4 مقصد رؤیایی برای داشتن یک ماه عسل رمانتیک

بهار نزدیک می‌شود و خیلی‌ها تصمیم می‌گیرند برای عروسی و ماه عسل خود برنامه‌ریزی کنند. مراسم ازدواج و ماه عسل برای هر زوج بسیار مهم است و از بهترین روزهای زندگی‌شان به شمار می‌رود. لازمه هر ازدواج موفق، عشق، احترام و صداقت است، اما ماه عسل هم یکی از عوامل مهم ازدواج هست. بنابراین بسیاری از زوج‌ها تمایل دارند برای ماه عسل رؤیایی به کشورهای خارجی سفر کنند. به همین دلیل این مقاله را برایتان آماده کرده‌ایم:

1. ژاپن کلاسیک

ژاپن یکی از قدیمی‌ترین کشورهای آسیایی به شمار می‌رود که فرهنگ و تمدن غنی دارد. معمولاً این کشور را از غذاهای رنگارنگ و مهمان‌نوازی مردمش می‌شناسیم. با سفر به این کشور، علاوه برداشتن یک ماه عسل رؤیایی، غذاهای خوشمزه ژاپنی را امتحان می‌کنید، و از مناظر زیبای فوجی هم دیدن خواهید کرد. این کشور به خاطر ماهی‌های تازه‌اش هم معروف است. پس با همسر خود کیمونو پوشیده و احساسی فراتر از نیازهای مالی و سطحی را تجربه کنید.

2. ایتالیا و زیبایی‌هایش

بااینکه تصور می‌شود پاریس شهر عشق باشد، اما ثابت‌شده است که ایتالیا و زیبایی‌هایش عشق و زیبایی بیشتری دارد. مهمان‌نوازی مردم و معماری زیبای این کشور، ایتالیا را به یکی از زیباترین کشورها تبدیل نموده است. می‌توانید به ونیز بروید از زیبایی آن لذت ببرید، یا پیتزاها و ماکارونی ایتالیایی را امتحان کنید. این کشور جنگل‌ها و مناطق سرسبز زیادی دارد، که می‌توانید به آنجا هم‌سفر کنید.

اگر به معماری و تاریخ علاقه دارید، رم مقصد خوبی برای شماست. می‌توانید از معماری و آثار هنری آن لذت ببرید.

3. دانمارک زیبا

وقتی صحبت ماه عسل درمیان است، معمولاً بیشتر افراد جاهای خاصی را انتخاب می‌کنند. اما جاهای دیدنی بسیاری وجود دارد که زیبایی‌های بی‌شماری دارد و مناطق اسکاندیناوی یکی از این مناطق به شمار می‌روند.

دانمارک کشور فرهنگ و هنر است. ساختمان‌های زیبا و طبیعت دل‌چسب دانمارک را به یکی از بهترین کشورهای اروپایی تبدیل نموده است. اگر به هنر علاقه دارید حتماً دانمارک را انتخاب کنید. اما به یاد داشته باشید که علاوه بر هنر، جنگل‌های بسیاری هم در این کشور وجود دارد، که لذت سفر را دوچندان می‌کند.

 4. سیر و سیاحت در بورنو

همانطورکه می‌دانید آسیا سرزمین پررمزورازی است. درهرسوی آن کشور زیبا و متمدنی وجود دارد. اما یکی از زیباترین کشورهای آسیایی مالزی است و در قلب مالزی شهر بورنو قرار دارد. طبیعت بکر و حیات‌وحش، زیبایی خارق‌العاده‌ای به وجود آورده که توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. در این مناطق قبیله‌های مختلفی زندگی می‌کنند که می‌توانید از نزدیک با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و وحدت و عشق میان آن‌ها، اهمیت و احترام متقابل در ازدواج را بیشتر نشان می‌دهد.

 

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم