25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

در هزاره جدید ساخت فیلم‌های علمی تخیلی با واکنش بسیار زیادی روبه‌رو است، زیرا رؤیاهای ما را به حقیقت تبدیل نموده و باعث بروز نوآوری‌های جدید خواهند شد. زیرا فیلم‌های علمی تخیلی تأثیر مثبت ویژه‌ای دارند و درعین‌حال که حق امتیاز خود را حفظ می‌کنند، مفاهیم جدید را به تماشاگران معرفی می‌نمایند. در این لیست که فیلم‌های برتر قرن 21 به نمایش گذاشته می‌شود، شاهد فیلم‌هایی با مفاهیم هوش مصنوعی، واقعیت مجازی، نقد برنده و غیره هستیم.

دقت داشته باشید که در این 17 سال اخیر از قرن 21 فیلم‌های موفق بسیاری در قسمت علمی تخیلی ساخته شده شدند، به همین دلیل در اینجا تنها به فیلم‌های برتر در این زمینه اشاره می‌کنیم، پس ما با همراه باشید.

از شما دعوت می‌کنیم که لیست بدترین و بهترین فیلم های علمی تخیلی سال 2019 را نیز مطالعه نمایید.


25. پرومته – Prometheus)  2012)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

فیلمی علمی-تخیلی به کارگردانی ریدلی اسکات که به‌نوعی قصهٔ اولیه یا ماقبل سری فیلم‌های بیگانه تلقی می‌شود اما داستانی کاملاً مستقل دارد. فیلم بیگانه (1977) از اسکات یک شاهکار کلاسیک محسوب می‌شود، به همین دلیل ممکن است اصلاً به دیدن فیلم پرومته علاقه‌ای نداشته باشید و تصور کنید که ذهنیتتان را کاملاً تغییر می‌دهد.

بنابراین بهتر است این فیلم را تماشا کنید، اما بهتر است به لحظه‌لحظه آن توجه نموده و حتی در صورت لزوم نت‌برداری کنید، زیرا امکان نداشت که سری فیلم‌های بیگانه از این بهتر باشد.

همچنین بخوانید: برترین فیلم‌های علمی تخیلی سال 2018 (تا به امروز) + تصاویر


24. تلقین – Inception) 2010)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

شاید تصور کنید چرا این فیلم روان‌شناسانه را در لیست فیلم‌های علمی تخیلی گنجانده‌ایم، اما باید به این نکته توجه کنید که در این فیلم مرز واقعیت و رؤیا درهم‌آمیخته شده و هر چیزی در رؤیا امکان‌پذیر است، بنابراین وقایع تخیلی در آن روی می‌دهد. موسیقی متن هانس زیمر نیز در تأثیر این فیلم بی‌بهره نیست.

یک سارق حرفه‌ای که لئوناردو دی کاپریو نقش آن را ایفا می‌کند وارد ذهن افراد شده و رازهای ناخودآگاه آن‌ها را سرقت می‌کند. اما او وادار می‌شود از این استعداد در کارهای خلاف استفاده کند و این کار به قیمت تحت تأثیر گرفتن زندگی شخصی‌اش تمام می‌شود. اما زمانی که می‌تواند یک ایده را در ذهن یک فرد بگنجاند فرصتی نصیب اش خواهد شد.

نولان در ساخت این فیلم موفق و داستان تحسین‌برانگیز از بازیگران برتر استفاده کرده، رضایت تماشاچیان را جلب نموده، صحنه‌های اکشن به‌یادماندنی ایجاد کرده است. بسیاری از مردم از این فیلم استقبال نموده و این فیلم در گیشه فروش موفقی داشت. این فیلم را می‌توان یکی از بهترین آثار نولان دانست.

همچنین بخوانید: 14 فیلم برتر علمی تخیلی تاریخ سینما


23. منطقه 9 – District 9) 2009)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

یک فیلم موفق محصول آفریقای جنوبی و کانادا از نیل بلومکمپ که از آپارتاید الهام گرفته و داستان بیگانه‌هایی را نشان می‌دهد که از سیاره خود اخراج شده‌اند. موجودات زمینی این بیگانگان را در منطقه مشخصی به نام منطقه 9 ساکن کرده‌اند، البته نه بخاطر صلاح آن‌ها بلکه به خاطر تکنولوژی پیشرفته‌ای که با خود به سیاره زمین آورده‌اند. یکی از کارکنان سازمان چندملیتی متحد به نام ویکوس فان در مِروه (شارلتو کاپلی) به ویروسی آلوده می‌شود که DNA او را با تغییر ماهیت روبه‌رو می‌کند.

نویسندگان داستان این فیلم نیل بلومکمپ و تری تاچل هستند، کارگردان این فیلم آن را به روش مستند تهیه نموده و همچنین در بسیاری از صحنه‌ها از دوربین‌های دستی استفاده شده است. همچنین بلومکمپ از لنزهای مخصوص DP و لنزهای نچرال و رئال CG استفاده می‌کند. این عوامل این فیلم را بیشتر به یک مستند تاریخی تبدیل می‌کند تا یک فیلم تخیلی و به همین دلیل یک فیلم موفق محسوب می‌شود.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم‌های ترسناک قرن 21 به همراه تریلر و خلاصه داستان


22. آفتاب – Sunshine) 2007)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

یک فیلم علمی تخیلی تأثیرگذار به کارگردانی دنی بویل و نویسندگی الکس گارلند که فاجعه حیات انسان و آخرین امید او در سال 2057 را نشان می‌دهد و می‌توان این فیلم را تاثیرگرفته از فیلم‌های کوبریک و تارکفسکی دانست. خورشید در حال نابودی است و یک عصر یخبندان دیگر در انتظار بشریت است و دراین‌بین یک کشتی که حاوی هشت خدمه است در تلاش هستند تا نسل بشر را حفظ کنند.

نقاط قوت این فیلم عبارت‌اند از جلوه‌های بصری مهیج، امتیاز بالا از جان مورفی و نشان دادن نکات بسیار مهم. اگرچه شیوه روایی این فیلم کمی پرسش‌برانگیز است و در پایان فیلم بسیاری از سؤالات بیننده را بدون پاسخ رها می‌کند، اما تأثیر این فیلم و هیجانی که در بیننده ایجاد می‌کند، شگفت‌انگیز است.

همچنین بخوانید: 25 فیلم برتر عاشقانه در قرن 21


21. لوپر – Looper) 2012)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

ریان جانسون با ساختن این تریلر جنایی درباره سفر در زمان اولین فیلم علمی تخیلی خود را تولید نمود. در این فیلم بازیگرانی همچون بروس ویلیس، جوزف گوردون-لویت، امیلی بلانت، پایپر پرابو و جف دانیلز ایفای نقش می‌کنند. در سال 2044 یک گروه تبه‌کار برای افرادی که از سال 2074 به گذشته سفر کرده‌اند کار می‌کنند، اگرچه در سال 2044 سفر در زمان قانونی نبود اما آن‌ها به‌طور مخفیانه فعالیت می‌کردند. جو (Gordon-Levitt) با نسخه مسن‌تر خود آشنا شده و اتفاقات مهم فیلم از آنجا روی می‌دهد.

این فیلم زیبا و مهیج با معرفی پیچیدگی‌های جدید چشم‌انداز جدیدی به روی فیلم‌های مسافرت در زمان گشود، و درکنار این پیچیدگی‌ها پایان دل‌چسب و رضایت بخشی نیز داشت. لوپر را می‌توان یک فیلم علمی تخیلی قدیمی با طراحی مدرن دانست.

همچنین بخوانید: 30 فیلم برتر آسیایی در قرن 21


20. یک پوینده تاریک – A Scanner Darkly) 2006)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

یک فیلم علمی–تخیلی مهیج آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی ریچارد لینکلیتر که بر اساس رمانی به همین نام نوشته فیلیپ کی. دیک ساخته شده است. بازیگرانی نظیر کیانو ریوز، رابرت داونی جونیور، وودی هارلسون و وینونا رایدر در آن نقش‌آفرینی می‌کنند. داستان این فیلم کاملاً مجذوب‌کننده است بااین‌حال پیچیدگی این فیلم باعث می‌شود که برخی از تماشاگران آن را به‌سختی دنبال نمایند.

رابرت ارکتور (ریوز) به همراه دوست‌دخترش دونا هاتورن، یک مأمور مخفی است که با مواد مخدر و شناسایی آن‌ها سروکار دارد که در این راه زندگی دوستانش را نیز به خطر می‌اندازد. او با ماده مخدر جدیدی آشنا شده و می‌خواهد این ماده مخدر به نام دی را به شهر وارد کند. این ماده مخدر بسیار قوی و اعتیادآور می‌تواند بر نیمکره‌های چپ و راست مغز تأثیر گذاشته و کاری کند تا فرد نتواند مرز رؤیا و واقعیت را تشخیص دهد. آیا رابرت می‌خواهد خودش مصرف‌کننده این ماده باشد یا آن را در اختیار دیگران نیز قرار دهد؟

فعالیت مخفیانه رابرت که باعث می‌شود در حین فعالیت ناشناخته باقی بماند صحنه‌های جالب و مهیجی ایجاد می‌کند. در این فیلم غمناک و تأثیرگذار، همه شخصیت‌ها، چه خوب و بد، تنبیه می‌شوند. این فیلم هم همانند رمان اصلی یک اثر کلاسیک محسوب می‌شود.

همچنین بخوانید: 25 فیلم برتر درباره نقش پدر در قرن 21


19. برف‌شکن – Snowpiercer) 2013)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

فیلمی علمی-تخیلی اکشن، به کارگردانی بونگ جون-هو که بر اساس یک رمان گرافیک فرانسوی با همین عنوان و به نویسندگی ژاک لاب، ساخته شده است. به دلیل تسریع گرمای جهانی کره زمین نظام آب و هوایی برهم خورد و عصر یخبندانی ایجاد شده که حیات کره زمین را مملو از برف و یخ نموده است. در پی رخداد عصر نوین یخبندان در زمین، یک قطار برف‌شکن آخرین بازمانده‌های بشر را در خود جای داده است.

نماهای اکشن بونگ، خلاقیت او و انتقادهای زیرکانه او، که در نمای قرار دادن طبقات پایین جامعه در یک قسمت مشخص از قطار نشان داده می‌شود، از جمله نقاط قوت این فیلم هست. این فیلم زیبا را می‌توان یک فیلم علمی تخیلی موفق با صحنه‌های مهیج و اکشن دانست.

همچنین بخوانید: 50 فیلم برتر اکشن در قرن 21


18. تقدیر – Predestination) 2014)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

یک فیلم در سبک علمی–تخیلی و مهیج به کارگردانی برادران اسپیریگ است که فیلم‌نامه فیلم بر اساس داستان کوتاه “همه شما زامبی‌ها” اثر رابرت آنسون هاین‌لاین نوشته شده است و به یکی از برترین و جذاب‌ترین فیلم‌های هزاره جدید تبدیل شده است. ای‌تان هاوک در آخرین مأموریت مسافرت در زمان باید مانع یک حمله تروریستی شود که جان هزاران نفر را به خطر می‌اندازد.

سارا اسنوک با اجرای چندلایه و تأثیرگذارش لایق تحسین و تشویق است و به همین دلیل جایزه آکادمیک استرالیا را از آن خود نمود. در حقیقت نقش‌آفرینی موفق او در فروش این فیلم تأثیر بسزایی داشت.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم های ترسناک سال 2018


17. لبه فردا – Edge of Tomorrow) 2014)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

در این فیلم از داگ لیمان که اقتباسی از رمان ژاپنی فقط باید بکشی از هیروشی ساکورازاکا هست، ویلیام کیج (تام کروز) یک افسر جنگی بی‌تجربه است که در میدان جنگ با بیگانگان مبارزه می‌کند. اگرچه او در میدان جنگ کشته می‌شود، اما خود را گرفتار یک حلقه زمانی می‌بیند که با هر بار کشته شدن او را به روز قبل از جنگ بازمی‌گرداند.

کیج به همراه ریتا ورتاکسی (بلانت)، یک جنگجو نیرو ویژه گروهی تشکیل می‌دهد تا راهی برای شکست دادن موجودات فرازمینی بیابند و آن‌ها را به زانو دربیاورند. این فیلم مهیج می‌تواند برای افرادی که به بازی‌های کامپیوتری علاقه دارند و طرفداران فیلم‌های علمی تخیلی یک شاهکار باشد و انتظاراتشان را برآورده کند. با فروختن حق امتیاز این فیلم احتمالاً باید شاهد دنباله آن هم باشیم.

همچنین بخوانید: 13 فیلم با داستان غیرمنتظره که ارزش دیدن دارند


16. زمان جنایت – Timecrimes) 2007)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

ناکو ویگالوندو، فیلم‌ساز اسپانیایی، که در گذشته با ساخت یک فیلم کوتاه نامزد جایزه اسکار شده بود، با ساخت این فیلم بار دیگر موفقیت را از آن خود نمود. زمان جنایت یک تریلر مهیج است که در هر گام بیننده را شگفت‌زده نموده و ژانرهای مختلف را باهم ادغام می‌کند.

هکتور (Karra Elajalde) در میان درختان اطراف خانه‌اش جاسوسی همسایه‌اش را می‌کند و ناگهان مجبور است از دست مهاجمی که خود را باندپیچی کرده بگریزد. او در حال فرار به سراغ دانشمندی می‌رود که او را مجاب می‌کند در ماشین زمان آزمایشی او پنهان شود. قهرمان داستان با کمک این ماشین زمان یک ساعت به عقب بازگشته و خود را در حالی می‌بیند که از دست مهاجم در حال فرار است.

اگرچه ویگالاندو یک فیلم مینیمالیست ساخته اما اجازه نمی‌دهد که بودجه کم خلاقیت و ظرافت فیلم را زیرسوال ببرید یا بیننده را دچار سردرگمی کند. اگر از حلقه‌های زمانی و مسافرت در زمان لذت می‌برید می‌توانید از این شاهکار سینمایی لذت ببرید.

همچنین بخوانید: معرفی 50 فیلم برتر سال 2016 از دید مخاطبین و منتقدین


15.  دانی دارکو – Donnie Darko) 2001)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

یک فیلم درام، تریلر، علمی-تخیلی به نویسندگی و کارگردانی ریچارد کلی، که نوجوانی به نام دانی (Jake Gyllenhaal) در یکی از محله‌های ویرجینیای آمریکا از یک اتفاق جالب زنده بیرون آمده. دانی با خرگوش-انسان غول‌پیکر و زشت‌رویی به نام “فرانک” (James Duval) ملاقات می‌کند که می‌تواند در زمان سفر کند. دانی در این فیلم به وجود خود می‌اندیشد، عاشق می‌شود و می‌خواهد نه‌تنها زمان بلکه تقدیر را تغییر دهد.

از جمله نقاط قوت این فیلم را می‌توان موسیقی متن دهه هشتادی و حضور بازیگرانی مانند جیک جیلنهال، جنا ملون، درو بریمور، مگی جیلنهال، نوح وایل، کاترین رأس و پاتریک سوویزی دانست. این فیلم که حاوی صحنه‌های جالب و غیرمعمولی مانند تصادف هواپیما است در اکران اولیه چندان موردتوجه واقع نشد، اما سپس تمثیل‌های روان‌شناسانه علمی تخیلی و هوشمندانه آن موردتوجه سینما دوستان قرار گرفت.

همچنین بخوانید: 50 فیلم برتر سال 2017 براساس انتخاب 200 منتقد فیلم و سینما


14. حمله به بلاک – Attack the Block) 2011)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

یک فیلم علمی تخیلی از جو کرنیش که داستان یک گروه گانگستری نوجوان در جنوب لندن را نشان می‌دهد و درعین‌حال نقد اجتماعی را نیز دربرمی گیرد. بازیگران جوان این فیلم بسیار موردتوجه واقع شدند، بخصوص جان بویگا رهبر این گروه گانگستری که کاملاً باورپذیر است. یکی دیگر از نقاط قوت این فیلم حملات بیگانه‌هاست. احتمالاً باور نخواهید کرد که بیگانه‌های باورنکردنی این فیلم، صحنه‌های اکشن، عناصر طنز و روایت ظریف آن، با بودجه کم ساخته شده‌اند.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم هایی که در سال 2018 اکران شدند


13. خدا بودن سخت است – Hard to Be a God) 2013)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

آخرین فیلم فیلم‌ساز روسی الکسی ژرمن که در سال 2000 ساخت آن آغاز شد، در طول شش سال فیلم‌برداری شد، چند سال مراحل پس‌تولید را طی نمود، درنهایت توسط پسر ژرمن به اتمام رسید و سرانجام در سال 2013 اکران شد. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های سینمای روسیه است و از هر لحاظ یک فیلم حماسی محسوب می‌شود.

فیلم اقتباسی از رمانی به همین نام، اثر بوریس و آرکادی استروگاتسکی است. این شاهکار استروگاتسکی در یک سیاره بیگانه به نام آرکانار رخ می‌دهد که یک کابوس به تمام معناست. خدا بودن سخت است، یک اثر سیاه‌وسفید ظریف است داستان وحشی‌گری و زیبایی را نشان می‌دهد.

همچنین بخوانید: لیست کامل بهترین فیلم های سال 2019 به همراه تریلر و خلاصه داستان


12. گزارش اقلیت – Minority Report) 2002)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

یک شاهکار سینمایی که ستارگانی چون تام کروز و استیون اسپیلبرگ نقش‌آفرینی و ساخت آن را بر عهده داشته و فیلم‌نامه آن از داستان کوتاهی از فیلیپ کی دیک گرفته‌شده است. این اقتباس یک اقتباس تمام‌عیار است و از بسیاری جهات مهیج هست. کاپیتان جان اندرتون بخشی از یک تیم جنایی است که سعی می‌کند به کمک عناصر روانشناسی جرائم مرگبار را پیش‌بینی نموده و پیش از رخ دادن آن را کنترل کند.

اسپیلبرگ در این فیلم از فیلم‌بردار موردعلاقه خود یانوش کامینسکی استفاده نموده و ماکس فون سیدو هم در نقش مکمل، به‌عنوان کارگردانی به نام لامار بورخس، بسیار درخشان ظاهر می‌شود و تأثیرگذاری فیلم را افزایش می‌دهد.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم های کمدی سال 2018


11. هرگز رهایم مکن – Never Let Me Go) 2010)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

یک فیلم رمانتیک درام و علمی تخیلی به کارگردانی مارک رومنک، که بر اساس رمانی به همین نام، نوشته کازو ایشی‌گورو در سال ۲۰۰۵، ساخته شده‌است. داستان دربارهٔ سه دانش‌آموز با نام‌های کتی (کری مالیگان)، روث (کیرا نایتلی) و تامی (اندرو گارفیلد) و زندگی آن‌ها در یک مدرسه شبانه‌روزی مرموز به نام هلشیم است. اما در این مدرسه راز مخوفی وجود دارد که از دانش آموزان پنهان می‌شود و آن این است که عمر بسیاری از آن‌ها باید به بیش از 100 سال برسد.

این فیلم داستان انسانیت، فلاکت، بشردوستی، رفاقت و آسیب‌پذیری عشق را نشان می‌دهد. این فیلم از آن دست فیلم‌هایی است که نباید دیدن آن را از دست بدهید.

همچنین بخوانید: 15 فیلم فانتزی تاریخ سینما


10. فراتر از رنگین‌کمان سیاه – Beyond the Black Rainbow) 2010)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

از بسیاری از جهات می‌توان این فیلم هنری، تجربی و الهام‌بخش را یک فیلم وهم‌آور نیز نامید. بسیاری این فیلم را با فیلم‌های کارگردان‌هایی مانند ماریو باوا، جان کارپنتر، دیوید کروننبرگ و برخی آثار تارکوفسکی استاکر مقایسه می‌کنند. فیلم‌های علمی تخیلی به‌ندرت می‌توانند این‌چنین مهیج و به طرز هوشمندانه‌ای سورئال باشند.

در سال‌های 1983 پانوس کاسماتوس که یک نویسنده و کارگردان است یک دنیای سینمایی عجیب‌وغریب به وجود می‌آورد که اوا آلن در آن زندانی شده و تلاش می‌کند تا از آنجا بگریزد. یکی از نقاط قوت این فیلم تدوین گری جرمی اشمیت است که جذابیت فیلم را افزایش داده و فضای احساسی کاسماتوس را افزایش می‌دهد. شاید همه افراد نتوانند جذابیت این فیلم را درک کنند، اما سینما دوستان واقعی برتری این فیلم را درک خواهند نمود.

همچنین بخوانید: 10 فیلم کمدی رمانتیک برتر که باید تماشا کنید


9. چشمه – The Fountain) 2006)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

یک فیلم فانتزی علمی تخیلی روان‌شناسانه که طی یک دوره چند هزارساله مفاهیم، عقاید و روایت‌های مختلفی را بیان می‌کند. این فیلم از دارن آرونوفسکی درباره حیاتی است که در یک درخت اساطیری شکل گرفته است. هرگز یک فیلم علمی تخیلی مشابه این ساخته نشده است. در این فیلم هیو جکمن در سه نقش ظاهر می‌شود: یک شوالیه قرن هجدهمی، یک پزشک قرن بیستمی به نام تام کرو و یک فضانورد به نام تامی که هر بار برای نجات معشوقه‌اش (Rachel Weisz) از مرگ تلاش می‌کند. داستان این فیلم از افسانه درخت زندگی در کتاب مقدس الهام گرفته است.

این فیلم همچنین اشاره‌هایی به استعمار اسپانیا و تمدن مایا و همچنین شخصیت تامی از دیوید بوی دارد. این درخت زندگی بر مفاهیم ترس از مرگ دلالت می‌کند و می‌توان آن را یکی از شخصی‌ترین و تأثیرگذارترین فیلم‌های آرونوفسکی دانست.

همچنین بخوانید: 30 فیلم کمدی رمانتیک که زنان باید تماشا کنند


8. ماه – Moon) 2009)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

این فیلم از دانکن جونز بر مفاهیمی مانند هوش مصنوعی، تنهایی و هویت دلالت می‌کند. فضانوردی به نام سام بل در ایستگاه ماه کار می‌کند و قرارداد فعالیت چندساله‌اش در این قمر رو به اتمام است و تنها کسی که در این قمر با او همراه است گرتی است (صدای کوین اسپیسی).

بنا به مشکلات نامعلوم ارتباط این ایستگاه با زمین قطع شده و سام نمی‌تواند با خانواده، دوستان و همکاران اش ارتباط داشته باشد. پس‌ازاینکه تمرینات روتین خود را به‌اشتباه انجام می‌دهد به توهم و هذیان مبتلا شده و نمی‌تواند مرز واقعیت و توهم را تشخیص دهد. جونز در این فیلم لایه‌های پنهان شخصیت انسان را به معرض نمایش قرار می‌دهد.

همچنین بخوانید: لیست 20 تایی بهترین انیمه های سینمایی جهان


7. اکس مشینا – Ex Machina) 2015)

 

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

گارلند در ابتدا به‌عنوان رمان‌نویس کار خود را آغاز نمود (ساحل)، سپس به‌عنوان فیلم‌نامه‌نویس (او 28 فیلم‌نامه نوشته است مانند 28 روز بعد، طلوع آفتاب و هرگز رهایم مکن)، و درنهایت کارگردانی این فیلم را بر عهده گرفت (که نویسندگی آن را نیز بر عهده داشت). این فیلم علمی تخیلی فلسفی داستان کالب (Domhnall Gleeson) یک برنامه‌نویس جوان است که برای یک موتور جستجوگر به نام Bluebook فعالیت می‌کند و سپس به دعوت ناتان بیتمن در پروژه‌اش جدیدش با او همکاری می‌کند.

آزمایش آن‌ها بر روی اِیوا (آلیسیا ویکاندر) بود، یک ربات انسان نمای فوق پیشرفته که هوش هیجانیش بسیار پیچیده، دلربا و فریبنده‌تر از چیزی بود که این دو نفر می‌توانستند تصورش را بکنند. اکس مشینا در عین نشان دادن ایده‌های بزرگ مدینه فاسده ای را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد نابودی انسان را به همراه دارد.

همچنین بخوانید: 28 انیمه سریالی برتر تاریخ که باید تماشا کنید


6. مکس دیوانه: جاده خشم – Mad Max: Fury Road) 2015)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

این فیلم از جرج میلر ادامه فیلم‌های مکس دیوانه است. از جمله نقاط قوت این فیلم ادیتور و همسر میلر، مارگارت سیکل است که روابط عناصر موجود در فیلم – لوازم، شخصیت‌ها و غیره – را نشان می‌دهد. سینمای اکشن به‌ندرت می‌تواند چنین فیلم موفق و تأثیرگذاری را بسازد.

از جمله نقاط قوت دیگر این فیلم عبارت‌اند از طراحی کولین گیبسون و جنی بیوان و فیلم‌برداری جان سیل. این فیلم فانتزی در ژانر خود یک شاهکار محسوب می‌شود.

همچنین بخوانید: 100 فیلم برتر تاریخ سینما (انتخاب شده توسط بازیگران مطرح سینما)


5. درخشش ابدی یک ذهن پاک – Eternal Sunshine of the Spotless Mind) 2004)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

بهترین فیلم میشل گوندری و بهترین فیلم‌نامه چارلی کافمن، البته با الهام از فیلیپ کی دیک، فیلمی درباره رابطه و عشق ازدست‌رفته. زوجی به نام‌های جوئل (جیم کری) و کلمنتاین (کیت وینسلت) پس از جداشدن یکدیگر را از ذهن خود پاک می‌کنند و دراین‌بین حوادثی رخ می‌دهد. آن‌ها سپس متوجه عشق و احساسی که بینشان بود شده و از اینکه چنین عشقی را فراموش کرده‌اند قلبشان به درد می‌آید.

این فیلم یک فیلم غم‌انگیز و تأثیرگذار درباره عشق ازدست‌رفته است که احتمالاً بتوانید با آن به‌خوبی ارتباط برقرار کنید.

همچنین بخوانید: 100 فیلم عاشقانه تاریخ سینما


4. رنگ سرچشمه – Upstream Color) 2013)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

این فیلم از شین کاروث یک تجربه منحصربه‌فرد است که می‌تواند سینما دوستان را تحت تأثیر قرار داده و با کمک جلوه‌های بصری و روایی اشک ذوق و شگفتی را از چشم آنان خارج کند. ایمی سایمتز در نقش الکس، قهرمان داستان ظاهر می‌شود که یک دزد (تیاگو مارتینز) با کمک دارو و مواد مخدر مغز او را شستشو داده و حساب بانکی‌اش را خالی می‌کند. او سپس به خود آمده و متوجه می‌شود تنها کسی نیست که به این شیوه به بازی گرفته‌شده است.

او سپس به سمت جف (کاروث) متمایل شده و این دو هنوز نمی‌دانند که چه چیزهایی را از دست داده‌اند اما هرچه که فیلم به جلو پیش می‌رود چیزهای بیشتری را متوجه شده و می‌بینیم که این دو به هم نزدیک می‌شوند. این فیلم را می‌توان یک فیلم هنری تأثیرگذار دانست که از دیدن آن پشیمان نمی‌شوید. این فیلم دومین فیلم کاروث است و در نوع خود یک اثر هنری برتر محسوب می‌شود.

همچنین بخوانید: بهترین موسیقی های متن فیلم، 55 ساندترک ماندگار تاریخ سینما


3. زیر پوست – Under the Skin)  2013)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

یک دهه طول کشید تا جاناتان گلیزر این فیلم عمیق و شگفت‌آور از انسانیت و تمدن را بسازد. بسیاری این فیلم را با آثار استنلی کوبریک، آندره تارکوفسکی، و فیلم‌های مستند گونه کلر دنیس و لین رامسی، مقایسه می‌کنند. داستان فیلم اقتباس آزادانه از یک کتاب علمی تخیلی به قلم مایکل فیبر، محصول سال 2000، است. اسکارلت جوهانسون در این فیلم بسیار خوش درخشیده و درعین‌حال که دیالوگ کمی دارد اما بسیار تأثیرگذار است. او نقش یک زن فضایی را بازی می‌کند که پس از وسوسه کردن انسان‌ها آنان را به دام انداخته و می‌کشد، اما نیت او مشخص نیست.

یکی از نقاط قوت این فیلم موسیقی متن میکا لوی است که به تأثیرگذاری و پیچیدگی این فیلم می‌افزاید. با دیدن این فیلم تجربه جدیدی کسب نموده و اگر آن‌قدر صبور باشید که تا پایان فیلم صبر کنید، از پایان غیرقابل‌پیش‌بینی آن لذت خواهید برد. این شاهکار هنری و بدون نقص همان‌گونه که از نامش پیداست تأثیرگذار است.

همچنین بخوانید: 8 فیلم ابر قهرمانانه در سال 2017 از بدترین تا بهترین


2. ورود – arrival) 2016)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

یک تجربه منحصربه‌فرد، تأثیرگذار و رمانتیک از دنی ویلنو که می‌توان آن را با ادیسه فضایی کوبریک، درخت زندگی ترنس مالیک، نوشته‌های ری بردبری، پی کی دی و ارسلا لی گوین، مقایسه نمود. این فیلم نویسندگی اریک هیزرر است که اقتباسی از داستان کوتاه داستان زندگی تو به قلم تد چیانگ است.

لوییس زنی جوان و یک زبان‌شناس برجسته است که اغلب اوقاتش را به تدریس در دانشگاه اختصاص می‌دهد. با فرود آمدن دوازده سفینه فضایی در نقاط مختلف جهان از جمله آمریکا جوی پر از وحشت و ترس و ابهام بر دنیا حاکم می‌شود. ارتش آمریکا با توجه با سابقه لوئیس به سراغش می‌آید و درخواست همکاری می‌دهد تا شاید او بتواند این کلاف سردرگم را باز کند.

این فیلم هوشمندانه و هنری با فیلم‌های موجود در سینما قابل‌مقایسه نیست، به همین دلیل دیدن آن توضیح می‌شود. نقش‌آفرینی ستارگان این فیلم، بخصوص آدامز، بسیار چشمگیر است و به زیبایی و عظمت این فیلم می‌افزاید. او در فیلم عشق و از دست دادن را به شکل عمیقی نشان می‌دهد و بیننده به‌شدت تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

همچنین بخوانید: 25 سلبریتی که پیش از شهرت مشاغل عجیبی داشتند


1. فرزندان انسان – Children of Men) ۲۰۰۶)

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

آلفونسو کوارون در قرن جدید چندین فیلم کارگردانی نموده (مانند گرانش) که این فیلم او در سال 2006 از بقیه برتر است. فرزندان انسان از رمان پی دی جیمز در سال 1992 اقتباس شده و مدینه فاسده ای را نشان می‌دهد که در آن انسان به تنش و مشکلات روانی دچار می‌شود. کلایو اوون گروهی (کلر هوپ آشیتی، مایکل کین، چُوِتِل اجیوفور و جولیان مور) را رهبری می‌کند که در روزهای پایانی حیات بشر در سال 2027 درحالی‌که دیگر کسی قادر به تولیدمثل نیست، تلاش می‌کنند در خرابه‌های باقی‌مانده از بریتانیا از یک زن باردار محافظت کنند.

فیلم‌برداری امانوئل لوبزکی آن‌قدر تأثیرگذار است که جایزه بهترین فیلم‌برداری را برای او به ارمغان آورد. شات های کوتاه این فیلم‌بردار و شیوه روایی آن باعث شده که این فیلم به یک اثر علمی تخیلی موفق تبدیل شود.


بونوس!

میان‌ستاره‌ای – Interstellar – 2014

25 فیلم برتر علمی تخیلی در قرن 21 (تا به اینجا)

میان‌ستاره‌ای از آن دسته فیلم هاست که همه چیز را در خود جای داده است. از علم و احساس و عواطف گرفته تا قدرت عشق و تخیل انسان و حوادث گذشته و آینده. در کنار فیلم هایی همچون Inception و سه گانه Batman، به جرات می‌توان گفت که میان‌ستاره‌ای هم در رده بهترین فیلم های ساخته شده توسط کارگردان مطرح انگلیسی یعنی “کریستوفر نولان” است.

داستان این فیلم از جایی آغاز می شود که کره زمین روزهای پایانی عمر خود را میگذراند و آخرین برگ برنده انسان برای زنده ماندن که کشاورزی است نیز در اثر تغییرات آب و هوایی در حال نابودی است. در این میان یک گذرگاه مرموز در فاصله ای دوردست در منظومه شمسی ظاهر میشود و امید را در دل آخرین دانشمندان برای یافتن سیاره ای زیست پذیر زنده می‌کند. متیو مک‌کانهی (Matthew McConaughey) در کنار آن هاتاوی (Anne Hathaway) و جسیکا چستین (Jessica Chastain) از بازیگران این فیلم به یاد ماندنی و خاص هستند.

این فیلم چندین جایزه بین المللی مهم را از آن خود کرد که از این میان می توان به اسکار بهترین جلوه های ویژه، فیلم منتخب منتقدین در ژانر علمی تخیلی، جایزه بفتا برای بهترین جلوه های ویژه، امپایر آواردز برای بهترین کارگردانی و بهترین فیلم و همچنین فیلم منتخب منتقدین در جشنواره MVP اشاره کرد.


امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. البته فیلم های بسیاری وجود دارد که لایق قرار گرفتن در این لیست هستند اما در اینجا به این 25 مورد کفایت کردیم. لطفا فیلم های پیشنهادی خود را در بخش نظرات به ما معرفی کنید تا در ویرایش های بعدی به لیست اضافه شود.

منتظر شنیدن نظرات شما هستیم!

دیدگاه‌ها (385)

بستن فرم

 1. Mohammad

  مرداد 25, 1398

  سلام من خیلی از سایتتون خوشم اومد وقتی دیدم که کمک میکنین فیلم هایی رو که اسمش رو نمیدونیم پیداکنیم این علاقه بیشتر شد. ببخشید من چندسال پیش یه فیلم فکر میکنم ایرانی دیدم که اولش چندتا دکتر رو ی یه زن با یه زن و مرد دیگه ازمایش انجام میدن و اونا رو بدجنس میکنن بعد هم اون زن اول ملکه میشه حالا تو زمان حال یه دختری هست که مادرش گم شده وبعد معلوم میشه ملکه اونو یه سری ادم دیگه رو توی شهری زندانی کرده بعد دختره به همراه یه موجود وارد اون دنیا میشن اول چند نفر همراهشونن ولی هرکدوم یه جوری میمیرن اخر فیلم یادمه دختره مادرش رو پیدا میکنه و ملکه ذوب میشه اگه میشه لطفا لطفا لطفا اسم فیلم و بهم بگین خیلی دنبالش هستم خواهش میکنم🙏🙏🙏🙏🙏

  پاسخ

 2. بی نام

  مرداد 25, 1398

  اصلا از فیلم وورود خوشم نیومد

  پاسخ

 3. بی نام

  مرداد 24, 1398

  فیلم فراماشین از همه بهتر بود.فیلم رهایم نکن زیاد به دلم ننشست

  پاسخ

 4. زهرا

  مرداد 20, 1398

  خیییلی رده بندی مسخره ای بود چطووور ممکنه فیلمای مارول نباشه تو این لیست..اند گیم اونجرز واااقعا حقش نبود؟؟؟😐😐😐😐

  پاسخ

  • عباس

   مرداد 20, 1398

   سلام زهرا جان،
   تو عنوان مقاله ذکر شده «تا به اینجا» و مقاله مال سال 96 هستش.
   انشالله تو آپدیت جدید مقاله لیست فیلم ها بروز میشه

   پاسخ

 5. مهران

  مرداد 17, 1398

  سلام دوستان ، دنبال یه فیلمی چندسال دارم میگردم افراد خیلی کمی فک کنم دیده باشن ، فیلم در مورد یه مردی یه که از اینده میاد تا به یه فرد دیگه هشدار بده که امروز از دکه ادامس نخره چون با خردین او ادامس باعث میشه که یه فرد که دنبال اون ادامسه نتونه اونو بخره و باعث تصادف میشه که فرزند یه فرد بلند مرتبه تو اون تصادف میمیره که باعث جنگ جهانی میشه . تو فیلم با قرص تو زمان عقب میرفتن . اگه اسم فیلمو میدونین ممنون میشم کمک کنید

  پاسخ

  • مهران

   مرداد 19, 1398

   دوستان کسی نیست کمکی بکنه؟؟؟؟

   پاسخ

 6. amir

  مرداد 14, 1398

  یه فیلم دیدم یه پسره دوتا پسر با شمشیر مبارزه میکنن یکیشون خیلی زخمی میشه و پرت میشه رو زمین پاش میره تو اب رودخانه و اب روودخانه زخماشو خوب میکنه و پسره بلند میشه اون یکی رو میکشه

  پاسخ

 7. سعید

  مرداد 11, 1398

  سلام به همه عزيزان،داداش عباس دمت گرم که چندتافیلموکه دنبالش بودم راهنماييم کردین فدات بشم، داداش يه فيلم بودش مال چندسال پیشتراکه فضاییهاباسفینه ای اهرام مانندفرودمیان تومصر و……فداتون بشم اگه کسی اسمشومیدونه راهنماييم کنه ممنون

  پاسخ

 8. مهران

  مرداد 8, 1398

  ببخشید من یه فیلم دیدیم که چند تا نوجوان برخورد یک سیع را بر زمین میبینن وبعد به سمت ان شیع میرن و وقتی اون رو لمس میکنن دارایی انرژی ماورایی میشن لطفا اگه می دونین بگین یک پسر سیاه پوست بود و چهار نفر هم سفید پوست

  پاسخ

  • زهرا اکیما

   مرداد 8, 1398

   سلام فکر کنم فیلم Mandy باشه. محصول سال 2018

   پاسخ

  • عباس

   مرداد 9, 1398

   سلام مهران جان،
   فکر میکنم power rangers رو میگی، محصول 2017

   پاسخ

 9. معصومه

  مرداد 3, 1398

  متعجم از این ک شاهکارهای هری پاتر رو نگفته بودین
  ب نظر من سری انیمیشن های هری پاتر بهترین های قرن ۲۱ بودن

  پاسخ

 10. فاطمه

  مرداد 2, 1398

  من دنبال فیلمی میگردم که چند تا جوان انرژی هایی دارن و یه سازمان دنبال این جوان ها میگرده و بهشون یاد میده که چطوری از انرژی هاشون استفاده کنن و کنترلش کنن

  پاسخ

  • مهدیار

   مرداد 8, 1398

   سریال چینی میدان های مبارزه | Fights Break Sphere

   پاسخ

   • فاطمه

    مرداد 16, 1398

    نه آمریکایی بود فیلم هم بود نه سریال

    پاسخ

 11. محدثه

  مرداد 2, 1398

  سلام دوستان من دنبال فیلمی میگردم که یه پدر و دختر تو خونشون ماده ای دارن که باعث طول عمر میشه و دختره مریض بوده و پدره این موضوعو نمیدونسته و میره خونشو بفروشه که یه عده این موضوعو میفهمن و میفتن دنبال پدره که از خونش استفاده کنن
  کسی اسم فیلمو میدونه

  پاسخ

 12. محمد

  تیر 30, 1398

  سلام دوستان من چند سال پیش یه فیلمی دیدم یه مردی بود که شب از بار که اومد بیرون یه نوری دید بعد قدرت های ماورایی پیدا کرد اخرش هم متوجه شدن تومور داره اگه کسی اسمشو میدونه لطفا بگه

  پاسخ

  • aref

   مرداد 15, 1398

   the phenomenon

   پاسخ

 13. علی

  تیر 29, 1398

  سلام اقا خواهشا کمکم کنید خیلی وقت پیشا یه فیلمی دیدم درباره روح یک مرد بود که هنوز نمرده بود و روحش در زمین بود و به هرچی دست میزد تکان نمیخورد یه روز یک مرد رو تو مترو میبینه اونم روح بوده ولی میتونسته به هرچیزی دست بزنه میره پیشش التماس میکنه که یادم بده و اونم یادش میده چجوری وسایلی که تو دنیا هستو بهشون دست بزنه فیلم خیلی قشنگی بود خواهشا اسمشو بهم بگید مرسی

  پاسخ

  • ara

   مرداد 4, 1398

   فکر کنم اسم فیلم روح هستش.با بازی دمی مور Gost

   پاسخ

 14. Khan

  تیر 26, 1398

  سلام
  من دنبال یه فیلمی هستم که یه پسر سیاه پوست بود که آموزش میدید تا با موجودات فضایی مبارزه کنه معلمشم سیاه پوست بود بعد این موجدا شبیه مورچه های غول پیکر بودن شما اسمشو میدونید

  پاسخ

 15. علی

  تیر 18, 1398

  ادمین.داداشا. اجیا کمک کنید این فیلمو ببینم دوباره: . چند سال پیش یه فیلم از صدا و سیما پخش شد اسمش پشت در خانه بود اما اسم واقعیش این نیس چون پیداش نکردم. خلاصه فیلم این بود که یه اتفاق یه ویروس پخش میکنه و ادما باید توی یه مکان بسته بمونن و در معرضش قرار نگیرن .توی یه خونه مرده در و دیوار چسب میزنه بعد زنش میاد پشت در ولی در براش باز نمیکنه و اخرش مرده که داخل خونس میمیره اما زنش که بیرونه زنده میمونه. لطفا اسم فیلم بهم بگید ممنون

  پاسخ

 16. hediye

  تیر 17, 1398

  سلام دوستان من ۲ تا فیلم ۱۵.۲۰ سال پیش دیدم الان هرچی میگردم پیداشون نمیکنم اگه کسی میدونه اسمشونو لطفا کمکم کنه ممنون میشم
  اولی : یکسری دانشمند بودن فکر میکنم که با ماشین زمان به گذشته سفر میکنن بعد یکیشون یه موجودی که فکر میکنم پروانه بودو له میکنه و در اصل در گذشته تغییر ایجاد میکنه و اینا وقتی به زمان حال برمیگردن میبینن دنیا کلا یجور دیگه شده
  دومی : یکسری دکتر و دانشمند بودن که به جای عمل جراحی با یه دستگاهی ادمارو کوچیک میکردن و با امپول اونارو وارد بدن انسان میکردن که یادمه اخرش اونایی که کوچیک‌شده بودن از قطره چشم بیمار بیرون اومدن و تومور مغزیشو از بین بردن
  اگه کسی اسمه این فیلمارو میدونه بگه لطفا

  پاسخ

  • مجتبی

   مرداد 13, 1398

   سلام منم اسماشو میخوام

   پاسخ

  • مجتبی

   مرداد 13, 1398

   سلام
   یکسری دکتر و دانشمند بودن که به جای عمل جراحی با یه دستگاهی ادمارو کوچیک میکردن و با امپول اونارو وارد بدن انسان میکردن که یادمه اخرش اونایی که کوچیک‌شده بودن از قطره چشم بیمار بیرون اومدن و تومور مغزیشو از بین بردن
   اگه کسی اسمه این فیلمارو میدونه بگه لطفا

   پاسخ

  • عباس

   مرداد 13, 1398

   سلام هدیه جان،
   فیلم اولی رو نمیدونم،
   فیلم دومی اسمش Fantastic Voyage هستش محصول 1966

   پاسخ

 17. سینا

  تیر 12, 1398

  سلام یک سریال بود تا یکسال پیش هم رو بورس بود فصل اولش کامل اومده بود یک سریال تخیلی که درختی بود که باید ازش یک عده محافظت میکردن تا نیروهای سیاهی بر اون غالب نشن اما برگ های اون درخت افسانه ای شروع به ریزش می کنه و یکی از محافظان که دختر پادشاهه شروع به انجام کارهایی برای محافظت میکنه و ….

  پاسخ

  • عباس

   تیر 12, 1398

   سلام سینا،
   اسم سریال The Shannara Chronicles هستش

   پاسخ

   • سینا

    تیر 12, 1398

    ممنون خیلی لطف کردید

    پاسخ

   • سینا

    تیر 12, 1398

    نمیدونم درباره فیلم های قدیمی هم میتونم ازتون کمک بگیرم یا نه؟ یک فیلم در دوران کودکی دیدم توی این نوارهای ویدیویی بزرگ که برام خیلی خاطره انگیز بود فکر کنم هنوز دبیرستان نرفته بودم پس باید قبل از سال 1996 باشه.بین 1960 احتمالا تا 1996 باید باشه. صحنه ای که از فیلم یادمه اینه: دو تا مرد و دو تا زن کاراته باز بودن رزمی کار یکی از زن ها چینی بود ولی بقیه احتمالا امریکایی بودن یک رزمی کار نقش آدم بد و بقیه ادم خوب بودن . این ها توی یه آسمانخراش یا ساختمان بلند شروع به مبارزه می کنن و چند تای میریزن سر رزمی کار بده تا از پسش بر میان و از بین می برنش. این یک صحنه نوستالژیکه ممنون میشم کمکم کنید

    پاسخ

 18. محمد

  تیر 3, 1398

  سلام دنبال یه فیلم میگردم که چند سال پیش تو ماهواره میداد که داستان از ان قرار بود یه خلافکار که توی یه خیابون بودن هر کاری که میخواستن میکردن بعد یه روز جلوی اون بچه که شخصیت اصلیه یه ادم میکشن و به بچه هم میگن که تو چیزی ندیدی و اونم نمیگه به کسی بعد پدرش یه اتوبوس داشت مسافر میزد و در ادامه پسره با اینا دوست میشه و براشون خوش شانسی میاره و با رییسشون رفیق میشه ودر ادامه و رفته رفته مثل مثل رییس ادم بدی میشه میدونم که شما اینو دیدین اگه کسی دیده بگه بهم ممنون میشم.

  پاسخ

  • هادی

   تیر 10, 1398

   اسم فیلم : a bronx tale کارگردانشم خود رابرت دنیرو هست

   پاسخ

 19. ملینا

  خرداد 29, 1398

  یه انیمه چند سال پیش دیدم که درباره ی یه دختر بود که میره تو یه قصری که 5 تا یا 6 تا خون آشام پسر اونجا زندگی می کنن . پسرا هم خون دختر رو میخوردن . خیلی دنبالش گشتم پیداش نکردم . میشه کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • M.N.J.I82

   تیر 13, 1398

   سلام ملینا فکر کنم منظورت انیمه عاشقان شیطانی باشه

   پاسخ

  • هانی

   مرداد 2, 1398

   اسمش عاشقان شیطانیه

   پاسخ

 20. ملینا

  خرداد 28, 1398

  سلام دنبال یه فیلم ترسناک میگردم چندسال پیش دیدم اسمش یادم نیس
  یه سری دختر و پسر وارد جنگلی میشن و میرن توی کلبه یه سری موجوداتو دانشمندا آزاد میکنن تا بکشنشون در اصل دانشمندا ین جنگلو کنترل میکردن به خونشون نیاز داشتن باید تا قبل طلوع خورشید میکشتنشون اخرم دیر میشه ولی همه میمیرن یائمه سکانس آخر یه دست از زمین میاد بیرون لطفا کمکم کنید خیلی دنبالشم

  پاسخ

  • عباس

   خرداد 28, 1398

   سلام ملینا جان،
   فیلم The Cabin in the Woods محصول 2011

   پاسخ

   • ملینا

    تیر 2, 1398

    سلام آقا عباس خیلی ممنونم

    پاسخ

  • Amiraliepic

   مرداد 18, 1398

   سلام ملینا منم دیدم فیلم ک میگیو خیلی هم صحنه های ب یاد موندنی ای داره😅
   اسمش wrong turn منتها ۶ تا قسمت داره یادم نیس اینکه میگی ۵ بود یا ۶

   پاسخ

 21. amir

  خرداد 24, 1398

  من دنبال دو فیلم میگردم تویکی یه پسر با مادرش میره به یه معدن از اونجا موجوداتی مانند اژدها درمیان بعد پسره بزرگ میشه با اونا میجنگه اونیکی مثل اینه با موجودات فضایی مانند اژدها میجنگند با با لودر تو کانلا خاک میکنند اخرش یه مرد یه شمشیر رو میکنه تو یه جعبه فیلم تموم میشه هرکی اسمشون رو میدونه بگه

  پاسخ

  • Rahman

   خرداد 28, 1398

   اسم حیوان تو فیلم ماروین بوده

   پاسخ

   • امین

    تیر 8, 1398

    اسم فیلم outlander هست

    پاسخ

 22. mohammad sharifi

  خرداد 22, 1398

  سلام یه فیلم هست که طرف جلویه یه تا بلو عهد میکنه نمیدونم یه کاری بکنه بعد هر طرف جاودانه میشه
  اون چیه میشه بگید

  پاسخ

 23. mohsen

  خرداد 21, 1398

  ببخشید من دنبال یه فیلمی هستم که یه نفری توی زندان هست و از اون زندان شروع به کشتن افراد بیرون از زندان میکنه.لطفا پاسخ بدید

  پاسخ

  • محمد

   خرداد 23, 1398

   شهروند مطیع قانون

   پاسخ

   • mohsen

    خرداد 24, 1398

    خیلی ممنون.

    پاسخ

 24. سپیده جان

  خرداد 20, 1398

  با سلام و درود
  ببخشید، من پشت یک سریال یا یک فلم میگردم،
  چندسال قبل از طریق تلویزیون دیده بودم، اسمش فکر کنم
  ” پناهگاه” بود،و چندین شخصیت داشت و فکر کنم ریس همه شان یک خانوم بود، که محل پناه همه شان یک خانه بزرگ و قدیمی بود،و فلم ترسناک و ماجراجویی و جنایتی بود،
  اینها همه شان از یک طریقی یا یک چیزی تبدیل به انسانهای غیر عادی شده بودن و در علاج همین مریضی خود بودن، اما اینها انسانهای عادی را در مقابل انسانهای غیر عادی دیگر محافظت میکردن ،که هر روز با مشکلات جدید مواجه میشدن، …. همینقدر یادم مانده ….

  هرجا جستجو کردم پیدا نشد،
  لطفاً دوستا
  کمکم کنید
  خیلی ممنون

  پاسخ

 25. محمد

  خرداد 15, 1398

  با سلام. من میخوام بگم که یه فیلم دیدم تقریبا 5 سال پیش تلوزیون میداد سینمایی نه سریال ماجرا دو تا برادر بود که روزی داشتن با ماشین میرفتن که یهو یه سفینه فضایی هوشمند واقعا هوش دار به زمین خورد و اونو بردن به خونشون بعد برادر کوچیکه بلوغ زود رس گرفت و سریع بزرگ شد اندازه اون برادر بزرگ تره شد و با اون سفینه به جنگ فضایی ها رفتن و در اخر فکر کنم توداشنگاه بود فک کنم بهشون جایزه دادن. اگه میشه اسم این فیلمو بگید

  پاسخ

  • محمد

   مرداد 3, 1398

   آقایون داداشا و ادمین کمکم کنید خواهشا این فیلم چی بود بگید لطفا اوایل دهه ۱۹۹۰ اینا ساخته شده بود اون فیلم یکم قدیمی بود.
   بگید لطفا

   پاسخ

   • عباس

    مرداد 3, 1398

    سلام محمد جان،
    فکر میکنم فیلم Skyrunners محصول 2009 رو میگی

    پاسخ

    • محمد

     مرداد 4, 1398

     همینه دقیقا خدا خیرت بده عباس جان بعد از چندین سال تونستم اینو پیدا کنم با کمک تو این فیلم مال دوران ۷ سالگی منه.ایول دمت گرم امیدوارم همیشه موفق باشی

     پاسخ

     • عباس

      مرداد 4, 1398

      خواهش میکنم محمد جان، خداروشکر پیدا شد 😊

      پاسخ

 26. فائزه

  خرداد 9, 1398

  سلام دوستان من دوتا فیلم قبلنا از تلویزیون دیدم اسمشونو نمی دونم و خیلی هم دوست دارم کامل یه بار دیگه ببینمشون ممنون میشم راهنماییم کنید تا اسمشونو پیدا کنم.
  اولیش یه فیلم خارجی بود فک کنم آمریکایی از شبکه یک نشون داده فک کنم اواسط دهه 80 بود که شخصیت اصلیش یه مردی بود که زندگیش داغون می شه هیچ کدون از دوستانش دیگه بهش کمک نمی کنند و بیکار میشه و بی پول حتی به گرسنگی و بی خانمانی هم میرسه و آواره میشه و گوشه خیابان ها کارتن خواب میشه اما بعدش دوباره درست میشه همه چی و اون مرد در این مدتی که این طوری بدبخت زندگی می کرد از نظر روحی خیلی تغییرات خوبی داشته و به خدا نزدیکتر شده و همه ی اتفاقاتی که براش افتاده بود که حکمت خدا فهمید و این باعث شد که به عنوان کمک به دیگران برای اینکه سختی های زندگی پشت سر بذارن دست به کار بشه و به عنوان مروج سخنرانی می کردش
  اینایی که
  گفتم حدودا فک کنم همین بود اما سکانس آخرش دقیق یادمه
  که توی یه سخنرانی اش که راجع به ایمان به خدا و حکمت خدا بود یه کسی اومدش گفت تو که انقدر راجع به ایمان خدا و حکمتش مطمئنی و حرف میزنی جوابت به سوال من چی هست؟ من پسری رو به سرپرستی قبول کردم و پسرم کادوی تولد 18 سالگیش موتور بهش دادیم (یه همچین چیزی فک کنم بود درصورتی که نمی ذاشتیم تا قبل 18 سالگی براش بگیریم) و درحالی که اون آرزو هم داشت پدر و مادر واقعی شو ببینه ما هرچه قدر دنبالشون گشتیم نتوستیم پیداشون کنیم تا به آرزوش برسه و پسرم تو سن 18 سالگی اش تصادف می کنه می میره
  از نظر تو حکمت خدا چی بوده که پسرم بدون اینکه به تنها آرزوش برسه بمیره
  و اون مرد در آخر جواب میده شایدپدر و مادر پسرتون مرده بودند و حکمت خدا در این بوده که اون پسر بمیره و به آرزوی خودش که دیدن پدر و مادرش هست برسه.
  فیلم دوم که از شبکه 4 پخش شد یادمه درباره یه دختری بود که مبتی به یه بیماری مثل اوتیسم بود و پدرش هم بود
  داستانش به این صورت بود که شخصیت پدر دختره و یه خانمی یه جورایی توی یک دنیایی وارد می شن که هیچی دیگه متوجه اونا نیستش نه صداشونو می شنوند نه می بینتشون فقط پدر و اون خانم هستند که همو می بینند و حرفای همو می شنود و دختره
  اگر به سمت تاریکی ها می رفتند که یه چیزایی دنبالشون بود و جانشون در خطر ولی می تونستند ارتباط داشته باشند اگر به سمت دنیای واقعی و روشنایی می آمدند با هیچی دیگه نمی تونستند ارتباط داشته باشند.
  یه جورایی داستان فیلم داشت با این روش زندگی یه فرد اوتیسم رو نشون میداد که تو دنیای واقعی با هیچ کسی نمی تونه ارتباط داشته باشه و حرف بزنه.
  یه فیلمی هم بودش که یه سکانش یادمه یه دختر بچه بود که فک کنم لباس قرمزی هم داشت روی پشت بام ساختمانی بود یه قدرت های خاصی هم داشت و در مقابل یه نیروی پلید مثل شیطانی ا قدرت هاش استفاده می کرد مثلا یه جاییش هم می تونست بشقاب های روی میز به صورت دورانی بچرخونه

  پاسخ

  • Mrteza

   مرداد 7, 1398

   شبکه ۴ مگه فیلمم میزاره

   پاسخ

 27. MADIW

  اردیبهشت 31, 1398

  یه فیلم بود شخصیت اره توش بازی کرده بوددو تا دختر تو استخر گیر میکنن بعد استخر پوشیده میشه اسمشو بگید لطفا

  پاسخ

  • Inaz

   خرداد 4, 1398

   اگ اشتباه نکنم فیلم ١٢پا عمق محصول ٢٠١۶ رومیگین

   پاسخ

 28. مارتین

  اردیبهشت 31, 1398

  سلام چندسال آواره ی
  ی فیلم سینمایی هستم ک زندانیا بوسیله ی شیئی ک توشکمشون هس کنترل میشن توسط دوربین ها ک چندتاشون با آهنربا وسیلرو از شکمشون خارج میکنن و فرار میکنن در ضمن زنداش فوق پیشرفتس

  پاسخ

  • علی

   مرداد 7, 1398

   اسم فیلمش قلعه س
   یادمه با ویدئو دیدمش :))

   پاسخ

 29. محمد

  اردیبهشت 30, 1398

  یک فیلم سینمایی بود که موجودات افسانه ای به زمین میومدن و شهر رو نابود میکردن.

