انیمه لیست 50 تایی از بهترین انیمه های سریالی تاریخ به انتخاب پروشات

از بین همه‌ی انیمه‌هایی که تا به حال پخش شدن و ما ازشون لذت بردیم این ۵۰ تا انیمه جزئی از اون دسته از بهترین انیمه ها هستن که جایگاه ویژه‌ای برای هرکدوم از ما دارن. تو این مقاله سعی کردیم تا لیستی از انیمه‌های هایی که علاوه بر محبوبیت، داستان خوب و تکنیک فوق‌العاده‌ای رو هم دارن کنار هم جمع کنیم و توی این لیست قرار بدیم. برای تهیه این انیمه لیست، از انیمه های قدیمی تا انیمه های 2018 و 2019 رو بررسی کردیم تا بتونیم کامل ترین لیست ممکن رو براتون آماده کنیم. با پروشات همراه باشید.


۵۰- Slam Dunk

ژانر: کمدی، ورزشی، درام، مدرسه، شونن

هانامیچی ساکوراگی به خاطر اخلاق تندش، قد بلندش و موهایی که به رنگ قرمزن شناخته میشه. وقتی که وارد دبیرستان  شوهوکو میشه امیدواری که بالاخره بتونه دوست دختر پیدا کنه؛ تا رکوردش برای ۵۰ بار متوالی رد شدن توسط دخترا در دوران راهنماییش رو بشکنه. بلاخره بعد از یک سری اتفاقات اون به دو تا نتیجه میرسه: «من از بسکتبال متنفرم» و «من به شدت نیاز به دوست دختر دارم».

یک روز یک دختر به نام هاروکا آکاگی میره پیش اون و بدون اینکه از شایعات در مورد اون خبر داشته باشه ازش میپرسه که «تو بسکتبال دوست داری؟». هانامیچی که در نگاه اول عاشق دختر میشه برای اینکه هاروکا رو تحت تاثیر قرار بده میگه «بسکتبال رو دوست دارم» و همین میشه شروع جدید هانامیچی و علاقه‌ای که به بسکتبال پیدا میکنه.

«بازی وقتی تموم میشه که تو تسلیم شده باشی» – مربی آنزای


۴۹- Black Lagoon – مرداب سیاه

ژانر: اکشن، بزرگسال

روکورا اوکجیما یک کارمند ساده که زندگی کسل کننده و یکنواخت داره، تا بالاخره بهش یک شانس داده میشه تا زندگیش رو با یک مسافرت به جنوب شرقی آسیا تغییر بده. سفر کاریش موقعی که توسط گروه مزدوری به نام مرداب سیاه گرفته میشه به پایان میرسه. مرداب سیاه قصد داره از اوکجیما به عنوان گروگان برای معامله استفاده کنه رئیس اوکجیما ترجیح میده اون رو رها کنه تا پای معامله بیاد. اوکجیما که بهش خیانت شده تصمیم میگیره به گروه مرداب سیاه بپیونده. و حالا باید با شرایط جدیدش سریعا کنار بیاد.

« اگه زیادی به زندگی بچسبی، زندگیت رو در ترس از مرگ میگذرونی و این ترس باعث میشه تا تصمیم‌های احمقانه بگیری» – روی


۴۸- ‌.Bakuman

ژانر: کمدی، عاشقانه، شونن، درام

موریتاکو ماشیرو از دوران کودکی عاشق این بود که نویسنده مانگا بشه درست مثل عموش اما بعد از تراژدی که برای عموش اتفاق افتاد خانواده‌اش بهش این اجازه رو نمیدن تا اینکه یک روز همکلاسی به اسم آکیتو تاکاگی شاگرد اول مدرسه و کسی که آرزوی نویسنده شدن رو در سرش داره نقاشی موریتاکو رو در دفترش میبینه و از اون میخواد تا با هم یک مانگا بکشن بعد از پیاده کردن انواع فن ها برای راضی کردن ماشیرو ماشیرو متوجه بشه که اگه بتونه یک مانگای پرطرفدار بنویسه میتونه از دختر مورد علاقه اش میهو آزوکی رو بدست بیاره برای همین این دو همکاری خودشون رو شروع میکنن به امید اینکه بزرگترین مانگاکای ژاپن بشن.

«چرا آدما باید کار کنن؟ من دلم میخواد فقط بخورم و بخوابم! من بهتر بود به عنوان یک پاندا توی باغ وحش بدنیا میومدم» -کازویا هیرامارو


۴۷- Shokugeki  no Souma – جنگ‌ غذاها!

ژانر: ایچی، مدرسه، شونن، غذا!!

سوما یوکیهیرا که از دوران کودکی در غذاخوری پدرش کار میکرد. شکست دادن پدرش و سرآشپز شدن در این غذاخوری آرزوی یوکیهیرا بود. اما با تصمیم ناگهانی پدرش برای بستن غذاخوری و رفتن به خارج برای اینکه بتونه آشپزیش رو در کل دنیا بتونه امتحان کنه یوکیهیرا به یک مدرسه آشپزی توتسکی فرستاده میشه. مدرسه ی ممتازی که فقط ۱۰ درصد از شاگردانش فارغ التحصیل میشن. این مدرسه برای شوکوگکی یا مبارزاتش شناخته میشه که دانش آموزان با استفاده از آشپزی در مقابل هم قرار میگیرن. سوما بعد از ورود به این مدرسه در تلاشه تا مرزهای آشپزی خودش رو گسترش بده تا یک روزی بتونه پدرش رو شکست بده.

«تلاش‌های زیاد و شکست‌های زیاد باعث میشن که یک غذا درخشش داشته باشه.» – یوکیهیرا سوما


۴۶- Ansatsu Kyoushitsu – کلاس ترور

ژانر: اکشن، کمدی، مدرسه، شونن

یک موجود ناشناخته نصف کره‌ی ماه رو از بین میبره. اونوقت بچه‌های کلاس سوم ای با یک ماموریت مواجه میشن: موجود ناشناخته رو ترور کنید یا بلایی که به سر کره ماه اومد به سر زمین میاد. موجود ناشناخته که به اسم کورو سنسی شناخته میشه میتونه با سرعت ۲۰ ماخ پرواز کنه که باعث میشه به راحتی جلوی هرگونه اقدام به تروری رو بگیره. علاوه بر اون نخاله‌های کلاس سوم ای میفهمن که این موجود ناشناخته با بازوهای عجیب غریبش بهترین معلمی بوده که تا به حال داشتند.

«فرق بین یک تازه‌کار و استاد اینه که تعداد شکست‌هایی که استاد تجربه کرده از تعداد تلاش‌هایی که یک تازه‌کار کرده بیشتره» – کوروسنسی


۴۵- Akame ga Kill

ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی، درام، شونن

نایت راید یکی از شاخه های ارتش انقلابیه که هدفش سرنگونی نخست وزیره. آنست که حرص و طمع برای قدرت باعث شده از بی تجربگی های امپراطور کودک استفاده کنه. کشور بدون رهبر قوی و مهربانه و مردم عادی رها شدن تا در فقر و جنگ و ویرانی غرق بشن. اعضای نایت راید همه قاتلانی باتجربه هستن و آنها میدونن که گرفتن زندگی کاری دور از شایستگیه و آنها به خاطر این کار با مجازات روبه‌رو میشن. با این حال آنها بی رحمانه هرکسی را که در راه انقلاب ایستاده از بین می‌برن و یا به قتل میرسونن.

جدیدترین عضو گروه قاتلان تاتسومیه پسر نابالغی که برای کمک به روستاش زادگاهش را رها کرده و به پایتخت آمده. این انیمه داستان تاتسومی را هنگام جنگ با امپراطوری و مقابله شدن با اسلحه های قدرتمند، دشمنان، چالش هایش در برابر ارزش ها و اخلاقیات، و پیدا کردن جواب این سوال که کشتن برای بهتر شدن جامعه کار درست یا اشتباهیه رو نشون میده.

«اینطور نیست که نفهمم چی داری میگی، میخوای دنیا رو عوض کنی؟ میفهمم همه‌ی ما اینو میخوایم. اما این به تو حق این رو نمیده که با زندگی مردم بازی کنی. تو نمیتونی هرچیزی رو که دلت خواست نابود کنی.» – لوبوک


۴۴- Natsume Yuujinchou- ناتسومه و کتاب دوستان

ژانر: برشی از زندگی، ماوراءالطبیعه، درام، فانتزی، شوجو

پسري نوجوان به نام “ناتسومه تاکاشی”، از دوران کودکیش میتونست “ارواح” را ببینه، اما مخفس نگهداشتن اين توانايی زندگی را براش مشکل کرده. وقتی که  تاکاشی کتابی به نام “کتاب دوستان” را از مادربزرگش “ناتسومه ريکو” به ارث میبره، همه چيز تغيير میکنه. اون میفهمه که مادربزرگش،  قدرتی مثل او داشته و ميفهمه چرا هميشه “ارواح” خوب و بد به سراغ او میان.بعد از فهمیدن معنای واقعی “کتاب دوستان” که به او اجازه میده ارواح ليست شده در صفحات آن را کنترل کنه، “ناتسومه” سفری را به همراه محافظ خود، “مادارا”،در پيش میگیره تا ارواح را از قراردادشان با “ريکو” آزاد کنه.

«وقتی که مجبور نیستی لازم نیست دروغ بگی.» – کانامه تانوما


۴۳- Great Teacher Onizuka – اونیزوکا معلم خوب

ژانر: کمدی، دراما، شونن، برشی از زندگی، مدرسه

اونیزوکا رئیس یک باند موتورسوار که بعد از اینکه تصمیم میگیره زندگیش رو عوض کنه هدف زندگیش میشه بهترین معلم دنیا شدن. البته آرزوی اونیزوکا به راحتی به دست نمیاد مخصوصا که رئیس سخت گیر مدرسه پشت سر هم مشکلاتی رو برای اونیزوکا درست میکنه تا اونیزوکا رو از مدرسه بیرون کنه.

«ما نمیتونیم به گذشته برگردیم هرچقدر هم که فکر برگشتن به گذشته خوب و هیجان انگیز باشه. گذشته فقط گذشته است.» – اونیزوکا


۴۲- Hajime no Ippo – اولین قدم

ژانر: کمدی، ورزشی، درام، شونن

ماکونوچی ایپو کل زندگیش آزار و اذیت بوده میشده. اون همش در حال پادوی کردن و کیسه بکس بودن بقیه بود. آرزوی  همیشگیش تغییر پیدا کردنه اما هیچ وقت نه انگیزه‌ای برای تغییر کردن داشت نه شجاعتش رو.  یک روز در جریان یکی دیگه از اذیت‌ها تاکامورا که یک بوکسوره نجاتش میده و ایپو رو که به خاطر آسیب‌هاش بیهوش میشه رو به باشگاه بکسش میبره. وقتی که ایپو هوش خودش را به دست میاره جذب محیط باشگاه می‌شه. تاکامورا یک عکس از همکلاسی هاش را روی کیسه بوکس میذاره و او را مجبور میکنه تا به آن مشت بزنه. همون موقع است که یهو احساس میکنه چیزی در او تغییر کرده و برای همین از تاکامورا می خواد تا او را تمرین بده. تاکامورا که فکر می‌کنه اون توانایی انجام این کار را نداره بهش مأموریتی میده که به نظر غیرممکن می رسه و بهش یک هفته فرصت می‌ده. ایپو با یک اشتیاق ناگهانی برای قویتر شدن برای خودش و برای مادر زحمت کشش به سختی کار میکنه تا ماموریت گفته شده را در زمان مقرر به پایان برسونه و اینگونه است که سفرش برای رسیدن به بالاترین جایگاه بوکس جهان شروع میشه.

«ممکنه زمانی باشه که تلاش برای رسیدن به چیزی کافی نباشه؛ اما مطمئن باشه که اونایی که موفق شدن همشون تلاش زیادی کردن.»  – مربی کاموگاوا


۴۱- Ao no Exorcist – جن‌گیر آبی

ژانر: اکشن، شیاطین، فانتزی، شونن، ماوراءالطبیعه

تنها راه عبور کردن از دنیای انسان‌ها و شیاطین از راه تسخیر کردن بدن انسان‌هاست. ساتان فرمانروای گهنا نمیتونه میزبان مناسبی برای خودش پیدا کنه برای همین در دنیای خودش زندانی شده. در یک تلاش ناامیدانه برای تصاحب کردن زمین پسرش رو به جای خودش میفرسته تا اون بتونه تبدیل به میزبان ساتان برای تسخیر شدن بشه.

این انیمه داستان رین اوکومورا رو دنبال میکنه که به نظر میرسه یک پسر معمولی و کمی دردسر سازه؛ تا یک روز که توسط شیاطین بهش حمله میشه و با فهمیدن اینکه اون پسر ساتان دنیاش از این رو به اون رو میشه. ساتان از اون میخواد تا به گهنا برگرده تا با هم دیگه بتونن زمین رو تسخیر کنن. رین که قصد پیوستن به ساتان رو نداره تصمیم میگیره تا تمرینات خودش رو برای جن‌گیر شدن شروع کنه تا بتونه همراه برادرش یوکیو برای دفاع از زمین مقابل ساتان بجنگه.

« تو به من اعتماد کردی پس من هم به تو اعتماد میکنم، مگه دوستی غیر از اینه؟» – اوکومورا رین


۴۰- JoJo no Kimyou na Bouken

ژانر: اکشن، ماجراجویی، ماوزاءالطبیعه، خون‌آشام، شونن

در سال ۱۸۶۸ “داریو براندو” زندگی یک اشراف زاده انگلیسی به نام “جرج جواستار” رو نجات میده. جرج با به فرزندی قبول کردن پسر داریو به اسم “دیو” سعی میکنه تا دین خودش رو ادا کنه. البته دیو از زندگیش ناراضیه و برای همین تصمیم میگیره کل زندگی جواستار رو تصاحب کنه و با بدست آوردن یک ماسک که قدرت‌های ویژه‌ای داره نقشه‌اش برای از بین بردن جرج و پسرش “جاناتان جوجو جواستار” رو عملی میکنه. این کارش باعث سلسله‌ای از وقایع مختلف میشه که در سالهای آینده تکراری میشن.

نیم قرن بعد در شهر نیویورک نوه‌ی جاناتان، “جوزف جواستار” ارثیه‌ای که پدربزرگش برای اون گذاشته رو پیدا میکنه. وقتی که یک دیرینه شناس در حفاری حقیقت پشت ماسک رو میفهمه، جوزف متوجه میشه که اون تنها کسی هست که میتونه “پیلارمن”، موجودی که قدرت بی‌انتهایی داره رو شکست بده.

«غیر ممکن؟ تا همین جای سفرمون هم کلی کار غیرممکن رو انجام دادیم. کلمه‌هایی مثل بی‌مصرف و غیرممکن برای ما معنی ندارن.» – جوتارو


۳۹- Soul Eater

ژانر:  اکشن، فانتزی، کمدی، ماوراءالطبیعه، شونن

داستان این انیمه از مدرسه‌ی شیبوسنه.  محل تحصیل شینیگامی‌ها و اربابان سلاح. شخصیت‌های اصلی انیمه، سه ارباب سلاح به همراه سلاح های آنها هستن: ماکا و سول ، بلک استار و سوباکی ، کید به همراه پاتی و لیز. آنها برای رسیدن به عنوان “داس مرگ” تلاش می کنن که در واقع بالاترین لقب برای یک سلاحه و البته در این راه، باید ۹۹ روح خبیث و یک جادوگر زن را جمع کنن. دانش آموزان شیبوسن در کنار تلاش برای جمع آوری ارواح، از شهر خود در برابر موجودات قدرتمند محافظت می کنن و در عین حال در کلاسهای مدرسه شرکت می کنن و تلاش میکنن تا هر روز نیرومند تر بشن.

«تو کسی هستی که تصمیم میگیری چه جور آدمی باشی.» – ماکا


۳۸- Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

ژانر: درام، تاریخی، جوسی

یوتارو عضو اسبق یاکوزا که به تازگی از زندان آزاد شده و تنها چیزی که میخواد اینه که روی سن راکوگو  یک سبک سنتی داستان گویی کمدی ژاپنی رو اجرا کنه.  در زمان گذروندن حبس  اون از اجراهای یاکومو یوراکوتای الهام میگیره و تصمیم میگیره به دنبال مردی که زندگیش رو عوض کرده بره. بعدازتلاشهای یوتا رو برای اینکه شاگردی یوکامو شد نیاکومو هیچ چاره ای براش نمیمونه غیراز پذیرفتن یوتارو به عنوان اولین شاگردش بپذیره.

بعد از شروع تمرینات، یوتارو با کوناتسو آشنا میشه؛ یک دختر جوان که بعد از مرگ پدرش سوکرکو یوراکوتی یکی دیگر از اجراکنندگان راکوگو پیش یاکومو زندگی میکنه. این آشنایی باعث میشه یوتارو به سمت سبک راکوگو خاص سوکرکو کشیده بشه با اینکه داره تکنیک های که یاد میگیره کاملا در تضاد با سبک سوکرکوه. بادیدن علاقه یوتارو به سبک سوکرکو یاکومو احساسات و خاطرات گذشته و قولی که به بزرگترین رقیبش داده رو به یاد میاره.

«مردن نمیتونن همه چیز طرف مقابلشون رو درک کنن. اما با این حال باهم زندگی میکنن. آدما علاقه دارن تا چیزای روزمره‌اشون رو با هم به اشتراک بذارن. شاید به همین خاطره که آدما نمیتونن تنها باشن.» – یاکومو


۳۷- Monster – هیولا

ژانر: درام، ترسناک، رمزآلود، پلیس، روانشناختی، بزرگسال، هیجان‌انگیز

کنزو تنما یک جراح مغز است که در بیمارستانی در آلمان مشغول به کار میشه. و پله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری بالا میره و با “اوا” دختر رئیس بیمارستان نامزد میشه. اما تنما مخالف سیاست های بیمارستان در قبال بیمارانه و همیشه به دنبال راهی برای عوض کردن  این سیاست‌هاست. روزی دو زخمی که دو قلو و برادر هستند را به بیمارستان میارن که یکی از آنها زخم گلوله‌ای در سر داره و دیگری کلماتی عجیب را با خودش زمزمه میکنه. بعد از مدتی از بستری این دو مجروح بیمار دیگری که یک شخصیت سیاسی بزرگ و معروف هست نیز در بیمارستان بستری میشود و تنما تصمیم میگیرد بر خلاف سیاست های بیمارستان عمل کنه و بیمارانی که زودتر به بیمارستان رسیدن رو جراحی کنه با این تصمیم بیماران اول نجات پیدا می‌کنن اما سیاستمدار جان خودش را از دست میده. به این ترتیب تنما همه زندگی که به سختی ساخته را از دست میده. پس از برکناری تنما قتل های مرموزی در بیمارستان به وقوع میپیونده و اکثر دکترها به طرز مرموزی به قتل میرسن.  و همه فکر میکنن تنمها دلیل همه‌ی این قتل‌هاست و تنما که بیگناهه تبدیل شده به یک قاتل فراری که باید بی‌گناهی خودش رو اثبات کنه.

«شاید بتونی فراموش کنی اما نمیتونی گذشته رو پاک کنی.» – کنزو تنما


۳۶- Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.-  گلی که در آن روز دیدیم

ژانر: برشی از زندگی، ماوراءالطبیعه، درام

پنج دوست دوران کودکی بعد از مرگ یکی از دوستانشان بنام میکو هونما از هم دیگه جدا میشن و دیگه دوست و هم بازی هم نیستن . جینتا یادومی که رهبر گروهشون بود مدرسه را رها کرده و خودش رو یه جا حبس میکنه و منزوی میشه . یه روز به صورت ناگهانی روح میکو رو میبینه ، میکو فقط میتونه با جینتا ارتباط برقرار کنه. میکو اومده تا از جینتا بخواد آرزوش رو برآورده کنه.

«با خودم گفتم حالا باشه فردا معذرت خواهی میکنم، اما اون فردا هیچوقت نیومد.» – جینتا یادومی


 ۳۵- Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

 ژانر: اکشن، علمی-تخیلی، روانشناختی، درام، بزرگسال

خیلی ناگهانی بیگانگانی که به شکل انگل بودن به زمین فرستاده شدن و به سرعت به انسان‌ها حمله کردن. آنها به داخل مغزهای هدف‌های آسیب پذیر نفوذ میکنن. این موجودات بی نظیر میتونن کنترل کامل میزبان خودشون رو به دست بگیرن. شین‌ایچی ایزومی دانش آموز دبیرستانی ۱۶ ساله قربانی یکی از همین انگل‌ها میشه. اما انگل نمیتونه به مغزش برسه و توی دست راستش میمونه. حالا انگل “میگی” و شین‌ایچی وارد یک رابطه همزیستی میشن تا بتونن از خودشون در مقابل حمله بقیه انگل‌ها دفاع کنن.

« من رو باش که فکر میکردم دیگه چیزی نمیتونه سورپرایزم کنه.» – شینیچی ایزومی


۳۴- Mushishi

ژانر: ماجراجویی، برشی از زندگی، رمزآلود، تاریخی، ماوراءالطبیعه، فانتزی، بزرگسال

موشی پایه‌ای ترین شکل زندگی در جهان هستن. آنها تنها به دلیل بودن وجود دارن. خوب یا بد برای آنها مفهومی نداره. موشی‌ها در فرم‌های متفاوتی وجود دارن. آنها میتونن از یک شکل به شکل دیگه‌ای تبدیل بشن یا شکل چیزهای مختلف را تقلید کنن. آنها میتونن یه شکل یک گیاه یا بیماری یا حتی یک پدیده‌ی طبیعی مثل رنگین کمان در بیان.

با این حال هیچ تعریف دقیقی از این موجودات وجود نداره. اطلاعات دقیق در مورد موشی ها بسیار کمیابه. گینکو یک محقق که در مورد موشی ها تحقیق می‌کنه و برای همین به نام موشیشی شناخته میشه به دنبال شناخت بیشتر موشی‌ها و پیدا کردن جایگاه آنها در سلسله مراتب حیات جهانه.

«به نظرت کدومش بهتر اینکه توی روشنایی زندگی کنی و همه چیز رو ببینی اما کاری از دستت برای انجام دادن بر نیاد یا توی تاریکی با خوشبختی زندگی کنی؟ به نظرم اونقدرام بد نیست که توی تاریکی زندگی کنی و روشنایی رو به یاد بیاری.» -آنامه


۳۳- 3gatsu no Lion

ژانر: بازی، برشی از زندگی، درام، بزرگسال

“کیریاما ری” که در سال آخر دوران راهنمایی به یکی از بازیکنان حرفهای شوگی تبدیل شده، به خاطر سن کمش توجهات زیادی رو به خودش جلب کرده. بازی در بالاترین سطح شوگی و رقابت هر روزش با بازیکنان بزرگ تر از خودش و همچنین روابطش با خانوادهای که اون رو به سرپرستی قبول کردن، باعث شده تا استرس زیادی رو تحمل کنهبرای همین تصمیم میگیره تا مستقل زندگی کنهبه عنوان یک پسر ۱۷ ساله که به تنهایی زندگی میکنه ری اهل مراقبت از خودش نبود و به خاطر شخصیت منزوی که داره دوستی در مدرسه یا بین بازیکنان شوگی نداره.

البته پس از مدتی که از زندگیش در توکیو میگذره، با آکاری، هیناتا و مومو کاواموتو سه خواهر که با پدر بزرگشون زندگی میکنن آشنا میشه. آکاری بزرگترین دختر تلاش میکنه تا با دلسوزیهای مادرانش ری را از تنهایی در بیاره و به ری در مراقبت کردن از زندگیش کمک کنه. در طی تلاشهای ری برای حفظ جایگاهش در شوگی ری باید یاد بگیره تا با دیگران چگونه ارتباط برقرار بکنه و احساسات پیچیده خودش رو درک کنه.

«من حتی توی دپرس بودن هم افتضاحم. با خودم فکر کردم اگه مستقل زندگی کنم، اجاره بدم و غذای خودم رو بخورم دیگه بزرگ شدم. فکر میکردم اگه بزرگ بشم دیگه لازم نیست گریه کنم.» – کیریاما ری


۳۲- Claymore

ژانر: اکشن، ماجراجویی، قدرت فوق‌العاذه، شیاطین، ماوراءالطبیعه، فانتزی، شونن

وقتی که یک شیطان انسان‌نمای تشنه به خون انسان‌ها به نام یوما به روستای راکی میرسه یک زن تنها با چشمهای نقره‌ای وارد شهر میشه در حالی که با خودش فقط یک شمشیر داره و به عنوان کلیمور شناخته میشه موجودی که نیمه انسان و نیمه شیطان  کلیمور یومایی که باعث از بین رفتن اعضای خانواده راکی میشه رو میکشه و بعد از اون راکی که جایی برای موندن نداره به دنبال کلیمور که اسمش کلیر راه میافته و در سفرهاش شریک میشه و در ادامه ما رازهای پشت سازمانی که کلیمورها رو میسازه و گذشته کلیر رو میفهمیم.

«زندگی کن کلیر! زنده بودن تو دلیل وجود داشتنه ترزاست.» – النا


۳۱- Hellsing: Ultimate

ژانر: اکشن، نظامی، ترسناک، ماورا الطبیعه، خون آشام، بزرگسال

در دنیای انیمه موجوداتی از جنس تاریکی و اهریمنی هستن که انسان‌های بدشانسی که بدستشون میافتن رو میبلعن. در طرفی دیگر از قضیه سازمان هلسینگه که کارش از بین بردن موجوداتی که برای بشریت تهدید محسوب میشن.  رئیس سازمان فردی به نام اینتگرا فیربروک وینگاتس هلسینگ که ارتشی قوی رو ساخته و کل زندگیش رو در مبارزه با نامیرا ها گذرونده.

ارتش بزرگ اینتگرا در مقابل سلاح نهاییش چیزی نیست. این سلاح در واقع خون آشامی به نام آلوکارد که برای هلسینگ به عنوان یک شکارچی خون آشام کار میکنه. هلسینگ نشون میده که در مبارزه برای بقا، گاهی بهترین سلاح ممکنه بدترین کابوس بشه.

«چیزی که باعث میشه آدما آدم باشن اراده‌اشونه.» – مونتانا مکس


۳۰- Psycho Pass – روان گذر

ژانر: اکشن، پلیس، روانشناختی، علمی-تخیلی

در آینده‌ای نزدیک، این امکان بوجود اومده تا وضعیت روانی و شخصیت انسان ها قابل اندازه گیری و در قالب اعداد و ارقام بیان بشه. به این اندازه گیری در اصطلاح، “روان-گذر” گفته میشه. یکی از مهمترین معیار های این اندازه گیری، فاکتوری به نام “ضریب جُرم” هست. این فاکتور نشون دهنده ی اینه که هر فرد چقدر تمایل و اشتیاق برای ارتکاب جرم و جنایت، در ذات خودش داره و حکومت این دنیا، از این فاکتور برای قضاوت در مورد مجرمین استفاده میکنه. بخش تحقیقات جنایی از اداره‌ی امنیت عمومی، از واحد های کارآگاهی متعددی تشکیل شده که وظیفه ی برقراری امنیت، مبارزه با جرائم مختلف و حل پرونده های جنایی رو بر عهده دارند. هر کدوم از این واحدها، در واقع گروهی چند نفره هستن که شامل “مُجری” ها و “بازرس” ها میشن. “مجری” ها کسانی هستند که درگیری ها و کارهای سخت و سنگین رو انجام میدن. به تعقیب مجرمین میرن و اونا رو دستگیر میکنن. اکثر “مجری” های ماهر، کسانی هستند که طبق اندازه گیری های انجام شده دارای “ضریب جرم” بالایی بودند و باید از جامعه حذف میشدن، اما بهشون این پیشنهاد شده تا در قبال آزادی، به عنوان “مجری” در خدمت نیروهای امنیتی باشند. درک بالای این افراد از جرم و جنایت باعث میشه تا بهترین انتخاب برای “مجری ها” باشند، اما همیشه این ریسک وجود داره تا خود “مجری” ها تبدیل به مجرمین واقعی بشن! به همین دلیله که “بازرس” ها در این واحدهای کارآگاهی حاضر هستند. وظیفه ی اونها نظارت بر عملکرد “مجری ها” و رهبری کردنشون هست.  انیمه ی روان گذر داستان اعضای واحد شماره ۱ بخش تحقیقات جنایی از اداره ی امنیت عمومی و ماموریت های آنهاست. داستان زنان و مردانی که صرف‌نظر از تعبیر شخصی خودشون از عدالت و قضاوت، انتخاب دیگه ای ندارند جز اینکه در این سیستم کار کنند. اما عدالت حقیقی، چه چیزیه که این افراد در نهایت بهش دست پیدا می کنند ؟

«وقتی که یک آدم با ترس روبرو میشه روحش داره تست میشه. اینکه برای چی بدنیا اومد و اینکه بدنیا اومده تا به چی برسه، همه چیز روشن میشه.» – شوگو ماکیشیما


۲۹- Noragami

 ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، ماوراءالطبیعه، شونن

زمانی که به کمک نیاز پیدا میکنین اگه به جای درستی نگاه کنین ممکنه یک شماره تلفن عجیب ببینین که به رنگ قرمز نوشته شده. اگه به این شماره زنگ بزنین احتمالا صدای یک مرد جوان رو میشنویت که خودش رو به عنوان خدای یاتو معرفی میکنه.

یاتو خدایی پایین‌رتبه‌است که خودش رو به عنوان خدای تلفنی معرفی میکنه. آرزوی یاتو داشتن میلیون‌ها عبادت کننده‌است. با اینکه هیچ معبدی به اسمش وجود نداره اما آرزوهای خیلی بزرگی داره و هرکاری بهش بگی برات انجام میده فقط به قیمت ۵ ین. همراه یاتو از دست کاراش عاصی میشه و اون رو ترک میکنه.

موقعی که همه چیز برای یاتو بد به نظر میر‌سه طالع اون تغییر پیدا میکنه وقتی که با یک دختر ۱۶ ساله به اسم هیوری ایکی آشنا میشه. هیوری یاتو رو موقعی که نزدیک بود یک ماشین بهش بزنه میبینه و با انداختن خودش جلوی ماشین جون یاتو رو نجات میده. به طرز معجزه‌آسایی هیوری نمی‌میره و زنده میمونه اما بعد از اون اتفاق یه جورایی روحش سست شده و هرازگاهی بدنش رو جا میذاره. هیوری از یاتو میخواد تا اون رو به حالت اول برگردونه. یاتو میگه برای برگردوندنش به حالت اول نیاز به یک سلاح داره و هیوری قبول میکنه تا بهش برای پیدا کردن سلاح کمک کنه. شاید با وجود هیوری کنار یاتو بالاخره بخت و اقبال به یاتو روی خوش نشون بده.

«تو انسانی مگه نه؟ پس حق داری اگه اشتباه کنی.» – یاتو


۲۸- Neon Genesis Evangelion

 ژانر: اکشن، درام، مکا، روانشناختی، علمی-تخیلی، جنون

سال ۲۰۱۵ جهان در آستانه تخریب قرار داره آخرین امید بشریت دست یک آژانس مخصوص تحت سازمان ملل و اونجلیون‌هایشان،  آنها ماشین آلات غول پیکر هستن که توانایی مقابله با فرشتگان، عاملان ویرانی زمین، دارن. گندو ایکاری رئیس سازمان به دنبال خلبانی است که بتواند با اونجلیون آنها همگام بشه و پتانسیل واقعی آنها را درک کنه.

همراهان او در این تلاش مدافعانه پرسنلی با استعدادی نظیر میساتو کاتسوراگی رئیس عملیات تاکتیکی و ریتسوکو آکاگی رئیس دانشمندان است.

شینجی ایکاری که برای اولین بار با پدرش در طی ۱۴ سال زندگیش روبه‌رو شده زندگی معمولش از این رو به اون رو میشه وقتی اون رو به عنوان خلبان اونجلیون انتخاب میکنن و اون برای اولین بار مسئولیت امید بشر رو روی شونه‌هاش احساس میکنه.

«انسان‌ها حماقت‌هاشون رو فراموش می‌کنن و برای همین اشتباهاتشون رو دوباره تکرار میکنن. اگه انسان‌ها خودشون آزادی رو نخوان هیچوقت تغییر نمی‌کنن.» – سیل


۲۷- Boku dake ga Inai Machi

ژانر: رمزآلود، ماوراءالطبیعه، روانشناختی، بزرگسال

وقتی که یک تراژدی قرار اتفاق بیفته ساتورو فوجینوما خودش رو به چند دقیقه عقب‌تر می‌فرسته تا بتونه از وقوع تصادف جلوگیری کنه. نویسنده مانگا ۲۹ ساله از این قدرتش که اسمش رو گذاشته احیا استفاده میکنه؛ تا زندگی های زیادی رو نجات بده. اگرچه وقتی که به اشتباه به عنوان یک قاتل شناخته میشه، یک بار دیگه به گذشته میره اما این دفعه به سال ۱۹۸۸ یعنی ۱۸ سال قبل. خیلی زود متوجه میشه که قتلی که اتفاق افتاده ممکنه مربوط باشه به دزدیده شدن و به قتل رسیدن یکی از همکلاسی هاش به اسم کایو هینازوکی که فرد مرموز و همیشه تنهایی بود. این اتفاق زمانی افتاد که ساتورو  بچه بود و این برای ساتورو فرصتیه تا بتونه از این اتفاقات جلوگیری کنه.

«ماهیت انجام کار خیر و شر یکی، جفتشون کارهایی هستن که آدمها انجام میدن تا نقص‌هاشون رو جبران کنن.» – یاشیرو گاکو


۲۶- سری Fate

ژانر: اکشن، ماوراءالطبیعه، جادو، عاشقانه، فانتزی

شیرو امیا وقتي كه بچه بود والدينش رو در يك سانحه آتش سوزی از دست ميده، و بعدا توسط یک جادوگر مرد به عنوان فرزند خوانده پذيرفته ميشه. اگرچه او احترام زيادي براي پدر خوندش يعني کریتسوگو امیا قائله و ميخواد كه یکی از دوستان عدالت باشه ولي قدرت‌های او محدوده و نميتونه جادوگر توانایی مثل پدرش بشه.

اما يك روز مهم اين چيزها رو تغيير ميده . او به طور ناگهانی وارد جنگ جام مقدس میشه و مجبوره كه یک خدمتكاره زن به نام سیبر  رو برای حفاظت از خودش احضار كنه. اين جنگ بر سر جامه مقدسه كه همه‌ی جادوگرها به دنبالشن و هركسي اونو به دست بياره ميتونه یکی از آرزوهاش رو برآورده كنه. در اينجا هفت “استاد” وجود داره كه ميتونن “خدمتكار”های خودشون رو از درجات مختلف احضار كنن. انیمه داستان شیرو را وقتی که وارد این مبارزه میشه دنبال میکنه.

«مردی که از هیچ‌چیز نمی‌ترسه نمیتونه عاقل باشه.» – سیبر


۲۵- Haikyuu

ژانر: کمدی، درام، مدرسه، شونن، ورزش

هیناتا شویو بعد از دیدن مسابقات والیبال کشوری در تلویزیون، علاقه ناگهانی به والیبال پیدا میکنه و عضو تیم والیبال مدرسه راهنماییش میشه اما تیم راهنمایی شویو بعد از روبرو شدن با تیمی که بازیکنی فوق‌العاده‌ای داره به اسم کاگیاما توبیو که با لقب پادشاه زمین شناخته میشه، شکست میخوره و حذف میشه. شویو بعد از شکستی که میخوره، به هیچ وجه علاقه و امید خودشو به والیبال از دست نمیده و حتی برعکس تصمیم میگیره از کاگیاما انتقام بگیره اما وقتی که وارد دبیرستان میشه، متوجه میشه که قراره با کاگیاما در یک تیم بازی کنن.

«باید دلیلی وجو داشته باشه تا نخوای ببازی؟» – هیناتا شویو


۲۴- Fairy Tail

ژانر: ماجراجویی، اکشن، شونن، کمدی، فانتزی، جادو

داستان از جایی شروع میشه که لوسی هارتفیلیا دنبال کلیدهای دروازه‌های آسمانی میگرده تا بتونه به عنوان یک جادوگر خوب وارد یک انجمن جادوگری بشه. به صورت کاملا اتفاقی با ناتسو دراگنیل و هپی آشنا میشه که عضو انجمن جادوگری فیری تیل هستند که بهترین انجمن جادوگریه. بعد از یکسری از اتفاقات ناتسو از لوسی دعوت میکنه تا به انجمن اونها بپیونده.

«این محبته که میتونه به ما قدرت بده و همینطور میتونه ضعیفمون کنه.» – ماکاروف


۲۳- Bleach

ژانر: شونن، اکشن، ماجراجویی، کمدی، ماورأ الطبیعه

ایچیگو کوروساکی یک پسر دبیرستانی که میتونه ارواح رو ببینه چه باور بکنید چه باور نکنید تا زمانی که ایچیگو فقط ارواح رو میدید کاملا یک پسر معمولی بود. یک روز سر و کله‌‌ی یک هالو یک روح سرگردان که روح انسان ها رو میخوره پیدا میشه که تصمیم میگیره به خانواده ایچیگو حمله کنه. و بعد از اون ایچیگو شینیگامی رو به نام روکیا کوچیکی میبینه که شینیگامی در حین مبارزه با هالو مجروح میشه و ایچیگو برای نجات خانواده اش مجبور میشه قدرت روکیا رو ازش قرض بگیره تا به صورت موقتی شینیگامی بشه اما در طی یکسری از وقایع ایچیگو مجبور میشه شینیگامی باقی بمونه.

«هیچوقت قلب آدما رو نشکون چون اونا فقط یک قلب دارن استخون‌هاشون رو بشکون چون ازش ۲۰۶ تا دارن.» – ایچیگو کوراساکی


۲۲- Avatar: The Last Airbender – آوتار: آخرین بادافزار

ژانر: اکشن، ماجراجویی

در زمان های گذشته دنیا به چهار نیرو به نام های آب، خاک، آتش و باد تقسیم شده بود. در هر کدام از این سرزمین ها افرادی وجود داشتن که می‌تونستن فقط نیروی مربوط به سرزمین خود را تحت اختیار و کنترل داشته باشن. این ۴ قلمرو به مدت هزار سال در صلح بودند تا اینکه پادشاه قلمرو آتش سوزین تصمیم گرفت تا کل دنیا رو تصاحب کنه. در این میان تنها یک نفره که میتونه جلوی اون رو بگیره که آواتار نامیده میشه. آواتار شخصی برگزیده است که می تونه هر چهار نیرو را تحت کنترل داشته باشه. آواتاری که در این زمان ظهور کرده، کودک 12 ساله‌ای به اسم آنگه. اما آواتار آنگ هنوز برای کنترل کامل چهار قدرت آماده نشده و مسیر طولانی را در پیش داره.

«غرور ضد شرم نیست، منشاء اونه.» – ایرو


۲۱- Toradora!!

ژانر: برشی از زندگی، کمدی، عاشقانه، مدرسه

ریوجی یک پسر دبیرستانیه که به خاطر چهره‌ی خشن و ترسناکی که داره همه ازش فرار میکنن و سعی میکنن که باهاش در نیافتن. اما واقعیت اینه که ریوجی فقط شکل شبیه یاکوزاش رو از پدرش به ارث برده و تا حالا هیچ کار خلافی ازش سرنزده. تایگا دختری ریز نقشه که برخلاف ظاهرش خیلی بزن بهادره. تایگاه عاشق دوست ریوجی یوساکوه و ریوجی عاشق دوست تایگا مینوریه طی یک برخورد اتفاقی این دو با هم آشنا میشن و تصمیم میگرن به همدیگه برای رسیدن به معشوقه‌هاشون کمک کنن.

«نمیخوام اینقدر درگیر گشتن دنبال چیزی که نمیبینم بشم که که نتونم کاری که میتونم انجام بدم رو نبینم.» – مینوری کوشیدا


۲۰- Tokyo Ghoul – توکیو غول

ژانر: اکشن، رمزآلود، ترسناک، روانشناختی، ماوراءالطبیعه، درام، بزرگسال

توکیو تبدیل به یک شهر تاریک و بی‌رحم شده. جایی که موجودات اهریمنی به نام غول‌ها کنار انسان‌ها زندگی می‌کنن. شهروندان این شهر بزرگ در ترسی مداوم از این خون‌آشامان وحشی تشنه به گوشت انسان‌ها زندگی می‌کنن. بزرگترین تهدید جامعه انسانی این است که این غول‌ها می‌توانند به شکل انسان‌ها در آمده و قاطی انسان‌ها بشن.

توکیو غول داستان کانکی کن را دنبال میکند. دانشجوی کالج و پسری خجالتی و عاشق کتاب؛ همین باعث میشه تا شیفته ریزه کاماشیرو کسی که مثل خود کانکی عاشق کتابه بشه. اما ریزه اون کسی نیست که به نظر میرسه. به خاطر این ملاقات ناخوشایند کانکی وارد دنیای تاریک غول‌ها میشه. در طی یک اتفاق غیر منتظره اون توسط یک پیشخدمت به اسم توکا کاریشیما نجات داده میشه و این شروع زندگی کانکی به عنوان یک نیمه غول نیمه انسانه.

«هیچوقت به کسی خیلی اعتماد نکن. یادت باشه که شیطانم یک زمانی فرشته بود.» – کانکی کن


۱۹- Samurai Champloo

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، تاریخی، سامورایی، شونن

“موگن” يک جنگجوی وحشی، خشن و بی‌کله است. “جين” يک سامورايی آواره، مرموز، سنتی، خوش‌مرام و البته بسيار قدرتمنده. اين دو جنگجو تندخو و مستقل، زمين تا آسمان با هم تفاوت دارن، اما از قضای روزگار راهشان با يکديگر تلاقی می‌کنه و اين زمانی اتفاق میافته که “فو” ، دختری سربه‌هوا و مزاحم،‌ آنها را پس از دستگيری بخاطر مبارزه خشونت‌بار با شمشير، از اعدام نجات میده. “فو” اين دو جوان سرگردان را متقاعد میکنه تا برای يافتن يک سامورايی اسرارآميز کمکش کنن؛ «سامورايی‌ای که بوی گلهای آفتابگردان می‌ده» ؛ و اين‌گونه سفرشان آغاز میشه.

«میگن که همیشه جا برای دسر هست اما برای من اینوطوری که همیشه جا هست تا زمانیکه یکی دیگه داره پولشو میده.» – فو کاسومی


۱۸- Sword Art Online – هنر شمشیرزنی آنلاین

ژانر: اکشن، ماجراجویی، عاشقانه، فانتزی، بازی

در سال ۲۰۲۲ واقعیت مجازی  پیشرفت زیادی کرده و یک بازی بزرگ نقش آفرینی به اسم هنر شمشیر زنی آنلاین راه‌اندازی شده. با کمک تکنولوژی عصب افزار بازیکنان میتونن آواتارهاشون رو از داخل گیم توسط افکارشون کنترل کنن.

کازوتو کیریگایا با اسم مخفف کیریتو جزو تعداد کمی از بازیکنان خوش شانس که تونست بازی رو بخره. بعد از ورود به بازی خودش رو در بین ده هزار بازیکن دیگه دید. بازیکنان متوجه میشن که نمیتونن از بازی بیان بیرون سازنده بازی انها را در دنیای بازی گیر انداخته تا اونها همه ی صد مرحله رو کامل کنن.

برای اینکه بتونن از بازی فرار کنن کیریتو باید با بقیه بازکنان همکاری کنه بین بازیکنا دوست و دشمن  وجود داره و بدتر از همه اگه تو دنیای بازی بمیری در دنیای واقعی هم خواهی مرد داستان درباره مبارزه برای بقاست.

«یک آدم زمانی خیلی قویه که میخواد از چیزی محافظت کنه.» – آکیهیو کایابه


۱۷- Kenpuu Denki Berserk

ژانر: اکشن، ماجراجویی، شیاطین، درام، فانتزی، ترسناک، نظامی، عاشقانه، بزرگسال، ماوراءالطبیعه

برسرک در واقع روایت داستانی پر از خشونت و سیاهیه که بیانگر نبردی نابرابر با سرنوشتی شومه. داستان به قرون وسطی بر میگرده ؛ شخصیت اصلی داستان گاتس، یتیم جنگجوییه که به واسطه‌ی زندگی بین سربازان مزدور ، بسیار قوی شده و با گذر زمان از تنهایی در میاد و به ارزش همرزم هاش پی میبره. اون بخاطر “داغ شیطانی” که روی گردنش حک شده به عنوان شمشیرزن سیاهپوش دنبال شیاطینیه که اونو به سوی خود فرا میخونن. گاتس به دنبال انتقام گرفتن از گریفیث هستش، مردی که حاضر شد برای رسیدن به اهدافش، گاتس و همرزم هاش رو قربانی شیاطین (یا اصطلاحا پنج فرشته نگهبان) کنه. گاتس قدرتمند به همراه شمشیر بزرگ و یک دست مصنوعی به نبرد سرنوشت شوم خود میره و در این راه جدالی نفس گیر و سهمگین در انتظارشه، طوری که او را در مرز “جنون” (Berserk) قرار می ده.

«تو قویترین زره رو پوشیدی چون ضعیف‌ترینی.» – گاتس


۱۶-  Shigatsu wa Kimi no Uso – دروغ تو در آوریل

ژانر: درام، موسیقی، عاشقانه، مدرسه، شونن

کوسه آریما یک پیانیست نابغه است؛ اما بعد از درگذشت مادرش ساکی آریما  تسلیم میشه و قدرت شنیدن پیانوی خودش را از دست می‌دهد. دو سال بعد کوسه هنوز از زدن پیانو اجتناب میکنه و رقبا و طرفدارای خودش را رها می‌کنه و زندگی بی رنگی رو با دوستانش سوباکی ساوابه و ریوتا واتاری می‌گذرونه. اما همه چیز تغییر پیدا می‌کنه وقتی که او کائور میازونو ویولونیست زیبایی را میبینه که باعث می‌شه تا زندگی و جهانش تغییر پیدا کنه. کوسه وارد سفری مبشه که اون رو دوباره با موسیقی رو به رو میکنه.

«شاید روبروت یک جاده‌ی تاریک ببینی. اما بازم باید ایمان داشته باشی و به راهت ادامه بدی. ایمان به اینکه ستاره‌ها راهت رو روشن میکنن هرچند کم.» کائوری میازونو


۱۵- Naruto – ناروتو

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، شونن، هنرهای رزمی، ابرقدرت

چند سال پیش از شروع داستان، موجودی شرور و افسانه‌ای به نام کیوبی (روباهی با ۹ دم) به کونوها حمله می‌کنه. چهارمین هوکاگه با استفاده از یک طلسم و قربانی کردن خود موفق می‌شه کیوبی را داخل بدن ناروتوی تازه به‌دنیا آمده زندانی کنه. ناروتو پسری یتیمه و اکثر مردم کونوها اون رو همان کیوبی می‌بینن و از او تنفر دارن. بنا به فرمان هوکاگه سوم هیچ‌کس حق نداره در مورد وقایع رخ‌ داده مرتبط با حمله‌ی کیوبی حرفی بزنه؛ برای همین همسالان ناروتو چیزی در این مورد نمی‌دانن. با این وجود دیدگاه و رفتار بزرگسالان  روی فرزندانشان تاثیر میذاره، و به این خاطر ناروتو دوران کودکی خود را بدون هرگونه رابطهٔ صمیمانه و دوستی سپری می‌کنه. نتیجه اینه که ناروتو برای جلب توجه دست به انواع و اقسام شیطنت و خرابکاری می‌زنه. در آغاز ناروتو بدترین شاگرد مدرسهٔ نینجاهاست؛ اما با تلاش فراوان قدرت‌های خودش را افزایش می‌ده و بالاخره فارغ‌التحصیل می‌شه. پس از فارغ‌التحصیلی، نینجاهای مبتدی به گروه‌های سه نفره تقسیم می‌شن. ناروتو نیز به همراه ساسوکه اوچیها و ساکورا هارونو در یک گروه قرار می‌گیرن. تربیت آنها را هم کاکاشی هاتاکه یکی از بهترین نینجاهای کونوها به عهده میگیره.

«برای شینوبی بودن فقط یک چیز لازمه و اون تعداد جوتسوهایی که بلدی نیست تنها چیزی که لازم داری شجاعت اینه که هیچوقت تسلیم نشی.» – جیریا


۱۴- سری Monogatari

ژانر: عاشقانه، ماوراءالطبیعه، رمزآلود، خون‌آشام

“کویومی آراراگی” دانش آموز سال سوم دبیرستان از یک حمله‌ی خون آشام جون سالم به در میبره؛ البته به کمک “اوشینو” یک مرد عجیب و غریب که در یک مدرسه متروکه زندگی میکنه. البته با اینکه آراراگی خون آشام نشد و انسان باقی موند اما هنوز بعضی از ویژگی‌های خون‌اشام‌ها رو داره مثل سریع خوب شدن زخمهاش یا بینایی فوق‌العاده؛ با این حال آراراگی تلاش میکنه زندگیش رو به عنوان یک دانش آموز معمولی ادامه بده. ولی اتفاق‌هایی که میافتن هرکدوم به نوعی باعث میشن که اراراگی بخواد به کسایی که مثل خودش که به مشکل برخوردن کمک کنه.

«با اینکه زندگیم تا حالا خیلی خوشایند نبوده اما از اینکه تونستم توجهت رو به خاطر مشکلاتم جلب کنم خوشحالم.» – سنجوگاهارا ایتاکی


۱۳- One Piece – وان پیس

 ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، قدرت فوق‌العاده، درام، فانتزی، شونن

.گل دی راجر به عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته می‌شد. او قویترین و مشهور ترین فردی بود که کل دنیا رو گشته بود. دستگیر شدن و اعدام راجر توسط دولت جهانی باعث تغییر بزرگی در دنیا شد. آخرین حرفهای راجر این بود «من گنجم رو در گراند لاین پنهان کردم» و اینطوری بود که عصر دزدان دریایی آغاز شد. مردانی که آرزوی بدست آوردن ثروت و شهرت راجر رو داشتن وارد دریا شدن .

در این بین پسر ۱۷ ساله‌ای به نام مانکی دی لوفیه که برای رسیدن به آرزوی دوران کودکیش یعنی دزد دریایی شدن وارد دریا میشه. البته این دزد دریایی همه‌ی تعریف‌های ما از ایک دزد دریایی رو زیر سوال میبره. برخلاف تفکر همگانی که میگه دزد دریایی باید یک ادم بدجنس و شریر باشه که همه ازش بترسن و روستاها و شهرها رو غارت کنه تنها هدف لوفی برای دزد دریایی شدن آزادی و داشتن ماجراجویی‌های بینظیر همراه دوستانشه.

«دزدان دریایی شریرن؟ نیروهای دریایی عادلن؟ عدالت همیشه برنده میشه؟ معلومه که برنده میشه، چون اونی که جنگ رو میبره میشه عدالت.» – دوفلامینگو


۱۲- Gintama گینتاما

ژانر: اکشن، کمدی، تاریخی، پارودی، سامورایی، علمی-تخیلی، شونن

زندگی در ژاپن فئودالی آسون نیست. به خصوص از زمانی که موجودات فضایی به اسم آمانتو وارد ژاپن شدن. از اون طرف ممنوعیت حمل شمشیر باعث شده شأن سامورایی‌ها پایین بیاد و با اونها بدرفتاری بشه. اگرچه یکه مرد به اسم ساکاتا گینتوکی هنوز یک قلب سامورایی داره، با اینکه علاقه شدیش به شیرینی و کارش به عنوان هرکاره کسی باعث شده کسی باور نکنه اون یک ساموراییه. همراهان او در شغلش شیمورا شینپاچی پسری عینکی با قلبی قوی، کاگورا همراه با چترش و شکمی که هیچوقت پر نمیشه و ساداهارو یک سگ خیلی بزرگ. به اونها هرکاری که بگید از انجام دادنش سرباز نمی‌زنن از پیدا کردن یک سگ گرفته تا نجات کره زمین.

«اگه اونقدر وقت داری که در مورد یک مرگ زیبا خیال‌پردازی کنی، پس حداقل تا آخرین لحظه زیبا زندگی کن.» – ساکاتا گینتوکی


۱۱- Boku no Hero Academia – آکادمی قهرمانی من

ژانر: اکشن، کمدی، مدرسه، شونن، قدرت فوق‌العاده

مردم با حق برابر به این دنیا نمیان . میدوریا ایزوکو از وقتی چهار سالش بود مورد آزار و اذیت همکلاسیاش قرار می گرفت که قدرت های فوق العاده داشتن ، ایزوکو یه مورد نادر بود که بدون هیچ قدرتی به دنیا اومده بود . تمام این اتفاق ها باعث نشد اون از حرکت به سمت چیزی که آرزوش رو داره دست بکشه ، تبدیل شدن به یک قهرمان بزرگ دقیقا مثل مردی که همیشه تو زندگی تحسینش می کرد ، ممکنه در اوج ناامیدی ، در اوج گریه و فریاد از نرسیدن به آرزوش با کمک کسی که همیشه می خواست مثل او باشه شانسی برای رسیدن به رویا هاش پیدا کنه؟

«آرزوها میتونن واقعی بشن!!»-  ایزوکو میدوریا


۱۰- Cowboy Bebop

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، درام، علمی-تخیلی، فضا

در سال ۲۰۷۱ بشریت تونسته از کره زمین که دیگه غیر قابل سکونته خارج بشه و در برخی از سیارات و قمراتشون سکونت کنه. پلیس منظومه شمسی برای برقراری نظم و صلح در کهکشان بخشی از کارش رو به عهده جایزه‌بگیران گذاشته که به عنوان کابوی شناخته میشن. در این بین یک تیم تشکیل شده از دو نفر قرار دارن که با فضاپیما بیباپ سفر می‌کنن.

اسپایک اسپیگل که شخصیت متعادلی داره و همراهش جت بلک که کمی خشن و بی‌رحم به نظر میرسه. آنها زندگیشون رو با گرفتن جایزه میگذرونن تا اینکه چند نفر دیگه به این گروه اضافه میشن. این یک سگ دستکاری ژنتیکی شده خیلی باهوش. فی ولنتاین یک زن شیاد که حافظه‌اش رو از دست داده و ادوارد ونگ یک هکر فوق‌العاده. این انیمه داستان ماجراهای این گروه و پرده‌برداری از گذشته افراد گروه است.

«فرشته‌هایی که از بهشت بیرون رانده میشن هیچ انتخابی ندارن مگه اینکه شیطان بشن.» – ویشس


۹- Shingeki no Kyojin – حمله به غول‌ها

ژانر: اکشن، نظامی، رمزآلود، قدرت‌فوق‌العاده، درام، فانتزی، شونن

ماجرا از قرن‌ها پیش شروع میشه. جایی که غول‌ها وارد دنیا انسان‌ها میشن و شروع به کشتن انسان‌ها می‌کنن. این غول‌ها به حدی بزرگ هستن که شاید ساختمان‌های بلند در مقابلشون کوچک به نظر برسن. برای همین تعداد انسان‌ها محدود شده و داخل یک دیوار بزرگ زندگی میکنن. این دیوار نزدیک ۱۰۰ سال محافظ اونها بود اما یک روز یک غول خیلی بزرگ تونست خارجی ترین لایه دیوار را خراب کنه و غول‌ها به این لایه از شهر نفوذ کردن. در این بین یکی از غول‌ها مادر ارن یگار را میخوره و این باعث میشه ارن بخواد تک تک غول‌ها را نابود کنه.

«انسان‌ها هیچوقت دست از جنگ با همدیگه بر نمیدارن مگه اینکه جمعیت انسان‌ها به یک تا چند نفر برسه.» – اروین اسمیت


۸- Clannad

ژانر: کمدی، درام، عاشقانه، مدرسه، برشی از زندگی، ماوراءالطبیعه

تومویا اوکازاکی دانش آموز سال دوم دبیرستانه و از زندگیش خسته است. وقتی کوچک بود مادرش به خاطر یک تصادف جان خودش رو از دست میده و به همین خاطر پدرش به سیگار و الکل رو میاره. برای همین باعث میشه که تومویا و پدرش با هم دعوا کنن. تا اینکه در یکی از این دعواها شانه تومویا آسیب میبینه از آن به بعد رابطه بین تومویا و پدرش سرد و سردتر میشه. روزی وقتی در حال برگشتن به خانه بود با دختر عجیبی به اسم ناگیسا فوروکاوا که یک سال ازش بزرگتره آشنا میشه. بیماری ناگیسا باعث شده تا دوستاش اون رو تنها بزارن. این دو شروع به وقت گذروندن با همدیگه میکنن. کم‌کم با گذشت زمان تومویا احساس میکنه زندگی خسته کننده‌اش داره رنگ تازه‌ای به خودش میگیره.

«زمان و عنوان هیچوقت توی پیوندهای بین آدم‌ها مهم نیست.» – ساکاگامی تومویو


۷- Tengen Toppa Gurren Lagann

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، مکا، علمی-تخیلی

در آینده‌ای بسیار دور، بشر درون غارهایی بزرگ در زیر زمین زندگی می‌کند، بدون اطلاع از دنیایی بر فراز آنها با آسمانی پر‌ ستاره.

در دهکده‌ای کوچک به نام “جیها”، “سایمون” پسری خجالتی، درحین حفاری یک شئ تابان عجیب را پیدا می‌کنه. “کامینا” یک طراح جوان با عینک آفتابی گران‌قیمت مدرن و پر اشتیاق، با “سایمون” دوست شده و یک گروه کوچک به نام “دسته‌ی گورن” تشکیل می‌دهد تا از طریق سقف غار از دهکده بگریزند و به سطح برسند، چیزی که فقط چند نفر آن را باور دارند.

ریش‌سفید دهکده به حرف‌های احمقانه‌ی آن‌ها گوش نمی‌دهد و گروه آنها را مجازات می‌کند. هرچند، هنگامی که فاجعه‌ای از دنیای بالا بر سرشان نازل می‌شود و سرتاسر دهکده در معرض نابودی است، این وظیفه‌ی “سایمون”، “کامینا”، دختری با اسلحه‌ای بزرگ به نام “یوکو” و یک ربات کوچک اما جان‌سخت به نام “لاگان” است تا همه را نجات دهند.

«گوش کن سیمون…هیچوقت فراموش نکن. به خودت ایمان داشته باش. نه به خودت که به من ایمان داره. نه به منی که به تو ایمان دارم. به اون خودت ایمان داشته باش که به خودش ایمان داره.» – کامینا


۶- One Punch Man – مرد تک مشتی

ژانر: اکشن، علمی-تخیلی، کمدی، پارادوی، قدرت فوق‌العاده، ماوراءالطبیعه، بزرگسال

سایتاما که به نظر می رسه فردی عادی و معمولیه یک سرگرمی منحصر به فرد داره، “قهرمان بودن”. سایتاما برای دنبال کردن رویای کودکیش به سختی به مدت سه سال تمرین میکنه و در طی این فرایند همه موهایش را از دست میده. الان سایتاما یک فرد فوق العاده قدرتمنده، آن قدر که هیچ دشمنی نمی‌تونه او را در مبارزه شکست بده. در واقع او همه دشمنانش را فقط با یک مشت از بین می‌بره و این تبدیل به مشکلی غیر منتظره شده. او دیگر توانایی لذت بردن از هیجان مبارزه را نداره و کاملا بی حوصله شده، همه این زندگی او با رسیدن جنوس یک سایبرگ ۱۹ ساله تغییر پیدا میکنه. جنوس بعد از دیدن قدرت سایتاما از اون میخواد تا جنوس رو به شاگردیش قبول کنه. او همچنین پیشنهاد میده که با هم وارد انجمن قهرمانان بشن تا تبدیل به قهرمانانی معتبر بشن و کارهای مثبت آنها در جامعه شناخته بشه. سایتاما که از اینکه کسی او را نمیشناسه ناراحته سریع با این پیشنهاد موافقت می‌کنه. اینگونه داستان مرد تک مشتی آغاز میشه یک کمدی اکشن که شخصی کاملا غیر عادی را دنبال می‌کنه که هم اکنون با دشمنانی قوی می جنگه تا شاید آنها بتونن کمی او را به هیجان در بیارن.

«میدونم که کسی انتظار زیادی از من نداره. و بهتر از هر کسی میدونم که یک قهرمان کلاس C چقدر توی این موقعیت بدرد نخوره. میدونم اونقدر ضعیفم که حتی نمیتونم به کلاس Bبرم! بهتر از هرکس دیگه‌ای میدونم که نمیتونم تو رو شکست بدم. اما با همه‌ی اینا باید باهات مبارزه کنم!» – مومن رایدر


۵- Hunter x Hunter

ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی، شونن، قدرت فوق‌العاده

هانتر کسیه که برای انجام مأموریت‌های خطرناک  و در اعماق سرزمین‌های ناشناخته و برای بدست‌آوردن گنجینه‌های مخفی به تمام دنیا سفر می‌کنه. گون پسر یک هانتر است که مدت زیادیه شده که پدرش ناپدید شده. او معتقده که اگه راه پدرش رو دنبال کنه میتونه بالاخره پیداش کنه و به خانه برش گردونه. گون به محض اینکه پا به سن ۱۲ سالگی میذاره، خانه رو به قصد شرکت در آزمون انتخاب هانتر ترک می‌کنه، آزمونی پر از امتحانات مرگبار. در این سفر گون سه دوست پیدامیکنه، کوروپیما که تنها انگیزه‌اش گرفتن انتقامه، لئوریو که دکتره و کیلوا که قبل از این به عنوان قاتل فعالیت می‌کرده. هر ۴ نفر آنها برای عبور از مراحل سخت این امتحان با همدیگه همکاری میکنن تا بتونن از امتحان عبور کنن.

«وقتی میگم دردی نداره، منظورم اینه که هنوز میتونم تحملش کنم.» – کیلوا


۴- Code Geass

 ژانر: اکشن، درام، مکا، نظامی، مدرسه، علمی-تخیلی، قدرت‌های فوق‌العاده

در دهم آگوست سال ۲۰۱۰ کشور ژاپن به دستور امپراتور بریتانیا مورد حمله نظامی قرار میگیره. قوای انگلیس با استفاده از ربات‌های جدیدی به نام نایتمیر فریمز که اخیرا تولید کردن، موفق به اشغال کشور ژاپن میشن. آزادی و حقوق مردم از آنها سلب میشه و به کشور اشغالی ژاپن نام منطقه ۱۱ داده میشه . لولوش پرنس انگلیسیه که بعد از کشته شدن مادرش بنا به دستور پدرش که او را از خودش نمیدونه به ژاپن فرستاده میشه، لولوش با خود عهد بسته که پدرش را به قتل برسونه و بریتانیا را نابود کنه و انتقام مادرش را از قاتلان بگیره. او همچنین قصد داره دنیایی جدید با قوانین جدیدی بسازه که در این دنیا خواهرش نانالی با خوبی و خوشحالی زندگی کند. لولوش قدرتی به اسم گیاس پیدا میکنه، یک قدرت مرموز که به لولوش اجازه میده تا فقط برای یک‌بار بتونه به یک نفر دستور بده و اون فرد دستورش رو بدون حتی اراده‌ خودش انجام بده.

«نمیتونی دنیا رو تغییر بدی بدون اینکه دستات رو کثیف کنی.» – لولوش


۳- Death Note – دفترچه مرگ

ژانر: رمزآلود، پلیس، روانشناختی، ماوراءالطبیعه، هیجان‌انگیز، شونن

یاگامی لایت؛ جوان خیلی باهوشیه که از قتل و تباهی جهان خشمگین و منزجره. زندگی او با یافتن دفترچه‌ای عجیب تغییر میکنه، اسم این دفترچه دفترچه مرگه. دستورالعمل دفترچه مرگ مدعیه که اگر اسم شخصی در آن نوشته بشه آن فرد باید بمیره. بعد از آزمایش این دفترچه و کشتن ۲ قاتل، لایت مجبور شد که قبول کنه دفترچه مرگ واقعیه. پس از روبرو شدن با صاحب قبلی دفترچه مرگ ؛ یک شینیگامی به اسم ریوک، لایت تصمیم میگیره دنیای بدون جرم و جنایتی بسازه و خودش خدای این دنیا بشه.  بعد از مدتی، با گزارش مرگ‌های مشکوک قاتلین، توجه پلیس بین الملل و کارآگاهی اسرارآمیز به اسم L به این موضوع جلب شد. L‌ به سرعت متوجه شد که مسول این قتل های پی در پی که در نظر مردم به اسم کیرا (اشتقاقى از طرز تلفظ کلمه قاتل) است در ژاپن زندگی میکنه.L متوجه میشه که کیرا میتونه مردم را بدون اینکه به آنها دست بزند بکشه. لایت متوجه میشه که L مهمترین مانع او در راه رسیدن به آرمانشه و بازی موش و گربه بین این دو شروع میشود.

«این دنیا فاسد شده  و کسایی که باعث فاسد شدنش هستن حقشونه بمیرن. یک نفر باید اینکار رو انجام بده، چرا اون من نباشم؟» – یاگامی لایت


۲- Steins;Gate – دروازه اشتاین

ژانر: هیجان انگیز، علمی- تخیلی

اوکابه رینتارو ملقب به دانشمند دیوانه آرزو داره تا بتونه یک ماشین زمان کشف کنه. او به همراه دوستانش مایوری شینا دوست دوران کودکی و هاشیدا ایتارو یک هکر منحرف که به اسم دارو شناخته میشه در آزمایشگاه‌شان مشغول تحقیق روی دستگاهی به اسم فون‌مایکرویو هستن که میتونه موز رو تبدیل به تلّی از ژل سبز رنگ بکنه. اونها نمی‌دونن که این اتفاق عجیب چطوری رخ میده. اونها طی تحقیقاتشون با یک سری اعمال مختلف به یک موفقت شانسی دست پیدا می‌کنن. فون‌مایکرویو اونها میتونه به گذشته پیام برسونه و از این راه آینده رو تغییر بده.

«تئوری‌ها بیشتر از چندتا کلمه نیستن. اون چیزی رو که داری با چشمات میبینی قبول کن.» – اوکابه رینتارو


۱- Fullmetal Alchemist: Brotherhood – کیمیاگر تمام فلزی: برادری

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، درام، فانتزی، جادو، نظامی، شونن

“برای بدست آوردن چیزی باید به میزان ارزش آن ازدست داد”

کیمیا توسط قانون تبادل برابر محدود شده. این رو برادران ادوارد و آلفونسو الریک بعد از انجام عمل ممنوعه یعنی تلاششون برای برگردوندن مادرشون به زندگی  فهمیدن. اونها برای این عملشون محکون شدن. ادوارد پای چپش رو از دست داد و آلفونس بدن فیزیکیش رو؛ ادوارد فقط با قربانی کردن دست راستش تونست روح برادرش رو به یک زره متصل کنه. اونه تنها هدفشون این شد که بدن‌های اصلی خودشون رو بدست بیارن. برای همین ادوارد دست و پای مصنوعی به اسم اتومیل میگیره و آزمون کیمیاگر ایالتی شدن رو میده و بعد از مدتی با اسم کیمیاگر تمام‌فلزی شناخته میشه.

سه سال از تحقیقاتشون برای بدست آوردن سنگ فلاسفه، سنگی که به اونها اجازه میده از محدودیات قانون تبادل برابر فراتر برن. بعد از ادامه‌ی تحقیقاتشون اونها متوجه یک توطئه ملی میشن و تلاش میکنن تا جلوش رو بگیرن در این بین برادرها از خودشون میپرسن که کاری که به دنبالشن باعث انسان شدنشون میشه با انسانیتشون رو ازشون میگیره.

«ممکنه طمع چیز خوبی نباشه، اما چیز بدی هم نیست. شما آدما فکر میکنین طمع فقط برای پول و قدرتع، اما همه دارن چیزایی رو که بخوان و نتونن داشته باشنش.» – گریید


با این انیمه لیست موافق نیستین؟ خوشحال میشیم نظراتتون رو برای بهترین انیمه‌هایی که تا حالا دیدید با ما در میون بذارین تا به مقاله اضافه بشه.

همچنین حالا که با بهترین انیمه‌های سریالی جهان آشنا شدید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین انیمه های سینمایی جهان رو هم مطالعه کنید.

منتظر شنیدن نظراتتون هستیم!

دیدگاه‌ها (2734)

بستن فرم

 1. نیما

  بهمن 2, 1399

  تمامی طرفداران ناروتو بدونن بوروتو تو مانگا پلاس اول شد

  پاسخ

 2. AMIR REZA

  بهمن 2, 1399

  قسمت ۳ و۴ ova (شروع لیوای) رو کجا میتونم ببینم؟

  پاسخ

  • mb در پاسخ به AMIR REZA

   بهمن 2, 1399

   داخل انیمه لیست هست

   پاسخ

   • mb در پاسخ به mb

    بهمن 2, 1399

    اصلا مگه ova ی شروع لیوای، قسمت 3 و 4 داره؟

    پاسخ

 3. AMIR REZA

  بهمن 2, 1399

  سلام بچه ها
  کسی میدونه با چه برنامه ای باید زیرنویس هایی روکه از سایت انیمه لیست دانلود میکنم رو باز کنم؟ وقتی میزنم رو فایل زیرنویس میگه هیچ اپلیکِیشِنی برای نمایش این فایل نیست . فُرمَت فایل ها binهست
  و سوال بعدیم اینه که وقتی زیرنویس ها باز شدن چجوری با انیمه هماهنگ کُنم؟
  مرسی

  پاسخ

  • mb در پاسخ به AMIR REZA

   بهمن 2, 1399

   سلام
   یا زیرنویس رو بکش روی فیلم و یا هم اسم کن زیرنویس و فیلم رو
   اگه بخوای با پات پلیر باز کنی، از علامت ><داخل کیبرد عقب و جلو ببر

   پاسخ

  • mb در پاسخ به AMIR REZA

   بهمن 2, 1399

   و یه چیز دیگه
   یک اینکه اصلا نباید زیرنویس رو باز کنی
   دو این که من همه ی ویدئو های انیمه لیست رو، با پات پلیر باز میکنم

   پاسخ

 4. amir

  بهمن 1, 1399

  کلا از اتک و توکیوغول بدم میاد
  Sao عشقه

  پاسخ

  • mb در پاسخ به amir

   بهمن 2, 1399

   حالا میفهمم که چقدر میتونه یه نظر متفاوت باشه با یه نظر دیگه

   پاسخ

 5. عرفان

  بهمن 1, 1399

  آقا اصلا این اتک تایتان دیوونه کندست واقعا نظیر نداره من توی ۵ روز از فصل یک تا قسمت ۶ فصل ۴ دیدم واقعا بینظیره

  پاسخ

 6. Rs

  دی 30, 1399

  دوستان cgi قسمت ششم اتک چطور بود به نظرتون ؟ منکه مشکلی نداشتم ولی ظاهرا بعضیا خیلی بدشون اومده ، و کلی فحش به استودیو mappa دادن ، استودیو هم خیلی عصبانی و ناراحت شدن

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به Rs

   دی 30, 1399

   حق دارن طراحی تایتان ها مسخره شده،اصن کیفیت سه بعدی کلا بده

   پاسخ

   • aryan در پاسخ به آرش

    بهمن 1, 1399

    مردم حق دارن انتقاد کنن حق ندارن فحش بدن
    خیلی از کسایی دارن روی این انیمه کار میکنن دارن از جون و دل مایه میزارن بنظرت اگه یکی بیاد فحششون بده چه حسی بهشون میده؟؟؟؟؟

    پاسخ

    • آرش در پاسخ به aryan

     بهمن 1, 1399

     از جون و دل مایه میزارن😂😂

     پاسخ

     • aryan در پاسخ به آرش

      بهمن 1, 1399

      یکمی جوگیر شدم😂😂😂

      پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به Rs

   دی 30, 1399

   من به شخصه از داستانش که واقعا لذت بردم؛ اما طراحی‌شو اصلا دوست ندارم. قیافه شخصیت‌ها خیلی عوض شده. با این وجود تو قسمت شیش حرکات اکشن و فیلمبرداریش واقعا قوی بود.

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به زهرا اکیما

    بهمن 1, 1399

    موافقم خانم اکیما ، البته خب کادر استودیو هم دارن شب و روز تو کرونا وقت میذارن و خب بودجشونم هم محدوده

    پاسخ

  • aryan در پاسخ به Rs

   بهمن 1, 1399

   من بدم نیومد خوششمم نیومد داخل قسمت اول بنظرم خیلی خوب بود و با زمینه سازگار بود و تو قسمت شیش انگار حرکات تایتانا اسلو مون شده بود و بافتش خیلی خشک و سرد شده بود اما طراحی کاراکترا فوق العاده بود با جزيیات بالا نشونشون دادن و خیلی خوب تغییراتی رو که توی این چند سال بزرگ شدن رو نشون دادن خیلیا به میکاسا گیر دادنمیگن گند زدن ولی من مخالفن الان میکاسا یه بزرگسال و خیلی چیزارو هم تجرببه کرده و زیر فشار روانی بالایی هم بوده از ایناشم بگذریم طراحیش شباهت زیادی به مانگا داره پس نمیشه از طراحی ایراد گرفت

   پاسخ

  • لیوای در پاسخ به Rs

   بهمن 1, 1399

   واییی قسمت ۶ اتک خیییلییی باحال بود من ذوق مرگ شدم 🥺🥺❤❤❤ وقتی اون غول ارواره داشت گردن ارنو میخورد یه دفعه لیوای مثه برق اومد وااییییی 🥺🥺❤❤منتظر قسسمت ۷ 🥺🥺🥺 ولی این ایسایاما عنتر معلوم نی داره چیکار میکنه😐😐💔

   پاسخ

 7. امیر محمد

  دی 30, 1399

  با سلام به نظر من حمله به تایتان ها باید رتبه اول باشه به جای کمیاکر تمام فلزی جون حمله به غول ها به نظرم اصلا یه سطح دیگه است و خیلی بی نظیره ؛ لبته با کمال احترام به سایت خوب شما

  پاسخ

 8. ایتیتی

  دی 29, 1399

  آقا کی گفته بهترین انیمه های تاریخ اینان اینها بر اساس امتیاز در هر ژانری است اگه بخواهیم بر اساس خوبی حساب کنیم اینا بفقط چندتاشون بدرد میخورند ولی اگه بر اساس نمره باشه اینا بهترین در ژانر خود هستند

  پاسخ

 9. رضا

  دی 29, 1399

  لطفاً چندتا انیمه خوب بهم معرفی کنید مردم از بی انیمه ای

  پاسخ

  • mb در پاسخ به رضا

   دی 29, 1399

   انیمه sk8 the infinity ( اون پایینم گفتم)
   تازه دو قسمتش پخش شده ولی قشنگ بود از نظر من
   اگه هم میخوای تموم شده بهت معرفی کنم، ژانر بده تا ببینم چی بهت معرفی کنم

   پاسخ

   • Amir nb در پاسخ به mb

    دی 30, 1399

    اکشن فانتزی ماجرایی تو سبک ناروتو بروتو

    پاسخ

    • mb در پاسخ به Amir nb

     دی 30, 1399

     من از اونجایی که ناروتو و بروتو رو ندیدم، نمیتونم تو سبکشون پیشنهاد بدم ولی داخل ژانر هایی که گفتی، بهت هانتر ایکس هانتر (2011)رو پیشنهاد میدم

     پاسخ

    • نیما در پاسخ به Amir nb

     دی 30, 1399

     بلک کلاور فری تیل بلیچ
     از همه شبیح تر بلک کلاور

     پاسخ

 10. Rs

  دی 29, 1399

  دوستان نظر راجع به شونن های main stream متفاوته انقد دعوا نکنید راجع به تکراری بودن هم یه چیزو بگم battle shonen ها معمولا یه سری عناصر مشترک دارن که معروف شده به جِنِریک شونن بودن که چیز خوبی نیست و خیلی از شونن هیتر ها واسه همین بدشون میاد اما باید بین اون و تکراری بودن فرق گذاشت

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به Rs

   دی 29, 1399

   مشکل منم همینه بدون اطلاع میان میگن ناروتو تکراری وان پیس خوبه و به انیمه و فن های انیمه توهین می کنن

   پاسخ

   • آرش در پاسخ به نیما

    دی 30, 1399

    شما خودت از همه بیشتر توهین میکنی.

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به آرش

     دی 30, 1399

     اول خود شما بودین بحث شروع کردین

     پاسخ

   • رضا در پاسخ به نیما

    دی 30, 1399

    داش طرف فقط ناروتو ديده بعد مياد حرف ميزنه كه ناروتو از وان پيس بهتره وقتي كه به انيمه ديدي يا اتك ان تايتان بده مياد ميگه گينتاما و هانتر و وان پيس به اتك نميرسن بعد انتظار داري ما بمونيم كه انيمه مورد علاقتون مسخره كنن اوندفعه طرف نظرش گفت راجع به ناروتو خب نظرشه بعد تو بهش حمله كردي يا صادق گفت كه ناروتو از نظرم تكراريه و تو و علي ملك اومدين حمله كردين بهش يا اوندفعهت اون كسي كه اسمش انيمه باز بود اومد نوراگامي يا بلك كلاور بالاتر از ناروتو گذاشت بهش حمله كردين حرفم اينه كه وان پيس بخاطر طولاني بودنش نمي بينن بعد ميان ميگن كه ناروتو از وان پيس بهتره همون بهزاد كه همش حرف ميزد وان پيس تا 400 داستان داغوني داشت اخه تو چي ميدوني اومدي فقط ناروتو ديدي بعدش رو چه وجدان شخصيت هاي ناروتو تو چهارده قسمت با وان پيس مقايسه مي كني وان پيس ده برابر ناروتو شخصيت داشت بعد با اينكه شخصيت اصلي نبودن شخصيت پردازيشون خيلي هم عالي بود مثل ناروتو نبود كه گارا تو بچگيش يه جينچوريكي تو وجودش گذاشتن و بهش سخت گذشت يا ابيتو كه ديد رين كشته شد ادم بدي شد يا ناگاتو هم اينطوري شد پيش خودت بگو الان مثلا ترافالگار لا بچگيش خيلي سخت بود ادم بدي شد بروك همه دوستاشو از دست داد ولي ادم بدي نشد حتي نيكو روبين هم با اينكه خيلي سختي كشيد نميتونستي بهش بگي بد چون رفت خودش تحويل دولت جهاني داد واسه اينكه كلاه حصيري ها فرار كنن يا دنيا سازي ناروتو فقط پنج تا سرزمين بود سرزمين كه توش چندين دهكده بود ولي وان پيس نگا كن تو اسمون جزيره ساخت تو اب جزيره ساخت و تو كلي جاي ديگه ولي ناروتو هم مزاياي خودش داشت نميگم بد بود ولي دوستي كه حتما نبايد اينطوري باشه كه ويلين بياد باهاش صحبت كني طرف خوب بشه نه اينطوري نيست اينطوري ميشه گفت ولي يه بار نه چندين بار دوستي مثلا ميتونست مثل كار گون باشه كه رفت سراغ كيلوا كه توي يه خانواده قاتل زندگي ميكرد يا مثل كاري كه لوفي بخاطر روبين و سانجي كرد و حرفم اينه كه لطفا انيمه اي نديدي يا الكي ميخواي بگي كه اين انيمه از اين انيمه بهتره داري چرت ميگي بعدش راجع به داستاني كه ميگي اوج نداشت تو سال 1999 اومد و تو mal 8/51 و تو IMDb 8/6 گرفت

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به رضا

     بهمن 1, 1399

     کلا مرز های علم جا به جا کردی
     من ناروتو با همه فیلراش نگاه کردم بعد وان پیس نگاه نکنم شمایی که میگی فلان باید بدونی وقتی شما و بقیه میاین میگین ناروتو تکراری من نگاه کنم؟؟؟
     و از اون همه شخصیت حداقل ۲۰۰ اصلی بودن و بخاطر اینکه شخصیت های زیاد بود طراحی چهره شخصیت بد شده بود و اینکه بد شدن گارا اوبیتو ناگاتو ضعف نیست بلکه قوت انیمه هست
     و در ضمن بلک کلاور که ناروتو و فری تیل اسکی رفته باید از ناروتو بالاتر باشه
     و لطفا MAL0 امتیاز دادنش خیلی مشکل داره
     و در مانگا پلاس الان بوروتو دوم و ماه قبل از وان پیس بالا زد و فردا چپتر جدیدش میاد امکانش هست دوباره جلو بزنه
     و عجیبه اکثر وان پیس فن ها میگن تا قسمت ۳۰۰ جذاب نبود بر عکس ناروتو که از قسمت ۲۰ اوج گرفت و داشتن چند تا کشور ملاک نیست گسترش دادن مهمه و ناروتو سومین انیمه مجله تایمز است
     و من نمی‌گم کدوم بهتره بر عکس شما که سعی میکنین ناروتو خراب کنید
     و شاید شخصیت های وان پیس زیاد تر باشه ولی ناروتو در طراحی چهره موفق تر بود و داستان ناروتو کلا با اکثر انیمه ها فرق داره
     داره
     و برای رسیدن به صلح بود بر عکس وان پیس و فایت های ناروتو با هیچ انیمه ای قابل قیاس نیست
     شما که بر طبق MAL کامنت میزاری باید بدونی رتبه فصل اتک از گینتاما و هانتر بالاتر
     من نمی‌گم ناروتو بی نقس بود ولی اینطور که شما خرابش می‌کنی نیست

     پاسخ

     • رضا در پاسخ به نیما

      بهمن 1, 1399

      داداش تو فک کنم نمیفهمی منظورن با کسایی که فقط یه انیمه دیدن یکم بخون بعد بگو بعدش بد شدن ناگاتو و ابیتو نقطه قوت هست ولی اینکه یهو خوب بشن این چرته

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به رضا

       بهمن 1, 1399

       خب همینجوری الکی خوب نشدن
       ناگاتو اول جیرایا کشت بعد جون خودش فدا کرد
       اوبیتو هم جون خودش فدا کرد

       پاسخ

       • اميرحسين در پاسخ به نیما

        بهمن 1, 1399

        داداش مثلا فك كن مارشال دي تيچ وايتبرد كشت ايس تحويل دولت داد بعد لوفي باهاش صحبت ميكرد خوب ميشد اين مسخره ميشد يا مثلا اكاينو ايس كشت بعد وايتبرد باهاش صحبت كرد كه اكاينو بياد درد دريايي بشه يا ديديم ديگه چه بلائي سر اكاينو اورد

        پاسخ

        • نیما در پاسخ به اميرحسين

         بهمن 1, 1399

         آره ولی در ناروتو اینقدر اتفاق های پی در پی براشون افتاد خسته نمی شدی و از آخر همشون مردن

         پاسخ

         • صادق در پاسخ به نیما

          بهمن 1, 1399

          داش تو وان پیس هم کم اتفاق نمیفتاد

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به صادق

           بهمن 2, 1399

           در کل به سلیقه ربط داره

           پاسخ

    • علی ملک در پاسخ به رضا

     بهمن 2, 1399

     داداش گلم من یا دوستان هیچوقت نگفتیم وانپیس بدتر از ناروتوعه یا ناروتو خیلی شاخه و اینا
     هر انیمه ای ضعف داره و قوت داره اکثر نظرات مربوط به احساسات و علایقه و به سلیقشون برمیگرده ولی مشکل اینجاست که بعضیا بدون اینکه اثر مقابلو ببینن میان توهین میکنن و …
     ولی دیه اینم نیست که بگی طرف چون خوشش نیومده حتما ندیده من خودم هم هانتر هم وانپیس هم ناروتو رو دیدم ولی حقیقتا با سلیقه من سازگار نبودن هانتر و وانپیس
     من دوست دارم تخیل انیمه ها توی چارچوبی باشه و بی حد و مرز نباشه مثلا (از غیر انیمه های شونن هم مایه میزارم که مشکلی پیش نیاد)دفترچه مرگ یه چارچوبی تعیین کرده بود که دیگه تا اخر داستان بر اساس این چارچوب پیش میرفت و چیزی ازش اضافه و کم نمیشد
     مورد بعد شما از کیلوا گفتی دوست عزیز خوب این هم منطقی نیست که گون با کسی که فقط یه روز دیدتش اون هم یه قاتل انقد صمیمی بشه یدفعه خو شما همچین کاری میکنی؟البته بام تاکید میکنم که این نظر مه و اگه نظرتون چیز دیگه ایه به شما احترام میزارم

     پاسخ

 11. Reza

  دی 28, 1399

  نه جر نه دعوا سوباسا بهترین انیمه دنیاست،🤣🤣🤣

  پاسخ

  • لیوای در پاسخ به Reza

   بهمن 1, 1399

   😐البته هرکی سلیقه ای داره ولی خدایی :من میگم سوباسا زیاد جفنگ بود اخه 😐😐۱۰ متر میپرن هوا توپ میره تو دوازه دوقلو ها میپرن رو در وازه …اخه کی اینو ساخته 😐😐😐

   پاسخ

 12. mb

  دی 28, 1399

  سلام
  یه انیمه ی ورزشی اومده به نام sk8 the infinity خیلی قشنگه
  من که کلا ژانر ورزشی زیاد دوست ندارم، جذبش شدم
  پیشنهاد میدم ببینید

  پاسخ

 13. ارن يئگر

  دی 27, 1399

  اینکه اتک آن تایتان هنوز اول نشده فقط به خاطر فن های وان پیس و ناروتوئه من هم اگه فن انیمه ای باشم که نزدیک به هزار قسمت ازش ساخته شده ولی باز هم نتونسته از فول متال آلکمیست جلو بزنه خیلی طبیعیه برم عقده خودمو سر انیمه ای که داره از فول متال آلکمیست جلو می زنه خالی کنم! اینطوری هیچکس هم متوجه نمیشه همه تقصیر ها میوفته گردن خود فن های فول متال آلکمیست

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به ارن يئگر

   دی 27, 1399

   عزیزم واقعا با این حرف می خواستی به چی برسی؟
   می خواستی بخاطر اینکه اتک اول نشده فن های بقیه انیمه ها رو خراب کنی.قیاس وان پیس با ناروتو با فول متال آلکمیست براشون افت داره
   شاید اگه وان پیس یا ناروتو فصل بندی داشتن الان دیگه این حرف نمی زدی

   پاسخ

  • رضا در پاسخ به ارن يئگر

   دی 30, 1399

   اگه وان پيس و ناروتو الان فصل بندي داشتن فولمتال و اتك تو جيبشون بودن

   پاسخ

 14. بهزاد

  دی 26, 1399

  به نظر من وان پیس یک انیمه کامل تکراری و بدرد لایه جر می خور تا قسمت۴۰۰هیچ اتفاقی خاصی نمی افته نگا نکنید فقت وقت تون رو تباه میکنه و در قیاس با انیمه های یه دیگه به بدرد نمی خوره

  پاسخ

  • صادق در پاسخ به بهزاد

   دی 26, 1399

   ببين تكراري نيست تنها مشكلش گرافيكشه وگرنه خيلي هم خوبه فيلر داشت فيلر هاي عالي داستان سرايي عالي داشت خيلي هم خوبي بود از ناروتو خيلي بهتر بود

   پاسخ

   • بهزاد در پاسخ به صادق

    دی 26, 1399

    شما از فیلر میگی وان پیس فیلر هاش کاملا مزخرف هست که شما میگی از ناروتو بهتر یه حرف احمقانه هستش وان پیس تا قسمت۴۰۰هیچ اتفاق خاصی نمی افتاد که فیلم رو مزخرف میکرد راستی قیافه شخصیت های وان پیس مثل احمقا می مونه و وان پیس فقط مبارز هارو کش می داد

    پاسخ

    • صادق در پاسخ به بهزاد

     دی 27, 1399

     وان پيس 1999 اومد ناروتو 2002 تو ماي انيمه ليست فك كنم بالاتر شد تو imdb هن همينطور بعد فيلراي وان پيس خيلي هم عالي بودن از فيلرا ناروتو بهتر بودن و اينكه نظرته ولي خيليا وان پيس از هنون اول دوس داشتن

     پاسخ

    • علی ملک در پاسخ به بهزاد

     بهمن 2, 1399

     دوست عزیز شما هم لطفا توهین نکن و نظرات خودتو پیش خودت نگه دار منم حرف ایشونو تایید نمیکنم ولی این سبک گرافیکیشه به هرحال خیلی از انیمه های شاهکار مثل دراگون بال گرافیکشون اینجوریه و لطمه زیادی به داستان وارد نمیکنه اگه به نظرات هم احترام بذاریم انقد درگیری پیش نمیاد والا

     پاسخ

  • رضا در پاسخ به بهزاد

   دی 26, 1399

   جالبه تو ژاپن كه هيچ وان پيس بهترين ميدونم ولي تو كشوراي ديگه وان پيس جزو بهترينا ميدونن و از همون اول دوس داشتن ولي تو حرف ميزني وان پيس داستانش هر كي ديده خوشش اومده تنها مشكلش گرافيكش وگرنه تو دنياسازي بهترينه تو شخصيت پردازي بهترينه

   پاسخ

   • امیرعلی در پاسخ به رضا

    دی 26, 1399

    داداش دلیل کیفیت پایین وانپیس اینه که انیمه وانپیس در سال 1999 شروع شده یعنی بیش از 20 سال پیش
    انتظار کیفیت بالا نباید داشته باشی

    پاسخ

    • صادق در پاسخ به امیرعلی

     دی 27, 1399

     خب همين ميگه داره ميگه نبايد انتظار بالايي داشت

     پاسخ

  • رضا در پاسخ به بهزاد

   دی 30, 1399

   همين كم مونده تو راجع به وان پيس نظر بدي تو بشين همون فري تيل ببين

   پاسخ

 15. aryan

  دی 26, 1399

  اتک نمرش رسید به ۹.۱۵ ، دو صدم دیگه اضافه بشه فن های فول متال دست به کار میشن
  کلا اتک باید دوتا دیوار بزرگ رد کنه تا بتونه از فول متال جلو بزنه
  ۱- اینکه داستان باید افتی نداشته باشه و به همین روند ادامه پیدا کنه خب تا الان از فصل یک داستان هیج افتی نداشته و خیلیا میگن چهار قسمت اول فصل چهار اتک هیجانش بالا نبود به استثنای قسمت یکش که یه جورایی درست میگن ولی به اینش هم باید دقت کنین که داستان تازه به خارج از دیوار ها اومده پس باید یه مقدمه چینی صورت بگیره تا بشه داستان رو ادامه بدن و به اوجش برسونن در کل توی مرحله اول اتک موفق بوده
  ۲- باید بتونه از فن های فول متال هم بگذره که غیر ممکن نیست ولی خیلی سخته چون اتک هم فنای تعصبی خودش رو داره و خیلی از فنای فول متال طرفدار اتک هم هستن برای همین احتمال داره که بتونه به فول متال برسه
  اما مهم تر از اینا سه روز دیگه قسمت جدید میاد تا اون موقع سه بار قلبم می ایسته

  پاسخ

 16. میلاد

  دی 26, 1399

  یه سوال اون انیمه خادم سیاه هست نه مرداب سیاه چون هر چقدر زدم مرداب سیاه نیاورد ولی همش خادم سیاه آورد

  پاسخ

  • mb در پاسخ به میلاد

   دی 26, 1399

   مرداب سیاه هست
   چون خیلی صحنه داره، کسی نمیتونه اپلودش کنه
   ولی داخل انیمه لیست هست
   آدرس بدون فیلتر انیمه لیست:
   http://www.anime-list9.site

   پاسخ

 17. سانجی پاسیاه

  دی 25, 1399

  خودتون رو نگران اینکه فولمتال آلکمیست رتبش رو از دست بده نکنید اگه اتک آن تایتان رتبه اول رو به دست بیاره که من بعید می دونم باز هم فقط فصل چهارمشه انیمه های زیادی هستن که اگه فصلی ساخته می شدن خیلی راحت می تونستن از فولمتال آلکمیست جلو بزنن مثل وان پیس و ناروتو فصل سومشون خیلی راحت از فولمتال آلکمیست جلو میزد
  بعضی از فن های اتک آن تایتان هم کاره هر سالشونه که میان میگن دلیل اینکه اول نشده به خاطره امتیازات پایینیه که فن های فولمتال آلکمیست بهش میدن بدون اینکه هیچ مدرکی هم داشته باشن که این خیلی خنده داره

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به سانجی پاسیاه

   دی 25, 1399

   حقیقت تلخه عزیزم ولی باید قبول کنی تقریبا همه فندوم ها Toxic هستن ، فول متال هم استثنا نیست، من خودم این موضوع امتیاز پایین دادن رو نمیدونستم چند وقت پیش فهمیدم، البته toxic تر از فول متال هم هست ، مثلا مای هیرو

   پاسخ

 18. دکو

  دی 25, 1399

  بالاخره یه قسمت فصل 4 تایتان جالب بود. ورود ارن به فصل 4 واقعا عالی بود. قسمتای قبلی اروم پیش رفت ولی همون ها باعث شد قسمت 5 جذاب بنظر بیاد.امیدوارم جایگاه اول رو بگیره

  پاسخ

 19. mb

  دی 24, 1399

  باورم نمیشه
  اتک آن تایتان داخل مای انیمه لیست، جایگاه دوم رو گرفت
  یه حسی میگه تا چند وقت دیگه، از فول متال هم میزنه جلو

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به mb

   دی 24, 1399

   الان فن های فول متال حمله میکنن مثل همیشه 😅

   پاسخ

 20. زیدان

  دی 24, 1399

  قطعا قطعا انیمه جوجو رو ببینید.شاهاکاری هنری .اگر خواستین ترتیبشونو بهتون میگم .

  پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به زیدان

   دی 26, 1399

   شاهکار هنری برای افرادی با چشم های قوی
   شاید انیمه خوبی باشه شایدم نباشه
   من بعد از دیدن قسمت یک برای رفع سردرد به ژلوفن پناه بردم
   شما چطوری دیدیش؟؟؟

   پاسخ

   • زیدان در پاسخ به امیرعلی

    بهمن 1, 1399

    لطفا از پارت 1 قضاوت نکنید.پارت 1 فقط 9 قسمته میتونی اسکیپ کنی .پارت 3 یک شاهکار بینظیره همینطور پارت 5 و 2

    پاسخ

 21. Otaku

  دی 24, 1399

  نمی دونم چرا وقتی یه نفر چیزی از خود MAL نمی دونه در مورد امتیازاتش حرف می زنه اگه اینطوری باشه که هایکیو فصل سومش هم از کد گیاس و دث نوت رتبش در MAL بالاتر بود پس از هر دوتاشون بهتره
  امتیازات MAL فقط چند تا عددن انیمه رو خودتون ببینید بعد با استفاده از عقلتون تصمیم بگیرید که کدوم از کدوم بهتره

  پاسخ

  • aryan در پاسخ به Otaku

   دی 24, 1399

   تا یه حدی ریز باهات موافقم ولی به هیج وجه نمیشه دوتا انیمه رو باهم مقایسه کرد مگر اینکه ژانر دوتاشون مثل هم باشه که در اون حالت هم محدودیت هایی هست شما مثال هایکیو و دث نوت زدید که کاملا اشتباه هایکیو و دث نوت و کد گیاس ژانرشون زمین تا اسمون باهم فرق میکنه
   نمره های مال هم از طرف مردم پس اگه نمره چیزی بالا باشه یعنی انیمه خوبی بوده که مردم نمره بالا بهش دادن

   پاسخ

 22. aryan

  دی 23, 1399

  فصل جدید اتک ان تایان هم توی مای انیمه لیست جایگاه دوم رو بدست اورد
  انتظار داشتم اینجوری بشه جون قسمت جدیدش فوق العده بود البته بهتر بگم همگی انتظار داشتیم ولی تعجب کردم چونکه نمرش یه روزه پنج صدم زیاد شد فکر میکردم دو سه روز بیشتر طول بکشه تا نمرش انقد بره بالا
  اکه همین روند ادامه بده احتمالا بتونه از فول متال جلو بزنه ولی احتمالش زیاد نیست کم هم نیست

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به aryan

   دی 24, 1399

   این اولشه ،بعدا کم کم امتیازش افت میکنه.

   پاسخ

   • aryan در پاسخ به آرش

    دی 24, 1399

    گفتم اگه همین روند رو ادامه بده احتمال داره به فول متال برسه
    امروز چک کردم الان نمرش ۹.۱۴ ولی احتمالا تا چند روز اینده نمرش تا سه صدم بیاد پایین ولی قسمت بعدی خیلی روی نمرش تاثیر گذاره اگه خیلی خوب باشه احتمالا تا ۹.۱۸ صدم هم برسه

    پاسخ

  • Rs در پاسخ به aryan

   دی 24, 1399

   راستش نه بین طرفدارای انیمه معروفه که فن های فول متال هر موقع میبینن یه انیمه ای داره جلو میزنه حمله میکنن به MAL و از قصد امتیاز پایین میدن بهش

   پاسخ

   • mb در پاسخ به Rs

    دی 24, 1399

    دقیقا عین قضیه ی اتک آن تایتان میشه که یکی از قسمتاش رو همه از ده ، ده میدادند ولی طرفدار های فیلم Game of Thrones و Breaking Bad اومدن بهش نمره ی بد دادن فقط بخاطر اینکه نمیخواستن یه انیمه بالاتر از این فیلم ها بشه

    پاسخ

    • آرش در پاسخ به mb

     دی 24, 1399

     breakind bad سلطانه

     پاسخ

 23. آرش

  دی 23, 1399

  با قسمت پنج اتک خدایی حال کردم مخصوصا اونجایی که ارن تبدیل به تایتان شد و داد زد.

  پاسخ

 24. صادق

  دی 23, 1399

  ليست خوبي بود فقط چرا انيمه هايي به خفني جوجو و مانستر انقد رتبه شون بده و ناروتو رتبه ١٥ خيلي زياده واسه انيمه ايه كه چه درصدش فيلراي داغونه و همش يك داستان تكرار ميكنه ولي چرا انيمه هايي خيلي خفن مثل وان پيس و گينتاما تو ده تاي اول نيستن اخه اتك تايتان چيش از گينتاما و وان پيس بهتره نمي دونم ولي اگه به كسي برخورد عذر ميخوام نظرم بود

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به صادق

   دی 23, 1399

   جوجو و مانستر از خیلی انیمه تو لیست بهتر بودن باهات موافقم.
   ولی ناروتو داستان قشنگی داشت و داستان به دلایل مختلف به عوض شدن شخصیت کشیده شد فیلر میتونی نگاه نکنی
   اتک فصل سومش هم از گینتاما و وان پیس رتبش در MAL بالاتر بود
   نظرتون محترمه 🙏

   پاسخ

   • صادق در پاسخ به نیما

    دی 23, 1399

    خب مقایسه انیمه نهصد قسمتی با یه انیمه سی چهل قسمتی باریه انیمه نهصد قسمتی درست نیست ببین نظراته دیگه

    پاسخ

   • صادق در پاسخ به نیما

    دی 23, 1399

    ببین دارم نظرم میگم کاری به مای انیمه لیست ندارم و دارم نظرم میگم و کاری به نظر شما ندارم و اگه مخالفی میتونی ننویسی

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به صادق

     دی 24, 1399

     آره نظرات متفاوته
     نظر شما محترمه

     پاسخ

   • امیرعلی در پاسخ به نیما

    دی 26, 1399

    داداش علاقه ای به زدن توی برجکتون ندارم ولی باید به خدمتتون عرض کنم که هیچ کدوم از فصل ها انیمه جوجو حتی دورقمی هم نشده رتبشون
    چه برسه به صفحه اول

    پاسخ

  • علی ملک در پاسخ به صادق

   دی 24, 1399

   شما که حرف از فیلر میزنی بهتره بدونی ناروتو از همون اول داستانش قشنگ بود و به مراتب اوج گرفت
   ولی وانپیس 400 قسمت طول کشید که تازه اوج بگیره و در واقع اون 400 قسمت که بیشترش مانگا کانون بود عملا فرقی با فیلر نداشت و حتی صد قسمت اولش اندازه فیلر سرزمین اهن ناروتو هم جذاب نبود یه چیز دیگه وانپیس به جای افزودن فیلر پیاز داغ مبارزاتو زیاد میکرد و مبارزات گاهی به شدت طولانی میشد
   در مورد تکرار کردن لازم بود این اتفاق بیفته و همین شخصیت پردازی رو قوت میبخشید و نشانه ضعفش نیست بلکه یکی از نقاط قوتشه
   در بحث مانستر هم باهات موافقم و بنظرم هانتر ایکس هانتر اصن نباید توی این لیست میبود و باید بجاش مانستر قرار میگرفت در کل جای خیلی از انیمه ها خالیه تو این لیست

   پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به علی ملک

    دی 25, 1399

    وان پيس داستانش از اون اول هم از ناروتو بهتر بود بخاطر گرافيكش اينطور شده ولي من دارم ميگم ناروتو يه قسمت نشون ميداد ده قسمت فيلر بعدش خودت بگو يه داستان از رو يه فرم تكرار كردن بهتره يا بهش جذابيت بدي

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به اميرحسين

     دی 25, 1399

     عزیزم بخاطر این بود که به مانگا می رسید

     پاسخ

    • نیما در پاسخ به اميرحسين

     دی 25, 1399

     داستان ناروتو حتی اگه از روی یه فرم بود جذابیتش خیلی بیشتر از وان پیس بود

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به نیما

      دی 25, 1399

      خودت بگو ناروتو تكراري نبود به نظرت تكرارر يه فرم بهتره يا هي بهش جذابيت بدي ببين نظر خودته ناروتو يه فرم تكرار كرد ولي تو وان پيس نزديك صد جزيره رفتيم و اين نظر خودته ميتوتي تو سايت quora ببيني اگه بزني وان پيس يا ناروتو اونجا ميتوني ببيني نظرات مردم چيه و به سليقه ادم برميگرده شخصيت پردازي ولي بيش بهتر بود داستانش فرم تكراري نمي گرفت دنياسازيش بهتر بود ولي ناروتو فايتاش يكم بهتر بود ولي باز به سليقه بستگي داره دوست عزيز قرار نيست به نظرات هم توهين كنيم

      پاسخ

     • آرش در پاسخ به نیما

      دی 28, 1399

      عمرا

      پاسخ

    • علی ملک در پاسخ به اميرحسين

     دی 26, 1399

     والا اینکه شما میگی از همون اول جذاب بود ما که تو اون صد قسمت اولش جذابیتی ندیدیم تازه از 101 که رفت تو ارک عربستان یکم بهتر شد ولی هنوزم خیلی ضعیف بود بعدشم گرافیک ناروتو هم اولا خیلی ضعیف بود پس لطفا الکی نمک نریز نگو مال گرافیکشه من اولا که هنوز وانپیسو ندیده بودم از وانپیس فنای زیادی پرسیدم و همشون یکصدا همینو میگفتن که تا قسمت 300 از داستان بدشون میومده و بعدش…..
     یسری افراد تعصبی مثل شما هم هستن که میان میگن از اول عالی بود
     بعدشم فیلر داریم تا فیلر برعکس وانپیس که همشون بدون جذابیته بعضی از فیلرای ناروتو نظیر فیلر یوتا فیلر سرزمین اتش و فیلر ماتسوهیبوشی واقعا تحسین برانگیز بودن
     در مورد تکرار کردن شخصیت ها انقد گذشته پرپیچ و خمی داشتن که بشه بارها و بارها تکرارش کرد ولی وانپیس مثلا چی کار میکرد؟کلش یه تخیلات مبهمی به داستان اضافه میکرد و ………

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به علی ملک

      دی 27, 1399

      ببين سليقه و نظره من دوس ندارم ناروتو ولي تو داير سليقه اس من وان پيس از خمون اول دوس دشان وبس سليقه اس پس اگه با نظرش مخالفي ميتوني ننويسي دوست عزيز

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به اميرحسين

       دی 27, 1399

       عزیزم پس چرا خود شما میای میگی ناروتو تکراری؟؟

       پاسخ

       • علی ملک در پاسخ به نیما

        دی 28, 1399

        حاجی ایشون کم اورده داره بحثو منحرف میکنه مگر نه خودش اول شروع کرد و گفت فیلر داره و تکراریه
        هدفش جز ضربه زدن به این انیمه نیست

        پاسخ

        • صادق در پاسخ به علی ملک

         دی 28, 1399

         خودت بگو که میگی وان پیس تا 400 نقطه اوج نداشت هم تو imdb و هم mal که قبل تر از ناروتو اومده بالاتره

         پاسخ

       • اميرحسين در پاسخ به نیما

        دی 28, 1399

        ببين نظرات متفاوته اگه بخواي ميتونم از وان پيس كلي ايراد بگيرم بعدش تو قرار نيست من بخاطر نظرم مظهره كني مثل خيليا كه ميگم وان پيس بده كنم نظرم گفتم

        پاسخ

        • نیما در پاسخ به اميرحسين

         دی 28, 1399

         من نظر شما رو مسخره نکردم شما گفتی سلیقه ای من گفتم پس چرا شما میگی ناروتو تکراری هست
         نظر شما محترمه🙏🙏

         پاسخ

         • آرش در پاسخ به نیما

          دی 28, 1399

          کسی که انیمه معمولی نارتو رو از وانپیس و هانتر هانتر و گینتاما بهتره میدونه کاملا مشخصه چه سلیقه ای داره.

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به آرش

           دی 29, 1399

           درسته کاملا مشخصه

           پاسخ

      • علی ملک در پاسخ به اميرحسين

       دی 28, 1399

       دوست عزیز در ضمن یه پاسخ دیگه ام دادم تو قسمت نظرت راجب به سایت برترین انیمه های شونن لطفا مطالعه بفرمایید و انقد حرف های پوچ نزنید

       پاسخ

       • صادق در پاسخ به علی ملک

        دی 29, 1399

        من به شونن كاري ندارم نمره وان پيس 8/51 بوده ولي ناروتو سري اول 7/91 و ناروتو شيپودن ٨/١٦ چرا اگه ميگي نگو تا قيمت ٤٠٠ ارج نداشت بگو تا سيصد بعد هموني مي ميگي بي اوج بود تو ماي انيمه ليست باللتر از ناروتو هست

        پاسخ

        • نیما در پاسخ به صادق

         دی 29, 1399

         درسته تا ۳۰۰ جذابیتش کم تر بود ولی ناروتو از قسمت ۴۰ اوج گرفت من از ۳۰۰
         امتیاز دهی MAL خیلی اشکال داره

         پاسخ

         • صادق در پاسخ به نیما

          دی 29, 1399

          داداش تو خوبي اونجا نوشتم كه چرا وان پيس و گينتاما از اتك تو اين ليست پايين ترن گفتي تو mal نمره اتك بيشتره بعد مياي ميگي نمره دهي mal مشكل داره خدايي ما كه درك نكرديم

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به صادق

           دی 29, 1399

           گفتم یکی از دلایلش اینه عزیزم

           پاسخ

        • علی ملک در پاسخ به صادق

         دی 30, 1399

         من خیلی قبل تر جوابتو دادم تو مانگا پلاسم اوتاکو های رای میدادن اما یدفعه بوروتو از نزدیک به 1میلیون و نیم بازدید و رای کشوندن به 700 هزار تا پس اساسا رای سایت ها قابل اعتماد نیستن خودشون میتونن به راحتی رو نتایج کنترل داشته باشن وقتی تو مال بلک کلاور که همش از ناروتو اسکی رفته شده بالاتر از ناروتو و ناروتویی که انقد تو یوتیوب بازدیداش از هانتر و وانپیس بیشتره تو 20 تای اولم نیست از نظر من مردوده
         اصن گیریم که وانپیس عالیه چون پرفروش ترین انیمس اما ناروتو هم بعد از وانپیس و دراگونبال پرفروش ترینه و پرفروش ترین در خارج از ژاپن ناروتوعه پس شما که حرفتو به نظر همه ارجاع میدی و میگی وانپیس بهتره ناروتو چرته به این نکات هم دقت کن و انقد نمک نریز لطفا

         پاسخ

        • مصطفی در پاسخ به صادق

         دی 30, 1399

         جالبه که همه ناروتو فنا با منطقو دلیل حرف میزنن ولی وانپیس و هانتر فنایی مثل ایشون فقط از مال مایه میزارن چون تنها برهانشون اینه
         آخی نازی

         پاسخ

         • صادق در پاسخ به مصطفی

          دی 30, 1399

          بشین بابا شش ساعت دارن واست میگم که وان پیس تو انیمه ها بزرگ ترین دنیا داره کلی شخصیت خوب داره بعد تو میای میگی من بی منطق حرف میزنم

          پاسخ

          • مصطفی در پاسخ به صادق

           بهمن 2, 1399

           من والا مشکلم این نیست که شما بیای بگی وانپیس بهتره مشکل من اینکه نظر خودتو با اوردن رتبه مال به همه ارجاع بدی فک کنم علی هم همین مشکلو داره

           پاسخ

     • صادق در پاسخ به علی ملک

      دی 29, 1399

      تو یه انیمه به من بگو که تونسته باشه مثل وان پیس این همه شخصیت های عالی دزست کنه یعنی هیچکدوم از شخصیت هاش شبیه هم نبودن و دنیاسازیش بهترین بود یه انیمه بگو

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به صادق

       دی 29, 1399

       دراگون بال بلیچ فول متال فری تیل و خیلی انیمه دیگه که بهترینش ناروتو

       پاسخ

       • صادق در پاسخ به نیما

        دی 29, 1399

        فری تیل و ناروتو سر جمع فک نکنم نزدیک 1500 تا شهصیت داشته باشه کاری به شخصیت پردازیش ندارم رو چه حساب میگی دنیاسازی اینا از دنیاسازی وان پیس بهتره چرت نگو دیگه ناروتو همه ویلیناش تو بچگیشون فلان شدن و از نظرم هیچکدوم از این انیمه ها دنیاسازی وان پیس نداره

        پاسخ

        • نیما در پاسخ به صادق

         دی 29, 1399

         دنیا ناروتو مرتب بود و در چارچوب مشخصی دنیا ساختن و همه چی بر اساس چاکرا بود.
         وان پیس بعضی شخصیت های تو بچه گیشون اتفاق زیادی براشون افتاد.
         دراگون که پایه گذاره از ناروتو هم بهتره.
         بلیچ چند تا دنیا داره.
         و وان پیس از اون همه شخصیت حداقل 200 اصلی بودن

         پاسخ

         • صادق در پاسخ به نیما

          دی 30, 1399

          ببين ناروتو دنيتي مرتبي داشت ولي بزرگ تر از وان پيس نبود اين راحت ميشد فهميد خودت نگا كن چه دنياي بزرگي داشت بعدش به نظرت چند تا دنيا داشتن بهتره يا گينرس دادنش ها؟؟ بعدش از اونا 200 تا شخصيتش اصلي بودن ولي اون بقيه هم شخصيت پردازي عالي و بينظيره داشتم تو بچگيشون واسشون اتفاق افتاد ولي ادم هاي بدي نشدن قبول كن هيچ انيمه اي نميتونه مثل وان پيس دنيا بسازه

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به صادق

           دی 30, 1399

           شخصیت پردازی وان پیس هم خوبه ولی در مورد دنیا سازی به سلیقه هست هر دو خوب عمل کردن درسته آدم بدی شدن ولی اینقدر که اتفاق های زیادی براشون میفتاد که خسته نمی شدی و این یکی از نشانه های قوت انیمه هست در کل هر دو انیمه قشنگی هستن

           پاسخ

          • علی ملک در پاسخ به صادق

           دی 30, 1399

           اره مثلا تو ی قسمت غول ها داشتن حماسه می افریدن یا مثلا باسه تونی تونی یه داستان سرهم کرده بود که مثلا یه گوزنی بود کسی بهش محل نمیذاشت تو که اینارو میگی اول یاد بگیر کلیشه چیه عزیز
           برخلاف بقیه داستان ها که انتاگونیست هاشون یا دنبال قدرتن یا پول تو ناروتو بیشتر به دنبال صلح بودن تو کدوم انیمه ای همچین انتاگونیست هایی پیدا میکنی؟
           حالا هی بیا بگو ناروتو تکراری ناروتو فلان
           شما که همیشه وقتی کم میاری از مال مایه میزاری برو مجله لوس انجلس تایمز هم بخون تا ببینی درمورد شخصیت پردازیش چیا گفته (در ضمن من هیچوقت نگفتم ملاک لوس انجلس تایمز یا مانگا پلاس یا فلان سایته میگم اگه شما از یه سایت مد نظرت مایه میزاری سایت دیگه هم در نظر بگیر)

           پاسخ

          • صادق در پاسخ به علی ملک

           دی 30, 1399

           دیگهدچرت نگو خب اگه اینطوزیه تو ناروتو هم ناروتو هیچکی بهش محل نمیذاشت بعد چوپر مردی به اسم هیریلک بهش کمک کرد ناروتو ایروکا پس ناروتو هم کلیشه ایه و اینکه ویلین های ناروتو بخاطر صلح بدشدن بعد ناروتو باهاشون صحبت کرد خوب شدن این ته کلیشه ایه

           پاسخ

          • علی ملک در پاسخ به صادق

           بهمن 2, 1399

           اینکه شما میای یجوری باز نمایی میکنی که با یه حرف زدن طرف تغییر کرد خیلی ناجوره والا از اولش جیرایا سعی کرد با ناگاتو مصالحه کنه ولی اخرش نتونست قانعش کنه و ….
           از اول تا اخر همه باهاش کلی حرف زدن ولی بازم قانع نشد
           ناگاتو فقط دنبال یه دلیل قانع کننده میگشت چون به دنبال صلح بود اگه یادت باشه از همون اول داشت از همه یه سوال میپرسید و دغدقش شده بود یجورایی حالا این وسط بعد از اون همه کشته و زخمی که یه کشورو شامل میشد ناروتو رفت باهاش صحبت کرد ناروتو رنج های مشترکی با ناگاتو داشت پس طبیعتا حرفش بیشتر باسه ناگاتو خریدار داشت و اینکه حرف خودشو بهش یاداوری کرد و …..مثل یک تیر خلاص بود
           (نظر شخصی)حول بحث تونی تونی خو چه دلیلی داشت که بدشون بیاد گوزنه حالا یکم تغییر کرده دیه یه ملت باید جمع بشن که فقط به این بنده خدا سنگ بزنن
           ناروتو یه کیوبی تو خودش داشت که قبلا یبار دهکده رو با خاک یکسان کرده بود و هوکاگه چهارمو کشته بود پس طبیعتا همه ازش بدشون میومد
           و نکته اخر داداش با نظرات خودت همه ناروتو رو اسپویل کردی رحم کن به اوتاکو های تازه وارد حداقل

           پاسخ

          • اریا در پاسخ به صادق

           بهمن 2, 1399

           اولا بی جنبه نباش دوما خودت چرت میگی بورو تو سایت رسمی مانگا پلاس ببین کی اولع سوما ناروتو همین الان هم که دیگه قسمت جدید ندارع جز بهترین انیمه هاست

           پاسخ

          • صادق در پاسخ به علی ملک

           دی 30, 1399

           اقا یعنی اکاینو میخواست دنیا از دست دزدای دریایی نجات بده پس هدفش صلحه

           پاسخ

      • بهزاد در پاسخ به صادق

       دی 29, 1399

       همچین میگی شخصیت های عالی یکی ندونه میگی چه خبر وان پیس بس که شخصیت داشت سر ادم گیج میزد ای کسانی که می خواهید ناروتو رو کوچک ککنید لطف وجدان خود را زیر سوال نبرید😂

       پاسخ

       • رضا در پاسخ به بهزاد

        دی 30, 1399

        همين كم مونده تو راجع به وان پيس نظر بدي باشه بابًا تو هم انيمه بيني اره شخصيت هاي وان پيس گيج ميكردن بعضياشون ادم ولي باز بهتر از ناروتو بودن كه يه فرم تكراري داشت من فلان شدم بيسار شدم اينا خيلي چرت بودن الان مثلا ترافالگار لا اگه تو ناروتو بود ادم بدي ميشد يا كلي ادم ديگه… تو همون ناروتو ببيني بهتره

        پاسخ

 25. pl

  دی 22, 1399

  سلام میشه بگید توی انیمه ها از زبان هیراگانا استفاده میشود یا کاتانانا اگر بخوام زبانشونو بفهمم توی انیمه ها بدون زیرنویس یا دوبله کدومو یاد بگیرم؟ممنون میشم زودتر جواب بدید.

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به pl

   دی 23, 1399

   حاجی کلا همه رو باید یاد بگیری 😂 هم هیراگانا هم کاتاکانا هم کانجی تعداد الفابشون هم
   هیراگانا 50
   کاتاکانا 50
   کانجی 2000
   موفق باشی 👍😂

   پاسخ

   • pl در پاسخ به kiana

    دی 23, 1399

    هعی….
    امیدوارم زودتر یادشون بگیرم
    اما به نظرم توی انیمه ها از هیراگانا و کاتاکانا استفاده میشه

    پاسخ

  • uzumaki.naruto در پاسخ به pl

   دی 30, 1399

   سلام
   ببین هیراگانا و کاتاکانا زبان نیستن ، سیستم نگارش زبان ژاپنین .
   ژاپنی 4 نوع سیستم نگارش داره
   روماجی: با استفاده از حروف انگلیسی
   کانجی : 2000
   کاتاکانا : 71
   هیراگانا : 71
   البته کاتاکانا و هیراگانا فقط حروف اصلی 71 تا هست، چند تا حرف ترکیبی هم دارن

   پاسخ

 26. Rs

  دی 22, 1399

  یکی از انیمه هایی که خیلی تو ایران معروف نیست ولی قشنگه، سری toaru یا a certain هست که شامل سری اصلی به اسم a certain magical index , و دو تا اسپین اف خیلی مرتبط به اسم a certain scientific railgun و a certain scientific accelerator هست، گرچه سری ایندکس خیلی خوب برداشت نشده و لایت نولش خیلی بهتره، اما ریلگان خیلی خوبه

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Rs

   دی 22, 1399

   Rs برات یه خبر خوب دارم
   قراره یه ova ی دو قسمتی برای fate/grand carvinal ( اسپین آف دو کمدی از fate/grand order) دوازده خرداد و سه شهریور بیاد

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به mb

    دی 22, 1399

    جدی، مرسی خیلی ممنون نمیدونستم🙏🙏🙏😊

    پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به Rs

   دی 26, 1399

   سری انیمه خیلی شاهکار نیست و یه اثر خوب به حساب میاد ولییییییییییییییییییییییییییییییییی
   لایت نولش جزو بهترین لایتنول های تاریخ بوده
   فقط خود کامیجو توما 7 بار جایزه محبوب ترین شخصیت نول هارو برده
   7 سال پیاپی محبوب ترین بوده لعنتی
   دیگه بقیه برن ماستاشون رو کیسه کنن

   پاسخ

 27. M

  دی 22, 1399

  دوستان ظاهرا اینجا یکی از کاربرا از بحران خود بزرگ بینی رنج میبره، اسمش هم با ک شروع میشه، خیلی توجه نکنید و راحت نظرتونو بدین

  پاسخ

  • اميرحسين در پاسخ به M

   دی 22, 1399

   داداش حرص نخور ولش كن عيب نداره بهش اهميت نده راحت باش

   پاسخ

 28. Pargol

  دی 21, 1399

  ببخشید میشه بگید مانگا و ترجمه ی اوپنینگ بانگو رو چه طوری میتونم دانلود کنم و چرا این توی لیست نبود ؟؟؟؟!!!!

  پاسخ

 29. لینا

  دی 21, 1399

  سلام لیستتون خیلی کامل و خوبه ولی من جای سگ های ولگرد بانگو رو واقعا خالی میبینم هم داستانش قشنگه هم کاراکتر هاش طراحیه قشنگی دارن

  پاسخ

 30. مایا

  دی 21, 1399

  از نظر من بهترین انیمه عاشقانه ای که دیدم Oregairuبوده، بدترینشون هم عاشقان شیطانی 🤮🤮🤮

  پاسخ

  • کانکی در پاسخ به مایا

   دی 22, 1399

   از نظر من که خیلی وقته انیمه می بینم هر دوشون شاهکارن عاشقان شیطانی ممکنه شروعش کمی ضعیف باشه ولی دلیل نمیشه که بد باشه

   پاسخ

 31. بهزاد

  دی 21, 1399

  بنظر من این لیست اشتباه هست
  ۱ناروتو
  ۲فریتل
  ۳وان پیس
  ۴شبدر
  ۵دراگون بال زد
  ناروتو رتبه ۱۵خیلی بد بود هانتر هم بنظرم زیاد جالب نبود قیافه هاشونم خیلی بد بود شخصیت اول هانتر اانگار کلم بجایه موهاش بود

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به بهزاد

   دی 21, 1399

   طراحی ها عمدا اینجوریه ، البته نظرتون محترمه

   پاسخ

   • بهزاد در پاسخ به Rs

    دی 21, 1399

    یکی بیاد من باهاش بحث کنم حوصلم سر رفته😨😥

    پاسخ

  • wild در پاسخ به بهزاد

   دی 22, 1399

   اولا ناروتو خیلی قدیمیه دوما به نظرم باید ناروتو تو این لیست نمیبود

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به wild

    دی 22, 1399

    عزیزم بیشتر انیمه های طولانی چندین سال طول می‌کشه که تمام شن و ناروتو از سال 2002 تا 2017 پخش می شد و از تمام پخش شدنش خیلی نیمگزره.و قدیمی بودن دلیل به بد بودن نیست

    پاسخ

   • علی ملک در پاسخ به wild

    دی 28, 1399

    به به دوستان همین الان ایشون یه فتوای دیگه درمورد ناروتو صادر کردن
    چقدر ایشون پر فهم و کمالاتن منم با استناد به این نظر باید بگم که 1.وانپیس قدیمیه پس بده2.دراگون بال که پدر انیمه های شوننه خیلی بده 3مانستر هم چرته
    نظر شما چیه ؟ این نظر منطقیه؟ ای کسایی که به هردلیلی دنبال تحقیر ناروتویین یکم منطق
    وجدانی فقط یکم منطق داشته باشین تا زیر سوال نرین

    پاسخ

  • دکو در پاسخ به بهزاد

   دی 23, 1399

   اسپویل قسمتای 20 به بالا فک کنم تازه عین ناروتو نیروی درونی رو کشف میکنه اونجا چاکرا بود اینجا تن ونن و… شبیه ناروتوعه واقعا. سری به سری قدرتای ناروتو و گون زیاد میشن و حرکتای جدید یاد میگیرن

   پاسخ

 32. نیما

  دی 21, 1399

  میشه چند تا انیمه بالا ۱۰۰ قسمت معرفی کنید بجز
  ناروتو
  وان پیس
  دراگون
  جوجو
  هانتر
  یوگی اوه اعجوبه دوئل
  تولد دوباره معلم خصوصی آدم کش
  بلیچ
  فری تیل
  اینویاشا

  پاسخ

  • اميرحسين در پاسخ به نیما

   دی 21, 1399

   توريكو
   يو يو هاكوشو
   اين دو تا من خيلي دوست داشتم

   پاسخ

  • آرش در پاسخ به نیما

   دی 21, 1399

   کارگاه کونان

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به آرش

    دی 21, 1399

    ممنون دیدم

    پاسخ

   • نیما در پاسخ به آرش

    دی 21, 1399

    سری fate چجوری نگاه کنم

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به نیما

     دی 21, 1399

     خب fate یه ذره توضیحش طولانیه ، ببین سری اوریجینال fate اسمش fate stay night بر اساس visual novel به همین نام ، که شامل سه مسیر از یک داستانه ، داستان پایه وشخصیت های اصلی هر مسیر یکیه اما اتفاقات توش متفاوته و به هم ربطی ندارن این مسیر ها : fate stay night(یک انیمه ادپتیشن ) ، fate Unlimited blade works(یک انیمه ادپتیشن) و fate heavens feel(سه تا انیمه فیلم ادپتیشن: شماره یک presage flower شماره دو Lost butterfly و شماره سه که هنوز بلو ریش نیمده Spring song ) . واسه دیدن این ها بهترین راه همون ترتیب عرضشون که همون شکلیه واستون نوشتمه، اما چون fate stay night همون مسیر اول انیمیشن ضعیفی داره ( استودیوش فرق داشته) شروع از UBW هم توصیه میشه .
     آهان راستی واسه UBW هم یه فیلم ساختن ولی من توصیه نمیکنم چون همون سریاله ولی خلاصه تره و کیفیتش هم پایینه چون قبلتر توسط یه استودیو دیگه ساخته شده .

     برای این مسیر ها یه Prequel به نام fate zero هم ساخته شده که از نظر خط زمانی اوله و خیلی هم کمک میکنه با آشناییت با داستان ، اما خب یه چیزایی رو هم اسپویل میکنه . ترتیب پیشنهادی من اول fate stay night بعد fate zero بعد UBW و بعد HF هستش .
     UBW= Unlimited blade works , HF= Heaven’s feel

     بقیه هم که اسپین آف هستن معلومه کدوم به کدومه
     Fate grand order جداست
     Extra جداست
     Apocrypha جداست
     Illya هم جداست

     Fate zero, UBW, HF توسط استودیو UFO table ساخته شده که معروفه به انیمیشن و ارت استایل فوق العاده

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به Rs

      دی 22, 1399

      ممنون

      پاسخ

    • رضا در پاسخ به نیما

     دی 28, 1399

     آقا از نظر من دفترچه مرگ انیمه خوبی بود داستانش عالی ولی من خیلی ناراحت شدم که Lمرد از نظر من اگه داستان ادامه پیدا می کرد و L دست لایت یاگامی رو رو می کرد بهتر بود

     پاسخ

    • Rez در پاسخ به نیما

     دی 28, 1399

     از نظر من بهتر بود داستان دفترچه مرگ ادامه پیدا می‌کرد Lنمی مرد و در آخر دست یا گامی توسط Lرو میشد عشق فقطLLl

     پاسخ

 33. انیمه باز

  دی 21, 1399

  سلام رتبه مانستر خیلی بد بود حمله به تایتان ها هم همینطور از نظر بنده حقیر
  1 کیمیاگر تمام فلزی
  2 اشتاین گیت(زود قضاوت نکنین فوق العاده است)
  3 حمله به تایتان ها
  4 دفترچه مرگ
  5 مانستر ( یک شاهکار به تمام معنا )
  6 کد گیاس
  7 نوراگامی
  8 وایولت اور گاردن ( چجوری نذاشتیدش)
  9 ناروتو
  10 توکیو گول ( خراب کردن فصل 3 و 4 وگرنه باید جزو 5 تای اول بود )
  عاشقان شیطانی مزخرفه لبه شیشه از اون مزخرف تر
  اگه به دنبال پایان زیبا و راضی کننده هستید کیمیاگر تمام فلزی بی سرآغاز رو ببینید
  اگه دنبال یک انیمه هستید که نتوانید روند آن را پیش بینی کنید وقتی آنها گریستند و خاطرات آینده راببینید
  توکیوگول هنر شمشیر آنلاین و دفترچه مرگ در اواسطش با افت مواجه میشه
  وان پیس هم یکی از انیمه های عالی است پر از پند و اندرزه
  خادم سیاه هم از انیمه های فوق العاده است فقط پایانش چی فکر میکردیم و چی شد بود
  دیگری هم خوبه
  شبدر سیاه هم همینطور باید در لیستتون میبود
  91 روز کلیمور مانستر بلک لوگان بی نام و نشان هستند اما عالیند
  هلسینگ هم فوقالعاده است کسانی که از توکیو گول خوششون میاذ حتما این انیمه رو ببینند
  بهتره انیمه های اسلم دانک جن گیر آبی و جنگ غذا ها رو حذف کنین جاشون خادم سیاه شبدر سیاه و وایولت اورگاردن رو بزارید( من اسلم دانک جن گیر آبی و جنگ غذاها رو دیدم یک سومه اون سه انیمه هم نیستن )
  انیمه کمدی هم گینتاما و نوراگامی و اونیزاکا معلم خوب رو پیشنهاد میکنم
  کابوی بیپاپ و مرد تک مشتی علل خصوص مرد تک مشتی عالی هستند
  بلیچ و هانتر ایکس هانتر رو ندیدم برای همین نظری درباره شان نمیدم
  خواهشا راجع به نظرم نظر بدید اگه دنبال انیمه خوب میگردید هم خوشحال میشم راهنماییتون کنم
  تشکر از سایت خوبتان

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به انیمه باز

   دی 21, 1399

   شونن آی میشناسی ؟ البته به غیر از
   given
   banana fish
   spiritpact
   یه سوال دیگه انگل قاعده کلی رو ندیدی یا تو لیستت جا انداختیش ؟ اگه ندیدی حتمااااااا ببین

   پاسخ

   • انیمه باز در پاسخ به kiana

    دی 22, 1399

    سلام
    بله درسته انگل قاعده کلی رو دیدم در اینکه باید در 50 تا باشه هم شکی ندارم
    شونن آی
    خاطرات آینده
    مدرسه قهرمانانه من
    شبدر سیاه
    ظهور فهرمان سپر
    در ضمن 91روز هم انیمه خوبیه درسته شونن نیست ولی یه جورایی به بنانا فیش مرتبطه

    پاسخ

  • فرناز در پاسخ به انیمه باز

   دی 21, 1399

   به نظر من باید یه لیستم از برترین اوپنینگ ها و اندینگ ها داشته باشیم
   مثلا
   اوپنینگ 1 دورورو
   اوپنینگ فصل اول نوراگامی
   اندینگ برج خدا
   اندینگ Re zero
   اوپنینگ و اندینگ فصل اول دورارا
   اوپنینگ شماره 10 شبدر سیاه
   اوپنینگ فصل اول انیمه روان گذر

   پاسخ

   • انیمه باز در پاسخ به فرناز

    دی 22, 1399

    سلام
    ایده خوبیه ولی ما سر انیمه ها نمیتونیم به جمع بندی برسیم چه برسه به اوپنینگ ها
    ولی اوپنینگ های خوبی پیشنهاد دادی فقط من از اوپنینگ انیمه روان گذر خیلی خوشم نیومد
    اوپنینگ 91 روز و نوراگامی هم عالی هستند

    پاسخ

  • کانکی در پاسخ به انیمه باز

   دی 21, 1399

   وقتی فقط چند تا انیمه دیدی در مورد عاشقان شیطانی نظر نده و اینکه تازه مانستر رو دیدی کاملا مشخصه راهنمایی هات هم باشه برای خودت

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به کانکی

    دی 21, 1399

    طرز رفتار توهم خیلی خوب نیس ، از کجا میدونی ایشون فقط چند تا انیمه دیده تلپاتی بلدی

    پاسخ

   • M در پاسخ به کانکی

    دی 21, 1399

    دوست داره درباره عاشقان شیطانی نظر بده فک نمیکنم به شما مربوط باشه،از نظر منم خیلی بیخوده ، بد ترین شخصیت هایی بودن که تو عمرم دیدم

    پاسخ

   • انیمه باز در پاسخ به کانکی

    دی 22, 1399

    سلام
    مانستر رو که دو سال پیش دیدم
    خدمتتون عارضم که تاحالا بالای 150 تا انیمه دیدم
    هیچی دیگه معلومه از عاشقان شیطانی خوشت اومده خوشحال میشم نقطه قوت این انیمه رو بدونم
    استاد بزرگ

    پاسخ

  • کانکی در پاسخ به انیمه باز

   دی 21, 1399

   ببین عزیز نباید بدون اینکه هیچ دلیل منطقی ای داشته باشی بیای به انیمه ای که از نظر خیلی ها شاهکاره و کلی هم فن داره بگی مزخرف فقط به خاطر اینکه ازش خوشت نمیاد یا شروع ضعیفی که داشته

   پاسخ

   • M در پاسخ به کانکی

    دی 21, 1399

    نظرشو گفته ، تو الان خیلی دلیل منطقی داری واسه خوب بودن عاشقان شیطانی؟ دوست داره نظرشو بگه ، حقشه ،

    پاسخ

   • نیما در پاسخ به کانکی

    دی 21, 1399

    نظرت محترمه ولی عاشقان شیطانی فن هایی
    که داره کمه و کل انیمه ضعیفه و داستان تکراری

    پاسخ

   • انیمه باز در پاسخ به کانکی

    دی 22, 1399

    استاد بزرگ معذرت
    حالا میشه دلیل منطقیتان را بگویید که چرا عاشقان شیطانی شاهکاره

    پاسخ

  • بهزاد در پاسخ به انیمه باز

   دی 21, 1399

   نظرت برای خودت محترم هست اما به نظر من اشتباه هست و وایولت انیمه خوبی نبود نباید تو ۵۰تا انیمه باشه

   پاسخ

   • انیمه باز در پاسخ به بهزاد

    دی 22, 1399

    سلام
    ممنونم بابت نظرت ولی اجازه بده مخالفت کنم وایولت اورگاردن از انیمه های فانتزی و پر از مفاهیم عمیقه و داستانی متفاوت و جذاب داره
    البته حق با شماست نباید تو 50 تا باشه قطعا باید تو 20 تای اول باشه

    پاسخ

   • انیمه باز در پاسخ به بهزاد

    دی 22, 1399

    شما از انیمه ناروتو خوشت میاد درسته

    پاسخ

  • Rs در پاسخ به انیمه باز

   دی 21, 1399

   مخالفم ، از نظر من Blue exorcist واقعا انیمه خوبیه، Food wars از یه جا به بعد افت میکنه ولی اونم خیلی خوبه

   پاسخ

   • انیمه باز در پاسخ به Rs

    دی 22, 1399

    سلام
    در خوب بودن این دو انیمه ای که گفتی شکی نیست اما به نطرت واقعا از خادم سیاه و شبدر سیاه و وایولت اورگاردن بهترند

    پاسخ

  • mb در پاسخ به انیمه باز

   دی 21, 1399

   انیمه باز نه اوتاکو
   انیمه ی دث نوت هم بنظرم باید خیلی پایین تر میبود

   پاسخ

   • انیمه باز در پاسخ به mb

    دی 22, 1399

    سلام
    چند نفری با نام اتاکو نظر دادن برای همین من برای اینکه نظراتم با اونا یکی نشه گذاشتم انیمه باز
    بله هر کسی میتونه نظری داشته باشه

    پاسخ

    • mb در پاسخ به انیمه باز

     دی 22, 1399

     اصلا یادم رفت سلام بدم
     سلام
     کلا گفتم که شاید ندونی اتاکو چیه

     پاسخ

  • نیما در پاسخ به انیمه باز

   دی 21, 1399

   با بیشتر نظرات موافقم ولی وایولت اورگاردن اونقدر هم انیمه خوبی نبود

   پاسخ

   • انیمه باز در پاسخ به نیما

    دی 22, 1399

    چه کنیم سلیقه ایه
    اما من خودم وایولت اور گاردن رو به برخی انیمه های داخل لیست ترجیح میدم

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به انیمه باز

     دی 22, 1399

     آره از بعضی انیمه های لیست قشنگ تره ولی به نظر من باید بین 30 تا 40 باشه

     پاسخ

  • علی ملک در پاسخ به انیمه باز

   دی 23, 1399

   حاجی اصن با اینکه اشتاینز گیت و وایولت رو گزاشتی بالای ناروتو کاری ندارم ولی خدایی وجدانی چجوری نوراگامی رو بالا ناروتو گزاشتی چجوری یه اثر متوسط رو به پایین مقایسه میکنی؟من بیشتر انیمه هایی که تو لیستت گزاشتی دیدم و فک نکن اوتاکوی نوبم ولی هیج جوره نمیتونم کنار بیام که اشتاینز گیت و وایولت (به نظرم فقط بعضی از قسمتاش خوب بود و حتی اشک اور)و نوراگامی که نه از لحاظ محتوا با ناروتو برابری میکردن نه شخصیت پردازی و کشش داستانی بالاتر از ناروتو قرار بگیرن
   در مورد مانستر هم فقط بلد بود مخاطبو گیج کنه و اخرشم گنگ تموم شد البته بنظرم یکی از شاهکاراست بی شک
   هلسینگ هم یک فراماسونری خالصه

   پاسخ

   • انیمه باز در پاسخ به علی ملک

    دی 24, 1399

    سلام
    حقیقتا نه ناروتو نه نوراگامی داستان خاصی نداشتن ولی اگه بر پایه اتفاقات بریم جلو کشش نوراگامی از هر لحاظ بالا تر بود یک انیمه 24 قسمتی رو با یک انیمه 700 قسمتی از نظر کشش مقایسه نمیکنن شخصیتپردازی هم همینطور
    داداش اینطوری فکر کن تو 24 قسمت میشه کشش داد یا 700 قسمت

    پاسخ

    • علی ملک در پاسخ به انیمه باز

     دی 25, 1399

     تو یا ناروتو ندیدی یا خودتو داری میزنی به اون راه اخه ناروتو داستان خاصی نداشت؟داستان ناروتو اصن تلفیقی بود از داستان های کهن و پرطرفدار ژاپن
     این دیگه سمی ترین حرفی بود که شنیده بودم یکم حداقل دیدگاه های بقیه رو بخون تا بفهمی داستان داشت یا نه
     بعدشم منظور من از کشش هم دقیقا همینطور بود داستانش بی شک میتونست کشش بیشتر و توی قسمتای بیشتری داشته باشه ولی به دلیل همون توهین به مقدساتش احتمالا دیگه هم ادامش ساخته نشه بعدشم انیمه هایی مثل نورلند موعود با اینکه قسمتاشم کمتر بود کششش از کل نوراگامی بیشتر بود نوراگامی فقط بلد بود دشمنانی تکراری با اهداف فوق تکراری بیاره تو داستان

     پاسخ

   • انیمه باز در پاسخ به علی ملک

    دی 24, 1399

    اشتاینز گیت کشش نداشت
    انگشت حیرت به دهان ماندم این حرف رو جلو جمع نگو میخندن

    پاسخ

    • علی ملک در پاسخ به انیمه باز

     دی 24, 1399

     منظور بنده از اوردن نام اشتاینز گیت شخصیت پردازی ضعیفش بود حرف دیگه ای نداری؟ نمیخوای از جای دیگه حرفم ایراد بگیری؟هر چیز دیگه ای میگفتی ایراد نمیگرفتم وجدانی ولی این که گفتی نوراگامی بالاتر از ناروتو اصن حرصمو دراورد هزاران پیام پایینی هم که بخونی غیر از کسایی که ندیدن ناروتو رو هیچکس این حرفو نزده

     پاسخ

   • صادق در پاسخ به علی ملک

    دی 24, 1399

    خب نظرش گفته مثلا وان پيس تو تاپ تن قرار نداده ولي به نظرم بهترينه و ناروتو هم خيلي چرته ولي نظرمه

    پاسخ

    • علی ملک در پاسخ به صادق

     دی 24, 1399

     خود اویچیریو اودا نویسنده وانپیس کیشوموتو نویسنده ناروتو رو به عنوان یه رقیب میشناسه اونوقت این اقا اثری که پاشو از الهام فراتر گزاشته و فقط با شیب تند از ناروتو اسکی رفته(بلک کلاور) رو گزاشته جز برترینا و من تا حالا هیچ جا نه از کسی شنیده بودم و نه دیده بودم که نوراگامی از ناروتو بهتر باشه و این واقعا خنده داره به نظرم

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به علی ملک

      دی 24, 1399

      دقیقا باهات موافقم چرا نوراگامی و وایولت اورگاردن از ناروتو بالاتر گذاشته مقایسه انیمه های طولانی با کوتاه کلا قلط و اشتباه است
      و بلک کلاور که ناروتو اسکی رفته اینقدر شاهکاره؟؟
      البته نظرت مهترمه

      پاسخ

     • صادق در پاسخ به علی ملک

      دی 25, 1399

      ببين سليقه و نظره چرا هانتر نبايد تو ليست باشه ولي انيمه هاي ناروتو و فري تيل بايد باشن خودت بگو تكرار يه فرم سختتره يا اينكه بهش جذابيت اضافه كني ناروتو همش يه فرم تكرار ميكرد ولي وان پيس نه خب اگه ببيني اينطوري بهتره

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به صادق

       دی 25, 1399

       کجا یه فرم تکرار شده؟ داستان و کاراکتر های ناروتو خیلی از وان پیس سر بود
       تو وان پیس از حرف زدن های بیهوده برای اینکه کشش بدن استفاده کردن
       با همون یه فرم که کلا ۲ بار اتفاق افتاد از وان پیس بهتر بود

       پاسخ

       • علی ملک در پاسخ به نیما

        دی 27, 1399

        نگا کن اینا کلا ناروتو نمیبینن میان یه نظریو میخونن بعد بر اساس اون نظر های واهی میان دوباره نظر میدن کل پیامای پایینو بخونی دارن همینو میگن انگار کپی پیست کردن فقط
        کلا برای اینکه انیمه های مورد علاقشون رو بالا بکشن میخوان انیمه های بزرگی مثل ناروتو رو حقیر جلوه بدن این نشونه ضعف ناروتو نیست بلکه نشونه قوتشه که اینا حاضرن هرکاری برای پایین کشیدن و خوار جلوه دادنش بکنن

        پاسخ

        • رضا در پاسخ به علی ملک

         دی 29, 1399

         از كي تاحالا تكرار يه چيز نقطه قوته😂😂 رو چه منطقي نميدونم

         پاسخ

        • اميرحسين در پاسخ به علی ملک

         دی 29, 1399

         ببين الان هانتر و گينتاما و وان پيس انيمه هاي بدي ان قبول دارم كه ناروتو داستان كهن ژاپن نشون داده وان پيس هم كشور الاباستا از مصر الهام گرفته ادم هايي كه تو جزيره اسكايپيا بودن از سرخ پوست ها الهام گرفته بود شهر واتر سون از شهر ونيز الهام گرفته انل از امينم الهام گرفته و مارشال دي تيچ از غىفردي تو واقعيت به نام ريش سياه الهام گرفتن

         پاسخ

        • آرش در پاسخ به علی ملک

         دی 29, 1399

         به نظرت کسایی که وانپیس دیدن ناروتو رو ندیدن؟جوابی نداری بدی بحث رو منحرف نکن.

         پاسخ

      • علی ملک در پاسخ به صادق

       دی 26, 1399

       خطر اسپویل هانتر
       اولا هانتر از نظر جذابیت یکم خامه از نظر من میدونی چرا؟
       چون اصولا اقای توگاشی وقت نمیذاشت برای پیش بردن داستان فقط بلد بود تخیلات خامی رو به داستان اضافه کنه که در چارچوبی خاص واقع نبودن
       ناروتو رو نگا کن میبینی که همه چیز در یک چارچوب به نام چاکراست بعد باسه این چاکرا هم چارچوبی تعیین کرده و داستان رو بر این اساس پیش برده
       یا مثلا نویسنده دفترچه مرگ یه قوانینی باسه دفتر گذاشته و از نبوغ خودش برای ادامه داستان در چارچوب اون قوانین بهره برده فوق العاده جذاب و غیرقابل پیش بینی شده
       اما در مورد هانتر میاد اول یه شخصیتو بدون دلیل مشخص و فقط برای پیش بردن قضیه میبره تو کما(گون) بعدش یدفعه یه خواهری رو از ناکجا اباد میاره تو داستان که گونو نجات بده از طرف دیگه احساسات ادم هایش هم در چارچوب خاصی نبود و به هیچ وجه نمیتونی شخصیتارو درک کنی پدر گون ولش کرده حتی رو تخت بیمارستان هم نیومد به بچش سر بزنه گون عاشقشه و اونو الگو قرا داده هیسوکا بعد از گون گنگ ترین شخصیت داستانه کیلوا با اینکه یه قاتله باسه پسری که فقط یه روز دیدتش معرفت زیادی به خرج میده و به شدت مهربونه خودت فک کن میتونی خودتو جای شخصیت ها بذاری؟

       پاسخ

       • صادق در پاسخ به علی ملک

        دی 29, 1399

        باز بهتر از ناروتو بود شخصيت پردازي هانتر خيلي عالي بود ولي ناروتو يه ويلين ميومد ميگفت تو بچگيم فلان شدم بيسار شدم مثلا گارا باباش يه ادم داغون بود كه يه موجود دم دار و تو وجودش قرار داد يا ناگاتو بچگيم سخت گذشت بعد دوستش اسمش چي بود كشته شد بعد ادم بدي شد ابيتو تو بچگيش رين از دست داد واسه همين بد شد خدايي اين چه منطقيه

        پاسخ

        • علی ملک در پاسخ به صادق

         دی 30, 1399

         این سمی ترین و چرت ترین طرز تفکر و اخرین تیر ترکشت بود که روانه ساختی یعنی دارم به در میگم دیوار بشنوه تو که میای میگی پدر گارا داغون بود مثل اینکه تا اخر ندیدی پدر گون کشکه که به بچش محل نمیزاره؟هانتر خیلی تو احساسات چرت گفته همه چی تو هانتر گل و بلبله خبری از درد و رنج نیست این بیشتر توی فکر بچه هاست اول یکم بالغ شو
         شما عشق میدونی چیه؟جنگ میدونی چیه؟تنها کسی که ابیتو رو درک میکرد تو همه شرایط کنارش بود و ابیتو بهش عشق میورزید رین بود کشته شدن رین توسط صمیمی ترین دوستش طبیعتا اتفاق درد اوریه تو خیلی از فیلما و سریالا با اتفاقای خیلی کم درد تر ازین هم تبدیل به شخصیت منفی میشن مثلا همین شوالیه تاریکی به قول خودت توی ای ام دی بی هم بالاست رتبش متاسفم برات که اسمتو گذاشتی صادق اما دروغات انقد زیاد و شاخ داره

         پاسخ

         • صادق در پاسخ به علی ملک

          بهمن 1, 1399

          داداش من حرفم راجع به عشق و نفوت و كينه نيست دارم ميگم هر ويليني كه ميموند ناروتو باهاش صحبت ميود خوب ميشد بعدش ميگي باباي گون در حقش بدي كرد ولي گون ادم بدي شد اصن خودت بگو اينكه يكي مياد ميگه اتك بهتر از انيمه هاس بعد عبچكدوم نديده عصباني نميشي يادمياد بي دليل به وان پيس هيت ميده يا ناروتو

          پاسخ

          • علی ملک در پاسخ به صادق

           بهمن 2, 1399

           طبیعتا عصبی میشم مشکل منم همینه داداش من تو تلگرامم با یه عالمه وانپیس فن و هانتر فن بحث کردم اخریشم همین چند ماه پیش بود طرف میاد میگه ناروتو اسکی از هانتره و نمرش تو مال بالاتره حالا بعد از چند وقت از زیر زبونش کشیدم که ناروتو ندیده خوب منم بدم میاد ولی باید اعتراف کنم منم اوایل که نوب بودم فک میکردم بهترین انیمه دفترچه مرگه ولی الان که بالغ بر40 انیمه دیدم و چندین انیمه هم دراپ کردم میفهمم چقدر اشتباه بود این مشکل بر میگرده به اینکه تعداد اوتاکو ها توی ایران کمه و همه فک میکنن انیمه کارتونه (چیزی که هممون ازش بدمون میاد) و وقتی یه انیمه شاهکار میبینه فک میکنه خیلی شاخه چون با چیزایی که قبلا شنیده بوده متفاوت بوده

           پاسخ

         • رضا در پاسخ به علی ملک

          بهمن 1, 1399

          ببين صادق همرو دو انيمه رو ديده كه داره ميگه مثل كلي ادم كه ميان ميگن راجع به هر چيزي نظري دارن اينم نظرش گفته اصن دوست داشته به تو ربطي نداره هر دو ديده داره ميگه به تو مربوط نيست

          پاسخ

          • علی ملک در پاسخ به رضا

           بهمن 2, 1399

           اینجا اومدیم نظر بدیم نیومدیم به هم توهین کنیم رروی خطابم با ادمینه چرا نظرات ما گاها پاک میشه اما این نظرات نباید پاک شه ؟ فقط مال ما مشکل داره؟

           پاسخ

 34. رهام

  دی 21, 1399

  ببینید تو این لیست بهترین انیمه های دنیا رو اوردن نه بهترین انیمرو اینا ۵۰ تا انیمه ی برترن اگعه قرار بود بهنرین انیمه باشه کیمیاگر تمام فلزی اول نمیشد من از نظر خودم میگم که ایراد نگیرید
  یک وان پیس دو ناروتو سه دراگون بال چهار اتک ان تایتان پنج کد گیاس شیش دس نوت هفت کیمیاگر تمام فلزی هشت هانتر ایکس هانتر نه بلیچ ده فری تیل

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به رهام

   دی 21, 1399

   کاش همه بلد بودن مثل شما نظرشون رو بگن

   پاسخ

  • M.R در پاسخ به رهام

   دی 21, 1399

   وای چه نگاه دید قشنگی افرین👌
   به نظرم اگر ایراد هم میگیرن بگن این نظر ماست نه اینکه به فن های یک انیمه ای توهین کنند و هی به یک انیمه هیت بدن. اصلا نماد انسانیت تفاوته و طبیعی هست سلیقه ها متفاوت باشه

   پاسخ

  • M.R در پاسخ به رهام

   دی 21, 1399

   سلام ببخشید یکی به من میگه بلک کلاور داستان انیمش چیه؟

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به M.R

    دی 21, 1399

    داستان بلک گلاور

    داستان درمور جوانی یتیم به نام آستا است که از بدو تولد پس از رها شدن در روبه روی کلیسایی همراه با دوست صمیمی اش به اسم یونو در دهکده هاگ بزرگ شد. آن دو با یکدیگر بر سر امپراتور و جادوگر شدن پیمان می‌بندند. در حالی که همه با توانایی استفاده از مانا در قالب قدرت جادویی (魔力 ، ماریوکو) متولد می‌شوند، آستا تنها استثنا است. او سعی می‌کند از طریق آموزش بدنی به قدرت جادویی دست یابد. در حالی که یونو به عنوان یک اعجوبه جادوگری اعجوبه با قدرت جادویی فوق‌العاده و استعداد کنترل جادوی باد به دنیا آمد. وقتی که به سن ۱۵ سالگی می‌رسند، گریمو رشان دریافت کردند. در حالی که یونو کتابی شگفت انگیز با شبدر چهار برگ دریافت کرد (در حالی که به اکثر مردم شبدر سه برگ می‌رسد) آستا به چیزی نرسید. هرچند وقتی یونو در خطر بود آستا چهره واقعی قدرتش را نشان داد. به او یک گریمور با شبدر ۵ پر رسید. حالا این دو دوست برای ماجراجویی پا به عرصه هستی گذاشته‌اند، هر دو با یک هدف.به نظر من حرف نداشت

    پاسخ

    • M.R در پاسخ به نیما

     دی 22, 1399

     واقعااا ممنون

     پاسخ

    • M.R در پاسخ به نیما

     دی 22, 1399

     وای واقعاااا ممنونم

     پاسخ

   • mb در پاسخ به M.R

    دی 21, 1399

    سلام
    یک دنیایی هست که همه ی آدم ها نیرو دارن
    دو نفر هستن که توی روستا زندگی میکنن و میخوان پادشاه جادوگرا بشن
    یکی اشون بدون جادو هست و یکی دیگه اشون هم خیلی نیروی زیادی داره

    پاسخ

  • علی ملک در پاسخ به رهام

   دی 30, 1399

   .والا اگه همه مثل شما باشن و نظر شخصی خودشونو بگن دنیا بهتر از اینی که هست میشد و منم بهشون خورده نمیگیرم ولی یه عده مثل اقا صادق هستن بالاخره که عادت کردن فیلسوف بازی در بیارن و نظر خودشونو به همه ارجاع بدن والا من هر نظری نوشتم گفتم از نظر من اینجوریه

   پاسخ

   • صادق در پاسخ به علی ملک

    بهمن 1, 1399

    داداش هر كي نظري داره منم مثل كلي ادم كه مطربون ميگن منم نظرم گفتن

    پاسخ

    • علی ملک در پاسخ به صادق

     بهمن 2, 1399

     نه شما گفتی ناروتو تکراریه و چرته قشنگ به سلیقه مخاطبان این انیمه بی احترامی کرده و جفا نمودی

     پاسخ

 35. رهام

  دی 21, 1399

  چندین انیمه ی خوب بودن که تو این لیست نام برده نشده بودن
  برای مثال انیمه ی ناکجا اباد موعود یا هفت گناه کبیره اگه بخوایم از نظر داستانی انیمه ای رو در نظر بگیریم در جایگاه اول دو تا انیمه قرار میگیرن وان پیس و ناروتو
  من که زیاد راضی نبودم از لیست ولی حالا ظهمت کشیدسی این لیستو در اختیار ما قرار دادی ممنون

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به رهام

   دی 21, 1399

   هفت گناه کبیره و ما کجا آباد موعود جدید ترن این لیست تا سال ۲۰۱۶ انیمه ها رو زده

   پاسخ

 36. اميرحسين

  دی 21, 1399

  فقط يه سوال چرا وان پيس و گينتاما تو ده تاي اول نيستن بعد گورن لاگان و وان پانچ من و اتك ان تايتان اينا تو ده تا هستم حالا اتك خوبه ولي چرا وان پيس و گينتاما تو ده تا نيستن

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به اميرحسين

   دی 21, 1399

   واقعا،لیست خوبی نیست

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به اميرحسين

   دی 21, 1399

   چون مثل هر لیست دیگه ای سلیقه نویسنده هم توش تاثیر داشته

   پاسخ

 37. کانکی

  دی 20, 1399

  دراگون بال هم یکی از شاهکارترین انیمه هاست با اینکه نزدیک به 40 سال قبل ساخته شده امتیاز انیمه 8.7 و مانگا هم 8.5 جای هیچ بحثی برای شاهکار بودنش نیست فقط مانگا ها و انیمه های شاهکار همچین امتیازاتی می گیرن به جز این ها پدر سبک و دموگرافی شوننه خارج از کشور هم از محبوب ترین انیمه هاست
  /diario19.com/wp-content/uploads/2018/03/dragoncin-4.jpeg چندین هزار نفر از مردم در حال تماشای دراگون بال

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به کانکی

   دی 20, 1399

   زیرنویساش مشکل ندارن؟من به خاطر زیرنویساش نرفتم سمتش ولی خیلی دوست دارم ببینمش.

   پاسخ

   • کانکی در پاسخ به آرش

    دی 20, 1399

    همه سریاش جز سری دومش dragon ball Z زیرنویس فارسی هماهنگ دارن زیرنویس dragon ball Z هم فقط به یه هماهنگ سازی نیاز داره و هیچ مشکل دیگه ای ندارن

    پاسخ

    • آرش در پاسخ به کانکی

     دی 21, 1399

     آهان باشه ممنون.فقط این ترتیب دیدنش رو میشه بگی هم سریالاش هم سینمایی هاش و همovaهاش

     پاسخ

     • کانکی در پاسخ به آرش

      دی 21, 1399

      ترتیبش اینطوریه
      Dragon ball 1986
      Dragon ball Z 1-86
      Deagon ball Z Bardock the father of Goku
      Dragon ball Z 86-165
      Dragon ball Z the history of Trunks
      Dragon ball Z 165-291
      بعد از این ها میتونی سینمایی هاش و Dragon ball GT رو ببینی ولی اینکه نبینیشون هم زیاد مشکلی نداره هیچکدومشون از روی مانگا ساخته نشدن بعدش هم
      Dragon ball super
      Dragon ball super broly movie
      یه سری دیگه هم داره Dragon ball super heroes که مثل Dragon ball GT از روی مانگا ساخته نشده

      پاسخ

  • M در پاسخ به کانکی

   دی 20, 1399

   ببین من داشتم کامنت قبلیاتو میخوندم ، ناراحت نشیا ولی رفتارت شبیه بچه های دبستانیه

   پاسخ

   • کانکی در پاسخ به M

    دی 22, 1399

    نگران نباش ناراحت نمیشم اصلا نظرات مردم عادی یا آدمایی که فقط چند تا انیمه دیدن که برای من اهمیتی نداره

    پاسخ

    • M در پاسخ به کانکی

     دی 22, 1399

     خدا رو شکر،فک کردم به احساساتت برخورد، اصلا من کی باشم که به کانکی مقدس ایراد بگیرم🤣🤣🤣🤣🤣

     پاسخ

 38. آرش

  دی 20, 1399

  قسمت بعدی Jujutsu Kaisen کی میاد؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به آرش

   دی 20, 1399

   16 ژانویه

   پاسخ

  • mb در پاسخ به آرش

   دی 20, 1399

   جمعه میاد

   پاسخ

 39. mb

  دی 18, 1399

  انیمه ی شیطان کش، رکورد پرفروش ترین انیمه رو زد

  پاسخ

 40. آرش

  دی 18, 1399

  نورلندم اومد😁😁

  پاسخ

 41. ali

  دی 17, 1399

  ترتیب لیست خیلی مسخره بود.شاهکاری مثل جوجو و مانستر رو میزارین چهل و خرده ای بعد سورد ارت و فری تیل و کلا یه سری انیمه های سطح ضعیف ک صرفا معروفا رو گذاشتین صدر لیست.دراگون بال واقعا تو لیستتون نیست یا من چشام مشکل داره؟:/ و درباره رتبه ناروتو. یکم زیادی بهش بها دادین. کلا یه داستانو هی تکرار میکرد وحشتناک خسته کننده بود. هر سری یه ویلینی میومد میگف من تو بچگیم فلان شدم بیثار شدم بعد ناروتو هم میگفت (نفرت) بده (کینه) خوب نیست بیا با قدرت دوستی همه چی درست میشه بعد زارت همه متحول میشدن.این روند از همون اول با گارا شرو شد و با ساسکه تو اخرین فایتش تموم شد:/هانتر و بلیچ جایگاهشون خوبه قاعدتا گینتاما حتما باید جز 10 تای اول میبود یکی از بی نقص ترین انیمه هایی ک تو عمرم دیدم. وان پیسم باید جز تاپ 10 میبود.بین شوننا رو دست نداره.ولی انصافا خیلی احمقانس ک دراگون بال تو لیست نیست بعد وان پانچ من رتبه 6:/

  پاسخ

  • اميرحسين در پاسخ به ali

   دی 18, 1399

   ببين نظر منم همين نظر خودته از نظر من تو انيمه هاي شونن وان پيس بهترينه خيلي خوبه و بنظرم رتبه هانتر هانتر عاليه چون خيلي هانتر هانتر دوست دارم ولي همون اندازه كه هانتر دوست دارم طرفدار گينتاما هستم خيلي خيلي خيلي دوسش دارم بنظر من هانتر و وان پيس بايد تو ده تا ميبودن و راجع به جوجو هم خيلي دوسش دارم ولي يه كم رتبش بده چون بنظرم بايد خيلي بالاتر ميبود و راجع به ناروتو اره خيلي داستانش فرم تكراري داره از همون گارا و ابيتو و ناگاتو گرفته تا ساسكه ولي انيمش خوبه و سليقه و نظره

   پاسخ

  • اميرحسين در پاسخ به ali

   دی 18, 1399

   و اينكه وقتي انيمه سورد ارت انلاين و فري تيل تو ليستن چرا نبايد دراگون بال كه تو زمان خودش بينظيرترين بود باشه

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به اميرحسين

    دی 18, 1399

    خوبه خودت میگی زمان خودش

    پاسخ

    • اميرحسين در پاسخ به نیما

     دی 19, 1399

     الان هم خيلي انيمه عالي و خوبي هستش از نظرم بهتر از ناروتو است

     پاسخ

  • نیما در پاسخ به ali

   دی 18, 1399

   به جوجو و مانستر میگی شاهکار بعد به فری تیل میگی ضعیف حرفت خنده دار بود دلیل نمیشه بخاطر اینکه شما از این انیمه بدت میاد انیمه تو لیست نباشه و داراگون برای زمان خودش بی نظیر بود ولی بخاطر کیفیت انیمه الان مثل اون زمان طرفدار نداره.و درباره ناروتو شما میگی داستان تکراریه به این باشه وان پیس هم از اول لوفی دنبال گنج بود.ناروتو اصلا دیدی اول ببین بعد نظر بده ناروتو هزار تا فن در سراسر دنیا داره و پر فروش تمرین مانگا در جهان و پر بیننده ترین انیمه در خارج از ژاپن بوده و…. و چون شما خوشت نیامده دلیل به بد بودن نمیشه گینتاما مزخرف بود و هانتر داستان بی خود بود با اون شخصیت ها با قیافه داغون

   پاسخ

   • آرش در پاسخ به نیما

    دی 18, 1399

    نظر ali خیلی هم درسته.کسی که به وانپیس میگه تکراری،به گینتاما میگه مزخرف،به هانتر هانتر میگه بیخود به نظرم دیگه ابراز عقیده نکنه سنگین تره،تو عمرا نه وانپیس دیدی نه گینتاما نه هاتر هانتر.

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به آرش

     دی 18, 1399

     ببین عزیزم من به وان پیس نگفتم تکراری داستانش تا قسمت 200 هیچ نقطه اوجی نداشت و خسته می‌شدی.هانتر هم نسبت به سایر انیمه های طولانی خسته کننده بود.و گینتاما برای من جالب نبود شاید نظرات بقیه با نظر من فرق کنه من هرچی نوشتم نظر شخصی من بود

     پاسخ

    • Rs در پاسخ به آرش

     دی 18, 1399

     نظرشون راجع به هر چیزی واسه خودشون محترمه ، میتونستن بگن دراگون بال خوبه جای اینکه بقیه انیمه هارو بکوبن

     پاسخ

     • آرش در پاسخ به Rs

      دی 18, 1399

      آقای نیما هم میتونست به جای کوبیدن انیمه ها بگه من از اون انیمه ها خوشم میاد،چرا شما همین جواب رو به نیما ندادی؟

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به آرش

       دی 19, 1399

       ۱ چون شما بهشون جواب دادی ، ۲ ایشون داشتن با اون لحن جواب همون کاربر رو میدادن ، نمیگیم کار خوبی بود ولی حداقل همینطوری بلند نشده بیاد به یه مشت انیمه توهین کنه و طرفداری متعصبانه بکنه، کقتی اینکارو گرده باید منتظر باشه یکی دیگه هم اینکارو انجام بده ، (شما رو نمیگما اون دوست عزیز رو میگم)

       پاسخ

      • نیما در پاسخ به آرش

       دی 19, 1399

       چون ایشون به طرفدار های SAO و فری تیل و ناروتو توهین کردن من خودم طرفدار های این انیمه هستم اینجوری کامنت گذاشتم و به هرکسی که توهین شده ببخشید

       پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به نیما

    دی 19, 1399

    خب ببین نظرش گفته اینکه میای میگی وان پیس نقطه اوجی نداشت از همون ناروتوی پر فیلر با یه داستان تکراری خیلی جذابتره تو توی هر جزیره ای که تو وان پیس می دیدی داستان عالی داشت حداقل تو اون دویست قسمت بیننده از دیدنش خسته نمیشد ناروتو خیلی داستان تکراری داشت این همه میدونن از نظر من ارک مارینفورد وان پیس به کل ناروتو می ارزید و میگی وان پیس تکراریه یه سوال چیه وان پیس تکراریه مثل ناروتو بود که یه ویلین میومد که ناروتو باهاش صحبت می کرد خوب میشد نبود راجع به هانتر ببینی تنها بدی که بهش وارد بود این بود که ادامش ندادن و اینکه هر انیمه ارت استایل خودش داره دلیل نمیشه بگیم چون ارت استایل بده انیمه بده و اینکه نظرش گفته از نظر من که داستان هانتر از ناروتو بهتر بوده و راجع به گینتاما هیچی نمیگم چون فقط میتونم بگم عالی بود

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به امیرحسین

     دی 19, 1399

     خب ببین عزیزم خودت میگی فیلر میتونی نگاه نکنی منظور از حرف تکراری بودن این بود که ناروتو می خواست هوکاگه بشه لوفی دنبال گنج بود و داستان داشت رسیدن این دو شخصیت نشون میداد خودت که وان پیس دیدی بگو 200 قسمت به بقیه جریان ها نمی‌رسید و اینکه شما از ناروتو بدت میاد و من عاشق ناروتو هستم من اینجوری کامنت گذاشتم بخاطر اینکه اون دوست عزیز به طرفدار های این انیمه توهین کرده بود و فایتای ناروتو حرف نداشت درمورد هانتر با داستانش زیاد حال نکردم و گینتاما بخاطر اینکه کمدی بود خوشم نیومد و این نظر خودم و اگه به شما یا هرکسی توهین شده ببخشید

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به نیما

      دی 20, 1399

      ببين ناروتو در مقايسه با هانتر و وان پيس تو تنها جايي كه ميتونم بگم بهتر بود يكم تو فايتاش بهتر بود وگرنه وان پيس هم كلي قايتباي خفن و جذاب و ديدني داشت وگرنه ناروتو از نظر داستان و شخصيت پردازي و دنيا سازي از وان پيس عقب تره هانتر هم اگه ميساختنش به نظرم ناروتو و فولمتال بقيه تو جيبش بودن

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به اميرحسين

       دی 20, 1399

       خب من با هانتر خوشم نیومد وگرنه خیلی طرفدار داره و انیمه خوبی هست.و وان پیس تو شخصیت پردازی از هر انیمه ای بهتر بود و بیشتر از ۱۰۰۰ تا شخصیت داشت.ولی از نظر داستان و دنیا سازی هر دو عالی بودن و بیشتر به سلیقه ربط داره.و اشکال های وان پیس کم کیفیت بودن قسمت های اول و در بعضی مواقع بی مورد حرف میزدن.و ناروتو همین که چند بار داستان یکم تکراری شد و فیلر های داغون که بعضی وقت های وسط داستان بود در کل هر دو به نظر من شاهکار بودن

       پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به نیما

    دی 19, 1399

    یه سوال مگه وان پیس پرفروش ترین مانگا نبود

    پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به نیما

    دی 19, 1399

    خب ببين ناروتو جدا از فيلراي داغونش داستان تكراري هم داره اصن خودت بگو چيه ناروتو از گينتاما و هانتر و وان پيس بهتره از وان پيس من فقط مي تونم بگم كه ناروتو فايتاي بهتر بود وگرنه وان پيس نه داستان تكراري ناروتو داشت نه شخصيت هاش مثل شخصيت ها ناروتو بود و خيلي هم دنياي پر جزئيات تري داشت و راجع به هانتر فقط ميتونم بگم تنها بديش ادامه ندادن داستانش بود و راجع به گينتاما باهاش زندگي كردم عالي بود بينظيرترين بود

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به اميرحسين

     دی 19, 1399

     تنها دلیل فیلر های زیاد ناروتو این بود که به مانگاش می رسید در مقایسه با هانتر و گینتاما نبرد ها و شخصیت داستان به نظر من جالب تر بودن و هم ناروتو و وان پیس انتقاد کننده های خودشون دارن و من نمی‌گم ناروتو بی نقص و نقص های خودشو داره ولی اینطور هم که شما میگی نیست

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به نیما

      دی 20, 1399

      ببين ناروتو جز فيلراي رو اعصاب و رو مخش داستان تكراري رو مخي داشت هميشه يكي ميومد ادم بدي بود بعد ناروتو باهاش صحبت مي كرد طرف ادم خوبي مي شد دنيا سازيش در حد وان پيس نيست داستانش در حد وان پيس و هانتر نيست وقتي كسي داره نظرشو ميگه و از ناروتو خوشش نيومده دليل نميشه باهاش اينطوري كني بعد تازه اين يه چيز اصليه انيمه هاي شوننه كه شخصيت اصلي دنبال يه كاريه تو همه بوده بعد وان پيس تو دويست قسمت اول هم عالي بوده خيلي از فيلراي دراغون ناروتو بهتر بوده و تنها بديش بخاطر كيفيتش بود

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به اميرحسين

       دی 21, 1399

       فیلر میتونی نگاه نکنی.اگه حساب کنی اینقدر هم الکی آدم خوبی نمی شد و چند بار و به دلایل مختلف اتفاق افتاد.و در مورد خیلی از شخصیت ها اینطور نبود مثل مادارا.من نگفتم ۲۰۰ اول بد بود گفتم به بقیه داستان نمی رسید.ولی دنیا سازی داستان مساوی و به سلیقه ربط داره به نظر من ناروتو بهتر بود و به نظر شما وان پیس.و درباره اون دوست عزیز هم به ناروتو توهین کرد من جواب دادم

       پاسخ

       • امیرحسین در پاسخ به نیما

        دی 22, 1399

        از چه لحاظ دنیاسازی ناروتو وان پیس با هم برابرن وان پیس خیلی دنیای بزرگتری ساخته و داستانش جذاب تر بود و نظرش راجع به ناروتو اینطوری بود

        پاسخ

        • نیما در پاسخ به امیرحسین

         دی 22, 1399

         درسته از لحاظ بزرگی وان پیس بهتر بود ولی ناروتو هم خوب عمل کرد.ولی نظرات متفاوته من بیشتر از داستان ناروتو خوشم امد

         پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به نیما

      دی 20, 1399

      يعني ميگي تنها مشكل ناروتو فيلراش بود؟

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به اميرحسين

       دی 20, 1399

       نه مشکلات خودشو داشت مثل همین که بعضی وقتا یکم تکراری میشد

       پاسخ

    • Gyh در پاسخ به اميرحسين

     دی 28, 1399

     آقا انیمه بوروتو هم جذابه اگه میخواهید ببینید خب در مورد بوروتو خیلی باحاله الان هنوزم ادامه داره چه یک چیزه دیگه وسط های داستان افت می کنه ولی آخرش خدا میشه

     پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به نیما

    دی 19, 1399

    بعد مگه پر فروش ترين مانگا واسه وان پيس نبود؟؟

    پاسخ

  • Rs در پاسخ به ali

   دی 18, 1399

   ببین من عادت به اینکارا ندارم ولی چون خیلی توهین آمیز بود نسبت کسایی که فری تیل یا sao رو دوست دارن میگم
   دراگون بال جز انیمه هایی که به شدت در خارج از کشور Hater داره ، به خاطر لاجیک احمقانه و داستان و کاراکتر هایی تکراری

   پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به Rs

    دی 19, 1399

    از داستان ناروتو تکراری تر؟؟

    پاسخ

   • کانکی در پاسخ به Rs

    دی 19, 1399

    این اطلاعات رو هم حتما از ویکی پدیا و سایت های نامعتبر دیگه آوردی همه انیمه ها هیتر دارن ولی یه انیمه ای که هیتر های زیادی های زیادی داشته باشه نمیاد داخل imdb 8.7 نمیگیره اون هم با اینکه برای 40 سال قبله

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به کانکی

     دی 19, 1399

     کاربر کانکی منابع نا معتبر خودنو به من ربط نده تو رو خدا ، امتیاز imdb هم به حاطر معروفیتشه ، من روزی چند ساعت تو شبکه های اجتماعی بین المللی مثل ردیت فعالیت دارم

     پاسخ

     • کانکی در پاسخ به Rs

      دی 20, 1399

      میشه اینقدر نظرات خودت رو بسط ندی‌؟ 8.7 به خاطر معروف بودنش این خیلی احمقانه ست بهتره یه دلیل منطقی تر بیاری به جز انیمه مانگا هم با اینکه برای 40 سال قبله امتیاز 8.5 داخل MAL داره که انیمش دقیقا همون مانگاشه یه دلیل منطقی برای این امتیازات بیار‌!
      فکر نمی کردم آدمی پیدا بشه به خاطر فعالیت داخل شبکه اجتماعی سطح پایینی مثل ردیت که حتی وارد شدن بهش برای من مایه خفت و خواریه به خودش افتخار کنه

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به کانکی

       دی 20, 1399

       بین کانکی یه چیزی گفتی جا داره تا صبح بهت بخندم، ردیت جز پر کاربرد ترین شبکه ای اجتماعی توی دنیاست ،البته معلومه به سطح تو نمیخوره ، من نظرمو بسط دادم؟ ، وای خدایا یه نگاه تو آینه بنداز وقت کردی، باشه جنابعالی تا دیروز تمتیازات اینجور سایت ها واست اصن مهم نبود ، واقعا چقدر دورو

       پاسخ

       • mb در پاسخ به Rs

        دی 20, 1399

        Rs نمیدونم چرا ولی یه حسی بهم میگه که این کانکی، یکی از افراد منطقی اینجاست ولی با این نام کاربری الکی، میخواد مارو دست بندازه و اذیت کنه

        پاسخ

       • کانکی در پاسخ به Rs

        دی 20, 1399

        اون برای زمانی بود که امتیازات پایین بود اگه امتیازات بالا باشه قضیه کاملا فرق داره

        پاسخ

        • Rs در پاسخ به کانکی

         دی 21, 1399

         خیلی حرف غیر منطقیه ،البته از کسی که خودش رو از ۳۳۰ میلیون کاربر ردیت بالا تر میدونه انتظار دیگه ای نمیره

         پاسخ

     • کانکی در پاسخ به Rs

      دی 20, 1399

      اینکه میگی امتیازش به خاطر معروف بودنشه کاملا غیر منطقیه
      ردیت هم که یکی از سطح پایین ترین شبکه های اجتماعیه حتی وارد شدن بهش برای من مایه خفت و خواریه فکر نمی کردم آدمی هم وجود داشته باشه که به فعالیت خودش داخل ردیت افتخار کنه!

      پاسخ

    • Rs در پاسخ به کانکی

     دی 19, 1399

     جالبه کسی که رتبه بندی mal رو قبول نداره به imdb استناد میکنه ، تو به همون سایت how cast برس، نمیخواد به من بگی ، جنابعالی یه سایت معتبر بین‌الملی نمیشناسی ، یادت نمیاد سر fate چه قشقرقی به پا کرده بودی من اومدم خاموشت کردم

     پاسخ

     • کانکی در پاسخ به Rs

      دی 20, 1399

      همونطور که بار ها گفتم how cast هم معتبره هم بین المللی حتی با این فرض که این سایت نامعتبر باشه به جز اون هزار تا سایت دیگه رو هم می شناسم
      اون بار هم که فقط ترتیب fate نوشته بودم نمی دونم منظورت از قشقرق چیه

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به کانکی

       دی 20, 1399

       اون سایت اموزشیه هزار بار ،همه ویژگی هایی هم که واسه شونن گفتی بر میگرده به دموگرافی بودنش

       پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به Rs

    دی 19, 1399

    يه سوال از داستان ناروتو تكراري تره؟؟

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به اميرحسين

     دی 19, 1399

     آقای امیر حسین مردم کار به تکراری تر بودن ندارن تکراری تکراریه ، ناروتو هم کم هیتر نداره من طرفداریشو نکردم ، ولی مقدار تنفری که دراگون بال در خارج از کشور میگره خیلیه

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به Rs

      دی 19, 1399

      ببين تو اينترنت بزن به انگليسي بهترين انيمه هاي شونن از سايت سي بي ار اونجا دراگون بال بالاتر از ناروتو دونسته توي كانال واتچ موجو دراگون بال دومين دونسته و خيلي هم انيمه عالي و خوبي داره و اندازه اي كه هيتر داره همون قدر هم فن داره

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به اميرحسين

       دی 19, 1399

       سایت cbr جز غلط ترین و سلیقه ای ترین سایت هاست ، واچ موجو هم همینطور ، میخوای چند تا ویدیو واچ موجو برات بگم که توش غلط وجود داره ، با اون مردک اشلی ؟

       پاسخ

       • اميرحسين در پاسخ به Rs

        دی 20, 1399

        ببين جزو بهترين سايت ها هم انتخاب ميشن و اصن سايت هاي بدي هستن تو سايت quora هميشه من تعريفش شنيدم خيلي ها ازش تعريف كردن

        پاسخ

      • علی ملک در پاسخ به اميرحسين

       دی 28, 1399

       به به چه منبع قشنگی نگا کن داداش تو که میای میگی نظر هرکسی محترمه یا به عقاید هم احترام بذارین لطفا نظرات خودتو محدود به خودت کن نه که بیای بگی تو فلان سایت این انیمه بهتره پس اون یکی چرته منم بلدم بگم مجله لوس انجلس تایمز از ناروتو کلی تعریف و تمجید کرده هانترو مورچه هم حساب نکرده یا مثلا تو مانگا پلاس مانگای بوروتو از وانپیس بالاتره
       تنها حجتت اینه که ناروتو تکراریه در حالی که اصن فرق رفرنسو با تکرار و اسکی رفتن نمیدونی بهانه دیگت فیلره خوب خیلی از انیمه ها فیلر دارن که مربوط به روند پیش رفتن مانگاس یه انیمه مثل هانتر طراحیش راحت تره میاد دو تا خط کج و کوله میکشه میشه گون یه انیمه کلی دقت و ظظرافت به خرج میده مثل ناروتو که اگه دقت کنی باسه خال کوبیا نوشته روی انگشترا و ….. کلی وقت گذاشته
       مصاحبه اقای اودا (مانگاکای وانپیس)بخون خودش گفته گرافیک ناروتو خیلی خوبه و کلی وقت گذاشته یا اقای توگاشی مانگاکای هانتر هانتر هم از گرافیک و طراحی هاش تمجید کرد کلی
       وقتی خود نویسنده اثار هانتر و وانپیس میان ناروتو رو یه شاهکار میدونن شما این وسط چرا میای توهین میکنی بعد تا یه ناروتو فن میاد حرف بزنه میگی سلیقه ایه
       اگه سلیقه ایه خودت هم درست حرف بزن تا درگیری پیش نیاد و لطفا به سایت ها هم اشاره نکن

       پاسخ

       • اميرحسين در پاسخ به علی ملک

        دی 29, 1399

        چه ربطي داره الان مثلا لوس انجلز تايم چقد به انيمه مربوطه ها من دارم ميگم چرا طرف به عمرش فقط ناروتو و اتك ان تايتان ديده بعد مياد ميگه از گينتاما و هانتر و وان پيس بهتره اينم ميدونم كه اومدن از ناروتو تعريف كردن خب اينطوريه كلي نويسنده از وان پيس تعريف كردن چه ربطي داره گفتن نظر من چه ربطي به اون داره بعدش تو داري ميگي تا قسمت 300 نه تا 400 بعدش نظرات محترمه ولي اينكه وان پيس نديده مياد دريوري ميگه اين رو اعصابه همون ارك تزور شوگان گينتاما و ارك مورچه هاي كيمرا هانتر و مارينفورد وان پيس به كل ناروتو و انيمه هاي ديگه مي ارزيدن اين كه من نظرم گفتم و راجع به ناروتو خوب نبوده به تو چه ربطي داره اصن به تو مربوطه قرار نيست كه همه نظرات و سليقه ها شبيه هم باشن از نظر من ناروتو متوسطه ولي تو يه نظر ديگه داري به كسي مربوط نيس

        پاسخ

        • علی ملک در پاسخ به اميرحسين

         دی 30, 1399

         افرین احسنت تو که یه نظری داری به کسی مربوط نیست این حرف کاملا درستیه وقتی شما میای اینو میگی دقت کن میگن (رطب خورده منع رطب کی کند) ایشون اومده نظرشو درباره ناروتو گفته و توهین کرده و گفته چرته منم در تایید حرفشون بهشون گفتم اگه اینجوریه اینم در نظر بگیرین
         الان فک کردی من کم میارم؟نه جناب من با کلی از وانپیس فنا و هانتر فنا تو تلگرام در تماسم که از شما هم تعصبی ترن حرف همشونم ماله مال
         من هم وانپیس دیدم هم هانتر پس نمکدون نشو هرکسی نظری داره خوب؟خوشم نیومد از وانپیس شما از وانپیس خوشت اومده ؟ به من چه
         از هانتر خوشت اومده ؟ به من چه؟من فقط در تایید حرفشون گفتم هیچوقت بی مقدمه نگفتم ناروتو بهتر از وانپیسه
         همیشه گفتم از نظر من بهتر از وانپیسه
         زبونم مو در اورد تو چنل ویب ای ار خواستی بیا بیشتر صحبت کن دیگه حوصلتو ندارم حاجی

         پاسخ

 42. kiana

  دی 17, 1399

  میشه یکی برام خلاصه ی انیمه دورارا رو بگه و اینکه کسانی که دیدن این انیمه رو قشنگ بود ؟

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به kiana

   دی 18, 1399

   سلام بعد مدت ها 😂😂😂😂

   پاسخ

   • kiana در پاسخ به آرش

    دی 18, 1399

    یه سوال همون شخصی هستید که جوابمو داده بود اما سایت حذفش کرد ؟ 🤔
    سلام😂👋

    پاسخ

    • آرش در پاسخ به kiana

     دی 18, 1399

     فک نمیکنم سایت نظرمو حذف کرده باشه،ولی قبلا با هم یه سری گفت و گو هایی داشتیم.چطوری؟😂😂

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به آرش

      دی 19, 1399

      درگیر یه انیمه ی چینی بودم (( برکت رسمی بهشت )) دیدیش🤔 اصلا سطح های انیمه ی چینی به ژاپنی ها نزدیکم نیستن اما شیفته ی ژانرش و موسیقیش شدم😊
      اگه انیمه ی ژاپنی رو با موسیقی چینی ترکیب کنن یه چیز خوفی از آب درمیاد 😂😎👌

      پاسخ

      • آرش در پاسخ به kiana

       دی 19, 1399

       من فقط از انیمه های چینی mo dao zu shi رو دیدم که قشنگ بود ،چن وقته دنبال چن تا انیمه چینیم به اسم های Westbound Apocalypse – Fog hill of the 5 elements-kuiyu chouyuanولی نمی تونم پیداشون کنم،از کجا اینارو دانلود کنم؟

       پاسخ

       • kiana در پاسخ به آرش

        دی 20, 1399

        یه سایت خارجی هست به اسم 9Anime خیلی سایت خوبیه من خیلی چیزا رو که پیدا نمیکردم رو تو این سایت پیدا کردم واقعا حرف نداره 👍 فقط یادت باشه وقتی 9Anime رو سرچ کردی تو گوگل حتما A بزرگ باید باشه و وارد سایت شدی سایتش رنگش مشکیه اگر وارد هر 9 anime دیگه شدی که رنگ سایتش مشکی نبود اون به درد نمیخوره بازم میگم به A دقت کن بزرگ باشه 2- رنگ سایته تیره باشه (مشکی یا سیاه )

        پاسخ

        • آر در پاسخ به kiana

         دی 20, 1399

         آهان،ممنون

         پاسخ

      • آرش در پاسخ به kiana

       دی 19, 1399

       این برکت رسمی بهشت،ژانرش چیه،ارزش دیدن داره؟

       پاسخ

       • kiana در پاسخ به آرش

        دی 20, 1399

        نویسنده ی برکت رسمی بهشت و mo dao zu shi یکیه و ژانرشم یکیه 😂 تو امی دانلود میتونی دانلودش کنی مانهواشم اونجا هست اگر از mo dao zu shi خوشت اومده حتما از این یکی هم خوشت میاد

        پاسخ

 43. mb

  دی 14, 1399

  سلام
  کسی میدونه از کجا مانگای سراف پایانی رو پیدا کنم و فصل سه از چه چپتری شروع میشه؟

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به mb

   دی 17, 1399

   برو تو سایت آمی دانلود اونجا میتونی مانگاشو با ترجمه ی فارسی پیدا کنی

   پاسخ

   • mb در پاسخ به kiana

    دی 17, 1399

    ممنون

    پاسخ

 44. Aizen Sosuke

  دی 14, 1399

  ناروتو وان پیس بلیچ دراگون بال همشون واقعا شاهکارن اینکه کدومشون بهتره اهمیتی نداره من خودم بیشتر از بلیچ خوشم میاد به خاطر ویلن ها و فایتایی که داره ولی طرفدار بقیه شونم هستم مخصوصا وان پیس به خاطر داستان و شخصیت های بی نظیرش به نظرم مقایسه این انیمه ها با همدیگه اصلا کار درستی نیست
  راستی اگه تلگرام دارید و طرفدار بلیچ هستید می تونید یه سری به چنل بلیچ ورلد هم بزنید مطالب خوبی در مورد بلیچ داره

  پاسخ

 45. mb

  دی 13, 1399

  سلام
  سایت بدون فیلتر و چدید انیمه لیست رسید
  /www.anime-list10.tk/
  تا چند روز بدون فیلتر باقی میمونه بعدش افرادی بیکار میان و فیلتر میکنن
  پس کامل استفاده‌تون رو ازش بکنید

  پاسخ

 46. کانکی

  دی 13, 1399

  وان پیس و ناروتو هم انیمه های خوبین ولی پر از تقلید از دراگون بالن مخصوصا شخصیت های اصلیشون که این ارزششون رو پایین میاره تقریبا همه انیمه های شونن چند تا تقلید از دراگون بال دارن اما بلیچ انیمه ایه که از هیچ انیمه دیگه ای تقلید نکرده یه انیمه خیلی خاص و متفاوت تر از بقیه انیمه های شونن! با اینکه 366 قسمته ولی هیچ افتی هم داخل داستانش نداره انیمه های زیادی هستن که ازش تقلید میکنن مثل jujutsu kaisen و demon slayer ولی اصلا قابل مقایسه باهاش نیستن اگه می خواید این انیمه رو ببینید بهتره قبلش انیمه های زیادی دیده باشید چون ممکنه بعد از دیدن همچین شاهکاری نتونید هیچ انیمه دیگه ای رو ببینید

  پاسخ

  • mb در پاسخ به کانکی

   دی 13, 1399

   من این انیمه رو اوایل شروع انیمه دیدنم شروع کردم و بعدش کلی انیمه پسندیدم
   خیلی انیمه ی عالی هست و واقعا پیشنهاد میکنم
   ولی خیلی هم شاهکار و بی نقص نیست
   مثلا انیمه هایی مانند اتک آن تایتان و کیمیاگر تمام فلزی و …. خیلی بهتر از این بودند

   پاسخ

  • آرش در پاسخ به کانکی

   دی 13, 1399

   درسته انیمه های طولانی معمولا بهتر از بقیه انیمه هان ولی عمرا بلیچ در حد وان پیس باشه،وان پیس واقعا تکرار نشدنیه،انیمه هایی هم مثل اتک و فولمتال خیلی قشنگن ولی در حد انیمه های شاهکاری مثل وانپیس و گینتاما نیستن.

   پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به آرش

    دی 13, 1399

    دقيقا از نظرم بليچ در حد وان پيس يا گينتاما نميشه

    پاسخ

  • امیرحسین در پاسخ به کانکی

   دی 13, 1399

   خب ببین تو میگی که ناروتو و وان پیس از دراگون تقلید کردن حالا من میگم داستان ناروتو یکم تکراریه ولی بلیچ دیگه خیلی تکراریه و کجا بلیچ دنیای به بزرگی وان پیس ساخته و بلیچ هم پر فیلر های داغونه و اینکه بدون دلیل میگی بلیچ از وان پیس یا ناروتو بهتره میتونه نظرت باشه ولی اینکه میگی از ارزششون کم میشه این حرفت خیلی مسخرس

   پاسخ

   • کانکی در پاسخ به امیرحسین

    دی 14, 1399

    میشه بگی دقیقا چیه بلیچ تکراریه؟
    اینکه وان پیس دنیای بزرگی هم داره درسته اما بلیچ سه تا دنیای جدا از هم داره

    پاسخ

    • اميرحسين در پاسخ به کانکی

     دی 14, 1399

     مثلا هميشه يكي ميخواست يه د تري اعدام كنه ايچيگو هميشه بايد ميرفت نجاتش ميداد با ادم بدا ميجنگيد بعصا ادم بدا ادم خوبي مي سدن خب يه خرده دقت كني مي بيني اين يه دايره تكراريه يا رومانسش يه بار ايچيگو و روكيا بود يه بار ايچيگو و اوريهيمه مي دوني تكراري بود

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به اميرحسين

      دی 14, 1399

      خط اول منظورم دختر بود

      پاسخ

     • کانکی در پاسخ به اميرحسين

      دی 14, 1399

      خب اون که درسته از نظر من هم بزرگترین مشکل بلیچ همون بود دو تا از آرک های بلیچ که شباهت زیادی به هم داشتن ولی داستان خود انیمه با انیمه های شونن دیگه فرق زیادی داشت مثلا ناروتو وان پیس هانتر هانتر دراگون بال که هر کدومشون برای خودشون یه دنیای جدا دارن ولی داستان بلیچ داخل دنیای واقعیه و به چند تا دنیای دیگه ربط داره اتفاقاتی هم که داخل انیمه می افته هیچ شباهتی به انیمه های دیگه نداره

      پاسخ

      • اميرحسين در پاسخ به کانکی

       دی 14, 1399

       الان اينكه ويژگي نيست داشتن يه دنياي بزرگ و پر از جزئيات و ترجيح ميدي يا دنيايي كه مثل بليچ داشته باشه دنياي وان پيس و نگاه كن ببين چه دنياي خفني ساخته ارك هاش نگاه كن خدايي رو دست ارك مارينفورد يا انيس لابي ديدي از هر لحاظ ببيني وان پيس سرتره

       پاسخ

    • Rs در پاسخ به کانکی

     دی 14, 1399

     چند تا دنیا داشتن ملاک نیست ، گسترش دادنشون ملاکه

     پاسخ

  • امیرحسین در پاسخ به کانکی

   دی 13, 1399

   خب اینطوری که میگی من کلی انیمه بعد بلیچ دیدم که واقعا خیلیاشون از بلیچ بهتر بودن مثل جوجو گینتاما فولمتال وان پیس عشق، ناروتو دراگون بال هانتر هانتر کابوی بیباپ و کلی انیمه دیگه

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به کانکی

   دی 13, 1399

   ببین عزیزم این نظر شخصی شما هست شاهکار های مثل ناروتو و وان پیس با بلیچ مقایسه کردی شخصیت های ناروتو و وان پیس داستان و قدرت ها شون صد برابر بلیچ و کجا از روی دراگون بوده به این باشه خیلی از انیمه ها از ناروتو و وان پیس تقلید کردن مثل بلک کلاور . من بعد دیدن بلیچ از خیلی انیمه ها خوشم امد.وای این نظر شخصی من نظر شما هم محترمه 🙏

   پاسخ

   • کانکی در پاسخ به نیما

    دی 14, 1399

    اینکه آدمای زیادی دراگون بال رو پدر سبک شونن می دونن به خاطره تقلید انیمه های دیگه از روشه مخصوصا وان پیس و ناروتو اگه خوب بهشون نگاه کنی متوجه تقلید هاشون هم میشی

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به کانکی

     دی 14, 1399

     نخیر به خاطر اینه که قدیمیه و پایه گذاره ، در ضمن جناب کانکی شونن سبک نیست دموگرافیه اینم نمیدونی

     پاسخ

     • کانکی در پاسخ به Rs

      دی 14, 1399

      اینکه قدیمی و پایه گذاره هم یکی دیگه از دلایلشه
      شونن هم فقط دموگرافی نیست 🤦‍♀️ داخل ژاپنی شونن به معنای پسره وقتی هم یه نفر میگه مانگا یا انیمه سبک شونن منظورش همون مانگا ها و انیمه های پسرونه ست مانگاها و انیمه هایی که خشونت زیادی ندارن داستانشون هم خیلی پیچیده نیست یا همون دموگرافی شونن! دموگرافی شونن و سبک شونن هر دوشون درستن

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به کانکی

       دی 15, 1399

       باور کن فقط دموگرافیه 😔😔

       پاسخ

      • اميرحسين در پاسخ به کانکی

       دی 15, 1399

       خب خودت بگو اصن وان پيس از رو دراگون بال تقليد كرده اصن بليچ داستانش افت نداره كه از نظرم تكراريه ولي شخصيت پردازي ها نگاه كن وان پيس نزديك ١٥٠٠ تا شخصيت داره توي وان پيس يه قسمت از افول تو نمي بيني بليچ تو كه ميگي سه تا دنيا داره ولي تو همون دنياي ادماي بليچ و دنياي ادماي وان پيس يه بچه هم ميفهمه كه وان پيس از نظر دنياسازي خيلي سرتره توي بليچ كلي فيلراي داغون بود ولي وان پيس انصافا فيلراش هم عالي بود خودت نگاه كن داستان وان پيس عاليه از ناروتو هم بگم خيلي انيمه خوبيه خيلي خيلي از بليچ بهتره فيلراش خرابش كردن ولي شخصيت ها خوبي داشت صحنه هاي اكشن عالي داشت ميتونم بگم بهترين صحنه هاي اكشن انيمه اي داشت ولي بليچ نميگم بده ولي از اينا كمتره من نميخوام نظرمو بهت بقبولونم ولي اينكه ميگي بليچ از وان پيس و ناروتو بهتره اونم فقط بخاطر اينكه از رو دراگون بال تقليد نكرده خيلي خنده داره و اينكه وان پيس هم خيلي فايتاي خفني داره و جلوتر تو داستان فايتاي بهتري هم مي بينيم

       پاسخ

       • کانکی در پاسخ به اميرحسين

        دی 16, 1399

        اینکه میگی 1500 تا شخصیت داره خیلی از این شخصیت ها اضافین اگه آرک Fishman island و کل آرک های بعد dressrosa رو در نظر بگیریم چند صد تا شخصیته ولی تعداد شخصیت های خاصی که بینشون پیدا میشه خیلی کمه به 20 تا هم فکر نکنم برسه آخرین آرک بلیچ داخل انیمه tale of the lost agent بود حتی بیست تا شخصیت هم نداشت ولی هیچ کدوم از شخصیت هاش اضافی نبودن شخصیت پردازیشون هم کمتر از وان پیس نبود توی بقیه آرک هاش شاید بشه شخصیت اضافی پیدا کرد ولی خیلی کمن
        از نظر خودم فیلر های وان پیس از بلیچ بهتره ولی ناروتو نه نمیدونم چطور میگی که ناروتو فیلر هاش بهتره

        پاسخ

        • اميرحسين در پاسخ به کانکی

         دی 16, 1399

         خب اره بيشترشون اضافه بودن ولي تو ساختن شخصيت هاي فرعي هم عالي عمل كرد بينظير بود و من گفتم كه وان پيس فيلراش از بليچ و ناروتو بهتره نگفتم فيلر هاي ناروتو بهتره بعدش از چه نظر بليچ از وان پيس بهتره فك كنم از نظرت بخاطر اينكه از رو دراگون بال تقليد نكرده وگرنه ما داستان فوق العاده اي از وان پيس شخصيت هاي عالي ديديم داستان تكراري نداشت دنياسازيش بهتر بود و از نظر صحنه هاي اكشن جلوتر فايتا خفني تو وان پيس مي بينيم بليچ تو ساختن شخصيت هاي فرعي چطور بود وان پيس كه خيلي بهتر بود

         پاسخ

      • Rs در پاسخ به کانکی

       دی 17, 1399

       کاربرکانکی خیلی خسته شدی از ویکی پدیای فارسی واسه من متن کپی کردی ، عزیزم ویکی پدیای فارسی نصف وقتا ترجمه هاشون غلطه ، اگه انگلیسیشو ببین میفهمی فقط دموگرافیه و نگفته style به معنی سبک ، یه چیز دیگه واسه اینکه بفهمی حرفت غلطه، گفتی خشونت کم ، اتک آن تایتان خشونت خیلی بالایی داره و شونن هم هست

       پاسخ

       • کانکی در پاسخ به Rs

        دی 18, 1399

        فکر نکنم بدونی ولی ویکی پدیا سایت معتبری نیست چند میلیون کاربر داره که هر چیزی دلشون بخواد توش می نویسن اینکه میگی از ویکی پدیا کپی کردم فقط به خاطر یه کلمه مشترک اصلا منطقی نیست اگه یه نگاهی به چند تا سایت معتبر مثل howcast بندازی میفهمی که شونن سبک هم هستhttps://www.howcast.com/videos/499090-how-to-draw-shonen-manga مثلا این هر آدمی حتی با نگاه کردن به عنوانش هم میتونه بفهمه شونن سبک هم هست عنوانش: How to draw manga in shonen style ولی چون تو فقط ویکی پدیای انگلیسی می خونی این چیزا رو نمی دونی
        و اینکه خودم هم می دونم اتک شوننه شاید یکم خشونتش زیاد باشه ولی داستانش اونقدر ساده ست که هر آدمی میتونه درکش کنه برای همینه که توی هر سنی هم طرفدار داره

        پاسخ

        • mb در پاسخ به کانکی

         دی 18, 1399

         توی خود ژانر های انیمه ی اتک آن تایتان نوشته راز آلود، بعدش اونوقت میگی داستان ساده ای داره؟
         به انیمه های ساده میگی پیچیده و به انیمه های پیچیده میگی ساده
         فازت چیه دقیقا؟

         پاسخ

         • کانکی در پاسخ به mb

          دی 19, 1399

          وقتی که حتی از ژانر های انیمه هم هیچی نمیفهمی لازم نیست نظر بدی

          پاسخ

          • mb در پاسخ به کانکی

           دی 20, 1399

           پس حتما تو لازمه که نظر بدی با این سلیقه و آگاهیت
           تو که انقدر فهم داری، یکم به عاشقان شیطانی دقت کن، بعدا بهش بگو شاهکار

           پاسخ

          • mb در پاسخ به کانکی

           دی 20, 1399

           اشتباه خودم رو در این مورد میپذیرم که یه ژانر رو درست نفهمیده بودم

           پاسخ

          • mb در پاسخ به کانکی

           دی 20, 1399

           در ادامه ی حرفم:
           ولی اینکه گفتی اتک آن تایتان رو هر رنج سنی ای، میتونه درک کنه رو خیلی مزخرف و بدون آگاهی گفتی

           پاسخ

          • کانکی در پاسخ به mb

           دی 20, 1399

           منظور من رو اشتباه متوجه شدی منظورم از هر سنی همون رنج سنی شونن بود انیمه ای نیست که برای طرفدار انیمه های شونن دیگه قابل درک نباشه

           پاسخ

        • Rs در پاسخ به کانکی

         دی 18, 1399

         وای خدایا کاربر کانکی یعنی متوجه نمیشی که وقتی گفته how to draw منظورش یه استایل طراحی بوده نه سبک داستان نویسی، بعدشم به خاطر اینه که تو غرب هم خیلی وقتا شونن رو با سبک اشتباه میگیرن، بعدشم سایت how cast معتبر نیست سایت یادگیریه سایت های مثل quora خیلی معتبر ترن، ویکی پدیای انگلیسی هم نمیشه گفت که قطعا معتبره ولی میشه بهش ارجاع کرد چون مدام بروز میشه و تحت نظر مدیران سایته، بعدش اتک داستانش سادس ؟ خیلی خنده دار بود

         پاسخ

         • کانکی در پاسخ به Rs

          دی 19, 1399

          حتی اگه اینجا منظورش استایل طراحی باشه که نیست بعدش هم گفته “A very popular style of manga is called shonen حتما اینجا هم منظورش استایل طراحیه
          این سایت هم کاملا معتبره مثل بیشتر سایت های یادگیریه دیگه

          پاسخ

          • Rs در پاسخ به کانکی

           دی 19, 1399

           سایت یادگیری معتبر نیست کاربر کانکی، کدوم ادم پروفشونالی اون پشته آخه، سایت های تخصصی رو ول کرده میگه سایت یادگیری معتبره ، بله ایشون هم اشتباه کرده ، خیلی انیمه های دخترونه داریم که شونن هستن چون تو مجله شونن چاپ شدن، ویکی پدیای انگلیسی حداقل ذکر منبع داره ، برو یه ذره اطلاعات جمع کن

           پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به نیما

    دی 15, 1399

    نه اخه وقتي ميگه كه بليچ از ناروتو و وان پيس بهتره به اين دليل كه از دراگون بال تقليد نكرده و اين كه ميخواد به زور نظرش به ديگران بقبولونه اين يه ذره اذيت مي كنه حالا نظرشه ولي وقتي اينطوري ميگه يه كم اذيت مي كنه مثلا من فن وان پيسم به نظرم وان پيس بهترين انيمه تاريخه ولي تو مثلا نظرت واسه ناروتو هست عيب نداره ولي وقتي ميگه كه بليچ بهترينه از وان پيس و ناروتو خيلي بهتره به اين دليل كه از دراگون بال اين يه خرده اذيت ميكنه

    پاسخ

    • M در پاسخ به اميرحسين

     دی 17, 1399

     ببین اصلا به حرفای این اهمیت نده این همیشه میخواد نظرشو تحمیل کنه هیچ وقت هم دلیل درستی نمیاره واسه حرفاش

     پاسخ

  • Rs در پاسخ به کانکی

   دی 13, 1399

   کاربر کانکی به معنای واقعی کلمه یه مشت حرف غلط و توخالی زدی ، بین این سری ها بسیار تفاوت وجود داره ، اصلا میدونی معنی تقلید چیه، بلیچ هم نقص کم نداره با اجازت حدود نصف انیمه فیلر عزیزم، در مورد بحث تقلیدهم انقدر حرفات غلطه نمیدونم از کجا شروع کنم

   پاسخ

 47. روح الله

  دی 12, 1399

  سلام انمه در سبک اتک ان تایتان چی معرفی میکنید

  پاسخ

  • mb در پاسخ به روح الله

   دی 12, 1399

   سلام
   دقیقا نمیدونم منظورت از سبک اتک آن تایتان چیه؟
   ولی چون ژانر نظامی هم داخل داستان داشت بهت یدونه انیمه نظامی معرفی میکنم
   کیمیاگر تمام فلزی نسخه ی برادر هود که خیلی قشنگ و عالی هست

   پاسخ

  • ali در پاسخ به روح الله

   دی 13, 1399

   حماسه وینلند شاید زیاد معروف نباشه ولی خیلی عالیه خشونتش زیاده و 80 درصد اتفاقاتش هم واقعیه حتی شخصیت اصلیش هم برجسته بوده و نقش تاریخی مهمی ایفا کرده از قسمت 4 ریتم داستانیش شروع میشه شدیدا توصیه میکنم (در ضمن خیلی هم شبیه اتکه)

   پاسخ

 48. حامد

  دی 11, 1399

  سلام بهترین ها همینا هستن عالیییی ممنون

  پاسخ

 49. Amir

  دی 11, 1399

  من هنوز یه قسمت از اتک رو دیدم فقط میشه یکی بگه که چند فصل هست و هر فصل چند قسمت هست؟

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Amir

   دی 11, 1399

   سلام
   چهار تا فصل داره
   چهارمین فصلش که داره تازه قسمتاش میاد
   اولین فصل 25 قسمت
   دومین فصل 12 قسمت
   سومین فصل دو تا پارت داره که یکیش 10 قسمت هست و یکیش 12 قسمت
   دو تا ova هم داره
   یکیش بدرد نمیخوره ولی دومینش( شروع لیوای) هست که خیلی عالیه

   پاسخ

   • Amir در پاسخ به mb

    دی 11, 1399

    ممنون فقط یه چیزی الان نظر های پایینی رو خوندم وان پیس خیلی طولانیه 960 قسمت چجوری اینو تموم کردین با اینکه تعریفشو خیلی شنیدم ولی وقتشو ندارم نگا کنم

    پاسخ

    • aryan در پاسخ به Amir

     دی 11, 1399

     راستش هنوز در حال پخش
     یه روزه همه قسمتاش نگاه نمیکنیم اینجور انیمه ها معمولا سه ماه بیشتر طول میکشه تمومشون کنی لذتش به همینه

     پاسخ

     • aryan در پاسخ به aryan

      دی 11, 1399

      یه روزه همه قسمتای یه ارکش نگاه نمیکنیم*
      یه چند کلمه ای جا گذاشتم
      کلا اگه سرتون شلوغه نگاش نکنید

      پاسخ

  • دکو در پاسخ به Amir

   دی 11, 1399

   تا اونجاش (یادم نیس قسمت چنده)که ارن میمیره و قسمت بعدیش ببینی دیگه مجبور میشی تا تهش ببینی این انیمه رو

   پاسخ

 50. Rs

  دی 10, 1399

  خب دوستان ، چون درباره تاریخ پخش انیمه ها خیلی سوال شد، اینا لینک سایت لایو چارت هستش که لیست انیمه های هر فصل ۲۰۲۱ و تارخ پخش رو توش داره البته آپدیت خواهد شد در آینده (نیاز به فیلتر شکن )
  زمستان
  https://www.livechart.me/winter-2021/tv
  بهار
  https://www.livechart.me/spring-2021/tv
  تابستان
  https://www.livechart.me/summer-2021/tv
  پاییز
  https://www.livechart.me/fall-2021/tv

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به Rs

   دی 11, 1399

   ✌😘😘

   پاسخ

 51. امیرحسین

  دی 10, 1399

  وان پیس بست اور

  پاسخ

  • M در پاسخ به امیرحسین

   دی 10, 1399

   باشه به خدا فهمیدیم تو وان پیس دوست داریم ، جملت هم از نظر گرامری ایراد داره

   پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به M

    دی 10, 1399

    اره خب نظرم گفتم از عمد اینطوری نوشتمش

    پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به M

    دی 10, 1399

    بنظرتون اتک تا اینجا فصل 4 چطوری بوده من که تا اینجا راضی بودم و خوشم اومد ولی 4 قسمت بیشتر ازش نیومده ولی من خوشم اومد

    پاسخ

  • آرش در پاسخ به امیرحسین

   دی 10, 1399

   👌👌✌✌💪💪

   پاسخ

 52. AMIR REZA

  دی 9, 1399

  سلام دوستان
  من انیمه اتک آن تایتان رو تا قسمت ۵ فصل ۴ دیدم اما ۳ فصل قبل رو خیلی وقت پیش دیدم .
  میشه یه نفر به طور مختصر یه توضیحی بده .
  مثلا درباره اِلدیایی ها و مارلی ها و نسل یِیمِر و غول بنیان گذار و ……
  و اینکه اِرن یِگِر (شخصیت اصلی) و بقیه دوستاش عضو کدوم دسته هستن ؟ )الدیایی یا مارلی ای.
  مرسی

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به AMIR REZA

   دی 10, 1399

   اولا چطوری ۵ قسمت دیدی وقتی ۴ قسمتش بیشتر نیومده؟😁بعدش یه فیلم سینمایی داره کلش رو به صورت خلاصه توضیح داده،برو اونو ببین.

   پاسخ

   • AMIR REZA در پاسخ به آرش

    دی 10, 1399

    اره تا ٤ دیدم
    اشتباه نوشتم

    پاسخ

  • آرش در پاسخ به AMIR REZA

   دی 10, 1399

   Demon slayer رکورد و زد.💪💪

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به آرش

    دی 10, 1399

    ۱۸ هزار دلار دیگه فروش جهانی داشته باشه میرسه به شهر اشباح

    پاسخ

    • آرش در پاسخ به Rs

     دی 10, 1399

     نه بابا همین الانشم رد کرده

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به آرش

      دی 11, 1399

      اون یه لیست دیگس، تو لیست فروش جهانی همچنان نام تو اوله و شهر اشباح دوم

      پاسخ

    • آرش در پاسخ به Rs

     دی 10, 1399

     تو انیمه golden kamuy رو ندیدی؟

     پاسخ

    • AMIR REZA در پاسخ به Rs

     دی 11, 1399

     رکورد مگه دست Your Name نبود؟

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به AMIR REZA

      دی 11, 1399

      گفتم که تو فروش جهانی Your name اوله هنوز

      پاسخ

   • ماری در پاسخ به آرش

    دی 11, 1399

    dororo به نظرم بهتر از این بود.البته شباهت هایی هم دارن ولی دورورو خیلی خوب بود.اگه کسی نگاه نکرده پیشنهاد میکنم ببینتش

    پاسخ

  • M.R در پاسخ به AMIR REZA

   دی 10, 1399

   خب بهت پیشنهاد میکنم ۲ یا ۳ قسمت آخر فصل ۳ رو ببینی همین چند قسمت میفهمی همه رو
   حالا تو باید توی این قسمت ها بدونی که الدیایی ها همون کسایی هستن که توی جزیره پارادیس هستند یعنی ارن و دوستاش الدیایی هستن و اون چند تا بچه ها هم که میخوان غول راینر رو بگیرن هم الدیایی هستن خلاصه اصلا فقط الدیایی ها میتونن قدرت تایتان ها رو داشته باشن(البته اگر اشتباه نکنم فقط الدیایی ها میتونن تایتان شن یکم این رو شک دارم)
   مارلی هم که کسایی هستن توی شهر زندگی میکنن دشمنشون
   غول هایی هم که باهاشون میجنگیدن هم نژاد خودشون بودن که مارلی ها به زور به خاطر قانون شکنی با امپول غولشون کردن

   پاسخ

  • aryan در پاسخ به AMIR REZA

   دی 10, 1399

   سلام هشدار: این برا کسایی که فصل سه و قسمتای جدید فصل چهار انیمه اتک ان تایتان رو ندیدن اسپویل دار اگه دیدین که فرق نمیکنه بخونین یا نخونینش
   ببین الدیایی ها نژادی هستن که همه بهشون میگن شیطان و اهریمن چرا؟ چون فقط نژاد اون ها با تزریق ماده تزریقی تایتان تبدیل به غول میشن پس هرکی که میتونه غول بشه چه غول خالص باشه چه غیرعادی و یا چه هوشمند در اصل الدیایی هست
   مارلی هم که یه نژاد یه ملت که چیز خاصی نداره به جز اینکه مارلی ها تونستن طی یه جنگ موفق شدن نژاد الدیایی رو تحت سلطه خودشون در بیارن
   در مورد اینکه کیا الدیایی ان همه کسایی که داخل دیوارها هستن و تمام اونایی که بیرون دیوارها باهاشون بد رفتار میشه و یه بازو بند دارن الدیایی هستن به جز خانواده تایبار که الدیایی هستن اما لازم نیست بازو بند ببندن و باهاشون بد رفتاری نمیشه و جزو خاندان های محبوبن که توی قسمت چهار دلیلش توضیح داد
   در مورد تایتان بنیادی که یکی از نه تایتان هوشمند(تایتان هوشمند:تایتان هایی که میتونن خودشون رو کنترل کنن و میتونن تبدیل بهانسان بشن مثل ارن) قدرت تایتان بنیادی اینه که میتونه تایتان های دیگه رو کنترل کنه اما فقط کسایی که از خانواده اشرافی هستن و خون اشرافی تو بدنشون دارن میتونن از قدرتش استفاده کنن ارن اون یدفه تونست استفادش کنه چون اون تایتان که قبلا یه ادم بوده و خون اشرافی رو داشته لمس کرد
   در مرود نسل یمیر که یه گروه قومیتی از فرزندان یمیر و مردم کشورش هستن تو طول سریال توضیحش میده

   پاسخ

   • AMIR REZA در پاسخ به aryan

    دی 11, 1399

    مرسی دَمِت گرم

    پاسخ

    • aryan در پاسخ به AMIR REZA

     دی 11, 1399

     خواهش میکنم

     پاسخ

 53. aryan

  دی 9, 1399

  خب وقشته ماهم یه نظری بدیم
  بنظر من کسایی که میخوان انیمه دیدن رو شروع کنن و چهارده سال به بالا سن دارن با دفترچه مرگ(death note) شروع کنن چون یه داستان داره که هرکسی رو سمت خودش جذب میکنه و یه شورع انفجاری داره و گرافیکش و شکل شخصیتاش و طراحیشون طبیعیه چشماشون زیاد بزرگ نیست و بینیشون زیاد کوچیک نیست برای همین کسایی که میخوانانیمه دیدن رو شروع کنن راحتتر باهاش ارتباط میگیرن
  انیمه کیمیاگر تمام فلزی : برادری (fullmetal alchemist:brotherhood) رو پیشنهاد میدم ببینید برای کسایی هم که میخوان تازه انیمه دیدن رو شروع کنن توی هر سنی که باشن هم مناسبه ولی یکم طراحی شخصیت حالت پهن داره و انگار کوتاهن شاید یکم گرافیکش اذیتتون کنه ولی بعد جند قسمت عادت میکنید و اصلا به چشم نمیاد ولی دو قسمت اول رو ببینید پی میبرید چه شاهکاریه و الکی رتبه یک مای انیمه لیست نشده داستانش به شکلیه که هرکسی رو به خودش جذب میکنه
  بعد از این دوتا هر انیمه ای که میخواین متناسب با سلیقتون نگاه کنید اما من پیشنهاد میدم که با این انیمه ها شروع کنید
  اتک آن تایتان(attack on titan) که به معنایواقعی یه شاهکاره و از همه لحاظ عالی عمل کردهولی اگه تحمل خشونت و مرگ شخصیتای مختلف ندارید سمتش نیاید و برا کسایی که سنشون زیر پونزده و یا شونزده سال مناسب نیست و مطمعنا تاثیرات میزاره که به مرور زمان خودش نشون میده ولی بعضیا هستن که نگاه میکنن و مشکلی نداشتن
  توکیوغول(Tokyo Ghoul) که اصلا برای سنین پایین پیشنهاد نمیشه ولی واقعا یه داستان نو و فوق العاده داره که خیلی قشنگ روایت شده اما متاسفانه سریال در فصل سه و چهار به دلایلی افت شدیدی میکنه
  انیمه دروازه اشتاین (stein;gate وstein;gate0) داستانی داره که احتمالا هرشخصی رو به خودش جذب میکنه انیمه شروع انفجاری مثل انیمه های قبلی ککه معرفی کردم نداره و دلیلشم داستانش که نیاز به زمینه سازی داره و اوایلش داستان ممکنه براتون نامفهوم باشه که دلیلشم همونطوری که گفتم زمینه سازی برای یه پیشرفت انفجاری در داستان سریاله داستان خیلی پیچیده ای داره که به بهترین شکل روایت شده ولی باید سریال رو با دقت نگاه کنید چون هر لحظه در این سریال اهمیت داره ولی بهتون قول میدم بعد از هفت قسمت نگاه کردن متوجه میشید که دارید یه شاهکار استثنایی رو تماشا میکنید داستان به بهترین شکل روایت شده در ساخت لحظات احساسی بسیار عالی عمل کرده که مطعنا تو طول سریال حتی اگه قلبتون از سنگ ساخته شده باشه بغض میگیردتون و یکی از نقاط قوتش پایان بسیار خوبشه و همینطور طراحی کاراکترا خیلی طبیعیه و طنز جالبی داره که اصلا شبیه به انیمه های دیگه نیست خودتون ببینید مممتوجه میشید این انیمه انیمه مورد علاقه خودم هستش
  حالا برای انیمه های طولانی
  ناروتو و ناروتو شیپودن(naruto , naruto shipuden) : که داستان فوق العاده داره که به هیچوجه شبیهش رو پیدا نمی کنید و داستان پیچیده داره که به شکلی روایت شده که هرکسی متوجه میشه و خیلی قشنگ و مبارزه های با کیفیتی فوق العاده بالا داره که من تو کمتر انیمه ای دیدم و تو ساخته لحظات احساسی و همینطور طنز خیلی عالی عمل کرده تعداد قسمت هاش ۷۲۰ تاست که حدود چهل درصدش فیلر( فیلر: قسمت هایی که به سیر داستانی ربطی ندارن) و پیشنهاد میکنم فیلرهاش رد کنید چون فیلر های انچنان جذابی نداره و فیلر هاش خیلیاشون وسط صحنه های مهم سریال هستن که واقعا رو اعصاب راه میره و اینکه طنز خیلی خوبی داره
  وان پیس(one piece): که این هم یک داستان متفاوت داره و هیچ جا شبیهش پیدا نمیشه و شخصیت پردازی فوق العاده ای داره ولی تعداد قسمت هاش خیلی بالاست و هنوز هم در حال پخش تعداد قسمتاش در حال حاضر حدود ۹۶۰ تاست اگه شاغل هستید و وقتتون پر بهتره سمتش نیاید فیلر های این سریال به نسبت ناروتو خیلی کمترن و فقط ده درصد سریال رو فیلر تشکیل داده و اکثرا فیلرهاش در پایان هر ارک سریاله و فیلر های فوق العاده ای داره و طنز سریال فوقق العاده جالب و متفاوت و یکی از نقاط قوتش داستان این سریال از قسمتای حول حوش ۲۵۰ یک پیشرفت انفجاری میکنه که هرکسی رو کجاب میکنه وقتش برای بیست و چهارساعت اینده خالی کنه
  انیمه بلیچ (bleach)رو ندیدم و تصمیم دارم ببینم ولی دوستانم نگاش کردن و خیلیاشون خوششون اومده بود
  و انیمه هانتر ایکس هانتر(hunter x hunter): یک شاهکار در ژانر قدرتی که از همه نظر بی نظیر عمل کرده و پر از شخصیتای جالب و دوست داشتنیه داستان خیلی خوب شروع میشه و همینطور پیشرفت میکنه و عالی پیش میره اما وقتی به ارک مورچه ها یرسه مقداری خسته کننده میشه اما نه به شکلی که ولش کنید قسمتای پایانی انیمه که میترکونه و کل ارک مورچه ها رو جبران میکنه این انیمه ۱۴۴ قسمت داره

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به aryan

   دی 9, 1399

   دمت گرم اینقد نوشتی ولی من به جای خوندن اینهمه میتونم بشین یه فیلم نگاه کنم.😂

   پاسخ

   • aryan در پاسخ به آرش

    دی 9, 1399

    خودم وقتی نظرم دیدم تعجب کردم 😂😂😂😂
    با خودم گفتم یارو کی بوده حوصله داشته انقد بنویسه بعد اسم دیدم فهمیدم خودمم😂😂😂😂

    پاسخ

    • آرش در پاسخ به aryan

     دی 9, 1399

     😂😂.دمت گرم که جنبه شوخی داری✌✌😁

     پاسخ

  • mb در پاسخ به aryan

   دی 9, 1399

   سلام
   با بیشتر نظرت موافق و هم عقیده هستم
   بلیچ هم حتما حتما ببین واقعا قشنگه ولی نباید از همون چند قسمت کیفیتش رو قضاوت کنی چون بعدا کیفیت بهتر میشه

   پاسخ

   • aryan در پاسخ به mb

    دی 9, 1399

    دیگه کسی که وان پیس میبینه مطمعنا هیچ انیمه دیگه رو از قسمتای اولش قضاوت نمیکنه

    پاسخ

    • mb در پاسخ به aryan

     دی 9, 1399

     کلا همینطوری گفتم
     چون خیلی از افراد بخاطر قسمتای اول، ولش کردند

     پاسخ

  • روح الله در پاسخ به aryan

   دی 12, 1399

   از کجا بفهمیم کدوم قسمتش فیلره؟

   پاسخ

   • aryan در پاسخ به روح الله

    دی 15, 1399

    یه سایت هست که نشون میده کدوم قسمتاش فیلره لینکش در ادامه گذاشتم فقط این سایت فیلتر
    //animefillerlist.com

    پاسخ

 54. mb

  دی 8, 1399

  بعد از پایان ، باید دوهفته صبر کنیم برای قسمت بعد اتک آن تایتان
  من نمیتونم تحمل کنم
  بجای اینکه بیان داخل کریسمس، دو قسمت رو همزمان بدن، میخوان دوهفته برای یه قسمت طول بدن!!!!

  پاسخ

  • aryan در پاسخ به mb

   دی 9, 1399

   دیگه تعطیلات فقط برای مردمی که میبینن نیست خود دست اندر کاران انیمه و استودیو و اینا هم یکم تعطیلات نیاز دارن
   ولی واقعا یه جایی تموم شد که ادم کلمه دو هفته صبر کردن رو میشنوه میخواد با کله بره تو دیوار
   راستی نظرتون در مورد فصل چهار اتک چیه در مورد گرافیکش و اپنینگش
   من به بنظرم گرافیکش فوق العاده بود و اینکه تایتان هارو سه بعدی کرده بودن اصلا باعث افتش نشده بود و خیلی هم قشنگ شده بود حالا بعضیا بدشون امده که اونم به خاطر اینه که عادت نکردن اما طراحی چهره شخصیتا بعضی اوقات انگار از تعادل خارج میشه ولی زیاد این اتفاق نمیفته در مورد اپنینگش هم که عالی بود قشنگ محیط جنگ و اظطرابی که به همراه میاره رو به تصویر کشیده بودن

   پاسخ

   • ‌‌M.R در پاسخ به aryan

    دی 9, 1399

    اره من واقعا افتی در فصل چهار ندیدم یک اینکه به قول شما مردم عادت نکردن دو هم اینکه همش چند وقت اخیر پس زمینه منفی میدادن و خیلی ها با اون طرز فکر رفتن فصل ۴ رو دیدن
    اوپینینگ هم واقعا خیلی خوب بود و همینطور خیلیی بی اسپویل😂و کسایی که مانگا خوندن میگن این بهترین اوپینینگ هست واس این فصل چوون پر از هیجانه و اسپویل نشه بیشتر تحت تاثیر قرار میگیریم و شخصیت ها هم که به نظرم خیلی خوب بود و از پسش بر میان تفاوت این چهار سال با تغییر استودیو کامل پیداست اصلا یکی از دلایلی که استودیو رو عوض کردن تغییر زیاد کاراکتر ها بود

    پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به mb

   دی 9, 1399

   اره واقعا بعد حالا قسمت ۱ و ۲ بود من صبر میکردم ولی قسمت ۴ خیلی حساس تمام شد تا بیاد میپوسیم که💀!

   پاسخ

  • aryan در پاسخ به mb

   دی 9, 1399

   بالاخره دست اندرکاران سریال هم به تعطیلات نیاز دارن
   ولی واقعا یه جاییی تموم شد که هیچکس تحمل نداره یه روز صبر کنه چه برسه دو هفته

   پاسخ

   • mb در پاسخ به aryan

    دی 9, 1399

    من رفتم تا تقریبا دو قسمت، مانگاش رو خوندم
    ولی بازم تا یه جایی دست نگه داشتم و منتظر انیمه میمونم
    هرکی اسپویلی میخواد بگه😂

    پاسخ

 55. آرش

  دی 7, 1399

  دوستان کسی هست اینجا انیمه golden kamuy رو دیده باشه؟اگه کسی دیده بهم بگه ارزش دیدن داره یا نه؟

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به آرش

   دی 9, 1399

   کسی نبود؟Rs جان تو ندیدی؟

   پاسخ

 56. احمد

  دی 7, 1399

  مقایسه ی هر انیمه با فول متال الکمیست براذرهود
  شوخیه زشتیه با اختلاف بهترین انیمه تمام دوران جالبه خیلی هاتون ناروتو وان پیس دیدین فول متال ندیدین

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به احمد

   دی 7, 1399

   اینو بدون کسی وانپیس دیده حتما فول متال دیده،ولی شاید تو کسی هستی که وانپیسو ندیده و الکی نظر میده.

   پاسخ

  • اميرحسين در پاسخ به احمد

   دی 7, 1399

   خب يعني شما داري ميگي كه وان پيس و ناروتو زشتن؟؟ اينكه شما فولمتال ديدي و مياي ميگي كه ناروتو و وان پيس نبايد مقايسه كرد اين يه خرده زشته چرا چون هر دو انيمه فوق العاده ان و من كه وان پيس ديدم فولمتال هم ديدم و شما انگار وان پيس نديدي و يه چيزي شنيدي از نظر من وان پيس بهتر از فولمتال بود ولي هركس سليقه اي داره و من به سليقه شما احترام ميذارم ولي اين كه مياي ميگي وان پيس و ناروتو اگه بخوايم با فولمتال مقايسه كنيم يه خرده به بعضي ها بر مي خوره

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به احمد

   دی 7, 1399

   ببین دوست عزیز قبول دارم فول متال خیلی معروف محبوب و در MAL اول ولی دلیل نمیشه ناروتو و وان پیس بد باشن ناروتو و وان پیس انیمه طولانی و نباید با انیمه های کوتاه مقایسه کرد و مطمعنی که ناروتو و وان پیس دیدی?

   پاسخ

 57. M

  دی 6, 1399

  متاسفانه تو ایران همه انیمه های main stream رو بهترین میدونن در حالی که تو خارج اینطوری نیست

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به M

   دی 6, 1399

   هم مخالفم و هم موافق ، ببین از نظر محبوبیت main stream ها همه جا محبوبن ، ولی خب آره چون تو خارج انیمه بیشتر رواج داره حساسیت روی تکنیک و آدم هایی که نکات فنی براشون مهمه بیشترن برا همین آدم های بیشتری هستن که main stream ها رو دوست ندارن، و خیلی از انیمه ها اونجا خیلی بیشتر مورد توجهن ، ولی نه اینکه فقط محدود به اونجاست و تو ایران اصلا نیست

   پاسخ

   • mb در پاسخ به Rs

    دی 9, 1399

    main stream چی هست اصلا
    داخل گوگل زدم گفت جریان اصلی یا همچین چیزی هست

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به mb

     دی 9, 1399

     Main stream از نگاه بین‌المللی: انیمه هایی که معمولا خیلی محبوبن هم تو ژاپن هم تو غرب ، خیلی پولسازن ،معمولا قسمت هاشون زیاده ، فن بیسشون بزرگه و درعین حال ممکنه کلی hater داشته باشه، خیلیاشون فصلی پخش میشن ، و قشر زیادی دنبالشون میکنن

     پاسخ

     • mb در پاسخ به Rs

      دی 10, 1399

      ممنون

      پاسخ

 58. اميرحسين

  دی 6, 1399

  فقط به نظرم وان پيس و گينتاما بايد از اتك بالاتر مي بودن همين وگرنه ليست خوبي بود

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به اميرحسين

   دی 6, 1399

   واقعا گینتاما و وانپیس شاهکارن،اتک هم واقعا انیمه خوبیه،سلیقتو دوس دارم.

   پاسخ

  • M.R در پاسخ به اميرحسين

   دی 7, 1399

   همین رو بگو
   واقعا لیاقت اتک به نظر من بیشتر از ۹ هست😥
   مثلا clannad واقعا خیلی قشنگ بود منم خیلی ازش لذت بردم پر حس بود ولی نمیتونم اصلا بگم از اتک قشنگ تر بود 😢😂قطعا باید توی این لیست باشا ولی اینجا هشته یعنی از اتک بهتره😑اینو یکی مثل من داره میگه که رمانتیک رو از خشونت خیلی بیشتر دوست داره😅😂
   یا مثلا من خودم خیلی با مرد تک مشتی عشق کردم خیلی باحال بود ولی اینم باز نمیتونم بگم از اتک بهتر بود البته نظرمه ننیخوام بگم این نطر من درسته قطعا واس بعضی ها قشنگتره ولی خب …

   پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به M.R

    دی 7, 1399

    من منظورم اين بود كه اگه اتك ان تايتان رتبش نهمه پس گينتاما يا وان پيس بالاتر بايد ميبودن

    پاسخ

    • M.R در پاسخ به اميرحسين

     دی 8, 1399

     اهان
     حالا من نظر کلی ام گفتم

     پاسخ

 59. آرش

  دی 6, 1399

  دوستان کسی میدونه کیفیت بلوری سینمایی demon slayer و سینمایی سوم made in abyss کی میاد؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به آرش

   دی 6, 1399

   22 و 17 ژانویه ، ماشالا demon slayer اگه همینطوری بفروشه به زودی تو لیست پرفروش ترین انیمه فیلمها جای شهر اشباح و بعد Your name رو میگیره

   پاسخ

   • آرش در پاسخ به Rs

    دی 7, 1399

    ممنون

    پاسخ

   • دکو در پاسخ به Rs

    دی 7, 1399

    انیمه سینمایی داده مگه؟؟؟؟؟

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به دکو

     دی 7, 1399

     Mugan train فیلمشه

     پاسخ

  • M در پاسخ به آرش

   دی 6, 1399

   متاسفانه تو ایران همه انیمه های main stream رو بهترین ها میدونن در حالی که خارج از ایران اینطوری نیست

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به آرش

   دی 6, 1399

   22 و ۱۷ ژانویه ، ماشالا demon slayer اگه همینجوری بفروشه تو لیست پرفروش ترین انیمه فیلم ها جای شهر اشباح و Your name رو میگیره

   پاسخ

 60. …..

  دی 6, 1399

  خیللی خوب بود.فقط اگه میشه هاناکو سان وابسته به توالت هم بزارین تو لیست😊😊😊

  پاسخ

 61. اميرحسين

  دی 6, 1399

  بهترين انيمه ها از نظرم ١ وان پيس ٢ جوجو ٣ گينتاما ٤ دراگون بال ٥ كيمياگرتمام فلزي برداري ٦ هانتر x هانتر ٧ ناروتو ٨ دفترچه مرگ ٩ دروازه اشتاين ١٠ كد گياس ١١ كابوي بيباپ ١٢ بليچ ١٣ توريكو ١٤ هايكيو ١٥ حمله به تايتان

  پاسخ

 62. nanami

  دی 6, 1399

  عاشقان شیطانی کو:)

  پاسخ

  • M در پاسخ به nanami

   دی 6, 1399

   وای نه تو رو خدا ، این لیست بهترین انیمه هاست ناسلامتی

   پاسخ

   • کانکی در پاسخ به M

    دی 7, 1399

    از نظر من که خیلی وقته دارم انیمه می بینم از بهترین انیمه هاست اینکه یه انیمه شروع ضعیفی داشته باشه دلیل نمیشه بد باشه

    پاسخ

    • آرش در پاسخ به کانکی

     دی 7, 1399

     درسته شروع ضعیف باعث بد بودن انیمه نمیشه ولی عاشقان شیطانی کلش چرت و پرته.

     پاسخ

    • mb در پاسخ به کانکی

     دی 10, 1399

     کانکی دارم خواب میبینم یا واقعا نوشتی” از نظر من ” ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

     پاسخ

 63. Godly

  دی 5, 1399

  شخصیت پردازی هیچ انیمه ای برای من مثل اشتاین نشد =)

  پاسخ

 64. دکو

  دی 5, 1399

  راستی فصل دوم ناکجا اباد موعود که قرار بود این ماه بیاد از چه روزی پخش میشه؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به دکو

   دی 5, 1399

   اگه تاخیر نخوره ، ۷ ژانویه یعنی ۱۲ روز دیگه

   پاسخ

 65. دکو

  دی 4, 1399

  سلام.yakususo no neverland رو دیدم واقعا قشنگ بود.اولش فک کردم باحال نیست ولی خوب بود.راستی انیمه پایان جهان یا همون اسرافیل پایانی واقعا شاهکاره چطوری تو لیست نیست.

  پاسخ

  • Zaraki Kenpachi در پاسخ به دکو

   دی 5, 1399

   میشه بگی دقیقا چند تا انیمه توی کل عمرت دیدی که به همچین انیمه ای میگی شاهکار؟

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به Zaraki Kenpachi

    دی 5, 1399

    نظرشو گفته حالا

    پاسخ

   • آرش در پاسخ به Zaraki Kenpachi

    دی 5, 1399

    مگه ما فقط یه انیمه شاهکار داریم؟واسه اون شاهکاره،بعدشم خیلیم قشنگه

    پاسخ

   • ناشناس در پاسخ به Zaraki Kenpachi

    دی 7, 1399

    محض اطلاع شما سلیقه آدما با هم فرق داره
    نظر دکو این بوده و از نظر من هم انیمه اسرافیل پایانی یکی از شاهکار هاست
    اگه نمیتونید یه نظر خوب بدید بهتره که اصلا نظر ندید

    پاسخ

  • دکو در پاسخ به دکو

   دی 7, 1399

   یه اصلاحیه بزنم شاهکار نیست اگه تو لیست بالا بزارم میشه 21.
   رتبه بندی صحیح
   1-اتک ان تایتان
   2-کیماگر تمام فلزی فولمتال
   3-دث نوت
   4-وان پانچ
   5-گینتما
   6-وانپیس
   7-مدرسه قهرمانی
   8-هانتر
   9-دمون اسلیر
   10-هنر شمیر فقطوفقط فصل 1 عالی بود با حساب بقیه فصول میشه همین رتبه
   11-دورورو
   12-ناکجا اباد موعود
   13-توکیو غول فصل 1و2
   14- اسرافیل پایانی
   ناروتو و کد گیاس ندیدم نمیتونم بگم چنده

   پاسخ

  • دکو در پاسخ به دکو

   دی 7, 1399

   خخ فولمتال برادرهود منظورمه اشتباه شد.

   پاسخ

 66. Pl

  دی 4, 1399

  سلام اوپینگ چیه اندینگ چیه؟

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Pl

   دی 4, 1399

   سلام
   به تیتراژ اول انیمه میگن اوپنینگ ( به صورت اختصاری ، op هم مینویسنش)
   به تیتراژ آخر انیمه میگن اندینگ( به صورت اختصاری، ed هم مینویسنش)

   پاسخ

 67. ؟؟؟؟؟

  دی 4, 1399

  سلام ی سوال تو انیمه فری تیل اسپویل داره اولیتر دختر اور تو جنگ اژدها وقتی زمان به عقب برگردوند کسی میفهمه که کار اولیتر بوده ؟؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به ؟؟؟؟؟

   دی 4, 1399

   **اسپویل**

   فقط Gray

   پاسخ

 68. امیرحسین

  دی 3, 1399

  به نظر شما وان پیس بهتره یا ناروتو دلیلش هم بگین از نظر من وان پیس بهترین انیمه است بعد اگه مثلا ناروتو دیدید وان پیس ندیدید نگین ممنون

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به امیرحسین

   دی 3, 1399

   مردم نظراتشون متفاوته، چه نیازیه همه بگن یه چیزی بهتره ، دوست داشتن یا دوست نداشتن، بهتر بودن یا نبودن objective نیست یا حداقل خیلی کم هست ، دلیلی نداره همه هم نظر باشن .
   People have different tastes, different likings and different opinions

   پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به Rs

    دی 4, 1399

    نه اخه ميخواستم ببينم كدوم يك از اينا محبوب تره دوست عزيز و مي دونم كه نظرات متفاوته

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به اميرحسين

     دی 4, 1399

     ببین محبوبیت ملاک کیفیت نیست لزوما ، ممکنه یه چیزی محبوب باشه ولی من خوشم نیاد ، جفتشون محبوبن و داستان قوی دارن

     پاسخ

     • امیرحسین در پاسخ به Rs

      دی 5, 1399

      دوست عزیز براب اینکه ببینم مردم کردوم بیشتر کدوم دوست دارن اینو پرسیدم مثلا برای اینکه ببینیم کدوم فیلم محبوب تره یا کدوم فوتبالبست ها نظرسنجی می کنیم

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به امیرحسین

       دی 5, 1399

       واقعا ؟ بعد واسه همین دارین بحث میکنین با بقیه که به نظرتون وان پیس از این نظر و از اون نظر بهتره ؟ اگه نظر سنجیه که چرا با مردم بحث میکنین ، اگر هم بحثه که بگید بحثه ، منم واسه این میگم که ممکنه اینجا دعوا شه

       پاسخ

       • اميرحسين در پاسخ به Rs

        دی 5, 1399

        دوست عزيز من خواستم بدونم كه نظر مردم چيه كدوم يك محبوب تره اينكه شما خوشت نيومده به من چه اخه خواستم بدونم كدوم يك محبوب ترن شما چيكار دارين

        پاسخ

        • Rs در پاسخ به اميرحسين

         دی 5, 1399

         به اون کار ندارم، منظور من اصلا اون نیست دارین جا به جا میگیرین ، بحثم اینه که در اینجور موارد باید تا میشه civil بود تا دعوا پیش نیاد

         پاسخ

       • اميرحسين در پاسخ به Rs

        دی 5, 1399

        خواستم ببينم كه كدوم محبوب تره و دليلش چيه

        پاسخ

  • آرش در پاسخ به امیرحسین

   دی 4, 1399

   این سواله میپرسی؟وان پیس و کامل دیدی؟به نظرت اصلا امکان داره بهتر از وان پیس وجود داشته باشه؟

   پاسخ

   • M.R در پاسخ به آرش

    دی 4, 1399

    نگاه لطفا اینطوری نگو واقعا سلیقه ای هست من نظر نمیدم دخالتم نمیکنم چون وان پیس رو ندیدم ولی در حدی میدونم که سلیقه ای هست و شاید برای خیلی ها وان پیس بهتر باشه واسه خیلی ها ناروتو من خودم شخصا زیاد انیمه ها رو با هم مقایسه نمیکنم چون خیلی موضوع ها متفاوته هم از نظر ژانر ها و هم از موضوع داستان پس نمیشه مقایسه کرد
    در رابطه با محبوبیت هم هم ناروتو به شدت محبوبه هم وان پیس واقعا جایی ندیدم بگه یکی محبوب تره هر دوی اینا طولانی هستن و نباید انتظار داشته باشیم محبوبیت کمی داشته باشن ولی بقیش بر میگرده به سلیقه شخصی و احساسات یک فرد
    یعنی یکی بگه وان پیس بهتره یکی دیگ مخالفت میکنه و بالعکس
    در آخر هم میتونم بگم یکی هم هست از هیچ کدومشون خوشش نمیاد😂😂
    البته من نمیخوام که بگم حرفت اشتباهه فقط منظورم این بود این حرف برای همه صادق نیست

    پاسخ

   • M.R در پاسخ به آرش

    دی 4, 1399

    شما هم مثل من به نظرتون اندینگ فصل ۴ خیلی قشنگ نیست
    به نظر من بهترین اندینگ اتکه من که خیلی دوستش داشتم واقعا!
    مخصوصا معنیش خیلی ادم رو تحت تاثیر قرار میده
    *زندگی من بعد از پودر شدن استخوان هایم ادامه دارد*
    حالا منظورم از تحت تاثیر رو میفهمید😂😂قرار چی بشه😥😂😂

    پاسخ

    • Taha در پاسخ به M.R

     دی 5, 1399

     به نظر من بهترین اندینگ برای فصل دو کد گیاسه که فوق العاده بود، اتک هم اندینگش خیلی خوبه ولی کد گیاس خیلی بهتره

     پاسخ

    • لیوای در پاسخ به M.R

     بهمن 1, 1399

     😂😂👍🏻واییی ارن چقدر تغییر کرد😐💔من عکسشو دیده بودم موهاشو بعدا بالا میبنده انقد جذاب میشه لعنتی😐😐🤤🤤من مردم براش 😀😗اوف هم دلم میخواد بدونم اخر اتک چی میشه هم میخوام تمومونشه 😞😟

     پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به آرش

    دی 5, 1399

    دقیقا از نظرم نمیشه وان پیس با انیمه ای مقایسه کرد تو قسمت های اول انیمه یه کم مشکل گرافیکی هست ولی به مرور زمان درست میشه وان پیس خیلی دنیای بزرگی داره شخصیت پردازی عالی داره داستن فوق العاده ای داره برای من دیگه هیچ انیمه ای جاشو نمی گیره

    پاسخ

  • دکو در پاسخ به امیرحسین

   دی 4, 1399

   بدی انیمه های طولانی اینه که زیادی یه جا طولش میدن و دیالوگایی که بین کاراکترها مثلا وقتی میخوان با هم بجنگن دو سه قسمت طولش میدن.تو همین وان پیس بیشتر از ناروتو بوده و کمی خسته کننده میشه بعضی جاها. طوری که بعضی قسمتارو رد کنی بهتره

   پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به دکو

    دی 5, 1399

    نه اگه فیلرای داغون ناروتو در نظر بگیریم چی از این لحاظ بخوایم بگیم وان پیس از ناروتو خیلی بهتره

    پاسخ

    • M در پاسخ به امیرحسین

     دی 6, 1399

     خودت داری میگی فیلر ، فیلر رو میشه رد کرد ولی اونا رو نمیشه رد کرد

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به M

      دی 6, 1399

      اره ميشه ردشون كرد ولي وقتي ميخوايم دو تا چيز مقايسه كنيم هم بايد چيزاي خوبشو مقايسه كنيم هم بد و از اين لحاظ اره مقايسه ميشه كرد

      پاسخ

      • M در پاسخ به اميرحسين

       دی 6, 1399

       خب فیلر رو باید با فیلر مقایسه کنی ، خوبه همین الان گفتم چرا مقایست غلطه

       پاسخ

      • M در پاسخ به اميرحسين

       دی 6, 1399

       خب فیلر رو باید با فیلر مقایسه کرد دیگه

       پاسخ

       • اميرحسين در پاسخ به M

        دی 7, 1399

        خب ميگم فيلرا اگه بخوايم مقايسه كنيم وان پيس سرتره

        پاسخ

  • نیما در پاسخ به امیرحسین

   دی 4, 1399

   سلام.به نظر من ناروتو از وان پیس خیلی قشنگ تر درسته که وان پیس بیشتر از هزار کاراکتر داره ولی با وجود این ناروتو داستان قشنگ و جذاب تر داره کاراکتر هاشم هر کدوم شخصیت منحصر به فرد معرکه ای دارن نصف داستان و تکنیک های هر کدام از افسانه های ژاپن برای مثال آماتراسو.ناروتو و ساسکه هر کدوم داستان قشنگی داشتن.از همه ژانر ها هم به اندازه در انیمه وجود داشت.ولی این نظر شخصی منه و نظر همه محترمه🙏🙏

   پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به نیما

    دی 5, 1399

    سلام من خودم از طرفداران انیمه ناروتو هستم ولی از نظر من وان پیس یه چیز دیگه اس بعد از چه نظر داستان ناروتو از وان پیس قشنگتره داستان ناروتو یه الگو که داره تکرار میشه مثلا ناروتو با گارا جنگید شکستش داد بعد باهاش صحبت کرد گارا خوب شد یا ناروتو با پین ها جنگید شکستشون داد بعد با ناروتو صحبت کرد ناگاتو ام ادم خوبی شد اوبیتو هم به این صورت بود بعد ناروتو پر فیلرای داغونه و چهل درصد از انیمه فیلره در صورتی که وان پیس ده درصد از انیمه فیلره و خیلی فیرای عالی و خوبی داره و دنیایی که وان پیس داره خیلی بزرگتر از دنیایی که ناروتو داره هست و اینکه ناروتو خیلی از چیزایی که داره از افسانه هاست ولی وان پیس نصف جاهایی که ساخته از رو واقعیته مثلا کشور الاباستا از مصر ساخته شده شهر واتر سون از از رو شهر ونیز ساخته شده زندان ایمپل داون از الکاتراز ساخته شده و شخصیت هایی که ساخته بیشترشون از رو شخصیت های واقعیته هستش مثلا شخصیت انل از رو امینم ساخته شده مارشال دی تیچ از رو فردی به نام ریش سیاه ساخته شده و کلی چیزایی دیگه ناروتو خیلی ها بخاطر فایتاش و صحنه های اکشنش دوست داره که وان پیس صحنه های اکشنش خیلی خوبی داره و در اخر هر کس نظر و سلیقه ای داره و نظرش برای من محترمه

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به امیرحسین

     دی 5, 1399

     قبول دارم فیلر ناروتو داقون بود ولی میتونی نگاه نکنی و اینکه داستان ناروتو یکنواخت نبود.ناروتو پر از جنگ های حماسی بود.از هر ژانری به اندازه داشت هم قمگین هم کمدی هم اکشن و بقیه ژانر به اندازه داشت.من خودم وان پیس کامل دیدم و شخصیت پر دازی قشنگی داشت ولی شخصیت های ناروتو هر کدوم داستان جالبی داشتن.و فقط صحبت ساده ناگاتو تغییر نکرد قبل از این جیرایا کشته بود و ناروتو از ناگاتو گذشت و ناگاتو با تکنیکی که زد خودشو فدا کرد در را بطه با اوبیتو باعث مرگ پدر مادر ناروتو شد و جیوبی احیا کرد و با این وجود ازش گذشتن و نکشتنش یک دلیل اش این بود تغییر کرد.و ساسکه و ایتاچی که هر کدوم داستان قم ناک معرکه داشتن و در کل این داستان معرکه ای به وجود آورد و قیافه شخصیت های وان پیس افتضاح بود. ولی ناروتو اینطور نبود و در ناروتو با تمرین به قدرت میرسیدن ولی وان پیس نه.و داستان ناروتو نسبت به وان پیس آموزنده تر معرکه تر بود و داشت از خود گذشتگی نشون میداد و نمونه افسانه های ناروتو روباه نه دم ارباب خوشید و خیلی چیز های دیگه.ولی بیشتر به سلیقه بستگی داره سلیقه با ناروتو بهتر بود نصر شما محترمه.

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به نیما

      دی 6, 1399

      مي دونم كه ناگاتو جيرايا كشته بوذيا تبينو ميناتو و كوشينا كشته بود ولي خيلي مسخرس كه با كسي بجنگي بعد باهاش صحبت كني ادم خوبي بشه ما داريم ميگيم داستان مثل الگو تكراري بود كاري نداريم كه ناگاتو چقد ادم بدي بود يا ابيتو چقدر بد بود اين يه چيز تكراريه بعد قيافه ها كه بد بودن دليل نميشه الان مثلا انيمه كد گياس كه واقعا شاهكار بود يا كيمياگرتمام فلزي دليل نميشه كه بگيم چون چهره ها بد بودن پس انيمه بده بعد ناروتو كلي فايتهاي خفن داره ولي وان پيس هم به همون اندازه فايتاي خفن داره دنيايي كه ناروتو ساخته در مقابل دنياي وان پيس هيچه بعدش وقتي نبرد ناروتو و پين ها ديدم كه ناروتو داره ميره پيش ناگاتو راحت حدس زدم كه الان باهاش صحبت ميكنه ادم خوبي ميشه بعد داستان وان پيس يكنواخت بود بعد تو مقايسه دو چيز هم بايد چيزاي خوب بگيم هم بد ناروتو پر فيلر بود بعد اخه اين چه چيزيه كه كل داستان ساسكه خودش چس كرده ناروتو هي ميره دنبالش اگه نگاه كني وان پيس از رو افسانه ها هم چيزايي ساخته مثلا اژدهايان تو افسانه هاي ژاپن هستن و ناروتو چند تا از شخصيت هاش از رو شخصيت هاي واقعي ساخته اگه تو وان پيس ديدي فك كنم كم قسمت تو وان پيس بود كه ادم خسته ميكرد ولي ناروتو پر بود و اينكه ناروتو توي انيمه اش ما تلاش كردن ميبينيم يا معناي دوستي ولي تو وان پيس هم هست و شخصيت پردازي وان پيس بينظيره و باز ميگم سليقه ايه و هر كس نظري داره

      پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به نیما

      دی 6, 1399

      و اينكه لوفي زورو و بقيه شخصيت هاي وان پيس هم با تمرين قدرتمند شدن مثلا لوفي كه با سيلور ريلي تمرين كرد دنده چهار از اون ياد گرفت يا الان پيش هيوگورو بود اسمش فك كنم داره نوع جديد خاكي ياد ميگيره زورو هم كه اصل قدرتش بعد تمرينات با چشم شاهيني نمايان شد

      پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به نیما

      دی 6, 1399

      و ما تو وان پيس هم داستان هاي غم انگيز كم نديديم مثلا روبين اگه ديده باشي شاهد كشته شدن همه ادماي تو جزيرش بود هيچكس به اون پناه نداد يا ترافالگار لا هم خيلي داستان غم انگيزي داشته و مثلا بروك و …

      پاسخ

 69. آرش

  دی 3, 1399

  قبول دارین فصل ۴ اتک افت کرده؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به آرش

   دی 3, 1399

   به نظرم غیر منطقیه وقتی کلا 3 قسمت اومده بیرون بگیم افت داشته

   پاسخ

  • mb در پاسخ به آرش

   دی 3, 1399

   سلام
   یکم تحمل کن ببین خوب میشه یا نه
   همون چند قسمت اول قضاوت نکن که

   پاسخ

  • M.R در پاسخ به آرش

   دی 4, 1399

   سلام به نظرم من که اصلا
   یعنی دو قسمت اول رو من بدم نیومد ولی قسمت سوم که اومد خیلی لذت بردم
   امیدوارم در قسمت های بعدی پیشرفت کنه

   پاسخ

 70. زیل

  دی 2, 1399

  سلام .من خیلی خیلی استرس دار م.فکر میکنم ممکنه اتک بد بشه فصل 4 رش .اونایی که ماناگا خودن یا اطلاعی دارن ی چیزی بگن 🙁

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به زیل

   دی 2, 1399

   مانگا فقط یه بخش قضیست اینکه چجور از روش انیمه رو میسازن هم مهمه ، برو پیش مشاور تا سکته نزدی 😅

   پاسخ

   • mb در پاسخ به Rs

    دی 2, 1399

    تا اونجایی که من شنیدم ، گتفن که داره خیلی درست از روی مانگا پیش میرن

    پاسخ

  • M.R در پاسخ به زیل

   دی 3, 1399

   یکی از خصوصیت های اتک اینه که خیلی شبیه مانگاست و مانگا فصل ۴ اونقدر قشنگه که به نظرم فصل ۴ هم خوب از آب درمیارن با خیال راحت ببین😅
   من به جای این استرس ها استرس پایان خوش یا بد اتک رو دارم یعنی دیگ باید هر شب دعا کنیم نویسنده شخصیت های اصلی رو به قتل نرساند😂😂

   پاسخ

   • mb در پاسخ به M.R

    دی 4, 1399

    یک جا گفته شده که دوبلور ارن، از اون جوری که داستان میخواد داستان پیش رفت، حالش بد شد😂😂

    پاسخ

    • mb در پاسخ به mb

     دی 4, 1399

     متنم رو اصلاح میکنم:
     یه جا ننوشته:
     “کاجی یوکی، صداپیشه ارن هستش و از آخر ماجرا خبر داره. اونقدر سر ضبط صدا حالش بد شده که بعدش کلی گریه کرده و زنگ زده به نویسنده مانگا، ایسایاما، و کلی باهاش حرف زده”
     خدا به دادمون برسه😂😂

     پاسخ

     • M.R در پاسخ به mb

      دی 4, 1399

      😨😂😂😂

      من همین الانش فکر میکنم چجوری میخواد تمام شه گریم میگیره بعد… 😂😂😂

      پاسخ

  • لیوای در پاسخ به زیل

   بهمن 1, 1399

   اره من تحقیق کردم فرضیه هارو خوندم خرتوخری شد😞😞ولی امیدتو از دس نده چون خدا میدونی تو ذهن ایسایاما خر چی میگذره 😐💔من از اون روزی که اتکو دیوم مردم براش مرردم 😍😍😍🥺🥺🥺❤دیگه از اون روز هیچ انیمه ای تو دلم مثه اون نشد و نخواد شد مطمئنم🥺🥺❤😞😞😟میترسم خدا میدونه چی میشه امید وارم پایانش خوب باشه🥺🥺

   پاسخ

 71. me

  دی 1, 1399

  سلام من همین چند روز پیش انیمه اتک آن تایتان رو دیدم (یه جورایی اولین انیمه ایی بود که دیدم) و عاشقش شدم کسی هست که بتونه یه انیمه شونن با گرافیکی نزدیک به اتک آن تایتان و خیلی مهیج معرفی کنه بهم؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به me

   دی 1, 1399

   خب فک کنم شما Battle shonen میخواین ، چیزی که آرت استایلش شبیه اتک باشه نداریم ، ولی همین سری هایی که داخل لیستن خیلی خوبن مثل FMAB, MHA, Naruto ,Black clover

   پاسخ

  • M.R در پاسخ به me

   دی 1, 1399

   نمیدونم ولی اگر مثلا خیلی خشن دوست داری توکیو غول یک تیکه هاییش خشن و یکم ترسناک بود البته توکیو غول رو کامل ندیدم
   و اگر اکشن دوست داری که اکشن جذاب خیلی داریم بالا هم گفته شده صنعت انیمه توی اکشن هم که فوقالعاده هست🤔
   مثل کیمیاگر تمام فلزی و ناروتو و وان پیس و ….

   پاسخ

  • دکو در پاسخ به me

   دی 1, 1399

   تایتان نظامیه و اکشن.شبیهش هست ولی نه تو این کیفیت و رده بندی.فول متال برادرهود و ناروتو.دوتا ابرقهرمانیو هیجانی بهت معرفی میکنم ببین وانپانچ من و مدرسه قهرمانی من.
   فول متال دیگه خیلی هم (نظامی) نیست دوز تایتان بالاتره خدایی.میگی یجورایی اگه دوچرخه سواران کوهستانو از شبکه نهال دیده باشی حساب نمیشه یجورایی و ابشار سرنوشتو… خخخخ

   پاسخ

  • Anime در پاسخ به me

   دی 2, 1399

   به نظر من شما اگر از اتک ان تایتان خوشت اومده باید انیمه black clover رو هم ببینی چون خیلی قشنگ از تمام لحاض هست
   البته این نظر شخصی من هستش و …

   پاسخ

 72. mb

  دی 1, 1399

  سلام
  کسی هست که انیمه ای که ژانرش اکشن و جدی باشه مثل وینلند ساگا( از نظر ژانر میگم نه قصه اش) سراغ نداره؟
  اگه چند تا معرفی کنید، ممنون میشم

  پاسخ

 73. Paria

  آذر 30, 1399

  لیست جالبی بود من بعضی از این انیمه ها رو میخواستم ببینم اما مطمئن نبودم ارزششو داشته باشه اما با دیدن این لیست مطمئن شدم ممنونم واقعا
  یه جورایی تو لیست دنبال ناکجا آباد موعود و سگ های ولگرد بانگو می گشتم آخه هم خیلی ازش تعریف میکنن هم خودم خیلی دوستشون داشتم اما بازم ممنون

  پاسخ

  • AR در پاسخ به Paria

   دی 2, 1399

   منم این دوتا رو واقعا خیلی دوست دارم . مخصوصا موسیقی قسمت آخر ناکجا آباد موعود (دقیقه ۱۴ به بعد)
   علت اینکه تو این لیست نیست اینه که پارسال(۲۰۱۹)
   پخش شد اما لیست رو زود تر نوشتن.
   سگ های ولگرد بانگو رو نمیدونم چرا.

   پاسخ

 74. دکو

  آذر 30, 1399

  فصل 5 مدرسه قهرمانی دقیقا کی میاد؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به دکو

   آذر 30, 1399

   آخرای ماه مارچ

   پاسخ

  • mb در پاسخ به دکو

   آذر 30, 1399

   سلام
   دقیقا شنبه 7 فروردین سال 1400 یا مارچ 27, 2021 میاد

   پاسخ

   • دکو در پاسخ به mb

    دی 1, 1399

    واقعا خیلی بده سه قسمت اتک ان تایتان رو داده ولی جذاب نبوده.هر هفته میبینم میگم عیب نداره هفته بعد جذاب میشه.خدایی قسمت 2 الکی بود میتونستن 2و3 رو یکی کنن.همه ی انیمه ها اینطوری پخش میشه :(هفته ای 20 دقیقه)؟

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به دکو

     دی 1, 1399

     خیلی پیش نمیاد اپیزود ۴۰ دیقه ای بدن

     پاسخ

    • mb در پاسخ به دکو

     دی 1, 1399

     بنظر منم نمیتونن داخل 16 قسمت اینهمه داستان رو جا بدن و فصل جدیدی هم به نظر من میسازن و اینکه اگه میخوای، بهت یه اسپویلی کنم که هیجان انگیز تر بشه و منتظر موندن براش تا هفته ی آینده، خیلی سخت بشه

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به mb

      دی 1, 1399

      تا جایی که من میدونم فصل۴ فصل آخره،اما احتمالا پخش split cour خواهند داشت یعنی بیشتر از ۱۶ قسمت ، یا اینکه یه فیلم میدن بیرون

      پاسخ

      • M.R در پاسخ به Rs

       دی 1, 1399

       من واقعا بعید میدونم توی ۱۶ قسمت حتی فیلم سینمایی هم بیاره بتونن تمام کنن چطوری اون همه قسمت مانگا رو میخوان جا بدن گفتن ۲ پارت هست من خودم احتمال میدم شاید فقط پارت اولش رو گفتن ۱۶ قسمته

       پاسخ

       • Rs در پاسخ به M.R

        دی 2, 1399

        پخش split cour همونه دیگه

        پاسخ

    • M.R در پاسخ به دکو

     دی 1, 1399

     اره من هر چی انیمه دیدم هفته ای ۲۰ دقیقه بوده.
     ولی به نظر من اتک خوب بود این چند قسمت البته هنوز قسمت ۳ یعنی جدید رو ندیدم ولی واقعا بد نبود برعکس پیش زمینه های منفی ای که خیلی ها میدادن که شرکت ساختش تغییر کرده گند میزنه به نظرم ماپا خیلی خوب از پسش بر اومده بود.
     بعد کلی شخصیت جدید اومده نباید واقعا روند داستان رو تند کنن که باید یکم آشنا شیم

     پاسخ

    • Taha در پاسخ به دکو

     دی 5, 1399

     خیلی کم پیش میاد اپیزود 40 دقیقه‌ای بدن،‌ من فقط قسمت اول گینتاما دیدم اینطوریه، البته انیمه هایی هست که من ندیدم و اینطوری باشن ولی در کل خیلی کم پیش میاد

     پاسخ

  • AMIR REZA در پاسخ به دکو

   دی 2, 1399

   تابستون ۲۰۲۱(۱۴۰۰)

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به AMIR REZA

    دی 2, 1399

    *بهار

    پاسخ

 75. M

  آذر 30, 1399

  این انیمه ها رو ببینید بهترین انیمه ها همینان
  Black Clover (هنوز در حال پخشه)
  Kimetsu.no.Yaiba
  Sword Art Online
  Tate no Yuusha no Nariagari
  Boku.no.Hero.Academia
  Himouto! Umaru-chan
  Barakamon
  Hataage! Kemono Michi
  Otome.Game.no.Hametsu.Flag
  Bungo.Stray.Dogs
  Joshikousei no Mudazukai
  Shokugeki no Soma
  Satsuriku no Tenshi
  Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu
  Honzuki no Gekokujou
  Kami no Tou
  Death.Note.
  Mairimashita Iruma-kun
  Kono Subarashii Sekai Ni Shukufuku Wo
  ReLIFE
  ReZero.kara.Hajimeru.Isekai.Seikatsu
  Radiant
  one piece (در حال پخشه)
  The.Promised.Neverland
  Jujutsu Kaisen (در حال پخشه)
  fairy tail
  Attack on Titan
  Tōkyō Gūru
  تازه نصف بیشترش هم ننوشتم

  پاسخ

 76. Re

  آذر 30, 1399

  Rsوmbممنون که جواب دادین
  اگه ژانر ایستای چندتا میشناسید بگین بازم خیلی ممنون
  البته به جز اینا
  زندگی به صورت اسلایم. اورلرد .سپر قهرمان.re zero. دیریفترها.هنر شمشیر زنی.لوگ هورایزن.saga of tanya the evil.دث مچ.no game no life

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Re

   آذر 30, 1399

   My next life as a villainess و Konosuba تنها ایسکای هایی که پیشنهاد میکنم ، بقیه اونایی که دیدم بی کیفیت بودن

   پاسخ

 77. hisoka

  آذر 29, 1399

  بچه ها به نظرتون اهنگ تیتراژ کدوم انیمه ها باحال بود. من میگم توکیو غول فصل 1 و اتک ان تایتان فصل 1 و با هانتر

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به hisoka

   آذر 29, 1399

   قطعا آهنگ only my railgun از انیمه railgun، چندین بار هم تو نظر سنجی ها جز آهنگ های تاپ شده

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به hisoka

   آذر 29, 1399

   سلام.مال ناروتو به خصوص ناروتو شیپودن همه تیتراژ اپینگ باحال تر بود.فول متال آخرین آهنگش باحال بود.هنر شمشیر زنی فصل آهنگ فصل قشنگ بود.اتک آهنگ فصل دو

   پاسخ

  • mb در پاسخ به hisoka

   آذر 30, 1399

   من از اکثر اوپنینگ های انیمه ی بلیچ ، اندینگ انیمه ی اشنایز گیت فصل دو، موزیک اتک آن تایتان(اسمش رو نمیدونم ولی خیلی خوب بود) ، اکثر اوپنینگ های فول متال برادر هود، آهنگ Kamado Tanjirou no Uta از انیمه ی شیطان کش، موزیک Isabella’s Lullaby از انیمه ی نورلند و موزیک Steins Gate – Gate Of Steiner
   خیلی خوب بودند

   پاسخ

  • M.R در پاسخ به hisoka

   آذر 30, 1399

   به نظر من توکیو غول فصل ۱ خیلی قشنگ بود توی یوتیوب بیشترین اپینینگ هست که بازدید خورده (البته بازگفته نماند قبل از اون همین اوپینینگ فصل اول اتک آن تایتان بود با ۱۰۸ میلیون بازدید که بعد از این همه سال پاک شد😑)دومی هم آهنگ فصل دوم اتک آن تیتان
   فصل ۱ قشنگ بود ولی به پای سرود ملی فصل دومش نمیرسه به نظرم😂

   پاسخ

   • کانکی در پاسخ به M.R

    آذر 30, 1399

    اوپنینگ No game No life بازدیدش 140 میلیونه

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به کانکی

     آذر 30, 1399

     واقعا فکر نمیکردم لازم باشه همچین چیز واضحی رو بگم ،هر چنلی تو یوتیوب میتونه اوپنینگ انیمه آپلود کنه در نتیجه تعداد بازدید متفاوته

     پاسخ

  • کانکی در پاسخ به hisoka

   آذر 30, 1399

   از نظر من که خیلی وقته انیمه می بینم اوپنینگ های Fate

   پاسخ

 78. DEMON

  آذر 29, 1399

  سلام انیمه های بسیار خوبی رو آوردی ولی تو دوتا از بهترین شاهکار ها مث darling the franxx که واقعا تو ژانر خودش شاهکاری بزرگه و دومی ندارع اصلا حتی جدیدا که گفتن قرارع فصل جدید بیاد البته پایدار نیست اما دلیل محکمی برای اثبات خودش داره و خیلی ها به شدت منتظرت مخصوصا انیمه زیبا و قشنگ goblin slyer که این دوتا محشرن و باید مینوشتیش اما نمیدونم چرا این دوتا شاهکارن و واقعا اشتباه کردی نزاشتیشون

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به DEMON

   آذر 29, 1399

   اولا خیر هیچ تایدیه برای فصل جدید نیس،شایعس، دوما از هر سه کلمه ای که نوشتی دوتاش” شاهکار”ه، لازم نیست نظرتو بقبولونی به بقیه ، نظرا متفاوته

   پاسخ

 79. Kaneki Ken

  آذر 29, 1399

  من انیمه پاراسایت رو کامل دیدم 24 قسمت بود که به اندازه یه قسمت از توکیو غول ارزش داشت شاید هم کمتر کاملا مشخص بود که سازندش از توکیو غول تقلید کرده هیچوقت این همه شباهت بین دو تا انیمه ندیده بودم نمیدونم داخل لیستی که شاهکاری مثل توکیو غول داخلشه همچین انیمه ای چیکار میکنه?! به جای اینکه وقت خودتون رو با دیدن این انیمه هدر بدید می تونید توکیو غول رو دوباره ببینید

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Kaneki Ken

   آذر 29, 1399

   ببین من قصد طرفداری ندارم ولی اول برو اطلاعات جمع کن بعد حرف بزن ، مانگای پاراسایت قبل از توکیو غول نوشته شده 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

   پاسخ

 80. reza

  آذر 28, 1399

  ترجیحا اکشن معرفی کنید

  پاسخ

 81. reza

  آذر 28, 1399

  من تنها انیمه سریالی که دیدم حمله به تایتان ها بوده دوستان انیمه باز دو یا سه انیمه خیلی خفن ک حداقل در حد حمله به تایتان ها جذاب وهیجانی باشه معرفی کنید ممنون

  پاسخ

  • mb در پاسخ به reza

   آذر 28, 1399

   سلام
   نمیدونم منظور از اینکه در حد اتک آن تایتان معرفی کنید چیه ( منظورم اینه که چیش باید شبیه باشه)
   ولی من چند تا انیمه ی اکشن خوب بهت معرفی میکنم
   بلک لاگون (اکشن و سنین ) دو فصل تقریبا ده قسمتی ( داخل جاهایی مثل نماشا یا آپارات نمیتونی پیداش کنی )
   انیمه ی مدرسه ی ترور ( اکشن و مدرسه ای و کمدی) دو فصل بیست و چهار قسمتی ولی زیاد اکشنش مثل اتک آن تایتان زیاد نیست ولی ارزش دیدن داره
   کد گیاس( رباتی و اکشن و مدرسه ای) دو فصل بیست و چهار قسمتی
   انیمه ی کیمیاگر تمام فلزی نسخه ی برادر هود( اکشن و فانتزی) خیلی انیمه ی جذابیه و شصت و چهار قسمت داره
   انیمه ی وان پانچ من (اکشن و کمدی و قدرتی) خیلی جذابه و دو فصل تقریبا ده قسمتی داره
   انیمه ی شیطان کش( شیطانی و اکشن) یک فصل 24 قسمتی
   هانتر ایکس هانتر 2011 ( ماجراجویی و اکشن) 148 قسمت
   انیمه ی دورورو ( روانشناختی و اکشن و شیطانی) یک فصل بیست و چهار قسمتی
   انیمه ی توکیو غول( اکشن و روانشناختی) چهار فصل
   انیمه ی پاراسایت ( روانشناختی و اکشن) 24 قسمت
   .
   ________
   همه ی این انیمه ها اکشن بودند و معروف
   ولی بنظرم اول انیمه های بلک لاگون و توکیو غول و پاراسایت رو ببین ( چون اکشنشون زیاده)
   ولی اگه یکی از انیمه های خیلی خوب و جذاب رو شروع کنی ، بنظرم کیمیاگر تمام فلزی رو ببین
   و اینکه یادت نره ova ی اتک آن تایتان ( شروع لیوای) که خیلی جذابه رو ببینی

   پاسخ

 82. Re

  آذر 27, 1399

  سلام
  دوستان چندتا انیمه معرفی کنید که به صورت کامل اومده باشه و ادامه نداشته باشه مثل دث نوت یا توکیو غول یا پارازیت و غیره ممنون میشم

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Re

   آذر 27, 1399

   FMAB
   Code geass
   Food wars
   Assassination classroom

   پاسخ

  • mb در پاسخ به Re

   آذر 27, 1399

   سلام
   انیمه ی steins;gate هست که دو فصل تقریبا 24 قسمتی داره و ژانرش هم علمی تخیلی و کمدی هست
   انیمه ی پاراسایت هست که یک فصل 24 قسمتی هست و ژانرش روانشناختی و اکشن هست و روند داستانش شبیه توکیو غول هست
   انیمه ی مدرسه ی ترور هست که دوفصل 24 قسمتی هست و ژانرش هم مدرسه ای و اکشن و کمدی هست
   انیمه ی هانتر ایکس هانتر (2011) با 148 قسمت و در ژانر ماجراجویی و اکشن هست
   انیمه ی دورورو با 25 قسمت و با ژانر روانشناختی و اکشن و شیطانی هست
   انیمه ی کیمیاگر تمام فلزی نسخه ی برادری هست که در ژانر اکشن و نظامی و ماجراجویی هست و 64 قسمت داره
   انیمه های خیلی قشنگی هم هستن که دارن ادامه اشون میاد
   یکیش انیمه ی اتک آن تایتان هست که خیلی خیلی قشنگه و فصل جدید و آخرش داره قسمت قسمت داره میاد و در ژانر اکشن و نظامی و راز آلود هست که سه فصل 24 قسمتی اش اومده و آخرین فصلش هم داره میاد

   پاسخ

   • Afg در پاسخ به mb

    آذر 27, 1399

    من خودم رفتم قسمت اول استاینز گیت رو دیدم و واقعا هیچی نفهمیدم ! یه جوریه انیمش-_-

    پاسخ

    • mb در پاسخ به Afg

     آذر 27, 1399

     اصلا از روی قسمت اول قضاوت نکن
     این انیمه خوبیش به اینه که خیلی راز آلود هست و واقعا جذابه
     تو چند 10 قسمت رو همینطوری ببین، اونوقت میبینی که چی رو داشتی از دست میدادی
     واقعا پیشنهاد میکنم
     هیچکس اول این انیمه هیچی نفهمید چون نامفهوم بود و بعد از چندین قسمت مفهوم میشه

     پاسخ

    • aryan در پاسخ به Afg

     دی 7, 1399

     اشتاین گیت هفت قسمت اولش زمینه سازیه و اونقدر هم نا مفهوم نیست اگه با دقت نگاه کنی خودت یه چیزایی میفهمی هفت قسمت اولش هم خوبن ولی فوق العاده نیستن چون دارن برای پیشرفت انفجاری انیمه زمینه سازی میکنن ولی وقتی هفت قسمت اولش نگاه کنی و بقیش ببینی میفهمی که چه شاهکاریه داستان هیچ نقصی نداره و به بهترین شکل روایت شده فوق العادست اگه الان ولش کنی مطمعنا یه شاگار بزرگ از دست میدی
     به هیچوجه انیمه هارو با قسمت هایی اولیشون قضاوت نکن خودت دقت کن میفهمی انیمه داره زمینه سازی میکنه این انیمه یه داستان فوق العاده داره
     انیمه مثل دفترچه مرگ دلیل داره که شروع جذابی داره چون داستان به شکلی هست که این اجازه رو بده که داستان شروع جذابی داشته باشه و خیلی عالی عمل کنه ولی انیمه هایی مثل دروازه اشتاین باید چند قسمت اول با دقت نگاه کنی و پیش بری تو فقط برو نکاش کن میفهمی چه شاهکاریه

     پاسخ

 83. Kakashi sharingan

  آذر 25, 1399

  سلام به همگی من چند تا سوال داشتم اولا اینکه به نظر شما انیمه بوروتو بهتره که همین انیمش رو ببینیم یا مانگاش رو بخونیم ودوما اینکه انیمه dragon ball انیمه ای هست که ارزش وقت گذاشتن رو داشته باشه یا نه؟ اصلا میشه جای دیدن انیمش بازی dragon ball z kakarot رو انجام داد؟

  پاسخ

  • زیدان در پاسخ به Kakashi sharingan

   آذر 25, 1399

   سلام.ببین بروتو که خب من کلا باهاش مشکل دارم چون ناروتو 100 برابر اون بهتره ولی من مانگاشو نخوندم انیمش اصلا باهاش ارتباط برقرار نکردم دراگون بال هم خب طولانیه ولی جذابه ارزش داره وقت بزاری ولی بنظرم همرو به ترتیب ببین چون خط داستانی باید یک جور باشه وگرنه شاید برات جذاب نشه

   پاسخ

   • ‌‌M.R در پاسخ به زیدان

    آذر 26, 1399

    بوروتو که انقدر دارن فیلر میسازن گند زده به ناروتو
    ولی مانگاش انگار خیلییی خوب داره پیش میره حتی اخیرا جز پر فروش ترین مانگا ها بوده
    این چیز هایی که دارن نشون میدن نصفشون تو مانگا اصلا نیست😑

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به ‌‌M.R

     آذر 26, 1399

     بوروتو تا چپتر 15 مانگا رفته از قسمت 181 طبق مانگا پیش می‌ره .مانگا بوروتو در کل 52 چپتر داره.

