انیمه لیست 50 تایی از بهترین انیمه های سریالی تاریخ به انتخاب پروشات

از بین همه‌ی انیمه‌هایی که تا به حال پخش شدن و ما ازشون لذت بردیم این ۵۰ تا انیمه جزئی از اون دسته از بهترین انیمه ها هستن که جایگاه ویژه‌ای برای هرکدوم از ما دارن. تو این مقاله سعی کردیم تا لیستی از انیمه‌های هایی که علاوه بر محبوبیت، داستان خوب و تکنیک فوق‌العاده‌ای رو هم دارن کنار هم جمع کنیم و توی این لیست قرار بدیم. برای تهیه این انیمه لیست، از انیمه های قدیمی تا انیمه های 2018 و 2019 رو بررسی کردیم تا بتونیم کامل ترین لیست ممکن رو براتون آماده کنیم. با پروشات همراه باشید.


۵۰- Slam Dunk

ژانر: کمدی، ورزشی، درام، مدرسه، شونن

هانامیچی ساکوراگی به خاطر اخلاق تندش، قد بلندش و موهایی که به رنگ قرمزن شناخته میشه. وقتی که وارد دبیرستان  شوهوکو میشه امیدواری که بالاخره بتونه دوست دختر پیدا کنه؛ تا رکوردش برای ۵۰ بار متوالی رد شدن توسط دخترا در دوران راهنماییش رو بشکنه. بلاخره بعد از یک سری اتفاقات اون به دو تا نتیجه میرسه: «من از بسکتبال متنفرم» و «من به شدت نیاز به دوست دختر دارم».

یک روز یک دختر به نام هاروکا آکاگی میره پیش اون و بدون اینکه از شایعات در مورد اون خبر داشته باشه ازش میپرسه که «تو بسکتبال دوست داری؟». هانامیچی که در نگاه اول عاشق دختر میشه برای اینکه هاروکا رو تحت تاثیر قرار بده میگه «بسکتبال رو دوست دارم» و همین میشه شروع جدید هانامیچی و علاقه‌ای که به بسکتبال پیدا میکنه.

«بازی وقتی تموم میشه که تو تسلیم شده باشی» – مربی آنزای


۴۹- Black Lagoon – مرداب سیاه

ژانر: اکشن، بزرگسال

روکورا اوکجیما یک کارمند ساده که زندگی کسل کننده و یکنواخت داره، تا بالاخره بهش یک شانس داده میشه تا زندگیش رو با یک مسافرت به جنوب شرقی آسیا تغییر بده. سفر کاریش موقعی که توسط گروه مزدوری به نام مرداب سیاه گرفته میشه به پایان میرسه. مرداب سیاه قصد داره از اوکجیما به عنوان گروگان برای معامله استفاده کنه رئیس اوکجیما ترجیح میده اون رو رها کنه تا پای معامله بیاد. اوکجیما که بهش خیانت شده تصمیم میگیره به گروه مرداب سیاه بپیونده. و حالا باید با شرایط جدیدش سریعا کنار بیاد.

« اگه زیادی به زندگی بچسبی، زندگیت رو در ترس از مرگ میگذرونی و این ترس باعث میشه تا تصمیم‌های احمقانه بگیری» – روی


۴۸- ‌.Bakuman

ژانر: کمدی، عاشقانه، شونن، درام

موریتاکو ماشیرو از دوران کودکی عاشق این بود که نویسنده مانگا بشه درست مثل عموش اما بعد از تراژدی که برای عموش اتفاق افتاد خانواده‌اش بهش این اجازه رو نمیدن تا اینکه یک روز همکلاسی به اسم آکیتو تاکاگی شاگرد اول مدرسه و کسی که آرزوی نویسنده شدن رو در سرش داره نقاشی موریتاکو رو در دفترش میبینه و از اون میخواد تا با هم یک مانگا بکشن بعد از پیاده کردن انواع فن ها برای راضی کردن ماشیرو ماشیرو متوجه بشه که اگه بتونه یک مانگای پرطرفدار بنویسه میتونه از دختر مورد علاقه اش میهو آزوکی رو بدست بیاره برای همین این دو همکاری خودشون رو شروع میکنن به امید اینکه بزرگترین مانگاکای ژاپن بشن.

«چرا آدما باید کار کنن؟ من دلم میخواد فقط بخورم و بخوابم! من بهتر بود به عنوان یک پاندا توی باغ وحش بدنیا میومدم» -کازویا هیرامارو


۴۷- Shokugeki  no Souma – جنگ‌ غذاها!

ژانر: ایچی، مدرسه، شونن، غذا!!

سوما یوکیهیرا که از دوران کودکی در غذاخوری پدرش کار میکرد. شکست دادن پدرش و سرآشپز شدن در این غذاخوری آرزوی یوکیهیرا بود. اما با تصمیم ناگهانی پدرش برای بستن غذاخوری و رفتن به خارج برای اینکه بتونه آشپزیش رو در کل دنیا بتونه امتحان کنه یوکیهیرا به یک مدرسه آشپزی توتسکی فرستاده میشه. مدرسه ی ممتازی که فقط ۱۰ درصد از شاگردانش فارغ التحصیل میشن. این مدرسه برای شوکوگکی یا مبارزاتش شناخته میشه که دانش آموزان با استفاده از آشپزی در مقابل هم قرار میگیرن. سوما بعد از ورود به این مدرسه در تلاشه تا مرزهای آشپزی خودش رو گسترش بده تا یک روزی بتونه پدرش رو شکست بده.

«تلاش‌های زیاد و شکست‌های زیاد باعث میشن که یک غذا درخشش داشته باشه.» – یوکیهیرا سوما


۴۶- Ansatsu Kyoushitsu – کلاس ترور

ژانر: اکشن، کمدی، مدرسه، شونن

یک موجود ناشناخته نصف کره‌ی ماه رو از بین میبره. اونوقت بچه‌های کلاس سوم ای با یک ماموریت مواجه میشن: موجود ناشناخته رو ترور کنید یا بلایی که به سر کره ماه اومد به سر زمین میاد. موجود ناشناخته که به اسم کورو سنسی شناخته میشه میتونه با سرعت ۲۰ ماخ پرواز کنه که باعث میشه به راحتی جلوی هرگونه اقدام به تروری رو بگیره. علاوه بر اون نخاله‌های کلاس سوم ای میفهمن که این موجود ناشناخته با بازوهای عجیب غریبش بهترین معلمی بوده که تا به حال داشتند.

«فرق بین یک تازه‌کار و استاد اینه که تعداد شکست‌هایی که استاد تجربه کرده از تعداد تلاش‌هایی که یک تازه‌کار کرده بیشتره» – کوروسنسی


۴۵- Akame ga Kill

ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی، درام، شونن

نایت راید یکی از شاخه های ارتش انقلابیه که هدفش سرنگونی نخست وزیره. آنست که حرص و طمع برای قدرت باعث شده از بی تجربگی های امپراطور کودک استفاده کنه. کشور بدون رهبر قوی و مهربانه و مردم عادی رها شدن تا در فقر و جنگ و ویرانی غرق بشن. اعضای نایت راید همه قاتلانی باتجربه هستن و آنها میدونن که گرفتن زندگی کاری دور از شایستگیه و آنها به خاطر این کار با مجازات روبه‌رو میشن. با این حال آنها بی رحمانه هرکسی را که در راه انقلاب ایستاده از بین می‌برن و یا به قتل میرسونن.

جدیدترین عضو گروه قاتلان تاتسومیه پسر نابالغی که برای کمک به روستاش زادگاهش را رها کرده و به پایتخت آمده. این انیمه داستان تاتسومی را هنگام جنگ با امپراطوری و مقابله شدن با اسلحه های قدرتمند، دشمنان، چالش هایش در برابر ارزش ها و اخلاقیات، و پیدا کردن جواب این سوال که کشتن برای بهتر شدن جامعه کار درست یا اشتباهیه رو نشون میده.

«اینطور نیست که نفهمم چی داری میگی، میخوای دنیا رو عوض کنی؟ میفهمم همه‌ی ما اینو میخوایم. اما این به تو حق این رو نمیده که با زندگی مردم بازی کنی. تو نمیتونی هرچیزی رو که دلت خواست نابود کنی.» – لوبوک


۴۴- Natsume Yuujinchou- ناتسومه و کتاب دوستان

ژانر: برشی از زندگی، ماوراءالطبیعه، درام، فانتزی، شوجو

پسري نوجوان به نام “ناتسومه تاکاشی”، از دوران کودکیش میتونست “ارواح” را ببینه، اما مخفس نگهداشتن اين توانايی زندگی را براش مشکل کرده. وقتی که  تاکاشی کتابی به نام “کتاب دوستان” را از مادربزرگش “ناتسومه ريکو” به ارث میبره، همه چيز تغيير میکنه. اون میفهمه که مادربزرگش،  قدرتی مثل او داشته و ميفهمه چرا هميشه “ارواح” خوب و بد به سراغ او میان.بعد از فهمیدن معنای واقعی “کتاب دوستان” که به او اجازه میده ارواح ليست شده در صفحات آن را کنترل کنه، “ناتسومه” سفری را به همراه محافظ خود، “مادارا”،در پيش میگیره تا ارواح را از قراردادشان با “ريکو” آزاد کنه.

«وقتی که مجبور نیستی لازم نیست دروغ بگی.» – کانامه تانوما


۴۳- Great Teacher Onizuka – اونیزوکا معلم خوب

ژانر: کمدی، دراما، شونن، برشی از زندگی، مدرسه

اونیزوکا رئیس یک باند موتورسوار که بعد از اینکه تصمیم میگیره زندگیش رو عوض کنه هدف زندگیش میشه بهترین معلم دنیا شدن. البته آرزوی اونیزوکا به راحتی به دست نمیاد مخصوصا که رئیس سخت گیر مدرسه پشت سر هم مشکلاتی رو برای اونیزوکا درست میکنه تا اونیزوکا رو از مدرسه بیرون کنه.

«ما نمیتونیم به گذشته برگردیم هرچقدر هم که فکر برگشتن به گذشته خوب و هیجان انگیز باشه. گذشته فقط گذشته است.» – اونیزوکا


۴۲- Hajime no Ippo – اولین قدم

ژانر: کمدی، ورزشی، درام، شونن

ماکونوچی ایپو کل زندگیش آزار و اذیت بوده میشده. اون همش در حال پادوی کردن و کیسه بکس بودن بقیه بود. آرزوی  همیشگیش تغییر پیدا کردنه اما هیچ وقت نه انگیزه‌ای برای تغییر کردن داشت نه شجاعتش رو.  یک روز در جریان یکی دیگه از اذیت‌ها تاکامورا که یک بوکسوره نجاتش میده و ایپو رو که به خاطر آسیب‌هاش بیهوش میشه رو به باشگاه بکسش میبره. وقتی که ایپو هوش خودش را به دست میاره جذب محیط باشگاه می‌شه. تاکامورا یک عکس از همکلاسی هاش را روی کیسه بوکس میذاره و او را مجبور میکنه تا به آن مشت بزنه. همون موقع است که یهو احساس میکنه چیزی در او تغییر کرده و برای همین از تاکامورا می خواد تا او را تمرین بده. تاکامورا که فکر می‌کنه اون توانایی انجام این کار را نداره بهش مأموریتی میده که به نظر غیرممکن می رسه و بهش یک هفته فرصت می‌ده. ایپو با یک اشتیاق ناگهانی برای قویتر شدن برای خودش و برای مادر زحمت کشش به سختی کار میکنه تا ماموریت گفته شده را در زمان مقرر به پایان برسونه و اینگونه است که سفرش برای رسیدن به بالاترین جایگاه بوکس جهان شروع میشه.

«ممکنه زمانی باشه که تلاش برای رسیدن به چیزی کافی نباشه؛ اما مطمئن باشه که اونایی که موفق شدن همشون تلاش زیادی کردن.»  – مربی کاموگاوا


۴۱- Ao no Exorcist – جن‌گیر آبی

ژانر: اکشن، شیاطین، فانتزی، شونن، ماوراءالطبیعه

تنها راه عبور کردن از دنیای انسان‌ها و شیاطین از راه تسخیر کردن بدن انسان‌هاست. ساتان فرمانروای گهنا نمیتونه میزبان مناسبی برای خودش پیدا کنه برای همین در دنیای خودش زندانی شده. در یک تلاش ناامیدانه برای تصاحب کردن زمین پسرش رو به جای خودش میفرسته تا اون بتونه تبدیل به میزبان ساتان برای تسخیر شدن بشه.

این انیمه داستان رین اوکومورا رو دنبال میکنه که به نظر میرسه یک پسر معمولی و کمی دردسر سازه؛ تا یک روز که توسط شیاطین بهش حمله میشه و با فهمیدن اینکه اون پسر ساتان دنیاش از این رو به اون رو میشه. ساتان از اون میخواد تا به گهنا برگرده تا با هم دیگه بتونن زمین رو تسخیر کنن. رین که قصد پیوستن به ساتان رو نداره تصمیم میگیره تا تمرینات خودش رو برای جن‌گیر شدن شروع کنه تا بتونه همراه برادرش یوکیو برای دفاع از زمین مقابل ساتان بجنگه.

« تو به من اعتماد کردی پس من هم به تو اعتماد میکنم، مگه دوستی غیر از اینه؟» – اوکومورا رین


۴۰- JoJo no Kimyou na Bouken

ژانر: اکشن، ماجراجویی، ماوزاءالطبیعه، خون‌آشام، شونن

در سال ۱۸۶۸ “داریو براندو” زندگی یک اشراف زاده انگلیسی به نام “جرج جواستار” رو نجات میده. جرج با به فرزندی قبول کردن پسر داریو به اسم “دیو” سعی میکنه تا دین خودش رو ادا کنه. البته دیو از زندگیش ناراضیه و برای همین تصمیم میگیره کل زندگی جواستار رو تصاحب کنه و با بدست آوردن یک ماسک که قدرت‌های ویژه‌ای داره نقشه‌اش برای از بین بردن جرج و پسرش “جاناتان جوجو جواستار” رو عملی میکنه. این کارش باعث سلسله‌ای از وقایع مختلف میشه که در سالهای آینده تکراری میشن.

نیم قرن بعد در شهر نیویورک نوه‌ی جاناتان، “جوزف جواستار” ارثیه‌ای که پدربزرگش برای اون گذاشته رو پیدا میکنه. وقتی که یک دیرینه شناس در حفاری حقیقت پشت ماسک رو میفهمه، جوزف متوجه میشه که اون تنها کسی هست که میتونه “پیلارمن”، موجودی که قدرت بی‌انتهایی داره رو شکست بده.

«غیر ممکن؟ تا همین جای سفرمون هم کلی کار غیرممکن رو انجام دادیم. کلمه‌هایی مثل بی‌مصرف و غیرممکن برای ما معنی ندارن.» – جوتارو


۳۹- Soul Eater

ژانر:  اکشن، فانتزی، کمدی، ماوراءالطبیعه، شونن

داستان این انیمه از مدرسه‌ی شیبوسنه.  محل تحصیل شینیگامی‌ها و اربابان سلاح. شخصیت‌های اصلی انیمه، سه ارباب سلاح به همراه سلاح های آنها هستن: ماکا و سول ، بلک استار و سوباکی ، کید به همراه پاتی و لیز. آنها برای رسیدن به عنوان “داس مرگ” تلاش می کنن که در واقع بالاترین لقب برای یک سلاحه و البته در این راه، باید ۹۹ روح خبیث و یک جادوگر زن را جمع کنن. دانش آموزان شیبوسن در کنار تلاش برای جمع آوری ارواح، از شهر خود در برابر موجودات قدرتمند محافظت می کنن و در عین حال در کلاسهای مدرسه شرکت می کنن و تلاش میکنن تا هر روز نیرومند تر بشن.

«تو کسی هستی که تصمیم میگیری چه جور آدمی باشی.» – ماکا


۳۸- Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

ژانر: درام، تاریخی، جوسی

یوتارو عضو اسبق یاکوزا که به تازگی از زندان آزاد شده و تنها چیزی که میخواد اینه که روی سن راکوگو  یک سبک سنتی داستان گویی کمدی ژاپنی رو اجرا کنه.  در زمان گذروندن حبس  اون از اجراهای یاکومو یوراکوتای الهام میگیره و تصمیم میگیره به دنبال مردی که زندگیش رو عوض کرده بره. بعدازتلاشهای یوتا رو برای اینکه شاگردی یوکامو شد نیاکومو هیچ چاره ای براش نمیمونه غیراز پذیرفتن یوتارو به عنوان اولین شاگردش بپذیره.

بعد از شروع تمرینات، یوتارو با کوناتسو آشنا میشه؛ یک دختر جوان که بعد از مرگ پدرش سوکرکو یوراکوتی یکی دیگر از اجراکنندگان راکوگو پیش یاکومو زندگی میکنه. این آشنایی باعث میشه یوتارو به سمت سبک راکوگو خاص سوکرکو کشیده بشه با اینکه داره تکنیک های که یاد میگیره کاملا در تضاد با سبک سوکرکوه. بادیدن علاقه یوتارو به سبک سوکرکو یاکومو احساسات و خاطرات گذشته و قولی که به بزرگترین رقیبش داده رو به یاد میاره.

«مردن نمیتونن همه چیز طرف مقابلشون رو درک کنن. اما با این حال باهم زندگی میکنن. آدما علاقه دارن تا چیزای روزمره‌اشون رو با هم به اشتراک بذارن. شاید به همین خاطره که آدما نمیتونن تنها باشن.» – یاکومو


۳۷- Monster – هیولا

ژانر: درام، ترسناک، رمزآلود، پلیس، روانشناختی، بزرگسال، هیجان‌انگیز

کنزو تنما یک جراح مغز است که در بیمارستانی در آلمان مشغول به کار میشه. و پله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری بالا میره و با “اوا” دختر رئیس بیمارستان نامزد میشه. اما تنما مخالف سیاست های بیمارستان در قبال بیمارانه و همیشه به دنبال راهی برای عوض کردن  این سیاست‌هاست. روزی دو زخمی که دو قلو و برادر هستند را به بیمارستان میارن که یکی از آنها زخم گلوله‌ای در سر داره و دیگری کلماتی عجیب را با خودش زمزمه میکنه. بعد از مدتی از بستری این دو مجروح بیمار دیگری که یک شخصیت سیاسی بزرگ و معروف هست نیز در بیمارستان بستری میشود و تنما تصمیم میگیرد بر خلاف سیاست های بیمارستان عمل کنه و بیمارانی که زودتر به بیمارستان رسیدن رو جراحی کنه با این تصمیم بیماران اول نجات پیدا می‌کنن اما سیاستمدار جان خودش را از دست میده. به این ترتیب تنما همه زندگی که به سختی ساخته را از دست میده. پس از برکناری تنما قتل های مرموزی در بیمارستان به وقوع میپیونده و اکثر دکترها به طرز مرموزی به قتل میرسن.  و همه فکر میکنن تنمها دلیل همه‌ی این قتل‌هاست و تنما که بیگناهه تبدیل شده به یک قاتل فراری که باید بی‌گناهی خودش رو اثبات کنه.

«شاید بتونی فراموش کنی اما نمیتونی گذشته رو پاک کنی.» – کنزو تنما


۳۶- Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.-  گلی که در آن روز دیدیم

ژانر: برشی از زندگی، ماوراءالطبیعه، درام

پنج دوست دوران کودکی بعد از مرگ یکی از دوستانشان بنام میکو هونما از هم دیگه جدا میشن و دیگه دوست و هم بازی هم نیستن . جینتا یادومی که رهبر گروهشون بود مدرسه را رها کرده و خودش رو یه جا حبس میکنه و منزوی میشه . یه روز به صورت ناگهانی روح میکو رو میبینه ، میکو فقط میتونه با جینتا ارتباط برقرار کنه. میکو اومده تا از جینتا بخواد آرزوش رو برآورده کنه.

«با خودم گفتم حالا باشه فردا معذرت خواهی میکنم، اما اون فردا هیچوقت نیومد.» – جینتا یادومی


 ۳۵- Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

 ژانر: اکشن، علمی-تخیلی، روانشناختی، درام، بزرگسال

خیلی ناگهانی بیگانگانی که به شکل انگل بودن به زمین فرستاده شدن و به سرعت به انسان‌ها حمله کردن. آنها به داخل مغزهای هدف‌های آسیب پذیر نفوذ میکنن. این موجودات بی نظیر میتونن کنترل کامل میزبان خودشون رو به دست بگیرن. شین‌ایچی ایزومی دانش آموز دبیرستانی ۱۶ ساله قربانی یکی از همین انگل‌ها میشه. اما انگل نمیتونه به مغزش برسه و توی دست راستش میمونه. حالا انگل “میگی” و شین‌ایچی وارد یک رابطه همزیستی میشن تا بتونن از خودشون در مقابل حمله بقیه انگل‌ها دفاع کنن.

« من رو باش که فکر میکردم دیگه چیزی نمیتونه سورپرایزم کنه.» – شینیچی ایزومی


۳۴- Mushishi

ژانر: ماجراجویی، برشی از زندگی، رمزآلود، تاریخی، ماوراءالطبیعه، فانتزی، بزرگسال

موشی پایه‌ای ترین شکل زندگی در جهان هستن. آنها تنها به دلیل بودن وجود دارن. خوب یا بد برای آنها مفهومی نداره. موشی‌ها در فرم‌های متفاوتی وجود دارن. آنها میتونن از یک شکل به شکل دیگه‌ای تبدیل بشن یا شکل چیزهای مختلف را تقلید کنن. آنها میتونن یه شکل یک گیاه یا بیماری یا حتی یک پدیده‌ی طبیعی مثل رنگین کمان در بیان.

با این حال هیچ تعریف دقیقی از این موجودات وجود نداره. اطلاعات دقیق در مورد موشی ها بسیار کمیابه. گینکو یک محقق که در مورد موشی ها تحقیق می‌کنه و برای همین به نام موشیشی شناخته میشه به دنبال شناخت بیشتر موشی‌ها و پیدا کردن جایگاه آنها در سلسله مراتب حیات جهانه.

«به نظرت کدومش بهتر اینکه توی روشنایی زندگی کنی و همه چیز رو ببینی اما کاری از دستت برای انجام دادن بر نیاد یا توی تاریکی با خوشبختی زندگی کنی؟ به نظرم اونقدرام بد نیست که توی تاریکی زندگی کنی و روشنایی رو به یاد بیاری.» -آنامه


۳۳- 3gatsu no Lion

ژانر: بازی، برشی از زندگی، درام، بزرگسال

“کیریاما ری” که در سال آخر دوران راهنمایی به یکی از بازیکنان حرفهای شوگی تبدیل شده، به خاطر سن کمش توجهات زیادی رو به خودش جلب کرده. بازی در بالاترین سطح شوگی و رقابت هر روزش با بازیکنان بزرگ تر از خودش و همچنین روابطش با خانوادهای که اون رو به سرپرستی قبول کردن، باعث شده تا استرس زیادی رو تحمل کنهبرای همین تصمیم میگیره تا مستقل زندگی کنهبه عنوان یک پسر ۱۷ ساله که به تنهایی زندگی میکنه ری اهل مراقبت از خودش نبود و به خاطر شخصیت منزوی که داره دوستی در مدرسه یا بین بازیکنان شوگی نداره.

البته پس از مدتی که از زندگیش در توکیو میگذره، با آکاری، هیناتا و مومو کاواموتو سه خواهر که با پدر بزرگشون زندگی میکنن آشنا میشه. آکاری بزرگترین دختر تلاش میکنه تا با دلسوزیهای مادرانش ری را از تنهایی در بیاره و به ری در مراقبت کردن از زندگیش کمک کنه. در طی تلاشهای ری برای حفظ جایگاهش در شوگی ری باید یاد بگیره تا با دیگران چگونه ارتباط برقرار بکنه و احساسات پیچیده خودش رو درک کنه.

«من حتی توی دپرس بودن هم افتضاحم. با خودم فکر کردم اگه مستقل زندگی کنم، اجاره بدم و غذای خودم رو بخورم دیگه بزرگ شدم. فکر میکردم اگه بزرگ بشم دیگه لازم نیست گریه کنم.» – کیریاما ری


۳۲- Claymore

ژانر: اکشن، ماجراجویی، قدرت فوق‌العاذه، شیاطین، ماوراءالطبیعه، فانتزی، شونن

وقتی که یک شیطان انسان‌نمای تشنه به خون انسان‌ها به نام یوما به روستای راکی میرسه یک زن تنها با چشمهای نقره‌ای وارد شهر میشه در حالی که با خودش فقط یک شمشیر داره و به عنوان کلیمور شناخته میشه موجودی که نیمه انسان و نیمه شیطان  کلیمور یومایی که باعث از بین رفتن اعضای خانواده راکی میشه رو میکشه و بعد از اون راکی که جایی برای موندن نداره به دنبال کلیمور که اسمش کلیر راه میافته و در سفرهاش شریک میشه و در ادامه ما رازهای پشت سازمانی که کلیمورها رو میسازه و گذشته کلیر رو میفهمیم.

«زندگی کن کلیر! زنده بودن تو دلیل وجود داشتنه ترزاست.» – النا


۳۱- Hellsing: Ultimate

ژانر: اکشن، نظامی، ترسناک، ماورا الطبیعه، خون آشام، بزرگسال

در دنیای انیمه موجوداتی از جنس تاریکی و اهریمنی هستن که انسان‌های بدشانسی که بدستشون میافتن رو میبلعن. در طرفی دیگر از قضیه سازمان هلسینگه که کارش از بین بردن موجوداتی که برای بشریت تهدید محسوب میشن.  رئیس سازمان فردی به نام اینتگرا فیربروک وینگاتس هلسینگ که ارتشی قوی رو ساخته و کل زندگیش رو در مبارزه با نامیرا ها گذرونده.

ارتش بزرگ اینتگرا در مقابل سلاح نهاییش چیزی نیست. این سلاح در واقع خون آشامی به نام آلوکارد که برای هلسینگ به عنوان یک شکارچی خون آشام کار میکنه. هلسینگ نشون میده که در مبارزه برای بقا، گاهی بهترین سلاح ممکنه بدترین کابوس بشه.

«چیزی که باعث میشه آدما آدم باشن اراده‌اشونه.» – مونتانا مکس


۳۰- Psycho Pass – روان گذر

ژانر: اکشن، پلیس، روانشناختی، علمی-تخیلی

در آینده‌ای نزدیک، این امکان بوجود اومده تا وضعیت روانی و شخصیت انسان ها قابل اندازه گیری و در قالب اعداد و ارقام بیان بشه. به این اندازه گیری در اصطلاح، “روان-گذر” گفته میشه. یکی از مهمترین معیار های این اندازه گیری، فاکتوری به نام “ضریب جُرم” هست. این فاکتور نشون دهنده ی اینه که هر فرد چقدر تمایل و اشتیاق برای ارتکاب جرم و جنایت، در ذات خودش داره و حکومت این دنیا، از این فاکتور برای قضاوت در مورد مجرمین استفاده میکنه. بخش تحقیقات جنایی از اداره‌ی امنیت عمومی، از واحد های کارآگاهی متعددی تشکیل شده که وظیفه ی برقراری امنیت، مبارزه با جرائم مختلف و حل پرونده های جنایی رو بر عهده دارند. هر کدوم از این واحدها، در واقع گروهی چند نفره هستن که شامل “مُجری” ها و “بازرس” ها میشن. “مجری” ها کسانی هستند که درگیری ها و کارهای سخت و سنگین رو انجام میدن. به تعقیب مجرمین میرن و اونا رو دستگیر میکنن. اکثر “مجری” های ماهر، کسانی هستند که طبق اندازه گیری های انجام شده دارای “ضریب جرم” بالایی بودند و باید از جامعه حذف میشدن، اما بهشون این پیشنهاد شده تا در قبال آزادی، به عنوان “مجری” در خدمت نیروهای امنیتی باشند. درک بالای این افراد از جرم و جنایت باعث میشه تا بهترین انتخاب برای “مجری ها” باشند، اما همیشه این ریسک وجود داره تا خود “مجری” ها تبدیل به مجرمین واقعی بشن! به همین دلیله که “بازرس” ها در این واحدهای کارآگاهی حاضر هستند. وظیفه ی اونها نظارت بر عملکرد “مجری ها” و رهبری کردنشون هست.  انیمه ی روان گذر داستان اعضای واحد شماره ۱ بخش تحقیقات جنایی از اداره ی امنیت عمومی و ماموریت های آنهاست. داستان زنان و مردانی که صرف‌نظر از تعبیر شخصی خودشون از عدالت و قضاوت، انتخاب دیگه ای ندارند جز اینکه در این سیستم کار کنند. اما عدالت حقیقی، چه چیزیه که این افراد در نهایت بهش دست پیدا می کنند ؟

«وقتی که یک آدم با ترس روبرو میشه روحش داره تست میشه. اینکه برای چی بدنیا اومد و اینکه بدنیا اومده تا به چی برسه، همه چیز روشن میشه.» – شوگو ماکیشیما


۲۹- Noragami

 ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، ماوراءالطبیعه، شونن

زمانی که به کمک نیاز پیدا میکنین اگه به جای درستی نگاه کنین ممکنه یک شماره تلفن عجیب ببینین که به رنگ قرمز نوشته شده. اگه به این شماره زنگ بزنین احتمالا صدای یک مرد جوان رو میشنویت که خودش رو به عنوان خدای یاتو معرفی میکنه.

یاتو خدایی پایین‌رتبه‌است که خودش رو به عنوان خدای تلفنی معرفی میکنه. آرزوی یاتو داشتن میلیون‌ها عبادت کننده‌است. با اینکه هیچ معبدی به اسمش وجود نداره اما آرزوهای خیلی بزرگی داره و هرکاری بهش بگی برات انجام میده فقط به قیمت ۵ ین. همراه یاتو از دست کاراش عاصی میشه و اون رو ترک میکنه.

موقعی که همه چیز برای یاتو بد به نظر میر‌سه طالع اون تغییر پیدا میکنه وقتی که با یک دختر ۱۶ ساله به اسم هیوری ایکی آشنا میشه. هیوری یاتو رو موقعی که نزدیک بود یک ماشین بهش بزنه میبینه و با انداختن خودش جلوی ماشین جون یاتو رو نجات میده. به طرز معجزه‌آسایی هیوری نمی‌میره و زنده میمونه اما بعد از اون اتفاق یه جورایی روحش سست شده و هرازگاهی بدنش رو جا میذاره. هیوری از یاتو میخواد تا اون رو به حالت اول برگردونه. یاتو میگه برای برگردوندنش به حالت اول نیاز به یک سلاح داره و هیوری قبول میکنه تا بهش برای پیدا کردن سلاح کمک کنه. شاید با وجود هیوری کنار یاتو بالاخره بخت و اقبال به یاتو روی خوش نشون بده.

«تو انسانی مگه نه؟ پس حق داری اگه اشتباه کنی.» – یاتو


۲۸- Neon Genesis Evangelion

 ژانر: اکشن، درام، مکا، روانشناختی، علمی-تخیلی، جنون

سال ۲۰۱۵ جهان در آستانه تخریب قرار داره آخرین امید بشریت دست یک آژانس مخصوص تحت سازمان ملل و اونجلیون‌هایشان،  آنها ماشین آلات غول پیکر هستن که توانایی مقابله با فرشتگان، عاملان ویرانی زمین، دارن. گندو ایکاری رئیس سازمان به دنبال خلبانی است که بتواند با اونجلیون آنها همگام بشه و پتانسیل واقعی آنها را درک کنه.

همراهان او در این تلاش مدافعانه پرسنلی با استعدادی نظیر میساتو کاتسوراگی رئیس عملیات تاکتیکی و ریتسوکو آکاگی رئیس دانشمندان است.

شینجی ایکاری که برای اولین بار با پدرش در طی ۱۴ سال زندگیش روبه‌رو شده زندگی معمولش از این رو به اون رو میشه وقتی اون رو به عنوان خلبان اونجلیون انتخاب میکنن و اون برای اولین بار مسئولیت امید بشر رو روی شونه‌هاش احساس میکنه.

«انسان‌ها حماقت‌هاشون رو فراموش می‌کنن و برای همین اشتباهاتشون رو دوباره تکرار میکنن. اگه انسان‌ها خودشون آزادی رو نخوان هیچوقت تغییر نمی‌کنن.» – سیل


۲۷- Boku dake ga Inai Machi

ژانر: رمزآلود، ماوراءالطبیعه، روانشناختی، بزرگسال

وقتی که یک تراژدی قرار اتفاق بیفته ساتورو فوجینوما خودش رو به چند دقیقه عقب‌تر می‌فرسته تا بتونه از وقوع تصادف جلوگیری کنه. نویسنده مانگا ۲۹ ساله از این قدرتش که اسمش رو گذاشته احیا استفاده میکنه؛ تا زندگی های زیادی رو نجات بده. اگرچه وقتی که به اشتباه به عنوان یک قاتل شناخته میشه، یک بار دیگه به گذشته میره اما این دفعه به سال ۱۹۸۸ یعنی ۱۸ سال قبل. خیلی زود متوجه میشه که قتلی که اتفاق افتاده ممکنه مربوط باشه به دزدیده شدن و به قتل رسیدن یکی از همکلاسی هاش به اسم کایو هینازوکی که فرد مرموز و همیشه تنهایی بود. این اتفاق زمانی افتاد که ساتورو  بچه بود و این برای ساتورو فرصتیه تا بتونه از این اتفاقات جلوگیری کنه.

«ماهیت انجام کار خیر و شر یکی، جفتشون کارهایی هستن که آدمها انجام میدن تا نقص‌هاشون رو جبران کنن.» – یاشیرو گاکو


۲۶- سری Fate

ژانر: اکشن، ماوراءالطبیعه، جادو، عاشقانه، فانتزی

شیرو امیا وقتي كه بچه بود والدينش رو در يك سانحه آتش سوزی از دست ميده، و بعدا توسط یک جادوگر مرد به عنوان فرزند خوانده پذيرفته ميشه. اگرچه او احترام زيادي براي پدر خوندش يعني کریتسوگو امیا قائله و ميخواد كه یکی از دوستان عدالت باشه ولي قدرت‌های او محدوده و نميتونه جادوگر توانایی مثل پدرش بشه.

اما يك روز مهم اين چيزها رو تغيير ميده . او به طور ناگهانی وارد جنگ جام مقدس میشه و مجبوره كه یک خدمتكاره زن به نام سیبر  رو برای حفاظت از خودش احضار كنه. اين جنگ بر سر جامه مقدسه كه همه‌ی جادوگرها به دنبالشن و هركسي اونو به دست بياره ميتونه یکی از آرزوهاش رو برآورده كنه. در اينجا هفت “استاد” وجود داره كه ميتونن “خدمتكار”های خودشون رو از درجات مختلف احضار كنن. انیمه داستان شیرو را وقتی که وارد این مبارزه میشه دنبال میکنه.

«مردی که از هیچ‌چیز نمی‌ترسه نمیتونه عاقل باشه.» – سیبر


۲۵- Haikyuu

ژانر: کمدی، درام، مدرسه، شونن، ورزش

هیناتا شویو بعد از دیدن مسابقات والیبال کشوری در تلویزیون، علاقه ناگهانی به والیبال پیدا میکنه و عضو تیم والیبال مدرسه راهنماییش میشه اما تیم راهنمایی شویو بعد از روبرو شدن با تیمی که بازیکنی فوق‌العاده‌ای داره به اسم کاگیاما توبیو که با لقب پادشاه زمین شناخته میشه، شکست میخوره و حذف میشه. شویو بعد از شکستی که میخوره، به هیچ وجه علاقه و امید خودشو به والیبال از دست نمیده و حتی برعکس تصمیم میگیره از کاگیاما انتقام بگیره اما وقتی که وارد دبیرستان میشه، متوجه میشه که قراره با کاگیاما در یک تیم بازی کنن.

«باید دلیلی وجو داشته باشه تا نخوای ببازی؟» – هیناتا شویو


۲۴- Fairy Tail

ژانر: ماجراجویی، اکشن، شونن، کمدی، فانتزی، جادو

داستان از جایی شروع میشه که لوسی هارتفیلیا دنبال کلیدهای دروازه‌های آسمانی میگرده تا بتونه به عنوان یک جادوگر خوب وارد یک انجمن جادوگری بشه. به صورت کاملا اتفاقی با ناتسو دراگنیل و هپی آشنا میشه که عضو انجمن جادوگری فیری تیل هستند که بهترین انجمن جادوگریه. بعد از یکسری از اتفاقات ناتسو از لوسی دعوت میکنه تا به انجمن اونها بپیونده.

«این محبته که میتونه به ما قدرت بده و همینطور میتونه ضعیفمون کنه.» – ماکاروف


۲۳- Bleach

ژانر: شونن، اکشن، ماجراجویی، کمدی، ماورأ الطبیعه

ایچیگو کوروساکی یک پسر دبیرستانی که میتونه ارواح رو ببینه چه باور بکنید چه باور نکنید تا زمانی که ایچیگو فقط ارواح رو میدید کاملا یک پسر معمولی بود. یک روز سر و کله‌‌ی یک هالو یک روح سرگردان که روح انسان ها رو میخوره پیدا میشه که تصمیم میگیره به خانواده ایچیگو حمله کنه. و بعد از اون ایچیگو شینیگامی رو به نام روکیا کوچیکی میبینه که شینیگامی در حین مبارزه با هالو مجروح میشه و ایچیگو برای نجات خانواده اش مجبور میشه قدرت روکیا رو ازش قرض بگیره تا به صورت موقتی شینیگامی بشه اما در طی یکسری از وقایع ایچیگو مجبور میشه شینیگامی باقی بمونه.

«هیچوقت قلب آدما رو نشکون چون اونا فقط یک قلب دارن استخون‌هاشون رو بشکون چون ازش ۲۰۶ تا دارن.» – ایچیگو کوراساکی


۲۲- Avatar: The Last Airbender – آوتار: آخرین بادافزار

ژانر: اکشن، ماجراجویی

در زمان های گذشته دنیا به چهار نیرو به نام های آب، خاک، آتش و باد تقسیم شده بود. در هر کدام از این سرزمین ها افرادی وجود داشتن که می‌تونستن فقط نیروی مربوط به سرزمین خود را تحت اختیار و کنترل داشته باشن. این ۴ قلمرو به مدت هزار سال در صلح بودند تا اینکه پادشاه قلمرو آتش سوزین تصمیم گرفت تا کل دنیا رو تصاحب کنه. در این میان تنها یک نفره که میتونه جلوی اون رو بگیره که آواتار نامیده میشه. آواتار شخصی برگزیده است که می تونه هر چهار نیرو را تحت کنترل داشته باشه. آواتاری که در این زمان ظهور کرده، کودک 12 ساله‌ای به اسم آنگه. اما آواتار آنگ هنوز برای کنترل کامل چهار قدرت آماده نشده و مسیر طولانی را در پیش داره.

«غرور ضد شرم نیست، منشاء اونه.» – ایرو


۲۱- Toradora!!

ژانر: برشی از زندگی، کمدی، عاشقانه، مدرسه

ریوجی یک پسر دبیرستانیه که به خاطر چهره‌ی خشن و ترسناکی که داره همه ازش فرار میکنن و سعی میکنن که باهاش در نیافتن. اما واقعیت اینه که ریوجی فقط شکل شبیه یاکوزاش رو از پدرش به ارث برده و تا حالا هیچ کار خلافی ازش سرنزده. تایگا دختری ریز نقشه که برخلاف ظاهرش خیلی بزن بهادره. تایگاه عاشق دوست ریوجی یوساکوه و ریوجی عاشق دوست تایگا مینوریه طی یک برخورد اتفاقی این دو با هم آشنا میشن و تصمیم میگرن به همدیگه برای رسیدن به معشوقه‌هاشون کمک کنن.

«نمیخوام اینقدر درگیر گشتن دنبال چیزی که نمیبینم بشم که که نتونم کاری که میتونم انجام بدم رو نبینم.» – مینوری کوشیدا


۲۰- Tokyo Ghoul – توکیو غول

ژانر: اکشن، رمزآلود، ترسناک، روانشناختی، ماوراءالطبیعه، درام، بزرگسال

توکیو تبدیل به یک شهر تاریک و بی‌رحم شده. جایی که موجودات اهریمنی به نام غول‌ها کنار انسان‌ها زندگی می‌کنن. شهروندان این شهر بزرگ در ترسی مداوم از این خون‌آشامان وحشی تشنه به گوشت انسان‌ها زندگی می‌کنن. بزرگترین تهدید جامعه انسانی این است که این غول‌ها می‌توانند به شکل انسان‌ها در آمده و قاطی انسان‌ها بشن.

توکیو غول داستان کانکی کن را دنبال میکند. دانشجوی کالج و پسری خجالتی و عاشق کتاب؛ همین باعث میشه تا شیفته ریزه کاماشیرو کسی که مثل خود کانکی عاشق کتابه بشه. اما ریزه اون کسی نیست که به نظر میرسه. به خاطر این ملاقات ناخوشایند کانکی وارد دنیای تاریک غول‌ها میشه. در طی یک اتفاق غیر منتظره اون توسط یک پیشخدمت به اسم توکا کاریشیما نجات داده میشه و این شروع زندگی کانکی به عنوان یک نیمه غول نیمه انسانه.

«هیچوقت به کسی خیلی اعتماد نکن. یادت باشه که شیطانم یک زمانی فرشته بود.» – کانکی کن


۱۹- Samurai Champloo

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، تاریخی، سامورایی، شونن

“موگن” يک جنگجوی وحشی، خشن و بی‌کله است. “جين” يک سامورايی آواره، مرموز، سنتی، خوش‌مرام و البته بسيار قدرتمنده. اين دو جنگجو تندخو و مستقل، زمين تا آسمان با هم تفاوت دارن، اما از قضای روزگار راهشان با يکديگر تلاقی می‌کنه و اين زمانی اتفاق میافته که “فو” ، دختری سربه‌هوا و مزاحم،‌ آنها را پس از دستگيری بخاطر مبارزه خشونت‌بار با شمشير، از اعدام نجات میده. “فو” اين دو جوان سرگردان را متقاعد میکنه تا برای يافتن يک سامورايی اسرارآميز کمکش کنن؛ «سامورايی‌ای که بوی گلهای آفتابگردان می‌ده» ؛ و اين‌گونه سفرشان آغاز میشه.

«میگن که همیشه جا برای دسر هست اما برای من اینوطوری که همیشه جا هست تا زمانیکه یکی دیگه داره پولشو میده.» – فو کاسومی


۱۸- Sword Art Online – هنر شمشیرزنی آنلاین

ژانر: اکشن، ماجراجویی، عاشقانه، فانتزی، بازی

در سال ۲۰۲۲ واقعیت مجازی  پیشرفت زیادی کرده و یک بازی بزرگ نقش آفرینی به اسم هنر شمشیر زنی آنلاین راه‌اندازی شده. با کمک تکنولوژی عصب افزار بازیکنان میتونن آواتارهاشون رو از داخل گیم توسط افکارشون کنترل کنن.

کازوتو کیریگایا با اسم مخفف کیریتو جزو تعداد کمی از بازیکنان خوش شانس که تونست بازی رو بخره. بعد از ورود به بازی خودش رو در بین ده هزار بازیکن دیگه دید. بازیکنان متوجه میشن که نمیتونن از بازی بیان بیرون سازنده بازی انها را در دنیای بازی گیر انداخته تا اونها همه ی صد مرحله رو کامل کنن.

برای اینکه بتونن از بازی فرار کنن کیریتو باید با بقیه بازکنان همکاری کنه بین بازیکنا دوست و دشمن  وجود داره و بدتر از همه اگه تو دنیای بازی بمیری در دنیای واقعی هم خواهی مرد داستان درباره مبارزه برای بقاست.

«یک آدم زمانی خیلی قویه که میخواد از چیزی محافظت کنه.» – آکیهیو کایابه


۱۷- Kenpuu Denki Berserk

ژانر: اکشن، ماجراجویی، شیاطین، درام، فانتزی، ترسناک، نظامی، عاشقانه، بزرگسال، ماوراءالطبیعه

برسرک در واقع روایت داستانی پر از خشونت و سیاهیه که بیانگر نبردی نابرابر با سرنوشتی شومه. داستان به قرون وسطی بر میگرده ؛ شخصیت اصلی داستان گاتس، یتیم جنگجوییه که به واسطه‌ی زندگی بین سربازان مزدور ، بسیار قوی شده و با گذر زمان از تنهایی در میاد و به ارزش همرزم هاش پی میبره. اون بخاطر “داغ شیطانی” که روی گردنش حک شده به عنوان شمشیرزن سیاهپوش دنبال شیاطینیه که اونو به سوی خود فرا میخونن. گاتس به دنبال انتقام گرفتن از گریفیث هستش، مردی که حاضر شد برای رسیدن به اهدافش، گاتس و همرزم هاش رو قربانی شیاطین (یا اصطلاحا پنج فرشته نگهبان) کنه. گاتس قدرتمند به همراه شمشیر بزرگ و یک دست مصنوعی به نبرد سرنوشت شوم خود میره و در این راه جدالی نفس گیر و سهمگین در انتظارشه، طوری که او را در مرز “جنون” (Berserk) قرار می ده.

«تو قویترین زره رو پوشیدی چون ضعیف‌ترینی.» – گاتس


۱۶-  Shigatsu wa Kimi no Uso – دروغ تو در آوریل

ژانر: درام، موسیقی، عاشقانه، مدرسه، شونن

کوسه آریما یک پیانیست نابغه است؛ اما بعد از درگذشت مادرش ساکی آریما  تسلیم میشه و قدرت شنیدن پیانوی خودش را از دست می‌دهد. دو سال بعد کوسه هنوز از زدن پیانو اجتناب میکنه و رقبا و طرفدارای خودش را رها می‌کنه و زندگی بی رنگی رو با دوستانش سوباکی ساوابه و ریوتا واتاری می‌گذرونه. اما همه چیز تغییر پیدا می‌کنه وقتی که او کائور میازونو ویولونیست زیبایی را میبینه که باعث می‌شه تا زندگی و جهانش تغییر پیدا کنه. کوسه وارد سفری مبشه که اون رو دوباره با موسیقی رو به رو میکنه.

«شاید روبروت یک جاده‌ی تاریک ببینی. اما بازم باید ایمان داشته باشی و به راهت ادامه بدی. ایمان به اینکه ستاره‌ها راهت رو روشن میکنن هرچند کم.» کائوری میازونو


۱۵- Naruto – ناروتو

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، شونن، هنرهای رزمی، ابرقدرت

چند سال پیش از شروع داستان، موجودی شرور و افسانه‌ای به نام کیوبی (روباهی با ۹ دم) به کونوها حمله می‌کنه. چهارمین هوکاگه با استفاده از یک طلسم و قربانی کردن خود موفق می‌شه کیوبی را داخل بدن ناروتوی تازه به‌دنیا آمده زندانی کنه. ناروتو پسری یتیمه و اکثر مردم کونوها اون رو همان کیوبی می‌بینن و از او تنفر دارن. بنا به فرمان هوکاگه سوم هیچ‌کس حق نداره در مورد وقایع رخ‌ داده مرتبط با حمله‌ی کیوبی حرفی بزنه؛ برای همین همسالان ناروتو چیزی در این مورد نمی‌دانن. با این وجود دیدگاه و رفتار بزرگسالان  روی فرزندانشان تاثیر میذاره، و به این خاطر ناروتو دوران کودکی خود را بدون هرگونه رابطهٔ صمیمانه و دوستی سپری می‌کنه. نتیجه اینه که ناروتو برای جلب توجه دست به انواع و اقسام شیطنت و خرابکاری می‌زنه. در آغاز ناروتو بدترین شاگرد مدرسهٔ نینجاهاست؛ اما با تلاش فراوان قدرت‌های خودش را افزایش می‌ده و بالاخره فارغ‌التحصیل می‌شه. پس از فارغ‌التحصیلی، نینجاهای مبتدی به گروه‌های سه نفره تقسیم می‌شن. ناروتو نیز به همراه ساسوکه اوچیها و ساکورا هارونو در یک گروه قرار می‌گیرن. تربیت آنها را هم کاکاشی هاتاکه یکی از بهترین نینجاهای کونوها به عهده میگیره.

«برای شینوبی بودن فقط یک چیز لازمه و اون تعداد جوتسوهایی که بلدی نیست تنها چیزی که لازم داری شجاعت اینه که هیچوقت تسلیم نشی.» – جیریا


۱۴- سری Monogatari

ژانر: عاشقانه، ماوراءالطبیعه، رمزآلود، خون‌آشام

“کویومی آراراگی” دانش آموز سال سوم دبیرستان از یک حمله‌ی خون آشام جون سالم به در میبره؛ البته به کمک “اوشینو” یک مرد عجیب و غریب که در یک مدرسه متروکه زندگی میکنه. البته با اینکه آراراگی خون آشام نشد و انسان باقی موند اما هنوز بعضی از ویژگی‌های خون‌اشام‌ها رو داره مثل سریع خوب شدن زخمهاش یا بینایی فوق‌العاده؛ با این حال آراراگی تلاش میکنه زندگیش رو به عنوان یک دانش آموز معمولی ادامه بده. ولی اتفاق‌هایی که میافتن هرکدوم به نوعی باعث میشن که اراراگی بخواد به کسایی که مثل خودش که به مشکل برخوردن کمک کنه.

«با اینکه زندگیم تا حالا خیلی خوشایند نبوده اما از اینکه تونستم توجهت رو به خاطر مشکلاتم جلب کنم خوشحالم.» – سنجوگاهارا ایتاکی


۱۳- One Piece – وان پیس

 ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، قدرت فوق‌العاده، درام، فانتزی، شونن

.گل دی راجر به عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته می‌شد. او قویترین و مشهور ترین فردی بود که کل دنیا رو گشته بود. دستگیر شدن و اعدام راجر توسط دولت جهانی باعث تغییر بزرگی در دنیا شد. آخرین حرفهای راجر این بود «من گنجم رو در گراند لاین پنهان کردم» و اینطوری بود که عصر دزدان دریایی آغاز شد. مردانی که آرزوی بدست آوردن ثروت و شهرت راجر رو داشتن وارد دریا شدن .

در این بین پسر ۱۷ ساله‌ای به نام مانکی دی لوفیه که برای رسیدن به آرزوی دوران کودکیش یعنی دزد دریایی شدن وارد دریا میشه. البته این دزد دریایی همه‌ی تعریف‌های ما از ایک دزد دریایی رو زیر سوال میبره. برخلاف تفکر همگانی که میگه دزد دریایی باید یک ادم بدجنس و شریر باشه که همه ازش بترسن و روستاها و شهرها رو غارت کنه تنها هدف لوفی برای دزد دریایی شدن آزادی و داشتن ماجراجویی‌های بینظیر همراه دوستانشه.

«دزدان دریایی شریرن؟ نیروهای دریایی عادلن؟ عدالت همیشه برنده میشه؟ معلومه که برنده میشه، چون اونی که جنگ رو میبره میشه عدالت.» – دوفلامینگو


۱۲- Gintama گینتاما

ژانر: اکشن، کمدی، تاریخی، پارودی، سامورایی، علمی-تخیلی، شونن

زندگی در ژاپن فئودالی آسون نیست. به خصوص از زمانی که موجودات فضایی به اسم آمانتو وارد ژاپن شدن. از اون طرف ممنوعیت حمل شمشیر باعث شده شأن سامورایی‌ها پایین بیاد و با اونها بدرفتاری بشه. اگرچه یکه مرد به اسم ساکاتا گینتوکی هنوز یک قلب سامورایی داره، با اینکه علاقه شدیش به شیرینی و کارش به عنوان هرکاره کسی باعث شده کسی باور نکنه اون یک ساموراییه. همراهان او در شغلش شیمورا شینپاچی پسری عینکی با قلبی قوی، کاگورا همراه با چترش و شکمی که هیچوقت پر نمیشه و ساداهارو یک سگ خیلی بزرگ. به اونها هرکاری که بگید از انجام دادنش سرباز نمی‌زنن از پیدا کردن یک سگ گرفته تا نجات کره زمین.

«اگه اونقدر وقت داری که در مورد یک مرگ زیبا خیال‌پردازی کنی، پس حداقل تا آخرین لحظه زیبا زندگی کن.» – ساکاتا گینتوکی


۱۱- Boku no Hero Academia – آکادمی قهرمانی من

ژانر: اکشن، کمدی، مدرسه، شونن، قدرت فوق‌العاده

مردم با حق برابر به این دنیا نمیان . میدوریا ایزوکو از وقتی چهار سالش بود مورد آزار و اذیت همکلاسیاش قرار می گرفت که قدرت های فوق العاده داشتن ، ایزوکو یه مورد نادر بود که بدون هیچ قدرتی به دنیا اومده بود . تمام این اتفاق ها باعث نشد اون از حرکت به سمت چیزی که آرزوش رو داره دست بکشه ، تبدیل شدن به یک قهرمان بزرگ دقیقا مثل مردی که همیشه تو زندگی تحسینش می کرد ، ممکنه در اوج ناامیدی ، در اوج گریه و فریاد از نرسیدن به آرزوش با کمک کسی که همیشه می خواست مثل او باشه شانسی برای رسیدن به رویا هاش پیدا کنه؟

«آرزوها میتونن واقعی بشن!!»-  ایزوکو میدوریا


۱۰- Cowboy Bebop

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، درام، علمی-تخیلی، فضا

در سال ۲۰۷۱ بشریت تونسته از کره زمین که دیگه غیر قابل سکونته خارج بشه و در برخی از سیارات و قمراتشون سکونت کنه. پلیس منظومه شمسی برای برقراری نظم و صلح در کهکشان بخشی از کارش رو به عهده جایزه‌بگیران گذاشته که به عنوان کابوی شناخته میشن. در این بین یک تیم تشکیل شده از دو نفر قرار دارن که با فضاپیما بیباپ سفر می‌کنن.

اسپایک اسپیگل که شخصیت متعادلی داره و همراهش جت بلک که کمی خشن و بی‌رحم به نظر میرسه. آنها زندگیشون رو با گرفتن جایزه میگذرونن تا اینکه چند نفر دیگه به این گروه اضافه میشن. این یک سگ دستکاری ژنتیکی شده خیلی باهوش. فی ولنتاین یک زن شیاد که حافظه‌اش رو از دست داده و ادوارد ونگ یک هکر فوق‌العاده. این انیمه داستان ماجراهای این گروه و پرده‌برداری از گذشته افراد گروه است.

«فرشته‌هایی که از بهشت بیرون رانده میشن هیچ انتخابی ندارن مگه اینکه شیطان بشن.» – ویشس


۹- Shingeki no Kyojin – حمله به غول‌ها

ژانر: اکشن، نظامی، رمزآلود، قدرت‌فوق‌العاده، درام، فانتزی، شونن

ماجرا از قرن‌ها پیش شروع میشه. جایی که غول‌ها وارد دنیا انسان‌ها میشن و شروع به کشتن انسان‌ها می‌کنن. این غول‌ها به حدی بزرگ هستن که شاید ساختمان‌های بلند در مقابلشون کوچک به نظر برسن. برای همین تعداد انسان‌ها محدود شده و داخل یک دیوار بزرگ زندگی میکنن. این دیوار نزدیک ۱۰۰ سال محافظ اونها بود اما یک روز یک غول خیلی بزرگ تونست خارجی ترین لایه دیوار را خراب کنه و غول‌ها به این لایه از شهر نفوذ کردن. در این بین یکی از غول‌ها مادر ارن یگار را میخوره و این باعث میشه ارن بخواد تک تک غول‌ها را نابود کنه.

«انسان‌ها هیچوقت دست از جنگ با همدیگه بر نمیدارن مگه اینکه جمعیت انسان‌ها به یک تا چند نفر برسه.» – اروین اسمیت


۸- Clannad

ژانر: کمدی، درام، عاشقانه، مدرسه، برشی از زندگی، ماوراءالطبیعه

تومویا اوکازاکی دانش آموز سال دوم دبیرستانه و از زندگیش خسته است. وقتی کوچک بود مادرش به خاطر یک تصادف جان خودش رو از دست میده و به همین خاطر پدرش به سیگار و الکل رو میاره. برای همین باعث میشه که تومویا و پدرش با هم دعوا کنن. تا اینکه در یکی از این دعواها شانه تومویا آسیب میبینه از آن به بعد رابطه بین تومویا و پدرش سرد و سردتر میشه. روزی وقتی در حال برگشتن به خانه بود با دختر عجیبی به اسم ناگیسا فوروکاوا که یک سال ازش بزرگتره آشنا میشه. بیماری ناگیسا باعث شده تا دوستاش اون رو تنها بزارن. این دو شروع به وقت گذروندن با همدیگه میکنن. کم‌کم با گذشت زمان تومویا احساس میکنه زندگی خسته کننده‌اش داره رنگ تازه‌ای به خودش میگیره.

«زمان و عنوان هیچوقت توی پیوندهای بین آدم‌ها مهم نیست.» – ساکاگامی تومویو


۷- Tengan Toppa Gurren Lagann

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، مکا، علمی-تخیلی

در آینده‌ای بسیار دور، بشر درون غارهایی بزرگ در زیر زمین زندگی می‌کند، بدون اطلاع از دنیایی بر فراز آنها با آسمانی پر‌ ستاره.

در دهکده‌ای کوچک به نام “جیها”، “سایمون” پسری خجالتی، درحین حفاری یک شئ تابان عجیب را پیدا می‌کنه. “کامینا” یک طراح جوان با عینک آفتابی گران‌قیمت مدرن و پر اشتیاق، با “سایمون” دوست شده و یک گروه کوچک به نام “دسته‌ی گورن” تشکیل می‌دهد تا از طریق سقف غار از دهکده بگریزند و به سطح برسند، چیزی که فقط چند نفر آن را باور دارند.

ریش‌سفید دهکده به حرف‌های احمقانه‌ی آن‌ها گوش نمی‌دهد و گروه آنها را مجازات می‌کند. هرچند، هنگامی که فاجعه‌ای از دنیای بالا بر سرشان نازل می‌شود و سرتاسر دهکده در معرض نابودی است، این وظیفه‌ی “سایمون”، “کامینا”، دختری با اسلحه‌ای بزرگ به نام “یوکو” و یک ربات کوچک اما جان‌سخت به نام “لاگان” است تا همه را نجات دهند.

«گوش کن سیمون…هیچوقت فراموش نکن. به خودت ایمان داشته باش. نه به خودت که به من ایمان داره. نه به منی که به تو ایمان دارم. به اون خودت ایمان داشته باش که به خودش ایمان داره.» – کامینا


۶- One Punch Man – مرد تک مشتی

ژانر: اکشن، علمی-تخیلی، کمدی، پارادوی، قدرت فوق‌العاده، ماوراءالطبیعه، بزرگسال

سایتاما که به نظر می رسه فردی عادی و معمولیه یک سرگرمی منحصر به فرد داره، “قهرمان بودن”. سایتاما برای دنبال کردن رویای کودکیش به سختی به مدت سه سال تمرین میکنه و در طی این فرایند همه موهایش را از دست میده. الان سایتاما یک فرد فوق العاده قدرتمنده، آن قدر که هیچ دشمنی نمی‌تونه او را در مبارزه شکست بده. در واقع او همه دشمنانش را فقط با یک مشت از بین می‌بره و این تبدیل به مشکلی غیر منتظره شده. او دیگر توانایی لذت بردن از هیجان مبارزه را نداره و کاملا بی حوصله شده، همه این زندگی او با رسیدن جنوس یک سایبرگ ۱۹ ساله تغییر پیدا میکنه. جنوس بعد از دیدن قدرت سایتاما از اون میخواد تا جنوس رو به شاگردیش قبول کنه. او همچنین پیشنهاد میده که با هم وارد انجمن قهرمانان بشن تا تبدیل به قهرمانانی معتبر بشن و کارهای مثبت آنها در جامعه شناخته بشه. سایتاما که از اینکه کسی او را نمیشناسه ناراحته سریع با این پیشنهاد موافقت می‌کنه. اینگونه داستان مرد تک مشتی آغاز میشه یک کمدی اکشن که شخصی کاملا غیر عادی را دنبال می‌کنه که هم اکنون با دشمنانی قوی می جنگه تا شاید آنها بتونن کمی او را به هیجان در بیارن.

«میدونم که کسی انتظار زیادی از من نداره. و بهتر از هر کسی میدونم که یک قهرمان کلاس C چقدر توی این موقعیت بدرد نخوره. میدونم اونقدر ضعیفم که حتی نمیتونم به کلاس Bبرم! بهتر از هرکس دیگه‌ای میدونم که نمیتونم تو رو شکست بدم. اما با همه‌ی اینا باید باهات مبارزه کنم!» – مومن رایدر


۵- Hunter x Hunter

ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی، شونن، قدرت فوق‌العاده

هانتر کسیه که برای انجام مأموریت‌های خطرناک  و در اعماق سرزمین‌های ناشناخته و برای بدست‌آوردن گنجینه‌های مخفی به تمام دنیا سفر می‌کنه. گون پسر یک هانتر است که مدت زیادیه شده که پدرش ناپدید شده. او معتقده که اگه راه پدرش رو دنبال کنه میتونه بالاخره پیداش کنه و به خانه برش گردونه. گون به محض اینکه پا به سن ۱۲ سالگی میذاره، خانه رو به قصد شرکت در آزمون انتخاب هانتر ترک می‌کنه، آزمونی پر از امتحانات مرگبار. در این سفر گون سه دوست پیدامیکنه، کوروپیما که تنها انگیزه‌اش گرفتن انتقامه، لئوریو که دکتره و کیلوا که قبل از این به عنوان قاتل فعالیت می‌کرده. هر ۴ نفر آنها برای عبور از مراحل سخت این امتحان با همدیگه همکاری میکنن تا بتونن از امتحان عبور کنن.

«وقتی میگم دردی نداره، منظورم اینه که هنوز میتونم تحملش کنم.» – کیلوا


۴- Code Geass

 ژانر: اکشن، درام، مکا، نظامی، مدرسه، علمی-تخیلی، قدرت‌های فوق‌العاده

در دهم آگوست سال ۲۰۱۰ کشور ژاپن به دستور امپراتور بریتانیا مورد حمله نظامی قرار میگیره. قوای انگلیس با استفاده از ربات‌های جدیدی به نام نایتمیر فریمز که اخیرا تولید کردن، موفق به اشغال کشور ژاپن میشن. آزادی و حقوق مردم از آنها سلب میشه و به کشور اشغالی ژاپن نام منطقه ۱۱ داده میشه . لولوش پرنس انگلیسیه که بعد از کشته شدن مادرش بنا به دستور پدرش که او را از خودش نمیدونه به ژاپن فرستاده میشه، لولوش با خود عهد بسته که پدرش را به قتل برسونه و بریتانیا را نابود کنه و انتقام مادرش را از قاتلان بگیره. او همچنین قصد داره دنیایی جدید با قوانین جدیدی بسازه که در این دنیا خواهرش نانالی با خوبی و خوشحالی زندگی کند. لولوش قدرتی به اسم گیاس پیدا میکنه، یک قدرت مرموز که به لولوش اجازه میده تا فقط برای یک‌بار بتونه به یک نفر دستور بده و اون فرد دستورش رو بدون حتی اراده‌ خودش انجام بده.

«نمیتونی دنیا رو تغییر بدی بدون اینکه دستات رو کثیف کنی.» – لولوش


۳- Death Note – دفترچه مرگ

ژانر: رمزآلود، پلیس، روانشناختی، ماوراءالطبیعه، هیجان‌انگیز، شونن

یاگامی لایت؛ جوان خیلی باهوشیه که از قتل و تباهی جهان خشمگین و منزجره. زندگی او با یافتن دفترچه‌ای عجیب تغییر میکنه، اسم این دفترچه دفترچه مرگه. دستورالعمل دفترچه مرگ مدعیه که اگر اسم شخصی در آن نوشته بشه آن فرد باید بمیره. بعد از آزمایش این دفترچه و کشتن ۲ قاتل، لایت مجبور شد که قبول کنه دفترچه مرگ واقعیه. پس از روبرو شدن با صاحب قبلی دفترچه مرگ ؛ یک شینیگامی به اسم ریوک، لایت تصمیم میگیره دنیای بدون جرم و جنایتی بسازه و خودش خدای این دنیا بشه.  بعد از مدتی، با گزارش مرگ‌های مشکوک قاتلین، توجه پلیس بین الملل و کارآگاهی اسرارآمیز به اسم L به این موضوع جلب شد. L‌ به سرعت متوجه شد که مسول این قتل های پی در پی که در نظر مردم به اسم کیرا (اشتقاقى از طرز تلفظ کلمه قاتل) است در ژاپن زندگی میکنه.L متوجه میشه که کیرا میتونه مردم را بدون اینکه به آنها دست بزند بکشه. لایت متوجه میشه که L مهمترین مانع او در راه رسیدن به آرمانشه و بازی موش و گربه بین این دو شروع میشود.

«این دنیا فاسد شده  و کسایی که باعث فاسد شدنش هستن حقشونه بمیرن. یک نفر باید اینکار رو انجام بده، چرا اون من نباشم؟» – یاگامی لایت


۲- Stein’s Gate – دروازه اشتاین

ژانر: هیجان انگیز، علمی- تخیلی

اوکابه رینتارو ملقب به دانشمند دیوانه آرزو داره تا بتونه یک ماشین زمان کشف کنه. او به همراه دوستانش مایوری شینا دوست دوران کودکی و هاشیدا ایتارو یک هکر منحرف که به اسم دارو شناخته میشه در آزمایشگاه‌شان مشغول تحقیق روی دستگاهی به اسم فون‌مایکرویو هستن که میتونه موز رو تبدیل به تلّی از ژل سبز رنگ بکنه. اونها نمی‌دونن که این اتفاق عجیب چطوری رخ میده. اونها طی تحقیقاتشون با یک سری اعمال مختلف به یک موفقت شانسی دست پیدا می‌کنن. فون‌مایکرویو اونها میتونه به گذشته پیام برسونه و از این راه آینده رو تغییر بده.

«تئوری‌ها بیشتر از چندتا کلمه نیستن. اون چیزی رو که داری با چشمات میبینی قبول کن.» – اوکابه رینتارو


۱- Fullmetal Alchemist: Brotherhood – کیمیاگر تمام فلزی: برادری

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، درام، فانتزی، جادو، نظامی، شونن

“برای بدست آوردن چیزی باید به میزان ارزش آن ازدست داد”

کیمیا توسط قانون تبادل برابر محدود شده. این رو برادران ادوارد و آلفونسو الریک بعد از انجام عمل ممنوعه یعنی تلاششون برای برگردوندن مادرشون به زندگی  فهمیدن. اونها برای این عملشون محکون شدن. ادوارد پای چپش رو از دست داد و آلفونس بدن فیزیکیش رو؛ ادوارد فقط با قربانی کردن دست راستش تونست روح برادرش رو به یک زره متصل کنه. اونه تنها هدفشون این شد که بدن‌های اصلی خودشون رو بدست بیارن. برای همین ادوارد دست و پای مصنوعی به اسم اتومیل میگیره و آزمون کیمیاگر ایالتی شدن رو میده و بعد از مدتی با اسم کیمیاگر تمام‌فلزی شناخته میشه.

سه سال از تحقیقاتشون برای بدست آوردن سنگ فلاسفه، سنگی که به اونها اجازه میده از محدودیات قانون تبادل برابر فراتر برن. بعد از ادامه‌ی تحقیقاتشون اونها متوجه یک توطئه ملی میشن و تلاش میکنن تا جلوش رو بگیرن در این بین برادرها از خودشون میپرسن که کاری که به دنبالشن باعث انسان شدنشون میشه با انسانیتشون رو ازشون میگیره.

«ممکنه طمع چیز خوبی نباشه، اما چیز بدی هم نیست. شما آدما فکر میکنین طمع فقط برای پول و قدرتع، اما همه دارن چیزایی رو که بخوان و نتونن داشته باشنش.» – گریید


با این انیمه لیست موافق نیستین؟ خوشحال میشیم نظراتتون رو برای بهترین انیمه‌هایی که تا حالا دیدید با ما در میون بذارین تا به مقاله اضافه بشه.

همچنین حالا که با بهترین انیمه‌های سریالی جهان آشنا شدید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین انیمه های سینمایی جهان رو هم مطالعه کنید.

منتظر شنیدن نظراتتون هستیم!

دیدگاه‌ها (1443)

بستن فرم

 1. AmirMohammad

  مهر 7, 1399

  سلا
  چندتا انیمه ی سینمایی معرفی کنید به غیر از:
  A Silent Voice The Movie
  Castle in the Sky
  Godzilla Planet of the Monsters
  Godzilla City on the Edge of Battle
  Godzilla The Planet Eater
  Grave of the Fireflies
  Harlock Space Pirate
  Howl’s Moving Castle
  My Neighbor Totoro
  Nausicaä of the Valley of the Wind
  Princess Mononoke
  Resident Evil Degeneration
  Resident Evil Damnation
  RESIDENT EVIL VENDETTA
  Spirited Away
  Tekken Blood Vengeance
  Weathering with You
  Your Name

  پاسخ

 2. محمد

  مهر 6, 1399

  سلام خیلی ممنونم سایت خیلی خوبی بود . من تازه دیدن انیمه رو شروع کردم و از انیمه هایی مثل توکیو غول یا اتک آن تایتان خوشم میاد میخواستم اگه کسی انیمه ای تو این ژانر میشناسه و اگه در حد این انیمه ها هست به من معرفی کنه خیلی ممنون میشم .

  پاسخ

  • زیدان در پاسخ به محمد

   مهر 7, 1399

   سلام میتونید انیمه هانتر هانتر رو شروع کنید . کیمیاگر تمام فلزی برادری.دث نوت شبیه اون دوتا نیست ولی خیلی قشنگه.بلیچ.ماجراهای عجیب جوجو من 2012 رو دوست داشتم قدیمیشم بد نیست.دراگون بال خیلی خوبه.مای هیرو اکادمی هم متوسطه.فعلا اینارو ببین

   پاسخ

 3. صادق

  مهر 3, 1399

  کلا از همه انبمه ها بدم میاد

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به صادق

   مهر 3, 1399

   میخوای یه راه حل ساده بهت پیشنهاد بدم🙂
   نبین عزیزم 😂 راهنمایی های دیگه هم خواستی درخدمتم 😆😂😂😂😂

   پاسخ

  • Radin در پاسخ به صادق

   مهر 4, 1399

   برادر من پس اینجا چی کار میکنی

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به صادق

   مهر 6, 1399

   اسم این کار نفرت پراکنیه ، بی هیچ دلیلی فقط میان میگن از انیمه بدم میاد فقط چون میخوان اعصاب بقیه رو خرد کنن . عزیزم اگه نقدی داری بنویس وگرنه نیا trolling کن

   پاسخ

  • زیدان در پاسخ به صادق

   مهر 7, 1399

   این ادم ها نیازی به جواب ندارند دوستان .شان خودشون رو نشون میدن

   پاسخ

 4. Ali

  مهر 3, 1399

  سلام
  من میخواستم انیمه Detective Conan رو ببینم
  اونایی که دیدن لطفا بگن که انیمه ی خوبی هستش یا نه???

  پاسخ

  • زیدان در پاسخ به Ali

   مهر 6, 1399

   انیمه شاهکاری که نیست ولی بدم نیست.ارزش داره ببینی ولی بهتره انیمه های بهتر رو ببینی بعد خواستی اونو ببینDetective Conanاز نظر من نداره چون 800 قسمته طولانیه تقریبا 900 قسمت.ولی دوست داشتی ببین من از قسمت 114 ولش کردم

   پاسخ

   • Ali در پاسخ به زیدان

    مهر 6, 1399

    دستت درد نکنه

    پاسخ

 5. Annie_Leonhardt

  مهر 3, 1399

  خوشحالم که نرفتم طرف مانگای اتک و صبر کردم تا تاریخ انتشارش اعلام شه.. اذر فقط زودتر بیا XD

  پاسخ

 6. سهیل

  مهر 2, 1399

  attack on titan بهترین بود تو این لیست به نظرم حتما ببینید فصل بعد هم دو ماه دیگه میاد من الان سه ساله دارم مانگاشو دنبال میکنم بهترین داستانیه که خوندم تا حالا فصل چهارش یه سر و گردن از انیمه هایی مثل توکیو غول بالا تره

  پاسخ

 7. زیدان

  مهر 1, 1399

  3 تا انیمه که خیلی تو زبون مردم میچرخه اتک ان تایتان و توکیو غول و هانتر هانتر هست
  بنظرم بهترینشون اتک و بدترینشون توکیو
  1_اتک از هر مورد انیمه قشنگیه و داستان یک نواخت و جالبی رو تی میکنه که میتونه فردو در هر حالت هیجان زده کنه و حتی فصل سومشم عالیه و بنظرم خیلی قشنگ بود
  2_هانتر هانتر حرفی نداره و خیلی قشنگه و باید دید
  3_توکیو غول بدترین مشکلش فصل سه و چهاره .اصلا رو مخه فصل 3 و 4 .من شخصا 3 رو بیشتر دوست داشتم ولی 4 خیلی چرت بود
  یعنی فصل یک شاهکار
  فصل دو عالی(شاهکار نه)
  فصل 3 متوسط رو به پایین
  فصل 4 وحشتناک افتضاح

  انیمه های دیگه
  دفترچه مرگ=ارزش دیدن داره
  کیمیاگر تمام فلزی=بله این هم عالیه
  این دوتا خوبن
  وان پیس خیلی طولانیه و داستانش قشنگه
  نارتو خیلی خیلی خیلی فیلر داره و دلت نمیاد فیلر هاشو حذف کنی
  هنر شمشیر زنی انلاین متوسط رو به بالا هست ولی در حد بقیه نیست
  بعد دیگه مثلا دراگون بال خوبه
  مای هیرو اکادمی بد نیست
  جنگیر ابی متوسطه
  ولی ولی ولی
  ما باید انیمه های دیگر رو هم در نظر بگیریم
  بلیچ خیلی قشنگ بود
  دروازه اشتاین بد نبود
  اینارو برا شروع ببینید بعد دیگه به دنیای انیمه خوش اومدید

  پاسخ

 8. a.d

  مهر 1, 1399

  من هنر شمشیر زنی آنلاین و fairy tail رو دیدم.قشنگ بودن. کسی انیمه تو سبک high school dxd نمیشناسه؟

  پاسخ

  • Radin در پاسخ به a.d

   مهر 4, 1399

   Date a live
   Akame ga kill

   پاسخ

 9. Amir

  مهر 1, 1399

  سلام
  بنظرتون ناروتو رو شروع کنم یا دراگون بال؟؟؟
  اونایی که دیدن بگن کدومش بهتره

  پاسخ

  • Kenpachi در پاسخ به Amir

   مهر 1, 1399

   دراگون بال بهتره ولی خیلی قدیمیه میتونی اول ناروتو رو ببینی بدون فیلر حدودا 400 قسمت میشه بعدش بری سراغ دراگون بال

   پاسخ

   • Amir در پاسخ به Kenpachi

    مهر 2, 1399

    آره دراگون بال برای سال 1986 هستش و هنوز هم داره میاد
    ناروتو هم خیلی فیلر داره که اگه فیلرهاشو حذف کنم تقریبا همون نصف میشه
    اول ناروتو رو میبینم بعدش دراگون بال
    دستت درد نکنه

    پاسخ

 10. Kaneki

  شهریور 31, 1399

  انیمه فقط توکیو غول هیچ انیمه ای به پاش نمیرسه مخصوصا اتک آن تایتان

  پاسخ

 11. ممد

  شهریور 30, 1399

  والا من موندم چه انیمه ای ببینم یکی کمکم کنه 😐
  من انیمه ی توکیو غول رو دیدم تا فصل ۳ که رسیدم دیدم از خط داستانش خارج شد و گیج شدم و تو قسمت ۳ استپ زدم و انیمه ی dead note رو دان کردم دیدم خییییلی هم قشنگ بود الان اومدم سرچ کنم ببینم چی ببینم ک سبکش شبیه این دوتا باشه دیدم خیییلی انیمه ی قشنگ وجود دارع و دیگ سبکشون مهم نیست واسم ولی نمیدونم کدومو ببینم .😟
  خواهشاً دوستانه اوتاکو کمکم کنین🙏
  راستی شونن یعنی چی؟ و انیمه ی شبدر سیاه قشنگه و ارزش دیدن دارع؟

  پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به ممد

   شهریور 30, 1399

   نگاه به هر حال سلیقه ای هست از بین این ها به رتبه ها دقت کن بعد هم ژانر ها ببین کدوم قشنگ تره چون شاید من بگم بسی ببینی خوشت نیاد

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به ممد

   مهر 3, 1399

   ببین خیلی باحاله ولی اصل داستان از قسمت ۱۰ به بعد شروع میشه چون اگر ۱ رو ببینی و بعدش بخوای تصمیم بگیری میگی که چرته ولی ببین که فوقلعادس

   پاسخ

 12. مهتاب

  شهریور 25, 1399

  سلام‌به تمام دوستان اوتاکو😊😁راستش رو بخوایین من یعه مقدار به راهنمایی تون‌لازم دارم.من الان ۲۳ سالمه وخواهر بزرگمو۲۶ سالشه .راستش من میتونم‌بگم الان یه چند‌ ماهیی میشه که شروع به دیدن انیمه کردیم.خواهر کوچیکم داشت خادم‌سیاهو میدید و ما هم‌شروع کردیم به دیدن باهاش اما ما فکر کردیم که همه انیمه ها این قدر قشنگن .ولی متاسفانه چند تا دیدیم که فوق العاده چرت بودن و ما داریم همه رو ول میکنیم راستش من خیلی دلم میخواست اوتاکو بشم ولی با این وضعیت انیمه ها نا امید شدم.الان ما نا کجا اباد موعود و چند تا دیگه دیدیم که واقعا از نظرم قشنگ بودن اما دیگه درست انیمه ای مثل اونا پیدا نمیشه ظاهرا یوریوروی یخ هم دیدم که به نظرمون افتضاح بود و به زور تا تمومش کردیم .حتی همین ناتاسومه و کتاب دوستان که این جا معرفی کرده رو دیدیدم اما به سه قسمت نکشیده ولش کردیم چون قشنگ نبود و خیلی بچه گانه بود.انیمه های جنگی یا رباتی با ورزشی که اصلا نمبینم .میخواستم بگم دوستان چند تا انیمه مطابق سنم معرفی کنن که قشنگ باشه مثل خادم سیاه .نا کجا اباد موعود یا Boku dake ga Inai Machi معرفی کنین .من واقعا نا امید شدم و دلم میخوادوبه انیمه دیدن ادامه بدم لطفا بر طبق تجربه کمکم کنین😢😭

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به مهتاب

   شهریور 25, 1399

   عزیزم اینایی که دیدین بیشترشون زندگی روزمره و ورزشیه اصلا روش درستی برای انیمه دیدن رو پیش نگرفته اید این ژانرا برای با تجربه تر هاس فعلا انیمه های طولانی مثل وان پیس و ناروتو و … رو پیشنهاد نمیکنم از اینا شروع کنید
   اتک ان تایتان
   خط شیطان
   گرند بلو
   پایان جهان
   دورورو
   نوراگامی
   جن گیر آبی
   اول اول اول از اتک ان تایتان شروع کن
   اگه عاشقانه هم دوست داری
   شاهزاده سیاه و دختر گرگی
   دردسر برادر ها
   مبصر کلاس ما پیشخدمته
   دروغ تو آوریل
   دردسر برادر ها

   پاسخ

  • MREZ در پاسخ به مهتاب

   شهریور 30, 1399

   باید انیمه رو حداقل تا قسمت ده بینی تا بگی قشنگه یا نه
   مثلا من فول متا الچمست رو تا قسمت 4 دیدم گفتم چرته تا قسمت ده دیدم تو سه روز تمومش کردم

   پاسخ

  • Radin در پاسخ به مهتاب

   مهر 4, 1399

   ببین من بهت چارلوت و date a live رو پیشنهاد میکنم اگه خواستی ببین چون واقعا داستان خوبی داره

   پاسخ

  • itachi در پاسخ به مهتاب

   مهر 6, 1399

   rainbow – relife – dororo – teror in resonance – your lie in april – shape of voice – your name –

   پاسخ

  • زیدان در پاسخ به مهتاب

   مهر 7, 1399

   پیشنهاد هارو دادن بهتون ولی من میخوام روش انیمه دیدنو بگم.خلاطه که خودم از بچگی دراگون بال میدیدم و خب حتی معنی انیمه رو نمیفیدم.بعدش چندتا انیمه دیدم که خیلی چرت بودن راستشو بخوای 2 سال بجز 4 تا فیلم سینمایی هیچ انیمه ای ندیدم.انیمه هایی که شما دیدی بیشتر ژانرشون روان شناسانه و مرور زندگیه و خب انیمه دیگه ای هم هست.
   ژانر های مختللف انیمه.میتونی پایان دنیایی ببینی یا ترسناک یا مهیج.من چندتا پیشنهاد دارم.
   اول اینکه میخوای طنز و اکشن ببینی سریع میگم وان پاچ من
   تخیلی دث نوت

   پاسخ

 13. M

  شهریور 24, 1399

  به نظرم یه مقدار برین ت گذاشتن مقاله راجع به انیمه های امسال

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به M

   شهریور 26, 1399

   موافقم

   پاسخ

 14. Rs

  شهریور 24, 1399

  خیلی حیف شد به soul eater اورجینال اندینگ دادن ، خراب شد

  پاسخ

 15. Rs

  شهریور 24, 1399

  من تازه الان دیدم ، بجا Fairy tail نوشتین Fairy tale

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به Rs

   شهریور 24, 1399

   سلام،
   بله درسته اصلاح شد،
   ممنون

   پاسخ

 16. آیدین

  شهریور 22, 1399

  سلام دوستان عزیز من تا حالا انیمه شبدر سیاه و عاشقان شیطانی و دکتر سنگ رو دیدم خیلی انیمه های عالیی بودن مخصوصا شبدر سیاه اگه یه چنتا دیگه معرفی کنید ممنون میشم

  پاسخ

  • Vena در پاسخ به آیدین

   شهریور 22, 1399

   بلیچ و گینتاما و تسخیر کننده و خادم سیاه و دث نوت و اتک ان تایتان و گرندبلو و کلاهبردار بزرگ و ناکجا اباد موعود و فری و ناروتو.

   پاسخ

  • AmirMohammad در پاسخ به آیدین

   شهریور 23, 1399

   سلام
   Akame ga Kill
   Another
   Attack on Titan
   Attack on Titan Junior High
   Berserk 1997
   Berserk 2016
   Castlevania
   Cowboy Bebop
   Death Note
   Fullmetal Alchemist
   Fullmetal Alchemist Brotherhood
   Hellsing
   Hellsing The Dawn
   Hellsing Ultimate
   High School DxD
   Monster
   My Teen Romantic Comedy SNAFU
   One Piece
   Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
   Sword Art Online
   Tokyo Ghoul
   Tokyo Ghoul Root A
   Tokyo Ghoul;re

   پاسخ

   • AmirMohammad در پاسخ به AmirMohammad

    شهریور 23, 1399

    این دو تا رو یادم رفت بگم:
    Food Wars
    Samurai Champloo

    پاسخ

  • Kaneki در پاسخ به آیدین

   شهریور 23, 1399

   توکیو غول

   پاسخ

 17. سزید مازا

  شهریور 21, 1399

  از نظر من انیمه قلعه ای در آسمان،شمشیر اژدها،دروغ تو در آوریل و توکیو غول بی شک از قشنگ ترین انیمه های ژاپن هستند.
  لطفا انیمه در ژانر عاشقانه یا تیپ دروغ تو در آوریل معرفی کنید.

  پاسخ

 18. مهدی

  شهریور 21, 1399

  من دفترچه مرگ و هنر شمشیر زنی دیدم
  دفترچه مرگ بعد از مرگ ال چرت شد
  ولی. من بخاطر علاقه شخصی هنر شمشیر زنی انلاین خیلی دوست داشتم

  پاسخ

  • sajad در پاسخ به مهدی

   شهریور 25, 1399

   بابت اسپویلت ممنون ……….

   پاسخ

  • زیدان در پاسخ به مهدی

   مهر 7, 1399

   اسپویلر کبیر

   پاسخ

 19. محمد

  شهریور 20, 1399

  فقط یه لیست هست که 115 تا از هات ترین پسرای انیمه ای سال 2020 رو معرفی کرده.

  در ادامه 25 تاشونو معرفشون میکنیم.

  1. Shinya Kogami (Psycho-Pass)

  2. Yato Noragami (Noragami)

  3. Levi Ackerman (Attack on Titan)

  4. Haruka Nanase (Free!)

  5. Kakashi Hatake (Naruto)

  6. Sebastian Micheals (Black Butler)

  7. Ichigo Kurosaki (Bleach)

  8. Portgas D. Ace (One Piece)

  9. Kei Mikhail Ignatov (Psycho-Pass)

  10. Soushi Miketsukami (Inu x Boku SS)

  11. Zero Kiryu (Vampire Knight)

  12. Shizuo Heiwajima (Durarara!!)

  13. Ban (The Seven Deadly Sins)

  14. Roronoa Zoro (One Piece)

  15. Sanji (One Piece)

  16. Rin Matsuoka (Free!)

  17. Aomine Daiki (Kuroko no Basket)

  18. Hak (Akatsuki no Yona)

  19. Taiga Kagami (Kuroko no Basket)

  20. Ichinose Tokiya (Uta no Prince-Sama)

  21. Kuroo Tetsurou (Haikyuu!!)

  22. Ayato Sakamaki (Diabolik Lovers)

  23. Laito Sakamaki (Diabolik Lovers)

  24. Toru Oikawa (Haikyuu!!)

  25. Keishin Ukai (Haikyuu!!)

  دلتونم خوش نکنید دازای و چویا کلا تو لیست نیستن کانکیم تو رتبه 112 از 115 هست😂😂

  کاناله رو تو تل چک کنید منبعش رو هم زده کانالش عالیه @animediabolik

  پاسخ

  • MREZ در پاسخ به محمد

   شهریور 30, 1399

   از کجا میدونی دازای و چچویا شخصیت های مورد علاقه ی من هستند

   پاسخ

 20. Aria

  شهریور 20, 1399

  لطفا یه چندتا انیمه با ژانر ایسکای بگید به جز SAO,قهرمان سپر،Rez zero،Overlord اگه تو این مایه ها انیمه ی دیگه ای سراغ دارین که ژانرش ایسکای باشه معرفی کنید…😊🌹
  لطفا یکی یه چندتا انیمه معرفی کنه تشنه انیمه با ژانر ایسکای شدمه😝👌

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Aria

   شهریور 20, 1399

   خب انیمه ایسکای که ریخته ، ولی خیلیاشون مزخرفن ، به جز اونایی که شما دیدین No game No life ، Konosuba ، و That time that i reincarnated as a slime که جزو معروفان (البته بازم هستن ولی فعلا اینا تو ذهنمه) ، به جز اونا دیگه خیلیاشون دست دوم و پر از ایرادن مثل wise man’s grandchild که خیلی MC جِنِریک و خسته کننده و OP داشت

   پاسخ

  • Vena در پاسخ به Aria

   شهریور 22, 1399

   تو بیشتر سایتای معرفی انیمه زیاد از انیمه ی youjo senki که تو همین ژانر هست نام برده نشده با اینکه خارج از کشور انیمه ی خیلی معروفیه و خودمم دیدمش شخصا خیلی خوشم اومد

   پاسخ

 21. پرنیان

  شهریور 20, 1399

  سلام لیستتون عالی بود فقط بنظرم انیمه monster لیاقت جایگاه بالاتری داشت البته همینکه بعنوان یه انیمه قدیمی هم تو لیصت بود خودش خیلیه XD
  انیمه ی castlevania رو هم بررسی کنید مرسی

  پاسخ

 22. بهار

  شهریور 20, 1399

  سلام خیلی از این انیمه های که تو لیست بود عالی بود
  ولی ای کاشDr.stone رو هم میزاشتید

  پاسخ

 23. علی

  شهریور 20, 1399

  توکیو غول دفترچه مرگ ناروتو وان پیس و بقیه فیلمها هیچوقت به پای اتک ان تایتان نمیرسه کانکی هم هیچوقت به پای ارن نمیرسه

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به علی

   شهریور 20, 1399

   ببخشید اگه شما همون فردی هستین که پایین تر کامنت گذاشته به این کارتون میگن trolling ، به نظرم دیگه کافیه

   پاسخ

  • . در پاسخ به علی

   شهریور 20, 1399

   دقیقا همینطوره اتک یک شاهکار تکرار نشدنیه
   ولی من نه از کانکی خوشم میاد نه از ارن !

   پاسخ

  • MREZ در پاسخ به علی

   شهریور 30, 1399

   به پای ارن میرسه همه به پای ارن میرسن ولی هیچکس به پای اکرمن ها نمیرسه

   پاسخ

   • Sdegh12 در پاسخ به MREZ

    مهر 2, 1399

    دقیقا.. مخصوصا لیوای اکرمن و کنی اکرمن هر چند کنی به گرد پای لیوای هم نمیرسه ولی بازم بعد لیوای قویترین اکرمنه. شنیدم لیوای دورگس و خون سلطنتی هم داره مخصوصا رنگ چشماش هم همینو میگه اگه دقت کرده باشی رنگ چشماش برخلاف میکاسا آبیه نه مشکی !

