5 ساحل دیدنی کالیفرنیا

هیچ‌چیز بهتر از یک روز استراحت در ساحل نمی‌تواند آرامش‌بخش باشد. در ساحل علاوه بر استراحت می‌توانید موج‌سواری، والیبال و بسیاری از فعالیت‌های دیگر را انجام دهید. کرانه‌های غربی ایالات‌متحده پر از نقاط دیدنی هستند، به همین دلیل می‌خواهیم 5 ساحل دیدنی کالیفرنیا را به شما معرفی کنیم.

برای داشتن یک زندگی سالم باید استراحت کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای استراحت این است که در سواحل زیبا ریلکس کنید. اگر به دنبال هیجان هستید یادتان نرود که بسیاری از سواحل این امکان را به شما می‌دهند که نه‌تنها استراحت کرده بلکه غذای خوب بخورید و تفریح کنید.

5. ساحل ونیز

در ساحل ونیز مکان‌های مخصوص ریلکس کردن و جشن گرفتن وجود دارد. همچنین در این ساحل می‌توانید شاهد هنرهای خیابانی باشید و از آن لذت ببرید.

4. لا هویا – سان دیگو

این ساحل سان دیگویی می‌تواند یک راه فرار باشد. اگرچه در این ساحل نمی‌توانید نوشیدنی بنوشید یا سیگار بکشید، اما می‌توانید به شکل‌های مختلف لذت ببرید. برای مثال موج‌سواری و آتش‌بازی.

3. ساحل نیوپورت

بدون شک ساحل نیوپورت یکی از ساحل‌های دیدنی است که بخش‌های خصوصی آن می‌تواند به شما اجازه دهد که به فعالیت‌های موردعلاقه خود بپردازید.

2. مالیبو

مالیبو هم مانند نیوپورت یکی از سواحل دیدنی است که در صورت رفتن به کرانه‌های غربی باید از آن دیدن کنید.

1. سنتامانیکا

احتمالاً بهترین ساحل کالیفرنیا در سانتامانیکا قرار دارد. ساحل‌های این منطقه هر آنچه که از تفریح و سرگرمی نیاز دارید را در خدمتتان قرار می‌دهد.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم