10 تلفن همراه گران‌قیمت در جهان

امروزه تلفن همراه بخش مهمی از نیازهای روزمره است که قیمت‌های مختلف آن وجود دارد. در دنیای امروز تلفن همراه بیشترین چیزی است که مردم به آن وابسته هستند. تلفن همراه می‌تواند وسیله‌ای برای ارتباط با دنیای اطراف باشد. با پیشرفت تکنولوژی تلفن همراه تمام کارهایی را که یک کامپیوتر باید انجام دهد را انجام می‌دهد. به همین دلیل تعجبی ندارد که قیمت تلفن همراه روزبه‌روز افزایش پیدا کند. اگر می‌خواهید تلفن همراهی خریداری کنید که کارهای مختلفی انجام دهد بنابراین باید پول زیادی پرداخت کنید. در اینجا لیستی از 10 تلفن همراه گران‌قیمت در جهان را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

Vertu Signature Diamond

10 تلفن همراه گران‌قیمت در جهان

مارک ورتو گران‌قیمت‌ترین و لوکس‌ترین تلفن‌های همراه در جهان را تولید می‌کند. مدل Signature Diamond یکی از گران‌قیمت‌ترین مدل‌های ورتو است که از پلاتین و با دست ساخته شده است نه با ماشین. این مدل از 200 قطعه الماس ساخته شده است. قیمت این تلفن همراه 88000 دلار است.

iPhone Princess Plus

10 تلفن همراه گران‌قیمت در جهان

این گوشی آیفون که از گوشی‌های دیگر آیفون چندان متفاوت نیست جز گران‌ترین گوشی‌های جهان است که برای طراح معروف اتریشی، پتر الویسن ساخته شده است. این گوشی علاوه بر طلا از 138 قطعه الماس پرنسسی و 180 قطعه الماس درخشان به وزن‌های 16.5 و 17.75 ساخته شده است. به گفته پتر الویسن این الماس‌ها بسیار باکیفیت هستند، بنابراین منطقی است که قیمت این گوشی 176.400 دلار باشد.

BlackDiamond VIPN Smartphone

10 تلفن همراه گران‌قیمت در جهان

این مدل از سونی اریکسون توسط جاره گو طراحی شده است و از تکنولوژی LED ارگانیک، آینه پلی کربنات و آینه شفاف، بهره برده است. مسلماً زمانی که صحبت از صفحه به میان می‌آید هیچ شرکتی نمی‌تواند با سونی رقابت کند. در این گوشی از دو الماس استفاده می‌شود، یکی در دکمه چرخشی و دیگری در پشت تلفن. قیمت این تلفن 300000 دلار است.

Vertu Signature Cobra

10 تلفن همراه گران‌قیمت در جهان

این مدل خاص که توسط جواهرساز فرانسوی، باچرون، طراحی شده است، شکل مار کبری را بر روی گوشی دارد. در ساخت این تلفن همراه از یک الماس برش گلابی، یک الماس سفید گرد، دو چشم زمردی و 439 یاقوت، ساخته شده است.

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

10 تلفن همراه گران‌قیمت در جهان

این گوشی لوکس از شرکت گرسو در سال 2005 در سوئیس ساخته شد. در تهیه این گوشی 180 گرم طلا استفاده شده است. پنل پشتی این گوشی از چوب‌های 200 ساله آفریقایی ساخته شده است. این چوب گران‌ترین چوب جهان است. دکمه‌های آن از کریستال‌های یاقوتی تشکیل شده‌اند. قیمت این گوشی 1 میلیون دلار است.

Diamond Crypto Smartphone

10 تلفن همراه گران‌قیمت در جهان

این گوشی توسط طراح لوازم لوکس پتر الویسن و بر اساس ویندوز سی‌ای، ساخته شده است. این گوشی خاص به قیمت 1.3 میلیون دلار فروخته می‌شود. در ساخت این گوشی 50 الماس به کار رفته که 10 عدد از آن‌ها از کمیاب‌ترین الماس‌های آبی جهان هستند. همچنین بخش‌هایی از آن از رزگلد ساخته شده‌اند. همچنین این گوشی از تکنولوژی ضد سرقت و ویروس بهره می‌برد.

GoldVish Le Million

10 تلفن همراه گران‌قیمت در جهان

این گوشی لوکس توسط طراح ساعت و جواهرات لوکس، امانوئل گائت، و در سوئیس طراحی شده است. گینس این گوشی را به‌عنوان گران‌ترین گوشی فروخته شده در سپتامبر 2006 معرفی نموده است. این گوشی که به قیمت 1.3 میلیون دلار فروخته می‌شود از طلای 18 عیار و الماس‌های 20 قیراطی ساخته شده است.

iPhone 3G King’s Button

10 تلفن همراه گران‌قیمت در جهان

سومین رتبه گوشی‌های گران‌قیمت هنوز به آیفون تعلق دارد. جواهرساز معروف اتریشی پتر الویست این گوشی را طراحی کرده است. با وجود 138 الماس نصب شده در این گوشی قیمت آن به 2.4 میلیون دلار تبدیل شده است. در دکمه چرخش این گوشی یک الماس 6.6 قیراطی نصب شده که زیبایی آن را دوچندان کرده است.

Supreme Goldstriker iPhone 3G 32GB

10 تلفن همراه گران‌قیمت در جهان

قیمت این گوشی آیفون 3200000 دلار است و در تهیه آن از 271 گرم طلای 22 عیار و 53 الماس یک قیراطی برای دکمه چرخش، استفاده شده است. در دکمه خانه آن یک الماس 7.1 قیراطی کمیاب به کار برده شده است. علاوه بر این، این گوشی از یک تکه گرانیت کنده کاری شده و طلای کشمیر ساخته شده و در داخل آن هم چرم نوبوک به کار رفته است.

Diamond Rose iPhone 4 32GB

10 تلفن همراه گران‌قیمت در جهان

گران‌قیمت‌ترین گوشی جهان توسط استوارت هیو طراحی شده و با وجود 500 الماس نتراشیده 100 قیراطی قیمت آن 8 میلیون دلار است. پشت این گوشی هم رزگلد است و در تهیه آن 53 الماس اضافی استفاده شده است. دکمه چرخشان پلاتین است که در وسط آن یک الماس نتراشیده صورتی 7.4 و یا 8 قیراطی به کار رفته است.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم