10 پرنسس محبوب دخترها در دنیای انیمیشن های دیزنی

دیزنی در سال‌های گذشته فیلم‌های انیمیشن مختلف تولید نموده که شخصیت‌های آن با لباس‌های رنگارنگ و جذاب نه فقط توجه کودکان بلکه بزرگ‌سالان را نیز به خود جلب می‌کرد. پرنسس‌های این فیلم‌ها همگی جذاب، زیبا، مهربان و البته فروتن بودند و درس شجاعت و وفاداری را به ما می‌آموختند. اگرچه هرکدام از آن‌ها داستان جداگانه‌ای داشتند اما همگی آن‌ها چند نقطه مشترک داشتند: قوی بودن، استقلال و شجاعت. برای اینکه بدانید دختران جوان به کدام پرنسس‌های دیزنی علاقه داشتند، مقاله زیر را بخوانید.

10. سفیدبرفی

سفیدبرفی با موهایی به سیاهی شبق، لب های سرخ و پوست سفید، اولین پرنسس دیزنی است

سفیدبرفی اولین پرنسس دیزنی است. این پرنسس با موهایی به سیاهی شب، لب‌هایی به سرخی رز و پوستی به سفیدی برف که در آینه جادویی دیده می‌شد، دوست‌داشتنی‌ترین و بخشنده‌ترین پرنسس دیزنی نامیده می‌شود. او با وجود پرنسس بودن فروتن و خاکی است. او با صدای زیبا و لبخند شیرینش به دیگران کمک می‌کند. عشق او به حیوانات، آشپزی و نظافت و شوخ‌طبعی‌اش هم قابل‌توجه هستند. او ذاتاً خوب است و به غم‌هایش اجازه نمی‌دهد که بر او چیره شوند، او از زندگی لذت می‌برد و دوست دارد دیگران را خوشحال کند.

9. سیندرلا

دختران جوان به دلیل مهربانی، بزرگی و خوش‌بینی سیندرلا، او را دوست داشتند

سیندرلا یک دختر 19 ساله بود که به همراه نامادری بدجنس و دو خواهر ناتنی‌اش زندگی می‌کرد. او پس از مرگ پدرش مجبور شد در اتاق زیرشیروانی خانه زندگی کند و آن‌ها با او همچون خدمتکار رفتار می‌کردند، اما با وجود مشکلات شخصیت خوب و مهربان اش هرگز تغییر نکرد. او باوجوداین مشکلات شخصیت قوی خود را حفظ می‌کرد و با مهربانی‌اش با حیوانات خانه دوست شده بود. تنها آرزوی او در زندگی این بود که ازآنجا فرار کند. دختران جوان به دلیل مهربانی، بزرگی و خوش‌بینی سیندرلا، او را دوست داشتند. شخصیت فروتن و خاکی او نیز بر جذابیت اش می‌افزاید.

8. اورورا – زیبای خفته

عشق ابدی او را بیدار کرد

او توسط سه پری بزرگ شد و به مدت 16 سال در جنگل زندگی می‌کرد. ازآنجایی‌که همیشه کسی مراقب او بود بی‌خیال و ساده است. او علاوه بر مهربانی و وقار، بسیار مطیع است و به سه عمه‌اش احترام می‌گذارد.

7. راپونزل – گیسو کمند

او مصمم و با اعتمادبه‌نفس است. او معتقد است که برای رسیدن به خواسته‌ات باید تمام موانع را پشت سر بگذاری

این پرنسس زیبا با موهای بلند طلایی تنها هدفش در زندگی این است که از برجی که در آن زندانی است فرار کرده و جهان اطراف خود را ببیند. او زمانی که یک نوزاد بود توسط مادر گاتل دزدیده شد و به مدت 18 سال در یک برج زندانی شد. او در تولد 18 سالگی‌اش توسط فلین ریدر نجات پیدا کرد. ممنوعیت خروج از آن برج باعث شد که کنجکاوی‌اش برای دیدن جهان اطراف بیشتر شود. او مصمم و با اعتمادبه‌نفس است. او معتقد است که برای رسیدن به خواسته‌ات باید تمام موانع را پشت سر بگذاری. با دیدن این انیمیشن این سؤال در ذهنتان ایجاد می‌شود، “اگر می‌توانید بلند شوید چرا باید تسلیم شوید؟”

6. تیانا – شاهدخت و قورباغه

او اولین شاهزاده آفریقایی آمریکایی دیزنی است

تیانا یا پرنسس کارگر نمونه بارز یک زن مدرن از طبقه کارگر است که می‌خواهد روی پای خودش بایستد. او اولین پرنسس آفریقایی آمریکایی دیزنی است که همانند پرنسس‌های دیگر ثروتمند نیست اما اراده او مانع از نرسیدن به رؤیاهایش می‌شود. او بسیار کاری است و دوست دارد رستوران خودش را باز کند. او معتقد است که تنها راه رسیدن به رؤیاها تلاش و پشتکار است.

5. آریل – پری دریایی

او تنها پرنسس غیر انسان دیزنی است

آریل یا پری دریایی نشان‌دهنده علاقه انسان به دنیای زیر آب است و به دوره‌ای تعلق دارد که انسان درباره زندگی زیرآب بسیار تحقیق می‌کرد. او به این مسئله که همه انسان‌ها وحشی خو و خودخواه هستند اعتقاد ندارد. علاقه او به کشف دنیای روی آب باعث شد که از جادوگری به نام اورسلا بخواهد تا او را به یک انسان تبدیل نماید. این موضوع قوی بودن و نترس بودن او را نشان می‌دهد. علاوه بر این، او تنها پرنسس غیر انسان دیزنی است و این بر جذابیت او نزد تماشاگر می‌افزاید. اگرچه او حق انتخاب ندارد اما همیشه در مقابل آن می‌جنگد و تسلیم نمی‌شود. نوجوانان می‌توانند با او همزادپنداری کنند زیرا در آن سن عصیان کرد و برای یادگیری چیزهای جدید یک ماجراجویی را آغاز نمود.

4. مریدا – شجاع

او در اسب‌سواری، شمشیربازی و تیراندازی با کمان بسیار ماهر است

مریدا، فرزند ملکه الینور و شاه فرگوس اسکاتلند، یک دختر 16 ساله سرسخت، بااراده، آزاد و البته با روحیه پسرانه است. برخلاف مادرش که می‌خواهد از او یک پرنسس باوقار بسازد او ترجیح می‌دهد خودش سرنوشتش را کنترل کند و ذاتا سرکش است. او در اسب‌سواری، شمشیربازی و تیراندازی با کمان بسیار ماهر است. وجه تمایز او این است که نمی‌خواهد شبیه دیگران باشد و متفاوت است. او روحیه پسرانه دارد و علیه رسم و رسوم و قواعد اجتماعی مخصوص پرنسس‌ها، عصیان می‌کند. این دختر آزاد روی پاهای خود می‌ایستد.

3. جاسمین – علائه الدین

پرنسس جاسمین پوست تیره داشته و اهل خاورمیانه است

باوجوداینکه پرنسس‌های دیزنی سفیدپوست هستند، پرنسس جاسمین پوست تیره داشته و اهل خاورمیانه است. او نشان می‌دهد که زیبایی به رنگ پوست نیست و زیبایی باطنی اهمیت دارد. پدر او هرگز اجازه خروج از قصر را به او نمی‌داد اما او تصمیم گرفت جهان اطراف خود را بشناسد. او عقاید خود را دارد و علیه پدرش عصیان می‌کند. ظاهر او با شلوار سمبادی، نیم‌تنه زیبا و تل منحصربه‌فردش، بسیار جذاب است. او نشان می‌دهد که برای زیباتر شدن نباید لباس‌های زیبا بپوشد بلکه باید لباسی به تن کند که در آن راحت است. بااینکه حیوانات خانگی پرنسس‌های دیگر موش، پرنده و خرگوش است، پرنسس جاسمین یک ببر دارد. بنابراین متوجه می‌شوید که او چقدر شجاع است.

2. بل – دیو و دلبر

بل به‌عنوان یک چهره فمینیست قوی‌ترین پرنسس دیزنی است

بل به‌عنوان یک چهره فمینیست قوی‌ترین پرنسس دیزنی است. او به تمام قوانین جامعه که زن را در خانه و آشپزخانه محصور می‌کند، پشت کرده است. علاقه او به کتاب و ادبیات باعث شده که در طی سال‌ها هوش، گفتار و خلاقیت اش افزایش بیابد. او ذهن فعالی دارد و درباره همه‌چیز اظهارنظر می‌کند. یکی از ویژگی‌های او این است که بر اساس ظاهر کسی را قضاوت نمی‌کند. او دوست دارد ویژگی‌های خوب دیگران را ببیند. به همین دلیل به‌جای ترسیدن از دیو به او احترام می‌گذارد. او به ماجراجویی علاقه دارد و نقد و انتقاد را قبول می‌کند. شخصیت او بسیار قوی و شوخ‌طبع است. او می‌تواند برای دختران جوان یک الگوی تمام‌عیار باشد.

1. آنا – پرنسس یخی

شاهزاده آنا جدیدترین پرنسس دیزنی است

پرنسس آنا جدیدترین شاهزاده دیزنی است که بسیار پرانرژی بوده و خوش‌طبع و مهربان است. او همانند دختران معمولی رفتار می‌کند و از کمک خواستن از دیگران هراسی ندارد. او بازیکن یک تیم است و شخصیت اش به‌عنوان یک پرنسس مانع دوستی او با کریستف و الیو و یا کمک خواستن از آن‌ها نمی‌شود. عشق او به خواهرش السا باعث شد که در بدترین شرایط آب و هوایی به دنبال خواهرش بگردد. زمانی که همه از السا می‌ترسند او به خواهرش ایمان دارد و می‌خواهد او را بازگرداند. او بسیار خاکی است و با روحیه شوخ‌طبع اش حتی به اشتباهات خودش هم می‌خندد. او بسیار شجاع است و می‌تواند الگوی کسانی باشد که عشق به خانواده را به همه‌چیز ترجیح می‌دهند.

دیدگاه‌ها (138)

بستن فرم

 1. Amy

  اسفند 10, 1399

  هر یک از داستان های پرنسسی به من چیزی یاد داد مثل دیو و دلبر که گفت اخلاق موجود را از شکل حدس نرن

  پاسخ

 2. زهرا

  بهمن 29, 1399

  سلام من عاشق همشون هستم آهای تو اینا محتاج کسی نیستن بل هم بخاطر پدرش رفت تو اون قصر و دوس نداشت ازدواج کنه

  پاسخ

 3. سلام لطفا نظر هایی که می دید نظر های نباشند که نارات کننده باشند من از نظر ها ناراحت شدم چون دخترم.

  با تشکر فراوان از شما 🙏🙏🙏🙏

  پاسخ

 4. Tris

  دی 11, 1399

  از تمام پرنسس ها متنفرم چون همش توی کارتونها یه سری دخترای لوسن که محتاج شاهزاده هستن که نجاتشون بده😐
  به عقیده من ما دخترا به تنهایی هم میتونیم از پس خودمون بربیایم اونقدری دست و پا چلفتی نیستیم که محتاج یه پسر باشیم واسه اینکه ما رو از وضع فعلی نجات بده😐نباید توی کارتونها دخترا رو اینجوری معرفی کنن
  و در آخر این فقط یه نظره لطفا توی کامنتا اینجا رو به توپ نبندید (طرفدارای پرنسسها)

  پاسخ

  • Narges در پاسخ به Tris

   دی 18, 1399

   نه بل منتظر هیچ مردی نبود اگه دقت کرده باشی الگوی فمینیست هاس جاسمینم همینطور
   حتی تیانا اونم رو پای خودش وایساد

   پاسخ

  • سودا در پاسخ به Tris

   دی 20, 1399

   واااااا، مگه همه‌ی پرنسس های دیزنی محتاج یه مردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از این حرفت اصلا خوشم نیومد. برو کارتون فروزن با دیو و دلبر با علاءالدین رو ببین. تو فروزن السا وابسته به یه مرد نبود و خودش مشکلش رو حل میکرد، تو دیو و دلبر بل اصلا محتاج به یه مرد نبود و اصلا به ازداوج اهمیت نمیداد توی علاءالدین هم جاسمین زیر بار ازدواج عجولانه نمیرفت، اینا (السا و بل و جاسمین) قدرتمند ترین پرنسس های دیزنی هستن و من عاشق همشون هستم آهان مریدا رو یادم رفت بگم مریدا که اصلا با ازدواج موافق نبود و بجاش دوس داشت تیراندازی و سوارکاری رو یاد بگیره پس قبل از قضاوت اول اطلاعات جمع کن بعد بیا اظهار نظر بفرما.

   پاسخ

  • حسنا در پاسخ به Tris

   بهمن 18, 1399

   پرنسس ها زیبا هستند
   من از وقتی که کوچک بودم.
   عاشق پرنسس ها
   بودم
   هستم
   خواهد بود

   آنها بسیار زیبا وقشنگ هم داستان هم شکل شان عالی هست

   پاسخ

  • maryam در پاسخ به Tris

   بهمن 29, 1399

   عزیزم چه ربطی به دست وپاجلفتی بودن داره تو ی همشون عشق ومحبت وجودداره بنظرمن عشق ومحبت نباشه انسان یه مرده متحرکه

   پاسخ

  • رویا در پاسخ به Tris

   اسفند 5, 1399

   دقیقا همین طوره😑😐

   پاسخ

 5. Maker

  دی 9, 1399

  میشه مطالب مفید تری در مورد سینما قرار بدین نه این که مفید نیست ولی میشه در مورد برترین فیلم ها و سریال مقاله ای تهیه و یا ترجمه کنیم مطالب کمیک هم کم شده حداقل از این مقالات بچگونه بهتره

  پاسخ

 6. ساکورا

  دی 9, 1399

  من خیلی از پرنسس ها بدم می یاد🤢کارتون مال بچه هاست 😒من فقط انیمه دوست دارم😎

  پاسخ

  • Ichigo در پاسخ به ساکورا

   دی 9, 1399

   ببین عزیز رفتی دو سه تا انیمه دیدی اینقدر مردم رو به انیمه دیدن تشویق نکن ما اوتاکو ها خوشمون نمیاد داری ارزش انیمه رو پایین میاری

   پاسخ

   • kiana در پاسخ به Ichigo

    دی 11, 1399

    چرا از اوتاکو ها خوشت نمیاد فرزندم ؟ 🤔😐چه هیزم تری بهت فروختیم😂 ؟
    معلومه تو خودتم انیمه میبینی چون Ichigo به زبان ژاپنی میشه توت فرنگی پس چرا میگی بدت میاد 🤔

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به kiana

     دی 11, 1399

     نگفته از اوتاکو ها خوشش نمیاد گفته ما اوتاکو ها از اینکار خوشمون نمیاد 😅

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به Rs

      دی 13, 1399

      عا 😐 چه ضایعه 😂😂 اصلا دقت نکرده بودم 🤣

      پاسخ

    • Ichigo در پاسخ به kiana

     دی 12, 1399

     منظورم این بود که ما اوتاکو ها خوشمون نمیاد همه مردم انیمه ببینن نه اینکه از اوتاکو ها خوشمون نمیاد
     ایچیگو داخل ژاپنی معنای توت فرنگی هم میده ولی شخصیت اصلی مانگا و انیمه بلیچ هم هست

     پاسخ

     • mb در پاسخ به Ichigo

      دی 12, 1399

      چرا ما نباید خوشمون بیاد که همه ی مردم انیمه ببینن؟؟؟؟؟؟
      از طرف همه نظر نده. اینطوری اوتاکو هارو خودت بد نشون میدی

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به mb

       دی 19, 1399

       چون که برادرم یسری دلایل داره برای مثال وقتی یکی از انیمه خوشش نمیاد مسخرش می کنه و به جای (آ) یه چبز دیگه می ذاره یعنی (ع) فکر کنم همین یه مثال برات کافی باشه

       پاسخ

       • mb در پاسخ به رهام

        دی 19, 1399

        فک کنم منظورم رو خوب متوجه نشدی یا من خوب ننوشتم منظورم رو
        من منظورم این بود که چرا نباید دوست داشته باشیم همه ی مردم انیمه ببینن و ازش لذت ببرن ( شاید داخل متنم ننوشتم باشم لذت بردن رو ، ولی منظورم این بود)

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به mb

         دی 20, 1399

         متاسفانه همچین چیزی نمیشه ولی ما هم اینو دوست داریم اما غیر ممکنه دوست من مثلا تو برای اینکه همه انیمه ببینن چی کار می کنی یا چطوری می خوای به این کسانی که تو این سایت دارن در مورد پرنسس های دیزنی حرف می زنن انیمرو نشون بدی فکرت فکر بدی نیست ولی متاسفانه نمی شه
         ولی حالا یه امید بهت میدم تو که به مامان و بابات میگی انیمه خیلی باحاله و اونام بهت می خندن باید بدونی که قبل از اینکه تو بخای اونارو اوتاکو بکنی اونا اوتاکو هستن چون اون کارتونایی که تو بچگی نگاه می کردن و فکر می کردن مال اینگیلیس و امریکا و … است مال ژاپنه 😁😁

         پاسخ

         • mb در پاسخ به رهام

          بهمن 8, 1399

          با یک مثال برات توضیح میدم
          فک کن من میگم ” من دوست دارم مثل فلان شخصیت، نیروهای ماوراءطبیعی داشته باشم”
          این آرزو شاید کاملا غیر ممکن باشه ولی خب من دوست دارم داشته باشم
          قرار نیست آدم هرچیزی که دوست داشته باشه، واقعا در عمل انجام بشه

          پاسخ

     • kiana در پاسخ به Ichigo

      دی 13, 1399

      من یه پنج یا شیش قسمتی بلیچ رو دیدم چشمم رو نگرفت برای همین خیلی جزعیات رو نمیدونم 🤷‍♀️😂

      پاسخ

      • mb در پاسخ به kiana

       دی 15, 1399

       تو واقعا یه انیمه ی 366 قسمتی رو، از 6 قسمت اولش قضاوت میکنی؟

       پاسخ

       • kiana در پاسخ به mb

        دی 18, 1399

        نه 😐 دراوقع اصلا حوصله ی انیمه های طولانی رو ندارم برای همین ندیدم 😂 تنها انیمه ی طولانی که دوست داشتم گینتاما بود که از همون اولش منو گرفت😃 به بلیچ 6 قسمت فرصت دادم منو بگیره که نگرفت🤷‍♀️😂 این اتفاق برای ناروتو و وان پیس هم افتاد

        پاسخ

        • mb در پاسخ به kiana

         دی 18, 1399

         تو چقدر آدم بخشنده ای هستی که به یه انیمه ی بالای 100 قسمت، شش قسمت فرصت میدی
         خدا توی اون روز ، پاداش این بخشندگی بزرگت رو میده😂

         پاسخ

         • kiana در پاسخ به mb

          دی 19, 1399

          انیمه ی درست حسابی از همون قسمت اول میفته رو دور حالا سقفشو بخوای درنظر بگیری سه یا چهار قسمت 😐👌 من دیگه خیلی ارفاق کردم گفتم شش 😂 . عزیز من تا کجا میخوای فرصت بدی ؟ تا اتمام انیمه خوبه ؟😂

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به kiana

           دی 19, 1399

           بعضی انیمه ها هستن طول می کشه باحال بشن برای مثال انیمه ی شبدر سیاه من تا قسمت ۱۵ دیدم تازه افتاد رو دور و خفن شد تازه انیمه راه درست رو پیدا کرد باید این طوری فرصت بدی

           پاسخ

          • mb در پاسخ به kiana

           دی 19, 1399

           بستگی به قسمت انیمه ها داره
           اگه 366 قسمت باشه، حداقل باید تا بیست قسمت بهش فرصت بدی
           راه درست انیمه دیدن رو دریاب!

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به mb

           دی 20, 1399

           تو داری راهشو به من نشون میدی وقتی خودت راه درستشو نمی دونی 🤣😂😂😁

           پاسخ

          • mb در پاسخ به رهام

           دی 20, 1399

           من اصلا طرف حرفم با تو نیست

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به mb

           دی 21, 1399

           ببخشید اقا فکر کردم با منید ولی اون بالا رو خوندم نظر منم برای اون خانومه که ۶ قسمت ارفاق کرده

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به kiana

           اسفند 2, 1399

           انیمه فرفره انفجاری نگاه کن خیلی باحاله

           پاسخ

  • 484_ در پاسخ به ساکورا

   دی 9, 1399

   باش تو خفن، چقدم خودتو می گیری. این که یکی انیمه دوست داره یکی کارتون یا هرچه ربطی به بچه بودن نداره اصلا این حرف زدنت نشون میده خودت بچه ای هنوز😂

   پاسخ

  • ساکورا شیرایوکی در پاسخ به ساکورا

   بهمن 8, 1399

   دقیقاااا
   من از انیمیشن متنفرم

   پاسخ

  • moji8._.4 در پاسخ به ساکورا

   بهمن 10, 1399

   پرنسس ها ربطی به کارتون نداره😒
   مطمعنم اصلا فیلماشونو ندیدی
   فقط داری الکی نظر میدی

   پاسخ

 7. kiana

  دی 9, 1399

  ببخشید فقط یکم کنجکاو شدم رنج سنی شماها حدودا چقدره ؟ فکر کنم تقریبی بین 10 تا 14 باشه 🤔 درسته ؟

  پاسخ

  • نوچ من ۱۶ سالمه دارم میرم تو ۱۷.
   ربط به سن نداره منم انیمیشن پیکسار میبینم و واقعا عالین .( البته زیاد خوشم از آثار دیزنی نمیاد )
   البته انیمه هم دوست دارم .
   چرا حس میکنید هر کی انیمیشن نگا میکنه بچس ؟

   پاسخ

 8. السا

  دی 8, 1399

  من عاشق ارورا و السا و انا هستم چرا بهخ پرنسسا توهین می کنید دلم میخاد قدرت السا را داشته باشم

  پاسخ

 9. هستی

  دی 6, 1399

  من ۱۱ سالم عاشق السا،راپنزل،آریل هستم😍😍😍
  خیلی دوسشون دارم بیشششش از حد♥️😅😅😅و چرا بعضیها به پرنسس های دیگه توهین میکنین🤨🤨همشون عشق هستن😘😘من دلم میخواست قدرت های اونا رو داشته باشم😊😊اما حیف که اینا وجود نداره😐

  پاسخ

  • nanami در پاسخ به هستی

   دی 6, 1399

   من که اصلا از پرنسسا خوشم نمیاد نمیخوام توهین یا چیزی کنم آدم بدی نیستم ولی به هر حال هر کی یک نظری داره دیگه نمیشه کاریش کرد

   پاسخ

  • Maker در پاسخ به هستی

   بهمن 10, 1399

   خدایااااااا این مدارس را باز بگردان

   پاسخ

 10. BTS AND ARMY

  آذر 16, 1399

  فکر میکردم فقط کیپاپر ها سر ایدل هاشون دعوا میکنن
  نه پس بگو طرفدار های دیزنی هم فنوار دارن

  بابا دعوا نکنین اینقدر سر پرنسس هاتون…
  هر پرنسسی برای طرفدارش بهترینه🙂✌🏻✨

  پاسخ

 11. ثنا

  آذر 16, 1399

  عالیه حیف که چند تا شون نبودند همه پرنسسها عالی هستند من همشون رو دوست دارم 💜

  پاسخ

 12. Hamid

  آذر 10, 1399

  من خودم عاشق السام، آنا هم به گرد پاش نمیرسه، السا پاک و معصوم و صادق و بی نهایت زیباست، کاشکی واقعی بود یا لااقل دخترای ایران یه ذره مثل السا بودن😐

  پاسخ

 13. نازنین

  آذر 1, 1399

  دخترا دعوا نکنید همشون خوبن و در جای خود قرار میگیرن والا من درسته 13 سالمه ولی فقط تا 9 سالگی همه این کارتون هارو دیدم و الان کارتون نگاه نمی‌کنم من فیلم های کره ای و چینی نگاه میکنم 😅😅کودک درونم هنوز خاموش نشده من با مامان بزرگ عزیزم تو ارومیه زندگی میکنم مامانم اینا هم تو تهران هستن اسم نازنینه و لی آیدیم کوثره چون خیلی از اسم کوثر خوشم میاد من عاشق فروزن 1و2 موانا دیو و دلبر البته یه کارتون هست اسمش ناژا هست درسته پرنسس نیست ولی فوقالعاده هست 🤞🤞🤞😜😜👍👍👍

  پاسخ

  • ثنا در پاسخ به نازنین

   آذر 16, 1399

   من به نظرت احترام می زارم منم ۱۳ سالمه اما کودک درونم بیش از حد فعاله و زندس

   پاسخ

 14. اما

  آبان 13, 1399

  سلام اما هستم کاش لیدی باگ هم پرنسس دیزنی بود خیلی عالی میشد و کاش السا رو هم میزاشتید چون بیشتر از انا طرفدار داره.من خودم طرفدار بل هستم چون اسم کسی که توی فیلم بازی کرده اما واتسون هستش و من هم یکی از طرفدارای بزرگ انا واتسون هستم و اسممون یکیه :))). ممنون از مطلبتون

  پاسخ

  • نادیا در پاسخ به اما

   آذر 3, 1399

   نه بابا لیدی باگ اگه پرنسس میشد کل ابهتش زیر سوال میرفت
   هرچند.. کت مارینتو رو تو نسخه فرانسوی پرنسس صدا میکنه (:

   پاسخ

   • 💞 در پاسخ به نادیا

    دی 6, 1399

    خخخخ نه بابا همون لیدی باگ ابر قهرمان باشه بسه دیگه نمی خواد پرنسس باشه من اونو تو ابرقهرمان دوست دارم

    پاسخ

   • Narges در پاسخ به نادیا

    دی 18, 1399

    ولی تو دوبله گفته بانوی من😂

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به Narges

     دی 18, 1399

     تو فرانسوی هم میگه مای لیدی 🤣🤣🤣😂😂

     پاسخ

  • متینا در پاسخ به اما

   آذر 14, 1399

   چه باحال منم از اما واتسون خیلی خوشم میاد

   پاسخ

  • رستا در پاسخ به اما

   آذر 16, 1399

   سلام
   بله منم خییییییییییییییییییییییییییلیییییییییییییییییییییییییی دوست داشتم که لیدی باگ هم یه پرنسس دیزنی بود چون عاشقشم ولی از بین پرنسسای دیزنی خودم به شخصه السا رو انتخاب میکنم چون دختر فوق‌العاده باهوش و شجاعیه و همینطور یه قدرت خیلی جذاب داره به اسم قدرت یخی😍😍😍😍😍😍 ولی زیاد با آنا موافق نیستم زیادی شوخ طبعه و خیلی هم ترسو « البته نظر منه ممکنه یه نفر آنا رو دوست داشته باشه و من واقعا قصدم توهین نیست » ولی خب بعد از لیدی باگ / مرینت و السا اول از همه بل رو دوست دارم بعدم سیندرلا چون خیلی نازن و آریلم ازش خوشم میاد ولی دخترش ملودی رو بیشتر دوست دارم😎😎

   پاسخ

   • السا در پاسخ به رستا

    دی 8, 1399

    فکر بدی می کنی چون خودشون جای پرنسسا رو گرفتن همینشم بسه راستی من عاشق مرینتم

    پاسخ

   • Narges در پاسخ به رستا

    دی 18, 1399

    کسی که تک و تنها بزنه تو دل برف و بوران ترسوعه؟؟السا قدرت داشت میتونست از خودش محافظت کنه اما آنا شجاع بود و دست خالی و تنها رفت دنبال خواهرش

    پاسخ

  • السا در پاسخ به اما

   دی 8, 1399

   چون که لیدی باگ مال فرانسه هستش و تمام پرنسس های دیزنی مال امریکا هستن

   پاسخ

 15. لیندا

  آبان 9, 1399

  من دلم برای السا جونم میسوزه 😭 آخه هیچکس بهش توجه نمیکنه، هیچکس بهش اهمیت نمیده، مثل اینکه شما بهش اهمیت ندادید و بجاش اون آنای بی دست و پا و لوس رو معرفی کردید براتون متأسفم، همه ی ویژگی های السا رو به بل (دیو و دلبر) ترجیح دادید، فعلا السا الگوی دختراست، خودتون میگید دخترای جوان کدوم پرنسس های دیزنی رو دوست داشتن آنا رو که گذاشتید اما السا رو نذاشتین!!!!! واه واه واه واه واقعا اشتباه کردید، خب بیشتر دخترا السا رو بیشتر از همه دوست دارن! شمام نذاشتینش 😡هنوزم دیر نشده، میتونید السا رو هم به لیستتون اضافه کنید.

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به لیندا

   آذر 14, 1399

   خیر السا مضخرفه. و اگه آنا خواهرش ینی السا رو نجات نمیداد السا میمرد از سرما به علاوه السا فقط یه قدرت یخی مسخره داره که اگه اونو نداشت درواقع هیچ نخودی نبود من عاشق مریدا و بل و موانا هستم السا هیچ وقت به گرد پای اونا نمیرسه

   پاسخ

   • ثنا در پاسخ به ناشناس

    آذر 16, 1399

    عزیزان دعوا نکنید هم السا خوبه هم آنا و همه ی کارتونهای دیزنی

    پاسخ

   • لیندا در پاسخ به ناشناس

    آذر 17, 1399

    عزیزم السا نصف بدنش از یخ و برف ساخته شده پس هيچوقت از سرما نمیمیره، آنا خیلی ساده لوحه و هیچوقت به گرد پای السا نمیرسه

    پاسخ

 16. پروین پروینیان

  آبان 9, 1399

  من عاشق آریل و راپونزلم بعقیه پرنسس ها در جایگاه های بعدی قرار میگیرنند
  راستی دختر کفشدوزکی چطوریه من تعریف ازش زیاد شنیدم ولی یکی دو قسمت تلوزیون نشون داد خوشم نیومد بگید چطریه اگه خوب بود ببینم

  پاسخ

 17. محیا

  آبان 6, 1399

  پنسس های مورد علاقه من اول از همه میدا شجاع❤❤❤❤ بعدیا موانا بل راپونزل و تیانا و جاسمن و خلاصه همه بجز آنا و السا و ارورا که ازشون بد جوری متنفرم😡😡😡🤮🤮🤮🤮🤮😬😬😬

  پاسخ

  • متینا در پاسخ به محیا

   آذر 14, 1399

   وای دقیقا اتفاقا منم به ترتیب مریدا ، موانا ، بل و بعد بقیه رو دوست دارم از السا و آنا بدجور حالم به هم میخوره🤢🤢🤢🤢

   پاسخ

  • السا در پاسخ به محیا

   دی 8, 1399

   اشتباه می کنی چون منم از مرینت بدم می اید

   پاسخ

 18. sonia

  مهر 22, 1399

  تیانا و آنا و جاسمین ازشون متنفرم

  پاسخ

  • عسل در پاسخ به sonia

   مهر 28, 1399

   انا هم از تو متنفره

   پاسخ

  • السا در پاسخ به sonia

   دی 8, 1399

   منم از مرینت بدم میاد

   پاسخ

 19. فرحناز

  شهریور 10, 1399

  منم اریل و مرینت یاهمون دختر کفشدوزکی دوست دارم بقیرو هم دوست دارم ولی اینارو بیشتر

  پاسخ

 20. بیتا

  مرداد 29, 1399

  چرا السا رو نذاشتین، آنا رو گذاشین السا رو نذاشتین.

  پاسخ

  • ثنا در پاسخ به بیتا

   آذر 16, 1399

   من میدونم چون تو کارتون یخ زده آنا شخصیت اصلی هستش

   پاسخ

 21. زهرا

  مرداد 28, 1399

  عالییییییییییییی

  پاسخ

 22. مریم

  تیر 31, 1399

  پس مولان و پوکوهانتس چی☹

  پاسخ

  • سانست در پاسخ به مریم

   دی 17, 1399

   اره واقعا من عاشق پوکوهانتس هستم

   پاسخ

 23. هستی

  تیر 19, 1399

  شما پسری علاقه نداری

  پاسخ

 24. atena

  خرداد 20, 1399

  السا از همش بهتره چرا نزاشتین

  پاسخ

  • سوده در پاسخ به atena

   تیر 10, 1399

   من از السا متنفرم حتا از پرنسس ها🤮🤢🤢 من فقط ترفدار فیلم هری پاترم

   پاسخ

   • آنا در پاسخ به سوده

    تیر 31, 1399

    منم عاشق هری پاترم هر قسمتش رو 17 بار دیدم ولز از السا متنفر نیستم

    پاسخ

   • فضول سنج در پاسخ به سوده

    مرداد 9, 1399

    پس چرا نظر میدی عزیزم

    پاسخ

   • مریم در پاسخ به سوده

    مهر 10, 1399

    خب منم از هری پاتر متنفرم

    پاسخ

   • دختر در پاسخ به سوده

    مهر 10, 1399

    سلام ببخشید شما اصلا پرنسس های دیزنی را میشناسید?