  فکر کنم دروازه اش توی یک موزه بود که یه دختر کوچک بازش میکرد
  لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ

  • Mehrno0sh

   خرداد 5, 1398

   وای منم این فیلمو دیدم عالیه ولی اسمشو یادم نیس یجورایی فیلمش ترسناکه ک ازاخر فکنم مادرخونده دختره رو اون موجودات بجای دختره میگیرنش اگه اسمشو فهمیدین ب منم بگین

   پاسخ

   • سمانه

    خرداد 7, 1398

    سلام فیلمی که محمد میگه رو نمیدونم ولی فیلمی که مهرنوش میگه اسمش هست :
    don’t be afraid of the dark 2010

    پاسخ

   • پریا

    تیر 3, 1398

    این که اون موجود کوچولوها مادر خونده دختره رو میگیرن اسمش از تاریکی نترس هستش میرن تو قصر داوینچی زندگی میکنن

    پاسخ

 30. مهرداد

  اردیبهشت 21, 1398

  آقا میدونم بی ارتباط هست به این فیلم ها ولی
  یه فیلم کمدی بود
  صاحب خونه با دوست دخترش یا زنش میخوان شب برن مهمونی یه پسر کوچیک دارن
  صاحب خونه که رئیس هست به یه کارمندش میگه که شب بیاد مراقب بچه باشه اونم میگه باشه
  بعد دوستای کارمنده شب بیخبر میان خونه طرف براش پارتی میگیرن خونه رئیسه
  تو همین حین پسره رئیسه که بهش قرص خاب دادن بیدار میشه اول ازشون پول میگیره که نگه به کسی بعدم میره شهربازی اینام میرن دنبالش بعد صبح رئیسه میاد میبینه خونه ترکیده طوطیش مرده ماشیناش خراب شده کل مشروباشو خوردن و …
  همساه پیرش رو مثل آپ بادکنک بستن فرستادن هوا

  اسم فیلم رو کسی میدونه آیا

  پاسخ

 31. علیرضا

  اردیبهشت 21, 1398

  چطور ممکنه فیلم میان ستاره ای که از شاهکارهای کریستوفر نولان هست، تو این لیست نباشه!!!؟؟؟

  پاسخ

  • حپید

   تیر 21, 1398

   واقعا فیلم محشری هست حتما ببینید

   پاسخ

  • فهیمه

   مرداد 10, 1398

   من توی لیست دیدم ش که

   پاسخ

 32. علی

  اردیبهشت 19, 1398

  سلام ببخشید یه راهنمایی فوری ممنون میشم. چند سال پیش یه فیلم از صدا و سیما پخش شد اسمش پشت در خانه بود اما اسم واقعیش این نیس چون پیداش نکردم. خلاصه فیلم این بود که یه اتفاق یه ویروس پخش میکنه و ادما باید توی یه مکان بسته بمونن و در معرضش قرار نگیرن توی یه خونه مرده در و دیوار چسب میزنه بعد زنش میاد پشت در ولی در براش باز نمیکنه و… لطفا اسم فیلم بهم بگید ممنون

  پاسخ

 33. امیر

  اردیبهشت 19, 1398

  حاجی شما میان ستاره ای و ول کردی اینارو گذاشتی

  پاسخ

 34. شیوا

  اردیبهشت 12, 1398

  سلام دوستان،یه تیکه از یک فیلم دیدم که:یه زن باکلاس مجبور میشه شبو تو خیابون بگذرونه و اتفاقات جالبی براش رخ میده.
  ممنون میشم کمک کنید

  پاسخ

  • اصغر میرزایی

   اردیبهشت 13, 1398

   فیلم هایی با این موضوع زیاد هستن، منتها یه ورژن کلاسیکش فیلم Roman Holiday 1953 هستش

   پاسخ

  • ghazal

   اردیبهشت 16, 1398

   walk of shame

   پاسخ

  • مهرداد

   اردیبهشت 21, 1398

   همون که خانومه گزارشگر تلویزیونه؟

   پاسخ

 35. بابک

  اردیبهشت 9, 1398

  سلام دوستان.من هم دنبال یک فیلم می گردم یک فضا نورد در یک سیاره سفینه اش سقوط میکند بعد میبینه اکسیژن وجود داره به نزدیک سخره ها میره میبینه بچه ها یک موجوداتی بین سنگ ها از تخم بیرون میان همان زمان پدر مادرشان هم میرسند و انه با خود میبرند بعد همانجا ازدواج میکند.ممنون میشم کسی بتونه اسم فیلم بگه.

  پاسخ

  • عباس

   اردیبهشت 9, 1398

   سلام بابک جان،
   فکر میکنم فیلم جان کارتر (John Carter) محصول 2012 رو میگی

   پاسخ

   • بابک

    اردیبهشت 10, 1398

    سلام عباس جان
    ممنون از اینکه جواب سوال منو دادی.ممنون

    پاسخ

 36. reza

  اردیبهشت 9, 1398

  ببخشید من دنبال یت فیلم هندی ام قبلا دیدمش یجورایی فانتزیه توش یه شخصیت داره بنام مونا مشت زنه لباس سوپرمنو اینچیزاهم واس دزدی میپوشن ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ

 37. مهشید

  اردیبهشت 3, 1398

  سلام دوستان من ی قسمتی چند ثانیه ای از ی فیلمو دیدم اسمشو نمیدونم اگه میدونی میشه لطفا بگید ی اقایی ک پالتوقهوه ای تنشه و دور گردنش کلی خز داره رو کوهن فککنم چون همه جا برفه در حال بوسیدن ی دختر سفید پوست و مو طلایی ک یدفعه چندتا حیوون عظیمالجثه میان کنارشون اگه میدونید لطفا بگید

  پاسخ

  • mustafa

   اردیبهشت 3, 1398

   نام فیلم Exam سال 2009 کارگردان استوارت هالدزین

   پاسخ

  • شهریار

   اردیبهشت 9, 1398

   با سلام فکر کنم سیال گیم اف ترونز باشه . شخصیت مرد کیت هرینگتون و خانم مو طلاایی هم امیلی کلارک .

   پاسخ

  • هدیه

   اردیبهشت 18, 1398

   game of thrones

   پاسخ

 38. alan

  اردیبهشت 1, 1398

  سلام دوستان،چن سال قبل ی تیکه از ی فیلمی دیدم اسمشو بگین ممنون میشم،داستانش فک کنم مربوط به استخدام کردنه،بعد چن نفر داوطلب این شغل میشن و ی ازمون برگزار میشه میونشون،تو اون اتاق امتحان چن ساعت حبسون میکنن به هر کدوم یه برگه سفید دادن و گفتن هر که جواب سوال رو بدونه استخدام میشه،ژانرش معماییه،ممنون میشم بگید

  پاسخ

  • barana

   اردیبهشت 3, 1398

   اسمش آزمون هس البته نمیدونم اسمه واقعیشه ی نه اخ تو تلوزیون میداد اکثراسم فیلمارو عوض میکنن ی سرچ بزن شایدهمین باشه🌹

   پاسخ

   • mustafa

    اردیبهشت 3, 1398

    اسم فیلم Exam یا همون آزمون هست

    پاسخ

  • من

   اردیبهشت 20, 1398

   منم دیدم ولی اسمشو نمیدونم

   پاسخ

 39. mehran

  فروردین 30, 1398

  سلام بر دوستان اهل فیلم
  یک فیلمی هست نصفه نیمه جایی دیدم فقط اسمش را نمیدونم ، میدونم فیلم معروفی هست، ولی متاسفانه ندیدم!
  “تام هنکس” کاپیتان یک کشتی هست و یک عده به کشتی حمله میکنند و تک تک خدمه را میکشند و دست اخر ارتش به نجات کشتی میاد و…

  پاسخ

  • عباس

   فروردین 30, 1398

   سلام مهران جان،
   اسم فیلم کاپیتان فیلیپس (Captain Phillips) هستش، محصول 2013
   😉

   پاسخ

   • mehran

    فروردین 30, 1398

    سلام آقا عباس
    ممنونم

    پاسخ

 40. مجتبی

  فروردین 28, 1398

  فیلم علمی تخیلی معمایی خوب چی سراغ دارین ؟؟؟؟؟

  پاسخ

 41. Marsa

  فروردین 21, 1398

  سلام من دنبال دو تا فیلم هستم اولی یه پریایی بودن که داخل درخت زندگی میکردن و هر کس به اون درختا دست میزد میکشیدنش داخل و تا بچه بودن به اون درختا دست زدن و رفتن داخل و داخلش بزرگ بود وخونه اون پری ها بود
  دومی هم یه خانواده پولدار بودن که واسه دختربچشون تو یه تالار تولد گرفته بودن و پدرش شب تولدش واسش یه عروسک گرفته بود که اون عروسک مثل آنابل یه روح شیطانی داشت فکر کنم درست یادم نیست اگه کسی میدونه بگه

  پاسخ

  • Faezeh

   فروردین 30, 1398

   شاید اون عروسکه سابرینا بوده.اونم تقریبا مثل آنابل هست

   پاسخ

 42. امیر

  فروردین 13, 1398

  سلام ممنون میشم اگه بتونین اسمه یه فیلمو بهم بگین!
  حدود ۱۰ یا ۱۵ سال پیش بود که دیدمش مربوط به مصر بود که فضایی ها با یه سفینه ی فضایی که شبیه اهرام بود روی اهرام فرود میومدن،چیز زیادی ازش یادم نیست ولی خیلی دنباله این فیلم هستم اسمش یادم نیست!

  پاسخ

  • سایه

   اردیبهشت 15, 1398

   عنصر پنجم
   The Fifth Element
   1997

   پاسخ

 43. سمانه

  فروردین 13, 1398

  سلام دوستان چند سال پیش فیلم خارجی از تلویزیون پخش شد که فردی در حین رانندگی به اشتباه ماشین رو وارد جاده ای کرد که در دست ساخت بود و چون سرعت زیادی داشت نتونست ماشین رو کنترل کنه و توی نمیدونم آسفالت یا خاک فرو رفت بعد کل ماجرای فیلم در مورد تقلای اون فرد برای بیرون اومدن از ماشین بود ممنون میشم اگر کسی اسمش رو میدونه بگه.

  پاسخ

  • صالح

   اردیبهشت 8, 1398

   ماشینی در گل زندان صاحبش شد

   پاسخ

 44. سمانه

  فروردین 13, 1398

  سلام دوستان یه فیلمی بود چند سال پیش از تلویزیون پخش شد درباره ی چند تا خانم که توی بانک کار میکردند و تصمیم گرفتند پول زیادی رو از بانک بدزدند ممنون میشم اگر کسی اسمش رو میدونه بگه.

  پاسخ

  • رحمان

   فروردین 30, 1398

   mad money 2008

   پاسخ

   • سمانه

    اردیبهشت 1, 1398

    متشکرم دوست عزیز همین بود

    پاسخ

 45. سمانه

  فروردین 13, 1398

  سلام دوستان اگر کسی اسم این دوتا فیلم که میگم رو میدونه ممنون میشم بگه هر دو فیلم هم از تلویزیون پخش شدند :
  اولی در مورد یه شوالیه تاریکی بود که به هر روستایی می رفت اون روستا رو کامل نابود میکرد و یه مرد میخواست با شمشیری که قدرت کشتن اون شوالیه رو داشت اون رو نابود کنه و در یک قسمتش یادمه گروهی از جنگجویان داشتند از وسط یک دره رد می شدند که عده ای از بالا از دو طرف به سمت اون ها تعداد زیادی توپ های آتشین بزرگ انداختند.
  دومی هم در مورد عده ای بود که توی مکان بزرگی حبس شده بودند و بیرون از اونجا حالا نمیدونم سیاره ی زمین بود یا مریخ ولی هوا و خاک کاملا قرمز شده بود و به همین دلیل نمیتونستند مدت زیادی بیرون بمونند و در آخر فیلم دو نفر در یک استوانه ی بلند باهم جنگیدند و فردی که پیروز شده بود انگشت شست اون یکی که مرده بود رو برید و تونست توسط اثر انگشت اون از اونجا فرار کنه.

  پاسخ

 46. میتی

  فروردین 10, 1398

  فیلم تقریبا ترسناکی بود که یه هیولا هایی شبیه خفاش بودن که وقتی نور میگرفتی بهشون میپکیدن میشه اسم فیلمو بگین

  پاسخ

  • barana

   اردیبهشت 3, 1398

   اگ ویل اسمیت بازیگرشه اسمش من یک افسانه هستمه🌹

   پاسخ

 47. Mahan

  فروردین 7, 1398

  سلام ی فیلم میخوام مثل آپ گرید و اکولایزر اگه میدونید دوبله هست بهم بگین
  ممنون میشم💝

  پاسخ

 48. ايده

  فروردین 5, 1398

  سلام ميشه اسم فيلمي كه يه شاه ماري عاشق دخترنقاشي ميشه وماره طلسم شده وبابوسه دختره يه جوان زيباميشه

  پاسخ

 49. Sepidosia

  فروردین 3, 1398

  حاضرم قسم بخورم که Never let me go علمی تخیلی نیست 😄😁

  پاسخ

 50. بردیا

  فروردین 1, 1398

  فیلم لوسی محصول 2014 هم عالیه.

  پاسخ

 51. جواد

  اسفند 29, 1397

  سلام
  یه سریال خیلی وقت پیش دیدم دوتا برادر اتفاقی یه ماشین عجیب و قدیمی پیدا میکنن که امکانات زیادی داره و کم کم میفهمن که با ی کلید میتونه حرف بزنه یا نامرئی شه و … اگه میدونین اسمش چیه لطفا بگین که خیلی دوسش دارم.
  ممنونم

  پاسخ

 52. Sajad

  اسفند 24, 1397

  سلام ی فیلم دیدم چند سال پیش اسمشو یادم نیست اگه کسی میدونه لطفا اطلاع بدید
  موضوعش درباره ی جمعیتی از آدماست ک به شهرشون حمله شده و مجبورشدن داخل یک غار زندگی کنند وزراعت میکنن و برای اینکه وارد شهرشون بشن و شناخته نشن حتما با عینک دودی باید داخل شهر بیان وگرنه از چشاشون شناسایی میشن

  پاسخ

  • Ghazal

   فروردین 6, 1398

   Host

   پاسخ

  • arash

   اردیبهشت 2, 1398

   daybreakers

   پاسخ

  • barana

   اردیبهشت 3, 1398

   میزبان هستش🌹

   پاسخ

 53. امیر

  اسفند 20, 1397

  سلام.یه فیلم دیدم دو سال پیش حدودا چند تا گیمر ازشون دعوت کردن برن واسه یه بازی مجازی.هر چدوم لباس خوشون رو پوشیدن و عینک زدن.یهو دیدن تو یه ماموریت هستند.اول یه مربی بهشون درس داد و بعد رقتن درگیر شدن.یادمه یکی از حرفه ای هاشون عینکشو ورداشت تشنج کرد مرد لطفا اسمشو بگین خیلی دنبالشم

  پاسخ

  • hasti

   اسفند 24, 1397

   نیست احتمالا؟ the call up

   پاسخ

   • امیر

    اسفند 24, 1397

    واقعا دستت درد نکنه.خیلی ممنون.خودشه.خیلی دنبالش بودم واقعا ممنونم.

    پاسخ

 54. علی

  اسفند 9, 1397

  سلام دوستان یک فیلم چند سال پیش دیدم تعدادی با یک ترانزیت توی صحرا گم شدن تک تک میمردن یک صحنه یکیش یه مارمولک از گشنگی خورد

  پاسخ

 55. ata

  اسفند 2, 1397

  با سلام
  دیه فیلمی بود که از تلویزیون هم پخش شد که یه عده بچه میرن یه مسابقه ی مخصوص گیمر هارو میبرن بعد جایزشون یه سری cd هست که وقتی cd ها رو باز میکنن قدرت زیادی تو تیراندازی و جاخالی دادن پیدا می کنن بعدش میرن ادم میکشن و…
  یادمه چند قسمتم بود
  وقتی بچه بودم پخش میشد اگه کسی اسمش می دونه بگه ممننون میشم
  ممنون از وقتی که واسه خوندن میزاری

  پاسخ

  • محمد

   خرداد 4, 1398

   اسم اصلیشو نمی دونم اما تو صدا وسیما به اسم بازی پخش شدهمین اسمو همسرچ کنی میادش

   پاسخ

 56. Ali

  بهمن 25, 1397

  فیلم تو سبک the100 ، خیلی فوق العاده بود ، لطفاً میدونید بگید ؟!

  پاسخ

  • alimosalmanzadeh

   فروردین 12, 1398

   من هم خیلی دنبالش گشتم ولی از اون بهتر ندیدم منتظر فصل ششم هستم

   پاسخ

 57. احمد

  بهمن 21, 1397

  سلام یک فیلم هست که در اون یک عده از نظامی ها به یک منطقه برای آموزش فرستاده میشن که یک زن همراه هشون هست (کسی که ربات های جنگی رو برنامه ریزی کرده مخترع شون هست) بعد اونها در جریان آموزش متوجه میشن مورد حمله اونها یا برای آموزش اونها ،قرار گرفتن – کسی اسم این فیلم رو میدونه – ممنون

  پاسخ

  • عباس

   بهمن 22, 1397

   سلام احمد جان،
   فیلم Kill Command محصول سال 2016

   پاسخ

  • sina

   بهمن 22, 1397

   سلام اسمش هست kill comand

   پاسخ

  • على

   اسفند 28, 1397

   لبه فردا هستش فكر كنم

   پاسخ

 58. Moii

  بهمن 16, 1397

  فکرکنم دهمین پادشاه دیوانه منظورشما باشه

  پاسخ

 59. کوروش

  بهمن 13, 1397

  خیلی وقت پیش یک فیلم یک گروه فیلمبردار امریکایی میان داخل استودبو در روسیه فیلم بسازن توی این کروه یک زن لال هست .وقتی کار فیلمبرداری تمام میشه هم میرن زن برمیگرده چیزی برداره که میبینه دارن فیلمبرداری فیلم پورن مبکنند که یکدفعه زنه را تیکه تیکه میکنند موضوع هم سر اینه که میافتن دنبال این زنه که بکشنش .واقعا فیلمش قشنگه ولی اسمشو یادم نیست ماله دهه ۱۹۹۰ هست.

