انیمه لیست 50 تایی از بهترین انیمه های سریالی تاریخ به انتخاب پروشات

از بین همه‌ی انیمه‌هایی که تا به حال پخش شدن و ما ازشون لذت بردیم این ۵۰ تا انیمه جزئی از اون دسته از بهترین انیمه ها هستن که جایگاه ویژه‌ای برای هرکدوم از ما دارن. تو این مقاله سعی کردیم تا لیستی از انیمه‌های هایی که علاوه بر محبوبیت، داستان خوب و تکنیک فوق‌العاده‌ای رو هم دارن کنار هم جمع کنیم و توی این لیست قرار بدیم. برای تهیه این انیمه لیست، از انیمه های قدیمی تا انیمه های 2018 و 2019 رو بررسی کردیم تا بتونیم کامل ترین لیست ممکن رو براتون آماده کنیم. با پروشات همراه باشید.


۵۰- Slam Dunk

ژانر: کمدی، ورزشی، درام، مدرسه، شونن

هانامیچی ساکوراگی به خاطر اخلاق تندش، قد بلندش و موهایی که به رنگ قرمزن شناخته میشه. وقتی که وارد دبیرستان  شوهوکو میشه امیدواری که بالاخره بتونه دوست دختر پیدا کنه؛ تا رکوردش برای ۵۰ بار متوالی رد شدن توسط دخترا در دوران راهنماییش رو بشکنه. بلاخره بعد از یک سری اتفاقات اون به دو تا نتیجه میرسه: «من از بسکتبال متنفرم» و «من به شدت نیاز به دوست دختر دارم».

یک روز یک دختر به نام هاروکا آکاگی میره پیش اون و بدون اینکه از شایعات در مورد اون خبر داشته باشه ازش میپرسه که «تو بسکتبال دوست داری؟». هانامیچی که در نگاه اول عاشق دختر میشه برای اینکه هاروکا رو تحت تاثیر قرار بده میگه «بسکتبال رو دوست دارم» و همین میشه شروع جدید هانامیچی و علاقه‌ای که به بسکتبال پیدا میکنه.

«بازی وقتی تموم میشه که تو تسلیم شده باشی» – مربی آنزای


۴۹- Black Lagoon – مرداب سیاه

ژانر: اکشن، بزرگسال

روکورا اوکجیما یک کارمند ساده که زندگی کسل کننده و یکنواخت داره، تا بالاخره بهش یک شانس داده میشه تا زندگیش رو با یک مسافرت به جنوب شرقی آسیا تغییر بده. سفر کاریش موقعی که توسط گروه مزدوری به نام مرداب سیاه گرفته میشه به پایان میرسه. مرداب سیاه قصد داره از اوکجیما به عنوان گروگان برای معامله استفاده کنه رئیس اوکجیما ترجیح میده اون رو رها کنه تا پای معامله بیاد. اوکجیما که بهش خیانت شده تصمیم میگیره به گروه مرداب سیاه بپیونده. و حالا باید با شرایط جدیدش سریعا کنار بیاد.

« اگه زیادی به زندگی بچسبی، زندگیت رو در ترس از مرگ میگذرونی و این ترس باعث میشه تا تصمیم‌های احمقانه بگیری» – روی


۴۸- ‌.Bakuman

ژانر: کمدی، عاشقانه، شونن، درام

موریتاکو ماشیرو از دوران کودکی عاشق این بود که نویسنده مانگا بشه درست مثل عموش اما بعد از تراژدی که برای عموش اتفاق افتاد خانواده‌اش بهش این اجازه رو نمیدن تا اینکه یک روز همکلاسی به اسم آکیتو تاکاگی شاگرد اول مدرسه و کسی که آرزوی نویسنده شدن رو در سرش داره نقاشی موریتاکو رو در دفترش میبینه و از اون میخواد تا با هم یک مانگا بکشن بعد از پیاده کردن انواع فن ها برای راضی کردن ماشیرو ماشیرو متوجه بشه که اگه بتونه یک مانگای پرطرفدار بنویسه میتونه از دختر مورد علاقه اش میهو آزوکی رو بدست بیاره برای همین این دو همکاری خودشون رو شروع میکنن به امید اینکه بزرگترین مانگاکای ژاپن بشن.

«چرا آدما باید کار کنن؟ من دلم میخواد فقط بخورم و بخوابم! من بهتر بود به عنوان یک پاندا توی باغ وحش بدنیا میومدم» -کازویا هیرامارو


۴۷- Shokugeki  no Souma – جنگ‌ غذاها!

ژانر: ایچی، مدرسه، شونن، غذا!!

سوما یوکیهیرا که از دوران کودکی در غذاخوری پدرش کار میکرد. شکست دادن پدرش و سرآشپز شدن در این غذاخوری آرزوی یوکیهیرا بود. اما با تصمیم ناگهانی پدرش برای بستن غذاخوری و رفتن به خارج برای اینکه بتونه آشپزیش رو در کل دنیا بتونه امتحان کنه یوکیهیرا به یک مدرسه آشپزی توتسکی فرستاده میشه. مدرسه ی ممتازی که فقط ۱۰ درصد از شاگردانش فارغ التحصیل میشن. این مدرسه برای شوکوگکی یا مبارزاتش شناخته میشه که دانش آموزان با استفاده از آشپزی در مقابل هم قرار میگیرن. سوما بعد از ورود به این مدرسه در تلاشه تا مرزهای آشپزی خودش رو گسترش بده تا یک روزی بتونه پدرش رو شکست بده.

«تلاش‌های زیاد و شکست‌های زیاد باعث میشن که یک غذا درخشش داشته باشه.» – یوکیهیرا سوما


۴۶- Ansatsu Kyoushitsu – کلاس ترور

ژانر: اکشن، کمدی، مدرسه، شونن

یک موجود ناشناخته نصف کره‌ی ماه رو از بین میبره. اونوقت بچه‌های کلاس سوم ای با یک ماموریت مواجه میشن: موجود ناشناخته رو ترور کنید یا بلایی که به سر کره ماه اومد به سر زمین میاد. موجود ناشناخته که به اسم کورو سنسی شناخته میشه میتونه با سرعت ۲۰ ماخ پرواز کنه که باعث میشه به راحتی جلوی هرگونه اقدام به تروری رو بگیره. علاوه بر اون نخاله‌های کلاس سوم ای میفهمن که این موجود ناشناخته با بازوهای عجیب غریبش بهترین معلمی بوده که تا به حال داشتند.

«فرق بین یک تازه‌کار و استاد اینه که تعداد شکست‌هایی که استاد تجربه کرده از تعداد تلاش‌هایی که یک تازه‌کار کرده بیشتره» – کوروسنسی


۴۵- Akame ga Kill

ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی، درام، شونن

نایت راید یکی از شاخه های ارتش انقلابیه که هدفش سرنگونی نخست وزیره. آنست که حرص و طمع برای قدرت باعث شده از بی تجربگی های امپراطور کودک استفاده کنه. کشور بدون رهبر قوی و مهربانه و مردم عادی رها شدن تا در فقر و جنگ و ویرانی غرق بشن. اعضای نایت راید همه قاتلانی باتجربه هستن و آنها میدونن که گرفتن زندگی کاری دور از شایستگیه و آنها به خاطر این کار با مجازات روبه‌رو میشن. با این حال آنها بی رحمانه هرکسی را که در راه انقلاب ایستاده از بین می‌برن و یا به قتل میرسونن.

جدیدترین عضو گروه قاتلان تاتسومیه پسر نابالغی که برای کمک به روستاش زادگاهش را رها کرده و به پایتخت آمده. این انیمه داستان تاتسومی را هنگام جنگ با امپراطوری و مقابله شدن با اسلحه های قدرتمند، دشمنان، چالش هایش در برابر ارزش ها و اخلاقیات، و پیدا کردن جواب این سوال که کشتن برای بهتر شدن جامعه کار درست یا اشتباهیه رو نشون میده.

«اینطور نیست که نفهمم چی داری میگی، میخوای دنیا رو عوض کنی؟ میفهمم همه‌ی ما اینو میخوایم. اما این به تو حق این رو نمیده که با زندگی مردم بازی کنی. تو نمیتونی هرچیزی رو که دلت خواست نابود کنی.» – لوبوک


۴۴- Natsume Yuujinchou- ناتسومه و کتاب دوستان

ژانر: برشی از زندگی، ماوراءالطبیعه، درام، فانتزی، شوجو

پسري نوجوان به نام “ناتسومه تاکاشی”، از دوران کودکیش میتونست “ارواح” را ببینه، اما مخفس نگهداشتن اين توانايی زندگی را براش مشکل کرده. وقتی که  تاکاشی کتابی به نام “کتاب دوستان” را از مادربزرگش “ناتسومه ريکو” به ارث میبره، همه چيز تغيير میکنه. اون میفهمه که مادربزرگش،  قدرتی مثل او داشته و ميفهمه چرا هميشه “ارواح” خوب و بد به سراغ او میان.بعد از فهمیدن معنای واقعی “کتاب دوستان” که به او اجازه میده ارواح ليست شده در صفحات آن را کنترل کنه، “ناتسومه” سفری را به همراه محافظ خود، “مادارا”،در پيش میگیره تا ارواح را از قراردادشان با “ريکو” آزاد کنه.

«وقتی که مجبور نیستی لازم نیست دروغ بگی.» – کانامه تانوما


۴۳- Great Teacher Onizuka – اونیزوکا معلم خوب

ژانر: کمدی، دراما، شونن، برشی از زندگی، مدرسه

اونیزوکا رئیس یک باند موتورسوار که بعد از اینکه تصمیم میگیره زندگیش رو عوض کنه هدف زندگیش میشه بهترین معلم دنیا شدن. البته آرزوی اونیزوکا به راحتی به دست نمیاد مخصوصا که رئیس سخت گیر مدرسه پشت سر هم مشکلاتی رو برای اونیزوکا درست میکنه تا اونیزوکا رو از مدرسه بیرون کنه.

«ما نمیتونیم به گذشته برگردیم هرچقدر هم که فکر برگشتن به گذشته خوب و هیجان انگیز باشه. گذشته فقط گذشته است.» – اونیزوکا


۴۲- Hajime no Ippo – اولین قدم

ژانر: کمدی، ورزشی، درام، شونن

ماکونوچی ایپو کل زندگیش آزار و اذیت بوده میشده. اون همش در حال پادوی کردن و کیسه بکس بودن بقیه بود. آرزوی  همیشگیش تغییر پیدا کردنه اما هیچ وقت نه انگیزه‌ای برای تغییر کردن داشت نه شجاعتش رو.  یک روز در جریان یکی دیگه از اذیت‌ها تاکامورا که یک بوکسوره نجاتش میده و ایپو رو که به خاطر آسیب‌هاش بیهوش میشه رو به باشگاه بکسش میبره. وقتی که ایپو هوش خودش را به دست میاره جذب محیط باشگاه می‌شه. تاکامورا یک عکس از همکلاسی هاش را روی کیسه بوکس میذاره و او را مجبور میکنه تا به آن مشت بزنه. همون موقع است که یهو احساس میکنه چیزی در او تغییر کرده و برای همین از تاکامورا می خواد تا او را تمرین بده. تاکامورا که فکر می‌کنه اون توانایی انجام این کار را نداره بهش مأموریتی میده که به نظر غیرممکن می رسه و بهش یک هفته فرصت می‌ده. ایپو با یک اشتیاق ناگهانی برای قویتر شدن برای خودش و برای مادر زحمت کشش به سختی کار میکنه تا ماموریت گفته شده را در زمان مقرر به پایان برسونه و اینگونه است که سفرش برای رسیدن به بالاترین جایگاه بوکس جهان شروع میشه.

«ممکنه زمانی باشه که تلاش برای رسیدن به چیزی کافی نباشه؛ اما مطمئن باشه که اونایی که موفق شدن همشون تلاش زیادی کردن.»  – مربی کاموگاوا


۴۱- Ao no Exorcist – جن‌گیر آبی

ژانر: اکشن، شیاطین، فانتزی، شونن، ماوراءالطبیعه

تنها راه عبور کردن از دنیای انسان‌ها و شیاطین از راه تسخیر کردن بدن انسان‌هاست. ساتان فرمانروای گهنا نمیتونه میزبان مناسبی برای خودش پیدا کنه برای همین در دنیای خودش زندانی شده. در یک تلاش ناامیدانه برای تصاحب کردن زمین پسرش رو به جای خودش میفرسته تا اون بتونه تبدیل به میزبان ساتان برای تسخیر شدن بشه.

این انیمه داستان رین اوکومورا رو دنبال میکنه که به نظر میرسه یک پسر معمولی و کمی دردسر سازه؛ تا یک روز که توسط شیاطین بهش حمله میشه و با فهمیدن اینکه اون پسر ساتان دنیاش از این رو به اون رو میشه. ساتان از اون میخواد تا به گهنا برگرده تا با هم دیگه بتونن زمین رو تسخیر کنن. رین که قصد پیوستن به ساتان رو نداره تصمیم میگیره تا تمرینات خودش رو برای جن‌گیر شدن شروع کنه تا بتونه همراه برادرش یوکیو برای دفاع از زمین مقابل ساتان بجنگه.

« تو به من اعتماد کردی پس من هم به تو اعتماد میکنم، مگه دوستی غیر از اینه؟» – اوکومورا رین


۴۰- JoJo no Kimyou na Bouken

ژانر: اکشن، ماجراجویی، ماوزاءالطبیعه، خون‌آشام، شونن

در سال ۱۸۶۸ “داریو براندو” زندگی یک اشراف زاده انگلیسی به نام “جرج جواستار” رو نجات میده. جرج با به فرزندی قبول کردن پسر داریو به اسم “دیو” سعی میکنه تا دین خودش رو ادا کنه. البته دیو از زندگیش ناراضیه و برای همین تصمیم میگیره کل زندگی جواستار رو تصاحب کنه و با بدست آوردن یک ماسک که قدرت‌های ویژه‌ای داره نقشه‌اش برای از بین بردن جرج و پسرش “جاناتان جوجو جواستار” رو عملی میکنه. این کارش باعث سلسله‌ای از وقایع مختلف میشه که در سالهای آینده تکراری میشن.

نیم قرن بعد در شهر نیویورک نوه‌ی جاناتان، “جوزف جواستار” ارثیه‌ای که پدربزرگش برای اون گذاشته رو پیدا میکنه. وقتی که یک دیرینه شناس در حفاری حقیقت پشت ماسک رو میفهمه، جوزف متوجه میشه که اون تنها کسی هست که میتونه “پیلارمن”، موجودی که قدرت بی‌انتهایی داره رو شکست بده.

«غیر ممکن؟ تا همین جای سفرمون هم کلی کار غیرممکن رو انجام دادیم. کلمه‌هایی مثل بی‌مصرف و غیرممکن برای ما معنی ندارن.» – جوتارو


۳۹- Soul Eater

ژانر:  اکشن، فانتزی، کمدی، ماوراءالطبیعه، شونن

داستان این انیمه از مدرسه‌ی شیبوسنه.  محل تحصیل شینیگامی‌ها و اربابان سلاح. شخصیت‌های اصلی انیمه، سه ارباب سلاح به همراه سلاح های آنها هستن: ماکا و سول ، بلک استار و سوباکی ، کید به همراه پاتی و لیز. آنها برای رسیدن به عنوان “داس مرگ” تلاش می کنن که در واقع بالاترین لقب برای یک سلاحه و البته در این راه، باید ۹۹ روح خبیث و یک جادوگر زن را جمع کنن. دانش آموزان شیبوسن در کنار تلاش برای جمع آوری ارواح، از شهر خود در برابر موجودات قدرتمند محافظت می کنن و در عین حال در کلاسهای مدرسه شرکت می کنن و تلاش میکنن تا هر روز نیرومند تر بشن.

«تو کسی هستی که تصمیم میگیری چه جور آدمی باشی.» – ماکا


۳۸- Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

ژانر: درام، تاریخی، جوسی

یوتارو عضو اسبق یاکوزا که به تازگی از زندان آزاد شده و تنها چیزی که میخواد اینه که روی سن راکوگو  یک سبک سنتی داستان گویی کمدی ژاپنی رو اجرا کنه.  در زمان گذروندن حبس  اون از اجراهای یاکومو یوراکوتای الهام میگیره و تصمیم میگیره به دنبال مردی که زندگیش رو عوض کرده بره. بعدازتلاشهای یوتا رو برای اینکه شاگردی یوکامو شد نیاکومو هیچ چاره ای براش نمیمونه غیراز پذیرفتن یوتارو به عنوان اولین شاگردش بپذیره.

بعد از شروع تمرینات، یوتارو با کوناتسو آشنا میشه؛ یک دختر جوان که بعد از مرگ پدرش سوکرکو یوراکوتی یکی دیگر از اجراکنندگان راکوگو پیش یاکومو زندگی میکنه. این آشنایی باعث میشه یوتارو به سمت سبک راکوگو خاص سوکرکو کشیده بشه با اینکه داره تکنیک های که یاد میگیره کاملا در تضاد با سبک سوکرکوه. بادیدن علاقه یوتارو به سبک سوکرکو یاکومو احساسات و خاطرات گذشته و قولی که به بزرگترین رقیبش داده رو به یاد میاره.

«مردن نمیتونن همه چیز طرف مقابلشون رو درک کنن. اما با این حال باهم زندگی میکنن. آدما علاقه دارن تا چیزای روزمره‌اشون رو با هم به اشتراک بذارن. شاید به همین خاطره که آدما نمیتونن تنها باشن.» – یاکومو


۳۷- Monster – هیولا

ژانر: درام، ترسناک، رمزآلود، پلیس، روانشناختی، بزرگسال، هیجان‌انگیز

کنزو تنما یک جراح مغز است که در بیمارستانی در آلمان مشغول به کار میشه. و پله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری بالا میره و با “اوا” دختر رئیس بیمارستان نامزد میشه. اما تنما مخالف سیاست های بیمارستان در قبال بیمارانه و همیشه به دنبال راهی برای عوض کردن  این سیاست‌هاست. روزی دو زخمی که دو قلو و برادر هستند را به بیمارستان میارن که یکی از آنها زخم گلوله‌ای در سر داره و دیگری کلماتی عجیب را با خودش زمزمه میکنه. بعد از مدتی از بستری این دو مجروح بیمار دیگری که یک شخصیت سیاسی بزرگ و معروف هست نیز در بیمارستان بستری میشود و تنما تصمیم میگیرد بر خلاف سیاست های بیمارستان عمل کنه و بیمارانی که زودتر به بیمارستان رسیدن رو جراحی کنه با این تصمیم بیماران اول نجات پیدا می‌کنن اما سیاستمدار جان خودش را از دست میده. به این ترتیب تنما همه زندگی که به سختی ساخته را از دست میده. پس از برکناری تنما قتل های مرموزی در بیمارستان به وقوع میپیونده و اکثر دکترها به طرز مرموزی به قتل میرسن.  و همه فکر میکنن تنمها دلیل همه‌ی این قتل‌هاست و تنما که بیگناهه تبدیل شده به یک قاتل فراری که باید بی‌گناهی خودش رو اثبات کنه.

«شاید بتونی فراموش کنی اما نمیتونی گذشته رو پاک کنی.» – کنزو تنما


۳۶- Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.-  گلی که در آن روز دیدیم

ژانر: برشی از زندگی، ماوراءالطبیعه، درام

پنج دوست دوران کودکی بعد از مرگ یکی از دوستانشان بنام میکو هونما از هم دیگه جدا میشن و دیگه دوست و هم بازی هم نیستن . جینتا یادومی که رهبر گروهشون بود مدرسه را رها کرده و خودش رو یه جا حبس میکنه و منزوی میشه . یه روز به صورت ناگهانی روح میکو رو میبینه ، میکو فقط میتونه با جینتا ارتباط برقرار کنه. میکو اومده تا از جینتا بخواد آرزوش رو برآورده کنه.

«با خودم گفتم حالا باشه فردا معذرت خواهی میکنم، اما اون فردا هیچوقت نیومد.» – جینتا یادومی


 ۳۵- Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

 ژانر: اکشن، علمی-تخیلی، روانشناختی، درام، بزرگسال

خیلی ناگهانی بیگانگانی که به شکل انگل بودن به زمین فرستاده شدن و به سرعت به انسان‌ها حمله کردن. آنها به داخل مغزهای هدف‌های آسیب پذیر نفوذ میکنن. این موجودات بی نظیر میتونن کنترل کامل میزبان خودشون رو به دست بگیرن. شین‌ایچی ایزومی دانش آموز دبیرستانی ۱۶ ساله قربانی یکی از همین انگل‌ها میشه. اما انگل نمیتونه به مغزش برسه و توی دست راستش میمونه. حالا انگل “میگی” و شین‌ایچی وارد یک رابطه همزیستی میشن تا بتونن از خودشون در مقابل حمله بقیه انگل‌ها دفاع کنن.

« من رو باش که فکر میکردم دیگه چیزی نمیتونه سورپرایزم کنه.» – شینیچی ایزومی


۳۴- Mushishi

ژانر: ماجراجویی، برشی از زندگی، رمزآلود، تاریخی، ماوراءالطبیعه، فانتزی، بزرگسال

موشی پایه‌ای ترین شکل زندگی در جهان هستن. آنها تنها به دلیل بودن وجود دارن. خوب یا بد برای آنها مفهومی نداره. موشی‌ها در فرم‌های متفاوتی وجود دارن. آنها میتونن از یک شکل به شکل دیگه‌ای تبدیل بشن یا شکل چیزهای مختلف را تقلید کنن. آنها میتونن یه شکل یک گیاه یا بیماری یا حتی یک پدیده‌ی طبیعی مثل رنگین کمان در بیان.

با این حال هیچ تعریف دقیقی از این موجودات وجود نداره. اطلاعات دقیق در مورد موشی ها بسیار کمیابه. گینکو یک محقق که در مورد موشی ها تحقیق می‌کنه و برای همین به نام موشیشی شناخته میشه به دنبال شناخت بیشتر موشی‌ها و پیدا کردن جایگاه آنها در سلسله مراتب حیات جهانه.

«به نظرت کدومش بهتر اینکه توی روشنایی زندگی کنی و همه چیز رو ببینی اما کاری از دستت برای انجام دادن بر نیاد یا توی تاریکی با خوشبختی زندگی کنی؟ به نظرم اونقدرام بد نیست که توی تاریکی زندگی کنی و روشنایی رو به یاد بیاری.» -آنامه


۳۳- 3gatsu no Lion

ژانر: بازی، برشی از زندگی، درام، بزرگسال

“کیریاما ری” که در سال آخر دوران راهنمایی به یکی از بازیکنان حرفهای شوگی تبدیل شده، به خاطر سن کمش توجهات زیادی رو به خودش جلب کرده. بازی در بالاترین سطح شوگی و رقابت هر روزش با بازیکنان بزرگ تر از خودش و همچنین روابطش با خانوادهای که اون رو به سرپرستی قبول کردن، باعث شده تا استرس زیادی رو تحمل کنهبرای همین تصمیم میگیره تا مستقل زندگی کنهبه عنوان یک پسر ۱۷ ساله که به تنهایی زندگی میکنه ری اهل مراقبت از خودش نبود و به خاطر شخصیت منزوی که داره دوستی در مدرسه یا بین بازیکنان شوگی نداره.

البته پس از مدتی که از زندگیش در توکیو میگذره، با آکاری، هیناتا و مومو کاواموتو سه خواهر که با پدر بزرگشون زندگی میکنن آشنا میشه. آکاری بزرگترین دختر تلاش میکنه تا با دلسوزیهای مادرانش ری را از تنهایی در بیاره و به ری در مراقبت کردن از زندگیش کمک کنه. در طی تلاشهای ری برای حفظ جایگاهش در شوگی ری باید یاد بگیره تا با دیگران چگونه ارتباط برقرار بکنه و احساسات پیچیده خودش رو درک کنه.

«من حتی توی دپرس بودن هم افتضاحم. با خودم فکر کردم اگه مستقل زندگی کنم، اجاره بدم و غذای خودم رو بخورم دیگه بزرگ شدم. فکر میکردم اگه بزرگ بشم دیگه لازم نیست گریه کنم.» – کیریاما ری


۳۲- Claymore

ژانر: اکشن، ماجراجویی، قدرت فوق‌العاذه، شیاطین، ماوراءالطبیعه، فانتزی، شونن

وقتی که یک شیطان انسان‌نمای تشنه به خون انسان‌ها به نام یوما به روستای راکی میرسه یک زن تنها با چشمهای نقره‌ای وارد شهر میشه در حالی که با خودش فقط یک شمشیر داره و به عنوان کلیمور شناخته میشه موجودی که نیمه انسان و نیمه شیطان  کلیمور یومایی که باعث از بین رفتن اعضای خانواده راکی میشه رو میکشه و بعد از اون راکی که جایی برای موندن نداره به دنبال کلیمور که اسمش کلیر راه میافته و در سفرهاش شریک میشه و در ادامه ما رازهای پشت سازمانی که کلیمورها رو میسازه و گذشته کلیر رو میفهمیم.

«زندگی کن کلیر! زنده بودن تو دلیل وجود داشتنه ترزاست.» – النا


۳۱- Hellsing: Ultimate

ژانر: اکشن، نظامی، ترسناک، ماورا الطبیعه، خون آشام، بزرگسال

در دنیای انیمه موجوداتی از جنس تاریکی و اهریمنی هستن که انسان‌های بدشانسی که بدستشون میافتن رو میبلعن. در طرفی دیگر از قضیه سازمان هلسینگه که کارش از بین بردن موجوداتی که برای بشریت تهدید محسوب میشن.  رئیس سازمان فردی به نام اینتگرا فیربروک وینگاتس هلسینگ که ارتشی قوی رو ساخته و کل زندگیش رو در مبارزه با نامیرا ها گذرونده.

ارتش بزرگ اینتگرا در مقابل سلاح نهاییش چیزی نیست. این سلاح در واقع خون آشامی به نام آلوکارد که برای هلسینگ به عنوان یک شکارچی خون آشام کار میکنه. هلسینگ نشون میده که در مبارزه برای بقا، گاهی بهترین سلاح ممکنه بدترین کابوس بشه.

«چیزی که باعث میشه آدما آدم باشن اراده‌اشونه.» – مونتانا مکس


۳۰- Psycho Pass – روان گذر

ژانر: اکشن، پلیس، روانشناختی، علمی-تخیلی

در آینده‌ای نزدیک، این امکان بوجود اومده تا وضعیت روانی و شخصیت انسان ها قابل اندازه گیری و در قالب اعداد و ارقام بیان بشه. به این اندازه گیری در اصطلاح، “روان-گذر” گفته میشه. یکی از مهمترین معیار های این اندازه گیری، فاکتوری به نام “ضریب جُرم” هست. این فاکتور نشون دهنده ی اینه که هر فرد چقدر تمایل و اشتیاق برای ارتکاب جرم و جنایت، در ذات خودش داره و حکومت این دنیا، از این فاکتور برای قضاوت در مورد مجرمین استفاده میکنه. بخش تحقیقات جنایی از اداره‌ی امنیت عمومی، از واحد های کارآگاهی متعددی تشکیل شده که وظیفه ی برقراری امنیت، مبارزه با جرائم مختلف و حل پرونده های جنایی رو بر عهده دارند. هر کدوم از این واحدها، در واقع گروهی چند نفره هستن که شامل “مُجری” ها و “بازرس” ها میشن. “مجری” ها کسانی هستند که درگیری ها و کارهای سخت و سنگین رو انجام میدن. به تعقیب مجرمین میرن و اونا رو دستگیر میکنن. اکثر “مجری” های ماهر، کسانی هستند که طبق اندازه گیری های انجام شده دارای “ضریب جرم” بالایی بودند و باید از جامعه حذف میشدن، اما بهشون این پیشنهاد شده تا در قبال آزادی، به عنوان “مجری” در خدمت نیروهای امنیتی باشند. درک بالای این افراد از جرم و جنایت باعث میشه تا بهترین انتخاب برای “مجری ها” باشند، اما همیشه این ریسک وجود داره تا خود “مجری” ها تبدیل به مجرمین واقعی بشن! به همین دلیله که “بازرس” ها در این واحدهای کارآگاهی حاضر هستند. وظیفه ی اونها نظارت بر عملکرد “مجری ها” و رهبری کردنشون هست.  انیمه ی روان گذر داستان اعضای واحد شماره ۱ بخش تحقیقات جنایی از اداره ی امنیت عمومی و ماموریت های آنهاست. داستان زنان و مردانی که صرف‌نظر از تعبیر شخصی خودشون از عدالت و قضاوت، انتخاب دیگه ای ندارند جز اینکه در این سیستم کار کنند. اما عدالت حقیقی، چه چیزیه که این افراد در نهایت بهش دست پیدا می کنند ؟

«وقتی که یک آدم با ترس روبرو میشه روحش داره تست میشه. اینکه برای چی بدنیا اومد و اینکه بدنیا اومده تا به چی برسه، همه چیز روشن میشه.» – شوگو ماکیشیما


۲۹- Noragami

 ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، ماوراءالطبیعه، شونن

زمانی که به کمک نیاز پیدا میکنین اگه به جای درستی نگاه کنین ممکنه یک شماره تلفن عجیب ببینین که به رنگ قرمز نوشته شده. اگه به این شماره زنگ بزنین احتمالا صدای یک مرد جوان رو میشنویت که خودش رو به عنوان خدای یاتو معرفی میکنه.

یاتو خدایی پایین‌رتبه‌است که خودش رو به عنوان خدای تلفنی معرفی میکنه. آرزوی یاتو داشتن میلیون‌ها عبادت کننده‌است. با اینکه هیچ معبدی به اسمش وجود نداره اما آرزوهای خیلی بزرگی داره و هرکاری بهش بگی برات انجام میده فقط به قیمت ۵ ین. همراه یاتو از دست کاراش عاصی میشه و اون رو ترک میکنه.

موقعی که همه چیز برای یاتو بد به نظر میر‌سه طالع اون تغییر پیدا میکنه وقتی که با یک دختر ۱۶ ساله به اسم هیوری ایکی آشنا میشه. هیوری یاتو رو موقعی که نزدیک بود یک ماشین بهش بزنه میبینه و با انداختن خودش جلوی ماشین جون یاتو رو نجات میده. به طرز معجزه‌آسایی هیوری نمی‌میره و زنده میمونه اما بعد از اون اتفاق یه جورایی روحش سست شده و هرازگاهی بدنش رو جا میذاره. هیوری از یاتو میخواد تا اون رو به حالت اول برگردونه. یاتو میگه برای برگردوندنش به حالت اول نیاز به یک سلاح داره و هیوری قبول میکنه تا بهش برای پیدا کردن سلاح کمک کنه. شاید با وجود هیوری کنار یاتو بالاخره بخت و اقبال به یاتو روی خوش نشون بده.

«تو انسانی مگه نه؟ پس حق داری اگه اشتباه کنی.» – یاتو


۲۸- Neon Genesis Evangelion

 ژانر: اکشن، درام، مکا، روانشناختی، علمی-تخیلی، جنون

سال ۲۰۱۵ جهان در آستانه تخریب قرار داره آخرین امید بشریت دست یک آژانس مخصوص تحت سازمان ملل و اونجلیون‌هایشان،  آنها ماشین آلات غول پیکر هستن که توانایی مقابله با فرشتگان، عاملان ویرانی زمین، دارن. گندو ایکاری رئیس سازمان به دنبال خلبانی است که بتواند با اونجلیون آنها همگام بشه و پتانسیل واقعی آنها را درک کنه.

همراهان او در این تلاش مدافعانه پرسنلی با استعدادی نظیر میساتو کاتسوراگی رئیس عملیات تاکتیکی و ریتسوکو آکاگی رئیس دانشمندان است.

شینجی ایکاری که برای اولین بار با پدرش در طی ۱۴ سال زندگیش روبه‌رو شده زندگی معمولش از این رو به اون رو میشه وقتی اون رو به عنوان خلبان اونجلیون انتخاب میکنن و اون برای اولین بار مسئولیت امید بشر رو روی شونه‌هاش احساس میکنه.

«انسان‌ها حماقت‌هاشون رو فراموش می‌کنن و برای همین اشتباهاتشون رو دوباره تکرار میکنن. اگه انسان‌ها خودشون آزادی رو نخوان هیچوقت تغییر نمی‌کنن.» – سیل


۲۷- Boku dake ga Inai Machi

ژانر: رمزآلود، ماوراءالطبیعه، روانشناختی، بزرگسال

وقتی که یک تراژدی قرار اتفاق بیفته ساتورو فوجینوما خودش رو به چند دقیقه عقب‌تر می‌فرسته تا بتونه از وقوع تصادف جلوگیری کنه. نویسنده مانگا ۲۹ ساله از این قدرتش که اسمش رو گذاشته احیا استفاده میکنه؛ تا زندگی های زیادی رو نجات بده. اگرچه وقتی که به اشتباه به عنوان یک قاتل شناخته میشه، یک بار دیگه به گذشته میره اما این دفعه به سال ۱۹۸۸ یعنی ۱۸ سال قبل. خیلی زود متوجه میشه که قتلی که اتفاق افتاده ممکنه مربوط باشه به دزدیده شدن و به قتل رسیدن یکی از همکلاسی هاش به اسم کایو هینازوکی که فرد مرموز و همیشه تنهایی بود. این اتفاق زمانی افتاد که ساتورو  بچه بود و این برای ساتورو فرصتیه تا بتونه از این اتفاقات جلوگیری کنه.

«ماهیت انجام کار خیر و شر یکی، جفتشون کارهایی هستن که آدمها انجام میدن تا نقص‌هاشون رو جبران کنن.» – یاشیرو گاکو


۲۶- سری Fate

ژانر: اکشن، ماوراءالطبیعه، جادو، عاشقانه، فانتزی

شیرو امیا وقتي كه بچه بود والدينش رو در يك سانحه آتش سوزی از دست ميده، و بعدا توسط یک جادوگر مرد به عنوان فرزند خوانده پذيرفته ميشه. اگرچه او احترام زيادي براي پدر خوندش يعني کریتسوگو امیا قائله و ميخواد كه یکی از دوستان عدالت باشه ولي قدرت‌های او محدوده و نميتونه جادوگر توانایی مثل پدرش بشه.

اما يك روز مهم اين چيزها رو تغيير ميده . او به طور ناگهانی وارد جنگ جام مقدس میشه و مجبوره كه یک خدمتكاره زن به نام سیبر  رو برای حفاظت از خودش احضار كنه. اين جنگ بر سر جامه مقدسه كه همه‌ی جادوگرها به دنبالشن و هركسي اونو به دست بياره ميتونه یکی از آرزوهاش رو برآورده كنه. در اينجا هفت “استاد” وجود داره كه ميتونن “خدمتكار”های خودشون رو از درجات مختلف احضار كنن. انیمه داستان شیرو را وقتی که وارد این مبارزه میشه دنبال میکنه.

«مردی که از هیچ‌چیز نمی‌ترسه نمیتونه عاقل باشه.» – سیبر


۲۵- Haikyuu

ژانر: کمدی، درام، مدرسه، شونن، ورزش

هیناتا شویو بعد از دیدن مسابقات والیبال کشوری در تلویزیون، علاقه ناگهانی به والیبال پیدا میکنه و عضو تیم والیبال مدرسه راهنماییش میشه اما تیم راهنمایی شویو بعد از روبرو شدن با تیمی که بازیکنی فوق‌العاده‌ای داره به اسم کاگیاما توبیو که با لقب پادشاه زمین شناخته میشه، شکست میخوره و حذف میشه. شویو بعد از شکستی که میخوره، به هیچ وجه علاقه و امید خودشو به والیبال از دست نمیده و حتی برعکس تصمیم میگیره از کاگیاما انتقام بگیره اما وقتی که وارد دبیرستان میشه، متوجه میشه که قراره با کاگیاما در یک تیم بازی کنن.

«باید دلیلی وجو داشته باشه تا نخوای ببازی؟» – هیناتا شویو


۲۴- Fairy Tail

ژانر: ماجراجویی، اکشن، شونن، کمدی، فانتزی، جادو

داستان از جایی شروع میشه که لوسی هارتفیلیا دنبال کلیدهای دروازه‌های آسمانی میگرده تا بتونه به عنوان یک جادوگر خوب وارد یک انجمن جادوگری بشه. به صورت کاملا اتفاقی با ناتسو دراگنیل و هپی آشنا میشه که عضو انجمن جادوگری فیری تیل هستند که بهترین انجمن جادوگریه. بعد از یکسری از اتفاقات ناتسو از لوسی دعوت میکنه تا به انجمن اونها بپیونده.

«این محبته که میتونه به ما قدرت بده و همینطور میتونه ضعیفمون کنه.» – ماکاروف


۲۳- Bleach

ژانر: شونن، اکشن، ماجراجویی، کمدی، ماورأ الطبیعه

ایچیگو کوروساکی یک پسر دبیرستانی که میتونه ارواح رو ببینه چه باور بکنید چه باور نکنید تا زمانی که ایچیگو فقط ارواح رو میدید کاملا یک پسر معمولی بود. یک روز سر و کله‌‌ی یک هالو یک روح سرگردان که روح انسان ها رو میخوره پیدا میشه که تصمیم میگیره به خانواده ایچیگو حمله کنه. و بعد از اون ایچیگو شینیگامی رو به نام روکیا کوچیکی میبینه که شینیگامی در حین مبارزه با هالو مجروح میشه و ایچیگو برای نجات خانواده اش مجبور میشه قدرت روکیا رو ازش قرض بگیره تا به صورت موقتی شینیگامی بشه اما در طی یکسری از وقایع ایچیگو مجبور میشه شینیگامی باقی بمونه.

«هیچوقت قلب آدما رو نشکون چون اونا فقط یک قلب دارن استخون‌هاشون رو بشکون چون ازش ۲۰۶ تا دارن.» – ایچیگو کوراساکی


۲۲- Avatar: The Last Airbender – آوتار: آخرین بادافزار

ژانر: اکشن، ماجراجویی

در زمان های گذشته دنیا به چهار نیرو به نام های آب، خاک، آتش و باد تقسیم شده بود. در هر کدام از این سرزمین ها افرادی وجود داشتن که می‌تونستن فقط نیروی مربوط به سرزمین خود را تحت اختیار و کنترل داشته باشن. این ۴ قلمرو به مدت هزار سال در صلح بودند تا اینکه پادشاه قلمرو آتش سوزین تصمیم گرفت تا کل دنیا رو تصاحب کنه. در این میان تنها یک نفره که میتونه جلوی اون رو بگیره که آواتار نامیده میشه. آواتار شخصی برگزیده است که می تونه هر چهار نیرو را تحت کنترل داشته باشه. آواتاری که در این زمان ظهور کرده، کودک 12 ساله‌ای به اسم آنگه. اما آواتار آنگ هنوز برای کنترل کامل چهار قدرت آماده نشده و مسیر طولانی را در پیش داره.

«غرور ضد شرم نیست، منشاء اونه.» – ایرو


۲۱- Toradora!!

ژانر: برشی از زندگی، کمدی، عاشقانه، مدرسه

ریوجی یک پسر دبیرستانیه که به خاطر چهره‌ی خشن و ترسناکی که داره همه ازش فرار میکنن و سعی میکنن که باهاش در نیافتن. اما واقعیت اینه که ریوجی فقط شکل شبیه یاکوزاش رو از پدرش به ارث برده و تا حالا هیچ کار خلافی ازش سرنزده. تایگا دختری ریز نقشه که برخلاف ظاهرش خیلی بزن بهادره. تایگاه عاشق دوست ریوجی یوساکوه و ریوجی عاشق دوست تایگا مینوریه طی یک برخورد اتفاقی این دو با هم آشنا میشن و تصمیم میگرن به همدیگه برای رسیدن به معشوقه‌هاشون کمک کنن.

«نمیخوام اینقدر درگیر گشتن دنبال چیزی که نمیبینم بشم که که نتونم کاری که میتونم انجام بدم رو نبینم.» – مینوری کوشیدا


۲۰- Tokyo Ghoul – توکیو غول

ژانر: اکشن، رمزآلود، ترسناک، روانشناختی، ماوراءالطبیعه، درام، بزرگسال

توکیو تبدیل به یک شهر تاریک و بی‌رحم شده. جایی که موجودات اهریمنی به نام غول‌ها کنار انسان‌ها زندگی می‌کنن. شهروندان این شهر بزرگ در ترسی مداوم از این خون‌آشامان وحشی تشنه به گوشت انسان‌ها زندگی می‌کنن. بزرگترین تهدید جامعه انسانی این است که این غول‌ها می‌توانند به شکل انسان‌ها در آمده و قاطی انسان‌ها بشن.

توکیو غول داستان کانکی کن را دنبال میکند. دانشجوی کالج و پسری خجالتی و عاشق کتاب؛ همین باعث میشه تا شیفته ریزه کاماشیرو کسی که مثل خود کانکی عاشق کتابه بشه. اما ریزه اون کسی نیست که به نظر میرسه. به خاطر این ملاقات ناخوشایند کانکی وارد دنیای تاریک غول‌ها میشه. در طی یک اتفاق غیر منتظره اون توسط یک پیشخدمت به اسم توکا کاریشیما نجات داده میشه و این شروع زندگی کانکی به عنوان یک نیمه غول نیمه انسانه.

«هیچوقت به کسی خیلی اعتماد نکن. یادت باشه که شیطانم یک زمانی فرشته بود.» – کانکی کن


۱۹- Samurai Champloo

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، تاریخی، سامورایی، شونن

“موگن” يک جنگجوی وحشی، خشن و بی‌کله است. “جين” يک سامورايی آواره، مرموز، سنتی، خوش‌مرام و البته بسيار قدرتمنده. اين دو جنگجو تندخو و مستقل، زمين تا آسمان با هم تفاوت دارن، اما از قضای روزگار راهشان با يکديگر تلاقی می‌کنه و اين زمانی اتفاق میافته که “فو” ، دختری سربه‌هوا و مزاحم،‌ آنها را پس از دستگيری بخاطر مبارزه خشونت‌بار با شمشير، از اعدام نجات میده. “فو” اين دو جوان سرگردان را متقاعد میکنه تا برای يافتن يک سامورايی اسرارآميز کمکش کنن؛ «سامورايی‌ای که بوی گلهای آفتابگردان می‌ده» ؛ و اين‌گونه سفرشان آغاز میشه.

«میگن که همیشه جا برای دسر هست اما برای من اینوطوری که همیشه جا هست تا زمانیکه یکی دیگه داره پولشو میده.» – فو کاسومی


۱۸- Sword Art Online – هنر شمشیرزنی آنلاین

ژانر: اکشن، ماجراجویی، عاشقانه، فانتزی، بازی

در سال ۲۰۲۲ واقعیت مجازی  پیشرفت زیادی کرده و یک بازی بزرگ نقش آفرینی به اسم هنر شمشیر زنی آنلاین راه‌اندازی شده. با کمک تکنولوژی عصب افزار بازیکنان میتونن آواتارهاشون رو از داخل گیم توسط افکارشون کنترل کنن.

کازوتو کیریگایا با اسم مخفف کیریتو جزو تعداد کمی از بازیکنان خوش شانس که تونست بازی رو بخره. بعد از ورود به بازی خودش رو در بین ده هزار بازیکن دیگه دید. بازیکنان متوجه میشن که نمیتونن از بازی بیان بیرون سازنده بازی انها را در دنیای بازی گیر انداخته تا اونها همه ی صد مرحله رو کامل کنن.

برای اینکه بتونن از بازی فرار کنن کیریتو باید با بقیه بازکنان همکاری کنه بین بازیکنا دوست و دشمن  وجود داره و بدتر از همه اگه تو دنیای بازی بمیری در دنیای واقعی هم خواهی مرد داستان درباره مبارزه برای بقاست.

«یک آدم زمانی خیلی قویه که میخواد از چیزی محافظت کنه.» – آکیهیو کایابه


۱۷- Kenpuu Denki Berserk

ژانر: اکشن، ماجراجویی، شیاطین، درام، فانتزی، ترسناک، نظامی، عاشقانه، بزرگسال، ماوراءالطبیعه

برسرک در واقع روایت داستانی پر از خشونت و سیاهیه که بیانگر نبردی نابرابر با سرنوشتی شومه. داستان به قرون وسطی بر میگرده ؛ شخصیت اصلی داستان گاتس، یتیم جنگجوییه که به واسطه‌ی زندگی بین سربازان مزدور ، بسیار قوی شده و با گذر زمان از تنهایی در میاد و به ارزش همرزم هاش پی میبره. اون بخاطر “داغ شیطانی” که روی گردنش حک شده به عنوان شمشیرزن سیاهپوش دنبال شیاطینیه که اونو به سوی خود فرا میخونن. گاتس به دنبال انتقام گرفتن از گریفیث هستش، مردی که حاضر شد برای رسیدن به اهدافش، گاتس و همرزم هاش رو قربانی شیاطین (یا اصطلاحا پنج فرشته نگهبان) کنه. گاتس قدرتمند به همراه شمشیر بزرگ و یک دست مصنوعی به نبرد سرنوشت شوم خود میره و در این راه جدالی نفس گیر و سهمگین در انتظارشه، طوری که او را در مرز “جنون” (Berserk) قرار می ده.

«تو قویترین زره رو پوشیدی چون ضعیف‌ترینی.» – گاتس


۱۶-  Shigatsu wa Kimi no Uso – دروغ تو در آوریل

ژانر: درام، موسیقی، عاشقانه، مدرسه، شونن

کوسه آریما یک پیانیست نابغه است؛ اما بعد از درگذشت مادرش ساکی آریما  تسلیم میشه و قدرت شنیدن پیانوی خودش را از دست می‌دهد. دو سال بعد کوسه هنوز از زدن پیانو اجتناب میکنه و رقبا و طرفدارای خودش را رها می‌کنه و زندگی بی رنگی رو با دوستانش سوباکی ساوابه و ریوتا واتاری می‌گذرونه. اما همه چیز تغییر پیدا می‌کنه وقتی که او کائور میازونو ویولونیست زیبایی را میبینه که باعث می‌شه تا زندگی و جهانش تغییر پیدا کنه. کوسه وارد سفری مبشه که اون رو دوباره با موسیقی رو به رو میکنه.

«شاید روبروت یک جاده‌ی تاریک ببینی. اما بازم باید ایمان داشته باشی و به راهت ادامه بدی. ایمان به اینکه ستاره‌ها راهت رو روشن میکنن هرچند کم.» کائوری میازونو


۱۵- Naruto – ناروتو

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، شونن، هنرهای رزمی، ابرقدرت

چند سال پیش از شروع داستان، موجودی شرور و افسانه‌ای به نام کیوبی (روباهی با ۹ دم) به کونوها حمله می‌کنه. چهارمین هوکاگه با استفاده از یک طلسم و قربانی کردن خود موفق می‌شه کیوبی را داخل بدن ناروتوی تازه به‌دنیا آمده زندانی کنه. ناروتو پسری یتیمه و اکثر مردم کونوها اون رو همان کیوبی می‌بینن و از او تنفر دارن. بنا به فرمان هوکاگه سوم هیچ‌کس حق نداره در مورد وقایع رخ‌ داده مرتبط با حمله‌ی کیوبی حرفی بزنه؛ برای همین همسالان ناروتو چیزی در این مورد نمی‌دانن. با این وجود دیدگاه و رفتار بزرگسالان  روی فرزندانشان تاثیر میذاره، و به این خاطر ناروتو دوران کودکی خود را بدون هرگونه رابطهٔ صمیمانه و دوستی سپری می‌کنه. نتیجه اینه که ناروتو برای جلب توجه دست به انواع و اقسام شیطنت و خرابکاری می‌زنه. در آغاز ناروتو بدترین شاگرد مدرسهٔ نینجاهاست؛ اما با تلاش فراوان قدرت‌های خودش را افزایش می‌ده و بالاخره فارغ‌التحصیل می‌شه. پس از فارغ‌التحصیلی، نینجاهای مبتدی به گروه‌های سه نفره تقسیم می‌شن. ناروتو نیز به همراه ساسوکه اوچیها و ساکورا هارونو در یک گروه قرار می‌گیرن. تربیت آنها را هم کاکاشی هاتاکه یکی از بهترین نینجاهای کونوها به عهده میگیره.

«برای شینوبی بودن فقط یک چیز لازمه و اون تعداد جوتسوهایی که بلدی نیست تنها چیزی که لازم داری شجاعت اینه که هیچوقت تسلیم نشی.» – جیریا


۱۴- سری Monogatari

ژانر: عاشقانه، ماوراءالطبیعه، رمزآلود، خون‌آشام

“کویومی آراراگی” دانش آموز سال سوم دبیرستان از یک حمله‌ی خون آشام جون سالم به در میبره؛ البته به کمک “اوشینو” یک مرد عجیب و غریب که در یک مدرسه متروکه زندگی میکنه. البته با اینکه آراراگی خون آشام نشد و انسان باقی موند اما هنوز بعضی از ویژگی‌های خون‌اشام‌ها رو داره مثل سریع خوب شدن زخمهاش یا بینایی فوق‌العاده؛ با این حال آراراگی تلاش میکنه زندگیش رو به عنوان یک دانش آموز معمولی ادامه بده. ولی اتفاق‌هایی که میافتن هرکدوم به نوعی باعث میشن که اراراگی بخواد به کسایی که مثل خودش که به مشکل برخوردن کمک کنه.

«با اینکه زندگیم تا حالا خیلی خوشایند نبوده اما از اینکه تونستم توجهت رو به خاطر مشکلاتم جلب کنم خوشحالم.» – سنجوگاهارا ایتاکی


۱۳- One Piece – وان پیس

 ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، قدرت فوق‌العاده، درام، فانتزی، شونن

.گل دی راجر به عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته می‌شد. او قویترین و مشهور ترین فردی بود که کل دنیا رو گشته بود. دستگیر شدن و اعدام راجر توسط دولت جهانی باعث تغییر بزرگی در دنیا شد. آخرین حرفهای راجر این بود «من گنجم رو در گراند لاین پنهان کردم» و اینطوری بود که عصر دزدان دریایی آغاز شد. مردانی که آرزوی بدست آوردن ثروت و شهرت راجر رو داشتن وارد دریا شدن .

در این بین پسر ۱۷ ساله‌ای به نام مانکی دی لوفیه که برای رسیدن به آرزوی دوران کودکیش یعنی دزد دریایی شدن وارد دریا میشه. البته این دزد دریایی همه‌ی تعریف‌های ما از ایک دزد دریایی رو زیر سوال میبره. برخلاف تفکر همگانی که میگه دزد دریایی باید یک ادم بدجنس و شریر باشه که همه ازش بترسن و روستاها و شهرها رو غارت کنه تنها هدف لوفی برای دزد دریایی شدن آزادی و داشتن ماجراجویی‌های بینظیر همراه دوستانشه.

«دزدان دریایی شریرن؟ نیروهای دریایی عادلن؟ عدالت همیشه برنده میشه؟ معلومه که برنده میشه، چون اونی که جنگ رو میبره میشه عدالت.» – دوفلامینگو


۱۲- Gintama گینتاما

ژانر: اکشن، کمدی، تاریخی، پارودی، سامورایی، علمی-تخیلی، شونن

زندگی در ژاپن فئودالی آسون نیست. به خصوص از زمانی که موجودات فضایی به اسم آمانتو وارد ژاپن شدن. از اون طرف ممنوعیت حمل شمشیر باعث شده شأن سامورایی‌ها پایین بیاد و با اونها بدرفتاری بشه. اگرچه یکه مرد به اسم ساکاتا گینتوکی هنوز یک قلب سامورایی داره، با اینکه علاقه شدیش به شیرینی و کارش به عنوان هرکاره کسی باعث شده کسی باور نکنه اون یک ساموراییه. همراهان او در شغلش شیمورا شینپاچی پسری عینکی با قلبی قوی، کاگورا همراه با چترش و شکمی که هیچوقت پر نمیشه و ساداهارو یک سگ خیلی بزرگ. به اونها هرکاری که بگید از انجام دادنش سرباز نمی‌زنن از پیدا کردن یک سگ گرفته تا نجات کره زمین.

«اگه اونقدر وقت داری که در مورد یک مرگ زیبا خیال‌پردازی کنی، پس حداقل تا آخرین لحظه زیبا زندگی کن.» – ساکاتا گینتوکی


۱۱- Boku no Hero Academia – آکادمی قهرمانی من

ژانر: اکشن، کمدی، مدرسه، شونن، قدرت فوق‌العاده

مردم با حق برابر به این دنیا نمیان . میدوریا ایزوکو از وقتی چهار سالش بود مورد آزار و اذیت همکلاسیاش قرار می گرفت که قدرت های فوق العاده داشتن ، ایزوکو یه مورد نادر بود که بدون هیچ قدرتی به دنیا اومده بود . تمام این اتفاق ها باعث نشد اون از حرکت به سمت چیزی که آرزوش رو داره دست بکشه ، تبدیل شدن به یک قهرمان بزرگ دقیقا مثل مردی که همیشه تو زندگی تحسینش می کرد ، ممکنه در اوج ناامیدی ، در اوج گریه و فریاد از نرسیدن به آرزوش با کمک کسی که همیشه می خواست مثل او باشه شانسی برای رسیدن به رویا هاش پیدا کنه؟

«آرزوها میتونن واقعی بشن!!»-  ایزوکو میدوریا


۱۰- Cowboy Bebop

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، درام، علمی-تخیلی، فضا

در سال ۲۰۷۱ بشریت تونسته از کره زمین که دیگه غیر قابل سکونته خارج بشه و در برخی از سیارات و قمراتشون سکونت کنه. پلیس منظومه شمسی برای برقراری نظم و صلح در کهکشان بخشی از کارش رو به عهده جایزه‌بگیران گذاشته که به عنوان کابوی شناخته میشن. در این بین یک تیم تشکیل شده از دو نفر قرار دارن که با فضاپیما بیباپ سفر می‌کنن.

اسپایک اسپیگل که شخصیت متعادلی داره و همراهش جت بلک که کمی خشن و بی‌رحم به نظر میرسه. آنها زندگیشون رو با گرفتن جایزه میگذرونن تا اینکه چند نفر دیگه به این گروه اضافه میشن. این یک سگ دستکاری ژنتیکی شده خیلی باهوش. فی ولنتاین یک زن شیاد که حافظه‌اش رو از دست داده و ادوارد ونگ یک هکر فوق‌العاده. این انیمه داستان ماجراهای این گروه و پرده‌برداری از گذشته افراد گروه است.

