاسخ

 87. مهدي

  فروردین 3, 1398

  همينكه فيلم دنگال و پي كي رو نياوردي تو ليست يعني از سينماي هند هيچي حاليت نيست

  پاسخ

 88. محمد

  اسفند 12, 1397

  بهترین هندی های 2018
  پدمن
  andhadun
  سانجو
  تومباد

  پاسخ

 89. رویا

  بهمن 28, 1397

  ببخشیدا ولی آکشی کومار هم ستاره معروفیه و جز بهترین و گران ترین بازیگر ها محسوب میشه شماره 9

  پاسخ

 90. علی

  بهمن 16, 1397

  سلام
  دنبال یک فیلمی پلیسی اکشن درام هستم اسمش یادم نیست
  رئیس باند تبهکاران که به یکی از افرادش شک کرده بود که با پلیس همکاری میکند او را تهدید میکند که میخواهم تورا بندازم استخر تا خوراک کوسه بشوی مگر اینکه به اون پلیس منظور پلیسی که کشته میشه زنگ بزنی و با یک نقشه بیاری اینجا که زنگ میزنه و پلیس هم برای نجاتش میره اما تو را ماشینش رو با جرثقیل بر میدارند و میزارند داخل یک کامیون و میبرند پیش رئیس تبهکار که اون میخواد پلیس رو بخره ولی او زیر بار نمیره و میخواد فرار کنه که با هلی کوپتر دنبالش میکنند و …

  پاسخ

  • سیاوش در پاسخ به علی

   فروردین 16, 1398

   اسم فیلمشDon

   پاسخ

 91. Mahya

  دی 19, 1397

  فقط با برفی و داماد عاشق… موافق بودم بقیش الکیه
  این هنه فیلم هندی قشنگتر از اینا هستش
  فیلم جوانی و دیوانگی خیلی قشنگتر از ایناست…

  پاسخ

 92. مرادعلی

  آبان 20, 1397

  سلامدوستان گل…
  من دنبال یه فیلم هندی هستم که نه اسمشو میدونم نه سال ساختشو فقط درباره فیلم اینو میدونم که نقش مردش بدنساز بودو عاشق یه مدله که تو برنامه های تبلیغاتی کار میکنه و به وسیله دختره به کار مدل میره و دشمن پیدا میکنه دشمناش بهش یه ویروس میزنن که کلا شکل و شمایلش فرق میکنه و شبیه گوژپشت میشه اگه فهمیدین کدوم فیلمو میگم ممنون میشم بهم اسمشو بگین.

  پاسخ

 93. hosein_hmo

  شهریور 10, 1397

  نویسنده این مقاله یا بالیوودی نیس یا از جای نامناسبی اطلاعات جمع کرده!!!جز فیلم شماره 2 دیگ بقیشون سطحشون فیلمای خیلی فوق العاده تری بالیوود داره

  تایگر زینداهه
  باجرنگی بایجان
  یک ببر
  سلطان
  اینارو سلمان خان بازی کرده

  پی کی
  گجینی
  سه احمق
  دنگال
  از عامر خان

  دان2
  مای نیم ایز خان
  رییس)از شاهزخ خان

  و و و

  پاسخ

  • حمید در پاسخ به hosein_hmo

   شهریور 27, 1397

   داداش دمت گرم ؛ با معرفی این فیلمها نشون دادی سلیقه ت 20 – 20 … یکی از یکی قشنگتر خصوصا پی کی که مثلش نیومده … فقط لطفا اگه میشه چند تا فیلم توپ و غمناک هندی هم بهمون معرفی کنی عالی میشه … ممنون

   پاسخ

   • ممد در پاسخ به حمید

    آذر 5, 1397

    از نسل آفتاب
    گلستان

    پاسخ

   • محمد در پاسخ به حمید

    آذر 5, 1397

    داداش لیستت رو آپدیت کن فیلمهای جدید بالیوود خیلی قشنگ ترن :
    pk – drishyam – dangal – rangasthalam – humty sharma – ittefaq – …..

    پاسخ

   • سمیه در پاسخ به حمید

    اردیبهشت 14, 1398

    فیلم guzarish که به فارسی اسمش درخواست هست یک فیلم بینهایت زیباست حتما نگاه کنید

    پاسخ

    • سجاد سجاد در پاسخ به سمیه

     خرداد 30, 1398

     کاملا صحیح است متاسفانه فیلم‌های بی‌کیفیت در سطح بین المللی رو انتخاب نمی‌کنند حتی مخاطب ایرانی که بالیوود رو تمسخر میکنه در این لیست فیلم‌های دانگال وپی کی باج کیفیت بالایی دارند، فیلم‌های باکیفیتی مثل گزارش، فیزا، جودااکبر، قابل رو باید به فیلم‌های قوی هندی اضافه کرد.با بازی درخشان ریتیک روشن

     پاسخ

  • عمران در پاسخ به hosein_hmo

   اسفند 18, 1397

   داداش زدی توخال

   پاسخ

  • مهدي در پاسخ به hosein_hmo

   فروردین 3, 1398

   نظر شما كاملا مورد تاييد است

   پاسخ

  • هستی در پاسخ به hosein_hmo

   تیر 28, 1398

   ببخشید من دنبال فیلم های خوب شاهرخ خان می گردم اگه میدونید لطفا معرفی کنید

   پاسخ

   • زهرا اکیما در پاسخ به هستی

    تیر 28, 1398

    سلام، البته شما نگفتین فیلم های جدیدش رو میخواین یا کلا هرچی فیلم بازی کرده، با این حال من هرچی خودم دیدم و خوب بودن رو بهتون پیشنهاد می کنم:
    Raees
    Fan
    Happy New Year
    Dilwale
    Jab Tak Hai Jaan
    Jab Harry Met Sejal
    Chennai Express
    Zero
    Dear Zindagi
    Om Shanti Om
    Kabhi Khushi Kabhie Gham

    پاسخ

    • محمدمهدی یاری در پاسخ به زهرا اکیما

     مهر 18, 1398

     سلام ببخشید میشه تمام فیلمای سلمان خان را میخام میشه معرفی کنید

     پاسخ

     • وفا در پاسخ به محمدمهدی یاری

      مهر 19, 1398

      بهارات
      سلطان
      تایگر زنده است
      برادر باجرنگی
      بادیگارد

      من این چند تا رو ازش دیدم

      پاسخ

     • Ehsan در پاسخ به محمدمهدی یاری

      فروردین 16, 1399

      فیلم (بخاطر تو)سلمان خان هست،خیلی ها ندیدن اما واقعا عالیه

      پاسخ

     • Ehsan در پاسخ به محمدمهدی یاری

      فروردین 16, 1399

      دوستان ژانر رمانتیک و عاشقی،حتما فیلم بخاطر تو(Tere Naam) رو هم ببینید,سلمان خان بازی کرده و عالیه

      پاسخ

  • مژده در پاسخ به hosein_hmo

   مهر 13, 1398

   بهارات رو هم اضافه کن به همرا کیک

   پاسخ

  • میترا در پاسخ به hosein_hmo

   مرداد 30, 1399

   نویسنده این متن خیلی هم اطلاعاتش کامل هست. شما هم از همین که فیلم مزخرف و کلیشه ای مثل تایگر زیندا هه رو گذاشتی اول فهرست، کاملا مشخصه که اطلاعات خودت در چه سطحی هست. اصولا سلمان خان به خاطر ماهیچه ها و قیافش سلمان خان شده. هیچ استعدادی نداره به غیر از این که یه زن باره هست که همیشه تو فیلمها ادای یه دلقک قهرمان نما رو در میاره با عرض معذرت

   پاسخ

 94. mohsen

  اسفند 9, 1396

  یعنی هیچکدوم از فیلمهای ساتیا جیت رای رو ندیدید؟
  سه گانه آپو!
  حداقل پاترپانچالی رو که مجله سایت اند ساوند تو لیست 50 فیلم برتر تاریخ سینما هم اورده تو این لیست اسمش رو میاوردید!

  پاسخ

  • مهندس در پاسخ به mohsen

   مهر 13, 1397

   سه گانه آپو زیباترین فیلم هندیه تاریخه. دو جریب زمین هم عالیه.

   پاسخ

   • فومنی در پاسخ به مهندس

    مهر 14, 1398

    اخیرایک فیلم ترسناک هندی به اسم «تومباد»رادیدم خیلی کارشسته رفته وخوبی بودونشان می دادهندوستان باآن همه قدمت وسابقه اساطیری ظرفییت خیلی بالایی جهت ساخت کارهای ژانر پرطرفدار سینمای وحشت داردودرکنارساخت آثاررایج می تواندرقیب سرسختی برای هالیوودوسایرین دراین ژانرجذاب نیز باشد.

    پاسخ

    • عسکیا در پاسخ به فومنی

     مهر 14, 1398

     رفیق تومباد کجاش ترسناکه؟
     البته که خیلی قشنگ بود ولی ژانر فیلم فانتزی افسانه ای تخیلی بود

     پاسخ

     • نرگس در پاسخ به عسکیا

      دی 18, 1398

      یه فیلم هندی دیدم که اسمشو نمیدنم لطفا راهنمایی کنید . دوتا برادرن عاش یه دختر میشن دختره قبلش زن برادر بزرگ بوده ولی جدا شدن ‌ولی حالا برادر کوچیک عاشق دختره شده و میخواد باهاش ازدواج کنه

      پاسخ

      • mohammad در پاسخ به نرگس

       خرداد 29, 1399

       من دنبال یه فیلم ژاپنی هستم که یه پسر خوشتیپ عاشق یه دختر میشه توش اهنگم میخونه

       پاسخ

      • صادق در پاسخ به نرگس

       مرداد 6, 1399

       از فیلم های اجی دوگان و سانجی دات هستش

       پاسخ