  پاسخ

 60. سارا

  بهمن 12, 1397

  سلام خسته نباشید لطفا اسم فیلمی که توش بعد از یک انفجار مرده ها مثل سایه هایی میشن که بعد از چند دقیقه محو میشند و یکی از این ها میخواد دختری را تو روز تولدش بکشه بگین

  پاسخ

  • hasti

   اسفند 24, 1397

   i still see you

   پاسخ

 61. علیرضا

  بهمن 11, 1397

  به شششدددددت عجیب غریب بود برام که فیلم درجه یک interstellar توی این لیست نیست!!!!!!!!!
  عجیبه!-!-

  پاسخ

 62. سارا

  بهمن 8, 1397

  سلام من چند سال پیش یه فیلم سینمایی سه قسمتی از شبکه سه دیده بودم اما الان هرچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد عاشقانه تخیلی هم بود موضوعش راجع به یه دختری بود که از یه دریچه ای که باز شده بود وارد یه دنیای دیگه ای شد اونجا با یه پسری که شبا گرگ میشد آشنا شد و عاشق هم شدن اخرشم هر دو از اون دریچه خارج شدن پسره فکر کنم ادم موند کسی اسمشو میدونه؟

  پاسخ

  • barana

   اردیبهشت 3, 1398

   دهمین پادشاه دیوانه هستش🌹

   پاسخ

 63. Javad

  دی 30, 1397

  سلام من یه فیلم حدود ۱۰ ال ۱۵ سال پیش دیدم داستان فیلم در مورد اینده بود بعد اینا یه اسلحه هایی داشتن که برای هر کس اثر انگشت خاصی داشت و اسلحشون مثل کلت بود بعد طرف میگفت بمب اسلحه بمب پرت میکرد میگفت دوتا تیر همراه هم اون کارو میکرد اگه میشه اسم فیلم رو برام پیدا کنید هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم

  پاسخ

 64. مهدی

  دی 26, 1397

  سلام خسته نباشید فیلم تخیلی شبیه شمشیر شنارا کسی از دوستان سراغ ندارن معرفی کنند

  پاسخ

 65. قاسم

  دی 20, 1397

  سلام من دنبال یه فیلمی هستم ک حدود هفت هشت پیش دیدم شایدم بیشتر ، یه نفر بود که هی میفرستادنش داخل مترو ، ک هر دفعه داخل مترو میشد یه زمان محدودی داشت چیز هارو تغییر بده ، اینقد باید میرفت ک اون تغییر درست رو انجام بده ، وقتی تغییر درست نبود انگار مترو منفججر میشد ، فک کنم هردفعه ک میفرستادنش داخل مترو هردفعه تو زهن یه نفر دیگ بیدار میشد

  پاسخ

  • عباس

   دی 21, 1397

   سلام فکر کنم فیلم source code رو میگی

   پاسخ

  • boy

   بهمن 12, 1397

   اسم فیلمش کد منبع یا source code

   پاسخ

 66. پارسا

  دی 18, 1397

  اگه میشه ادمین یه قسمتی رو بزارن برای پیدا کردن فیلم
  فک کنم خیلی بهتر باشه

  پاسخ

  • عباس

   دی 18, 1397

   سلام پارسا جان،
   به فکرش هستیم 😉

   پاسخ

 67. آرمان

  دی 16, 1397

  سلام ببخشید یه فیلم بود من خیلی وقت پیش دیدم تقریبا ۶.۷ سال پیش تو صدا سیما یادم افرادی که باید مثلا میمردن به یه صورتی انتخواب میشدن تا دوباره زندگی کنن ولی هر شب باید با یه موجودات خواصی میجنگیدن یکیشون باید میرفت زیر قطار که انتخواب شد و یه لباسای چرم مشکی میپوشیدن که قوی تر میکردشون ممنون میشم کسی میشناسه بگه

  پاسخ

  • زهرا

   بهمن 7, 1397

   همراه با خدایان

   پاسخ

  • عباس

   بهمن 7, 1397

   سلام آرمان جان،
   فیلم Gantz محصول 2011
   انیمیشنش هم سال 2016 ساخته شده که اونم دیدنی و جذابه

   پاسخ

  • barana

   اردیبهشت 3, 1398

   گانتز هستش انمیشنشم اومده

   پاسخ

 68. Nana

  دی 13, 1397

  سلام. یادمه 15_20سال پیش ی فیلم سینمایی دیدم ک اسمش فرستاده ها بود ولی فکرکنم اسم واقعیش این نبود چون پیداش نمیکنم. داستان راجع ب ی دانشمند امریکایی بود ک متوجه ی سری وقایع غیرعادی شد و بعد از پیگیری متوجه وجود بیگانه ها شد. این بیگانه ها وقتی میدویدن پاشون مثل ملخ ب عقب برمیگشت.. اون موقع خیلی بچه بودم چیز زیادی یادم نیست. ممنون میشم اگ کسی اسم واقعی فیلمو میدونه بگه

  پاسخ

 69. سلام.من یه فیلم دیدم حدود15سال پیش فیلمه چینی یا کره ای بود فک کنم.چیز زیادی ازش یادم نیست .فقط اینکه یه مرد مهاجم که حمله کرده بود به معبد با دونفر از معبدی ها درگیر میشن و یکی از اون دو نفر یه فن اجرا میکنه به اسم نقای طلایی و موقع اجرای اون فن یه حاله نقاب طلایی میاد دور پسره.جوری که چیزی از اون حلقه نقاب دور پسره نمیتونه رد بشه ولی مهاجمه شکستش میده ولی اون یکی پسره بالاخره اون مهاجم رو شکست میده.ممنون ازتوت.اگه چیزی یادتون هست کمک کنید

  پاسخ

 70. محمد

  دی 6, 1397

  جای آواتار و میان ستاره ای توی لیست خالیه

  پاسخ

 71. مهراد

  دی 3, 1397

  سلام
  جملات زیبا نمایانگر تفکر وسیع هستند.
  درود بر نگارنده و تهیه کننده ی این پست مفید و نفیس.
  واقعا انتخاب و نکته سنجی شما عالی بود.
  تک تک فیلم هارو دیدم و لذت بردم. و باز درود بر شما.
  زنده باد.
  یاعلی

  پاسخ

 72. یونس

  دی 2, 1397

  سلام ببخشید یه فیلم توی مایه های “هری پاتر” و یا “بازیکن شماره ی یک اماده” بهم معرفی کنید .
  می دونم یکم فرق دارند ولی هر دو رو خیلی خوشم اومد…

  پاسخ

  • آرش

   اسفند 1, 1397

   فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them

   پاسخ

  • hasti

   اسفند 24, 1397

   valerian and city of thousand planets

   پاسخ

 73. hazhir

  دی 1, 1397

  پس جرا فیلم های martian و interstellar نیستن تو لیستتون؟

  پاسخ

 74. مسعود

  آذر 24, 1397

  به دوستان توصیه میکنم فیلم های interstellar و passengers رو حتما” ببین که عالیه

  پاسخ

 75. حسن

  آذر 23, 1397

  باسلام
  فلیم های مشابه فیلم ونوم یا مشابه کمپانی مارول معرفی کنین لطفا

  پاسخ

 76. داود

  آذر 23, 1397

  آقا من دنبال یه فیلم قدیمی میگردم که توی این فیلم حشرات قول پیکر به ارتش امریکا حمله میکنن . و ارتش امریکا با اسلحه با این حشرات میجنگه ! ان دنبال اسم این فیلمم ممنون از کسی که بتونه کمک کنه

  پاسخ

  • عباس

   آذر 23, 1397

   سلام داود جان،
   فیلم های خیلی زیادی با این موضوع ساخته شدن.
   ولی نزدیک ترینش به تعریفی که از فیلم داشتی، سربازان سفینه (Starship Troopers) هستش که در واقع یه سه گانه هستش (1 و 2 و 3 داره).

   پاسخ

  • hamid

   دی 8, 1397

   سلام داود جان اسم فیلمش مسافران کشتی فضایی هست و قدیمی و خیلی قشنگه

   پاسخ

  • پارسا

   دی 17, 1397

   Starship Troopers 1997

   پاسخ

  • Mrym

   بهمن 27, 1397

   The mist

   پاسخ

  • محمد

   اسفند 27, 1397

   نبرد لس انجلس

   پاسخ

 77. EGHE

  آذر 22, 1397

  حیفه که فیلم لوسی2014 در این لیست قرار نگرفته.

  پاسخ

 78. علی

  آذر 18, 1397

  سلام من دنبال یه فیلمی هستم که حدود ده سال پیش از تلویزیون پخش شده چیز زیادی از این فیلمه یادم نیست فقط سکانس آخرش رو یادمه که یه نفر تیر خورده بود و تو بیمارستان بود و داشت میمرد یه نفر دیگه دلش میسوزه و جون اونو نجات میده ولی خودش میمیره انگار یه چیزی تو دهنش بود و یه نوری از دهنش زد بیرون و خودش مرد و اونو زنده کرد .

  پاسخ

  • محمدرضا

   آذر 20, 1397

   سلام The Green Mile- مسیر سبز ، ببین همین نیس

   پاسخ

 79. امیر

  آذر 17, 1397

  با عرض سلام و خسته نباشید
  دنبال یک سری از فیلم های هستم موضوعشون درباره ی جهان های موازی باشه و از همین قبیل…

  پاسخ

  • محمد

   دی 16, 1397

   سلام. من با شما فیلم دوند هزارتو رو پیشنهاد میکنم خیلی در مورد جهان موازی نیست اما به پسند شما میخوره. دونده هزار تو 3 تا هست 1 و 2 و 3 هر ستاشونو دانلود کنید و نگاه کنید

   پاسخ

  • محمد امین

   دی 16, 1397

   سلام دوستان. من ی فیلم مثل دونده هزار تو میخواستم کسی سراغ داشت حتمی جواب بده

   پاسخ

  • پارسا

   دی 17, 1397

   Mr.nobody

   پاسخ

  • علیرضا

   دی 22, 1397

   سلام سریال فرینچ رو ببین کلا درباره ی جهان موازیه و به شدت سریاله عالی ایه

   پاسخ

 80. محمد

  آذر 16, 1397

  سلام
  دنبال فیلمی میگردم که یه موجود فرازمینی میاد زمین و اون شی که میتونه برگرده رو گم میکنه.اون شی میفته دست یه پسره و با اون میره فضا اونجا عاشق یه دختری میشه که چشمای سبزی داره و براشون میجنگه وسیارشون نجات میده بعدش نمیدونم چی میشه ناخود آگاه برمیگرده.دوباره دوست داره برگرده ولی نمیتونه خودشو به مردن میزنه وبه ورثش میگه من شی دارم که هرکی اونو داشته باشه میتونه فرمانروای تمام هستی بشه خبرش به گوش موجودات فرازمینی میرسه وقتی میان که شی بدزدن این با اون شی ای که اونا آوردن میره فضا

  پاسخ

  • عباس

   آذر 16, 1397

   سلام محمد جان،
   فکر میکنم منظورت فیلم John Carter محصول 2012 باشه

   پاسخ

  • مسیح

   آذر 20, 1397

   اسم اون فیلم جان کارتره

   پاسخ

  • پارسا

   دی 17, 1397

   John Carter

   پاسخ

  • یاسر

   دی 17, 1397

   سلام اسم فیلم جان کارتره (John Carter 2012) خیلی جالبه

   پاسخ

  • یاسر

   دی 17, 1397

   سلام
   ببخشید یه بار یه فیلم دیدم تقریبا تاریخی بو در عصر جدید
   یعنی موجودات افسانه ای برگشته بودن به دنیای تانک و ماشین های جنگی
   این فیلم یه دختری به اسم سارا داشت که روی شانه اش یه علامت بود که یک مار بزرگ بد باید روح این دختر و احاطه میکرد
   یه مار بزرگ خوبم بود که از انسان ها محافظت میکرد حالا اسم این فیم را میخوام
   ممنون

   پاسخ

   • علی

    اسفند 18, 1397

    😕

    پاسخ

 81. محمد خسروی

  آذر 9, 1397

  سلام . دنبال یه فیلمم با این موضوع
  یه عده تبهکارو توی یه زندان گذاشتن و تو شیکم هر کدومشون یه بمب کار گذاشتن که با یه نفر دیگه جفته و اگه این دو تا بمب از هم فاصله زیاد بگیره منفجر میشه و هیشکی جفتشو نمیشناسه و نمیتونه فرار کنه
  لطفن اگه میدونین بگین

  پاسخ

  • محمدرضا

   آذر 9, 1397

   سلام 16.17 سال پیش یه فیلم تقریبا با همین موضوع دیدم!اونموقع فک میکردم بازیگرش آرنولده (خخخ) الان سرچ کردم اسمش اینه Fortress محصول سال 1992 شماره دومشم 2000 پخش شده، ببین همونی نیس که دنبالشی

   پاسخ

 82. محمدرضا

  آذر 6, 1397

  سلام آقا خسته نباشید،من خیلی وقت پیش یه فیلم دیدم که تقریبا هیچی ازش یادم نیس بجز کمی از داستانش،حدود 15سال قبل دوبله شدش رو دیدم فک کنم احتمالا مال اواخر قرن 20 باید بوده باشه داستانش هم ازین قرار بود: یه زن و شوهری تو کل فیلم تحت تعقیب هستن فکر کنم بخاطر اینکه پلیسا فکر میکنن یکیشون فضاییه و تو بدنش بمبه خودشونم اینو نمیدونن…. خلاصه آخر سر که اینارو پیدا میکنن فک کنم فضاییه رو میکشن بعد همون لحظه یه محفظه ای باز میشه میبینن جسد هر دوتاشون اونجا هس و اون دوتایی که دنبالش بودن هر دو فضایی بودن همون موقع هم اونکه زندس منفجر میشه کل اون محوطه میره رو هوا … همچین فیلمی یادتون نیس؟!

  پاسخ

 83. T

  آذر 5, 1397

  سلام لطفاً اگه فیلمی مشابه دونده هزارتو سراغ دارید بگید ،ممنون

  پاسخ

  • Matin

   بهمن 7, 1397

   فیلم های divergent 1.2.3
   The hunger game1.2.3.4
   Thr darkest mind
   Edge of tommarow

   پاسخ

 84. مهدی

  آذر 4, 1397

  متشکرم از لیست. فکر میکنم فیلم گانتز هم تخیل بسیار جالبی داره و فیلم خیلی خاصیه. اسم فیلم اول پرومتوس هست.
  به امید روزی که تخیل وارد سینمای ایران بشه

  پاسخ

 85. ali

  آذر 1, 1397

  سلام دوستان.من دنبال یه فیلم هستم که یه پسر از یه خانواده عضو یه گروه عجیب و شیطانی میشه.خانواده یکی رو استخدام میکنن تا پسرشون رو نجات بده و این اتفاق میفته.بعد از این ماجرا خانواده در یک کلبه پناه میگیرن تا پسرشون رو نجات بدن اما شب اون گروه میاد سراغشون و همه ی خانواده رو به قتل میرسونه و دوباره پسره رو میبره و فیلم دوم ماجراش اینجوریه که یه دختر با نامزدش توی پارکینگ مجتمع صدای تیراندازی میشنون و وقتی که از پارکینگ خارج میشن میبینن که کل شهر دارن با اسلحه همدیگه رو میکشن و بلافاصله نامزد دختره کشته میشه و دختره باید دخودشو نجات بده………..ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ

 86. هانيه

  آبان 30, 1397

  سلام مرسيي بابت پيشنهاداتتون!من دنباله فيلم هايي شبيهinterstellar هستم ممنون ميشم اگه موردي سراغ دارين معرفي كنيد!

  پاسخ

  • ایرانی

   آذر 1, 1397

   Contact 1997

   پاسخ

  • Amir

   آذر 16, 1397

   Filme (The Martian) ro bbinid

   پاسخ

  • علیرضا

   دی 22, 1397

   Gravity

   پاسخ

 87. ایرانی

  آبان 29, 1397

  اطلاعات شما بالاست لطفا اگه تونستید معرفی کنید ممنون

  پاسخ

 88. ایرانی

  آبان 29, 1397

  سلام من دنبال 2 تا فیلم میگردم – خیلی وقت پیش دیدم – اولی در مورد یه شهر بود که کوچیک شده بود و در داخل کمد زیر سینک ظرف شویی بود باید یه چیزی شبیه به لامپ بش وصل میشد تا شهر به حالت اولش برگرده – دومی در مورد فیلم یا سریالی بود که یا ماده فضایی میافته روی زمین عینیه تپه هی زمینو داره میگیره و بزرگ میشه یادمه یه جاهاییش نشون داد هواپیما میفرستند داخلش تا نابودش کنن – هر 2 تو صدا سیما خیلی وقت پیش پخش شده بود – ممنون میشم فیلم تو سبک Contact 1997 که در مورد ارتباط گیری با موجدات فضاییه هم معرفی کنید . بسیار تشکر

  پاسخ

 89. سحر

  آبان 27, 1397

  دوستان دنبال یه فیلمیم که توش یه موجودی وارد بدن های انسان های میشه و به نحوی اون هارو کنترل میکنه و بطوریه که از بدن یه انسان وارد بدن دیگه ای میشه
  اینم اضافه کنم که از راه دهن وارد جسم انسان ها میشد و اونهارو کنترل میکرد
  خواهش میکنم اگه اسمشو میدونید بهم بگید.خیلی ممنونتون میشم

  پاسخ

  • saeid

   آبان 30, 1397

   ونوم

   پاسخ

  • محمد خسروی

   آبان 30, 1397

   فکر کنم فیلم دومیت annihilation باشه با بازی ناتالی پورتمن

   پاسخ

  • محمد خسروی

   آبان 30, 1397

   فیلم thing تقریبن شبیه همینه

   پاسخ

   • سحر

    آذر 3, 1397

    نههه هیچکدوم اینا نیست
    فیلمش ماله 5.6 ساله پیشه تقریبا
    من اون موقعها دیدمش یعنی
    یه موجودیه تقریبا مثل عنکبوت ایناس..وارد بدن انسان میشه و طرف تغییر شکل نمیده ولی تحت سلطه اون موجود در میاد
    مثلا جوریه که تو بدن یه انسانه بعد روبروی یه انسان دیگه قرار میگیره و از طریق دهن شخص اول خارج میشه و وارد دهن شخص دیگه میشه..
    خواهش میکنم کسی اطلاعاتی داره بگه

    پاسخ

    • arash

     اردیبهشت 2, 1398

     the host 2013

     پاسخ

  • محمد خسروی

   آبان 30, 1397

   سلام . دنبال یه فیلمم با این موضوع
   یه عده تبهکارو توی یه زندان گذاشتن و تو شیکم هر کدومشون یه بمب کار گذاشتن که با یه نفر دیگه جفته و اگه این دو تا بمب از هم فاصله زیاد بگیره منفجر میشه و هیشکی جفتشو نمیشناسه و نمیتونه فرار کنه
   لطفن اگه میدونین بگین

   پاسخ

  • udmi

   آذر 3, 1397

   اسمش مار 4 سر نیکله

   پاسخ

  • اشکان

   آذر 19, 1397

   venom
   اخه فیلم به این معرئفی رو نمیشناسی

   پاسخ

  • Faezeh

   فروردین 30, 1398

   مرد عنکبوتی هم همچین صحنه ا ی داره

   پاسخ

  • barana

   اردیبهشت 3, 1398

   میزبان

   پاسخ

 90. ایرانی

  آبان 27, 1397

  سلام من دنبال 2 تا فیلم میگردم – خیلی وقت پیش دیدم – اولی در مورد یه شهر بود که کوچیک شده بود و در داخل کمد زیر سینک ظرف شویی بود باید یه چیزی شبیه به لامپ بش وصل میشد تا شهر به حالت اولش برگرده – دومی در مورد فیلم یا سریالی بود که یا ماده فضایی میافته روی زمین عینیه تپه هی زمینو داره میگیره و بزرگ میشه یادمه یه جاهاییش نشون داد هواپیما میفرستند داخلش تا نابودش کنن – هر 2 تو صدا سیما خیلی وقت پیش پخش شده بود – ممنون میشم فیلم تو سبک Contact 1997 که در مورد ارتباط گیری با موجدات فضاییه هم معرفی کنید . بسیار تشکر

  پاسخ

  • عباس

   آبان 29, 1397

   سلام دوست عزیز،
   متاسفانه من ندیدم این فیلم هارو امیدوارم دوستان بتونن کمک کنن.
   در مورد ارتباط با موجودات فضایی هم فیلم Arrival فیلم خوبیه اگه ندیدید ببینیدش

   پاسخ

 91. Nima

  آبان 25, 1397

  من دنبال فیلمی تو سبکdivergentوo maze runner میگردم
  اگه میشه معرفی کنین

  پاسخ

  • عباس

   آبان 25, 1397

   سلام،
   فکر میکنم نزدیک ترین فیلم به این فیلما، سه گانه عطش مبارزه (The Hunger Games) هستش. سه گانه ماتریکس رو هم اگه ندیدید حتما ببینید

   پاسخ

 92. ritardando

  آبان 17, 1397

  این که در این لیست inerstellar رو ندیدم واقعا شوکه شدم. تاسف برانگیز که چند فیلم متوسط در لیست دیده میشه ولی این شاهکار نولان و حتی فیلم قوی ای مثل the martian در این لیست جایی نداره
  این لیست ضعیف بیانگر عدم اشراف نویسنده به ژانر علمی تخیلیه 🙂

  پاسخ

  • مجتبی

   آبان 20, 1397

   واقعا اینتر ستایلر باید بالای لیست باشه

   پاسخ

 93. محمد

  آبان 15, 1397

  سلام. یک فیلم ماهواره دیدم اسمشو میخواستم. دوبله هم بود به نظر جدید نمیومد. چند نفر میرن به یه مکانی مثل صحرا و اون جا عینک سه بعدی میزارن و وقتی عینک میزارن مثل شهر میشه و … تو صحنه های دیگه شم از این سیاره به اون سیاره گشت و گذار هم میشه.کسی دیده؟ادم فضایی هم تو فیلم هست .نقش اولشم یه دختر پسرن. فیلم ریدی پلیر وان که نیست.دفیلم دیگه به ذهن کسی میرسه؟

  پاسخ

  • عباس

   آبان 15, 1397

   سلام محمد جان،
   کاش جزئیات بیشتری میدادی ولی فکر میکنم منظورت فیلم Tron: Legacy محصول 2010 باشه. اگه این نیست جزئیات بیشتری از فیلمو بگو تا دوستان معرفی کنن

   پاسخ

  • امیر

   آبان 16, 1397

   نام فیلم” والرین و شهر هزار سیاره ” است

   پاسخ

  • علیرضا

   آبان 17, 1397

   اسمه فیلمش اینه
   Valerian and the City of a Thousand

   پاسخ

  • فاطمه

   آبان 26, 1397

   اسم فیلم والرین هست

   پاسخ

  • حامد

   آبان 28, 1397

   والرین وشهر هزار سیاره

   پاسخ

  • عادل

   آذر 4, 1397

   فکر کنم یه برداشت از جنگ ستارگان بود . اسمش سولو بود

   پاسخ

  • علیرضا

   آذر 14, 1397

   منظورت ready player one نیست؟

   پاسخ

  • علیرضا

   آذر 14, 1397

   سلام
   من دنبال یه فیلم
   داستنش این بود که چند تا پسر بچه یه سنگ از کنار رنگین کمان پیدا میکنن اون سنگ هرچی آرزو میکردن براورده میکرد

   پاسخ

  • محمد

   آذر 21, 1397

   والرین

   پاسخ

  • hamid

   دی 8, 1397

   valerian

   پاسخ

  • علیرضا

   دی 22, 1397

   اسم فیلم والرین و شهر هزار جزیره است

   پاسخ

  • kasra

   اسفند 6, 1397

   سلام محمد اقا اسم فيلم والرين در شهر هزار سياره هست

   پاسخ

  • barana

   اردیبهشت 3, 1398

   والرین وشهرهزارتو هستش🌹

   پاسخ

 94. mb

  آبان 10, 1397

  سلام دونبال یه فیلم چند سال پیش دیدم فکر کنم شبکه4 گذاشتش فیلم درمورد سرقت طلا بود یک گروه پیر بودن سرقط تلا با دخترش انجام دادن بعد یه گروه دیگه امدن طلا هارا بورن دختر مرد بش خیانت می کنه با پسره فرار می کند بعد اخر فیلم پیره مرده به دخترش میگه من حتی بند کفش هام هم بدونه برنامه ریزیی نمبندم طلاهاهم دست خودشه اگه ممکن اسمش را بم بگید خیلی وقت دونبالشم

  پاسخ

 95. Arm17

  آبان 8, 1397

  سلام .کسی میدونه تو فیلم انتقام جویان :جنگ ابدیت .تانوس چطوری سنگ قدرت رو داشت .وقتی که سفینه ی آزگاردی هارو نابود کرد؟

  پاسخ

  • عباس

   آبان 8, 1397

   سلام،
   تانوس قبل از حمله به سفینه ازگاردی ها به زاندار حمله کرده بود و سنگ قدرت رو که اونجا بود برداشته بود. تو سکانسی که ثور با نگهبانان کهکشان آشنا میشه به این موضوع اشاره میکنه

   پاسخ

   • صادق

    آبان 9, 1397

    آقا عباس عزیز در مورد اون فیلم دراکولا که گفتم اطلاع دارید؟

    پاسخ

    • عباس

     آبان 10, 1397

     سلام صادق جان،
     راستش چیزی به ذهنم نمیاد چون خیلی کلی گفتی داستانو، اگه یکمی جزئیات بیشتری از فیلمو بگی شاید بشه پیداش کرد

     پاسخ

     • صادق

      آبان 10, 1397

      سلام عباس عزیز:
      چند نفر شب میرن تو یه کلبه تو بیابون با ماشین و نیزه و غیره حمله میکنن و دراکولاهارو از اونجا شکار میکنن و فقط بعد مرگشون جمجمه شون باقی میمونه بعد که برمیگردن به نظر رئیس دراکولاها با عصبانیت از زیر زمین دور تر از کلبه بیرون میاد و میره برا انتقام اونا میرن پارتی و جشن اونم میره به سقف اتاق یکی از اونا میچسپه طرف که برمیگرده حمله میکنه این شروعش و یادمه….

      پاسخ

     • عباس

      آبان 10, 1397

      سلام صادق جان،
      فیلم Vampires (خون آشامان) محصول سال 1998 😉

      پاسخ

     • صادق

      آبان 15, 1397

      عباس عزیز مرسی خودش بود اینو 7 سالم بوده عموم برام گذاشت دیدمش خدا ازش راضی نباشه اون شب تا صب نخابیدم!!!!!

      پاسخ

     • عباس

      آبان 15, 1397

      خواهش میکنم صادق جان،
      😂😂
      منم فک کنم 6-7 سالم بود که فیلم Blade و کلبه وحشت رو پشت سر هم دیدم و دو سه شب نخوابیدم 🙂

      پاسخ

    • barana

     اردیبهشت 3, 1398

     من کله فیلم توژانردراکولارو دیدم یه کمی تعریف کنی شاید اسمش یادم بیاد

     پاسخ

 96. نسترن

  آبان 8, 1397

  سلام ببخشید من خیلی وقته دنبال یه فیلمی میگردم که چند سال پیش از شبکه سه پخش شد و فقط ی تیکه هاییش یادمه… داستان زندگی دختری به اسم ویرجینیاست که مادرشو تو بچگی گم کرده و زندگیش وارد ی سری اتفاقات عجیب میشه و میره داخل دنیای قصه ها و میفهمه مادرش مث ملکه بدجنس قصه سفید برفی شده و آخرش مادرشو با شونه ی سر زهری که میزنه میکشه… با یه مردی هم سفر میکنه که در باطن ی گرگه… یه تیکه ش هم یادمه با ی طلسم موهاش انقدر بلند میشه ک مرده مجبور میشه با تبر قطعشون کنه… ممنون میشم اگه کسی اسمشو میدونه راهنماییم کنه

  پاسخ

  • سانی

   آبان 26, 1397

   فرمانروای قلمرو دهم یا یه همچین چیزیه،منم دیدم اما اسمش یادم نیس دقیق

   پاسخ

  • Amir

   آذر 1, 1397

   یه مینی سریال 10 قسمتس!
   The 10Th Kingdom

   پاسخ

  • Mira

   بهمن 23, 1397

   نسترن جون اسمش دهمین پادشاه دیوانه هست

   پاسخ

  • barana

   اردیبهشت 3, 1398

   دهمین پادشاهه دیوانه هس اسمش

   پاسخ

 97. علی

  آبان 8, 1397

  سلام
  فیلمهای time crimes ,hard to be a god ,never let me ,upastroeam color, under the skinsکه معرفی کردین واقعا فیلمهای مزخرفی ان
  و جاشون تو لیست نیست

  پاسخ

 98. Farzad

  آبان 6, 1397

  سلام ببخشید یه فیلمی هست که موجودی ناشناخته در جایی که انسان های روی آن تحقیق می کنندوجود خانم خدمتکاری وجود دارد که به آن نزدیک می شود و از دادن تخم مرغ بهش شروع میشه این قضیه نیشه اسم این فیلن رو بگین؟

  پاسخ

  • ali

   آبان 7, 1397

   فرزاد جان سلام….فیلم مورد نظر شما بایدSHAPE WATERباشه

   پاسخ

  • ممد

   آبان 7, 1397

   The.Shape.of.Water.2017

   پاسخ

 99. فرشته

  آبان 6, 1397

  سلام من دنبال دوتا فیلم میگردم ممنون میشم یکی بهم بگه اسمشونو اولیش داستان یه گروهی که یه تعدادی از افراد مشهور رو میگیرن و میخوابونن در یه دنبای دیگه بسته دیگه با چهرهی دیگه بیدار میشن در اخر هرکی زنده بمونه در دنبیای واقعی میزارن که جوان باشه

  دومین فیلمم اینه که یه سری از افرادو میندازن داخل یه سالن بسته بزرگ هرکی زنده بمونه نفر اخر میتونه از اونجا خارج بشه که در اخر همون شخص وقتی ازادی میشه میبینه توی یه سالنی دیگست که به همه ی اونها همین گفته شده و دباره باید بین این ها زنده بمونه

  هرکی بهم گفت قول میدم جبران کنم ممنون

  پاسخ

  • ali

   آبان 7, 1397

   سلام…فرشته جان فیلم دوم مورد نظر شما اگه اشتباه نکنم خانه ی9نفره اسمش هست

   پاسخ

  • ع

   آبان 7, 1397

   دومی اره

   پاسخ

  • صادق

   آبان 7, 1397

   باسلام دوستان من یه فیلیم و خیلی وقت پیش دیدم که هرچی سرچ میکنم دیگه پیداش نکردم داستان تا اونجایی که یادمه دراکولاس.که تو یه کلبه مخفی شدن و یه گروهی اونارو شکار میکنن فک کنم محصول امریکا باشه تو یه صحنه ش یه دست دراکولا از زمین به سرعت میاد بیرون بچه گیا دیدمش

   پاسخ

   • mahdi

    بهمن 9, 1397

    احتمالاباید فیلم Vampires (خون آشامان) محصول سال 1998 😉

    پاسخ

  • محمد

   آبان 15, 1397

   House of 9

   پاسخ

  • پارسا

   دی 18, 1397

   اولی رو نمیدونم
   دومی House Of nine 2004

   پاسخ

  • arash

   اردیبهشت 2, 1398

   فیلم اول اسمش هست R.P.G مخفف real playing game
   فیلم دوم اسمش هست cube که سه قسمت ازش ساخته شده
   حالا جبران کن

   پاسخ

  • arash

   اردیبهشت 2, 1398

   R.P.G (real playing games) and the cube

   پاسخ

  • barana

   اردیبهشت 3, 1398

   گانتزه اسمش انمیشنشم اومده

   پاسخ

 100. ali

  آبان 5, 1397

  درود بر شما……….دوستان لطفا فیلمهایی در سبک جک غول کش که هم موضوع جالبی داشته باشه و هم در فیلم از جلو ه های طبیعت بکر و زیبا استفاده شده باشه معرفی کنید….سپاسگزارم

  پاسخ

  • بهروز

   آبان 8, 1397

   سلام فیلمهای نارنیا، هابیت، آواتار دارای جلوه های بصری زیبا و طبیعت بکری هستن

   پاسخ

 101. ali

  آبان 5, 1397

  درود بر شما دوستان عزیز….من دنبال یه فیلم هستم که موضوعش اینه پسر یه خانواده به یه گروه عجیب پیوسته که خانواده یکی رو استخدام میکنن تا پسرشون رو نجات بده..این اتفاق میفته اما اون گروه این خانواده رو در یک کلبه جنگلی محاصره میکنن و بعد از کشتن خانواده دوباره پسره رو پس میگیرن

  پاسخ

 102. ابی

  آبان 4, 1397

  سلام
  فیلمی رو دیدم که مردی نامزد دختر یه سناتور بود و به یه هتل رفتن و قرص اکس مصرف کردن و همراه یه زن دیگه اتفاقاتی افتاد، که بعدش دختره پشیمون شد با نامزدش سعی کرد اون زن رو پیدا کنه تا اگه اشتباه نکنم به کسی نگه. اما در نهایت متوجه شد همش نقشه بوده واسه تلکه کردن دختره و یه تیم کلاهبرداری بودن. ممنون میشم اسمش رو بگید.

  پاسخ

 103. King

  آبان 3, 1397

  سلام یه فیلمی بود که چند نفر توش قلبشون رو از کار مینداختن تا ببینن اون دنیا وجود داره اسمشو لطفا بگین

  پاسخ

  • اصغر میرزایی

   آبان 3, 1397

   سلام.
   اسم این فیلم Flatliners هست.
   نسخه اصلی این فیلم در سال 1990 به کارگردانی جوئل شوماخر ساخته شده.
   در سال 2017 این فیلم به کارگردانی نیلز آردن اوپلیو بازسازی شده.
   از نظر خودم طبیعتا نسخه اصلی فیلم با اختلاف زیادی قویتره.
   در ضمن این فیلم در فارسی “مرگ بازارن” ترجمه شده که عبارت درستی نیست، در واقع معادل فارسی درستی براش وجود نداره.
   Flatliners در واقع اشاره به خطوط صافی هست که توسط دستگاه EKG در بیمارستان ها برای تشخیص به صفر رسیدن ضربان قلب مورد استفاده قرار میگیره، و در واقع اسم فیلم به طور معناداری این مفهوم رو نشون میده.

   پاسخ

 104. A,s

  آبان 3, 1397

  سلام دوستان
  چند سال پیش یک فیلمی بود که تعدادی افراد توی برف وارد یک ازمایشگاه دورافتاده شدن که تمامی افردا این ازمایشگاه یا مرده بودن یا ویروسی گرفته بودن که مثل پرنده ها سرشون رو به دیوار میکوبیدن و چشماشون سفید شده بود
  به شدددت دنبالشم ولی پیدا نکردم چیزی،ممنون میشم اگه اسمش رو بتونید بهم بگید

  پاسخ

 105. سارا

  آبان 2, 1397

  سلام دوستان من دنبال یه فیلمی هستم خیلی وقته دنبالشم قبلنا از شبکه 3 پخش شده چند بار داستانش تاریخیه و یه صحنه از فیلم یادمه اونم اینکه گروهی سوار کشتی بودن و سفر ماجراجویانه ای داشتن و تو مسیرشون میخاستن از وسط دو تا صخره رد بشن وقتی واردش میشن صخره ها به هم نزدیک میشن و اونایی که تو کشتی بودن تمام تلاششونو میکنن تا از اونجا رد شن و در اخر موفق میشن تا قبل از اینکه صخره ها به هم بچسبن از اونجا رد شن
  اگه کسی اسم فسلمو میدونه حتما بگه چند وقته دنبال اسمشم پیدا نمیکنم

  پاسخ

  • احمد

   آبان 3, 1397

   Jason and the Argonauts 2000

   پاسخ

   • سارا

    آبان 4, 1397

    خیلی ممنون از شما

    پاسخ

 106. Mohsen

  مهر 29, 1397

  با عرض سلام و خسته نباشید.ببخشید یه فیلمی که خیلی دنبالش بودم از این قرار بود که یه خانمی میتونست ذهن افراد رو بخونه.پلیسم از این تواناییش استفاده می کرد.چن بارم جون پلیسا رو نجات داد .ممنونم

  پاسخ

  • Hamed

   دی 8, 1397

   آره یادمه ، یه دختری بودکه با یه پلیس میفرستنش که بهش کمک کنه ولی پلیسه تا یه مدت نمیدونسته که دختره همچین توانایی داره تا زمانی که پسره با یک گروه میرن داخل یه ساختمون که فرد مضنون رو بگیرن ولی نمیدونن که یه بمب اونجاست تا اینکه دختره ذهن اونا رو میخونه و خودش دنبال پسره میره داخل و بهش میگه و تو چند ثانیه آخر میان بیرون … اسمش دقیق یادم نیست ولی ذهن داخلش بود یه چیزی تو مایه های جنایات ذهنی و اینو سرچ کردم نبود…

   پاسخ

  • Hamed

   دی 8, 1397

   پیداش کردم ، اسمش همون جنایات ذهنی هست.

   پاسخ

 107. بهروز

  مهر 25, 1397

  با سلام من دنبال یه فیلمم که خیلی وقته دنبالشم، داستانش اینجوری بود که یه هیولای کوچکی وقتی آهن میخورد بزرگتر میشد و آخرش به یه گروهی کمک کرد تا دشمن رو نابود کنن و خودشم در انتها افتاد تو دریا
  وقتی توپهای جنگی بهش میخورد اونا رو میخورد

  ممنون میشم یکی کمک کنه از صدا و سیما پخش شده اما شاید 15 سال پیش دیدمش یادم نیس دقیق

  پاسخ

  • عباس

   مهر 25, 1397

   سلام بهروز جان،
   فکر میکنم فیلم افسانه گالگامت (The Legend of Galgameth) محصول 1996 رو میگی

   پاسخ

   • بهروز

    مهر 26, 1397

    ممنونم دانلود کردم خیلی وقته دنبالشم

    پاسخ

   • شاهرخ

    مهر 30, 1397

    سلام دوستان دنبال یه فیلمم اسمش یادم نیست ولی سبکش حماسی تاریخی بود. یه قسمت فیلم طرف باید گردن یکیو با شمیر میزد اما اینکارو نکرد و با اون فرار کردن اونی که دستور قطع سر رو داده بود یه تیر پرتاب کرد که این تیر دنبال اینا می اومد و اخرم خورد به یکیشون. کسی میدونه اسمشو؟ لطفا راهنمایی کنید

    پاسخ

 108. علیرضا

  مهر 23, 1397

  سلام دوستان یه فیلم قدیمی بود که یه ویروسی پخش شده بود جانورا و حشرات جهش یافته و خیلی بزرگ شده بودن وفقط هم تو مه حمله میکردن بیشتر فیلم هم تو یه فروشگاه بود همه پناه گرفته بودن.میخوام دانلود کنم اسمش یادم نیست ممنون میشم کمک کنید

  پاسخ

  • عباس

   مهر 23, 1397

   سلام، فیلم مه (The Mist) محصول 2007

   پاسخ

  • barana

   اردیبهشت 3, 1398

   همون اسمش مه هس فک کنم توتلوزیون که قبلنا دیدم اینونوشته بود اگ اسمه فیلمو عوض نکنن😕

   پاسخ

 109. فیلم ورود واقعا یه فیلم زیبا زیبا زیبا هستش من این فیلم را دیدم خیلی قشنگ هستش عباس اقا توی لیست تون یه فیلمی که ژانر دانشمندی پر پیچ وخم که با موجودات ماورا طبیعی ارتباط باید بر قرار کنه همین ورود هستش …مدد مکس هم دیدم واقعا زیبا هستش این دوتا …مثل فیلم ورود فیلمی هست که معرفی کنی …با تشکر عباس اقا

  پاسخ

  • بهروز

   مهر 25, 1397

   Mad max واقعا یکی از بهترین فیلما هس در کنار The 100 و Game of Thrones

   پاسخ

 110. محمد

  مهر 21, 1397

  سلام توروخدا اگه میشه میشه کمک کنید..من یه فیلمی دیدم که نمیدونم کره ای بود یاژاپنی .که موضوه ازاین قراره که یه پدروپسرفقیرباهم زندگی می کنندوپسره ازخونشون میره بیرون ویه عروسک پیدامیکنه که تومدرسه بهش خیلی کمک میکنه کفشاش جادویی میشه وتوشناکفشاش فن داره اگه میشه کمک کنید ..راستی پدرشم. ودرودیوارسوسکارو بادست وپامیکشت.

  پاسخ

  • barana

   اردیبهشت 3, 1398

   سلام من خیلی وقته دنبال دوتافیلم میگردم خیلیم مهمن برام ممنون میشم راهنمایی کنین یکیش کره ای ی چینیه ک ی دختره شمشیرجادویی داره برای پیداکردنش وارد شهری میشه که پرااززامبیه اخرشم ابجیشو پیدامیکنه ک اسیر همون کسیه ک ویروسو پخش کرده اسم خواهرشم اگ اشتبانکنم تاسکی ی تاکسی بود.دومیم ی فیلم توژانر انگلسی ی ایتالیایی بود نمیدونم ولی ی انجمنی هس ک باکمک چند تایاقوت میتونن ب گذشته سفر کنن یه دختروپسرهم باهم برای نقشای گوناگون به گذشته میرن وتویه مهمونیا شرکت میکنن ولی اونجا دختره میفهمه ک مادرو پدرش چطوری مردن قضیه چیه ممنون میشم اگ میدونین اسماشونوبگین🌹🙏🏻

   پاسخ

   • mustafa

    اردیبهشت 3, 1398

    انیمیشن رو میگی یا فیلم واقعی

    پاسخ

  • Mohammad

   مرداد 25, 1398

   سلام دوست عزیز تو تلویزیون اسمش بود پایان یک رویا نمیدونم اسم واقعیش هست یا نه

   پاسخ

 111. Aidin

  مهر 20, 1397

  دوستان من دنبال یه فیلم میگردم،دقیق نمیدونم داستانش چیه ولی یه پسره میره به زمان قدیم با چن نفر آشنا میشه یکیشون یه هیولای سبزه که قدرت کنترل آب رو داره،و باید همیشه تو کوزه ی آب باشه،و گرنه میمیره

  کسی اسم فیلمو بلده؟؟؟؟

  پاسخ

  • مهران

   مهر 28, 1397

   اسمشو پیدا کردی ب منم بگو خیلی دونبالشم

   پاسخ

  • Amir

   آذر 1, 1397

   اسم فیلمش
   The Last Warrior 2017

   پاسخ

 112. mohammad

  مهر 19, 1397

  سلام دوستان وقتی بچه بودم یه فیلمی صدا سیما پخش کرد که پسر بچه ای با رادیو یا بی سیمی که داشت امواجی از طرف آدم فضایی ها دریافت می کنه و پسر بچه با پدرش و خواهرشو عموش زندگی می کنه که آخر داستان عموش یه چوب بیسبال یکی از اون هارو میکشه کسی یادش هست اسم این فیلم رو؟؟؟؟

  پاسخ

  • عباس

   مهر 19, 1397

   اگه تو مزرعه زندگی میکردن احتمالا فیلم Signs محصول 2002 مدنظرتونه

   پاسخ

  • سعید

   آبان 2, 1397

   فکر کنم الان هم سنیم چون اون فیلمرو منم بچه بودم نصفه دیدم ولی اسمشو‌نفهمیدم چیه 😂😂

   پاسخ

 113. امین

  مهر 14, 1397

  فیلمی ک هری پاتر بازی کرده،چیه ؟

  پاسخ

  • حمید

   مهر 16, 1397

   سلام یه فیلم قدیمی هست که یه کمان رو کسی نمیتونه زه کنه ولی یه پیر مرد از تو اون جمع موفق میشه کمان رو زه کنه و از بین هفت تا تبر به هدف بزنه. اسم فیلم رو میخواستم بدونم. ممنون🙏

   پاسخ

   • مهدی

    مهر 19, 1397

    اگر اشتباه متوجه نشده باشم اودیسه بود.(آخر فیلم اودیسه که به روستای خودش برمیگرده با کمک یک جادوگر پیر میشه زه کمانی که هیچکس نمیتونست بندازه و زن اودیسه شرط ازدواج قرار داده بود رو میکشه و همه رو میکشه و انتقام میگیره) در سه قسمت تلویزیون خودمون پخش کرد. فیلم فوق العاده ایِ در ژانر خودش

    پاسخ

   • اریا

    مهر 27, 1397

    سلام اسم فیلم پشم زرینه

    پاسخ

   • پارسا

    دی 18, 1397

    The Odyssey 1997

    پاسخ

  • لادن

   آذر 21, 1397

   یکی از فیلمایی که بازی کرده now you see me 2 هستش یکی دیگه هم بود منتهی اسمش یادم نی

   پاسخ

  • رضا

   دی 24, 1397

   دنیل رادکلیف فیلم های زیادی بازی کرده به نظرم منظورتون now you seee me 2هستش

   پاسخ

 114. بهار

  مهر 6, 1397

  سلام.
  چند سال پیش تلویزیون یه فیلم خارجی تاریخی تخیلی گذاشت که قهرمان اصلیش یه مرد مسلمان جهانگرد بود.که وارد شهری میشه که موقع مه موجودات ترسناک به اون حمله میکنند.و این مرد برای نابودی اونها به مردم این شهر خیلی کمک میکنه.
  اگه اسم این فیلم رو بفهمم خیلی خوشحال میشم.ممنون

  پاسخ

  • عباس

   مهر 6, 1397

   سلام بهار جان،
   فیلم سیزدهمین سلحشور (The 13th Warrior) محصول 1999 با بازی آنتونیو باندراس 😉🌺

   پاسخ

   • بهار

    مهر 8, 1397

    خیلی ممنون😊
    لطف کردین

    پاسخ

  • عادل

   آذر 4, 1397

   اگه سبک قدیمی بوده در مورد سیزدهمین جنگجو . در مورد یگروه از وایکینگاس تقریبا

   پاسخ

 115. علیرضا

  مهر 5, 1397

  باید رتبه ی یک این نوشتار به سری فیلم های سه گانه ارباب حلقه ها داده می شد که تقریبا تما جوایز اسکار را در زمان ارایه بهجشواره اذعان خود کردند . شاید این فیلم مورد پسند بعضی از دوستان نباشد اما با یک نگاه منصفانه یک شاهکار بی نظیر است. که مورد تحسین نقادان زمان خود بود.

  پاسخ

 116. رضا

  مهر 3, 1397

  سلام خدمت شما من چند سال پیش یه فیلم سینمایی توی تلوزیون دیدم فیلم انگار یه بخش کوچکیش مربوط به سفر زمان و اینجور چیزا بود تو فیلم یه هیولایی چند چشمی بود هیکلی شبیه حیوانات چهارپا ولی ترسناک و بزرگ یه قسمت فیلم که زمان گذشته بود و شمشیری بود اون حیوون سر یه اسب رو میکنه وقتی جنگجو ها و مردها میان فکر میکنن کار یه خرسه و میرن تو لونش و اونو میکشن ولی بعدا میفهمن اون نبوده و یه جا دیگه برای همون حیوون تو روستاشون تله میزارن گودال میکنن و توش نفت میریزن حیوون آتیش میگیره ولی باز نمیمیره یه جا دیگه تقریبا آخر فیلم هیولا و یه مرد جنگجو تو یه صخره آبشاری میجنگن و هیولا داشته سقوط میکرده دست مرد رو میگیره ولی اون با شمشیر دست اونو قطع میکنه و هیولا سقوط میکنه یه جا دیگش که یادم نیست انگار میره زمان جلو یا عقب با یه هواپیما فوق پیشرفته یه همچبن جانور رو میکشه فیلم فقط یه بخش کوچیکیش مربوط به تغییر زمانه لطفا بگید اسمشو چند ساله دارم میگردم اسمشو نفهمیدم هنوز😫

  پاسخ

  • رضا

   مهر 7, 1397

   تورو خدا بگید بهم فیلم بیشتر مال زمان قدیم هست و شمشیری و اینجور سبکا بقیه داستان هم گفتم تو پست بگید اسم فیلم رو😞

   پاسخ

  • رضا

   مهر 8, 1397

   اسمش outlander بود بعد از چند سال پیداش کردم😍😎😍😎

   پاسخ

 117. کوروش

  مهر 1, 1397

  با سلام . یک فیلمی دیدم که یک مردی توی جاده یک زنی رو سوار میکنه و اون مرد توی راه چند نفر رو میکشه . بعد اون زن از دستش فرار میکنه و میره توی یه جایی که توسط یک دستگاهی به یک ساعت قبل برمیگرده و هر بار اون مرد میاد و هر چقدر این زن سعی میکنه جلوی کشته شدن اون افراد رو بگیره موفق نمیشه و هی این ماجرا تکرار میشه و . . .
  اگر کسی اسم این فیلم رو میدونه ممنون میشم بگه .

  پاسخ

  • لادن

   مهر 5, 1397

   زمان جنایت اسمشه

   پاسخ

 118. علیرضا

  شهریور 31, 1397

  سلام ببخشید من دنبال یه فیلم می گردم اسمش یادم نیست هر چقدرم می گردم پیدا نمی کنم اول فیلم یسری حیوان و جادوگر می رن ی شهر تو زمان قدیم داخل چین رو نابود می کنند دنبال یه آدم می گردن بعدش زمان چند قرن میگذره و میاد به زمان حال ولی ایندفعه میان تو ی شهر تو امریکا و اونجا دنبال اون آدم میگردن میشه کمکم کنی

  پاسخ

  • خودمم

   مهر 1, 1397

   Dragon war

   پاسخ

  • کوروش

   مهر 1, 1397

   با سلام . من سالها پیش یک فیلمی دیدم که متاسفانه نامش را نمیدانم . در این فیلم حشرات بسیار غول آسایی وجود داشتند و سربازان با آنها می جنگیدند . در قسمتی از فیلم یک سرباز روی پشت یک سوسک غول آسا می رود و با شلیک مسلسل حفره ای درست می کند و یک نارنجک داخل آن می اندازد و حشره را منفجر میکند و هزاران حشره غول آسا هم در حال پرواز هستند و از تونل بزرگی بیرون می آیند . ممنون میشم اگه کسی اسم این فیلم رو بگه .

   پاسخ

   • حامد

    مهر 18, 1397

    درود . اسم فیلمی که گفتی قسمت اول مجموعه Starship Troopers محصول سال 1997

    پاسخ

 119. حمید

  شهریور 30, 1397

  سوال ببخشید من دنبال فیلم علمی تخیلی میگردم (البته زیادی علمی تخیلی) و درمورد فضا باشه مثل در میان ستارگان
  درضمن فیلم مسافران و جاذبه و درمیان ستارگان رو دیدم لطفا به غیر از اینا بگید
  خیلی ممنون میشم زودتر بگید

  اگه هم فضایی نبود اشکال نداره فقط درمورد آینده باشه و سه چهار قسمتی هم باشه مثل دوندگان مارپیچ و بازی های مرگبار و سنت شکن
  آینده بودنش خیلی مهمه
  فضایی هم باشه ک چ بهتر

  ی چندتایی بگید لطفا
  ممنون

  پاسخ

  • لادن

   مهر 5, 1397

   پیشتازان فضا.انتقام جویان جنگ بی نهایت.فیلم های مارول در کل فیلم های جالبی هستن شاید دیگه باشه ولی یادم نی

   پاسخ

   • حمید

    مهر 8, 1397

    داداش من خودم مارول بینم کل فیلماشو دیدم
    اون پیشتازان فضا هم دیدم

    پاسخ

    • لادن

     آذر 21, 1397

     پس خوشبختم✌

     پاسخ

  • میلاد

   مهر 11, 1397

   دوست عزیز سریال ۳ قسمتی “پایان کودکی” نوشته استاد داستانهای علمی تخیلی (ارتور سی کلارک) نویسنده ۲۰۰۱ ادیسه فضایی رو ببینید ، حتما لذت میبرید

   پاسخ

  • مجتبی

   آبان 20, 1397

   چقدر هم نظریم کاش میشد چند تا فیلم تبادل میکردیم متاسفانه اسم فیلمها یادم نمیمونه ولی sun shane رو که توی همین لیست گذاشته ببین یه فیلم دیگه هم هست اسمشو نمیدونم پیدا کردم برات میزارم

   پاسخ

 120. Ali

  شهریور 28, 1397

  سلام من دنبال دو تا فیلم میگردم خیلی دوستش داشتم ولی هیچ کدوم از بازیگرارو یادم نمیاد فقط داستانش یادمه
  اولی این بود یه گروه یا سرباز میرن جنگل که قوانین فیزیک و زمان فرق داره و آسمون تو اونجا خیلی عجیبه جوری که سیاره زحل از ماه هم بزرگ تر دیده میشه یه چیزی مثل فیلم نابودی 2018 هست ولی بهتر از اون بود
  دومین فیلم هم یه گروه سرباز میرن به گذشته و موقع برگشت یه تکه کوچیک از گذشته همراه خودشون میارن و کل زمین با پوشش درخت و موجودات ترسناک پر شده
  خیلی ممنون میشم ازتون اگه اسم این فیلم هارو بگید بیشتر از دو ماهه میگردم ولی پیدا نمیکنم

  پاسخ

  • A.rah

   شهریور 30, 1397

   منم خیلی وقته دنبال همینم پیداش نکردم😑😑😑😑

   پاسخ

  • Rezgar

   شهریور 30, 1397

   اسمش Predators هستش ،خیلی عالیه تو وب سرچ کن میتونی دانلود کنی

   پاسخ

  • خودمم

   مهر 1, 1397

   سلام اولی predator 2010
   دومی هم تا ثانیه پیش تو ذهنم بود

   پاسخ

  • علیرضا

   آبان 17, 1397

   اسم فیلم دومی اوای رعد هستش به انگلیسی فکر کنم بشه
   The sound of thunder

   پاسخ

 121. زهرا ع

  شهریور 13, 1397

  سلام ببخشید دوستان دنبال اسم یه فیلمم که یه مرد که تقریبا نصف صورتشو نداشت یه جعبه که شکل کلبه بود فکر کنم میسپرد به خانواده ها که ازش نگهداری کنن اما اگر خانواده ها باز میکردن جعبه رو اتفاقای بدی واسشون میافتاد میتونین راهنماییم کنید لطفا

  پاسخ

  • عباس

   شهریور 13, 1397

   سلام،
   یه فیلم هست به اسم The Box محصول 2009 که داستانش خیلی شبیه اینه شاید منظورتون همین باشه. تو این فیلم اگه جعبه رو باز کنن یه نفر تو یه جای دنیا میمیره

   پاسخ

  • خودمم

   مهر 1, 1397

   اسمش box ی دکمه قرمز داره میزنی 1 دلار گیرت میاد ولی یکی میمیره تو مرحله بعدی اونی ک میمیره نفر قبلیه

   پاسخ

 122. الهه

  شهریور 12, 1397

  سلام من دنبال چندتا فیلمم که اسمشونو یادم رفته بخشیشو تعریف میکنم اگه دوستان میدونن لطفا بهم بگن
  اولی ی سریاله که تو تلوزیونم پخش شده راجبه ی دختره که فلجه و پدرش گم شده و اون و برادرش میتونن توسط تلوزیونی که پدرش اختراع کرده برن به دورا قدیم دوران رابین هو و اینا
  دومی و خیلی کوچیک بودم که دیدم دقیق یادم نمیاد اما جادوی سیاه یا همچین چیزی بود اسمش سه شنبه ها ه پخش میشد ی جادوگر بود که برای پادشاهی خبیث کار میکرد ی پسرجوون هم بااینا میجمگید ی قسمتش جادوگره با چاقو کتابی رو برید و ازش خون اومد دیگ زیاد به خاطرندارم

  پاسخ

  • مرسا

   شهریور 13, 1397

   اسمش هری پاتره

   پاسخ

 123. reza

  شهریور 5, 1397

  سلام
  من دنبال یه فیلم کره ای یا ژاپنی میگردم که داستانش از این قراره افرادی بعد از تصادف یا اعدام به کما میرن و وارد یه بعد دیگه از جهان میشن (روی زمین هستن و تو شهر ولی کاملا خالی از مردم ) و میرن توی یه اتاق که برای هر کی یه کیف هست و اسمش روی کیفه و لباس مخصوصی توی اون کیفه هست باید زود اون لباس رو بپوشن و وارد خیابون ها گیشن با یسری موجودات عجیب میجنگن مال چند سال پیشه تلوزیونم پخش کرده اگه اسمش رو میدونی لطفا بگو ممنون میشم

  پاسخ

  • عباس

   شهریور 5, 1397

   سلام رضا جان،
   فیلمی که دنبالشی اسمش Gantz محصول 2011 هستش و خیلی فیلم جالبیه،
   تو سال 2016 هم انیمه ای به اسم Gantz: O منتشر شد که داستانش دقیقا همینه و اونم خیلی قشنگه اگه پیداش کردی حتما ببین

   پاسخ

   • reza

    شهریور 6, 1397

    عالی بود ممنون
    خیلی دنبال این فیلم بودم

    پاسخ

  • خودمم

   مهر 1, 1397

   Gantz

   پاسخ

 124. فاطمه

  شهریور 5, 1397

  سلام تو سبک سریال the100 چنتا سریال معرفی کنید
  منظورم هم هیجانی باشه هم بافضاایناسرکارداشته باشه

  پاسخ

  • عباس

   شهریور 5, 1397

   سلام،
   پیشنهاد میکنم سریال های Falling Skies و The Expanse رو تماشا کنید،
   فیلم های سینمایی interstellar، Gravity، life و alien: covenant هم درباره فضا هستن و جالبن

   پاسخ

 125. reza

  مرداد 24, 1397

  کسی درمورد سریال های کره ای اطلاعات داره؟
  اسمشو نمیدونم ولی یه خورده از داستانشو یادمه.داستانش در مورد یه دختر فقیر بود که با یه پسر پولدار اشنا میشه ولی خانواده هاشون مخالف بودنشون با هم هستن.بعد دختره بزرگ میشه و تو یه کارخونه کار میکنه حالا نمیدونم چه کارخونه ای بود و رابطش با اون پسره تقریبا بهم میخوره.زیاد یادم نمیاد دقیقشو ولی میدونم فیلمش مال 7الی8 سال پیشه.اگه اطلاع دارین کمک کنین بخدا خودمو کشتم نتونستم سریالشو پیدا کنم.خیلی هم دنبالشم کمک کنین ممنون میشم.

  پاسخ

  • فاطمه

   مرداد 29, 1397

   تقریبا تمام سریال های کره ای همچین مضمونی دارن.

   پاسخ

  • بهاره

   دی 21, 1397

   سلام
   اسم فیلمایی تو سبک لوسی که قدرت ماورایی دارنو میخوام خواهش میکنم اگر تو این سبک میدونید بگید🎇

   پاسخ

  • نگار

   اردیبهشت 1, 1398

   پسران برتر از گل نیست؟

   پاسخ

 126. فاطمه

  مرداد 21, 1397

  سلام از مدل فیلم هایی مثل inception یا درخشش ابدی یک ذهن پاک میتونین معرفی کنین؟ ممنون میشم

  پاسخ

  • milad

   مهر 11, 1397

   the fountain

   پاسخ

 127. فاطمه

  مرداد 17, 1397

  سلام. من چند وقته دنبال یه فیلمم هرچی هم میگردم پیداش نمیکنم. اسم فیلم و نمیدونم فقط از داستانش یه مقداری یادمه.
  دو تا خانوم به یه جایی دعوت میشن و دو نفر مامور میشن که اونها رو به اون محل یا جشن ببرن. اما توی راه تصادف میکنن و اون دوتا خانم زخمی میشن و میگن ما نمیتونیم با این قیافه زخمی به اون محل یا جشن بیایم (دقیقا یادم نیست کجا بود) اون دو تا مرد تصمیم میگرن که خودشون رو گریم کنن و جای اون دو خانم وارد جشن بشن و کلی اتفاقات جالب و خنده دار براشون رخ میده
  و اینم میدونم که اخرای فیلم یه رقص جالب دست جمعی هم داره که کری خونیه بین دو تا گروه و این دو مرد که خودشون رو جای اون دو دختر جا زده بودن حسابی با رقصشون حال گروه طرف مقابلو میگیرن.
  خواهش میکنم اگه کسی میدونه کمکم کنه که اسم این فیلم چی بود. خیلی دنبالش گشتم. اینم میدونم که یکی از اون دو تا مرد سیاه پوست بود یا شایدم دوتا شون!
  دقیقا نمیدونم.