«فرشته‌هایی که از بهشت بیرون رانده میشن هیچ انتخابی ندارن مگه اینکه شیطان بشن.» – ویشس


۹- Shingeki no Kyojin – حمله به غول‌ها

ژانر: اکشن، نظامی، رمزآلود، قدرت‌فوق‌العاده، درام، فانتزی، شونن

ماجرا از قرن‌ها پیش شروع میشه. جایی که غول‌ها وارد دنیا انسان‌ها میشن و شروع به کشتن انسان‌ها می‌کنن. این غول‌ها به حدی بزرگ هستن که شاید ساختمان‌های بلند در مقابلشون کوچک به نظر برسن. برای همین تعداد انسان‌ها محدود شده و داخل یک دیوار بزرگ زندگی میکنن. این دیوار نزدیک ۱۰۰ سال محافظ اونها بود اما یک روز یک غول خیلی بزرگ تونست خارجی ترین لایه دیوار را خراب کنه و غول‌ها به این لایه از شهر نفوذ کردن. در این بین یکی از غول‌ها مادر ارن یگار را میخوره و این باعث میشه ارن بخواد تک تک غول‌ها را نابود کنه.

«انسان‌ها هیچوقت دست از جنگ با همدیگه بر نمیدارن مگه اینکه جمعیت انسان‌ها به یک تا چند نفر برسه.» – اروین اسمیت


۸- Clannad

ژانر: کمدی، درام، عاشقانه، مدرسه، برشی از زندگی، ماوراءالطبیعه

تومویا اوکازاکی دانش آموز سال دوم دبیرستانه و از زندگیش خسته است. وقتی کوچک بود مادرش به خاطر یک تصادف جان خودش رو از دست میده و به همین خاطر پدرش به سیگار و الکل رو میاره. برای همین باعث میشه که تومویا و پدرش با هم دعوا کنن. تا اینکه در یکی از این دعواها شانه تومویا آسیب میبینه از آن به بعد رابطه بین تومویا و پدرش سرد و سردتر میشه. روزی وقتی در حال برگشتن به خانه بود با دختر عجیبی به اسم ناگیسا فوروکاوا که یک سال ازش بزرگتره آشنا میشه. بیماری ناگیسا باعث شده تا دوستاش اون رو تنها بزارن. این دو شروع به وقت گذروندن با همدیگه میکنن. کم‌کم با گذشت زمان تومویا احساس میکنه زندگی خسته کننده‌اش داره رنگ تازه‌ای به خودش میگیره.

«زمان و عنوان هیچوقت توی پیوندهای بین آدم‌ها مهم نیست.» – ساکاگامی تومویو


۷- Tengen Toppa Gurren Lagann

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، مکا، علمی-تخیلی

در آینده‌ای بسیار دور، بشر درون غارهایی بزرگ در زیر زمین زندگی می‌کند، بدون اطلاع از دنیایی بر فراز آنها با آسمانی پر‌ ستاره.

در دهکده‌ای کوچک به نام “جیها”، “سایمون” پسری خجالتی، درحین حفاری یک شئ تابان عجیب را پیدا می‌کنه. “کامینا” یک طراح جوان با عینک آفتابی گران‌قیمت مدرن و پر اشتیاق، با “سایمون” دوست شده و یک گروه کوچک به نام “دسته‌ی گورن” تشکیل می‌دهد تا از طریق سقف غار از دهکده بگریزند و به سطح برسند، چیزی که فقط چند نفر آن را باور دارند.

ریش‌سفید دهکده به حرف‌های احمقانه‌ی آن‌ها گوش نمی‌دهد و گروه آنها را مجازات می‌کند. هرچند، هنگامی که فاجعه‌ای از دنیای بالا بر سرشان نازل می‌شود و سرتاسر دهکده در معرض نابودی است، این وظیفه‌ی “سایمون”، “کامینا”، دختری با اسلحه‌ای بزرگ به نام “یوکو” و یک ربات کوچک اما جان‌سخت به نام “لاگان” است تا همه را نجات دهند.

«گوش کن سیمون…هیچوقت فراموش نکن. به خودت ایمان داشته باش. نه به خودت که به من ایمان داره. نه به منی که به تو ایمان دارم. به اون خودت ایمان داشته باش که به خودش ایمان داره.» – کامینا


۶- One Punch Man – مرد تک مشتی

ژانر: اکشن، علمی-تخیلی، کمدی، پارادوی، قدرت فوق‌العاده، ماوراءالطبیعه، بزرگسال

سایتاما که به نظر می رسه فردی عادی و معمولیه یک سرگرمی منحصر به فرد داره، “قهرمان بودن”. سایتاما برای دنبال کردن رویای کودکیش به سختی به مدت سه سال تمرین میکنه و در طی این فرایند همه موهایش را از دست میده. الان سایتاما یک فرد فوق العاده قدرتمنده، آن قدر که هیچ دشمنی نمی‌تونه او را در مبارزه شکست بده. در واقع او همه دشمنانش را فقط با یک مشت از بین می‌بره و این تبدیل به مشکلی غیر منتظره شده. او دیگر توانایی لذت بردن از هیجان مبارزه را نداره و کاملا بی حوصله شده، همه این زندگی او با رسیدن جنوس یک سایبرگ ۱۹ ساله تغییر پیدا میکنه. جنوس بعد از دیدن قدرت سایتاما از اون میخواد تا جنوس رو به شاگردیش قبول کنه. او همچنین پیشنهاد میده که با هم وارد انجمن قهرمانان بشن تا تبدیل به قهرمانانی معتبر بشن و کارهای مثبت آنها در جامعه شناخته بشه. سایتاما که از اینکه کسی او را نمیشناسه ناراحته سریع با این پیشنهاد موافقت می‌کنه. اینگونه داستان مرد تک مشتی آغاز میشه یک کمدی اکشن که شخصی کاملا غیر عادی را دنبال می‌کنه که هم اکنون با دشمنانی قوی می جنگه تا شاید آنها بتونن کمی او را به هیجان در بیارن.

«میدونم که کسی انتظار زیادی از من نداره. و بهتر از هر کسی میدونم که یک قهرمان کلاس C چقدر توی این موقعیت بدرد نخوره. میدونم اونقدر ضعیفم که حتی نمیتونم به کلاس Bبرم! بهتر از هرکس دیگه‌ای میدونم که نمیتونم تو رو شکست بدم. اما با همه‌ی اینا باید باهات مبارزه کنم!» – مومن رایدر


۵- Hunter x Hunter

ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی، شونن، قدرت فوق‌العاده

هانتر کسیه که برای انجام مأموریت‌های خطرناک  و در اعماق سرزمین‌های ناشناخته و برای بدست‌آوردن گنجینه‌های مخفی به تمام دنیا سفر می‌کنه. گون پسر یک هانتر است که مدت زیادیه شده که پدرش ناپدید شده. او معتقده که اگه راه پدرش رو دنبال کنه میتونه بالاخره پیداش کنه و به خانه برش گردونه. گون به محض اینکه پا به سن ۱۲ سالگی میذاره، خانه رو به قصد شرکت در آزمون انتخاب هانتر ترک می‌کنه، آزمونی پر از امتحانات مرگبار. در این سفر گون سه دوست پیدامیکنه، کوروپیما که تنها انگیزه‌اش گرفتن انتقامه، لئوریو که دکتره و کیلوا که قبل از این به عنوان قاتل فعالیت می‌کرده. هر ۴ نفر آنها برای عبور از مراحل سخت این امتحان با همدیگه همکاری میکنن تا بتونن از امتحان عبور کنن.

«وقتی میگم دردی نداره، منظورم اینه که هنوز میتونم تحملش کنم.» – کیلوا


۴- Code Geass

 ژانر: اکشن، درام، مکا، نظامی، مدرسه، علمی-تخیلی، قدرت‌های فوق‌العاده

در دهم آگوست سال ۲۰۱۰ کشور ژاپن به دستور امپراتور بریتانیا مورد حمله نظامی قرار میگیره. قوای انگلیس با استفاده از ربات‌های جدیدی به نام نایتمیر فریمز که اخیرا تولید کردن، موفق به اشغال کشور ژاپن میشن. آزادی و حقوق مردم از آنها سلب میشه و به کشور اشغالی ژاپن نام منطقه ۱۱ داده میشه . لولوش پرنس انگلیسیه که بعد از کشته شدن مادرش بنا به دستور پدرش که او را از خودش نمیدونه به ژاپن فرستاده میشه، لولوش با خود عهد بسته که پدرش را به قتل برسونه و بریتانیا را نابود کنه و انتقام مادرش را از قاتلان بگیره. او همچنین قصد داره دنیایی جدید با قوانین جدیدی بسازه که در این دنیا خواهرش نانالی با خوبی و خوشحالی زندگی کند. لولوش قدرتی به اسم گیاس پیدا میکنه، یک قدرت مرموز که به لولوش اجازه میده تا فقط برای یک‌بار بتونه به یک نفر دستور بده و اون فرد دستورش رو بدون حتی اراده‌ خودش انجام بده.

«نمیتونی دنیا رو تغییر بدی بدون اینکه دستات رو کثیف کنی.» – لولوش


۳- Death Note – دفترچه مرگ

ژانر: رمزآلود، پلیس، روانشناختی، ماوراءالطبیعه، هیجان‌انگیز، شونن

یاگامی لایت؛ جوان خیلی باهوشیه که از قتل و تباهی جهان خشمگین و منزجره. زندگی او با یافتن دفترچه‌ای عجیب تغییر میکنه، اسم این دفترچه دفترچه مرگه. دستورالعمل دفترچه مرگ مدعیه که اگر اسم شخصی در آن نوشته بشه آن فرد باید بمیره. بعد از آزمایش این دفترچه و کشتن ۲ قاتل، لایت مجبور شد که قبول کنه دفترچه مرگ واقعیه. پس از روبرو شدن با صاحب قبلی دفترچه مرگ ؛ یک شینیگامی به اسم ریوک، لایت تصمیم میگیره دنیای بدون جرم و جنایتی بسازه و خودش خدای این دنیا بشه.  بعد از مدتی، با گزارش مرگ‌های مشکوک قاتلین، توجه پلیس بین الملل و کارآگاهی اسرارآمیز به اسم L به این موضوع جلب شد. L‌ به سرعت متوجه شد که مسول این قتل های پی در پی که در نظر مردم به اسم کیرا (اشتقاقى از طرز تلفظ کلمه قاتل) است در ژاپن زندگی میکنه.L متوجه میشه که کیرا میتونه مردم را بدون اینکه به آنها دست بزند بکشه. لایت متوجه میشه که L مهمترین مانع او در راه رسیدن به آرمانشه و بازی موش و گربه بین این دو شروع میشود.

«این دنیا فاسد شده  و کسایی که باعث فاسد شدنش هستن حقشونه بمیرن. یک نفر باید اینکار رو انجام بده، چرا اون من نباشم؟» – یاگامی لایت


۲- Steins;Gate – دروازه اشتاین

ژانر: هیجان انگیز، علمی- تخیلی

اوکابه رینتارو ملقب به دانشمند دیوانه آرزو داره تا بتونه یک ماشین زمان کشف کنه. او به همراه دوستانش مایوری شینا دوست دوران کودکی و هاشیدا ایتارو یک هکر منحرف که به اسم دارو شناخته میشه در آزمایشگاه‌شان مشغول تحقیق روی دستگاهی به اسم فون‌مایکرویو هستن که میتونه موز رو تبدیل به تلّی از ژل سبز رنگ بکنه. اونها نمی‌دونن که این اتفاق عجیب چطوری رخ میده. اونها طی تحقیقاتشون با یک سری اعمال مختلف به یک موفقت شانسی دست پیدا می‌کنن. فون‌مایکرویو اونها میتونه به گذشته پیام برسونه و از این راه آینده رو تغییر بده.

«تئوری‌ها بیشتر از چندتا کلمه نیستن. اون چیزی رو که داری با چشمات میبینی قبول کن.» – اوکابه رینتارو


۱- Fullmetal Alchemist: Brotherhood – کیمیاگر تمام فلزی: برادری

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، درام، فانتزی، جادو، نظامی، شونن

“برای بدست آوردن چیزی باید به میزان ارزش آن ازدست داد”

کیمیا توسط قانون تبادل برابر محدود شده. این رو برادران ادوارد و آلفونسو الریک بعد از انجام عمل ممنوعه یعنی تلاششون برای برگردوندن مادرشون به زندگی  فهمیدن. اونها برای این عملشون محکون شدن. ادوارد پای چپش رو از دست داد و آلفونس بدن فیزیکیش رو؛ ادوارد فقط با قربانی کردن دست راستش تونست روح برادرش رو به یک زره متصل کنه. اونه تنها هدفشون این شد که بدن‌های اصلی خودشون رو بدست بیارن. برای همین ادوارد دست و پای مصنوعی به اسم اتومیل میگیره و آزمون کیمیاگر ایالتی شدن رو میده و بعد از مدتی با اسم کیمیاگر تمام‌فلزی شناخته میشه.

سه سال از تحقیقاتشون برای بدست آوردن سنگ فلاسفه، سنگی که به اونها اجازه میده از محدودیات قانون تبادل برابر فراتر برن. بعد از ادامه‌ی تحقیقاتشون اونها متوجه یک توطئه ملی میشن و تلاش میکنن تا جلوش رو بگیرن در این بین برادرها از خودشون میپرسن که کاری که به دنبالشن باعث انسان شدنشون میشه با انسانیتشون رو ازشون میگیره.

«ممکنه طمع چیز خوبی نباشه، اما چیز بدی هم نیست. شما آدما فکر میکنین طمع فقط برای پول و قدرتع، اما همه دارن چیزایی رو که بخوان و نتونن داشته باشنش.» – گریید


با این انیمه لیست موافق نیستین؟ خوشحال میشیم نظراتتون رو برای بهترین انیمه‌هایی که تا حالا دیدید با ما در میون بذارین تا به مقاله اضافه بشه.

همچنین حالا که با بهترین انیمه‌های سریالی جهان آشنا شدید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین انیمه های سینمایی جهان رو هم مطالعه کنید.

منتظر شنیدن نظراتتون هستیم!

دیدگاه‌ها (3952)

بستن فرم

 1. Nazanin army

  فروردین 26, 1400

  انیمه فرض کنین پسری از اولین سیاهچاله به شهر تازه کارها رفت من این انیمه رو تا قسمت دو پیدا کردم قسمت 3 نیستش چراااااااااا کمک کنین 😐

  پاسخ

 2. Rs

  فروردین 26, 1400

  کانکی جان بذار روشنت کنم ، اصلا فکر نکن باهوشی که به حرفای غیر واقعی خودت کلمه هایی مثل” اثبات شدست” یا “واضحه” میچسبونی چون همه پشت این رفتار کودکانه رو میبینن که داری فقط بلوف میزنی و هیچ منبعی پشتش نیست البته بیار منبع اوردی که اونم بخاطر ضعفت در انگلیسی و نا معتبر بودن معلوم شد حرفت غلطه.
  منم اگه مرده باشم یه روز بگم اطلاعات تو از من بالا تره ، تو حتی نمیدنستی فیلم سوم فیت داره بلوری پیش فروش میشه ، خیلی هم خودت رو پایین اوردی با گذاشتن حرف تو دهن من .
  کلمه توهین امیزی نداره منتشر کنین اطفا

  پاسخ

 3. ali

  فروردین 25, 1400

  سلام لطفا چن تا انیمه شبیه high school dxd معرفی کنید که خیلی شبیهش باشه ن از نظر ژانر ایچی یا حارم از لحاظ موضوعی که سلاح های جادویی و افزار های مقدسی که دارن

  پاسخ

 4. Hossein

  فروردین 25, 1400

  کاربر ناروتو ففن متعصب با بقیه حرفات کاری ندارم ولی کلیشه ای بودن وان پیس رو از کجا اوردی وان 1999 ساخته شده ناروتو 2007

  دلیل اینکه از 400 میشه وان. رو فهمید دنیای بزرگ و بی پایانشه و همینطور بلیچ و اتک جزو بیشترین بازدید کنندگانن رو دارن قطعا ناروتو عالیه ولی ب نظر بنده بلیچ وان پیس اتک ناروتو و گینتاما و فولمتال همه توی یه سطحن فقط با توجه به نوع نگاه فرد رتبه بندی فرق داره

  فقط امیدوارم تو مثل کانکی نباشی

  ممنون

  پاسخ

 5. ناروتو فن متعصب

  فروردین 24, 1400

  عاشقان شیطانی از انیمه های نزدیک به اشغال
  ثبت کنید خواهشاً

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به ناروتو فن متعصب

   فروردین 25, 1400

   اولین حرف درستت بود👍😂🤣🤣

   پاسخ

  • کانکی در پاسخ به ناروتو فن متعصب

   فروردین 25, 1400

   نظر قبلیت که اثبات میکنه اصلا این انیمه رو ندیدی “من انقدر بی اطلاع نیستم که انیمه ای مثل عاشقانه شیطانی ببینم و ایشون نیستم و تازه تو سایت اومدم”
   اینکه خود کاربر نیما هم هستی هم میتونم اثبات کنم اما این موضوعات اهمیتی برای من ندارن! همینطور انیمه هایی مثل utter garbage(ناروتو)

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به کانکی

    فروردین 25, 1400

    با چه فلسفه ای دقیقا اثبات میکنه ؟ کانکیوسی ؟ کلمه انگلیسی جدیدا هم که ظاهرا یااد گرفتی ، حالا از فردا شروع میکنه به همه انیمه ها همینو گفتن . بعد یه سوال تو قبلا نمیگفتی ناروتو خوبه ؟ بازم خیلی جرات میخواد با اون کامنتی که اون پایین گذاشتی و جوابایی که گرفتی بازم اومدی اینجا

    پاسخ

    • کانکی در پاسخ به Rs

     فروردین 25, 1400

     من اصلا به جواب های غیر منطقی ای که گرفتم اهمیتی نمیدم
     اون کلمه هم لقبیه که هیتر های ناروتو بهش دادن و اصلا چیز تازه ای نیست! اگه یه کم توی شبکه های اجتماعی ای دیگه ای به جز ردیت فعالیت داشتی باید میفهمیدی، من قبلا هم بهت گفته بودم که باید اطلاعاتت رو بالاتر ببری

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به کانکی

      فروردین 25, 1400

      کانکی جان میدونم منظورت اینه که اصلا جوابی نداشتی بخوای بدی اخه اونطوری که تو backlash خوردی ….. خب درد داشت دیگه ، خیلی بد خودت رو تو کامنت خودت رسوا کردی، منم قبلا بهت گفته بودم اطلاعتم همینطوری از تو بالاتر هست خیلی خودتو نگران من نکن واست خوب نیست باعث میشه بیشتر حرفات بی معنی بشه ،
      توصیه میکنم بیشتر ازین از فلسفه کانکیوسی استفاده نکنی خیلی با عقل منطق انسانی همخونی نداره . به نظرم عاشقان شیطانی خیلی مناسب سنت نبوده گرچه اون انیمه کلا باعث تخلیه مغژی میشه ، بشین اکس ارم ببین از عاشقان شیطانی هم بد تره ببخشید یعنی شاهکار تره

      پاسخ

      • کانکی در پاسخ به Rs

       فروردین 25, 1400

       اما تو قبول کرده بودی که اطلاعات و سطح من بالاتر از توئه
       بحث عاشقان شیطانی هم که خیلی وقته تموم شده مهم نیست چطور در نظر بگیریم هیچ انیمه ای داخل ژانر ریورس هارم وجود نداره که قابل قیاس با عاشقان شیطانی باشه! همینطور خیلی هاشون هم از عاشقان شیطانی الهام گرفتن

       پاسخ

       • Rs در پاسخ به کانکی

        فروردین 26, 1400

        کانکی جان من شکر خوده باشم گفته باشم اطلاعت تو از من بالا تره خواب دیدی خیر باشه ، این دیگه واقعا خیلی حرکت زشتیه که حرف تو دهن بقیه میزاری ،
        دوما که من خیلی جاهای دیگه جز ردیت فعالیت دارم و دارم و ردیت هم چند صد میلیون کاربر داره و یک سایت جهانیه ، خیلی از کمپانی های بزرگ اونجا فعالیت دارن و چنل رسمی دارن ، اخباری هم که من پیگیری میکنم همه منبع موثق داره ، بر خلاف چیز هایی که تو میگی که فقط بزرگنمایی و اصلا اطلاعات حساب نمیشه.
        تو به همون خیال پردازیت ادامه بده درباره عاشقان شیطانیت

        پاسخ

     • سلام در پاسخ به کانکی

      فروردین 26, 1400

      مگه ردیت چه مشکلی داره ؟
      کسی که تو ردیت فعالیت داره از خیلی از موضوعات و اخبار قبل از همه اطلاع پیدا میکنه .
      ردیت یکی از کاربردی ترین سایت های خارجیه.
      و شما از کجا میدونی کاربر RS فقط تو ردیت فعالیت داره ؟
      شمایی که باید سطح خودت و اطلاعاتت رو ببری بالا
      جواب هایی که اون پایین بهت دادن رو اگه به سنگ گفته بودن از خجالت آب شده بود رفته بود تو زمین .
      جواب هایی که اون پایین گرفتی منطقی نبود ولی صحبت های خودت تو اوج منطق و عقلانیت بود؟
      منم نمیدونم چطور میخوای ثابت کنی که نیما همون فن متعصبه.
      جالب اینجاست که گذاشتی رفتی و ثابت هم نکردی.

      پاسخ

   • نیما در پاسخ به کانکی

    فروردین 25, 1400

    نه دیگه تو واقعا شورش درآوردی الان بگم ثابت کن چندتا تا دلیل میاری میگی اون منم یکبار هم گفتم ایشون به من ربطی نداره که ثبت نشد
    و از کجا معلوم خود شما نباشه؟

    پاسخ

   • نیما در پاسخ به کانکی

    فروردین 26, 1400

    تو که دیگه شورش درآوردی به انیمه های رومنس میگه اووریتده بعد میشینه عاشقان شیطانی نگاه می‌کنه🤦
    جواب اون سوال پایین که ندادی
    چرا هر وقت کم میاری هیت میدی ، شما میگی که خیلی میتونی داستان خوب درک کنی خب پس چرا نمی‌تونی داستان اتک درک کنی ؟
    البته از کسی که عاشقان شیطانی میبینه بیشتر انتظار نداشتم.
    شما که خودت فضایی میدونی فقط یکم منطق داشته باش تا حداقل زیر سوال نری.
    میبینم یک فتوای جدید درباره ناروتو صادر کردی.
    شما هم با اون حرفی که زدی(بلیچ از ناروتو وان پیس و همه بهتر منطقت اثبات شد)
    پیشنهاد هم میدم دیگه انقدر فیلسوف بازی در نیار.
    این یکی خواهشاً ثبت کنید

    پاسخ

 6. علی

  فروردین 24, 1400

  با سلام میخواستم بدونم که در رابطه با انیمه بوروتو خوندن مانگا بهتره یا دیدن انیمه و کسی میدونه این فصلش چند قسمت هست کلا؟؟؟

  پاسخ

  • سلام در پاسخ به علی

   فروردین 24, 1400

   من مانگا خوندم و واقعا راضی بودم ، اما راجب انیمه نظری ندارم چون ندیدم.

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به علی

   فروردین 24, 1400

   انیمه رو نگاه کن البته فیلر هارو نگاه نکن انیمه هم قشنگ تره هم فایت های خوبی داره

   پاسخ

 7. shipoden

  فروردین 21, 1400

  الان که دوسال میشه انیمه دیدم و خیلی انیمه دیدم بنظرم لیستت درسته . ولی این همه کامنت و دنبال کردن ای لیست بالا لازم میشه که اپدیت کنینش .اگه نمیشه از پروشات خواهش میکنم این امکانو بدن.خیلی ها فصل جدید دارن و عکس و توضیح رو باید عوض کرد.
  شبدر سیاه
  دمون اسلیر
  جوجوتسو کایسن هم باید اضاه کنی.

  پاسخ

  • amir در پاسخ به shipoden

   فروردین 24, 1400

   راستش من با شما کمی مخالفم این لیست کلا باید عوض بشه خیلی از انیمه هایی که خدان داخلش نیست مثلا >ظهور قهرمان سپر> و موردایی که شما بالا گفتی

   پاسخ

   • Shipoden در پاسخ به amir

    فروردین 25, 1400

    اره گفتی اینارو هم دیدم از قهرمان سپر خیلی خوشم اومد.الان هفت گناه کبیره نگاه میکنم درحد وان پیس نیست ولی باحاله خواستی ببین.خدارو شکر انقد انیمه خوب اومده این دوسال که کرونا ولغو پخش فیلم ها و سریال ها و بعضا تاخیرشون چیز خاصی هم نبود.کلا انیمه های بالای 8 imdb که زیادن رو نبینی عمرت بیهوده بوده.

    پاسخ

 8. shipoden

  فروردین 21, 1400

  چارتا انیمه دیدین این همه متعصب.
  ولی انیمه ای خوبه کی هی بهتر و پیچیده تر بشه مثل ناروتو اخرش حریفش دیگه خدا بود البته قبل از جنگ با ساسکه.تو جنگ با ساسکه شبیه دراگون بال شده بود بالای ابرا با هم میجنگیدن.میخوام همینو سند کنم ولی یه چیز بگم بعد از نابودی درخت دنیا واقعا جایی مونده بود برای زندگی تمام کره زمین رو بمب بارون کرده بودن با جنگ.

  پاسخ

 9. م

  فروردین 21, 1400

  فک کنم بد جور دارید فن بیس اتکو دست کم میگیرید

  ناروتو پر بیننده تر از اتکه؟
  یک دقیقه سکوت
  اتک فناش بچن ؟ بعد لابد ناروتو فناش ۹۰ سالن آره؟
  اتک فنا بچن؟ حالت خوبه ؟
  ببین حس میکنم تو فقط میخوای وجه ناروتو فنا رو خراب کنی و کاری کنی (مثل همین الان) بقیه فکر کنن ناروتو فنا بچن و فنای تاکسیتی هستن
  ترولی 💯٪

  پاسخ

  • ناروتو فن متعصب در پاسخ به م

   فروردین 21, 1400

   آره پر بیننده تر
   و شما هرچی میخوای فکر کن

   پاسخ

   • سلام در پاسخ به ناروتو فن متعصب

    فروردین 22, 1400

    با مردک ثابت کن حرفتو

    پاسخ

   • Amirreza در پاسخ به ناروتو فن متعصب

    فروردین 23, 1400

    نمی دونم چرا یه حِسی بهم میگه
    ایشون همون کاربر کانکی اَن

    پاسخ

    • mb در پاسخ به Amirreza

     فروردین 23, 1400

     واقعا درک نمیکنم که نظر رو چرا قرار ندادید
     این نظر در برابر نظر کاربران کمیک، هیچی بود اصلا هیچی نداشت که شما پخشش نکردین

     پاسخ

     • عباس حسن زاده در پاسخ به mb

      فروردین 24, 1400

      سلام mb جان،
      حذف نظر شما به خاطر جمله “حرفای چرت و پرت میزنه” بوده،
      لطفا با احترام به همدیگه به ما کمک کنید که فضای سایت رو برای همه کاربران سالم نگه داریم

      پاسخ

      • mb در پاسخ به عباس حسن زاده

       فروردین 25, 1400

       اوه
       نمیشد اون جارو سانسور میکردین😂
       نوشتن دوبارشون یکم سخته
       چشم از این به بعد بیشتر سعی میکنم که محترمانه تر صحبت کنم

       پاسخ

      • mb در پاسخ به عباس حسن زاده

       فروردین 25, 1400

       بعضی ها میگن ناروتو فن متعصب همون کانکیه
       ولی من نظر من فرق داره
       اصلا کانکی نیاز به اسم عوض کردن نداره که
       ناروتو فن متعصب یک کاربر هست که رفتار کانکی رو دیده و با خودش گفته که بذار مثل کانکی یکم کاربر هارو اذیت کنم
       وگرنه هیچ کدوم از آدم ها نمیتونه اینطوری مغرور باشه (و دقیقا همینطور که این دو کاربر رو میبینید باشه)
       ما هم با جواب دادن بهشون داریم تحریکشون میکنیم که بیشتر حرفای نامربوط و اعصاب خرد کن بزنن
       بهترین کار اینه که به حرفاشون بی توجه باشیم و جواب ندیم. اینطوری خودشون دست از این کار بر میدارن

       پاسخ

  • نیما در پاسخ به م

   فروردین 21, 1400

   ناروتو فن خواهشاً تمومش کن دیگه داری شورش درمیاری من خودم ناروتو فن هستم ولی اون کاربر اشکان نظرش گفت حالا هم که بحث اتک پیش کشیدی

   پاسخ

  • Nazanin army در پاسخ به م

   فروردین 25, 1400

   چرا هرجا طرفدار یه خواننده یا انیمه ای رو دوست داشته باشیم به سن مربوطه پس ما هیچی نبینیم یا گوش نکنیم نکنه اه انیمه یا هرچی به سن مربوط نیس ادم هرچی بخواد میبینه یا گوش میکنه لطفا دخالت نکنین انیمه رو دوست ندارین / از اون خواننده خوشت نمیاد نیا نظر بده کسی از ت نخواس (با شما که گفتی فک کنم بدجور دارید فن بیس…. با شما نیستم با اونی که میگه فنای این انیمه و اون انیمه بچن)

   پاسخ

 10. م

  فروردین 21, 1400

  talk no jutsu=ناروتو
  ببینید از هر نظر بخوایم حساب کنیم حرفتون بی معنیه
  از هر نظر بخوای بگی وان پیسو اتک‌ سر ترن

  پاسخ

  • ناروتو فن متعصب در پاسخ به م

   فروردین 21, 1400

   😂😂😂😂

   پاسخ

  • Hesam در پاسخ به م

   فروردین 21, 1400

   نه تو واقعدیگه فکر نمی کنی و کور کورانه حرف می زنی لطفا اون پاسخ پیام بالام رو بخون خود بگیر کجای کارت اشتب می زنه و برای بازر صدم اتک فن حقیر نباشیممممم که راه میرن میگن اتک گاده دلیلش ؟ تو دلیل بگو منم دلیل میگم که چرا یک انیمه یبا پتانسیل بهتر جاشو نگرفت اگر یک انیمه ی بهتر جاسشو می گرفت الان انیمه هزاران برابر پیشرفت کرده بود در واقعه اتک بیشترین ساپورت رو داشت اما می تونست بزدهش رو بیشتر کنه اما نکرد فقط ایساما هاجیمه پول زد به جیب

   پاسخ

   • م در پاسخ به Hesam

    فروردین 22, 1400

    این دقیقا چیزیه که من باید به ناروتو فنا بگم
    میان بدون دلیل میگن ناروتو خداست
    منم مثل خودشون رفتار کردم
    دقت کن
    اتک یه شاهکاره و قطعا جز تاپ ترین انیمه هاست اما اینکه بهترینه یا نه به سلیقه هر کسی برمیگرده

    پاسخ

 11. از چه نظر اونوقت ناروتو از اتک و وان پیس و گینتاما و بلیچ بالا تره

  حالا گینتاما و بلیچ یه چیزی
  ولی اتک و ‌وان پیسو با چه منطقی میگی؟
  این دو تا از ناروتو خیلی بهترن

  پاسخ

  • هیچ جوره در حد ناروتو نیستن

   پاسخ

   • اشکان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

    فروردین 21, 1400

    از اون اول فقط میگی اونا چرتن مسخرن و فقط ناروتو خوبه منطقم که نداری ثبت کنید لطفا

    پاسخ

    • Hesam در پاسخ به اشکان

     فروردین 21, 1400

     هر انیمه ای نقطه ضعیفی داره اما ما به یک انیمه نیاز داشتیم که پخش بشه و معروف و روی اون همه چشما برن و به نظرم با این حمایت هایی که اتک داشت باید بیشتر بازدهی میداد همین شما که فقط انیمه می بینید لطفا اظهار نظر نکنید اگر یکم اطلاعاتش رو هم به دست بیارید خوبه برای اتک تبلیغ خیلی بزرگی شد که این شد و بس

     پاسخ

     • اشكان در پاسخ به Hesam

      فروردین 22, 1400

      كي گفته من فقط انيمه مي بينم؟؟ بعد اصلا شما از كجا اومدي هر انيمه اي نقطه ضعف داره ولي انيمه اي كه در حد جهاني خيلي معروف شد اتك ان تايتان بود خودت ببيين الان ميان از پرايد تبليغ كنن يا از بنز قاعدتا اوني كه ارزشش داشته باشه يعني ديدم كه اتك ان تايتان انيمه خوبيه تبليغ كردن

      پاسخ

     • سلام در پاسخ به Hesam

      فروردین 22, 1400

      توهین نمیکنم پس خواهشا منتشر کنید.
      خوب خیلی ببخشید الان مانسترم تیلیغات خوبی نداشت ولی امتیاز بالایی گرفت .
      اصلا ربطی نداره.
      اون برای جذب مخاطبه ، مردم همه گوش به زنگ شدن بخاطر تاثیر تبلیغات ، و اثرو دیدن اما اگه مزخرف بود ، مردم تو همون دو قسمت اول ولش میکردن و این امتیازو نمیگرفت!
      به بیان دیگه تبلیغات باعث و بانی امتیاز بالای اتک نیست .
      داره نون حلال داستان و خوش ساختیشو میخوره.
      کاربر عزیز ، ناروتو فن محترمی که مدام داری اسم عوض میکنی (نمیخوام اسمتو بگم) خواهشا بس کن.

      پاسخ

 12. ناروتو فن متعصب

  فروردین 21, 1400

  حال نداشتم بیام پایین همین جا نوشتم
  بله من تعصب دارم مشکلی دارین ؟
  اتک که اصلا محتوایی نداشت و فقط یک روند قابل پیش بینی پیش می‌رفت و همه چیز ناروتو از اتک سر بود ولی حوصله ندارم بگم
  و فری نسل یک داستان کاملا جدید که خیلی از انیمه ها ازش الهام گرفتن و در ژانر شونن یک داستان جدید پیش می‌رفت
  و کاربر نیما شما اگه واقعا فن ناروتو هستی باید بدونی که شاه انیمه چیه
  اتک هم که واقعاً کسانی که نمیتونن انیمه چیه نگاهش میکنن و از لحاظ سن از ۱۱ سال تا ۳۰ هستن و هرچه قدر که سنشون بیشتر تعصبشون بیشتر.
  خواهشا اینو ثبت کنید

  پاسخ

  • علی در پاسخ به ناروتو فن متعصب

   فروردین 21, 1400

   آقا خواهشا اسم انیمه دیگه ای رو نیارین که بدون منطق زیر سوال ببرنش ..نصف ماها ناروتو رو دیدیم .نصفمونم سرش تعصب داریم .ولی دیگه از بحث تعصب بیرون اومده تبدیل به چرند گویی شده(0ببخشید)
   کاربر نیما حداقل بلده نظرش درست ثابت کنه

   جوابی که شما از اول می خواستی یه کلامه
   عزیز ((تو راست میگی !!))

   پاسخ

  • سلام در پاسخ به ناروتو فن متعصب

   فروردین 21, 1400

   از هیچ کلمه بدی استفاده نمیکنم
   پس لطفا کامنتو ثبت کنید

   آها ://

   بله مشکل دارم .
   حالا کاربر آرش تو کامنتای خیلی قدیمی گفت من تعصب دارم رو وان پیس چون انیمه ایه که لیاقت داره روش تعصب داشته باشم ، شما هم هی بدون اینکه به اشتباه بودن حرفش فکر کنی داری تکراش میکنی ..
   روی یک عقیده نباید واقعا تعصب داشت
   مثلا خوب دونست یک کارگردان یا بد دونستنش هم یک جور عقیده محصوب میشه و شاید این عقیده درست باشه شایدم نه ولی به هیچ وجه نباید روش تعصب داشت(البته این هم دلیل نباید باشه که دلایلی برای عقاید مون نداشته باشیم نه، ولی تعصب داشتن روی یک عقیده باعث میشه رو حرف هیچکسی گوش ندیم) من با نولان با سینما آشنا شدم و یه زمانی به نظرم بهترین بود ، ولی در حال حاضر دلیلی نمیبینم که بر عقیده ی که یک زمان ازش داشتم پایبند باشم چون خودم هم فکر می کنم اشتباه هست، و البته بازم اینو میگم اینی که الان میگم بازی صرفا یک‌ نظر هست و دلیل بر درستی اون نیست و شاید دوباره نظرم عوض بشه

   اتک محتوا نداشت ؟ 😐
   بله دیگه کسی که شونن پسنده و حس میکنه ناروتو خدای محتواست ، نمیتونه مفاهیم اتکو درک کنه . ضمن اینکه مگه تو میشینی پای فیلم که یاد بگیری با دوستات مهربون باشی ، رو دیوار نقاشی نکشی…
   میبینی که سرگرم شی غیر از اینه؟ مفاهیم ناروتو در مقابل اتک جکه واقعا.
   اینو به من دیگه نگو … داستان اتک‌ پر از پستی بلندی بود و تو هر فصل یه دنیای جدید رو به تصویر میکشید …. دلیل بیار واسه این که میگی داستان یه روند ساده رو پیش میبرد .

   نه دیگه، نشد . حوصله ندارم ،جواب درستی نیست … اصلا ناروتو و اتک چه ربطی به هم دارن؟ از چی ناروتو اسکی رفته؟😐

   فری عامه پسند نیست ، بر اساس نظرات اکثریت هم یه انیمه خیلی خوبه ولی اینکه میگی از شاهکاراس فقط نظر توعه ….

   کاربر نیما فن ناروتوعه و شاید برای خودش بهترین باشه اما حداقل مثل شما نیست که اهل کوبیدن انیمه های دیگه باشه (البته دارم در حال حاضر رو میگم ، از گذشته حرف نمیزنم)

   و اما در مورد اتک 😑
   با اجازت تنها انیمه ایه که از هر قشر و سلیقه ای طرفدار داره (و حتی کسایی که اوتاکو نیستن هم میبینن) و برعکس خیلی از انیمه های شوننی که تو بهترین معرفیشون کردی از
   به شدت طرفدار های کودکش جمعیت کمی دارن .
   شما تنها جاهایی که میتونی طرفدار بچه از اتک پیدا کنی تو سایتای مجاز و قابل دسترسی مثل آپارات ، نماوا ، فیلمیو ، وب های اوتاکویی مخصوص بچه های ۱۳ سالس

   جرئت داری پاشو بیا تو یوتیوب ، یا سایت های مختلف خارجی با ما اتک فنا در بیوفت تا نشونت بدیم کی بچس
   خواهشا منتشر کنید .
   کلمه توهین آمیزی هم نداره خدا وکیلی.

   پاسخ

   • ناروتو فن متعصب در پاسخ به سلام

    فروردین 21, 1400

    آره داداش من رو ناروتو تعصب دارم وقتی کسی داره خرابش می‌کجوابس میدم و در جواب به شما درسته من شونن پسندم ولی ناروتو انقدر داستان پیچیده و پر پیچ خمی داشت که اصلا نصف اتفاق ها غیر قابل پیش بینی بود برعکس اتک وان پیس و خیلی انیمه ها و…
    تو یوتیوب همه جا با اتک فن جماعت بحث کردم
    و دلیل نیست چون اینجا ناروتو فن کم تو هرچی میخوای بگی

    پاسخ

    • اشکان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

     فروردین 21, 1400

     وان پیس و اتک قابل حدس بودن ناروتو نبود الان ارک پین ببین قشنگ معلوم بود که میخواد بره با ناگاتو صحبت کنه که خوب بشه یا با ساسکه قشنگ معلوم بود که میخواد با صحبت ساسکه رو قانع کنه بعد ویلین های ناروتو مثل اوبیتو خیلی کلیشه ای ادم بدی شد یعنی الان اوبیتو همه زندگیش وابسته به رین بود حتی اگه دوسش هم داشته باشه دلیل نمیشه این همه ادم بکشه و اینکه ویلین های وان پیس خیلی تنوعشون بیشتر از ناروتو بود الان خودت ببین توی وان پیس کسایی بودن که دنبال قدرت بودن مثل کایدو و بیگ مام کسایی بودن که دنبال چیزی بودن مثل کروکدیل و انل کسایی بودن که دنبال صلح بودن مثل اکاینو کیزارو فوجیتورا

     پاسخ

     • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشکان

      فروردین 21, 1400

      باز که همون حرف تکراری شما چیز دیگه ای بلد نیستین بگین؟
      بعدشم وان پیس انقدر کلیشه ای که اگه از قسمت ۴۰۰ ببینی میفهمی چی به چی دیدم که میگم و وان پیس و اتک کسایی نگاه میکنن که کلیشه دوست دارن

      پاسخ

      • اشکان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

       فروردین 21, 1400

       یعنی از همون اول داری میگی اونا کلیشه ای هستن ناروتو خوبه وان پیس قبل چهارصد فروشش نمراتش بیشتر بوده یعنی میگی هیچی نداشت از اون ناروتو که همه چی داشت تو جلب نظرات مردم بهتر بود الان ویلین هایی که با یک اتفاق یا مرگ بد میشدن یا فایت هایی که با یه صحبت ویلین هاش خوب میشدن یا فیلر های چرت نقاط ضعف نیستن چون استاد میگه

       پاسخ

       • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشکان

        فروردین 22, 1400

        همه فیبر ها بد نیستن غباری مثل سرزمین آهن به کل وان پیس می ارزه
        پیام های ناروتو شاهکارن و شما هرچی بگی تغییر نمیکنه

        پاسخ

        • اشكان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

         فروردین 22, 1400

         قاعدتا انيمه اي كه اون همه فيلر داغون داره بايد يكي دو تا هم فيلر خوب داشته باشه بعد ايت الله عظمي باز يه فتواي خيلي بزرگ صادر كردن فيلر سرزمين اهن ناروتو به كل وان پيس مي ارزه 😂😂😂 دو ساعته دارم ميخندم اينطوري باشه باشه ارك مارينفورد به كل ناروتو مي توريد دنياي وان پيس به كل ناروتو مي ارزيد پس نظرت خواهشا ارجاع نده

         پاسخ

         • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشكان

          فروردین 22, 1400

          واقعا ارک ما بن فورد یکی از کلیشه ای ترین ارک های انیمه ای که بعد اونه همه تلاش اونم به صورت کلیشه ای ایس مرد

          پاسخ

          • اشكان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

           فروردین 22, 1400

           ايت الله باز يه فتواي ديگه صادر كردن مارينفورد كليشه اي بود 😂😂😂 خدايي دمت گرم امروز خيلي خندونديم 😂😂
           مارينفورد بعد اين همه سال هنوز كلي طرفدار داره و جزو بهترين ارك هاي انيمه اي حساب به مياد يك دو مارينفورد كليشه اي بود ارك پين كليشه اي نبود نه به اون اول كه ناگاتو دهكده رو با خاك يكسان كرد و تركوند و هر كس كه جلو راهش ميومد ميكشت حتي ناروتو هم بدون كوراما نميتونست بزنش نه به اون اخر كه هر كس و كه كشته بود زنده كرد و ادم خوبي شد ميگي كليشه اي اينارو هم در نظر داشته باش سه اينكه ايس كشته شد فقط بخاطر ضعف لوفي بود درسته كه ايس اشتباه كرد رفت با اكاينو جنگيد ولي ميتونستن فرار كنن اگه لوفي ضعيف نبود حالًا الان ميگي ضعيف بودن لوفي كليشه ايه پس من يه سوال دارم ناروتو اوايل سري شيپودن ميتونست بره با كل اكاتسوكي بجنگه نه نميتونست چون با دو سه نفر ميزدن ميتركوندنش ولي لوفي تو زندان ايمپل داون رفت با سختي هر چي بود خودش رسوند به طبقه پنج اونجا به ماژلان خورد كه ميوه شيطاني سم خورده بود و به هر كس سم ميزد بدنش داغون ميكرد و لوفي با سم تا مرز مرگ رفت و انداختنش تو سرما يعني بدني كه داره ميتركه رو بندازن تو سرماي كم تر از صفر بدن نابود ميشه بعد ايوانكوف تونست نجاتش بده فقط به اين شرط كه واسه ي چندين ساعت بدنش داغون بشه ميدوني چي ميگم انگار بيشتر اندام داخل بتركونن و دوباره از تو بسازن جوري كه ايوانكوف گفت دو يه روز وقت ميبره ولي لوفي تو كمتر از چند ساعت انجام داد بعد ايوانكوف بهش هورمون تزريق كرد كه انرژي بگيره و بتونه بره مارينفورد ولي وقتي اثرش تموم بشه خيلي خسته ميكنه وقتي وارد مارينفورد شد بالاي شش هفت بار از دنده دو استفاده كرد و دو سه بار از دنده سه استفاده كرد كه اونموقع محدوديت خيلي كمي داشت و يه بار ديگه از هورمون استفاده كرد خودت نگاه كن بدنش چقدر داغون شد و قاعدتا نميتونست اونجا فرار كنه

           پاسخ

        • اشكان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

         فروردین 22, 1400

         مگه يه فيلم يه سريال يه انيمه بايد پيامي رو برسونه الان پيام بريكينگ بد چيه شما هيچي الان برات مهم نيست فقط پيام اخلاقي مهمه پيام اخلاقي يه بخش خوبه ولي در كنار داستان عالي شخصيت هاي عالي و …

         پاسخ

       • نیما در پاسخ به اشکان

        فروردین 22, 1400

        دیگه من هرچی دارم کوتاه میام شما بیشتر ادامه میدی
        هه شما داری وان پیس با ناروتو مقایسه می‌کنی اصلا تو عمرت یکبار نشستی هردو انیمه رو با هم مقایسه کنی ؟
        من با فن تعصبی وان پیس مقایسه کردم از آخرم به نتیجه رسید….
        و فیلر ها و مانگا کانون ها لازم چون یک انیمه بعد ۱۵ سال پخش به مانگا میرسه وان پیس هم عوضش جنگ ها رو کش می‌داد زیاد حرف میزدن
        بله حداقل از ویلن های وان پیس بهتره و اودا فقط داره داستان کش میده هنوز اصلا نگفته میوه راجر چیه واقعا این به نظرت کش دادن نیست
        و نیاز به گفتن نیست اگه تعصب نداری باید بدونی که ناروتو تو فایت بهترینه و کاربر سلام و Rs خیلی ها ناروتو از همه انیمه ها سر میدونن و اکثرا هم فن شونن پس لطفاً محترمانه نظر بدین و ناروتو فن متعصب خواهشاً بس کن

        پاسخ

        • اشكان در پاسخ به نیما

         فروردین 22, 1400

         اول شما ميگي وان پيس يكم داستانش كش ميداد درسته ولي ويلين هاي وان پيس قابل درك تر بودن نسيت به ناروتو يعني ويلين هاي ناروتو هيچ دليل ديگه اي نداشتن كه بد بشن مثلا ناگاتو و اوبيتو حالا ناگاتو باز يه چيزي قابل درك تره ولي اوبيتو فقط بخاطر رين بايد اون همه ادم ميكشت يعني چه منطقي پشت بد بودنش بود يعني فقط زندگيش به رين وابسته بود و بايد اون همه ادم ميكشت الان ناگاتو و لاو رو با هم مقايسه كن هر دوشون تو بچگي سرزمينشون نايود شد مردمشون مردن دوستاشون مردن كسي كه خيلي دوسش داشتن مردن و ناگاتو ادم بدي شد ولي لاو نه يه چيز ديگه تعداد مبارزاتي كه طول داده ميشدن خيلي كمتر از فيلر هاي ناروتو بودن اين هم در نظر بگير ويلين هاي وان پيس خيلي تنوع بيشتري داشتن تو يكي از كامنتا گفتم خيلي هاشون دنبال چيزي بودن مثل انل و كروكديل خيلي ها دنبال قدرت بودن مثل كايدو و بيگ مام خيلي ها دنبال صلح بودن مثل اكاينو فوجيتورا كيزارو پس نگو ويلين هاي ناروتو بهتره بدون در نظر گرفتن اينا چون شما ميگي ويلين هاي ناروتو دنبال صبح بودن خب توي وان پيس هم خيلي ها دنبال صلح بودن بعد شما از اون همه سوال چسبيدي به اين كه راجر ميوه شيطاني داره يا نه اصلا داشتن ميوه شيطاني راجر اصلا مهم نيست كه شما ميگي و اين هم ببين من كامنتاي خيلي قبل خوندم شما صادق مسخره ميكردين و ميگفتين ناروتو فنا منطق دارن پس اين دوست عزيزمون كه نه به نظرات توجه ميكنه نه نه به نمرات و فروش و هم بي احترامي ميكنه و هم ارجاع ميده نظرشو منطق داره؟؟

         پاسخ

         • نیما در پاسخ به اشكان

          فروردین 22, 1400

          خب من به نظر ایشون کاری ندارم.
          بعدم واقعا اوبیتو که آدم بدی نشد یک جورایی فقط میخواست صلح به وجود بیاره و دوباره رین ببینه و ناگاتو که نیاز نیست بگم چقدر سختی کشیده چون که خیلی طول می‌کشه
          این دو ویلن ها کلا باهم دنیاشون متفاوت و هر کدوم تو دنیا خودش خوب عمل کرد شما باید داستان مقایسه کنی چرا اسرار داری که همش ویلن های ناروتو بکوبید؟
          خب وقتی هم که وان پیس اون همه شخصیت درست کرد در عوض طراحی چهره خراب شد

          پاسخ

          • اشكان در پاسخ به نیما

           فروردین 22, 1400

           داستان وان پيس يكم طول كشيد به اوج برسه ولي كليشه اي يا بد نبود ارك هاي خيلي خوبي نشون داد بعد اوبيتو ادم بدي نشد يعني زد دهكده رو با خاك يكسان كرد پدر مادر ناروتو رو كشت اون همه ادم تو جنگ جهاني شينوبي چهارم كشت ويلين نشد و فقط اين همه كار كرد واسه يه نفر اصن با منطق درسته بعد طراحي كركتراي وان پيس خوب نبود ولي محبوبيتشون بيشتر از كركتراي ناروتو بود

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به اشكان

           فروردین 23, 1400

           خب ببین الان ناروتو چند وقت تموم شده معلوم محبوبیت نیاد پایین و ناروتو فن هم فکر کنم هیتر باشه

           پاسخ

          • اشكان در پاسخ به نیما

           فروردین 23, 1400

           بله اون كه صد درصد واضحه كه ناروتو فن هيتره

           پاسخ

   • Hesam در پاسخ به سلام

    فروردین 21, 1400

    اخه ببین اتک فنا تعصبشون ده ها هزار برابر ماست با غرور میان میگن ما اتک فنیم انگار هر کی اتک فن نباشه بباید بمیره اما اینو می گن چون فقط دیدنش هیچ اطلاعاتی در سر گذشتش ندارن و فکر می کنن بهتره از بقیه انیمه ها در صورتی که نیستتتت

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به Hesam

     فروردین 22, 1400

     خب اونا هم اشتباه میکنن اقای حسام ، بحث لج و لج بازی نیست که ، این کارا مال بچه هاست ، سلایق مختلفه

     پاسخ

    • سلام در پاسخ به Hesam

     فروردین 22, 1400

     سلام آقا حسام
     درست میفرمایید.
     ببخشید من جایی از کامنتام گفتم همه اتک فنا مقدس و پاکن؟
     نه
     اتک فن تعصبی هم زیاد داریم ، اما ناروتو وان پیس و….هم دارن .
     فقط شامل اتک نمیشه

     پاسخ

  • Rs در پاسخ به ناروتو فن متعصب

   فروردین 21, 1400

   مشکل نداشته باشیم ؟ عزیزم این نظر تو هست که داری objective بیانش میکنی ،هیچ دلیلی توی حرفات نیست فقط فکر میکنی چون نظر تو هست از همه درست تره ، این که بگی اورریتده و متعصبن و اینا دلیل نیست بهونس چون هیچ مدرکی نداره
   فری تیل داستان کاملا جدید داره ؟ ببین تو واقعا یا سنت کمه یا هیچ سایت بین المللی نرفتی چون فری تیل جنریک ترین انیمه ها حساب میشه بازم میگم من خودم فری تیل رو دوست دارم ولی تو واقعا هیچ چیزی توی حرفات نیست . باشه ما نمیدونیم انیمه چیه اصلا دخالت نکن تو نظرات ما ما میلیون ها ادم دیگه .
   و تازه جناب به اصطلاح استاد شونن دموگرافیه نه ژانر

   پاسخ

   • ناروتو فن متعصب در پاسخ به Rs

    فروردین 21, 1400

    مدرک که زیاد ….
    نه سایت مگه چیه کار خاصی که نیست خودم تو یوتیوب تلگرام انواع سایت های خارجی و ایرانی فعالیت دارم در مورد سنم هم از شما بیشتر احتمالا
    درسته داستان جدید بود و برخلاف همه انیمه های شونن بود که اینو به شاهکار تبدیل می‌کنه
    می‌دونم تو بخشی از ژاپن زیاد محبوب نیست اما بازم از شاهکار بودنش چیزی کم نمیشه

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به ناروتو فن متعصب

     فروردین 21, 1400

     اولا که جناب متعصب تلگرام توی امریکا و اروپا معتبر حساب نمیشه دوما که یوتیوب اگه رفته باشی هرچی Anituber ببینی هیچکی ناروتو رو بالای اتک نمیذاره همه هم میگن که فری تیل جنریکه اصلا هم جدید نیست میخوای لینک هم بهت بدم سنتون هم قطعا کمتر از بندس چون ادم بالغ اینطوری رفتار نمیکنه مگر اینکه انگلیسی بلد نباشه فقط سایتای فارسی چک کنه

     پاسخ

     • ناروتو فن متعصب در پاسخ به Rs

      فروردین 21, 1400

      میخوای ۴۰ نفر بهت معرفی کنم که میگن ناروتو سره عجب ها مثل اینکه شما فکر کردی مقدسی نه؟

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به ناروتو فن متعصب

       فروردین 21, 1400

       من فک کردم مقدسی یا شما ، اصلا متوجه میشی من چی میگم ، تو نظرتو داری عین فکت میگی نه من ، ۴۰ نفر معرفی کن عزیزم ببینم چند تاشون معتبرن ؟

       پاسخ

       • ناروتو فن متعصب در پاسخ به Rs

        فروردین 22, 1400

        دلیل نمیشه شما با این افراد ارتباط نداری فن نداشته باشه فن های ناروتو اکثرا با خودشون بحث میکنن و با بقیه خیلی درگیر نمیشن

        پاسخ

        • Rs در پاسخ به ناروتو فن متعصب

         فروردین 22, 1400

         جناب اقای متعصب ، این بهونس ، وقتی که میگم ۴۰ نفر معرفی کن یعنی باید عمومی باشه مثل چنل یوتیوب وگرنه منم میتونم چند تا ادم از این ور اون ور پیدا کنم هم نظر من باشن

         پاسخ

      • اشکان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

       فروردین 21, 1400

       نه خیر اون شمایی که مقدسی ما هیچ چیزی برای نشون دادن در مقابل شما نداریم شمایی که بی توجه به نظرات و نمرات و فروش میگی یه انیمه تا قبل چهارصد قسمت جذابیت نداره شمایی که تعیین میکنی یه اوتاکو چی باید دوست داشته باشه چی نه
       لطفا ثبت کنید

       پاسخ

   • ناروتو فن متعصب در پاسخ به Rs

    فروردین 21, 1400

    شما هنوز آنقدر نمیدونی شونن چیه واقعا؟

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به ناروتو فن متعصب

     فروردین 21, 1400

     شما نمیدونی شونن چیه جناب متعصب ، تورو بخدا حداقل یه سرچ بکن حتی ویکی پدیا هم میدونه که شونن دموگرافیه نه ژانر

     پاسخ

     • ناروتو فن متعصب در پاسخ به Rs

      فروردین 21, 1400

      ویکی پدیا در سطحی نیست که نگاهش کنم بعدمدهم سبک هم دموگرافی

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به ناروتو فن متعصب

       فروردین 21, 1400

       اون وقت کجا در سطح شماست جناب متعصب ؟ نه بگو کجا گفتن شونن ژانره ؟ ویکی پدیا هم اطلاعات عمومی میده و دقیقا برای شما ادم بی اطلاع و همه ادمای دیگه ساخته شده منبع علمی معتبری نیست ولی واسه اطلاعات عمومی خوبه ، بعد با این ایگوت داری به من میگی فکر میکنم مقدسم ، قشنگ دارم فکر میکنم همون کانکی هستی ،بیشتر ازین ابرو خودت رو نبر

       پاسخ

       • ناروتو فن متعصب در پاسخ به Rs

        فروردین 22, 1400

        من انقدر بی اطلاع نیستم که انیمه ای مثل عاشقانه شیطانی ببینم و ایشون نیستم و تازه تو سایت اومدم

        پاسخ

  • م در پاسخ به ناروتو فن متعصب

   فروردین 21, 1400

   خواهشا ثبت کنید هیچ‌ چیزی بدی تو کامنتم نیست

   اینو یادم رفت بگم
   اتک قابل پیش بینیه؟ از این خنده دار تر نداشتی بگی؟
   اتک به این معروفه که داستانش حتی یه درصدم قابل حدس نیست
   داداش عابروی خودتو بردی .