     پاسخ

  • نیما در پاسخ به Kakashi sharingan

   آذر 26, 1399

   سلام.به نظرم بوروتو نسبت ناروتو بهتره ولی به ناروتو شیپودن نمی‌رسه.مانگاش هم قشنگه ولی ماه به ماه میاد در کل ارزش نگاه کردن داره.داگون هم فقط کیفت پایین ولی قشنگ

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به Kakashi sharingan

   آذر 26, 1399

   سلام.چند تا انیمه کمدی مدرسه ای عاشقانه معرفی کنید

   پاسخ

   • M.R در پاسخ به نیما

    آذر 26, 1399

    Claanad کمدی و عاشقانه و مدرسه ای هم هست تقریبا خیلی قشنگه’👌

    پاسخ

   • M.R در پاسخ به نیما

    آذر 26, 1399

    سلام ببخشید یک سوال داشتم
    یک انیمه هست به اسم re zero که انگار قشنگه و کوتاه هم هست میخواستم بپرسم کسی اینجا دیدتش؟
    من دو قسمت دیدم قشنگ بود ولی نه اونطوری که میخ کوب شم.
    اگر کسی دیده میگید چطوریه ارزش داره ادامه بدم؟

    پاسخ

    • mb در پاسخ به M.R

     آذر 26, 1399

     اگه عاشقانه دوست داری، بهت پیشنهاد میکنم

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به mb

      آذر 27, 1399

      Re zero واقعا اونقدر تم عاشقانش بالا نیست ولی

      پاسخ

    • Rs در پاسخ به M.R

     آذر 27, 1399

     من میگم فصل اولش رو ببین حداقل ، به نظرم خیلی قشنگه

     پاسخ

 84. دکو

  آذر 25, 1399

  سلام به همه من تازگی tower of god و شیطان کش رو دیدم انیمه های خوبی مثل این هستن که تو این لیستا نبود چه سایت شما چه سایت های دیگه. ولی واقعا قشنگ بودن نمیگم اشکال از شماست این دوتا جدیدن شما هم که لیست رو اپدیت نمیکنید.من تمام این ده تای اول رو دیدم با همین دوتایی که نام بردم fate هم دیدم اصلن معلوم نبود شخصیت اصلی داستان کیه ماجرا از چه قراره دیگه ندیدم فقط 3 تا قسمتشو دیدم. اینارو گفتم که انیمه ای جالب دیدین حتما اسمشو بنویسید بزراید به علاوه این مقاله اونا هم معرفی بشن که ببینیمشون.

  پاسخ

  • M.R در پاسخ به دکو

   آذر 26, 1399

   اره منم خیلی تعریف شیطان کش رو شنیدم اگر اشتباه هم نکنم همون کسایی که ناروتو رو ساختن اینم ساختن و انگار خیلی قشنگه

   پاسخ

   • دکو در پاسخ به M.R

    آذر 27, 1399

    داش ببین دیگه یه فصل اومده فعلا. شبیه هانتره اونجاش که گروه فانتومو میخوان بگیرن خیلی شبیه این انیمه هست.

    پاسخ

    • mb در پاسخ به دکو

     آذر 27, 1399

     من اصلا شباهتی نمیبینم
     توی هانتر ایکس هانتر اصلا معلوم نشد که سرونوشت گروه فانتوم چی شد ولی داخل شیطان کش معلوم میشه ( به عنوان کسی که مانگا رو خونده میگم)

     پاسخ

  • Rs در پاسخ به دکو

   آذر 26, 1399

   کدوم سری fate رو دیدی عزیزم چون خیلی نیاز به توضیحات داره این سری

   پاسخ

 85. …..

  آذر 24, 1399

  سلام مانگا انیمه اتک ان تایتان فصل 4 از چپتر چنده ؟

  پاسخ

  • mb در پاسخ به .....

   آذر 25, 1399

   سلام
   از چپتر 90 شروع میشه

   پاسخ

  • کانکی در پاسخ به .....

   آذر 25, 1399

   از چپتر 91 شروع میشه

   پاسخ

 86. ghazal

  آذر 24, 1399

  سلام دوستان چند انیمه 12 قسمتی معرفی کنید فقط دوازده قسمت باشه فقط اخرشون خوب تموم بشه از اینا هم نباشه که داره فصل جدیدش داره میاد مثل انیمه نا کجا اباد موعود که عالی بود اونطوری میخوام البته اون داره فصل جدیدش میاد اونطوری معرفی نکنید ممنون >_<

  پاسخ

 87. Rs

  آذر 22, 1399

  کسی انیمه i’m standing on million lives (امسال اومده) دیده؟داستانشو میدونم میخوام بدونم ارزش دیدن داره ؟

  پاسخ

 88. Amin

  آذر 21, 1399

  انیمه هنر شمسیر زنی از انیمه مرد تک مشتی قشنگ تره و به نظر من کاراگتر هاشم از مرد تک مشتی جذاب ترو قشنگ ترن و انیمه قشنگی اگه دوبله فارسی میخوایین تو گپ فیلم هستش و واقعا از مرد تک مشتی زیبا تره

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Amin

   آذر 22, 1399

   این دوتا کلا ژانرشون با هم فرق داره
   ولی انیمه ی مرد تک مشتی، در ژانر کمدی و اکشن خیلی خوب بود ولی انیمه ی هنر شمشیر زنی خیلی زیاده روی کرد داخل ژانر خودش
   خطر اسپویل
   داخل هنر شمشیر زنی آنلاین ، همه چی با احساسات بود
   آخه یعنی چی که یوجیو بعد از مرگش، دوباره با کیریتو حرف میزد؟؟؟!!!
   یکم هم بی منطق بود
   وقتی یوجیو و آلیس و کیریتو و مدیر ( اسمش یادم رفته) در مقابل اون ملکه هه میجنگیدن، مدیر اومد گفت که من میتونم تو رو تا نصفه ی جون ببرم و اون سلاحتم نابود کنم، ولی اینکار رو نمیکنم در عوض بیا این سه تا نفر( یوجیو و کیریتو و آلیس) رو آزاد کن و منو بکش
   ملکه وقتی مدیر رو کشت، یوجیو و کیریتودوباره حمله کردن
   خب این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   کلی از این مثال ها میتونم بزنم

   پاسخ

   • M.R در پاسخ به mb

    آذر 23, 1399

    موافقم اینا اصلا ژانر هاشون فرق داره👌
    ولی این مثالت اصلا یادم نمیاد مدیر منظورت کیه به ملکهه میگفتن مدیر
    مگر منظورت از ملکه یکی دیگ باشه
    ولی کلا بعضی چیز های فصل ۳ و ۴ بی منطق بود یکم به زمان خروج و ورود کیریتو و آسونا دقت میکردی یک اشکالاتی داشت
    ولی اگر بی منطق ببینیم قشنگ بود دو فصل آخرش😅

    پاسخ

    • mb در پاسخ به M.R

     آذر 24, 1399

     منظورم از ملکه ، quinella(اسمش رو از داخل انیمه لیست درآوردم) بود و منظورم از مدیر، همون دختر قد کوتاهه بود که quinella نیروش رو بهش داد و بعد اون خیانت کرد و رفت داخل کتابخانه موند تا وقتی که یوجیو و کیرویتو برسن
     کلا انیمه اش بی منطق بود!!
     اصلا چه شکلی کیریتو انقدر بعد از بیدار شدن از کما، قدرتمند شد یا اینکه چطور وقتی کیریتو با آسونا و آلیس دوباره به دنیای زیرین برگشتن، شاگرد های کیریتو و یوجیو رو( همون دوتا دختر) بعد از 300 سال دیدن!!!( منظورم اینه که چه شکلی شاگرداش بعد از 300 سال زنده موندن هست)
     یا اینکه اصلا چرا باید دنیای زیرین رو میساختن؟
     مثلا برای اینکه جمعیت رو زیاد کنن؟
     بازم مثال ده بیست تا دارم که نشون بدم این انیمه خیلی بی منطق بود

     پاسخ

     • M.R در پاسخ به mb

      آذر 24, 1399

      وای واقعا راست میگی چرا؟😥😂

      پاسخ

     • aryan در پاسخ به mb

      آذر 26, 1399

      قبول دارم خیلی از این اتفاقا اقتاد داخل سریال اما دلیل اینکه دنیای زیرین رو ساختن این بود که به مرور زمان بتونن تکامل این افراد رو ببینن تا بالاخره رفتارشون مثل یه ادم عادی بشه چون همشون به شکل عجیبی به قوانین پایبند بودن
      هر وقت به هنر شمشیر زنیه انلاین فکر میکنه با خودم میگم حیف همیچین داستان جدید و ایده خلاقانه ای اینجوری خرابش کنن خیلی پتانسیل داشت انقد پتانسیلش بالا بود که بنظرم میتونست جزو سه انیمه برتر بشه ولی خراب کردن و خیلیم بد خراب کردن

      پاسخ

      • mb در پاسخ به aryan

       آذر 26, 1399

       داخل داستان گفتن که اینا رو ساختیم که به جای انسان ها بجنگن
       حالا اینکه بهشون حس دادن رو نمیفهمم
       و اینکه وقتی انسان هست، چرا بخوان روی یه هوش مصنوعی تکامل انسان رو ببینن؟
       خب ضایع است دیگه، بخاطر اینکه تهدیدشون میکردن و اینکه وقتی میخواستن سرپیچی کنن از قوانین، یه پیام قرمز میومد داخل چشمششون
       و اینکه حرفت رو قبول دارم که اگه روند داستان رو بهتر میکردن، جزء بهترین انیمه ها میشد

       پاسخ

       • aryan در پاسخ به mb

        دی 1, 1399

        بهشون حس ندادن در اصل روح یه انسان رو کپی کرده بودن و اینکه اونپیام قرمز تویچشمشون کار خود دشمن بود و کار ملکه داخل دنیای زیرین بود تا هیچکی ازش سرپیچی نکنه
        تکاملشون میخواستن تا بتونن کاری کنن اونا بالاخره ادم بکشن تا بتونن برای جنگ ازشون استفاده کنن

        پاسخ

 89. Afg

  آذر 21, 1399

  سلام دوستان انیمع پایان جهان فصل 3 داره ؟
  اگه داره کی میاد؟
  ممنون:”)

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Afg

   آذر 21, 1399

   هنوز باهاش موافقت نشده و با توجه به مدت زمانی که گذشته احتمالش پایین اومده که بسازن

   پاسخ

 90. Rs

  آذر 21, 1399

  خب فک کنم به زودی شاهد تاثیرات بیشتری از Sony تو صنعت انیمه خواهیم بود دیروز Crunchyroll توسط Sony خریده شد

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Rs

   آذر 21, 1399

   منظورت از اینکه تأثیر میذاره، چیه؟
   منظورم اینه که مثلا میخوان انیمه رو چیکار کنن؟(مثلا انیمه های بیشتری میسازن؟)

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به mb

    آذر 21, 1399

    تاثیرات مختلف ، Crunchyroll و Funimation دو تا سرویس استریم بزرگ انیمه اند که الان جفتشون مال Sony هستند ، با این پولی که درمیاره هم میتونه انیمه بسازه یا co project انجام بده ( انیمه Fruits basket 2019 محصول مشترک بین funimation و شرکت ژاپنی مربوطست ) هم تو حق امتیاز پخش و مالکیت ، تو Simul cast و غیره

    پاسخ

    • mb در پاسخ به Rs

     آذر 21, 1399

     خیلی ممنون متوجه شدم

     پاسخ

    • mb در پاسخ به Rs

     آذر 21, 1399

     این اطلاعات و اخبار رو از کجا بدست میاری و از چه جور جایی پیدا میکنی
     اگه از مقاله و سایت های دیگه است، به من اسم سایت رو بگو لطفا

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به mb

      آذر 21, 1399

      یه مقدار وب گردی ، یوتیوب گردی ،ردیت گردی و غیره

      پاسخ

      • mb در پاسخ به Rs

       آذر 22, 1399

       میشه یکم منبع معتبر بدی؟
       میخوام حداقل تو سرگرمی ای که هستم، اطلاعات داشته باشم😂😂
       من حق یوتویوب رفتن رو ندارم
       ردیت گردی هم نمیدونم چی هست اصلا
       دقیقا چی باید توی گوگل سرچ کنم که اطلاعات بده( منظورم از اطلاعات، همون اخبار و اطلاعات راجب به کمپانی های انیمه و … هستش)

       پاسخ

       • Rs در پاسخ به mb

        آذر 23, 1399

        امم، بیشتر هموناست ،اونا شبکه اجتماعی تعاملین مثل توییتر و کمپانی های مختلف اونجا اکانت رسمی دارن درنتیجه اخبارشون قابل دنبال کردنه یا مثلا ردیت واسه چیز های مختلف از جمله انیمه Community رسمی دارن و اخبار مختلف تو دنیای انمیه رو میشه اونجا دنبال کرد ، درمورد خود انیمه و استودیو ها هم که همیشه ویکی پدیا و گوگل هست ، ویکی فندوم ها هم سایت های خوبین قبلا فیلتر بودن الان باز شدن ، بازی های مختلف فیلم ها انیمه واسه همه چی یه ویکی فندوم هست

        پاسخ

        • mb در پاسخ به Rs

         آذر 23, 1399

         متشکرم

         پاسخ

   • Amin در پاسخ به mb

    آذر 21, 1399

    دوتا از بهترین کارگاه های انیمه سازی جهان رو خریده و این دت با هم مهشر میشن

    پاسخ

 91. mb

  آذر 19, 1399

  سلام
  کسی اینجا هست که مانگای بلیج رو از اول خونده باشه؟
  میخواستم درباره ی اینکه مادر و پدر ایچیگو چطوری همدیگه رو دیدن ، سوال کنم چون داخل انیمه نگفتن دربارش
  هشدار اسپویل***
  اصلا داخل انیمه نگفتن که پدر ایچیگو چه شکلی شینیگامی شد و چی شد که از سول سایتی برگشت
  یکی این موضوع رو برام توضیح بده ممنون میشم

  پاسخ

 92. One piece

  آذر 18, 1399

  واس پیس بهترین انیمه تاریخه کلی انیمه دیدم ولی هیچکدوم مثل وان پیس نبود هیچ انیمه ای نمی تونید پیدا
  کنید که نهصد قسمت باشه و تو هیچ قسمت اثری از افول نباشه می تونم بگم بهترین خیلیا بخاطر طولانی بودنش نگا نمی کنن ولی از نظرم رو دست نداره

  پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به One piece

   آذر 18, 1399

   نگاه نباید بگی بهترین انیمه تاریخه به هر حال سلیقه ای هست فقط اون سطح محبوبیت هست که مشخص شده توی این لیست انیمه هایی که با دیدنش خیلی ها حال کردن ولی قطعا قشنگه راستش من جز اونایی هستم که حوصلم نیومده ببینم و واقعا از یک انیمه ای که ۹۰۰ قسمته انتظار کمتری ندارم.
   حالا تو لیستم هست ان شاالله تابستان وگرنه کلا توی تحصیل افت میکنم😂😅

   پاسخ

 93. یوما

  آذر 18, 1399

  انیمه اکشن کسی سراغ داره؟
  اگه کسی هست بگه هرچی کشتار بیشتر باشه بهتر
  مثل Claymore یا شیطان کش

  پاسخ

  • mb در پاسخ به یوما

   آذر 18, 1399

   سلام
   با این ژانری که تو میخوای، بهت انیمه های اتک آن تایتان و بلک لاگون و توکیو غول رو پیشنهاد میکنم
   انیمه ی اتک آن تایتان سه فصل 24 قسمتی هست که فصل جدیدش تازه اومده و خیلی داخلش کشت و کشتار داره و با این حرفی که تو زدی ، خیلی برات مناسبه
   انیمه ی بلک لاگون دو فصل تقریبا 12 قسمتی هست و خیلی قشنگ هست و خشونت خیلی داره و کلا آدم با اکشنش حال میکنه
   انیمه ی توکیو غول هم چهار فصل تقریبا 12 قسمتی هست و داستانش قشنگه و توش کشت و کشتار زیاد داره

   پاسخ

  • کانکی در پاسخ به یوما

   آذر 18, 1399

   میتونی این انیمه ها رو ببینی
   Berserk 1997
   Deadman wonderland
   Hellsing
   Parasyte
   Gantz
   Btooom

   پاسخ

 94. kiana

  آذر 18, 1399

  هورااااااااااااااااااااا فصل چهارم اتک ان تایتان اومد 🤗😃✊

  پاسخ

  • آرش در پاسخ به kiana

   دی 3, 1399

   دلم برات تنگ شده بود،چن وقت نبودم😂😂

   پاسخ

 95. دکو

  آذر 17, 1399

  خودم لینکشو پیدا کردم زیرنویس تایتان ،اگه کسی خواست
  dl.worldsubtitle.info/Serial/99/Attack.on.Titan.S04E01_WorldSubtitle.zip

  پاسخ

 96. دکو

  آذر 17, 1399

  دوستان زیرنویس تاتیان لینک بدین فصل 4

  پاسخ

 97. دکو

  آذر 17, 1399

  اتک ان تایتانو عشقه.بالاخره اومد .چه روزایی قسمتای جدیدش میان .

  پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به دکو

   آذر 18, 1399

   هر هفته دوشنبه ها

   پاسخ

 98. ‌‌M.R

  آذر 17, 1399

  سلام میخواستم بگم بعضی ها که میگن انیمه اتک آن تایتان خیلی خشنه واقعا این بستگی به طرف داره من خودم به شخصه عاشق این انیمه شدم گرچه فقط ۱۲ سالمه و دخترم هستم و ژانر مورد علاقم عاشقانه هست و اونقدر احساسی هستم که سر فیلم و انیمه و حتی آهنگ و کتاب هم گریه کنم ولی به شدت اتک آن تایتان جذبم کرد و برام جذاب بود گرچه طنز کمی داره و از بین ژانر های مورد علاقه من فقط تخیلی بودنشه خیلی خوشم اومد و اینکه واقعا توی این انیمه گرچه بکش بکش داره اما احساسات یک ادم رو نشون میده و یک مزیتی که داره اینه که نشون میده که هر ادمی اشتباه میکنه!
  البته هیچ کدومشون توی این انیمه شخصیت مثبتی ندارن🤣
  و اینکه بعضی ها میگن موصوع تکراری و اینکه منقرض شدن هم تکراری هست من خودم مانگاش رو نخواندم اما متاسفانه یکی واسم اسپویل کرد و بهتون پیشنهاد میکنم ببینید بعد بگید منقرض شدن!🌸
  فصل ۴ اومد کسی میدونه چند قسمته؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به ‌‌M.R

   آذر 17, 1399

   راستش از هر نظری حساب کنیم اتک حداقلش pg 13 و خیلی به شما در حال حاضر پیشنهاد نمیشه

   پاسخ

   • mb در پاسخ به Rs

    آذر 17, 1399

    ربطی به سن نداره
    من خودم 14 سالم هست و کاملا انیمه رو درک کردم و خیلی هم با خشونت هاش حال کردم

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به mb

     آذر 17, 1399

     رده‌بندی سنی یه چیز جهانیه که باید بهش احترام گذاشته شه،تو ایرانه که هیچ اهمیتی بهش نمیدن و فرهنگش وجود نداره، خیلی دوستانه و بدون منظور از طرف یک بزرگتر میگم جناب mb یه مقدار سنتون بره بالا تر متوجه میشین ( راستش خیلی بزرگتر از سنتون نشون میدین 😅) ،رده بندی سنی چیزیه که بعضیا با فیلترینگ سعی میکنن جبران کنن 🤦‍♂️

     پاسخ

     • ‌‌M.R در پاسخ به Rs

      آذر 18, 1399

      اره میدونم چیز مهمیه ولی واقعا ترسناک نبود فقط خشونت آمیز بود که من خودم به شخصه تیکه هایی که مرض داشتن زیادی خشونت آمیزش میکردن حواسم و پرت میکردم(منظورم تیکه هایی هست که از خشونت میگذشت و چندش میشد دیگ حال ادم به هم میخورد و یکم روحمون رو پاره میکرد🔪😂)ولی خب فقط چند ثانیه بود دیگ
      ولی واقعا موافقم بعضی فیلم ها در حدی هست که روی آدم تاثیر میزاره ولی به نظرم توی ژانر ترسناک و فیلم نه انیمه خشونت آمیز (بیشتر)صدق میکنه
      البته نظر خودمه

      پاسخ

     • mb در پاسخ به Rs

      آذر 18, 1399

      بله خودم کاملا آگاهم به رده سنی ها و میدونم چه اثر هایی داره
      یکی از دلایلی که ایران بهش اهمیت نمیده اینه که الکی میاد کلی سریال و فیلم رو که مال تمام سن ها هستن رو میزنه بالای 14 یا بالای 10
      و اینکه من همیشه رفتارم اینه و داخل زندگی روزمره هم اینطور رفتار میکنم و اصلا سعی نمیکنم که بزرگ خودم رو جلوه بدم
      حالا ناراحت شدی فهمیدی بعضی موقع ها جواب یه آدم 14 ساله رو میدادی؟😂

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به mb

       آذر 18, 1399

       نه این چه حرفیه 😅 داشتم تحسینتون میکردم اتفاقا😊😅

       پاسخ

       • mb در پاسخ به Rs

        آذر 18, 1399

        نظر لطفته ممنون

        پاسخ

   • ‌‌M.R در پاسخ به Rs

    آذر 18, 1399

    واقعا؟دیگ فکر نمیکردم انقدر مثبت باشه تا حالا آخ جایی ندیدم اصلا مثبت بزاره البته زیاد دنبال این چیزاش نرفتم

    پاسخ

    • mb در پاسخ به ‌‌M.R

     آذر 18, 1399

     من نمیدونم داخل جاهای دیگه چه شکلی محدودیت سنی گذاشتند ولی داخل انیمه لیست مثبت 17 گذاشته

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به mb

      آذر 18, 1399

      حالا منظور منم این نبود که ممنوعه، گفتم پیشنهاد نمیشه، قطعا شما خودتون بهتر تشخیص میدن من که کاره ای نیستم

      پاسخ

     • ‌‌M.R در پاسخ به mb

      آذر 18, 1399

      اهان نمیدونم اما من حتی توی فیلیمو هم دیدم مثبت نداشت ولی قطعا یک چیزی هست دیگ

      پاسخ

 99. علیرضا

  آذر 17, 1399

  با زیرنویس چطور

  پاسخ

 100. علیرضا

  آذر 17, 1399

  من چطوری باد ماجراجویی عجیب جوجو رو ببینم میتونی راهنمایی کنی؟

  پاسخ

  • کانکی در پاسخ به علیرضا

   آذر 17, 1399

   از پارت اول ببین تا پارت پنجم قبل هم می تونی چند تا انیمه خون ٱشامی ببینی
   Jojo’s Bizarre adventure part1
   Jojo’s Bizarre adventure part2
   Jojo’s Bizarre adventure part3
   Jojo’s Bizarre adventure part4
   Jojo’s Bizarre adventure part5

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به کانکی

    آذر 17, 1399

    نه آخه خدایی چرا قبلش باید چند تا انیمه خون آشامی ببینه به چه دردش میخوره؟

    پاسخ

    • کانکی در پاسخ به Rs

     آذر 17, 1399

     اینکه نبینه هم زیاد مشکلی نداره اگه ببینه باعث میشه که بهتر بتونه داستان رو درک کنه

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به کانکی

      آذر 17, 1399

      چه کمکی میکنه این چه حرفه خنده داریه اخه،لطفا اطلاعات غلط نده

      پاسخ

      • بابا شاه در پاسخ به Rs

       آذر 26, 1399

       بهش میگن انتقال تجربه…..یکجور توصیست که طرف میتونه قبول کنه یا نکنه وحی منزل نیست کسی هم نمیگه که هست

       پاسخ

       • Rs در پاسخ به بابا شاه

        آذر 26, 1399

        جناب بابا شاه قبل از کامنت گذاشتن یکم بیشتر فک کن،توصیه هم غلط و درست داره ، توصیه ایشون مثل اینه که یه نفر قرار باشه یه انیمه اکشن ببینه بعد من برم بگم برو اون فیلمه رو هم ببین چون اکشنه 😐 ، حرف شما زمانی درسته که در دایره حداقلی به درد بخور بودن بگنجه نه اینکه کلا اوت باشه ، چیزی که وقت مردم رو تلف کنه چه ارزشی داره ؟ بعدشم ما با ایشون داستان داریم شما نمیدونی

        پاسخ

 101. Rs

  آذر 17, 1399

  دوستان قسمت اول فصل ۴ اتک آن تایتان اومد بیرون

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Rs

   آذر 17, 1399

   از دیشب اومده بود
   نصفه شب هم زیر نویسش اومد

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به mb

    آذر 17, 1399

    فک کنم من خواب بودم البته من با زیر نویس انگلیسی میبینم شاید اون سایتی که من دنبال میکنم دیر آپلود کرده

    پاسخ

 102. mb

  آذر 16, 1399

  خب داداشم ما اوتاکو ها هم عاشقان شیطان رو بد تعیین کردیم دیگه
  ولی چون تو اتاکو نیستی نمیفهمی این چیزهارو
  بنظرم برو یکم انیمه بیشتر ببین
  دوتا سوال ازت میپرسم امیدوارم جواب بدی
  تو از کجا میدونی که چند میلیون نفر کدوماشون اوتاکو هستن یا نه ؟
  تو فقط این رو بهم جواب بده که چطوری آمارشون رو گرفتی و اینکه خودت چند تا انیمه دیدی و اسم انیمه هارو بگو
  و آخرین حرفم:
  یه اتاکو آدم عادی ای پیش نیست و اگه مدعی هستی که آدم غیرعادی هستی بهم بگو چند تا بیمارستان خوب بهت معرفی کنم

  پاسخ

 103. Rs

  آذر 16, 1399

  آقای محترم ادب داشته باش کامنت بذار، از کلمات درست استفاده کن، یه چیزی نگو دعوا راه بیفته

  پاسخ

 104. Rs

  آذر 16, 1399

  جناب کانکی ادب داشته باش، از خودتم حرف در نیار میلیون ها فن ! جنبه بحث نداری نیا تو سایت ، واسه چی توهین میکنی، این ادم به قول شما معمولی اداب معاشرت رو از شما بهتر بلده حداقل ، حرف هم از خودش در نمیاره

  پاسخ

 105. Rs

  آذر 16, 1399

  ببخشید خانم اکیما ایشون دارن رسما با لحن خیلی بدی به یه کاربر دیگه ای توهین میکنن .

  پاسخ

 106. mb

  آذر 16, 1399

  بابا این چه نظری هست که میدی ؟
  بچه مچه میبینه بد میشه
  بنظرم توی نظر دادنت یکم ملایم باش

  پاسخ

 107. حسین CH

  آذر 16, 1399

  مانستر و اتک ان تایتان رتبه شون پایین بود نظر بنده :
  1 کیمیاگر تمام فلزی
  2 دفترچه مرگ
  3 دروازه اشتاین
  4 حمله به تایتان ها
  5 مانستر
  6 کد گیاس
  7 هنر شمشیر آنلاین
  8 ناروتو
  9 توکیو غول ( با احتساب دو فصل آخر مزخرفش )
  10 خادم سیاه ( ناموسا چرا تو لیست نبود )
  اگه تمام این انیمه هارو دیدید برید سراغ : 91 روز _ گلوله سیاه _ نوراگامی _ خاطرات آینده _ دیگری و وقتی آنها میگریند
  اگه دوست دارید یک پایان درست و درمون ببینین بهتره : توکیو غول و دفترچه مرگ رو نبینید
  سمت عاشقان شیطان نرید مزخرفه یه خورده
  اگه پایان خوب و عالی میخواید : گلوله سیاه _ کیمیاگر تمام فلزی _ بی سر آغاز رو حتما ببینید
  خلاصه یکم تنوع بدید

  پاسخ

  • mb در پاسخ به حسین CH

   آذر 16, 1399

   بنظرت واقعا گلوله ی سیاه خوب بود
   ***********هشدار اسپویل
   اینکه آخرش دختره رابطش با پسره بهم خورد واقعا پایان خوبی بود؟
   اینک اومدم یه انیمه ی حداقل 20 قسمتی رو توی 13 قسمت جا کردن ، واقعا خوب بود؟
   اگه مثلا بیشتر با شاگرداش ( همون بچه های رانده شده) وقت میگذروند و قسمت های زیاد تری از اون وقت ها نشون میدادند ، واقعا مرگشون غم انگیز میشد
   ولی اینکه دو قسمت باهاشون بود و بعدش یه موشک بهشون خورد و مردن، واقعا بدون حساب شده بود
   اینکه اون سلاح دوست جودو کارش یهویی و با یه دلیل مزخرف بمیره ، و بعدش خود دوست جودو کارش بمیره ، واقعا مزحرف بود
   در کل من با این انیمه حال نکردم و خوشم نیومد و اصلا پیشنهاد نمیکنم( البته به یکی که یادم نیست نام کاربریش رو اشتباهی پیشنهاد کردم و بعدش پشیمون شدم)
   ____________________________________________________________
   .
   .
   و اینکه بنظرم اشتاین گیت واقعا بهتر از دفترچه ی مرگ بود و دفترچه ی مرگ لیاقت همچین لیاقت خوبی رو نداره

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به mb

    آذر 16, 1399

    در واقع سری گلوله سیاه خیلی وضعیت خوبی نداره، شاید باورت نشه ولی نویسنده لایت نولش داستان رو نصفه ول کرد و رفته رستوران زده! جدی میگم رسمیه

    پاسخ

    • حسین در پاسخ به Rs

     آذر 17, 1399

     خب پس با این حساب میتونست خیلی بهتر باشه به هر حال ما کسی رو مجبور نکردیم فقط پیشنهاد دادیم

     پاسخ

   • حسین CH در پاسخ به mb

    آذر 17, 1399

    پایان گلوله سیاه یک پایان حماسی بود رابطه اون دختره و شخصیت اصلی جز داستان فرعی محسوب میشد داستان اصلی پیروزی انسان ها در مقابل گالاستیا ها بود پس از این نظر یک پایان خوب به حساب میاد و در انیمه هم درس های اخلاقی زیادی نهفته بود
    در رابطه با دفترچه مرگ و اشتاین گیت اشتاین گیت اوایل داستان کمی مزخرف بود بر خلاف دفترچه مرگ که پایانش غیر قابل قبول بود پیچش داستانی هر دو انیمه عالی بودند هر دو انیمه شخصیت پردازی عالی داشتند یکی شروعش بد بود یکی پایانش بد بود البته وقتی من انیمه دفترچه مرگ رو نگاه میکردم میدونستم لایت آخر گیر میفته ولی با این که کمی مزخرف گیر افتاد ( منظورم یک اشتباه بچه گانه بود ) موافقم در کل هر دو خوبند ولی یکی مثل من ممکنه دفترچه مرگ رو ترجیح بده دیگری هم مثل شما ممکنه اشتاین گیت رو ترجیح بده

    پاسخ

 108. محمد

  آذر 16, 1399

  سلام اتک آن تایتان که اومد میشه لینک بدین ؟

  پاسخ

  • mb در پاسخ به محمد

   آذر 17, 1399

   anime-list3.site/anime/7214
   این لینک رو برو دقیقا توی بخش اتک آن تایتان میبرتت
   لینک سایت انیمه لیست هست(بدون فیلتر)
   فقط باید برای دانلود زیرنویس، ثبت نام کنی

   پاسخ

 109. Rs

  آذر 16, 1399

  خب دوستان طرفدار Code geass خوشحال باشید چون استودیو Sunrise اعلام کرد قراره یه سری جدید به اسم Code geass Z of recapture سال آینده بیاد، جزئیات سریال هنوز مشخص نیست

  پاسخ

  • Lelouch در پاسخ به Rs

   آذر 23, 1399

   واقعا ؟؟؟!!!!!! به به 😍😍😍
   اونجوری که تو سینمایی تمومش کردم معلوم بود ادامه داره
   میدونی چه سالی قراره بیاد ؟؟! و اینکه سریاله یا سینمایی ؟!
   فقط واقعا واقعا امیدوارم گند نزن بهش !!! ۲ فصل اول کامل ترین پکیج و بهترین انیمه ای بود که تو زندگیم دیدم ولی بعد دیدن سینماییش سوالات بی جواب زیادی به جا گذاشت
   ××××××××××××هشدار اسپیول
   زنده شدن شرلی و اینکه نانالی چطوری نجات پیدا کرد و پردازش و شفاف سازی یسری از شخصیت ها الزامیه واقعا !!! خصوصا سی سی
   واقعا به کمتر از یه سری ۲۵ قسمتی راضی نمیشم

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به Lelouch

    آذر 23, 1399

    سریاله ، ولی خب کست اصلیش که هیچکدوم از شخصیت های قبلی نیستن ببخشید برجتو خراب کردم 😅

    پاسخ

    • Lelouch در پاسخ به Rs

     آذر 24, 1399

     ای بابا 😑😑
     واقعا خرابش کردی برجمو 🙂
     ولی خب نگاه کن نامردیه در حق فن ، اگه نمی‌خوان ادامه بدنش نباید اون سینمایی رو می‌ساختن که ذهن مارو به ف×ک بده میدونی ؟! 🙂
     ولی من هنوزم به ساختن ادامه داستان اصلی امید دارم ، چون گفتن یه برنامه ۱۰ ساله درنظر دارن ، و باتوجه به اینکه یسری چیز هارو به وضوح ناتموم گذاشتن (همونایی که بالا گفتم) پس قطعا یه ادامه ای هست وگرنه توهین به مغز خودشون و شعور مخاطبه 🙂

     پاسخ

    • mb در پاسخ به Rs

     آذر 24, 1399

     اصلا انیمه ی کدگیاس مانگا داره
     هرچی دنبالش گشتم نبود

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به mb

      آذر 25, 1399

      تا جایی که من میدونم نه، کد گیاس انیمه اورجیناله

      پاسخ

 110. کانکی

  آذر 16, 1399

  انیمه Monogatari هم از انیمه های شاهکاره یکی از ژانر هاش هم خون آشامیه اگه می خواید این انیمه رو ببینید قبلش باید vampire knight و diabolik lovers رو ببینید دو تا انیمه ای که بین انیمه های خون آشامی شاهکار محسوب میشن بعدش هم می تونید از ترتیبی که من برای دیدنش ساختم استفاده کنید
  1 Bakemonogatari
  2 kizumonogatari
  3 nekomongatari
  4 nisemonogatari
  5 monogatari series second season
  6 tsukimonogatari
  7 hanamonogatari
  8 owarimonogari
  9 koyomimonogatari
  10 owarimonogatari second season
  11 zoku owarimonogatari

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به کانکی

   آذر 16, 1399

   آهان بعد چرا دقیقا باید قبلش دو تا انیمه کاملا بی ربط رو ببینن وقتشون رو تلف کنن که یکیشون هم ظاهرن به نظر شما فقط شاهکاره و خیلیا بهش میگن Utter garbage ؟
   لطف کن اطلاعات درست بده به مردم جای اینکه هی تبلیغ عاشقان شیطانی کنی ، وقت مردمو تلف نکن

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به کانکی

   آذر 16, 1399

   واقعا این obsession به عاشقان شیطانی رو درک نمیکنم ، چرا اطلاعات غلط میدی که مردم وقتشون تلف شه؟

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به کانکی

   آذر 16, 1399

   خب دوستان طرفدار Code geass خوشحال باشید چون استودیو Sunrise اعلام کرد قراره یه سری جدید به اسم Code geass Z of recapture سال آینده بیاد، جزئیات سریال هنوز مشخص نیست

   پاسخ

 111. Pl

  آذر 15, 1399

  سلام ببخشید در کدوم از قسمت های انیمه نوراگامی صدای اذان میاد؟ انگار شما هم میگید😐

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Pl

   آذر 15, 1399

   سلام
   هشدار اسپویل
   قسمت 6 فصل دو( همونجایی که بیشماون از یه پیرزنه برای شمشیر استفاده میکنه که سلاح هاشو نجات بده)
   من راستیتشو دقیقا صداش رو نشنیدم
   ولی یه اشهدی شنیدم اون وسط
   برای شنیدنش فقط باید تلقین کنی😂

   پاسخ

   • Pl در پاسخ به mb

    آذر 16, 1399

    وای اره رفتم دیدم یه صدای اذانی میومد اون وسطا😂

    پاسخ

 112. Afg

  آذر 15, 1399

  یه انیمه معرفی کنید که تقریبا پایین 45 قسمت باشه اخرش با خوبی تموم بشه و معروف و خوب باشه البته لطفا این انیمه ها رو معرفی نکنید👇
  نوراگامی
  تیغه شیطان
  نا کجا اباد موعود
  توکیو غول
  هنر شمیر زنی انلاین
  سگ های ولگرد بانگو
  لطفا جواب بدید😊❤

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Afg

   آذر 15, 1399

   سلام
   انیمه ی کیمیاگر تمام فلزی ( نسخه ی برادر هود) رو بهت پیشنهاد میدم
   64 قسمت هست ( درسته از قسمت هایی که گفتی، بالاتره ولی واقعا ارزش دیدن داره)
   ژانرش اکشن و شونن و نظامی هست و رتبه ی اول در mal رو داره
   انیمه ی پاراسایت هم هست که 24 قسمته و روانشناختی و اکشن هست و شبیه انیمه ی توکیو غول هست
   انیمه ی اتک آن تایتان هم هست که سه فصل تقریبا 24 قسمتی هست و فصل جدیدش داره فردا میاد
   خیلی انیمه ی جذاب و مشهوری هم هست و ژانرش هم اکشن و نظامی هست
   هشدار مهم: خشونت توش زیاد داره و اگه یه درصد از خشونت زیاد بدت میاد، پیشنهاد نمیکنم
   انیمه ی وان پانچ من هم هست که خیلی کمدی و اکشن و قدرتی است و دو فصل تقریبا 10 قسمتی هست( اینم مشهوره و فصل سوم اش هم نمیدونم کی میاد)
   انیمه ی اشتاینز گیت هم هست که رتبه ی دوم mal هست و ژانرش هم علمی تخیلی و کمدی و درام هست و خیلی قشنگه
   دو فصل 24 قسمتی هم هست ( آخرش هم یکم درامه)
   مدرسه ی ترور که دو فصل 24 قسمتی هست و خیلی قشنگه
   ژانر هاشم مدرسه ای و اکشن است
   انیمه ی کدگیاس هم هست که دو فصل 24 قسمتی هست
   ژانر هاشم رباتی و مدرسه ای و نظامی و اکشن هست
   کلا همه ی اینا معروف و قشنگه و اگه بخوای به ترتیب ببینی ، اینطور ببین:
   کیمیاگر تمام فلزی ( نسخه ی برادر هود)
   اتک آن تایتان
   بقیشم میتونی هرطوری ببینی

   پاسخ

   • Afg در پاسخ به mb

    آذر 16, 1399

    اها ممنون انیمه اتک رو دیدم یادم نبود بزارمش توی لیستم اما بقیه رو ندیدم ممنون😅

    پاسخ

  • حسین CH در پاسخ به Afg

   آذر 17, 1399

   سه تای اول لیست به علاوه حمله به تایتان ها

   پاسخ

  • زیدان در پاسخ به Afg

   آذر 24, 1399

   هیمنه دیه انیمه با خون شروع میشه فک میکنی با خون تموم میشه ولی اخرش با قلیون وسط پارک تموم میشه.مثال توکیو غول بی ارزش تو فصل 3 و 4 :/

   پاسخ

 113. mb

  آذر 15, 1399

  شما اشتاینز گیت رو به انگلیسی، اشتباه نوشتید
  steins;gate مینویسنش نه stein”s gate
  لطفا اصلاح کنید
  و اینکه داخل مقاله ی “انیمه های شبیه نوروگامی”شما استیانز گیت نوشتید ولی اینجا اشتیاینز گیت نوشتید، الان میشه بگید کدوم درسته؟

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به mb

   آذر 15, 1399

   سلام دوست عزیز،
   هر دو تلفظ صحیحه،
   کلمه Stein توی زبان های نیتیو انگلیسی مثل انگلستان، امریکا و استرالیا “استاین” تلفظ میشه و تو زبان هایی مثل آلمانی، لهستانی، نروژی و هلندی “اشتاین” تلفظ میشه،
   البته شخصا فکر میکنم چون Stein کلمه نروژی/آلمانی هستش بهتره اشتاین تلفظ بشه

   پاسخ

   • mb در پاسخ به عباس

    آذر 15, 1399

    سلام
    بله خیلی خیلی ممنون متوجه شدم
    فقط شما steins;gate رو اشتباهی stein’s gate نوشتید و اشتاین رو طوری نوشتید که انگاری بهش s مالکیت دادید
    لطفا اصلاح کنید

    پاسخ

    • زهرا اکیما در پاسخ به mb

     آذر 15, 1399

     سلام محمدجان،
     بله متوجه منظورت شدم و عنوان انیمه اصلاح شد. مرسی از فیدبکت 🙂

     پاسخ

 114. زیدان

  آذر 14, 1399

  نمیدونم چرا به انیمه جوجو کم لطفی میشه.انیمه ای که سال های سال با ما بوده .

  پاسخ

 115. Ngr

  آذر 14, 1399

  واقعا متاسف شدم ک دراگون بال رو توی این لیست ندیدم این انیمه تو سبک شونن یه سر و گردن بالاتر از بعضی انیمه هاییه ک تو این لیستن و نمی‌دونم چرا ازش چشم پوشی کردین😕

  پاسخ

 116. Jojo

  آذر 14, 1399

  کی میدونه فصل 3 berserk کی ساخته میشه امید وارم مثل berserk 2016 2017 نقش griffith رو اینقدر کم نکنن

  پاسخ

 117. ریحانه

  آذر 13, 1399

  بسیار عالی بود ممنونم

  پاسخ

 118. KZ

  آذر 13, 1399

  فصل 3 ام بسازن که چی بشه berserk 2016 2017 فاجعه بود میتونست بهتر بسازن ولی خرابش کردن ولی انصافا سینمایی هاش از هر نظر عالین

  پاسخ

 119. Kiam

  آذر 13, 1399

  سلام دوستان کسی میدونه وضعیت انیمه برزرک در چه حاله؟مگه قرار نبود مهرماه اعلام کنن فصل سومش ساخته میشه یا نه؟چی شد پس؟

  پاسخ

 120. Kz

  آذر 13, 1399

  بنظر شما چرا berserk2016 2017 اینقدر ضعیف بود؟

  پاسخ

 121. امیر حسین

  آذر 13, 1399

  سلام ببخشید اگه کسی انیمه میشناسه که تا حدود زیاد مشابه انیمه کتاب دوستان ناتسومه باشه ممنون میشم بهم خبر بده

  پاسخ

 122. Reza

  آذر 12, 1399

  سلام دوستان انیمه ژانر ایستای قشگ میگید من این هارو دیدیم اگه شما ها ندیدین حتما ببینید
  انیمه زندگی به صورت اسلایم
  شروع زندگی از صفر
  سپر قهرمان
  اور لرد
  هنرشمشیر زنی آنلاین
  Log horizon
  No geam no life
  isekai wa smartphone
  death march
  conception
  hi to genaou no grimgar
  hyakuren valkyria
  isekai maou shoukan
  kenja no mago
  به غیر این ها میدونید بگین ممنون.