    پاسخ

  • ~~ در پاسخ به علی

   مهر 3, 1399

   ببخشید هر کس نظری داره من به شخصا هردو انیمه رو دوست داشتم ولی تایتان مهاجم رو بعد از یه سری قسمت دیگه نتونستم ببینم اما توکیو غول رو تو دو روز تموم کردم و به شخصا دیوانه ی کانکی هستم. ارن هم شخصیت خوبی داشت ولی تاجایی که من دیدم انیمه شو ضعیف بود.
   و اما قهرمان سپر که من خودمو میزارم جاش کاملا می فهممش. اما واجب شد تایتان مهاجم رو هم ببینم

   پاسخ

 24. HASTI.GAMER

  شهریور 19, 1399

  اقا حمله به تایتان ها عالیه عاشق اکادمی قهرمانان من هستم این دوتا فعلا از نظر من بهترینه

  پاسخ

 25. علی

  شهریور 19, 1399

  بهترین انیمه دنیا اتک ان تایتان است کل دنیا منتظر فصل4 هستن من الان 1000 بار از اول تا اخر نگاهش کردم هیچوقت سیر نمیشم ازش بعضیا گفتن اگر این انیمه تموم بشه خودکشی میکنن چون که واقعا این انیمه عالیه پیشنهاد میکنم نگاه کنین ناروتو هم بدک نیست

  پاسخ

  • Kaneki ken در پاسخ به علی

   شهریور 21, 1399

   به پای توکیو غول نمیرسه

   پاسخ

   • علی در پاسخ به Kaneki ken

    شهریور 21, 1399

    توکیوغول اصلا به پای اتک نمیرسه.

    پاسخ

  • MREz در پاسخ به علی

   شهریور 30, 1399

   من هم مثل تو ده بار دیدم و خسته نشدم بی صبرانه منتظر فصل چهار ام

   پاسخ

 26. Aria

  شهریور 19, 1399

  یه چندتا انیمه با ژانر ایسکای اسم ببرین به جز قهرمان سپر و شمشیر زنی انلاین و Rez Zero و Overlord و…

  پاسخ

  • . در پاسخ به Aria

   شهریور 20, 1399

   Youjo senki عالیه عالی

   پاسخ

 27. امیر

  شهریور 17, 1399

  خدایی تاحالا وانپیس رو دیدی که بهش میگی متوسط؟اگه همه فصل های توکیو غول مثه فصل یکش خوب بود بازم انگشت کوچیکه وانپیس نبود.

  پاسخ

  • AmirMohammad در پاسخ به امیر

   شهریور 17, 1399

   وان پیس بهترین انیمه هستش
   تو تا قسمت چند دیدی؟؟؟
   من الان قسمت 530 هستم
   من خودم از انیمه هایی که دیدم هیچکدومشون برام مثل وان پیس نمیشه
   تازه فیلم های سینماییش هم خیلی عالیه

   پاسخ

 28. هایسه ساساکی

  شهریور 17, 1399

  فصل سوم و چهارم توکیو غول زیاد جالب نبود ولی باز هم رتبهٔ 20 برای شاهکاری مثل توکیو غول خیلی کمه حتی انیمه های متوسطی مثل ناروتو و وان پیس هم ازش بالاترن حداقل باید توی 10 تای اول باشه

  پاسخ

  • سینا در پاسخ به هایسه ساساکی

   شهریور 18, 1399

   ناروتو متوسطه ؟ :/ ناروتو از دید بیشتر اوتاکو ها و سایت ها بهترین انیمه تاریخه ولی وان پیس فقط اسم در کرده 50 قسمتشو دیدم حالم بد شد

   پاسخ

   • زیدان در پاسخ به سینا

    شهریور 18, 1399

    وان پیس اسم در نکرده این شمایی که به سلیقت نخورده ولی برام عجیبه

    پاسخ

   • زیدان در پاسخ به سینا

    مهر 7, 1399

    تازشم انیمه ها نسبت به قسمت دارن
    انیمه 900 قسمتی باید تا 100 قسمتش ببینی تا بفهمی ماجرا چیه
    انیمه 60 قسمتی باید تا 10 قسمت اول ببینی
    100 قسمتی تا 30 قسمت ببین
    400 قسمتی تا 60 قسمت ببین
    600 قسمتی تا 65 قسمت ببین
    800 قسمتی تا 75 قسمت ببین
    الکی که نیست انیمه یک جا قشنگه یک جا بد

    پاسخ

 29. Kiana886

  شهریور 17, 1399

  سلام من میخواستم انیمه کلاس ترورببینم برای همین میشه بگیدخوبه یا نه؟ و البته تو لیستتون سگ ها ولگرد بانگو جاش خالیه،2022 قراره فصل چهار بیاد

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Kiana886

   شهریور 17, 1399

   اصل نظر شماست ولی خی میتونم بگم خیلی قشنگ بود و پر طرفدار هم هست

   پاسخ

  • Me در پاسخ به Kiana886

   شهریور 21, 1399

   کلاس ادم کشی اوایلش یکم حوصله سر برو و بیمزس ولی فقط بعدش و داشته باش که چقدر خفن میشه مخصوصا فصل دومش

   پاسخ

  • MREZ در پاسخ به Kiana886

   شهریور 30, 1399

   میدونم آره انیمه ی قشنگیه ولی انیمه هایی که تو لیست هستن بهتر هستن

   پاسخ

  • MREZ در پاسخ به Kiana886

   شهریور 30, 1399

   چند تا سوال داشتم
   واقعا چرا آواتار تو لیست انیمه هاست اون انیمیشنه
   چرا وان پانچ من بالا تر از اتک آن تایتانه من هر جفتشونو دیدم خیلی قنگ بود وان پانچ ولی واقعا به پای اتک نمیرسه اتک خیلی قشنگ تر بود وان پانج من ناخن انگشت کوچیکه ی اتک آن تایتان هم نمیرسه تازه فصل چهار اتک آن تایتان داره میاد و چند تا انیمه ی خیلی قشنگ دیگه مثل کاباری و دژ آهنین_دارلینگ_سگهای ولگرد بانگو اینها اومدن کم کم باید لیستتونو آپدیت کنید

   پاسخ

  • MREz در پاسخ به Kiana886

   شهریور 30, 1399

   و نکته ای که یادم رفت بگم پیشنهاد میکنم اولین انیمه ای که میبینید اتک آن تایتان نباشه آخه اون خیلی قشنگه و باعث میشه بقیه ی انیمه ها کم جذاب تر از اون چیزی که هستن باشن ولی از فول متال هم شروع نکیند اگر دنبال یک انیمه ی خوب برای شروع هستید انیمه ی سگهای ولگرد بانگو قشنگه

   پاسخ

 30. Ali

  شهریور 15, 1399

  سلام
  من میخوام ناروتو رو شروع کنم ولی خیلی فیلر داره
  میخواستم ببینم آیا انیمه ی خوبی هستش که همه اینقدر ازش تعریف میکنن
  اگر ارزششو داره ببینم

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Ali

   شهریور 15, 1399

   فیلر هاشو اسکیپ کنید ، به نظر من و خیلیای دیگه ارزششو داره و واقعا انیمه قشنگیه

   پاسخ

   • Ali در پاسخ به Rs

    شهریور 16, 1399

    دستت درد نکنه
    پس حتما میبینم

    پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به Ali

   شهریور 15, 1399

   تو گوگل سرچ کن naruto filler list که فیلر هاشو بشناسی و رد کن… ناروتو که از قسمت تقریبا 140 اینا تا نصف 220 فیلره. من کل ناروتو رو توی یک ماه تموم کردم و پشیمون نیستم

   پاسخ

   • Ali در پاسخ به ناشناس

    شهریور 16, 1399

    دستت درد نکنه

    پاسخ

 31. کانکی

  شهریور 15, 1399

  رتبهٔ 35 ام انیمهٔ پاراسایت بیشتر از نصفش تقلید از روی توکیو غوله ولی اصلا به پای توکیو غول هم نمیرسه یه انیمهٔ پوچ و بی محتوا با شخصیت های چندش آور یکی از مضخرفترین انیمه هاییه که دیدم اصلا ارزش دیدن نداشت میشه بهش گفت نسخهٔ ضعیفتر توکیو غول بهتره که از لیست حذفش کنید از نظر من که یکی از فن های توکیو غولم این که داخل این لیست باشه بی احترامی به انیمهٔ توکیو غوله

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به کانکی

   شهریور 15, 1399

   بی احترامی چیه ؟ 😐 خیلی دیگه از انیمه ی عالی که حقشونه تو لیست باشن تو لیست نیستن . دیگه کسی نیست ندونه توکیو غول چقدر خوبه البته از حق نگذریم فصل به فصل ضعیفتر شد .درگیر رتبه بندی هم نباش چیز بی معنیه

   پاسخ

  • mahdi در پاسخ به کانکی

   شهریور 15, 1399

   کیسِیجو (به ژاپنی: 寄生獣 ,Kiseijū)، (به فارسی: انگل) یک مجموعه مانگا سینن ژاپنی که توسط هیتوشی ایواکا نوشته و طراحی شده ‌است. این سری به تعداد ۱۰ جلد توسط انتشارات کودانشا از نوامبر ۱۹۸۹ تا دسامبر ۱۹۹۵ در مجله افترنون به چاپ می‌رسید. همچنین نسخه‌ای دیگر از مجموعه کیسِیجو مجدداً به تعداد ۸ جلد از ژانویه تا ژوئن ۲۰۰۳ به چاپ رسید. بر اساس این مانگا دو فیلم لایو اکشن تهیه گردید که به ترتیب در ۲۹ نوامبر ۲۰۱۴ و ۲۵ آوریل ۲۰۱۵ منتشر شدند. یک مجموعه تلویزیونی انیمه ۲۴ قسمتی نیز با عنوان کیسِیجو: سه نو کاکوریتسو (به ژاپنی: 寄生獣 セイの格率 Kiseijū Sei no Kakuritsu) توسط استودیو مدهاوس بر پایه نسخه مانگا دستمایه اقتباس قرار گرفت که پخش آن از ۸ اکتبر ۲۰۱۴ تا ۲۵ مارس ۲۰۱۵ ادامه داشت.

   توکیو غول (به ژاپنی: 東京喰種-トーキョーグール- Tōkyō Gūru) یک مجموعه مانگا خیال‌پردازی تاریک ژاپنی که توسط سوئی ایشیدا نوشته و مصورسازی شده‌است و بوسیلهٔ انتشارات شوئیشا از ۸ سپتامبر ۲۰۱۱ تا ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۴ در مجلهٔ ویکلی یانگ جامپ منتشر می‌شد. دنباله‌ای با عنوان توکیو غول: ر از اکتبر ۲۰۱۴ در همان مجله شروع به انتشار شده‌است.
   منبع: ویکی پدیا
   همونطور که میبینید منبع اقتباس انیمه Kiseijuu: Sei no Kakuritsu، مانگایی هستش که انتشارش توی سال 1995 به پایان رسیده یعنی 16 سال قبل از سال 2011 که شروع انتشار مانگای tokyo ghoul هستش.بنابراین اگر یکیشون تقلید از دیگری باشه ، tokyo ghoul بوده که از ایده انیمه Kiseijuu: Sei no Kakuritsu تقلید کرده و تحت تاثیرش قرار گرفته( البته از نظر خودم این دو اثر تفاوت های خیلی زیادی باهم دارن)
   بهتره قبل از کوبیدن یک اثر مطالعات کافی دربارش داشته باشین دوست عزیز

   پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به کانکی

   شهریور 15, 1399

   توکیو غول. پاراسایت. اتک ان تیاتان. بیستارز. کلیمور و خیلی از انیمه های دیگه فقط درمورد خوردن هم دیگه ان برای همین همچین فکر میکنی

   پاسخ

  • Mahdi در پاسخ به کانکی

   شهریور 30, 1399

   سلام
   چه انیمه ای مشابه توکیو غول پیشنهاد میدین؟؟
   توی همین ژانر باشه ترجیحا

   پاسخ

 32. Mohammad

  شهریور 14, 1399

  سلام
  لطفا یک انیمه خفن در ژانر ورزشی به من معرفی کنید
  خیلی ممنون

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به Mohammad

   شهریور 14, 1399

   سلام نمیدونم دیدیشون یا نه ولی
   1- هایکیو ( مربوط به والیباله )
   2- کوروکو نو بسکت ( مربوط به بسکتبال )
   3- فری ( مربوط به شناست )
   4- یوری روی یخ ( مربوط به اسکی روی یخ یا همون پاتیناژ )
   اینا خیلی خفنن یه دونه شاهزاده تنیس هم هستش خودم ندیدم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم

   پاسخ

   • AmirMohammad در پاسخ به kiana

    شهریور 15, 1399

    سلام
    دستت درد نکنه
    نه ندیدمشون تازه میخوام ژانر ورزشی رو شروع کنم

    پاسخ

    • kiana در پاسخ به AmirMohammad

     شهریور 15, 1399

     چون برای خودم دسته بندی ژانر انیمه ها خیلی کار مشکلیه معمولا انیمه ها رو از رو خلاصه هاشون انتخاب میکنم ولی کلی انیمه ی معرکه تو دنیاست و حیفه که بخوای از زندگی روزمره و ورزشی شروع کنی . اول ژانرهای دیگه رو ببین بعد که تو این زمینه تجربت بیشتر شد برو سراغ ژانر های عادی تر از هر کدوم فعلا یه دونه بهت معرفی میکنم وقتی دیدیشون هعی میای از خودم مشورت میگیری 😉😂
     خوناشامی : انیمه خط شیطان
     اکشن : کابانری در دژ اهنی
     شیطانی و دارک : دورورو
     عاشقانه : دردسر برادر ها
     اکشن و پلیسی : موز ماهی,Banana fish
     جادویی و اکشن : فراتر از محدودیت
     وای انگل قاعده کلی رو یادم رفت معرفی کنم . ببین هر کدوم از اینا رو ندیده باشی انگار اصلا نمیدونی انیمه چیه

     پاسخ

     • AmirMohammad در پاسخ به kiana

      شهریور 15, 1399

      دمت گرم
      دستت درد نکنه
      پس همین الان شروع میکنم ببینم

      پاسخ

   • امین در پاسخ به kiana

    شهریور 20, 1399

    شاهزاده تنیس معرکه است یکی از سه انیمه برتر ورزشیه اگه دنبال انیمه ورزشی هستی حتما ببینش

    پاسخ

  • Ehsan در پاسخ به Mohammad

   شهریور 22, 1399

   کوروکو نو بسکت
   عالیه

   پاسخ

 33. L

  شهریور 14, 1399

  اتک ان تایتان رتبه ی 9 ؟؟؟ 😐 چرا انقدر عقب!!! لااقل باید بین 5 تای اول میبود!!

  پاسخ

 34. ینفر

  شهریور 14, 1399

  بیخیال حرص نخورین این بحث بهترین انیمه کدومه تا ابد ادامه داره 😂
  ولی خداییش حق میدم به اونایی که با اتک شروع کردن که بگن اتک بهترین انیمه است چون یه خاصیتی داره که از همون اولین قسمت مخاطبو میخکوب می‌کنه و طبیعتاً هرکس اول اینو ببینه دیگه رغبت نمیکنه سراغ انیمه های دیگه بره….و واقعا برای کسی که میخواد وارد دنیای انیمه بشه اتک آن تیتانو پیشنهاد میکنم. بخاطر شروع فوق العاده اش…ولی درگیر شدن زیادی توی انیمه ها مخصوص انیمه های مزخرف واقعا‌‌……… هدر دادنه عمره …. اما خوب ندیده نمیشه واقعا قضاوت کرد. … یسری انیمه ها هستن که صد برابر از فیلمها بهترو آموزنده ترو آگاه کننده ترن .‌‌.
  راجع اون بنده خدا هایی که درگیرن کدوم شخصیت انیمه ای خفن تره باید عرض کنم
  خوب معلومه :گینتوکی👌
  نصف عمرش دستش تو دماغش بوده بنده خدا😂😂
  اما جدا خیلی شخصیتشو میپسندم😌

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به ینفر

   شهریور 14, 1399

   رودست گینتوکی نمیاد.

   پاسخ

  • kiana در پاسخ به ینفر

   شهریور 14, 1399

   آره خیلی دوسش دارم

   پاسخ

  • عباس در پاسخ به ینفر

   شهریور 17, 1399

   واقعا گینتوکی و زورا بهترین کارکترهای تاریخن.(زورا‌‌‌

   جنای کاتسورا🤣😆😂)

   پاسخ

 35. Radin87

  شهریور 13, 1399

  به نظر من attack on titan باید اول لیست باشد.

  پاسخ

 36. آقای انیمه

  شهریور 13, 1399

  من انیمه آکاما گاکیل دیدم میخواستم اگه میشه چند انیمه مثل اون بهم معرفی کنید مخصوصا شمشیری باشه من از انیمه های شمشیری هم خیلی خوشم چند نمونه هم اگه میشه انیمه شمشیری بهم معرفی کنید و اینکه معولا انیمه هایی بهم بگید که شخصیت اول مثل تاتسومی باشه لطف میکنید اگه به من معرفی کنید
  ژانر اکشن و غمگین هم خوشم میاد
  ممنون میشم

  پاسخ

 37. amin

  شهریور 13, 1399

  یکی از سریال هایی که واقعا قشنگ بود
  high school dxd بود
  و ازتون کمک میخوام که بگین فصل 5 کی میاد

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به amin

   شهریور 13, 1399

   هنوز با ساختش موافقت نشده

   پاسخ

 38. Amir

  شهریور 13, 1399

  سلام
  کسی از شما انیمه Dragon Ball رو ندیده؟؟؟
  میخواستم ببینم کسی دیده چون میخوام شروع کنم ببینم

  پاسخ

 39. میساکی اسونا

  شهریور 13, 1399

  سلام من یه همجنسگرام و مطالب پایین تر رو میخوندم دیدم که خیلی هاتون نسبت به ژانر های یوری و یائویی واکنش بد نشون دادید من حالا اشاره ایی به فیلم ها و انیمه ها نمیکنم . ولی همجنسگرایی وجود داره ماها نه منحرفیم نه مریض ما هم مثل شما آدمیم هیچ فرقی با شما نداریم فقط گرایشمون فرق داره . گناه کردیم ؟

  پاسخ

  • meysam در پاسخ به میساکی اسونا

   شهریور 13, 1399

   حالا گرایش شما فرق داره ولی دیگه بقیه چرا میرن نگاه میکنن

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به میساکی اسونا

   شهریور 13, 1399

   پای اون بحث رو اینجا باز نکنید لطفا ، اینجا پیج انیمه‌ست ، از اینجور چیزا رو تو اون پست فیلم های LGBT مطرح کنین

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به میساکی اسونا

   شهریور 14, 1399

   باشه

   پاسخ

  • kiana در پاسخ به میساکی اسونا

   شهریور 14, 1399

   قصد جسارت بهتو ندارم دوست عزیز ولی چه ربطی داشت 😐

   پاسخ

 40. Vena

  شهریور 12, 1399

  انیمه تو ژانر خادم سیاه کسی سراغ نداره؟
  ناکجا اباد موعود و پاندورا هارتز رو دیدم

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به Vena

   شهریور 13, 1399

   1- جن گیر ابی 2- تیغه شیطان 3- دورورو 4-پایان جهان 5- شیطان نیم وقت

   پاسخ

   • Vena در پاسخ به kiana

    شهریور 14, 1399

    متاسفانه همشونو دیدم😪

    پاسخ

    • kiana در پاسخ به Vena

     شهریور 14, 1399

     پس برو این یکی ها رو ببین 👇
     1- انیمه خط شیطان ( خیلی خیلی قشنگه صد در صد پیشنهادی )
     2- فراتر از محدودیت ( این یکمی هم بار کمدی داره )
     3- دو ستاره جنگیر ( داستان جذابی داره فقط یکم طولانیه )
     4- انگل قاعده کلی ( اینکه اصلا خداست)
     5- گرند بلو ( اینو ببینی میمیری از خنده )
     اسم انگیلیسیش : Grand blue
     6- شهری که در آن گمشده ام ( دو سه قسمت ببینی دیگه نمیتونی از جات بلند شی )
     امیدوارم حداقل یه چندتایی شو ندیده باشی کمکی کرده باشم بهت 😐🤲

     پاسخ

     • vena در پاسخ به kiana

      شهریور 15, 1399

      گرند بلو رو که تازگیا شروع کردم به دیدن
      بقیه رو هم به غیر از خط شیاطین دیدم 😐

      پاسخ

      • kiana در پاسخ به vena

       شهریور 15, 1399

       باز خوبه یه دونش رو ندیدی 😐😂
       قتل هایی به رنگ صورتی رو دیدی ؟
       کابانری در دژ اهنی رو چی ؟

       پاسخ

       • Vena در پاسخ به kiana

        شهریور 17, 1399

        جفتشونو دیدم😅

        پاسخ

        • kiana در پاسخ به Vena

         شهریور 17, 1399

         😐😐😐😐😐😐😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

         پاسخ

        • ‌‌M.R در پاسخ به Vena

         شهریور 23, 1399

         میام اینجا افسردگی میبینم همه کلی انیمه دیدن😂😂😂من کلا ۳ تا دیدم دارم خودم رو می کشم ولی انصافا دو تا شون بلند بودن😑

         پاسخ

        • ‌‌M.R در پاسخ به Vena

         شهریور 23, 1399

         توکیو غول
         ناروتو
         وان پیس
         فری تیل
         هنر شمشیر زنی آنلاین
         Re.zero
         اتو آن تایتان
         دفترچه مرگ
         هانتر×هانتر
         گینتاما
         وایولت اورگادن
         clannad
         مرد تک مشتی
         کیمیاگر تمام فلزی
         نایتکور
         آکامه گاگیل
         انیمه mahoy Shoujo Madoka★Magica
         نام انیمه: Fate/stay night
         Toradora
         لطفا اگر بعضی هاشون مزخرف بودن فحش ندید این نتیجه تحقیق هام هست اکثرا رو ندیدم😑🙂😂😂😂
         فقط یکی بگه کدوم ها مزخرفه😁من تازه کارم تقریبا😅
         ۳ تا انیمه دیدم کلا که همشون رو واقعا خیلییی دوست دارم☺
         و یکی بگه کدوم ها واقعا ارزش دیدن دارن☺

         پاسخ

         • mahdi در پاسخ به ‌‌M.R

          شهریور 23, 1399

          توکیو غول—–>فصل اول خوبه اما از فصل دو داستان انیمه با منبع اقتباسش یعنی مانگاش فرق داره و خیلی ضعیفه.توصیه میکنم بعد از دیدن فصل یک، ادامه داستان رو از مانگا دنبال کنی
          ناروتو—–>انیمه طولانیه حدود 720 قسمت بالای 40 درصد قسمتاش فیلرن(فیلر به قسمت هایی از انیمه گفته میشه که تقریبا چیزی مرتبط با خط داستانی اصلی انیمه ندارن و توی منبع اقتباس که معمولا مانگا هستش، نیستن و صرفا برای پر کردن فضای بین آرک های اصلی داستان ساخته شدن) البته اگه یه سرچ بزنی لیست قسمت های فیلر میاد که میتونی ردشون کنی.شاهکار نیست و عیبای زیادی داره ولی در کل ارزش دیدن داره اما وقت زیادی میطلبه
          وان پیس—–>انیمه طولانیه که حدود 900 قسمت ازش اومده و هنوز پخشش ادامه داره
          فری تیل—–>یه شونن عامه پسند متوسط
          درکل بین این سه تا انیمه(Naruto one piece fairy tale) که هر سه تا شونن اند و طولانی ،fairy tale نسبت به دوتای دیگه ضعیف تره
          هنر شمشیر زنی آنلاین—–>از نظر من از تمام انیمه های این لیست پایین تره
          re zero—–> ایسکای متفاوت و خلاقانه.بی نقص نیست اما ارزش حداقل یکبار دیدن رو داره
          اتک آن تایتان—–>شاهکاره.یکی از بهترین ها و دیدنش واجبه
          دفترچه مرگ—–>خوبه و ارزش دیدن داره
          هانتر×هانتر—–>شونن جذابی هست و از نظر خیلی ها بهترین انیمه شونن هستش
          گینتاما—–>بهترین انیمه کمدی.البته دیدنش به کسی که تعداد زیادی انیمه ندیده باشه توصیه نمیشه چون رفرنس های زیادی به انیمه های دیگه داره
          وایولت اورگاردن—–>گرافیک فوق العاده و داستان زیبا
          clannad—–>خیلی ها میگن یه شاهکاره.یه رومنس واقعگرایانه و تلخ
          مرد تک مشتی—–>کمدی جالب،خلاقانه و متفاوتیه.ارزش حداقل یکبار دیدن رو داره
          کیمیاگر تمام فلزی—–> شاهکاره و فقط باید نسخه جدیدش(fullmetal alchemist brotherhood) ببینی.
          نایتکور—–> این اصلا انیمه نیست!!!نایتکور سبکی از کاور موزیک هاست که بیشتر توی دنیای موسیقی های انیمه ای رواج داره
          آکامه گاکیل—–> بد نیست و ارزش یکبار دیدن رو داره
          انیمه mahoy Shoujo Madoka★Magica—–> اصلا نباید از روی آرت استایلش قضاوت کرد.انیمه خوبیه و ارزش حداقل یکبار دیدن رو داره
          سری fate—–>بخش های اصلیش بسیارقشنگن و ارزش حداقل یکبار دیدن رو داره تعداد زیادی انیمه سینمایی و سریالی داره. توصیه من اینه که اصلیاش رو به ترتیب زیر ببینی
          Fate zero(سریالی و دو فصل)—–>fate stay night unlimited blade works(سریالی و دو فصل)—–> fate stay night heavens feel(سینمایی سگانه)
          و اما انیمه های پیشنهادی خودم که ارزش حداقل یکبار دیدن رو دارن:
          Steins gate
          Monster
          Monogatari series
          Code geass
          Made in abyss
          Psycho pass
          Gatsu no lion
          Haikyuu
          Mob psycho
          Kaguya sama love is war
          Your lie in april
          Cowboy bebop
          Mushishi
          Hajime ni ippo
          Vinland saga
          Demon slayer
          Great teacher onizuka
          Promised neverland
          Jojo series
          Bakuman
          Ghost in the shell
          Rainbow
          Neon genesis evangelion
          Samurai champloo
          Kingdom
          Anohana : the flower we saw that day
          Chihayafuru
          Boku no hero academia
          Parasite the maxim
          Barakamon
          Hellsing ultimate
          Baccano
          Mononoke
          Land of lustrous
          Erased
          Rascal does not dream of bunny girl senpai
          Shinseki yori
          Dr.stone
          Kino no tabi
          Fruits basket
          Natsume yuujinchou
          Nodame contabile
          Dororo
          Noragami
          When they cry
          Bungou stray dogs
          Death parade
          Black lagoon
          overlord

          پاسخ

          • Rs در پاسخ به mahdi

           شهریور 24, 1399

           خب یه چند تا مورد بودن که باید یه مقدار دقیقشون کنم ، fairy tail با اینکه یکی از انیمه های مورد علاقمه و تو ژاپن خیلی پرطرفداره ، اما تو غرب معمولا تو یوتیوب و شبکه های اجتماعی دیگه به شدن مورد حمله و تنفر قرار گرفته البته درسته که یه سری ایراد جدی داره اما خب اکثرا به شدت بزرگ نمایی میشه و خیلیا اتهمات بی اساس مثل کپی کردن از one piece بهش میزنن ، برای همین fairy tail رو خودتون امتحان کنید و خیلی تو یوتیوب و ردیت و اینجور جاها دنبال نظرات بقیه نباشید ،
           اما درباره clannad ، واقع گرایانه نیست ( نه به معنی اینکه داستانش حالت واقعی داشته باشه-) و در واقع یکی از ژانراش super natural یعنی فراطبیعیه 😂

           و درباره full metal اون نمیشه گفت نسخه جدیدش ، نسخه اولیه بدلیل اینکه مانگا تازه اولاش بود از یه جا به بعد کلا اورجینال میشه اما سری brotherhood از رو مانگا ساخته شده و خیلی خیلی شبیهه

           پاسخ

          • mahdi در پاسخ به Rs

           شهریور 24, 1399

           سلام دوست عزیز
           در رابطه با fairy tail من نگفتم که انیمه ضعیفیه بلکه گفتم از همتاهاش یعنی Naruto و one piece پایین تره.fairy tail یک انیمه شوننه که ایده های زیادی رو از شونن های قدیمی تر نظیر وان پیس وام گرفته.شروع انیمه ضعیفه و در ادامه هم داستان ضعف های زیادی داره.و در مورد سلیقه، یجایی بحث سلیقه است، یجایی نه.مثلا بین attack on titan و gintama هر دو خوب ساخته شدن و در ژانر خودشون شاهکارن و اگر کسی attack on titan رو بهتر بدونه بخاطر اینه که سلیقه اش با attack on titan سازگار تره.اما وقتی fairy tail و one piece رو که شباهت ژانری زیادی باهم دارن مقایسه میکنم و میگم one piece بهتره بخاطر سلیقه نیست بخاطر اینه که one piece توی خیلی از مواردی که بین دو اثر مشترکن بهتر عمل کرده و موفق تر بوده.
           و اما چرا به clannad گفتم واقعگرایانه البته بذارید برای واضح تر شدن حرفمو اصلاح کنم و تغییرش بدم به رئالیسم جادویی.توی clannad ما دنیای تقریبا عادی داریم که تعدادی عنصر غیرطبیعی توش وجود داره اما وجود این عناصر لطمه ای به واقع گرایانه بودن داستان نمیزنه. برخلاف آثار فانتزی، توی رئالیسم جادویی به صورت آگاهانه، اطلاعاتی درباره عناصر ماورایی و جادویی جهان داستانی به مخاطب داده نمیشه تا این عناصر به شکل پدیده های معمولی دربیان.
           و اما مورد بعد یعنی fullmetal alchemist brotherhood این نسخه حدودا پنج سال بعد از اتمام نسخه اول پخش شد.من با محتوای نسخه ها کاری ندارم،فقط برای اینکه توضیحات بیشتری لازم نباشه توی کامنت قبلی خلاصه گفتم که نسخه جدیدتر باید دیده بشه و بنظرم این ایرادی که از من گرفتید عجیب و غیر منطقی بود.

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به mahdi

           شهریور 24, 1399

           من اصلا ایراد نگرفتم 😂 توی کامنتمم گفتم یه چند تا نکته رو دقیق کنم که اون دوست عزیز که بهشون پیام دادین آگاه تر بشن ، در ضمن بر عکس شما گفتین Fairy tail شونن عامه پسندیه ، من هم گفتم که تو بعضی جاها زیادی بهش حمله شده ، که اون دوست عزیز بعدا نیاد به شما ایراد بگیره که اشتباه گفتی ،درمورد clannad هم من همچنان سر حرفم هستم ، clannad مفاهیم واقعگرایانه رو تو قالب های فانتزی گذاشه برای همین من واقعگرایانه نمیدونمش

           پاسخ

          • mahdi در پاسخ به Rs

           شهریور 24, 1399

           سلام
           در مورد fairy tail انگار اشتباه از جانب من بوده که حرفاتون رو بد برداشت کردم.
           و در مورد clannad کافیه یکم درباره رئالیسم جادویی تحقیق کنید تا به حرف من برسید.
           موفق باشید.

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به mahdi

           شهریور 24, 1399

           اوووووووووووووووووووووووو چقدر انیمه دیدی لامصب 😂😂😂😂 البته ناگفته هم نمونه نصف بیشتر انیمه هایی که معرفی کردی رو منم دیدم 😐😐😎😂

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           شهریور 24, 1399

           Fate UBW و Heaven’s feel واقعا فوق العاده بودن ، بیخود نیست استودیو UFO table به انیمیشن و آرت استایل فوقالعادش معروف شده

           پاسخ

          • زیدان در پاسخ به mahdi

           شهریور 24, 1399

           انیمه مای هیرو اکادمی هم قشنگه و هوادار های زیادی هم داره ولی در لیست شما نیست

           پاسخ

          • زیدان در پاسخ به mahdi

           شهریور 24, 1399

           اون ببخشید چرا دقت نکردم هست XD

           پاسخ

  • kiana در پاسخ به Vena

   شهریور 13, 1399

   میخوام ناروتو رو ببینم ولی خیلی فیلر داره 😐 ببینم ؟ داستانش قشنگه ؟

   پاسخ

   • علی در پاسخ به kiana

    شهریور 20, 1399

    از اون انیمه هاییه که از دیدنش پشیمون نمیشی
    سایت هایی هست که میتونی فیلرارو تشخیص بدی و نبینی
    بزن naruto filler میاد

    پاسخ

 41. Vena

  شهریور 12, 1399

  خادم سیاه که خیلی قشنگ بود!!!!!!! چرا تو لیست قرارش ندادین؟

  پاسخ

 42. محمدرضا

  شهریور 12, 1399

  خواهشن کمک کنید…..من میخوام clannadرو ببینم…همین دو روز پیش your lie in aprilرو تموم کردم…اونوقت این clannad به اندازه اون عاشقانش قشنگ و قوی هست یا نه؟و دوم اینکه اگه پایانش مثل دروغ اوریل تو،به ادم حس افسردگی میده…میشه لطفا بگین چون دیگه دلم نمیخواد مثل your lie in Apri;اینقدر اذیت بشم؟
  لطفا جواب بدید….

  پاسخ

 43. رسما بدبخت شدم😩

  شهریور 12, 1399

  میخواستم یک عالمه انیمه دانلود کنم نتم کلا به فنا رفته با سرعت داغونش😒
  ی سرچو ب بدبختی بالا میاره😩😣

  پاسخ

  • meuo در پاسخ به رسما بدبخت شدم😩

   شهریور 12, 1399

   sao دیگه اواسطش داشت حوصلمو سر میبرد نه از شخصیت کیریتو و نه از انیمه sao خوشم اومد🥺

   پاسخ

 44. Sasa

  شهریور 11, 1399

  انيمه:(عاشقان شيطاني )و انيمه (بگو دوستت دارم)
  عاليهههه انيمه هاش
  حتما ببينيد

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Sasa

   شهریور 11, 1399

   هنوز نمیفهمم انیمه ای با رتبه نزدیک به ۱۰۰۰۰ تو مای انیمه لیست و نظراتی با میانگین نمره ۱ از ۱۰ ، با یه داستان بی محتوا درباره‌ی ومپایر های سادیسمی چطور تو ایران طرفدار داره

   پاسخ

   • همسایه در پاسخ به Rs

    شهریور 11, 1399

    واضحه دیگه! بخاطر همین کاراکترای خوشگل مشگلشه که دخترا میمیرن براش🤢😩
    وگرنه نه داستان درست و حسابی داره نه موضوعی کلا عاشقان شیطانی هیچی نیست تنها دلیل محبوب بودنش کاراکتراشن و بس)

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به همسایه

     شهریور 11, 1399

     دقیقا ، فقط کافیه نظرات مردم رو مای انیمه لیست بخونین تا از خنده منفجر بشین انقدر که این انیمه افتضاحه

     پاسخ

   • kiana در پاسخ به Rs

    شهریور 11, 1399

    دقیقا حتی موضوعیت قشنگی نداره فقط یسری خوناشام اند که هعی زرت و زرت خون دختره رو میخورن
    دختره هم که ماست 😐😐

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به kiana

     شهریور 11, 1399

     واقعا خیلی داستان غیر منطقی و مسخره ای داره ، جالیه که دختره نمرد بعد از این که هر قسمت لیتر لیتر ازش خون میخوردن ( اونم با اون شکل آزار دهنده که آدم رو یاد چیزای دیگه مینداخت ) کلت مازوخیسم داشت ، از همه بدترم اون مو بنفشه بود که شبیه قاتلای سریالی رفتار میکرد ، واقعا آدم این رو میذاره کنار revers harem های دیگه مثل Ouran highschool host club خجالت میکشه

     پاسخ

     • همسایه در پاسخ به Rs

      شهریور 12, 1399

      یک قسمت بیشتر ندیدم کلا حالم بهم خورد این چی بود اخه!

      پاسخ

 45. دنیز

  شهریور 11, 1399

  من میخوام یه نظری هم به فوجوشی ها و فونداشی های مظلوم بندازم 😂😎 اون طفلکا شاید دنبال انیمه های شونن آی و یائویی باشن ولی روشون نمیشه بگن
  خب اول یائویی
  1- koisuru boukun که به نام ستمگر عاشق میشود هم شناخته میشه
  2- kire papa
  3- Maiden Rose
  4-Papa to kiss in the dark
  5- Hey , class persident
  6- Embracing love
  7- Ai no kusabi
  شونن آی
  1- super lovers
  2- Dakaretai otoko
  3- Junjou Romantica
  4- Love stage
  5- Hitorijime my hero
  6- Sekai Ichi Hatsukoi
  7- Hybrid child
  8-Banana fish
  9- Given
  10- Loveless
  11- پیمان روح

  پاسخ

  • M در پاسخ به دنیز

   شهریور 11, 1399

   فقط یه مشت انیمه دست سوم کم داشتیم ، ممنون واقعا

   پاسخ

   • دنیز در پاسخ به M

    شهریور 11, 1399

    شما به انیمه دسته اولت چسبیدی کجای دنیا رو گرفتی 😂😂😂
    مجبور نیستی ببینی عزیزم 😊😂

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به دنیز

     شهریور 11, 1399

     حداقل عمر مردم رو تلف نمیکنه با چند انیمه کم ارزش

     پاسخ

     • میکاسا بزغاله در پاسخ به Rs

      شهریور 12, 1399

      کاملا موافقم
      دیدم ی جا فوجوشی ها هی میگن هم…گرایی خیلی عادیه😐
      از بس از اینا دیدن کلا براشون عادی شده😑

      پاسخ

      • 4-4 در پاسخ به میکاسا بزغاله

       شهریور 12, 1399

       واااااا👀🙄
       من به فوجوشی ها کار ندارم ولی مگه تو از چیزی که دوست داری دفاع نمیکنی ؟ چه حرف مسخره ایه میزنی 😂😂 بعدشم من دوست فوجوشی زیاد دارم ندیدم هعی بگن همجنسگرایی عادیه 🤨

       پاسخ

       • میکاسا بزغاله در پاسخ به 4-4

        شهریور 12, 1399

        اصلا سلیقه های خفنتون کشته منو 😩

        پاسخ

        • زهرا اکیما در پاسخ به میکاسا بزغاله

         شهریور 13, 1399

         سلام به شما و بقیه دوستان،
         طی چند روز گذشته بیشتر از نصف کامنت‌هایی که برای این پست گذاشته شد به دلیل محتوای نامناسبی که داشتن حذف شد و خیلی از کامنت‌ها هم با چشم‌پوشی تایید شد تا در بحث دوستان مشکلی پیش نیاد؛ اما از اونجایی که این روند هنوز هم ادامه داره لازم دیدم این نکته رو متذکر شم که خواهشا و لطفا در متن کامنت‌هاتون یه کم ملایمت داشته باشین و کار ما رو در تایید کامنت‌ها سخت‌تر نکنید.

         هرکسی سلیقه‌ای داره و اگر با نظرات بقیه مخالفتی دارید می‌تونید خیلی دوستانه و بدون توهین بیان کنید تا فضا هم دچار تنش نشه.

         از همتون واقعا ممنون میشم اگر که نکات و قوانین سایت رو در کامنت‌هاتون رعایت کنید.

         پاسخ

         • Rs در پاسخ به زهرا اکیما

          شهریور 13, 1399

          درست میفرمایید خانم اکیما اما وقتی میبینم یه نفر کلا با طعنه جواب میده بنده هم همینکارو میکنم ، منطق میتونه برّنده و قاطع باشه

          پاسخ

          • Mari_L.n در پاسخ به Rs

           شهریور 13, 1399

           اصلا نباید با ادم های بی منطق بحث کرد چون شما هر چی هم بگین باز اونا همون حرفای خودشونو میزنن! بحث کردن با ادم بی منطق فقط و فقط وقت تلف کردنه ، به نظرم دیگه کافیه.

           پاسخ

          • دنیز در پاسخ به Mari_L.n

           شهریور 13, 1399

           چون فوجوشی ام بهم میگی بی منطق؟؟ 😐🤨😂مهم نیست حداقل خوبه میدونی بحث کردن فایده نداره 😂😂 فکر کنم کسایی که به این نتیجه رسیدن بحث فایده نداره از نظر ذهنی بالغ شدن آفرین واقعا 😂👏👏

           پاسخ

          • big در پاسخ به Rs

           مهر 7, 1399

           مطنقت منو کشته :]

           پاسخ

       • زیدان در پاسخ به 4-4

        مهر 7, 1399

        :]

        پاسخ

     • 1948 – 1956 در پاسخ به Rs

      شهریور 12, 1399

      عمر ادمو تلف کنه؟ اتفاقا برعکس ادم نسب به جهانی که توش زندگی میکنه اگاه تر میشه شماها چه بخواید چه نخواید این مسله وجود داره نمیشه انکارش کرد

      پاسخ

      • میکاسا بزغاله در پاسخ به 1948 - 1956

       شهریور 12, 1399

       بایدم دنیا بیرحم باشه تا زمانی که این همه ادم میخورن و میخوابن و فقط انیمه میبینن و هیچ مهارت خاصی برای خودشون ندارن ، همینه که دنیا بیرحمه و عوض نمیشه
       راه حل: اگه ی چهار تا ادم پیدا بشه تو همه ی جنبه های زندگیش تعادل ایجاد کنه انیمشم ببینه درسشم بخونه ی دو تا مهارت زندگیم یاد بگیره که بتونه برای جامعش مفید بشه و یکم سطح دانش و عملکردشو ببره بالا ، دنیا از بیرحمی در میاد!!!!!

       پاسخ

       • Vena در پاسخ به میکاسا بزغاله

        شهریور 12, 1399

        واقعا حرف حق رو گفتی👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

        پاسخ

       • kiana در پاسخ به میکاسا بزغاله

        شهریور 12, 1399

        عزیزم اینی که گفتی کلا ربطی نداشت ها 😐😂 مثل مقایسه سیرابی با بستنیه 😂😂😂😂
        بعد خیلی گیر دادی به دنیای بی رحم فکر کنم زیاد تو نقش اسمت فرو رفتی دنیا اونقدر ها هم بی رحم نیست 😉😜😂

        پاسخ

      • رسما بدبخت شدم😑 در پاسخ به 1948 - 1956

       شهریور 12, 1399

       از تو ی انیمه چجوری میخوای جهان رو بشناسی آخه😑
       حرفا میزنی ها😐

       پاسخ

     • دنیز در پاسخ به Rs

      شهریور 13, 1399

      کل روش برای جلوگیری از هدر رفتن عمر هستش چرا فقط گیر دادی به این ؟😏😂

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به دنیز

       شهریور 13, 1399

       چه فرقی داره

       پاسخ

       • دنیز در پاسخ به Rs

        شهریور 13, 1399

        فرقش اینه که تو میخوای عمرت هدر نشه کلی کاره دیگه میتونی بکنی فقط انیمه عمرت رو هدر نمیبره

        پاسخ

        • Rs در پاسخ به دنیز

         شهریور 13, 1399

         🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ واقعا نمیگیری نه ؟

         پاسخ

     • زیدان در پاسخ به Rs

      مهر 7, 1399

      دقیقا

      پاسخ

    • M در پاسخ به دنیز

     شهریور 12, 1399

     شما کجارو گرفتی اونوقت ؟ قبول کن عزیزم بین یه شاهکار معرفی کردن که آدم ازش لذت میبره با یه مشت اثر سطح پایین که فقط مغز آدمو پر از چیز های بیخود میکنه فرق وجود داره ، برام جالبه که منت هم میذارین : ” دلم میخواد یه نظری هم به فوجوشی ها و فودانشی ها بندازم ” ، واقعا چقدر کلاس میذارین شما ، مرسی واقعا

     پاسخ

     • دنیز در پاسخ به M

      شهریور 12, 1399

      آخی 😂😂😂
      عزیزم چه یه شاهکار و بی نظیر که مغز ادمو با چیزای بی خود پر نمیکنه چه یه اثار به قول شما درپیت که ذهنتونو پر چیزای بیخود میکنه انتخاب با خودته دوست نداری نبین سلیقت محترم ولی خیلی ها دوست دارن الان کجای حرف من برات مفهوم نیست😐😐😐😐

      پاسخ

      • M در پاسخ به دنیز

       شهریور 12, 1399

       شما هم لطف کن جا سفسطه کردن و در رفتن از جواب دادن یه مقدار منطقی باشی ، واقعا فکر کردین با گفتن حرفایی مثل سلیقه با افاده رفتار کردن میتونین موضوع اصلی رو نادیده بگیرین

       پاسخ

      • Rs در پاسخ به دنیز

       شهریور 13, 1399

       جناب High and mighty انقدر سعی نکن بحثو منحرف کنی ، بیخود نبود یاد اونی یکی کیس که تو اون یکی کامنتم گفتم افتادم

       پاسخ

      • M در پاسخ به دنیز

       شهریور 13, 1399

       بحث مفهوم بودن یا نبودن نیست عزیزم ، بحث اینه که شما با رفتار پر از غرورتون دارید یه مشت انیمه دست سوم بی ارزش پوچ معرفی میکنین که باعث میشه یه سری آدم نا آگاه وقتشون رو با اینا تلف کنن و ذهنشون خراب بشه ، چرا ؟ فقط برای اینکه شما میخواستی نشون بدی چقدر انیمه دیدی😩😩😩 ، باشه عزیزم فهمیدیم شما خیلی تو این زمینه قهارین حالا لطفا دیگه شان هنر انیمه و طرفداراشون رو پایین نیارین 🙄🙄🙄 بحث اینکه چه چیزی ترویج میدن هم که دیگه جدا

       پاسخ

       • دنیز در پاسخ به M

        شهریور 13, 1399

        چرا فکر میکنی فوجوشی ها مغرورن من واقعا نمیدونم تو چه تجربه دردناکی از این قضیه داشتی که هعی بهش اشاره میکنی 😆😂 اقا سلیقه ی منه دوست دارم معرفی کنم و به هیج وجه ربط شما و بقیه رو با این موضوع نمیبینم 🤔🤔😂😂

        پاسخ

        • M در پاسخ به دنیز

         شهریور 13, 1399

         🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️از همین لحنتون دارم میگم مشخصه چقدر مغروری ، ربطشم معرفی محتوای پوچ و نامناسبه که باعث میشه آدم های ناآگاه اونا رو نگاه کنن ، اصلا میدنین چیه ، من حق مطلبم رو ادا کردم دیگه هم نتیجه تو بحث کردن با شما نمیبینم ، امیدوارم حداقل عمر یه سری ادم رو حفظ کرده باشم

         پاسخ

         • Raha در پاسخ به M

          شهریور 13, 1399

          من یه فوجوشی ام و به هیج وجه مغرور نیستم این انیمه هایی هم که میبینیم رو دوست دارم سلیقه ایه و اینجا هم یه سایت مربوط به انیمه اس یه نفرم این ژانر رو معرفی کرده اشکالی توش نمیبینم .
          دنیز جون ممنون از معرفیت💕💕💕💕

          پاسخ

        • امیر در پاسخ به دنیز

         شهریور 13, 1399

         واقعا فکر میکنی ربط نداره.متاسفم که هیچی از اجتماع و تاثیر رفتارمون روی بقیه نمیدونی.یکم مطالعه واست چیزه بدی نیست.

         پاسخ

   • mamad در پاسخ به M

    شهریور 12, 1399

    دقیقا👌🏻👌🏻👌🏻😂😂

    پاسخ

  • چون همه ی جامعه منحرف نیستن احتمالا منحرفا هم مظلوم واقع شدن😂

   پاسخ

  • kiana در پاسخ به دنیز

   شهریور 11, 1399

   😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
   🤔🤔🤨🤨
   Reset شدم یه لحظه 😂😂😂😂😂
   عزیزم فوجوشی ها و فونداشی ها برای جامعه ما مورد قبول نیستن 😐😂 چرا ؟
   1- کشور ما یه کشور جهان سومه 2- جامعه ما جامعه اسلامیه 3- هنوز که هنوز به خاطر مسله های ناموصی ادم میکشن ( حتی دختر خوشون رو ) ….. راحتت کنم کلا رو جامعه و مردم ما حساب نکن 😂

   پاسخ

   • set در پاسخ به kiana

    شهریور 12, 1399

    دقیقا و این خجالت اوره

    پاسخ

  • diana در پاسخ به دنیز

   شهریور 11, 1399

   چرا یائویی معرفی میکنی؟😡😡😡
   همین یائویی و یوریو اینا رو هی میبینین که همجنسگرایی برای یک عده چیز خیلی معمولی شده
   خودم از ی جا دیدم طرف نوشته که یائویی و یوری و اینا چیز خیلی عادی هستش😐
   نه عزیزم از بس این اشغالارو دیدی که برات عادی شده😒

   پاسخ

   • دنیز در پاسخ به diana

    شهریور 12, 1399

    عزیزم دوست نداری ؟ 😐 نبین
    قبولش نداری ؟ 😑نداشته باش مهم نیست 😐🤷‍♀️ من اینا رو واسه کسایی که دوست دارن معرفی کردم خیلی ها به خاطره همین رفتاراتون اصلا صداشو در نمیارن که فوجوشی و فونداشین اونا هم ادمم دوست دارن انیمه ببین

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به دنیز

     شهریور 12, 1399

     من نمیدونم چرا وقتمو تلف میکنم واسه جواب دادن به اینجور کامنتا که یه سری آدم که فک میکنن خیلی High & mighty هستن مینویسن ، چند وقت پیش هم تو یه سایت دیگه یه کیس دیگه برخودم با اون به اصطلاح attitude خاصشون : ” من خیلی خاصم من خیلی تو انیمه دیدن حرفه ایم بذار یه مقدار انیمه غیر اخلاقی به اون بد بخت بیچاره هایی که دنبال این چیزان معرفی کنم که نشون بدم چقد حالیمه “

     پاسخ

    • Rs در پاسخ به دنیز

     شهریور 12, 1399

     من باید یاد بگیرم وقت خودمو با بحث با آدمایی که خودشون رو High & mighty میدونن تلف نکنم ، همین چند وقت پیش تو یه سایت دیگه به یه کیس دیگه برخوردم با اون به اصطلاح attittude خاصشون : ” من خیلی خاصم ، من خیلی تو انیمه حرفه‌ایم بذار یه چند تا انیمه غیر اخلاقی معرفی کنم همه بدونن من چقدر حالیمه “

     پاسخ

    • nanansnsnak در پاسخ به دنیز

     شهریور 12, 1399

     بهتر که صداشون در نمیاد نبایدم در بیاد! اینجا جاش نیست!
     تورو خدا دیگه تو این یکی سایت یائویی و یوری معرفی نکنید خواهشا. 😑
     هر بچه سالی میاد اینجا ، اینارو میبینه اصلا خوب نیست اینجوری 😑

     پاسخ

     • ناشناس در پاسخ به nanansnsnak

      شهریور 13, 1399

      منم موافقم یک بچه بیاد ببینه اینارو فکر نمیکنه رده بندی سنی داشته باشه میره همینجوری ببینه چیه که بعدش ممکنه جذبش بشه و ……. کلا به همین منوال ادامه پیدا میکنه
      ما کاری به فوجوشیا نداریم ولی لطفا اینجا نیاین معرفی نکنین.

      پاسخ

      • دنیز در پاسخ به ناشناس

       شهریور 13, 1399

       ممنون که کاری بهمون ندارین 😐 پس کجا معرفی کنیم ؟؟؟؟؟؟؟
       شماها میان به سایت ها و وبلاگ ها گزارش میدین ما سرمون به کاره خودمون بوده ولی وقتی میاین چغلی ادمو میکنین ما هم جایی به غیر از اینجا به ذهنمون نمیاد 😐🤷‍♀️

       پاسخ

    • am در پاسخ به دنیز

     شهریور 13, 1399

     مرسی بابت حمابت کردن از حقوق بقیه

     پاسخ

   • set در پاسخ به diana

    شهریور 12, 1399

    بله عزیزم همجنسگرایی عادی هست یه گرایش کاملا عادیه که کمه

    پاسخ

    • میکاسا بزغاله در پاسخ به set

     شهریور 12, 1399

     تحت هیچ شرایطی قصد توهین به هیچگونه گرایش جنسی رو ندارم.نظر هرکسی برای خودش تا جایی که مزاحمت برای دیگران ایجاد نکنه، محترمه
     اینو باید درنظر گرفت که افراد به سن خاصی در بلوغ که میرسن متوجه میشن که چگونه گرایشی دارن و به زور هم نمیشه گرایش خاصی رو تحمیل کرد،اما اینکه خیلیا بصورت غیرمنطقی،انیمه های با مضمون گرایشات جنسی رو جلوی بچه های کوچیک دوروبرشون حالا چه خواهر چه برادر که به سن عقلی و جنسیم نرسیدن نگاه میکنن تشویقشون میکنن ،کار خیلی ناپسند و غیرانسانیه !

     پاسخ

  • Rs در پاسخ به دنیز

   شهریور 12, 1399

   بیچاره اونایی که عمرشون رو ای اینا تلف کنن ، من از چشمام عذر میخوام واسه خوندن این عنوان ها

   پاسخ

  • Meri در پاسخ به دنیز

   شهریور 12, 1399

   چشش حالم از یائویی بهم میخوره بخدا🤢🤮کلا نود و نه درصد دخترای اتاکو فوجوشین مث اینکه😑
   بخدا چه ژانرهایی بین شما رواج پیدا کرده🤢

   پاسخ

   • Nanananannananananansu در پاسخ به Meri

    شهریور 12, 1399

    دقیقا 😑
    همیشه ژانر های خیلی چرت و مضخرف و بی محتوا خیلی زود رواج پیدا میکنه
    نمونشم همین یوری و یائویی 🤢

    پاسخ

   • Malalsoshalhspsblzbzkb در پاسخ به Meri

    شهریور 12, 1399

    انیمه ی مدرسه نخبگان هم واقعا عالی بود کلا موقع دیدن این انیمه انگیزه ی بیشتری می گرفتم تا برم درس بخونم و رقابت کنم! واقعا بعضی از انیمه ها مثل همین مدرسه ی نخبگان خیلی مفیدن و میشه چیز های خیلی زیادی ازش یاد گرفت!
    ولی متاسفانه انیمه ی به این خوبی اصلا محبوب نیست و تو هیچ لیستی اسمشو ندیدم تا حالا!
    ولی انیمه هایی با ژانر یائویی و یوری خیلی محبوب شده واقعا متاسفم برای همون عده ای که بین این همه انیمه ی خوب و مفید وقتشونو تلف میکنن و میرن مشتی انیمه مضخرف بی محتوای اشغال میبینن و تازه حسابیم به خودشون افتخار میکنن 😑
    ملت حتما برین مدرسه ی نخبگان رو ببینین واقعا عالیه مخصوصا موقعی که داره تموم میشه هم همیشه پند های خیلی مفیدی میده
    واقعا انیمه ی مفید و عالی ای هستش.

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به Malalsoshalhspsblzbzkb

     شهریور 13, 1399

     خدا رو شکر که هنوز یه سری آدم منطقی پیدا میشن

     پاسخ

  • set در پاسخ به دنیز

   شهریور 12, 1399

   واقعا نمیفهمم چرا فقط به یایویی اهمیت میدین پس یوری چی ؟ :l

   پاسخ

   • دنیز در پاسخ به set

    شهریور 12, 1399

    اخه یائویی محبوب تره و خودم زیاد انیمه یوری ندیدم ولی اونایی که دیدم و خوشم اومد اینا بودن
    1- Netsuzou .Trap
    2- Citrus
    3- Akuma . no. Riddle
    4- Kuttsukiboshi

    پاسخ

  • Ziba در پاسخ به دنیز

   شهریور 12, 1399

   دمت گرم 😂😂😂😂

   پاسخ

  • Asta در پاسخ به دنیز

   شهریور 12, 1399

   یوری هم معرفی کن

   پاسخ

  • Raha در پاسخ به دنیز

   شهریور 12, 1399

   ایوللللل من خیلی دنبال یه انیمه جدید بودم 😃 ولی پیدا نمیکردم 😞 الان به خاطره لیستت نمیدونم از کدوم شروع کنم 😍💕

   پاسخ

  • باکایارو در پاسخ به دنیز

   شهریور 12, 1399

   فرق یائویی با شونن ای چیه

   پاسخ

  • 😑😑😑😑😑 در پاسخ به دنیز

   شهریور 12, 1399

   واقعا زحمت کشیدی با این انیمه معرفی کردنات 😐

   پاسخ

  • am در پاسخ به دنیز

   شهریور 13, 1399

   مرسی دمت گرم dakaretai otoko رو خیلی دوس داشتم یچیزی تو همون مایه ها یایویی صحنه زیاد داشته باشه مثل همین چی ببینم؟ یوری ندیدم تاخالا فقط یایویی یوری هم ببینم؟

   پاسخ

   • دنیز در پاسخ به am

    شهریور 13, 1399

    اینو یادم رفت بگم از super lovers شروع کن خداست

    پاسخ

  • intouch در پاسخ به دنیز

   شهریور 15, 1399

   من فارغ از توجه به ژانر خاصی زیاد انیمه دیدم و لیستتو نگاه کردم و بعضیهاشو که گفته بودی دیده بودم و بعضا داستان قوی ای داشتن و نمرشونم کم نیست که بخواد دسته سوم محسوب بشه طبق گفته دوستان و از بعضیاشون مثل بچه های دو رگه ایده گرفتم و بنانا فیش هم که فکر نکنم تو این دو دسته باشه ولی داستانش جزو تاپ تن هامه
   گیون هم تو ژانر موسیقی جزو خوباست و..
   خطاب به دوستان خواهشا انیمه رو بدون جهت گیری ببینید و اگر نقدی بهش وارده مطرح کنید نه اینکه از روی احساس کل ژانرو زیر سوال ببرید و هضم نکردن گرایش های متفاوت رو پشت انگ بستن به انیمه های با این محتوا قایم کنید.. به نظرات هم احترام بزارید و به جای توهین نقد کنید و خیلی از انیمه های نام برده تو این سایت مخاطب بزرگسال داره و دسترسی یا عدم دسترسی بهش توسط نابالغهایی که مطرح میکنید با اگاهی دادنه نه حذف صورت مسیله وگرنه از نظر برخی ما هم خیلی از این انیمه های برتر رو نباید ببینیم و ممنوعه مثلا مسیولین فرهنگی.. اینکه کی زمانش رو چطور بگذرونه که از دید ما حروم نشه هم یه امر شخصیه ما نهایت کاری که میتونیم بکنیم نقد منطقیه

   پاسخ

  • زیدان در پاسخ به دنیز

   شهریور 16, 1399

   کجای کاری =)

   پاسخ

  • Atieh در پاسخ به دنیز

   شهریور 21, 1399

   لینک زیرنویس فارسی یا انگلیسی ورژن ۲۰۱۲ انیمه ai no kusabi رو داری

   پاسخ

   • دنیز در پاسخ به Atieh

    شهریور 24, 1399

    برو تو سایت -Nine Anime – اینجوری نوشتم چون تو گوشیم جای 9 و انیمه رو جابه جا میزنه ( 9 Anime ) اونجا ورژن 2012 و حتی قدیمی ترشو داره با زیر نویس انگیلیسی البته انلاینه

    پاسخ

  • زیدان در پاسخ به دنیز

   مهر 7, 1399

   انیمه هایی که شما گفتی به درد …
   نمیخوام به فوجوشی ها توهیین کنم ولی صحنه ***** اصلا چیز جالبی نیست

   پاسخ

 46. دنیز

  شهریور 11, 1399

  اوتاکو های عزیز زحمت معرفی انیمه های معروف تر رو کشیدن حالا من سری انیمه هایی معرفی میکنم که کمتر به گوشتون خرده یا اصلا به گوشتون نخورده
  1- کابانری در دژ اهنی. یه جورایی مثل اتک ان تایتانه 2- 91 روز . پلیسی و مافیاییه 3- قتل هایی به رنگ صورتی . از اسمش مشخصه دیگه 4- زمانی که به عنوان اسلایم تناسخ پیدا کردم. یه جورایی مثل اور لرد 4- عروس جادوگر. من خودم به شخصه خوشم نیومد ولی خیلی معروفه 5- زندگی فاجعه بار سایکی . خیلی کمدیه اما به پای گینتاما نمیرسه . 6- انیمه دیگری. روان شناختی و ترسناک

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به دنیز

   شهریور 11, 1399

   اتفاقا انیمه های معروفین ، درسته مثل AOT ، Naruto ، Code geass ، Death note نمیشه بهشون گفت masterpiece ولی حداقل خارج ایران خیلی معروفن

   پاسخ

  • 😑😑😑😑😑 در پاسخ به دنیز

   شهریور 12, 1399

   زحمت کشیدی 😐

   پاسخ

 47. Alie

  شهریور 11, 1399

  سلام
  بنظرتون Naruto بهتره یا Dragon Ball
  میخوام یکیشون رو شروع کنم

  پاسخ

  • سینا در پاسخ به Alie

   شهریور 17, 1399

   دراگون بال هم افتضاحه هم کیفیت نداره هم دوبلش افتضاحه کلا خیلی بده بنظرم ناروتو ببین چون یه شاهکار تکرار نشدنیه

   پاسخ

  • سینا در پاسخ به Alie

   شهریور 17, 1399

   حالا اینکه کیمیاگر رتبه اول میشه به سختی قبول کرد ولی رتبه پایین توکیو غول / ناروتو / مرد تک مشتی تو مخم نمیره :/
   از نظر من ناروتو باید اول میشد دفترچه مرگ دوم توکیو غول سوم مرد تک مشتی 4 و اتک ان تایتان 5 من یچیم درک نمیکنم : چرا انقد وان پیسو دراگون بال معروفن و بزرگشون کردین من 50 قسمتشونو دیدم حالم بد شد گداشتمشون کنار

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به سینا

    شهریور 17, 1399

    اولا که چرا به سختی وقتی FMAB رتبه یک تو امتیازت و رتبه ۴ تو محبوبیت ۲۰۱۹ تو MAL داره ؟ اونم بعد از حدودا یک دهه . و درمورد معروفیت one piece و DB که میگید بزرگشون کردن ، مگه دست ماهاست که بزرگش کنیم ، در درجه اول محبوبیت تو ژاپن و بعد بین‌المللی ملاکه ، من هیچ انیمه ای رو اول نمیذارم چون نظر شخصیمه اما خب بعضی از نکاتتون نیاز به اصلاح داشت

    پاسخ

   • Alie در پاسخ به سینا

    شهریور 19, 1399

    دستت درد نکنه
    ولی من خودم وان پیس رو دیدم خیلی خوبه
    سلیقه ای هستش شاید تو خوشت نیومده
    خلاصه دستت درد نکنه

    پاسخ

 48. civilwar

  شهریور 11, 1399

  ی سوال من اوایل ک با انیمه اشنا شدم جز اولینا خادمسیاه رو دیدم و واقعا قشنگ میخاستم بدونم نمرش چنده و مگه چقدر نقص داره ک نیومده تو لیست

  پاسخ

  • set در پاسخ به civilwar

   شهریور 12, 1399

   فک کنم نظر شخصیش باشه این لیست چون ناروتو و وتم پیس و اتک و توکیو غول رو خیلی عقب برده و ب قول خودت خادم سیاه هم توش نیست اصلا

   پاسخ

 49. hunter

  شهریور 10, 1399

  چه ذوقی کرده بودم وقتی ک فکر میکردم اتک فصل بعدیش همین امسال میاد😐 اینم تاخیر خورد اخر😩😩😩😩😩😩😩😩

  پاسخ

 50. AmirMohammad

  شهریور 10, 1399

  سلام
  لطفا چند تا انیمه ی خوب به من معرفی کنید به غیر از:
  Akame ga Kill
  Attack on Titan
  Berserk
  Castlevania
  Death Note
  Fullmetal Alchemist
  Fullmetal Alchemist Brotherhood
  Hellsing
  Hellsing Ultimate
  Monster
  One Piece
  Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
  Tokyo Ghoul
  من اینها رو دیدم
  لطفا چندتا انیمه ی خفن دیگه معرفی کنید

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به AmirMohammad

   شهریور 10, 1399

   Naruto
   Code geass
   Hunter × Hunter
   Psycho pass
   Stien’s gate
   Fairy tail
   Blue exorcist
   Food wars
   Re zero
   Rising of the shield hero
   Fate
   My teen romantic comedy snafu

   پاسخ

   • AmirMohammad در پاسخ به Rs

    شهریور 10, 1399

    دستت درد نکنه

    پاسخ

  • amir aj در پاسخ به AmirMohammad

   شهریور 12, 1399

   nanatsu na taizai رو هم ببین دوست عزیز واقعا خیلی باحاله قول میدم با دیدن دو قسمت اول خودت دیگه ول کنش نیستی

   پاسخ

   • AmirMohammad در پاسخ به amir aj

    شهریور 12, 1399

    خیلی ممنون
    حتما میبینم
    دستت درد نکنه

    پاسخ

 51. F@rdin

  شهریور 10, 1399

  سلام دوستان . کسی میدونه زیرنویس فارسی قسمت های ویژه و قسمت های فرعی انیمه شاهزاده تنیس (Prince Of Tennis) رو از کجا پیدا کنم؟

  پاسخ

 52. am

  شهریور 10, 1399

  اتک ان تایتان خیلییی عالیه میتونه هم سطح دث نوت باشه یا ب راحتی جا به جا بشن زیادی دث نوت رو بزرگش کردید انیمه های خیلییییی بهتریم وجود دارن دث نوت هم خوبه ولی 5 6 براش مناسبه نه 3

  پاسخ

  • ۱۰ در پاسخ به am

   شهریور 10, 1399

   به نظر منم اتک ان تایتان رتبش باید بیشتر میبود

   پاسخ

 53. 10

  شهریور 10, 1399

  واقعا از توکیو غول حتی یک ذره هم خوشم نیومد😬
  از بین انیمه های این لیست دث نوت اتک ان تایتان با هانتر ایکس هانتر رو بیش تر از همشون دوست داشتم. عالی بودن!

  پاسخ

 54. Hona

  شهریور 9, 1399

  سلام ، من انیمه هنر شمشیر زنی انلاین (‌sword art online) رو دیدم میتونید انیمه هاییی که شبیه این انمیه هستن رو قرار دهید ، باتشکر

  پاسخ

 55. ممد

  شهریور 9, 1399

  من انیمه آکاما گاکیل دیدم میخواستم اگه میشه چند انیمه مثل اون بهم معرفی کنید مخصوصا شمشیری باشه من از انیمه های شمشیری هم خیلی خوشم چند نمونه هم اگه میشه انیمه شمشیری بهم معرفی کنید و اینکه معولا انیمه هایی بهم بگید که شخصیت اول مثل تاتسومی باشه لطف میکنید اگه به من معرفی کنید
  ژانر اکشن و غمگین هم خوشم میاد
  ممنون میشم

  پاسخ

 56. mh

  شهریور 7, 1399

  سلام
  دنبال يك انيمه هستم كه قبلا از تلويزيون پخش مي شد
  داستانش اينجوري بود كه مسابقه بين ماشين هاي افراد بود و اول مسابقه بايد ماشين هاشون رو با رقص خاصي
  پرتاب مي كردند
  كسي ميدونه اسمش چي بود؟

  پاسخ

  • پیمان در پاسخ به mh

   شهریور 8, 1399

   برندگان کوچک

   پاسخ

 57. ممد

  شهریور 6, 1399

  من انیمه آکاما گاکیل دیدم میخواستم اگه میشه چند انیمه مثل اون بهم معرفی کنید مخصوصا شمشیری باشه من از انیمه های شمشیری هم خیلی خوشم چند نمونه هم اگه میشه انیمه شمشیری بهم معرفی کنید و اینکه معولا انیمه هایی بهم بگید که شخصیت اول مثل تاتسومی باشه لطف میکنید اگه به من معرفی کنید
  ژانر اکشن و غمگین هم خوشم میاد

  پاسخ

  • الالا در پاسخ به ممد

   شهریور 8, 1399

   Demon slayer شیطان کش

   پاسخ

   • یاسمن در پاسخ به الالا

    شهریور 10, 1399

    واقعا موافقمممممممم چرا تو جدول نبود؟ بهترین انیمه 2019 شده هر کی انیمه ای قبیل تیغه شیطان دیده بهم معرفی کنه مرسی

    پاسخ

 58. علیرضا

  شهریور 6, 1399

  اینا انیمه های خوبیه ولی ترتیبشون اشتباه الان انیمه کیمیاگر تمام فلزی نباید اولیشون باشه هنر شمشیر انلاین هنر شمشیر زنی انلاین هم باید جزو ۱۰تای اول باشه

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به علیرضا

   شهریور 6, 1399

   Fullmetal برای این اوله که نسبت به انیمه های دیگه قدیمی تره ، منظورم اینه که انیمه هایی مثلattack on titan همچنان نو پا به حساب میان ولی fullmetal خودش رو سالها محبوب نگه داشته ، درمورد SAO هم اینکه بین ۱۰ تای اول باشه یا نه سلیقه‌ای ، مثلا من خودم در اون حد نمیبینمش به خاطر نقص هاش

   پاسخ

  • الالا در پاسخ به علیرضا

   شهریور 8, 1399

   من خودم از فولمتال زیاد خوشم نیومد و اینکه این نظر توئه که خوشت نیومده بقیه خوششون اومده اگه ای ام دی بی رو نگاه کنی میبینی فولمتال اوله

   پاسخ

 59. علی

  شهریور 6, 1399

  بهترین ها:گینتاما.وانپیس.اتک.کینگدام.ناروتو.هانتر×هانتر.

  پاسخ

 60. Asal

  شهریور 4, 1399

  ليست خوبيه ولي خدايي چرا اسرافيل پایانی نيست تو ليست:/و اواتار يني بهتر از اسرافيلههه!ك گذاشتين تو ليست
  بجز اين جاي چنتا انيمه مث 1-دارلينگگگگگگ(واقعا خيلي قشنگ بود)2-سگ هاي ولگرد بانگو3-تيغه شيطان4-فرشتگان مرگ5-دبيرستان مرگ .مزخرف ترين انيمه اي ك ديدم اتك بود ولي عجيب خيلي معروفه-_-
  و يه سوال فني هنر شمشيرزني ارزش ديدن داره؟

  پاسخ

  • f.m در پاسخ به Asal

   شهریور 4, 1399

   اتک آن تایتان مزخرفه؟ :/ شوخی می کنی؟ اتک آن تایتان محشره!

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به Asal

   شهریور 4, 1399

   SAO یه سری طرفدار داره و یه سری هم که ازش بدشون میاد ، فصل های جدید یه مقدار بهتره اما خب MC داستان خیلی OP و جِنِریکه و هی بیخودی پاور آپ های الکی میگیره و کاری که با فصل اول کردن یه مقدار هدر رفت داستان رو به همراه داشت

   پاسخ

  • Reza در پاسخ به Asal

   شهریور 4, 1399

   sword art online بی شک ارزش دیدن داره و پیشنهاد میکنم حتما ببینیش:/

   پاسخ

  • الالا در پاسخ به Asal

   شهریور 8, 1399

   این نظرتوئه مردم از این اتک و بعضی از انیمه های دیگه خوششون میاد ولی واقعنی بعضی از انیمه هایی که توش بود اصن خیلی مسخره ان

   پاسخ

  • همسایه در پاسخ به Asal

   شهریور 8, 1399

   کسی که به اتک ان تایتان بگه مزخرف که دیگه……. 😐
   عزیزم تو برو همون عاشقان شیطانیتو ببین سنگین تری:)

   پاسخ

   • am در پاسخ به همسایه

    شهریور 10, 1399

    خخخ دمت گرم

    پاسخ

  • am در پاسخ به Asal

   شهریور 10, 1399

   اتک بده ؟ بنظرم کلا انیمه نبین دیگه

   پاسخ

 61. Kaneki

  شهریور 4, 1399

  توکیو غول چیزی از کیمیاگر تمام فلزی کم نداره حتی بهتر هم هست تنها مشکلش داخل فصل 3 و 4 بود که اون هم به خاطر عوض شدن کارگردان و استودیو بود می تونست راحت انیمهٔ شماره یک جهان بشه اینطور که من شنیدم فصل پنجمش 2 یا 3 سال دیگه ساخته میشه اگه کارگردان قبلی بسازتش دیگه انیمه هایی مثل attack on titan و death note حرفی برای گفتن ندارن ممکنه از کیمیاگر تمام فلزی هم جلو بزنه

  پاسخ

  • الالا در پاسخ به Kaneki

   شهریور 8, 1399

   خخخخ جک نگو برو ای ام دی بی نگاه کن نمرش 8 هم نیس بعد بگم اون مانگاکا هست که داستان رو میسازه نه کارگردان ینی کارگردان عوض بشه داستان عوض نمیشه

   پاسخ

   • همسایه در پاسخ به الالا

    شهریور 8, 1399

    من که نمرات فصل سوم و چهارمشو از مای انیمه لیست دیدم شیش بود 😐
    اولین انیمه ی جهان!!!!!! نخندون منو 😐

    پاسخ

   • am در پاسخ به الالا

    شهریور 10, 1399

    هم عقیدم

    پاسخ

  • 10 در پاسخ به Kaneki

   شهریور 10, 1399

   توکیو غول شماره ی یک جهان اخه؟؟؟؟؟؟😐😐😐

   پاسخ

  • ㅊㅎㄹ در پاسخ به Kaneki

   شهریور 10, 1399

   چقدر اتک ان تایتان رو دوست دارم از توکیوغول که خیلی بهتره!

   پاسخ

 62. محمد

  شهریور 2, 1399

  سلام من هیچکدوم از این انیمه هارو ندیدم میخوام شروع کنم بنظرتون از چی شروع کنم ترجیحا کم باشه و جذاب

  پاسخ

  • زیدان در پاسخ به محمد

   شهریور 2, 1399

   سلام خوب انیمه که شروع و پایان نداره از هرچی میتونی شروع کنی ولی شاید بتونی به این ترتیب بری.
   1_فول متال کل سری
   2_دث نوت
   3_مای هیرو اکادمی
   4_توکیو غول
   5_اتک ان تایتان
   6_اگر خواستی هنر شمشیر زنی انلاین رو هم ببین جالبه
   7_هانتر ضربدر هانتر
   8_کد گیاس
   9_بلیچ
   از اینجا به بعد دوست داشتی چندتا انیمه متوسط مثل ماجراهای جوجو و… ببین بعد برو سراغ انیمه های طولانی .
   نارتو و وان پیس بهتره اول نارتو رو ببینی بعد وان پیس.
   دیگه سینمایی خواستی ببینی شهر اشباح و قصر متحرک هاول کلا سینمایی زیاد هست.

   پاسخ

   • Natsu در پاسخ به زیدان

    شهریور 3, 1399

    آدمی که به جوجو میگه متوسط معلومه هیچی از انیمه نمیفهمه

    پاسخ

    • Ali در پاسخ به Natsu

     شهریور 3, 1399

     منظورش از متوسط تعداد اپیزود بود نه کیفیت
     یکم فکر کن بعد نظر بده

     پاسخ

    • Asal در پاسخ به Natsu

     شهریور 4, 1399

     خب هركي يه سليقه اي داره :/

     پاسخ

    • am در پاسخ به Natsu

     شهریور 13, 1399

     دایسکه تو کدوم انیمس چند فصله ؟

     پاسخ

    • am در پاسخ به Natsu

     شهریور 13, 1399

     لیست خیلی چرتهه وان پیس باید اول لیست باشه اتک جزو 3 تای اولل باشه توکیو غول جلوتر باشه سگ های ولگرد بانگو ده تای اول ک کلا نیس خادم سیاه چی پس ناروتو خیلیی عقبه باید دومی باشه بعد اتک بعد دث نوت توکیو غول هم با اینکه خوشم نیومد ولی خیلی عقبه خیلیا دوسش دارن باید جلوتر باشه اپدیت کن خواهشا فول متال انقد ارزش نداره وان پیس بهترینه با ناروتو

     پاسخ

  • Arisa در پاسخ به محمد

   شهریور 2, 1399

   1-هنر شمشیر زنی انلاین
   2-زیرو صفره
   3-شبدر سیاه
   فعلا دیگه چیزی یادم نمیاد
   همشون زیادن ولی واقعا ارزش دیدن دارن. یک نکته هم بگم که توکیو غول آخراش بی مزه میشه برای همین بهت ÷یشنهادش نمیکن.

   پاسخ

  • Pain در پاسخ به محمد

   شهریور 3, 1399

   سلام……
   به نظر من
   ۱.دفترچه مرگ
   ۲. اتک ان تایتان
   ۳. ناروتو
   ۴. هنرشمشیرزنی انلاین
   ۵. هانتر ایکس هانتر
   ۶. کیمیاگر تمام فلزی
   ۷. توکیوغول
   ۸. دروغ اوریل
   ۹. مای هیرو اکادمی
   ۱۰. فیری تیل
   ……..همشون خارق‌العاده‌ن شاید طولانی باشن ولی ارزششو داره…….✅

   پاسخ

  • نوا خلیلی در پاسخ به محمد

   شهریور 4, 1399

   من به هر کی که تازه میخواد انیمه رو شروع کنه death note رو پیشنهار میکنم. کاراگاهی و جذاب هستش و فقط 37 اپیسوده

   پاسخ

  • همسایه در پاسخ به محمد

   شهریور 8, 1399

   به نظر من اول یا از اتک ان تایتان شروع کن یا دث نوت

   پاسخ

 63. علیرضا

  شهریور 1, 1399

  سلام.میشه بهم بگید برای شروع چه انیمه های رو ببینم ؟ ترجیحا مثل ناروتو هفتصد قسمتی نباشه،
  و میشه بگید انیمه هارو باید از کجا تهیه کنم ببینم؟؟
  از اون انیمه خفنا بگید مثله دث نوت و توکیو غول،عاشقنم بگید چه بهتر
  ولی من چند تا انیمه سینمایی دیدم عالی بودن،یکی شهر اشباح که همه انیمه فنا دیدن،شاهزاده مونونوکه و مخصوصا قصر متحرک هاول

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به علیرضا

   شهریور 1, 1399

   Fullmetal alchemist brotherhood
   Code geass
   Stein’s gate
   psycho pass

   پاسخ

  • Aj در پاسخ به علیرضا

   شهریور 3, 1399

   Noragami
   Maid sama
   Nisekoi
   Akame ga kill
   Mirai niki

   پاسخ

  • amir aj در پاسخ به علیرضا

   شهریور 12, 1399

   بنظر من یکی از بهترین انیمه ها برای شروع one punch man هستش دوست خوبم. هم کوتاهه و هم بسیار جذابه. demon slayer هم انتخاب خوبیه برای شروع. درضمن شما که انیمه سینمایی میبینی حتما koe no katachi رو هم ببین. با دیدنش اشک به چشمات میاد واقعا خیلی قشنگه بنظر من جزو 5 تای برتر هستش توی انیمه های سینمایی

   پاسخ

  • ali در پاسخ به علیرضا

   شهریور 14, 1399

   شما میتونی انیمه ها رو از سایت ( انیمه لیست ) دانلود کنی به نظر من سایت محشره

   پاسخ

  • . در پاسخ به علیرضا

   شهریور 14, 1399

   اتک ان تایتان برای شروع فوق العادس

   پاسخ

 64. ‌‌M.R

  شهریور 1, 1399

  خب راستش من چند تا از اینا رو دیدم یکیش ناروتو که واقعا ارزش دیدن رو داره❤ یکیش هنر شمشیر زنی آنلاین که قشنگه 😍و فریتیل که من الان ۱۰۰ و خرده ای قسمتش رو دیدم و واقعا میترسم تمام شه خیلی دوسش دارم و عاشقش شده😍😍😍دیدم همه دارید از انیمه هایی که خوشتان آمده تعریف میکنید که ناروتو و توکیو غول خیل قشنگن من میخوام بعد از فریتیل توکیو غول رو ببینن😍ولی بهتون پیشنهاد میکنم حتما حتما فریتیل رو ببینید من که واقعا عاشقش شدم خیلی قشنگه و داستان بامزه و سرگرم کننده ای داره😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤۳۰۰ خرده ای قسمت هست ولی به نظرم ارزشش رو داره😍😍💙💙❤❤

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به ‌‌M.R

   شهریور 1, 1399

   فری تیل واقعا قشنگ و سرگرم کنندس ، درسته که یه سری نقص ها داره و تو بر عکس ژاپن ، تو غرب خیلیا بدشون میاد ازش ولی بازم خیلی جذابه

   پاسخ

 65. ممد

  شهریور 1, 1399

  من تا حالا انیمه سریال ندیدم البته به ج اونایی که گاهی تو تلوزیون پخش میشه شما چی رو پیشنهاد میکنید

  پاسخ

  • کانکی در پاسخ به ممد

   شهریور 1, 1399

   بهترین انیمه های جهان از نظر اوتاکو ها
   1 توکیو غول
   2 حمله به تایتان ها
   3 ناروتو
   4 دفتر مرگ
   5 هنر شمشیر زنی آنلاین

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به کانکی

    شهریور 1, 1399

    لطف کنید نظرتون رو به کل جهان بسط ندید

    پاسخ

    • همسایه در پاسخ به Rs

     شهریور 8, 1399

     همینو بگو 😐
     برای من دث نوت اوله بعد بقیه این نظر شخصیه منه ولی از توکیوغول زیاد خوشم نیومد اصلا برام جالب نبود 😐

     پاسخ

     • am در پاسخ به همسایه

      شهریور 10, 1399

      منم منم منم

      پاسخ

   • کن باکا داماره در پاسخ به کانکی

    شهریور 11, 1399

    من یک اتاکو هستم و عمرا توکیوغول رو به عنوان شماره ی یک قبول ندارم😩
    از نظر اتاکو ها!!! چرا چرت و پرت میگی😑

    پاسخ

   • taha در پاسخ به کانکی

    شهریور 11, 1399

    از نظر من بهترین انیمه مانستره!

    پاسخ

   • di di در پاسخ به کانکی

    شهریور 21, 1399

    برو باابااا خودت توکیوغولو اول میدونی چرا الکی میگی از زبان همه ی اتاکوها !!!!!

    پاسخ

  • Rs در پاسخ به ممد

   شهریور 1, 1399

   بدون هیچ رتبه بندی انیمه های خیلی معروف اینان ،
   Fullmetal Alchemist Brotherhood
   Attack on titan
   Death note
   Code geass
   Tokyo ghoul
   Naruto
   One piece
   Hunter×Hunter
   Steins gate
   Sword Art online

   پاسخ

  • M.R در پاسخ به ممد

   شهریور 5, 1399

   خب من به نظرم اینا رو ببین👌
   ناروتو
   هنر شمشیر زنی آنلاین
   فریتیل
   توکیو غول
   حمله به تایتان ها
   دفترچه مرگ
   وان پیس
   انیمه سینمای:
   نام تو
   شهر اشباح
   وقتی مارنی آنجا بود
   میرای

   پاسخ

 66. هانیه

  مرداد 31, 1399

  انیمه هایی که معرفی کردین عالی بودن فقط اگه میشه تریل هم به معرفی انیمه هاتون اضافه کنید بهتر میشه>>>>

  پاسخ

 67. امیر

  مرداد 30, 1399

  انیمه کینگدام هم عالیه.درسته گرافیک مسخره ای داره ولی هرچی میره جلو تر بهش عادت میکنین و گرافیکشم بهتر میشه.از دست ندین داستانش واقعا عالیه.

  پاسخ

  • علی در پاسخ به امیر

   شهریور 6, 1399

   عالیه.فقط اولاش بعضی جا ها گرافیکش پایینه ،که اونم بره جلو تر عالی میشه.چند قسمت اولشو ببینی معتادش میش میشین.به شدت منتظر ادامه فصل سومشم.کسایی که از حماسه وینلند خوششون اومده بدونن اون جلوی کینگدام هیچی نیست.هر سلیقه ای دارین ببینین حتما خوشتون میاد.

   پاسخ

 68. Kakashi Sharingan

  مرداد 30, 1399

  تا حالا انیمه های بسیار خوبی ساخته شدن ولی به نظر بنده انیمه ناروتو و ناروتو شیپودن یه چیز دیگن ولی تنها مشکلشون فیلرهای بیش از حدشونه مخصوصا اون قسمت های آخر ناروتو شیپودن که وسط جنگ به اون مهمی حرصتو در میاورد و البته بوروتو هم انیمه خیلی خوبیه ولی امیدوارم سریع تر تموم شه اینطور که پیداست داره فیلرهاش زیاد میشه باید یه هفته صبر کنی تا فقط بیست دقیقه ازش بیادکه اونم بعضی هفته ها نمیاد اگه اینم مثل ناروتو زیاد شه موقعی تموم میشه که دیگه پیر شدیم فقط دعا می کنم سریع تر تموم شه و اینکه یه سوال داشتم اونایی که انیمه dragon ball رو دیدن به نظرشون انیمش چجوریه ایا ارزش وقت گذاشتن برای دیدنش رو داره یا نه؟؟؟

  پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به Kakashi Sharingan

   شهریور 5, 1399

   دقیقاااااا من اون قسمت های بین ناروتو که میرفت تو خاطرات رو نمی دیدم از هرسم😂😂😂😂

   پاسخ

  • مهدی ۰۰ در پاسخ به Kakashi Sharingan

   شهریور 5, 1399

   بسیار عالی بود نظر شما دیدگاه جالبی داشتی😷😷😊😊❤❤❤❤❤❤❤❤

   پاسخ

 69. mani

  مرداد 29, 1399

  به نظرم نئون جنسیس اونگلیون باید حاگاه بالاتری میداشت چون انیمه بسیار خوبیه این اثر تحسین بر انگیزه و حال پس از گذشت حدود۱۵ سال از ساخت انیمه میتونه بترین موقع برا تماشاش باشه این انیمرو از دس ندین واقن بهتون پیشنهادش میکنم حتی با گرافیک قدیمیش باز هم حتی به اتک ان تایتان که فن هاش خیلی زیادن هم میرسه و موب سایکو 100 هم حقشه که در این لیست باشه واقن بهترین انیمه ایه ه دیدم حتی از ناروتو اتک ان تایتان و میرای نیکی هم بیشتر دوسش داشتم آاقن با لحن طنز به زندگی کاگیاما پرداختن زیباست درضمن فصل دومش بهترین انیمه سال 2019 شد و از مورد انتظار ترین ها بود نورلند هم توی لیست بزارین خیلی خوب میشه چون اون هم انیمه جالبیه ولی کمی کوتاهه البته داره ساخته میشه

  پاسخ

 70. ایدین

  مرداد 29, 1399

  دوستان یه چنتا از خوباشونو به من پیشنهاد بدید

  پاسخ

  • ali در پاسخ به ایدین

   شهریور 14, 1399

   انیمه هایی که من دیدم و خوشم اومده و قسمتاش کوتاه
   دفترچه مرگ 37 قسمت
   اتک ان تایتان 59 قسمت
   ناکجا اباد موعود 11 قسمت
   توکیو غول 48 قسمت
   کد گیاس 50 قسمت
   دورورو 24 قسمت
   داروینز گیم 11 قسمت
   میرای نیکی 26 قسمت
   دروازه اشتاین 24 قسمت البته یه فصل دیگع هم داره که داستانش با فصل اولش زیاد مربوط نیست
   برسرک 48 قسمت بعد اگه با یکم صحنه های سکسی و خشن کنار میای بشین نگاه کن اگه هم مشکل داری که هیچی
   هلسینگ 10 قسمت ولی هر قسمتش میانگین 50 دقیقه
   کلیمور 24 قسمت تا قسمت 20 خیلی قشنگه و 4 قسمت اخرش کارگردان سر و ته شو هم اورده به نظر من تا قسمت 20 نگا کردی برو بقیه شو مانگا بخون
   موشیشی 48 قسمته البته کل مجموعش 48 ها بعد روند داستانیش هم خیلی ارومه و بشینی در روز نگاه کنی شاید بیشتر 7 قسمت نتونی نگا کنی چون خسته میشی
   دارلینگ این د فرانکس هم 24 قسمته
   پاراسایت د مکسیم 24 قسمته

   انیمه های طولانی هم که دیدم و پیشنهاد میکنم
   بلیچ 366 قسمته
   نارتو هم دقیق نمدونم قسمتاشو حدودا 750
   گینتاما هم دقیق نمیدونم حدودا 450
   وان پیس هم داره میاد هنوز تا الان 930 تا اومده
   جوجو هم حدودا اگه اشتباه نکنم 450

   انیمه های سینمایی که دیدم هم خیلی قشنگ بودن
   اسم تو نگاه کنی اشک تو در میاره و بسیار قشنگه
   دختر اب و هوا
   قلعه هاول
   شهر اشباح
   ماکیا زمانی که گل موعود شکوفه میدهد
   قلعه ای در اسمان
   صدای خاموش
   انیمه های خیلی خنده دار بخوای هم با موضوع ایچی
   prison school
   grand blue
   gto

   پاسخ

 71. رضا

  مرداد 29, 1399

  انیمه اجین هم پیشنهاد میکنم ببینیدهیچ کس بهش اشاره نکرد فقط بخواطر گرافیک انیمه رو ول نکنید دو تا قسمت که ببینید عادت میکنید

  پاسخ

 72. رضا

  مرداد 29, 1399

  انیمه خط شیطان هم باید میزاشتن انیمه گورن لاگان به نظرم برای سنین زیر ۱۱ سال ساخته شده چون باور پزیر نیست
  تا حالا۲۰ تا انیمه بیشتر ندیدم سینمایی معروفاش رو دیدم
  طولانی دوست ندارم اگه میشه یه انیمه مثل توکیو غول بگین😊😊

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به رضا

   مرداد 29, 1399

   بستگی داره منظورتون از باور پذیر بودن چی باشه

   پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به رضا

   شهریور 3, 1399

   من میم انیمه ثل توکیو غول باشه
   ۱ my hero academia
   ۲ Noragami
   3Boroto

   پاسخ

 73. Jr

  مرداد 29, 1399

  دوستان کسی انیمه ای که خیلی شبیه mushishi باشه سراغ نداره؟کلا تو همون مایه ها…

  پاسخ

 74. Kaneki

  مرداد 27, 1399

  ناروتو با 720 قسمت باز هم نمیتونه به پای اتک آن تایتان و توکیو غول برسه اگه من هم 720 قسمتش رو دیده بودم می گفتم بهترین انیمه ست هیچکس دوست نداره قبول کنه انیمه ای که کلی وقت براش گذاشته یه انیمهٔ مزخرف بوده آخه با دیدن 720 قسمتش چی میشه یاد گرفت؟ تسلیم نشدن؟ 😂

  پاسخ

  • زیدان در پاسخ به Kaneki

   مرداد 27, 1399

   واقعا شما معلومه یک قسمت هم از نارتو ندیدی و فقط و فقط رفتی اتک و توکیو دیدی.خیلی ها برعکس حرف شمان شاید کل انیمه باز ها

   پاسخ

   • حسین در پاسخ به زیدان

    مرداد 28, 1399

    مث اینکه شما وقت زیادی دارین بهترین انیمه اونم ناروتو که میشه گفت 70 درصدش فیلره و هیچ ربطی به ماجرای اصلی نداره بنظرم اگه همون فیلرش هاشو کم کنن با هانتر ایکس هانتر برابر میشه

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به حسین

     مرداد 29, 1399

     بازم به هانتر ایکس هانتر نمیرسه.فقط امیدوارم ادامشو بسازن.

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به امیر

      مرداد 29, 1399

      خب اول از همه باید منتظر باشید که نویسنده مانگا رو سریع تر ادامه بده ، چون بعد از گذشت ۹ سال فقط حدود ۶۰ تا چپتر برای کاور کردن وجود داره که اصلا و ابدا کافی نیست ، در ضمن در اسم انمیه اون ایکس نیست صربدره و در واقع ” هانتر هانتر ‘ خونده میشه

      پاسخ

      • امیر در پاسخ به Rs

       مرداد 30, 1399

       بله میدونم اون ضربدره.خواستم اسمش کامل گفته بشه

       پاسخ

    • زیدان در پاسخ به حسین

     مرداد 29, 1399

     واقعا نمیدونم شما ندیدی یا فقط هانتر رو دیدی اسم در اوردی .نارتو اگر فیلر داره نیاز داره به فیلر .میدونی برای چی؟ چون داستان اصلی نارتو یه خط پیش نمیره و بالا پایین میخواد. پس فیلر های نارتو 60درصدشون برای مکمل انیمه هست.

     پاسخ

    • Ali در پاسخ به حسین

     شهریور 20, 1399

     ۷۰ درصد کجا بود برادر من
     کلش پنجاه درصد

     پاسخ

   • Eren Yeger در پاسخ به زیدان

    مرداد 28, 1399

    شما اصلا نمیدونی انیمه یعنی چی که میگی یه انیمه از اتک آن تایتان بهتره

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به Eren Yeger

     مرداد 28, 1399

     خب اول که خیشون نظرشون رو گفتن بعد اینکه میشه بپرسم منظورتون از او تیکه آخر چیه ؟ هر کس نظر خودش رو داره اگه میگید یه نفر نمیدونه انیمه چیه چون میگه فلان انیمه از AOT بهتره باید بگم این نهایت تعصبه

     پاسخ

    • امیر در پاسخ به Eren Yeger

     مرداد 30, 1399

     منم وقتی فقط اتک رو دیده بودم باهات هم نظر بودم،ولی وقتی انیمه های دیگه ای مثل گینتاما،هانتر هانتر،وان پیس و…رو دیدم دیگه الان فقط میتونم بگم اتک جزو انیمه های قشنگه.راستی بچه ها بلیچ ارزش دیدن داره؟

     پاسخ

     • ماهان در پاسخ به امیر

      شهریور 1, 1399

      به نطر من عمرتو حدر نده باسه دیدنه انیمه ی بلیچ خیلی طولانیه بعد از یه جا دیگه حوسلتم نمیکشه ادامه بدی بازم میگم این نطر خودمه

      پاسخ

     • Reza در پاسخ به امیر

      شهریور 4, 1399

      Bleach یکی از انیمه هایه تاپ دنیا هستش و به شدت پیشنهاد میشه که این انیمه رو ببینید:/

      پاسخ

  • Rs در پاسخ به Kaneki

   مرداد 27, 1399

   من واقعا اهل اینکه بگم این انیمه اوله و اینجور چیزا نیستم ، ولی دیگه دارم به خاطر سطح پایین اطلاعات بعضیاخسته میشم ، اولا اینکه وقتی انیمه رو ندیین واسه چی درباره‌ش نظر میدید ، یعنی اینکه این دیگه واسم تازه بود که کسی انیمه رو ندیده میگه بده ، دیگه آخرش بود ، دوم اینکه ناروتو ۲۹۵ قسمت filler داره که میشه ندید ، درضمن همونطور که به اون دوستمون گفتم تعداد قسمتایی که به انیمه میدن به خیلی عوامل بستگی داره

   پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به Kaneki

   شهریور 5, 1399

   ببخشید ها شما میتونی زندگیت رو توی ۷۲۰ قسمت بگی😑کل ناروتو از بچگی تا بزرگیش هست خب ببخشید به هر حال تعریف کردن زندگی یک پسر طول می کشه اونم با این همه ماجرا و سختی هاش که کشیده😑

   پاسخ

  • علی در پاسخ به Kaneki

   شهریور 8, 1399

   مگه تو فقط انیمه نگاه میکنی چیز یاد بگیری

   پاسخ

 75. Anne

  مرداد 26, 1399

  من به شخصه انیمه های عاشقانه را خیلی دوست دارم .
  وایولت اورگاردن(بسیار عالی. سینمایی جدیدش هم یه ماه دیگه میاد)
  گوسیک(معمایی و بسیار جالب)
  آب و هوا باتو(بسیار زیبا خیلی پیشنهاد میکنم)
  خاطرات پلاستیکی(خیلی قشنگه و اشک منو درآورد)

  پاسخ

 76. مهدی از مشهد

  مرداد 24, 1399

  باز هم لازم میدونم یک بار دیگه بگم که مقایسه انیمه های بالای 200، 300 قسمت با انیمه های نهایت 60، 70 قسمتی کاری بی منطق و ابلهانه هست. چون که کارگردان یک اثر مثلا 300 قسمتی دستش در میزان پرداخت شخصیت ها و تیپ های شخصیتی، ایجاد داستان های موازی برای وسیع کردن فیلم نامه، طراحی صحنه های اکشن حماسی و احساسی و خیلی چیزای دیگه بازتر از اثر نهایت 60 قسمتی است.
  نروتو رو با وان پیس مقایسه کنید، و اتک آن تایتان رو با مثلا انیمه دروازه اشتاین گیت مقایسه کنید. (ک قطعا اتک برتره). اینجوری هم از نروتو یا وان پیس خوشت میاد و هم از بهترین سریال انیمه ای قرن یعنی اتک آن تایتان
  جون ما دیگه نشنوم ک بگین نروتو بهترینه و ازین جملات. آره نروتو توی حوزه خودش یعنی سریالای بلند خیلی خوبه نه حوزه سریالای کوتاه یا متوسط.
  قطعا اگه کارگردان اتک آن تایتان که اثر معرکه دث نوت هم تو کارنامه اش هست، این بودجه و امکانات برای ساخت سریال 300 قسمتی رو داشت، ژانر انیمه سریالی رو از نو تعریف میکرد.

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به مهدی از مشهد

   مرداد 25, 1399

   خب اینکه قطعا مقایسه این دوتا خیلی درست نیست که معلومه اما باید بگم در خیلی موارد اشتباه میکنید ، اولا برعکس چیزی که فکر میکنید این کارگردان ها نیستن که امکانات رو میسازن ، یا استودیو های پولداری مثل Pierrot که دست باز تر دارن و یا Production committee ها مثل Kadokawa در روند ساخت انیمه نقش دارن . به اون صورت حوزه ای به اسم سریال های بلند نداریم همون استودیو ها یا
   Production committee ها ( که معمولا در عصر حاضر اینان ) تصمیم میگیرن چند تا اپیزود به یه انیمه اختصاص بدن ، جالبه بدونید اتفاقا انیمه های بلند یا long running show ابدا راحت تر نیست ، محدودیت و در عین حال مقدار زیاد بودجه صرف شده باعث شده انیمه هایی مثل ناروتو در اکثر قسمت ها ارت استایل و انیمیشن متوسط و نسبتا رو به پایین و در قسمت هایی ضعیف باشه ( هر چند اوپنینگ ها وقسمت های مهم همیشه بودجه کافی میگیرن ) همونطور که متوجه شدین در عصر حاضر استودیو ها و Production committee ها از استراتژی فصل های ۱۲ قسمتی ( حدود ۳ ماه کار ) استفاده میکنن که کم ریسک تره و ا،ه کارشون نگیره ضرر زیادی نکردن ، در عصر حاضر استودیو هایی مثل pierrot که انیمه های بلند میسازن دیگه استثنا محسوب میشن ، اونا هم به خاطر این میتونن همچین تصمیمی بگیرن چون خودشون تو Production committee هستن

   پاسخ

 77. Noblesse

  مرداد 24, 1399

  از اینجا میتونید رتبه بندی کاراکترا رو ببینید بخاطر اینکه اینجا فعال ترین اینجا گفتم.
  https://myanimelist.net/character.php
  یک جا دیدم هی دارن سر اینکه کی بهتره و بالاتره دعوا میکنن متاسفانه😑

  پاسخ

 78. Noblesse

  مرداد 24, 1399

  کدگیاس حرف نداشت دث نوتم فوق العاده بود معمولا دوست دارم انیمه هایی که میبینم کم قسمتی باشن انیمه نوبلس رو هم لطفا به لیستتون اضافه کنید پیشنهاد میکنم حتما ببینیدش عالیه

  پاسخ

 79. مهدی۰۰

  مرداد 24, 1399

  به نظر بنده ناروتو و ناروتو شیپودن و بوروتو اخرت انیمه هستند فقط کمی صبر میخواد سعی کنید فیلر هاشو نبینید فقط شخصیت های جیرایا ،کیلربی و کاکاشی دوست داشتنی هستند وبه خصوص ناروتو که عاشقش هستم و این که واقعا ساسوکه یه احمق بیش نبود.

  پاسخ

  • Madara در پاسخ به مهدی۰۰

   مرداد 24, 1399

   کاکاشی واقعا عالیه تو اتکم ارن یه احمق بیش نبود^_^

   پاسخ

  • ali در پاسخ به مهدی۰۰

   مرداد 25, 1399

   داداش این درست که واقعا ناروتو شیپودن و ناروتو عالین ولی به نظرم بزار بوروتو تموم بشه بعد دربارش نظربده الان بهترین ارکش تا اینجا ازمون چونین بوده و بقیش اکثرا فیلرن بعد از این که داستان اوج گرفت بعد بیا درموردش نظر بده
   در مورد ساسکه هم ما داریم زندگی اونا رو میبینیم و بنظرم ساسوکه یجاهایی حق داشت چون در حقش ظلم شد و فکرش طبیعتا انتقام بود شاید هرکی جای اون بود همینکارو میکرد

   پاسخ

   • مهدی 00 در پاسخ به ali

    شهریور 5, 1399

    ببین علی آقا خدمتت عرض کنم که ساسوکه هیچ دوستاش براش مهم نبودن و همه چی رو مدیون دوستانش هست پس همیشه سعی داشت آرزو های ناراتو رو داشته باش پس به این دلیل احمق بود. بچه ها انیمه اتک آن تایتان چطوره ج بدید.

    پاسخ

    • همسایه در پاسخ به مهدی 00

     شهریور 8, 1399

     اتک خیلییییی محشره اگه ندیدی که حتما برو ببین فوق العادس.
     فقط شخصیت اصلیش که همین ارن یاگر باشه خیلی احمق نق نقو سرخود و کله پوکه 😐
     هر چند اتک که عالیه مخصوصا شخصیت لیوای اکرمن من فقط از همین لیوای خوشم اومد:)

     پاسخ

    • Ali در پاسخ به مهدی 00

     شهریور 20, 1399

     خانوادشو ار دست داده بود
     کم دردی نیس
     اگه پیش کاکاشی میموند بهتر بود یا یه سنین افسانه لی مثل اوروچیمارو ؟
     اون بی شک حق انتقام داشت بعدشم ساسکه همه چی رو مدیون دوستاش نبود مگه یادت رفته برای نجات ناروتو میخواست در نبرد با هاکو جونشو فدا کنه

     پاسخ

 80. انسان انسان😑

  مرداد 22, 1399

  من خودم از انیمه بدم میومد ولی با انیمه
  اتک ان تیتان
  توکیو غول
  عاشقه انیمه شدم🙃
  ناکجا آباد موعود و عاشقان شیطانی واقعا جا شون خالی بود🥺😘

  پاسخ

 81. زیدان

  مرداد 21, 1399

  من بهترین انیمه هام اینا هستن
  1_نارتو 2_وان پیس 3_دث نوت 4_اتک ان تایتان 5_اکادمی 6_توکیو غول 7_هنر شمشیر زنی انلاین 8_فول متال 9_کمیاگر تمام فلزی برادری 10 _هانتر 11_ماجراهای عجیب جوجو 12_جنگیر ابی 13_اولین قدم 14_ابشار سرنوشت 15_شاهزاده تنیس 16_دروازه اشتاین 17_بلیچ 18_مرد تک مشتی کلا اینارو دوست داشتم بین انیمه ها بقیه چرتن

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به زیدان

   مرداد 22, 1399

   اول که خیلی برام عجیبه که فول متال اولی رو از نسخه brotherhood که canon هست بیشتر دوست دارید ، خیلی عجیب تر اینکه SAO که از نظر خیلیا Overrated هست رو از فول متال بیشتر دوست دارید، یه چیزی هم کل واقعا نمیفهمم ولی دیگه داره اعصابم رو خرد میکنه لفظ بقیه چرتنه ، من وقتی یه چیزیو دوست ندارید بگید دوسش ندارید ( مگه اینکه خیلی مزخرف باشه ) انقدر به کلی انیمه شاهکار دیگه توهین نکنید

   پاسخ

   • زیدان در پاسخ به Rs

    مرداد 22, 1399

    من هیچوقت توهین نمیکنم . شاید از نظر شخصی SAO رو دوست داشته باشم؟ درضمن فول متال بسیار انیمه زیبایی هست .خوبه میبینید SAO فقط یدونه با فول کم داره که اونم به خاطر لحاظ شخصیه / ولی اگه بخوام نظر بقیه رو در نظر بگیرم فول بهره

    پاسخ

   • زیدان در پاسخ به Rs

    مرداد 22, 1399

    و درمورد نسخه اول و دوم.اون رو خدایی خودم بیشتر دوستش داشتم نه اینکه بخوام به نظر بقیه توهین کنم.به نظرتون احترام میزارم

    پاسخ

  • TahaDelavari در پاسخ به زیدان

   مرداد 28, 1399

   ظهور قهرمان سپر و قاتل اهریمن و داروین گیم و خیلی انیمه های دیگه هستن که باید چند بار دید

   پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به زیدان

   شهریور 5, 1399

   ببخشید چرا میگی بقیه چرتن😡مگه دیدی بقیه رو😔
   شاید اینجایی که توی میگی خیلی قشنگ باشن ولی نباید بگی بقیه چرتن شاید حتی بعضی انیمه ها از بعضی انیمه هایی که گفتی بهتر باشن
   مثلا حالا من ندیدم ولی شنیدم مثلا نایتکور قشنگه البته ندیدم حالا کسی اگر دیده بگه ارزش دیدن داره یانه😅ولی خوبه یکی بگه فقط مقلا توکیو غول خوبه بقیه چرتن موقعی که فقط این رو دیده یا بقیه رو یک قسمت دیده ببخشید آدم شاید مثلا یک قسمت از وان پیس ببینه دیگه نبینه ولی باید آدم از داستان خوشش بیاد یا مثلا فریتیل رو من دوست داشتم با این انیمه هایی که گفتی موافقم ولی نباید بگی بقیه چرتن😑😡

   پاسخ

 82. kiana

  مرداد 21, 1399

  یه چند تا انیمه که توش یه قاتل خفن همه رو میکشه و گیر نمی افته بهم معرفی کنید

  پاسخ

  • ….. در پاسخ به kiana

   مرداد 27, 1399

   اگ پیدا کردی ب منم بگو 😑

   پاسخ

 83. Amir

  مرداد 20, 1399

  ارن یاگر خیلی بهتر از اون کن کانکیه مو سفیده😑

  پاسخ

  • Shosa در پاسخ به Amir

   مرداد 21, 1399

   ا ار ارن؟😂 ارن چیه اخه😂 کمبود مقایسه داشتیم که کار به جایی کشیده شده که ارن و با کانکی مقایسه میکنی اه اخه ارن چیه دیگه😑

   پاسخ

  • kiana در پاسخ به Amir

   مرداد 21, 1399

   همشون خوبن 😑

   پاسخ

  • اینده بین در پاسخ به Amir

   مرداد 23, 1399

   😐😐

   پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به Amir

   شهریور 3, 1399

   مگه کانکی چشه خوشگله مو شفید بشتر بهش میاد

   پاسخ

   • همسایه در پاسخ به امیرعلی

    شهریور 8, 1399

    به نظر من که اصلا هم خوشگل نیست -____-
    اخه واقعا قیافش خیلی بی مزه و ماااااااسته 😐 ازش بی اندازه بدم میاد 😐 😐

    پاسخ

 84. متین

  مرداد 20, 1399

  انیمه bakuman رو کجا پیدا کنم؟

  پاسخ

 85. کانکی

  مرداد 19, 1399

  فقط توکیو غول بقیشون مضخرفن

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به کانکی

   مرداد 19, 1399

   توکیو غول فصل به فصل داستانش افت کرد ولی پایانش خوب بود .
   اینقدر متحجر نباش تو برو نظرات بقیه رو بخون یه چند تا پیشنهادی ببین اون وقت حرف بزن 😐

   پاسخ

  • amir در پاسخ به کانکی

   مرداد 20, 1399

   فقط اتک توکیو غول که دو فصل اخر کلا خراب کرد ولی اتک هر فصل داره بهتر و بهتر میشه تازه امتیازشم بالاتره😎

   پاسخ

  • …… در پاسخ به کانکی

   مرداد 27, 1399

   نمیفهمم مشکل شما ها چیع واقعا ! تو همه کامنتا: انیمه فقط این بقیه مضخرفن 😑😐
   توکیوغول خوب بود ولی دوفصل اخرش فاجعه بود!😑
   خودم شخصا اتکو خیلی بیشتر از توکیوغول دوست دارم داستانش فوق العاده جذابه

   پاسخ

   • ‌‌M.R در پاسخ به ......

    شهریور 1, 1399

    😅😂😂😂😂😂

    پاسخ

   • ‌‌M.R در پاسخ به ......

    شهریور 1, 1399

    من یکی عاشق انیمه فریتیل هستم واقعا دوسش دارم به حد ناروتو😍😍😍❤کلا خوشم میاد شخصیت اصلی یکم خنگ باشه😂😂😂به نظرم ببینید خیلی قشنگه😍❤

    پاسخ

   • ینفر از یجایی در پاسخ به ......

    شهریور 12, 1399

    بیخیال حرص نخور این بحث تا ابد ادامه داره 😂
    ولی خداییش حق میدم به اونایی که با اتک شروع کردن که بگن اتک بهترین انیمه است چون یه خاصیتی داره که از همون اولین قسمت مخاطبو میخکوب می‌کنه و طبیعتاً هرکس اول اینو ببینه دیگه رغبت نمیکنه سراغ انیمه های دیگه بره….و واقعا برای کسی که میخواد وارد دنیای انیمه بشه اتک آن تیتانو پیشنهاد میکنم. بخاطر شروع فوق العاده اش…ولی درگیر شدن زیادی توی انیمه ها مخصوص انیمه های مزخرف واقعا‌‌……… هدر دادنه عمره …. اما خوب ندیده نمیشه واقعا قضاوت کرد. … یسری انیمه ها هستن که صد برابر از فیلمها بهترو آموزنده ترو آگاه کننده ترن .‌‌.
    راجع اون بنده خدا هایی که درگیرن کدوم شخصیت انیمه ای خفن تره باید عرض کنم
    خوب معلومه :گینتوکی👌
    نصف عمرش دستش تو دماغش بوده بنده خدا😂😂
    اما جدا خیلی شخصیتشو میپسندم😌

    در رابطه با اون دعوای

    پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به کانکی

   شهریور 5, 1399

   من به یکی دیگه هم گفتم انقدر چیزی رو ندیدیننگرد فقط اون خوب بقیه زشتن باید چند قسمت از آنیمههای خوب رو ببینی بعد دیگه نمیگگی بقیه چرتن

   پاسخ

 86. Sina

  مرداد 19, 1399

  چرا از black cloverو no game no lifeرو نزاشتی؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Sina

   مرداد 19, 1399

   No game No life احتمالا واسه این نیست که هنوز داستانش کامل نیست و فقط ۱۲ قسمته ، اگر فصل دو بیاد و افت هم نکنه قطعا شانسشو داره

   پاسخ

 87. ziba

  مرداد 19, 1399

  واقعا جای ژانر های یائویی و شونن آی خالیه 😂😂😂😂
  یائویی : koi suru bokun خیلی دقیق نمیدونم ولی مثل اینکه به عنوان ستمگر عاشق میشود میشناسنش
  Embracing love و Maiden Rose هم خداست
  شونن آی : super lovers / Dakaretai otoko /Hybrid child و پیمان روح هم خیلی محبوبه

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به ziba

   مرداد 19, 1399

   لیست برای ۵۰ انیمه برتر جهانه

   پاسخ

   • ziba در پاسخ به Rs

    مرداد 19, 1399

    خب اگه اینطور باشه بازم جای خیلی از انیمه ها خالیه 😐😂

    پاسخ

  • ฅʕ⊝ᵌ⊝ʔฅ در پاسخ به ziba

   شهریور 10, 1399

   دمت گرم واقعا جایه یائویی واقعا خالی بود اگه بازم میشناسی بگو لطفااااااا 👀❤️👌🏻
   لاو استیج هم خوبه نه؟

   پاسخ

 88. محمد حسین رضایی

  مرداد 18, 1399

  واقعا انیمه های زیادی هستن که میشه ننام برد اما من با ااتک تایتان زندگی کردم واقعا عالیه .
  ینارم پیشنهاد میکنم:
  دفترچه مرگ
  کد گیاس
  توکیو غول

  البته من تازه کارم وگرنه خیلی انیمه های عالی هست ، که بزرگان انیمه خودشون معرفی میکنن .

  پاسخ

 89. Mina san

  مرداد 18, 1399

  آقا من تا الان این انیمه ها رو دیدم ….. پایان جهان – سرومپ – خادم سیاه – اتک ان تایتان – بوسه او نه من – یامادا و هفت جادوگر – شاهزاده سیاه و دختر گرگی – اکادمی قهرمان من – مرد تک مشتی – گینتاما – جن گیر ابی – انگل قاعده کلی – دفترچه مرگ – قتل هایی به رنگ صورتی – قهرمان سپر – زمانی که به عنوان یک اسلام تناسخ پیدا کردم -دردسر برادر ها – فراتر از محدودیت -پیمان روح – چارلوت – تورادورا – شبدر سیاه – کلاس ادم کشی – توکیو غول – شوالیه خوناشام – نوراگامی – دبیرستان مرگ – دکتر استن – فری – هایکو – کوروکو نو بسکت – یوری روی یخ – روان گذر – بوسه ایزدی – سگ های ولگرد بانگو – دورورو – عشق پیچیده – کد گیاس – شمشیر زنی انلاین – نورلند – پسرک خونین – بلیچ – باراکامون – هاندا کون – برج خدا – زندگی فاجعه بار سایکی – تیغه شیطان – آجین – هایبیرید چایلد –
  حالا از اوتاکو های با تجربه یه خواهشی دارم لطفا به غیر از این انیمه ها چند تا انیمه اسمی معرفی کنید بهم البته به غیر از وان پیس و ناروتو و بوروتو

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Mina san

   مرداد 19, 1399

   دقیقا نمیدونم چه نوع انیمه ای دوست دارین ولی امیدوارم بتونم کمک کنم فعلا همینا تو ذهنمه

   اکشن
   Fairy Tail

   Akame ga kill

   سری Fate

   سری Raildex ( acertain magical index , acertain scientific Railgun , a certain scientific Accelerator )

   Dan machi

   Twin star exorsict

   عاشقانه
   Maid sama
   Fruits basket
   Kaguya sama love is war

   ایسکای
   Overlord
   Re zero
   Kono suaba
   No game No life

   کمدی
   Ouran highschool
   Devil is a part timer
   Gamers

   متفرقه
   Food wars

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به Mina san

   مرداد 19, 1399

   راستی Fullmetal alchmist brothert hood هم تو لیستتون نبود اگه ندید حتما ببینید

   پاسخ

  • پیمان در پاسخ به Mina san

   مرداد 19, 1399

   جی تو ، اولین قدم ، ناتسومه و کتاب دوستان ، کاناتا نو آسترا بانانا فیش ،durarara

   پاسخ

  • A در پاسخ به Mina san

   مرداد 26, 1399

   اگه عاشقانه می پسندید
   Violet Evergarden
   Orange
   Weathering with you
   Plastic Memories
   Gosick

   پاسخ

  • Zs در پاسخ به Mina san

   مرداد 30, 1399

   Special a و سبد میوه .شاهزاده اهریمنی .شاهزاده استراید .پایان جهان .ستاره دبیرستان موسیقی. کد شکن .کارناوال. بوسه شیطنت آمیز. کارآگاه ارواح اینا بهترین انیمه هایی بود که تا حالا دیدم

   پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به Mina san

   شهریور 1, 1399

   چقدر دیدی😂من بهت پیشنهاد میکنم فریتیل رو هم ببین من یکی که خیلی دوسش دارم عاشقش شدم😍😍❤

   پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به Mina san

   شهریور 5, 1399

   وای خدا چقدر انیمه دیدی☺😂من کلا چند تا از اینا رو می شناختم چه برسه به این که بهت پیشنهاد کنم😂😂😂فقط یکی جاش خالیه اونم فریتیل🙄😍
   دیگه به غیر از اینایی که گفتی نمیشناسم😂😂😂

   پاسخ

 90. .N.

  مرداد 17, 1399

  :اتک ان تایتان مخصوصا لیوای بهترررینن

  پاسخ

  • محمد حسین رضایی در پاسخ به .N.

   مرداد 18, 1399

   واقققعععاااااا براش ناحقی شده

   پاسخ

  • amir در پاسخ به .N.

   مرداد 20, 1399

   دقیقا اتک محشره

   پاسخ

  • انسان انسان😑 در پاسخ به .N.

   مرداد 22, 1399

   اتک فوق العاده س ولی مانگا شو خوندی؟ اون ایساما بیشعور چه بلائی سر شخصیت ها آوورده 😑

   پاسخ

   • -__________- در پاسخ به انسان انسان😑

    مرداد 22, 1399

    خاااک تو سررررررررررررررر ایسایاما که ♡♡♡لیوای♡♡♡ به اون خفنیو به اون روز انداخت خاااااک تو سرررش هر چند من میدونستم که لیوای زندس چون خیلی واضح بود که هانجی گرفتش پرید تو اب خیلی واااااضح بود هر چند ایسایاما جرئت اینو نداشت که ♡♡لیوای♡♡ رو حذف کنه چون نمیتونه😏😏 چون بیشتر فنارو لیوای تو اتک داره
    سر اینکه لیوای زخمی شد خیلیییی عصبانی شدم😑😡 هر چند باید اعتراف کنم که با چشم بند هم فوق العاده جذاااااابه🤩😎

    پاسخ

 91. Missniloo

  مرداد 17, 1399

  اگه کسی انیمه تو ژانر دارک و روانشناسی خواست ببینه
  پرفکت بلو (سینمایی) شاهکاره به تمام معنا
  دث نوت
  میرای نیکی
  Parastye
  Id:invaded

  تو سبک کمدی
  گرندبل
  باراکامون
  اسوبی آسوباسه
  اوساجی دراپ(هم کمدی هم آموزنده)
  The devil is drop timer
  سامورایی چامپلو

  تو سبک ایسکای
  Re zero
  Konosuba

  تو سبک جنایی؛کاراگاهی و راز الود
  91روز
  شهری که در آن گم شدم
  گوسیک
  سگ های ولگرد بانکوک

  ژانر عاشقانه
  Golden time

  فعلا همینا به ذهنم اومد

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Missniloo

   مرداد 17, 1399

   به نظرم واقعا باید تو ژانر کمدی Ouran Highschool host club رو باید میذاشتی

   پاسخ

 92. Ama

  مرداد 17, 1399

  سگ های ولگرد بانگو هم عالیه ببینید حتما

  پاسخ

 93. مهدی

  مرداد 16, 1399

  دوستان اطلاعاتی از انیمه berserk ندارید

  پاسخ

 94. Danna

  مرداد 16, 1399

  واقعا جای انیمه خادم سیاه خالیه 😐

  پاسخ

 95. designer

  مرداد 15, 1399

  الویت بندیت افتضاحه، حداقل 10 تا انیمه هم باید جایگزین بشن، انیمه های قدری مثل dragon z ball و black clover باید اینجا باشن، log horizon و overlord هم همینطور.. اگر کسی میخواد اینا رو نگاه کنه الویت بندیشو تغییر بده به رتبه myanimlist

  پاسخ

  • ali در پاسخ به designer

   مرداد 25, 1399

   اگه مای انیمه لیست گفته بلک کلاور خوبه بنظرم اصلا نباید روش حساب باز کرد چون بلک فقط از ناروتو اسکی رفته و بس
   ولی دراگون بالو باهات موافقم

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به ali

    مرداد 25, 1399

    Black clover خیلی وقته که از چیزی که بشه بهش گفت اسکی از ناروتو فاصله گرفته

    پاسخ

 96. Mia

  مرداد 12, 1399

  انیمه ی وان پیس خیلی مزخرف بود نمیدونم این انیمه چی داره که این قدر طرفدار داره اصلا تو عمرم چرت تر و کیلیشه ایی تر از اون ندیده بودم …. باز ناروتو قابل تحمل تر بود اگه فیلر هاشو حساب نکنی انیمه ی شبدر سیاهم خوب شروع کرد ولی چند تا جزعیات کوچیک باعث شد کیفیتش بیاد پایین

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Mia

   مرداد 15, 1399

   جالبه که نظرتون بر عکس کل دنیاست ، همه میگن Black clover شروع کندی داشت و بهش ضربه زد بعد اوج گرفت

   پاسخ

  • Mamad در پاسخ به Mia

   مرداد 16, 1399

   👍👍

   پاسخ

  • Am در پاسخ به Mia

   مرداد 17, 1399

   اولین نفری هستی ک تو عمرم دیدم ازش انتقاد کرده من خودم بخاطر گرافیک پایین و طولانی بودنش ندیدمش ولی طرفدارای پروپا قرصی داره

   پاسخ

 97. Aryan

  مرداد 12, 1399

  من انیمه زیاد دیدم انیمه مورد علاقم ناروتو هستش به چند دلیل:
  داستانی داره که خیلی وسیعه و خیل خیلی جالب و پیچید که نشون دهنده هوش نویسندش
  شخصیتایی داره که ادم عاشقشون میشه شخصیاتاش به شکلی نشون داده شدن که خودشون تو دل ادم جا میکنن اصلا نمیدونم چجور توصیفش کنم
  قدرتای شخصیتا به مرور زمان زیاد میشه و یدفه قدرتاشون زیاد نمیشه و نشون دادن اینکه چقدر تمرین میکنن شخصیتاشون برای رسیدن به هدفشون
  با اینکه قدرت شخصیت خیلی بالاست ولی به شکلی نشونش دادن که باور پذیره چون از اول سریال دلایل و اتفاقات کاملا منطقی(منطقی داخل خود سیر داستانی) اثرده میشه و اینکه خیلی وافعی به تصویر کشیده شدن. از اینا بگذریم من چندتا امیمه دیدم که هم ساختار بهتری داشتن و هم داستانشون یکم جالبتر بود و خیلی چیزایی دیگه اما وقتی همه چیزای ناروتو کنار هم میزاری اون موقعس که از همه انیمه ها جلو میزنه ناروتو اگه اجزای مختلفش با انیمه های دیگه مقایسه کنی از بعضیاشون مقداری ضعیفتره ولی کنار هم میزاریشون از همشون جلو میزنه انیمه هست واقعا از ناروتو قشنگ تر ولی ناروتو یه چیز دیگست که دیگه تکرار نمیشه و خودش تو دل مردم جا داده مهم ترین دلیلشم شخصیاتایی که خیلی عالی به نمایش در اومدن همونطور که گفتم انیمه هایی هستن به خاطر دلایلی از ناروتو قشنگ ترن ولی بازم میگم ناروتو بهترینشون و قشنگترینشون نکیدونم چرا ولی هست شاید بعضیاتون بگین این تعصبی نه اینجوری هم نیست کلا نمیشه توصیفش کرد

  پاسخ

 98. نیما

  مرداد 11, 1399

  بایدانیمه شبدر سیاه رو هم اضافه می کردن

  پاسخ

  • ali در پاسخ به نیما

   مرداد 15, 1399

   تو اسکی رفتن شاهه

   پاسخ

   • Amir در پاسخ به ali

    مرداد 20, 1399

    دقیقا😎

    پاسخ

 99. Aria

  مرداد 11, 1399

  یه انیمه ترجیحا کوتاه زیر 100 قسمت معرفی کنید که ارزش وقت گذاشتن داشته باشه.
  منظورم از ارزش معیار های عمومی یک انیمه با امتیاز بالای 8 هست که خودتون هم تا حالا دیده باشید!
  به جز اینه های :هنر شمشیر زنی آنلاین،نبرد تایتان ها،کمیاگر تمام فلزی…

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Aria

   مرداد 12, 1399

   Code geass

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به Aria

   مرداد 14, 1399

   غول کش ها با ته دنیا این چینی یا بدرد نمیخوره

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به محمد

    مرداد 14, 1399

    همینکه به انیمه های ژاپنی میگید چینی ، نشون میده چقدر اطلاعاتتون پایینه

    پاسخ

  • Amirreza در پاسخ به Aria

   مرداد 16, 1399

   دفتر مرگ خیلی عالیه 38 قسمته

   پاسخ

 100. Kasra

  مرداد 11, 1399

  سلام من تازه انیمه دیدنو شروع کردم و از انیمه های توکیو غول و دارلینگ خیلی خوشم اومد اگه پیشنهادی برام دارید ممنون میشم بهم بگید♡

  پاسخ

  • زیدان در پاسخ به Kasra

   مرداد 11, 1399

   سلام .برای شروع میتونی از این ترتیب بری

   1-مای هیرو اکادمی
   2-اتک ان تایتان
   3-توکیو غول
   4-دفترچه مرگ
   5-شمشیر زنی انلاین
   6-بلیچ
   بعد برو نارتو رو شروع کن دوست داشتی قبل ناکجا اباد موعود رو ببین .فقط نارتو طولانیه و بهتره اول اون 6 مورد رو ببینی بعد بری سراغش .بعد ریسک بزرگ اینه وان پیسو شروع کنی

   پاسخ

   • ‌‌M.R در پاسخ به زیدان

    شهریور 5, 1399

    میخوام از بین اینا یکی رو بعد از یک انیمه ای که تمام شد ببینم کدوم بهتره 😅
    توکیو غول
    اتک آن تایتان
    وان پیس
    کدوم را ببینم اول😅

    پاسخ

  • kiana در پاسخ به Kasra

   مرداد 12, 1399

   ببین تو ورزشی ها: کوروکو نو بسکت / هایکو
   تو ژانر شیاطین: جن گیر آبی / شیطان نیم وقت/ خادم سیاه
   خوناشامی : پایان جهان / سرومپ / شوالیه خوناشام
   عاشقانه : شاهزاده سیاه و دختر گرگی / تورادورا/ دردسر برادر ها / بوسه او نه من / مبصر کلاس ما پیشخدمته/ یامادا و هفت جادوگر / ( من خودم به شخصه خیلی انیمه های عاشقانه دوست ندارم ولی اینا واقعا هم کمدی بودن هم عاشقانه اگه عاشقانه دوست نداری نظرت عوض میشه )
   دیگه …. دفترچه مرگ / نوراگامی / بلز باب / دورورو / دو ستاره جنگیر / قهرمان سپر / زمانی که به عنوان یه اسلایم تناسخ پیدا کردم / گینتاما
   سینمایی : اسم تو / صدای خاموش / بچه گرگها/ دختری که در زمان پرید / شمشیر غریبه
   ببین خود من وقتی که میدیدم یکی یه پیشنهاد طولانی داده اصلا نمیخوندمش حوصله شو نداشتم یا خیلی گذرا پیشنهاد ها رو نگاه میکردم ولی تو اینکارو نکن این حاصل یه عمر تجربه منه که همه ی سلیقه ها رو در بر میگیره باور کن اگه این شاهکار ها رو نبینی یه عمر خودتو فوش میدی

   پاسخ

  • ساتو در پاسخ به Kasra

   مرداد 12, 1399

   آقا من میخوام دیدن این انیمه ها رو شروع کنم
   باراکامون
   من ساکاماتوئم
   شاهزاده تنیس
   هاندا کون
   کارناوال
   در دنیایی دیگر با گوشی هوشمند
   قنادی نخبگان
   آنویاما کون – پسر وسواسی
   پسران سانریو
   دروازه اشتاین
   لطفا هر کسی یکی یا چند تا از این انیمه ها رو دیده منو یه راهنمایی کنه فقط در همین حد میدونم که باراکامون ادامه ی انیمه هاندا کون است

   پاسخ

   • ali در پاسخ به ساتو

    مرداد 15, 1399

    میخوای شروع کنی بهتره از انیمه های قشنگ تر و معروف تر شروع کنی
    مثل کدگیاس /دفترچه مرگ /توکیوغول/اتک تایتان/نورلند موعود/بلیچ
    ولی اگه میخوای کلی از انیمه لذت ببری برو سراغ ناروتو
    تو این لیستی که خودت دادی دروازه اشتاین قشنگ تره فقط باید 13 قسمت صبرکنی که به اوج برسه

    پاسخ

    • دنیز در پاسخ به ali

     مرداد 16, 1399

     آقا یکم تنوع بدید هر کی ازتون میخواد انیمه بهش معرفی کنید هعی زرت و زرت انیمه های تکراری میگید . من با تازه کارا کاری ندارم منظورم افرادیه که چند ساله انیمه میبینن به اونا انیمه های جدید معرفی کنید هعی توکیو غولو وان پیس ناروتو و نورلند موعود اتک ان تایتان …. بله قبول اینا جز شاهکار های بشریت اند ولی واسه افراد با تجربه این انیمه ی جدید نمیشه من حالا خودم یه چندتایی میشناسم که احتمالا خیلی کم یا اصلا به گوشتون نخورده ولی خیلی قشنگه
     1-قتل هایی به رنگ صورتی : داستان از این قراره یسری از دانش اموزاهایی که استعداد های خاصی دارن رو تو یه دبیرستان جمع میشن و مدیر اون مدرسه که یه خرس عروسکیه بهشون میگه نمیتویند از این دبیرستان برید مگه اینکه دست به قتل بزنید / حالا اینکه تو طول انیمه کیا کشته میشن یا اینکه مدیر مدرسه واقعا کیه و چرا خودشو نشون نمیده جذابش میکنه .
     2- 91 روز : پلیسی و مافیاییه داستان پسری رو روایت میکنه که تمام خانوادش به دست یک گروهیمافیایی کشته میشن اون پسره تصمیم میگره انتقام بگیره و ماجراهای مختلفی رو از سر میگذرونه
     3- koutetsujou no kabaneri : یه سری مجود که شبیه زامبی اند ولی ( زامبی نیستند ) به ادما حمله میکنند و اگر ادما رو گاز بگیرند اونا هم تبدیل به اون موجودات میشن اسم اون موجودات کابانس داستان پسری رو روایت میکنه که ارزو داره تمام کابانه ها رو شکست بده و داره یه سلاح میسازه اما کابانه ها به روستاشون حمله میکنن و پسره رو گاز میگیرن و ……
     خلاصه اینکه تنوع بدید فرزندانم 😐

     پاسخ

  • A در پاسخ به Kasra

   مرداد 26, 1399

   انیمه های Orange و Satsuriku no Tenshi رو ببینید.
   قشنگن

   پاسخ

 101. لیدا شافعی

  مرداد 10, 1399

  سگ های ولگرد بانگو بی نظیره حتما باید ببینین از انیمه های غمگین هم وایولت اورگاردن حتما این ۲ تا رو ببینین مخصوصا سگ های ولگرد بانگو

  پاسخ

  • Amirreza در پاسخ به لیدا شافعی

   مرداد 16, 1399

   آره سگ های ولگرد بانگو هم خیلی باحاله
   مخصوصا شخصیت دازای اوسامو

   پاسخ

   • ناشناس هستم در پاسخ به Amirreza

    شهریور 10, 1399

    دازای که فقط میخواد خودکشی کنه زودتر بمیره😑 این سادیسمی کجاش باحاله اخه😐

    پاسخ

 102. Rs

  مرداد 9, 1399

  آقا نظرات هرکس محترمه ولی تو رو خدا دلیل درست بیارید

  ۱- کلی انیمه هست که آمریکا پخش میکنه ، نمیدونم اسم سرویس هایی مثل funimation ، sentai filmworks ،animax به گوشتون خورده یا نه

  ۲- استودویو های انیمه سازی کوچکترین اهمیتی به اینکه اثرشون چه قدر در خارج از ژاپن فروش داشته نمیدن ، خیلی از انیمه ها در خارج از ژاپن طرفدارای زیاد دارن اما هیچ وقت سیکوئل نمیگیرن

  پاسخ

 103. نیما

  مرداد 9, 1399

  پرفروش اذیت مانگا ناروتو بوده و پر بیننده تمرین انیمه در خارج از ژاپن ناروتو بوده است من وان پیس و گینتاما رو دیدم ولی به نظر من ناروتو قشنگ تره.که حتی آمریکا هم پخشش کرده.اما سلیقه ها متفاوت است

  پاسخ

 104. نیما

  مرداد 9, 1399

  انقدر ایمه خوب دیدم نمیتونم لیست بدم

  پاسخ

  • Amir در پاسخ به نیما

   مرداد 20, 1399

   😑😑

   پاسخ

 105. Ali

  مرداد 9, 1399

  من همه انیمه های طولانیو به غیر از دراگون بال و کونان رو دیدم و نظرم اینه وان پیس اول گینتاما دوم ناروتو سوم هانتر ایکس هانتر چهارم بلیچ پنجم… واقعا ادم کامنتارو میخونه خندش میگیره یه جوری میان میگن به نظر من ناروتو بهترینه ک انگار همه شاهکار هارو دیدن:)))وان پیس پرفروش ترین مانگای تاریخ ک هست رتبش تو IMDB هم 100 هستش شخصیت اصلیشم توی محبوب ترین کاراکترا تو مای انیمه لیست سومه..بعد هیچ چی ب گرد ناروتو نمیرسه:))ناروتویی ک ی رتبش تو مای انیمه لیست 800 و تو IMDB هم 400 هست..باو ب خدا منم ناروتوفنم ولی واقعا ناروتو ب گینتاما و وان پیس نمیرسه انقد تعصب بیجا نداشته باشین وقتی ندیدین یه چیزیو:/البته اگ جفتشونو دیده باشین و سلیقتون ب ناروتو بیشتر بوخوره مشکلی نی ولی نیاین بگین بهترینه چون نیست انصافا:)

  پاسخ

  • رحیم در پاسخ به Ali

   مرداد 9, 1399

   من اولین انیمه که دیدم ۹ سال پیش ناروتو بود و دومی وان پیس و حداقل ۲ هزار گیگ انیمه تو سیستم خونه دارم ولی به نظر من وان پیس اول تو همه این انیمه ها

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به Ali

   مرداد 9, 1399

   اول بگم که من ناروتو رو اول نمیدونم ( صرفا واسه این که اشتباها برداشت نشه من یه فن متعصبم ) ولی خب بعضی از موارد ذکر شده درست نیست ،

   ۱- در اینکه وان پیس انیمه خوبیه و اینجور چیزا که شکی نیست ولی به هیچ وجه ، نباید خو انیمه رو با فروش مانگا یا لایت نول بسنجید نمونش توکیو غول ، اون جنجالی که سرش پیش اومد به خاطر این بود که استودیو pierrot بر اساس مانگا پیش نرفت

   ۲- تو ناروتو باید در اصل naruto shippuden رو معیار قرار داد که تو my anime list از بین بالای ده هزار انیمه رتبش ۳۶۴ هست

   پاسخ

   • ‌‌M.R در پاسخ به Rs

    شهریور 5, 1399

    آره واقعا خیلی اینا رو هم باید سنجید تازه تو imdb جزو ۲۵۰ سریال برتره ناروتو نه فقط انیمه بلکه بین مستند و سریال

    پاسخ

  • احمد در پاسخ به Ali

   مرداد 13, 1399

   من بیست و هشت سالمه از سال ۲۰۰۰ انیمی میبینم و میگم انتخاب انیمی بستگی به اون کشور داره تو ژاپن وان پیس رو دوس دارن ولی برای خیلیا وان پیس شاید جزو ده تا نباشه پس سلیقتو تحمیل نکن

   پاسخ

  • ali در پاسخ به Ali

   مرداد 15, 1399

   خو اگه به imdb باشه دفترچه مرگ با 200000رای 9گرفته هانتر ایکس هانتر با 32000رای 9.1 گرفته گینتاما با 5000رای 8.6 شده در حالی که ناروتو با 76000رای 8.6 شده وقتی میای میگی تو فلان سایت فلان انیمه انقد نمره داره تعداد رای ها هم محسوب کنی خوبه من هم دارم وانپیسو میبینم یه 100 قسمتی ازش میگذره ولی خدایی هیچ جوره به پای ناروتو نمیرسه من از چند نفر که هردو اثرو کامل دیدن هم پرسیدم گفتن ناروتو بهتر بوده ولی با این که وانپیس هم در نوع خودش شاهکاره موافقم

   پاسخ

 106. محمد آهنگرانی

  مرداد 8, 1399

  یعنی هفت گناه کبیره از انقدر بده که اصلا نزاشتینش به نظر من که خیلی قشنگ بود

  پاسخ

  • زیدان در پاسخ به محمد آهنگرانی

   مرداد 10, 1399

   هفت گناه کبیر شاید بگم یکی از ضعیف ترین انیمه هایی هست که دیدم .واقعا بدم اومد

   پاسخ

 107. Dorsa

  مرداد 8, 1399

  من انیمه های ورزشی و ترسناک خیلی دوست دارم. من انیمه angels of death و koroko no basket رو پیشنهاد میدم

  پاسخ

 108. بنده ی خدا

  مرداد 6, 1399

  معمولا از شخصیت های منفی قوی و نخبه خیلی خوشم میاد!
  انیمه ی youjo senki واقعا خوب بود از شخصیت تانیا دگورچاف و لایت یاگامی خیلی خوشم اومد!
  الانم دنبال انیمه ای هستم که شخصیت منفی و خفن داشته باشه و شخصیتش از این احساساتیایی که خیلی فاز مثبت و اینا برمیدارن نباشه ، اگه سراغ دارین لطفا معرفی کنین!( البته به غیر از سایکوپاس چون اون رو هم دیدم!)