   پاسخ

   • ناروتو فن متعصب در پاسخ به م

    فروردین 21, 1400

    هیچ وقت با حرف حق ابرو از بین نمیره

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به ناروتو فن متعصب

     فروردین 21, 1400

     با حرف حق نه با حرف متعصبانه

     پاسخ

    • Ali در پاسخ به ناروتو فن متعصب

     فروردین 25, 1400

     داداش این حرفت که میگی اتک و وان پیس کلیشه ای هستن از باطلم باطل تره

     وان بخاطر دنیای بزرگش قابل پیش بینی نیس اتک هم با اینکه دنیای کوچیکی داره بازم کاملا غیر قابل پیش بینی بود اگ واقعا اتک رو با صدا و تصویر و ترجمه نگاه کرده باشسش این حرف رو میتونی بگی داش که اتک قابل پیش بینیه

     پاسخ

 13. Rs

  فروردین 20, 1400

  واقعا خیلی بده که ادمای متعصب غیر منطقی هی بیشتر میشن، ظاهرا بیماری کانکی ایسم داره گسترش پیددا میکنه

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به Rs

   فروردین 21, 1400

   اخ که حرف دلمو زدی

   پاسخ

  • علی در پاسخ به Rs

   فروردین 21, 1400

   کانکی ایسم؟چی هست حالا؟

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به علی

    فروردین 21, 1400

    علی جان برو پایین تر جواب کاربر کانکی رو به کاربر سه نقطه بخون تا بفهمی

    پاسخ

 14. Itadori

  فروردین 20, 1400

  تا زمانی که جوجوتسو رو ندیدید در مورد شاه دنیای انیمه حرفی نزنید من خودم چند قسمت از وان پیس و ناروتو رو دیدم ولی هیچ حرفی برای گفتن در برابر این شاهکار نداشتن اگه یه نگاهی به رتبه بندی AML بندازید همین الان رتبه 26 رو داره با امتیاز 8.79 فصل دومش هم که بیاد رتبه اول رو صد در صد میگیره
  .
  درباره اینکه بعضیا گفتن از ناروتو و بلیچ تقلید کرده این انیمه ها به زور داخل هزار تای اول AML هستن حتی امتیازشون به 8 هم نمیرسه چیزی برای تقلید ندارن
  ناروتو و وان پیس فقط زمان خودشون شاهکار بودن الان دیگه هیچ آدمی حرف از این انیمه های قدیمی نمیزنه تا چند وقت دیگه هم کاملا فراموش میشن

  پاسخ

  • ناروتو فن متعصب در پاسخ به Itadori

   فروردین 20, 1400

   اینکه حقیقت الان انیمه نیست که از شاهکارهایی مثل ناروتو الهام نگرفته باشه بعدم با چند قسمت نظر نده شاه دنیای انیمه از هر لحاظ ناروتو و بس بعدم الان دراگون بال فراموش شده؟

   پاسخ

  • بينام در پاسخ به Itadori

   فروردین 21, 1400

   شما اطلاع داري ديگه که ناروتو نزديک 800 قسمته( با احتساب ناروتوشيپودن – تازه بوروتو رو هم حساب نکردم) اما جوجوتسو فقط 24 قسمت ازش اومده( تازه با توجه به مانگاش نهايتا با 70 قسمت داستان جمع ميشه خب مشخصه روند داستاني ناروتو به شدت کند تر از جوجوتسو ميشه
   شما اول سريال رو تا نصفش ببين بعد بيا بگو ناروتو انيمه ضعيف تريه

   پاسخ

  • Ali در پاسخ به Itadori

   فروردین 25, 1400

   داداش انیمه های طولانی رو با چن قسمت دیدن قضاوت نکن وان پیس ناروتو بلیچ قطعا جزو شاهکار ها هستن جوجوتسو رو هم دیدم انیمه قشنگیه اما باید دید تو ادامش میتونه جالب باشه یا انیمش قابل پیش بینی میشه ؟؟

   من مطمعنم شما انیمه ها طولانی رو بیشتر از 20 قسمت ندیدی برو بلک کلور و بقیه رو هم نگا کن او اول تا اخر اون وقت میفهمی اینا چه انیمه هایی ان

   پاسخ

  • اميرحسين در پاسخ به Itadori

   فروردین 25, 1400

   تو نميدوني mal چطوري نوشته ميشه ميگي جوجوتسو بهتر شما فروش مانگا رو. ببين نمرات مانگا رو ببين اين هم در نظر بگير كه جوجوتسو انيمه جديده و فصليه ولي وان پيس نيست

   پاسخ

 15. اوتاکو

  فروردین 18, 1400

  لطفاً یک چند تا انیمه عاشقانه مدرسه ای معرفی کنید
  مبصر کلاس ما پیش خدمته
  هوریمیا
  تاکاگی سان
  عاشقانه زمان طلایی
  دارلینگ
  افسانه ببر اژدها فکر کنم همین بود به جز اینا باشه آخه دیدم اینارو

  پاسخ

  • کانکی در پاسخ به اوتاکو

   فروردین 19, 1400

   این ها انیمه های اووریتدن این انیمه هارو ببین
   Vampire knight
   Diabolik lovers
   Ouran host club
   Plastic memories

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به کانکی

    فروردین 19, 1400

    میشه بگین از نظر شما چه انیمه های اووریتدن نیست؟

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به نیما

     فروردین 19, 1400

     نیما جان حرص نخور ایشون تو کامنت پاینشون منطقشون رو گفتن فقط واسه ما قابل درک نیست چون سطحشون با ما فرق داره😂

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به Rs

      فروردین 20, 1400

      اصلا ما کی باشیم که از کانکی مقدس ایراد بگیریم😂😂

      پاسخ

   • نیما در پاسخ به کانکی

    فروردین 20, 1400

    الان عاشقان شیطانی چه فرقی با اینا داره ها انیمه ای که فقط یک داستان تکراری طی میکرد و تو هر قسمت یکی از اون داداشا خون اون دختر میخورد اونم با اون طرز مسخره ای که آدم یاد چیزهای دیگه می انداخت عاشقان شیطانی تو ژانر خودش هم یک افتضاح به تمام معنا بود

    پاسخ

  • سلام در پاسخ به اوتاکو

   فروردین 20, 1400

   Love is war
   نمراتشم عالیه چه تو imdb چه توmal
   به حرف دکتر کانکی هم گوش نده انیمه هایی که نام برد همه امتیاز پایین دارن

   پاسخ

   • کانکی در پاسخ به سلام

    فروردین 20, 1400

    Love is war هم از انیمه های اووریتده و هیچ محتوایی نداره همینطور داستان بیش از حد ساده و قابل پیش بینی ای داره فقط امتیازاتش بالا هستن

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به کانکی

     فروردین 20, 1400

     کانکی من جای تو بودم با اون کامنتی که اون پایین گذاشتی و اون جوابایی کا گرفتی همچین حرفی نمیزدم عمرا هم اگه تو داستان اون انیمه رو پیش بینی کرده باشی لطفا حرف درنیار
     منتشر کنید لطفا

     پاسخ

 16. اشکان

  فروردین 17, 1400

  بهترین انیمه های این لیست بنظرم
  1 وان پیس خیلی خوبه شاهکاری هست شخصیت پردازی بینظیر داستان فوق العاده دنیاسازی عالی پیشنهاد میکنم ببینید
  2 گینتاما فوق العاده اس فوق العاده جدا از اینکه کمدی خیلی خوبی داره توی صحنه های درام عالیه صحنه های جنگی خیلی خوبی داره پیشنهاد میکنم ببینید
  3 بلیچ فوق العاده خوب بود فوق العاده خیلی خوب بود فایتایی داشت که مثلش هیچوقت نمیاد بنظرم بلیچ و ناروتو و دراگون بال بهترین فایت ها رو داشتن شخصیت های فوق العاده ای داشتن مثل کنپاچی و بیاکویا فقط بعضی از فیلر هاش بد بودن ولی فیلر ه
  4 ناروتو

  پاسخ

  • اشکان در پاسخ به اشکان

   فروردین 18, 1400

   اقا نظرم نصفه اومد بلیچ بعضی از فیلراش باخال نبودن ولی خیلی از فیلراش خوب بودن
   4 ناروتو شخصیت های عالی داشت داستان فوق العاده فایتای عالی فقط اگه فیلراش کمتر بود میتونست خیلی خیلی بهتر از اینی که هست باشه ولی باز انیمه ی فوق العاده ای هست
   5 جوجو وقتی خواستم ببینم اوایل یکم مسخره بود برام ولی بعد از پارت یک و دو عالی بود مخصوصا پارت سه که ترکوند عالی بود
   6 هانتر ایکس هانتر خیلی خوب بود ولی یه مشکلش این بود که ادامه ندادن و بعضی از ارک هاش هم یجوری بودن برام مثال ارک گرید ایلند واقعا نفهمیدم چه قصدی داشت یا بحث قدرت بود مثلا مورچه های کیمرا که هیچی بلد نبودن با خوندن چند کتاب باهوش شدن ولی شخصیت پردازی قدرتمندی داشت مثلا هیسوکا یا کیلوا
   7 وینلند ساگا تعجب کردم نبود خیلی انیمه ی قشنگی بود شخصیتا فوق العاده داستان عالی نبرد های جذاب واقعا خوب بود

   پاسخ

   • ممد در پاسخ به اشکان

    فروردین 18, 1400

    سلام یک سوال داشتم .بنظرتون انیمه جوجو رو شروع کنم؟خودم تا به حال:سگ های ولگرد بانگو_اتک_توکیو غول_ناکجا اباد موعود_دث نوت-مانستر_وان پانچ من _دروازه اشتاین رو دیدم .

    پاسخ

    • اشکان در پاسخ به ممد

     فروردین 18, 1400

     اره خیلی خوبه ارتش خیلی جذاب نبست یا تا پارت دو خیلی جذابیت نداره ولی از پارت سه میترکونه

     پاسخ

  • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشکان

   فروردین 18, 1400

   زرشک چرا ناروتو ۴ هیچکدوم از انیمه هایی معرفی کردی نزدیک به ناروتو نیست،وان پیس که انقدر ضعف داره که حتی قابل قیاس با ناروتو نیست.
   ثبت کنید

   پاسخ

   • علی در پاسخ به ناروتو فن متعصب

    فروردین 18, 1400

    ناروتو شاهکار .درست
    ولی اینکه یکی جرئت کنه به شاه دنیای انیمه بگه ضعیف و بی ارزش برای مقایسه خدا می دونه عاقبتش چیه…………

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به علی

     فروردین 18, 1400

     چه حرف خنده داری😂😂😂😂
     شاه دنیای انیمه به انیمه میگن که ضعف نداشته باشه نه اینکه انیمه که امروزه میزان هیت خوردنش زیاد شده بگن شاه انقدر ضعف داره که نمیدونم از کجا شروع کنم،با این حرفی زدی تا دو ساعت خندیدم مرسی

     پاسخ

     • علی در پاسخ به نیما

      فروردین 20, 1400

      آقا نیما تو الان نگاه کن .کی داره همه نظرارو از تیغ میگذرونه و میگه (حرف من درسته)؟ آقای متعصب
      من اومدم حتی بد ناروتو رو بگم ؟نه دلیل منطقی هم بیاریم آقا بازم کم نمیاره
      ولی دیگه چرا عیار وان پیس رو آوردین پایین میگین ضعیفه؟(وقتی میگی چهاررصد قسمتش جذابیت نداره.ملت فراری میشن…فقط سر تعصب بیجا .خود ناروتو چند تا فیلر آزار دهنده داره) در ضمن شاه بدون ضعف نداریم؟اونم با این حجم از قلمرو .فقط یک سری 1000 قسمته .انیمه طولانی کم نداریم ولی هیچکدوم به این اندازه و با ثبات نیستن(حالا نه اینکه دیده باشما)

      .((خیلی هم خوشحال شدیم موجبات خنده شما رو فراهم کردیم))

      آقا از این محترمانه تر و کوتاه تر نسبت به توهین ها نمیتونم جواب بدم .خواهشا این یکی رو ثبت کنین نگن ساکته

      پاسخ

    • ناروتو فن متعصب در پاسخ به علی

     فروردین 19, 1400

     داداش چرا فکر میکنی سلطان انیمه های ها؟
     اصلا داستانش قابل قیاس با ناروتو نیست

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به ناروتو فن متعصب

      فروردین 19, 1400

      نظرشون رو گفتن ، شما جدی نگیر خیلیی
      و یک سوال من تو کامنتم کلمه توهین امیزی وجود نداشت چرا منتشر نشد؟

      پاسخ

    • نیما در پاسخ به علی

     فروردین 19, 1400

     داداش ول کن بحث با وان پیس فن جماعت فایده ندارد اکثرشون بعد دیدن وان پیس فکر میکنن خدای انیمه دیدن و فقط حرف و فرمایش خودشون درست

     پاسخ

   • اشکان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

    فروردین 18, 1400

    اولا نظر منه نظرم گفتم بعدش بنظرت اگه وان پیس بده و کلی نقص داره چرا نمراتش هم تو mal و imdb بیشتر از ناروتو هست فروش مانگا خیلی بیشتر از ناروتو هست از وان پیس برج درست کردن پارک درست کردن کشتیشو ساختن برای ناروتو هم درست کردن ولی ازش برج ساختن؟؟ بعد دنیایی که وان پیس خیلی بزرگتر از ناروتو بود شخصیت پردازی ناروتو خیلی خوب بود ولی مال وان پیس تنوع شخصیت زیاد بود و اونم عالی بود نمیگم کی بهتره هر دو عالی بودن قابل توحه اون ناروتو فنایی که میگن وان پیس فنا منطق ندارن من نظرم گفتم ولی ببینید دیگه

    پاسخ

    • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشکان

     فروردین 19, 1400

     باز وان پیس فن ها از مال مایع گذاشتن به همین زودی کم آوردی.
     خوشم میاد یک چیزیمد شده که هرکس هرچی میخواد میگه بعدشم میگه نظرمه
     ناروتو دنیای قوی ترین داشت شخصیت پردازی بهتر و زیاد بودن شخصیت دلیل خوب بودن نیست از اون همه شخصیت حداقل ۱۳۰ اصلی بودن و عوضش طراحی چهره افتضاح بود.
     داستان ناروتو خاص بود به طوری که هیچ انیمه ای قابل قیاس با ناروتو نیست.
     کشتی و…. ساختن دلیل به بهتر بودن نیست

     پاسخ

     • اشكان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

      فروردین 19, 1400

      خب من هيچ توهيني نكردم و نظر خودم گفتم چنان ميگي هر چي ميگن من چيز بدي نگفتم بعدش مال جاييه كه مردم نظراتشونو ميگن نظراتشونو ثبت ميكنن پس وان پيس از نظر نمرات بهتر از ناروتو هست اين كه ميان از يك انيمه كشتي درست ميكنن برج درست ميكنن نشون دهنده اينه كه اين انيمه كار خودش عالي انجام داده كه ازش همچين چيزايي درست ميكنن بعدش مگه هر انيمه اي كه قويتر از انيمه هاي ديگه باشه دليل بر بهتر بودنشه خب اگه اينطوريه خودت برو ببين طبق منطقت دراگون بال و وان پانچ من ناروتو رو ميذارن تو جيبشون تو قدرت وان پيس درسته تو اون همه شخصيت اصلي ١٣٠ تا اصلي بودن ولي واسه اون كسايي كه حتي شخصيت اصلي نبودن هم شخصيت پردازي كرد طراحي چهره هاي شخصيت هاي وان پيس خوب نبود ولي محبوبيتشون بيشتر از شخصيت هاي ناروتو بود بعد وان پيس بعد اين همه سال داستانش جوريه كه هنوز عاليه پس قرار نيست به سلايق هم بي احترامي كنيم شما اصلا متوجه شدي من چي نوشتم؟؟ من توهين كردم؟؟ بي احترامي كردم؟؟ گفتم بده؟؟ نه هيچ كدوم از اينا رو نگفتم ولي شما اومدي نظرت ارجاع دادي و بي احترامي كردي
      لطفا ثبت كنيد

      پاسخ

      • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشكان

       فروردین 19, 1400

       نشد داداش باز که برگشتیم سر جای اولمون درمورد داستان وان پیس که تا قسمت ۴۰۰ هیچ جذابیتی نداشت و از ارک مارین فورد کمی بهتر شد،از لحاظ پیچیدگی داستانی که داستان خاندان اوچیها به کل وان پیس می ارزید،دنیای وان پیس هم که بی بند بار بود اما ناروتو چی شما خودت اول نظر ارجاع دادی، ثبت کنید لطفاً

       پاسخ

       • اشکان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

        فروردین 19, 1400

        اول داداش یک داداش تا قبل قسمت های دویست داستانش بد نبود داستانش یکم طول کشید به اوج برسه ولی تا قسمت های بعد دویست خوب شد یعنی شما میگی ارک انیس لابی بد بود؟؟ بعد ویلین های ناروتو خیلی کلیشه ای بودن مثلا خودت ببین اوبیتو گذشته سختی داشت ولی با کاکاشی و رین بود و شخصیت مهربونی داشت ولی وقتی رین مرد شخصیت بدی شد یک کسی دیگه گارا گذشته اش مادرش از دست داد و یاشامارو دوسش داشت ولی پدرش نقشه کشید که یاشامارو بهش بدی کنه و وقتی دید یاشامارو تصمیم گرفت بکشش ادم بدی شد یه نمونه ی دیگه ناگاتو توی جنگ پدر مادرش کشتن و خبلی سختی کشید ولی با کونان و یاهیکو دوست شد و جیرایا اموزششون داد و خبلی جلوتر وقتی که یاهیکو کشته شد ادم بدی شد خب از بابت پیچیدگی خاندان اوچیها ایا شما میدونی ایم کیه میدونی جوی بوی کیه میدونی وان پیس چیه میدونی میدونی راک دی زبک کیه میدونی گذشته گارپ چیه میدونی گذشته دراگون چیه میدونی چرا بلک برد از دو میوه شیطانی استفاده میکنه میدونی مادر لوفی کیه میدونی شنکس در چه حد قدرتمنده؟؟ بعد مانگای وان پیس تو سه تا از بهترین مانگاهاس بعد دنیای پان پیس کجاش بی بند و باره میشه بگی کجاش کوچکتر از ناروتو هست ناروتو کلا پنج تا سرزمین بود ولی وان پیس صد ها کشور مختلف بود بیشتر اون کسایی که انیمه میبینن میگن وان پیس خیلی دنیای بزرگی داره بعد بگو با کجای حرف من مشکل داره مگه شما ناروتو فنا نمیگید هر کس نظر خودش داره پس حداقل اول متن بخون ببین گفتم از نظرم همه ی کسایی که تو سایتن میگن من نظر خودم گفتم بعد میگی من ارجاع دادم

        پاسخ

        • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشکان

         فروردین 20, 1400

         اصلا همون ۲۰۰ دیر نیست امروزه میزان هیت خوردن وان پیس به همین دلایل زیاد شده.
         بعدم کجا کلیشه‌ای بود میشه تعریف کلیشه شما برای من توضیح بدی شما که همتون همش همین حرف میزنین اصلا میدونین کلیشه چیه ؟
         کلیشه به قسمت های وان پیس میگن که برای کش دادن زیاد حرف میزدن و یا جنگ ها لاف میزدن.
         منظور من از بی بند بار بودن اینه ناروتو برعکس وان پیس دنیای مرتبی داشت‌.
         بعدم خود اودا بار ها از ناروتو الهام گرفته میخوای برات بگم
         پس لطفاً اگه میگی نظر ارجاع نمیدی انیمه های لیستت رتبه بندی نکن

         پاسخ

         • اميرحسين در پاسخ به ناروتو فن متعصب

          فروردین 20, 1400

          اولا شما مي باشي كه به من بگي كه يه كار كنم يا نه بعدش اون زمان كه وان پيس اون قسمت ها بد بودن از نظر مردم بهتر بود كليشه الان همه ويلين هاي توي ناروتو هيچ دليل ديگه اي بر بد بودنشون نبود فقط با از دست دادن يك نفر ادم بدي ميشدن ولي شخصيت پردازي وان پيس ببين ترافالگار لاو بيشتر سختي كشيد يا اوبيتو اوچيها اوبيتو پدر مادر نداشت ولي مثلا با كاكاشي و رين خوب زندگي ميكرد تا اينكه رين مرد پي تركوندن جهان افتاد ولي با ترافالگار لاو مقايسه كن پدر مادرش رو كشتن خواهرش كشتن سرزمينش رو كاملا نابود كردن تمام دوستاش رو كشتن تمام مردمش رو كشتن مجبور شد از طريق جنازه ها بره به يه شهر ديگه اونجا نوكر دوفلامينگو شد و بخاطر بيماري كه داشت نميتونست زياد زنده بمونه و فقط يك نفر به فكرش بود كه دون كيشوت روزينانته بود كه مثل پدر براش بود ولي دوفلامينگو اونم كشت ولي لاو ادم بدي نشد حالا كي بيشتر سختي كشيد معلومه تو تعصب كور كرده ات بعدش دنياي وان پيس هم خيلي خيلي بزرگتر از ناروتو بود هم جزيئاتش بيشتر از دنياي ناروتو بود الان هم بيشتر هيت وان پيس بخاطر گرافيكشه بعد يك حرفت كه خيلي خنده داره ميگي اودا از ناروتو الهام گرفته😂😂😂🤦 اين حرفت نه خندس وان پيس چند سال قبل از ناروتو اومد خيلي چيزاش باهاش فرق داره بعد ميگي الهام گرفته

          پاسخ

          • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اميرحسين

           فروردین 20, 1400

           الان ایتاچی ببین بعد بیا با اون مقایسه کن یا ناگاتو بعدم به نظر خودت وقتی تنها امید زندگی که داری بمیره آدم بدی نمیشی؟
           بعدم حذف همه ویلت های ناروتو صلح بود برعکس ویلن های کلیشه‌ای وان پیس بازم میگم از لحاظ پیچیدگی داستانی قبیله اوچیها به کل خاندان دی و…. می ارزه
           یکی از قدرت های سانجی در سال ۲۰۱۵ از کیشیموتو الهام گرفته

           پاسخ

          • اشکان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

           فروردین 20, 1400

           اولا پیچیدگی داستان وان پیس در بابت پیچیدگی دولت جهانی اونم خیلی زیاد بود بعد کسی مثل ایتاچی خیلی شخصیت خوبی بود ولی یه کسی مثل دون کیشوت روزینانته هم تو وان پیس بخاطر اینکه بتونه جلو نقشه ها دوفلامینگو رو بگیره مجبور شد بر خلاف اون کار کنه مثل ایتاچی ولی با این فرق که ایتاچی از اونا قویتر بود ولی روزینانته نه بعد ویلین های ناروتو تا یه اتفاقی میفتاد یا یه کسی میمرد بد میشدن بعد اینکه میگی ویلین های ناروتو دنبال صلح بودن وان پیس هم ویلین هاش یعنی کسایی مثل اکاینو کیزارو فوجیتورا اوناهمشون کسایی هستن که واسه مارین ها کار میکردن و مارین ها هم کارشون شکست دزدای دریایی بود پس کسایی بودن که دنبال صلح بودن بعد قدرت سانجی کجاش شبیه مال ناروتو سانجی با لگد اسیب میزد

           پاسخ

          • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشکان

           فروردین 21, 1400

           همین قدر درباره الهام گرفتن اطلاعات نداری پس چرا بحث بیخود میکنی

           پاسخ

          • اشكان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

           فروردین 21, 1400

           حالا يه قدرت شبيه هم همن دليل بر كپيه بعد سانجي اونقد فن هاي مختلف داره كه اون اون يكي چيزي نيست

           پاسخ

          • اشکان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

           فروردین 20, 1400

           من یه سوال دارم از تو الان ادمی که فقط اون واسم مهن باشه بمیره من باید بد بشم و ادم بکشم الان ت وان پیس خیلی شخصیت ها بودن ادمای مهم زندگیشون مرد ولی بد نشدن مثل سانجی نامی بروک چوپر لاو روبین جینبه مارکو فونیکس

           پاسخ

          • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشکان

           فروردین 21, 1400

           ببین اصلا دنیای اون شخصیت ها با هم فرق داره بعدمدهمه همه تو ناروتو بد نشدن

           پاسخ

          • اشكان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

           فروردین 21, 1400

           ولي نود درصد ويليناش اينطوري بودن

           پاسخ

          • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشكان

           فروردین 21, 1400

           تو وان پیس هم با از دزد های دریایی میخواستن نابود کنند یا برعکس

           پاسخ

          • اشكان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

           فروردین 22, 1400

           اصلا خودت فهميدي چي گفتي يه بار ديگه بنويس لطفا با از دزداي دريايي چيه؟؟

           پاسخ

         • اشكان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

          فروردین 20, 1400

          الان خيلي جاها توي سايت هايي مثل quora مثل سايت tiermaker كه مردم نظراتشونو ميگن يا داخل اينستاگرام ارك هايي كه شما ميگي وان پيس تا قبل قسمت چهارصد چيزي نداشت جزو بهترين ارك هاي انيمه اي از نظر خودشون گذاشتن مثل الاباستا انيس لابي سابودي

          پاسخ

          • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشكان

           فروردین 20, 1400

           فن های متعصبن همشون

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به ناروتو فن متعصب

           فروردین 20, 1400

           همشون متعصبن ؟ اخه عزیزم جک نگو دیگه ازون مغز خدادادی استفاده کن ، این چه حرفیه که میزنی اخه

           پاسخ

          • اشکان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

           فروردین 20, 1400

           شما فن تعصبی نیستی؟؟

           پاسخ

          • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشكان

           فروردین 20, 1400

           این لیست بهترین انیمه های دنیا از هر لحاظ
           ناروتو
           بلیچ
           گینتاما
           فری تیل
           بلک کلاور
           دراگون بال
           فول متال
           این انیمه ها از نظر هر اوتاکویی بهترین انیمه ها هستن البته شاید نظر کسانی که فرق انیمه با کارتون نمیدونن فرق کنه

           پاسخ

          • اشکان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

           فروردین 20, 1400

           اقا شما کی باشی که تعیین کننده باشی که کی چه انیمه ای رو اول میذاره یا چه انیمه ای رو بیشتر دوست داره بعدش میومدیم کانکی رو مسخره میکردیم ایشون داره میگه باید این باشه دیگه نمیدونم چی بگم

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به ناروتو فن متعصب

           فروردین 20, 1400

           جناب فن متعصب میشه انقدر در نظرات بقیه فضولی نکنی و حرف الکی هم نزنی که هیچ منطقی پشتش نیست کم کم دارم شک میکنم همون کانکی هستی ، شما هیچ معیاری واسه این حرفت نداری عزیزم ، اگه معیار میخوای اول برو چند تا انالیز و نقد معتبر بخون ، اگر هم بحث طرفداریه لطف کن سایت های بین المللی رو منبع قرار بده ، من خودم فری تیل دوست دارم ولی با اجازت جز انیمه هایی که خیلیا خوششون نمیاد و اشکال هم کم نداره. با توجه به سلیقت باید بگم شما یک فن battle shonen هستی که ب مشکلی نداره و پر طرفدارن اما معمولا بهترین لقب نمیگیرن حداقل اینایی که شما گفتی به جز فول متال که اونم استثنایی بود و واقعا شاهکاره با این حال بازم سلیقه شماست که لذت میبرین لطفا تحمیل نکنیدش، با توجه به لیستتون هم فکر میکنم سنتون خیلی بالا نباشه وگرنه قطعا انیمه های عمیق تر خوشتون میومد

           پاسخ

          • سلام در پاسخ به ناروتو فن متعصب

           فروردین 20, 1400

           اول از همه از مدیر خواهش میکنم ثبت کن کلمه توهین آمیزی استفاده نکردم.

           نه خیر امسال تو درست بشو نیستن .
           ببین تو الان به آقا اشکان (که بیچاره فقط نظر خودشو گفت) بخاطر رتبه بدیش گیر دادی تازه اون فقط نظر شخصی خودشو گفت ارجاع نداد که …
           الان من هر چقدر بخوام میتونم از لیستت ایراد بگیرم و تو هم نمیتونی منو از این کار منع کنی چون نظرتو تحمیل کردی .

           اول ناروتو از نظر اکثر اوتاکو هایی که دیدنش یه انیمه عالیه ،اما کمتر کسی اونو تو رتبه اول خودش قرار میده‌.
           دوم اگه از نظر اوتاکو ها باشه که باید بگم ، از نظر اکثر اوتاکو ها اتک جز بهترین هاست پس باید باشه .
           سه بلیچ و گینتاما هم عالین اما تو تاپ ۱۰ انیمه ها هم قرار نمیگیرن (نظر اکثریت و نمرات)

           چهار فری تیل و بلک کلور

           ….. حقیقتا نمیدونم چی عرض کنم .
           این دو تا جز انیمه های خیلی خوب به حساب میان ولی به هیچ وجه جزو تاپ های انیمه نیستن
           پنچ دراگون بال و فول متال عالین و حق داری.

           شش شما حق نداری تو لیست بهترین انیمه ها از نظر اوتاکو ها وان پیسو اتکو نیاری.

           هفت اون جمله آخرت (که از کانکی اسکی رفتی) مثلا برای این بود که ایرادی بهت نگیریم؟

           با این حرفا خودتو کوچیک میکنی .
           بهتره از کاربر کانکی تقلید نکنی …

           پاسخ

          • ناروتو فن متعصب در پاسخ به سلام

           فروردین 21, 1400

           کاربر کانکی در سطحی نیست که ازش تقلید کنم….
           و از نظر خیلی اوتاکو ها ناروتو اول

           پاسخ

      • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشكان

       فروردین 19, 1400

       مال بچه بازی و ناروتو چند سال تموم شده وگرنه وضعیت این نبود
       و با همین وضعیت ناروتو پر بیننده ترین انیمه جهان

       پاسخ

       • اشکان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

        فروردین 19, 1400

        الان مسیحیت بیشترین طرفدار تو دنیا داره ایا بهترینه؟؟ بعد هم مال هم imdb جاییه که مردم نظراتشونو میگن

        پاسخ

        • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشکان

         فروردین 20, 1400

         این مثال هیچ ربطی به موضوع ندارد

         پاسخ

         • اشكان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

          فروردین 20, 1400

          خيلي هم مربوطه مگه هر چيزي كه بيشتر ديده داشته باشه يا طرفدار داشته باشه دليل بر بهتر بودنشه؟؟

          پاسخ

        • Rs در پاسخ به اشکان

         فروردین 20, 1400

         چه ربطی داره تو داری هنر و با دین مقایسه میکنی ؟

         پاسخ

         • اشكان در پاسخ به Rs

          فروردین 20, 1400

          نه دوست عزيز من مقايسه اي انجام ندادم گفتم چيزي كه پر بيننده اس دليلي بر بهتر بودنش نيست براي مثال الان يه گروه موسيقي كه اهنگ هاي متوسطي معرفي ميكنن ممكنه خيلي طرفدار داشته باشن مثل گروه بي تي اس اهنگ هاي خوبي ميدن ولي مثلا هوداراش از يه گروه موسيقي ديگه مثل كويين رولينگ استونز كه خيلي اهنگ هاي قشنگي ميدن معمولا بيشترن

          پاسخ

          • ناروتو فن متعصب در پاسخ به اشكان

           فروردین 20, 1400

           ببخشید من ندیدم شما از نظر خودت گفتی

           پاسخ

          • اشکان در پاسخ به ناروتو فن متعصب

           فروردین 20, 1400

           شما گفتی ناروتو بیننده بیشتری داره به معنی بهتر بودنه پس یه سوال ساختن برج کشتی فروش بیشتری نمرات بیشتر به معنی بهتر بودن نیست

           پاسخ

     • ali در پاسخ به ناروتو فن متعصب

      فروردین 25, 1400

      داداش وقتی داری میگی از مال مایع نزار ینی خود کانکی هستی چون ایشونم از فارسی زبانان داخل کشور فراتر رفته و بجای مایه گذاشتن میگه مایع گذاشتن

      پاسخ

     • hossein در پاسخ به ناروتو فن متعصب

      فروردین 25, 1400

      با توجه به کامنتایی که خوندم قطع به یقین ناروتو فن متعصب همون کانکیه که روش نمیشه تو کامنتا اسم کانکی رو روی خودش بزاره یا هم حتما هم خون کاربر کانکی کبیر و بی حد و حصر هستن :))))))))

      پاسخ

   • رضا در پاسخ به ناروتو فن متعصب

    فروردین 18, 1400

    بهزاد خودت نیستی؟؟

    پاسخ

   • سلام در پاسخ به ناروتو فن متعصب

    فروردین 19, 1400

    دوست عزیز نظر خودشو گفت ..
    شما ناروتو فن ها هم دیگه شورشو در آوردید..
    بسه به خدا

    پاسخ

    • ناروتو فن متعصب در پاسخ به سلام

     فروردین 19, 1400

     هرچی عزیزم اومد گینتاما و بلیچ و وان پیس از ناروتو بالاتر گذاشته نمیشه هرچی میخواد بیاد بگه بعدشم بگه نظرمه بعدشم دیدم کامنت های قبل شما خودت فرای تعصبی اونم رو چه انیمه ای!!
     کاربر کانکی هروی گفت درسته البته درباره اتک میگم

     پاسخ

     • علی در پاسخ به ناروتو فن متعصب

      فروردین 19, 1400

      وقتی خودت به خودت میگی متعصب با ما که می نویسیم نظر شخصی چه فرقی داری..پس تو هم داری میگی نظر شخصیته و بقیه هرچی گفتن فرقی نمی کنه حرف (من) درسته….من واژه تعصب رو با اعراب می شناسم که جز خودشون کسی رو نمیدیدن.بی خود نیست بعضیا نتیجه گیری میکنن شما ناروتو فنا جز ناروتو انیمه دیگه ای نمیبینید

      پاسخ

      • ناروتو فن متعصب در پاسخ به علی

       فروردین 19, 1400

       منظورت نمی‌فهمم و مثالی زدی هیچ ربطی به اینجا نداشت

       پاسخ

     • سلام در پاسخ به ناروتو فن متعصب

      فروردین 20, 1400

      اولا یه سوال از مدیر محترم سایت

      این چه طرحیه ریختید ؟
      کامنتای من کلمه توهین آمیزی توشون نیست ولی حذف میشه…
      خواهشا این کامنتو منتشر کنید .
      اگه قراره کامنت های من که کلمه توهین آمیزی نداره حذف بشه باید خیلی از کامنت های دیگه هم حذف بشه . الان نگا کنید به کامنتای این ناروتو فن متعصب.
      خواستم جوابت رو بدم دیدم جواب دادن تو و امثال تو وقت تلف کردنه………

      میشه بفرمایید شما دقیقا کی هستید که برای دیگران تعیین تکلیف می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

      به شما چه که دیگران چی فکر م ی کنن!!!!!

      بهترین خوندن یک اثر نظر شخصیه و ما نمی تونیم بگیم چی درسته یا چی غلط…

      تو وقتی همین رو هم نمی دونی به خودت اجازه میدی به دیگران حرف بزنی؟؟!!!

      اتک جز انیمه هاییه که خیلیا بهترین می دوننش و خیلیا هم نه…مشکل چیه؟
      من میگم به نظر من بهترین انیمه ی تاریخه…همه ی انیمه های شاخ رو هم دیدم…..حالا به شما چه؟؟؟

      همین کافیه که ثابت کنه بحث کردن با تو فایده ای نداره

      عزیز من تو ناراحتی که بقیه دارن اتک الکی بزرگ میکنن و میگی که بقیه اشتباه میکنن و اتک در این حدی که میگن شاهکار نیست من اصلا یه سوالی از شما دارم تو کی هستی که بخوای برای بقیه تعیین کنی که یک سریال خوبه یا بده یا ضعیفه اصلا چرا باید نظر تو ارزش داشته باشه و از کجا معلوم تو درست میگی و بقیه اشتباه میکنن؟ همین کامنتی که گذاشتی فقط در حد یک نظر شخصی ارزش داره و اهمیتی دیگه ای نداره پس خودت هم مثل همونایی هستی که ادعا میکنی از اتک بت ساختن چون دقیقا مفهوم کامنتت اینه که بقیه نمیفهمن که اتک شاهکار نیست ولی تو میفهمی پس خیلی تفاوتی با باقی افراد متعصب نداری.

      ضمن اینکه نظر شخصی وقتی قابل قبول نیست که توش به انیمه توهین شده باشه .
      اینکه یه نفر بیاد از نظر خودش انیمه های مورد علاقشو رتبه بندی کنه مشکلی نداره …
      کامنتای من ورای تعصبه یا امثال شما؟
      من فقط توضیح دادم که چرا اتک اورریتد نیست این تعصبه ؟(تازه من به انیمه مورد علاقه کسی هم توهین نکردم)
      برو کامنت ناروتو فنا رو ببین
      اتک هیچه در مقابل ناروتو..
      چرا ناروتو رو تو لیستت پایین تر از وان پیس گذاشتی ؟
      مجله هر چی بگه حقه مال بچه بازیه(حالا اگه تو مال ناروتو رتبه بالایی داشت مالو میذاشتن رو سرشون)
      ….
      خواهشا منتشر کنید دارم با لحن خودشون جواب میدم . کلمه رکیکی هم بین کلمات استفاده شدم نیست.

      البته منم اگه جای شما بودم از بالا بودن رتبه اتک بهم فشار وارد میشد و اورریتد معرفیش میکردم .
      ضمن اینکه حس میکنم (از لحن حرف زدن و اینکه مدام جملاتی که بقیه میگنو تکرار میکنی) شما کاربر نیما باشی.

      پاسخ

      • ناروتو فن متعصب در پاسخ به سلام

       فروردین 20, 1400

       نظرت برام اهمیتی ندارد…..

       پاسخ

       • نیما در پاسخ به ناروتو فن متعصب

        فروردین 20, 1400

        ببین عزیزم خواهشمندم این بحث تموم کن چند وقت بود این سایت آروم گرفته بود تا اینکه شما باز …..

        پاسخ

      • سلام در پاسخ به سلام

       فروردین 20, 1400

       مدیر خواهش میکنم یه نگا بنداز👇کلمه نامناسب نداره خواهشا منتشرش کن .

       بخش آخر این کامنتمو پس میگیرم چون بی احترامیه به کاربر نیما و اینکه تو هیچ شباهتی با ایشون نداری و‌ نیمه دوم (یا شاید خودش) کانکی هستی .

       پاسخ

     • اوه
      یه جوری میگی انگار چقدر ناروتو بهتر از اتکه بفرما چند تا از برتری های ناروتو نسبت به اتکو بگو ببینیم

      داستان:اتک
      شخصیت پردازی:هر دو خوبن
      پیچش داستانی :بی شک اتک
      موسیقی : اتک
      نمرات:اتک
      رتبه : اتک
      نظر منتقد ها: اتک
      پر بیننده بودن: اتک
      محبوبیت :اتک
      گرافیک: اتک
      اکشن : اتک
      نمرات اپیزود : اتک
      مانگا:اتک
      مفهوم : اتک
      دقت نویسنده در جزئیات: اتک

      فک کنم فقط دلت میخواد عقایدتو به بقیه بقبولونی

      پاسخ

      • همه چیش به اتک می ارزید مشکلی داری برو مشکلت حل کن به قول کاربر نیما غایت موموشیکی خودش برای کل اتک بس بود

       پاسخ

       • سلام در پاسخ به ناروتو فن متعصب

        فروردین 21, 1400

        فقط میگی همه چیش به اتک می ارزید و دلیل نمیاری 😅
        غایت موموشیکی ؟
        بس کن دیگه بابا
        خیلی از صحنه های اتک ماندگار تر و درجه یک تر از اینن
        اصن اکشن های اتک بین انیمه ها تکه
        صحنه مبارزه لیوا با تایتان حیوانی ۶ ماه به تنهایی وقت برده
        مشکل مارو هم که باید شما حل کنی
        باید یه کامنت منطقی بدی که رفع سوء تفاهم شه .
        البته اگه اینکارو نکنی هم مهم نیست به هر حال از کامنتا معلومه منطقت چیه و از فردی مثل تو انتظار کامنت منطقی ندارم.

        پاسخ

       • ممد در پاسخ به ناروتو فن متعصب

        فروردین 25, 1400

        داش معلوم نی چی زدی؟ ی انیمه دیدی اونم ناروتو روش تعصب داری .تازشم من ک ت این سایت زیاد نمیام فهمیدم خوده کانکی هستی چون حرف کانکیو کوبیدن میخوای با یک اسم دیگه حرفقتو ب کرسی بنشونی.
        اقا اصلا ناروتو خوب.ی سری به imdb یا mal بزن.تعداد دانلود های انیمه رو از سایت های دانلود انیمه ببین.اول اینکه وان پیس همیشه ت انیمه های طولانی اول بوده و ناروتو دوم.الان جناب هدف شما از اینکه داری کامنت میزاری چیه ؟>میخوای به ما بگی ناروتو خوبه عالیه مرگ بر اتک>؟

        پاسخ

     • ^_____^ در پاسخ به ناروتو فن متعصب

      فروردین 20, 1400

      نمی دونم با چه منطقی میگی ناروتو بهتر از اتکه و وان پیس و… است اما تعداد طرفدارا و تعریف یک مجله هیچوقت تو هنر مهم نبوده
      ضمن اینکه اتک ببیننده هاش ده برار ناروتو عه
      (حقیقتا پر بیننده ترینو نمیدونم از کجا آوردی)
      تو imdb و mal و rottentomatos هم که زیرشی😉

      پاسخ

      • ناروتو فن متعصب در پاسخ به ^_____^

       فروردین 21, 1400

       شما هنر تعریف کن برای من پابلو پیکاسو
       و خب این یکی از افتخار های ناروتو که پربیننده ترین انیمه تاریخ
       مال هم برام مهم نیست چون چرت
       ثبت کنید لطفاً

       پاسخ

       • سلام در پاسخ به ناروتو فن متعصب

        فروردین 21, 1400

        لطفا منتشر کنید کلمه بدی نداره
        مال بچه بازیه راتن (که همه منتقداش درجه یکن) بچه بازیه آی ام دی بی بچه بازیه ، نظر اکثریت بچه بازیه ، و فقط تو بزرگی ؟
        اوکی
        پر بیننده ترین انیمه تاریخ ؟
        میخوای بهت همین الان با مدرک ثابت کنم اتک در حال حاضر پر ببینده ترین سریال تاریخه؟

        پاسخ

        • ناروتو فن متعصب در پاسخ به سلام

         فروردین 21, 1400

         بیار

         پاسخ

         • سلام در پاسخ به ناروتو فن متعصب

          فروردین 22, 1400

          ببین خیلی سخت نیست درک این قضیه .
          البته الان هایپ اتک (بخاطر اینکه دیگه پخش نمیشه) یکم پایین اومده .
          ولی همچنان از محبوب ترین هاست و مطمئنا از ناروتو بیننده هاش بیشترن .
          من تو سایتای خارجی مختلف و یوتیوب زیاد ویدیو دیدم در این باره ، اما الان لینک ندارم.
          ولی اینا رو ببین
          البته این سایت ایرانیه ولی بهترین سایت تو خاورمیانه است و اگه چهار تا از نقد هاش رو هم خونده باشی میدونی معتبره ، هر چند دلیل اصلیم‌ این نیست ، اما در حال حاضر همینو دارم https://www.zoomg.ir/cinema-news/334227-falcon-winter-soldier-most-popular-show/
          این لیست محبوب ترین های imdb https://m.imdb.com/chart/tvmeter/?ref_=nv_tvv_mptv
          هر چند اینا تا چند سال دیگه زیاد معتبر نیست . ولی جنابعالی میتونی تو یوتیوب و سایت های مختلف راجب اخبار اتک‌ بخونی تا به این نتیجه برسی .
          تو mal هم که همه فصلاش بالای یک میلیون رای دهنده داره و همین نشون دهنده محبوبیت بالاشه .
          هر جور بگیم ناروتو پر بیننده تر از اتک نیست!
          حالا تو مدرک رو کن ببینم . چطور میگی ناروتو پر بیننده ترینه؟

          پاسخ

     • سلام در پاسخ به ناروتو فن متعصب

      فروردین 20, 1400

      نمیدونم چرا سری monogatari اینقدر آندرتیده
      همین طور fate و حماسه وینلند

      وقتی لیست رو اپدیت کردید خواهشا چند تا از انیمه ها رو ببرید رتبه پایین تر (مخصوصا ، کلاناد ، تورادورا ،هنر شمشیر زنی آنلاین، دفتر مرگ، شماره ۷ ) درسته عالین ولی رتبشون زیاده رویه ، مطمئنن بعضی هاشون باید جز تاپ ها باشن ، ولی این دیگه خیلی زیاده .
      جوجوتسو کایسن هم نمراتش عالیه .
      فصل اول ناکجاآباد موعود هم به نظرم باید باشه.
      شیطان کش هم میتونه باشه با توجه به نمرات ….
      البته انیمه ای که نمرش بالای ۸ باشه زیاده(چه تو mal چه تو imdb ) برای همین به نظرم لیست از این هم میتونه بلند تر باشه .
      بعضی از این انیمه ها رو هم حذف کنید از لیست .

      پاسخ

 17. Rs

  فروردین 17, 1400

  خطاب به دوستانی که سایت MAL رو معتبر نمیدونن چون میگن فن تعصبی وجود داره، دوستان اون چند تا کیس خاص در موقعیت خیلی خاص هستن که در دراز مدت درست میشه: یکی اینکه اون انیمه ممکنه هایپ پشتش باشه مثل اتک ، که دوباره گفتم بعد از یه مدت درست میشه امتیاز بندی، توجه کنین که چند میلیون کاربر تو اون سایت هست که همه فن متعب نیستن ، بعدشم همون عن تعداد فن همه نشون دهنده پر طرفدار بودن انیمس شاید رتبش یه مقدار بالا تر از چیزی که هست شه اما لزوما دلیل بر اورریتد شدن نیست ، دوم کیس فول متاله دقت کنید فول متال جایگاهش خاصه واسه همین این اتفاقا پیش میاد ، اما بازم فول متال یک شبه به اونجا نرسیده درواقع تاثیری که فن های متعصبش میزارن نگه داشتن اون مقامه وگرنه معمولا همه خوب امتیاز میدن بهش ، پس اینم رد شد . نکته اخر اینه که عدد های امتیاز بندی رو نزدیک به هم مقایسه نمیکنن چون به هر حال سلیقه ها متفاوته ولی خب دیگه فاصله بالای ۵۰ تا باید دیده بشه. و در ضمن رنکینگ وبسایت هم فرمول خاص خودشو داره فک نکنین همینطور الکیه.

  پاسخ

  • سلام در پاسخ به Rs

   فروردین 18, 1400

   موافقم
   الان نمره اتک هم تو mal پایین اومده (برعکس imdb) و بخاطر اینه که هایپش خوابیده .
   دوستانی که فقط به خاطر دوم بودن اتک میگن malبه در نخوره باید بدونن سر انیمه های دیگه هم همین آش بوده و همین کاسه!
   فقط اتک نبوده که ..
   کلا یه انیمه محبوب و خوب وقتی پخش میشه هایپش زیاده
   البته خودم زیاد رو نمرات مانور نمیدم و خیلی مهم نمیبینمشون نظر منتقد ها برام اهمیت بیشتری داره

   پاسخ

 18. Rs

  فروردین 17, 1400

  خطاب به دوستانی که سایت MAL رو معتبر نمیدونن چون میگن فن تعصبی وجود داره، دوستان اون چند تا کیس خاص در موقعیت خیلی خاص هستن که در دراز مدت درست میشه: یکی اینکه اون انیمه ممکنه هایپ پشتش باشه مثل اتک ، که دوباره گفتم بعد از یه مدت درست میشه امتیاز بندی، توجه کنین که چند میلیون کاربر تو اون سایت هست که همه فن متعب نیستن ، بعدشم همون عن تعداد فن همه نشون دهنده پر طرفدار بودن انیمس شاید رتبش یه مقدار بالا تر از چیزی که هست شه اما لزوما دلیل بر اورریتد شدن نیست ، دوم کیس فول متاله دقت کنید فول متال جایگاهش خاصه واسه همین این اتفاقا پیش میاد ، اما بازم فول متال یک شبه به اونجا نرسیده درواقع تاثیری که فن های متعصبش میزارن نگه داشتن اون مقامه وگرنه معمولا همه خوب امتیاز میدن بهش ، پس اینم رد شد . نکته اخر اینه که عدد های امتیاز بندی رو نزدیک به هم مقایسه نمیکنن چون به هر حال سلیقه ها متفاوته ولی خب دیگه فاصله بالای ۵۰ تا باید دیده بشه. و در ضمن رنکینگ وبسایت هم فرمول خلص خودشو داره فک نکنین همینطور الکیه.

  پاسخ

 19. …….

  فروردین 17, 1400

  در پاسخ به کاربر عزیز کانکی
  گفتم اگه پایین بنویسم احتمالا نمیبینه اینجا نوشتم

  ببین فکر کنم شما خیلی دوست داری دیده بشی
  همین طور یه چیزی بر زد نظر بقیه میگی که مثلا تو رو خاص جلوه بده

  اولا
  نمیدونم کجا و کی ثابت شده که اتک اورریتده و از دبیرستان مرگ تقلید کرده
  اینکه اتک اورریتده رو که فقط تو داری میگی و کمتر کسی باهات هم نظره

  اما….اما… اینکه میگی اتک از دبیرستان مرگ اسکی رفته دقیقا چیه ؟
  ممنون میشم منبعت رو رو کنی
  آها البته یادم رفته قبلا یه سایتو که واقعاااا معتبرررررررر بود معرفی کردی(زرشک)
  دوستان هم که با دلیل و منطق توضیح دادن که چرا اون سایت و حرفای تو معتبر نیست

  دوما

  اینو از کجا آوردی
  «عاشقان شیطان در ژانر خودش شاهکاره و هیچ انیمه ای ساخته نشده که به سطح اون برسه!»
  عاجزانه ازت خواهش میکنم که دیگه حرف نزنی (البته من خودم یه دل سیر پای کامنتات میخندم)
  آخه کی اینو گفته تو ژانر خون آشامی هزار تا بهتر از اون هست
  هلسینگ…. جوجو(که بهش میگی معمولی از همین معلومه تو چقدر در مورد انیمه سرت میشه)

  سوما

  هر چقدر هم یه سری آدم بیان و با کوبیدن و هیت دادن به اتک و شاهکار های دیگه خودشونو خاص جلوه بدن نمیتونن

  چون سعی کردنه واقعیت فرق داره
  شما هر چقدر هم از کلمات قلمبه سلمبه تری استفاده کنی هر چقدر هم بخوای منطقی جلوه کنی ، وقتی دست به یسری اعمال میزنید خودتونو نشون دادید
  و وقتی که هیتر یه همچین اثری میشید و خوب نقاط ضعف داره ولی خوب نقاط ضعفی که اعلام میکنید صرفا نظرات شخصی شما بدون هیچ پشتوانه‌ای هستن و صرفا نشعت گرفته از عقده های شخصیتی شماست

  خیلی ترحم آمیزه
  جدی میگم

  و منم توصیه میکنم به شما (البته فایده که نداره از دست روان کاو و روان شناس بر میاد) اینکه هیت الکی میدن که حس کنن که خاصن و..(چون کسی که اینکارو میکنه دنبال توجه و خاص بودنه)اینکار شما رو خاص نمیکنه و ترحم آمیزتون میکنه امید وارم که اصلاح بشین و دست بر دارین از این کار

  پاسخ

  • کانکی در پاسخ به .......

   فروردین 18, 1400

   من همین الانشم فن انیمه هایی مثل Fate و Evangelion هستم انیمه های سطح بالایی که فراتر از درک و فهم مردم عادی هستن، نیازی ندارم با هیت دادن به یه انیمه خاص به نظر برسم چون همین حالا هم خاص و منحصر به فردم، کمتر آدمی پیدا میشه که بتونه به سطح من برسه!
   برای من امتیازات انیمه ها هیچ اهمیتی نداره و به هر انیمه اووریتدی که امتیاز بالایی داشته هیت میدم این فقط شامل اتک نمیشه!
   و اینکه “عاشقان شیطانی در ژانر ریورس هارم شاهکاره و هیچ انیمه ای ساخته نشده که به پای اون برسه!” ژانر ریورس هارم یکی از منحصر به فرد ترین ژانر های انیمه و مانگاست که عاشقان شیطانی هم تاثیر خیلی زیادی روی این ژانر داشته!

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به کانکی

    فروردین 19, 1400

    داداش سطحت خیلی بالاست برو دیروز بیا
    پیشنهاد هم میدم از این به بعد اسم خودت بزار کانکی مقدس یا غیر معمولی تا لازم نباشه انقدر تکرار کنی😂😂😂
    ثبت کنید

    پاسخ

   • سلام در پاسخ به کانکی

    فروردین 19, 1400

    ویژگی های کاربر منحصر به فرد سایتمون کانکی کبیر
    خدای انیمه
    ویژه
    خاص
    منحصر به فرد
    غیر عادی
    محشر
    زیبا
    دلبر
    همیشه خاص ترین انیمه ها رو میپسنده (خاصترین انیمه هایی که تا حالا شبیهشون نیومده و بینهایت متمایزن: عاشقان شیطانی، شوالیه خون آشام و… (انیمه هایی که واقعا خاصن و بد تر از اونا ساخته نشده …) و فکر کنم چند روز دیگه‌هم انیمه ex arm رو خاص معرفی میکنه)

    نظر خودش به تنهایی به نظر ۷ میلیارد انسان می ارزه
    هر چی میگن حق مطلقه
    اشتباه تو کارشون نیست
    نظرشون می ارزه به نظر کل کاربر های imdb و mal

    اگه چیزی رو جا انداختم بگید

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به سلام

     فروردین 19, 1400

     یادت رفت بگی الهی 😂

     پاسخ

     • سلام در پاسخ به نیما

      فروردین 20, 1400

      اونو یادم رفت بگم

      پاسخ

   • نیما در پاسخ به کانکی

    فروردین 19, 1400

    داداش سطحت خیلی بالاست برو دیروز بیا

    پاسخ

   • Rs در پاسخ به کانکی

    فروردین 19, 1400

    کانکی تو که حتی نمیدونستی بلو ری فیلم سوم Fate داره پیش فروش میشه، میگفتی اصلا معلوم نیست کی میاد 😂
    وای خدایا من مطالب طنز کامنت تو رو چجوری باید هضم کنم تو کل کامنتش به خودش توهین کرده 🤣 نکنه واست انیمه سفارشی میسازن 🤣 نابغه اون دو تا انیمه شاید یه مقدار سنگین تر باشن ولی برا ادمای عادی ساخته شدن نه برا ارسطو و انیشتین، انیمه رو میسازن که ادم های عادی لذت ببرن 🤦‍♂️

    همینجا رسما اعتراف کردی که یه هیتری خودت حساب کن چقدر نظراتت ارزشمنده پس . به هر انیمه امتیاز بالایی هیت میده خدایا چه منطق فوق العاده ای ، نگیر این عقل منطق رو از ما . شدت پوچی این حرف انقدر زیاده که نمیتونم بیانش کنم

    تو واقعا یگانه ای چون من قطعا هیچکسی رو نمیشناسم که انقدر ایگو داشته باشه 🙄 هوش فرا انسانی تو چرا انیمه میبینی اصلا داری حیف میشی تو کره زمین. سطوحی از جهان رو کاربر کانکی میبینه واسه دنیا ناشناختس

    امتیاز بندی انیمه ها واست اهمیت نداره ؟! معیارت چیه پس دقیقا ای انسان جهش یافته ای الهه انیمه ؟ عملا داری میگی اومدم یه حرفی بپرونم 😂واسم مهم نیست انیمه خوبه یا نه ، اصلا هم مهم نیست ۷ میلیارد ادم رو این کره خاکی چی میگن، عملا نظر میلیون ادمو انداختی سطل اشغال بعد راجع به خوب و بد بودن انیمه ها حرف میزنی ؟” این انیمه خیلی خوبه چون کلی طرفدار داره ولی اصلا مهم نیست که کلی طرفدار داره چون نظرات گونه انسان واسه من مفت نمی ارزه و خودمم نمیدونم چرا هی حرف خودمو نقض میکنم ” سخنی از کانکی.
    ببین اگه انقدر انیمه امتیاز پایین دوست داری بشین Ex arm ببین لابد اونم شاهکاره 🤣 تضمینی از عاشقان شیطانی هم بهتره.

    عا راستی عاشقان شیطانی ، نابغه اونو که اصلا از رو گیم ساختنش کل هدف انیمش فروش بازیش بوده، چجوری چارتا ومپایر بی اخلاق و بی شخصیت صنعت انیمه رو متحول کردن ، نکنه گاز گرفتن رو رایج کردن تو انیمه 😂

    نکته جالب قضیه اینه که وقتی میگی نظر بقیه مهم نیست و کسی به سطح تو یا بهتر بگم قعر تو نمیرسه معنیش اینه که تنها کسی که همچین نظری داره تویی و کسی اصلا اهمیت نمیده بهت، پس لطف کن بیشتر ازین به خودت توهین نکن

    گرچه با شناختی که از شما دارم بعید نیست بیای یه جوابی بدی

    پاسخ

 20. …….

  فروردین 16, 1400

  فصل اول مرداب سیاه رو از کجا دانلود کنم چون هر چقدر گشتم انیمه لیست نداشت فصل اولشو
  فقط فصل دومو گذاشته بود
  خواهش میکنم بگید از کدوم گورستانی دانلودش کنم

  پاسخ

  • mb در پاسخ به .......

   فروردین 16, 1400

   من خودم فصل اولش رو از انیمه لیست دانلود کردم
   اینم لینک دانلودش:
   anime-list9.site/anime/4800

   پاسخ

   • ……. در پاسخ به mb

    فروردین 17, 1400

    داداش اون مال قبله الان اون لینک‌ خرابه
    فک کنم برش داشتن

    پاسخ

    • mb در پاسخ به .......

     فروردین 19, 1400

     من همین الان دوباره وارد لینکش شدم
     فیلتر شکنت روشنه دیگه؟

     پاسخ

 21. علی

  فروردین 15, 1400

  آقا چرا لیست بزرگ تر نمیشه با تغییر نمیکنه اینجا؟؟
  مگه نظر کاربران کمک کننده نیست؟به روز باشین دیگه….

  پاسخ

  • عباس حسن زاده در پاسخ به علی

   فروردین 15, 1400

   سلام علی جان،
   مقاله قبلا آپدیت داشته و به زودی باز هم آپدیت میشه

   پاسخ

   • دازای در پاسخ به عباس حسن زاده

    فروردین 16, 1400

    سلام
    حداقل کاری که میکنید به خاطر خودتونم که شده اون انیمیشن آمریکایی رو بردارین_هرچقدر هم که خوب باشه نه لیاقت انیمه بودن رو داره نه اینکه از یکی از برترین های انیمه (بلیچ) جلوتر باشه

    پاسخ

    • سلام در پاسخ به دازای

     فروردین 18, 1400

     مشکل شما با آواتار چیه؟
     انیمه یه سبکه
     فقط ژاپن انیمه نمیسازه
     نتفیلیکس ، آمریکا حتی کره و چین!!!
     آواتار کاملا از انیمه ها اسکی رفته و حتی کارگردانش هم اینو تایید کرده و گفته به انیمه های ژاپنی علاقه خاصی داره .
     مطمئنن یه طرفدار انیمه میتونه با دیدنش همون حس و حالی که موقع دیدن انیمه پیدا میکنه رو داشته باشه.
     اینقدر متعصب نباشید روی ژاپن .

     به خدا فقط ژاپن نمیسازه .

     پاسخ

     • کانکی در پاسخ به سلام

      فروردین 18, 1400

      هیچ طرفدار انیمه ای وجود نداره که از آواتار خوشش بیاد این فقط نظر خودته آواتار حتی داخل mal هم جایی نداره و این به تنهایی برای اثبات اینکه انیمه نیست کافیه

      پاسخ

 22. به تو چه

  فروردین 12, 1400

  اوف تو رو خدا اینا چیه نگا میکنید
  یکم بروز باشید دوستان
  برید خودتونو با زمونه به جلو ببرید با دیدن اینا یه پله از همه عقب ترید
  من به شما لیدی باگ رو پیشنهاد میکنم
  حتما ببینید
  یا آثار استدیو پیکسار و دیزنی
  اصن اینا چین خدایی
  خجالت نمیکشید اینا رو میبینید

  پاسخ

  • mb در پاسخ به به تو چه

   فروردین 12, 1400

   تو لیدی باگ رو با انیمه مقایسه میکنی
   اوف به خودت با این پیشنهادت
   اون انیمیشن مزخرف در برابر انیمه هایی مثل اتک و کیمیاگر، پشه هم نیست

   پاسخ

   • یه اشنا |: در پاسخ به mb

    فروردین 14, 1400

    با ک تک سلول هایه بدنم بات موافقم

    پاسخ

  • Rs در پاسخ به به تو چه

   فروردین 12, 1400

   تویی که باید خجالت بکشی یه انیمیشن بچگانه رو میبینی که توش دختر رویا ها با پسر رویاهاش اشنا میشه هر دو تا هم قدرت های رویایی بی در و پیکر دارن و هیچ چیزی از توش در نمیاد عقب تر از همه هم باز خودتی چون اتک ان تایتان تو چنل های امریکایی بیشترین درخواست کننده رو داشته حالا تو برو به لیدی باگت بچسب

   پاسخ

  • Z در پاسخ به به تو چه

   فروردین 12, 1400

   لعنتی به روز 😑 ما خیلی از دنیا عقبیم هنوز داریم از رو زمین هیزم جمع میکینیم 😑 اخه لیدی باگ با اون داستان کلیشه ایش که یه دختر مهربون الا بختکی قهرمان میشه میشه و با دشمناش میجنگه و پسر رویاهاش هم کاملا اتفاقی باهاشه، با اون شخصیتای مصنوعیو سطحیش رو با انیمه ها مقایسه میکنی ؟

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به به تو چه

   فروردین 12, 1400

   داداش شما مریخی چیزی هستی؟
   آخه لیدی باگ اون که انیمیشن کاملا دخترانه و بی سر ته میای با انیمه مقایسه می‌کنی،خواهشا اول یکم اطلاعات جمع کن بعد نظر بده

   پاسخ

   • محمد صدرا در پاسخ به نیما

    فروردین 13, 1400

    بچگونرو یادت رفت داداش. جدا از اون فکر میکنم فلسفه خاصی نداره و با توجه به اینکه بچگونس سمیه!!

    پاسخ

  • ممد در پاسخ به به تو چه

   فروردین 14, 1400

   وای خدای من نکشی مارو بروز .

   پاسخ

  • ؟! در پاسخ به به تو چه

   فروردین 14, 1400

   یه انمیشن کاملا بچگانه و بی مُحتَواس و داستانش هم واقعا خیلی چِرته. تو هر قسمت یه موضوع کاملا متفاوت رو دنبال میکنه و اصلا بیننده رو به اِدامَش جذب نمیکنه بیش ۹۰ درصد مخاطب هاش هم زیر ۱۵ سال سن دارن.

   پاسخ

 23. پوریا

  فروردین 9, 1400

  شیطان کش
  شبدر سیاه
  اینارو نبینی عمرتت به فناس

  پاسخ

 24. Alireza

  فروردین 9, 1400

  سلام دوستان من چندین سال پیش(حدوداً 10سال پیش) یه انیمه دیدم که خیلی تو ذهنم نمونده و الانم خیلی دنبالش گشتم ولی چون از یادم رفته نتونستم پیداش کنم یه تیکه‌ش که یادم مونده این بود که یه گوی سیاه فلزی که یه تایمر روش بود چند نفرو می‌فرستاد توی یه شهری که با یه سری موجودات (قیافشون مثه تایتان بود)بجنگن…اگه کسی این انیمیشنو دیده یا اسمشو می‌دونه لطفاً راهنمایی کنه.ممنونم

  پاسخ

 25. .

  فروردین 8, 1400

  سلام دوستان
  چند وقتیه که یه عده راجب بی ارزش بودن imdb میگن گفتم منم نظرمو بگم
  بستگی به شخص داره
  مثلا خودمو مثال میزنم
  من ادمی نیستم که خیلی حرفه ای سینما رو دنبال کنم وقتی یه فیلمی میبینم میرم یکی دو تا سایت نقدشو بخونم و این نقدا و تحلیلا خیلی واسم مفید بوده مثلا تحلیلای ماتریکس خیلی چیزارو واسم روشن کرد . واسه ادمی مثل من imdb ملاک خوب بودن یا بد بودن فیلمه چون خیلیا که تو imdb رای میدن در سطح خودمن و سلیقه هامون بهم میخوره
  ولی خب واسه کسی که مطالعات سینمایی زیادی داره طبیعیه که imdb ملاک نباشه چون ترجیح میده بره نظر منتقدایی رو ببینه که مثل خودش مطالعات زیادی دارن
  شرمنده زیاد حرف زدم ولی خب چند وقتی بود که همه راجب بی ارزش بودن imdb حرف میزدن منم ترجیح دادم تا نظر خودمو راجب این موضوع بدم

  پاسخ

 26. .

  فروردین 8, 1400

  گل ها و عزیزانی که میگن اتک مفهموم نداره
  درسته سرگرم کننده س ولی سریال محتوای خاصی داره؟ مفهومی رو آیا میخواد به ما برسونه؟ پیامی که میخواد به ما بده ، چیه؟
  این سوالات رو راجب همه فیلم و سریال ها میشه پرسید و جوابی نگرفت
  مثلا برکینگ بد محتوای خاصی داره؟ مفهومی رو آیا میخواد به ما برسونه؟ پیامی که میخواد به ما بده ، چیه؟ یعنی ما نمیدونیم تولید شیشه و مصرفش بده که سریال بیاد بگه بهمون؟ هدفش اینه هرکی بره تو کار مواد خانوادشو نابود میکنه؟ خب اینو بچه دوسالم که میدونست
  یا همه این سوالات راجب گات ؟ و….
  در سینما چیزی به اسم پیام نداریم ! پرداخت درست به یک موضوع جالبه نه پیام !
  مگرنه از سکانس مارتا هم میشه احترام به مرتبه بالای مادر و صلح و دوستی رو برداشت کرد 😂
  اینم پیام خوبی داره اما به پرداخت در حد …
  شما مگه بچه کودکسنانی هستید پای فیلم و سریال میشینید چیزی باد بگیرید خب برید باب اسفنجی ببینید هر قسمتش یک پیام اخلاقی داره
  اتک،سایکو،گات و..‌ خشونت بالایی دارن قرار نیست پند اخلاقی بدن ولی لایه زیرینی دارن ، مفهوم دارن

  الان وانداویژن چه مفهومی داره؟
  چه برداشتی باید ازش بگیریم؟
  چه پیامی آخرسر میخواد به ما بده؟
  چه محتوایی داره که بهش میگن شاهکار؟
  انتقال پیام از طریق سینما یه خواسته اضافه توسط مخاطب از این صنعته
  سینما جزوی از سرگرمیه و سرگرمی بدون هنر معنایی نداره. حالا دوست عزیز شما به من بگو کجای دنیا گفته شده سرگرمی باید پیامی بده؟ محتوا با پیام سر تا پا فرق داره. شما در موسیقی کلاسیک که نوعی سرگرمیه پیامی میبینی دوست عزیز؟
  دیوید لینچ در این باب گفته: نمیدانم چرا مردم از هنر انتظار دارند که معنی خاصی بدهد. در حالی که پذیرفته اند که زندگی معنای خاصی ندارد.
  شمایی که میگی این اثر بده باید دلیل بیاری نه کسی که میگه شاهکاره. وقتی دلیلی برای بد بودنش نداری دوست عزیز اون اثر یک اثر بی نقص حساب میشه و شاهکار هم به اثری میگن که بی‌نقصه یا نقص های بسیار کمی داره
  ضمنا این بخاطر کودک درون بیش از حد فعال شماست که میگید اتک مفهموم نداره (اتک برای هر سنی نیست ، مسلما یک کودک نمیتونه مفاهیمش رو درک کنه و این میشه که میاد و اینطور استدلال های خنده داری تحویل میده .دوستان دقت کنید : عاشقان شیطانی بهتر از اتکه:)))) ) و مفاهیم حماسه وینلند و ناروتو بیشتر از اونه
  تو رو خدا فناشون ناراحت نشن
  نمیگم این دوتا مفهوم ندارن
  من خودم عاشق حماسه وینلند هستم
  چرا اتفاقا خیلی هم مفهومی و جالبن اما واقعا شما نمیتونی ادعا کنی که اتک به نسبت اونا مفاهیم کمتری داره.
  ضمن اینکه ناروتو بیشتر از مفهوم روی پند اخلاقی دادن تمرکز میکنه (قصد بدی از این حرف نداشتم ‌ نمیگم بده)

  در جواب به کاربر Hamid

  سلیقه تا زمانی قابل احترامه که ساده بگی خوشم نیومد نه بهش بگی بچه گانه و مسخره بعدم انتظار احترام داشته باشی.
  شما احتمالا از اونجور ادمایی که انیمال کراسینگ میخری بعد میشینی پاش میگی اکشنش کو این که درد نمیخوره:)
  فعلا که این سری بسیار فروش رفته و خیلی هم محبوبه
  میتونستی نظر خودت رو راجب ناروتو در قالب محترمانه تری بگی اما حرف دل خودت رو هم در آخر بزنی – _^

  این دیگه چه چیزیه جدیدا مد شده؟اول توهین میکنن،میکوبن و فحش میدن آخر سر میگن البته این نظر شخصیمه و سلیقه ست و به سلیقه هم احترام بزاریم.

  البته این نظر شخصیمه 😕

  پاسخ

 27. نننننننن

  فروردین 8, 1400

  نظر برخی از دوستان موافق هستم. اما در دفاع از سلام جان باید چند نکته رو یادآور بشم.

  ۱) در هنر بهترین معنا نداره. شاید بهترین در ژانر خودش باشه، شاید بهترین در یه زمینه‌ی خاصی باشه (مثل فیلم‌برداری)، اما یک اثر هرگز بهترین بهترین‌ها نمی‌تونه بشه. صنعت انیمیشن بیش از ۱۰۰ ساله که داره فعالیت می‌کنه و گفتن اینکه یک اثر مثل ناروتو بهترینه یا از اتک خیلی بهتره کاملاً غلطه. حتی اگه تصور کنیم که یک فرد، به طور غیرممکنی، تمامی انیمیشن‌های این ۱۰۰ سال (از همه‌ی کشورها) رو هم دیده باشه، بازم نمی‌تونه یه بهترین مطلق رو معرفی کنه. چون توی سینما و در کل توی هنر بهترین نداریم. شاید بهترین برای من یا بهترین برای تو باشه، اما هرگز بهترین مطلق نخواهد بود. این موضوع در مورد همه چیز صدق می‌کنه. نولان بهترین کارگردان تاریخ نیست، STAR WARS بهترین سری فیلم تاریخ نیست و غیره.

  و اما می‌رسیم به گزینه‌ی …

  ۲) عزیزانی که می‌گن نقد حق ندارید بکنید، چون بهترینه و…. منتقدین نیازی به تجربه‌ی کار برای نظردهی ندارن. سینما چهارچوب و قوانینی داره که عمل کردن صحیح به اونها یا شکستن این قوانین با دانش وجود آنها، منجر به خلق اثری زیبا می‌شه. این منتقده که دانش کافی رو برای بررسی این اعمال داره. آقای Roger Ebert بهترین منتقد تاریخ شناخته شده و یک جایزه‌ی بین‌المللی به اسم خودش داره، اما تا لحظه‌ی مرگش یک فیلم هم نساخت. دوستان، عزیزان، نوستالژی یا دید شخصی شما یک اثر رو از عیب و ایراد و نقص مبرا نمی‌کنه. اثری که بی‌نقص باشه وجود خارجی نداره. خواهشاً حرف‌های این چنینی رو وارد صنایعی چون گیم و سینما نکنید. هنر محدودیت نداره، ممنوعیت نداره و به شدت هم نقدپذیره. حتی بزرگ‌ترین افراد هم باید نقد بشن، چون بزرگ‌ترین افراد هم مرتکب اشتباه می‌شن. حالا شما ناروتوفن ها به چه دلیل توهین میکنید به افرادی که ناروتو رو نقد میکنن و ایراداتش رو میگن؟ من به شخصه، تحلیل رو به نقد ترجیح می‌دم و تا به حال هیچ اثری رو نقد نکردم. به نظر من، نقد توی سال‌های اخیر به نظری شخصی بدل شده. با این وجود، من هنوز باور دارم اگر فردی دانشی تقریباً کامل از سینما داشت، حق نقد و نمره‌دهی به یک اثر رو داره (فردی مثل Roger Ebert). ولی متأسفانه، این روزها، سایت‌ها شدن منتقدین ما و هرکسی نقد می‌کنه. با این وجود اگر کسی دانش کافی داشته باشه و برای نقدی که انجام می‌ده مدرک داشته باشه، حق این رو داره که اثر رو نقد کنه. حالا چه این اثر یکی از کارهای Ed Wood باشه، چه یکی از کارهای شرکت مولتی‌بیلیون دلاری دیزنی

  پاسخ

 28. بهار

  فروردین 7, 1400

  سلام
  از کجا مانگا مبصر کلاس ما پیشخدمته ادامه فصل اولش رو دانلود کنم

  پاسخ

 29. inferdrag

  فروردین 7, 1400

  اقا به نظر من انیمه میخوای شروع کنی با death note و attack on titan و کیمیاگر تمام فلزی انجمن برادری بعد بقیه فقط باید شروع اینارو نبینی حیف میشه بعدا دخودتد حسرتشو میخوری واقعا به چی فکر میکنین زاپنی ها خدایی عجب ایده هایی دارن اون از your name که بهتریند انیمه سینمایی از همه لحاظ شد اینم از اینا توکیو غول هم دوس دارم ولی چرا از فصل سه اینطوری شد یهو اصلا ادن نمیفهمه چی شد یهو رفت رو هایزه اصلا نشون نداد چی شد اومد تو پلیس کی راضیش کرد کی شستشو مغزیش داد اینارو میفهمین جلوتر یا قرار نیست بفهمیم یا از اون سایتی که گرفتم نداشته قسمتاشو امل ها یکی بهم بگه اینو هر فصلش جند قسمته دقیق فکر میکنم فصل دو رو کامل ندیدم اخه سر همین بیخیال شدم دارم دروازه اشتاین رو میبینم ولی زیاد حال نکردم باهاش تا اینحا اینقدر که تنعریف میکنن خو.اهشا یکی بگخ هر فصلش ار اول تا اخر چند قسمته هر فصل و اینکه اکه درست دیدم جل.تر میگه چی شد کانکی هایزه شد یا نه رسیذم فصل 4 چیزی نفهمیدیم به اون صورت اخه یکی بگخ ممنون

  پاسخ

  • سلام در پاسخ به inferdrag

   فروردین 12, 1400

   لطفا اتک رو برای شروع پیشنهاد نکنید
   اولا اتک هنوز تموم نشده و برای انیمه اولی ها سخته صبر کردن واسه ادامش .
   دوما هر کسی نمیتونه با خشونت و داد و فریاد تو انیمه کنار بیاد و اتک اوج ایناس (به عبارتی اتک برای اونایی که انیمه میبینن جالبه و کسی که با این دنیا آشنایی نداره احتمالا در اون حد جذبش نمیشه )
   سوما همون طور که اکثر مردم میگن ، فصل یک اتک ضعیف ترین فصلشه (احتمالا از فصل اول هم لذت میبرن ، ولی چون شروعش کمی کسل کنندس بهتره پیشنهاد نشه و انیمه هایی مثل ناکجاآباد موعود یا دفتر مرگ برای شروع پیشنهاد بشن که از همون قسمت اول مخاطب رو به خودشون جذب میکنن)
   سوما اتک برای کسایی که انیمه زیاد نگاه کردن کوتاه محسوب میشه . هر کسی حوصله نداره ۸۰ قسمت رو برای شروع ببینه

   برای شروع انیمه های کوتاهی که تقریبا با همه ی سلیقه ها جورن، بهترن
   مثلا انیمه های سینمایی (نام تو ، صدای خاموش ، شهر اشباح ، مدفن کرم های شبتاب و….)
   و بعد هم انیمه هایی مثل ناکجاآباد موعود،دفتر مرگ ، مرد تک مشتی ، آکامه گا کیل ، توکیو غول و…
   بعد هم انیمه های ۴۰ ۵۰ قسمتی
   مثلا فول متال ، دو تا فصل کد گیاس ، و..

   بعد انیمه های طولانی تر
   (مثلا اتک تایتان ، مانستر)
   بعد هم انیمه هایی که شروع جذابی ندارن اما عالین (مثلا دروازه اشتاین)
   بعد هم انیمه های طولانی
   هانتر ، ناروتو ، وان پیس و…

   پاسخ

  • Lelouch در پاسخ به inferdrag

   فروردین 13, 1400

   نگا دوست عزیز توکیو 4 فصل 12 قسمتی هسه و در شروع فصل 3 که کانکی به خاطر هیده دوستش با آریما کیشو جنگید و شکست خورد که حافطه خودش رو از دست میده و تبدیل به هایسه میشه که در طول داستان حافظه خودش رو به دست میاره

   پاسخ

 30. سردرگم

  فروردین 6, 1400

  نه بازم هست مدفن کرم های شب تاب .اگامه اکا کیل ، می خوام پانکراستو بخورم، صدای خاموش. ماکیا، به سوی جنگل کرم های شب تاب. خاطرات پلاستیکی
  پس طبیعیه افسرده بشم لطفا انیمه نیمه های طنز مغرفی کنید ممنون

  پاسخ

  • mb در پاسخ به سردرگم

   فروردین 6, 1400

   سلام
   وان پانچ من و گرند بلو

   پاسخ

 31. …..

  فروردین 5, 1400

  به چه ترتیبی دروازه اشتایز رو ببینم؟

  پاسخ

  • mb در پاسخ به .....

   فروردین 6, 1400

   سلام
   انیمه اشتینز گیت دو تا ترتیب داره:
   1- قسمت های 1 تا 24 این سایت رو ببین (سایت های دیگه رو نمیدونم قسمت هارو به چه روندی گذاشته)
   https://www.anime-list9.site/anime/4588
   بعدش میتونی ova های چند دقیقه ای رو ببینی و سینماییش رو(سینماییش رو زیاد پیشنهاد نمیکنم)
   2- قسمت های 1 تا 22 رو ببین و قسمت 23 رو از اینجا دانلود کن
   https://www.anime-list9.site/anime/7461
   و بعد برو فصل بعد رو ببین(داخل روند اول، نباید فصل دوم رو دید)
   البته من پیشنهاد میکنم که دوتا روند رو ببینی

   پاسخ

   • سردرگم در پاسخ به mb

    فروردین 6, 1400

    خیلی لطف کردی .ممنونم

    پاسخ

    • mb در پاسخ به سردرگم

     فروردین 6, 1400

     خواهش میکنم

     پاسخ

 32. …..

  فروردین 5, 1400

  سلام ملت .انیمه توکیو غول رو ببینم یا نه؟

  پاسخ

  • mb در پاسخ به .....

   فروردین 6, 1400

   سلام من که پیشنهاد میکنم

   پاسخ

 33. MRez

  فروردین 3, 1400

  با انیمه جوجو (رتبه 40 ام) خیلی حال کردم البته با همه ی پارت هاش پیشنهاد میکنم حتما ببینید به نظر من دو برابر وان پانچ من بود و هم سطح اتک آن تایتا ن فقط تو ایران کم طرفدار داره ولی خیلی قشنگه انیمه اش البته از پارت سه (فصل 2) تازه شروع میشه داستان اصلیش ولی خب قبلش هم خیلی جالبه

  پاسخ

  • کانکی در پاسخ به MRez

   فروردین 4, 1400

   بیشتر یه انیمه متوسطه ولی اینکه از اتک بهتره کاملا درسته و داخل ایران هم فن های تعصبی زیادی داره

   پاسخ

   • mb در پاسخ به کانکی

    فروردین 5, 1400

    اعصابم خرد میشه وقتی میبینم یک کسی که از انیمه چیزی حالیش نمیشه، درباره یکی از بهترین انیمه ها ، بد بگه
    تو برو همون درباره ی عاشقان شیطانیت مقاله بنویس

    پاسخ

    • کانکی در پاسخ به mb

     فروردین 5, 1400

     منظورت یکی از اورریتد ترین انیمه های تاریخه دیگه?
     عاشقان شیطانی داخل ژانر خودش شاهکاره و تا الان هیچ انیمه ای که بتونه به سطح اون برسه ساخته نشده!

     پاسخ

     • mb در پاسخ به کانکی

      فروردین 5, 1400

      فکر کنم در عقل تو، هر انیمه ای که شاهکار باشه، اوریتده و هر انیمه ای که گند باشه، اندریتده

      پاسخ

      • کانکی در پاسخ به mb

       فروردین 5, 1400

       اینکه اتک اورریتده یه چیز کاملا ثابت شده ست و همینطور اینکه از دبیرستان مرگ تقلید کرده حتی داخل ژانر خودش هم بهترین نیست

       پاسخ

       • mb در پاسخ به کانکی

        فروردین 6, 1400

        میشه بگی به چه دلیل ثابت شده؟
        و اینکه ما اصلا کاری به ژانر نداریم که بگیم تو ژانر خودش بهترینه یا نه، ما داریم میگیم که این یک انیمه ی شاهکاره، یعنی همه ی جزئیات و خرده ریزه هاش و ژانر هاش و داستانش، باعث شاهکار بودنش هستند

        پاسخ

       • mb در پاسخ به کانکی

        فروردین 10, 1400

        کانکی چرا همش توهین میکنی، بعد جیم میشی
        یا نظر نده یا اگه هم میدی، تا آخرش بمون

        پاسخ

        • کانکی در پاسخ به mb

         فروردین 10, 1400

         جواب این سوال ها که کاملا مشخصه نیازی به گفتن من نیست اتک نه محتوا داره و نه شخصیت پردازی داستانش هم چیز خیلی خاصی نداره فقط به جزئیات اهمیت زیادی داده انیمه های زیادی هم وجود دارن که ازش بهترن ولی اتک از همشون معروفتره

         پاسخ

         • Rs در پاسخ به کانکی

          فروردین 10, 1400

          کانکی دوست دارم بگم منطق تو جوابات صفره ولی متاسفانه باید بگم منفیه ، از صفرم پایین تره

          پاسخ

          • Ali در پاسخ به Rs

           فروردین 17, 1400

           من تو تمامی کامنت هایی ک خوندم ارباب کانکی اتک رو کوبیدن و گفتن اتک اورریتده و گفتن اثبات شدس اما اثباتی نکردن
           همچنین این بزرگوار عاشقان شیطانی کل داستانش گاز گرفتن بود رو بهتر میدونن😂😂😂😂😂😂

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به Ali

           فروردین 17, 1400

           اثبات مهمتر از اینکه ارباب میگن ؟

           پاسخ

         • mb در پاسخ به کانکی

          فروردین 14, 1400

          کانکی جوابت رو دادم ولی ثبت نشد

          پاسخ

         • mb در پاسخ به کانکی

          فروردین 19, 1400

          هروقت حرفات رو درک نمودم، به عقل خودم شک مینمایم

          پاسخ

     • Rs در پاسخ به کانکی

      فروردین 5, 1400

      سطح بالا ترین انیمه های کدومن ؟ اونا که کاربر کانکی میبینه . بهترین ترتیب دیدن ؟ اونکه کاربر کانکی میگه. معتبر ترین سایتا ؟ اونا که کانکی میگه. مرسی که هستی 😑🙄

      پاسخ

     • N در پاسخ به کانکی

      فروردین 16, 1400

      کی گفته من توی این ژانر انیمه شوالیه خوناشامو خیلی دوست داشتم که به نظرم بهتر از اونه من پیش نهاد میکنم اگه کسی انیمه خوناشام دوست داره حتما این انیمه رو ببینه

      پاسخ

      • کانکی در پاسخ به N

       فروردین 16, 1400

       Vampire knight هم انیمه شاهکاریه اینجا منظورم بیشتر ژانر ریورس هارم بود

       پاسخ

   • Rs در پاسخ به کانکی

    فروردین 5, 1400

    بیشتر یه انیمه خیلی خوبه که سطح فکری بعضیا اونقدر بالا نیست که درکش کنه

    پاسخ

 34. ؟!

  فروردین 1, 1400

  سلام بچه ها عیدِ هَمِگی مبارک 👋❤
  یه سوال داشتم
  کسی میدونه انیمیشن سینمایی Dragon Nest 3 ( آشیانه اژدها 3) ساخته یا در حالِ ساخته شدن هست ؟
  سِری اول (Dragon Nest 1) بود سِری دوم (Throne Of Elfs)
  یه سِری تِریلِر تو یوتیوب و گوگل اَزَش دیدم اما خیلی معتبر نبود .!
  انیمه نیست ها !!! انیمیشن سینمایه
  ممنون میشم اگه کسی میدونست بِهِم بگه.

  پاسخ

  • ؟! در پاسخ به ؟!

   فروردین 2, 1400

   کسی نمیدونه؟

   پاسخ

   • علی در پاسخ به ؟!

    فروردین 11, 1400

    نمیدونه که نه خبری نیومده دیگه

    پاسخ

 35. reza khan

  اسفند 25, 1399

  انیمه های رو مخم تورادرا .0هرج مرج در مدرسه جادو00000 نورن000000000انیمه ای که خیلی باهاش حال کردم مای هیرو اکادمیا هستش کسی میدونه فصل پنجش کی میاد

  پاسخ

  • erfan در پاسخ به reza khan

   اسفند 29, 1399

   گفتند هفتم فروردین میاد

   پاسخ

 36. ؟؟؟

  اسفند 25, 1399

  سلام کسی میدونه که مانگا اتک تایتان فصل ۴ قسمت ۱۳ چپتر چنده ؟

  پاسخ

 37. علی

  اسفند 25, 1399

  سلام
  دوستان می تونین را هنمایی کنین که از کجا می تونم تمام قسمت های وان پیس و مجموعه fate رو گیر بیارم
  بدون اشتراک یا با اشتراک ؟

  پاسخ

  • mb در پاسخ به علی

   اسفند 26, 1399

   انیمه لیست باید داشته باشه

   پاسخ

  • mb در پاسخ به علی

   اسفند 26, 1399

   سلام
   انیمه لیست دارتش

   پاسخ

   • علی در پاسخ به mb

    اسفند 27, 1399

    ok
    ممنون میشم بگین بهترین ترتیب برا دیدن مجموعه fateچیه
    من اول خواستم به ترتیب سال ببینم دیدم تو گوگل ریخته که ترتیب خاصی داره
    گمونم اینجا بهترین جاییه که بتونم ترتیب خوبشو از یکی از کاربرا که دیده بگیرم

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به علی

     اسفند 27, 1399

     این منطقی ترین ترتیبه که خود Fate فندوم پیشنهاد میده : بهترین کار اینه که اول fate stay night 2006 رو ببینیند ولی خب چون خیلی بی کیفیته چون استودیوش فرق داشته میتونین بذارینش اخر جاش اول fate UBW رو ببینید ، دقت کنید که سریالو ببینید نه فیلمو، بعد سه گانه فیلم Fate Heavens feel که دو تاش فعلا بلو ری موجوده و بعد هم Fate zero به شدت پیشنهاد میکنم zero رو اخر ببینید با اینکه خط زمانیش قبل سری اصلیه اما هم یه چیزایی رو اسپویل میکنه و هم چون نویسندش فرق داشته بهتون تصورات اشتباه میده ، بقیه سرییای fate هم اسپین افن که بر اساس اسمشون جدان هر کدوم راحت میتونین بفهمین کدوم به کدومه

     پاسخ

     • Okumora در پاسخ به Rs

      اسفند 28, 1399

      وای خیلی ممنونم جناب RS،خیلی وقت بود دنبال ترتیب Fate میگشتم

      پاسخ

    • کانکی در پاسخ به علی

     اسفند 28, 1399

     این بی نقص ترین ترتیب موجوده که خودم نوشتم
     1 Fate/stay night
     2 Fate/zero
     3 Fate/zero 2nd season
     4 Fate/stay night:unlimited blade works
     5 Fate/stay night:unlimited blade works 2nd season
     6 Fate/stay night:Heaven’s Feel – I. Presage Flower
     7 Fate/stay night:Heaven’s Feel – II. Lost Butterfly
     8 Fate/prototype
     9 Fate/gard order:first order
     10 Fate/Grand Order: Zettai Majuu Sensen Babylonia
     11 Fate/apocrypha
     12 Fate/extra last encore
     13 Fate/Extra:Last Encore – Illustrias Tendousetsu

     پاسخ

     • حاج آقا لولوش لامپرو در پاسخ به کانکی

      فروردین 8, 1400

      بی نقص ترین ترتیب رو که RS داد
      ترتیب تو پر از ایراده 😂
      بابا به خدا تو ترشی نخوری یه چیزی میشی .
      دوستان میگفتن تو برای اینکه بقیه رو سرکار بذاری اینقدر بچگانه رفتار میکنی
      اما من که شک دارم 😂
      کاربر خوبی هستی
      باعث میشی لحظاتمون شاد تر بشه خنده روی لب چند نفر بیاد 😂

      پاسخ

      • علی در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

       فروردین 11, 1400

       نه والا …حداقل کانکی.کون اومد تمام عناوینش رو گفت من از عنوان extra last encore بی خبر بودم
       بد نیست یه سایتی یا همین سایت بیاد بعضی انیمه ها رو معرفی کنن.تو ویکپدیا نمیاد توضیح بده ولی خب کسی که از این همه زیرمجموعه برای یه انیمه خبرر نداره چیکار کنه؟
       در کل تشکر

       پاسخ

       • Rs در پاسخ به علی

        فروردین 11, 1400

        خب علی جان چون اونا اسپین افن نه عناوین اصلی، بعدشم شما یه سرچ بلد باشی واسط میاره دیگه اینترنتو واسه شما گذاشتن در ضمن ترتیبی که کاربر کانکی داده از ۸ به بعد غلطه چون اصلا خیلیاشون ربطی به هم ندارن، سریای اسپین اف فیت معلومن کدوم به کدومه هر کدوم ترتیب دیدن جدا گونه داره، در ضمن کاربر کانکی فیلم سوم هونز فیل که به زودی بلو ریش میاد رو هم نگفته

        پاسخ

        • کانکی در پاسخ به Rs

         فروردین 15, 1400

         اینکه کی بلو-ری فیلم سوم heaven’s feel میاد اصلا مشخص نیست تا الان این بی نقص ترین ترتیب موجوده!

         پاسخ

         • Rs در پاسخ به کانکی

          فروردین 15, 1400

          تو عقبی کانکی جان بلوریش از خیلی وقت پیش مشخص کرده بودن کی میاد و الان هم پیش فروش داره میشه از مزایای عضو فندوم تو ردیت بودنه همونا که به سطح شما نمیخورد

          پاسخ

 38. بهار

  اسفند 25, 1399

  سلام . انیمه گرند بلو با زیرنویس فارسی کجا می تونم پیدا کنم . ون هرچی سرچ می کنم انلاین نیست شما ها از کجا دیدین

  پاسخ

  • mb در پاسخ به بهار

   اسفند 26, 1399

   سلام
   انیمه لیست دارتش

   پاسخ

 39. امیرحسین

  اسفند 24, 1399

  اقا یچیزی این کامنت من خطاب به کاربر محترم اقا سلام هست و اینکه دیدی من یکم بد گفتم بخاطر بی احترامیه علی بود که به وان پیس میگه کلیشه ای و مسخره و یچیزی که واقعا اذیت کرد من رو این بود که انیمرو ندیده و نظر میده و اینکه من از این بابت عصبی شدم یکم بد نظر دادم و از همه ی کسایی که از نظرات من ناراحت شدن عذر میخوام و من برام مهم نیست که چه کسی نظراتش چیه چون به همون شخص مربوطه ولی وقتی بی احترامی مثل کار های بهزاد میشه اون یکم بده بعد سلام جان وقتی که میگید اتک ان تایتان تونست نمرات عالی بیاره ه به این معنیه که تونست نمرات مردم رو جلب کنه درسته و حالا من به نمرات کاری ندارم یعنی منظورم اینه که در مورد نمرات بحث نمیکنم اگه اتک تونست از طریق نمرات نمرات جلب کنه وان پیس هم از طریق فرش مانگاش تونست این کار انجام بده چون شما نمیتونی مانگاش رو پیدا کنی که فروشش به کمیک بتمن نزدیک بشه توی ژاپن یه برج از وان پیس درست کردن پس یعنی وان پیس هم تو جلب نمرات مردم دست کمی از اتک ندارم ولی نمیگم اتک انیمه ی بدیه خیلی خوبه و داستان و شخصیت های خوبی داره ولی برای من شخصیت های وان پیس بهترن ولی برای شما میتونه فرق داشته باشه و اینکه سلایق متفاوته پس ببخشید اگه کسی ناراحت شد ببخشید

  پاسخ

  • سلام در پاسخ به امیرحسین

   اسفند 25, 1399

   چه عجب بلاخره یکی درست حرف زد.
   در مورد آقا علی هم باید بگم که خودمم بعد تر بهشون گفتم تا ندیده قضاوت نکنه.
   قطعا وان پیس فوق العاده س کسی منکرش نیست .
   منم قبلا گفتم که فن وان پیس هم هستم .
   بنابراین بدم از وان نمیاد .

   پاسخ

  • ali در پاسخ به امیرحسین

   اسفند 25, 1399

   سلام اقا علی بابت نظر اون دفه ام عذر میخام من انیمه وان رو تا قسمت 100 دیدم و کلا با انیمه های طولانی ای که دیدم فرق داش ولی این حرفم رو که گفتم قسمت کلیشه ای داره رد پس نمیگیرم چون واقعا وجود داشت اما گذشته از اون اینکه گفتم مسخره هستش رو پس میگیرم و معذرت مخام اگ به کسی توهین شده ولی تو نظرات من گفتم که این نظر شخصیمه ن چیزی بیشر ینی نظر ارجاع ندادم ولی تو نظر ارجاع دادی داداشم

   در کل از تمتم وان پیس فنا عذر میخام منم عاشق انیمش مخصوصا لوفی شدم ولی حیف انیمش یکم طولانیه

   شاد و پیروز باشید

   پاسخ

 40. ……..

  اسفند 24, 1399

  دیدن انیمه کار من نیست خیلیییییییییییییییییییییییییییییی صبر و اعصاب می خواد هیچ کدوم از چیزایی که دیدم البته به جز دفترچه مرگ پایان نداشت خیلییییییییییییییییییییی بدهههههههههههههههههههههههههههههههههههه از این پس از دیدن انیمه انصزاف می دم
  نه کاراگاه کونان
  نه گینتاما
  نه نوراگامی
  نه اینوشا
  نه توکیو غول
  نه شمشیر زنی انلاین
  و نه owari no seraph

  پاسخ

  • رضا خان در پاسخ به ........

   اسفند 25, 1399

   حاجی ناموسا انیمه های بدی رو برای دیدن انتخاب کردی

   پاسخ

  • رضا خان در پاسخ به ........

   اسفند 25, 1399

   اقایان محترمن نظر خودم رو مترح میکنم اگه نظر من هست برای انیمه های سرگرم کننده مرد تک مشتی رو پیشنهاد میکنم برای شروع …………………انیمه اتک رو دوست دارم داستان قشنگ شخصیت پردازی قشنگ ولی خیلی داغستانش رو طول میدن ولی تو همین طول دادن ادم منظور انیم رو بهتر میفهمه 0000…………من خودم وان پیس با ناروتو فنم نمیشه زیاد تعریف یبدم ازش چونکه معلومه خیلی ازش تعریف میکنم من به شخصه از انیمه دفترچه مرگ برای ال خوشم اومد ولی اخرش گند زدن انیمه هایی که تو فصل های جدیدش گند زدن توکیو غول تو فصل 3 شمشیر زنی انلاین تو فصل 3و4و2 انیمعه هایی که خیلی باحاشون حال کردم هانتر ایکس هانتر 00000000000بلیچ00000000000بلک کلاور00000000000کابوسی بیباپ0000000000سامورایی چامپلو0000000کلاس تزرور 00000000گینتاما000000و خیلی های دیثگه که یادم نیست اسمشون و لی ناموسا وان پیس خداسس با افتخار وان پیس فن هفت اتیشه اگه کسی بعد از یه انیمه پرحجم خواست انیمه ببینه که استراحت کنه مغزش بلک کلاور رو ببینه

   پاسخ

   • علی در پاسخ به رضا خان

    اسفند 30, 1399

    منم موافقم .البته خودم با اتک شروع کردم ولی وان پانچ من یچیز دیگست
    تازه گینتاما قشنگه که چرا بدتون اومد؟

    پاسخ

 41. …………

  اسفند 24, 1399

  سلام من تا حالا انیمه کاراگاه کونان ، انیوشا وگینتاما و دفترچه مرگ رو دیدم و خیلی دوست داشتم حالا ازبین این انیمه های پایین
  دروازه اشتاین
  کلاس ترور.
  شمشیرزنی انلاین
  و توکیو غول .
  وایولت اِوِرگاردن
  و اسرافیل پایانی .
  این چند تا انیمه رو به چه ترتیبی ببینم

  پاسخ

  • mb در پاسخ به ............

   اسفند 24, 1399

   سلام
   والیولت اورگان و اسرافیل پایانی رو ندیدم
   ولی بقیه رو، به نظر من اینطور ببین
   مدرسه ی ترور
   توکیو غول
   شمشیر زنی آنلاین
   اگه منظورت از اسرافیل پایانی owari no seraph هست، اونم آخر از همه ببین

   پاسخ

  • مرسی Mb در پاسخ به ............

   اسفند 24, 1399

   سلام ممنون

   پاسخ

  • im… در پاسخ به ............

   فروردین 10, 1400

   مدرسه ترور
   توکیو غول
   وایولت اورگاردن
   هنرشمشیرزنی انلاین
   اسرافیل پایانی
   من خدم با وایولت اورگارون و هنرشمشیرزنی انلاین خیلی حال کردم

   پاسخ

 42. کاربر۲۷

  اسفند 23, 1399

  تمامی اتک فن تعصبی شما اگر انیمه دیگری بجز اتک دیدید به من هم خبر بدید در زمن اتک فن ها درباره ی انیمه هایی که ندیدید نظر ندید و شما اتک فن های دسته ای هستید که فقط انیمه اتک آن تایتان را دیدید از روی قریزه میاین درباره ی انیمه های دیگه نظر می دید فن های تعصبی مثل شما فن های اتک مطمئن باشید که به آرزو دیرینتون که خراب کردن انیمه های بقیر از اتک هست نمی رسید کاربر Rs شما دعوت به دوست صلح میکردی ولی الان رفتار تعصبی میشه الان باطن انسان مقابل فهمید

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به کاربر۲۷

   اسفند 23, 1399

   جناب ۲۷ اگه کامنت من همیچین باری داشته من معذرت میخوام ولی الان من نیستم که دارم بنزین رو اتیش میریزم

   پاسخ

  • سلام در پاسخ به کاربر۲۷

   اسفند 24, 1399

   سلام کاربر ۲۷

   جنابعالی علم ماوراء طبیعی داری ؟ خوب مطمئنا نه
   پس از کجا فهمیدی همه اتک فن ها انیمه کم دیدن؟

   اینو هم که همه میدونن مخصوصا با کامنت هایی که داشتیم اکثر ناروتو فن ها و وان پیس فن ها دنبال زیر سوال بردن انیمه های دیگه هستن
   کاربر RS هم کار بدی نکردن ایشون جلوی توهین های امسال تو ایستادن . اگه میخواین حرف نشنوین خودتون هم رعایت کنید . نمیشه که هر چی دلتون خواست بگید و بقیه هم مثل ماست به شما نگاه کنن.
   ضمنا بحث قبلی سر این بود که بفهمن کدوم انیمه بهتره و… اما الان یک گروه (ناروتو فن ها و.. ) مدام نظر ارجاع میدن و یه عده رو ناراحت میکنن. در این شرایط نمیشه ساکت موند
   ضمنا شما همونی هستی که به کاربر “یکی” اون طور به خاطر اینکه ناروتو رو توی لیست شخصی خودش چهارم نوشته بود پریدی
   با همین قشنگ میشه فهمید که کی متعصبه

   پاسخ

   • علی ملک در پاسخ به سلام

    اسفند 28, 1399

    باز دوباره شروع کردی؟ باو اصن از کجا فهمیدی این اقا ناروتو فن یا وانپیس فنه یه هیت داد فقط
    دوستان بنظرتون حرف این اقا منطقیه؟اونم بعد از این همه بحث و جدل
    و اون کاربر هم مطمعنا تروله و خواهش میکنم ازش دست از سر ما برداره با نظرهای توهین امیزش این همه داریم میگیم اقا هرکس یه سلیقه داره
    نمیشه که هرکس اومد گفت فلان انیمه بنظرم بده بپریم بهش و این دیالوگ تکراری و منفورو بگیم: (فلانی اون انیمه رو ندیده و ……)

    پاسخ

    • سلام در پاسخ به علی ملک

     فروردین 10, 1400

     سلام خدمت شما
     آقای محترم ایشون حرف بی معنی و مسخره ای زدن و منم جواب دادم . دوباره شروع کردی یعنی چی؟

     در مورد بند دوم جملتون باید بگم که کاملا موافقم

     منم خسته شدم از اینکه چهار تا خودشیفته مدام میان و میگن ، تو انیمه کم دیدی و.. امثال این چرت و پرتا
     شمایی که میگین اتک فنا انیمه کم دیدن ، آیا با دلیل منطقی و درست میتونید این حرفو ثابت کنید؟
     نه؟ در این صورت حرف نزنید سنگین ترید

     منم حرف خودشونو بهشون برگردوندم

     مدام بدون دلیل میگن اتک فنا انیمه ندیدن
     به هر حال ٫٫٫ هر کنشی واکنشی داره٫٫٫

     ایشون و آقا نیما هم با هیتر بازیشون گند زدن به اینجا
     بعد آقا نیما برای اینکه اشتباهی که کرده رو جمع کنه الان بعد از این همه توهین ، تو کامنت هاش میگه ، من خودمم از اول گفتم که اتک شاهکاره ؟؟؟؟
     برادر من کی گفتی ؟؟
     حتی عاشقان شیطانی رو هم بالای اتک گذاشتی .

     مطمئنن نباید همین طوری از جلوی هیتر ها رد بشیم و سمم بکن …

     پاسخ

  • 1985 در پاسخ به کاربر۲۷

   اسفند 28, 1399

   از کجا انقد مطمئنی ک انیمه کم دیدیم؟ درضمن انسان از روی غریزه کاری نمیکنه مثه این

   پاسخ

   • سلام در پاسخ به 1985

    فروردین 10, 1400

    سلام
    خیلی عذر میخواهم بابت اینکه دیر جواب میدم
    اولا اینو من باید به تو بگم
    دقیقا از کجا میدونید که اتک فنا انیمه کم دیدن ؟ (لازم نیست توضیح بدم دیگه ، مشخصه تا الان داشتید همین رو میگفتید)
    دوما تو کسی هستی که صرفا بر اساس قریضه نظر میده ، اگه یه بار درست کامنت ها رو میخوندی ، میتونستی درک کنی که این کامنتت چقدر با کامنت ناروتو فن ها تناقض داره

    پاسخ

 43. Malihe

  اسفند 22, 1399

  سلام
  میشه چند تا از بهترین انیمه هایی رو که دیدین بگین طوری که اگه صدتا انیمه هم دیده باشین هنوزفراموش نکردینشون
  من تا حالا انیمه ندیدم برای همین انتخاب سخته ممنون

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Malihe

   اسفند 23, 1399

   سلام
   نمیدونم چه ژانری میپسندی ولی چند تا از بهترین هارو پیشنهاد میکنم
   اتک آن تایتان
   فول متال آلکمیست(نسخه ی برادرهود)
   نورلند
   مدرسه ترور
   وان پانچ من
   امیدوارم خوشت بیاد

   پاسخ

  • علی در پاسخ به Malihe

   اسفند 23, 1399

   بستگی داره چه ژانری خوشت بیاد
   به شخصه پیشنهاد میکنم از سینمایی شروع کنی
   قصر متحرک هاول..پرنسس مونونوکه..مدفن کرم های شب تاب…پدرخوانده های توکیو..
   بازیگر هزاره…آکیرا..پاپریکا..شهر اشباح و…
   اینااز بهترینان
   سریال(از نظر من) حتما از مرد تک مشتی شروع کن .هم کوتاهه.هم باحاله.هم زیاد معما نداره که وسطش ذهنتو درگیر کنه از زیرنویس جا بمونی ((من با پیشنهاد همین انیمه کلی از دوستامو انیمه فن کردم ))نظر بقیه رو ول کن😄😄😉
   بعد که به زبان ژاپنی عادت کردی شروع میشه………اتک آن تایتان..دفترچه مرگ..
   شمشیرزنی آنلاین..آواتار..توکیو غول…
   انیمه دروغ در آوریل
   بعد ها که فنش شدید پیشنهاد می کنم انیمه دارک(overlord)وانیمه کابانری از قلعه آهنی رو هم ببینید تو لیست نیست اما انیمه های خوبی ان
   حداقل اورلرد از نظر من جاش تو این لیست بود!!!!!

   پاسخ

   • mb در پاسخ به علی

    اسفند 23, 1399

    برای نابود کردن یه شخص، این بهترین لیست هست
    باریکلا

    پاسخ

    • علی در پاسخ به mb

     اسفند 24, 1399

     اونوقت به چه دلیل؟

     پاسخ

     • mb در پاسخ به علی

      اسفند 24, 1399

      اخه مرد تک مشتی رو هر کی برای اولین بار ببینه، فکر میکنه همه ی انیمه ها، اینطوری ساده هستند و اینکه هنر شمشیر زنی برای اوایل انیمه دیدن، زیاد خوب نیست واقعا
      ما شاهکار تر از اینا هم داریم که میتونستی پیشنهاد بدی
      و درسته که گفتی از نظر خودم، ولی بعدش قشنگ اومدی و نظرات دیگران رو خراب کردی(گفتی نظرات دیگران رو ول کن)

      پاسخ

      • علی در پاسخ به mb

       اسفند 25, 1399

       خب عزیز برای هرکس که می خواد شروع کنه بد نیست از یه لذت بخشش شروع کنه. وان پانچ من انیمه ساده ای بود انقدر رتبش بالا نبود .بعدشم از سلیقه یا سن افراد آدم نمی تونه خبردار بشه که.انیمه های همه پسند رو پیشنهاد میدم . شما هم فقط چند تا انیمه بیشتر نظر میدی برا بعد شروع کارش.☺☺این هم صرفا برا شوخی بود
       حالا ببین اگه نظر منو قبول کنه بازم میاد بگه انتخاب سخته!!