  پاسخ

 123. نمیدونم

  آذر 12, 1399

  سلام انیمه Steins;Gate چجوری باید ببینم 6 تا مدل داره

  پاسخ

  • mb در پاسخ به نمیدونم

   آذر 16, 1399

   نه بابا
   شش تا حالت نداره
   دوفصل هست یک steins;gate و دیگری steins;gate0 هست( 25 و 23 قسمتی) و بعدش هم فقط یه چند تا ova ی سه چهار دقیقه ای داره ( ova هاش ارزش دیدن زیاد نداره)
   و بعدش یه سینمایی هست همین

   پاسخ

 124. ؟؟؟؟؟

  آذر 12, 1399

  کسایی که انیمه شبدر سیاه دیدن توی جنگ الف ها شاهد بودین که استا دهنش سرویس شد و از همه هم بیشتر الف هارو شکست داد کلیلد اصلی برنده شدن پادشاهی شبدر بود چرا تو قسمت 153 اصلا بهش مدال ندادن و اصلا ازش حرفی نزدن انگار که هیچ کاری نکرده یکی توضیح بده ؟؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به ؟؟؟؟؟

   آذر 12, 1399

   اولا هشدار اسپویل بذار ، دوما اگه قسمت های قبل رو درست دیده باشی میفیهمی نه تنها مدال ندادن بلکه محاکمش هم میخواستن بکنن

   پاسخ

  • kiana در پاسخ به ؟؟؟؟؟

   آذر 12, 1399

   Rs راست میگه هشدار اسپویل بزار 😐 ماها از هیچی بیشتر از اسپویل شدن داستان بدمون نمیاد 😂

   پاسخ

  • mb در پاسخ به ؟؟؟؟؟

   آذر 12, 1399

   چون فکر میکردن که اون شیطان هست و موجب این اتفاقا شده

   پاسخ

 125. ممد

  آذر 10, 1399

  حال منم نمیخواستم فیلمارو کلا بی مفهوم بدونم اینو فقط برای اینکه جواب بدید نوشتم . و نوشتم که نظر خودمه تا حدودی ولی انیمه چند تا نقطه قوت بلد داره که بعضیاشو دوستان گفتن منم یکیشو بهتون می گم امیدوارم جواب بدین تا فهممون از انیمه بره بالا
  معمولا شخصیت های انیمه که اغلب نوجوان هستن یه سیر تکامل دارن یک سری اتفاقاتی که منتقی هستند یا تلاشی که شخصیت انجام می ده با توجه به استعداد هایی که داره
  به اهدافش می رسه یا حتی نمیرسه
  ولی در بیشتر شخصیت های مارول یا دی سی یا کلا در بیشتر فیلم ها این سیر تکامل حس نمیشه
  و این واقعا جالبه چون زندگی واقعی ما همین سیر تکاملست
  یعنی این بی منتق و دست نیافتنی هست که عنکبوتی شمارو نیش بزنه و شما در عرض یک روز دچار جهش ژنی سراسری در بدنتون بشید
  ولی این منتقیه که بتونید با تمرین زیاد هر روز سایتاما بشید
  اینه که جذابه

  پاسخ

  • mb در پاسخ به ممد

   آذر 10, 1399

   یه نقطه قوت هم هست
   اونم اینکه مانگاکا ی انیمه میتونه شخصیت اصلی رو به هرنحوی زجر بده و شکلش رو خونین مالی بکنه و اینکه حتی یه زندگی نامه ی طولانی از یه شخصیت بزنه و یه صحنه ی خفن اکشن رو میتونند با هزینه ی خیلی کمی درست کنند ولی با فیلم زیاد نمیشه اینکار هارو کرد
   ولی فیلم های خوبم کم نداریم

   پاسخ

   • ممد در پاسخ به mb

    آذر 10, 1399

    زجر داریم تا زجر مثل زجر بی هدف
    توی واکینگ دد که کاراکتر کش ترین سریاله
    مرگ می بینی ولی تو اواخر سریال دیگه آدما هدف ندارن
    اما توی اتک آن تایتان مرگ مادر و دوستان کاراکتر تازه میشه یه هدف واسه کاراکتر و حتی اونقدر قوی داستان پیش می ره که نفرت تو از کاراکترای داستان هم بیشتره
    خلاصه نحوه طراحی داستان و تصویر (یعنی روایت) مجیک رئالیسته یعنی اونقدر حقیقت و نکات ریز و توضیحات همراه با تصویر ارضا کننده بهت نشون میده که باورت می شه
    با شخصیت شاید بخندی شاید گریه کنی

    پاسخ

 126. Fn

  آذر 10, 1399

  فیلم و سریال همشون اشغالن سرعت ندارن fight هاشون اشغاله بازم میگم تنهای جایی که میشه یک هنر واقعی رو دید انیمه هستش

  پاسخ

 127. ؟؟؟؟؟

  آذر 9, 1399

  سلام انیمه وان پیس سینمایی هاشو باید چجوری ببینم و میگن ی سریالش هم هستش که فرق داره درسته ؟

  پاسخ

 128. ؟؟؟؟؟

  آذر 9, 1399

  سلام انیمه وان پیس سینمایی هاش باید کی ببینم و میگن ی سریالش هست که فرق میکنه درسته ؟

  پاسخ

 129. ممد

  آذر 9, 1399

  کسی می دونه یا تا حالا بهش فکر کرده که چرا ما انیمه میبینیم و انقدر برامون مهمه که زیر انیمه لیستی که سه چهار سال پیش نوشته شده انقدر نظر میزاریم من به شخصه خیلی برام جالبه چون تا قبل از اینکه انیمه ببینم می گفتم فیلمی بهتر از fight club نیست ولی الان می گم کل فیلمای تاریخ پشم نود درصد این انیمه ها هم نمیشن
  جواب بدید لطفا

  پاسخ

  • mb در پاسخ به ممد

   آذر 9, 1399

   برای من مهم نیست که زیر لیست انیمه ای نظر بذارم
   نمیدونم چرا ولی دوست دارم که در حوزه ی انیمه به بقیه کمک کنم یا بهشون انیمه پیشنهاد بدم و واقعا از ادمین سایت متشکرم که همچین امکانی رو گذاشتن تا ما بتونیم با همدیگه بحث داشته باشیم
   ولی اینکه گفتی کل فیلم های تاریخ پشم نود درصر این انیمه ها نمیشن، به سلیقه هر نفر ربط داره

   پاسخ

  • آرش در پاسخ به ممد

   آذر 9, 1399

   نه دیگه این طوریم نیست.هر چیزی یه سری تاپ داره که آدمو به وجد میاره،هم انیمه،هم فیلم و هم سریال.

   پاسخ

  • kiana در پاسخ به ممد

   آذر 9, 1399

   این یه چیزه که کاملا سلیقه ایه و به خود فرد بستگی داره حالا من به متعصبی شما هم نیستم که بگم نه فقط انیمه یا فقط فیلم ولی برای صنعت انیمه خیلی احترام قائلم چون واقعا ازش لذت میبرم 🙂

   پاسخ

  • حسین در پاسخ به ممد

   آذر 9, 1399

   دلیلش اینه که هر فیلمی با محدودیت مواجه است محدودیت در یک صحنه خاص مثل یک انفجار را تصور کنید در انیمه انفجار به هر شکلی که کارگردان بخواهد اتفاق میفتد اما در فیلم اینگونه نیست
   انیمه همان فیلم است که به صورت انیمیشن طراحی شده از هر نظر شبیه فیلم است از شخصیت سازی گرفته تا داستان و محتوا
   این نامحدود بودنه که انیمه رو از فیلم برتر میکنه

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به ممد

   آذر 9, 1399

   ۱- انیمه ها پر از مفاهیمن ، بر عکس خیلی از فیلم ها
   ۲- فضای انیمه ها فضای خاصه، اول اینکه به خاطر انیمیشن بودن بسیاری از چیز هایی که تو فیلم نمیشه نشون داد رو میشه تو انیمه نشون داد ، دوم اینکه چون توی انیمه به جای ادم کاراکتر طراحی شده وجود داره ، کار و ارتباط گرفتن باهاش خیلی راحت تره

   پاسخ

   • mb در پاسخ به Rs

    آذر 10, 1399

    با اولین حرفت مخالفم
    اگه بخایم طبق علاقمون نظر ندیم و اینکه طرفدار انیمه باشیم رو بذاریم کنار، میفهمیم کلی انیمه هستند که معنی خاصی ندارند و خیلی از فیلم ها هم هستند که معنی زیادی دارند
    ولی با بقیه ی حرفات موافقم

    پاسخ

   • Fn در پاسخ به Rs

    آذر 10, 1399

    افرین Rs با تمام نظراتت موافقم

    پاسخ

  • نائومی در پاسخ به ممد

   آذر 10, 1399

   سلام
   سوال خوبیه
   شاید مثل سرگرمیه برامون.چون حتی سر زدن به همچین پستی هم سواله.
   من هم یه زمانی خیلی از کارتونایی مثل آبشار جاذبه و شکارچیان ترول خوشم میومد،الان هم دوستشون دارم ولی نه به اندازهی انیمه.

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به ممد

   آذر 18, 1399

   بابا انیمه هم خیلی گنده کردین ……..شما داخل هر ژانری انیمه باشه سریال باشه فیلم باشه بعضی ها برتری دارند من انیمه هایی که شما گفتن برترین هستن بعضیاشونو دیدم قشنگم بودن ولی با بهترین فیلم ها اصلا قابل مقایسه هم نیستند نمونه اش فیلم PLATFORM شما یه انیمه به من معرفی کنید بهتر از PLATFORM باشه ولی اول ببینیدش بعد نظر بدید

   پاسخ

 130. دکو

  آذر 9, 1399

  دوستان انیمه ای که کاراکترش نوجوون باشه و ابر قدرتی و یجوری قهرمان باشه میشناسید سریع بگید من 5 تایی انیمه اینشکلی دیدم فقط همین مودل دوست دارم مثلا تیغه شیطان کش و مدرسه قهرمانی من.

  پاسخ

  • mb در پاسخ به دکو

   آذر 9, 1399

   انیمه ی هانتر ایکس هانتر ( 2011) رو بهت پیشنهاد میدم که ژانرش ماجراجویی هست و ابر قهرمانی

   پاسخ

 131. Fn

  آذر 8, 1399

  بچه ها 2 روز وقت دارم احتمالا تا یک مدت نتونم انیمه ببینم بنظر شما تو این دو روز kill la kill ببینم یا claymore?
  اگه چیزی دیگه ای پیشنهاد میکنین بگین
  کاراکتر های مورد علاقم اینان
  1-lelouch lamperouge
  2-King bradely
  3-emperor vector از Sword art online
  4-montana max یا همون the major از hellsing
  5-griffith از berserk
  6- fyodor از bungo stray dogs
  7-Ryuk از deathnote
  8-Honestاز akame ga kill
  کیا از اینا خوششون میاد ؟و با من هم نظرن؟بخاطر غلط املایی ببخشد چون عجله داشتم

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Fn

   آذر 8, 1399

   من بهت انیمه ی Yakusoku no Neverland رو پیشنهاد میدم
   باور کن اگه این انیمه رو ببینی تو اون دو روز به اندازه ی یک ماهت حال میکنی
   کلا 12 قسمت است و ژانرش معمایی هست

   پاسخ

   • ّFn در پاسخ به mb

    آذر 9, 1399

    ممنون Yakusoku no neverland رو خیلی وقت دیدیم بی صبرانه منتظر فصل 2 امش هستم راستی فصل 3 ام کد گیاس و بنظرتون میسازن؟

    پاسخ

 132. ali

  آذر 8, 1399

  سلام ببخشیدلطفا این لیست رو اپدیت کنید این همه اوتاکو های گرامی اومدن نظر دادن وخیلیاشون معتقدن باید اصلاح بشه اگه ممکنه اپدیت کنید و به نظرشون احترام بگذارید با تشکر از ادمین محترم

  پاسخ

 133. ؟؟؟؟؟

  آذر 6, 1399

  سلام انیمه کدگیاس فصل 3 سینمایی و باید چجوری 3 گانه هاشو ببینم کلا قضیش چیه برای فصل 3 سینمایی

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به ؟؟؟؟؟

   آذر 6, 1399

   ببین یه سریال داره و چند تا فیلم ، توی فیلم ها یه سه گانست که ریبوت سریاله با چند تا تغییر مهم که پیش زمینه میشه واسه فیلم چهارم ، فیلما از سریال جدان

   پاسخ

 134. amir

  آذر 5, 1399

  سلام انیمه مثل انیمه شیطان کش معرفی کنید و لطفا کیفیتش بالا باشه

  پاسخ

 135. a

  آذر 4, 1399

  سلام
  یه انیمه معمایی مثل انیمه death note معرفی کنید
  داستانش هم قوی باشه و هیجان زیادی داشته باشه
  ممنون

  پاسخ

  • mb در پاسخ به a

   آذر 4, 1399

   کدگیاس شبیه دث نوت هستش و قشنگ هم هست
   ژانرش هم اکشن و رباتی و نظامی و یه جورایی هم مدرسه ای هست

   پاسخ

  • حسین CH در پاسخ به a

   آذر 17, 1399

   خاطرات آینده _ دیگری _ وقتی آنها گریستند
   البته از دفترچه مرگ بهتر نیستن ولی هیجانی راز آلود و در مواقعی ترسناک هم هستن

   پاسخ

 136. بی نام

  آذر 4, 1399

  سلام ببخشید کسی میدونه زیر نویس انیمه Ai no kusabi رو از کجا گیر بیارم ؟

  پاسخ

 137. AR

  آذر 4, 1399

  سلام دوستان
  من این انیمه ها رو دیدم 👇👇👇که واقعا هم خیلی باحال بودن میشه یه چی پیشنهاد بدین که واقعا ارزش دیدن داشته باشه (خیلی بچه گانه نباشه .. شوخی های بی مزه و مسخره نداشته باشه و یه داستان جذاب و گیرا داشته باشه که از همون قسمت اول یه کاری کنه که آدم رِغبت کنه که قسمت دوم رو هم ببینه 😶😶😐😐از انیمه هایی مثل هنر شمشیر زنی آنلاین و گینتاما و هانتر ایکس هانتر خوشم نمیاد انیمه هایی که دیدم👇👇
  دفتر مرگ (Death Note )
  سگ های ولگرد بانگو(Bungo Stray Dogs )
  کیمیا گر تمام فلزی(Full Metal Alchemist)
  توکیو غول(Tokyo Ghoul )
  حمله به تایتان(Attack On Titan)
  باکی(Baki)
  مرد تک مشتی (One Punch Man)
  ترور در رِزونانس(Terror In RResonance)

  کد گیاس(Code Geass)
  تیغه شیطان(Demon slayer)
  ممنون

  پاسخ

  • mb در پاسخ به AR

   آذر 4, 1399

   سلام
   انیمه ی سایکو پس ( روانشناختی اکشن)
   بلک لاگون( سنین اکشن)
   دورورو 2019 ( روانشناختی اکشن)
   و بهترین و اصلی ترین پیشنهادم:
   انیمه ی Yakusoku no Neverland که در ژانر معمایی هست و خیلی خیلی قشنگ هست
   اون انیمه هایی است که آدم یه قسمت میبینی ، نمیتونه ولش کنه هستش
   واقعا پیشنهاد میکنم
   پیشنهاد های بالا هم خوب بودن ولی این انیمه رو بهت پیشنهاد میکنم که ول ببینی

   پاسخ

   • AR در پاسخ به mb

    آذر 4, 1399

    خیلی ممنون
    ناکجا آباد موعود رو دیروز تموم کردم
    اما اون ۳ تای دیگه رو اگه خوشم اومد حتما میبینم

    پاسخ

  • Rs در پاسخ به AR

   آذر 4, 1399

   یه سری هم به سری Fate بزن شاید خوشت اومد ، با توجه به سلیقت به نظرم از Fate zero شروع کن

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به AR

   آذر 5, 1399

   سلام
   این هایی که لیست کردی ترتیب دارن؟ یعنی دفتر مرگ که اول نوشتی رو مثلا به حمله به تایتان ترجیح دادی؟
   واسه انتخاب بعدیم دارم میپرسم.

   پاسخ

   • AR در پاسخ به مهدی

    آذر 6, 1399

    سلام
    من به این ترتیب دیدم. بحث ترجیح دادن نیست
    اتفاقی بوده.
    آخرین انیمه هم که دیدم اسمش “ناکجا آباد موعود
    ( Yakusoku no Neverland) بود. ۱۲ قسمته و خیلی باحال و جذابه. پیشنهاد میکنم هر ژانِری دوست داری این و همه انیمه های لیستم رو ببینی چون واقعا پِرفِکتَن. فقط انیمه های باکی و توکیو غول خَشِنَن و برای هر سِنّی مناسب نیست.

    پاسخ

 138. ؟؟؟؟؟

  آذر 3, 1399

  سلام انیمه گلی که در ان روز دیدم قشنگه و ی انیمه مدرسه ای قشنگ معرفی کنید کلاس ترور اکادمی قهرمانی من دیدم هر ژانری باشه خوبه با ی انیمه ای مثل قاعده انگل توکیو غول هم دیدم

  پاسخ

  • mb در پاسخ به ؟؟؟؟؟

   آذر 3, 1399

   انیمه ی کدگیاس مدرسه ای هست و خیلی پر طرفدار و خوبه
   بقیه ی ژانر ها ی انیمه هم رباتی و اکشن است
   نقش اصلیش هم جزء بهترین شخصیت ها نوشته شده

   پاسخ

 139. جعفر

  آذر 2, 1399

  سلام لطفا کمکم کنیدددد.من انیمه رو شروع کردم .اول اینمه مای هیرو اکادمی رو دیدم تا فصل 4 قسمت 15 دیدم خوب بود ولی دیگه ندیدم .بعد رفتم دث نوت رو دانلود کردم شاهکاری بود برای خودش تازگی اتک ان تایتان و توکیو غول و تموم کردم فصل یک وان پانچ منم تموم کردم رفتم سگ های ولگرد بانگو رو دیدم ولی خیلی بدم اومد.لطفا انیمه کوتاه معرفی کنین در حد 100 قسمت ببینم

  پاسخ

  • mb در پاسخ به جعفر

   آذر 3, 1399

   سلام
   بهت انیمه ی فول متال رو پیشنهاد میدم .ژانر: اکشن ماجراجویی و نظامی و ماجراجویی هست)
   فقط چند نکته برای دیدنش دعایت کن
   یک اینکه نسخه ی برادر هود رو برو ببین
   دوم اینکه تا 20 قسمت حتما ببین کلا 64 قسمته
   بهت انیمه ی Yakusoku no Neverland رو پیشنهاد میدم که خیلی عالیه ( ژانر: معمایی)
   این فقط 12 قسمت هست و تو اگه تا آخر قسمت 1 بری خودت جذبش میشی
   انیمه ی شیطان کش رو بهت پیشنهاد میکنم که 26 قسمت هست( ژانر : اکشن و ماوراءطبیعی و تاریخی)
   انیمه ی مدرسه ی ترور رو بهت پیشنهاد میکنم که دوفصل 22 و 25 قسمتی هست( مدرسه ای و کمدی و اکشن)
   انیمه ی نوروگامی هم بهت پیشنهاد میکنم که کلا دو فصل 8 و 12 قسمتی هست( کمدی و اکشن و ماوراءطبیعی)
   انیمه ی پاراسایت رو بهت پیشنهاد میکنم که کلا 24 قسمت هست و ژانرش روانشناختی و اکشن است
   بنظرم اول برو انیمه ی Yakusoku no Neverland رو ببین ( چون قسمت هاش کمه ولی از اون انیمه خوباست، از انیمه زدت نمیکنه)
   بعدش برو فول متال نسخه ی برادر هود رو ببین

   پاسخ

 140. محمد

  آذر 2, 1399

  بعد دفترچه مرگ و کود گیاس و هنر شمشیر زنی آنلاین و خیلی از انیمه های دیگه ای که نایس بودن رو دیدم ولی اتک ان تایتان رو خدایی دوست داشتم ولی وقتی پای سری انیمه جوجو اومد وسط بیشتر از اتک دوستش داشتم پیشنهاد من به همه اینه که حد اقل این انیمه رو ببینید شاهکاریه واسه خودش هیچ انیمه ای مثلش نیست

  پ.ن:جوجو فن ها خیلی خوب منظورمو درک میکنن

  پاسخ

 141. یه خر

  آذر 1, 1399

  بجه ها انیمه ای به اسم فیت داریم? اخه هر چی میزنم میگه چه سری انیمه های فیت که برای شروع باید تماشا کنیم? وااااا

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به یه خر

   آذر 1, 1399

   بله داریم ، ترتیبش هم از کامنت های قبلیم کپی میکنم : خب این یه ذره توضیحش طولانیه ، ببین سری اوریجینال fate اسمش fate stay night بر اساس visual novel به همین نام ، که شامل سه مسیر از یک داستانه ، داستان پایه وشخصیت های اصلی هر مسیر یکیه اما اتفاقات توش متفاوته و به هم ربطی ندارن این مسیر ها : fate stay night(یک انیمه ادپتیشن ) ، fate Unlimited blade works(یک انیمه ادپتیشن) و fate heavens feel(سه تا انیمه فیلم ادپتیشن: شماره یک presage flower شماره دو Lost butterfly و شماره سه که هنوز اکران جهانی نشده Spring song ) . واسه دیدن این ها بهترین راه همون ترتیب عرضشون که همون شکلیه واستون نوشتمه، اما چون fate stay night همون مسیر اول انیمیشن ضعیفی داره ( استودیوش فرق داشته) شروع از UBW هم توصیه میشه .
   آهان راستی واسه UBW هم یه فیلم ساختن ولی من توصیه نمیکنم چون همون سریاله ولی خلاصه تره و کیفیتش هم پایینه چون قبلتر توسط یه استودیو دیگه ساخته شده .

   برای این مسیر ها یه Prequel به نام fate zero هم ساخته شده که از نظر خط زمانی اوله و خیلی هم کمک میکنه با آشناییت با داستان ، اما خب یه چیزایی رو هم اسپویل میکنه . ترتیب پیشنهادی من اول fate stay night بعد fate zero بعد UBW و بعد HF هستش .
   UBW= Unlimited blade works , HF= Heaven’s feel

   بقیه هم که اسپین آف هستن معلومه کدوم به کدومه
   Fate grand order جداست
   Extra جداست
   Apocrypha جداست
   Illya هم جداست

   پاسخ

  • کانکی در پاسخ به یه خر

   آذر 2, 1399

   از ترتیبی که من ساختم هم میتونی استفاده کنی
   1 Fate/stay night
   2 Fate/zero
   3 Fate/zero 2nd season
   4 Fate/stay night:unlimited blade works
   5 Fate/stay night:unlimited blade works 2nd season
   6 Fate/stay night:Heaven’s Feel – I. Presage Flower
   7 Fate/stay night:Heaven’s Feel – II. Lost Butterfly
   8 Fate/prototype
   9 Fate/gard order:first order
   10 Fate/Grand Order: Zettai Majuu Sensen Babylonia
   11 Fate/apocrypha
   12 Fate/extra last encore
   13 Fate/Extra:Last Encore – Illustrias Tendousetsu

   پاسخ

 142. Fn

  آذر 1, 1399

  شما گفتین berserk شاهکاره berserk2016 2017 دیدم اصلا خوب نبود

  پاسخ

 143. Ghazal

  آذر 1, 1399

  کسی انیمه سگ های ولگرد بانگو رو دیده؟
  اگر دیدید فصل چهار داره. اخه هرچی میزنم فصل 4 انیمه سینماییشو میاره کسی میدونه در حال پخشه یا باید سینماییشو ببینم؟

  پاسخ

  • AMIR REZA در پاسخ به Ghazal

   آذر 1, 1399

   نه ۳ فصله
   فصل سوم هم فقط زیرنویسِش هست دوبله نشده
   فصل ۴ رو دارن میسازن

   پاسخ

 144. Afg

  آذر 1, 1399

  ببخشید دوستان انیمه نوراگامی با هانترxهانتر چند قسمته؟ وان پیس که تا مرز رفته😐

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Afg

   آذر 1, 1399

   انیمه ی هانتر ایکس هانتر نسخه ی 2011 ( پیشنهاد میکنم اینو ببینی) 148 قسمته
   نوروگامی دوتا فصل 8 قسمتی هست
   اگه میخوای میتونی از سایت انیمه لیست( مای انیمه لیست نه هااا) ببینی . اونجا همه ی انیمه ها رو زده
   آدرس بدون فیلترشم اینه:
   https://anime-list1.site/

   پاسخ

 145. نیما

  آبان 30, 1399

  سلام.کد گیاس سینمایی هاش به سریال ربط داره.و اگه ربط داره چجوری باید دید.و ژانرش چیه

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به نیما

   آبان 30, 1399

   ژانرش مکا و اکشنه،واسه ترتیب هم من از کامنت های قبلیم کپی پیست میکنم: خب اول سریال اول باید leolouch of the rebellion رو ببینید بعد R2 البته معمولا همون فصل یک و دو شناخته میشه ، این وسط یعنی بین این دو تا فصل Akito exiled قرار داره که درواقع بیشتر یه نوع اسپین آف هستش و نبینینش هم تاثیری نداره ولی خب خالی از لطف هم نیست

   حالا فیلم هاش ، ببیینید یه سه گانه هست که درواقع ریبوت سریال هستند روند اصلی داستان همونه اما چند تا تغییر مهم توش وجود داره که پیش زمینه میشه واسه فیلم چهارم leolouch of the resurrection یعنی فیلم چهارم که داستان جدیدی داره دنباله فیلم هاست نه سریال ، من دیدن سریال رو اول پیشنهاد میکنم ، چون فیلما خلاصه ترن و یه سری چیزا داخلشون حذف شده

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به Rs

    آبان 30, 1399

    ممنون.

    پاسخ

   • M در پاسخ به Rs

    آذر 24, 1399

    سلام ببخشید میشه لطفاً بگید چطوری باید اون فیلم ها که خلاصه فصل های ۱ و ۲ هستن رو ببینم ؟؟؟!
    هرچی سرچ میکنم جواب نمیده ، یا زیر نویس نداره
    من نمیدونستم که فیلم resurrection در واقع ادامه این هاست و تغییرات مهم توش داره
    ممنون میشم لینکی چیزی بدید

    پاسخ

 146. Fn

  آبان 30, 1399

  سلام یک سوالی دارم تو انیمه demon slayer کیبوتسوجی موزان خونواده تانجیرو رو کشته؟
  6 سال گیمر بودم صبح تا شب بازی های انلاین بازی میکردم بعد از اینکه sword art online دیدم حالم از هر چی بازیه به هم میخوره الانم صبح تا شبم شده انیمه چون تنها جایی که میشه معنای واقعی جنگ رو دید و فهمید فقط انیمه هستش

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Fn

   آبان 30, 1399

   خطر اسپویل
   خب آره دیگه
   اگه موزان نبود، خواهر تانجیرو هم تبدیل به شیطان نمیشد

   پاسخ

  • AMIR REZA در پاسخ به Fn

   آذر 1, 1399

   به طور واضح بِهِش اشاره نشده تو انیمه اما اینطور بِنظر میاد بخاطر همین تانجیرو کامادو (شخصیت اصلی ) میخواد اونو بُکُشه

   پاسخ

  • فیلسوف انیمه در پاسخ به Fn

   آذر 9, 1399

   اگه میخوای معنای خونریزی و اکشن رو ببینی اتک ان تایتان عالی
   هشدار اسپویل (فقط اونایی که دیدن مجازن بخونن):عاشق اونجاش شدم که ارن میره دوستش رو نجات میده بعد خرده میشه بعدش تبدیل میشه به تایتان و دروازه رو با سنگ میبنده بعدش تازه فصل دوم معلوم میشه ماجرا از چه قراره یارو باباشم تایتانه ماجرای خرده شدن مامانشم تقصیر باباعه هست قدرتشم اون بهش داده فصل سومم ماجرا یه چیز دیگه هست که یه دشمن خاصی دارن که مردم خودشونو با امپول تایتان زامبی شکل میکنن. این جاشو بخون:جالب اینجاس که ادم فکر میکنه همرو نویسنده بداهه نوشته بعد دیدم که چند تا رمان از این انیمه بوده و از اونا این انیمه رو ساختن و اگه رو چیز هایی که قبلا نوشته شده کسی انیمه بسازه خوب قطعا یه انسجامی داره چون اول تا اخرش مشخصه ولی اگه یه نفر داستانی بنویسه دوسال بعد کتاب دیگه ای از ادامه اش بینویسه ممکنه با داستان فصل اول در نیاد و تخیل دوسال پیش تو ذهنش نباشه.

   پاسخ

  • s like soulsstealer در پاسخ به Fn

   آذر 9, 1399

   برادر mb خسته کردی مارو شاید یکی نخواد معمایی ببینه هی nerverlan . من دث نت رو دیدم وسطاش خسته شدم چقدر مغز ادمو به بازی میگیرن البته تا اونجاش اون کاراگاهه رو میکشه باحاله…:/ ترکید مغزم کد گیاس هم همون قسمت 1 رو دیدم دیگه ندیدم کلا از معمایی حالم بهم میخوره. یه چیز فانتزی و باحال و سرگرم کننده مثل مرد تک مشتی باحاله .یه سری انیمه دیگه هم تا اخرشون دیدم که حال ندارم بگم.البته دوستان من اگه انیمه معمایی دوبله باشه حتما میبینم.

   پاسخ

   • Fn در پاسخ به s like soulsstealer

    آذر 9, 1399

    Please Be Quiet

    پاسخ

   • mb در پاسخ به s like soulsstealer

    آذر 9, 1399

    برادر s like soulsstealer من نظرمو میگم
    من این انیمه رو پیشنهاد میدم چون خیلی قشنگه
    تازه من هر انیمه ای که معرفی میکنم ژانرش رو میگم که کسی به اشتباه انیمه ای رو نبینه
    تو هم اگه خواستی یه خطر اسپویل بگو قبلش ( حالا من انیمه رو دیدم ولی بعضی کسایی که ندیدن اعصابشون خرد میشه

    پاسخ

    • دکو در پاسخ به mb

     آذر 10, 1399

     ادمین جون من با ایمیلم لو دادم همون فیلسوف انیمه هستم تو چرا لو دادی ادمین هستی . از پایین تا بالا فقط نوشتی yakuso no never land یه اوتاکو سر یه انیمه که قفلی نمیزنه.منم چون از انیمه معمایی بدم میاد گفتن بس کن.

     پاسخ

     • mb در پاسخ به دکو

      آذر 10, 1399

      وای تو معرکه هستی
      خیلی باهوش هم هستی
      اگه من ادمین سایت بودم که این انیمه رو توی لیست قرار میدادم
      و اینکه دلیلت برای ادمین بودنم خیلی گند بود
      دقیقا چرا باید ادمین از اینکه اسمش رو توی سایت قرار بده بترسه؟
      تازه خب یه انیمه خوب باشه پیشنهاد میدن دیگه مگه بده؟
      تو هم برو ببینش اون طوری هم کارگاهی نیست که مغزت بترکه
      تازه اسم انیمه رو اشتباه گفتی

      پاسخ

     • Rs در پاسخ به دکو

      آذر 10, 1399

      WTH i’m confused

      پاسخ

     • Rs در پاسخ به دکو

      آذر 10, 1399

      خب طرفدارای my hero academia، فیلم سوم واسه تابستون ۲۰۲۱ اعلام شد میتونید جشن بگیرید

      پاسخ

     • زهرا اکیما در پاسخ به دکو

      آذر 10, 1399

      سلام دکو جان،
      ایشون ادمین نیستن؛ محدودیتی هم برای معرفی انیمه توسط کاربرا اینجا وجود نداره.

      پاسخ

 147. نیما

  آبان 30, 1399

  سلامومیشه چند تا انیمه بالای 60 قسمت معرفی کنید.که واقعا ارزش دیدن داشته باشه.میخوام اکشن و عاشقانه باشه.

  پاسخ

  • mb در پاسخ به نیما

   آبان 30, 1399

   خیلی انیمه ی عالی هست که ارزش دیدن داشته باشه
   ولی اگه فقط ژانر اکشن و عاشقانه میخوای، انیمه ی هنر شمشیرزنی آنلاین رو بهت پیشنهاد میکنم

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به mb

    آبان 30, 1399

    ممنون ولی دیدمش.اگه مورد جدیدی پیدا کردی لطفا بگو.و اینکه لازم نیست خیلی عاشقانه باشه فقط داستانش جالب باشه.

    پاسخ

    • mb در پاسخ به نیما

     آبان 30, 1399

     داخل هر انیمه ای ، یه ذره عاشقانه وجود داره
     انیمه ی کد گیاس ( رباتی ، اکشن و زیاد عاشقانه نیست ولی چون مدرسه ای هست، توش عشق و عاشقی هم میبینی)
     انیمه ی کیمیاگری هم هست که خیلی خیلی خفن هست ولی از عاشقانه اش زیاد توقع نداشته باش( اکشن و یه متوسط رو به بالا کمدی)
     نوروگامی( میشه گفت عاشقانه است، اکشن و کمدی)
     انیمه ی گلوله ی سیاه هم هست که اکشن و عاشقانه و کمدی هست
     انیمه ی بلیچ هم هست که شاید یکم عاشقانه باشه ژانر هاشم ماوراءطبیعی و اکشن و شونن هست و 366 قسمت هست
     خفن ترینشون همون کیمیاگر تمام فلزی هست

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به mb

      آبان 30, 1399

      دمت گرم.ممنون

      پاسخ

   • ali در پاسخ به mb

    آذر 8, 1399

    وایولت اورگاردن قشنگه

    پاسخ

 148. محمد جواد

  آبان 30, 1399

  فکرشو نمیکردم یه روز انیمه باز بشم ولی این اتک ان تایتان منو ب اینجا رسوند.عالی بووود.
  راستی اوتاکو ینی چ؟

  پاسخ

  • mb در پاسخ به محمد جواد

   آبان 30, 1399

   اگه منظورت از انیمه باز ، انیمه بین هست، اوتاکو همون انیمه باز هست
   ولی اگه منظورت اون نیست، الان بهت میگم
   اوتاکو ، از اون کلمه هایی است که هرکی یه معنی ای روش میگذارد
   داخل ژاپن اوتاکو ها ، یه آدمایی هستن که کار و زندگی شون رو ول میکنن و بیشتر وقتشون رو روی انیمه دیدن میگذارند
   بعضی ها میگن که اوتاکو ها به معنی کسایی هست که انیمه رو از تمام وجدشون دوست دارن
   بعضی ها میگن که اوتاکو ها به معنی کسانی هستن که انیمه های معروف رو میبینن و کلا زیاد انیمه های معروف رو دیدن
   بعضی ها میگن اوتاکو ها به معنی کسانی هستن که ژانر خودشون رو شناختن و از روی ژانرشون انیمه هارو میبینن
   و غیره
   ولی توضیح اوصولیش اینه که :
   به کسانی میگن که کلا انیمه رو دوست دارن و وقت زیادی رو برای انیمه دیدن میگذارند و زیاد انیمه دیدن( مثلا حداقل بالای 10 تا) و ( زیاد از این جمله مطمئن نیستم) انیمه های معروف رو که رتبه ی بالایی رو دیدن هم دیدن

   پاسخ

   • محمدجواد در پاسخ به mb

    آذر 2, 1399

    خیلی ممنون

    پاسخ

   • نائومی در پاسخ به mb

    آذر 3, 1399

    سلام
    اوتاکو تو ژاپن یعنی کسی که دیوانه وار عاشق چیزیه
    حالا کسی که عاشق انیمه باشه رو اوتاکو میگن
    و با این چیزا فکر نکنم اوتاکو بودن ربطی به چند تا انیمه دیدن داشته باشه.
    ممکنه بعضیا با همون یه انیمه عاشق انیمه بشن و اونا اوتاکو ان

    پاسخ

    • mb در پاسخ به نائومی

     آذر 3, 1399

     چه ربطی داره
     به دوست داستن انیمه هم هست ولی اینکه آدم یه انیمه ببینه و اوتاکو بشه اصلا درست نیست
     انگار یکی بخاطر یک مطلب کوچکی که از مهندسی خونده باشه، عاشق مهندسی بشه . آیا اون الان مهندسه؟

     پاسخ

  • Mamali در پاسخ به محمد جواد

   آذر 9, 1399

   معنی دقیق و اصولیش همون معتاد انیمه هستش.

   پاسخ

 149. کورا

  آبان 30, 1399

  انیمه گینتاما واقعا یه شاهکار از نوع خودشه واقعا تابوع شکنی های زیادی داره و طنز هاش و فایت هاش عالیه و من تازه فهمیدم تو انیمه خودشو به شکل یه گوریل ترسیم کرده بود 😂 واقعا که مانگاکاش یه ادم عجیب و شاهکاریه

  پاسخ

 150. AMIR REZA

  آبان 30, 1399

  انیمه کد گیاس رو تو ۳ روز تموم کردم😅😅😅
  دوستانی که دنبال اِدامَش هستن ، یه فیلم سینمایی هست به اسم :
  “کد گیاس: رستاخیز لولوش” که ۱ ساعت و ۵۳ دقیقه است و ادامه فصل دوم هست .. سال ۲۰۱۹ ساخته شده و رتبه IMDb هم ۷.۴ هست .
  فقط موندم چرا دوبله اش نکردن هم امتیاز IMDb خیلی بالاس هم خیلی معروفه و طرفدار داره و از آخرین پَخشش هم ۱۲ سال میگذره اما با این حال هنوز دوبله نشده

  پاسخ

  • mb در پاسخ به AMIR REZA

   آبان 30, 1399

   تو چه شکلی میتونی دوبله ی یه انیمه رو ببینی؟
   من یه بار خواستم امتحان کنمش ، رفتم دوبله ی اتک آن تایتان رو دیدم
   افتضاح بود!!!
   صدای لیوای رو مثل بچه مثبتای مدرسه ای گذاشته بودن
   یک بار رفتم دوبله ی وان پانچ من رو امتحان کردم، اونم خیلی افتضاح بود
   به نظر من یکی از چیزایی که میتونی آدم رو به سمت انیمه بکشونه، صدای ژاپنی اش هست
   شاید بشه دوبله ی انگلیسیش رو تحمل کرد، ولی فارسی رو اصلا نمیشه
   حالا این نظر منه و به بقیه ربطش نمیدم

   پاسخ

   • AMIR REZA در پاسخ به mb

    آذر 1, 1399

    دوبله دفتر مرگ رو تاحالا دیدی‌؟
    هر کسی که نباید دوبله کنه . الان انیمه شیطان کش یا همون تیغه شیطان رو فیلیمو دوبله اختصاصی کرده اما افتضاحه. حتما هم نباید صدای دوبلور شبیه صدای گوینده اصلی باشه فقط باید بتونه حس و حال اون شخصیت رو برسونه (مثلا اگه شخصیت یه فرد عصبانیه نباید یه صدای آروم نرم اون رو دوبله کنه).

    پاسخ

    • mb در پاسخ به AMIR REZA

     آذر 1, 1399

     شایدم مشکل از این باشه که چون من از اول ژاپنی میبینم، بعدش خوب نمیتونم ارتباط برقرار کنم
     راستیتشو بخوای، با انیمه ای که بتونم درک کنم چی میگن( زبانش رو بلد باشم) حال نمیکنم. نمیدونم چرا واقعا ولی نمیتونم فارسی رو روی انیمه برای خودم سازگار کنم

     پاسخ

     • ali در پاسخ به mb

      آذر 6, 1399

      ویبایو شدی اساسی

      پاسخ

      • mb در پاسخ به ali

       آذر 15, 1399

       معنی کلمشو نمیدونم اگه کسی میدونه بگه که جواب متناسب بدم

       پاسخ

    • Rs در پاسخ به AMIR REZA

     آذر 1, 1399

     دوبله انگلیسی یا فارسی ؟ چون باز خیلیا انگلیسی میبنن دوبلشونم خوبه (حداقل اونایی که من دیدم ) ولی فارسی واقعا افتضاحو پر از سانسوره

     پاسخ

  • Rs در پاسخ به AMIR REZA

   آبان 30, 1399

   عزیزم اشتباه نگو ، فیلم های code geass جدا از سریالشن ,
   Leolouch of resurrection ادامه فیلم های سه گانه هستند که اون فیلم های سه گانه به نوعی ریبوت سریالن با چند تا تغییر مهم

   پاسخ

   • mb در پاسخ به Rs

    آبان 30, 1399

    rs من سینمایی هاش رو دیدم
    مگه فقط پنج تا سینمایی نبودش( همون آکیتوی تبعیدی)؟

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به mb

     آبان 30, 1399

     نه عزیزم Akito exiled اسپین آفه ، از روی سریال یه سه گانه فیلم ساخته شده که ریبوت سریالن و چند تا تغییر مهم داره که پیش زمینه میشه واسه فیلم ۴

     پاسخ

     • mb در پاسخ به Rs

      آبان 30, 1399

      هوووم
      ممنون

      پاسخ

 151. علی

  آبان 29, 1399

  یه چیز کم داره چرا هفت گناه کبیره نیستند ها

  پاسخ

 152. Aj

  آبان 29, 1399

  سلام ببخشید من چندتا سئوال داشتم درمورد نارتو شیپتون
  اول هم بگم من تقریبا تمام قسمت هارو دیدم به غیر از۱۵ قسمتش که درمورد بروتو بود
  اول اینکه ساردا با بورتو ازدواج میکنن
  دو یک شخصیتش هست که تو ناروتوهستش ولی اصلن نمی شناسمش
  وبعد تا کی بورتو رو نشون میده اگه جواب بدید ممنون میشم

  پاسخ

 153. نیما

  آبان 29, 1399

  سلام.فول متال ارزش دیدن داره و چند تا هست

  پاسخ

  • mb در پاسخ به نیما

   آبان 29, 1399

   سلام
   همونطور که میدونی نسخه ی برادر هودش ، داخل mal رتبه ی اول رو داره
   کلا 64 قسمت هستش
   و واقعا هم ارزش دیدن داره و خیلی خیلی هم قشنگه. فقط لازمه ی چند قسمت ببینی و بعد از اینکه هدف داستان اصلی رو فهمیدی ، اصلا نمیتونی ولش کنی
   فقط باید نسخه ی برادر هودش رو ببینی که بهتر و کاملتر از نسخه ی اولیش هست

   پاسخ

 154. mb

  آبان 28, 1399

  انیمه ی مدرسه ی ترور رو خیلی وقته که دیدم ولی یادم رفت که یه توصیه به اون افرادی که میخوان ببینن، کنم
  کلا انیمه ی خفنی هست ولی بهتره که قسمت 19 فصل دومش رو نبینید( از ابهتش کم میکنه)
  ندیدنش زیاد تأثیر رو انیمه نمیگذارد ولی دیدنش همونطور که گفتم از ابهتش کم میکنه

  پاسخ

 155. Alice Zuberg

  آبان 28, 1399

  سری fate رو چجوری باید دید؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Alice Zuberg

   آبان 28, 1399

   خب این یه ذره توضیحش طولانیه ، ببین سری اوریجینال fate اسمش fate stay night بر اساس visual novel به همین نام ، که شامل سه مسیر از یک داستانه ، داستان پایه وشخصیت های اصلی هر مسیر یکیه اما اتفاقات توش متفاوته و به هم ربطی ندارن این مسیر ها : fate stay night(یک انیمه ادپتیشن ) ، fate Unlimited blade works(یک انیمه ادپتیشن) و fate heavens feel(سه تا انیمه فیلم ادپتیشن: شماره یک presage flower شماره دو Lost butterfly و شماره سه که هنوز اکران جهانی نشده Spring song ) . واسه دیدن این ها بهترین راه همون ترتیب عرضشون که همون شکلیه واستون نوشتمه، اما چون fate stay night همون مسیر اول انیمیشن ضعیفی داره ( استودیوش فرق داشته) شروع از UBW هم توصیه میشه .
   آهان راستی واسه UBW هم یه فیلم ساختن ولی من توصیه نمیکنم .
   برای این مسیر ها یه Prequel به نام fate zero هم ساخته شده که از نظر خط زمانی اوله و خیلی هم کمک میکنه با آشناییت با داستان ، اما خب یه چیزایی رو هم اسپویل میکنه . ترتیب پیشنهادی من اول fate stay night بعد fate zero بعد UBW و بعد HF هستش .

   بقیه هم که اسپین آف هستن معلومه کدوم به کدومه
   Fate grand order جداست
   Extra جداست
   Apocrypha جداست
   Illya هم جداست

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به Alice Zuberg

   آبان 28, 1399

   فیلم UBW رو هم که گفتم پیشنهاد نمیکنم ، چون همون سریاله ولی خیلی کیفیتش پایین تره و قبل تر توسط یه استودیو دیگه ساخته شده

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به Alice Zuberg

   آبان 28, 1399

   UBW=Unlimited blade works
   HF=Heavens feel

   پاسخ

  • Alice Zuberg در پاسخ به Alice Zuberg

   آبان 28, 1399

   ممنون

   پاسخ

 156. علی

  آبان 28, 1399

  چرا ناروتو ۱۵هم شد باید توی ۱۰ تای اول قرار میگرفت و دفترچه مرگ هم باید اول میشد نه سوم

  پاسخ

  • mb در پاسخ به علی

   آبان 28, 1399

   چرا دقیقا دفترچه ی مرگ باید بشه اول؟
   من هم ازش خوشم میاد ولی اگه بخوایم کارشناسی شده بگیم، واقعا تهش گند تموم شد
   من فقط از چند قسمت اول خوشم اومد ولی از وسطاش به بعد رو رو زیاد دوست نداشتم و آخرش هم ازش متنفر شدم
   دلیلش هم میخوای که چرا قبولش ندارم، بهم بگو که برات توضیح بدم

   پاسخ

   • AMIR REZA در پاسخ به mb

    آبان 30, 1399

    آره واقعا
    تا اون موقع ای خوب بود که شخصیت “اِل” (L) زنده بود.
    خصوصا چند قسمت اول که لایت تازه دفتر رو پیدا کرده بود .
    یکی دیگه از عناصری که باعث جذابیت این انیمه دوبله عالی و بسیار زیبا بود . صدای کاملا با شخصیت ها مُطابِقَت داشت.

    پاسخ

 157. حسین آقا

  آبان 28, 1399

  بچه ها کسی انیمه ای مثل made in abyss سراغ نداره؟

  پاسخ

 158. هلیا

  آبان 27, 1399

  وای چرا حمله به تایتان ها شماره نه هستش؟‌
  یعنی کیمیاگر تمام فلزی خیلی بهتر از حمله به تایتان ها هست که اومده اول؟😳

  پاسخ

  • mb در پاسخ به هلیا

   آبان 27, 1399

   یکی از دلایلی که اتک آن تایتان رتبه ی اول نیست،اینه که همه ی مردم تحمل این انیمه رو ندارند و از خشونت هاش، بدشون میاد

   پاسخ

   • زیدان در پاسخ به mb

    آبان 27, 1399

    چرا حرف الکی میزنید :/ معلومه اصلا دقت نمیکنید .در خود ژانر انیمه نوشته شده اکشن و انیمه تقریبا برای اونایی که تحمل دارن مثبت 13 و اونایی که ندارن مثبت 14 هست و اینکه انیمه های بسیار خشن ترین وجود داره

    پاسخ