  پاسخ

  • عباس حسن زاده

   مرداد 17, 1397

   سلام
   فک کنم منظورتون فیلم “دختران سفیدپوست” (White Chicks) محصول 2004 هستش

   پاسخ

   • فاطمه

    مرداد 20, 1397

    وای..
    واقعا متشکرم.اره دنبال همین بودم
    خییییییییییییلی ممنونم

    پاسخ

  • Cyrus.m.Zarkoob

   مرداد 20, 1397

   Inception

   پاسخ

  • الان هالیود انقدر تکنولوژیش پیشرفت کرده توی سال 2018 و 2019 نسبت به سال 2000..2003…2004…فیلم های اون موقع را با فیلم های زمان جدید مقایسه میکنی کلا زمین تا اسمون فرق میکنه هم ژانرها هم داستان ها و جلوه های ویژه و فیلنامه ها …

   پاسخ

  • عباس اقا سابقه هالیود چند سال هستش و میدونید در سال چقدر فیلم تولید می کند …در ضمن سینما هالیود یه سینما هست که از تمام نقاط جهان در سیما هالیود فیلم اکران می کنند اره …سینما هالیود در کدام کشور و شهر واقع شده عباس اقا میشه یه تصویری از سینما هالیود عکسی بگذارید بینیم این چطور سینمای هست که سر زبون تموم ایرانیان جهان هستش چقدر در امد زادیی می کنند …که بخاطر گلشیفته فراهانی رفته در هالیود فیلم بازی میکنه با تشکر

   پاسخ

   • عباس

    شهریور 14, 1397

    هالیوود به مجموعه فیلم‌سازی امریکای شمالی گفته میشه که یه شهرک سینمایی خیلی بزرگ و معروف هستش. جدول باکس آفیس هم معمولا به میزان فروش فیلم ها تو سینماهای امریکای شمالی گفته میشه. در آینده یه مطلب در این مورد منتشر میکنیم که اطلاعات کاملی راجع به هالیوود رو به کاربرا منتقل کنیم

    پاسخ

 128. رحيمه نوروزي

  مرداد 9, 1397

  با سلام دنبال يك فيلم خارجي قديمي مي كردم كه مردي با قدرت ذهن هر كاري مي كنه بليس مي خواهد انرا دستكير كند كه در همين اثناء بمبي خطرناك به جايي برخورد مي كند و مواد خطرناك ان در حال خارج شدن است كه اين مرد با قدرت ذهنش موجب مي شود مواد دوباره به داخل بمب بركردد  

  پاسخ

 129. دی حی

  مرداد 5, 1397

  اقا خداوکیلی چرا الکی یه چیزی مینویسین
  برف‌شکن – Snowpiercer) ۲۰۱۳)
  اینو مزخرف بود… نبینینن…

  پاسخ

  • ادمین

   مرداد 5, 1397

   سلام دوست عزیز،
   نظر شما محترمه منتها اگه به جوایز و امتیازات این فیلم یه نگاه کنید متوجه میشید که شاید به سلیقه شما نخورده نه اینکه فیلم بدی باشه
   IMDB: 7
   Rotten Tomatoes: 95%
   Metacritic: 84%

   این لیست شاید کامل و جامع نباشه ولی طبق نظرات مخاطبین و امتیازات فیلم ها تهیه شده

   پاسخ

  • فرهاد

   مرداد 30, 1397

   یکی از فیلمایی که واقعا ازش لذت بردم و دو بار دیدمش. البته خیلی قبل تر از خوندن در این مقاله.

   پاسخ

  • سارا

   شهریور 28, 1397

   یخ شکن یکی از بهترین فیلمایی بود که دیدم… البته نظر هرکسی محترمه

   پاسخ

  • ابی

   مهر 23, 1397

   جناب؛میدونی فیلم چی چیه اصلا؟؟

   پاسخ

 130. eli

  تیر 27, 1397

  یه فیلمی هم بود که چندتا فرشته نمی ذاشتن دختر و پسر به هم برسن و اسم شخصیت اصلیش دیوید بود لطفا اگه اسمش رو میدونید بگید.

  پاسخ

  • سعید

   مرداد 1, 1397

   اسم فیلم The Adjustment Bureau – 2011 هست با بازی مت دیمون و امیلی بلانت.بله فیلم بسیار زیبایی بود.

   پاسخ

 131. بهاره

  خرداد 28, 1397

  ممنونم

  پاسخ

 132. محمد فراهانی

  خرداد 28, 1397

  سلام از رده فیلم هایی مثل شماره 2 میتونید چنتا معرفی کنید؟ بشدت خوشم اومد

  پاسخ

  • بنیامین میرزایی

   خرداد 28, 1397

   اگه از فیلم Arrival خوشتون اومده پیشنهاد میکنم فیلم های زیر رهم از دست ندید:

   Frequency (2000)
   Following (1998)
   Contact (1997)
   La Jetée (1962)
   The Naughty Nineties (1945)

   برخی از فیلم های فوق شاید قدیمی باشن، اما ارزش دیدن رو دارن.

   پاسخ

 133. حمیده

  خرداد 26, 1397

  ممنون از مطالب خودتون کاش فیلم آواتار،جاذبه و بین ستاره ای رو هم می گذاشتید

  پاسخ

 134. رضا

  خرداد 20, 1397

  سلام من دنبال یه فیلم میگردم داستانش اینکه پسری هست که شعبده باز است عده ای در یک فروشگاه دنبال اوهستند . او از دست آنها فرار میکند و وارد یک تونل پر از آب میشود وقتی به انتهای تونل می‌رسد از یک تنه ی درخت به بیرون پرتاب می‌شود و ناگهان پیرمردی روبه رویش ظاهر میشود … اگر امکان داره اسمشو بگید

  پاسخ

  • ماهان

   مهر 20, 1397

   فیلم اخرین مبارز

   پاسخ

 135. مهدی

  خرداد 19, 1397

  چرا انتقام جویان رو نگذاشتین مگه اون خوب نیست

  پاسخ

 136. سیامک

  خرداد 18, 1397

  سلام من دنبال یه فیلم میگردم.داستانش اینه که یه عینک هست که وقتی اونو میزنن میتونن آدم فضایی هارو ببینن.فیلم قدیمیه.اگه میشه میتونید اسمشو بگید

  پاسخ

  • ادمین

   خرداد 18, 1397

   سلام کاربر عزیز،
   فکر میکنم منظورتون فیلم «آنها زنده هستند» (They Live) محصول سال 1988 باشه

   پاسخ

  • میلاد

   تیر 25, 1397

   مردان سیاه پوش

   پاسخ

 137. مهدیه

  خرداد 15, 1397

  سلام خسته نباشید من دنبال یه فیلم تخیلی میگردم امیدوار بودم بتونید بهم کمک کنید در مورد دختریه که یه کتاب داستان پیدا میکنه و هر داستانی میخونه شخصیت ها از کتاب بیرون میان بعد یکی از شخصیت هایی که بیرون اومده دختر رو مجبور میکنه یه سری داستان ها رو بخونه تا با بیرون اومدن شخصیت ها به هدفش برسه خییلی ساله دنبال این فیلمم ولی هیچ جا نتونستم پیدا کنم

  پاسخ

  • ادمین

   خرداد 15, 1397

   سلام،
   فکر میکنم منظورتون فيلم “قلب‌جوهری” (Inkheart) محصول سال 2008 هستش

   پاسخ

   • مهدیه

    خرداد 15, 1397

    اره خودشه خییییییلی ممنونم

    پاسخ

  • خودمم

   مهر 1, 1397

   Inkheart
   Goosebumps

   پاسخ

 138. محسن نامجو

  خرداد 13, 1397

  پوستر ماتریکس رو گذاشتین بعد اسم خود فیلم رو ننوشتید ,مگه داریم ؟ انتظارم این بود شماره 1-ماتریکس می بود

  پاسخ

  • ادمین

   خرداد 13, 1397

   سلام دوست عزیز،
   پوستر مربوط به فیلم inception هستش که تو شماره 24 همین لیست ذکر شده.
   فیلم اول ماتریکس در سال 1999 اکران شده و این مطلب برای فیلم های قرن 21 نوشته شده، اگه از سال 2000 به بعد اکران شده بود حتما میتونست شماره 1 این لیست رو به خودش اختصاص بده.
   فیلم های 2 و 3 ماتریکس هم در حد فیلم اول نبودن و ترجیح دادیم تو این لیست ذکر نکنیم اون هارو

   پاسخ

   • ایوب

    بهمن 5, 1397

    سلام من دنبال فیلمیم که چندسال پیش دیدم.اما اسمش یادم نیست.اما داستان فیلم تز این قرار بودکه چندتا آدم یه موجودی ساختن که اون موجود با شیاطین مبارزه میکرد..وشیاطین حالا به ظاهر دنبالش بودن بگیرنش.و فرشته هاهم کمکش کردن تا نفر آخرشون که مردن..اسمشو اگه میدونین لطف کنین ممنون میشم

    پاسخ

   • Amir

    تیر 24, 1398

    سلام داداش .من ی فیلم حدودا ی 4سال پیش دیدم .ی گوژپشت بود که در سیلک کار میکرد و عاشق دختری میشه که اونم همون جا کار میکرد بعد ی دانشمند این گوژ پشت درمان میکنه و کمرش ساف میکنه و بعد اونو دست یارش میکنه دانشمنده ی برادر با پدر داشته که مرده این چندتا قلب و کلیه اینا داخل بدن این جسم قرار میده .خیلی دنبال اسمش گشتم میشه کمکم کنی ممنون میشم .این گوژپشت انسان بوده

    پاسخ

    • عباس

     تیر 24, 1398

     سلام امیر جان،
     فیلم Victor Frankenstein محصول 2015

     پاسخ

 139. اسماعیل

  اردیبهشت 21, 1397

  با سلام. من یه فیلم علمی تخیلی حدود 20 سال پیش دیدم. فیلمش کره ای چینی یا ژاپنی بود. یه خانواده فقیری بود بچه دار نمیشدن. بعد یه سفینه ای از آسمون سقوط کرد یه بچه توی یه جعبه طلا بود بچه بزرگ شد و خانواده فضایی اون بچه اومدن دنبالش و …
  ممنون میشم اسم فیلم رو بهم بگین

  پاسخ

  • زیبا

   خرداد 12, 1397

   شاهزاده خانمی از ماه (princess from the moon 1987)
   خانواده فقیر از طلا استفاده می کنند و خانه زندگی خوبی دارند دختر که بزرگ میشه خانواده فضایی به دنبالش می آن.

   پاسخ

 140. امیر

  فروردین 10, 1397

  جای فیلم لوسی بین این فیلما خیلی خالیه

  پاسخ

  • پریسا

   خرداد 27, 1398

   دقیقا.. محشر بود

   پاسخ

  • پریسا

   خرداد 27, 1398

   سلام خسته نباشین
   متشکر از پیشنهادهای خوبتون
   جای مردان ایکس
   ونوم
   kin
   بازیکن شماره یک اماده
   پرومتئوس (2012)
   جنگ برای سیاره میمون ها
   غارتگر
   نابودگر2
   The Day the Earth Stood Still)
   Avengers: Infinity War
   Deadpool 2
   The Abyss «پرتگاه»
   آکوامن 2018

   پاسخ

 141. بهزاد

  فروردین 4, 1397

  سلام، پرسش دوست باران مرا امیدوار کرد تا چنین سوالی بپرسم
  چند سال پیش یک فیلم دیدم که یک دسته انگلیسی نشان می داد که با قبایل افریقایی درگیر می شوند و علی رغم عده بسیار زیاد بومی ها به علت تکنیک و تاکتیک صحیح دسته انگلیسی در نبرد پیروز می گردند و نشان افتخار دریافت می کنند
  نام فیلم و هیچ بازیگری را نمی دانم . این فیلم تقریبا از اواسط ان در نیمه شب چند سال پیش از شبکه یک دیدم و به شدت لذب بردم
  با سپاس

  پاسخ

  • عباس

   فروردین 4, 1397

   شاید منظورتون فیلم «طلوع زولو» (Zulu Dawn) باشه. محصول 1979
   یا زولو (Zulu) محصول 1964
   که هر دو جنگ بین نیروهای بریتانیایی با امپراطوری زولو رو نمایش میدن

   پاسخ

 142. باران

  اسفند 24, 1396

  سلام من دنبال یه فیلم علمی تخیلی میگردم که حدود ۷ سال پیش دیدم از تلوزیون هم پخش شد اسمشو نمیدونم و متاسفانه هیچ کدوم از بازیگراش رو هم یادم نیس فقط داستانش یادمه.داستان: یه خانواده به دلیل مشکلات مالی به خونه ی قدیمیه متروکه توی یه جنگل مهاجرت میکنن پسر خانواده یه کتاب توی انبار پیدا میکنه که روش نوشته هرگز بازنشه و خونده نشه چون زندگیه همروبه خطر میندازه پسره بازش میکنه و تمام موجودات کشیده شده توی اون کتاب که خواب بودن بیدار میشن و به اون خونه حمله میکنن اما یه حلقه نامرئی دور خونه وجود داره که از اون محافظت میکنه اما اون حلقه قراره به زودی بشکنه و…

  ممنون میشم کسی کمکم کنه

  پاسخ

  • Amaj

   اسفند 29, 1396

   سلام
   فکر میکنم منظورتون The Spiderwick Chronicles هست…سال 2008 فیلمش ساخته شد البته ار روی یک مجموعه کتاب به همین نام اقتباس شده بود…
   خوندن کتابشو توصیه میکنم فیلمش چندان قوی نبود.

   پاسخ

  • Venom

   اسفند 29, 1396

   فیلم ماجراهای اسپایدرویک به انگلیسیThe Spiderwick Chronicles

   پاسخ

   • Mehrdad

    شهریور 7, 1397

    دنبال فیلمی ام قدیمی ب اسم اهورو مزدا یادمه فیلم‌ترسناکی بود ولی پیداش نمیکنم اسمو فک می‌کنم اشتباس کمک کنید لطفا مرسی

    پاسخ

    • عباس

     شهریور 7, 1397

     بخشی از داستان فیلم که یادتون هست رو بنویسید اگه دوستان دیده باشن معرفی میکنن

     پاسخ

     • soleyman

      شهریور 12, 1397

      سلام من دنبال یه فیلم می گردم داستان از این قراره که چند تا جوون تو گاراژ خونه یه دستگاه برای سفر در زمان می سازن که اونشب هم پارتی هست کنار خونه شون و احتیاج به باتری ماشین دارن و اونا باتری ماشین یه دختر رو بر میدارن و اون دختره بهشون اضاف میشه . تو زمان سفر می کنن و اشتباهاتشون رو درست می کنند مثل امتحان مدرسه حتی رفتن به کنسرت های گذشته یا شرط بندی روی مسابقاتی که نتیجه شون رو می دونن. و اگر با خود شون در زمان گذشته دیدار کنن از بین میرن . اولین سفرشون میرن خونه پسره که از خواب بیدار میشه و خودشو میبینه دیوونه میشه و هنگ میکنه اونا هم سریع فرار می کنن. البته هر دفعه که چیزی رو تغییر میدن خیلی چیزا تغییر می کنه. اخر فیلم شخصیت اصلیه بر می گرده به گذشته و پدرشو ملاقات می کنه….. لطفا اگر کسی می دونه جواب منو بده یا به تلگرامم بفرسته. اینم ایدی من @soleyman4538

      پاسخ

     • عباس

      شهریور 12, 1397

      فیلم های زیادی با داستانی شبیه این وجود داره
      شاید شما فیلم Project Almanac محصول 2015 مد نظرتون باشه؟!

      پاسخ

     • soleyman

      شهریور 13, 1397

      اقا خیلی ممنون من دنبال این فیلم بودم از هر کجا که پرسیدم کسی نتونست راهنماییم کنه حتی تو نت سرچ کردم فیلم هایی با تم سفر در زمان یا زدم فیلم های سال ۲۰۱۵ ولی پیداش نکردم. هزار بار ممنونم از اینکه راهنماییم کردین.خیلی اطلاعات فیلمی تون بالاست

      پاسخ

     • عباس

      شهریور 13, 1397

      خواهش میکنم، خوشحالم تونستید پیداش کنید 😉

      پاسخ

     • farzad

      آبان 15, 1397

      سلام.ببخشید یه فیلمی بود که چندین سال پیش دید .که مردی یه سگ داشت که هرکاری میگفت انجام میداد.یه روز یه قطار حاوی کازهای سمی از ریل خارج میشه وسم همجا پخش میشه صاحب سگه اتیش روشن میکنه که قطار رو منفجر کنه سگش میفهمه که اگه صاحبش بره نزدیک قطار میمیره به خاطر همین اتیش رو از دست صاحبش میگیره فرار میکنه خودش میره قطار رو با اونواتیش منفجر میکنه .کسی میدونه اسم فیلمش چیه .فقط بگم سریال نبودا. فیلم سینمای بود

      پاسخ

     • مهدی

      دی 2, 1397

      سلام ببخشید عباس خان
      من یه فیلم دیدم شبکه نمایش پخش کرد در مورد چند فضانورد بود که به دلیل اشتباه یکی از اونها به خطا وارد یه کره ناشناخته میشن، اکسیژنشون در حال تمام شدن بوده، فضا پیماشون هم آسیب می بینه، در لحظات آخر که داشتن از کمبود اکسیژن جان می دادن به طور اتفاقی یکی ماسکش را بر میداره میبینه اون کره ناشناخته اکسیژن داره …….
      خواهشن اگه اسمشو میدونید بگید
      ممنون

      پاسخ

     • الف

      دی 26, 1397

      همین چند وقت پیش داد که اون یه نفر باقی مونده شروع میکنه به ابتکار و با مدفوع و خاک سیاره و جیره غذایی شروع به کشاورزی تو سفینه میکنه تا زنده بمونه و بعد سفینه رو یه جورایی تغمیر میکنه و با زمین ارتباط برقرار میکنه و بعد اونا هم میرن دتبالش که تهش به لباسش سوزن میزنه تا فشار چند برابر یشه و بتونه برسه به سفینه که اومدن دنبالش؟ اسمشو یادم نیست…ولی توضیح دادم اگر کسی میدونه بگه

      پاسخ

     • عباس

      دی 26, 1397

      سلام دوست عزیز،
      اسم فیلم The Martian هستش با بازی مت دیمون محصول 2015

      پاسخ

     • سعید

      بهمن 18, 1397

      سلام من یک فیلم دیده بودم در مورد بتمن و فردی که شب زن ها رو میکشت و همون فرد رییس پولیس بود لقبش چاقو کش بود که در اخر بتمن باهاش میجنگه اسم فیلم و اگه میدونید بگید ممنون

      پاسخ

     • Mobina

      اردیبهشت 5, 1398

      سلام من دنبال ی فیلمم ک یه مرده چن تا بچه با استعداد های عجیبو دور خودش جمع کرده بود مثلا یکیشون میتونست وسایل سنگینو بلند کنه یه پسر چاق بود ک میتونست شکمو دستاشو بزرگ تر کنه

      پاسخ

     • reza

      اردیبهشت 9, 1398

      اسم فیلم زو بود

      پاسخ

     • وخید

      اسفند 28, 1397

      سلام اسم فیلم مریخ هستش

      پاسخ