       پاسخ

       • mb در پاسخ به علی

        اسفند 26, 1399

        این هم صرفا برای شوخی بودت رو نفهمیدم ولی من بیشتر از این حرص گرفتم که گفتی به لیست بقیه توجهی نکن

        پاسخ

      • علی ملک در پاسخ به mb

       اسفند 28, 1399

       موافقم اولین انیمه من وان پانچ من بود و واقعا همین طرز فکر برام شکل گرفت

       پاسخ

       • علی در پاسخ به علی ملک

        اسفند 29, 1399

        کدوم طرز فکر؟

        پاسخ

        • علی ملک در پاسخ به علی

         اسفند 29, 1399

         این طرز فکر که انیمه ها ساده هستند
         اولین انیمه من وان پانچ من بود / اون موقع من هنوز با انیمه اشنایی نداشتم و این طرز فکر برام شکل گرفت اما بعدها با دفترچه مرگ به انیمه علاقه مند شدم و بعد اتک و توکیو غولو همزمان دیدم و بالاخره با ناروتو اوتاکو شدم
         و برا همین با کاربرmbموافقم

         پاسخ

        • علی ملک در پاسخ به علی

         اسفند 30, 1399

         اولین انیمم وان پانچ من بود و این طرز فکر ایجاد شد که انیمه ها ساده هستند ولی بعد از دیدن دفترچه مرگ و ناروتو این طرز فکر رفع شد
         یکبار دیه هم جواب دادم اما نمیدونم چرا حذف شد با اینکه بد حرف نزدم

         پاسخ

      • nko در پاسخ به mb

       اسفند 29, 1399

       مرد تک مشتی واقعا انیمه قشنگیه

       پاسخ

       • mb در پاسخ به nko

        اسفند 29, 1399

        واقعا خیلی قشنگه ولی نه به عنوان اولین انیمه

        پاسخ

  • axe در پاسخ به Malihe

   فروردین 4, 1400

   Steins gate تازه قسمت 13 شروع داستان اصلیه و واقعا انیمه محشریه که شبها خوابت نمیبره.
   Attack on titan این هم قشنگه جوری که سوالات فصل اول حوابش توی فصل 4 داده میشه.
   ERASED این زیاد نام آشنا نیست ولی محشره هم داستان عاشقانه داره هم جنایی و درباره سفر در زمان این رو هم خودم دیدم و بهت پیشنهاد میکنم کلا 12 قسمته پس ارزش دیدن رو داره من خودم توی یه شب کلشو دیدم.

   پاسخ

  • axe در پاسخ به Malihe

   فروردین 4, 1400

   اگه نظر منو بخواید برای شروع انیمه ERASED از همه بهتره هم داستان متفاوتی داره هم قافلگیری داره به طوری که هر لحظه قافلگیر میشید. داستان آرومه و در عین حال هیجان انگیز. کل سریال 12 قسمته که واقعا به طور شگفت انگیز تونستن داستان به این خوبی رو توی 12 قسمت جای بدن.

   داستانش هم درباره سفر در زمان است و از نظر من هیجانش کمی شبیه به steins gate است که این انیمه هم خود غوغا بود و نمیشه توی چند خط توضیح داد.

   به طور کل حتما ERASED و steins gate رو ببینید و از نظر من سراغ death note نرید چون واقعا داستان رو خراب کردن و اخر فیلم حال گیری داره. یا اصلا بهتره بگم کدوم عدالتی میگه که کسی که یک دزدی کوچیک کرده باید با سکته قلبی بمیره؟ در کل نبینید بهتره و سراغ attack on titan برید که محشره.

   ممنون که وقت گذاشتیذ بدرود!

   پاسخ

 44. Hunter

  اسفند 22, 1399

  سلام .کیفیت پرده دمون اسلیر رو کانورت کردم خیلی خوب شده میشه دید،خودم خیلی سخت پسندم تو کیفیت راضی بودم .نت داشتین دانلود کنید.
  /mega.nz/file/Z4owEASR#GN4ERfx3TKq5YQg68lAn8VOkSotGsOVRIqGnEgUM0Lg

  پاسخ

 45. نیما

  اسفند 22, 1399

  از اتک فن ها سوال دارم شما اصلا مطمئن هستین که بجز اتک دارین انیمه میبینین؟
  چیزی که واضح اینه هیچکدوم از شما ناروتو وان پیس و… ندیدن صرفا میان نظر میدین کسی که ناروتو ببینه بگه بهش بچه گانه کلا نفهمیده انیمه چیه یا واقعا ندیده در جواب به کاربر حسین که خودش مقدس میدونه و فکر می‌کنه انیمه دیدن کار خاصی که فقط ایشون سعادت پیدا کرده

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به نیما

   اسفند 22, 1399

   نه فقط شما دیدی (با عرض معذرت )، اتک انیمه اول من هم نیست ولی خیلی انیمه خوبیه به نظرم و خب هر چهارتا فصلش بالا تر از ناروتو هست تو MAL ، منم متعصب نیستم ، تو کامنت های خیلی قدیمی تر از ناروتو هم دفاع کردم

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به Rs

    اسفند 23, 1399

    انیمه خوبی ولی قابل قیاس با ناروتو نیست همین و بس من با مال کاری ندارم چهار تا آدم متعصب دور هم جمع میشن میرن نمره میدن این حرف درسته که اتک فن ها فراتر از تعصب و بحث با هاشون بی فایده ولی تو این بحث کوتاه نمیام طرف اومده به ناروتو گفت بچه گانه ایشون یا اصلا ندیده یا هنوز به سنی نرسیده داستان درک کنه میگن شخصیت پردازی از وان پیس بهتر و دنیا سازی آخه این منطقی، با تمام حرف های کاربر کانکی هم موافقم پس بیخود بهش نپرید چون همانطور نظر داد که شما ها نظر میدین
    بعدم میگن شما اول بحث شروع کردین محض اطلاع یک نگاه به پایین بندازن و در جواب به شما براتون احترام قائلم چون محترمانه نظر میدی ولی فکر نکن به مقام مقدسی رسیدی

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به نیما

     اسفند 23, 1399

     همچین ادعایی هم نکردم شما سوال کردین جوابتونو دادم، بحث اون کاربر خاص هم جداس. ایشون از همون دفعه اول فقط نظرشو تحمیل میکرد

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به Rs

      اسفند 23, 1399

      باشه،ببخشید تند رفتم

      پاسخ

    • سلام در پاسخ به نیما

     اسفند 24, 1399

     ببین تو هنوز فرهنگ اینو نداری که نظر شخصی خودت رو بگی .
     میتونستی بگی از نظر من ناروتو از اتک بالا تره . اما از امسال تو انتظار دیگه ای هم ندارم .
     بحران خود بزرگ بینی در تو اون قدر پیشرفت کرده که نظر خودت رو به کل دنیا این طور ارجاع میدی
     ویژگی های افراد خود بزرگ بین
     خود بزرگ بینی (در خیال یا رفتار)، نیاز به مقبولیت، و فقدان حس همدلی به صورت الگویی نافذ و فراگیر که از اوایل بزرگسالی شروع شده باشد و در زمینه‌های گوناگون به چشم آید، که علامت‌اش وجود لااقل پنج تا از موارد زیر است:

     احساس خود بزرگ بینانه‌ای به صورت مهم پنداشتن خود داشته باشد (مثلاً در موفقیت‌ها و استعدادهای خود اغراق کند یا بدون آنکه به موفقیت شایسته‌ای دست یافته باشد، انتظار داشته باشد که او را آدم بزرگ و مهمی بدانند).

     معتقد باشد که «استثنایی» است و تنها سایر افراد (یا موسسات) استثنایی یا رده بالا می‌توانند او را درک کنند یا او باید تنها با این افراد رابطه داشته باشد.
     احتیاج داشته باشد که به شکلی افراطی تحسین شود.
     احساس محق بودن (entitlement) بکند، یعنی به شکل نامعقولی انتظار داشته باشد برخوردی رضایت بخش و اختصاصی با او صورت گیرد یا افراد خود به خود تسلیم خواسته‌هایش شوند.

     فاقد حس همدلی باشد، یعنی تمایلی به درک یا شناخت احساسات و نیازهای دیگران نداشته باشد.

     رفتارها و نگرش‌هایش پرافاده و تکبر‌آمیز باشند.

     منبع ویکی پدیا
     جالبه که همه ی این ویژگی ها (حداقل تو این کامنت ها و بحثی که با هم داشتیم) در تو موج میزنه

     مردم وقتی توی MAL امتیاز بالا میدن به یه انیمه حتما عالی بوده که به اونجا رسیده ، این که فن های یک اثر زیادن و بهش نمره زیاد میدن یعنی عالی بوده

     اتک فن ها خوشحال باشید همه ی این کامنت ها که سعی در پایین بردن اتک دارن نشون میده اتک خیلی قویه
     اصلا آدمای بزرگ وقت اینو ندارن که انیمه مورد علاقه بقیه رو مسخره ، کوچیک و تخریب کنن .
     بنابراین اگر کسی غیر منطقی تو و چیزی رو که دوست داری تخریب کرد خیلی خوشحال باش
     میدونید چرا ؟
     چون میدونه انیمه مورد علاقه خودش نمیتونه رشد بکنه ، مجبوره انیمه مورد علاقه شما رو تخریب بکنه

     میگی کانکی همون طور نظر داد که ما نظر دادیم .
     عزیزم چی میگی ؟ یکم فکر کن و بعد نظر بده تا اینطوری ضایع نشی ، اتک فنا چی گفتن ؟

     یکی اومد گفت چرا AOT اینقدر عقبه ؟
     بعد جناب کانکی شروع کردن پروفسور بازی در آوردن ، میتونی بری بخونی .
     در ضمن کاربر Mnn اومدن از اتک طرفداری کردن، ولی چون نظر خودشون رو ارجاع دادن من بهشون تذکر دادم . اما تو وقتی کسی به اتک توهین میکرد حرفش رو تایید میکردی . از همین معلومه کی متعصبه

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به سلام

      اسفند 24, 1399

      میدونی شما مشکلت چیه فکر می‌کنی بزرگ سایتی؟
      تو میگی وقتی میرن تو مال امتیاز بالا میدن حتما انیمه عالی بوده،دیگه این حرف خنده دار حالا اتک نه فول متال مثال میزنم فن های فول متال مثل اتک تعصب دارم یعنی میزان ۱۰ تا اکانت به فول متال ۱۰ میدن،
      فکر کنم شما خودت زدی به اون راه نه عزیزم کاربر حسین که ناروتو و فن های رو کوبید کاربر حامد هم همینطور شما هم همینطور ،بله من تعصب دارم چون انیمه ای مثل ناروتو لیاقت تعصب داشتن داره بعدشم کی داره این حرف میزنه

      پاسخ

  • mb در پاسخ به نیما

   اسفند 23, 1399

   قشنگ معلومه که از اون آدمایی هستی که تا دونفر رو میبینه، فکر میکنه کل دنیا همینطوری هستن
   یکی اتک رو دوست داره، به تو چه ربطی داره (حالا کاری به اون کسایی که توهین کردن ندارم ولی تو داری همه رو جمع میبیندی با اون جمله اولت)

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به mb

    اسفند 23, 1399

    منظور من با شما نبود عزیزم

    پاسخ

    • mb در پاسخ به نیما

     اسفند 24, 1399

     من یک اتک فن کامل هستم و اتک آن تایتان انیمه ی اولم هست
     و تو کاملا گفتی اتک فن ها
     حداقل میگفتی اونایی که به انیمه ها دیگه توهین میکنند

     پاسخ

  • سلام در پاسخ به نیما

   اسفند 24, 1399

   سلام آقا نیما ⁦⁦☺️⁩
   درباره سوالت باید بگم که نه فقط شما بزرگ و سرور تمام اوتاکو های دو گیتی انیمه زیاد دیدی ⁦
   فقط یه سوال دارم ای ارباب و سرور اوتاکو های دو گیتی ای دانا ای خردمند
   یعنی هر بد بختی که ناروتو رو دوست نداره ناروتو رو‌ ندیده ؟ یعنی چون شما خوشت اومده هر کسی که دیده هم مطمئنا دوست داره ؟ درسته ؟
   عزیزم من نمیدونم چرا شما تا یه نفرو میبینی که خوشش از ناروتو نیومده و داره نظر خودش رو میگه مورد عنایت قرار میدی .

   عزیزم سلیقه ها متفاوته ^_^ تا کی باید اینو بگم ؟
   نمیدونم چند سالته ولی بس کن دیگه
   من قبلا هم گفتم فن ناروتو هم هستم و با اجازه شما اولین انیمه عمر من هم بود . تا حالا نقد های زیادی از اتک خوندم . همیشه هم کامنت های مردم رو توی هر پستی (مخصوصا نقد و بررسی ها ) میخونم ، یک بار نشده زیر نقد های مربوط به اتک یکی مثل تو نیاد و بگه اتک هیچی نیست درمقابل ناروتو و… بعد هم وقتی کم میاره میگه شما به جز اتک انیمه ای ندیدین . دقیقا مثل حالتی که تو الان داری . با اجازت تا حالا با هر اتک فنی که رو به رو شدم انیمه های زیادی دیده بود .

   آقا حمید هم گفت از “نظرش” ناروتو بچگانه بوده .
   اگر کسی بیاد به من بگه اتک”به نظرم” بچگانه بوده،
   من نسبت بهش واکنش بدی نشون نمیدم (البته اگه بگه اورریتد اوضاع فرق داره و دلیل حساسیتم رو نسبت به کلمه اورریتد قبلا گفتم ) . و فقط بهش میگم ، این نظر شماست و محترمه، ولی من اینطور راجب اتک فکر نمیکنم .

   شما میتونستی با یه روش درست ایشون رو متوجه اشتباهش بکنی طوری که به نظر شخصیش هم توهین نشه .
   البته به کسی که نظرات منتقد ها ، مردم ، mal ،imdb و ….. رو کوچیک میشمره و فکر میکنه فقط خودش درست میگه هم چیزی نمیشه گفت قطعا مشخصه که چطور آدمیه

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به سلام

    اسفند 24, 1399

    میشه بگی کی اینجوری جواب دادی؟
    من مشکلی با دوست داشتن یا نداشتن ناروتو ندارم ولی چرا میان خرابش می‌کنید بعدم کی کاربر حمید نظرش گفت نه واقعا سوال شد تنها کاری کرد این بود ناروتو ندیده کوبید و مشکل شما این یک طرف به موضوع نگاه می‌کنی
    مال imdb که بچه بازی شما هم مشخص چجوری آدمی و اشتباه قبول نمیکنی

    پاسخ

    • سلام در پاسخ به نیما

     اسفند 25, 1399

     ببین عزیزم تو داری تمام ویژگی های خودت رو به من ربط میدی اینایی هم که گفتی همش ویژگی های خودت بود سعی نکن معصوم جلوه بدی خودتو.
     هر کی کامنت ها رو خونده باشه میدونه که تو اتک رو زیر سوال بردی و من کاری با ناروتو نداشتم .
     و دقیقا مشکل اساسی تو هم اینه که داری یک طرفه به موضوع نگاه میکنی ، من دقیقا کجا یک طرفه حرف زدم ؟ فقط از علایق شخصی خودم دفاع کردم

     و برعکس این تو بودی که یک طرفه نگاه کردی و گفتی بلیچ و ناروتو و… خیلی بهتر از اتکن و اتک در حدشون نیست .
     تو هم مشخصه که چجور آدمی هستی که اشتباه خودت رو نمی پذیری .
     تو بعد از این همه کامنت باز هم با پرویی تمام داری نظر ارجاع میدی و به اتک توهین میکنی و اونو میذاری پایین بلیچ ، دیگه معلومه اشتباه از کیه

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به سلام

      اسفند 25, 1399

      شما که اصلا ناروتو ندیدی پس لطفاً ابراز نظر نکن توضیح دادن برات فایده ندارد شما که هنوز فقط اتک دیدی لطفاً بشین همون نگاه کن هنوز زوده مفاهیم ناروتو درک کنی معلومه اشتباه از کسی که کلا ناروتو ندیده

      پاسخ

      • سلام در پاسخ به نیما

       اسفند 26, 1399

       البته عوض کردن بحث و حرف بی ربط زدن هم یه راه کاره واسه اونایی که کم آوردن ⁦☺️⁩
       باشه فقط شما ، بزرگ سایت ،ناروتو رو دیدی . دیدن ناروتو و درک اون اونقدر ها هم کار سختی نیست . اکثرا از پسش بر میان . فکر نکن فقط خودت دیدی و درکش کردی.

       دیگه کم کم داری رو میاری به چرت و پرت گفتن به جای جواب درست و حسابی دادن .

       پاسخ

       • نیما در پاسخ به سلام

        اسفند 26, 1399

        معلومه کی کم آورده کسی که از مال مایع میزاره به هر حال بیا این بحث تموم کنیم،منم ببخشید اگه تند رفتم قصد بدی نداشتم

        پاسخ

        • سلام در پاسخ به نیما

         اسفند 26, 1399

         بله معلومه کسی که حرف تمام سایت های دنیا و اکثر مرد و منتقد ها رو به خاطر یه مجله میاره زیر علامت سوال

         پاسخ

         • نیما در پاسخ به سلام

          اسفند 27, 1399

          بخاطر مجله من مثل شما از مال و… مایع نمیزارم چون فقط خودم کوچک میکنم مال در سطحی نیست که من ازش مایع بزارم

          پاسخ

          • سلام در پاسخ به نیما

           اسفند 27, 1399

           ببین میدونی مشکلت چیه؟ فکر میکنی خیلی سطحت بالاست و همه ازت پایین ترن . ضمنا تو کسی بودی که تنها دلیلت برای حرف های بی منطقت شده بود مجله نیویورک تایمز من که اصلا بار ها گفتم نمره مال برام ملاک نیست . ولی وقتی تو یه مجله رو ملاک قرار میدی منم مال رو میارم وسط . به هر حال مال هم به اندازه مجله نیویورک تایمز معتبره دیگه ⁦⁦🤷🏻‍♂️⁩

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به سلام

           اسفند 27, 1399

           حقیقت از همه که نه ولی از شما بالاتر،من یکبار از مجله مایع گذاشتم برعکس شما که بار ها اینکار کردی
           معتبر؟
           مال که بچه بازی

           پاسخ

          • سلام در پاسخ به نیما

           اسفند 28, 1399

           ببین به قول جناب RS من همون بهتر که تو قعر بمونم اگه تو توی بالا بالا هایی .
           جناب شما داری عین بچه ها با من سر تعداد دفعاتی که از مجله نیویورک تایمز مایه گذاشتی بحث میکنی.

           ببین اشتباه خودتو بپذیر
           تو داشتی نظرتو درباره اتک و ناروتو تحمیل میکردی .
           من هر چقدر هم که سطحی و پایین باشم ، حداقل میدونم که باید به نظر بقیه احترام بذارم. این رو میدونم که نباید نظرم رو تحمیل کنم و به زور بکنم تو حلق بقیه.
           شما که بزرگواری و تاج سر چرا رعایت نمیکنی؟

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به سلام

           اسفند 28, 1399

           خوب خودت از اول این مایع گذاشتم شروع کردی،و خب من قبول میکنم تند رفتم ولی شما کاری کردی فرق نداشت و من اگه نظرم به هرکسی توهین کرد معذرت میخوام و خب هرچی گذشته نظر شخصی من بوده و اگه به شما کاربر سلام توهین شده ببخشید به هر حال هرکس یک نظری داره و بیا به این بحث پایان بدیم.

           پاسخ

          • Hossein در پاسخ به نیما

           فروردین 18, 1400

           داداش تو فرق مایه گذاشتن و مایع گذاشتن رو نمیدونی نظر ندی سنگین تری
           بعدشم اگه مال وان پیس رو اول میگذاشت اتک رو دویستم تو میگفتی معتبره😂😂

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به سلام

           اسفند 27, 1399

           شما در سطحی نیستی که از من ایراد بگیری فعلا برو با مال هر جا دیگه ای مایع بزار ولی من اصلا مال قبول ندارم چون واقعا بچه بازی لطفاً سبت کنید

           پاسخ

      • لیلا در پاسخ به نیما

       اسفند 26, 1399

       دوستان من همونی هستم که تو کامنت های قبل گفتم بدم از انیمه میاد
       من فول متال رو که شماره یک بین همه ی انیمه های شماست رو دیدم و اصلا برام جالب نبود
       اگه این شماره یکه پس بقیشون چیه ؟
       مرد تک مشتی رو دیدم و بد نبود
       هنر شمشیر زنی آنلاین مسخره بود
       اشتاین گیت و آکیرا هم که خیلی بی فاز بودن
       مدفن کرم های شبتاب خدایی عالی بود
       کد گیاس و دفتر مرگ رو هم دیدم و خوب بودن عالی نبودن ولی خوب بودن
       گینتاما و بلیچ رو هم بعد از قسمت ۲۰ ول کردم
       صدای خاموش هم خیلی قشنگ بود
       نام تو چرت بود وقتی مارنی آنجا بود مضخرف بود

       اتک ان تایتان رو هم به سفارش شما تا قسمت ۲ دیدم و حالم به هم خورد به نظرم اثلا در حد گیم اف ترونز نبود

       توکیو غول رو هم دیدم تا فصل دو اینم به درد نخور بود
       یه پیشنهاد بهتر ندارید ؟
       واسه همینه که میگم انیمه خوب کم داریم

       پاسخ

       • mb در پاسخ به لیلا

        اسفند 26, 1399

        تو سلیقه ات به انیمه نمیخوره
        برای چی وقتی سلیقه ات نمیخوره میای یه چیز رو خراب میکنی
        بی تحمل هم که هستی
        اتک رو منم اگه بخوام از دو قسمت اولش قضاوت کنم، میگم بده
        حداقل یه ده قسمت ببین

        پاسخ

       • اميرحسين در پاسخ به لیلا

        اسفند 26, 1399

        خب ببين يك سليقه ات جور نيست عيب نداره به خودت مربوطه ولي وقتي مياي اينطور ميگي توهينه اول وقتي فولمتال و اتك ديدي خوشت نبومده و ميگي مزخرف بعد به گيم اف ترونز ميگي عالي يكم مسخرس بعد كسي كه املا كلمات بلد نيست و نميدوني مزخرف چطور نوشته ميشه والا نظر ندي سنگين تري درس بخون بعد نظر بده

        پاسخ

       • سلام در پاسخ به لیلا

        اسفند 27, 1399

        کامنتم اسپویل شدیدی داره از داستان سریال نبرد تاج و تخت (گات)

        به نظرم سریال نبرد تاج و تخت از اولشم منطق نداشت فقط رفته رفته ابعادش بزرگ شد. مثلا وقتی مرد بدون چهره به آریا گفت 3تا جون بهت بدهکارم هرکی رو بگی میکشم چرا نگفت تایوین لنیستر و بکشه درحالیکه هی خودش میخواست سر میز با چاقو بکشتش!!!؟؟
        یا مثلا چرا ملیساندر از روش کشتن برادر استینس برای کشتن دشمنان اصلی تره استینس استفاده نکرد!!!؟؟؟ مگه قدرتهاش یکبار مصرف بود!؟
        دنریس که با انداختن خودش توآتیش و اژدهاهاش و سخنرانی هاش مردم سرزمین های دیگه رومتقاعد میکرد چرا همون اول از همین روش برای متقاعد کردن و همراه کردن مردم خودش(وستروس) استفاده نمیکرد!!؟؟ چرا خودشو اینور اونور معطل کرده بود!!!؟؟؟
        حالا اینارو ول کن ، روچه حسابی جان اسنو رو بعد یروز مردن زنده کردنش!!!!!!!؟ اگه اینجور باشه که اصلا مرگ معنایی تو وستروس نداره!! یه زن مو قرمز هم میوردن دنریس و زنده کنه خب!!!! و خیلی اتفاقهای دیگه که الان توذهنم نیست.
        اتفاقهای سریال از همون اول برام خنده دار و علامت سوال بود فقط عادت ندارم سریالی روکه شروع کردم نصفه رها کنم واسه همین تا آخر دیدم‌.
        جومونگ هم مثل گات درمورد امپراطوری و این چیزا بود ولی جومونگ کره به نظرم خیلی بهتر از گات بود.
        نظر شخصی: سریال گات مثل یه ماشین چینی میمونه که همه جذابیتش بخاطر آپشن هاشه و اگه این آپشن هارو از روش برداری دیگه هیچ ارزشی نداره.
        گات هم یه سریال آپشن دار بود ، یعنی هر آپشنی که یه فیلم میتونه داشته باشه رو گات داشت: اژدها ، غول ، کوتوله ، مرد بدون چهره ، کلاغ سه چشم ، انواع و اقسام روابط جنسی ، زامبی ، وایت واکر و…. شما همه اینارو از روسریال بردار تا فقط داستان خالیش بمونه اونوقت میبینی که هیچی نداره.
        ولی جومونگ بدون هیچکدوم از اینجور آپشن ها سریال خوبی بود. یادمه زمان پخش جومونگ که میرسید خیابونها به طور محسوسی خلوت میشد.
        به نظرم گات فقط از نظر تصویربرداری و جلوه های ویژه کار خیلی خوبی بود.(فن های گات نپرن به من نظر منه )
        تو سایت راتن تومیتوز,چهارتا قسمت اخر با بیشترین تعداد نقد از معتبرترین مراجع دنیا,کمترین نمرات رو گرفتن:
        قسمت سوم:74
        قسمت چهارم:58
        قسمت پنجم:48
        قسمت ششم:49
        نمره ای هم که طرفدارا به این فصل دادن 35عه

        تو imdb هم که ترکوندنش.
        فصل ۷و۸ اونقدری بد بودن که اگه برای توصیف این فصل کلمه اشغال رو به کار ببریم,به کلمه اشغال توهین کردیم.(با عرض پوزش ، منتشر کنید لطفا ، فقط نظر منه )
        نویسنده فصل 8 و فصل 7 دو تا انسان کوته فکر بودن نه جرج مارتین بزرگ چه انتظاری باید داشته باشیم؟!
        شما فکر کنید داستانی که جرج مارتین نابغه با داستانی که دو تا نادان با ضریب هوشی زیر صفر می نویسند چقدر میتونه تفاوت داشته باشه.
        در واقع این سریال از یه جایی به بعد دیگه اقتباسی از اثر جرج مارتین نیست و اقتباس از نوشته های بدرد نخور بنیاف و وایس هست.
        نمره ای که اتک گرفته از راتن تومیتوز 94% نبرد تاج و تخت 89 . راتن تومیتوز هم که نمرات منتقدینه .من برام نمره راتن تومیتوز خیلی مهمه .

        حتی توی imdb هم نمره ی اتک زیاده و نمیشه گفت با گات قابل مقایسه نیست . بنابراین حتی از نظر نمره هم نمیشه دقیق گفت کدومشون بهترن . هر کسی راجب این دو تا یه جور فکر میکنه . در این مورد خیلی سلیقه شخصی دخیله .
        اما اینکه تو کامنت بگی نبرد تاج و تخت خیلی بهتر از اتکه غیر قابل تحمله . اول اتک رو باید ببینی و بعد راجب منطق و داستانش نظر بدی . چون واقعا نمیشه با خوندن چهار تا خلاصه و دیدن دو قسمت از اتک کل داستانش رو بررسی کرد
        (اتک از اوناییه که حقایق داستانش در آخر فاش میشه)
        .
        .
        گیم آف ترونز (نغمه یخ و آتش) به پایان نرسیده و با کتاب ها رستگار میشه و به پایان میرسه ولی اگه بخونی.اگه بخونی همه چیزایی ک دیدی مثل ی کابوس از ذهنت میره و چیزایی ک باید باشه جاش میاد شخصیتهایی ک دیدیم و دوست داشتیم توی کتاب همونی هستن ک باید باشن و مثل سریال ماهیتشون رو فراموش نکردن و نخواهند کرد اگه کتاب رو نخوندی یه شانس بهش بده شروع کن به خوندن الان تازه یه جورایی بهتره هر موقع اسم یه شخصیت میاد سریع چهرش هم تو ذهنت میاد ب خاطر سریال البته مارتین خودش با دقت چهره ها رو و همه چیزو توضیح میده تا خوب بتونی تصور کنی همه شخصیت هارو.خلاصه اگه گات رو دوست داشتید و سریال اعصابتون رو ب هم ریخته با این افتضاح تنها پادزهرش کتاب هست وگرنه برای همیشه هر موقه اسم گات میاد همین خاطرات بد دو سه فصل گذشته یادتون میاد با اینکه ما پنج فصل اول رو دیدیم و لذت بردیم (البته دارم از دید اکثریت میگم ، خودم از همون پنج فصل هم لذت نبردم )و پتانسیل سر ب فلک کشیده ای ک حروم شد هم دیدیم ولی کتاب هنوز سر جاش و جبران میکنه اشتباهات سریال رو
        قبل از قسمت آخر ذره ای امید داشتم که با دیدن آخرین قسمت به باد فنا رفت.
        کلمه که میشه در وصف این فصل و مخصوصا این دو قسمت آخر گفت shame shame shame فقط همین
        اینطور گند زدن به همچین سریالی با این پتانسیل بالا کار آسونی نیس واقعا باید از اون دو تا پت و مت (بنیاف و وایس ) تقدیر کرد .
        شما فقط اون شورای قسمت آخر سریالو مقایسه کنین با شوراهای فصول اول بخوبی نشون دهنده اینه سریال از چی به چی تبدیل شده یه زمانی لرد وریس لرد پیلیش ند استارک تایوین لنیستر روی اون صندلی‌ها مینشستن که هر کدومشون کسی بودن برا خودشون هر کدومشون توانایی هایی داشتن که تعیین کننده بود ولی حالا چی سر بران از بلک واتر!!!! 😂سر داووس سم تارلی سر برین!!!!
        یا اون قسمتی که تیریون به اتهام کشتن جافری زندانی شده بود و قرار بود محاکمش کنن اون صحبت‌هایی که با جیمی و اوبرین داشت اون دیالوگایی که ردو بدل میشد بینشون اون فضا و جو رو مقایسه کنین با زندانی شدنش تو این قسمت و صحبتاش با جان.. بخوبی نشون میده سریال به چه فاجعه ای تبدیل شد
        بنیاف و وایس سریال رو فقط برای اینکه کلیشه ایی و قابل پیشبینی نباشه نابود کردن جان نایت کینگ رو نکشه چون کلیشه ایی و قابل پیشبینی هست اریا سرسی رو که نفر اول لیستش هست رو نکشه چون کلیشه ایی و قابل پیش بینی هست دنریس 7 فصل انواع و اقسام سختی هارو تحمل کرد فقط بخاطر رسیدن به تاج و تخت ساختن یه دنیایی بهتر اما اگه اتفاق میفتاد کلیشه ایی و قابل پیش‌بینی می‌شد پس بجاش دنریس رو در عرض دو قسمت تبدیل به بزرگترین ویلن تاریخ وستروس کردن و در اخر هم کسی رو نشوندن روی تخت پادشاهی که هیچ ادمی فکرش رو هم نمی کرد و حق تمام کارکتر های دیگه رو پایمال کردن چرا؟؟ چون کلیشه ایی و قابل پیش بینی نشه ولی عوضش بجای این اتفاق ها شوک هایی که هیچ منطقی نداشتن و هیچ زمینه سازی نشده بودن به مخاطب ها دادن مثل کشته شدن نایت کینگ بدست اریا یا مد کویین شدن دنریس یا شاه شدن برن و استقلال شمال
        فقط اونجاش قشنگ بود که:
        -برن باید پادشاه بشه.
        سانسا:
        برن چیزش کار نمیکنه
        کلا اتفاقای فصل ۸ شبیه جوک هستن
        دنریس یه پدر و برادر سم تارلی گفت می دونم سرسی بهت دروغ گفته که من میام شهر ها رو خراب میکنم زن و بچه ها رو می کشم بعد گرفت همه رو کشت همه جا هم آتیش زد
        نقش اون عموی مشنگ سرسی ،آریا چی بود دقیقا
        اون صحنه کتاب تاریخ وستروس هم ادم رویاد سریال های سیتکام می ندازه
        اصلا دوتارکی ها چرا حمله کردن به سپاه مرده ها مگه کارشون دفاع از وینترفل نبود.
        کرم خاکستری همین طور عین پشه سر می بره بعد دلش برا جان اسنو که ملکه وستروس رو کشته می سوزه زندانی نگه اش میداره؟
        اصلا چرا برن استارک شاه شد با اون حادثه ای که براش پیش اومد نمی تونه بچه دار شه شاه ولیهعد نمی خواد؟ زن نمی خواد؟ می خواد تا ۱۰۰ سال دیگه یه جا بشینه عین برج زهر مار بقیه رو ببینه
        کلا گات برای من یه سریال جالب نبود ‌. به تلخی سر کشیدن یک لیوان زهر مار خالص .
        عذر میخواهم بابت اینکه کامنتم طولانی شد .

        پاسخ

       • علی در پاسخ به لیلا

        اسفند 30, 1399

        همون که دوستان میگن سلیقه ی شما نمی خوره
        انیمه اسم تو چرت بود ؟😢😢
        من جای دیگم برا شروع انیمه پیشنهاد شروع با سینمایی رو دادم ..شما برو شروع کن انیمه های میازاکی رو نگاه کن (شهر اشباح رو بزار برا آخر)
        من با این انیمه ها لذت می برم …. چرا چون انقدر دلنشینن که آدمو برا یه لحظه از زشتی های اطرافش جدا می کنن و به خیال می برن . من خودم تازه نام تو رو دیدم شما که خانمید باید بیشتر روتون تاثیر بزاره (چرته؟)
        از ذهن به دور و درست نبود که با انتخاب رتبه انیمه برا دیدن بخواین قضاوت کنین(سریال وایر و برکینگ بد هم جز شاهکار هاهستند ولی اوایل خواب آورند)…نظرات کاربرا رو بخونین دو جا نقد رو بخونین بعد انیمه ای رو شروع کنین که خودتون فضاشو پسندیدین.. اونوقته که با انیمه خو می گیرین
        من خودم فن گات م ..باهاتون شرط می بندم(در دنیای موازی 😂😂) که اگه انیمه ای می ساختنش از اینی که هست تو دنیا بیشتر طرفدار داشت..

        همه اینا به کنار شما 21ام تا 25ام چطور هم فول متال رو ووان پانچ من و توکیو غول و سورد آرت و دروازه اشتاین و کد گیاس و دفترچه مرگ و…..دیدین ؟ مگه ورق زدن مجله تصویر یا کتاب دینیه؟
        یه مقاله نویس میاد از تیتراژ اتک نکته در میاره .شما چطور نزدیک دویست قسمت رو تو این مدت دیدن ؟
        به هر حال پیشنهاد:باغ کلمات.دختری که در زمان پرش می کرد. جنگ های تابستان.فرزند آب و هوا.پدر خوانده های توکیو …سریالی معمولا وان پانچ من رو
        پیشنهاد میدم ولی دیگه شما دیدین و چرته….من نمیدونم !! دوستان بیشتر سررشته دارند
        اگر دنبال معما و نمادگرایی در انیمه بودید بعدها انیمه های ساتوشی کن : آبی تمام عیار . پاپریکا و..رو ببینید
        نه الان که به آکیرا می گین بی فاز ..😒
        در کل امیدوارم یه روزی ارزش انیمه ها رو بدونین و خواهشا جهت رعایت دیدگاه ماها هم که شده بی منطق نظر ندین
        ورنه سلیقست دیگه کاریش نمیشه کرد😔 😔
        من از پیتزا بدم میاد کی میخواد منو متقاعد یا زور کنه که بگم خوشمزست؟😂😂

        پاسخ

        • لیلا در پاسخ به علی

         فروردین 10, 1400

         ببین من تو دو روز این انیمه ها رو ندیدم
         من قبل از کامنت دادن به این سایت اینا رو دیدم (به جز دو قسمت اتک)
         اوکیه میبینم اتکو
         ممنون از شما

         پاسخ

         • علی در پاسخ به لیلا

          فروردین 11, 1400

          من اتک رو پیشنهاد ندادم ..به خاطر این میگم که الان نگاه نکنین بگین چرته ..چون از بدگویی به این عنوان بیزارم.

          پاسخ

   • علی ملک در پاسخ به سلام

    اسفند 28, 1399

    دوست عزیز شما مثل اینکه یه استراتژی خیلی جالب داری اونم اینه که عادت داری حرف بقیه رو تحریف کنی و بهش شاخ و برگ بدی نیما اصلا بحثش سر این نبود که طرفدار باشی یا نباشی شما اولش توهین کردی و گفتی اکثر ناروتو فنا و وانپیس فنا میرن 1 میدن به اتک و این خیلی بی انصافیه اتک جزو انیمه های تاپ من هم هست ولی نمیام هیت بدم بهش فقط حرفم اینه که لطفا حداقل فنای ناروتو رو خرد نکن میدونم اتک برات با ارزشه و برا منم همینطوره ولی دلیل نمیشه بیایم به هم هیت بدیم و همدیگرو اذیت کنیم بهتره الان که عیده کدورت هارو دور بریزیم و با ارامش و منطق با هم حرف بزنیم
    در مورد پارگراف اخرت باید بگم که خوب سایتایی هم هستن که ناروتو وانپیس بالاترن توش دلیل نمیشه بگیم فلان سایت منبع معتبریه اخه هرکسی بلده اکانت فیک بزنه و مخصوصا فن های تعصبی که برای حمایت از انیمه خودشون حاضرن با 10 تا اکانت فیک 10 بدن و به بقیه 1

    پاسخ

    • سلام در پاسخ به علی ملک

     فروردین 10, 1400

     سلام خدمت شما

     خیر
     اول سرکار کانکی بود که اومد و اتکو خورد کرد
     من تو فکر شاخ و برگ دادن به حرف بقیه نیستم
     برعکس شما اینطوری هستی

     اگه درست تمام کامنت ها رو از اول بحث میخوندی اینو نمیگفتی

     کسی که هیت داد و مورد تمسخر قرار داد یک انیمه رو من نبودم

     اگه حرکتی هم از من سر زده ناشی از رفتار های خودتون بوده

     کسی که بدون هیچ مدرکی میاد میگه اتک سطحش از ناروتو پایین تره از وان پیس اسکی رفته و مدام نظر ارجاع میده
     لایق احترام نیست

     “فن های ناروتو رو خورد نکن”
     اولا خودمم فن ناروتو ام
     ضمنا خورد نکردم ، یه حقیقت رو خدمت شما عرض کردم .
     یک دادن به انیمه رقیب همیشه بوده و هست ، و اگه به این استدلال شما باشه ، یعنی من فن های اتک رو هم خورد کردم ! میدونی چرا ؟ چون من توی یکی از کامنت هام هم گفتم که حتی فن های اتک هم عادت زشت یک دادن به انیمه رقیب رو دارن .

     در مورد سایت ها باید بگم من برام mal اثلا مهم نیست (حتی با وجود اینکه انیمه مورد علاقم تو رتبه دومشه!)

     آی ام دی بی هم فرق زیادی نداره

     اما به هر حال نمیشه به هیچ وجه قطعی گفت که کدوم انیمه بهتره !
     مطمئنن هر کدوم در یک زمینه بهترینن ، اما به نظر شما درسته که یک نفر بگه اتک با ناروتو قابل قیاس نیست؟
     شما فرد محترمی هستید آقای علی ملک من براتون احترام قائلم
     اگه تندی کردم خواهشا به بزرگی خودتون ببخشید. اما من نمیتونم همین طور از جلوی توهین های عده ای بگذرم

     پاسخ

 46. کانکی

  اسفند 22, 1399

  مثل اینکه هیچکدوم از جواب های قبلیم ثبت نشدن در پاسخ به ایراداتی که کاربر hossein قبلا از من گرفت باید بگم:
  من خیلی وقته انیمه می بینم و فن انیمه هایی مثل fate و evangelion هستم تو اصلا در سطحی نیستی که بخوای از من ایراد بگیری و نظرات تو هم اصلا اهمیتی نداره
  اون دو تا انیمه سیننی هم که دیدی rainbow و berserk کمتر آدمی پیدا میشه که این انیمه ها رو ندیده باشه لازم نیست به دیدنشون افتخار کنی باید بدونی زمانی که تو هنوز انیمه برزرک رو هم ندیده بودی من مانگاش رو می خوندم و همینطور برای مردم ترتیب دیدن سری fate مینوشتم!

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به کانکی

   اسفند 22, 1399

   کاربر کانکی خیلی لحنت زشت و بی ادبانس، تو با این سطح بالات کمبود اکسیژن نیاری یه وقت، جدی یه ذره تواضع داشته باش گردنمون درد میگیره نگات میکنیم ، عزیزن جدی بهت میگم بحران خود بزرگ بیتی شدید داری، ترتیب سری fate مینوشتی ؟ چه افتخاری ! منم مینوشتم ، ولی همچین پز دادنی نداره بخصوص برا کسی که اطلاعاتش از سری fate پایینه ، چالش منو که یادت نرفته ؟ شرط میبندم نصف منم اطالاعات نداری . جنابعالی اصلا کی هستی که تعیین میکنی نظر کی اهمیت داره کی نداره . خندت نمیگیره سطح خودتو انقدر پایین میاری که پز انیمه دیدنتو دیدی ، واقعا چقدر به ارزشات اضافه شده. بذار روشنت کنم نظر تو هم هیچ اهمیتی نداره واسه ما

   پاسخ

   • کانکی در پاسخ به Rs

    اسفند 22, 1399

    اون ترتیب سری فیت هایی که من می نوشتم خیلی کاملتر و بی نقص تر از مال تو بود! اصلا با همدیگه قابل مقایسه نیستن
    اون چالش هم که میگی برای خیلی وقت پیشه، گذشته برای من اهمیتی نداره! الان اطلاعاتم چند برابر قبل شده و یه فن واقعی فیت شدم!

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به کانکی

     اسفند 22, 1399

     مگه اصلا کسی با تو قابل مقایسه هم هست ، الهه‌ی انیمه کانکی اعظم، فن واقعی فیت شدی ؟ افرین به تو (? who cares 🙄😒 ) فقط جناب فن واقعی توی فندوم فیت ، همه فیت زیرو رو اخر پیشنهاد میدن ( لابد دلیلشم نمیدونی ) قابل توجه لیست بی نقصت ، البته از کسی که تا این حد خودشو بالا میبینه انتظار دیگه ای نمیره ، کسی که خودشو از سیصد میلیون کاربر ردیت بالاتر میدونه. شاید برا تو اهمیت نداشته باشه چون که خیلی وقت پیش بوده ولی نشون میده تا چه حد سر بعضیا باد داره
     حالا برو افتخاراتت رو قاب کن بزن به دیوار ، ولی حق نداری فضولی کنی تو نظر دادن مردم.
     (عذر خواهی میکنم اگه تند رفتم ولی لطفا منتشر کنین)

     پاسخ

     • کاربر۲۷ در پاسخ به Rs

      اسفند 23, 1399

      کاربر Rs شما داری بر عکس میگی اول کامنت خودت نوشتی یکبار با صدای بلند برای خودت بخون بعد بگو کی باید افتخار های قاب بگیره،رفتی تو ردیت فکر می‌کنی کار مقدسی انجام دادی من خودم ردیت یوتیوب توئیتر و بقیه سایت ها یا شبکه های اجتماعی مربوط به انیمه که معتبره فعالیت دارم و تا حالا کسی ندیدم به رفتن داخل ردیت افتخار کنه،اطلاعات چه حرفی البته از یک آدم متعصب همین انتظار می‌ره شما خودت همش چند حرف تکراری می‌کنی و از مال مایع میزاری که این کار یک آدم با اطلاعات بالا نیست،به طرز نگاه کردن که برای فیت ساختی افتخار می کنی میخوای آلن برم از صد جا کامل تر برات کپی کنم،و به این نتیجه رسیدم که شما فکر می‌کنی بزرگ سایتی و میخوای داخل همه چی دخالت کنی.
      لطفاً ثبت کنید

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به کاربر۲۷

       اسفند 23, 1399

       کاربر ۲۷ کلا کامنت منو جابه جا خوندی فک کنم چون اتفاقا گفتم توش که هیچ افتخاری نداره، هیچ منطقی در کامنتت به جز outrage ندیدم و فک میکنم الان شمایی که داری تو همه چی دخالت میکنه ، بی ادبی بی ادبیه شما میخوای کار نداشته باش ولی باید تدکر داده بشه

       پاسخ

     • کانکی در پاسخ به Rs

      اسفند 23, 1399

      فندوم فیت داخل ردیت تنها جاییه که همچین ترتیب فیت های سطح پایینی مینویسه و اصلا اهمیتی نداره، از آدمایی که داخل همچین شبکه اجتماعی سطح پایینی فعالیت می کنن نمیشه انتظار خیلی زیادی دا‌شت!
      از اونجایی که وقایع فیت زیرو مربوط به بعد فیت استیه باید اون رو بعد از فیت استی دید ترتیبی که من نوشتم chronological بود و آدمی که براساس همون فیت رو می دید به طور کامل از همه جریانات فیت با خبر میشد و به خوبی همه چیز رو میتونست درک کنه! فیت زیرو رو آخر از همه هم میتونه ببینه ولی اینطوری نمیتونه انیمه رو به طور کامل درک کنه

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به کانکی

       اسفند 23, 1399

       وای کانکی فیت زیرو از نظر خط زمانی قبل فیت استیه نه بعدش 🤦‍♂️ یا حتی طبق گفته نویسنده اصلیkinoko nasu حتی تو یه دنیای موازیه ، لطفا وقتی منطق یه چیزیو نمیدونی نظر کارشنایی نده. فیت زیرو اصلا هونز فیل رو اسپویل میکنه بعلاوه اینکه توقعات اشتباه به بیننده میده و حتی یه سری ایرادات هم داره چون نویسندش فرق داره. واسه همین باید اخر دیدش ، الان میتونی ترتیب بی نقصت رو بذاری در کوزه. هرچقدر دوست داری هم میتونی دفاع کنی ازش فک نکنم فایده داشته باشه

       اصلا میدونی چیه منو و کل فیت فندوم سطح پایین تو یگانه وجود هستی سطح بالا ، تو خدای انیمه لطف کن به ما سطح پایینا کار نداشته باش ، ما همدیگرو ترجیح میدیم تا کسی که بحران خود بزرگ بینی داره ، لطف کن تو نظرات بقیه کاربرا فضولی نکن

       پاسخ

       • کانکی در پاسخ به Rs

        اسفند 23, 1399

        در کل مهم اینه که هر دوتاشون رو ببینه زمانی که من هم داشتم اون ترتیب رو مینوشتم متوجه این موضوع شده بودم ولی کاریش نمیشد کرد
        الان که متوجه همه اینا شدی داری به نظراتی که من میدم حسودی می کنی بهتره به جای اینکارا اطلاعات خودت رو بالاتر ببری تا شاید بتونی به سطحی که من هستم برسی!

        پاسخ

        • Rs در پاسخ به کانکی

         اسفند 24, 1399

         وای خدا چه حسادت بر انگیز دارم میترکم تو چقدر خوبی اخه 🤦‍♂️🤣 ،کافر همه را به کیش خود پندارد،موجه هستی که داری فقط حرفای منو اثبات میکنی با این کامنتت دیگه ؟

         پاسخ

         • کانکی در پاسخ به Rs

          اسفند 24, 1399

          من که اصلا نمیدونم در مورد چی حرف میزنی این ضرب المثلی هم که استفاده کردی اصلا ربطی به اینجا نداشت همینطوری بخوای ادامه بدی هیچوقت نمیتونی به سطح برسی

          پاسخ

          • Rs در پاسخ به کانکی

           اسفند 24, 1399

           من ترجیح میدم تو قعر بمونم اگه تو تو سطحی

           پاسخ

         • mb در پاسخ به Rs

          اسفند 24, 1399

          rs این داره اذیتت میکنه
          هیچ آدمی انقدر از خود راضی نیست که آخه

          پاسخ

         • سلام در پاسخ به Rs

          اسفند 25, 1399

          🤣🤣👍

          پاسخ

   • kiana در پاسخ به Rs

    اسفند 23, 1399

    Rs من نه میخوام نخود آش بشم نه نصیحتت کنم اما فکر نمیکنی بهتره باهاش بحث نکنی ؟ 🙂
    شر کردن نظرات راجع انیمه حال میده ولی واسه شما کار از این حرفا گذشته

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به kiana

     اسفند 23, 1399

     بله شما درست میفرمایین

     پاسخ

 47. ………………………….

  اسفند 22, 1399

  به نظرتون اول دفترچه مرگ ببینم یا هنر شمشیر زنی انلاین

  پاسخ

 48. ………………

  اسفند 22, 1399

  منظورم جن گیر ابی

  پاسخ

 49. سلام نظرتون در مورد انیمه جن گیر چیه . به نظرتون خوبه؟
  البته من بیشتر انیمه های کمدی رو می بینم اگر کسی انیمه خوب کمدی سراغ داره بگه .
  ممنون

  پاسخ

  • mb در پاسخ به ....................................

   اسفند 22, 1399

   سلام
   گرند بلو خیلی کمدیه
   وان پانچ من هم هم اکشنه و هم کمدی هست

   پاسخ

 50. لیلا

  اسفند 21, 1399

  دوستان ببخشید یه سوال از شما انیمه دوست ها دارم .
  قصد توهین ندارم اما این انیمه ها چی دارن که شما اینقدر بخاطرشون دست و پا میزنید
  در کل ۹۰٪ انیمه ها بدر بخور نیستن و ارزش وقت گذاشتن ندارن
  در کل شاید ۲۰ تا سریالی
  ۵ یا ۶ تا هم سینمایی داشته باشن که ارزش دارن . که همون پنج شیش تا هم با فیلم ها قابل مقایسه نیستن و خیلی سطحشون پایین تره
  دقیقا چی دارن ؟
  چند تا نگاه بکنی فورا میرسی به ته دیگ
  دلیل اصلی شما برای انیمه دیدن چیه ؟
  فکر کنم خیلی سطح توقع خودتون رو پایین میارید که میتونید لذت ببرید
  خواهشا بهم چند تا انیمه معرفی کنید یا حداقل با دلیل درست و منطقی به من بگید که دارم اشتباه میکنم
  شاید من هم به این مدیوم علاقه مند شدم
  من نظر خودم رو گفتم امید وارم به شما برنخوره فقط دوست دارم منو راهنمایی کنید
  ممنون

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به لیلا

   اسفند 21, 1399

   یه ذره تلاشتون واسه توهین نکردن کم بود 😑 مشکل کامنت شما اینه که منطقی توش نبود ، فقط گفتین سطحش پایینه و غیره، ، شما چند تا انیمه قشنگ و بالغانه مثل اتک مثل فول متال ببینید بعد بگین ، الان شما انیمه های عاشقانه رو با انیمیشن های دیزنی که چقد ارمان گرایانه رویایی نوشته شدن مقایسه کنین خودتون میفهمین

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به Rs

    اسفند 21, 1399

    👌👌👌👌

    پاسخ

   • لیلا در پاسخ به Rs

    اسفند 24, 1399

    من اتک ان تایتان رو ندیدم ولی فول متال رو که شماره یک توی همه ی انیمه های شماست رو دیدم و به کل من رو نا امید کرد اگه این برترین انیمه دنیاست نمیتونم تصور کنم که انیمه های پایین تر چطورین.
    داستان جالب داشت اما زیاد خوشم ازش نیومد . Re zero و دفتر مرگ رو هم دیدم اما برام زیاد جالب نبودن . مرد تک مشتی رو هم دیدم و این یکی به نظرم جالب بود
    بلیچ رو هم دیدم ولی به بیست قسمت نکشیده ولش کردم توکیو غول هم چند قسمت دیدم و برام زیاد جالب نبود . برسرک رو هم دیدم . واقعا حال گیر و دپرس کننده بود .
    از بین سینمایی ها هم فقط شهر اشباح و مدفن کرم های شبتاب رو دیدم و خدایی خوب بودن . البته ماکیا رو هم دیدم و به نظرم خوب بود اما درکل اکثر انیمه هایی که دیدم راضیم نکردن .
    اما به توصیه شما اتک ان تایتان رو میبینم

    پاسخ

  • سلام در پاسخ به لیلا

   اسفند 22, 1399

   جداً چطور این آمار و ارقام دقیق و بی نقص به دستت رسیده .
   ۹۰٪؟؟؟؟؟؟
   ۲۰ تا سریال خوب ؟؟؟؟
   ۵ تا سینمایی خوب ؟؟؟؟؟
   میخوای همین الان ۲۰ تا سریال و ۵ تا سینمایی خوب واسط اسم ببرم که امسال و سال قبل پخش شدن ؟؟
   شما الان برو ۳۰۰ رتبه برتر my anime list رو ببین یکی از یکی قشنگ ترن
   تازه ۳۰۰ تا حداقلش بود
   انیمه خوب برای شروع میخوای هم الان بهت معرفی میکنم
   نا کجا آباد موعود
   حماسه وینلند( اگر از ژانر تاریخی خوشت میاد ببین به نظر من عالیه )
   آواتار آخرین باد افزار
   مانستر
   دفتر مرگ
   کیمیاگر تمام فلزی
   روان گذر
   انگل
   مرد تک مشتی
   erased
   خادم سیاه
   کد گیاس (این باید یکم صبر کنی که به اوج برسه ولی از قسمت ۷ به بعد عالیه )
   کلاس ترور
   انگل
   کابوی بیباپ

   انیمه سینمایی
   وقتی مارنی آنجا بود
   نام تو (حتما ببین )
   صدای خاموش (حتما ببین )
   جنگ های تابستانی
   شهر اشباح
   ماکیا
   مدفن کرم های شبتاب (دارم به شدت سنگینی داره و خیلی دپرس کنندس اگه تحمل داری ببین ، شاهکاره )
   بدون بازی زندگی هرگز (این هم یه سریالی داره و هم یه سینمایی ، به نظر من سینمایی بهتر بود ، البته خودت هر کدوم رو ترجیح میدی ببین )
   پرنسس مونونوکه
   قلعه متحرک هاول
   و…
   انیمه های بهتری هم داریم اما برای شروع این ها به نظرم مناسبن .
   ببین احتمالا دیدت عوض بشه .
   من نمیدونم چطور میگی ۹۰٪ انیمه ها بدرد نخورن .
   اثلا مگه ۹۰٪ انیمه ها رو دیدی ؟

   پاسخ

  • 0024 در پاسخ به لیلا

   اسفند 22, 1399

   سلام
   آبجی اینارو برو به کاربرایی بگو که سر اینکه سیندرلا خوشگل تره یا سفید برفی دارن بحث میکنن
   بعدشم شمایی که میگی فقط 20 تا انیمه خوبه اصلا 20 تا انیمه دیدی که نظر میدی پیشنهاد میکنم این 10 تا انیمه رو ببینید بعد با فیلم مقایسه کن اگه تونستی سری بعد اینجا کامنت بدی که فیلم از انیمه بهتره من خودم دیگه نظر نمیدم
   1 فول متال
   2 فراموش شده
   3 اشتاینز گیت
   4 حمله به تایتان ها
   5 کد گیاس
   6 وان پونچ من
   7 دفترچه مرگ
   8 کابوی بیپاپ
   9 مانستر
   10 خادم سیاه
   اینایی که گفتم سریالین واسه سینمایی ها
   1 اسم تو
   2 صدای سکوت
   3 میخوام پانکراست رو بخورم
   وان پیس هم فوق العاده است فقط اول بهتره اون ده تا رو ببینین چون وان پیس قسمت هاش زیاده

   پاسخ

 51. علی

  اسفند 20, 1399

  قابل توجه کسانی که انیمه اتک آن تایتان رو دیدند و لذت بردند انیمه 👈 کابانری از قلعه آهنی 👉 رو به شدت پیشنهاد می کنم انیمه ۱۲ قسمته به کارگردانی تتسورو آرامی کارگردان انیمه اتک آن تایتان و دت نت ،این انیمه شباهت قابل توجهی به انیمه آن داره

  پاسخ

  • سلام در پاسخ به علی

   اسفند 22, 1399

   پیشنهاد جالبی بود
   ممنون

   پاسخ

 52. کانکی

  اسفند 20, 1399

  یه لیست از انیمه های خیلی فلسفی که خودم دیدم و همینطور آندرریتدن هیج جای دیگه ای همچین لیستی نمیتونید پیدا کنید:
  Paranoia agent
  haibane renmei
  Shinsekai yori
  Texhnolyze
  Fate
  Shingetsutan Tsukihime
  kara no kyoukai
  Devilman:crybaby
  Gleipnir
  Neon genesis evangelion
  Kino no tabi
  Lain serial expriments
  (جمله آخر حذف شد)

  پاسخ

 53. hossein

  اسفند 19, 1399

  و یه ایرادی هم بگیرم به آقای سلام که بیش از حد و اندازه five idiot بهشون احترام گزاشتی واقعا اشتباهه بقول معروف خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند اونایی که کامنت میزارن بعد پایین ترش حرف خودشونو نقض میکننو نباید جزو رده ی انسان گزاشت نهایتا 4 پا خوبه نه بیشتر

  این اولین کامنت اقا ali بود :

  کاری ب این ندارم چقد انیمش فروش داشته ولی ناموسا انیمه های بالا ی 300 قسمت مسخره هستن چه ناروتو یا چه وان پیس و این چیزا چون زیاد بودن قسمتا نشون میده خیلی از قسمتاش بی محتوان …… الان انیمه اتک و توکیو و اکامه گا و دفترچه مرگ و ….. واقعا خوب بودن .البته این نظر شخصیمه شاید بعضیا از انیمه های طولانی خوششون میاد

  اخر حرفش میاد میگ به نظرم .اما نبوغ ازدست رفته ای مثل امیر حسین میاد میگه توکیو غول و اکامه و بقیه چرتن و درحد وان پیس نیستن نظرشو ارجاع میده نمیگه نظر شخصی خودش و از نظر این نابغه فراموش نشدنی 1500 تا کارکتر ساختن ینی شخصیت پردازی :)))) اصلا حتی معنی شخصیت پرادازیم نمیدونه بنده خدا :)))))

  نیما جانم که اصلا خودش به خودش ضربه میزنه با کامنتاش یه جا میگ من تعصب دارم یه جا میگ تعصبی نباش مثل اینکه به کسی بگی من میخام بزنمت تو دفاع نکن البته از اعضای five idiot بیشترم انتظار نمیره ..باز یجا میاد میگ وان عالی بقیه چرت یه جا دیگ میاد میگ من کی این حررفو زدم یه جا میاد قبول میکنه قسمت کلیشه ای داره انیمه یه جا میاد میگ تو (ali) انیمه ندیدی نباس بگی کلیشه ای هستش( یه گناه کبیره مرتکب شدی اقا ali) :))) اینا بکنارتو با چه رویی high school of dead , diabolik lovers رو با اتک مقایسه میکنی اخه احتمالا high school dxd رو هم از اتک بالا میدونی و حتما میخای بگی شخصیت پردازی ایسه از ارن بهتره :)))))

  علی مالک که حتی ماورای five idiot یا سردستشونه توی کامنتای خودش هنوزحرفشو تموم نکرده خودشو نقض میکنه مثل نیما کلا دو چیز گفت اتک و بقیه چرتن و اتک اوررتیده ولی یه دونه دلیل نیاوردن :)))))

  کانکی عظما هم که گینتاما و بلیچ رو بهتر از اتک میدونه البته هر جا هر کی اتکو کوبید نیما جان موافق بود :))))

  شما با این حجم از نبوغ نباید کامنت بزارید بنظرم مدیر سایت خیلی ظلم میکنه وگرنه حتی کامنتای شما رو نباس بزاره

  کاربر ali دو تا ایراد از وان پیس گرفت که بجا بود وهمچنین نظرشو ارجاع نداد ولی نوابغی مثل five idiot نمیخان قبول کنن

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به hossein

   اسفند 19, 1399

   وای خدا 🤣🤣 ولی در کل به نظرم جو بدی راه افتاده، من حتی اتک انیمه اولم نیست دارم الان دفاع میکنم ازش چون مردم هی یا ازین ور بوم میفتن یا اون ور.
   دربباره جناب عظما هم نگم برات من نمیدونم از چه منطقی استفاده میکنه اصلا یبار سر معتبر بودن یه سایت بحثمون شد ازون موقع هر سایتی که میاره از قول خودش مینویسه از سایت های معتبر شبیه ربات کار میکنه

   پاسخ

  • اميرحسين در پاسخ به hossein

   اسفند 19, 1399

   خب دوباره رسيديم به ادمايي مثل علي خب داداش من ميگم ١٥٠٠ تا شخصيت داشت حداقل پايين ترشو بخون دارم ميگم اين همه شخصيت داد و هر شخصيت خودش داستان خودش داشت و يجوري نويسندش تونست با دادن اين همه شخصيت هر شخصيت جوري درست كنه كه خودش داستان خودش داشته باشه خب اگه ميگي من ميگم اين همه شخصيت داره بخاطر اينه كه با نشون دادن اين همه شخصيت تونسته بود واسه هر شخصيت يه داستان درست كنه پس حرف نزن كه من نميدونم بعد من نظر خودم گفتم كه اونا چرتن الان توكيوغول ببين فصل سه رو ببين خراب كرد وبعد من فقط راجع به توكيوغول و اكامه گفتم چرتن ديگه نگفتم بعدش همون اتك تونست يه دنيا يك چهارم وان پيس كه نه ناروتو رو نشون بده نتونست يك چهارم دنياي ناروتو رو نشون بيننده بده فقط تو يه سرزمين كوچيك نشون داد بعد اگه وان پيس ناروتو يا انيمه هاي طولاني كليشه اي هستن پس اتك كليشه اي نشد اگه مانگاش خوندي ميفهمي حالا نميخوام اسپويل كنم اخر داستان ميبيني كه چي كليشه اي شد شخصيت پردازي اتك بهتر از وان پيس بهتر از اتك بود ها ؟؟ اتك هر شخصيتي كه ميداد يا دنبال اين بود كه بزنه الديايي ها رو بكشه يا مارليايي ها رو بتركونن نمونش گبي يه ادم ساده كه مردمش كشتن افتاد دنبال انتقام ولي نيكو روبين وان پيس ببين هشدار اسپويل واسه اونايي كه وان پيس نديدن يا به قسمت هاي ٣٠٠ نرسيدن زدن مردمش كشتن جزيرش نايود كردن واسه سرش جايزه گذاشتن واسه يه دختر هشت ساله هر جا كه ميرفت يا لوش ميدادن يا گيرش مينداختن ولي دنبال انتقام رفت يا نمونش بروك زدن همه رفقاش كشتن ولي يه بار سمت انتقام رفت حداقل چيزي ميگي اينا هم در نظر بگير

   پاسخ

   • سلام در پاسخ به اميرحسين

    اسفند 20, 1399

    ببین عزیزم شما بار ها اتک رو تحقیر کردی و برای این هیچی نمیتونی بگی چون واقعا بار ها توهین کردی .
    در مورد شخصیت پردازی بهت باید بگم همون طور که گفتم شخصیت های زیاد نشانه شخصیت پردازی عالی نیست .
    حالا شما میگی به همه اون ها پرداخته شده و هر کدوم داستان خودشون رو دارن. درست .
    اما دقت بکن اتک حتی برای یک کاراکتر فرعی و کاملا بدرد نخور مثل تایتان های بی عقل و خالص هم خط فکر مشخصی رو دنبال میکنه و برای اونا هم داستان مشخصی داره . ما هم که کاملا میتونیم این روند عالیه رشد و تکامل رو در شخصیت ارن ببینیم . بقیه شخصیت ها از جمله لیوای ، میکاسا ، فالکو ، اروین , آرمین ، حتی گبی که احتمالا عده زیادی دوستش ندارن هم قابل درکه به خصوص در ادامه داستان که اگه بخوام بگم یکم مانگا اسپویل میشه .
    حتی شخصیت هایی که تا حالا زیاد تو انیمه پردازش نشدن (مثل زیک ، آنی و.. )
    تو قسمت های بعد شما اون ها رو هم درک میکنید و براتون به احتمال زیاد خیلی قابل لمس تر از قبل میشه .
    بحث سر این نیست که شخصیت پردازی وان پیس خیلی بده و برعکس شخصیت پردازی اتک بی نقصه و از وان پیس خیلی بهتره .
    آقا امیر حسین شما میگفتید شخصیت پردازی اتک خیلی پایین تر از وان پیسه و نظر شخصی خودت هم نبود .
    شخصیت پردازی هر دو خوبه . اما هر کس نظری داره به هر حال .
    آقا امیر حسین اختلاف عقیدس که بحث کردن رو جالب میکنه ‌‌، قرار نیست همه مثل هم فکر کنن .
    اما خوبه که توی این بحث ها به سلیقه همه احترام بذارید 🙏 و فقط نظر شخصی خودتون رو بگید .

    در جواب به آقا نیما که این پایین کامنت داده

    آقا نیما شما فقط تعصب نداری
    شما همیشه به نظر من توهین کردی
    من هیچوقت انیمه ای رو خراب نکردم و فقط نظر خودم بوده تا اینجا
    بر عکس شما بودی که اتک رو مدام زیر سوال بردی .
    و برعکس شما هستی که فکر میکنی به مقام مقدسی رسیدی . من صرفا یه بی چاره ای بودم که از انیمه مورد علاقم دفاع کردم و اجازه ندادم مدام نظرت رو ارجاع بدی .

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به سلام

     اسفند 20, 1399

     کی بردم زیر سوال؟
     خودم هم میگم جزو شاهکار های ولی قرار نیست شما و کاربر حسین بخاطر نظر به من توهین کنید

     پاسخ

     • سلام در پاسخ به نیما

      فروردین 10, 1400

      اینو که من باید بگم
      دقیقا کی گفتی اتک شاهکاره ؟
      والا تو که میگفتی اوریتده !!
      شما نباید به خاطر نظر شخصی به نظر من توهین کنی

      پاسخ

    • امیرحسین در پاسخ به سلام

     اسفند 20, 1399

     باهوش جان پایین ترم بخون اقا علی بود که اومد شروع کرد و خیت داد من اصن واسم مهم نیس که نظرت چیه من از این عصبی شدم که علی اومد هیت داد بعد خود تو بودی تو بحثا گفتی شخصیتای اتک بهتر از وان پیسن منم گفتم که وان پیس این همه شخصیتای زیاد داد درسته زیاد داد درست نیس ولی واسه هر کدوم یه داستان درست کرد بعد من از اون لحاظ گفتم اتک پایانش بده که رفیقای جون جونی شدن دشمن خونی هم بعد اتک هم شخصیتا خوبی داره ولی وان پیس بنظرم بهتره

     پاسخ

     • hossein در پاسخ به امیرحسین

      اسفند 21, 1399

      داداش گلم همینه دیگ نمیفهمین که

      زمانی هیت دادن میشه که نظر ارجاع بده بفهمین دیگ بابا طف نظر شخصی داده دقیقا یه کانت پایین ترش تو گفتی یه چن تا انیمه چرتن ولی اسمش از نظر شخصی تو کامنتت نبردی دقیقا مثل نیما و مقایسه رو هم نیما جان شروع کردد دقت کن لطفا

      الان نیما چن بار اتکو کوبید بعد کامنت بالا نوشته کی زیر سوال بردم

      این ادم منطقیه الا؟؟

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به hossein

       اسفند 22, 1399

       وقتی معلوم نیست یهو از کجا پیدات شد و میای نظر میدی حداقل بقیه کامنت ها رو بخون و نیا همینطور نظر بده اول کاربر علی این بحث شروع کرد من هیچوقت نبردم زیر سوال بر عکس شما که بار ها اینکار انجام دادی بعدم فکر می‌کنی منطقی هستی

       پاسخ

      • اميرحسين در پاسخ به hossein

       اسفند 22, 1399

       علي بي احترامي كرد منم جواب دادم

       پاسخ

     • سلام در پاسخ به امیرحسین

      اسفند 22, 1399

      سلام امیر حسین جان
      آقا علی نظر شخصی خودشون رو گفتن . ضمنا تعداد قسمت های زیاد و آرت استایل تنها مواردی هستن که قبل از دیدن انیمه میشه راجبشون نظر داد . در ضمن منم حتی گفتم توی یکی از کامنت هام گفتم که ایشون اشتباه کردن و نباید قبل از دیدن قضاوت کنن .
      حداقل کامنت ایشون رو درست بخون.

      دقت کن من در جواب به آقا نیما اون حرف رو زدم و نظر خودم بود که اتک شخصیت های بهتری داره .
      این که میگی رفیقای جون جونی شدن دشمن هم ، بستگی به طرز فکرت داره .

      اسپویل مانگا اتک تا چپتر ۱۳۸
      اسپویل شدید
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      *به نظر من که دشمن ارن نشدن ، اتفاقا ارنو نجات دادن از این بد بختی.

      اگه میکاسا ارنو نکشته بود معلوم نبود تا کی ارن باید عذاب میکشید .*
      .
      .
      .
      .
      .
      .

      پایان اسپویل

      خوب من مشکلی ندارم با اینکه تو حس میکنی شخصیت های اتک بهتر از وان پیس نبودن . فقط کاش از همون اول نظر شخصی خودت رو میگفتی .

      پاسخ

      • اميرحسين در پاسخ به سلام

       اسفند 22, 1399

       علي نظر خودش داد ح گفت انيمه هاي بالا ٣٠٠ قسم چرت و كليشه اي هستن اين ارجاع دادن نيست

       پاسخ

    • امیرعلی در پاسخ به سلام

     اسفند 22, 1399

     اصلا بهتر و بدتر بودنی وجود نداره
     دنیاسازی اتک یه حالت مینیمالیستی داره و تونسته یه فضای خیلی کوچیک تر رو با شخصیت های کمتر با جزئیات زیادی به تصویر بکشه
     ولی وانپیس درسته که جزئیات خیلی کمتری داره اما دنیای خیلی عظیمی رو باشخصیت های خیلی زیادی به تصویر کشیده

     پاسخ

    • امیرعلی در پاسخ به سلام

     اسفند 22, 1399

     من چند بار رفتم و داخل سایت های مختلف نگاه کردم و دیدم که HxH 2021 جزو تاپ تن بوده ولی وقتی دیدمش اصلا خوشم نمیومد و به نظرم اونقدرا هم انیمه ی خوبی نبود
     میخواستم بدونم واقعا انیمه ی بدیه یا با سلیقه ی من جور نبوده؟؟؟

     پاسخ

     • علی ملک در پاسخ به امیرعلی

      فروردین 1, 1400

      به نظر منم جالب نبود یه طوری پیش رفت که انگار همه چی گل و بلبله و تقریبا سناریوی قابل پیش بینی شکل داده بود و این وسط واقعا گون قابل درک نیست به نظرم. مثلا باباش اصلا خیالشم نیست حتی رو تخت بیمارستان هم نیومد عیادتش بعد اون وقت گون خیلی بهش علاقه داره و الگو قرارش میده (بازم تاکید میکنم نظر منه این باز بحث راه نندازین )

      پاسخ

   • سلام در پاسخ به اميرحسين

    اسفند 20, 1399

    ضمنا اتک به بهترین نحو ممکن پایان داد به داستان عظیمش . (البته هنوز یکم از مانگا مونده )
    اینکه میگی کلیشه نظر توعه . چون تا حالا با هر مانگا خونی که رو به رو شدم ، تو هر سایتی گفته پایانش عالی بوده

    پاسخ

  • نیما در پاسخ به hossein

   اسفند 19, 1399

   کاربر حسین چرا شما اینقدر فیلسوف بازی در میاری اگه یکم منطق می‌داشتی الان این حرف نمی گفتی فقط یکم میگم من رو ناروتو تعصب دارم ولی نه مثل شما بیام یک انیمه دیگه خراب کنم از هر کلمه حرف میزنی بوی خود پسندی حس میکنم بعدم وقتی شما و امثال میان به انیمه طولانی هست میدن ما هم اینکار می کنیم من دیگه علاقه ای به ادامه بحث ندارم چون بحث با چندتا فن که فکر میکنم مقام مقدسی دارن فایده نداره

   پاسخ

  • کانکی در پاسخ به hossein

   اسفند 20, 1399

   انیمه هایی مثل diabolik lovers و highschool dxd داخل ژانر های خودشون عملکرد خیلی بهتری داشتن تا اتک آن تایتان اینکه یه نفر این انیمه ها رو از اتک بهتر بدونه یه چیز کاملا طبیعیه highshool of dead هم یکی از انیمه هاییه که اتک از روش تقلید کرده(این موضوع قبلا اثبات شده)
   در مورد گینتاما و بلیچ هم که از هر نظر شاهکارن داستان محتوا شخصیت پردازی اتک هیچ حرفی برای گفتن در مقابلشون نداره!

   پاسخ

   • hossein در پاسخ به کانکی

    اسفند 21, 1399

    داداش تو همون کارتون ابشار جاذبه رو نگا کنی سنگین تری

    کم مونده بگی اتک از ابشار جاذبه هم اسکی رفته :))))))

    دو تا سایت از سومالی باز کردی نوشته اتک اسکی رفته شما هم هی تکرارش میکنین :))))

    پاسخ

    • کانکی در پاسخ به hossein

     اسفند 22, 1399

     ابشار جاذبه رو که خودت باید ببینی اینکه اسکی رفته باشه یا نه هم نمیدونم چون اصلا در سطحی نبود که بخوام ببینمش! همچین کارتونایی فقط مناسب خودتن!

     پاسخ

     • سلام در پاسخ به کانکی

      اسفند 25, 1399

      بله قطعا سطح شما خیلی پایین تر از اونه که بتونید آبشار جاذبه رو ببینید

      پاسخ

    • سلام در پاسخ به hossein

     اسفند 25, 1399

     عالی گفتی

     پاسخ

   • سلام در پاسخ به کانکی

    اسفند 22, 1399

    اتک کاملا بهتر از بلیچ و گینتاماست و هرگز هم این دو تا به پای اتک نمیرسن .

    این جا نگفتم نظر شخصی منه چون تو به هیچ وجه احترام نمیزاری و خواستم بفهمی چه حسی داره . اما الان میگم‌ که جمله بالا نظر خودم بود .
    با این حرکات داری میزان درک و شخصیت خودت رو نشون میدی .
    دبیرستان مرگ و اون یکی هم به هیچ‌ وجه بهتر از اتک نیستن (نظر شخصی نیست)
    اتک هم توی ژانر خودش عالی عمل کرد و مایه افتخار ژانر اکشنه .
    تو اول خوبه بری یاد بگیری چطور باید نظر شخصی خودت رو بگی بعد برای من حرف بزنی .
    ضمنا هر کس که کامنت ها رو خونده باشه میدونه که تو از یک بحران بزرگ به نام خود بزرگ بینی رنج میبری و اثلا حرفات مورد تایید نیست .

    پاسخ

 54. hossein

  اسفند 19, 1399

  بنده خودم 30 سالمه و وقتی هنوز دوره شیر خوری شما five idiot تموم نشده بود وان پیس رو دیدم و تا قبل اتک بنظم بهترین ها برسرک و وان پیس و ناروتو بودن

  اگ انیمه برسرک فصل 1 که مال 1997 هست رو دیده باشی که بعید میدونم دیده باشی بازم کارکتراش خیلی تمیز طراحی شده بودن

  لطفا واس بد بودن طراحی کارکترا و کلیشه ای بودن بعضی از قسمتاش دلیل نیارین قبلا هم گفتم مثل این میمونه که شما دزدی کنی و بعدش دلیل بیاری تازه دلتم بخاد حرفتو قبول کنن واقعا شرم اوره :))))

  درواقع شان انیمه وان رو شما و امثال شما five idiot که جنون فن هستید کم میکنید البته انتظاری هم نمیره از شما با اون نبوغ بی نقصتون شمایی که خشن ترین انیمه تون شونن -13 هست نباس درمورد اتک و برسرک و اینا نظر بدین

  امثال شما که تازه شروع کردن به دیدن وان و هنوز سنشون به 20 نرسیده معلومه وقت نمیکنید انیمه دیگ ببینید ازتون انتظاری هم نمیره من که میدونم شما همه انیمه های دیگ رو X4 میبینید اونم بدون زیر نویس

  بهتون پیشنهاد میکنم دوتا سنین مثل berserk , rainbow نگا کنین (البته شاید مختون fart بکنه مواظب باشید خخخخ) تا شاید یکم بزرگ تر شید البته از five idiot انتظار زیادی نمیره:)))) خودشون هی حرف خودشونو نقض میکنن :)))))))

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به hossein

   اسفند 19, 1399

   میشه بگی خودت چجوری فنی هستی فنی که برای بالا آوردن اتک هر توهینی به هر انیمه ای و فن های که داره می‌کنه
   بعدشم آخه برسرک چی هست که ناروتو و وان پیس از رو

   پاسخ

  • اميرحسين در پاسخ به hossein

   اسفند 21, 1399

   اقا چرا نظرات ما مورد قبول واقع نميشه تا جواب حسين و امثال اون بديم

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به hossein

   اسفند 22, 1399

   کار خاصی نبوده من خودم از اوج گرفتن ناروتو شیپودن انیمه دیدن شروع کردم

   پاسخ

 55. hossein

  اسفند 19, 1399

  من با توجه به کامنتای جنون فن های وان یه چیزی فهمیدم که طبق منطق اونا هر سایت مقاله یا هر چیز دیگ ای که از اتک انتقاد کنه قابل اعتماده مهم نیس چی درمرود وان میگه مهم اینه که چی در مورد اتک میگه :))))))))

  بعدشم امیر حسین و علی مالک و کانکی و بهزاد و نیما باس گروه five idiot رو بسازین واقعا شما باحالین

  طبق منطق امی حسین جان که ارباب تمامی منطق ها و فلاسفه هستش و منطق رو بزانو در اورده نظر یک مجله رو ارجاع میده به کل دنیا البته اگ معنی نظر ارجاع دادنو بفهمین :))))))

  و اقا علی مالک که ماورای انسسانیت که میگ تعصب خوبه:)))) داداش کوچیکه گلم جایی که تعصب هست تعقل نیست پس در هیچ صورت تعصب خوب نیست

  اقا علی مالک و نیما گوگولی هم که کلا دو چیز گفتن 1. تعصبی حرف نزن ولی خودشون تعصب رو نابود کردن ررسیدن به جنون 2. اتک انیمه چرتیه در حد وان و گینتاما نیس که شکمم رو بدرد ائرد این حرف از خنده :))))3.اتک اورتیده میخای دلیل بیارم (که هیچ وقت دلیلی نیاوردین خخخخ)

  ینی منطقتونو گلابی بخوره اخه اعجوبه ها برای کلیشه ای بودن قسمت ها دلیل میارین خخخ واقعا شاهکارین :))) مثل این میمونه که یه دزد برای دزدیش دلیل بیاره بعدشم بخاد خودشو ازاد کنه با اون حرفش خخخخ :)))) شما دیگ اخرشین کلیشه ینی کلیشه دلیل اوردن براش واقعا خنده داره

  باز کاربر ali حرفش منطقی تره که بدون دیدن میگ 1000 قسمت انیمه حتما کلیشه ای قسمت داره که خودتونم قبول کردین اخه میدونین مزه همبرگر در حالت کلی یه چیزه به مغازشم ربطی نداره دقیقا مثل انیمه های طولانی همشون قطعا قسمت های کلیشه ای دارن فرقی هم نمیکنه موضوعش چی باشه

  و طبق منطق اقا نیما چون وان چیس 1999 ساخته شد پس سلام علیکی که تو انیمه ها هست هم میشه اسکی از وان پیس خخخ:))))) البته با منطق خود ایشون بخام برم جلو ینی وان از برسرک 1997 اسکی رفته خخخخ :)))))

  و اینکه میگین کسی به اتک رتبه 1 نداده نکنه باحول قوه الهی اتک از 1 به 2 اومده ها که البته با منطق بی عیب شما سازگاره خخخ:)))))

  هنوز خیلی سوتی های قابل ذکر دیگ هست که دیگ حس ترحمم دس داد نمیخام بگم

  من خودم وان و ناروتو رو دیدم باز توهم بهتون دست نده ناموسا

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به hossein

   اسفند 19, 1399

   میخوای منطق تو و فن های اتک بگم دقیق میشه این که شما فکر میکنید هیچ انیمه در حد اتک نیست و هی به بقیه انیمه ها هیت میدین البته تقصیر ندارین چون بقیه انیمه ها ندیدین یا کلا انیمه کم دیدید و شما که از اول بحث نبودی و معلوم نیست یهو از کجا پیدات شد و میای نمک می‌ریزی انیمه های شاهکار شونن که جزو بهترین انیمه ها هستن ناروتو و وان پیس هرچی بگی تغییر نمیکنه با اجازه شما ناروتو الان ناروتو پر بیننده ترین انیمه در خارج ژاپن مانگا پلاس مانگا اتک حتی نزدیک به بوروتو هم نیست

   پاسخ

   • mb در پاسخ به نیما

    اسفند 19, 1399

    نمیگم مقصر کیه و حق با کیه
    ولی به همه ی همه دیگه توهین نکن
    من خودم اتک رو دیدم و فن کاملش هستم
    قرار نیست که دونفر آدم رو دیدی، بعد همه رو قضاوت کنی که

    پاسخ

   • Rs در پاسخ به نیما

    اسفند 19, 1399

    آخرین دفعه ای که من تو یوتیوب رو ردیت بودم همه از بوروتو بدشون میومد ولی

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به Rs

     اسفند 19, 1399

     اون انیمه هست تو مانگا پلاس الان دو ماه از رتبه اول تکون نخورده شایدم بیشتر
     بعدشم در قیاس با ناروتو نسخه اول بهتر وقتی به مانگا برسه دیگه این حرف نزدی

     پاسخ

  • اميرحسين در پاسخ به hossein

   اسفند 19, 1399

   اينكه اتك از رتبه يك اومد دون فقط بخاطر خودتون بود فولمتال كه نمرش ٩/٢١ بود كردين ٩/٢٠ بعد انتظار داشتي فناي فولمتال واستون چايي بيارن هالع بازي هم كنن اره؟؟

   پاسخ

  • علی ملک در پاسخ به hossein

   اسفند 28, 1399

   یه کاربرایی وسط بحث میان و کلا مسخره میکنن به بقیه پیشنهاد میکنم توجه نکنید به اینا
   کلا بعضیا عادت دارن با کاگه بونشین بیان جلو و در حالی که ما سعی دارم به هم احترام بگذاریم و فقط یه بحث سالم داشته باشیم به ما بگن دیوونه و مجنون
   دوست عزیز برو پایین خیلیییی پایین ببین کی اولین بار بهش توهم دست داد و کی نوشت اکثر ناروتو فنا اتک هیترن و ………..
   من واقعا نمیدونم کجای حرفم دیوانه وار بوده و دیگه هم حرفی ندارم

   پاسخ

   • سلام در پاسخ به علی ملک

    فروردین 10, 1400

    سلام اقای علی ملک
    شما دیوانه وار کامنت نمیدی
    اتفاقا اکثر مواقع سعی میکنی با لحن محترمانه کامنت بذاری .
    اما در مورد بند آخر جملتون
    اگه منظور شما من هستم باید بگم که من نگفتم ناروتو فن ها همگی اتک هیترن!
    مشخصه ناروتو فن ها هم خیلی از اوقات به انیمه های رقیب رحم نمیکنن و مطمئن باش اگر فن بیسشون بزرگتر بود الان رتبه اول mal رو از فول متال گرفته بودن!

    این دیگه چیزی نیست که بخوای روش سرپوش بزاری
    مشخصه ، همون طور که اتک فنا یک میدن به فول متال ، انیمه های دیگه و مخصوصا فول متال هم یک میدن به اتک

    این یک دادنا به اثر رقیب همیشه بوده

    پاسخ

 56. sina

  اسفند 18, 1399

  آقا شما چیکار دارین یکی از نظرش فلان بهترینه من نمیدونم باور میکنید یا نه ولی تمام انیمه های این لیست رو دیدم و بنظرم شیطان کش که خیلی ها میگن اورریتده از همهشون بهتره نیازی نیست شما وقتی یکی میگه فلان بهتره بهش بگین انیمه های دیگه رو دیدی خب شاید از نظرش اون انیمه بهترین باشه شما نباید بیاین بگین اورریتد یا مسخرست باور کنید دلش میشکنه میتونین نظرتونو بگین دوستان ولی خواهشا به نظر دیگران توهین نکنین الانم خواهشا نگین که انیمه مورد علاقه ات اورریتده باشع میدونم خواستم بگم فقط چه حسی میشن بقیه وقتی به انیمه مورد علاقشون توهین میشه

  پاسخ

 57. میلاد

  اسفند 18, 1399

  واقعا براتون متاسفم پس یو کی اوه کوش

  پاسخ

 58. نیما

  اسفند 17, 1399

  کاربر ها بیان این بحث تموم کنیم از نظر هر کسی انیمه مورد علاقه خودش بهترین انیمه است
  من هم تا الان هر چی گفتم نظر شخصی خودم بوده و اگه به کسی توهین شده ببخشید به هر حال این بحث فقط باعث دعوا میشه

  پاسخ

  • سلام در پاسخ به نیما

   اسفند 18, 1399

   نه بابا خواهش میکنم شرمنده اگه منم تند رفتم .
   خوشحالم که نظر شخصی خودت رو میگی.

   پاسخ

 59. زینب

  اسفند 17, 1399

  از بین اینا فقط اکادمی قهرمانی من بهترینه و توکیو غول هم خوبه همچنین ترسناکه و هایکیو هم جزو بهترین و خنده دار ترین انیمه ی ورزشیه به جز این سه تا همه ی انیمه هاتون افتضاحه

  پاسخ

  • کانکی در پاسخ به زینب

   اسفند 18, 1399

   اینکه فقط همین سه تا رو دیدی کاملا مشخصه اینجا به نظرات آدمایی که فقط چند تا انیمه توی عمرشون دیدن نیازی نداره

   پاسخ

   • mb در پاسخ به کانکی

    اسفند 20, 1399

    درسته که ایشون از نظر خودشون چیزی نگفتن و کاملا توهین کردن ولی اینجا هم فیلتر کاربر نذاشته برای نظر دادن

    پاسخ

 60. معصومه

  اسفند 16, 1399

  از بین اینا هانتر ، توکیو غول، مانستر، جنگیر ابی، هنر شمشیر زنی انلاینو، پاک شده و اواتار دیدم..

  که از بینشون بخام رتبه بندی کنم :
  1. مانستر
  2.هانتر
  3.avatar
  4.erased
  5.هنر شمشیر زنی انلاین
  6. توکیو غول
  7. جنگیر ابی
  چنتا انیمه خوب دیگه که کوتاه هست رو هم معرفی میکنم قشنگن خواستین ببینین:
  وایولت اورگاردن/ requiem for the phantom / charlotte / دورورو / devilman cry baby /
  happy sugar life/ another/ oregairu (تینیجری) /ناکجا اباد موعود /

  **این لیستم با توجه به نظر و سلیقه خودم نوشتم.

  بنظرم یه تجدید نظر باید بشه راجبه انیمه های کمتر مشهور تو این لیست الان جنگیر ابی چندان انیمه جذابی نیست و میتونست جاش دورورو باشه یا وایولت اورگاردن .

  پاسخ

 61. هومن

  اسفند 16, 1399

  Darling in the franxxx کجاس😐😐؟

  پاسخ

  • سلام در پاسخ به هومن

   اسفند 17, 1399

   اون خوبه ولی نه در اون حد که تو لیست باشه .

   پاسخ

 62. Z

  اسفند 16, 1399

  حاضرم هر کاری کنم که فقط چند قسمت دیگه از انیمه دفترچه مرگ بسازن.بی شک باید این انیمه رتبه یک رو داشته باشه.از همه لحاظ برتره.

  پاسخ

  • سلام در پاسخ به Z

   اسفند 17, 1399

   موافقم. میتونست یکی از بهترین انیمه ها باشه . اثلا ایده و داستان عالی بود شروع عالی بود . شخصیت پردازی عالی بود (به جز میسا ) .
   فقط اگه اون طوری افت نمیکرد ، میتونست الان بشه بهترین .
   البته به نظر من بهترین پایان رو داشت . فقط از قسمت ۲۵ تا ۳۳ افت داشت

   پاسخ

 63. اتک فن

  اسفند 16, 1399

  ببخشید یه سوال دارم از قسمت ۱۲ به بعد انیمه چپتر چند مانگاس ؟
  انیمه عالی داره پیش میره حیف حوصله صبر کردن ندارم .

  پاسخ

 64. یکی

  اسفند 15, 1399

  لیست عالیه اما رتبه بندی افتضاح
  هنر شمشیر زنی آنلاین ، کلاناد ، سامورایی چامپلو ، تورادورا و گینتاما و هانتر رتبشون از حقشون بیشتره
  بلیچ جاش خوبه
  اتک ان تایتان خیلی عقبه
  کد گیاس و دفتر مرگ هم درسته خوبن اما این رتبه براشون واقعا بالاس
  در مورد فول متال هم باید بگم با اینکه خودم ازش متنفرم ولی جاش درسته
  هانتر خیلی جلوعه
  چشام درست میبینه ؟؟؟؟ وان پیس و ناروتو از گینتاما عقب ترن ؟؟؟؟
  به نظرم گلی که در آن روز دیدم رو بر دارید و به جاش کاگویا ساما ٫ عشق جنگه رو بذارید . از اون بهتره
  چرا روان گذر و مانستر و انگل اینقدر عقبن
  توکیو غول هم جاش خوبه هر چند به نظر من باید عقب میبود .
  از شماره پنجاه لیست هم حالم به هم میخوره
  به نظرم رتبه دروازه اشتاینز و مرد تک مشتی خیلی زیاده
  رتبه ۱۵ یا ۱۶ مناسب تر بود . اثلا برام قابل قبول نیست که مرد تک مشتی از اتک جلو تر باشه . عجیبه
  نمیدونم چرا همیشه اینقدر در حق مرداب سیاه ظلم میشه
  جنگ غذا ها هم عالیه
  کلاس ترور رو هم دوست دارم در ژانر مدرسه ای تکه به نظرم
  نوراگامی هم درسته خوبه اما تو رتبه های چهل باشه خیلی بهتره . نه این رتبه بالا
  وایولت اورگاردن هم باید باشه
  تیغه شیطان و ناکجا آباد موعود هم میتونستن قرار بگیرن
  شبدر سیاه هم خوبه
  خادم سیاه هم میتونست در لیست قرار بگیره
  لیست بهترین انیمه ها برای خودم
  مای هیرو آکادمی هم رتبش دیگه خیلی زیاده باید پایین تر باشه
  ۱. کدگیاس
  ۲. دروازه اشتاینز
  ۳. اتک ان تایتان
  ۴. ناروتو
  ۵. بلیچ
  ۶. هانتر × هانتر
  ۷. وان پیس
  ۸. شبدر سیاه
  ۹ . جنگ غذا ها
  ۱۰. مرداب سیاه
  ۱۱. شبدر سیاه
  ۱۲ . کلاس ترور
  ۱۳ . کلاناد
  ۱۴ . دروغ تو در آوریل
  ۱۵ . فری تیل
  ۱۶ . گینتاما
  ۱۷ . مرد تک مشتی
  ۱۸ . نا کجا آباد موعود
  ۱۹ . Re zero starting life in another world
  ۲۰ . کلا سری fate
  ۲۱ . انگل
  ۲۲. مانستر
  ۲۳. روان گذر
  ۲۴ . بنانا فیش
  ۲۵ . دورورو
  ۲۶ . آکامه گا کیل
  ۲۷ .erased
  ۲۸ . کابوی بیباپ
  ۲۹ .آواتار آخرین باد افزار
  ۳۰ . حماسه وینلند
  ۳۱ . Kaguya-sama: Love is War
  ۳۲. دفتر مرگ
  ۳۳ . وایولت اورگاردن
  ۳۴ . آکادمیه قهرمانانه من
  ۳۵ . شیطان نیمه وقت

  پاسخ

  • 0024 در پاسخ به یکی

   اسفند 20, 1399

   خخخخخخخ
   داداش حالت خوبه خودت میگی رتبه اشتاینز گیت خیلی بالاست بعد تو رتبه بندی دوم میزاریش
   البته همینکه فول متال اصلا تو لیستت نیست ناروتو 4 مه ( چرا واقعا چهارم ) جنگ غذاها تو تاپ تن دفترچه مرگ 32 معلومه خیلی امیدی بهت نیست

   پاسخ

   • یکی در پاسخ به 0024

    اسفند 22, 1399

    لیست رو که بر اساس نظر خودم نوشته بودم
    گفتم اشتاین گیت از لیاقتش بالا تره اما خودم خیلی دوستش دارم
    در ضمن ناروتو برای من چهارمه
    مشکلی با این قضیه داری ؟
    جنگ غذا ها رو هم دوست دارم به تو چه ربطی داری تو چه رتبه ای قرارش میدم
    اون لیست شخصی خودم بود .
    دفتر مرگ رو هم در همون سطح میدونم به تو ربطی داره ؟

    پاسخ

 65. دوستان یه سوال اتک‌ ژانرش سنینه ؟ یا شوننه ؟
  زیاد شبیه ژانر شونن نیست خیلی خشن تره

  پاسخ

 66. بهزاد

  اسفند 13, 1399

  انیمه اتک آن تایتان یک انیمه بی سر ته هست که فقط از اول تا آخر قول ها آدم می خوردن و آدما قول ی کشتن فقط همین اگه چیز تو این انیمه دیدین به منم بگین

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به بهزاد

   اسفند 14, 1399

   برای اولین بار موافقم

   پاسخ

   • سلام در پاسخ به نیما

    اسفند 15, 1399

    موافق باش

    پاسخ

   • Hamid در پاسخ به نیما

    اسفند 15, 1399

    واقعاً نمیدونم عده ای هنوز اتک تموم نشده کیفیت تعیین میکنن براش
    لطفا جنبه داشته باشید بدون قضاوت الکی صبر کنید تا پایان انیمه
    یا اگه فکر میکنید اهل قضاوت زود هنگام هستید اجازه بدید همه قسمت های انیمه بیاد بعد ببینید
    یا برید سراغ مانگا البت خودم مانگا رو هم خوندم و با توجه به اتفاقاتی که توی مانگا میوفته اگه واس اولین بار به صورت انیمیشنی ببینید خیلی بهتره بعد هم اگه خواستید برید سراغ مانگا
    هر چند نیاز نیست چون انیمه دقیقا داره مثل مانگا پیش میره فقط مهیج تره برا همین انیمه رو بیشتر توصیه میکنم

    مطمئن باشید که فصل ۴ ارزش این همه صبر کردن رو داره و عالی تر از سه فصل قبل ظاهر میشه
    فقط یه خواهش دارم با توجه به اتفاقات مانگا حمله ور نشید که چرا اینجوریه و سریال افت کرده .. یه خورده صبر کنید همه چیز معلوم میشه :¶
    یه سری از عزیزان مثلا‌ منطقی هم دیگه از شور به در کردن اوضاع رو
    این دعوای مسخره سر اتک ناروتو وان پیس چیه ؟
    حالا با برکینگ بد مقایسه کردید ما میگیم عیب نداره (هر چند که اشتباهه :} )
    اما با ناروتو به نظرم دیگه جوکه واقعا
    اثلا یه جوری با اعتماد به نفس از این دفاع میکردید که یه لحظه شک کردم که منم ناروتو دیده باشم
    فک کردم من یه نسخه دیگشو دیدم
    ولی بعد چک کردم دیدم نه فقط یه نسخه ازش هست شما هم مال منو دیدید 🙂 واقعا این همه تعریف و تمجید از کجا میاد ؟ به نظر من واقعا مقایسه این دو تا خنده داره
    البته خوب نظر منه شاید یکی خوشش بیاد 😐
    ناروتو رو به شخصه به افراد کم سن و سال پیشنهاد میکنم

    همین جوری کش دادن سرگرم کننده باشه به نظر من شخصیت پردازی( البته به جز ناروتو که شخصیت با حالی داشت و وجدانا باهاش حال کردم اگه ناروتو تو این انیمه نبود برای من واقعا کسل کننده تر از این میشد ) و روند داستان افتضاحه به نظرم
    به هر حال اگه دوست دارید نگا کنید
    اما به نظرم ناروتو هنر درستی نداشت

    اتک تو شخصیت پردازی عالی بود دوستان گل زحمت کشیدن گفتن منم یه نکته اضافه کنم درباره شخصیت پردازی کاراکتر های مونث
    شخصیت های زن داستان چیزی نیستن که تو اکثر انیمه ها میبینیم
    از میکاسا و آنی خوشم میاد چون خفن ترین شخصیت های مونثی هستن که تو انیمه ها دیدم البته میکاسا هیتر هم کم نداره 😐 اما به هر حال محبوبه . درست برعکس ناروتو که اکثرا کاراکتر های زنش مخصوصا ساکورا عصاب خورد کن و رو مخن

    در کل به نظر من مقایسه ناروتو با اتک‌ شوخی بی مزه ای بیش نیست از این شوخی ها نکنید چون خنده دار نیستن 🙂
    زیبایی اتک تو نبرد های نفس گیرش نیست (البته اونا هم زیباست ) بلکه تو مفاهیم عمیقی که درونش قرار گرفته توی استعاره های انیمس تو راز دیوار هاست در چرایی این تایتان هاست و…
    به نظر من وان پیس و ناروتو با هزار قسمت در حد اتک نیستن
    اتک خودشو تو ۸۰ قسمت جم و جور کرده تا حالا از پسش بر اومده
    اما از دید من وان پیس تو ۱۰۰۰ قسمت هیچی به هیچی فقط کش میده :||
    به نظرم انگشت کوچیکه اتک‌ هم نیستن این دو تا

    اما‌ در کل به نظرم ناروتو به والدینی که دنبال یه سریال خوب برای کودکان میگردن پیشنهاد میشه

    کامنت نظر شخصی منه امید وارم به فن های ناروتو و وان پیس که به هیچ وجه ، به هیچ وجه ، به هیچ وجه تعصبی نیستن ( :|||||||) بر نخوره

    روز خوش :¶

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به Hamid

     اسفند 15, 1399

     اینو برای خودت بخون هنوز تموم نشده فن های رفتن بهش نمره کامل دادن
     برای کودکان فکر کنم دارم با بچه حرف میزنم استاد چجوری بگم انیمه با تعداد قسمت زیاد جزئیات زیاد داره بعد تو میگی کودکان
     اتک انیمه ای کم از وان پیس الهام نگرفت میخوای بهت بگم
     فایت ناروتو و ساسکه با موموشیکی به کل اتک می ارزه تا حالا انیمه دیدی فایت های که داره مثل ناروتو باشه بعدم میای اون داستان واضح اتک با داستان ناروتو یکی می‌کنی من تا جایی یادمه که مانگا هم آنچنان چیز خاصی نداشت با اجازه تو مانگا پلاس نزدیک به بوروتو هم نیست
     نظرت درباره ناروتو برای خودت محترمه ولی خواهشمندم ابراز نظر نکن

     پاسخ

     • Hamid در پاسخ به نیما

      اسفند 16, 1399

      میشه بپرسم چرا اینقدر ناراحت میشی بنده نظر شخصی خودم رو گفتم
      چطور وقتی یه نفر میگه اتک چرته تو میگی موافقم و کسی حق حرف زدن نداره ؟
      ابراز نظر هم میکنم اینجا برای ابراز نظر کردنه
      اتک هم بهتر از ناروتوعه با اون همه فیلرش ( نظر بنده )
      منم حس میکنم دارم با یه کودک میحرفم باز حرفتو تکرار میکنی و نظر ارجاع میدی
      با اجازت به نظر بنده هم مبارزه لیوای با تایتان حیوانی به کل ناروتو می ارزه
      من خودم هم مانگا بروتو رو میخونم و بی نظیره اما انیمش پر از فیلرای داغونه و من اثلا انیمشو دوست ندارم
      آره نظرم برام محترمه و چون نظر شخصیمه تو حق نداری به من بپری

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به Hamid

       اسفند 16, 1399

       دیگه نظر نده با اون نظرت ناروتو زیر سوال بردید انیمه شاهکاری مثل ناروتو که جزو بهترین انیمه های شونن با اتک مقایسه کردی چیز واضح اینه تو اصلا ناروتو ندیدی با خودت گفتی بزار یک نظری بدم
       به اون میگی فایت با اجازه ناروتو تو خارج از ژاپن از اتک هم معروف تره پس دلیل نمیشه یک بچه که فقط چند تا انیمه دیده بیاد بهش هیت بده به نظر منم میکاسا به معنای واقعی کلمه مزخرف فقط قیافه داشت که تو فصل چهار اونم نداره کار انیمه های امروزی مثل اتک اسکی رفتن از انیمه های شاهکار مثل ناروتو وان پیس گینتاما و بلیچ شده شما قطعا منظور من نمی‌فهمی چون اصلا هیچکدوم ندیدی انیمه وقتی به مانگا برسه به صد تای اتک می ارزه

       پاسخ

       • سلام در پاسخ به نیما

        اسفند 17, 1399

        باز داری حرف میزنی ها .
        ناروتو رو دیدم و میگم اتک بهتر بود به نظرم .
        اما تو هنوز فرهنگ اینو نداری که فقط نظر خودتو بگی و مدام نظر ارجاع میدی .
        میکاسا هم از نظر تو اینجوریه اگه همه مثل تو فکر میکردن اینقدر محبوب نبود .
        در ضمن این مسخره ترین حرفی بود که شنیدم اتک کجا از اون انیمه های شاهکار اسکی رفته؟
        اثلا ماهیت این دو تا کلا با هم فرق داره .
        چی میگی واسه خودت .
        اثلا مدرکی داری که به من ثابت کنه که اتک از ناروتو اسکی رفته!!!یا فقط نظر توعه . شایدم یه توهم دیگه باشه .
        ایشون هم از طرز نظر دادنش معلوم بود که ناروتو رو دیده .
        در ضمن نظر شخصی خودش رو گفت .
        انیمه ای رو زیر سوال نبرد .
        اگر نظرت رو ارجاع بدی یک اثر میره زیر سوال .
        مثل همین کاری که تو داری میکنی .
        من نمیدونم به امسال تو که هنوز بلد نیستن به سلیقه بقیه احترام بذارن و کاری جز ناراحت کردن بقیه بلد نیستن چی بگم .
        تو هنوز یاد نگرفتی که چطور نظر شخصی خودت رو بگی .
        از همین میشه فهمید که بچه کیه.
        کسی مثل تو که مدام با لجبازی سر حرف خودشه و نمیخواد یاد بگیره که به دیگران احترام بذاره قطعا هنوز خیلی مونده تا بتونه حرف های منو درک کنه‌ و طبیعیه که بعد از این همه کامنت هنوز هم نظر ارجاع بده .

        پاسخ

        • نیما در پاسخ به سلام

         اسفند 17, 1399

         من کی گفتم تو انیمه کم دیدی؟
         مدرک دارم که از وان پیس اسکی رفته
         قطعا ایشون ناروتو ندیده اگه دیده بود نمی‌گفت برای بچه است واضح که گفته بزار یک نظری بدم میخوای من بچه حساب کن نظر کسانی که چند تا انیمه دیدن برام مهم نیست لطفاً یکبار کامنت های خودت بخون بعد بگو نظر ارجاع میدی

         پاسخ

         • Hamid در پاسخ به نیما

          اسفند 18, 1399

          ببین قشنگ معلومه کی داره نظر ارجاع میده
          در ضمن منم ناروتو دیدم و خوشم نیومد و نظرمو گفتم
          مدارکت رو‌ هم اگه میشه رو کن تا ببینم چرا فک میکنی اتک اسکی رفته از ناروتو

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به Hamid

           اسفند 18, 1399

           هشدار اسپویل

           مانگا اتک ببین ارن آرمین دشمن هم شدن و همه می‌خوان ارن متوقف کنن این تو رو یاد چی میندازه

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به نیما

           اسفند 18, 1399

           عزیزم به اون نمیگن اسکی رفتن که ، مثه اینه که بگی اینکه یه کاراکتر خوب بشه یا بد بشه تقلیده

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به Rs

           اسفند 19, 1399

           وقتی دست گاز میگیره برای غول شدن چی اون از وان پیس نگرفته

           پاسخ

          • mb در پاسخ به نیما

           اسفند 19, 1399

           حالا من وان پیس رو ندیدم
           ولی مهم دست گاز گرفتن نیست داخل اتک ، مهم زخمی شدن یا خون اومدن هست(و البته هدف داشتن)

           پاسخ

          • میثم در پاسخ به نیما

           اسفند 18, 1399

           تا الان هیچ اتفاقی که گفتی نیوفتاده

           پاسخ

          • میثم در پاسخ به نیما

           اسفند 18, 1399

           خخخخخخ…….. فکر میکونید کسی به حرف شما ادم کوچیکا گوش میده همیشه بازی برد و باخت داره که اتک ان تیتان قسمت بردش الان هست همه انیمه ها شاهکارن اول باید بودجه ووووووو ساخت انیمه در نظر بگیرید که انیمه قوی یا ضعیف یا حتی چند سال طول بکشه فروش و طرفدار جمع کنن به هر حال امسال سال خوبی برای تیم سازنده اتک ان تیتان هست و ممکنه باقی استودیو ها راه بهتری بن.

           پاسخ

          • کاربر ۲۷ در پاسخ به میثم

           اسفند 19, 1399

           اونوقت میگی اتک برده و همه باختن این عین رفتار تعصبی

           پاسخ

     • سلام در پاسخ به نیما

      اسفند 16, 1399

      ببخشید تا اونجا که من میدونم توی انیمه لیست هم مانگای اتک تو رتبه بالاییه و از بروتو جلو تره .
      بروتو مانگای خوبیه ، اما اول نیست
      مثلا برسرک خیلی بهتره ‌.

