۱۰ آهنگ برتر سلنا گومز (بروز شده تا سال ۲۰۱۷) + دانلود

در لیست هنرمندان جوان و بااستعداد، بدون شک سلنا گومز (Selena Gomez) یک اعجوبه است. این بازیگر و خواننده آمریکایی در سنین کودکی در سریال تلویزیونی Barney & Friends بازی کرد و سپس در سریال کانال دیزنی، به نام Wizards of Waverly Place نقش اصلی داشت که باعث شهرت او شد. سلنا با هنر بازیگری و صدایی جادویی‌اش، خیلی زود طرفداران بسیاری برای خود دست‌وپا کرد که باعث شد حضورش رفته‌رفته پررنگ‌تر شود. در اینجا 10 آهنگ برتر او را معرفی خواهیم کرد.


پیشنهاد مطالعه: همه‌چیز درباره سلنا گومز

پیشنهاد مطالعه: ۱۵ آهنگ برتر جاستین بیبر (بروز شده تا سال ۲۰۱۷)


10. Slow Down – انتشار: 2013

این آهنگ دومین تک آهنگ آلبوم Stars Dance است که برخلاف نامش یک آهنگ رقص پاپ است. Cataracs این آهنگ را تولید نموده که قبلاً آهنگ‌هایی برتری مانند G6 را هم تولید کرده است. این آهنگ مخصوص مهمانی است و درباره این است که یک رابطه را آرام به جلو ببریم. این آهنگ در لیست آهنگ‌های برتر قرار گرفت و در رادیوی پاپ رتبه هفتم را به دست آورد. همچنین در لیست 40 آهنگ برتر لاتین جای گرفت.

 

دانلود آهنگ Slow Down


9. Good For You با همکاری آساپ راکی – انتشار: 2015

اولین تک آهنگ آلبوم دوم سلنا گومز، یعنی Revival، برای اولین بار او را به‌عنوان خواننده رپ نشان داد. جاستین ترانتر (Justin Tranter) از گروه Semi Precious Weapons با همکاری جولیا مایکلز (Julia Michaels) این آهنگ را نوشت. این آهنگ یکی از آهنگ‌های سنگین اوست که تم تیره و مینیمالیست دارد. ترانه‌سراها انتظار نداشتند که این آهنگ به‌صورت تکی عرضه شود اما گومز روی این مسئله پافشاری کرد. این آهنگ در رتبه 5 بیلبورد 100 آهنگ برتر قرار گرفت و همچنین یکی از آهنگ‌های برتر رادیو می‌باشد.

 

دانلود آهنگ Good For You


8. Who Says – انتشار:2011

یک آهنگ تند پاپ برعلیه تهاجم سایبری که با آلبوم When the Sun Goes Down عرضه شد. گومز می‌گوید که پس از آلبوم A Year Without Rain تمایل نداشت دوباره به استودیو برگردد اما این آهنگ او را سر ذوق آورد و باعث شد روی این آلبوم کار کند. این آهنگ توسط امانوئل کیریاکو (Emanuel Kiriakou) نوشته و تولید شد و گروه موسیقی هات شل ری (Hot Chelle Rae) هم در آن‌همکاری داشتند. این آهنگ در موسیقی بزرگ‌سال به‌سرعت سروصدا کرد و در رتبه 21 آهنگ‌های برتر پاپ آمریکا قرار گرفت. همچنین سومین آهنگ برتر سلنا گومز در لیست آهنگ‌های مخصوص رقص است.

 

دانلود آهنگ Who Says


7. Hands To Myself – انتشار: 2016

آهنگ برتر بعدی او از آلبوم Revival با همکاری جاستین ترانتر (Justin Tranter)، جولیا مایکلز (Julia Michaels) و مکس مارتین (Max Martin) نوشته شده است. همچنین در زمینه آن از موسیقی پرینس (Prince) هم الهام گرفته شده است. این آهنگ دومین آهنگ ضبط‌شده این آلبوم از آخر بود که گومز آن را بهترین آهنگ آن آلبوم می‌داند. این آهنگ نقدهای خوبی دریافت کرد، در جایگاه اول آهنگ‌های برتر رادیو قرار گرفت در لیست 30 آهنگ برتر پاپ بزرگ‌سال جای گرفت.

 

دانلود آهنگ Hands To Myself


6. The Heart Wants What It Wants – انتشار: 2014

در این آهنگ پاپ به جدایی‌اش از جاستین بیبر اشاره می‌کند. منتقدین تأثیر عاطفی ترانه این آهنگ را ستایش می‌کنند. این آهنگ تک آهنگ آلبوم موفق For You بود که در جایگاه ششم لیست تک آهنگ‌های برتر پاپ آمریکا قرار گرفت و فروش بسیار خوبی داشت. همچنین در لیست 20 آهنگ برتر پاپ بزرگ‌سال و آهنگ‌های رادیو قرار گرفت. همچنین این آهنگ در قسمت آهنگ‌های مربوط به جدایی جایزه منتخب نوجوانان نامزد شد.