    پاسخ

   • ثنا در پاسخ به سوده

    آذر 16, 1399

    اه بی سلیقه

    پاسخ

   • پرتو در پاسخ به سوده

    دی 13, 1399

    منم از هری پاتر خوشم میاد ولی پرنسس مورد علاقه ی من راپونزله البته این نظر منه

    پاسخ

  • فرزانه در پاسخ به atena

   شهریور 10, 1399

   همشون خوبه بجز السا و انا

   پاسخ

   • متینا در پاسخ به فرزانه

    آذر 14, 1399

    دقیقا

    پاسخ

    • السا در پاسخ به متینا

     دی 8, 1399

     همشون خوبن به جز مرینت

     پاسخ

   • السا در پاسخ به فرزانه

    دی 8, 1399

    همشون بدن بجوز انا و السا خخخخخخخخخخخخخخخ اینو بدون السا بهترینهخ

    پاسخ

  • عسل در پاسخ به atena

   مهر 28, 1399

   کسی که به همه چی گند میزنه خوبه یا انا که همه ی گند کاریای السا رو درست میکنه ؟

   پاسخ

   • لیندا در پاسخ به عسل

    آبان 9, 1399

    بهتره که کلاه خودتو بگیری که باد نبره وبه السا هم توهين نکنی، السا کجا گند کاری کرد؟؟؟؟؟؟ ها؟ به نظرم باید میگفتی که السا گندکاریای آنا رو درست میکنه

    پاسخ

    • متینا در پاسخ به لیندا

     آذر 14, 1399

     خیر اون السا هست که با قدرت یخی فوق العاده مسخرش همه چی رو به گند میزنه و اون هم آنا هست که همه ی گندکاریای خواهر دست و پا چلفتیش رو درست میکنه

     پاسخ

     • لیندا در پاسخ به متینا

      آذر 17, 1399

      نه بابا 😑

      پاسخ

     • السا در پاسخ به متینا

      دی 8, 1399

      خیر اون مرینته که کل همه جای فرانسه رو. به گند کشیدخه

      پاسخ

    • السا در پاسخ به لیندا

     دی 8, 1399

     قربون اون زبونت

     پاسخ

   • Hamid در پاسخ به عسل

    آذر 10, 1399

    عسل جان وقتی به این و اون تهمت گندکاری بزنی ادب و فرهنگ خودت زیر سوال برده میشه

    پاسخ

   • متینا در پاسخ به عسل

    آذر 14, 1399

    👌👌👌👌

    پاسخ

   • شادی در پاسخ به عسل

    دی 30, 1399

    اه اه السا که ترشیده هست

    پاسخ

  • متینا در پاسخ به atena

   آذر 14, 1399

   السا خیلی مسخرس حالم بد میشه ازش

   پاسخ

   • ثنا در پاسخ به متینا

    آذر 16, 1399

    تو که سلیقه نداری همون بهتر که نظر ندی موش نخورتت

    پاسخ

   • لیندا در پاسخ به متینا

    آذر 17, 1399

    السا هم حالش از تو بد میشه

    پاسخ

 25. لوسی

  خرداد 20, 1399

  سلام من لوسی هستم و به همه پاسخ بدم همه ی پرنسس های که دوست دارین عالی هستن ولی سیندرلا از همه بهتر من خودم میدونم که سیندرلا بهترین نه چون دوستش دارم من السا دوست دارم ویل میدونم که سیندرلا عالیه

  پاسخ

 26. یاس

  اسفند 26, 1398

  کاشکی دختر کفشدوزکی هم بین پرنسس های دیزنی بود.آخه مگه چی می شد که اون هم بین پرنسس های دیزنی بود

  پاسخ

  • آنا در پاسخ به یاس

   تیر 31, 1399

   من هر جا اسم دختر کفشدوزکی میاد میخوام بالا بیارم ولی وقتی کارتونش رو میزاره میبینم

   پاسخ

  • BTS AND ARMY در پاسخ به یاس

   آذر 16, 1399

   ببین دختر کفشدوزکی پرنسس نیست…
   و تا جایی که من میدونم ما دیزنی هم نیست…
   خب ببین دختر کشفدوزکی بیشتر یه قهرمانه تا پرنسس…

   پاسخ

  • السا در پاسخ به یاس

   دی 8, 1399

   چون مرینت ساخت فرانسس و پرنسسا ساخ امریکان

   پاسخ

 27. ریحانه

  بهمن 18, 1398

  من از پرنسس انا خیلی خیلی خوشم میاد کاش انا والسای 3رو هم درست کنن😍😍💝

  پاسخ

  • عسل در پاسخ به ریحانه

   مهر 28, 1399

   دمت گرم. منم عاشق انام

   پاسخ

 28. elsa

  آذر 12, 1398

  باسلام من میگم چرا پرنسس موانا رو نذاشتین اونم خیلی خوجگله خو تازه شبیه خودمم هست فقط من کمی تپل تر از اونم لاغر بودم کپ پرنسس موانا میشدم☻☻و همچنین عاشق آنا هستم♥♥

  پاسخ

 29. فاطیما

  شهریور 27, 1398

  من خودم‌سیندرلا رو خیلی دوست دارم.به دلیل مهربانی و زیبایی درونیش.

  پاسخ

 30. ملیکا

  شهریور 25, 1398

  از راپونزل خیلی خوشم اومد از بل هم که بهتر پیدا نمیشه

  پاسخ

 31. مهدیه

  شهریور 19, 1398

  بنظرمن سیندرلا زیباترین ومهربانترین پرنسس ها ومریدا شجاعترین انهاست

  پاسخ

 32. لوسی ایزدی

  شهریور 11, 1398

  مریدا ماهر و آرورا عشق ابدی هر ۲ شون رو دوست دارم🌸🌺👠

  پاسخ

  • متینا در پاسخ به لوسی ایزدی

   آذر 14, 1399

   آره😍😍

   پاسخ

  • متینا در پاسخ به لوسی ایزدی

   آذر 14, 1399

   حالا همه ی پرنسس ها خوبن ولی من اول مریدا بعد موانا بعد بل و بعد اوروا رو دوست دارم😍👌

   پاسخ

 33. nobody

  خرداد 16, 1398

  السا به این خوبی واقعا چرا نذاشتینش

  پاسخ

  • لوسی در پاسخ به nobody

   مهر 1, 1398

   غصه نخور بلخره عکس آنا که هست

   پاسخ

   • نرگس در پاسخ به لوسی

    آذر 28, 1398

    پرنسس ها خیلی عالی هستند

    پاسخ

   • نرگس محمدی شماره 09193307954 در پاسخ به لوسی

    آذر 28, 1398

    از پری دریایی خیلی خوشم امد

    پاسخ

   • رز در پاسخ به لوسی

    اسفند 26, 1398

    من خیلی بیشتر از سیندرلا و زیبای خفته خوشم میاد چون اون دو تا واقعا مهربانند و اینکه دلسوز هم هستند😍😘🥰🤩

    پاسخ

  • عسل در پاسخ به nobody

   تیر 7, 1399

   چون السا یک ملکه است نه پرنسس اون خودش یک کشور رو اداره میکرده بدون هیچ پادشاهی پس پرنسس حساب نمیشه

   پاسخ

   • merrriiiiiinet در پاسخ به عسل

    مرداد 9, 1399

    اره راس میگی

    پاسخ

   • بیتا در پاسخ به عسل

    مرداد 29, 1399

    السا خودش یک پرنسس بود بعدا شد ملکه تازه بهترین و قدرتمند ترین پرنسس دیزنی حساب میشه چرت و پرت حرف نزن 😠

    پاسخ

    • عسل در پاسخ به بیتا

     مهر 28, 1399

     خودت حرف الکی نزن. کجا السا قدرتمند ترینه. ؟؟؟ میشه دلیل بگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

     پاسخ

     • لیندا در پاسخ به عسل

      آبان 9, 1399

      عسل جان، بیتا خانم دیگه نمیاد اینجا، پس دلیلشو خودم میگم، من خودم قبلا باورم نمیشد که السا قدرتمند ترین باشه اما خیلی از سایت هارو مطالعه کردم، نوشته بودن السا قدرتمند ترین پرنسس دیزنی هست، پس دلیلش همینه، انقدر نگو گند کاری میکنه، ، السا بيچاره چیکار کرده که انقد ازش متنفری، کسی که گند کاری میکنه آناست نه السا، آنا که به اون هانس لعنتی اعتماد کرد گندکاری نبود؟؟؟ السا هم خیرش رو میخواست و میخواست جلوشو بگیره درست کردن گندکاری نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس تجدید نظر کن و دست بردار

      پاسخ

    • Asal در پاسخ به بیتا

     مهر 28, 1399

     انا همین و بس. عالیه عاشقشم

     پاسخ

     • لیندا در پاسخ به Asal

      آبان 9, 1399

      السا همین و بس. عالیه عاشقشم

      پاسخ

    • سانست در پاسخ به بیتا

     دی 17, 1399

     اره واقعا

     پاسخ

  • عسل در پاسخ به nobody

   مهر 28, 1399

   اره اره اینکه گند میرنه به همه چی عالیه

   پاسخ

   • لیندا در پاسخ به عسل

    آبان 9, 1399

    عسل خانم، تو که فکر می کنی السا به همه چی گند میزنه پیشنهاد می کنم بری و فروزن 2 رو که تازه اومده رو تماشا کنی. در سکانس های پایانی انیمیشن فروزن 2، آنا سد جنگل میشکنه نمیگه آرندل غرق میشه(یه گندکاریای از طرف آنا جونت) بعد السا با شجاعت جلوی آب رو میگیره و آرندل رو از مرگ حتمی نجات میده. خب حالا السا گندکاریای آنا رو درست کرد. السا نه تنها گندکاریای آنا رو درست میگنه گندکاریای بقیه رو هم درست میکنه! برای مثال : در فروزن 2، وقتی جنگل آتیش می گیره السا جنگل رو نجات میده. خب این یکیش. دومیش : یه گردباد بزرگ، به همه حمله میکنه. بعدش حالا این السا چه میکنه! گرد باد رو ازبین میبره! حالا ببین کی خوبه السا یا آنا. من میگم السا عشق من و همه ی انسان های عاقل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    پاسخ

    • همدیگرو آزار ندین در پاسخ به لیندا

     آذر 3, 1399

     سلام
     اطلاعاتی که دادین عالی بود.راستش من از راپونزا خوشم میاد.

     پاسخ

     • لیندا در پاسخ به همدیگرو آزار ندین

      آذر 5, 1399

      همدیگرو آزار ندین سلام ببخشید میدونم که یکم بد حرف زدم ولی واقعا راست میگم، این چه حرفیه که عسل جان میزنه همه ی این پرنسس ها واسه یه کمپانی هستن دیگه، یعنی چی السا به همه چی گند میزنه یا یه نفر میگه تیانا و آنا و جاسمین ازشون متنفرم بعد عسل بهش میگه آنا هم از تو متنفره، یا مثلا یه نفر میگه آنا و السا و ارورا ازشون بدجوری متنفرم و اله و بله! این چه جورشه، همه این پرنسس هایی که عاشقشونیم، عالی هستن و برای یک کمپانی هستن به قول دوستم (ببخشید ولی) گوسفند نباشیم🤐😐😑

      پاسخ

     • لیندا در پاسخ به همدیگرو آزار ندین

      آذر 5, 1399

      و همدیگرو آزار ندین منم عاااااااشق راپونزلم مخصوصا اون موهای بلندش رو خیلی دوست دارم 🥰😍👍

      پاسخ

      • مریدا در پاسخ به لیندا

       آذر 26, 1399

       من عاشق مریدام.البته کل پرنسس ها خوبن

       پاسخ