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به سلام

       اسفند 16, 1399

       تو برو برسرک نگاه کن

       پاسخ

     • 0024 در پاسخ به نیما

      اسفند 20, 1399

      ببین من خودم میگم ناروتو انیمه خوبیه ولی یه مشت متعصبی که میان با اتک مقایسه اش میکنن من نمیدونم واقعا چی بگم اسم ناروتو رو باید در جستجوی ساسکه میزاشتن از بس داستانش تکراری بود تکرار تکرار تکرار قابل پیش بینی قابل پیش بینی قابل پیش بینی
      بعد معذرت مفاهیم عمیق کلا دو تا داشت
      1 نفرت بده
      2 تسلیم نشو
      مفاهیم عمیق کیلو چنده دوست عزیز هیچ مفهوم عمیقی نهفته نبود
      اتک چی داشت
      جذابیت بدون افت نکات سیاسی بسیار قابل تاملی داشت همینکه تو فصل 4 نمیدونی طرف الدیا باشی یا مارلی یعنی مفهوم یعنی جنگ چیز مزخرفیه و تو جنگ هیچ کس مقصر نیست
      خلاصه سر ناروتو خیلی متعصب نباشید جرات داشته باشید بعد از 700 قسمت وجود کنین بگین به دردم نخورد تنها دلیل تعصب سر ناوتو اینه که چون قسمت هاش زیاد بود اگه بگین بد بود میفهمید کل وقتتون رو گرفته برا همین ترجیح میدید تعصب داشته باشید

      پاسخ

      • نیکا در پاسخ به 0024

       اسفند 23, 1399

       اول چند تا نقد بخون بعد نظر بده

       پاسخ

    • کانکی در پاسخ به Hamid

     اسفند 15, 1399

     کاملا مشخصه که انیمه ناروتو رو خیلی سطحی دیدی و مفهوم هایی که داخلش وجود داشت رو به خوبی درک نکردی و حالا هم که اومدی داری از اتک آن تایتان طرفداری تعصبی می کنی!
     در مورد شخصیت پردازی اعصاب خردکن ساکورا این فقط نظر خودته این شخصیت کلی فن داره

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به کانکی

      اسفند 15, 1399

      راستش راجع به ساکورا درست میگه من شخصا مشکلی ندارم باهاش ولی چندین بار تو لیست مورد تنفر ترین کاراکترا بوده

      پاسخ

     • Hamid در پاسخ به کانکی

      اسفند 16, 1399

      اتفاقا خوب دیدم
      چند بار هم دیدم و مفاهیمش رو هم درک کردم
      اما این مفاهیمی که تو ازش حرف میزنی تو اکثر فیلما و سریال ها هست که اگر نباشه مردم مثل یه چیز چندش آور باهاش برخورد میکنن بحث سر اینه که بتونه به شیوه درست و حسابی ای اونا رو بیان کنه
      بعد ببین من نظر خودمو گفتم دلیل نمیشه تو شروع کنی موضع گرفتن
      ضمنا طرفداری های شما از ناروتو متعصبانس و اینو دیگه هر کی کامنت ها رو خونده باشه و منصفانه بخواد قضاوت کنه میدونه 😂😐
      منم واقعا نمیدونم این همه فن واسه ساکورا از کجا اومد
      تا جایی که من دیدم همه هیت میدن و تو لیست منفور ترین کاراکتر های انیمه ای هم همیشه خدا هست

      پاسخ

      • کانکی در پاسخ به Hamid

       اسفند 16, 1399

       باز هم که داری طرفداری تعصبی می کنی مفاهیم شاهکاری مثل ناروتو قابل مقایسه با هیچ فیلم و سریالی نیست! اگه با همدیگه مقایسشون کنیم این کار باعث افت ناروتو میشه ولی مقایسه اتک آن تایتان با فیلم و سریال ها که هیچ محتوایی ندارن مشکلی نداره
       تو نهایتا رفتی دو تا لیست رو دیدی “لیست منفور ترین شخصیت های انیمه ای” اینکه می بینی چند تا هیت هم به ساکورا میدن به خاطر سری اول ناروتو بود که داخلش کار خاصی انجام نمیداد که بعد ها توی شیپودن کاملا تغییر کرد هیچ دلیل منطقی ای برای هیت دادن به ساکورا وجود نداره

       پاسخ

       • Hamid در پاسخ به کانکی

        اسفند 16, 1399

        متعصبانه که تو داری حرف میزنی 😂
        ولی در مورد ساکورا
        نه خیر من فقط چهار تا لیست ندیدم . هر جا رفتم به ساکورا هیت دادن . البته به جز تو 😂
        ضمنا با اون حرف اولت نه تنها به اتک توهین کردی بلکه به هر کسی که فیلم و سریال میبینه هم توهین کردی تمام سریال های شاهکاری مثل برکینگ بد و گیم اف ترونز و شرلوک و… رو زیر سوال بردی
        از نظر منم ناروتو نه با سریال ها قابل مقایسه ست نه با اتک
        از دید من که خیلی سطحش پایینه
        تو هم خیلی خودتو شاخ میبینی ها
        ناروتو رو با اتک نباید مقایسه کرد چون به نظر من قابل قیاس نیستن و خیلی در حق اتک کم لطفیه که با این مقایسه بشه
        حالا تو هر چی می خوای بگو 😂
        ضمنا تو متعصبی که مدام داری نظر ارجاع میدی
        من نظر شخصی خودمو گفتم

        پاسخ

        • علی ملک در پاسخ به Hamid

         اسفند 16, 1399

         من هم نمیدونم چرا بعضیا اصرار دارن این دو اثرو مقایسه کنن هردو شاهکارن ولی اتک تو اکشن ناروتو توی شونن
         تو تعصبی نیستی؟پس این حرف چه معنی داره که ناروتو رو به افراد کم سن و سال پیشنهاد میکنم؟ عملا توهین میکنی دیه این اثر +17 عه اتک +20 بفهم هردو باسه نوجوانان و بزرگسالان هستند نه کودک
         کودک مثل دورائمونه

         پاسخ

         • Hamid در پاسخ به علی ملک

          اسفند 17, 1399

          ببینید
          من برای شما احترام قائلم چون محترامانه با من صحبت میکنی بر عکس سایر کاربر ها
          شاید شما درست بگید این دو تا احتمالا هیچکدوم برای کودک نیستن اما این رو هم در نظر داشته باشید که من نظر شخصی خودم رو گفتم

          من تعصبی نیستم چون نظر شخصی خودم رو گفتم و نظر ارجاع ندادم
          اما با توجه به کامنت هایی که خوندم مدام ناروتو فن ها و وان پیس فن ها مقایسه میکنن و نظر خودشون رو ارجاع میدن
          اگر آقا نیما بگه
          «به نظرم » ناروتو بهترین انیمه دنیاست و مبارزه هاش به کل اتک می ارزه
          قابل قبوله ما هم میگیم نظر خودته و محترمه
          اما اگه بگه اتک در حد ناروتو نیست و ناروتو بهترین انیمه دنیاست … مبارزه های ناروتو به کل اتک می ارزه و… اتک در حد شاهکار هایی مثل وان پیس و ناروتو و… نیست

          این قابل قبول نیست چون داره نظر ارجاع میده
          اما توجه کن به جز چند نفر همه اتک فنا نظر شخصی خودشونو گفتن و سعی کردن که جلوی آقا نیما و کانکی رو که نظر خودشون رو ارجاع میدن بگیرن

          پاسخ

          • علی ملک در پاسخ به Hamid

           اسفند 19, 1399

           برو ببین کی اول اینکارو کرد و نیما در جواب چه کسی گفت
           اون دو کاربری هم که حرف زدن باید بگم هردوشون یه جا بی منطق گفتن مثلاaliمیگه سر جمع 10 تا انیمه طولانی داریم که اگه جواب منو نگا کنی مثال نقضشو اوردم و سلام هم همینطور ما فقط حرفمون اینه که نباید به هیج وجه مال مبنا قرار بگیره
           اونوقت سلام میگه وقتی هنوز نیومده و رای دادن بهش تو مال حتما لیاقتش بوده خو تو به جای من باشی چی میگی؟

           پاسخ

          • سلام در پاسخ به علی ملک

           اسفند 20, 1399

           ببین آقای علی ملک
           علی آقا منظورش این بود که انیمه های طولانی کم هستن . یه جورایی بهش میگن بزرگنمایی یا همون اقرار . نمیدونستم هنوز باید معنی اقرار رو توضیح بدم. ضمنا اگه کامنت رو درست خونده باشید ایشون نظر شخصی خودشون رو گفتن .

           من هم مال هیچوقت برام منبع نبوده به شخصهimdb رو ترجیح میدم . اسم از مال هم آوردم چون یه عده داشتن اتک رو به خاطر یه مجله زیر سوال می بردن .
           ضمنا بار ها گفتم باز هم میگم اتک تا اینجا عالی بوده که مردم بهش خوب رای میدن .
           شما نگران نباش اگه پسرفت کنه خیلی نمرش میاد پایین . به هر حال مردم همین طوری رای میدن دیگه . همین به قول تو فن های تعصبی اگه اتک پسرفت کنه قطعا بهش نمره کم میدن .

           پاسخ

          • علی ملک در پاسخ به سلام

           اسفند 21, 1399

           منطق شما معمولا بر پایه احتمالات و اگر و اما است
           اگه بد بشه نمره پایین میدن؟ نگا کن کسایی که بخاطر سه فصل قبل به فصل 4 نمره بالا میدن بخاطر سابقه همون 3 فصل این نمره رو حفظ خواهند کرد چون به اندازه کافی متعصب هستند
           بعدشم معنی اغراق رو خودم میدونم ولی اونی که تو میگی اقرار هستش که به معنی اعتراف کردن و …
           اگه میگفت محدوده مشکل نبود و ما اینجا کامنت نمیزاریم که اغراق کنیم ما اومدیم بر پایه منطق و بدور از تعصب کورکورانه با هم بحث و مباحثه کنیم
           مال همه جورش مشکله و داره بچه بازی میشه خیلی از اتک فنا میان نمره خیلی بالا میدن بعدش از همون نمره اینجا صحبت میکنن که معلوم نیست با چند تا فیک اینکارو کردن

           پاسخ

          • سلام در پاسخ به علی ملک

           اسفند 24, 1399

           سلام اول همه بگم که خودم فرق بین اون اغراق و اقرار رو میدونم .
           با عرض معذرت باید خدمت عرض کنم که مشکل از ما نیست 🙂 مشکل از کیبورده که خودسرانه دست به اصلاح کلمات میزنه

           آره کاملا درسته اگه بد بشه نمره پایین میدن.

           کلا آقای علی ملک زندگی ما بر پایه اگر و اماست :))))) کاریش نمیشه کرد.
           نمیشه همیشه با منطق جلو رفت . خیلی از اوقات با حدس و گمان کار ها پیش میره .
           البته من یک حقیقت رو گفتم و با حدس و گمان کار رو پیش نبردم . اگر اتک خوب نباشه سقوط میکنه 🙂

           این مثال شما هم اثلا درست نبود ، چون اثلا ربطی نداشت . ببین فن های اتک بخاطر خوب بودن سه فصل قبل بهش نمره نمیدن . به این خاطر اتک نمره خوبی داره که این فصل چهارش واقعا عالی بوده. نمونش توکیو غوله که دو فصل اول عالی بود و کلی فن براش جور شد اما آیا فن ها به خاطر دو فصل اول به فصل های بعدش هم نمره خوب دادن ؟ مطمئناً نه
           کلا مثال شما درست نبود و از منطق خاصی پیروی نمیکرد.
           ضمنا اینکه آدم توی موضوع به این کوچکی اغراق کنه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه 🙂 نکنه انتظار داری کل انیمه های طولانی دنیا رو بشمره ؟ آخه کی حوصله اینکار رو داره ؟ 🙂 با اون کامنت منظور اصلی علی آقا این بود که بفهمونه به شما که انیمه درست و حسابی طولانی کم داریم.

           که ظاهراً درست برداشت نکردید و سؤ تفاهم شد .

           آقای علی ملک بیا و لطف کن و این بحث رو ببند.

           من توی عمرم اینقدر به یه سایت سر نزده بودم که الان هر روز صبح دارم میام اینجا

           پاسخ

          • علی ملک در پاسخ به سلام

           اسفند 27, 1399

           1 این بحثو من وانکردم که ببندم
           2 من نگفتم انیمه های بلندو باسم بشمره ایشون همینطوره اومد گفت 10 تا انیمه طولانی بیشتر نداریم در حالیکه بیش از صد تا انیمه طولانی داریم
           3 تقصیر خودته میخواستی بر این منطق نباشی که هنوز انیمه نیومده بهش 10 بدی یعنی لیاقتش بوده تا هر روز مجبور نشی بیای اینجا مارو هم الاف خودت کنی
           4فن های تعصبی از این قاعده پیروی نمیکنن مخصوصا کسایی که هنوز نیومده میرن 10 میدن
           5 باز نگو داری تکرار میکنی حرفت تکراری بود و صد بار هم بگی جوابتو میدم همینجوری چون جوابش همینه و بس

           پاسخ

          • سلام در پاسخ به علی ملک

           فروردین 10, 1400

           ۱. شما داری بحث رو ادامه میدی و شدی نخود آش پس باید بحثو ببندی
           ۲. منظور اینه که کلا انیمه طولانی به نسبت انیمه کوتاه خیییلی کمتر درست شده
           ۳. هنوز هم بر اون منطق هستم و انیمه تا الان عالی بوده و مردم حق دارن ۱۰ بدن ، ضمنا شما منو الاف خودت کردی مدام سر حرف های مثلاً منطقی خودت هستی
           ۵. من حرفمو تکرار میکنم چون تو هم داری مدام اینکارو میکنی ، منم باز همونو میگم چون جوابش همینه و بس

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به Hamid

           اسفند 24, 1399

           دوست خوبت اقا هاي با تعصب بازي شروع كرد ما هم جواب داديم

           پاسخ

        • نیما در پاسخ به Hamid

         اسفند 16, 1399

         تو اصلا ناروتو ندیدی گفتی بزار بیام نظر بدم شما برو گیم آف ترونز نگاه کن دیدن ناروتو هنوز برات زوده

         پاسخ

        • نیما در پاسخ به Hamid

         اسفند 16, 1399

         اتک یک انیمه بی سر ته

         پاسخ

         • نیما در پاسخ به نیما

          اسفند 16, 1399

          کاربر حامد و سلام توجه کنید وقتی شما میاین ناروتو کوچک می‌کنید باید طوقع جواب داشته باشین من تا الان هرچی کامنت گذاشتم و خواهم گذاشت نظر خودم اگه به شما یا هر کسی توهین شده ببخشید ولی خوبه شما هم این موضوع درک کنید

          پاسخ

          • Hamid در پاسخ به نیما

           اسفند 18, 1399

           من اثلا ناروتو رو‌ کوچیک نکردم نظر شخصی خودم بود ولی تو وقتی نظر ارجاع میدی میشه توهین به اتک

           بعد دقت کن جناب من نظر خودمو گفتم کاربر سلام هم که اثلا خودش گفت بار ها که فن ناروتو عه کسی که داره توهین میکنه و اتکو پایین میاره شمایی

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به Hamid

           اسفند 18, 1399

           اگه کوچک نکردی پس چیکار کردی

           پاسخ

          • Hamid در پاسخ به نیما

           اسفند 22, 1399

           نظر خودمو گفتم ⁦☺️⁩

           پاسخ

          • علی ملک در پاسخ به Hamid

           اسفند 22, 1399

           نگا این حرفو خودت توجیه کن
           /ناروتو فنا و وانپیس فنا رفتن به اتک نمره پایین دادن و فولمتال فنا اکثرا اتک فنن و هیچگونه رای پایین ندادن به اتک/
           این منطقیه به نظرت؟

           پاسخ

          • Hamid در پاسخ به علی ملک

           اسفند 24, 1399

           خخخخخخ نه دیگه شما هم داری حرف های منو دست کاری میکنی من کی اینو گفتم ؟ ببین فول متال فنا اکثرا فن اتکن و برای همین میگم احتمال اینکه اتک بالا تر هم بره زیاده
           اما اثلا نگفتم که فول متال فنا هیچکدوم یک نمیدن

           پاسخ

          • علی ملک در پاسخ به Hamid

           اسفند 27, 1399

           منظورم سلام بود حاجی
           ولی متاسفانه مثل اینکه این منطق به شما هم سرایت کرده
           و دارم پیشنهاد میکنم که این بحثو جمش کنین تا بیشتر ازین درگیری پیش نیاد
           نزدیک عیده خوبیت نداره

           پاسخ

         • Hamid در پاسخ به نیما

          اسفند 17, 1399

          خخخخ
          خندیدم
          باز که تو داری نظر ارجاع میدی
          البته که گیم اف ترونز رو نگاه میکنم
          به نظرم ناروتو و گیم اف ترونز اثلا در حد هم نیستن
          اتک بی سر و ته ؟؟؟
          خخخخ
          باشه تو راست میگی
          به نظر منم ناروتو بی سر و ته
          الان دقت کن
          تو گفتی «اتک یک انیمه بی سر و ته »
          ولی من گفتم «به نظر من ناروتو بی سر و ته »
          اینجا تو نمیتونی از حرفم ایراد بگیری چون من نظر خودمو گفتم
          اما من میتونم تا صب از بین این حرف تو ایراد در بیارم چون نظر خودتو بسط دادی به کل دنیا و عملا به فن های اتک ، خود اتک ، من ، سازنده اتک و…. توهین کردی
          اما اگه میگفتی به «نظر من» این مشکل به وجود نمیومد
          البته من فکر نمیکنم بتونی هنوز اینو درک کنی

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به Hamid

           اسفند 17, 1399

           تو کامنت بعد گفتم نظر خودم
           شما فکر زیاد می کنی خواهشاً برو بشین گیم آف ترونز بله در حد هم نیستن چون ناروتو سر یک نگاه به کامنت های قبل بنداز اول یکی از خودتون این بحث با توهین به هرچی انیمه طولانی شروع کرد

           پاسخ

    • اميرحسين در پاسخ به Hamid

     اسفند 15, 1399

     داداش اگه وان پيس كشش ميداد كه اين همه طرفدار نداشت پرفروش ترين مانگا نميشد به سلايق ديگران احترام بذار تا باهات جر و بحث نكنن

     پاسخ

     • سلام در پاسخ به اميرحسين

      اسفند 16, 1399

      شما خودت به نظر ایشون احترام بذار نظر شخصی خودش رو گفت به هر حال .
      مثل شما وان پیس فنا که نظر ارجاع نداد .

      پاسخ

      • اميرحسين در پاسخ به سلام

       اسفند 16, 1399

       من ارجاع دادم ؟؟ من دارم بهش ميگم از نظر تو اينطور بود يادته ميگفتي اگه يكي بگه اتك اورديتده اشتب گفته خب واسه وان پيس اين كه بگي داستان هزار قسمت كش داد اشتباهه چون اركاش و داستانش نويسنده خواست طولاني كنه پس نيا بگو ارجاع داد تو خودت اون پايين ديديم

       پاسخ

       • سلام در پاسخ به اميرحسين

        اسفند 16, 1399

        ببین تو که کلا نظر زیاد ارجاع دادی . از اول تا حالا .
        ضمنا اون موقع بحث فرق داشت.
        ببین اگه یکی بیاد بگه از اتک بدم میاد چون به نظر من داستان جالبی نداره و… من بهش میگم نظرته و برای شما محترمه . به هر حال همه قرار نیست از یه انیمه لذت ببرن که .. نظر خودشو گفته و این ذهنیت ایجاد نمیشه که اون انیمه‌ مطمئنن چرته و بدرد نخوره. به هر حال نظر شخصی بوده
        اما اگه من بگم ناروتو از نظر من اورریتده ناروتو رو میاره زیر سوال اما اگه یه نفر بگه فلان انیمه “از نظرم” بد بود به خاطر …. قابل قبوله چون انیمه رو کوچیک نکرده کسایی که کامنت ها رو میخونن به هر حال متوجه هستن که ایشون فقط نظر شخصی خودشو گفته .
        اما اگه بگه اورریتده کسی که داره کامنت ها رو میخونه دیگه به تعریف و تمجید هایی که از اون انیمه میشه توجه نمیکنه ، چون فکر میکنه الکی دارن تحویلش میگیرن و در این صورت توهین به همه ی فن هاشه .
        حالا بعضی وقت ها هم بعضی انیمه ها هستن که عده ی خیلی زیادی معتقد هستن که زیادی بزرگ شده. در مورد اونا اوضاع فرق داره . چون عده زیادی حرفشون اینه . پس واقعا هست.
        اما در مورد اتک افراد کمی این طور فکر میکنن پس قابل قبول نیست .

        پاسخ

        • اميرحسين در پاسخ به سلام

         اسفند 16, 1399

         دادا خودت جواب خودت دادي من اصن هيچ مشكلي با نظر تو ندارم هيچ مشكلي با نظر اون علي بي منطق هم ندارم از اين بدم اومد كه هاي انيمرو نديده مياد حرف ميزنه راجع بهش به وان پيس ميگه كليشه اي خب يه سوال الان هانتر ايكس هانتر ١٩٩٩ ببين هانتر ايكس هانتر ٢٠١١ ببين تو اون قديميش خب يه سري چيزاي كليشه اي داره وان پيس يا ناروتو هم اون قسمتاي كليشه إي كه ميگي مال ناروتو واسه ١٦ سال ١٧ سال پيشه وان پيس هم مال ٢٠ سال پيش مثلا تو برو اون زمان ميبيني كه اون انيمه ها رو ستايش ميكنن چرا چون اون زمان واقعا تركوند ولي الان كه به اون قسمتا نگاه ميكنن بيشتر حالت نوستالژي داره تا خفن مثلا گرافيك ارك وانو وان پيس ببين چقدر خفنه بعد برو پوكمون كه زمان وان پيس بود و ببين وان پيس هم ببين هر دو ١٩٩٩ اومدن ولي گرافيك وان پيس خيلي بهتر بود پس نگو كليشه اي

         پاسخ

         • سلام در پاسخ به اميرحسين

          اسفند 17, 1399

          آقا امیر حسین ببینید علی نگفت وان پیس چرته .
          اون گفت که میتونستن یکم کوتاه تر درستش کنن و گرافیکش هم ایراد داره .
          این که توهین نیست . به هر حال این دو تا موضوعاتی هستن که حتی با ندیدن انیمه هم میشه درکشون کرد‌.
          در ضمن من خودم به آقا علی گفتم که تا وان پیس رو ندیدی قضاوتش نکن .
          بعد ببین چه دلت بخواد چه نخواد انیمه های طولانی قسمت های کلیشه ای هم دارن . اما این صدمه ای به داستان وارد نمیکنه و هنوز اونقدری خوب هستن که این عیب خودشون رو هم بپوشونن .
          ببینید منم مشکلی با گرافیک وان پیس ندارم ، اما وقتی آقا نیما میگه گرافیک وان پیس بهتره و چشم کاراکتر های اتک از حدقه زده بیرون ، منم حق دارم اعتراض کنم . ببینید اتک هر چی باشه گرافیکش از قسمت های قدیمی وان پیس خیلی بهتره . وان پیس تا قسمت های چهارصد گرافیک زیاد جالبی نداشت . البته این صدمه ای به داستان وارد نمیکنه . اثلا دیدن انیمه به خاطر گرافیک یه کار غلطه .
          ضمنا اثلا گرافیک چه ربطی داره به کلیشه ای بودن انیمه؟ من نگفتم کل وان پیس کلیشه ایه . من فقط گفتم انیمه های طولانی بعضا قسمت های کلیشه ای هم دارن . اما نگفتم کلا کلیشه سر تا پا شونو گرفته . و گفتم که این موضوع صدمه ای به داستان وارد نمیکنه .

          پاسخ

  • سلام در پاسخ به بهزاد

   اسفند 14, 1399

   من انیمه شبیه اتک ان تایتان ندیدم .
   احتمالا هیچوقت نبینم .
   شما قطعا از اول تا آخر اتک رو بی صدا و بدون زیرنویس نگاه کردید که طرز فکرتون اینه .
   شما لطف کنید همون انیمه های با سر و ته رو ببینید سنگین ترید .
   البته من اثلا به شما توصیه میکنم سراغ انیمه های پر مغزی مثل اتک یا … برید . چون هنوز در اون حد نیستید که بتونید چنین انیمه هایی رو ببینید .
   اما من چند تا انیمه با سر و ته و شاهکار به شما معرفی میکنم ، تا لذت ببرید . البته شبیه اتک ان تایتان سراغ ندارم . اگه دیدی به منم بگو .
   این انیمه ها با سلیقه تو خیلی جورن حتما ببین
   عاشقان شیطانی ، دبیرستان دی ایکس دی ، دبیرستان مرگ ، شوالیه خون آشام …
   حتما پیشنهاد میشه به شما

   پاسخ

   • کانکی در پاسخ به سلام

    اسفند 14, 1399

    از نظر من که انیمه های فلسفی و با محتوای زیادی دیدم هم اتک آن تایتان هیچی نداشت
    بین انیمه هایی هم که گفتی دبیرستان مرگ شباهت خیلی زیادی به اتک آن تایتان داره احتمال اینکه مانگاکای اتک از روش تقلید کرده باشه زیاده هر دوشون هم بی محتوا و اورریتدن ولی به نظرم دبیرستان مرگ باز یکم بهتره

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به کانکی

     اسفند 15, 1399

     کانکی جان تنها شباهتی که اون دوتا دارن اپوکلیپتیک بودنشه ، لطفا یه چارتا نقد درباره اتک بخونین بعد بگین بی محتواست ، حداقلش اینه که خیلی خوب مفهموم جنگ ویرانی هایی که میاره رو نشون داده

     پاسخ

     • کانکی در پاسخ به Rs

      اسفند 15, 1399

      اپوکلیپتیک بودن که فقط یکی از شباهت هاشونه خیلی وقت پیش بود که داشتم یه مقاله در مورد انیمه هایی که شباهت زیادی به این انیمه دارن می خوندم که رتبه اول رو هم داده بود به اتک آن تایتان اون هم داخل سایت thecinemaholic(از سایت های معتبر)
      دیگه فکر نکنم لازم باشه در مورد شباهت هاشون صحبت کنم
      بهتره اطلاعاتت رو بالاتر ببری این لینک رو هم اینجا میزارم میتونی بخونیش
      /thecinemaholic.com/anime-like-highschool-of-the-dead/

      پاسخ

      • سلام در پاسخ به کانکی

       اسفند 16, 1399

       ببین اونا میان چهار تا وجه شباهت الکی گیر میارن بینشون بعد هم قرار میدن تو لیست .
       الان هزار تا انیمه الکی و مسخره هم هستن که داستانی شببه انیمه های خیلی خوبی مثل توکیو غول و … دارن
       اما هیچکدوم مثل توکیو غول موفق نشدن .

       پاسخ

       • کانکی در پاسخ به سلام

        اسفند 16, 1399

        اینقدر از اتک آن تایتان طرفداری تعصبی نکن حتی کارگردان هر دوتاشون هم که یه نفره هیچ فرق خاصی بیینشون وجود نداره اتک آن تایتان فقط شخصیت هاش فرق دارن داستان هم یکمی تغییر پیدا کرده

        پاسخ

        • Rs در پاسخ به کانکی

         اسفند 16, 1399

         عزیزم چه ربطی به کارگردان داره اخه🤦‍♂️

         پاسخ

       • Rs در پاسخ به سلام

        اسفند 16, 1399

        سلام جان، کاربر کانکی اشتباه گرفته اصلا ، تو همون مقاله تنها شباهتی اورده اینه که جفتشون انیمه هایی تلاش برای بقا هستن و تازه کلی هم از اتک تعریف کرده رتبه بندیشم اصلا واسه شباهت نیست بر اساس کیفیته تازه مقاله واسه دوسال پیشه

        پاسخ

        • کانکی در پاسخ به Rs

         اسفند 17, 1399

         ممکنه از دو سال پیش تا حالا تغییراتی توش به وجود اومده باشه در هر صورت بازم فرقی نداره همین الانشم که دوباره خوندمش حرفی از کیفیت نزده بود بر اساس شباهته

         پاسخ

         • Rs در پاسخ به کانکی

          اسفند 17, 1399

          کانکی جان انگلیسی بلدی اصلا ؟ تیتر زده بهترین انیمه های شبیه اون انیمه نه شبیه ترین انیمه ها یعنی رتبه بندی بر اساس کیفیته لطفا دانش انگلیسیتو بالا ببر، درس انگلیسی امروز اگه میخواست بگه شبیه ترین تیتر میزد Most similar نه Best
          بعدشم فرقی نمیکنه ؟ میشه کامنتای منو کامل بخونی ؟ اولا گفتم فقط یه شباهت اورده واسش دوما گفتم واست چرا اون سایت معتبر نیست .

          پاسخ

          • کانکی در پاسخ به Rs

           اسفند 18, 1399

           اینکه فقط یه کلمه ست چون نویسنده خودش هندی بوده طبیعیه که همچین اشتباهاتی انجام بده
           این سایت هم کاملا معتبره اینکه فقط یه بار یه چیزی خوندی که درست نبوده اصلا دلیل نمیشه معتبر نباشه

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به کانکی

           اسفند 18, 1399

           کانکی چرا بهونه میاری، اون یه کلمه معنی جمله رو تغییر میده هیشکی انقدر بی سواد نیست همچین اشتباهی کنه، کسی که انقدر بی سواده که مقاله نمینویسه
           بعدشم تو از کجا میدونی نویسنده اشتباه کرده ، چه مدرکی داری؟ چرا اصلاح نکرده، ما به طور پیشفرض هیچ وقت نمیگیم اشتباه نوشته ، قبول کن اشتباه کردی بعدشم معیارت واسه سایت معتبر چیه دقیقا؟

           پاسخ

      • Rs در پاسخ به کانکی

       اسفند 16, 1399

       کانکی عزیز سایتی که شما میگی رو دیدم و ابدا معتبر نیست یادمه داشتم راجع به فصل دوم یه انیمه ای سرچ میکردم و اون سایت اطلاعات کاملا غلطی داشت ، در ضمن راجع به اطلاعت بالا بردن فک نکنم لازم باشه ماجرا هایی که داشتیمو یاد اوری کنم دفعه دیگه حواست باشه وقتی همچین جمله ایو میگی. در اخر مقالات اوندستی که انیمه های شبیه فلان انیمه همه جا هست و اکثرا هم فقط یک جنبرو مورد بررسی قرار میدن

       پاسخ

      • Rs در پاسخ به کانکی

       اسفند 16, 1399

       وای کانکی🤦‍♂️ الان رفتم مقاله رو خوندم میشه بپرسم تو اصلا زیر اون عماوینو میخونی یا فقط عکس و تیترو میبینی چون تو همون مقاله تنها شباهتی که ذکر کرده بود survival بودنشونه رتبه بندیشم بر اساس بهتر بودنشونه نه شباهت

       پاسخ

     • نیما در پاسخ به Rs

      اسفند 15, 1399

      میشه بگی کجاش محتوا داشت همه داستان داره یک روند ساده پیش میره

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به نیما

       اسفند 15, 1399

       همین الان گفتم یکیشو، شما واقعا دینامیک جنگ و نفرت و مفهوم ضد جنگو ندیدین توش ؟

       پاسخ

     • سلام در پاسخ به Rs

      اسفند 16, 1399

      کاملا موافقم

      پاسخ

    • سلام در پاسخ به کانکی

     اسفند 15, 1399

     من که شباهتی بین اون انیمه با سر و ته و اتک ندیدم 😂
     البته اینکه میگی مانگاکا تقلید کرده یه احتماله
     نمیدونم شاید .
     قبلا هم جوابتو به طور مفصل دادم که چرا اتک اورریتد نیست والا دیگه حال تایپ کردن ندارم
     زحمت بکش برو بخون
     ضمنا جناب کانکی لطف کن اینقدر جو سازی نکن . نظر شما راجب اتک اینه قرار نیست همه این طور فکر کنن .

     پاسخ

   • Rs در پاسخ به سلام

    اسفند 14, 1399

    😂😂

    پاسخ

   • نیما در پاسخ به سلام

    اسفند 14, 1399

    مگه چه خبره که تاحالا عین نشو ندیدی میخوای الان بهت چند تا بگم بعدشم چرا به نظرش توهین میکنید نظرش برای خودش محترمه
    اتک انیمه بی سر و ته نیست فقط فن هایی که داره با کارایی که میکنن موجب این طرز فکر میشن

    پاسخ

    • سلام در پاسخ به نیما

     اسفند 15, 1399

     اولا تا حالا عینشو ندیدم و خوشحال میشم بهم معرفی کنی .
     دوما ایشون “نظر” شخصی خودشون رو نگفتن بنابراین کامنتشون برای من محترم نیست .
     سوما خیلی مسخره ست که من بخوام به خاطر فن های یک اثر اونو بی سر و ته بدونم . اگه به این باشه که من باید ناروتو و وان پیس رو هم بندازم دور بخاطر جمعیت زیاد فن های تعصبیشون

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به سلام

      اسفند 15, 1399

      رفتار خودت و بقیه اتک فن ها نگاه کن بعد نظر بده

      پاسخ

      • سلام در پاسخ به نیما

       اسفند 16, 1399

       رفتار خودت و بقیه وان پیس فنا و ناروتو فن ها رو ببین بعد نظر بده

       پاسخ

       • نیما در پاسخ به سلام

        اسفند 16, 1399

        رفتار!
        یکی از خودتون اول اومد وان پیس کوبید

        پاسخ

        • سلام در پاسخ به نیما

         اسفند 17, 1399

         ببینید کاربر نیما
         اولا که یه وان پیس فن اول این بحث رو راه انداخت و نظرش رو ارجاع داد به کل دنیا.
         من کلا آدمی هستم که دنبال دردسر و جنگ و دعوا نیستم. اما وقتی میبینم یک نفر این طوری نظرش رو بسط میده به کل دنیا و یه عده رو ناراحت میکنه ، نمیتونم ساکت بشینم.
         من قبلا هم گفتم برای شما احترام قائلم و میدونم منطقی هستی . اما در مورد اتک داری اشتباه میکنی و نظر خودت رو هیچوقت نمیگی .
         این عادت زشتت رو اصلاح کن لطفا . چون در غیر این صورت چاره ای ندارم جز اینکه جواب توهین های شما رو بدم .

         پاسخ

   • علی ملک در پاسخ به سلام

    اسفند 16, 1399

    شبیه اتک هم داریم خیلیا میگن حماسه وینلند خیلی شبیهه
    از نظر من بهتر هم هست چون اتک مفهوم عمیقی نداشت اما وینلند این ویژگیو داشت

    پاسخ

    • mb در پاسخ به علی ملک

     اسفند 17, 1399

     من شباهتی ندیدم داخلش
     اگه میشه شما یه چند تا نام ببرید

     پاسخ

     • علی ملک در پاسخ به mb

      اسفند 19, 1399

      شباهت منظورم این نیست که الهام گیری و کپی داشته باشه
      ژانر هردو انیمه مشابه و اکشن فوق العاده ای داره و هردو سکانس های مبارزه رو عالی دراوردن شخصیت اصلی هردو یه ادم احمقه که به تدریج پخته میشه و هردو در کودکی والدینشونو از دست دادن فضای دو انیمه خیلی شبیهه و اپنینگ شاهکارشون این شباهتو دو چندان میکنه اینو خیلی از کانال های انیمه ای تصدیق میکنن

      پاسخ

      • mb در پاسخ به علی ملک

       اسفند 19, 1399

       کاری به ارن ندارم که پخته شده یا راه بدی داره میره ولی نقش اصلی انیمه وینلند، آخرش هم پخته نشد
       ولی بقیه حرف هاتون درسته

       پاسخ

       • علی ملک در پاسخ به mb

        اسفند 20, 1399

        چرا جناب اگه ادامه داستانو مورد مطالعه قرار بدید در نهایت …..

        پاسخ

        • mb در پاسخ به علی ملک

         اسفند 20, 1399

         مگه مانگا داره؟
         نمیدونستم
         مانگاش رو از کجا میشه دانلود کرد؟

         پاسخ

         • علی ملک در پاسخ به mb

          اسفند 22, 1399

          حقیقتا اگه ایدی کانالو بدم فک کنم سایت نشون نمیده توی کانالا بگردید به راحتی پیدا میکنید و اگه در ویکی پدیا یا مقاله های تاریخی هم بخوانید سرنوشت این پسر مشخص میشه

          پاسخ

       • زعوس در پاسخ به mb

        اسفند 21, 1399

        سلام به همه دوستانی که اومدن سر چند تا انیمه با هم بحث میکنن.ببینین هر کسی سلیقه ای داره. مثلا خودت از خشن بودن یا نبودن انیمه خوشت میاد ولی یکی دیگه میگه من توکیو غول و اتک و دوست نداشتم.یا مثلا یکی قرمان گونه و ابر قدرتی دوست داره میاد رتبه بندی میکنه واس خودش مدرسه قهرمانی -مرد تک مشتی – هانتر- ناروتو و ..
        یا یکی میاد میگه انیمه باید فلسفه داشته باشه تهش مفاهیم قشنگ داشته باشه.یکی ماجراجویی دوس داره میگه وان پیس – هنر شمشیر و …اره اینطوریه.
        اینطوری هم نیس که یه نفر فقط یه ژانری دوس داشته باشه. ممکنه هم شونن ببینه هم سنین .یا بینابینشون که خیلی دیدم اینطوری.
        ولی وقتی یه نفر 20، 30 تا انیمه میبینه نمیاد باهم مقایسشون کنه. هر انیمه تو یه چی خوبه.خودتون فکر کنید. انیمه ها حداقل تو یه چیزی عملکرد خوبی دارن شاید همون باعث بشه که تو بشینی انیمه رو تا اخر ببینی شایدم بگی نه این ارزش دیدن نداره. بسته به دید خودته.

        پاسخ

       • دکو در پاسخ به mb

        اسفند 21, 1399

        یه چیزی بگم واقعا مردم از صبر.انیمه دمون اسلیرو کسی کیفت غیر پرده نداره؟ فک کنم در حد اونجرز اینفینیتی منتظر موندیم تا حالا شایدم کمتر. ولی دیگه فصل دومش داره میاد یکی یه کار بکنه از یوتیوب لینک بدین.
        ادمین دیگاهمو بزار انقد فرستادم نذاشتی که از دستم در رفته.

        پاسخ

      • سلام در پاسخ به علی ملک

       فروردین 10, 1400

       با گذر زمان متوجه میشیم که هیچ شباهتی به هم ندارن و صرفا والدین جفتشون کشته شده که دلیل بر شباهتشون نیست .
       درضمن نقش اصلیه حماسه وینلند پخته نشد در آخر داستان، برعکس ارن .
       حالا شما میگید تو مانگا به تکامل شخصیتی رسیده ولی من به مانگا کاری ندارم به اثری که دارم میبینم کار دارم.

       پاسخ

  • کانکی در پاسخ به بهزاد

   اسفند 14, 1399

   انیمش کاملا بی محتواست و همینطور اورریتد

   پاسخ

   • سلام در پاسخ به کانکی

    اسفند 15, 1399

    سلام کانکی کبیر ، ای بزرگوار
    ببخشید فقط یه سوال ازت دارم
    تو از نظرت عاشقان شیطانی با سر وته اتک بی سر و ته ؟
    اوکی

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به سلام

     اسفند 15, 1399

     با اینکه از عاشقان شیطانی خوشم نمیاد ولی درست نیست به انیمه ای که اصلا تو بحث نیست توهین کنی

     پاسخ

     • سلام در پاسخ به نیما

      اسفند 16, 1399

      ببین ، جناب کانکی دیگه از حد گذرونده
      ضمنا من که به عاشقان شیطانی توهین نکردم .
      فقط یه سوال پرسیدم که جواب هم ندادن .

      پاسخ

      • کانکی در پاسخ به سلام

       اسفند 16, 1399

       حواسم به این سوالت نبود اینم جوابت:
       اینکه توی انیمه عاشقان شیطانی یه سری مشکلات کوچیک وجود داشت رو قبول دارم ولی حداقل از انیمه های دیگه تقلید نکرده بر خلاف انیمه هایی مثل اتک آن تایتان!
       همینطور فن های تعصبی هم نداره که توی عمرشون فقط یه انیمه دیده باشن!

       پاسخ

       • سلام در پاسخ به کانکی

        اسفند 17, 1399

        کاری به عاشقان شیطانی ندارم.
        اما اینو دیگه از کجا آوردی ؟
        اتک از چه انیمه ای اسکی رفته؟
        حتی اگر به قول تو اسکی هم رفته باشه ، اونقدری کارگردانش نبوغ داشته که یه اقتباس عالی رو تحویل بده و این واقعا هنر میخواد .
        این حرفت هم درست نیست.
        همه آثار از جمله عاشقان شیطانی فن تعصبی دارن . اتک هم داره قبلا گفتم .
        منم که هر چی اتک فن دیدم و میشناسم همه ی اون انیمه های شاهکار ( به قول تو ) رو دیدن و باز هم میگن اتک بهترینه .
        ضمنا شما مدرکی داری که به من ثابت کنه هر کی اتکو بهترین میدونه انیمه کم دیده ؟
        نکنه علم ماوراء طبیعی داری که به این نتیجه خارق العاده رسیدی. ‌
        من هم وان پیس فن میشناسم که به جز ناروتو و وان پیس انیمه دیگه ای ندیده و باز هم اتک رو میکوبه و میگه ممکن نیست انیمه ای از وان پیس بهتر باشه ، بعد هم میره تو imdb به اتک یک میده !!!

        پاسخ

        • کانکی در پاسخ به سلام

         اسفند 18, 1399

         مهم ترین دلیلی که عاشقان شیطانی هیچ فن تعصبی نداره امتیاز پایینشه بر عکس اتک آن تایتان که فن های تعصبیش بدون هیچ دلیل منطقی ای و فقط برای اینکه امتیاز بالایی داره میگن بهترینه
         اینکه یه نفر هم بعد از دیدن انیمه ای مثل ناروتو یا وان پیس باز هم حرفی از اینکه اتک بهترینه میزنه برای اینه که درک و فهم پایینی داره و نتونسته مفاهیم این انیمه ها رو به خوبی درک کنه

         پاسخ

         • سلام در پاسخ به کانکی

          اسفند 22, 1399

          ۱. کاملا درسته ، من این حرفت رو تکذیب نمیکنم بعضا دیدم فن های اتک رو که نظر خودشون رو ارجاع میدن و چون اتک امتیاز بالایی داره میگن بهترین انیمه دنیاست . اما خوب همه فن های اتک این طور نیستن .
          ۲. این حرفت هم باز از بحران خود بزرگ بینی منشا میگیره . هر کسی سلیقه ای داره و برای یک نفر اتک میتونه بهترین باشه ، برای یکی وان پیس . اینکه یکی بگه اتک به نظرم بهتره نشانه درک پایینش نیست.
          کسی درک پایینی داره که مدام نظر خودش رو ارجاع میده و هنوز بلد نیست از دید خودش حرف بزنه .

          اینقدر این جمله” نظر شخصی خودت رو بگو و ارجاع نده” رو تکرار کردم که دستم درد گرفت .
          خواهشا رعایت کنید.

          پاسخ

  • Rs در پاسخ به بهزاد

   اسفند 14, 1399

   به قول خانم سوییفت Haters gonna hate, hate, hate, hate

   پاسخ

  • رضا در پاسخ به بهزاد

   اسفند 14, 1399

   بشين همون ناروتو و فيري تيل ببين مجبورت كه نكردن نظر بدي

   پاسخ

   • رضا در پاسخ به رضا

    اسفند 14, 1399

    قصد توهین نداشتم فقط گفتم انیمه های موردعلاقت ببین به سلایق دیگران احترام بذار من خودم از اتک خوشم نمیاد و باهاش حال نمیکنم ولی دلیل نمیشه که توهین کنم و بگم که از طرفدارا ناروتو ام و دلیلی ندارم که توهین کنم

    پاسخ

    • سلام در پاسخ به رضا

     اسفند 16, 1399

     آفرین کاش همه مثل شما بودن

     پاسخ

  • Rs در پاسخ به بهزاد

   اسفند 15, 1399

   شما اگه حداقل مفهوم ضد جنگ اتک رو نگرفته باشین کلا هیچی از انیمه نفهمیدن بهزاد جان

   پاسخ

  • Hestiya در پاسخ به بهزاد

   اسفند 15, 1399

   انیمه ای که شما داری بهش میگی بی سر و ته از سایت ای ام دی بی امتیاز ۱۰ از ۱۰ رو گرفته من اگه جای شما بودم قبل از نظر دادن مینوشتم که این فقط و فقط نظر شخصیه خودمه که اینطور ضایع نشید دوست عزیز

   پاسخ

   • علی ملک در پاسخ به Hestiya

    اسفند 19, 1399

    از یه فن تعصبی بیش از این هم انتظار نمیره که از نمره سایت ها استفاده کنه برای اثبات حرف خودش

    پاسخ

  • Hestiya در پاسخ به بهزاد

   اسفند 15, 1399

   کسایی که اتک رو ندیدن نظرمو نخونن اسپویل داره
   یه سری از نظرای پایینو خوندم
   چیزی به جز توهین و تعصب توشون مشخص نیست
   دوستان گرامی که اتک رو میکوبین و برعکس کسایی که میگین اتک بهترینه
   یه مثال ساده
   وقتی شما یه خواننده مورد علاقه داری دلیل نمیشه که اون خواننده بهترین باشه و همچنین دلیل نمیشه طبق گفته هیترا اون خواننده خوب نباشه و فنای تعصبی داشته باشه!
   شاید از نظر من نوعی که چندتا انیمه دیدم و یه نفر دیگه که همه انیمه های این لیست و دیده باشه اتک یه شاهکار باشه نه بخاطر تعصب بلکه بخاطر به تصویر کشیدن جنگ بین آدما
   همونطور که اول داستان همه فکر میکردیم نسل بشر داره با غولای ناشناخته میجنگه اما هر چی جلوتر رفت فهمیدیم نه خبری از یه موجود خارجی نیست و دشمنی که ازش حرف میزنن هم نژادای خودشونن! و حتی اینکه نه میتونی ادمای داخل دیوارو مقصر بدونی و نه تایتانا رو و نه آدمای بیرون دیوار رو!
   خب این یه نظر شخصیه چرا اینقد تلاش میکنید از سر و کول هم بالا برید این براتون افتخاره که اتک رو یه انیمه چرت بدونید؟
   طرف فن اتکه دلش میخواد حمایتش کنه فکر میکنم به کسی مربوط نباشه
   این سلیقشه و هر ادمی حق داره هر چیزی جزو علایقشه رو حمایت کنه
   با دعوای الکی شما اون انیمه به بهترین یا بدترین تبدیل نمیشه دوست عزیز
   فقط شما شخصیت خودتو نشون میدی همین

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به Hestiya

    اسفند 15, 1399

    ما. خودت فرقی ندا ه یکی از خودتون اومد به همه انیمه طولانی توهین کرد

    پاسخ

   • سلام در پاسخ به Hestiya

    اسفند 16, 1399

    کاملا با نظر شما موافقم .
    من هم هیچوقت نگفتم اتک بهترینه .
    من گفتم به نظرم اتک بهترینه .
    این دو تا با هم خیلی فرق دارن .
    برای هر کس یه انیمه بهترینه اما دلیل نمیشه که نظر شخصی رو ارجاع بدی .

    به نظر من هم این بحث که بهترین انیمه دنیا کدومه تا ابد باقی میمونه .

    پاسخ

   • نیما در پاسخ به Hestiya

    اسفند 16, 1399

    کامنت یک بار با صدای بلند برای خودت بخون

    پاسخ

  • یه اتک‌ فن در پاسخ به بهزاد

   اسفند 16, 1399

   ببین کاش چهار تا نقد هم ازش میخوندی بعد حرف میزدی
   دو تا اپیزودش تو imdb نمره ۱۰ داره ۵ تا اپیزود نمره ۹٫۹ دو اپیزود نمره ۹٫۸ تقریبا هم اکثر اپیزود هاش نمره بالای ۹ داره (حدودا شصت تا اپیزودش ) هیچ اپیزودی هم نمره زیر ۸ نداره
   نمره کلی در imdb : ۸٫۹ با ۲۰۷,۰۰۰ و خورده ای رای (که روز به روز داره به رای دهنده هاش اضافه میشه )
   در حال حاضر در لیست محبوب ترین نمایش های تلویزیونیimdb رتبه ۵ یا فک کنم۶ رو داره . یعنی از گیم اف ترونز جلو تره
   فصل چهارمش رتبه دوم تو مای انیمه لیسته
   فصل سومش رتبه سوم
   مانگاش تو انیمه لیست (اگه اشتباه نکنم ) ۳۷ امه
   تازه اینا فقط چهار تا عددن
   نظرات مردمو راجبش بخون
   چهار تا نقد بخون
   درست و حسابی ببینش . نه به قول سلام بدون زیرنویس و صدا
   بعد بیا نظر ارجاع بده

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به یه اتک‌ فن

    اسفند 16, 1399

    سایت های مثل imbd که بچه بازی چهار تا فن تعصبی دو هم جمع میشن میرن به یک انیمه نمره بالا یا پایین میدن من خودم صد تا چنل و گپ دیدم که همه شون رفتن یک انیمه خراب کردن و بهش یک دادن تو تا حالا دیدی که فن های یک انیمه این کار کنن

    پاسخ

    • یه اتک فن در پاسخ به نیما

     اسفند 17, 1399

     اولا imbd نه imdb
     اتفاقا چون مردم تو imdb رای میدن سایت خوبیه
     قبول دارم که مشکلاتی هم داره
     اما در هر صورت قابل قبوله
     بعد فقط هم imdb نیست که داداش منتقد ها و مردم و… حتی mal
     حالا شاید فصل اول و دوم اتک در حد وان پیس نباشن
     اما فصل سه و مخصوصا چهار که خیلی عالین و مورد تعریف و تمجید قرار گرفتن

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به یه اتک فن

      اسفند 17, 1399

      شروع فصل سه خسته کننده بود بعدم رای دادن چهار تا فن تعصبی کار جالبی؟

      پاسخ

      • یه اتک فن در پاسخ به نیما

       اسفند 18, 1399

       ببین جناب باشه تو راست میگی همه اتک فنا تعصبین (البته تا اینجای کار که معلومه کی متعصبه)
       از نظر خودت شروع فصل سه کسل کننده بوده تمام قسمت های فصل سه و چهار اتک از نظر تقریبا همه جالب و دیدنی بوده
       اتک کلا از همون اول خوب بود که اگر نبود این همه مورد تقدیر قرار نمیگرفت ولی فصل به فصل پیشرفت کرد و قطعا فصل سه و چهار از بهترین فصل هاش هستن شما هم کم نفرت پراکنی کن لطفا

       پاسخ

       • نیما در پاسخ به یه اتک فن

        اسفند 18, 1399

        از نظر من جالب نبود شاید شما خوشت اومده به هر حال نظرتون محترمه

        پاسخ

     • علی ملک در پاسخ به یه اتک فن

      اسفند 19, 1399

      داداش یه نگاه به نظر خودت بنداز اول غلط املایی گرفتی بعد خودت دوباره همونو غلط نوشتی پیشنهاد میکنم حتما به تحصیلاتت ادامه بده حیف میشی انقد که خوبی
      بعدشم جز مال و ای ام دی بی حرف دیگه ای داری بزن تعصبی جان ههمتون فقط بلدین همینو بگین

      پاسخ

      • یه اتک فن در پاسخ به علی ملک

       اسفند 20, 1399

       اولا من تو کامنتم imdb رو درست نوشتم . خودت رو به یه چشم پزشک معرفی کن .
       دوما فقط imdb و mal نیستن گلم نظر اکثر مردم هم همینه .
       منتقد ها هم همه از اتک راضی بودن .

       بله دیگه فن تعصبی یکی مثل توعه که مدام سر حرف غلط خودش وایساده و کوتاه نمیاد .

       پاسخ

       • علی ملک در پاسخ به یه اتک فن

        اسفند 24, 1399

        در زبان محاوره این جوری پنداشته میشه /اگه از علائم نگارشی بهره میبردی بنده به اشتباه نمیفتادم اشتباه از من نیست
        من فن تعصبی نیستم اتک هیترم نیستم اتفاقا اتک به نظرم شاهکار اکشنه ولی این که بیای مقایسش کنی با یه انیمه بلند یا مثل جناب (سلام) بیای بگی به انیمه هنوز نیومده 10 بدی لیاقتشه اصلا و ابدا منطقی نیست یا /مثل اون ali بیای بگی تعداد انیمه های بلند 10 تا بیشتر نیس
        ضمنا منتقدین هم ناروتو رو مورد تحسین قرار دادن و همچنین کارگردانای مشهوری مثل مایکل گریسی به شدت از اثر کیشوموتو تمجید و تعریف بجا اوردند
        اگه به سایته خوب مانگا پلاس و لوس انجلس تایمز هم لابد کشکه /و برام جای سواله چطور میشه یه انیمه تو مانگا پلاس یدفعه 1 ملیون رای ازش گرفته بشه اونوقت یه انیمه هنوز نیومده بشه اول سایت مال/همش اتفاقیه؟من که شک دارم بعد اونوقت سلام میاد میگه مال بچه بازی نیست

        پاسخ

  • میثم در پاسخ به بهزاد

   اسفند 18, 1399

   یک انمیه کامل با داستان قوی و شهرتش زیاده تا الان داستان جذاب خوبی داره از نظر من این تو صنعت انیمه انقلابی میشه

   پاسخ

 67. اِهِم

  اسفند 13, 1399

  انیمه های مانستر و ناروتو_بلک کلاور_ناکجا آباد موعود_وان پیس_اتک_جنگیر ابی_هایکیو واقعا انیمه ها خوبین
  داستان و شخصیت‌شان
  خادم سیا و قلب های پاندورا و سگ های ولگرد بانگو هم داستاناشون جالب بود
  بعضیا واقعا شاهکارن

  پاسخ

 68. Amirreza

  اسفند 13, 1399

  من تازه انیمه دیدن رو شروع کردم و تا حالا death note.,,,Avatar the lost ARIBENDER…THE LEGEND OF KORAاینا رو دیدم و از انیمه ناروتو 5 قسمت دیدم میشه بگید کلا ناروتو چند قسمته و از کجا میتونم دانلود کنم؟

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به Amirreza

   اسفند 13, 1399

   ناروتو کلا 720 قسمت ولی فیلر زیاد داره میتونی فیلر نگاه نکنی میتونی نگاه کنی اگه دوبله میخوای از قاصدک دانلود دانلود کن اگه نه از اینترنت نگاه کن

   پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به Amirreza

   اسفند 13, 1399

   ببین درست نمیدونم ولی مثه اینکه حدود ششصد قسمت داره

   پاسخ

  • سلام در پاسخ به Amirreza

   اسفند 14, 1399

   در کل ۷۲۰ قسمته .
   اما به نظرم فیلر هاشو نبین .
   اگه بزنی به انگلیسی ناروتو فیلر بهت میگه کدوم قسمت هاش فیلرن .
   به راحتی هم از توی انیمه لیست قابل دانلوده

   پاسخ

  • سلام در پاسخ به Amirreza

   اسفند 14, 1399

   یه نکته رو اضافه کنم‌
   تا قسمت ۲۰ زیاد خوب نیست .
   اما بعد اوج میگیره .
   من خودم با ناروتو شروع کردم .
   فقط یکم طولانیه
   شاید بهتر باشه از انیمه های دیگه شروع کنی.

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به سلام

    اسفند 15, 1399

    شما برو همون اتک نگاه کن

    پاسخ

  • مهدی از مشهد در پاسخ به Amirreza

   اسفند 14, 1399

   سلام دوست عزیز. میتونی نروتو رو میتونی از سایت زیر دانلود کنی.
   my-film.pw/tt0988824.html
   دوبله و صوت ژاپنی رو با هم داره و فرمت x264 هست که فشرده و حجم پایین هست.
   ولی اگه انیمه دیدن رو تازه شروع کردی شاید نروتو کمی زود باشه چون خیلی قسمت داره. لااقل فیلر هاش رو نبین. قسمت های فیلرش رو با سرچ کردن تو اینترنت به سادگی میشه فهمید.
   اول اتک آن تایتان رو ببین که قسمت های کمتری داره و به نظرم یک انقلاب در صنعت انیمه ایجاد کرده. ایده اولیه به شدت کشش زا، فیلم نامه بسیار پرداخت شده و عالی، شخصیت پردازی کم نظیر باعث شده که یکی از برترین انیمه های جهان باشه.

   پاسخ

 69. سپیده

  اسفند 13, 1399

  آقا این چه وضعشه 😑😑😑😑😑😑🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ هر چی سایت میشناختم برای دانلود انیمه فیلتر کردن امی دانلود بیا تو انیمه انیمه لیست ( اونو که همیشه باید با فیلتر شکن بری🙄 ) چی شده باز ؟ یه سونامی اومد و همه ی سایتا فیلتر شد. باز همین که یه سایتی میشناسم تکمیله و به روزه و همه جور ژانری هم داره یه جورایی مثل ورژنه خارجیه تک انیمس 😂👌 خدا رو شکر 😐🤲😂 ولی میترسم بهتون معرفی کنم یهو فردا پس فردا اینم فیلتر میشه (┬┬﹏┬┬) بگذریم خبر های داغ واسه فوجوشی ها و فونداشی های عزیز دارم
  انیمه های 2020
  1- Given movie
  2- Sekai Ichi Hatsukoi :Proppose _hen
  3- Umibe no Etranger
  4-Yes ka No ka Hanbun ka
  اینا همه اومدن برین ببین حالشو ببرین ❤♥😍✌
  حالا 2021 ( هنوز نیومدن )
  1- Dakaretai otoko
  2- Yuri on ice movie
  3- mo dao zu shi
  4- Dont stay gold

  پاسخ

 70. میکاسا

  اسفند 11, 1399

  سلام مرسی بابت این پیشنهادات.
  با احترام به نظر همه، 1- وان پیس شاهکار به تمام معنا واقعا حیفه تو این یه بار زندگی وان پیس نبینید. 2- اتک آن تایتان و گینتاما و فول متال هم عالین
  موفق و پاینده باشید.

  پاسخ

  • سلام در پاسخ به میکاسا

   اسفند 13, 1399

   کاش همه مثل شما بلد بودن نظر شخصی خودشون رو بگن .

   پاسخ

   • علی ملک در پاسخ به سلام

    اسفند 16, 1399

    دقیقا و کاش متعصب هم نباشن مثل ایشون

    پاسخ

    • سلام در پاسخ به علی ملک

     اسفند 17, 1399

     اینو که من باید به شما بگم
     قشنگ معلومه کی متعصبه

     پاسخ

     • علی ملک در پاسخ به سلام

      اسفند 19, 1399

      هههه یه حرف متعصبانه از حرفام در بیار ببینم نمکدون

      پاسخ

      • سلام در پاسخ به علی ملک

       اسفند 20, 1399

       ببین اگه من نمکدونم شما یه گوله نمکی.
       مدام طرفداری بی جا کردی از آقای نیما ، فقط به خاطر اینکه فن وان پیسی ، و توجه نکردی به اینکه ایشون متعصبانه رفتار کرد و نظرش رو ارجاع داد .
       بعد حالا به من که فقط نظر خودم رو گفتم .
       و وقتی دیدم دارن به انیمه مورد علاقه من توهین میکنن دفاع کردم. فهمیدی حالا ؟ گرفتی چرا متعصبی؟

       پاسخ

       • علی ملک در پاسخ به سلام

        اسفند 22, 1399

        کار اونا ارجاع دادنه؟اگه این کارو کرده باشن بنده تایید نکردم مثال بیار برام تا بفهمم خودت ماشالله فکتای به شدت فجیع تری میدی بیرون نمیدونم چرا اصرار داری بگی بقیه بی منطقن
        و اینکه خواستم عیدو هم به عزیزان تبریک عرض کنم با تشکر از سایت پروشات

        پاسخ

      • سلام در پاسخ به علی ملک

       اسفند 21, 1399

       سلام ببین همین که میای و از آقا نیما و امیر حسین که کارشون نظر ارجاع دادنه و منطق خاصی هم نداره دفاع میکنی نشون میده تعصبت بالاست . چون آقا نیما و امیر حسین (البته قبلا ) خیلی نظر خودشون رو ارجاع دادن و توهین کردن . اگه متعصب نیستی ، اصولا نباید دفاع میکردی .
       من دیروز هم یه جواب به کامنتت دادم ولی منتشر نشد . من بابت همین هم باید یه گله به مدیر سایت بکنم . من از هیچ کلمه توهین آمیزی توی کامنت قبلیم استفاده نکردم . حدس میزنم به خاطر جلوگیری از دعوای دوباره اینکار رو کردن . اما اگه اینطوریه که کامنت ایشون رو هم نباید نمایش میدادید . شما فقط باید کامنت های توهین آمیز رو حذف کنید.

       پاسخ

       • زهرا اکیما در پاسخ به سلام

        اسفند 21, 1399

        سلام دوست عزیزی که اسمتونم نمیدونم 🙂
        کامنت شما حذف نشد فقط با تاخیر تایید شد که از این بابت عذرخواهی میکنم.

        پاسخ

        • سلام در پاسخ به زهرا اکیما

         اسفند 22, 1399

         😅😅
         بله متوجه شدم .
         ممنون خانم آکیما
         درک میکنم که خیلی سر شما شلوغه .
         به هر حال عذر میخوام که زود قضاوت کردم .🙏

         پاسخ

       • علی ملک در پاسخ به سلام

        اسفند 27, 1399

        قبل از من چند نفر از مال مایه گذاشتن و علارقم این که شما خودت رو جوری معرفی میکنی که با نظام نمره گذاری میونه ای نداری حرفشونو تایید کردی
        بعدشم اگر نیما و …..حرفی زدن فقط در جواب شما بود و بس/نتیجه منطق پوشالی رو چگونه باید داد؟(کلی گفتم) اگر چیزی گفتن خواستن به نوعی حرف طرفداران تعصبی اتکو به خودشون برگردونند و توصیه میکنم به این بحث خاتمه دهید و پیشاپیش عیدتان مبارک سر بلندو پیروز باشید در پناه حق

        پاسخ

 71. م

  اسفند 11, 1399

  از نظر من انیمه خوب زیاد داریم . ولی برای هر کسی یه انیمه عالی ترینه نباید به سلیقه بقیه توهین کنیم بهترین انیمه ها برای من
  اتک ان تایتان _ ناروتو _ وان پیس _ مانستر _ دفتر مرگ _ بلیچ _ شبدر سیاه _ نا کجا آباد موعود
  به همه هم توصیه میکنم ببینن

  پاسخ

 72. ببخشید انیمه وینلند ساگا یا همون حماسه وینلند ارزش دیدن داره ؟ نمراتش که خیلی خوبه .
  میشه بگید چند قسمته ؟

  پاسخ

 73. سلام

  اسفند 11, 1399

  چرا نا کجا آباد موعود فصل دوم اینقدر خراب کردن .
  مانگا بهتره یا مانگا هم همین طوریه ؟

  پاسخ

  • mb در پاسخ به سلام

   اسفند 11, 1399

   سلام
   مانگا کلا فرق داره
   کلااااااااااااااااااااااااااااااااا

   پاسخ

   • سلام در پاسخ به mb

    اسفند 12, 1399

    ممنون

    پاسخ

  • 파르 미다 در پاسخ به سلام

   اسفند 12, 1399

   انیمه و مانگا با هم زیاد فرق دارند ولی من هردو شون رو دوست داشتم به سلیقه شخص بستگی داره به نظر من هردوشون عالی بودند

   پاسخ

 74. Mnm

  اسفند 11, 1399

  اتک از هر نظر بهترینه ببینید انیمه هایی مثل نارتو وان پیس و … شاهکار هستند ولی به پای اتک نمی رسن وان پیس که خیلی طولانی کرده. نارتو هم خوب بود ولی یه نقص هایی داشت

  پاسخ

  • امیرحسین در پاسخ به Mnm

   اسفند 11, 1399

   مگه تو باید بگی که چی بهترینه از نظرت اره اینطریه از نظر من نه وان پیس و ناروتو

   پاسخ

   • Mnm در پاسخ به امیرحسین

    اسفند 12, 1399

    ببین بلاخره هرکی نظر خودشو داره به نظر من وان پیس به پای اتک نمیرسه حالا نظر تو هم اینه

    پاسخ

  • سلام در پاسخ به Mnm

   اسفند 12, 1399

   بهتره از دید خودت بگی .

   پاسخ

 75. Hijikata

  اسفند 9, 1399

  فصل چهارم اتک آن تایتان اینقدر خوب بود که انیمه های دیگه امتیازشون داره پایین میاد فولمتال آلکمیست از 9.22 رسیده به 9.19 هانتر هانتر از 9.12 به 9.09 و خیلی از انیمه های دیگه
  واقعا نمی دونم باید به این فن های تعصبی اتک آن تایتان چی باید گفت؟

  پاسخ

  • حاج آقا لولوش لامپرو در پاسخ به Hijikata

   اسفند 10, 1399

   تو چی داری میگی هانتر × هانتر و بقیه اثلا رقیب فول متال و اتک هم نیستن . آخه چرا باید نمره اونا رو کم کنیم . حالا فول متال رو نمیدونم ولی انیمه های دیگه اثلا رقیب اتک نیستن که بخوان امتیازشون بیارن پایین

   ضمنا تو چی داری بگی راجب اینکه اتک تو malدو ساعت اومد اول فورا دو هزار تا یک بهش دادن فن های تعصبی انیمه های دیگه

   پاسخ

   • Hijikata در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

    اسفند 10, 1399

    اینقدر طرفداری تعصبی نکن این امتیازات نزدیک به دو سال بود که هیچ تغییری نداشتن چرا باید درست زمانی که فصل چهارم اتک آن تایتان رو ساختن امتیاز همشون پایین بیاد؟
    اینکه بهش یک دادن هم به خاطر این بوده که لیاقت رتبه اول رو نداشته

    پاسخ

    • سلام در پاسخ به Hijikata

     اسفند 11, 1399

     من قبول دارم حرف شما رو مطمئنم که فن های تعصبی اتک به فول متال یک میدن و فن های تعصبی فول متال هم به اتک یک میدن .
     اما در مورد هانتر اصلا لوزومی نداره که به اون نمره کم‌ داده بشه اصلا حریف اتک‌ هم نیست .
     شما اگه میخوای بفهمی که چرا بعد از دو سال نمرش اینقدر داره کم میشه بهتره رجوع کنی به فن های انیمه هایی که پایین تر از اونن .
     بازم شروع کردید به توهین به یک انیمه و فن هاش . هزار بار گفتم باز هم میگم اتک حقش بوده لیاقت اون رتبه رو داشته . چیه چرا اینقدر عذابتون میده این حجم از تعریف و تمجید.
     اتک فنا خوشحال باشن ، اینکه اتک اینقدر دشمن داره و حسود نشون میده که اتک توی سطح خیلی بالاییه که بهش حسودی میشه .
     الان خوبه منم بگم که هانتر و بقیه به خاطر اینکه لیاقتشو نداشتن بهشون یک داده شده ؟

     پاسخ

     • Hijikata در پاسخ به سلام

      اسفند 11, 1399

      باز هم طرفداری تعصبی!
      1 هانتر هانتر هم یکی از صد ها انیمه ایه که از اتک آن تایتان بهتره با اینکه یه انیمه فصلی نبود امتیاز 9.12 رو گرفت با این حال فصل چهارم اتک آن تایتان فقط چند صدم امتیازش از این انیمه بالاتره برای همین فن های اتک هم به همچین انیمه هایی امتیاز یک میدن!
      2 فن های انیمه های دیگه اصلا هیچ مشکلی با هم ندارن که یه فن دیگه ای به هانتر هانتر یک بده!
      3 اینکه فن های فولمتال هم به اتک دادن برای این بوده که لیاقت اینکه جای فولمتال رو بگیره نداشته!
      4 برای خیلی ها اینکه فصل چهارم یه انیمه ای اومده امتیاز بالا گرفته هم اصلا مهم نیست اگه انیمه هایی مثل وان پیس و ناروتو فصلی بودن از فصل دوم به بعدشون بالای 9 بود بیشتر از بیست فصل که امتیاز بالای 9 داشتن!!

      پاسخ

      • سلام در پاسخ به Hijikata

       اسفند 12, 1399

       باز هم طرفداری تعصبی !
       ۱ . اینکه میگی هانتر از اتک بهتره نظر شخصی شماست . من خودم از هانتر زیاد خوشم نمیاد .
       ۲. اتفاقا مشکل دارن خوب هم دارن برای اینکه خودشون رو بکشن بالا باید انیمه ای که از خودشون بالا تره رو بیارن پایین دیگه . اتک فن های تعصبی شاید به فول متال یک بدن اما اثلا نیاز نیست که به انیمه ای مثل هانتر یک بدن .
       ۳ . این دیگه مسخره ترین حرف ممکن بود . کلا این کار غیر اخلاقیه تحت هیچ شرایطی فن انیمه های دیگه نباید به انیمه رقیب یک بدن که البته این کار رو میکنن ، و کسایی که این کار رو میکنن واقعا ببخشید نادان هستند . در صورتی که شما هم از این دسته از افراد هستید میتونید به خودتون بگیرید .
       ۴ . آره منم این مشکل رو توی سیستم امتیاز دهی MAL درک میکنم و قطعا اگر ناروتو و وان پیس فصلی بود جایگاه بالا تری داشتن . اما در حال حاضر فصلی نیستن ⁦🤷🏻‍♂️⁩

       شما هم مدام داری یک حرف رو تکرار میکنی .
       میگی من تعصبیم بعد شروع میکنی میگی اتک‌ لیاقتش نیست . بعد میگی بخاطر اینکه لیاقتش نبوده پایینه و….
       من دیگه جوابی به کامنت تو نمیدم به هر حال افرادی که کامنت ها رو میخونن میدونن چی به چیه….
       یه کسی مثل تو فقط بلده به سلایق بقیه توهین کنه . من هر چی هم بگم تو گوش امسال تو فرو نمیره .
       بنابراین فداکاری میکنم و جواب تو رو نمیدم تا یه بار دیگه محیط سایت تاکسیت نشه 🙂 اما شما که فقط به فکر خودتی و محیط سایت برات مهم نیست . بفرما شروع کن….

       پاسخ

       • Hijikata در پاسخ به سلام

        اسفند 12, 1399

        اونی که باید این حرفا رو بزنه که خودمم تو فقط داری طرفداری تعصبی می کنی و اصلا منطقی حرف نمیزنی آخرش هم میگی که جوابت رو نمی دم
        اینکه هانتر هانتر هم از اتک آن تایتان بهتر نیست فقط نظر خودته و هیچ آدم دیگه ای پیدا نمیشه که نظرش این باشه!

        پاسخ

        • حاج آقا لولوش لامپرو در پاسخ به Hijikata

         اسفند 13, 1399

         هه خندیدیم دستت درد نکنه
         اینکه هانتر از اتک ان تایتان بهتر نیست نظر خیلیاس محظ اطلاع جناب عالی عرض میکنم فندوم های اتک خیلی عظیم تر از فندوم های هانتر هستن و مطمئنا اکثر اونا هم میگن اتک بهتره فکر کنم به جز خودت و بعضی از کاربرای سایت بقیه رو به حساب نیاوردی
         الان نگا کن شما کجای حرف ایشونو جواب دادی به نظر من که خیلی منطقی هم گفت
         یه نگا به نظرات خودت بنداز
         منم از فنای هانترم اما برام اتک بهتر از اونه چون اتک از همون اول طوفانی شروع شد ولی هانتر تا یه جاهایی یکم بچگانه بود
         وسطاش هم افت کرد البته باز افتاد رو دور
         اما اتک فصل به فصل بهتر شد و پیشرفت کرد

         پاسخ

         • Hijikata در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

          اسفند 13, 1399

          من کاری با فندوم خود اتک ندارم چون معمولا به جز اتک انیمه دیگه ای ندیدن اینکه ازشون بپرسم بین اتک و انیمه ای که ندیدن کدومشون بهتره جوابشون کاملا مشخصه
          اگه فندوم خود اتک رو در نظر نگیریم و از طرفدار های انیمه هایی مثل ناروتو وان پیس بپرسیم که کدومشون بهتره قطعا میگن هانتر هانتر!

          پاسخ

          • حاج آقا لولوش لامپرو در پاسخ به Hijikata

           اسفند 14, 1399

           اولا من خودم همه ی این انیمه ها رو دیدم به جز شماره ۵۰ و ۴۸ و خیلی از انبمه های دیگه .
           به نظر کد گیاس از همه بهتر بود بعد هم کیمیاگر تمام فلزی و بعدش اتک
           اثلا خوشم از هانتر نیومد
           دوما اگر بر اساس اکثریته که فندوم اتک خیلی عظیم تر از فندوم ناروتو و وان پیس هست 🙂
           بنابراین فقط نمیشه حرف فندوم های ناروتو رو در نظر گرفت
           هیچی دیگه معلومه کم آوردی

           پاسخ

          • Hijikata در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

           اسفند 14, 1399

           جواب ساده ست تو استثنا هستی وقتی از یه انیمه که فصلی نیست ولی تونسته امتیاز 9.12 رو بدست بیاره خوشت نمیاد
           من کاری با اکثریت هم ندارم و لازم نیست این موضوع هر دفعه یادآوری کنی که فندوم اتک عظیمن من خودم تو شبکه های اجتماعی زیادی فعالیت دارم و این رو خوب می دونم و اینکه اکثرشون هم فقط خود اتک رو دیدن
           دلیل اینکه میگم فندوم ناروتو و وان پیس اینه که آدمی که بالای هزار قسمت انیمه دیده باشه معمولا انیمه های زیادی رو دیده!

           پاسخ

          • حاج آقا لولوش لامپرو در پاسخ به Hijikata

           اسفند 15, 1399

           سلام عزیزم
           من هم اونقدری تو سایت های مختلف هستم که بدونم فن های اتک چجورین
           اکثرشون همین انیمه های به قول تو شاهکار رو دیدن اما باز هم میگن اتک بهترینه
           خیلی مسخرس که میگی انیمه کم دیدن
           اتفاقا من وان پیس فن زیاد دیدم که تمام عمر خودشو وقف وان پیس کرده و هیچ انیمه ی دیگه ای رو هم ندیده
           چون براش وقتی باقی نمیمونه که سر به انیمه های دیگه هم بزنه
           اینقدر هم خودبزرگ بینی توی کامنت های شما ناروتو فن ها و.. حس میشه که یه نفر ندونه حس میکنه خدای انیمه ای چیزی هستین

           پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

    اسفند 10, 1399

    نيومد اول به فولمتال نمره پايين دادن كه بياد پايين نمره فولمتال اونموقع ٩/٢٠ بود مگه قبلش ٩/٢١ نبود قبول كن كه كل ماي انيمه ليست شده بچه بازي بعد ميگي بريكينگ بد فنا عقده اي هستن و يه ديگران ميگن به اتك يك بدين خب منم كلي ادم ديدم كه با درست كردن كلي اكانت الكي به بريكينگ بد يك دادن

    پاسخ

    • سلام در پاسخ به اميرحسين

     اسفند 11, 1399

     آره راست میگی . هم برکینگ بد و هم اتک فن تعصبی زیاد دارن ( درست نیست بگیم عقده ای ) هم اونا به اتک یک میدن هم برکینگ بد فنا به اتک ( البته بیشتر منظورم اپیزود های اتکه )
     در مورد اکانت الکی تو از کجا میدونی که اکانت ها الکیه .
     مای انیمه لیست که باید بگم به درد نخور ترین سایتیه که به عمرم دیدم و اثلا نمراتش برام اهمیت نداره . بدی imdb هم اینه که طرفدار انیمه توش کم هست .
     هی این به اون یک میده این به اون دو میده ….
     اثلا ولش کن .

     پاسخ

   • علی ملک در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

    اسفند 11, 1399

    اولا که تعصبی بازی در نیار دوما حتی اگه 1 هم داده باشن (البته شک دارم اید به تعداد محدودی این کارو کرده باشن)بهتر از اینه که هنوز انیمه نیومده باشه برن 10 بدن بهش
    ماشالله فنای تعصبی منقرض نمیشن که هیچ روز به روز بیشتر هم میشن

    پاسخ

    • سلام در پاسخ به علی ملک

     اسفند 12, 1399

     اول بفرما بنده کجا تعصبی بازی در آوردم . من گفتم هم فن های برکینگ بد و هم فن های اتک این عادت زست یک دادن به هم رو دارن . ( شما که استادی بگو ببینم این کجاش تعصبه )
     نه شما شک نداشته باش . بار ها و بار کانال تشکیل کردن که به اپیزود هیرو و اسالت یک بدین و…
     انیمه هنوز نیومده ده گرفته چون تا اینجای کار عالی بوده مطمئنا اگر گند بزنه مردم بهش نمره پایین میدن که بعید میدونم یه همچین اتفاقی بیوفته.
     نمونش بازی تاج و تخت با اون همه فن تعصبی وقتی تو فصل آخر خراب کرد همه حتی فن هاش هم به اپیزود های پایانیش یک دادن.

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به سلام

      اسفند 12, 1399

      کی تعصب بازی در نیاوردی

      پاسخ

      • حاج آقا لولوش لامپرو در پاسخ به نیما

       اسفند 13, 1399

       یعنی به جز این ندیدم چیز دیگه ای بنویسی تو
       از اول تا حالا داری ناروتو رو میذاری بالای اتک و اتک رو مسخره میکنی بعد الان به (سلام) میگی تعصبی
       سلطان تعصب
       شما خودت سلطان تعصبی کسی که خودش رعایت نمیکنه حق نداره از بقیه ایراد بگیره .

       پاسخ

       • نیما در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

        اسفند 13, 1399

        جالب بعضی کاربر وسط بحث میان تعصب بازی در میارن شما که اصلا معلوم نیست از کجا پیدا شد
        حقیقت اینه ناروتو از اتک سر و قطعا تو ناروتو ندیدی

        پاسخ

       • علی ملک در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

        اسفند 19, 1399

        اونی که اولین بار این کارو کرد سلام بود تهمت بیجا نزن

        پاسخ

     • علی ملک در پاسخ به سلام

      اسفند 15, 1399

      مث اینه که هنوز فصل سوم انیمه توکیو غول نیومده بخاطر فصل 1 و 2 ش بری بهش 10 بدی من تا حالا هیج جا ندیدم که گروه تشکیل بدن و 1 بدن حداقل ناروتو فنا خیر من تو اکثر چنلای انیمه هستم و تابحال همچین موردی مشاهده نکردم حرفای جنابعالی همه بر اساس فرض و احتماله و این عین تعصبی بودنه که بگی کارشون درست بوده وقتی انیمه هنوز نیومده برن 10 بدن سایتی که دوروزه اتک میشه اول اصن ارزششو نداره که وانپیس فنا و ناروتو فنا بهش 1 بدن اصن بحالشون فرقی هم نمیکنه برو یقه فولمتال فنارو بگیر که حقشونو از اتک پس گرفتن

      پاسخ

      • سلام در پاسخ به علی ملک

       اسفند 17, 1399

       ببین قبل جوابتو دادم
       اتک تا اینجا خوب بوده برای همین امتیاز بالا گرفته .
       اگه افت کنه مردم بهش امتیاز کم میدن و میاد پایین . و این اثلا ربطی به سه فصل قبل نداره .
       به شخصه اثلا فول متال رو دوست نداشتم . اینکه شما میگی فول متال فن ها برن به اتک یک بدن ، یکم عجیبه ، آخه فول متال فن ها اکثرا اتک رو دوست دارن . بنابراین عده کمی از اون ها یک میدن به اتک .
       باز هم میگم انیمه های پایین تر بودن که رفتن یک دادن .
       حالا شما هر چی میخوای بگو این یه واقعیته .
       ضمنا شما ندیدی ، اما میرن یک میدن ، خوب هم میدن .
       حالا هر چی میخوای بگو این درسته و واقعیت .
       من هم دیگه واقعا خسته شدم از دست شما وان پیس فنا .

       پاسخ

       • علی ملک در پاسخ به سلام

        اسفند 19, 1399

        راست میگی خیلی عجیبه که هنوز یه انیمه نیومده بشه بالای فولمتال بعد فولمتال فنا نخوان از حقشون دفاع کنن بعد یه دفعه فنای ناروتو از یه رتبه خیلی پایین تو مال بخوان اتکو بکشن پایین
        جناب کاملا داری شعر های قشنگی تحویل بنده میدی بهت پیشنهاد میکنم بری شاعر بشی

        پاسخ

        • سلام در پاسخ به علی ملک

         اسفند 21, 1399

         اولا داری از کدوم حق حرف میزنی ؟
         والا اکثرا که‌ اتک رو بیشتر دوست دارن !
         من خودم کاری ندارم که کدوم بهتره و نظری نمیدم ، اینکه اتک بهتره نظر منه . به هر حال هر کسی نظری داره .

         ضمنا شما هم فقط داری تیکه میپرونی و فکر میکنی به جایی میرسی . نه عزیزم اگر درست حرف بزنی هیچ نیازی به تیکه پرونی نیست .
         ضمنا ببین بازم حرفم رو تکرار میکنم اتک تا اینجا عالی بوده و مردم بهش نمره زیاد دادن . اما خیالت راحت اگه پسرفت کنه تو خوشحال میشی و اتک میاد پایین . اما این اتفاق نمیوفته و همتون عذا میگیرید (با توجه به مانگا میگم )
         واقعا بحث کردن با آدمی مثل تو که فقط میخواد یه چیزی گفته باشه اصلا درست نیست

         پاسخ

         • علی ملک در پاسخ به سلام

          اسفند 22, 1399

          من فقط میخوام یچی گفته باشم؟ من؟
          منظورم از حق اینه که فولمتال سال ها بود که رتبه اول مونده بود و حتی یکمم نزول پیدا نکرده بود حالا بخاطر انیمه ای که هنوز نیومده رکورد چند سالش بر باد رفت
          بله قطعا هرکس نظری داره و محترمه ولی شما میای به ما توهین میکنی و میگی ما به انیمتون یک دادیم اگه ما انقدر رای هامون تو مال اهمیت داده میشد و انقد بیکار بودیم که تو سایتی مثل مال نظر دهی کنیم مطمعن باش الان شاید از اتک هم بالاتر بودیم و این حرفت شبیه یه جوک میمونه که فولمتال فنا اکثرن اتک فنن پس رای کم به اتک نمیدن
          اصن فضای فولمتال با اتک فرق میکنه باو چی میگی
          ضمنا من هیچوقت از پسرفت یه اثر خوشحال نمیشم حرف بیجا نزن عزیز

          پاسخ

 76. r_moohamad

  اسفند 9, 1399

  کسی میدونه چرا تمام سایتای دانلود انیمه خراب شده؟

  پاسخ

  • mb در پاسخ به r_moohamad

   اسفند 9, 1399

   خراب نشدن فیلتر شدن

   پاسخ

  • سلام در پاسخ به r_moohamad

   اسفند 11, 1399

   اگه منظورت انیمه لیسته که باید بگم سرور هاش مشکل پیدا کرده اما اگه یکم صبر کنی و با فیلتر شکن بری توش میاد

   پاسخ

 77. ممد

  اسفند 8, 1399

  بنظر من آبشار جاذبه ساخته الکس هیرش و ریک و مورتی بهترین انیمه های دنیا هستن ://
  .
  اینجا کسی هس که مث من فکر کنه ؟؟😁🤦‍♂️☹💔

  پاسخ

  • اميرحسين در پاسخ به ممد

   اسفند 9, 1399

   يه سوال اونا انيمه ان؟؟

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به اميرحسين

    اسفند 9, 1399

    😂😂😂 اره دیگه استاد فرموده

    پاسخ

  • علی ملک در پاسخ به ممد

   اسفند 11, 1399

   ممد جون اونا کارتونه نه انیمه قیمه هارو نریز تو ماستا

   پاسخ

  • سلام در پاسخ به ممد

   اسفند 11, 1399

   آبشار جاذبه رو کاری ندارم .
   اما ریک و مورتی شاهکاره .
   ولی اینا هیچ کدوم انیمه نیستن .
   هر دو کارتون هستن .

   پاسخ

   • علی ملک در پاسخ به سلام

    اسفند 12, 1399

    یه عده ادم فقط میان بهم فش میدن میرن اینم شد شاهکار ؟ بعد اون وقت این ممد میاد انیمه های با محتوارو با یه کارتون بی محتوا مقایسه میکنه

    پاسخ

    • سلام در پاسخ به علی ملک

     اسفند 13, 1399

     من خودم اونو به خاطر تیکه هایی که به دولت آمریکا و دولت های دیگه میپروند دوست داشتم :))))
     در هر صورت از نظر خیلیا شاهکاره .
     اما احساس میکنم نمره ۹٫۲imdb براش زیاده ۹ شاید مناسب تر بود .

     پاسخ

 78. Darkness

  اسفند 7, 1399

  من هنوز انیمه هایی مثل وان پیس و ناروتورو ندیدم.ولی ازونجایی که هانتر و بلک کلوور که فصل بندی ندارن رو دیدم تقریبا دستم اومده که انیمه های طولانی بیشتر داستان رو کش میدن چون نمیتونن جمعش کنن
  ولی انیمه ای مثل اتک آن تایتان تونست داستان قدرتمندشو به راحتی تو قسمتای کم پیاده کنه و تونست کامل به همه چیز بپردازه.و یه فیلم باز میره سراغ فیلمی که داستانو الکی کشش نده.واسه ی فایت سه قسمت هدر نکنه و هیجان رو ب صورت فشرده داخل یه قسمت به مخاطبش منتقل کنه.پس اینکه بخوای بگی انیمه هایی با تعداد قسمتای بیشتر بهترن کاملا تعصبانه س.من خودم اتک آن تایتان توی پنج تای اول لیستمم نیست چون سلیقه ایه ولی اینکه یه شاهکاره رو کاملا قبول دارم.

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به Darkness

   اسفند 7, 1399

   فکر نکنم اونا دیده باشی قیاس هر انیمه ای با ناروتو یا وان پیس باعث افت اون دوتا انیمه میشه نمی دونم چرا خیلی دوست دارین بهشون ضربه بزنین ولی این نشون میده چقدر انیمه قوی بوده که فن های تعصبی مثل شما می خوان خرابش کنه
   بعدشم قطعا انیمه ها با قسمت های زیاد بهترین چون نشون میده چقدر داستان کامل و هیچ سوالی بدون پاسخ نذاشته
   قدرتمندی؟
   کاربر آرش راست میگه از مارین فورد با جنگ نینجایی ناروتو به کل اتک می ارزه شما اول نگاه کن بعد بیا ابراز نظر کن
   بخاطر فن های تعصبی مثل شما بوده که هنوز تموم نشده انیمه دوم MAL شده

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به نیما

    اسفند 8, 1399

    بخاطر بحث قبل هی مینویسم ارش منظورم امیر حسین 😂😂

    پاسخ

   • سلام در پاسخ به نیما

    اسفند 8, 1399

    بخاطر فن های تعصبی نشده دوم لیاققتشو داره که شده دوم .
    بذار منم بگم که امثال شما فن های ناروتو و وان پیس فقط بلدین انیمه های دیگه رو بیارین پایین تا انیمه مورد علاقه خودتون رو بکشین بالا
    اتک دو ساعت تو mal رفت اول دو هزار تا یک گرفت !!!!!!!!
    چرا به نظرت ؟؟
    به خاطر فن ها تعصبی انیمه های دیگه .
    یارو نوشته این انیمه سه بعدیه ؟ پس من ۰ میدم
    فلانی نوشته این رتبه حقش نیست پس من صفر میدم .
    یکی نوشته هر کی اینو بهترین میدونه یعنی انیمه کم دیده پس من صفر میدم .!!!

    پاسخ

    • ali در پاسخ به سلام

     اسفند 8, 1399

     دقیقا حق با توعه خودشون همه کار میکنن فک میکنن بقیه هم مثل خودشونن

     با توکیو غول و دث نوت کاری ندارم ولی واقعا اتک عالیه

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به ali

      اسفند 9, 1399

      لیسوف باز که اومدی یه حرف دیگه زدی.میدونی اتک فن ها اومدن با بقیه انیمه ها چیکار کرد بهشون ۱ دادن تا انیمه خودشون بیاد بالا

      پاسخ

     • علی ملک در پاسخ به ali

      اسفند 16, 1399

      نظر شما معتبر نیست جناب
      شما همون کسی نبودی که میگفتی کلا 10 تا انیمه بالای 100 قسمت داریم؟

      پاسخ

    • نیما در پاسخ به سلام

     اسفند 9, 1399

     هه لیاقت، دارم میگم که فن های تعصبی مثل شما سعی داره انیمه خودش بکشه بالا مثل کاربر علی که انیمه ندیده میاد خراب می‌کنه اینجوری میشه که رتبه ی یک انیمه میاد پایین

     پاسخ

     • سلام در پاسخ به نیما

      اسفند 10, 1399

      یعنی تو واقعا حرف دیگه ای بلد نیستی بزنی ؟ فن تعصبی فن تعصبی …… بسه دیگه بابا
      همون طور که گفتم اتک حقشه این رتبه . باز هم میگم از این توهم که فکر میکنی هر کی اتکو بهترین میدونه انیمه کم دیده بیا بیرون .
      تو ناروتو رو دوست داری ؟
      نظر شخصیته . قرار نیست همه ی دنیا مثل تو فکر کنن و به اتک به خاطر تو نمره کم بدن .
      اینو که دیگه همه میدونن که فن های وان پیس به شدت تعصبی هستند و همیشه تو فکر پایین کشیدن انیمه های دیگن .
      حالا فن های اتک تعصبین ؟ هه ، زرشک .
      اتک فصل دومش تموم نشده شده دوم چون تا اینجا اونقدری خوب بوده که لیاقتشو داشته و اومده بالا .
      ناروتو انیمه عالی ایه اما پر از فیلره و پر شده از حرفای بی معنی کاراکتر ها که همین طور از خودشون در میارن.
      اما توی اتک همه جملات معنا داره و الکی حرف نمیزنن .
      من وقتی اتک رو برای بار دوم دیدم تازه فهمیدم چه شاهکاری رو گذاشتن جلوم . توی هیچ فیلم و یا سریالی این میزان از دقت و توجه به جزئیات رو ندیده بودم

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به سلام

       اسفند 10, 1399

       من با تعصب داشتنت مشکل ندارم چون خودم هم اگه انیمه دوست داشته باشم تعصب دارم ولی چرا میای انیمه طولانی می‌کشی پایین
       فیلر بخاطر این بود که به مانگا نرسه جمله معنا دار؟ تو اتک هم جمله الکی کم نگفتن
       ولی حالا اگه نظرم به کسی توهین کرده ببخشید

       پاسخ

       • سلام در پاسخ به نیما

        اسفند 11, 1399

        سلام
        تعصب داشتن به هیچ دلیلی خوب نیست . کسی که تعصب داره روی یه چیز مدام دلش میخواد بقیه رو بکشه پایین برای اینکه اون بره بالا و فکر میکنه همه اشتباه میکنن به جز خودش
        من علاقه ای به ادامه دادن این بحث ندارم
        ما تو این بحث به نتیجه ای نمی‌رسیم .
        فقط حرف من اینه که به انیمه مورد علاقه بقیه توهین نکنید و یک طرفه نظر ندید .
        من توهینی به ناروتو یا وان پیس نکردم . اما شما مدام میگید اتک اورریتده و وان پیس رو بالای اتک میذارید .
        بهانه شما شده مجله نیویورک تایمز . خوشحالم که خوشحالید و خوشحالم که از انیمتون تعریف کردن . اما خواهشا به بقیه هم احترام بذارید .
        نمی‌بینید که سایت های مختلف چقدر نسبت به این فصل اتک و فصل های قبل واکنش مثبت نشون دادن ؟
        در مورد شخصیت پردازی لازمه چند نکته رو خدمتون بگم .معمولا شخصیت های اصلی ای که از همون اول قدرقدرت و همه فن حریف هستند خیلی یکنواخت پیش میبرن روند داستان رو
        و شاید یکی دو فصل هیجانی شه و لذت ببریم ما مخاطبا اما بعد یه مدت خیلی یکنواخت و بی مزه میشه . (منظورم وان پیس نیست من خودم لوفی رو دوست دارم در کل طرف صحبتم کسایین که میگن ارن کله پوکه و به درد نمیخوره و شخصیت پردازی خاصی نداره ) . سیر تکامل رو توی شخصیت ارن ما به خوبی میبینیم .
        نویسنده اتک ان تایتان همیشه بهترین و تازه ترین شیوه های شخصیت پردازی رو در پیش میگیره قبلا هم توی یک سایتی یه مطلب خوندم که خیلی جالب بود . و الان کپی میکنم تا شما هم بخونید .

        هلوس انسانی بوده که تایتان‌ها رو شکست داده. هر نویسنده‌ای اینو به نحوی توجیه میکنه:
        ۱. هلوس قدرت فرابشری داره و با جادوی انفجار زده همه رو ترکونده! (مگومین در کونوسوبا)
        ۲. هلوس قدرت هوش و استراتژی بالایی داشته. یه تیمو رهبری کرده و اونا با بمب و تسلیحات، تایتان‌ها رو به فنا دادن! (لولوش در کد گیاس)
        ۳. هلوس اینقد تمرین کرده که با یک مشت هر تایتانی رو میکشته. (سایتاما در مرد تک مشتی)
        ۴. هلوس فقط ظاهرن قهرمان بوده و دستهای پشت پرده ای وجود داشته. در نتیجه این حقیقت، یک دروغه! (انیمه اتک ان تایتان )!
        به هر حال هر کسی نظری داره در مورد هر انیمه ای و من نمیتونم به شما تحمیل کنم که اتک بهترینه چون این نظر منه .
        ناروتو برای شما بهترینه ؟ آفرین ، تموم شد . دیگه دلیل نمیشه برای بالا کشیدن ناروتو به اتک‌ ، انیمه ای که اینقدر فن داره بگین مسخره و شخصیت پردازی ضعیف و اورریتد و عاشقان شیطانی رو بذارید در سطحش ….
        ضمنا انیمه ای مثل ناروتو یا وان پیس اثلا نیاز نداره به تایید امثال من و شما و جناب کانکی و مجله نیویورک تایمز . ناروتو اونقدری خوب هست که ارزشش فقط به اینا نباشه .
        در مورد اینکه میگید فن های اتک تعصبین باید بگم که همه ی آثار فن تاکسیت دارن و این قضیه فقط مربوط به اتک نیست . اینکه فن های تعصبی یک اثر هم زیادن دلیل بر بد بودنش نیست . به قول یه بنده خدایی یکی دو نفر دیدین فقط انیمه ی مورد پسندشون ، که اتک باشه رو ، بیشتر از انیمه های دیگه قبول داشتن دیگه شماها ورد زبونتون شده که تک تک فن اتکیارو به عنوان فنای تعصبی و توهین کننده بدونید .
        من کامنت جناب کانکی برام خیلی گستاخانه و توهین آمیز بود . میگه اتک اورریتده ودلیلی هم واسش ارائه نمیده ( تازه باز هم اون حرف مسخره که ” هرکی اتکو بهترین میدونه انیمه کم دیده” رو تکرار کرد ) ، با این حرفش نه فقط به من بلکه به همه فن های اتک و همه ی منتقدین و تمام سایت هایی که از اتک تعریف کردن توهین کرد . این حرف حتی اگه نظر شخصی باشه هم قابل قبول نیست ( چون عملا درست نیست و اتک اورریتد نیست ) اما ایشون حتی از اون هم بدترش کردن و نگفت که نظر خودشه . گینتاما و بلیچ از خیلی جهات قابل مقایسه با اتک نیستن . بستگی داره ممکنه که یک نفر اینا رو بیشتر دوست داشته باشه اما این دلیل نمیشه که نظرشو به کل دنیا بسط بده . حالا وان پیس و ناروتو یه چیزی . ولی آخه گینتاما ، بلیچ … ؟
        نمیگم بدن . منم فن بلیچم ( از گینتاما خوشم نمیاد ) اما واقعا چرا باید اونا رو از اتک‌ بالا تر قرار داد ؟

        بد تر از همه جناب نیما حرف ایشون رو تایید میکنه !
        آقا امیر حسین که فقط بلده بگه دری وری نگو …
        آقا نیما میگن که من غیر منطقی هستم که اتک‌ رو با انیمه طولانی مقایسه میکنم . اما یه سوال این مقایسه مگه اول با آقا نیما ، کانکی و امیر حسین شروع نشد ؟
        من مقایسه نکردم . شما گفتید برای مثال شخصیت پردازی وان پیس ال و بله و اتک شخصیت پردازیش بیخوده ( یه چیزی تو همین مایه ها ) .
        منم برای اینکه نفرت پراکنی الکی صورت نگیره از انیمه مورد علاقه خودم با دلیل دفاع کردم و این مقایسه نیست .
        ضمن اینکه باید تا حالا فهمیده باشی که من فن انیمه های زیادی هستم . از جمله اتک ، وان پیس ، ناروتو ، فول متال ، دفتر مرگ ، نا کجا آباد موعود ، بلیچ . بنابراین دلیلی نداره اینا رو بکشم پایین برای بالا بردن اون یکی . من بدم میاد که کسی بدون دلیل درست و منطقی هر کدوم از این ها رو بکشه پایین .
        بعضی ها میگن اتک‌ افت داشته تو فصل چهار اما خیلی از منتقدین (که واقعا حرفشون سنده ) میگن اتک پیشرفت داشته . البته اثلا به نظرم قضاوت کردنش در حال حاضر زوده . اما اگه بخوایم نیمه اول این فصل رو با نیمه اول فصل سوم مقایسه کنیم میبینیم که واقعا پر بار تره . هم از لحاظ نمرات هم از لحاظ تعریف و تمجید های صورت گرفته از سمت کاربر ها و منتقدین .
        در مورد دنیا سازی وان پیس باید بگم واقعا راست میگین . وان پیس دنیاش خیلی وسیع تره ، نسبت به اتک . البته خوب دور از انتظار هم نیست چون به هر حال حتما دنیای خیلی وسیعی داشته که این قدر طولانیه . و این از نکاتیه که دیدنشو برای خیلی ها از جمله من جالب تر کرد . اما در نظر بگیرید که دنیا سازی اتک‌ هم خیلی عالیه اتک داستان اصلی و تمام راز هاش در پایان کشف میشه ( هنوز هم کامل کشف نشده باید منتظر بمونیم ) و این واقعا جالبه و خیلی هیجان انگیز .
        در مورد نمرات MAL و imdb باید گفت که نمره همش کشکه . هر اثری رو که شما بهترین بدونید اون برای شما نمرش کامله . سیستم نمره دهی این دو تا ( مخصوصا mal ) خیلی مشکل داره .
        پیگیر نمره نباشید الان اثری مثل مانستر که واقعا فوق العاده ست امتیازش از بعضی فیلم ها که یک صدم اون هم نیست پایین تره . الان مثلا من برم به کل دنیا یک بدم که این بیاد بالا ؟
        امتیاز صرفا یک افتخار برای یک فیلم و سریال محسوب میشه. اما دلیل خوب یا بد بودن نیست .
        در مورد اینکه میگین فن های اتک به فول متال یک دادن تا انیمشون بره بالا ، باید بگم درسته و همون طور که گفتم هر اثری فن تاکسیت داره .
        اما این برای انیمه های دیگه هم صدق میکنه . برای مثال اتک‌ دو ساعت تو mal اول بود . در عرض دو ساعت دو هزار تا یک گرفت !!!!!!!!!!!!
        در تاریخ سابقه نداشته .
        فکر کردید به خاطر کی ؟
        فن های تاکسیت هانتر ، وان پیس ، فول متال و….
        بعد بیاید یکم منطقی باشیم اصلا و ابدا انیمه هایی مثل هانتر x هانتر ، اشتاین گیت و …‌ رقیب فول متال و اتک هم نیستن ( از نظر نمره میگم ، نمیگم اتک‌ خیلی بهتره ) آخه چه دلیلی داره که فن های اتک بهشون یک بدن و اونا رو بیارن پایین . حالا فول متال شاید .
        یک بار هم آقا نیما در پاسخ به یکی از کامنت های من گفتن” پیچیدگی اتک‌ چیه من نفهمیدم” منطورم از پیچیدگی این بود که هیچ چیزی تو اتک‌ بی دلیل نیست و خط فکر مشخصی رو دنبال میکنه و توجهش به جزئیات خیلی زیاده مخصوصا اگر دوبار اتک رو دیده باشید قشنگ منظورمو میفهمید
        طراحی چهره وان پیس بهتر از اتکه ؟ واقعا حرف اشتباهی بود . طراحی چهره های اتک‌ نقص های زیادی داره مخصوصا توی فصل اول که همه ی کاراکتر ها زرد انبوه بودن اما بهتر از وان پیسه .
        هر چند همیشه گفتم و میگم به خاطر طراحی چهره و گرافیک یک اثر رو نبینید .
        الان برای مثال شاهکار هایی مثل وان پیس ، مانستر ، آبی تمام عیار ، شبح درون پوسته ، ریک و مورتی …. گرافیک جالبی ندارن اما عالین . گرافیک در مقابل بقیه مسائل ( داستان ، صداگذاری ، شخصیت پردازی ، موسیقی ) اثلا اهمیت خاصی نداره و بعد از مدتی ممکنه به خاطر داستان و ویژگی های مثبت دیگش برات گرافیکش خیلی لذت بخش و سرگرم کننده بشه .
        فقط امیدوارم دیگه به انیمه مورد علاقه بقیه توهین نکنید.
        جناب کانکی خوشم میاد این بحث رو راه انداختی بعد هم تشریفتو بردی . فکر کنم به قول mb شما فقط میخوای ما رو دست بندازی ( خر کنی :)))))
        جناب لطف کن از این به بعد فیلسوف نشو و بدون که‌ همیشه کسی هست که جواب شما رو بده .
        آقا نیما به نظر بنده شما خیلی با شخصیتی هستی و من هرگز منکر این نیستم . من کامنت ها رو یه بار دیگه خوندم ، یکم در خصوص اتک تند رفتی همون طور که من یکم تند رفتم .
        آقا امیر حسین هم فرد منطقی ایه و من با خوندن کامنت ها این رو فهمیدم . ولی توی چند جا اتک رو بد جوری زیر سوال برد و واقعا باعث ناراحت شدن یه عده از جمله من شد .
        در کل من علاقه ای به ادامه دادن این بحث ندارم چون بی سر و ته . مدام حرف تکراری می‌زنیم و هیچ کدوم هم قانع نمی‌شیم . برای هر کس یه انیمه بهترینه . هر کسی نظری داره و تا وقتی که به بقیه احترام بذاره برای خودش محترمه .
        وقتی که من در کامنت قبلیم، مخالفتم رو با نظر شما اعلام می کنم ، این خودش به تنهایی به این معنیه که قطعا شما هم با نظر من مخالف هستید و مجددا اعلام کردن مخالفت شما ، و مخالفت من صرفا یه کار بیهوده ست و تلف کردن وقته …..
        ببخشید زیاد شد .

        پاسخ

        • نیما در پاسخ به سلام

         اسفند 11, 1399

         دادش نشد دیگه چجوری کاربر علی وشما هرچی میخواین بیان بگید بعد ما نگاه کنیم محض اطلاع کاربر علی اومد گفت که هرچی انیمه طولانی وجود داره کلیشه ای و اتک باهاشون مقایسه کرد
         بله حرف شما خارج از منطق تو عمرم ندیده بودم انیمه کوتاه با طولانی مقایسه کنن
         طراحی چهره وان پیس هر چی باشه از اتک بهتره دلیل هم میخوای بگم
         چطوری وقتی که فصل جدید اتک اومد نمره ها تغییر کرد ها،تعریف تمجید سایت بدرد نمیخوره چون اکثراً نظر شخصی خودشون ارائه میدن میخوای بگم چرا فن های اتک تعصبی هستن چون انیمه ندیده خراب میکنن(کاربر کانکی درست میگه که انیمه کم دیدن)
         نمونه کاربر علی که چیزی ندیده خراب می‌کنه شما رو نمی‌دونم و قصد توهین به نظرت ندارم ولی شما داری از دیدگاه خودت به قضیه نگاه می کنی خود کاربر علی اومد اتک بالای همه ی انیمه جهان فرار داد و به همه انیمه های طولانی توهین کرد (هر کنشی واکنشی داره)
         وقتی ایشون بیاد اینکار کنه من هم اینکار می کنم

         پاسخ

         • سلام در پاسخ به نیما

          اسفند 12, 1399

          ۱. ببین چه دلت بخواد چه نخواد انیمه های طولانی قسمت های کلیشه ای هم دارن . اما این صدمه ای به داستان وارد نمیکنه .
          ۲. باز که داری اینو میگی من اصلا اتک رو با وان پیس مقایسه نکردم ، شما مقایسه کردی . برای مثال تو گفتی اتک چهره هاش داغونه وان پیس بهتره . من هم دلیل های خودمو آوردم برای اینکه بهت بفهمونم داری اشتباه میکنی و کمتر اتک رو زیر سوال ببری . در واقع مقایسه با خودت شروع شد .
          ۳ . والا من هم اکثر اتک فن هایی که دیدم هم ناروتو دیدن هم وان پیس . اما باز میگن اتک بهتره ‌. نکنه علم ماوراء طبیعی داری . ازکجا به این نتیجه خارق العاده رسیدی . یعنی فکر میکنی هر کی ناروتو دیده به یه سطح دیگه از کمال رسیده و اتک رو به حساب هم نمیاره ؟واقعا براتون متاسفم که اینقدر خود بزرگ بینی دارید . من خودم میشناسم کسایی رو که به من میگن ناروتو رو به بچه زیر ۱۲ سال پیشنهاد میکنم و عاشق اتک هم بود اتفاقا . ( نظر اون بود من خودم از فن های ناروتو هستم )
          ۴ . اتفاقا من نه اتک رو زیر سوال بردم نه ناروتو نه وان پیس . اما شما بار ها اتک رو از اونا پایین تر گذاشتی . و از دید خودت هم نگفتی . بنده هیچ انیمه ای رو بالای اون یکی نذاشتم کاش یه بار درست نظرمو میخوندی . فقط گفتم “از نظر من ” اتک بهترینه . اما شما چی گفتی : ” من هر چی هم بگم این واقعیت تغییر نمیکنه اتک در حد شاهکار هایی مثل وان پیس ، ناروتو ، گینتاما و بلیچ نیست ” (حالا دقیقا یادم نیست )من هم دفاع کردم از اتک به هر حال . کاربر علی هم در این مورد اشتباه کرد قبول . اما دلیل نمیشه تو اتک رو زیر سوال بیاری .

          دقت کن از اول تا حالا بحث ما به طور خلاصه این طور بوده :
          کانکی « اتک اوریتده در حد وان پیس ناروتو و… نیست

          نیما « درست میگی آفرین

          سلام « اتک اوریتد نیست ،همون عاشقان شیطانیتو ببین . لطف کن دلیل بیار ، انیمه اتک رو کوچیک نشمر و…

          نیما یا امیر حسین « تعصبی حرف نزن ! “”” عاشقان شیطانی بهتر از اتکه “””اتک در حد شاهکار هایی مثل وان پیس و ناروتو و … نیست

          سلام « از دید خودت بگو . ناروتو خوبه اتک خوبه و… دلیل نمیشه برای بالا بردن یکی اون یکی رو بیاری پایین

          نیما « ببین تعصبی رفتار نکن این واقعیت عوض نمیشه . الان واست دلیل میارم دنیا سازی وان پیس بهتره شخصیت پردازی بهتره ، قیافه کاراکتر هاش بهتره

          سلام « این حرفت مسخرس طراحی کاراکتر اتک بهتر از وان پیسه ، چون اتک دنیا سازیش در حد وان پیس نیست دلیل نمیشه که اتک چرت باشه و….

          نیما « توهین به وان پیس نکن اتک چشم کاراکتر هاش از حدقه زده بیرون و.‌..

          خلاصه اینکه از اول شما بودید که اتک رو کوچیک شمردید ، بنده هم فقط جواب شما رو دادم و وان پیس رو هیچ وقت چرت و پرت خطاب نکردم یا باهاش مثل یه چیز چندش آوری برخورد نکردم . فقط جواب شما رو دادم و به قول خودت هر کنشی واکنشی داره .
          ضمنا من هم عذر خواهی کردم بابت اینکه تند رفتم ‌ اما شما هنوز سر حرفتی .
          برای همین میگم بحث فایده نداره
          همون طور که گفتم وقتی من در کامنتم مخالفتم رو با شما اعلام میکنم این خودش به تنهایی به این معناست که شما هم با نظر بنده مخالفی
          و اعلام کردن مخالف من و شما برای بار دوم صرفا یه کار بیهودس
          خلاصه حرف من :
          اتک خوبه ، وان پیس خوبه ، ناروتو خوبه و…
          اما برای هر کس یکی از این ها بهترینه .
          دلیل نمیشه برای بالا بردن یکی اون یکی رو بیاری پایین، و به فن هاش توهین کنی .

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به سلام

           اسفند 12, 1399

           داشتن قسمت ها کلیشه ای بخاطر اینه بعد 15 سال پخش به مانگا نرسه
           یک نگاه به کامنت های قبل بنداز اول کاربر علی اومد به همه انیمه طولانی توهین کرد اتک بالاشون گذاشت
           من خودم اتک دیدم ولی میگم به ناروتو و وان پیس نمی‌رسیه منم خیلی فن دیدم که اتک در حد ناروتو نمی‌دونستن
           شما همین کار کردی منم جواب دادن و بعدشم کی گفتم اتک چرته
           این یک حقیقت انیمه های مثل ناروتو وان پیس بلیچ گینتاما یا حتی فری تیل از اتک سر ترن
           شما خودت هم داری ناروتو وان پیس زیر سوال میبرید(اگه لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمی بره)

           پاسخ

          • سلام در پاسخ به نیما

           اسفند 13, 1399

           ببین حرف زدن با آدمی مثل تو فقط باعث اعصاب خوردیه اما چه کنیم .
           مجبوریم جوابتو بدیم .
           من کاری ندارم که قسمت های کلیشه ایه وان پیس و ناروتو برای چی بوده . مهم اینه که قسمت کلیشه ای دارن .
           شما که به بنده میگی متعصب بهتره یه نگا هم به کامنتا بندازی .
           البته نیازی نیست همین کامنتت نشون میده تو چقدر توی مرداب تعصب دست و پا میزنی .

           این یه حقیقت نیست این نظر توعه منم خیلی ها دیدم که ناروتو رو در حد اتک نمیدونستن .
           دوستان خودتون قضاوت کنید .
           الان آقا نیما توی کامنتش یک صدم حرفای منم توی کامنت قبلیم جواب نداد .

           دوباره داره اون حرف مضحک رو تکرار میکنه
           ” اتک در حد وان پیس و ناروتو و… نیست ”
           یه سوال . خیلی ببخشید اما میمیری اگه بگی از نظر من اتک در حد وان پیس و… نیست .
           داری نظر ارجاع میدی .
           بعد به من میگی تعصبی واقعا کامنت های شما و چرایی اون از لحاظ روانشناسی قابل بررسیه .

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به سلام

           اسفند 13, 1399

           ناراحتی حرف نزن شما خودت تو بحث قبلی میگفتی بحث بده الان خودت نه تنها بحث ادامه میدی بلکه تعصب بازی در میاری
           من به همه سوالات جواب دادم
           بازم میگم اتک در حد ناروتو یا وان پیس نیست این نظر من و قرار نیست تو بخاطرش توهین کنی