 

دانلود آهنگ The Heart Wants What It Wants


5. Round and Round – انتشار: 2010

این آهنگ موفق از آلبوم A Year Without Rain یک تم بزرگ‌سالانه دارد و همچنین عناصر راک در آن دیده می‌شود که دلیلش این است که کوین رودولف (Kevin Rudolf) آن را نوشته و تولید کرده است. کوین رودولف برای آهنگ “Let It Rock” شهرت دارد. این آهنگ در 25 آهنگ برتر بیلبورد 100 آهنگ برتر قرار گرفت و در لیست برترین آهنگ‌های رقص جایگاه دوم را از آن خود کرد. موزیک ویدیوی آن در بوداپست مجارستان فیلم‌برداری شد.

 

دانلود آهنگ Round and Round


4. Naturally – انتشار: 2010

این آهنگ یکی از آهنگ‌های برتر او در آغاز کارش بود که در جایگاه 29 بیلبورد 100 آهنگ برتر قرار گرفت و در بریتانیا هم جز 10 آهنگ برتر بود. همچنین در لیست آهنگ‌ها رقص جایگاه خوبی از آن خود نمود. این آهنگ پاپ توسط انتونینا آرماتو (Antonina Armato)، تیم جیمز (Tim James) و راک مافیا (Rock Mafia) نوشته و تولید شده است. این آهنگ هم همانند اغلب آهنگ‌های گومز موفق بود و شهرت او را دوچندان کرد.

 

دانلود آهنگ Naturally


3. Come & Get It – انتشار: 2013

اولین تک آهنگ اولین آلبوم رسمی گومز، یعنی Stars Dance، که پس از تولید سه آلبوم گروهی این آلبوم را به‌تنهایی تهیه نمود. در این آهنگ از عناصر موسیقی بین‌المللی و همچنین الکترونیک استفاده شده است. گروه تولید نروژی یعنی Stargage آن را نوشته و تولید کرده است. نتیجه این همکاری آهنگی بود که در 10 آهنگ برتر امریکا و بریتانیا قرار گرفت. همچنین این آهنگ رتبه اول آهنگ‌های برتر رقص را از آن خود نمود. همچنین این آهنگ در لیست 30 آهنگ برتر لاتین، آهنگ‌های برتر بزرگ‌سال و رادیو قرار گرفت. موزیک ویدیوی آن‌هم جایزه برترین موزیک ویدیوی MTV را از آن خود نمود.

 

دانلود آهنگ Come & Get It


2. Same Old Love – انتشار: 2015

دومین تک آهنگ آلبوم Revival که توسط گروه Stargate، بنی بلنکو (Benny Blanco )، چارلی ایکس سی ایکس (Charli XCX) و رأس گولان (Russ Golan) نوشته شد. گومز می‌گوید این آهنگ درباره این است که از چیزهای منفی و روابط منفی دوری کرده و در زندگی به جلو برویم، بنابراین او با این آهنگ بسیار ارتباط برقرار کرده است. این آهنگ در 5 آهنگ برتر بیلبورد قرار گرفت و عنوان آهنگ برتر رادیوی پاپ را از آن خود نمود. همچنین در لیست 10 آهنگ برتر رادیوی بزرگ‌سال قرار گرفت و در لیست آهنگ‌های برتر لاتین هم به جایگاه 31 رسید.

 

دانلود آهنگ Same Old Love


1. Love You Like a Love Song – انتشار: 2011

یک آهنگ با ضربات موسیقی الکترونیک و صدای وکال سلنا گومز که قرار بوده یک آهنگ متفاوت باشد. راک مافیا آهنگ را نوشت و تولید نمود. این آهنگ بهترین آهنگ رقص شناخته شد و به لیست 10 آهنگ برتر رادیوی پاپ هم وارد شد. “Love You Like a Love Song” فروش بسیار خوبی داشت و دومین تک آهنگ آلبوم مشترک او به نام صحنه (Scene) محسوب می‌شود. موزیک ویدیوی این آهنگ در قسمت جایزه بهترین موزیک ویدیوی خواننده زن MTV نامزد شد.

 

دانلود آهنگ Love You Like a Love Song


پیشنهاد می‌کنیم مطالب زیر را نیز مطالعه کنید:

همه‌چیز درباره سلنا گومز

همه‌چیز درباره کیتی پری

همه‌چیز درباره جنیفر لوپز

15 آهنگ برتر جاستین بیبر (بروز شده تا سال 2017)

18 حقیقت جالب درباره جاستین بیبر

دیدگاه‌ها

بستن فرم

بیشتر بخوانید