  پاسخ

  • Amirreza در پاسخ به بنده ی خدا

   مرداد 16, 1399

   شخصیت اصلی دفتر مرگ (لایت یاگامی ) دقیقا همین مشخصات رو داره
   پیشنهاد میکنم حتما حتما دفترچه مرگ رو ببینید

   پاسخ

  • Taha در پاسخ به بنده ی خدا

   مرداد 19, 1399

   کد گیاس فوق العادس حتما ببینش

   پاسخ

  • Mahdis در پاسخ به بنده ی خدا

   مرداد 29, 1399

   با این اطلاعاتی ک دادی حتما باید کد گیاس رو ببینی معرکه است

   پاسخ

 109. shakiba

  مرداد 5, 1399

  توکیو غول عالیه.

  پاسخ

 110. نیما

  مرداد 4, 1399

  به‌نظر من انیمه ی ناروتو از همه انیمه های این سایت بهتره انیمه ی توکیو غول تا 2 خوبه فصل 3 خراب کردن وان پیس و بلیچ هم خوبه اما ناروتو پر بیننده تمرین انیمه است و ترکیبی از افسانه های ژاپن وقتی این انیمه رو نگاه کنی میفهمی که هیچ انیمه ای به پاش نمیرسه

  پاسخ

 111. زیدان

  مرداد 1, 1399

  من ناروتو رو دیدم خیلی باید صبر داشته باشی اصلا یه چیزی هست که واقعا طولانیه برا همین قبلش قطعا

  اتک ان تایتان رو ببینید (با اینکه سطحش تو سیزن 3 اومد پایین ولی خوشم اومد)
  توکیو غول تا فصل اول خوبه قطعا ببینید با اینکه از فصل 3 به بعد ندیدم
  مدرسه قهرمانان من قطعا ببینید قبل ناروتو
  و همین طور شمیشر زنی انلاین
  دفترچه مرگ رو هم دوست داشتم
  بعد اینا که نارتو رو دیدید برید وان پیسو ببینید تا تقریبا بهترین انیمه هارو دیده باشید

  پاسخ

  • ali در پاسخ به زیدان

   مرداد 3, 1399

   دمت گرم واقعا نظرت قابل تحسینه مخصوصا این که مدرسه قهرمانانه من رو باید قبل ناروتو تماشا کرد چون اگه بعدش ببینی باست بی معنی میشه ولی توکیورو حتما فصل 4 ببین چون دوباره اوج میگیره

   پاسخ

   • زیدان در پاسخ به ali

    مرداد 4, 1399

    ارع نارتو واقعا عالیه بقیه انمیه ها رو بعدش ببینی بی مزه میشه توکیو غول رو دوست دارم ببینم ولی درگیر وان پیسم

    پاسخ

    • ali در پاسخ به زیدان

     مرداد 6, 1399

     اره منم بعد دیدن هانتر میخوام برم سراغ وانپیس

     پاسخ

   • tk در پاسخ به ali

    مرداد 10, 1399

    من اكادمي قهرمان من رو ديدم و با اينكه ازش بدم نيومد ولي بخاطر خط داستاني خيلي كند ازش زده شدم… بگم ك تقريبا همه ش رو ديدم ولي اگه فصل بعدي داشته باشه ترجيح ميدم نبينم

    پاسخ

  • Rs در پاسخ به زیدان

   مرداد 3, 1399

   میشه فیلر های ناروتو رو اسکیپ کرد ، نمیدونم چرا استودیو pierrot انقدر علاقه به فیلر ساختن داشت حدود ۴۱ ٪ انیمه فیلره

   پاسخ

  • ali در پاسخ به زیدان

   مرداد 13, 1399

   یعنی هرچی گفتی باید برعکس عمل بشه ، توکیو غول: که فاجعه بود همینجوری فاجعه کاراکتر وارد کردن و حذف کردن بدون پیش زمینه کلا تو کار حذف مهم ترین قسمت های مانگا بودن
   فصل 3 اتک آن تایتان: بهترین فصلش بود،
   ناروتو: شخصیت پردازیش خیلی کند و درب داغون و پر فیلتر های الکی
   در مورد sao هم به نظرم لازم نیست بگم 😐
   دفترچه مرگ : به شدت اورریتد ، شاید خیلی بد نباشه ولی لیاقت اینهمه محبوبیت رو نداره بخصوص که کاراکتر هاش قوس شخصیتی ندارن.

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به ali

    مرداد 13, 1399

    SAO واقعا از هر انیمه ای بیشتر over rated هستش ، البته نظرات ما که اهمیت نداره ، درواقع نظر هیچ جای دنیا به جز خود ژاپن واسه استودیو های انیمه همیت نداره ، و خب SAO اونجا خیلی طرفداره

    پاسخ

   • زیدان در پاسخ به ali

    مرداد 14, 1399

    دوست گرامی :/ توکیو غول اگه بد بود شخصیت اصلیش انقدر مورد تقدیر قرار نمیگرفت
    سیزن سه اتک نقد های بدی ازش شده میتونی ببینی
    تازه نارتو هم از بهترین انیمه های تاریخه
    :/
    دفترچه مرگ رو هم گفتم فقط دوست داشتم

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به زیدان

     مرداد 14, 1399

     محبوب بودن شخصیت اصلی هم هیچ ربطی به خود انیمه نداره ،
     ۱- اینکه خود مانگا خیلی پرطرفدار بوده واسه همین قطعا کاراکتر اصلیش محبوبه
     ۲- اصولا دو نوع بد داریم : خود داستان مزخرف باشه ( trash story ) ، یا اینکه بِیس داستان خوب باشه اما خوب به عمل نیاد یا اصطلاحا هدر بره ( waste of potential )

     پاسخ

     • زیدان در پاسخ به Rs

      مرداد 14, 1399

      اتفاقا به نظر من نقطه قوت انیمه شخصیتشه .چون اگر انیمه داستان عالی داشته باشه ولی شخصیت هاش سطح پایین باشن واقعا چرته

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به زیدان

       مرداد 14, 1399

       منظورم این بود که شخصیت ممکنه به خاطر source material محبوب باشه یا انیمه فقط یک شخصیت خیلی خوب داشته باشه ، و در ضمن برعکس اون قضیه ‌ای که بهش اشاره کردین هم وجود داره ، بنا بر این صرف محبوب بودن شخصیت نشونه خوب بودن انیمه نیست

       پاسخ

       • زیدان در پاسخ به Rs

        مرداد 15, 1399

        اتفاقا درست گفتم شما فکر کنید اگر انیمه با داستانی بسیار هیجانی و جالب باشه در نهایت شخصیت اگر بد باشه قطعا به داستان لطمه میخوره .مثل فیلم ارتمیس فاول که به تازگی دیدم /کتاب این فیلم طبق گفته کاربرا عالی بوده و داستان هم خوب بوده ولی وقتی نتونن شخصیتو خوب تو فیلم بسازن به درد عمشون میخوره/
        به نظر شما انیمه ناروتو اگر با یک شخصیت احمقانه و سطح پایین درست میشد الان جزو بهترین انیمه های تاریخ بود؟ شایدم شما نظر شخصی دیگه ای دارید

        پاسخ

        • Rs در پاسخ به زیدان

         مرداد 15, 1399

         چیزی که گفتین هیچ ربطی به حرف من نداره ، گقتم رابطه دو طرفست ، شخصیت و داستان ، در ضمن گفتم که شخصیت ممکنه تو source material خوب در اومده باشه نه تو انیمه

         پاسخ

         • زیدان در پاسخ به Rs

          مرداد 17, 1399

          بله شما هم درست میگید .

          پاسخ

    • علی در پاسخ به زیدان

     مرداد 14, 1399

     یدونه استدلال لای حرفات نبود ، توسط کی تقدیر شده ؟ چرا تقدیر شده؟ چرا به نظر خودت خوبه؟ اینکه بگی فلانی گفته فلانی نگفته دلیل نمیشه (با اینکه حتی رفرنس ندادی) ، اگه حرفت چیزی غیر از سلیقه ست باید براش دلیلی بیاری

     پاسخ

     • زیدان در پاسخ به علی

      مرداد 15, 1399

      ببین لای هر سایتی میتونی اسمی ازش بیاری ؟ قبول نداری اره به شخصه توکیو غول رو دوست دارم و همیشه هم جزو 15 انیمه برتره که باید دید قبل ناروتو

      پاسخ

   • علی ملک در پاسخ به ali

    مرداد 15, 1399

    شخصیت پردازیش کنده؟ لعنتی خنده ام ننداز شخصیت پردازی ازین بهترم مگه داریم؟
    تو خودت بگو تو 37 قسمت دفترچه مرگ قوس شخصیتی چه صیغه ایه؟دفترچه به شدت جذاب بود و لیاقت محبوبیت رو داره
    درمورد اتک که همه میگن بدترین فصلش بوده فصل سه معدود کسایی هم مثل شما هستن که میان همچین چیزی میگن
    فقط در مورد توکیو باهات موافقم انیمه در حد مانگاش نبود اصلا

    پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به زیدان

   شهریور 5, 1399

   وای آفرین واقعا خوب گفتی 😍به نظرم بعدش هم فریتیل رو هم ببینیم ولی نمیدونم چرا تو ایران زیاد رواج نداشت 😔 در کل ناروتو هم خیلی خوب بد گرچه زیاد بود ولی ارزشش رو داشت من ناروتو اولین انیمه ای بود که دیدم که خیل دوستش داشتم و قشنگی این بود که این خیلی سختی کشیده بود و مثلا برای جلب توجه اوایلش خراب کاری میکرد و بعد دیگه تلاشش زیاد شد

   پاسخ

 112. Hmdslh

  تیر 27, 1399

  واقعا نظرات رو خوندم از اوتاکو های جامعه نا امید شدم
  انیمه فقط اینا بقیش همه گی چرت
  اکادمی قهرمانی من
  سورد ارت انلاین
  هفت گناه کبیره
  دروازه اشتاینز
  شیطان کش
  بلک کلوور ( انیمه مرود علاقم )

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Hmdslh

   تیر 27, 1399

   چه عجب یه نفر بالاخره یه لیست خوب داد ، گرچه SAO رو دوست ندارم

   پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به Hmdslh

   تیر 31, 1399

   هنوز جا داره تا به خودت بگی اوتاکو،از رو نظرت میشه فهمید که یه noob بیشتر نیستی شایدم پایین تر

   پاسخ

  • sare در پاسخ به Hmdslh

   مرداد 2, 1399

   ببخشید ولی چون شما ازین انیمه ها خوشتون میاد دلیل نمیشه که ببقیه هم خوششون بیاد و اگه بقیه خوششون نیاد دلیل نمیشه که اوتاکو نباشن اصلا همه اینا سلیقه ای قبل ازینکه نظر بدین یکم فکر کنین

   پاسخ

  • p.r.s در پاسخ به Hmdslh

   مرداد 8, 1399

   اینکه این هارو دوست داری دلیل نمیشه اوتاکویی باشی…تو انیمه هایی رو دیدی که قسمت هاش اونقدر نبودن اما یه اوتاکویی باید تقریبا پونصد یا دویست قسمت انیمه دیده باشه..

   پاسخ

   • ناشناس هستم در پاسخ به p.r.s

    شهریور 10, 1399

    حرفت خیلی غیر منطقی و مسخرس
    مگه حتما باید از مدل انیمه های فوق العاده طولانی ببینی تا بهت بگن اتاکو!؟😑
    من خودمم انیمه زیاد دیدم ولی هیچوقت سراغ انیمه های طولانی قسمت نرفتم چون نه وقتشو دارم نه حوصلشو!
    معمولا انیمه هایی با داستان قوی و کم قسمتیو ترجیح میدم ببینم تا انیمه های فوق العاده طولانیو
    چون واقعا حوصله و نت زیادی میخواد که هرکسی نداره!

    پاسخ

  • A در پاسخ به Hmdslh

   مرداد 26, 1399

   اوتاکو ها آزادن و میتونن هر انیمه ای که دوست دارن ببینن
   دقیقا این مشکل منه که آدمای دیگه از اوتاکو ها تصور دارن تمام انیمه های معروف رو دیده باشن. بعضی از انیمه های معروف واقعا به دل من نمیشینه . یکی از دوستای منم یه اوتاکو بود اما انقدر دید مردم توقع دارن همه انیمه هارو ببینه از اوتاکو بودن زده شد. من نمیگم دوستم کار درستی کرده ولی لطفا اینجوری نگید. بعضیا هستن ناراحت میشن. هرکی سلیقه خودشو داره ممنون.

   پاسخ

 113. kiana

  تیر 27, 1399

  جای خیلی از انیمه های تاریخی که واقعا باید دید وگرنه انگار نصف زندگیتون رو از دست دادید خالیه
  1- انگل قاعده کلی
  2- خادم سیاه
  3- برج خدا
  4- قهرمان سپر
  5- زمانی که به عنوان یه اسلایم تناسخ پیدا کردم
  6- دورورو
  7- گینتاما
  8- فرشتگان مرگ
  9- تیغه شیطان
  10- موشی شی
  این آخرین انیمه ایی که گفتم ( موشی شی ) کلی جایزه تو ژاپن برده خودم هم تازه شروع به دیدنش کردم درواقع سلیقه خاصی میطلبه و صحنه اکشن نداره بیشتر روانشناختی و فانتزیه

  پاسخ

 114. AZIN

  تیر 26, 1399

  لیست عالی هستش خوشم اومد واقعا
  ولی جای انیمه های واقعا قشنگ دیگه خالیه مثل:
  بوسه ی ایزدی
  عاشقان شیطانی
  دردسر برادران
  اولین عشق هیولا
  سفیدبرفی با موهای قرمز
  عروس جادوگر
  گلوله سیاه

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به AZIN

   تیر 26, 1399

   من هنوز نمیفهمم واسه چی عاشقان شیطانی انقدر تو ایران طرفدار داره ، رتبه اش تو مای انیمه لیست نزدیک به ده هزاره یعنی افتضاح ( انقدر بد بود که تو نظرات بهش گفتن سرطان ژانر ریورس حارم ) ، داستانشم واقعا چیزی به جز یه سری ومپایر سادیسمی و یه دختر ساده لوح ابله که هرقسمت لیتر لیتر خونش مکیده میشد و بازم نمیمرد نبود .

   پاسخ

   • دلسا در پاسخ به Rs

    تیر 27, 1399

    همچین میگی تو ایران انگار خودت تو ژاپنی

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به دلسا

     تیر 27, 1399

     با توجه به فعالیت گسترده ام تو Reddit , my anime list , Discord و غیره دارم میگم که ایرانیا توش خیلی کم فعالیت میکنن ،در ضمن کی گفته که من کل عمرم رو تو ایران بودم

     پاسخ

    • Kirito در پاسخ به دلسا

     تیر 28, 1399

     😐😐😐😐

     پاسخ

   • reyhaneh در پاسخ به Rs

    تیر 29, 1399

    باهات موافقم

    پاسخ

   • A در پاسخ به Rs

    مرداد 26, 1399

    کاملا موافقم
    حرف منو زدید

    پاسخ

  • Amir در پاسخ به AZIN

   مرداد 20, 1399

   اه اه عاشقان شیطانی دیگه چه صیغه ایه برای مشتی سوسول خوبه

   پاسخ

 115. ali

  تیر 26, 1399

  لیست خوبیه ولی نمیشه گفت ایرادی توش نداره جای بعضی انیمه ها اصلا درست نیست و باید بالاتر قرار بگیرن برخی دیگه هم برعکس باید پایین تر قرار بگیرن بهترین انیمه های که خودم دیدم اینان:
  1ناروتو
  2دفترچه مرگ
  3کدگیاس
  4توکیو غول
  5مانستر
  6نوراگامی
  7نورلند موعود
  8اسرافیل پایانی
  9اتک تایتان(البته منظورم تا فصل دومشه چون فصل سوم خراب کرد یکم)

  پاسخ

  • Kirito در پاسخ به ali

   تیر 28, 1399

   آخه من موندم شما وقتی وان پیس رو ندیدن چرا نظر میدید هر موقع یک انیمه رو دیدید نظر بدید 😩😩😩

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به Kirito

    تیر 28, 1399

    وان پیس انیمه خوبیه اما خیلیا حوصلشون نمیرسه شروع کنن ببینن چون زیاد قسمت داره

    پاسخ

  • 155attack.on.titan در پاسخ به ali

   مرداد 2, 1399

   چرا همه میگن فصل سه خراب کرد فقط ی تیکه اول تایتان نداشت دلیل بر خراب بودنش نیست

   پاسخ

   • Amir در پاسخ به 155attack.on.titan

    مرداد 20, 1399

    همینو بگو کجاش خراب کرد اینا هم یک مشت نادونن
    ولی توکیوغول بدجوری خراب کرد

    پاسخ

  • جودی در پاسخ به ali

   مرداد 3, 1399

   نوراگامی اخر چیشد ؟ قرار بود فصل سومش بیاد ک پس چی شد؟

   پاسخ

   • Mamad در پاسخ به جودی

    مرداد 16, 1399

    میگن متاسفانه ادامشو قرار نیست بسازن تا الانم که چند سالی میگذره هنوز چیزی تایید نشده از همون مانگا ادامشو بخونین

    پاسخ

 116. پیمان

  تیر 25, 1399

  دوست عزیز کاش یه ۵۰ تا دیگه انیمه خوب معرفی به جز اینا که اینا توش باشه ریزرو ، حماسه وینلند ، تیغه شیطان ، دکتر سنگی، کاناتا نو استرا ، نیروی آتش نشانی ،آجین ، ارباب ، خادم سیاه ، قهرمان سپر ، ستاره باش ، دورورو ، بانانا فیش ، وایولت اورگان ، ساخت آبیس ، موب ۱۰۰ ، ارسلان ،

  پاسخ

 117. Mikaela

  تیر 20, 1399

  عالی بود لذت بردم😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  پاسخ

 118. Alirex

  تیر 17, 1399

  انیمه seraph of the end هم عالی بود خبری از فصل جدید دارید؟

  پاسخ

  • Titan در پاسخ به Alirex

   تیر 22, 1399

   سلام احتمالا سال ۲۰۲۱ فصل جدید منتشر میشه کارگردانش گفته

   پاسخ

   • Vena در پاسخ به Titan

    شهریور 14, 1399

    والا هنوز که هنوزه هیچ خبری از فصل سوم سراف نیست
    اگه قرار بود ۲۰۲۱ بیاد باید تا الان ی خبرایی میشد….من که به همون مانگاش راضی شدم

    پاسخ

 119. محمد

  تیر 17, 1399

  عالی بود مخصوصاً جمله هایی از بزرگانش
  بقیه سوء تفاهم داداش

  پاسخ

 120. ناشناس

  تیر 15, 1399

  بنظرم انیمه های
  ۱-دبیرستان دی اند دی
  ۲-ابشارسرنوشت
  ۳-زمان طلایی
  ۴-مبصر ما پیشخدمته
  ۵-مدرسه دبیرستانی اوران
  هم میتونه توی لیست باشه

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به ناشناس

   تیر 15, 1399

   احتمالا اکثر اون RomCom ها به خاطر این تو لیست نیستن که همشون ناقصن و فقط واسه بالا بردن فروش source material ساخته شده بودن

   پاسخ

 121. سلام خسته نباشید ببخشید چندتا انیمه می خواستم
  مثل ناروتو یا جنگیر آبی از این دست لطفا معرفی کنین
  کاریکاتور

  پاسخ

  • ali در پاسخ به اوكامورا رين جنگیر آبی

   تیر 26, 1399

   دوست عزیز بهت نوراگامی و هانترو پیشنهاد میکنم هردوشون قشنگن بلیچ هم همینطور

   پاسخ

 122. Ava

  تیر 14, 1399

  واقعا جای انیمه هایی مثل سگ های ولگرد بانگو تو لیست خالیه

  بانگو یکی از انیمه های مهشریه که دیدم نوروگامی هم خیلی عالیه

  باید بانگو رو توی لیستتون قرار بدید هم داستان جذابی داره هم شخصیتاش خیلی کیوتن و درکنار هیجان انگیز بودنش طنزم هست و کلا عالیه من خودم هر چقد تکرار میبینمش ازش سیر نمیشم و دارم واسه فصل چهارش له له میزنم قسمتای ویژه شم 2021 میادش من اصلا صبر ندارم

  پاسخ

  • شایان در پاسخ به Ava

   تیر 26, 1399

   موافقم من خودم عاشق سگ های ولگرد بانگو به خصوص دازای و اکوتاگاوام البته ناروتو هم خیلی دوست دارم

   پاسخ

   • Vena در پاسخ به شایان

    شهریور 14, 1399

    از نظر من دازای فقط یک شخصیت مازوخیسمیه عشق خودکشیه
    من واقعا کوچیکترین جذابیتی توش نمیبینم نمیدونم چه چیز این دازای برای بقیه جذابه
    دازای که فقط فقط خودکشی خودکشی خودکشی 😑

    پاسخ

  • F.K در پاسخ به Ava

   مرداد 8, 1399

   بالاخره یکی هم نظر با من پیدا شد.بهترین شخصیت پردازی رو داره.عاشق همه شخصیاتاشم.اگر چه دازای جای خود دارد…

   پاسخ

 123. Mammad

  تیر 10, 1399

  اینارو ول کنید بهترین انیمه جهان فقط وفقط yu gi oh duel monsters خداست سلطان همه سرگرمی ها

  پاسخ

 124. 10

  تیر 8, 1399

  انیمه کیمیاگر تمام فلزی فوق العاده است.
  پیشنهاد می کنم حتما ببینید.

  پاسخ

 125. رضا یوسفیان

  تیر 8, 1399

  دوست عزیز من، بهترین جمله ای که لولوش توی انیمه کد گیاس گفته بود این نبود.چون طی انیمه خودش به خلاف این حرف پی برد.عوضش باید اینوکمی گذاشتی:
  فقط کسایی حق کشتن دارن که خودشون آماده کشته شدن باشن. لولوش وی بریتانیا

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به رضا یوسفیان

   تیر 8, 1399

   دقیقا درسته . اصلا کل قضیه zero requiem بعد از این بود که فهمید حرفش غلط بوده

   پاسخ

  • شاهین در پاسخ به رضا یوسفیان

   تیر 12, 1399

   به خلافش که پی نبرد هنوزم پای حرفش بود که باید برای تغییر دنیا هم دستاتو الوده کنی و هم اینکه نابودش کنی از اول بسازیش ولی با نظرت موافقم اون جمله رو بیشتر تکرار کرد و اون بهتره

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به شاهین

    تیر 13, 1399

    هنوز هم میخواست دنیا رو از نو بسازه ولی نه به اون شکل ، حرف اولش توجیهی بود که برای اینکه بگه اسه خواهرش هر کاری میکنه اما تو zero requiem و جنگ با اشنایزل به c.c میگه من دیگه نمیتونم بین خواهرم و بقیه فرق بذارم . هم لولوش و هم سوزاکو بعد از شکست چارلز تازه چشماشون باز شد و راهی که اومده بودن رو دیدن و روششون رو تغییر دادن ، و هر دو مقصر بودن ، لولوش برای قربانی کردن آدم های بی گناه و سوزاکو برای اینکه چشمشو روی ژاپنی های داشتن تو امپراطوری میمردن بست و فقط وعده فردای بهتر میداد

    پاسخ

 126. نیلوفر

  تیر 7, 1399

  سلام من انیمه افسانه کورا رو بهتون پیشنهاد میدم فوق العاده اس فقط تعجب کردم آواتار رو گذاشتین این رو نذاشتین این خیلی بهتره و به پیشنهاد میدم ناروتو رو ببینین چون فوق العاده اس
  راستی بابت این مطالب بسیار ممنون

  پاسخ

  • 5mohammad5 در پاسخ به نیلوفر

   تیر 24, 1399

   آوتاد کورا از آنگ بهتره؟؟؟؟؟😑😑اگه به خاطر سری اول اواتار نبود من هرگز کورا رو نگاه نمیکردم به هیچ وجه سری کورا به آنگ نمیرسه

   پاسخ

   • Parham در پاسخ به 5mohammad5

    مرداد 2, 1399

    قبولدارم

    پاسخ

   • attack.on. titan در پاسخ به 5mohammad5

    مرداد 2, 1399

    فالو کنید اینستا پیج کامل اتک آن تایتان

    پاسخ

 127. هلیا

  تیر 7, 1399

  سلام
  ببخشید می خواستم انیمه هایی مثل حمله به تایتان ها رو بهم معرفی کنید و اینکه انیمه توکیو غول ارزش دیدن رو داره؟

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به هلیا

   تیر 7, 1399

   سلام هلیا جان،
   توی این مقاله انیمه‌هایی که مثل حمله به تایتان‌ها هستن رو معرفی کردیم که می‌تونی ببینی: https://paroshat.com/29083
   و درباره انیمه توکیو غول، من خودم فصل اولش رو فقط دیدم و خیلی خوشم اومد، اما چون بازخوردهای فصل‌های بعدیش زیاد مثبت نبود دیگه ندیدم.

   پاسخ

   • سایا در پاسخ به زهرا اکیما

    تیر 8, 1399

    نه من تا آخرش و دیدم و واقعا پایان خوشی داره و بی نهاااایت دوسش دارم

    پاسخ

   • Asal در پاسخ به زهرا اکیما

    تیر 8, 1399

    حتمن هر چار فصلو ببین پشیمون نمیشی چون توکیو غول عالیه…ب نظرم توی دنیای انیمه توکیو غول فوق العادس….حتمن ببین

    پاسخ

   • ۰۰ در پاسخ به زهرا اکیما

    تیر 13, 1399

    بازخورداش درست نبودن محشر بود هر چهار فصل

    پاسخ

   • داروین در پاسخ به زهرا اکیما

    تیر 13, 1399

    Free,Tokyo ghoul,seraph,Haikyuu,kuroku no basket,اینا هم خیلی قشنگ هستن.

    پاسخ

  • سایا در پاسخ به هلیا

   تیر 8, 1399

   انیمه توکیو غول فوق العادست

   پاسخ

 128. Hsnshiri

  تیر 6, 1399

  دمون اسلایر قاطیشون نیست!!! لیستتون جامع اصلا نیست saoهم خیلی پایین گزاشتنش نائوفومی (قهرمان سپر) که یادتون رفته دیگه ازایرادای این لیست بقیشو گفتن..!!

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Hsnshiri

   تیر 7, 1399

   به نظرم جای sao کاملا مناسبه چون واقعا overrated show هستش

   پاسخ

 129. Sasha..Gamer

  تیر 6, 1399

  خدااییش ینیی خداییش جای سراف و کوروشیتسوجیو و ناکجا اباد موعود حسابی خالیه باورم نمیشه که اینا تو لیست نیستن خیلی عجیبه😑😐😑
  اولا که گرافیک و داستانشون فوق العادس و خیلی پرطرفدارن
  این ۴ تا انیمه واقعا محشرن فوق العادن اصلا تو کلمات توصیف نمیشن باید حتما ببینید.
  Youjo senki هم فوق العاده بود دقیقا مث دث نوت شخصیت اصلی منفیو فوق العاده نخبه بود واقعا عجیبه که چرا اسرافیل پایانی و youjo senki تو لیست نیستن!!
  این انیمه هارو حتما ببینید هم از نظر گرافیک هم داستان و هم شخصیت پردازی فوق العادن مخصوصا سراف تک تک شخصیتاش فوق العادن مخصوصا فِرید ، یو ، شینیا ، میکائلا ، یوئیچی ، لاکوس ، لست کارر و آشورامارو(اشرا پسره برا اونایی ک هنو نمیدونن……. و نویا و کی لوک (این دونفر تو فصل سه نمایان میشن)
  بهترین انیمه هایی که حتما حتما باید دید نبینی نصف عمرت بر فناس و یعنی چجور اتاکویی هستی ک اینارو ندیدی!
  اسرافیل پایانی
  اتک
  کوروشیتسوجی
  ناکجا اباد موعود
  دث نوت
  Youjo senki
  مدرسه قهرمانانه ی من
  شیطان کش
  لنگه ندارن خداییش تا آخر میخکوبتون میکنن مخصوصا سراف و ناکجا اباد موعود این دو تا رو طاقت نمیارین میرین مانگاشو میخونین از بس کع بینظیرن داداش اینا رو حتما قرار بده حیفه که تو لیست نیستن واقعا فوق العادن

  پاسخ

  • مهدی از مشهد در پاسخ به Sasha..Gamer

   تیر 6, 1399

   دلیلش واضحه و اونم بخاطر جدید بودن بیشتر این آثار هست. من خودمم با خیلی از این انیمه هایی ک گفتی آشنا نیستم ک فکر کنم به همین دلیل باشه. حتما ایناهایی که گفتی باید قشنگ باشه چون بقیه هم تو کامنتا بهشون اشاره کردن. از مدیر سایت تقاضا دارم ک لیست سایت رو لطفا آپدیت کنن.

   پاسخ

  • Alirex در پاسخ به Sasha..Gamer

   تیر 15, 1399

   اگه بخوای بین انیمه و مانگا یکی انتخاب کنی کدومه؟

   پاسخ

  • Alirex در پاسخ به Sasha..Gamer

   تیر 15, 1399

   یه سوال خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده بین انیمه و مانگا کدوم بهتره؟مانگا از لحاظ روایت داستان بهتره و انیمه از لحاظ طبیعی جلوه دادن و کیفیت.من گیج شدم کدوم یکی رو انتخاب کنم بگید لطفا

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به Alirex

    تیر 15, 1399

    این سوالات خیلی کلین ، ولی مردم معمولا source material رو بیشتر دوست دارن چون استودیو ها خوب ادپتیشن نمیکنن

    پاسخ

  • سید بهامین هاشمی در پاسخ به Sasha..Gamer

   مرداد 8, 1399

   سلام
   من شنیدم هاجیمه ایسنا (نویسنده اتک ) گفته فصل چهارمش حد اقل ۳ قسمتش باید imdb ۱۰/۱۰ بگیره !!!!!! یعنی من خوندم سرم سوت کشید !!!!!!!! آخه ۳ قسمت !!!!!

   پاسخ

   • Hunter در پاسخ به سید بهامین هاشمی

    مرداد 13, 1399

    ایسنا چیه دیگع اخه😂 ***ایسایاما***
    خدایی؟!!!!😳 از کدوم سایت خوندی؟؟؟؟
    لعنتی فصل چهارش ابان میاد فقط دوماه و نیم دیگه باس صبر کنم😖
    من فصل چهارمشو بیشتر از سه فصل قبلی دوست دارم (از مانگاش دنبالش میکنم)

    پاسخ

    • سید بهامین هاشمی در پاسخ به Hunter

     مرداد 15, 1399

     میدونم فقط این گوشی خودش کلمات رو عوض می‌کنه برای همین شد ایسنا
     سایتش هم سایت معتبری هست اسمش رو یادم رفت خارجی بود ….آره از یه طرف نمی‌خوام مدرسه شروع بشه از یه طرف می‌خوام فصل چهارمش رو ببینم گیر کردیم ها…..🤣🤣 (:

     پاسخ

     • Hunter در پاسخ به سید بهامین هاشمی

      مرداد 16, 1399

      عه کیبورد منم همینجوریه😅 بعضی اوقات که ی متن خیلی دراز رو تایپ میکنم بعد که نوشتمو میخونم انقدر عصبانی میشم ک نگو دوباره باس بزنم از اول کل کلماتو درست کنم😤 حوصله هم ندارم بزنم کیبورد و عوض کنم😅
      اتک اکشنای فصل چهارش خیلی بیشتر از سه سیزن قبلشه حتما باید انیمه رو دید!😤 چی میشه این فصل!!!! اَه اره مدارس لعنتی باز میشن اون موقع خیلی بدع
      مجازی باشه که غمی ندارم😂😂😂

      پاسخ

      • سید بهامین هاشمی در پاسخ به Hunter

       مرداد 21, 1399

       من خودم به نظرم بهترین انیمه ها به ترتیب اینا هستند
       دث نوت
       کیمیاگر تمام فلزی برادری
       اتک
       اسرافیل پایانی
       توکیو غول
       شهری که در آن گم شدم
       هایکیو
       Code Geass
       ناراتو
       هنر شمشیرزنی آنلاین
       کلاس درس آدمکشی
       آکیرا

       پاسخ

  • Hunter در پاسخ به Sasha..Gamer

   مرداد 13, 1399

   اتک و خادم و ناکجا اباد و دث نوت و youjo senki با سراف خیلی عالی بودن مخصوصا اتک محشر بود!
   من خودم بیشتر با انیمه دیدن حال میکنم تا مانگا
   ولی طاقم طاق شد رفتم سراغ مانگای فصل ۴ اتک

   پاسخ

 130. Armin

  تیر 6, 1399

  اسرافیل پایانی به اون شاهکاری رو جا گذاشتی مرد حسابی!!! واقعا حیفه که تو لیست نباشه خداییش بینظیر و فوق العادس و خیلی عجیبه که ناکجا اباد موعود به اون هیجان انگیزی و خفنی رو هم حتی قرار ندادید!! والا toradora چیه که تو لیست بهترین هاااا قرار دادین!!
  بهترین انیمه ها👇
  خادم سیاه
  اسرافیل پایانی
  دث نوت
  ناکجا اباد موعود
  اتک
  ناروتو
  مدرسه قهرمانانه ی من
  اینارو نبینید اصلا اتاکو نیستید !!!!!!! مطمئنا همتون با این انیمه ها آشنایی دارین.
  و اینکه شرکت سازنده انیمه اسرافیل پایانی همون ویت شرکت سازنده انیمه اتک ان تایتانه!!
  سراف رو حتماااا قرار بدین فوق العاااادس 👍👍نبینی از ما نیستی

  پاسخ

  • Hunter در پاسخ به Armin

   مرداد 13, 1399

   فقط اتک و دث نوت با کدگیاس ✋🏻

   پاسخ

 131. بدون نام

  تیر 5, 1399

  سلام
  به نظرم لیست خوبی بود اما جای خیلی از انیمه ها خالی بود
  انیمه دختر اهلی ساکوراسو
  دختر گرگی و پرنس سیاه
  بگو دوستت دارم
  و…
  ک اصلا تو این لیست نیومده ب نظرم انیمه دفتر مرگ واقعذ قشنگ بود وتقعا ارزش داره ببینیدش.

  پاسخ

 132. Yalda

  تیر 5, 1399

  چرا واقعا هیچ جایی انیمه سراف نیست؟ از همه جذابتر و قشنگتر این انیمهه بود ک هیچ جایی ازش اسم برده نشده:|

  پاسخ

  • Mitsuba_Hiragi در پاسخ به Yalda

   تیر 6, 1399

   همینو بگو! والا!
   خیلیم پرطرفداره اصلا بی نقص بود من از ۱۰۰ بهش ۱۰۰ میدم

   پاسخ

 133. LOVE

  تیر 3, 1399

  به نظرم واقعا عالی بود👍

  پاسخ

 134. امیر

  تیر 2, 1399

  وجدانن 50تا کمه 250 تاش کنین نیاز به ابدیتم داره
  انیمه overlord هم قشنگه ولی اصلا از انیمه akame ga kill خوشم نیومد.

  پاسخ

 135. مهدی از مشهد

  تیر 1, 1399

  قابل توجه کسایی که وان پیس یا ناروتو رو با اختلاف بهترین انیمه های جهان میدونند بگم که
  به نظرم مقایسه انیمه های بالای 400، 500 قسمت با انیمه های نهایتا 60، 70 قسمتی مثل اتک آن تایتان و دفترچه مرگ، احمقانه هست. قطعا کارگردانی که بخواد یک انیمه 500 قسمتی بسازه نسبت به یک اثر نهایت 60 قسمتی، دستش در شخصیت پردازی، روایت داستان و صحنه های اکشن بیشتر باز خواهد بود. انیمه های بالای 300، 400 قسمت رو باهم مقایسه کنین و پایین 100 قسمت رو هم با هم. اونوقت میبینی که هم اتک آن تایتان بینهایت قشنگه و هم ناروتو یا وان پیس.

  پاسخ

  • علی ملک در پاسخ به مهدی از مشهد

   تیر 17, 1399

   این درست که تو انیمه های بالای 100 قسمت دست کارگردان باز تره برای شخصیت پردازی ولی خداییش انیمه هایی مثل کد گیاس هم هستن که با وجود قسمت های اندک شخصیت پردازی خوبی رو به نمایش میگذارند این درست نیست که همه رو جمع ببندی بگی چون کوتاهه پس نمیتونه زیاد شخصیت پردازی کنه اتک ان تایتان شاید یک شاهکار اکشن باشه اما شخصیت پردازی فوق العاده ضعیفه

   پاسخ

 136. محمدرضا

  تیر 1, 1399

  من اتک آن تایتبنو فول متال رو دیدم خیلی قشنگ بودن پیشنهاد میکنم اول اتک ان تایتونو ببینید بعد فول متال دث نوت رو هم قسمت یکش رو دیدم خیلی قشنگ بود ولی جای انیمه خیلی قشنگ سگ ها ولگرد بانگو اینجا خالیه پیشنهاد میکنم ببینید فقط فصل سه هنوز دوبله نیومده

  پاسخ

 137. Tk

  خرداد 30, 1399

  اتك ان تايتان شماره١١؟!
  من انيمه هايي مثل كد گياس و دث نوت رو ديدم و تا اونجايي ك ميدونم از لحاظ انسجام داستاني اتك ان تايتان چيزي ازشون كم نداره و حتي شايد بهتر هم باشه از لحاظ گرافيك و… هم ك مشكلي نميبينم… پس چرا شماره١١؟!😐

  پاسخ

 138. الا

  خرداد 29, 1399

  سلام لطف کنید مقالتونو پربار تر کنید انیمه هایی که اشاره کردین محدود بود و بشخصه جایگاه انیمه سگهای ولگرد بانگو در این لیست به چشم می‌خورد و…

  پاسخ

 139. مریم

  خرداد 29, 1399

  واقعا باید سایتتون رو آپدیت کنید انیمه هایی مثل قهرمان سپر / زمانی که به عنوان یک اسلایم تناسخ پیدا کردم / هایکیو / کوروکو نو بسکت/ برج خدا / گینتاما / پیمان روح / انگل قاعده کلی / روان گذر / 91Days / یوری ان ایس اشاره کرد

  پاسخ

 140. نورا

  خرداد 27, 1399

  انیمه اسرافیل بایانی واقعا تو لیست نیست یا من نمیبینمش…خیلییییییی قشنگ بود خداییش…حتما ببینید اگه ندیدید….راستی میدونید فصل سه کی میاد؟اصلا ساخته میشه فصل سه؟اگه مثل این انیمه سراغ دارید خواهشا معرفی کنید …گرافیکشم بالا باشه یعنی مثل اسرافیل خوشگل و طبیعی باشن شخصیتاش

  پاسخ

  • مهرداد در پاسخ به نورا

   تیر 16, 1399

   گفته شده فصل ۳ سال بعد میاد یعنی سال ۲۰۲۱

   پاسخ

 141. نرگس

  خرداد 27, 1399

  من اولین انیمه ای که از اینترنت دانلود کردمو داخل تلوزیون ندیدم سگ های ولگرد بانگو بود…بعد از اون تایتان مهاجم رو کامل دیدم و بعدش خواستم توکیو غول روببینم ولی از ش خوشم نیمد و بعد سه یا چهار قسمت ولش کردم…با اینکه تایتان مهاجم هم فضای دلهره اور وچندشی داشت ولی با این حال از توکیو غول خوشم نیمد با اینکه تایتان مهاجم رو خیلی دوست داشتم….تازه انیمه اسرافیل بایانی رو تمومکردم و تو خماری موندم که فصل سه کی قراره بیاد وهرجا میگردم میگن خبری نیست ازش…بی نهایت شیفتش شدم…بیشتر انیمه هاییکه گرافیکشون بالاست و شخصیت ها چهره های زیبایی دارن مثل اسرافیل و سگ های ولگرد بانگو…و اینکه عاشق انیمه هایی هستم که راجب قدرت های ماورایی و جادو و کار تیمی اینچیزا باشه…اگه انیمه ای مثل اسرافیل سراغ دارید خواهشا بگد بهم چون میخوام خماری اسرافیل رو بشوره ببره…راستی میدونید فصل سه اسرافیل کی میاد؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • محمدرضا در پاسخ به نرگس

   تیر 1, 1399

   گفتم بگم که اون اسمش تایتان مهاجم نیست اسم حالت تایتان ان تایتان مهاجمه اسم انیمه حمله به تایتان یا حمله به غول یا اتک آن تایتانه

   پاسخ

   • نرگس در پاسخ به محمدرضا

    تیر 3, 1399

    حالا چون هردوشو میگن گفتم ، محتوا مهمه😂

    پاسخ

   • علیرام در پاسخ به محمدرضا

    تیر 3, 1399

    جای اسرافیل پایانی و سگ های ولگرد بانگو خالیه خداییش…
    اضافشون کنید

    پاسخ

   • Hunter در پاسخ به محمدرضا

    مرداد 16, 1399

    ن اسم اصلیش تایتان مهاجمه!!! انگلیسیشو اشتباه ترجمه کردن اتک ان تایتان در واقع شینگکی نو کیوجین همون تایتان مهاجم میشه

    پاسخ

    • همسایه در پاسخ به Hunter

     شهریور 10, 1399

     داری اشتباه میکنی
     شینگکی نو کیوجین همون اتک ان تایتان میشه
     تایتان مهاجم که اسم تایتان ارنه

     پاسخ

  • Mitsuba_hiragi در پاسخ به نرگس

   تیر 6, 1399

   اره واقعا
   سراف فوق العاده ترین و رواااانی ترین اااااااانیمس مخصوصا علاوه بر داستان خفنش گرافیک و شخصیت پردازیش خیلی خفنه تک تک کاراکتراش ژذاب و خفنن و خوشگلل من به شخصه عاشق تک تک کاراکتراشم 👍 سراف لنگه نداره و فک نکنم انیمه ای باشه شبیه سراف ینی من به این خفنی ندیدم سراف تکه کلااا
   و این دو فصل هنوز هیچی نیستن هیچچچی در برابر فصل سوم که قراره بیاد حتی ۵ صدم داستانش حساب نمیشه!!! تو فصل سوم اووووووف قراره کلا بترکوووووونه ینی ببینیش از بس هیجان انگیزو خفنه قلبت میاد تو دهنت من که خودم این انیمه رو هزار بار دیدم ولی خسته نشدم داستان هزار ساله پشت این ماجراهاس و یو مث اینکه با ازمایشات به دنیا اومده و انسان نیست!!! و تو فصل سوم و چهارم تک تک شخصیت ها زندگی نامه ای دارن برای خودشون!! اینطور که از مانگاش معلومه عمرا بتونن تو فصل سوم تمومش کنن هر چی فصلاش بیشتر باشه به نفع ماس😀😀😀 وااااای نمیتونم صبررررر کنم دارم دیوونه میشم هروقت این انیمه رو میبینم قلبم میاد تو دهنم 🤐
   سال ۲۰۲۱ قراره بیاد مطمئنا!! دلم میسوزه برا کسایی که یک قسمت دیدنو ول کردن اصلا نمیدونن چی ب چیه حتی اون جنگش رو هم ندیدن 😂😂 وای اینا چقدر بدبختن😂😂 کلا مانگاش فوق العادس😍

   پاسخ

   • دلسا در پاسخ به Mitsuba_hiragi

    تیر 27, 1399

    اولا با خوندن مانگا هیجانش میره راستی من شنیدم تو مانگا فصل ۳ میکا میمیره واقعا مرد

    پاسخ

    • .. در پاسخ به دلسا

     مرداد 6, 1399

     ن بابا نمرد تبدیل به شیطان شد

     پاسخ

    • بنده ی خدا در پاسخ به دلسا

     مرداد 6, 1399

     هر چی انیمه تا حالا بوده دیدم…….دیگه انیمه های خفن مثل قبلی پیدا نمیشه-_-
     دث نوت کدگیاس و اتک فوق العاده ترین انیمه هایی بودن که تا الان دیدم! به نظر من دث نوت باید اول میشد!
     نا کجا آباد موعود و خادم سیاه رو هم اگه ندیدین پیشنهاد میکنم حتما ببینید جزو انیمه هایی هستن که بدون هیچ درنگی هی میری قسمت بعد میبینی!
     تا ابان برای فصل چهار اتک فسیل میشم میرع-__- مخصوصا من زیاد با مانگا خوندن حال نمیکنم! از نظرم اون لذتی که توی انیمه دیدن هست توی مانگا نیست:/ ناچارا صبر میکنم انیمش بیاد!

     پاسخ

  • ناشناس هستم در پاسخ به نرگس

   شهریور 10, 1399

   منم از توکیوغول اصلااااا خوشم نیومد

   پاسخ

 142. R_moohamad

  خرداد 27, 1399

  با این همه انیمه ای که دیدم وان پیس یه سر گردن از همشون بالا تره

  پاسخ

 143. حقیقت

  خرداد 25, 1399

  داداش این لیست ۵۰تای عالی من انیمه دیدن با این لیست شروع کردم خیلی خوب ولی کاش آپدیتش کنی یه سری انیمه جدید اومده که واقعا شاه کارند مثل قهرمان سپر و … لطفا اضافه کنید

  پاسخ

 144. Aida

  خرداد 23, 1399

  سلام و ببخشید تو کامنتم بجای نظر دادن سوال میپرسم :
  یه انیمه س که میخام دوباره ببینمش ولی اسمشو همون موقع هم نمیدونستم .
  اگه کسی میشناسه ، میشه لطفا اسمشو بگه :
  چنتا بچه دبیرستانی که تا اواسط داستان ، ماموریتایی بهشون میدن تا برن قدرتای ماوراعه طبیعی بقیه رو از بین ببرن تا جلوی استفاده ی سوعشون رو بگیرن . این قدرتا هم مثل یجور ویروسه که فقط بعضی افراد از بچگی تا جوونی دارنشون . داستان با یه پسره میره جلو که بتازگی عضو این گروه شده (همه ی گروه قدرتای خاص خودشونو دارن ، پسره هم میتونه قدرتای بقیه رو از بین ببره ) پسره بعدها میفهمه که قدرتش غارته و قدرت اون افراد رو در واقع غارت کرده و الان دارشون . بعد میره چندسال قبل از شروع داستان که درباره ی داداش پسرس ، ک هنو زندس و از قبل این برنامه ها رو بوسیله قدرت سفر در زمانش ریخته تا پسره قدرت همه ی دنیارو غارت کنه (از مشکلاتی ک در آینده ایجاد میشن جلوگیری بشه) و یجورایی میشه گفت این ویروس رو ریشه کن کنه . بعد پسره میچرخه دور تا دور دنیا تا قدرتای این و اون رو بگیره که همزمان با اینکارش حافظشو هم کم کم از دست میده…

  توروخودا بگین اسمشو=((((

  پاسخ

  • نام در پاسخ به Aida

   خرداد 23, 1399

   چارلوت …..

   پاسخ

   • Aida در پاسخ به نام

    خرداد 24, 1399

    تنکیوووووو

    پاسخ

 145. محسن

  خرداد 23, 1399

  انیمه حمله به تایتان یا نبرد با غول ها واقعا محشره انیمه ی وایولت اورگادن هم بینظیره

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به محسن

   خرداد 25, 1399

   حمله به تایتان که مزخرفه چرا الکی دربارش پیشنهاد میدی اصلاً خوب تراحی نشده بیشتر فیلم هم همه جاش تاریکه که واقعاً رو مخه

   پاسخ

   • آریانا در پاسخ به امیر

    خرداد 25, 1399

    اتفاقا قشنگه حالا تو خوشت نیومده دلیل نمیشه افتضاح باشه با اینکه تاریکه ولی خیلی قشنگه

    پاسخ

   • زهرا در پاسخ به امیر

    خرداد 26, 1399

    اصنم همه جاش تاریک و مبهم نیست شما اگه کامل دیده باشی متوجه راز هایی میشی که تو کمتر انیمه ای دیده شده و به نظرم جزو بهترین انیمه های جهانه 😒😏

    پاسخ

   • محمدرضا در پاسخ به امیر

    تیر 1, 1399

    تا اونجایی که من خوندم بیشری ها اتک آن تایتانو پیشنهاد دادن خودمم دیدمش پس جایی بدی گفتن نیست

    پاسخ

   • Mamad در پاسخ به امیر

    مرداد 16, 1399

    اتفاقا اتک ان تایتان بهترین انیمه ی تاریخه!!!

    پاسخ

   • سید بهامین هاشمی در پاسخ به امیر

    شهریور 1, 1399

    جنابعالی برو اول یاد بگیر طراحی چه شکلی نوشته میشه بعد نظر بده
    اتک جزو بهترین انیمه های تاریخه پس 🤫🤫🤫
    بعدشم قشنگ معلومه یه نوبی و هیچی از انیمه نمیدونی

    پاسخ

   • همسایه در پاسخ به امیر

    شهریور 10, 1399

    کلا امروزه املای همه ضعیف شده😐

    پاسخ

 146. Ms

  خرداد 22, 1399

  وای بالاخره یکی حرف منو گفت ، همه میدونن SAO همونقدر که طرفدار داره دشمن هم داره ، معمولا کیریتو (MCداستان ) همیشه تو لیست کاراکتر های Over power قرار داره ، همیشه به طرز مسخره ای از همه قوی تره ، همیشه لحظات قبل از جنگ پاور آپ های عجیب قریب میگیره ، شخصیت پردازی کاراکتر های دیگه افتضاحه فقط همینطوری عاشق کیریتو میشن ، رابطه آسونا و کیریتو خیلی
  مصنوعی بالغانه میشه ، قطعا SAO نقطه قوت های خودشو داره اما بدون شک یکی از انیمه هایی که به شدت بیخودی تو بوق کردنش ( overrated show )

  پاسخ

 147. مهدی از مشهد

  خرداد 21, 1399

  هنر شمشیر زنی یا sword art online رو به افراد زیر 18 سال توصیه میکنم. ایده اولیه فوق العاده هست ولی به تدریج پرداخت آن رو به افول میرود. یک قهرمان همه فن حریف که همه دخترا دوسش دارن. یعنی از این ایده حالم به هم میخوره، کاملا مشخصه که روی نوجوونای احساسی و نوپا حساب کردن. نه شخصیت پردازی قوی و نه فیلم نامه قوی. بیشترین حرصم رو از این انیمه خوردم.
  بیشتر شخصیت های یک اثر باید خاکستری و عمیق باشند به مانند اثرهای دفترچه مرگ ، اتک آن تایتان و توکیو غول و خیلی انیمه های دیگه . به عبارتی در اثر کمتر به تیپ شخصیتی بر خوریم و تصمیمات کاراکتر ها را بر اساس پرداخت شخصیتی آنها درون اثر درک کنیم.
  یعنی مثلا در اثر نگوییم که شخصیت کیریتو در سریال هنرشمشیر زنی، یک بازیکن حرفه ای و با اخلاق و همه چی تمام است و برا همین این تصیمیمات معرکه را میگیرد ، بلکه بگوییم چرا شخصیت کیریتو اینچنین شده است و چرا این تصمیم را میگیرد. کاری که در سریال اتک آن تایتان به نحو معرکه ای پرداخت شده و شما میتوانید درک کنید که مثلا چرا شخصیت میکاسا با این جذبه و قدرتمندی اینقدر سرد و چسبیده به ارن است و یا مثلا با اینهمه نقش مفید و موثر فرمانده اروین برای بشریت، متوجه اهداف خودخواهانه آن شوید. خلاصه مخاطب اصلی بعضی انیمه ها مناسب زیر 18 هست بعضیا برای بزرگسالان.
  من بعدا خودم یک لیست 10 موردی از انیمه های خوب و مورد علاقم میگم

  پاسخ

  • سید طه آقائی مریان در پاسخ به مهدی از مشهد

   خرداد 25, 1399

   من نمی کم که انیمه خوبی یا بدی ولی ایده اولیه که گیر بیفن ۱۰۰ طبقه رو فتح کنن جالبه می تونستن از توش یه شاهکار هم در بیارن ولی رسما ایده رو سوزوندن با این همه گندی زدن باز هم انیمه ساختن که ارزش دیدن داره پس به همین خاطر که خیلی ها دوسش دارن

   پاسخ

   • دقیقا موافقم که اگه با روند کندتری و تقریبا طبقه به طبقه پیش میرفتن، میشد که یک انیمه بلند و شاهکار ازش درآورد ولی به جاش یهو نشون دادن که لولش 40 شده و کلی رفتن طبقات بالا. با ایجاد کردن خط داستانی موازی با خط اصلی داستان این انیمه پتانسیل عالی داشت. ولی حیف که حیف….

    پاسخ

  • حقیقت در پاسخ به مهدی از مشهد

   خرداد 25, 1399

   می شه شما بگی چرا شخصیت می کاسا چسبیده ارن قبول نجاتش داده ولی چرا درباره هنر شمشیر زنی آنلاین خوب نتونستن در بیارن بزرگترین اشتباهش هم سرعت بالاش رسما تو ۱۵ قسمت اول تمومش کردن

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به حقیقت

    خرداد 25, 1399

    دقیقاً حرف منو زدی همه دوست داشتن ببینن که مرحله آخر چی میشه تازه گند زدن تو همون میتونستن 100 مرحله کلی قسمت درارن که واقعاً جالب میشد تازه از نظر من باید تو داستان پسره نقش پولدار رو داشت تا سریعتر با اون دختره ازدواج می‌کرد ولی اگه بخوایم داستان رو زیباتر کنیم باید فقط دنیای واقعی رو از توش حذف می کردیم از وقتی که این انیمه به دنیای واقعی رفت کل جذابیتش رو از دست داد به نظر من باید فقط اون دنیای مجازی می بود یعنی اصلاً دنیای واقعی وجود نداشت فقت اون دنیا بود و اینکه چون تو خود داستان گفت این دنیا خودش خودش کنترل می‌کنه پس میتونستن از همین فصل های بعدی رو به وجود بیارن که بعنوان مثال اون دنیا خودش بزرگتر کنه واقعاً حیف همچین داستانی که با بی فکری به بادش دادن

    پاسخ

    • sn در پاسخ به امیر

     تیر 24, 1399

     sao تو فصل 3 قشنگ تر شد. مشکل اصلی این انیمه این بود نویسنده فضای داستان رو تو فضا های مختلف برد.مثلا از فانتزی پرید تو اکشن!!

     پاسخ

   • lechofer در پاسخ به حقیقت

    شهریور 11, 1399

    من از میکاسا بخاطر همین دلیل اصلا خوشم نمیاد
    خیلی رواعصابه ارن ارن کردناش تمومی ندارن کاش لااقل دیگه انقدرررر ارن ارن نمیکرد😣
    واقعا اعصابم خیلی خورد شده😩

    پاسخ

   • Mr_ermia در پاسخ به حقیقت

    شهریور 11, 1399

    سلام انیمه با ژانر کاراگاهی و روانشناسی تو مایه های دث نوت بهم معرفی کنید مانستر با سایکوپاس رو دیدم
    توکیوغول و سگ های ولگرد بانگو رو هم دیدم هر چند از توکیوغول زیاد خوشم نیومد.

    پاسخ

 148. kawaii.ak

  خرداد 21, 1399

  اخه چرا دراگون بال تو این لیست نیستتت . دراگون بال جزو بهترین انیمه های دنیاس که

  پاسخ

  • Davod در پاسخ به kawaii.ak

   خرداد 30, 1399

   به نظر من دراگون بال بهترین انیمه دنیا است و هنوز هم نتونستم براش جایگزین پیدا کنم اگه فکر میکنید انیمه ای هست که به پای دراگون بال برسه معرفی کنید.

   پاسخ

   • kawaii.ak در پاسخ به Davod

    تیر 17, 1399

    اگه one piece رو ندیدی حتما ببین،از نظر من وان پیس و دراگون بال این دوتا بهترین انیمه های دنیا هستن و اگه میخوای انیمه کوتاه ببینی dr.stone و kimetsu no yaiba و vinland saga انیمه های خوبین ولی one piece یه چیز دیگس

    پاسخ

 149. رضا

  خرداد 21, 1399

  هنر شمشیر زنی انلاین بهترین موسقی متن و بهترین صحنه های اوج گیری داره و حوصله ادم رو سر نمیبره الان میخوام توکیو غول ببینم طبق گفته دوستان امیدوارم ک به خوبیه هنر شمشیر زنی باشه اما بعید میدونم 🙂

  پاسخ

  • حقیقت در پاسخ به رضا

   خرداد 25, 1399

   توکیو از ریشه و اساس فرق می کنه و صحنه شمشیرزنی دو دستیش بهترین قیمت انیمه sao بوده من به تو انیمه قهرمان سپر پیشنهاد پی کنم نگاه کنی

   پاسخ

 150. نیما

  خرداد 21, 1399

  من مدت زیادی انیمه می بینم تازگیا دو تا انیمه دیدم که فوووق العاده بودن اولی که شیطان کشه همه چیزش شاهکاره مخصوصا موسیقی متنش دومی هم که made in abyss هست این آخریه عجب چیزی بود کلا با انیمه های دیگه متفاوت بود هم ایدش خلاقانس همم خیلی غمگینه فریب کاور این انیمه رو نخورید که یه وق فک کنید بچگانس

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به نیما

   خرداد 25, 1399

   من بهت پیشنهاد می کنم بررو هنر شمشیرزنی آنلاین رو ببین ولی فقت تا اونجاش که تو بازی گیر افتادن تا اینجا می تونم بگم واقعا داستان بی‌نظیری داره امید وارم از نظر من خوشت بیاد

   پاسخ

   • Alirex در پاسخ به امیر

    تیر 15, 1399

    به نظرم اصلا به عنوان یه انیمه موفق نمیشه روش حساب کرد و ارزش دیدن نداره
    تمام دخترا تو کف کیریتو(MC)هستن
    فضای بازی از مجازی میاد به واقعیت و قشنگ نمیکنه داستانو من خودم نزدیک یه فصل و نصف دیدم و ازش زده شدم

    پاسخ

 151. N

  خرداد 17, 1399

  ناروتو بهترین انیمه دنیا و بی نقص ترین انیمه ست و انیمه های که خیلی قشنگن و عالین نوراگامی و شبدر سیاه و مدرسه قهرمانانه من هر کی طرفدار ناروتوعه این انیمه هایی که 100 درصد باید ببینه

  پاسخ

  • حقیقت در پاسخ به N

   خرداد 25, 1399

   دادش انیمه ناراتو سر تا پا اشکال داستان های فرعیش خیلی زیاد روند انیمه به شدت کنننننند و اینکه ناراتو هیچ کاری نکرده همه م اون رو به چشم قهرمان نگاه می کنن و تازه آخرشم هوکاگه نمی شه یعنی مارو ۷۰۰ قسمت نگه داشتن تا بگن در آینده یه جوری هوکاگه می شه لعنتی چه جوری آخه یکی از بدترین های لیست منه

   پاسخ

   • علی ملک در پاسخ به حقیقت

    خرداد 28, 1399

    چرا ایراد بیخودی از انیمه میگیری؟کجا اشکال زیاد داره تو تنها اشکالی که میتونی از انیمه بگیری تعداد فیلر هاشه بعدش هم کی گفته هوکاگه نمیشه الکی دروغ میگی اگه بروتو رو نگاه کنی میبینی که کاملا در اشتباهی
    هیچ انیمه ای در جذابیت نمیتونه حریف ناروتو بشه و این انیمه بهترینه

    پاسخ

 152. اشکان

  خرداد 17, 1399

  پیشنهاد میکنم غول توکیو حتما ببینید هر چند ک فصل یکش فقط بود و همچنین دفترچه مرده رو ببینید واقعا
  فوق العاده ست بخصوص اهنگایی ک براش ساختن واقعا
  ببینید چ کارا ک برای نیمه هاشون نمیکنن فقطی چیزی
  چرا بهترین رو نگفتن اینجا ینی هر کی نره اتک ان تایتان
  رو نبینه…واقعا معتادش میشید

  پاسخ

  • danial_v در پاسخ به اشکان

   خرداد 17, 1399

   تا فصل چهار توکیو غول هست
   الیته فصل اخر هست

   پاسخ

  • حقیقت در پاسخ به اشکان

   خرداد 25, 1399

   من نمی تونم بین اتک ان تاتان و انیمه های دیگه انتخاب کنم ولی مطمئنم جذاب ترین انیمه دوران اتک ان تایتان خیلی امید وارم که تو فصل ۴ گند نزنن احتمالش کمه ولی امیدوارم

   پاسخ

   • محمد حسین در پاسخ به حقیقت

    تیر 2, 1399

    اتک ان تایتان تو فصل 4 گند نمیزنن و منم دیدم اتک ان تایتانو منم فکر میکردم بهترین انیمه هست تا اینکه کیمیاگر تمام فلزی رو دیدم خیلی قشنگ بود به نظر من یکم بهتر از اتک ان تایتان بود ولی اتک ان تایتان واقعا باید سوم باشه دث نوت دوم و کمیاگر تمام فلزی اول ولی یک سوال داشتم چرا انیمه قشنگی مثل سگ ها ولگرد بانگو تو این لیست نیست راستی فصل سه کی دوبله میاد باید با زیرنویس ببینم زیاد مونده راستی پیشنهاد میکنم اتک ان تایتانو تو شهریور ببینید که تا 25 مهر تا فصل آخر فصل سه برسید چون سخته منتظر فصل چهار اتک ان تایتان بود

    پاسخ

   • دلسا در پاسخ به حقیقت

    تیر 27, 1399

    من ی فکت انیمه دیدم نوشته بود ک کارگردان اتک از همون اول قصد داشته انیمه رو با مرگ تمام شخصیتا ب پایان برسونه راستو دروغشو نمیدونم ولی اگه اول میخواستم ببینم با این فکت انیمه نظرم عوض شد آخه من نمیتونم مرگ شخصیت های اصلی رو ببینم

    پاسخ

 153. تازه کار

  خرداد 16, 1399

  سلام من کلا سه تا انیمه دیدم کد گیاس . دف نوت . اتک ان تایتن پیشنهاد میکنم هر سه تاش هم ببینین ولی باید بگم که بین این سه تا هم کد گیاس بیشتر ادمو مشتاق میکرد که قمست بعدیش هم دنبال کنی البته واقعا درست نیست بینشون مقایسه کرد چون به نظرم هر سه تا شون واقعا قشنگ بودن

  پاسخ

 154. کتایون

  خرداد 15, 1399

  من به عنوان یه اوتاکو بهتون پیشنهاد میدم حتما کیمیاگر تمام فلزی، دفترچه مرگ، شارلوت و یونا دختری از سپیده دم رو هم ببینید. مطمئن باشید که پشیمون نمیشین

  پاسخ

 155. negin

  خرداد 13, 1399

  بهترین انیمه راز الود انیمه promised neverland ببینین پشیمون نمیشین شدیییدا توصیه میشه

  پاسخ

  • ehsan در پاسخ به negin

   شهریور 1, 1399

   صد درصد موافقم

   پاسخ

 156. سید بهامین هاشمی

  خرداد 11, 1399

  رامین موسوی
  بهت پیشنهاد میدم حتما حتما حمله به تایتان رو ببین دوبله خوبشم فیلیمو دارد و خودم ۶ بار دیدم و بازیشم دارم در همین حد بگم که پشیمون نمیشی

  پاسخ

 157. حامد

  خرداد 10, 1399

  من انیمه های زیادی دیدم ولی اونایی که از نظر من همتا نداشتند ناروتو و شبدر سیاه و دث نوت و به خصوص وان پیس

  پاسخ

 158. danial_v

  خرداد 9, 1399

  چند تا انیمه خوب معرفی کنید مثل توکیو غول و هنر شمیشیر انلاین

  پاسخ

  • سید بهامین هاشمی در پاسخ به danial_v

   خرداد 12, 1399

   به نظر من انیمه حمله به تایتان کلاس درس آدمکشی و دفترچه مرگ و کیمیاگر تمام فلزی برادری رو حتما ببین
   ماراتون هم شاید خوشت بیاد

   پاسخ

  • kawaii.ak در پاسخ به danial_v

   خرداد 21, 1399

   من همه ی این انیمه ها رو تقریبا دیدم و از نظر من وان پیس از همه یه سرو گردن بالا تره. شاید بگین که کی حوصله نهصدو خوردی قسمت داره ,ولی اصلا پشیمون نمیشین من خودم به شخصه اگه 1000 تا قسمت دیگه هم ازش بیاد با اشتیاق کامل میبینمش .خلاصه اگه کسی میخواد وان پیس رو ببینه توش شک نکنه که یکی از بهترین انیمه هاس

   پاسخ

  • حقیقت در پاسخ به danial_v

   خرداد 25, 1399

   قیام قهرمان سپر و اتک ان تاتان یع چندتا دیگه اسم فارسیشون نمی دونم خوشت اومد بگو یهوچندتا دیگه هم دارم

   پاسخ

  • حقیقت در پاسخ به danial_v

   خرداد 25, 1399

   شبدر سیاه هم انیمه خوبی بخش اولش تموم شده و داره هفته یه قسمت میده بیرون

   پاسخ

  • محمدرضا در پاسخ به danial_v

   تیر 1, 1399

   سگ ها ی ولگرد بانگو رو هم ببین

   پاسخ

 159. Moein

  خرداد 7, 1399

  الان دارم دیوونه میشم 800 تا کامنت خوندم هنوز به یه تصمیم قطعی نرسیدم تنها انیمه دیدم حمله به تایتان بوده و همینطور اواتار که انیمه محسوب نمیشه 🙁
  وان پیس و ناروتو رو ببینم ولی اخه خیلی قسمت داره خیلی واقعا حوصلم نمیزازه اینقدر قسمت ببینم یه انیمه میخوام که پیچیدگی حمله به تایتان داشته باشه و همینطور مثل فانتزی هم باشه قسمت هاشم زیاد نباشه حال ندارم عاشقانه هم نباشه فکر کنید این فرد با اتک و اواتار حال کرده چه انیمه میتونم بهش پیشنهاد کنم لطفا همه بگید

  پاسخ

  • Bahar در پاسخ به Moein

   خرداد 8, 1399

   انيمه سگ هاي ولگرد بانگو رو ببين ٣٦ قسمت بيشتر نيست و خيلي شخصيت پردازي هاش جذاب،بعدش كيمياگر تمام فلزي برادري رو ببين فوق العاده است و توكيو غول اينا خيلي طولاني نيستن ولي خيلي جذابن

   پاسخ

  • احسان در پاسخ به Moein

   خرداد 8, 1399

   داش منم مثله تو ام حوصله قسمت زیاد ندارم بیا چند تا انیمه میگم‌ ک ارزش داشته باشه دث نوت کیمیاگر فلزی شبدر سیاه توکیو غول هانتر ایکس هانتر

   پاسخ

  • ……. در پاسخ به Moein

   خرداد 8, 1399

   one punch man

   پاسخ

  • messia در پاسخ به Moein

   خرداد 8, 1399

   توکیو غول رو ببین به این مشخصاتی که گفتی می خوره

   پاسخ

  • پیمان در پاسخ به Moein

   خرداد 9, 1399

   ناکجا آباد موعود کیمیاگر فراموش شده انگل قاعده کلی بانانا فیش

   پاسخ

  • ata usefpoor در پاسخ به Moein

   خرداد 10, 1399

   من بهت واقعا پیشنهاد میکنم توکیو غولو ببینی

   پاسخ

  • حقیقت در پاسخ به Moein

   خرداد 25, 1399

   من غارتگر بهت پیشنهاد می کنم پیچیدگیش شبیه اتک ان تایتان

   پاسخ

  • محمدرضا در پاسخ به Moein

   تیر 1, 1399

   حتما برو سگ ها ی ولگرد بانگو رو ببین خیلی قشنگه اگه از اتک آن تایتان خوشت اوده برو فول متال یا همون کیمیاگر تمام آهنی رو ببین سگ ها ی ولگرد بانگو رو حتما ببین قطعا خوشت میاد من این سه تا رو دیدم دث نوت رو هم یک قسمت دیدم از موضوعش خوشم اومد برو ببین حتما

   پاسخ

  • Missniloo در پاسخ به Moein

   مرداد 17, 1399

   بهت پیشنهاد میدم اینارو ببینی
   پرفکت بلو سینمایی ببین
   شهری که در ان گمشدم

   تو سبک اکشن و تاریخی
   دورورو برات کاملا مناسبه
   Mo dao zu shiبه زبان چینیه اما هم آرت عالیه هم داستان
   سامورایی چامپلو
   ۹۱ روز
   Id invaded
   میرای نیکی
   سری کنشن که واقعا عالیه فیلمش هم هست من ترجیحا فیلمشو دوست داشتم
   بنانا فیش آرت عالی اکشن عالی
   ناکجا اباد موعود
   بپوش رانمن
   great pretender داستانش کاملا متفاوت و جالبه
   Fugō Keiji Balance: Unlimited درحال پخشه و عالیه
   Re zero
   Kakeguru بشدت خوبه تو ژانر خودش هیجان بالا
   Mugen no Juunin: Immortalب شدت عالی تو سبک خودش و اینکه بشدتم دلخراشه اما داستان عالی داره فقط سری جدیدش رو ببین که بازسازیش کردن

   Doctor stoneخیلی خوبه برای بار اطلاعاتی و ی نکته جالب هم بگم ی دریاچه اگر اشتباه نکنم تو افریقا وجود داره که حیوانات رو به سنگ تبدیل میکنه
   gosic
   ناکجاآباد موعود

   اگر زمانی کمدی خواستی ببینی
   Grand blu

   سینمایی
   پرفکت بلو دارکترین ژانر رو داره به جرات میگم بهترینه و فیلم قوی سیاه از این انیمه الهام گرفته شده

   انیمه هال عاشقانه
   صدای خاموش
   اسم تو
   پاپریکا

   تو سبک فیلم هم اگر خواستی ببینی حقیقتا فیلم های تخیلی و الان اصلا بدردنمیخورن ولی خب ی لیست بهت میدم به سلیقه خودم

   Irish man
   بروکلین بی پدرومادر
   Seven
   Seven samurai
   مظنون همیشگی
   Another faceبهش کم لطفی شده اما از نظر من عالیه تک تک دیالوگا حرف میزنن با ادم
   پرتقال کوکی
   Identity
   Us
   1917
   روزی روزگاری در هالیوود اشاره به اتفاقا دوره خانواده منسون
   Parasite
   داستان ازدواج
   پرواز بر فراز آشیانه فاخته
   آپارتمان
   بعضیا داغشو دوست دارند کمدی و عاشقانه با بازی مریلین مونرو
   دوازده مرد خشمگین

   دیگه فعلا همینا به ذهنم اومد

   پاسخ

 160. سیدرامین موسوی

  خرداد 4, 1399

  من بهترین انیمه ای که تو عمرم. یدم ناروتو بوده بعد از تموم شدنش هیچ چیز به دلم ننشست بعد یکی بهم گفت بوروتو که اون کامل نیومده
  بود بعد مرد تک مشتی رو دیدم ولی کامل نیومده بعد اکادمی قهرمانان من اونم کامل نیومده بود بعد برج خدا که اونم کامل نیومده بود نمیدونم چی ببینم😱

  پاسخ

  • Shinobi در پاسخ به سیدرامین موسوی

   خرداد 5, 1399

   بوروتو رو نبین انیمش اصلا خوب نیست کلا تو جاده خاکیه یکمی تو جاده اصلی:| تازه داشتن دوباره داستان مانگا رو می ساختن که کرونا اومد و فعلا تعطیل شد. ولی مانگاش خیلی خوبه اگه می خوای دنبالش کنی مانگاش رو بخون. انیمش اعتبار مانگاش رو خراب کرد با این فیلر های کشکیش:|
   فول متال رو دیدی؟اگه ندیدی اینو ببین، عالیه. البته برادری رو ببین. بلیچ رو هم خودم هنوز اولاشم ولی خب خیلی ازش تعریف می کنن.

   پاسخ

  • B.F.R در پاسخ به سیدرامین موسوی

   خرداد 5, 1399

   black clover 😎😎
   خیلی شبیه ناروتو هست

   پاسخ

  • mehdi در پاسخ به سیدرامین موسوی

   خرداد 5, 1399

   هانتر ایکس هانتر و بلیچ رو ببیین

   پاسخ

  • Bahar در پاسخ به سیدرامین موسوی

   خرداد 8, 1399

   اين همه سريال جذاب تموم شده مثل توكيو غول،كيمياگر تمام فلزي برادري،سومالي و روح جنگل،سگ هاي ولگرد بانگو،نبض رويش ويولت اورگاردن

   پاسخ

   • فائزە در پاسخ به Bahar

    مرداد 2, 1399

    ینی بعد از دازای دیگە هیچی رو دوس ندارم هیچی!!!!!!!!!

    پاسخ

    • ناشناس هستم در پاسخ به فائزە

     شهریور 10, 1399

     منن بعد از لیوای دیگه هیچ شخصیتی رو دوس ندارم هیچ شخصیتی رو😅

     پاسخ

 161. Arisa

  خرداد 2, 1399

  ادمین ۲۴ مین انیمه اسمش fate هست میتونین اسم کاملشو بگین آخه بین انیمه هایی که اسمشون fate هست پیداش نمیکنم خیلی زیادن T_T

  پاسخ

 162. ali

  خرداد 1, 1399

  سلام من بعد از دیدن ناروتو میخواهم بلیچ رو شروع کنم میخوام بدونم ایا ارزش دیدن رو داره؟
  ویه چیز دیگه ایا هنر شمشیر زنی انلاین فصل دوم اوج پیدا میکنه یا همینجوری ساده پیش میره؟
  باتشکر

  پاسخ

  • Arisa در پاسخ به ali

   خرداد 3, 1399

   سلام اره هنر شمشیر زنی آنلاین خیلیییی قشنگه ولی همه منتظر فصل بعدیشن چون فصل آخرش کلا مال دخترست ولی نگاه کن من پیشنهاد میکنم چونکه تو فصلا بعدی قشنگترم هست

   پاسخ

   • ali در پاسخ به Arisa

    خرداد 5, 1399

    ممنون که جواب دادی چون کم کم داشتم فکر می کردم جذابیتشو از دست میده خوشحال میشم نظرتو در مورد بلیچ هم بدونم اخه خیلی در موردش شنیدم

    پاسخ

  • ارش در پاسخ به ali

   خرداد 4, 1399

   حتما ببین عالیه حتما تا آخرش ببین 👍

   پاسخ

 163. hadi02.1378

  اردیبهشت 31, 1399

  کاملا معلومه ار روی مای انیمه لیست کپی کردین ،این لیست اصلا درست رتبه بندی نشده نصف انیمه های توش اصلا ارزش دیدن نداره یا مال قرن بوغه

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به hadi02.1378

   خرداد 4, 1399

   کاملا موافقم

   پاسخ

  • dark blue در پاسخ به hadi02.1378

   خرداد 6, 1399

   همون انیمه های قرن بوغی به قول شما الهام بخش انیمه های دهه اخیر بودن باهوش 😑😂کسی که کابوی بیباپ و مانستر نئون جنسیس رو دیده باشه میفهمی خیلی از انیمه های این لیست که الانم تو ایران پر طرفدارن انگشت کوچیکه این انیمه ها نمیشن

   پاسخ

 164. وفا

  اردیبهشت 30, 1399

  بسیار عالی

  پاسخ

 165. صالح

  اردیبهشت 28, 1399

  سلام، بنده تا حالا انیمه هنر شمشیر زنی انلاین را ندیدم ولی جمله یکی ازشخصیت ها را که انتهای توضیح این انیمه نوشتین مال انیمه نارتو هست. و یه چیز دیگه توکیو غول می تونست جایگاه بهتری بدست بیاره اگه فصل سوم را بهتر می ساختن

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به صالح

   اردیبهشت 29, 1399

   شما اگه انیمه هنر شمشیرزنی آنلاین رو ببینی میفهمی که اون جمله مال همین انیمه است و درسته
   و درمورد توکیو غول هم کاملا باهات موافقم اگه فصل 3 و 4 رو کنار بزاریم بنظرم جایگاهش باید خیلی بالاتر باشه

   پاسخ

   • shakiba در پاسخ به محمد

    مرداد 5, 1399

    وای توروخدا کمکم کنید.کلی کامنت خوندم اخر نفهمیدم کدوم انیمه ببینم.
    کلا چهار پنج تا بیشتر ندیدم.
    به انیمه میخوام هم عاشقانه باشه هم مث توکیو غول و حمله ب تایتان ها اکشن باشه و پیچیدگی هایی داشته باشه

    پاسخ

 166. امی

  اردیبهشت 26, 1399

  اتفاقا از نظر من انیمه ی کوروکو نو بسکت خیلی بیخوده نسبت به هایکیو البته ولی در کل بد هم نیست

  پاسخ

 167. امی

  اردیبهشت 26, 1399

  ممنون که جمله های تاثیر گذار انیمه ها رو هم مینویسید

  پاسخ

 168. اوتاکو

  اردیبهشت 25, 1399

  داما. داما ميگما این ناروتو چی داره که همه عاشقشان واقعا مزخرفه به نظرم جای انیمه کوروکو نو بسکت خیلی خالیه همین طور انیمه سینمای اسم تو. هایکیو ودفتر چه مرگ هم ارزش دیدن رو دارن

  پاسخ

  • علی در پاسخ به اوتاکو

   خرداد 1, 1399

   اتفاقا اگه ناروتو رو ببینی میفهمی
   معلومه هیچی از ناروتو نمیدونی البته میگن ناروتو توی یه جشنواره ای تو ژاپن سوم شد اونم فقط بخاطر قسمتای زیادش

   پاسخ

  • haru در پاسخ به اوتاکو

   خرداد 3, 1399

   ناروتو بالغ بر 500 قسمت داره و با این وجود، به هیچ وجه کش نیومده. البته فیلر ها رو کار نداریم چون اونا اصلا تو داستان مانگا نیستن
   . مانگاکا به طرز فوق العاده ماهرانه ای افسانه های قدیمی رو در آمیخته و خودش داستانی خلاقانه بهش اضافه کرده و همچین اثری رو آفریده که تو سراسر دنیا میلیون ها طرفدار داره. اینکه شما یک اثر رو دوستش نداری به هیچ وجه دلیل بر بد بودن اون نیست، ناروتو بهترینه(:

   پاسخ

   • ارش در پاسخ به haru

    خرداد 4, 1399

    کاملا موافقم ولی معنی مانگا داستانه یا ی چیزه دیگه میشه بگب

    پاسخ

    • haru در پاسخ به ارش

     خرداد 5, 1399

     منظورم اینه که مانگا خط داستانی اصلی رو دنبال می کنه الان مثلا اون قسمتایی که مربوط به مسابقات چونین(چونین؟!جونین؟!) کونوهامارو اینا (اسمش همین بود؟یادم نیست ) بود نیست تو مانگا ولی وسط انیمه یهو بعد یه قسمت فوق حساس وسط مبارزه میره تو این آرک که حدود 15.16 قسمت هم بود! فیلر ها همیشه کار خراب کنن.

     پاسخ

 169. Fardin

  اردیبهشت 25, 1399

  به نظر من انیمه attack on titan هم اینجا توی این لیست جا داشت⁦☺️⁩

  پاسخ

 170. محمد

  اردیبهشت 25, 1399

  من تمام این انیمه ها رو دیدم (بالای 1000 عنوان دیدم) و میتونم بگم تهیه کننده لیست سلیقه خوبی داشته….
  عنوان ضعیف توش نبود و هر کدوم به نوبه ی خودش ارزش دیدن رو دارن
  حالا شاید بنا به سلیقه افراد عناوین رو جابجا کنن ولی در کل خوب بود

  پاسخ

 171. سجاد

  اردیبهشت 22, 1399

  جای انیمه re:zero starting life in another world واقعا خالیه. پیشنهاد میکنم حتما این انیمه که در سبک دارم به نظر من همتایی نداره نگاه کنید. فضای داستان، طراحی شخصیت ها و خود داستان از همان اول بیننده را ترغیب میکند برای قسمت های بعدی.

  پاسخ

  • Alirex در پاسخ به سجاد

   تیر 15, 1399

   دقیقا من هم با شما موافقم
   یه خبر هایی شنیدم فکر کنم فصل دوم نزدیکه بیاد

   پاسخ

 172. پیمان

  اردیبهشت 20, 1399

  سایت دانلود مانگا و مانهوا ترجمه شده معرفی میکنید

  پاسخ

 173. امیر

  اردیبهشت 20, 1399

  جای انیمه diamond no ace یا همون ace of diamond تو این لیست خالیه چون انیمه خیلی خیلی قشنگیه

  پاسخ

 174. امیر

  اردیبهشت 20, 1399

  به نظر من که تقریبا بیشتر این انیمه هارو دیدم بینشون هایکیو و کدگیاس و کیمیاگر تمام فلزی خیلی خیلی جذاب و خوب بودن ولی اگه بخوام یک انیمه رو انتخاب کنم که داستان قوی و جذاب داشته باشه one piece رو انتخاب میکنم
  واقعا انیمه ای با داستان قویه و شاید اولاش رو نگاه کنی بگی انیمه جذابی نیست ولی همینطور که پیش میره تازه به جذابیتش پی میبرید (الکی پر فروش ترین مانگای جهان رو نداره که)
  در ضمن اینم اضافه کنم که انیمه one punch man درسته که طنزی جالب وعالی داره ولی داستان قوی نداره و من جایگاهشو توی این لیست قبول ندارم!

  پاسخ

 175. ماهور

  اردیبهشت 19, 1399

  انیمه عاشقان شیطانی و سفید برفی با موهای قرمز روهم حتما ببینید واقعا عالیه هنر شمشیر زنی آنلاین هم بی نظیره… اما عاشقان شیطانی یه چیز دیگس حتما خوشتون میاد

  پاسخ

  • . در پاسخ به ماهور

   اردیبهشت 24, 1399

   با احترام سورد ارت انلاین و عاشقان شیطانی بد ترین انیمه های ممکنن/:

   پاسخ

   • امی در پاسخ به .

    اردیبهشت 26, 1399

    دقیقا عاشقان شیطانی خیلی مزخرفه به نظر من

    پاسخ

   • امی در پاسخ به .

    اردیبهشت 26, 1399

    انیمه ی کوروکو نو بسکت به نظرم مسخرس چون نویسنده توی داستان طوری نوشته که کوروکو پیشنهاد کیسه ریوتا رو رد کنه ولی چرا باید همچین کاری میکرد؟ آخه کوروکو میدونست که کیسه عاشقشه

    پاسخ

   • Arisa در پاسخ به .

    خرداد 1, 1399

    اتفاقا اسورد آن آنلاین بهترینه همه در انتظار فصل بعدیشن ولی عاشقان شیطانی واقعن بی موضوع و مزخرفه اینو قبول دارم و بیشتر برای دختراست که من فقط اینترنتم رو حروم کردم دیدمش

    پاسخ

   • Arisa در پاسخ به .

    خرداد 1, 1399

    ادمین اسم اون انیمه اولی که فقط عکسشو گذاشتیو میتونی بگی؟ سپاس

    پاسخ

    • عباس حسن زاده در پاسخ به Arisa

     خرداد 1, 1399

     سلام آریسا جان،
     اون یکی از پوسترهای انیمه زیبای Fate/Stay night هستش

     پاسخ

  • . در پاسخ به ماهور

   اردیبهشت 24, 1399

   قرار دادن وانپیس و ناروتو و بلیچ قبل از مای هیرو یه توهین به صنعت انیمس😐

   پاسخ

   • اوتاکو در پاسخ به .

    اردیبهشت 25, 1399

    دقیقاااااااااااا هی میگن ناروتو بابا چیه هم تعداد قسمت هاش زیاده هم قدیمیه هم داستانش واقعااااااااااااا مزخرفههههه

    پاسخ

    • ali در پاسخ به اوتاکو

     اردیبهشت 26, 1399

     شاید ناروتو تعداد قسمت هاش زیاد باشه و قدیمی باشه ولی مزخرف نیست و تنها دلیلی که توی این لیست پانزدهمه تعداد فیلرهاشه که البته داستان انقدر جذابه که این نقص رو جبران میکنه

     پاسخ

    • هیچی نگی بهتره خاموش ناروتو از همه انیمه ها بهتره

     پاسخ

   • علی در پاسخ به .

    خرداد 1, 1399

    دقیقا.
    گل گفتی

    پاسخ

  • Eli در پاسخ به ماهور

   خرداد 5, 1399

   درسته عاشقان شیطانی عالیه منتظر فصل جدیدم

   پاسخ

 176. S19999

  اردیبهشت 19, 1399

  من خودم تازه اوتاکو شدم فقط 23 انیمه دیدم بینشون هایکیو از همه قشنگتر بود یه جورایی معتاد این انیمه شدم

  پاسخ

 177. Yasin

  اردیبهشت 18, 1399

  دراگون بال انیمه ایه که وقتی میبینی میگی چ کیفیت پایینی داره چ داستان ضعیفی چ تخیل بی نهایتی ولی وقتی به اخراش میرسی میگی چرا اینطوری شد نمیدونم بدو دراگون بال چیکار کنم و اینجاست که قسمتی از وجودت میشه قول میدم کسی نیست که کامل از دراگون بال عادی تا سوپر دیده باشه و با من هم عقیده نباشه اینو دارم به عنوان کسی میگم که خیلی انیمه های معروف و خوب دیده از جمله ناروتو که همه میشناسید همه انیمه ها قشنگن ولی متاسفانه دراگون بال بی نظیر تو ایران کم طرفداره در حالی که تو ژاپن یه روز ملی به اسم گوکو دارن 9 می

  پاسخ

  • kawaii.ak در پاسخ به Yasin

   خرداد 21, 1399

   با حرفت خیلی خیلی موافقم . اخه انیمه به این خوبی . گوکو به این دوست داشتنی. اخه چرا پیش ما طرفدار نداره خدا

   پاسخ

 178. Lord smasher

  اردیبهشت 18, 1399

  حیف که توکیوغول رو ۴ فصل ساخته بودن

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به Lord smasher

   اردیبهشت 20, 1399

   انیمه بلیچ رو ببینین نمیگم چطوره خودتون قضاوت کنین
   انیمه برسرک سینمایی قسمت چهار نداره؟

   پاسخ

 179. ali21000

  اردیبهشت 18, 1399

  کسی انیمه ای در سبک تورادورا میشناسه بگه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ali21000

   خرداد 13, 1399

   بگو دوستت دارم . دروغ در اوریل

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به ali21000

   خرداد 13, 1399

   من چند وقت هست که دارم ناتسومه و کتاب دوستان رو میبینم خیلی خوبه . و برای کسانی که میگن ناروتو بده خیلی اشتباه میکنن چون میگن قسمت هاش زیلده بده بر عکس ناروتو تو ژاپن جز 10 انیمه برتر هست . بهترین انیمه این لیست کد گیاس دث نوت ناروتو اتک ان تایتان ناتسومه و فول نتال الکلمس هست توکیو غول بد نیست

   پاسخ

 180. ali21000

  اردیبهشت 18, 1399

  من زیاد انیمه ندیدم ولی بین اونایی که دیدم هنرشمشیر زنی انلاینو از همه بیشتر دوست داشتم.

  پاسخ

 181. یه اوتاکو

  اردیبهشت 18, 1399

  سلام دوستان

  باور کنید دارم میمیرم
  قبل من هزار نفر نظر گذاشته بودن و بعد خوندن اونا مغزم داره میترکه
  بهترین چیزی که تا حالا من دیدم هنر شمشیرزنی آنلاینه و این نظر کسیه که ناروتو و وان پیس و دراگون بال رو ندیده
  من به خاطر این اونا رو ندیدم چون کمی داستانشون رو میدونم و خوشم نیومد و از انیمه های مدل قدیمی و کم کیفیت بدم میاد
  امیدوارم به دوستداران این انیمه ها بر نخورده باشه
  همه ی انیمه های که من تا حالا دیدم تو اون هزارتا نظر هست و به همین خاطر نام نمی‌برم
  باور کنید بعد خوندن میلیارد ها خط نظر اصلا حال نام بردن هزارتا انیمه مورد علاقه ام رو ندارم
  بای

  پاسخ

 182. احسان

  اردیبهشت 16, 1399

  بنظر من واقعا مرد تک مشتی چندان انیمه خوبی نبود و انیمه ماجرا های عجیب جوجو واقعا خیلی بهتره حتما پیشنهاد میکنم

  پاسخ

 183. ناشناس

  اردیبهشت 10, 1399

  سلام اگه میشه یه انیمه معرفی کنید که هر قسمتش یه موضوع باشه.ممنون

  پاسخ

  • امیر محمد در پاسخ به ناشناس

   اردیبهشت 10, 1399

   گینتاما.البته هر چی بره جلو تر اینقدر همه چی بهم ربط پیدا میکنه پرات میریزه.بهترین انیمه دنیاست با اختلاف

   پاسخ

  • محمدحسن در پاسخ به ناشناس

   اردیبهشت 12, 1399

   خادم سیاه (black butler)

   پاسخ

  • Moon در پاسخ به ناشناس

   اردیبهشت 19, 1399

   قطعا خادم سیاه میتونه یکی از بهتریناشون باشه
   البته اینجوری نیست که هر قسمتش یه موضوع باشه و به هم ربطی نداشته باشن ولی داستانش جوریه که ماجراهای مختلفی توی قسمتهاش پیش میاد ولی خب کاملا به هم مرتبط هستن.
   شخصیت پردازی بسیار جذاب ، داستان فوق العاده قوی ، دیالوگ های زیبا و گرافیک محشر این انیمه باعث میشه از تک تک لحظه هاش لذت ببرید و مثل خیلی از انیمه ها نیست که داستان رو زیادی کش بده یا دیالوگ های خسته کننده داشته باشه صحنه های اکشن این انیمه به خوبی طراحی شدن و در یک کلام این انیمه معرکست .
   به شدت پیشنهاد میکنم و مطمئنم به هیچ وجه از دیدنش پشیمون نمیشید.

   پاسخ

  • ak در پاسخ به ناشناس

   خرداد 21, 1399

   اگه حوصله شو داری بشین کاراگاه کونان رو ببین:)))))))))))))))) باحاله

   پاسخ

 184. sorina

  اردیبهشت 8, 1399

  سلام. واقعا عالی بود. مخصوصا اون جمله هایی که آخر هر انیمه نوشته بود خیلی زیبا بود. به نظرم چارلوت هم اضافه کنید. همینطور پایان جهان ، عاشقان شیطانی و شوالیه خون آشام هم خیلی قشنگند ممنون میشم اگه چند تا انیمه شبیه اینا بهم معرفی کنید. ولی باز تا همینجاشم ممنون.

  پاسخ

 185. mahan

  اردیبهشت 8, 1399

  انیمیشن مث سری resident evil میشه معرفی کنید؟

  پاسخ

 186. آرش

  اردیبهشت 7, 1399

  سلام
  من به شخصه عاشق ناروتوام. سوالم نداره چرا.
  شخصیت های متنوع-داستان فوق العاده همه چیش عالی
  راستش من خیلی از پیج های انیمه هارو گشتم و باید بگم خیلیا برای بهترین انیمه به ناروتو رای میدن

  پاسخ

  • بی نام در پاسخ به آرش

   اردیبهشت 11, 1399

   نارونو یه اشکال بزرگ داره اونم اینه که خیلی خیلی کند به طوری که بعد از 50 قسمت فقط یه داستان را روایت کرده

   پاسخ

 187. آرش

  اردیبهشت 7, 1399

  واقعا ناذوتو پونزدهم🤨

  پاسخ

 188. احسان

  اردیبهشت 5, 1399

  اگه قصد دارید توکیو غول رو نگاه کنید تا فصل 2نگاه کنید فصل 3واقعا افت شدیدی میکنه

  پاسخ

  • بی نام در پاسخ به احسان

   اردیبهشت 11, 1399

   دوباره تو فصل چهار اوج می گیره به طور منطقی فصل سه اضافه است

   پاسخ

   • . در پاسخ به بی نام

    اردیبهشت 24, 1399

    فصل چهار خیلی بد تر از فصل سه بود هم از نظر داستانی هم گرافیک

    پاسخ

    • بی نام در پاسخ به .

     خرداد 27, 1399

     اتفاقا اکشن ترین فصلش فصل 2 و 4 بود

     پاسخ

 189. مهرزاد

  اردیبهشت 5, 1399

  بهترین انیمه فقط ناروتو زندگی من با ناروتو گذشت
  شمشیرزنی آنلاین هم قشنگه از قسمت یکش عالیه

  پاسخ

 190. میلا نصرالهی

  اردیبهشت 2, 1399

  باید بگم لیست خیلی خوبی سر هم کردین ممنونم بلیچ و آواتار دید نوت و از همه عالی‌تر فول متال که واقعا طرفدارش و این گواه ها که تو انیمه فول متال هست بگم گرید همون طمع سلوس تنبلی لاست شهوت پرایدغرور گلاتونی پرخوری و راث خشم هستش و اینوی حسادت این ها هست مهدس جان

  پاسخ

 191. مهدس

  فروردین 31, 1399

  ناموسن هفت گواه کبیره کجای این لیسته؟؟؟؟

  پاسخ

 192. AMIR

  فروردین 29, 1399

  اونایی که میگن اتک ان تایتان حتما تاحالا انیمه ندیدن بنظر من ناروتو از همشون بهتره چون داستانی ک ناروتو داره مثلش تو هیچ انیمه ای نیس اتک ان تایتان چیزی جز خوشونت بینهایت نداشت هیچ داستان جالب توجه پشت اون همه خوشونت نبود.

  پاسخ

  • هانیه در پاسخ به AMIR

   اردیبهشت 2, 1399

   دقیقا نظر منم همینه ناروتو داستان قوییی داره که من با اینکه انیمه هایی که شماره بالاتری نسبت به ناروتو رو دیدم اصلا به اندازه ناروتو ادمو جذب نمیکردن

   پاسخ

   • محمد مهدی در پاسخ به هانیه

    اردیبهشت 2, 1399

    آره ولی خشونت یه چیز پنهانی درونش داره که یه داستان زندگی بیرهمانه است

    پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به AMIR

   اردیبهشت 6, 1399

   باهوش سلیقه ها متفاوته چون تو امینه کاراتو رو دوست داری دلیل نمیشه همه دوست داشته باشن

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به AMIR

   اردیبهشت 11, 1399

   آره اتک ان تایتان یکم خشن ولی انیه مثل ناروتو شبدر سیاه که از اول داستان شخصیت اصلی استا لیاقت خودش ثابت می کنه

   پاسخ

  • safa در پاسخ به AMIR

   اردیبهشت 12, 1399

   معلومه که خودت انیمه ای ندیدی و بعدشم متاسفم که از اتک ان تایتان لذت نبردی

   پاسخ

  • اسماعیل در پاسخ به AMIR

   اردیبهشت 18, 1399

   داداش برو وان پیس رو نگاه کن نارتو ازش شکست خورده بهترین انیمه دنیاست و بهترین مانگایی دنیا رو داره اگه نبینی عمرت بر فناست این بیستم خیلی بد بود واقعن به انیمه وان پیس ونارتو مقام ۱۳و۱۵دادین درحالی که باید اول و دوم باشن به من بگویید اتکف تایتنر چیش از وان پیس نارتو بهتره مثللن دفتر چه مرگ بعضی‌ها میگن قدی مین کیفیت ندارن اون ترف فقط به چند قیمته اول کرده درحالی قسمت های بالا کیفیت عالی دارد ند بعضی وقتها انیمه ها رو بر اساس کیفیت قضاوت نکن نگاه به داستانشون بکن به جرعت میتونم بگم بهترین انیمه ها از هر لحاظ فقط پانویس نارتو ندیدی شاید موضوع انیمه برات جالب نباشه ولی خوده انیمه عالیه نه فقط در مورده نارتو و وان پیس در مورده همه

   پاسخ

   • مهدی از مشهد در پاسخ به اسماعیل

    خرداد 21, 1399

    به نظرم مقایسه انیمه های بالای 400، 500 قسمت با انیمه های نهایتا 60، 70 قسمتی مثل اتک آن تایتان و دفترچه مرگ، احمقانه هست. قطعا کارگردانی که بخواد یک انیمه 500 قسمتی بسازه نسبت به یک اثر نهایت 60 قسمتی، دستش در شخصیت پردازی، روایت داستان و صحنه های اکشن بیشتر بازتر خواهد بود. انیمه های بالای 300، 400 قسمت رو باهم مقایسه کنین و پایین 100 قسمت رو هم با هم. اونوقت میبینی که هم اتک آن تایتان بینهایت قشنگه و هم ناروتو.

    پاسخ

 193. رهام

  فروردین 26, 1399

  سلام دوستان برین انیمه ی کیمیاگر فلزی رو ببینید عالی هست ولی به نظر من داستان از اولاش چرت بود بعد خوب شد کدگیلس میتونست دوم باشه کسانی که انیمه عاشقانه دوست دارن برن بگو دوستت دارم رو ببینند این انیمه عالی هست

  پاسخ

 194. Arshia

  فروردین 26, 1399

  از نظر من بهترین انیمه ها تو لیست یکی اتک ان تایتان فول متال دِد نوت توکیو گول وان پیس سنتنزگیت کد گیاس و کِلَنِد هستند البته کلند خیلی غمگینه

  پاسخ

 195. علی

  فروردین 25, 1399

  دوستان اگه میخواید چن روز ذنتون در گیر فیلم باشه برید این فیلم رو نگاه کنید darling in the franxx

  پاسخ

 196. Black Winged King

  فروردین 23, 1399

  درود

  پاسخ

 197. محمد رضا

  فروردین 21, 1399

  اتک آن تایتان و فول متال فقط

  پاسخ

 198. احسان

  فروردین 18, 1399

  هیچ کدام به دفترچه مرگ نمیرسه وقتی به قسمت آخر رسید دست پام می‌لرزید آخه چقدر میتونه یه انیمه جالب باشه این بهترین انیمه دنیاست و باید در قسمت یک قرار میگیرفت

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به احسان

   فروردین 20, 1399

   تو attack on titan رو دیدی؟
   به نظر من اون باحال تره.

   پاسخ

  • شایان در پاسخ به احسان

   فروردین 22, 1399

   به نظر من اگه متفاوت ترین انیمه مد نظر بود نظر شما درسته ولی بعضی جاهای سریال واقعا جای سوال داره و از نظر جذابیت یک افتی رو در وسط سریال میشه دید

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به احسان

   اردیبهشت 11, 1399

   اگه از دفتر چه مرگ خوشت اومده erased رو هم نگاه کن هر دو در ژانر روانشناسی هستن

   پاسخ

 199. ایچیهیرو

  فروردین 16, 1399

  باید بروز رسانیش کنید خواهشا

  پاسخ

 200. Hosseinm

  فروردین 15, 1399

  من همرو دیدم بهتریناش
  وان پیس
  دفترچه مرگ
  کیمیاگر تمام فلز
  توکیو غول
  شبدر سیاه
  هفت گناه کبیر
  مدرسه قهرمانی
  و از نظرم غول کش که انیمه جدید از همه ی اینا بهتر میشه
  شاهکار انیمه هام وان پیس یه دنیای جدید و داستان شاخ

  پاسخ

 201. سهیل

  فروردین 14, 1399

  این لیست بیشتر براساس محبوبیت در ایران تهیه شده به عنوان مثال تکیو غول تو ایران سر صدا کردولی تو سطح بین المللی خیلی تحویلش نگرفتن ویک نکته اینکه رده22 اختصاص دادین به اواتار اواتار یه انمیشن امریکایی پس انیمه محسوب نمیشه ما وقتی از لفظ انیمه استفاده می کنیم مشخصا داریم به یک انیمه ژاپنی اشاره می کنیم .درسته برخی از شرکت با سو استفاده از این اسم دنیال بهره برداری از این اسم هست مثل شرکت های چینی البنه اینم باید بگم که نتفلیکس داستانش فرق میکنه و قسمتی سهام از این شرکت ژاپنی

  پاسخ

 202. محمد حسین

  فروردین 13, 1399

  غالبا مفاهیم تموم این انیمه ها خوبن..ولی کم پیدا میشه که فضا هم مثل مفهوم عالی باشه.توصیه من انیمه برزرک هست.ناسلامتی مانگای این انیمه رنکینگ اول دنیا رو داره .. اول 3گانه سینمایی رو ببینید و بعد دو فصل 2016-2017 رو ببینید. گرچه یک دهم ماجرای مانگاش هم انیمه نشده..ولی همونم عالیه..نوشتن داستان درسال 1989 شروع شده توسط یکی از مخهای مانگای ژاپن..خلاصه بگم که تمام ارباب حلقه ها شاید قسمتهایی ازین مانگا باشه!

  پاسخ

 203. مهندس رضایی

  فروردین 12, 1399

  اگ یه انیمه همه چی تموم میخاین اتک ان تایتان.
  با هر سلیقه ایی سازگاره
  دث نوت هم ک اصلا قلبتو میاره تو دهنت
  توکیو غول هم عالی
  تیغه شیطان هم خیلی جذابه جدیدم هست

  پاسخ

 204. حسین بهاری

  فروردین 12, 1399

  چرا هنر شمشیر انلاین تو قسمت ۱۳ الیس در دنیای زیرین تموم میشه بعد هرکاری می کنی چرت و پرت می نویسه.به نظر من هنر شمشیر انلاین تو فصل ۳ عالیه.

  پاسخ

  • danial_v در پاسخ به حسین بهاری

   فروردین 26, 1399

   چون اون اخرین قسمت تولید شده بود و دارن ادامه شو میسازند

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به حسین بهاری

   اردیبهشت 11, 1399

   منم کلی گشتم فصل سوم تا قسمت 37 پیش می ره و دیگه از اونجا به بعد ساخته نشده ولی یه سینمایی دو ساعته ساخته شده که جدا از داستان اصلی ولی قشنگ پیشنهاد می کنم نگاه کنی

   پاسخ

 205. Ehsan

  فروردین 11, 1399

  خدایی کیمیاگر تمام فلزی عالی بود امیدوارم فصل دومشم بیاد

  پاسخ

 206. محمد صادق

  فروردین 9, 1399

  توی مورد سوم اشتباه نوشتین دفترچه مال ریوک نبود ریوک دفترچه رو از یه شینیگامی دیگه دزدیده بود

  پاسخ

 207. niloo

  فروردین 9, 1399

  سلام ببخشید من هیچ کدوم از این انیمه هایی که اینجا نوشتین رو ندیدم بجز یور نیم و صدای خاموش که سینمایی هست نه سریال زیاد با سریال حال نمیکنم ولی دوس دارم بدونم این انیمه هایی که اینجا نوشتین مثل فاینال فانتزی نجات کودکان هست یا نه آخه عکسایی ازشون گذاشتین زیاد مثل هم نیستن…انیمه نجات کودکان رو که دیدم دیگه یور نیم و این چیزا به دلم نمیشینه مثل نجات کودکان بازم انیمه هس؟اگه هس میشه معرفی کنین ممنون

  پاسخ

  • سهیل در پاسخ به niloo

   فروردین 14, 1399

   درسته که نجات کودکان یه انیمه سه بعدی ولی اون برای بازی و اگه شما دنبال کاملا داستان بفهمی باید بازیش رو هم بکنید بماند که انیمه سطحش معمولیه شما گه دنبال چنتا شاهکار هستی توسینمایی ها شاهزاده مننوکه. شهر اشباح .قلعه متحرک هاول…. وتو سریالی ها دروغ تو دراپریل . اکامه کیل . وحمله تایتان هارو بین ونگاه به دوبعدی بودنشون نکن شما به اینصورت که گفتم ببین تادرک درست از انیمه به دست بیاری وسعی کن سریع دنبال عناوینی که سوال های بنیادین در مورد چیستی دنیا می کنن مثل فول متال ویا دفترچه مرگ نری این انیمه هام مخصوصا سریالی ارو به ترتیب ببین تا بفهمی دنیایی دو بعدی چه چیزی تو چنته داره

   پاسخ

 208. مسعود

  فروردین 6, 1399

  با اینهمه تعریف انتظارم از Death note بیشتر بود. واقعا عالی شروع میکنه اما یک سوم اخر خسته کننده میشه و افت زیادی داره. البته چند قسمت آخر خوب میشه.

  پاسخ

 209. رهام

  فروردین 5, 1399

  انیمه ی کد گیاس هم خیلی خ.به عالی هست برین ببینید

  پاسخ

 210. محمد

  فروردین 4, 1399

  بنظر من
  ۱ مرد تک مشتی
  ۲ باکی
  ۳ تایتان محاجم
  ۴ ناروتو و دراگون بال
  ۵ مدرسه قهرمانانه من
  اصلا با دفترچه مرگ حال نکردم البته تا وقتی ال زنده بود عالی بود و همینطور کیمیاگر تمام فلزی

  پاسخ

  • محمدحسین در پاسخ به محمد

   فروردین 5, 1399

   داداش رسما دفترچه مرگ رو برام اسپویل کردی نامردددددددددددددددددددددددد ;/

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به محمد

   اردیبهشت 11, 1399

   انیمه مرد تک مستی بیشتر رژانر طنز و برا سرگرمی خوبه به همین خاطر نمی تونه اول باشه

   پاسخ

 211. کاوه

  فروردین 2, 1399

  واقعا نمیدونم که ادد مین این سایت کیه و چطوری میتونه پستی رو منتشر کنه که یکی از قشنگترین و قدیمیترین انیمه های جهان رو که ناراتو و وان پیس خیلی جاها از اون الهام گرفتن رو تو این لیست نذاره اونم انیمه دراگون باله واقعا از پستی که گذاشتی ناامید شدم

  پاسخ

 212. محمد

  فروردین 1, 1399

  همه این انیمه ها عالین اما اگه به من بگن تا اخرعمرت فقط حق دیدن یکی از اینارو داری چیز دیگه حتی فیلم هم نباید ببینی من بدون شک سریع کیمیاگرتمام فلزی برادری رو انتخاب میکنم…این انیمه تو معتبرترین وبسایت انیمه دنیا یعنیmyanimelist بهترین انیمه تاریخ هم تو قسمت سریال هم سینمایی انتخب شده…واقعا هیچ وقت فکر نمیکردم داستانش اینقدر عظیم و حماسی باشه

  پاسخ

 213. danial_v

  فروردین 1, 1399

  چند تا انیمه شبیه هنر شمشیر زنی انلاین معرفی کنید

  پاسخ

 214. amir

  اسفند 28, 1398

  سلام میشه انیمه ای مثل ناروتو و شبدر سیاه یا بوروتو یا بلیچ معرفی کنید

  پاسخ

 215. Sigue

  اسفند 25, 1398

  نبرد با تایتان ها هم قشنگه قرارش ندادین

  پاسخ

  • danial_v در پاسخ به Sigue

   اسفند 26, 1398

   چرا شماره ۹ لیسته

   پاسخ

 216. سپهر

  اسفند 24, 1398

  جنگیر ابی مگه مانگا نبود؟

  پاسخ

 217. نازی

  اسفند 24, 1398

  سلام.انیمه love potion رو میخام.پیداش نکردم هیچجا |X کمک کنین دوستان.پلیزز..

  پاسخ

 218. مهدی از مشهد

  اسفند 22, 1398

  اتک آن تایتان اول نباشه حداقل بین 1 تا 3 هست. کارگردان attack on titian همون کارگردان death note هست و مسلما داستان با پتانسیل بالاتری همم هست.

  پاسخ

 219. danial_v

  اسفند 20, 1398

  ۱ ناروتو
  ۲ توکیو غول
  ۳ هنر شمشیر زنی انلاین
  ۴هانتر x هانتر
  ۵ اکادمی قهرمانی من
  ۶ حمله به غول ها
  ۷هایکیو
  ۸ جنگیر ابی
  ۹نوراگامی
  ۱۰اکامه گا کیل
  این انیمه ها خیلی خوب بودن

  پاسخ

  • پرهام در پاسخ به danial_v

   فروردین 2, 1399

   ببین این های که گفتی رو قبول دارم ول الان به نظر خودت وان پیس نباید بیاد اول بعدش الان دث نوت داخل این لیست نیست چرا بعد تو خود وان پیس هم داخل این لیست نیاوردی

   پاسخ

   • 😶 در پاسخ به پرهام

    فروردین 9, 1399

    شاید هنوز ندیده باشه

    پاسخ

  • say nomore assholism در پاسخ به danial_v

   فروردین 20, 1399

   vaghean tokyo ghoul ro anime hesab mikonin shoma ensafan heyf be vaghti ke barash gozashtam kash az fasle aval be bad dige dorostesh nemikardan aslan ta akhar ye charactor ham namord hame kheyli chert zende shodan bad dar akhar masale taghzie az goshte adameshoon hal nashod

   پاسخ

 220. Amir

  اسفند 20, 1398

  1 Naruto
  2 Attack On Titan
  3 One Punch Man
  Fullmetal Alchemist 4
  من از این چار تا خیلی خوشم اومد

  پاسخ

  • کاوه در پاسخ به Amir

   فروردین 2, 1399

   دراگون بال و وان پیسم حتما ببین پشیمون نمیشی

   پاسخ

 221. Ashkan

  اسفند 20, 1398

  اقا من حقیقتا پکیدم از بس انیمه دیدم شاید بالای 2هزار تا یا بیشتر انیمه دیده باشم چه سریالی چه سینمایی سایت انیمه لیست و تک انیمه و انیمه ورلد تا قبل از بسته شدنشو جارو کردم الان چون دیگه هیچی نمونده ببینم افسردگی گرفتم. از درس و دانشگاه افتادم یه توصیه میکنم اقا نرین این راهو اخر عاقبت نداره اخر عین من افسرده میشین….

  پاسخ

  • Elaheh در پاسخ به Ashkan

   اردیبهشت 12, 1399

   به شدت موافقم

   پاسخ

  • مهلا در پاسخ به Ashkan

   اردیبهشت 26, 1399

   وای واقعننن؟؟؟؟؟؟

   پاسخ

 222. ابوالفضل

  اسفند 20, 1398

  اقا ۱ انیمه بود اسمش یادم نیست چند تا بچه تو خواب میرن تو ۱ چشمه بعد ۱ روح هم بود بهش میگفتن روح مادر ۳ تا رفیق یا داداشم بودن که نقش بد بودن ۱ یارو بود با اینا میجنگه فانتزی شمشیر زنی بود شیطانیم بود یکم اسمشو میدونین

  پاسخ

 223. Kirito

  اسفند 19, 1398

  خوب به نظرم هنر شمشیرزنی انلاین میتونست تو ۵ تای اول باشه و اون دیالوگ هم مال کایابا آکیهیکوئه نه آکیهیو کایابه

  پاسخ

  • $.₩ در پاسخ به Kirito

   فروردین 1, 1399

   منم موافقم

   پاسخ

  • yasoi در پاسخ به Kirito

   تیر 11, 1399

   واقغااااا موافقم معرکس.

   پاسخ

 224. hsyn

  اسفند 18, 1398

  اقایون خانوما انیمه تو مایه ها ناروتو و شبدر سیاه دیدین معرفی کنین ممنون

  پاسخ

 225. دانیال

  اسفند 15, 1398

  من قبلنا مثلا6یا7 سال قبل یه انیمه دیدم اخراش بود . اسمش رو ندیدم. موضوع انیمه این بود که یه مرد 20 ساله میره به یه جایی تو کوهستان .اونجا یه دروازه عجیب غریب هست.وقتی با یه چند تا ادم میره اونجا یه ژسر میبینه که یه کاسکت یا کلاه داره کلا باهم شروع به جنگ خونین میکنن و اون مرد 20 ساله به داخل دروازه راه ژیدا میکنه توی دروازه کاملا تاریکه وداخل ان تصاویر عجیبی دیده میشه. اون مرد به راهش ادامه میده وبه یه جای دایره شکل میرسه دوباره اون ژسر رو میبینه بعد اونژسر میگه که این یه سفینه است وبقیه اش دیگه یادم نمیاد. اگه میشه لطفا نام اون انیمه رو بگین

  پاسخ

 226. علی

  اسفند 15, 1398

  من فقط نظر شخصی خودم رو میخوام بدم اولین انیمه ایی که دیدم خیلی خوشم اومد یه شاهکار به تمام معنا بوده هست شاهزاده مونونوکه اثر استاد هایائو میزاکی واقعا خیلی باهاش حال کردم بطوری که کلی دنبالش گشتم اخه بدبختی هم این بود اسمش رو نمیدونستم برای همین چندین سال طول کشید ولی بلاخره تونستم ببینمش شاید بنظر بعضی ها مسخره بیاد بگذریم بعدش انیمه های دیگه رو جسته گریخته میدیدم از انیمه های ورزشی دل خوشی ندارم بخاطر حرکات علمی تخیلی که داخلشون بود خیلی دیگه تخیلیشون کردن منم زیاد انیمه ورزشی نمیدیدم تا کروکو رو دیدم واقعا خوشم اومد اخرین انیمه ایی که تا الان دیدم دارم این رو مینویسم کلاس ادم کشی بوده واقعا لذت تمام ازش بردم البته حیف شد زود تموم شد شاید شاهکار نباشه ولی یه اثر فاخر به تمام معنا بود بردم که کلی صحنه برای طنز صحنه های احساسی نارات کننده واقعا راست گفت یکی از طرفداران انیمه تا چیزی رو خودت نبینی نمی تونی بفهمی خوبه یا نه از لحاظ خودم هم بخوام بگم تا تجربه نکنی نمی فهمی خوبه یا نه البته شک دارم نظرم چاپ بشه فقط یه چیزی رو خوساتم بگم یه چیزی رو ترویج بدید از ما که گذشت به قول معرف ما سوختیم نذارید بقیه مثل ما بشن خیلی دوست داشتم کلاس اموزشی مثل ادم کشی معلم هایی مثل کلاس E داشته بودم واقعا لذت میبردم از کلاس

  پاسخ

 227. پیمان

  اسفند 13, 1398

  دوستان میخوام انیمه saint seiya ببینم میشه اون هایی که دیدن نظرشونو بگن چطور انیمه ای

  پاسخ

 228. Sobhan101

  اسفند 12, 1398

  انیمه ی full metal alchemist
  برادری نع
  اون قبلیع بود کع 52 قسمت بود
  کسی زیر نویس قسمت های 50 51 52 رو ندارع؟

  پاسخ

 229. Миня,je suis une fille🌸

  اسفند 12, 1398

  سلام وروزبخیر،اولامن جوابی نمیخوام که بگیداول برواین انیمه روببین بعدبپرس چون این جواباخیلی نوشته شده ودوم انیمه ای معرفی کنیدبهم مثلViolet evergarden وایولت’که هم نظامی باشه هم ماجراجویی و… مرسی .🌹

  پاسخ

  • آبتین در پاسخ به Миня,je suis une fille🌸

   اسفند 12, 1398

   سلام کیمیاگرتمام فلزی هم نظامی هم ماجراجویانه هم تخیلی و……‌‌‌‌‌‌‌واز همه مهم تر داستان تموم شده همش تو خماری مابقی داستان نمی مونی

   پاسخ

  • hani در پاسخ به Миня,je suis une fille🌸

   اسفند 13, 1398

   انیمه Fate/Zero رو بهت پیشنهاد می دم

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به hani

    فروردین 18, 1399

    اره عالیه ولی چون زیرنویس هماهنگ پیدا نکردم موندم تو خماری فصل 2

    پاسخ

 230. رهام

  اسفند 10, 1398

  اگر کسانی که میخواهند انیمه شروع کنند به نظر من ناروتو رو شروع کنند که داستان ساده ای داره راحت میشود فهمید و بعد انیمه های دشوار رو ببینن انیمه خاطرات اینده هم برای شروع بد نیست ولی ناروتو بهترین برای شروع است

  پاسخ

  • سلمان در پاسخ به رهام

   فروردین 27, 1399

   سلام دوست عزیز من هم اولین ناروتو و ناروتو شپودن رو دیدم ولی از بس ناروتو خوب بود که بقیه ی انیمه های برام چرت شد از وانپیس بگیر تا دراگن بال و اتک اف تایتان مدرسه ی قهرمانان من و وان پانچ من و…… هچ انیمه ای دیگه به خوبی ناروتو نشد که نشد حتا بروتو هم داشتن شخصیت ناروتو روح زیر سوال میبرد برای همین دوستش نداشتم س😔😭

   پاسخ

 231. پیمان

  اسفند 9, 1398

  دوستان به انیمه بین های حرفه ای انیمه کاناتا در آسترا kanata no astra رو به شدت پیشنهاد میکنم . ببینید اگه خوب بود شما هم پیشنهادش بدید

  پاسخ

 232. Boy-khas

  اسفند 9, 1398

  باید بگم اگه بر اساس ترتیب گذاشتی نارتو و حمله به تایتان رو خیلی جاهاشون بد گذاشتی وهمینظور توکیو غول هر چی هم که بقیه باشن این ها از همه جذابتر وبهتر هستند و طرفداران بیشتری دارن
  .

  پاسخ

  • امید در پاسخ به Boy-khas

   اسفند 10, 1398

   درسته الان وان پیس باید اول باشه ناروتو دوم شینگکی سوم توکیو غول چهارم

   پاسخ

 233. علیرضا

  اسفند 9, 1398

  دوستان سلام من وقتی بچه بودم حدود 6 7 سالم بود یادم میاد یه کارتون بود تقریبا شبیه کارتون باکوگان بود ولی میدونم باکوگان نبود یه چند نفر بودن هر کودومشون یه دسته کارت برای خودشون داشتن بعد انگار میرفتن بالای یه سکو حریف هم روبروشون بود بعد هر کارت یه شخصیت بود مثلا یکی اژدها بود من هر چی فکر میکنم اسم کارتون رو یادم نمیاد کارتونش هم ژاپنی بود لطفا هر کی میدونه بگه واقعا میخوامش

  پاسخ

 234. اوتاکو

  اسفند 6, 1398

  جای انیمه Re : zero خالیه

  پاسخ

  • Shinobi در پاسخ به اوتاکو

   اسفند 8, 1398

   کاملا موافقم
   نظر شخصی بنده اینه که ری زیرو خیلی خیلی از هنر شمشیر زنی آنلاین بهتره من خودم به شخصه اصلا با هنر شمشیر زنی حال نکردم!

   پاسخ

   • Kirito در پاسخ به Shinobi

    اسفند 19, 1398

    😐
    خوب شاید یکی خوشش بیاد😐
    میدونم ریزیرو خیلی خوبه ولی واقعا نمیتونه بالاتر از سورد ارت انلاین باشه😐

    پاسخ

 235. Abtin

  اسفند 6, 1398

  اول باید fate:zero ببنید چرا؟ چون داستان درست قبل از سری fate/stay night هستش
  بعد باید fate /stay night رو ببینید که فوق العاده است
  بعد باید fate/hollow ataraxia روببینید که ماجراش 6 ماه بعد از استی نایت هستش
  بعد fate/stay night:Ultimate Blade work که ادامه سری اول استی نایته
  بعد fate/stay night :heaven, s feel که ادامشه
  بعد چندین سری فرعی داره که بعضی ها داستان مرتبط و بعضی بی ربط هستش
  ★(سری های فرعی)★
  ۱) Fate/Kaleid Liner Prisma Illya : در جهانی موازی داستان فیت اصلی رخ میده ! مثل فیت زرو اول اینه
  ۳) Fate Apocrypha : این میسه گفت یه سری اصلبه چون یک اتفاقی درش رخ میده که سری فیت زرو و فیت استی نایت درش دخیل اند و این سری در جهان موازی جهان اصلی فیت رخ میده
  ۲) Fate Grand Order : Fisrt order : این هم اول یک بازیه اندرویدی بود که از روی فیت استی نایت ساخته شده و بگی نگی کراکتر های فیت استی نایت و فیت زرو درش هستند !
  (خب من هنوز این رو دقیق ندیذم از یکی از مریدانم پرسیدم و گفتم)
  ۴) Fate/Extra : Last Encore : این هم آخرین چیزی که قراره بیاد و این هم در جهان موازی دنیای اصلی فیت رخ میده

  پاسخ

 236. پیمان

  اسفند 6, 1398

  انیمه fate سری به ترتیب کدوم باید ببینم

  پاسخ

 237. کیارش

  اسفند 5, 1398

  میخوام بزنم تو کار انیمه به نظرتون چه انیمه ای برای شروع خوبه!

  پاسخ

  • محمدرضا در پاسخ به کیارش

   اسفند 6, 1398

   صد درصد ناروتو

   پاسخ

   • کیارش در پاسخ به محمدرضا

    اسفند 6, 1398

    باشه نارتو!

    پاسخ

   • کیارش در پاسخ به محمدرضا

    اسفند 6, 1398

    یک جا شنیدم (خوندم)یه انیمه ای بود که یک دختره کاپ کیک میده مردم بخورن بیهوش بشن . همین کارو با یک ادم میکنه میبرتش داخل یه جای تیکه تیکهش مکنه دلو روده در میاره . خونشو میگره برای درست کردن کاپ کیک های دیگه بده مردم بخورن! همین قدر شنیدم (خووووونننننندددددممم)

    پاسخ

   • Zara در پاسخ به محمدرضا

    اسفند 7, 1398

    اولین انیمه که من خیلی دوستش دارم.
    توکیو غول بوده…پیشنهاد میکنم اونایی که
    این انیمه رو ندیدن …برن ببین

    پاسخ

   • hani در پاسخ به محمدرضا

    اسفند 11, 1398

    ناروتو یه انیمه طولانیه البته به لطف فیلر هاش و برای کسایی که می خوان انیمه شروع کنن ممکنه یکم خسته کننده باشه همچمین ناروتو یه انیمه شاخه ممکنه برای خیلیا بعد از دیدنش زمانی که می خوان انیمه های دیگه رو ببینن اون انیمه ها به اندازه ناروتو براشون جذاب نباشه انیمه های مدزسه ای برای شروع خیلی بهترن
    -ولی به هر حال من یکی از طرفدارای ناروتو هستم و خیلیم دوسش دارم

    پاسخ

  • Shinobi در پاسخ به کیارش

   اسفند 8, 1398

   با ناروتو. لامصب یه چیزیه ها.
   ولی فول متال و دث نوت هم گزینه های عالی ای هستن.

   پاسخ

  • آبتین در پاسخ به کیارش

   اسفند 14, 1398

   ناراتو خیلی انیمه خوبیه ولی برای دیدنش باید صبراعیوب ووقت آزاد زیاد داشته باشی به نظرم اگه تازه میخوای شروع کنی انیمه با قسمتای پایین تر ببین

   پاسخ

  • طاها در پاسخ به کیارش

   فروردین 8, 1399

   دفترچه مرگ».«

   پاسخ

  • طاها در پاسخ به کیارش

   مرداد 21, 1399

   300 تا دارا یکم بگیر

   پاسخ

 238. Alireza

  اسفند 1, 1398

  و یه چیزی یادم رفت بگم شرط میبندم حتی 50 تا انیمه هم ندیده تازه اومده واس من در مورد Death Note نظر میده

  پاسخ

  • آبتین در پاسخ به Alireza

   اسفند 1, 1398

   اینو دیگه آمارشو نگرفتم ببینم چه تعداد انیمه دیدم ولی من شاغلم اصولا وقت کمی دارم ولی سعی کردم اونایی که برای خودم به شخصه از لحاظ داستان باارزش بوده رو گلچین کنم و ببینم و فکر میکنم تا الان تو انتخابام موفق بودم

   پاسخ

 239. Alireza

  اسفند 1, 1398

  ادمین جان میشه پیاممو به اون noob بدی منظورم ابتین که یه بچه بیشتر نیست تازه monster رو دیده فکر میکنه یه اوتاکو شده و میگه خیلی انیمه تاریکی اون اصلا در حد این نیست درمورد*Death Note* نظر بده

  پاسخ

  • آبتین در پاسخ به Alireza

   اسفند 1, 1398

   اول سلام دوم شما همیشه انقدر سریع در مورد آدما قضاوت میکنی دوست عزیز تازه انیمه بین نشدم و فقط نظر شخصیمو گفتم بدون توهین به کسی و نگفتمم همه باید با من هم نظر باشن نظر هرکس محترمه و با ارزش شمام اگر انقدر طرفدار یه اثر هستی درستش اینه که بیای از اون دفاع کنی و بگی به چه دلایلی اون اثر برات ارزشمنده شاید منم نگاهم بهش عوض شد و باهات هم نظر شدم ولی نظرمن جای انقدر واکنش رو نداشت به هر حال نظر شمام محترمه در واقع هم دفترچه مرگ هم مانستر تو دنیا انیمه های شناخته شده و قابل توجهی هستن حتی دفترچه مرگ تو زمان خودش جایزه بهترین انیمه رو دریافت کرده ولی نظر من اینه که (خطر اسپویل:پس از مرک ال داستان افت میکنه به حال و هوای اوایل داستان نمیرسه)

   پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به Alireza

   اسفند 9, 1398

   داداش سلام تلگرام داری من چند تا سوال درباره انیمیشن بپرسم سوال درباره انیمیشن ژاپنی دارم

   پاسخ

 240. مهدی

  بهمن 26, 1398

  فانتوم اورلرد و خیلیای دیگه نیستن

  پاسخ

 241. پیمان

  بهمن 26, 1398

  دوستان لطفا لطفا لطفا 50 تا انیمه دیگه به جز این لیست پیشنهاد بدید برم ببینم با تشکر

  پاسخ

 242. Mr anime

  بهمن 24, 1398

  سلام کسی چیزی در حد kimitso no yayibaیا همونdemon slayerسراغ نداره؟؟
  یا یه چیزی تو مایه های my hero academia

  پاسخ

 243. آبتین

  بهمن 23, 1398

  لیستی که معرفی کردید خیلی جامع و کامل و میتونم بگم 90 درصداین لیست کاملا درسته و نظرم در مورد انیمه ها اینه که هیچ انیمه ای رو بهتر ازFullmetal Alchemist: Brotherhoodندیدم این انیمه فوق العاده است تمام ابعاد انسانی رو دربرگرفته و به حدی داستان نکته سنج و جذاب پیش رفته که اصلا در طی داستان خسته کنده و کسل کننده نمیشه و هر چقدر راجع به ابعاد و فکر خلاقانه پشت داستان صحبت بشه کمه بعد این انیمه میتونم انیمه Hunter x Hunterرو قرار بدم مخصوصا فصلای آخر این انیمه که شاهکارو به قدری معنا و مفهوم عشق رو نشون میده که فکرش رو نمیکنیدبعد این دو انیمه خوب Shingeki no Kyojinانیمه که واقعا داستان جذاب و گیرایی داره چند پله پایین تر Tokyo Ghoulمیگم چند پله پایین تر چون این انیمه از نظرمن تنها فصل اولش یک شاهکار بود مخصوصا قسمت پایانی فصل اول که به خوبی تفسیر کاملی از تیتراژ آغازین انیمه بودفصل دوم هم کم و بیش خوب بود ولی بازم به جذابیت فصل اول نمیرسید و فصل چهارم اصلا قابل قبول نبود متاسفانه بعد این انیمه های تخیلی و اکشن و جنجالی انیمه احساسیShigatsu wa Kimi no Usoمیتونه قرار بگیره که کلیت انیمه واقعا در راستای موضوع اصلی انیمه شکل گرفته انیمهDeath Noteانیمه فوق العاده ای نیست داستان انیمه جذاب هست ولی به قدری داستان افت میکنه که حتی راضی به ادامه دادن نیستید از انیمه های جذاب که تو لیسته Boku no Hero AcademiaوShokugeki no SoumaوSamurai Champlooهستن که زیبان و ارزش دیدن رو دارن ولی مطمئنا رتبه پایین تری دارن
  و انیمه هایی که میتونم معرفی کنم که هر کدوم حرفی برای گفتن دارن و از دیدن اون ها پشیمون نمیشیداین ها هستند
  Akatsuki no Yona،Barakamon،Death Parade،Donten ni Warau،Satsuriku no Tenshi،Usagi DropوViolet Evergarden
  این ها انیمه هایی با تعداد قسمت های کم هستن ولی در عین حال جذاب اند
  انیمه مانستر هم فوق العاده روانشناسانه است ولی افرادی میتونن فضای این انیمه رو قبول کنن که روحیه قوی داشته باشن چون فضای داستان فوق العاده سیاه و سنگین تیتراژ آپایانی این انیمه انقدر تاریک که نهایت افسردگی و سیاهی رو به نمایش میزاره ولی داستان کاملا روانشناختی هستش.

  پاسخ

  • 5mohammad5 در پاسخ به آبتین

   بهمن 25, 1398

   بالاخره خوشحالم که یک نفر دیگه هم monster رو درک کرد واقعا وقتی دیدم درباره مانستر اینطوری نوشتی حال کردم، برای من اگر کیفیت انیمه رو در نظر نگیریم اول میشه monster و بعد hunter x hunter البته شاید یکم عجیب باشه😅

   پاسخ

   • آبتین در پاسخ به 5mohammad5

    بهمن 28, 1398

    ممنون در واقع به نظر خودم واقعیت این انیمه رو گفتم واقعا انقدر برای خود من به شخصه فضای داستان تاریک بود که 20قسمت بیشتر نتونستم ببینم. فقط متوجه نشدم منظورت اینکه هانتر ایکس هانتر هم فضای سنگین و تاریکی داره یا از لحاظ روانشناختی این طبقه بندی رو انجام دادی

    پاسخ

    • 5mohammad5 در پاسخ به آبتین

     اسفند 9, 1398

     نه منظورم رتبه بندی انیمه های برای خودم بود اول monster و دوم hunter x hunter و… منظورم این بود

     پاسخ

 244. Alireza

  بهمن 22, 1398

  انیمه ای که در حد ناروتو یا شبدر سیاه باشه معرفی کنید ممنون میشم💗

  پاسخ

 245. علی

  بهمن 18, 1398

  بچه ها انیمه فانتزی و جادویی مانند بلک کلاور میخوام کسی میدونه راستی من اسرافیل &پایانی رو دیدم 2 فصل رو نیمه تموم موند کسی میدونه ادامه داره یا نه

  پاسخ

  • K1_bot# در پاسخ به علی

   بهمن 23, 1398

   عالیییییی-“””ی سوال؟
   توکیو غول فصل چهارم داره؟
   کانکی ب حالت اولیه برمیگرده یا همونطوری موجودع بزرگ و خطرناک میمونه؟

   پاسخ

   • ……….. در پاسخ به K1_bot#

    شهریور 10, 1399

    بهت توصیه میکنم که اصلا فصل سوم و چهارم رو نبین وگرنه بدون هیچ شکی شروع میکنی به هیت دادن چون فصل سه و چهارش خیلی مضخرف بود منم دیدمش واقعا فقط وقتمو تلف کردم😑

    پاسخ

   • Mr_ermia در پاسخ به K1_bot#

    شهریور 10, 1399

    سلام انیمه با ژانر کاراگاهی و روانشناسی تو مایه های دث نوت بهم معرفی کنید مانستر با سایکوپاس رو دیدم
    توکیوغول و سگ های ولگرد بانگو رو هم دیدم هر چند از توکیوغول به هیچ وجه خوشم نیومد

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به علی

   بهمن 23, 1398

   اره عزیزم ادامه داره ولی فکر نکنم تو ایران دیگه پخش بشه

   پاسخ

   • کیارش در پاسخ به رهام

    اسفند 6, 1398

    چرا پخش نشه (ایا خشنه یا مثل ریک و مورتیه؟ البته فکر نکنم به خاطر خشونت یک انیمه رو تعطیل کنن!

    پاسخ

   • کیارش در پاسخ به رهام

    اسفند 6, 1398

    یادمه بچه بودم یک انیمه دیدم که همتون حتما دیدید. انیمه تاریخ ساز در ایران و زندگی من!فوتبالیست ها (چه خاطره ای با کاکرو داشتم!) بعد یک بار یه انیمه ترسناک دیدم دیگه جرعت نکردم کنترل رو دستم بگیرم(یادمه توش بخور بخور زیاد داشت)
    بعد قصر متحرک هاول رو دیدم(از وسط هاش هیچی نفهمیدم ولی خفن بود) حالا میخوام بزنم تو کار انیمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    همتون چند تا پیشنهاد بدین!

    پاسخ

 246. Bahar

  بهمن 5, 1398

  این لیست قطعا خوب بود ولی جای خالی بعضی انیمه های شاهکار بدجور تو ذوق میزد
  شهر اشباح که از نظر من بهترین انیمه جهانه و واقعا منتظر بودم تو پنج انیمه اخر ببینمش و شاهزاده مونونوکه و قصر متحرک هاول و باد برمیخیزد.

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به Bahar

   بهمن 6, 1398

   سلام بهار جان،
   این لیست انیمه‌های سریالیه، انیمه‌هایی که اسم بردی همشون سینمایی هستن.
   میتونی لیست انیمه‌های سینمایی رو تو این مقاله بخونی:
   https://paroshat.com/28678/20-انیمه-برتر-همه-زمان-ها

   پاسخ

  • K1/bot در پاسخ به Bahar

   بهمن 23, 1398

   داداش این لیسته سریال های برتره.اونا ک تو میگی سینمایی هستن

   پاسخ

 247. رهام

  بهمن 5, 1398

  و پایان جهان

  پاسخ

 248. رهام

  بهمن 5, 1398

  من تا حالا بالای 100 تا انیمه دیدم.به نظر من بهترین انیمه در این لیست اتک ان تایتان.دروغ تو در اپریل.توکیو غول.جن گیر ابی.دث نوت.هنر شمشمیرزنی انلاین.ناروتو.گلی که در ان روز دیدم.وان پیس.مرد تک مشت.والیبالیست ها.اواتار.خاطرات اینده.خادم سیاه.هلسینگ.باکو من هستن که باید حتماً این ها رو باید دید

  پاسخ